Dziękuję nauczycielu

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Zebraliśmy zestaw szczerych słów wdzięczności dla nauczyciela aż do łez, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Chcę wyrazić wdzięczność moim drogim nauczycielom za przekazanie mi wiedzy, uważność i reagowanie. Zawsze tolerowałeś i zawsze wybaczałeś nasze złe zachowanie. Nasze obecne osiągnięcia to Wasza zasługa. Dziękuję Ci za wszystko. Jesteś najlepszy.

Twoja lekcja była dziś szczególnie interesująca i zabawna. Dziękuję bardzo!

Dziękujemy za przekazanie nam wszystkiego, co wiesz na przestrzeni lat i ciągłe kształcenie się z nami. Za cierpliwość, protekcjonalność, dobrą wolę i uwagę – osobne podziękowania. Zawsze będziemy Cię pamiętać. Mamy nadzieję, że w Twojej pamięci pozostaną tylko miłe wspomnienia. Wybacz nam, że czasami cię denerwujemy, nie będziemy mieli okazji ponownie cię zdenerwować. Życzymy szczerze, aby z roku na rok Twoja praca stawała się łatwiejsza, a studenci byli wyjątkowo uważni, dociekliwi i spokojni. Niech każdy dzień przynosi nowe powody do dumy i miłe niespodzianki. Mamy nadzieję, że otrzymana od Państwa wiedza pomoże nam z powodzeniem realizować się w późniejszym życiu. Niech każdy dostanie to, o czym marzy.I niech nikt się nie obrazi!

Drogi Nauczycielu! Dziękujemy za ciężką codzienność, kiedy każdego dnia napełnialiście nasze głowy wiedzą i nieocenioną praktyką. Jesteś mistrzem swojego rzemiosła. Cóż, my, Twoi uczniowie, postaramy się nieść ogień wiedzy dalej w życiu i zawsze będziemy Cię wspominać z wdzięcznością!

Kochanie (imię), jesteśmy Ci bardzo wdzięczni za wszystko, co zrobiłeś dla swoich podopiecznych. Zawsze będziemy pamiętać o Twojej pracy i opiece nad dziećmi. Bez wrażliwego przewodnictwa i talentu pedagogicznego byłoby znacznie trudniej wychować tak mądre i życzliwe dzieci, jakimi są teraz. Dziękuję, bez przesady jesteś najlepszym nauczycielem!

Dziękuję, wspaniały i miły nauczycielu, za twoją pracę i wysiłek, za zrozumienie i życzliwość duszy, za wiedzę i wytrwałość, za miłe słowa i mądre rady, za wsparcie i dobry nastrój . Bądź szczęśliwy i zdrowy!

Drogi Nauczycielu, z głębi serca dziękuję Ci za nieocenioną pracę i wierny wysiłek, za dobre serce i szczerość duszy, za upartą walkę z gęsty las ignorancji i dla twojego optymizmu. Pomagasz nie tylko nauczyć się czegoś nowego i ważnego, inspirujesz silną wiarę i jasną nadzieję, zawsze możesz udzielić właściwej porady i wsparcia miłym słowem. Życzę wielu lat udanej działalności, dobrego samopoczucia w życiu i dobrego zdrowia.

Drogi nauczycielu! Serdecznie dziękujemy za pomoc naszym dzieciom w stawianiu pierwszych kroków w kraju wielkiej wiedzy i jasnej nauki! Dziękujemy za cierpliwość i ciężką pracę! Życzymy doskonałego zdrowia, osobistego szczęścia, szczerego szacunku i ciągłego optymizmu!

Niech przeciwności Cię ominą i zachowaj uśmiech na twarzy w pracy!

Drodzy nauczyciele! W imieniu wszystkich absolwentów 2019 roku dziękujemy za życzenia wszystkiego najlepszego i staranie się, aby każdy student (nawet ten beznadziejny) był najlepszy. Postaramy się sprostać Państwa oczekiwaniom i zrealizować najlepszy scenariusz naszego przeznaczenia, jaki jest możliwy. Obiecujemy, że będziemy dążyć do tego, aby stać się godnymi ludźmi, abyś miał powód do dumy. Życzymy łatwej drogi zawodowej, ozdobionej dużymi i małymi sukcesami, radością, osiągniętymi celami i zrealizowanymi planami!

W dowód wdzięczności za ciężką pracę przyjmij prezent od całej klasy w postaci wesołej piosenki o szkolnej codzienności, której nauczyliśmy się samodzielnie.

W tym dniu nie jesteśmy tylko absolwentami. Można nas porównać do piskląt z rozłożonymi skrzydłami i gotowymi do lotu. Ta akcja jest dziś niestety obserwowana zarówno przez rodziców, jak i nauczycieli. W końcu dzisiaj zaczęło się odliczanie naszego dorosłego życia. Teraz będziemy musieli podejmować własne decyzje, planować własne życie. Ale to jest nasza ścieżka. Ale nigdy nie doszlibyśmy do takiego wniosku, gdyby nie towarzyszył nam mądry mentor, nasz dzielny kapitan. Dlaczego odważny? Tak, bo z nami nie było łatwo. Każdy z nas może być dobry indywidualnie, ale otrzymałeś nas w zestawie. Mimo to udało Ci się stworzyć zgrany zespół. To wszystko dzięki Twojemu ludzkiemu ciepłu, szczerości, otwartości, doświadczeniu i mądrości. Dziękuję bardzo za ten wkład w nasze życie!

Drodzy nauczyciele! Proszę przyjąć naszą szczerą wdzięczność za to, że przez wiele lat dzieliliście się bezcenną wiedzą, czyniąc dla nas naukę nie tylko ciekawą i pożyteczną, ale i przyjemną. Dziękujemy za wsparcie, dbałość o nasze sukcesy i porażki. Specjalne podziękowania za krytykę i złe oceny… pomogły nam się poprawić, stać się lepszymi i mądrzejszymi. Przykro nam, że się z Tobą rozstajemy, ale mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie.Wierzymy, że gdy dojdzie do nowego spotkania, będziemy mieli okazję zadowolić Państwa sukcesami życiowymi i zawodowymi! Serdecznie życzymy dobrego zdrowia, utalentowanych studentów i przyjemności z pracy!

