Dziękuję nauczycielu

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Zebraliśmy zestaw szczerych słów wdzięczności dla nauczyciela aż do łez, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Chcę wyrazić wdzięczność moim drogim nauczycielom za przekazanie mi wiedzy, uważność i reagowanie. Zawsze tolerowałeś i zawsze wybaczałeś nasze złe zachowanie. Nasze obecne osiągnięcia to Wasza zasługa. Dziękuję Ci za wszystko. Jesteś najlepszy.

Twoja lekcja była dziś szczególnie interesująca i zabawna. Dziękuję bardzo!

Dziękujemy za przekazanie nam wszystkiego, co wiesz na przestrzeni lat i ciągłe kształcenie się z nami. Za cierpliwość, protekcjonalność, dobrą wolę i uwagę – osobne podziękowania. Zawsze będziemy Cię pamiętać. Mamy nadzieję, że w Twojej pamięci pozostaną tylko miłe wspomnienia. Wybacz nam, że czasami cię denerwujemy, nie będziemy mieli okazji ponownie cię zdenerwować. Życzymy szczerze, aby z roku na rok Twoja praca stawała się łatwiejsza, a studenci byli wyjątkowo uważni, dociekliwi i spokojni. Niech każdy dzień przynosi nowe powody do dumy i miłe niespodzianki. Mamy nadzieję, że otrzymana od Państwa wiedza pomoże nam z powodzeniem realizować się w późniejszym życiu. Niech każdy dostanie to, o czym marzy.I niech nikt się nie obrazi!

Drogi Nauczycielu! Dziękujemy za ciężką codzienność, kiedy każdego dnia napełnialiście nasze głowy wiedzą i nieocenioną praktyką. Jesteś mistrzem swojego rzemiosła. Cóż, my, Twoi uczniowie, postaramy się nieść ogień wiedzy dalej w życiu i zawsze będziemy Cię wspominać z wdzięcznością!

Kochanie (imię), jesteśmy Ci bardzo wdzięczni za wszystko, co zrobiłeś dla swoich podopiecznych. Zawsze będziemy pamiętać o Twojej pracy i opiece nad dziećmi. Bez wrażliwego przewodnictwa i talentu pedagogicznego byłoby znacznie trudniej wychować tak mądre i życzliwe dzieci, jakimi są teraz. Dziękuję, bez przesady jesteś najlepszym nauczycielem!

Dziękuję, wspaniały i miły nauczycielu, za twoją pracę i wysiłek, za zrozumienie i życzliwość duszy, za wiedzę i wytrwałość, za miłe słowa i mądre rady, za wsparcie i dobry nastrój . Bądź szczęśliwy i zdrowy!

Drogi Nauczycielu, z głębi serca dziękuję Ci za nieocenioną pracę i wierny wysiłek, za dobre serce i szczerość duszy, za upartą walkę z gęsty las ignorancji i dla twojego optymizmu. Pomagasz nie tylko nauczyć się czegoś nowego i ważnego, inspirujesz silną wiarę i jasną nadzieję, zawsze możesz udzielić właściwej porady i wsparcia miłym słowem. Życzę wielu lat udanej działalności, dobrego samopoczucia w życiu i dobrego zdrowia.