Dobranoc sms kochanie

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Dokonaliśmy wyboru najbardziej oryginalnych smsów na dobranoc, ukochanych, ukochanych własnymi słowami, w prozie, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Żółtooka noc nabiera pełnych praw. Daje ludziom spokój i radość. Kochanie, ty też czas spać. Połóż się, moja księżniczko, i odpocznij. Niech nic ci nie przeszkadza we śnie. Niech dobry anioł podaruje ci najpiękniejszy sen. Odpocznij, moja droga, i nabierz sił na jutro. Niech gwiazdy chronią twój odpoczynek i niech miesiąc opowie ci najmilszą historię. Śpij, moja ukochana, dobra i dobranoc tobie. Niech moja miłość da ci ciepło i pociechę. Dobranoc kochanie.

Jesteś moją obsesją, kochanie. Ciągle o Tobie myślę – rano, po południu, wieczorem, a nawet w nocy! A teraz kładę się spać, zamykam oczy, widzę cię, słyszę twój głos, czuję twój oddech. A moja ręka sięga po telefon, aby powiedzieć Ci o tym SMS-em i życzyć dobrej nocy…

Proszę nocne anioły, aby wyszeptały ci najsłodsze sny. A ja będę w nich po to, abyście spali spokojnie, myśląc o mnie. Oto moja prośba do nich: przytulne miejsce gdzieś na szczycie świata, z polem miejskich świateł w dole i miriadami gwiazd nad naszymi głowami, a razem, otuleni ciepłym kocem, siedzimy na samym skraju.

Kochanie, jak samotny i smutny bez ciebie.Chcę cię przytulić, zobaczyć, jak zasypiasz w moich ramionach. Raczej do ciebie. Gdyby była taka okazja, nie wypuściłbym cię ani na sekundę. Chcę, żebyś spędził całe życie w moich czułych ramionach. Mam nadzieję, że nigdy mnie nie opuścisz, bo nie mogę bez ciebie żyć. Słodkich snów, moja droga dziewczyno.

Dzisiejszego wieczoru pogoda tak mnie ucieszyła, że ​​nie wiedziałam, dokąd się udać ze szczęścia. A wszystko dlatego, że widziałem, jak biały i puszysty śnieg zaczął padać na naszą ciemną ziemię w dużych płatkach. I od tego czułem się tak ciepło i przyjemnie w duszy, że po prostu nie mogłem tego wyrazić słowami. A potem od razu chciałem podzielić się moimi dobrymi wrażeniami z ludźmi, których kocham. Od razu napisałam do mojego chłopaka, bo chcę, żebyś o wszystkim dowiedział się pierwszy. A teraz, w końcu, chcę mu powiedzieć, zawsze staraj się cieszyć nawet najmniejszą drobnostką, bez względu na to, co to jest. Ponieważ tylko w ten sposób możesz być szczęśliwy. A ludzie szczęśliwi żyją dłużej. I na koniec życzę ci dobrej nocy. Mam nadzieję, że dziś możesz się zrelaksować tak, jak chcesz. Ponieważ od dłuższego czasu nie jesteś w stanie prawidłowo odpocząć. I niech szczęście i szczęście zawsze się do ciebie uśmiechają.

Dobranoc kochanie. Niech marzysz o naszej pierwszej randce, letnim parku, w którym rosło wiele pięknych kwiatów i fontanna grająca z muzyką.Jak chcę zanurzyć się w czasie, kiedy dopiero zaczynaliśmy się poznawać, jak się do siebie uśmiechaliśmy, jak radośnie i dowcipnie żartowaliście z dziwacznymi nieznajomymi. Chcę ponownie zanurzyć się w tym czasie, przynajmniej na chwilę, przynajmniej we śnie, aby znów poczuć się jak taka młoda, szczęśliwa i głęboko zakochana dziewczyna. Śpij kochanie, mam nadzieję, że Ty też zechcesz cofnąć się choć na chwilę do tamtych czasów. Niech ten szczęśliwy czas powróci w twoich snach, a kiedy się obudzisz, jakoś powtórzmy ten niezapomniany spacer po parku, tylko ty i ja, i oczywiście nasze szczere uczucia.

Blask księżyca, tak miękki i tajemniczy, otulił cię swoim srebrem. Spokój nocy działa kojąco i odprężająco. Życzę miłych i bajecznych snów.

Co za piękne nocne niebo. Gwiazdy, uśmiechając się do księżyca, starają się go zadowolić. Wokół cisza i spokój. Noc przejmuje kontrolę. Życzę ci, kochanie, dobrej nocy. Obyś miał sny słodkie jak miód. Niech dobry czarodziej spełni wszystkie twoje pragnienia we śnie, a rano sen zamieni się w rzeczywistość. Kochanie, niech gwiazdy zaśpiewają ci kołysankę. I niech miesiąc strzeże twojego nocnego spokoju. Dobranoc, moja czuła, delikatna i najpiękniejsza dziewczyno na ziemi.

Kochanie, moja najwspanialsza kobieto, tak bardzo chcę się z tobą dziś przespać, ale okoliczności nie sprzyjają nam. Na pewno Cię przytulę, przycisnę do piersi i będę najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Wielkie, słodkie i głębokie sny dla Ciebie, bądź najszczęśliwszy, zrobię dla tego wszystko. Będę twoim księciem, twoją dumą. Będziesz dumny ze mnie, tak jak ja z ciebie. Jesteś moją śliczną dziewczynką, małą i kruchą księżniczką, najbardziej puszystym króliczkiem. Zawsze i w każdym miejscu wiedz, że cię nie opuszczę, moja miłość będzie z tobą do końca naszego życia. Nasza para przeżyje wszystko, wszystkich zazdrosnych ludzi i wrogów. Ślicznie, bądź wesoła, szczęśliwa i delikatna, aby Twój uśmiech podobał się ludziom wokół Ciebie. Wszyscy tak bardzo cię kochają, ponieważ jesteś bardzo wyrozumiały i uważny, kochasz wszystkich, wspierasz wszystkich, zawsze jesteś gotowy do pomocy. Bardzo cię kocham i wiem, że mam najpiękniejszą dziewczynę.

Jutro będzie nowy dzień, dziś odpocznij dobrze. Najprzyjemniejsze sny dla Ciebie. Zyskaj energię i dobry, wesoły nastrój.

Gwiazdy tańczą na niebie. Jest cisza. Cała przyroda i ludzie uspokajają się i przygotowują na nocny odpoczynek. Zgiełk dnia już za nami, a przed nami tylko odpoczynek. Życzę ci kochanie dobrej nocy. Niech magiczna noc da ci wspaniałe sny. I tak pragnę przyjść do ciebie we śnie, aby być z tobą całą noc. Życzę Ci spokojnego nocnego wypoczynku, niech nic Ci nie przeszkadza. Słodkich snów kochanie.Niech aniołowie strzegą twojego nocnego odpoczynku, a gwiazdy niech śpiewają kołysankę.