Jakie to szczęście, że mamy tak wspaniałego nauczyciela tańca w naszej szkole! Jesteś promieniem światła, który dzieli się swoim blaskiem i pozytywnością ze wszystkimi uczniami. Uczysz nas nie tylko sztuki tańca, ale także wychowujesz w nas najlepsze cechy osobiste, uczysz, aby nigdy nie spoczywać na laurach i zawsze dążyć do najlepszych rezultatów. Życzymy pracowitym i wdzięcznym studentom, osobistych sukcesów i stabilności finansowej!

Zdrowy umysł w zdrowym ciele! Nasz ukochany nauczyciel wychowania fizycznego opowiadał nam o tym nie raz. To my przez wiele lat byliśmy dla nas, Waszych absolwentów, przykładem pracowitości i determinacji. Dziękujemy za ściganie nas na stadionie, ciągłe mówienie o zdrowym stylu życia, zachęcanie nas do nieustannego dążenia do zwycięstwa i jak najlepszych wyników!

Ukochany nauczycielu, dziękuję za bycie naszym przyjacielem, za miły uśmiech i czuły wygląd. Jesteśmy bardzo podekscytowani, aby usłyszeć wszystko, co masz do powiedzenia. Niech promienie słońca zawsze Cię rozweselają, a my zachwycimy Cię naszymi zwycięstwami i osiągnięciami!

Z roku na rok wychowawca klasy inwestował w swoich podopiecznych maksimum wiedzy i umiejętności. Dzięki jej pracy dzisiaj nasze dzieci mogą dostać się na najlepsze uczelnie w kraju.Nie tylko (imię), udało jej się odpowiednio wykształcić uczniów swojej klasy. A co ze spotkaniami pozalekcyjnymi, bo to oni pomogli klasie zjednoczyć się, a teraz uczniowie to nie tylko dawni koledzy z klasy – to przyjaciele. Dzięki za wszystko. Niech Twoje życie będzie wypełnione uśmiechem i szczęściem!

Drogi nauczycielu! Dziękuję za twoją pracę, za miłość do wykonywanego zawodu, za życzliwość i zrozumienie. Dla nas nie jesteś tylko nauczycielem – jesteś mentorem, a to jest tak rzadkie w życiu.

Szanowni i drodzy nauczyciele, na naszym balu maturalnym, pożegnalnym przyjęciu ze szkolnym życiem, chcemy Wam podziękować za Waszą miłość i wyrozumiałość, wrażliwość i pomoc, dobrą radę i prawdziwą wiedzę. Życzymy, abyś nadal skutecznie nauczał i nauczał dzieci, rozwadniając szarą codzienność wesołymi i jasnymi kolorami, ciekawymi pomysłami i radosnymi emocjami.

Dzisiaj jest bardzo symboliczny dzień. W końcu jest to granica między naszym dzieciństwem a dorosłością. Jutro nie będziemy już uczniami. Dlatego też dziś jeszcze w tym statusie pragnę wyrazić wdzięczność wszystkim nauczycielom, którzy towarzyszyli nam w szkolnej podróży. Bardzo dziękuję za wkład, jaki wnosicie do każdego z nas. Dziękuję za otrzymaną od Was wiedzę, za troskliwą postawę, za nieustanne wsparcie i wieczny bodziec. Dziękuję, że nie tracisz wiary w nas i zawsze pomagasz. Serdecznie pragniemy uzasadnić Twoje nadzieje i osiągnąć rezultaty, do których zawsze nas pobudzałeś.Jeszcze raz bardzo dziękuję za wszystko! Obyś miał wiele, wiele lat przed nami! Szczęście, życzliwość i powodzenia, jesteście naszymi krewnymi! Nigdy Cię nie zapomnimy!

Serdeczne słowa wdzięczności dla nauczyciela, z głębi serca

Dziękuję nauczycielowi do łez

Nigdy nie myślałem, że uczenie się równań matematycznych może być tak zabawne. Dzięki za lekcję!

W imieniu wszystkich rodziców dziękujemy wspaniałej nauczycielce, wspaniałej osobie, która daje naszym dzieciom możliwość samorealizacji i właściwej edukacji. Bardzo dziękujemy za zrozumienie i lojalność wobec uczniów, za indywidualne podejście do każdego z naszych dzieci, za ważną wiedzę i prawdziwy przykład determinacji.

Nasz ukochany nauczycielu, pozwól mi wyrazić moją niekończącą się wdzięczność w imieniu całej naszej klasy za twoją pracę. Znamy Cię od kilku lat i nie jesteś dla nas tylko nauczycielem, ale mądrym mentorem i oddanym przyjacielem. Każdego dnia jesteśmy przekonani o Waszym profesjonalizmie, o Waszym niestrudzonym pragnieniu przekazania nam, Waszym studentom jak największej wiedzy, aby przekazać Wasze doświadczenie, umiejętności i zdolności. Życzymy rozwoju osobistego, doskonałych relacji z zespołem, dobrego samopoczucia w rodzinie, a także dobrego zdrowia!

Dziękuję bardzo, nasz wierny nauczycielu, za miłość i troskę, dziękuję za okazaną radość i uwagę, za szacunek i zrozumienie, za ciepło serca i rzetelną wiedzę, za dobrą radę i ekscytujący wypoczynek. Z głębi serca życzymy Wam wielkiego szczęścia, dobrego zdrowia na długie lata i pomyślności.

Wiele lat temu zacząłeś uczyć nasze córki i synów, jak starannie rysować patyki i haczyki, jak dodawać i odejmować oraz jak czytać ich pierwsze książki. A teraz stoją przed nami dorośli chłopcy i dziewczęta, piękni, silni i co najważniejsze mądrzy.

Chcemy podziękować nauczycielom za podzielenie się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem, za wskazówki, ciekawe historie i za dzielenie się wiedzą z całym entuzjazmem i duszą.

