Dzięki trenerowi

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Zebraliśmy wybór szczerych słów wdzięczności dla trenera w prozie, do łez, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Niewiele jest trenerów, którzy wkładają w swoją pracę całą duszę. Należysz całkowicie do sportu i jesteś gotowy pomóc w odpowiednim momencie, dać bodziec naszemu dziecku do stawania się coraz lepszym. Życzę wielu lat kariery trenerskiej, zdrowia, optymizmu.

Chcę ci podziękować! Dziękuję za wsparcie, gdy moje ręce już się poddawały, dziękuję za pomoc, której udzieliłeś, gdy nie było już nadziei, dziękuję za to, że po prostu tam jesteś, dzielenie radości i smutku, rozczarowania i wzlotów.

Drogi trenerze, dziękuję za pomoc i wsparcie, dobrze zorganizowaną pracę, mądre rady i życzliwość.

Drogi trenerze, dziękuję za entuzjazm, wytrwałość, wytrwałość, nienaganne umiejętności i nieskończoną pewność siebie. Szczerze życzę Ci dobrego zdrowia, godnego wielu zwycięstw, wspaniałych pomysłów, powszechnego uznania Ciebie jako najlepszego trenera i stałego dobrego samopoczucia w życiu osobistym, w Twojej rodzinie.

Chcę podziękować wspaniałemu trenerowi, osobie, która wniosła ogromny wkład w mój rozwój. Osoba, która podzieliła się ze mną swoją wiedzą i nauczyła, jak odnosić sukcesy.Proszę przyjąć mój niski ukłon i ogromną ludzką wdzięczność.

Niewiele jest takich trenerów, którzy wkładają serce i duszę w swoją pracę, należą wyłącznie do sportu i są zawsze gotowi do pomocy! Odpowiedzialność, dalekowzroczność i staranność, których nie trzymasz! Dziękuję za ciężką pracę, którą wykonywałeś przez tyle lat!

Mój drogi trenerze, z głębi serca pragnę wyrazić moją głęboką wdzięczność za to, że nigdy nie dałeś mi powodu do zwątpienia w moje umiejętności, za to, że pomimo moich błędów i błędy Nadal walczyłeś ze mną o zwycięstwo i sukces. Serdecznie życzę dobrego zdrowia i dobrego samopoczucia, powodzenia i niewątpliwego szacunku innych.

Dziękuję, drogi trenerze, dziękuję za wiarę i wsparcie, za siłę i umiejętności, za odwagę i wytrwałość. Moje zwycięstwa to Twoje zasługi, dzięki Tobie z każdym dniem staję się lepszy, odważniejszy, silniejszy, pewniejszy siebie. Mówię Ci „dziękuję” i szczerze życzę zdrowia, długiego życia i częstych „wakacji na Twojej ulicy”!

Dziękuję bardzo, mój drogi trenerze, za bycie tam w chwilach zwątpienia i trudności, za to, że nigdy nie wątpiłeś w moje umiejętności i wierzyłeś w nasz wspólny sukces, za to, że nauczyłeś mnie walczyć koniec i nigdy się nie poddawaj, bo jesteś takim wspaniałym mistrzem, miłą osobą i ciekawą osobą. Zdrowie dla Ciebie i wiele innych wspaniałych zalet na Twoim koncie.