Czarodziejka nocy na pięknym upale – ptak przeleciał po całej ziemi i zapadła cisza. Tylko gwiazdy ozdabiają nocne niebo swoim migotaniem i zabawiają księżyc okrągłymi tańcami. Cała przyroda i ludzie szykują się do snu. Życzę ci, moja ukochana, dobrej nocy. Niech dziś masz najciekawszy sen, a jutro mi o nim opowiesz. Niech nic nie zakłóca Twojego odpoczynku. Śpij dobrze, króliczku, nabierz sił na jutro. Dobranoc, moje dobre i przyjemne sny.

Niech światło genialnych gwiazd chroni Twój spokój, a nieważkie powietrze okrywa ciemność i moją miłość przywołuje najbardziej luksusowe, zniewalające i czarujące sny! Dobranoc!

Nie będę ukrywał ani nie zaprzeczał, że jesteś dla mnie wszystkim na świecie. Jesteś jak gościnna gwiazda w moim życiu. I z całego serca krzyczę o tym, jak ważny jesteś dla mnie i jak chcę zaczynać każdy dzień z Twoim uśmiechem. Wierzę, że niedługo to wszystko się spełni, ale na razie moja droga życzę najpiękniejszej nocy i najsłodszych snów.

Moi ukochani, noc zbliża się spoza krańca Ziemi, ale słońce ze swoim złotym żarem ostatniego promienia zdąży napisać Ci „Dobranoc” na skarbiec nocny.

Jak chcę być z tobą nawet w nocy, nie rozstawać się nawet podczas snu.Słoneczko więc wyobraź sobie, że teraz leżę obok ciebie, delikatnie głaszcząc twoją głowę i opowiadając historie o odległych krainach, o ciekawych zwierzętach, o nowych światach, w których będziemy tylko wy dwoje, ty i ja. Jak chcę wierzyć w tę bajkę. Niech nasze marzenia się spełnią, zmaterializują się, zamienią w rzeczywistość. W międzyczasie śpij kochanie, zasypiaj i wiedz, że nawet jeśli mnie teraz nie ma, to mentalnie zawsze jestem z Tobą, strzegąc Twojego spokoju i myślami chcę razem z Tobą zasnąć. Całuję Cię mocno i życzę słodkich, słodkich snów, pomyśl o mnie przed zaśnięciem, a na pewno będę o Tobie śnić.

Jest tak wiele niewytłumaczalnych rzeczy na świecie… Na przykład, dlaczego ogień wydziela dym, dlaczego trawa jest zielona, ​​dlaczego kwiaty wydzielają różne zapachy… Dlaczego mimo fakt, że daleko mi do ideału, nadal mnie nie opuszczasz, ale mnie wspierasz? Jesteś jedyny, zawsze będę z tobą. Dobranoc kotku. W końcu noc to najdziwniejszy czas. W nocy świat zmienia kolory na ciemnoniebieski i tylko samotne lampiony, oświetlające ścieżkę, pokazują prawdziwe kolory. A w nocy ludzie zakochują się w sobie, zaczynają się kochać jeszcze bardziej. Tak jest ze mną, silniejsza każdej nocy. Słodkich snów, kocham cię kochanie. Jesteś dla mnie wszystkim!

Noc spadła na ziemię, zakrywając wszystkich swoją magiczną zasłoną. Rozglądając się po swoim dobytku, decyduje komu i jak to minie. Ale mamy z nią umowę, że będzie dla ciebie szczególnie miła i delikatna! Podaruj Ci najwspanialsze i najbardziej żywe sny! A ja ukradkiem wyjrzę przez okno, gdy ty, moja ukochana, uśmiechniesz się do tych snów.

Dobranoc kochani i kochani. Życzę Ci marzyć o niezwykłym cudzie, aby sen zaprowadził Cię do krainy dobrej bajki, aby jasne światło księżyca i migotanie magicznych gwiazd napełniły Cię nową siłą i natchnieniem, aby noc mija spokojnie i pięknie, tak że poranek zaczyna się od uśmiechu i szczęścia.

Będę zwięzły. Uwaga, oczy są zamknięte! Następna stacja – piękny poranek!

Najpiękniejszy SMS dobranoc, kochany, kochany, z całego serca

Życz dobrej nocy ukochanej, ukochanej, z głębi serca

Moja miłość ! Nie ma siły, żeby dłużej czekać na nasze spotkanie, ale bez Was będziemy musieli przeżyć jeszcze jedną noc. Ale jest to konieczne, bo trzeba odpocząć i nabrać sił! Wiesz, jak bardzo Cię ubóstwiam i czekam na Ciebie jutro z niecierpliwością i szacunkiem. Więc idź spać i nie myśl o zmartwieniach i smutkach.

Noc powoli i pięknie opada na ziemię. Gwiazdy, mrugając do pięknego księżyca, rozpoczynają swój nocny taniec. Wszystko szykuje się do spania. Klapsy i możesz spać. Również życzę dobrej nocy.Niech dzisiejsza noc podaruje ci najsłodszy, najpiękniejszy sen. Niech rano stanie się rzeczywistością. Poproszę najjaśniejszą gwiazdę, aby zaśpiewała Ci kołysankę. Niech anioł stróż przyniesie ci słodki sen na złotych skrzydłach.

Twoje oczy to mój ocean. Twoja dusza jest dla mnie otchłanią. Dziś zasypiam myśląc tylko o tobie. Chciałbym, aby Morfeusz dawał Ci najbardziej kolorowe i wyraziste sny, aby wszystkie zmartwienia i trudy zostały zabrane przez mijający dzień, a Twoje myśli zostały oczyszczone, aby Twój napięty mózg odprężył się i wypoczął.

Noc, jak czarny kot, cicho kroczy przez świat, mrucząc pod nosem kołysankę i dając ludziom długo oczekiwany odpoczynek. Niech ten kotek będzie dla Ciebie wsparciem, kochany, i przyniesie najpiękniejsze sny, aby Twoje wakacje były nie tylko pełne, ale także interesujące.

Moja droga, szczerze z tobą, bardzo lubię pisać do ciebie przed snem. Wiem, że przynoszą szczęście, wnoszą odrobinę radości do naszego ciepłego związku. A co może być lepszego niż dawanie sobie radości, prawda? Bardzo dobrze się z Tobą czuję, kiedy pojawiłaś się w moim życiu, zaczęłam patrzeć na świat innymi oczami. Pamiętam każdą chwilę spędzoną obok Ciebie. Podoba mi się, jak czule do mnie dzwonisz, jak mnie traktujesz… Pierwszy raz w życiu niczego się nie boję, przy Tobie jestem jak za kamiennym murem. Absolutnie się niczego nie boję, jestem pewien, że mnie nie opuścisz i lada chwila przyjdziesz z pomocą. To dla mnie takie cenne.Mogę śmiało powiedzieć, że również przyjdę z pomocą, bądź tego pewien. Dobranoc, mój ukochany chłopcze, już za tobą tęsknię, nie mogę się doczekać spotkania z tobą, mam nadzieję, że zobaczę cię w moich snach, kocham

Dobranoc i najsłodsze sny. Niech noc zapewni Ci dobry odpoczynek i spotkanie z Twoim marzeniem, a poranek rozpocznie się od wielkiego szczęścia i dobrego nastroju.