Ile zawiera tylko jedno słowo i tylko jedną osobę – nauczyciela. Synonimami tego słowa są pojęcia przyjaciela, mentora i towarzysza. Dokładniej nie możesz powiedzieć! W swoim świecie zachowujesz wiedzę i wartości życiowe, które z roku na rok przekazujesz młodszemu pokoleniu. Dlatego z całego serca chcemy Wam podziękować za tak trudną, a czasem bardzo ciężką pracę. Oczywiście trudno w to uwierzyć, ale ci dorośli przed tobą to wczorajsze dzieci. Dla nas nadszedł ten uroczysty moment, kiedy stanęliśmy na progu nowego życia. A w momencie rozstania, jak nigdy dotąd, chciałbym wyrazić wdzięczność za cierpliwość i uwagę. Dopiero teraz zdajemy sobie sprawę, jaką pracę musiałeś wykonać. I to nawet trochę smutne, że nie doceniliśmy tego i wcześniej tego nie zauważyliśmy! W każdym razie za wszystko dziękujemy! Do widzenia!

Drogi jesteś naszym nauczycielem! Generalnie taki dzień uważany jest za święto, ale jest nam trochę smutno. Proszę przyjąć nasze podziękowania. Wziąłeś na siebie poważny ciężar odpowiedzialności – przez tyle lat pełniąc rolę naszego mentora.Dziękujemy za wszystkie rady i wiedzę, które od Was otrzymaliśmy. W tym momencie, kiedy opuszczamy mury naszej rodzimej szkoły, rozumiemy, że nigdy nie będziemy w stanie zapomnieć tych wszystkich szczęśliwych chwil, które tu się wydarzyły. Jest to możliwe tylko dzięki Twojej cierpliwości i wysiłkom. My, twoi absolwenci, staniemy się wspaniałymi ludźmi. W końcu każdy z nas ma coś wyjątkowego. Dzięki Tobie dostępne stały się dla nas nowe horyzonty i nowa wiedza. Dużo czasu zajmie zapamiętanie wszystkiego, co dla nas zrobiłeś. Chcielibyśmy powiedzieć w znacznie prostszy sposób – dziękujemy za wszystko!

Nauczyciele, dziękuję za ciężką pracę! Nowa wiedza, Twoje wsparcie, wiara w nas i skuteczne porady życiowe były dla nas bardzo ważne.

My rodzice jesteśmy bardzo dumni, że nasze dzieci dostały tak doświadczonego i kompetentnego pierwszego nauczyciela. Pierwsze spotkanie z Wami rozwiało wszystkie nasze lęki, a na początku drugiego roku akademickiego dodano tylko pewność siebie i spokój. Dziękujemy za opiekuńczość naszych pociech, opiekuj się nimi, dbaj o ich dobre odżywianie. Życzymy dalszych sukcesów w pracy i zawsze postaramy się pomóc w organizacji zajęć pozalekcyjnych, wakacji szkolnych, konkursów itp.

Drogi nasz pierwszy nauczycielu, w imieniu wszystkich głęboko szanujących rodziców prosimy o przyjęcie słów wdzięczności za wrażliwe i życzliwe serce, za troskę i cierpliwość, za twoje wysiłki i aspiracje, dla twojej miłości i zrozumienia. Bardzo dziękujemy za nasze szczęśliwe, mądre i wykształcone dzieci!

Pierwszy nauczyciel daje nam start do dalszej nauki i zdobywania wiedzy. Pierwszy nauczyciel uczy nas interakcji ze sobą, komunikowania się, odczuwania ludzi. Dałeś nam pierwszą wiedzę, pierwsze lekcje etykiety. Doświadczyliśmy z Wami pierwszych telefonów, pierwszych wystąpień publicznych, pierwszej wiedzy i pochwał. Dziękuję!

Nasz ukochany (imię nauczyciela)! Serdecznie dziękujemy za to, że na nasze wychowanie mogłaś poświęcić wiele sił, miłości i cierpliwości. Jesteśmy Ci wdzięczni za nauczenie nas czytania, pisania i bycia dobrymi ludźmi. Bez Was trudno wyobrazić sobie naszą drogę w tej szkole. Wiedz, że pracujesz i żyjesz nie na próżno. Dla nas jesteś pierwszą mamą w szkole i osobą, którą będziemy szanować do końca życia!

Dziękuję nauczycielu, że za każdym razem czekałem na mądrą radę i miłe słowo, wierne wsparcie i odważne pożegnalne słowa, twoją wymagalność i pochwałę. Postaram się uzasadnić wszystkie Twoje oczekiwania, wiele w życiu osiągnę i udowodnię, że Twoje siły i wysiłki nie poszły na marne.Dziękuję!

Z całego serca dziękuję za ciężką, ale tak szlachetną pracę, cierpliwość, umiejętność słuchania! Twój talent do dogadywania się ze studentami i utrzymywania ich zainteresowania jest godny podziwu! Dziękujemy za wiedzę i codzienne poświęcenie!

Dziękujemy za świeżą wiedzę, która została przedstawiona w zrozumiały sposób, za wiarę w nasze rodzące się osobowości, za inspirację, nieocenioną pomoc i wsparcie. Niech Twoja aktywność odniesie sukces, a uczniowie będą zdolni.

Dziękuję, drogi nauczycielu, za całą wiedzę, którą mi przekazałeś, za mądrość, którą mi wyjawiłeś, i za doświadczenie, którym się ze mną podzieliłeś! Dziękuję za każdą lekcję, ponieważ Twoje lekcje są jasnym światłem, które oświetla moją drogę do sukcesu i pielęgnowanych marzeń!

Przyjmij nasze podziękowania za serce, życzliwość i inteligencję. Za obdarowanie nas swoją miłością, wiedzą, cierpliwością i duszą bez śladu. Niech każdy z Twoich uczniów nigdy nie zapomni tego, co zrobiłeś dla niego i jego przyszłości.

Dzisiaj chcemy wyrazić naszą wdzięczność nie tylko za to, że byliście doskonałymi nauczycielami, ale także za to, że staliście się naszymi przyjaciółmi, mentorami i dobrymi doradcami. Co tam… Byliście praktycznie członkami naszych rodzin. Wielu z nas rzadziej komunikowało się z krewnymi niż z nauczycielami. Życzymy, aby dzisiaj nie widzieliśmy Cię po raz ostatni! Dlatego nie mówimy Ci „Do widzenia!”, ale powiemy tylko „Do widzenia!”

Chcielibyśmy wyrazić naszą głęboką wdzięczność.Dziękujemy za Twoją pracę. Za to, że każdego dnia oddajesz każdemu ze swoich uczniów kawałek siebie. Dajesz wiedzę, dzielisz się swoim doświadczeniem, zwracasz uwagę i na koniec oddajesz kawałek swojego serca. Dziękuję za profesjonalizm, wyjątkowe podejście do każdego dziecka, gigantyczną cierpliwość i odpowiedzialność. Życzymy zdrowia, powodzenia i pomyślności.

