Dziękuję rodzicom

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Zebraliśmy wybór najgorętszych słów wdzięczności dla rodziców w prozie, z głębi naszych serc, abyście mogli jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Ukochani rodzice! Przyjmij słowa szczerej wdzięczności od syna. Chociaż nie zawsze stosowałem się do twoich rad, w rzeczywistości okazało się, że słowa, które wypowiadałeś, były zawsze poprawne i miłe. Dziękuję za silne, właściwe geny, za całą wspólną pracę i podróże. To było interesujące i pouczające.

Jestem dzisiaj bardzo szczęśliwy i trochę zdenerwowany. Bardzo się cieszę, że w ten uroczysty dzień jesteście ze mną, moi bliscy. Moja ukochana mamo i tato, kłaniajcie się do ziemi za waszą miłość i cierpliwość! Nie wymyślono jeszcze słów, które w pełni wyraziłyby moją wdzięczność wobec Ciebie – to jest niezmierzone. Pamiętam Twoje mądre rady i wskazówki, zawsze jesteś dla mnie przykładem. Dziękuję!

Drodzy i wspaniali rodzice wszystkich uczniów naszej klasy! Przynoszę najszczersze słowa wdzięczności dla tak miłych, uczciwych, pracowitych dzieci. To twoja zasługa, że ​​faceci mają dociekliwe umysły i otwarte serca. Dorastają jako piękni ludzie o cudownych impulsach młodych dusz. Dziękuję wszystkim i nisko ukłon.

Nikt, który wiąże nas od pierwszego dnia moich narodzin, nikt na świecie nie może zerwać.Ponieważ wpleciłeś w to tyle miłości, tyle troski duchowej i każdej minuty niepokoju o mnie, że nigdy nie zostaniemy rozdzieleni. Teraz moja kolej, aby chronić Cię przed wszystkimi trudami świata moją miłością, zwracając Ci każdy uśmiech, ciepło serca i każdą pieszczotę.

Dziękuję wam. Rodzice to nie tylko mama i tata, rodzice to początek życia i szczęśliwe dzieciństwo, wycieczki do ogrodów zoologicznych i spacery po ulicach, nowe zabawki i pyszne naleśniki, dobre piosenki i mocne uściski, radosne chwile i słowa wsparcia w trudnych czasach. Dziękuję, moja droga, cudowna, najlepsza na świecie! Kocham cię i życzę, abyś zawsze był zdrowy, silny i wesoły.

Drodzy Rodzice, czas podziękować Wam za te cudowne dzieci. Rodzicielstwo to jeden z najszlachetniejszych czynów na świecie, ale jego owoce nie są od razu widoczne. Może minąć wiele lat, zanim inni docenią twoją cierpliwość, wytrwałość, życzliwość, szacunek, poświęcenie – wszystko, co tworzy człowieka. Dziękuję za tę wspaniałą pracę.

Moi drodzy rodzice! Bardzo się cieszę, że ten dzień nadszedł i pomogliście mi w organizacji święta i wsparliście mnie moralnie. Jesteście najbliższymi i najdroższymi ludźmi naszej nowo powstałej rodziny. Za nieprzespane noce, za cierpliwość, za stworzenie warunków do harmonijnego rozwoju jako osoby, za zrozumienie i troskę, dziękuję.Żyj długo i szczęśliwie!

Nasi wspaniali, opiekuńczy i uważni, mili i słodcy, najlepsi rodzice! Z głębi serca, z głęboką wdzięcznością, chcę wam podziękować za ciepło waszych bezcennych serc, za waszą reakcję i stałą interakcję. Twoja codzienna ciężka praca przynosi godne rezultaty: już teraz możesz być dumny ze swoich dzieci!

Nasi drodzy rodzice! Wasze dzieci są dla mnie czymś więcej niż studentami. Udało mi się zakochać w nich jak w moich własnych. Martwię się o nich, cieszę się, moja dusza boli z powodu niepowodzeń każdego z nich, tak jak moje serce raduje się z sukcesów. Dziękujemy za pomoc naszej klasie, za chęć i gotowość, by zawsze przyjść na ratunek, bez dzielenia naszych dzieci na przyjaciół i wrogów!