Idź do łóżka i wiedz, że jesteś moim osobistym złotem. Chodź do mnie, moje łóżko bardzo za tobą tęskni, powinieneś tu być. Czekam na ciebie, nie mogę bez ciebie spać. Moja doskonałość, tworzysz we mnie po prostu niewyobrażalne emocje i uczucia. Kochająca, czuła, namiętna, słodka, ukochana, jestem tak uzależniona, że ​​chcę, aby nasz związek nigdy się nie skończył, że jestem na to gotowa na wszystko, dosłownie na wszystko. Gdziekolwiek jesteś, zawsze cię znajdę, ukradnę, zabiorę, jesteś moja i nikogo innego. Nie oddam Cię nikomu, będę o Ciebie dbać przez całe życie, uszczęśliwiać, patrzeć na Twój uśmiech i wiedzieć, że mój cud zawsze będzie ze mną. Chcę, żeby Twoi rodzice wiedzieli, że jestem godna ich wspaniałej córki, ich największego skarbu. Będę dla ciebie najlepszym człowiekiem. Jesteś śliczna, kocham każdy twój lok. Twoje włosy są bardzo miękkie i przyjemne, uwielbiam wdychać ich zapach, cieszyć się ich miękkością.

Umiłowani! Spędziliśmy miły dzień i musimy iść na odpoczynek! Życzę dobrych, słodkich snów! Niech będą spokojne i spokojne, abyś się wyspał i zregenerował siły na nowy dzień! Kiedy zamkniesz oczy, pomyśl o tym, o czym marzysz, a na pewno się spełni. Przecież wiesz, że myśli materializują się, a jeśli każdej nocy przed pójściem spać marzysz o jednej rzeczy, to z pewnością spełni się to w prawdziwym życiu. Śnij więcej we śnie, kochani, a te cudowne noce dadzą Ci możliwość zrealizowania swoich marzeń w życiu. Niech każdy sen będzie dla Ciebie najprzyjemniejszy. Za każdym razem pozwól marzyć tylko o dobrych rzeczach.

Żółtooki księżyc świeci jasno na tle ciemnego nieba. Cisza wokół. Cała natura szykuje się do snu. A ty, moja ukochana, też idziesz do łóżka. W końcu nie można przerobić całej pracy, jak mówią, poranek jest mądrzejszy niż wieczór. Tak bardzo pragnę Cię przytulić i wypowiedzieć w Twoim uchu najczulsze słowa o miłości. Dobranoc moja upragniona, ukochana i najważniejsza osoba na świecie. Niech ta noc stanie się dla Ciebie bajeczna, obyś miał najsłodszy sen. Tak bardzo chcę pojawić się w twoim śnie i powiedzieć, że bardzo cię kocham. Chcę być z Tobą zarówno we śnie, jak i w rzeczywistości, spotykać z Tobą wschody i zachody słońca, zachwycać Cię uśmiechem o poranku i śpiewać kołysankę wieczorem, spotkać Cię po ciężkim dniu i pożegnać promienie słoneczne. Kocham Cię Skarbie! Musisz dobrze się wyspać, aby jutro zacząć w dobrym nastroju. Miłych snów, moja droga.

Śpij, śliczny chłopcze, czuły jak pluszowy miś, miły, jak mały szczeniak, śpij, kochanie, dobranoc!

Twoja magiczna nocna wróżka pisze do Ciebie. Uroczy! Dziś mam dla Was cudowną, po prostu cudowną wiadomość: będziecie o mnie śnić całą noc! Przemówię do Ciebie słowa miłości, dotknę Cię, przytulę, pocałuję i dam Ci niezwykłe doznania! Jesteś najlepszy ze wszystkich mężczyzn, których znam. Zawsze będziesz w moich oczach! Życzę Ci kochanie słodkiego snu, nabierz sił i śmiało podbij jutro cały świat, no, poza mną, bo moje serce od dawna należy do Ciebie. Kochani, spójrz na gwiazdy za oknem, może będą w stanie przekazać ci, jak bardzo cię kocham! Oby przez całą noc zapewniały wspaniałe sny! Oczywiście z moim udziałem! W końcu nie mogę bez ciebie żyć, moja droga, nawet we śnie, potrzebuję cię! Dobranoc, kochani, słodkich snów, przyjemnych snów i do zobaczenia we śnie, moja droga.

Mój najwspanialszy mężczyzna potrzebuje wystarczająco dużo snu, aby później w ciągu dnia był pełen siły i energii. Spędzasz tyle czasu w pracy, że rano nie masz nawet czasu na jedzenie. A wieczorem przychodzisz tak zmęczony, że ledwo możesz doczołgać się do łóżka. Moi drodzy, pragnę życzyć Ci spokojnej i przyjemnej nocy, podczas której możesz nabrać sił. Oczywiście nie możesz pracować w tym trybie, ale uwierz mi, że jeśli prześpisz się przynajmniej w nocy, na pewno przetrwasz kilka dni roboczych do weekendu.Kochani, życzę dobrej nocy, która będzie wypełniona jasnymi i przyjemnymi snami. Niech marzysz o swoim przyszłym samochodzie, o którym marzysz od tak dawna. Wiesz, że sny są czasami prorocze. Ciesz się swoimi marzeniami, które wkrótce staną się rzeczywistością.

Noc to świat słodkich snów, świat bez smutku bez łez, świat, w którym nie są potrzebne żadne dodatkowe słowa, życzę słodkich, słodkich snów!!!

Słońce zaszło za horyzont, co oznacza, że ​​moje słońce musi zasnąć, aby obudzić się wesoło iz uśmiechem na ustach. Gdyby tylko Twoje sny były bardzo ciepłe i przytulne, jak mój czas z Tobą. Niezmiernie się cieszę, że mój kotek też się nudzi i chce do mnie podejść, bo bardzo za Tobą tęsknię. Ściskam poduszkę i myślę o Tobie, jaka jesteś ciepła, delikatna. Tęsknię za twoją czułością, twoją miłością i troską. Twój wygląd wiele mi mówi. A kiedy śpisz, chcę rzucić wszystko i zostać twoim aniołem stróżem, aby chronić cię przed wszelkimi przeciwnościami losu. W każdej sytuacji możesz przyjść do mnie, pomogę Ci, będę Cię chronić zawsze i przed wszystkim, bez względu na to, co Ci się stanie. Jesteś moją miłością, bardzo cię kocham. Wiesz, jak bardzo się o ciebie martwię, więc staraj się nie podawać mi dodatkowego powodu. Dziękuję bardzo, ponieważ bardzo mi na tobie zależy, ponieważ jesteś dla mnie bardzo ważny.