Jasne słowa podziękowania nauczycielowi do łez

Ciepły
Dziękuję nauczycielu

Drodzy nauczyciele! W imieniu wszystkich absolwentów klasy 11 “A” oraz w imieniu własnym gratuluję zakończenia roku szkolnego i kolejnego pomyślnego ukończenia studentów. To bardzo smutne wyjeżdżać po tylu latach spędzonych razem w szkole… Będziemy za Tobą tęsknić. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję spotkać się z Tobą jeszcze nie raz. Proszę przyjąć naszą szczerą wdzięczność za starania lekcje ciekawe, nie nudne i urzekające nauką. Ułatwiło nam to szkolną rutynę. Dziękuję, że stworzyli w szkole atmosferę, do której chcę wracać każdego dnia. Dziękuję i za pamięć o Tobie i naszej szkole będziemy nie z przerażeniem, ale z ciepłem w naszych sercach. Życzymy, abyś wyrósł jeszcze więcej geniuszy i po prostu wspaniałych ludzi! Niech każdy dzień przyniesie Ci tylko wspaniałe wieści i powody do radości!

Wciąż nie zdecydowaliśmy, jaki to jest dla nas dzień – smutny czy nadal radosny. Jesteś też trochę smutny. Nie tylko opuszczamy szkołę, zostawiamy naszych nauczycieli, naszych mentorów i przyjaciół. Tak, tak chciałbym cię nazwać po tych wszystkich latach. Jesteś dla nas prawdziwym wsparciem i gwiazdą przewodnią. Tylko dzięki Tobie otwierają się przed nami teraz wielkie perspektywy. W naszej pamięci zawsze będzie miejsce, w którym będziemy pamiętać, jak wiele dla nas zrobiono. Zawsze z wielką przyjemnością będziemy zaskakiwać i dzielić się naszymi sukcesami. Jeśli potrzebujesz pomocy, zawsze możesz liczyć na przyjazne ramię każdego z nas. Nie chcielibyśmy się z tobą rozstać. Na pewno Cię odwiedzimy i podzielimy się naszymi osiągnięciami. Dziękuję Ci. Do zobaczenia wkrótce! Twoi uczniowie!

Nauczyciel! Z całego serca dziękujemy za wiedzę i wspólne doświadczenie, za wrażliwy stosunek do nas i indywidualne podejście do każdego, za ciepło i zrozumienie.

Trudno znaleźć właściwe słowa, by podziękować. Dzisiaj cała klasa po prostu szczerze „dziękuję” za wszystko!

Dzisiaj żegnamy się ze szkołą i chcemy szczególnie podziękować naszemu pierwszemu nauczycielowi. Nauczyłeś nas pisać, czytać, nawiązywać przyjaźnie, szanować. Zainwestowałeś tyle wysiłku i pracy w każdego z nas, poświęciłeś tyle nerwów, że po prostu nie da się tego obliczyć. Twoja dusza jest pełna dobroci i miłości. Jesteś prawdziwym nauczycielem oddanym swojej pracy. Życzymy tylko wdzięcznym i pracowitym uczniom.Niski ukłon do ciebie. Zawsze będziemy wdzięczni za wszystko, co od Ciebie otrzymaliśmy!

Wspaniałej osobie i najlepszemu nauczycielowi dziękuję dzisiaj! Zawsze możesz liczyć, konsultować się, niczego się nie bojąc. Zawsze udzielisz rad i słów pożegnalnych. Takich nauczycieli jest bardzo mało, nie mówiąc już o ludziach. Dziękujemy, że jesteś tylko naszym nauczycielem!

W imieniu rodziców naszej klasy pragniemy wyrazić naszą wdzięczność i uznanie za ciężką pracę. Dziękujemy za wzięcie w ręce naszych dzieci pierwszego września, prowadzicie je przez krainę wiedzy, każdego dnia otwierając nowe horyzonty!

Nasz ukochany nauczyciel, bardzo dziękujemy za opiekę, instrukcje, umiejętności i ciężką pracę pedagogiczną! Nie można znaleźć bardziej taktownego, uprzejmego, inteligentnego, uczciwego, mądrego i życzliwego nauczyciela. Jesteśmy z Tobą bardzo szczęśliwi, dziękujemy za wysiłek i próby nauczania i wychowania, za miłość do dzieci i oddanie pracy! Życzymy sprytnym uczniom i dobrym rodzicom!

Z całego serca bardzo dziękuję za twoją pracę, za cierpliwość, za umiejętność odnajdywania talentu w każdym dziecku, za wysiłek, za wsparcie . Serdecznie życzę zdrowia, pomyślności, silnych sił i wspaniałego nastroju. Niech każdy dzień otwiera coś nowego i dobrego nie tylko dla twoich uczniów, ale także dla ciebie, nawet latem i zimą, a wiosną i jesienią twoje życie będzie jasne, wesołe i interesujące.

Pierwszy nauczyciel… Ile podekscytowania i podziwu można usłyszeć w tych słowach… Zanim jeszcze się zorientowaliśmy, nasi bojaźliwi pierwszoklasiści stali się pewniejszymi drugoklasistów. Dziękujemy naszej uroczej nauczycielce za włożenie wszystkich sił w udaną adaptację dzieci do szkoły. Jesteś jak promienne światło, za którym latają nasze pisklęta w ogromnej i nieznanej jeszcze Krainie Wiedzy. Życzymy niespożytej energii w pracy, spokoju w domu, zdrowia rodzinie i przyjaciołom, pomyślności finansowej! Dziękuję, kochanie!

Pierwszy nauczyciel… Te słowa wywołują u każdego dorosłego wzruszające uczucia i lekką nostalgię za beztroskim dzieciństwem. Początek życia szkolnego dla każdego z nas staje się jednym z najjaśniejszych i najbardziej ekscytujących wydarzeń. Nieznane otoczenie, nowe twarze i niecodzienne rutyny wywołują różne emocje. A pierwsza nauczycielka na cztery lata staje się mądrym mentorem i opiekunem małych uczniów, troskliwą „drugą matką” i starszym towarzyszem. W imieniu wszystkich rodziców prosimy o przyjęcie naszych słów wdzięczności za bezcenną wiedzę, ciepło i miłość!