Moi drodzy mamusiu i tatusiu! Dzisiaj jest jeden z najważniejszych dni w moim życiu i jestem nieskończenie szczęśliwy, że w tym dniu wy, krewni, jesteście obok mnie. Kłaniam się Ci do ziemi i bardzo dziękuję za to, że dzięki Twojej miłości, trosce, dzięki Twoim mądrym radom i empatii dotarłam do tego radosnego dnia! Dziękuję rodzicom, kocham cię!

Drodzy rodzice, w uroczysty dzień mojego ślubu przyjmijcie moją głęboką wdzięczność za wasze wychowanie i miłość. Wniosę najlepsze tradycje do mojej nowej rodziny. Nauczyłem się od Ciebie przebaczenia, troski, mądrości. Niech nasze wspólne rodzinne ognisko płonie przez wiele lat! Życzę zdrowia i dobrego samopoczucia.

Dzieci w podstawówce nie potrafią jeszcze udawać i być przebiegłe, więc od razu widać, jak wychowują je rodzice, jak rozumieją dobro i zło. Dziękuję bardzo drogie mamusie i tatusiowie. Wychowujesz wspaniałe dzieci. Każdy może zobaczyć Twoją troskę, miłość i życzliwość. Niech w waszych rodzinach zapanuje harmonia. W końcu najważniejsze jest to, że dobrzy ludzie wyrastają z twoich dzieci.

Drodzy tato i mamo, gratulacje! Bez twojego małżeństwa nie byłoby mnie. To sprawia, że ​​jest to niezbędne dla mojego istnienia. Niech wasze wspólne życie nadal będzie dobre i szczęśliwe. Niech przyniesie ci tylko radość.

Najlepsi rodzice, dziękuję za wszystko, co robisz, ile tytanicznej pracy i wysiłku wkładasz w edukację. Niech wdzięczność wypełni Twoje serce dumą i radością, a olśniewający uśmiech pojawi się na Twojej twarzy.

Nasi kochani, kochani rodzice! Zawsze tam byłeś, wszystko, co w nas najlepsze, to Ty, Twoje słowa, czyny, rady. Gdybyś był inny, nasza miłość nie istniałaby teraz. Jesteś początkiem wszystkiego, naszym jedynym źródłem. Dziękujemy naszym bliskim za nasze szczęśliwe chwile. Dziękuję za to, że Twoje życie się spełniło! Niski łuk do ziemi.

Najcieplejsze słowa podziękowania dla rodziców

Dziękuję rodzicom

Drodzy Rodzice, bardzo dziękujemy za to, że nas macie. Wasze wsparcie to nasza ufność w przyszłość, Wasza miłość to nasze skrzydła za nami.Bez względu na to, jak potoczy się życie, te szczęśliwe lata, które nam podarowałeś, zawsze będą źródłem optymizmu, wiary w siebie i otaczających Cię ludzi. Bądź szczęśliwy i zamożny, zdrowy i odnoszący sukcesy, bądź z nas dumny.

Drodzy mamo i tato! Dawniej panny młode płakały na weselu, bo opuściły rodzinę, a dziś mam łzy podniecenia i radości! Narodziła się moja młoda rodzina! Ale zawsze będę twoją córką! Dziękuję za wyjątkowe i nieporównywalne ciepło domu, w którym dorastałam! Z tego upału moje nowe palenisko też się zapali!

Podziękowania dla najważniejszych osób w moim życiu. Są przyjaciółmi, pomocnikami, nauczycielami. Dawanie życia – nauczone stawiania pierwszych kroków. Zrobiwszy skrzydła, oddali niebo. Utkali nici, z których utkamy dywan naszego przeznaczenia. Wzór na nim będzie piękny jak miłość, jasny jak szczęście i niepowtarzalny jak los. Dziękuję rodzicom.