Idź wkrótce do łóżka, a poproszę wszechświat, aby pomógł nam spotkać się we śnie. Dobranoc!

Twoje piękno jest jaśniejsze niż gwiazdy pojawiające się teraz na niebie, twoja postać jest bardziej miękka niż chmury unoszące się powoli na jej wysokości, twój uśmiech jest piękniejszy niż światło księżyca! Obyś miał tylko piękne sny!

Każda pora dnia jest piękna na swój sposób. Noc daje nam spokój i odpoczynek. Nie musisz myśleć o niczym poważnym, po prostu zrelaksuj się. Kochany, miły, delikatny i najbardziej ukochany, życzę dobrej nocy. Niech twoje najcenniejsze marzenie spełni się we śnie, obyś miał wspaniałe marzenie, które z pewnością spełni się rano. Życzę ci tylko szczęścia i miłości, miłości, miłości. Odpocznij i obudź się jutro w świetnym nastroju. Nie mogę się doczekać spotkania z tobą rano, moja księżniczko.

Nie było róż, były tylko stokrotki dookoła A te śliczne ślicznotki są takie skromne, Szkoda płatków na łóżko, Ale można się od nich dowiedzieć prawdy! Dobranoc, kochanie, wiesz, że cię kocham, bez względu na to, jak myślisz!

Sen to rozłąka, kochanie, i nawet nie chcę cię oddawać na noc z kochankiem, nawet na krótki czas. Ale jeśli nie ma innego sposobu na odzyskanie sił i odpoczynek, to puszczam. Wejdź do królestwa snu, pod jednym warunkiem: zasypiając, pomyśl o mnie! Dobranoc, moja droga, czekam na nowe spotkanie!

Dzień odjechał na białym koniu w przeszłość, a czarny koń dał nam noc. Gwiazdy jedna po drugiej zapalają jasne żarówki na cichym niebie.Miesiąc, piękny i surowy, strzeże ciszy i spokoju nocnego nieba. Wszystko wokół uspokaja się i uspokaja. Nadchodzi noc. Życzę ci, moja droga, dobrej nocy, pięknych, słodkich snów. Obyś marzył o czymś dobrym, dobrym. Niech nocny sen będzie mocny i spokojny. Niech nocny odpoczynek da ci nową siłę na jutro.

Najlepsza dobranoc sms kochanie, kochanie, z głębi serca

Życz dobrej nocy ukochanej, ukochanej w prozie

Kochanie, nie mogę spać: patrzę w sufit i myślę o nas. Myśli o Tobie tworzą romantyczny nastrój, dają mi pozytywne, przewidywanie zbliżającej się randki .Cieszę się, że Cię poznałam i marzę o tym, żeby się nigdy nie rozstać. Niech moja miłość strzeże Twojego snu i spokoju. Dobranoc kochanie!

Moja żółta magnolia, nie masz pojęcia, jak bardzo za tobą tęsknię! Jesteś moją miłością na zawsze. Życzę wspaniałej nocy. Niech gwiezdny pył spadnie na Twoje powieki, a młody miesiąc zapewni Ci kolorowe i żywe sny! Musisz odpocząć i zyskać siłę i energię na jutro.

Słodkich snów, moja droga… Niech zmartwienia dnia opadną, a ta noc stanie się niezwykłą magiczną podróżą do świata niesamowitych snów. Zrelaksuj się rano, aby napełnić się radością życia i ponownie doświadczyć całego jego piękna.

Noc to czas, kiedy wszystko wygląda zupełnie inaczej. Świat staje się bardziej niewyobrażalny i zaczynasz patrzeć na wszystkie działania inaczej, przez różowe okulary.Także po ciężkim dniu. to właśnie w nocy możesz wreszcie odpocząć i dobrze odpocząć, zamknąć oczy i na chwilę oderwać się od rzeczywistości, wyjeżdżając do krainy marzeń i marzeń. Chcę Ci dać przyjemne i bajeczne sny. Pozwól swojemu ciału, duszy i umysłowi odpocząć w nocy od zgiełku dnia i obudziwszy się w nocy poczujesz nowe siły. Niech czysty miesiąc i piękna Droga Mleczna stworzą romantyczną atmosferę w Twoim przytulnym pokoju. Śpij słodko moja najpiękniejsza dziewczyno, kocham Cię szaleńczo i chcę być z Tobą w każdych okolicznościach, a nawet w najtrudniejszych życiowych okolicznościach.

Jak bolesna i smutna jest rozłąka z tobą! Zostałem zmuszony przez wolę okoliczności do opuszczenia Ciebie i tęsknię za Tobą tak bardzo, że moje serce jest rozdarte na kawałki. Mam nadzieję, że dziś wieczorem dobrze odpoczniesz i prześpisz się. Jutro będzie bardzo długi dzień, pod koniec którego na pewno spotkamy się i połączymy w długim i namiętnym pocałunku.

Drogi, słodkich snów, bo sen jest jak mały cud, który daje nam lekkość i spokój. Zamknij oczy i wyobraź sobie, że tam jestem.

Dobranoc kochanie! Niech najszczęśliwsze, ekscytujące, niezwykłe sny błyskawicznie błysną przed Tobą jak kolorowy film, wypełniając każdy milimetr Twojego ciała pogodą, ramkami radości i ciepła, a dzień dobry niech stanie się szczęśliwym zakończeniem!

Życzę Ci spokojnego odpoczynku w krainie marzeń, świecie fantazji i marzeń, aby nabrać sił witalnych i znaleźć inspirację na jutro.

Dobranoc, a nowy dzień nie będzie długo czekać, blask świtu tuż za rogiem, a z nową siłą możesz udowodnić, że planeta kręci się dla nas!!!< /p>

Noc. Ciemno i cicho. Siedzę sama w pokoju, z uśmiechem wysyłam wiadomość, życzę miłych snów!

Dobranoc kochanie! Życzę jasnej i ekscytującej podróży do krainy nocnych snów. Niech będą o mnie, a staniemy się nierozłączni zarówno w rzeczywistości, jak i we śnie. Życzę, abyście całkowicie rozpłynęli się w przyjemnych snach, dobrze spali i poznali nowy dzień z ładunkiem witalności!

Kochanie, naprawdę nienawidzę cię teraz opuszczać i rozmawiać o wszystkim na świecie przez całą noc, ale niestety nadszedł czas na odpoczynek. Dobranoc, moja radość. Mam nadzieję, że spotkamy się we śnie, żeby nie rozstać się nawet na minutę.