Nasi ukochani nauczyciele, nadszedł dzień, po którym nie będziemy już jak zwykle siedzieć przy biurkach, otwierać zeszyty, a dzwonek do nas nie zadzwoni. Jakoś nawet w to nie wierzę. W końcu 11 lat to bardzo długo. W rzeczywistości nosili go tak, jakby w ciągu kilku minut. Spędziłeś z nami te wszystkie lata. I to pomimo tego, że ciągle byliśmy niegrzeczni, bez końca podskakiwaliśmy, często zmienialiśmy nastrój i to, do czego po prostu nie doszliśmy. Dlatego przyjmij proszę nasze słowa wdzięczności za to, że nigdy nie myślałeś o poddaniu się, że zawsze wiedziałeś, z której strony się do nas zwrócić. Nauczyłeś nas kochać naukę i pomogłeś nam zdecydować o dalszej drodze. Otrzymana od Was wiedza stała się prawdziwym fundamentem całego naszego dalszego życia. Nigdy nie ośmielimy się o Tobie zapomnieć i będziemy Cię odwiedzać tak często, jak to możliwe. Obiecujemy, że będziesz z nas dumny!

Nauczyciel to nie tylko zawód. Pod tym pojęciem kryje się osoba, która podtrzymuje szkolne tradycje. Nie wystarczy tylko wykształcenie pedagogiczne. Ten zawód wymaga powołania. W końcu każdy nauczyciel stoi przed trudnym zadaniem – położyć podwaliny światopoglądu młodszego pokolenia. Nauczyciel ze względu na swój zawód musi mieć stały kontakt z ludźmi. I w tym przypadku nie można obejść się bez ogromnej cierpliwości i umiejętności zrozumienia. I w tym dniu po prostu nie możemy nie podziękować wszystkim naszym nauczycielom za to, że pracowali nad nami przez tyle lat, przekazywali swoje doświadczenie, mądrość i wiedzę, wspólną życzliwość.Bardzo ci za to dziękuję! A przecież nadal byliście promieniami słońca, nawet kiedy was denerwowaliśmy lub źle się zachowywaliśmy. I za to prosimy o wybaczenie. Z przekonaniem mówimy, że więcej tego nie zrobimy!

Droga Mario Iwanowno! Cieszymy się, że nasz wychowawca był naprawdę fajny! Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego nauczyciela, dlatego z przykrością rozstajemy się z Tobą. Dziękuję za wsparcie i udział. Za dzielenie się z nami naszymi radościami i smutkami. Dziękujemy za znalezienie właściwych słów we właściwym czasie i za wiedzę na temat indywidualnego podejścia do uczniów. Możemy tylko życzyć, aby wszyscy ludzie, których spotykamy na drodze życia, byli tacy jak Ty. A Wam w imieniu tylko 9 klasy „B” życzymy łatwej drogi zawodowej, aktywnej długowieczności i zdolnych uczniów. Obyś zawsze był otoczony tylko wdzięcznymi, wyrozumiałymi, kochającymi i szanowanymi ludźmi!

Kłaniamy się Twojemu talentowi nauczycielskiemu. Do szkoły wróciliśmy już jako absolwenci, którzy postanowili się spotkać. Dałeś nam niezbędną bazę wiedzy, aby iść naprzód. Pamiętamy, jak cieszyliśmy się z nowych odkryć, baliśmy się testów i pracowaliśmy zespołowo. Dziękuję!

Jesteś nauczycielem, który mimo wszystko uważa za swój obowiązek uczyć dzieci: przekazywać swoje doświadczenie i przekazywać im ciekawą i przydatną wiedzę. Jesteś kochany i ceniony przez swoich uczniów, ponieważ jesteś nauczycielem z dużej litery.Wesołych świąt i twórczego sukcesu!

Nie ma wystarczająco dużo słów wdzięczności, aby wyrazić całą moją wdzięczność jako nauczycielowi wielką literą! Dziękuję bardzo za to, co robisz i jak to robisz! Nie każdy ma szczęście mieć tak wspaniałego i kompetentnego nauczyciela, który wykonuje swoją pracę z duszą!

Muzyka jest ulubionym przedmiotem wielu uczniów. W końcu na tej lekcji zawsze są zabawne piosenki, dźwięczne głosy dzieci. Wyrażamy naszą głęboką wdzięczność naszemu utalentowanemu nauczycielowi muzyki za nauczenie nas rozróżniania tonacji, tempa muzyki i uczenie nas prawidłowego śpiewania. Życzymy zawsze tylko pozytywnego nastroju, twórczej inspiracji i rozwoju osobistego!

Od naszego przyjścia do szkoły minęło jedenaście lat. Wielu z was pamięta nas jako bardzo małych, nieinteligentnych i tak zdezorientowanych. Ale cierpliwie nas uczyłeś, uczyłeś się z nami i robiłeś absolwentów. A teraz chcemy Ci podziękować. A nie ma lepszej wdzięczności dla nauczyciela niż sukcesy jego uczniów. Obiecujemy, że zawsze będziemy dążyć do przodu, wyznaczać cele i je osiągać. Osiągniemy wielki sukces w życiu, a z dumą można powiedzieć: to moi absolwenci! Dziękujemy za przekazaną nam wiedzę i troskę o nas.

Drogi pierwszy nauczycielu, gratulujemy ukończenia szkoły! Życzymy zakochania się w nauczaniu, wiary w swoich uczniów i nowych osiągnięć! Niech dni szkoleniowe naładują się pozytywami, wniosą nowe pomysły, ustawią życiowe poprawki, sprawią, że pomyślisz o najważniejszej rzeczy, pozwolą ci się w pełni zrelaksować, usystematyzować, odnowić, zachwycić, dać „chleb” wiedzy, nagrodzić mądrością, obdarzać doświadczeniem. Dla nas jesteś najlepszym, kompetentnym, zaradnym, nieocenionym nauczycielem.