Dziękuję drodzy rodzice! Za pomoc w wychowaniu i edukacji dzieci! Dajesz im możliwość nauczenia ich wielu rzeczy, wpuszczenia ich z nowymi, niesamowicie interesującymi danymi. Za włożenie tyle wysiłku, czasu i cierpliwości.

Moi drodzy rodzice! Wiem, że w tym nieprzewidywalnym świecie jest spokojna przystań, do której mogę w każdej chwili przyjechać – to nasz dom. Dziękuję za cierpliwość, miłość i troskę. Serdecznie życzę zdrowia i długowieczności. Pamiętaj, że ja też zawsze będę twoim wsparciem i wsparciem.

Chcę ci z głębi serca podziękować! Wychowałeś tak cudowną osobę, prawdziwego człowieka, z którym połączył mnie los i któremu jestem droga, tak jak on jest mi drogi. Dziękuję również za umożliwienie mi bycia częścią Twojej rodziny. Dla mnie to wielka radość i zaszczyt. Za całą życzliwość, troskę, za wszelkie dobro – bardzo dziękuję!

Moi drodzy mamusiu i tatusiu! Jestem Ci bardzo wdzięczna za Twoją bezgraniczną miłość, za gorącą nieustanną opiekę, jaką mnie otaczałeś, za wspaniałe wychowanie, za właściwą radę we właściwym czasie, za nauczenie mnie życzliwości, mądrości, determinacji, sprawiedliwości, odpowiedzialności za moje czyny. To ogromnie pomogło mi osiągnąć wielki sukces i stać się szczęśliwym. Dziękuję bardzo i życzę wielu szczęśliwych lat życia.

Moja droga druga mama i tato! Chcę szczerze i serdecznie podziękować. Stało się dla mnie wielkim szczęściem zostać twoją rodziną, oblubienicą twojego syna, a wkrótce także jego żony. Dzięki Waszej uwadze, Waszej trosce i miłości jest cudowną kochającą osobą i cieszę się, że jest ze mną.Jeszcze raz dziękuję za wszystko!

Moi drodzy i kochani rodzice! Dziękuję Ci za wszystko, co dla mnie robisz, za spełnienie moich upragnionych pragnień, za pomoc w spełnieniu moich marzeń, za przekucie najtrudniejszego i najtrudniejszego w moim życiu w łatwe i ekscytujące zajęcie, za to że każdy z moich pomysłów ma prawo do życia, a obojętność nie istnieje na mojej drodze! Bądź zdrowy, niewyczerpana energia i życiowy optymizm!

Nasi drodzy rodzice to cudowne matki, troskliwi ojcowie! Dziś zrobiliśmy krok w przyszłość, ku naszej wspólnej kontynuacji. Ale to by się nie wydarzyło, gdybyście nie byli tam, najlepsi rodzice na świecie. Moja niesamowita żona, nasze wielkie szczęście, nasza rodzina jest częścią Ciebie. Z całego serca dziękuję Ci za Twoją miłość, za bycie sobą! Bądź zawsze szczęśliwy!

Jak często prowadziłeś mnie we właściwym kierunku, często przychodziłeś mi z pomocą! Ze szczególną wdzięcznością pragnę zwrócić się do Ciebie, życzę bezgranicznej miłości, potężnej siły woli i żelaznej cierpliwości! Twoja czułość, życzliwość i responsywność nie znają granic. Wasza rada, ciepło serca i stworzenie atmosfery świątecznego dzieciństwa wzbudziły we mnie prawdziwą osobowość!

Drodzy rodzice! Oto jesteśmy, razem z Tobą i Twoimi dziećmi, i przeszliśmy trudną, ekscytującą, pełną wydarzeń drogę od pierwszoklasistów do absolwentów. W drodze do ostatnich dni szkolnych spotykaliśmy różne rzeczy. Dziękuję wszystkim matkom i ojcom za wykształcone, wyrozumiałe, umiejące słuchać i słyszeć dzieci, które potrafią odróżnić dobro od zła. Razem poszliśmy do celu, dzięki czemu udało nam się osiągnąć doskonałe wyniki: nasi absolwenci są gotowi samodzielnie pływać w falach dorosłego życia. Życzymy Wam i chłopakom powodzenia i dobrych wiatrów!