Niech twoje oczy się zamkną, a myśli rozpłyną się w snach nadchodzącego dnia! Niech błogi uśmiech zamarznie na Twoich miodowych ustach! Niech ta noc będzie idealna – czarująca i relaksująca do ostatniej komórki Twojego ciała! Życzę wam, abyście zapomnieli o wszystkich smutkach i uwolnili wszystkie ponure chmury na firmamencie waszej świadomości! Śpij słodko i spokojnie, wysypiaj się i zyskaj siłę do wielkich i dobrych uczynków! Pocałunek! I niech mój pocałunek prześladuje was zarówno we śnie, jak iw rzeczywistości! Spokojny i spokojny sen do ciebie, mój drogi człowieku! Niech migoczące gwiazdy kołyszą Cię swoim blaskiem, a łóżko będzie miękkie i przewiewne, jak chmury na nocnym niebie! Niech anielski spokój nie opuści cię do rana! Życzę wspaniałej i entuzjastycznej podróży po królestwie Morfeusza, gdzie na każdym kroku magiczna wróżka spełni Twoje pragnienia i spełni Twoje marzenia!

Moja droga, obyś miała dziś najbardziej bajeczne i kolorowe sny! Niech świat magicznych snów dostarczy Ci tylko pozytywnych emocji! Życzę ci, aby twój odpoczynek był pełen spokoju, abyś rano nabrał sił i odzyskał energię!

Moja czułość, tak często cię obrażam, ale wiedz, że teraz, kiedy nie ma cię ze mną, moje myśli są tylko o tobie. Przeglądam nasze zdjęcia, ponownie czytam naszą korespondencję i rozumiem, że nikomu Cię nie oddam. Nigdy w życiu nie obrażę cię, sprawię, że poczujesz się źle.Chcę życzyć Ci najmilszych snów, będę śnić o Tobie, pocałować Cię w policzek i sprawić, że uwierzysz, że jestem tylko Twoja, że ​​nigdy Cię nie skrzywdzę ani nie sprawię niedogodności. Moje serce tęskni za tobą, chcę usłyszeć bicie twojego serca, które bije zgodnie z moim. Gdybym mógł, poleciałbym do ciebie na skrzydłach mojej miłości, aby powiedzieć ci, jak ważny jesteś. Gdybym tylko mógł, poprawiłbym wszystkie moje błędy, nigdy więcej cię nie zawiodę, nigdy nie zobaczę smutku w twoich oczach. Niech Twoje usta zawsze się uśmiechają, niech zawsze słyszę Twój miły i łagodny głos.

Odkąd wszedłeś w moje życie, kiedy oczarowałeś moją duszę i ciało, poświęcam Ci każdą minutę mojego czasu! Każdego ranka budzę się myśląc o Tobie, kochanie, i kładę się spać myśląc tylko o naszej przyszłości! Marzę o tym, żeby spędzić z Tobą cały czas, obudzić się w Twoich ramionach i zasnąć od Twojego pocałunku! Dzisiaj miałeś ciężki dzień, ale się skończył, a noc owinęła ciebie i mnie miękkim, jedwabistym welonem! Życzę ci, moja dziewczyno, delikatnego dotyku gwiaździstej nocy i delikatnej melodii tajemniczego Księżyca! Niech twoje sny nie rozpłyną się pod osłoną nocy, niech twoje sny pomogą ci słodko i spokojnie zanurzyć się w królestwie Morfeusza! Życzę bajecznych snów, przyjemnych doznań nocnego odpoczynku i uśmiechniętego przebudzenia! Niech twoje oczy zamkną się od mojego pocałunku! Dobranoc, moja dobra! Spokojnego snu, kochanie!

Moja droga, wierna… Twoim żywiołem jest podziemie, ale Ty sam jesteś osobą bystrą, radosną i pogodną. Ponieważ doskonale rozumiesz, że życie to nie tylko światło słoneczne i jasne dni, ale zawsze jest zmierzch i zmierzch. Zawsze wiedzieliście i mówiliście, że ciemność koniecznie przeplata się ze światłem, że za ciemną pręgą na pewno będzie jasna, że ​​radość przychodzi po trudnościach i smutkach. Tylko osoba, która ma tę radość w duszy, jest w stanie podzielić się nią z otoczeniem i najbliższymi. Twoja praca jest trudna, wymaga siły, wytrwałości, cierpliwości i dalekowzroczności. Życie też nie zawsze jest łatwym zadaniem, ale jesteś gotowy, aby do niego podejść i odpowiedzieć na wszystkie trudne pytania. Twój odpoczynek, twój sen to tylko ziemska, miła i ciepła bajka. I niech zawsze tak będzie!

Dobranoc, moja jaskółko! Pozwól mi niestrudzenie strzec twojego snu tej nocy! Gwiazdy i księżyc mogą ukraść twoje sny, wierząc, że taka urocza dziewczyna ma najjaśniejsze i najczystsze sny. Jeśli będę w pobliżu, twój sen pozostanie spokojny i żadne zmartwienia nie wpłyną na twoją piękną twarz!

Kochanie, tak chcę być tuż obok ciebie w ciepłym łóżku iw twoich ramionach. Ale dzielą nas setki kilometrów, dlatego wysyłam sms, w którym życzę dobrej nocy. Niech tylko najsłodsze sny będą twoimi, moja droga. Życzę dobrego nocnego odpoczynku. Niech ani wiatr, ani deszcz nie przeszkadzają w spaniu. Niech marzenie się spełni we śnie, upewnij się, że spełni się rano.Kocham Cię, moja jedyna i zawsze chcę być tylko z Tobą. Dobranoc i słodkich snów.

Kochanie, miałem z tobą wspaniały dzień! A teraz naprawdę chcę cię zobaczyć we śnie: zobaczyć urocze rysy, poczuć delikatne dotknięcia, usłyszeć delikatny głos. Dobranoc kochanie!

Jasny sms na dobranoc kochany, kochany

Oryginał sms dobranoc kochana, kochana własnymi słowami

Dzisiaj nie był najłatwiejszy dzień. Wybacz mi moje zachowanie i nie obrażaj się przeze mnie, bo nie chciałem cię urazić. jesteś tą osobą , dla której jestem gotowa na absolutnie każde, nawet najbardziej szalone działania.Chcę życzyć Ci najmilszych i najbardziej kolorowych snów, obyś marzyła o łagodnym morzu i krążących nad nim mewach.Niech marzysz o ideale świata, który postaram się ożywić dla Ciebie.Połóż się w swoim miękkim i ciepłym łóżku i nastroj się w dobry nastrój.Nie zapomnij pomyśleć o mnie, bo ja zawsze myślę o Tobie, bo moje uczucia są niesamowicie silne. nie mogę się doczekać naszego spotkania z wielką niecierpliwością.

Witaj! To 160 znaków, które okrążyły całą planetę, aby życzyć dobrej nocy i słodkich snów! Trzymają też 1000 pocałunków i wielki uścisk!

