Dziękuję rodzicom

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Zebraliśmy wybór najgorętszych słów wdzięczności dla rodziców w prozie, z głębi naszych serc, abyście mogli jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Ukochani rodzice! Przyjmij słowa szczerej wdzięczności od syna. Chociaż nie zawsze stosowałem się do twoich rad, w rzeczywistości okazało się, że słowa, które wypowiadałeś, były zawsze poprawne i miłe. Dziękuję za silne, właściwe geny, za całą wspólną pracę i podróże. To było interesujące i pouczające.

Jestem dzisiaj bardzo szczęśliwy i trochę zdenerwowany. Bardzo się cieszę, że w ten uroczysty dzień jesteście ze mną, moi bliscy. Moja ukochana mamo i tato, kłaniajcie się do ziemi za waszą miłość i cierpliwość! Nie wymyślono jeszcze słów, które w pełni wyraziłyby moją wdzięczność wobec Ciebie – to jest niezmierzone. Pamiętam Twoje mądre rady i wskazówki, zawsze jesteś dla mnie przykładem. Dziękuję!

Drodzy i wspaniali rodzice wszystkich uczniów naszej klasy! Przynoszę najszczersze słowa wdzięczności dla tak miłych, uczciwych, pracowitych dzieci. To twoja zasługa, że ​​faceci mają dociekliwe umysły i otwarte serca. Dorastają jako piękni ludzie o cudownych impulsach młodych dusz. Dziękuję wszystkim i nisko ukłon.

Nikt, który wiąże nas od pierwszego dnia moich narodzin, nikt na świecie nie może zerwać.Ponieważ wpleciłeś w to tyle miłości, tyle troski duchowej i każdej minuty niepokoju o mnie, że nigdy nie zostaniemy rozdzieleni. Teraz moja kolej, aby chronić Cię przed wszystkimi trudami świata moją miłością, zwracając Ci każdy uśmiech, ciepło serca i każdą pieszczotę.

Dziękuję wam. Rodzice to nie tylko mama i tata, rodzice to początek życia i szczęśliwe dzieciństwo, wycieczki do ogrodów zoologicznych i spacery po ulicach, nowe zabawki i pyszne naleśniki, dobre piosenki i mocne uściski, radosne chwile i słowa wsparcia w trudnych czasach. Dziękuję, moja droga, cudowna, najlepsza na świecie! Kocham cię i życzę, abyś zawsze był zdrowy, silny i wesoły.

Drodzy Rodzice, czas podziękować Wam za te cudowne dzieci. Rodzicielstwo to jeden z najszlachetniejszych czynów na świecie, ale jego owoce nie są od razu widoczne. Może minąć wiele lat, zanim inni docenią twoją cierpliwość, wytrwałość, życzliwość, szacunek, poświęcenie – wszystko, co tworzy człowieka. Dziękuję za tę wspaniałą pracę.