Dziękuję mamo i tato, dziękuję za życie i każde miłe słowo, dziękuję za wsparcie i miłość, dziękuję za każdy szczęśliwy dzień i każdą magiczną chwilę, dziękuję za wszystkie twoje starania i mądrą radę.Kocham Cię głęboko, szczerze Cię cenię, zawsze czuję się przy Tobie jak beztroskie dziecko. Mamo i tato życzę długiego życia w zdrowiu i dobrobycie.

Najbardziej niespokojni, kochający rodzice w klasach podstawowych! Dziękujemy za niespokojny temperament i udział w życiu szkolnym swoich dzieci! Byłeś wymagający i cierpliwy wobec dzieci. Twoja praca połączona z miłością stworzyła skarbnicę talentów każdego dziecka! Szkoła jest dumna z tak silnych uczniów i dumnie demonstruje ich osiągnięcia!

Chcę podziękować moim drogim rodzicom za ich zrozumienie we wszystkim. Zawsze tam są, bez względu na to, co się stanie, zawsze będą wspierać. Dziękuję za przytulny dom, za ciepło, za szczęśliwe i beztroskie dzieciństwo.

Oryginalne słowa wdzięczności dla rodziców z głębi serca

Jasne podziękowania dla rodziców

W ten cudowny dzień z całego serca dziękuję Wam, drogi tato i mamo! Dla mnie zawsze byliście najdroższymi, najlepszymi rodzicami na świecie świata!Bardzo Cię kocham,szanuję i zawsze będę z Ciebie dumna.Dziękuję za to, że dajesz mi życie, zawsze dajesz ciepło swojej duszy, życzliwość, miłość i troskę.Dzięki Tobie miałam cudowne, niezapomniane dzieciństwo !

Drodzy rodzice! Lata nauki Waszych dzieci zbliżyły nas, zjednoczyły, bo mieliśmy wspólny, wspólny cel – wychować, wychować nowe pokolenie, od którego zależy nasza przyszłość.Przed nami trudne zadanie i poradziliśmy sobie z nim. Dziękujemy za zrozumienie, wsparcie i pomoc, za docenienie naszych wysiłków. Za to, że możemy być dumni z naszych absolwentów!

Moi drodzy rodzice! Mama i tata! Dziś jestem u progu nowego życia rodzinnego! Dziś narodziła się moja rodzina! Czuję w sercu głęboką wdzięczność za wszystko, co dla mnie zrobiłeś! Dałeś mi życie i nauczyłeś mnie wszystkiego, co mężczyzna powinien wiedzieć! Chcę budować moją rodzinę na twoim przykładzie, bo jesteś najlepszy! Dziękuję za wszystko!

Rodzice odgrywają ważną rolę w życiu każdego człowieka iw tworzeniu szczęśliwej młodej rodziny. Pragnę wyrazić wdzięczność za nauczenie mnie samodzielności, szacunku i wartości bratniej duszy, za pożegnalne słowa i wielkie wsparcie moralne. Jesteś najlepsza! Dzięki za wszystko!

Drodzy Mamo i Tato, w ten piękny i uroczysty dzień przyjmijcie ziemski ukłon i szczerą wdzięczność synom. Nauczyłeś cierpliwości i uwagi, miłości i troski. Dali mi właściwe wskazówki, aby kierować moim życiem. Dałeś szczęśliwe dzieciństwo i beztroską młodość. Dziękuję Ci. Bądź zdrowy, żyj w obfitości, dziel się swoim ciepłem i mądrością z wnukami.

Dzisiaj absolwenci wylatują ze szkolnego gniazda. Ale żeby dzieci stały pewnie na nogach, trzeba było w nie zainwestować tyle siły i miłości! Tylko dzięki stałemu wsparciu ukochanych rodziców udało im się przejść tę drogę.Mamom i tatusiom udało się stworzyć najbardziej komfortowe warunki do nauki i wypoczynku. Dziękuję rodzicom! Jasna droga do Twoich dzieci!

