Dzięki trenerowi

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Zebraliśmy wybór szczerych słów wdzięczności dla trenera w prozie, do łez, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Niewiele jest trenerów, którzy wkładają w swoją pracę całą duszę. Należysz całkowicie do sportu i jesteś gotowy pomóc w odpowiednim momencie, dać bodziec naszemu dziecku do stawania się coraz lepszym. Życzę wielu lat kariery trenerskiej, zdrowia, optymizmu.

Chcę ci podziękować! Dziękuję za wsparcie, gdy moje ręce już się poddawały, dziękuję za pomoc, której udzieliłeś, gdy nie było już nadziei, dziękuję za to, że po prostu tam jesteś, dzielenie radości i smutku, rozczarowania i wzlotów.

Drogi trenerze, dziękuję za pomoc i wsparcie, dobrze zorganizowaną pracę, mądre rady i życzliwość.

Drogi trenerze, dziękuję za entuzjazm, wytrwałość, wytrwałość, nienaganne umiejętności i nieskończoną pewność siebie. Szczerze życzę Ci dobrego zdrowia, godnego wielu zwycięstw, wspaniałych pomysłów, powszechnego uznania Ciebie jako najlepszego trenera i stałego dobrego samopoczucia w życiu osobistym, w Twojej rodzinie.

Chcę podziękować wspaniałemu trenerowi, osobie, która wniosła ogromny wkład w mój rozwój. Osoba, która podzieliła się ze mną swoją wiedzą i nauczyła, jak odnosić sukcesy.Proszę przyjąć mój niski ukłon i ogromną ludzką wdzięczność.

Niewiele jest takich trenerów, którzy wkładają serce i duszę w swoją pracę, należą wyłącznie do sportu i są zawsze gotowi do pomocy! Odpowiedzialność, dalekowzroczność i staranność, których nie trzymasz! Dziękuję za ciężką pracę, którą wykonywałeś przez tyle lat!

Mój drogi trenerze, z głębi serca pragnę wyrazić moją głęboką wdzięczność za to, że nigdy nie dałeś mi powodu do zwątpienia w moje umiejętności, za to, że pomimo moich błędów i błędy Nadal walczyłeś ze mną o zwycięstwo i sukces. Serdecznie życzę dobrego zdrowia i dobrego samopoczucia, powodzenia i niewątpliwego szacunku innych.

Dziękuję, drogi trenerze, dziękuję za wiarę i wsparcie, za siłę i umiejętności, za odwagę i wytrwałość. Moje zwycięstwa to Twoje zasługi, dzięki Tobie z każdym dniem staję się lepszy, odważniejszy, silniejszy, pewniejszy siebie. Mówię Ci „dziękuję” i szczerze życzę zdrowia, długiego życia i częstych „wakacji na Twojej ulicy”!

Dziękuję bardzo, mój drogi trenerze, za bycie tam w chwilach zwątpienia i trudności, za to, że nigdy nie wątpiłeś w moje umiejętności i wierzyłeś w nasz wspólny sukces, za to, że nauczyłeś mnie walczyć koniec i nigdy się nie poddawaj, bo jesteś takim wspaniałym mistrzem, miłą osobą i ciekawą osobą. Zdrowie dla Ciebie i wiele innych wspaniałych zalet na Twoim koncie.

Dziękuję bardzo za wszystko, co w nas włożyłeś. W końcu nasze zwycięstwa są gwarancją Twoich wysiłków.Życzymy jak największej liczby mądrych uczniów, siły, sprawności fizycznej i bystrego umysłu.

Trenerze, dziękuję za Twój czas i wysiłek, za wspaniałą pracę i wskazówki, które włożyłeś w nasze dziecko. Jego osiągnięcia są wynikiem Twojej ciężkiej pracy. Dziękuję za wiarę, za wskazówki i za sukces. Życzymy powodzenia w życiu, zdolnych uczniów, wielu zwycięstw.

Dzięki najlepszemu trenerowi, prawdziwemu profesjonaliście, silnemu przyjacielowi i kompetentnemu mentorowi. Dzięki Tobie osiągnąłem te bezprecedensowe rezultaty. Moje nagrody w dużej mierze są twoją bezpośrednią zasługą. Niech nasze osiągnięcia nie zatrzymują się na tym poziomie, ale rosną wykładniczo. Dziękuję bardzo!

Dziękuję, mój drogi trenerze. Zawsze mnie wspierasz, wierzysz we mnie i każdego dnia dajesz mi motywację do dążenia tylko do przodu, do walki uczciwie i uczciwie, odważnie i dumnie. Życzę zdrowia i długich lat coachingu ze złotymi medalami, szczerymi słowami wdzięczności i laurami chwały!

Mój drogi, szanowany trenerze, dziękuję za pomoc w podnoszeniu się, gdy nie miałam na to siły, za to, że nigdy nie pozwoliłam się poddać, za wiarę we mnie i mój sukces. Jesteś prawdziwym przykładem siły, pewności siebie, honoru i poświęcenia. A dzięki Tobie nie poddaję się pod żadnym pretekstem i pod Twoim kierownictwem szybko zmierzam do zwycięstwa. Dziękuję Ci! Zachowaj zdrowie i nigdy nie trać doskonałego smaku na całe życie.

Mój drogi trenerze, szczerze chcę Ci powiedzieć „bardzo dziękuję”, bo dzięki Tobie mam okazję śmiało realizować swoje marzenie, nie tracę wiary w siebie i w nasz sukces. Jesteś moim wsparciem i wsparciem, jesteś moim mentorem i nauczycielem, mądrym doradcą i prawdziwym przykładem odwagi, siły, bezinteresowności. Dziękuję Ci. Życzę długowieczności, zdrowia, wszystkich błogosławieństw życia i miłości.

Dziękuję bardzo, mój drogi trenerze. Dziękuję Ci z całego serca za nieocenioną pracę, za to, że nigdy nie kwestionowałeś moich wysiłków i aspiracji, za to, że w każdej chwili możesz mnie pocieszyć i udzielić właściwej instrukcji. Dziękuję za zwycięstwa i nagrody, za moją siłę woli i silne morale. Życzę Ci długich lat zdrowia, optymizmu, pomyślności i udanej działalności.

Mój drogi trenerze, z głębi serca chcę powiedzieć „bardzo dziękuję” za to, że nie dałaś mi chwili zwątpienia w moje sukcesy, zwycięstwa, aspiracje i możliwości. Zawsze będę Ci dziękować za tę ciężką pracę i wielką cierpliwość, za wszystkie siły i wysiłek, które we mnie zainwestowałeś. Wszystkie moje osiągnięcia i sukcesy są Twoją zasługą. Dziękuję Ci. Życzę powodzenia w życiu, zdrowia ciała i duszy, jasnej nadziei serca i wszystkiego dobrego.

Ciepły
dzięki trenerowi