Dobranoc sms kochanie

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Dokonaliśmy wyboru najbardziej oryginalnych smsów na dobranoc, ukochanych, ukochanych własnymi słowami, w prozie, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Żółtooka noc nabiera pełnych praw. Daje ludziom spokój i radość. Kochanie, ty też czas spać. Połóż się, moja księżniczko, i odpocznij. Niech nic ci nie przeszkadza we śnie. Niech dobry anioł podaruje ci najpiękniejszy sen. Odpocznij, moja droga, i nabierz sił na jutro. Niech gwiazdy chronią twój odpoczynek i niech miesiąc opowie ci najmilszą historię. Śpij, moja ukochana, dobra i dobranoc tobie. Niech moja miłość da ci ciepło i pociechę. Dobranoc kochanie.

Jesteś moją obsesją, kochanie. Ciągle o Tobie myślę – rano, po południu, wieczorem, a nawet w nocy! A teraz kładę się spać, zamykam oczy, widzę cię, słyszę twój głos, czuję twój oddech. A moja ręka sięga po telefon, aby powiedzieć Ci o tym SMS-em i życzyć dobrej nocy…

Proszę nocne anioły, aby wyszeptały ci najsłodsze sny. A ja będę w nich po to, abyście spali spokojnie, myśląc o mnie. Oto moja prośba do nich: przytulne miejsce gdzieś na szczycie świata, z polem miejskich świateł w dole i miriadami gwiazd nad naszymi głowami, a razem, otuleni ciepłym kocem, siedzimy na samym skraju.

Kochanie, jak samotny i smutny bez ciebie.Chcę cię przytulić, zobaczyć, jak zasypiasz w moich ramionach. Raczej do ciebie. Gdyby była taka okazja, nie wypuściłbym cię ani na sekundę. Chcę, żebyś spędził całe życie w moich czułych ramionach. Mam nadzieję, że nigdy mnie nie opuścisz, bo nie mogę bez ciebie żyć. Słodkich snów, moja droga dziewczyno.

Dzisiejszego wieczoru pogoda tak mnie ucieszyła, że ​​nie wiedziałam, dokąd się udać ze szczęścia. A wszystko dlatego, że widziałem, jak biały i puszysty śnieg zaczął padać na naszą ciemną ziemię w dużych płatkach. I od tego czułem się tak ciepło i przyjemnie w duszy, że po prostu nie mogłem tego wyrazić słowami. A potem od razu chciałem podzielić się moimi dobrymi wrażeniami z ludźmi, których kocham. Od razu napisałam do mojego chłopaka, bo chcę, żebyś o wszystkim dowiedział się pierwszy. A teraz, w końcu, chcę mu powiedzieć, zawsze staraj się cieszyć nawet najmniejszą drobnostką, bez względu na to, co to jest. Ponieważ tylko w ten sposób możesz być szczęśliwy. A ludzie szczęśliwi żyją dłużej. I na koniec życzę ci dobrej nocy. Mam nadzieję, że dziś możesz się zrelaksować tak, jak chcesz. Ponieważ od dłuższego czasu nie jesteś w stanie prawidłowo odpocząć. I niech szczęście i szczęście zawsze się do ciebie uśmiechają.