Drodzy rodzice! Dziękuję za cierpliwość i wyrozumiałość, za wysłuchanie moich życzeń, próśb, za spotkanie w połowie drogi, wysłuchanie mnie i dzieci! Razem pomogliśmy im stać się silniejszymi, bardziej pewnymi siebie, dołączyć do nowego zespołu, przyzwyczaić się do szkoły, przyzwyczaić do dyscypliny, procesu edukacyjnego. Dziękuję, że zaufałeś mi swoją najcenniejszą własnością!

Ukochani rodzice! Życie jest bezcennym darem, który mi dałeś. Nieskończenie dziękuję za moje wychowanie. Dzięki Tobie nauczyłam się dbać o bliskich, kochać, być odpowiedzialna i odnosić sukcesy. W cyklu różnych wydarzeń zawsze czuję się niezawodnym tyłem, wiem, gdzie będę akceptowany i rozumiany. Życzę długowieczności i dobrego zdrowia.

Moi jedyni, najbardziej inteligentni, mili, uczciwi, piękni i tak bliscy mi duchowo ludzie! Drodzy rodzice! Trudno znaleźć słowa, które oddałyby choć mały ułamek prawdziwej wdzięczności za wszystko. Dałeś wspaniałe dzieciństwo, wspierałeś mnie w młodości, w młodości byłeś przyjaciółmi i zawsze przychodziłeś z pomocą. Niech cię Bóg błogosławi. Kocham cię.

Dziękujemy za zrozumienie. Tak rzadko spotyka się tak wrażliwych ludzi, życzliwych ludzi o podobnych poglądach. Niech twoje dni płyną szczęśliwym ciągiem, dodając do udanego i wspaniałego życia. Niech wypełnią się tymi samymi wyrozumiałymi ludźmi, którzy wspierają Cię we wszelkich przedsięwzięciach. Niech życie będzie obfite w mądrych doradców i dobrych towarzyszy.

Dzisiaj z całego serca dziękuję! Dziękuję za wychowanie mojej ukochanej tak wspaniałej osoby i ogólnie – dziękuję za nią. Dziękuję za przyjęcie mnie, za umożliwienie mi być częścią twojej rodziny. Dziękuję za życzliwość, ciepło, troskę, za wyrozumiałość. Dla mnie zostałeś drugim tatą i mamą, mówię to szczerze! Obiecuję też, że nigdy Cię nie zawiodę i że Twoja córka będzie ze mną szczęśliwa!

Moja rodzina, kochani, kochani, niezastąpieni, najlepsi rodzice, kocham was i chcę wam podziękować za wszystko, co dla mnie zrobiliście. W końcu jestem całkowicie szczęśliwą osobą z własnym światopoglądem, z pięknymi snami, z dobrym sercem, z mądrą głową. I to wszystko jest twoją zasługą. Próbowałeś mnie edukować, dać mi to, co najlepsze, uczynić mój świat jaśniejszym, zabawniejszym i bardziej kolorowym. Dziękuję Ci. Życzę Ci wielu, wielu lat dostatniego życia. I nieważne ile mam lat, zawsze będę cię mocno przytulać i cieszyć się twoim ciepłym uśmiechem.

Chcę podziękować najbardziej troskliwym, cierpliwym i dobrodusznym rodzicom na świecie za całą miłość i ciepło, jakie mi okazali, za radosne, beztroskie dzieciństwo. Mój drogi tato i mamo, niekończące się podziękowania za wsparcie, mądrość i godne wychowanie!

Mamo i Tato, chcę Wam podziękować za danie mi życia, bo bez Was po prostu bym nie istniała. Dziękuję za danie mi swojej siły i za cierpliwość. Mam nadzieję, że życie da mi wielkie szczęście być zawsze z Wami.Kocham Cię!