W momencie, gdy kładziesz się do łóżka i zamykasz oczy, zapadasz w głęboki sen. Dlatego kochanie wyjdź ze swojej strony w Internecie, ponieważ możesz tam siedzieć dłużej niż godzinę.Sen jest dla ciebie znacznie lepszy. Jesteś dzisiaj bardzo zmęczony. Życzę Ci najbardziej żywych i niezapomnianych snów, a jednocześnie spokoju i wyciszenia. Budzą się rano pogodni, przepełnieni siłą, energią, nowymi pomysłami na wielkie osiągnięcia. Niech lenistwo opuści Cię jutro rano i nie przeszkadza w spełnieniu wszystkich Twoich marzeń. Jestem pewien, że gwiazdy na niebie czekają, aż zaśniesz, a księżyc będzie rzucał przyćmione cienie na twoją tapetę, dzięki czemu twoje sny będą miłe i nie będziesz czuł się tak samotny. Śpij wkrótce, moja droga! Kocham cię i całuję!

Teraz cały dzień dobiega końca, a noc powoli zapada, wszyscy szykują się do snu. Niech dziś ty, moja ukochana, masz szczególne marzenie, które zmieni twoje życie w przyszłości i da ci znak, którego tak bardzo potrzebowałeś. Życzę Ci dobrego snu i rozpoczęcia nowego dnia z nową siłą i radością w duszy. Zamknij oczy i śnij, po prostu śnij i wydawaj się przeniesiony do rzeczywistości, w której chcesz być. Noc to czas na planowanie planów, składanie życzeń i marzeń. W nocy kraniec świata otwiera się przed nami z zupełnie innej strony. Świat staje się taki romantyczny, tajemniczy. I wreszcie, po ciężkim dniu pracy, możesz położyć się w swoim ulubionym łóżku i po prostu odpocząć, zamknąć oczy i opuścić ten świat przed wschodem słońca. Niech miliony jasnych gwiazd mrugną do ciebie, a każda z nich przyniesie odrobinę szczęścia. Życzę miłej i miłej nocy.

Uwielbiam twoje uściski i pocałunki! Oddałabym wszystko tylko po to, by być teraz z tobą! Chcę poczuć te niepokojące dotknięcia, wsłuchać się w aksamitny głos, poczuć lekki oddech i słyszeć bicie Twojego serca! Moje czułe słowa dla ciebie, kochanie! Niech ta noc będzie trwała tak długo, jak będziesz musiał spać! Słodkie sny!

Mój ulubiony śpiący chłopczyk, po prostu zapomnij o wszystkim, zrelaksuj się i wkrótce zasnij! Niech ta magiczna gwiaździsta noc wypełni się wspaniałym odpoczynkiem! Niech ciepły koc ogrzeje Cię delikatnie i czule, a miękka poduszka zapewni bajeczne sny! Śpij słodko, moja droga!

Najsilniejszemu, najsprytniejszemu i najprzystojniejszemu mężczyźnie życzę dziś dobrej nocy!

Ubiję dla Ciebie krem ​​nasenny z cukrem pudrem słodkich snów i udekoruję truskawką mojego namiętnego pocałunku.

Umiłowani, pozwalam nocy przejąć kontrolę i położyć cię do łóżka z delikatnym autorytetem. Niech jako troskliwa niania otuli Cię kocem bezpiecznych snów, a ona sama nie zamknie oczu-gwiazd aż do rana. Życzę, abyś z pierwszymi złotymi promieniami wstała z łóżka odnowiona, pogodna i radosna i obdarzyła mnie swoim słonecznym uśmiechem.

Niech ta noc, moja droga, będzie pełna magicznych snów i długo oczekiwanego relaksu! Śpij spokojnie i niech nic nie przeszkadza w twoich cudownych wakacjach! Życzę, abyś rano znów poczuł niesamowity przypływ sił, energii, witalności i ładunek dobrego nastroju!

Jeśli chcesz, żebym robił to, co myślisz, niedługo idź spać. Marzenia nie mają granic! Prześpij się ze mną niesamowicie!

Jak trudno jest mi być z dala od Ciebie! Śpij spokojnie i spokojnie i nie myśl o problemach. Pozwólcie zrobić zdjęcia malowniczym krajobrazom, a tam będę na Was czekać. Będziemy tylko we dwoje i nikt nie ośmieli się nam przeszkadzać do samego rana! Obsypuję twoje ciało całusami i będziemy leżeć na piasku, słuchając szumu fal.

Szkarłatny zachód słońca zapewni Ci dobry sen, gałęzie drzew zostaną obsypane kwiatami i zapewnią Ci wiele radości i wiosennego nastroju na wiele dni. Niech we śnie obudzisz się pod kocem z płatków jaśminu, a ściany Twojego domu przepuszczą gałęzie drzew z kwitnącymi morelami i brzoskwiniami. Niech wiosenny wiatr rozgrzeje się i otoczy chmurą wiosennych aromatów, których w rzeczywistości po prostu nie ma. Będziesz krążyć w przeźroczystej sukience z róż, którą Ci podaruję i podziwiać kwitnące magnolie i róże, którymi chciałabym zasypać Twoją życiową ścieżkę w rzeczywistości.Niech dotyk dłoni ukochanej osoby da Ci wiele radości i miłości, a długi pocałunek we śnie niech przekaże Ci całą moją miłość i podziw, którą Ci daję, niczym cudowny aromat na Twojej toaletce.< /p>

Kochanie, mam dość zasypiania i budzenia się bez ciebie. Nie mogę się doczekać, aż w końcu będziemy mogli być cały czas razem. Ucieknijmy z Wami do krainy marzeń, gdzie nikt nie powstrzyma nas przed cieszeniem się sobą. Idź spać, moja czuła i uwielbiana dziewczyno, miej dla siebie najciemniejszą i najspokojniejszą noc.

Kochanie! Oddałabym wszystko, aby zasnąć i obudzić się w Twoich ramionach, wdychać zapach Twojego ciała, słuchać Twojego oddechu, całować Cię i dotykać… Wiedz, że zrobię wszystko, abyśmy zawsze byli razem! Dobranoc kochanie!

Twoje piękne oczy potrzebują odpoczynku – przykryj je cudownymi rzęsami, a usadowiwszy się na miękkiej poduszce, pozwól swoim myślom zanurzyć się w świat cudownych nocnych przygód. Podczas gdy Twoje piękne ciało odpoczywa, Twoje marzenia zabiorą Cię tam, gdzie chcesz, tylko nie opieraj się im. Dobranoc kochanie.

Życzę wspaniałych snów, moja radość! Śpij jak na chmurach, niech dziś wieczorem spełnią się Twoje marzenia, a Twoja dusza będzie szczęśliwa.