Piękne słowa podziękowania dla nauczyciela z głębi serca

Dziękuję nauczycielowi

W ten ciepły, letni dzień zebraliśmy się tu wszyscy nie bez powodu. Dziś nasze dzieci i ich nauczyciele świętują ukończenie szkoły. Oczywiście każdy nauczyciel przyczynił się do edukacji naszych dzieci, ale bardziej chcę podziękować wychowawcy klasy. To właśnie nauczycielka zrobiła najwięcej dla uczniów klas 11/9, dała im nie tylko wiedzę szkolną, ale także proste życiowe rady. wyrosła na miłych, uczciwych i przyzwoitych ludzi, za co wiele dzięki niej!

Dzisiaj pragnę wyrazić wdzięczność za dawanie nam światła wiedzy przez tyle lat! Życzymy, abyś zawsze pozostał tak wspaniałym mądrym nauczycielem i po prostu miłą i otwartą osobą! Niech Twoja ulubiona praca przyniesie Ci nie tylko radość, ale także doskonały dochód!

Dzisiaj w tej uroczystej atmosferze zapraszamy do pomarzenia.Wyobraźmy sobie, że nie stoisz przed swoimi uczniami, ale już uznanymi geniuszami, artystami, prawnikami, wynalazcami, naukowcami, lekarzami, podróżnikami, nauczycielami. Ogólnie kilku dobrych ludzi. I wszyscy chcieliby podziękować za życzliwość i ciepło, responsywność, cierpliwość, zrozumienie i pomoc. Za to, że zawsze znałaś odpowiedź na każde pytanie i dzieliłaś się nią. Zawsze wykonywałeś swoje obowiązki z nienagannym poświęceniem. Zawsze potrafili znaleźć podejście nawet do najbardziej kapryśnego dziecka. Dziękujemy za nauczenie nas najważniejszej rzeczy – bycia godnymi ludźmi o otwartych sercach. Z naszej strony chcemy życzyć, abyście kontynuowali i nadal twardo stali na drodze życia. Obyś zawsze miał czas na spacer, zdrowy sen i odpoczynek od duszy.

W imieniu całego zespołu rodzicielskiego pragniemy wyrazić naszą wdzięczność niezwykle kreatywnej, bystrej osobie o promiennym uśmiechu – nauczycielowi tańca. Nieustannie inspirujesz naszych chłopaków, odkrywasz ich talenty, pracujesz nad ich plastycznością i elastycznością. Dziękuję, że zawsze spotykasz się z sugestiami i pomysłami chłopaków, chronisz ich i zawsze jesteś z nimi na tych samych falach. Życzymy, abyś nadal pozostawał energiczny, mobilny, aby żywe emocje, pozytywni ludzie towarzyszyli Ci przez życie!

Angielski w Internecie, angielski w telewizji, angielskie piosenki… Nauczyciel języka angielskiego w naszej szkole dokłada wszelkich starań, abyśmy my, uczniowie doskonale opanowali język obcy, który bez wątpienia przyjdzie przydatne w życiu każdej nowoczesnej osoby.Wprowadzasz nas nie tylko w obcy język, ale także w kulturę innego narodu. Dziękuję za życzliwość, wrażliwość, stałą chęć pomocy! Życzymy nowych osiągnięć i zwycięstw na drodze życiowej, dobrego zdrowia i spokoju w rodzinie!

Mój nauczycielu, jesteś moim przyjacielem. Dziękujemy, że każdego dnia uczysz nas czegoś nowego i interesującego, pomagając i kochając nas jak Twoje dzieci.

Nasza droga i ukochana fajna mama! Nasza droga do tego momentu była długa, ale mimo to do niej doszliśmy. Każdy ma swój sposób na dzisiejszy wieczór. Dla niektórych jest to długo wyczekiwany moment, dla innych jest to trochę przerażające. Czeka jednak coś nowego, pociągającego i przerażającego, w którym ze wszystkim będziesz musiał poradzić sobie sam. Jednak dzięki Waszym wysiłkom zbliżająca się droga nie będzie wydawać się taka trudna. Nic dziwnego, że nieustannie nas wspierałeś i wierzyłeś w nas. Może wcześniej tego nie rozumieliśmy, gdzieś nawet się na ciebie obraziliśmy. Ale dzisiaj chcemy Ci ogromnie podziękować za wszystkie siły, nerwy i cierpliwość, które nam poświęciłeś. I przebacz nam nasze przewinienia i niedopatrzenia. Bądź zdrowy, niech szczęście i pomyślność Ci towarzyszą! Z naszej strony obiecujemy, że teraz będziemy powodem do dumy.

Mój drogi nauczycielu, dziękuję, że jesteś dla mnie nie tylko nauczycielem, ale także mądrym doradcą, wiernym wsparciem i dobrym przyjacielem. Serdecznie dziękuję za wszystko, co udało ci się dla mnie zrobić, za responsywność i uczciwość, sprawiedliwość i wytrwałość. Dziękuję Ci. Życzę Ci, abyś zawsze pozostał taką otwartą, utalentowaną, wszechstronną, życzliwą osobą. Życzę również sukcesów w działaniach i spełnienia wszystkich życiowych marzeń.

Wychowawca klasy to bardzo ważna osoba w życiu każdego z nas. Nawet po wielu latach nasze dzieci zapamiętają Twoje rady i wskazówki. Otworzyłeś przed nimi coraz to nowe horyzonty, pomogłeś im przejść przez problemy i doświadczenia. To dzięki Wam stali się życzliwymi i sympatycznymi ludźmi. Dziękuję (imię) i nisko ukłon!

Na naszym balu maturalnym nie możemy nie pamiętać o niezwykle bystrej i miłej osobie – nauczycielu plastyki. Nauczyłaś nas używać pędzla, ołówków, by widzieć otaczające nas piękno i próbować je uchwycić. Na twoich lekcjach wypróbowaliśmy tak wiele technik rysowania, że ​​teraz czujemy się jak prawdziwi Van Goghs. Życzymy Ci, abyś przez całe życie szedł ramię w ramię z Tobą, aby Twój uśmiech był zawsze promienny, aby kreatywna iskra nie przestała iskrzyć w Twoich oczach!

Dziękuję za możliwość przekazania dużej ilości wiedzy w krótkim czasie, za przygotowanie dzieci do pomyślnych egzaminów, za nauczenie ich nie bać się trudnych sytuacji.