Drodzy rodzice! Przez kilka lat szliśmy ramię w ramię obok dzieci, wnosząc realny wkład w ich wychowanie i edukację. Dziękuję za wzajemne zrozumienie, chęć zagłębienia się w każdą sytuację życiową! Mam nadzieję, że każde z Waszych dzieci znajdzie właściwą drogę w swoim przeznaczeniu! Bądź dla nich stałym wsparciem, podaruj im swoją miłość!

Jasne słowa wdzięczności dla rodziców

Dotykanie
słowa wdzięczności dla rodziców własnymi słowami

Drodzy Rodzice, nadeszła godzina, kiedy będziecie musieli przyjąć słowa wdzięczności za wychowanie dzieci. Trudno nie docenić Waszej pracy, całej Waszej troski, cierpliwości, ale jednocześnie radość, szczęście i szacunek zostały złożone w wychowaniu twoich dzieci.Jesteś smutny, ale nie powinieneś, bo dzieci wkraczają w dorosłość, w cudowną przyszłość, której fundamenty zostały przez Ciebie położone. Ogromna wdzięczność i niski ukłon.

Wiemy, że bez względu na to, jakie burze i wiatry wieją w naszym kierunku, zawsze znajdziemy niezawodne schronienie, ciepło i zrozumienie Waszych czułych serc, kochani rodzice. Niech nasza miłość i uwaga wspierają Cię codziennie i wypełniają Twoje życie bogatymi treściami.

Rodzice, dzisiaj jest bardzo ważny dzień dla nas wszystkich. Dziś kończy się jeden bardzo ważny etap dla naszych dzieci i zaczyna się nowy, dorosły. Całe życie przed nami. A dzisiaj dziękujemy Wam, Drodzy Rodzice, za Wasz wkład w życie klasy, za nieustanną pomoc i wsparcie wszystkich naszych ukochanych dzieci.Bądź szczęśliwy ty i nasze dzieci!

Dziękuję wam, moi rodzice, za zebranie dzisiaj naszej szczęśliwej rodziny na tak doniosłą okazję. Mama i tata to najdrożsi ludzie, którzy dali mi życie. Życzę Ci wielu lat szczęścia, miłości i zrozumienia. Maj wiele lat później zbieramy się ponownie tego dnia przy świątecznym stole i krzyczymy razem: „Gorzko!”

Drodzy i kochani rodzice, daliście nam najważniejszy i bezcenny dar – nasze życie. Wychowałeś nas z troską i miłością, uwagą i zrozumieniem. Wierzyli w nas, wspierali nas, pomagali nam. Nauczyłeś nas być miłym, odpowiedzialnym, uczciwym. Swoim przykładem pokazali, jak ważna jest dla człowieka rodzina, domowa wygoda i szczera czułość bliskich. Dziękuję za wszystko.

Drodzy matko i ojcze! Dziękuję za wszystko, co dla mnie zrobiłeś! Dziękuję za wychowanie z miłością i troską! Dziękuję za nauczanie, wspieranie i obronę! Postaram się zwrócić Ci po stokroć całą Twoją dobroć, Twoje ciepło i zrozumienie! Jestem dumna, że ​​jestem następczynią naszego nazwiska! Dziękuję za to uczucie dumy!

Dziękuję za wysiłek i pracę: przez cztery zajęcia chodziłeś z dziećmi za rękę do bram szkoły, jak nabożeństwo. Zaszczepiłeś w dzieciach wszystko, co najmilsze, pozytywne i serdeczne, obdarzyłeś je miłością i ciepłem. Wasze dzieci są przyszłością całego kraju.Życzymy Waszym dzieciom wielu darów losu, doskonałych ocen, wdzięczności, aby wszystkie Wasze wysiłki nie przeminęły i nie przyniosły owoców dla całego społeczeństwa!

Drodzy Rodzice, płyniemy tą samą łodzią, na której siedzą nasze ukochane dzieci, nasi uczniowie. Ty i ja mamy jedno zadanie – pomóc im bezpiecznie dopłynąć do brzegu, zachowując przede wszystkim zdrowie, pomagając w zdobywaniu wiedzy, doświadczenia życiowego i umiejętności komunikowania się z zespołem po drodze. Dziękujemy za pomoc we wspólnej sprawie – edukować prawdziwych ludzi!