Co może być lepszego niż miłość? Dla niej przez cały czas dokonywali wyczynów, ginęli, walczyli. Znalazłem cię, moja droga, i będę walczył o nasze szczęście. Jestem pewien, że resztę życia spędzimy razem. Śni mi się, że siedzimy przed kominkiem w mroźną zimową noc, pijemy grzane wino, przykryci kocem i rozmawiamy o naszej wspólnej przyszłości. Wiem, że tak będzie, najważniejsze, żeby w to uwierzyć. Jestem wdzięczny losowi za przysłanie mi właśnie Ciebie. Jesteś taki dobry, twój uśmiech, twoje oczy sprawiają mi radość. Spośród miliona ludzi rozpoznaję cię jednym dotknięciem. Widzę cię we wszystkich rzeczach, które mnie otaczają. Wiem, że nasza miłość przejdzie wiele, ale jeśli jesteśmy razem, niczego się nie boję. Jesteś moją ochroną, wsparciem, dojdę do końca, tylko po to, by być z tobą. Niech noc uchroni cię od wszelkich problemów. Kocham Cię Skarbie. Dobranoc.

Pomyślałem, że powinienem powiedzieć ci dobranoc, ale okazuje się, że jest rano, więc dzień dobry!

Wydaje się, że minęła wieczność. Nie mogę bez ciebie spać. Słodkich snów dla ciebie, śnij dla mnie. W naszych snach będziemy razem, będziemy się kochać, dawać czułość, pieszczoty. Pamiętaj, jak dobrzy jesteśmy razem, jacy byliśmy szczęśliwi. Mam nadzieję, że już niedługo to się powtórzy, a Twoje pocałunki będę czuła na moich ustach, a dłoń w mojej. Wiedz, że bardzo za tobą tęsknię i kocham cię, moja kochana dziewczyno. Moje serce zostało bardzo ostro przebite strzałą miłości do Ciebie.Pozdrawiam, cieszę się, że spotkałam Cię na swojej życiowej ścieżce, bo nie mogłam bez Ciebie żyć. Moje życie jest w tobie, jesteś najlepszym ze wszystkiego, co mi się przydarzyło. Kochanie spójrz na siebie, bo jesteś perfekcją, Twoja uroda jest bardzo spektakularna, dziękuję za Ciebie. Dziękuję Bogu za to, że dał mi ciebie. Wiedz, że bez Ciebie jest to bardzo trudne, więc proszę Cię, żebyś zawsze tam była.

Oryginalny sms na dobranoc, kochany, kochany własnymi słowami

Życz dobrej nocy ukochanej, ukochanej, z głębi serca

Zapada zmierzch do ziemi wszystko wokół stopniowo opada i przygotowuje się na nocny odpoczynek. Czas na odpoczynek. Już czas, kochanie, żebyś położyła się do łóżka. Życzę dobrej i dobrej nocy. Niech dzisiejszy sen będzie najsłodszy, najprzyjemniejszy. Niech twój anioł stróż chroni twój nocny odpoczynek. Dobranoc kochanie, dobranoc i wszystkiego najlepszego. Niech dzisiejsze marzenie będzie jak bajka. Śpij, moja droga, i zyskaj siłę na jutro.

Niech magik pokaże ci piękne bajkowe sny przez całą noc! Pocałuj!

W moim sercu, w mojej głowie, zawsze gra piękna muzyka. To aniołowie śpiewają o naszej czystej miłości. Chcę, żeby tak było na zawsze. Z każdej chwili spędzonej obok Ciebie, moja droga, czerpię ogromną przyjemność. Roztapiam się w twoich rękach, rozpuszczam się pod twoim dotykiem. Marzę, że kiedyś będziemy mieli własny dom, rodzinę, dzieci.Przyjrzę się im i pomyślę, że narodziły się z mojej osoby. Dzieci będą takie jak my, będziemy mogli dawać im naszą miłość każdego dnia. Będziemy spędzać ze sobą cały czas, nasza rodzina będzie dla wielu idealna. W naszym domu nie będzie miejsca na kłótnie o drobiazgi, ale będzie dla siebie szacunek, a wszystko dlatego, że naprawdę się kochamy. Dzięki Bogu, że dał mi ciebie, będę mu wdzięczna przez całe życie. Nie zapomnij o mnie nawet w swoich snach, kocham Cię. Dobranoc, moja droga.

Mój chłopcze, nawet nie wyobrażam sobie, jak znosisz te długie tygodnie i miesiące pracy. Wydaje mi się, że po prostu pracujesz na maszynie, bo nie ma innego sposobu na wytłumaczenie tego. Ale wiem, że wystarczy się wyspać, bo inaczej nie wytrzymasz, ani jednego dnia. Dlatego właśnie nalegam, abyś dobrze się wyspała. Co muszę zrobić? Po pierwsze, musisz przestać wieczorami siedzieć przed komputerem, a po drugie, musisz wyłączyć mózg z pracy. Wydaje mi się, że nawet we śnie rozwiązujesz niektóre pytania i problemy. Moja droga, życzę dobrej nocy i najfajniejszych snów, jakie mogą być. Niech wszystkie dodadzą ci siły, proszę, a ja będę pilnował twego lekkiego snu. Dobranoc, moja droga! Odpocznij i zyskaj siłę!

Śpiąc pod lekkim i puszystym kocem, czuję się niesamowicie komfortowo. Mam nadzieję, kochanie, że dziś wieczorem będziesz tak samo miękka i ciepła! Miej najprzyjemniejsze, dobre sny, kochanie!

Mój drogi aniołku! Życzę słodkich i bajecznych snów, niech sen wywoła uśmiech na Twoich ustach i dostarczy magicznych doznań, a rano, gdy go przypomnisz, wywoła przyjemne emocje. Pozwól swojemu ciału całkowicie zanurzyć się w słodkim śnie, odpocznij ręce i nogi, a do rana śpisz spokojnie. Dopóki słońce nie dotknie Cię swoimi promieniami i wita Cię w nowy dzień. Niech Twoja poduszka zamieni się w nieważką, delikatną chmurkę, która będzie delikatniejsza niż puch i otul koc jak mój delikatny uścisk, a żaden obcy dźwięk nie zakłóci Twojego słodkiego snu. Chcę być obecny w twoim śnie i wędrować z tobą za rękę po niekończącej się alei miłości, gdzie nasza czułość nigdy się nie skończy. Śnij więcej we śnie, kochani, a te cudowne noce dadzą Ci możliwość urzeczywistnienia swoich marzeń w życiu. Kocham Cię Skarbie. Dobranoc.

Umiłowani, dobranoc i dobranoc wam! Niech ta noc delikatnie przytuli Twoje ramiona i rozgrzeje Cię z niesamowitą życzliwością! Niech gwiazdy zalają twoje rzęsy srebrem czułości, by wczesnym rankiem słońce zdmuchnęło to srebro lekkim podmuchem.I obyś marzyła o mojej wielkiej miłości, aby sny napełniły Cię siłą i wywołały uśmiech na nadchodzący dzień!

Dobranoc kochanie! Wiesz, czasami chcę, żebyś była jak pluszowa zabawka: zawsze miękka i zawsze tam, abyś mogła być położona w łóżku i mocno przytulona, ​​a jeśli się złościsz, daj klapsa w pluszową twarz … Ale wtedy na pewno przeprosisz i mocno pocałujesz w nos!