Drodzy nauczyciele i pracownicy szkoły, wszyscy, którzy żyli z nami wspólnym życiem przez wiele lat szkoły! Jesteśmy Ci wdzięczni za wiele rzeczy, nie sposób teraz wszystkiego wymienić. Najważniejszą rzeczą, za którą jesteśmy Ci wdzięczni, jest Twoja obojętność. I nie ma znaczenia, czy nas skarciłeś, czy nas pochwaliłeś… najważniejsze, że przez wiele lat pozostawałeś – nie obojętny. Życzymy, aby zawsze otaczali Cię troskliwi, współczujący, wrażliwi ludzie!

W tym uroczystym dniu chciałbym podziękować jednemu z najlepszych nauczycieli – naszej wychowawcy. Po prostu nie liczę wszystkich sytuacji, kiedy przyszedłeś na ratunek, udzieliłeś wsparcia, udzieliłeś rady, pomogłeś w każdy możliwy sposób. Dziękuję za to tysiąc razy! Kochamy, doceniamy i jesteśmy bardzo dumni z takiego nauczyciela!

Dziękujemy za zaszczepienie w nas miłości do książek!

Drogi nasz pierwszy nauczycielu, jesteś wiernym i życzliwym mentorem dla naszych dzieci, jesteś cudowną i cudowną osobą, jesteś doskonałym specjalistą i wspaniałym nauczycielem. W imieniu wszystkich rodziców bardzo dziękujemy za to, że nigdy nie zostawiacie żadnego z dzieci samych ze strachem i wątpliwościami, dziękujemy za zrozumienie i lojalność, dziękujemy za waszą ciężką, ale bardzo ważną pracę. Życzymy, abyś nie tracił swoich zdolności i siły, życzymy, abyś zawsze odnosił sukcesy w swoich działaniach i szczęście w życiu.

Nauczyciel! Jak wszechstronne jest to słowo! Ile w nim czułości i ciepła. Pragnę wyrazić moją wdzięczność. W końcu twoja praca jest bezcenna i szlachetna. Prowadzisz nas przez życie.Naucz się przetrwać w tym świecie, czyniąc nas ludźmi. Dobre zdrowie, słoneczne uśmiechy, bezchmurne niebo i twórcza inspiracja.

Chcemy podziękować za nauczenie nas nie tylko wiedzy, ale także szkoły życia. Teraz wiemy, jak cieszyć się zwycięstwami, przyznawać się do porażek i uczyć się na naszych błędach.

Nadszedł moment, na który czekaliśmy. Rozbrzmiewa w naszych sercach uroczystą melodią. Jednocześnie jesteśmy smutni i pełni żalu. Opuszczamy mury naszej rodzimej szkoły. Te lata się nie powtórzą i nie ma możliwości ich zwrotu. W przeszłości pozostały wspaniałe lata szkolne, kiedy wybaczono nam nasze czyny, zaakceptowano błędy; kiedy zawsze starali się zrozumieć i pomóc, uczyć i wspierać. Dla nas szkoła to nie tylko miejsce, w którym otrzymywaliśmy wiedzę. To naprawdę nasz drugi dom. Nawet jeśli brzmi to banalnie. A ty, nasz drogi nauczycielu, stałeś się dla nas prawie jak członek rodziny. Najczęściej nie rozumieliśmy cię i gromadziliśmy urazę. Często cię nawet obrazili. Przepraszamy za to. Byliśmy wtedy głupimi dziećmi. Zawsze tam byłeś. I nie tylko uczyć pisać, liczyć i czytać. Nauczyłeś nas znacznie więcej – myśleć, myśleć, być odpowiedzialnym za nasze działania, analizować. Dziękuję bardzo za to!

Chcemy powiedzieć, że wszyscy jesteście bardzo utalentowanymi i cierpliwymi ludźmi. Wybacz mi, że nasze dzieci czasami były nieskoordynowane i nieposłuszne. Otrzymali od Ciebie niezbędną wiedzę, wyjaśnili cenne informacje i wyruszyli w dalszą podróż bez strachu, pewni siebie i celowi.

Nasz drogi pierwszy nauczyciel! Po tylu latach wszyscy pozostajemy twoją ulubioną klasą, a ty na zawsze pozostaniesz naszym ulubionym pierwszym nauczycielem. Z głębi serca dziękujemy Ci, że wziąłeś nas pod swoje skrzydła, rozgrzewając nas swoją pieszczotą i troską, zawsze wspierając nas we wszystkim. Życzymy długiego życia i rozwoju zawodowego!

W imieniu całej klasy dziękuję za optymizm, kreatywne podejście do nauki i ciężką pracę!

Pierwszy rok w szkole minął szybko i niepostrzeżenie. Przyszliśmy do Twojej klasy, drogi nauczycielu, jako nieśmiałe i nieinteligentne dzieciaki, a teraz z dumą nosimy za plecami torbę, przed rozpoczęciem lekcji układamy zeszyty, książki i ołówki. Jesteś naszym przyjacielem, z którym będziemy dorastać rok po roku. Życzymy uśmiechu, słonecznego nastroju, doskonałego zdrowia!

Dzisiaj jest dzień, na który czekaliśmy. Dziś opuszczamy mury naszej rodzimej szkoły. Ale wraz z oczekiwaniem na coś nowego czujemy niesamowity smutek. W końcu zostawiamy za sobą życie szkolne, które było pełne sukcesów, porażek, osiągnięć, błędów. Rozstajemy się z prawdziwymi przyjaciółmi i pomocnikami – naszymi nauczycielami.Wybacz nam, że czasami denerwujesz Cię swoim zachowaniem, nie odrabianiem lekcji, rysowaniem na biurkach, oszukiwaniem na testach. Naprawdę doceniamy twoją pracę, twoje wysiłki i wysiłki. Dziękuję, że jesteście przyjaciółmi, doradcami, mentorami, a czasem nawet prawie rodzicami. Życzymy rozwoju kariery, dobrego samopoczucia rodziny, pracowitych studentów! Dzięki za wszystko!

Dziękujemy naszym nauczycielom za wprowadzenie nas w dorosłość. Pokazali nam, jak zachować się w trudnych sytuacjach, przekazali nam cenną wiedzę i pokazali, jak z niej korzystać.