Wspaniale jest móc na Ciebie liczyć. Bardzo dziękuję za wsparcie i jednomyślność. Niech nie będzie w Twoim życiu nieprzyjemnych chwil, które wymagają czyjejś pomocy. Niech wszystko płynie gładko, gładko i cudownie. Ale jeśli nagle na horyzoncie pojawią się małe chmurki, zawsze możesz liczyć na naszą pomoc. W końcu zawsze płacimy dobre za dobre.

Drodzy rodzice, z całego serca dziękuję, dziękuję za wszystko! Dziękuję, że dałeś mi życie i szczęśliwe dzieciństwo, że wychowałeś mnie taką, jaką jestem! Dziękuję Ci za miłość i troskę, za miłość i życzliwość, za to, że zawsze we mnie wierzysz i mnie wspierasz.Jesteście najwspanialszymi rodzicami, bardzo was kocham!

Dziękuję Ci, moja droga, za tę miłą i sympatyczną osobę, Twojego syna! Postaram się być kochającą córką i docenię twoją życzliwość! Dziękuję za prawdziwego mężczyznę i jego pełną szacunku postawę, za szczęście, które wszędzie mi daje! Niezwykle kocham twojego syna i zrobię wszystko, aby był nieskończenie szczęśliwy!

Jak często wy, drodzy rodzice, padając ze zmęczenia i braku snu, przychodziliście na ratunek, jak często rozwiązywaliście trudne sprawy bez obwiniania dziecka za figle, stworzyliście uroczystość atmosferę, przedłużając szczęśliwe chwile dzieciństwa Dziękuję za wszystko i wyrażam najgłębszą wdzięczność za twoją pracę! Żyj długo, proszę nas, czerpiąc z życia mnóstwo pozytywnych emocji, bo to niestety ulotne!

Moi drodzy, kochani rodzice! Dziękuję za Waszą bezwarunkową miłość, za Wasze doświadczenia, umiejętność słuchania, rozumienia i pomagania. Od pierwszego oddechu, słowa i kroku cieszysz się z moich sukcesów i całym sercem starasz się pomóc w trudnych chwilach. Jeśli rzucę Ci pod nogi wszystkie bogactwa świata, to nawet wtedy nie będę mógł Ci za wszystko podziękować! Jesteś najlepszy na świecie!

Drodzy rodzice, dziękuję za wsparcie i udział. Dziękuję za danie mi życia, godne wychowanie, zaszczepienie miłości do świata i ludzi, szczęśliwe dzieciństwo i młodość. Gdyby nie twoja czułość, troska, życzliwość, być może nie byłoby dziś tego wspaniałego święta.Żyj długo, bądź zdrowy, obdarz swoją miłością wnuki i prawnuki.

Moi kochani, drodzy rodzice! Serdecznie dziękuję za dobre wychowanie i praktyczne rady, za czułą miłość, za stałą serdeczną opiekę i niezbędne wsparcie, za bezgraniczną życzliwość, wzajemne zrozumienie i cierpliwość, za wszystkie wysiłki i wysiłki, które włożyłeś, aby uczynić moje życie pomyślny, dostatni i szczęśliwy. Dziękuję bardzo za nauczenie mnie ciężkiej pracy, niezbędnej niezależności i użytecznego przedsiębiorstwa.

Moja droga druga mama i tato! Naprawdę chcę Ci z całego serca podziękować za wszystko: za to, kim jesteś, za to, że istnieje moja ukochana kobieta… Za całą Twoją miłość, za Twoje ciepło, komfort. Mam ogromne szczęście, że mogę się z tobą spotkać i być blisko. I raz za razem nie męczy mnie wypowiadanie najmilszego i najszczerszego słowa – dziękuję!

Twoja uwaga do nas jest bardzo ciepła. Miło jest, gdy wśród pośpiechu, złości i niezrozumienia ktoś nie boi się okazywać wrażliwości i współuczestnictwa. Niech Twoje życie wypełni melodia ciekawych podróży, miłych spotkań, życzliwych ludzi – takich jak Ty, gotowych Cię wesprzeć. Niech nasza komunikacja będzie długa, przyjemna i wypełniona wzajemną uwagą.