Dzisiaj miałem ciężki dzień, a bez Ciebie będzie jeszcze trudniej. Jesteś tak daleko ode mnie, że nasza rozłąka sprawia mi fizyczny ból. Jak chcę widzieć Twoje oczy – fragmenty szmaragdów, Twoje usta – pączek róży, Twoją twarz – twarz anioła, który swoją obecnością rozświetlił moje życie. Śpij dobrze, moja droga.

Ta noc jest dla mnie jedną z najtrudniejszych, bo bez Ciebie, mój kwiatuszku. Chcę szybko zasnąć, żebym mógł się obudzić i znów usłyszeć Twój głos. Dlatego kłaniam się i życzę ci, moja ukochana i śmiertelna dziewczyno, dobrej nocy! Spróbuj wcześniej wyłączyć internet/telewizję i idź spać. Gdybym tam była, zaśpiewałabym Ci senną kołysankę:) Magiczne sny, całuj Cię wszędzie!

Mój dobry i najukochańszy, życzę dobrej nocy i pięknych snów. Pamiętaj, że jesteś moim najsilniejszym, co oznacza, że ​​jutro będziesz mógł jak najszybciej rozwiązać wszystkie swoje sprawy, aby wrócić do domu. Na pewno Ci się uda, ponieważ dokładasz wszelkich starań, aby to zrobić.Wierzę w Ciebie i że na pewno Ci się uda, bo zasługujesz na to jak nikt inny. Ale jest jedna bardzo ważna zasada, której nie przestrzegasz: musisz dobrze się wyspać, aby dzień przebiegał produktywnie i owocnie. Mam nadzieję, że z czasem zrozumiesz, jak użyteczny i ważny jest zdrowy sen, więc odłóż na bok wszystkie swoje sprawy i idź spać. Tak mi przykro, że nie mogę być teraz z tobą, przytul cię, chociaż naprawdę tego chcę. Ale mentalnie jestem tam, wiesz o tym. Dobranoc, moja droga i najukochańsza!

Mój przyjacielu… Masz doskonałą jakość, nie jesteś tylko mistrzem, władcą w „metalowym królestwie”, jesteś panem swojego życia, niezawodnym, zręcznym i życzliwym osoba. I każdy, kto cię otacza, rozumie, że jest obok osoby, której ręce mogą stworzyć zarówno mały, jak i wielki cud. I to też prawdziwy cud, że było mało słów, ale wiele czynów. Nie będzie pustych obietnic, a tylko coś, co naprawdę nabierze kształtu, będzie trwało solidnie, mocno i niezawodnie. Ale nawet taka osoba, zahartowana życiem, pracą i próbami, potrzebuje dobrego, rozsądnego i właściwego wypoczynku. Niech twoje wieczory i noce będą ciche, łagodne i spokojne, abyś miał dobre i piękne sny. A rano obudzisz się iz nową energią poznasz nowy dzień, aby stworzyć swój kolejny mały cud!

Moje słońce, mój ukochany chłopcze! To moja ulubiona pora dnia – wieczór! Kiedy będę mógł utonąć w twoich ramionach i rozpłynąć się w twoich myślach! Kiedy wszystkie troski dnia znikną w tle i zostaniemy tylko ja, ty i delikatnie trzaskający kominek! Kiedy unosi się między nami aromat słodkiej herbaty, kiedy kocyk dla dwojga wydaje się najwygodniejszą narzutą na świecie! Kiedy Wszechświat jest tylko nasz z Tobą, kiedy nasze pragnienia i myśli są podobne! Uwielbiam patrzeć, jak Twoje rzęsy powoli opadają i zasypiasz! W takich chwilach czuję, że myślisz o mnie, że zbliżasz się do mnie, do mojego snu! Chciałbym, żeby takie chwile trwały wiecznie! Marzę, aby nasza sielanka trwała w nieskończoność! I nawet chcę trochę zatrzymać czas, aby noc nie minęła tak szybko, jak przelatuje! Śpij słodko, moja droga i jedyna, moja droga i uwielbiana, moja ukochana i najukochańsza osoba!

Dobranoc mój energizer! Spróbuj przynajmniej w swoich snach nie szukać przygód i nie wykonywać żadnych czynności. Po prostu zrelaksuj się i odpocznij, bo jutro jest nowy dzień i wiem na pewno, że znów zakręcisz się jak pszczoła i zdążysz zrobić milion przydatnych rzeczy. Tęsknię za tobą bez końca, szczególnie dziś wieczorem. Wysyłam Ci najsłodsze uściski i buziaki! Słodkie sny*

Niech migoczące gwiazdy dadzą ci moje pocałunki, a księżyc opowie o moich ognistych uczuciach.

Dobranoc życzę, okrywam moją miłością, niech moje uczucia ogrzewają się przez całą noc…KOCHAM CIĘ!

Dobranoc, moja piękna! Mam Cię tak dobrą, tak piękną i pogodną, ​​że wciąż nie mogę uwierzyć we własne szczęście. Czy to naprawdę ja otrzymałem to szczęście w postaci Ciebie, moje słońce? Zrobię wszystko, abyś nigdy nie żałowała swojego wyboru, kochanie! Ale teraz nadszedł czas, abyśmy spali, ponieważ oboje jesteśmy tego dnia przepracowani.

Kochanie, jesteś dzisiaj taki zmęczony! Miałeś ciężki dzień i czas odpocząć. A łóżko czekało na ciebie od dawna, a Morfeusz wygląda przez okno, ma dla ciebie setki przyjemnych snów. Dobranoc moja droga, zaśpiewam ci kołysankę i zaśniesz, jak tylko dotkniesz poduszki. Zamknij oczy, zaczynają się słodkie sny.

Tak bardzo tęsknię za twoimi wieczornymi opowieściami, twoimi pieszczotami i pocałunkami! Dziś śpisz sam, ale nie jesteś sam, bo wszystkie moje uczucia i myśli są obok Ciebie! Dobranoc kochanie!

Jesteś dla mnie taka miła, moja droga, ale denerwuje mnie, że jesteś gotowa poświęcić cały swój wolny czas na wszystko, ale nie na zdrowy i niezbędny dla ciebie sen. Pamiętaj, że masz tak odpowiedzialną pracę, która zabiera Ci dużo energii i siły, więc musisz przynajmniej na noc regenerować siły. Teraz zamknij oczy, bo Twoje oczy są już zmęczone telewizorem, telefonem, którego nie puszczasz. Po prostu staraj się nie myśleć o pracy, ponieważ te myśli nie pozwolą Ci się zrelaksować, a my staramy się, aby Twój mózg po prostu odpoczywał.Zależy mi na tym, abyś był zdrowy i energiczny, abyś nie wracał do domu senny, ale jednocześnie zamiast zasypiać, usiadł przy komputerze. Odbiorę ci wszelką komunikację na kilka dni, jeśli nadal będziesz to robić. Dobranoc. Oto taka pozytywna uwaga dla Ciebie.