Nauczyciel to niesamowita osoba. Nie ma innego zawodu, w którym pracownik poświęcałby całe swoje dni innej rodzinie poza swoją. A przecież każde dziecko, które znajdzie się pod Twoją opieką, automatycznie staje się Twoje. Ale czas jest bezlitosny. A teraz nie jesteśmy już tymi dziećmi, ale dorosłymi, samowystarczalnymi ludźmi, którzy dzisiaj kończą szkołę. Musimy wejść na drogę życia. Ale to nie znaczy, że zapomnimy lekcji, których nas nauczyłeś. A kawałek Twojego ciepła zawsze ogrzeje serce każdego z nas, jesteś naszym drogim nauczycielem. Naprawdę chcielibyśmy, abyś stał się najszczęśliwszą osobą na ziemi. Zasługujesz na to. W końcu, jak trudno jest czasem edukować i wychowywać trudne dzieci takie jak my. Nawet w odpowiedzi na nasze wybryki zawsze odpowiadałeś nam przyjaźnią.Teraz chcemy Ci odwdzięczyć się naszą wdzięcznością! Nie odmawiaj nam, przyjmij nasze podziękowania!

Dziękuję za profesjonalizm i poświęcenie w klasie!

Dziś opuszczamy szkołę, zostawiając lekcje, przerwy, podręczniki… Zawsze będziemy pamiętać naszych drogich nauczycieli, ale pierwszego nauczyciela będziemy pamiętać ze szczególną czułością. To ona nauczyła nas czytać, pisać, być uważnym w klasie, zawsze osiągać swój cel, dążyć do najlepszego wyniku i z godnością akceptować porażkę. Dziękuję za wszystkie wysiłki i ciężką pracę!

Drogi nauczycielu, przyjmij moje serdeczne podziękowania za twoją pracę. Swoimi mądrymi radami, wrażliwym nastawieniem i uczciwymi instrukcjami pomogłeś dzieciom pokonać trudną ścieżkę zdobywania wiedzy. Życzymy dobrego zdrowia, profesjonalnych odkryć, żywotności, siły i wdzięcznych, reagujących studentów.

Dziękuję, mój drogi nauczycielu. Jesteś mądrym doradcą, osobą wyrozumiałą, prawdziwym przewodnikiem po ścieżkach wiedzy, dziękuję za wiarę we mnie, wkładanie sił i wysiłków w moje sukcesy i osiągnięcia. A z całego serca życzę zdrowia, nieograniczonego bogactwa duszy, pomyślności, harmonii, powodzenia i szczęścia w życiu.

Chciałbym serdecznie podziękować nauczycielowi! Dziękuję za lekcje i wiedzę, które prowadzą nas w dorosłość. Za pomoc i opiekę, uwagę i wskazówki, za krytykę i dyskusję, za wsparcie i współudział. Jesteś wspaniałym nauczycielem! Bądź szczęśliwy!

Drogi nasz człowieku! Minęło wiele lat odkąd zacząłeś uczyć nas pilnego pisania, dodawania liczb, czytania naszych pierwszych prac. Teraz już dojrzeliśmy, staliśmy się piękni, silni i co najważniejsze – mądrzy. Dziś ostatni dzwonek szkolny zabrzmi dla nas osobiście, a potem będziemy musieli wkroczyć w drzwi dorosłego, samodzielnego życia. Dla każdego z nas okaże się to inaczej. Ale jedno wiemy na pewno – będziemy chodzić z honorem. W końcu włożyłeś w to tyle wysiłku. Nie mamy prawa Cię zawieść. Często mało spałeś, bo sprawdzałeś nasze bazgroły, mniej uwagi poświęcałeś własnej rodzinie, aby znów być z nami, dzieliłeś się z nami ciepłem serca, spędzałeś swoje komórki nerwowe. A wszystko po to, abyśmy mieli okazję stać się godnymi ludźmi. Ale dzisiaj absolwenci ci dziękują, nawet za dwójki, którymi nas od czasu do czasu karzesz. Na zawsze zachowamy w naszej pamięci to, co zrobiłeś.

Nasza klasa zawsze z niecierpliwością czeka na początek lekcji na temat poznawania otaczającego nas świata. A wszystko dlatego, że nasza kochana nauczycielka robi wszystko, aby każdą lekcję zamienić w mini-wycieczkę lub wycieczkę.Życzymy, aby inspiracja i optymizm nigdy Cię nie opuściły, a uczniowie zawsze byli wdzięczni za ciężką pracę dydaktyczną!

Drogi nasz pierwszy nauczycielu, w imieniu wszystkich głęboko szanujących rodziców prosimy o przyjęcie słów wdzięczności za wrażliwe i życzliwe serce, za troskę i cierpliwość, za twoje wysiłki i aspiracje, dla twojej miłości i zrozumienia. Bardzo dziękujemy za nasze szczęśliwe, mądre i wykształcone dzieci! W imieniu wszystkich rodziców Waszych uczniów dziękujemy za Waszą nieocenioną i odważną pracę, za indywidualne podejście do naszych dzieci, za życzliwą postawę i zrozumienie, za Wasz wysiłek i ekscytujące lekcje, za wspaniały nastrój i pierwsza ważna wiedza. Jesteś pierwszym nauczycielem naszych dzieci, osobą, która wyśle ​​je w dalszą podróż przez życie szkoły. Jeszcze raz dziękuję za życzliwość i wspaniałą pracę. Drogi nasz pierwszy nauczycielu, jesteś wiernym i życzliwym mentorem dla naszych dzieci, jesteś cudowną i cudowną osobą, jesteś doskonałym specjalistą i wspaniałym nauczycielem. W imieniu wszystkich rodziców bardzo dziękujemy za to, że nigdy nie zostawiacie żadnego z dzieci samych ze strachem i wątpliwościami, dziękujemy za zrozumienie i lojalność, dziękujemy za waszą ciężką, ale bardzo ważną pracę. Życzymy, abyś nie tracił swoich zdolności i siły, życzymy, abyś zawsze odnosił sukcesy w swoich działaniach i szczęście w życiu.

Nasi drodzy nauczyciele, zostaliście naszymi drugimi rodzicami. Zainwestowałeś w nas całą swoją wiedzę, duszę i serce.Z niepokojem chciałbym podziękować za całą twoją pracę, za wszystkie nerwy, za wszystkie wysiłki włożone w nasze szkolenie.