Drodzy, nasi drodzy rodzice z klas podstawowych, z całego serca dziękuję za wasze wsparcie, nieocenioną pomoc i troskliwą uwagę! Twoje nieocenione ludzkie ciepło rozgrzewa zespół nauczycieli, daje inspirację i siłę do pracy, wnosi jak najwięcej nowej wiedzy dzieciom. Niech nasza współpraca stanie się owocna i niezapomniana!

Mamusia i tata! Dziękuję za cierpliwość, z jaką mnie wychowałeś. Za mądrość, z jaką mnie uczyłeś. Za oddanie, z jakim mnie wspierałeś. Za miłość, która dała mi życie i wszystko, co osiągnąłem i mam.Dziękuję, moja rodzina!

Drodzy rodzice moich uczniów! Drogie mamy i tatusiowie! Dziękuję Ci bardzo! Razem robimy coś wspólnego, więc nie jesteśmy sobie obcy! Mamy wspólny cel – wszechstronny rozwój i wychowanie Waszych dzieci! Dziękuję za włożenie w to tyle czasu i wysiłku! Możemy śmiało powiedzieć, że będzie doskonały wynik!

Twoja reakcja jest nie do pochwały. Bardzo ci dziękuje za pomoc. Niech twoja życzliwość zostanie doceniona. Jeśli każdy z nas będzie się zachowywał tak jak ty, na świecie będzie więcej życzliwych ludzi, mniej obrażonych i biednych. To na ludziach takich jak ty stoi świat. Obyś zawsze miał kogoś, na kogo możesz liczyć i na którym możesz polegać w trudnościach. Z pewnością chętnie Ci pomożemy.

Mama i tata odgrywają ważną rolę w życiu każdego człowieka. Mam szczęście, że mam tak wspaniałych rodziców. Dziękuję za wszystko: za wsparcie i słowa pożegnania w życiu, za cierpliwość i zrozumienie, za miłe słowa i troskę, za miłe chwile i niezapomniane wrażenia. Jesteś najlepszy!

Wasze wsparcie, zrozumienie i udział, drodzy rodzice, są nieocenione. Dajesz skrzydła za plecami swoim dzieciom, które ciągle Cię potrzebują. Kochasz dzieci, stwarzasz wszelkie warunki do ich dalszego rozwoju i pomyślności. Uczysz ich obrony swojego zdania, celowości i odpowiedzialności. Dajesz im wspaniałe dzieciństwo i pełne życie pełne jasnych kolorów i wydarzeń.Dziękuję za to!

Drodzy rodzice, proszę o przyjęcie mojej szczerej wdzięczności i niskiego ukłonu za danie mi życia. Za wychowanie mnie na osobę odpowiedzialną. Wierzę, że moja młoda rodzina będzie nosiła szczęście i miłość przez wiele lat. Niech Twoje rodzinne serce pozostanie dla nas przykładem szacunku i mądrości.

Moi drodzy rodzice! Dziękuję, że gdy zapragniesz urodzić nową osobę i obdarzyć ją swoją miłością i troską, podziel się swoim szczęściem! Dziękuję losowi, że byłem tą osobą! Zawsze dobrze się z tobą czuję, jesteś miły, przyzwoity, szczery i kochający! Życzę zdrowia i wielu szczęśliwych lat! Jesteś dla mnie wszystkim, kochanie!

Moi ukochani, moi wspaniali rodzice! Dałeś mi najcenniejszy dar na świecie – życie. Jesteś obok mnie, jak miłe Anioły Stróże. Dajesz mi swoją miłość, mądrość i doświadczenie. W każdej chwili czuję ciepło Twoich serc. Chcę ci dać wszystkie kwiaty i gwiazdy. Tak bardzo cię kocham mamusiu i tatusiu! Dziękuję za każdą chwilę mojego życia!