Dziękuję wam, przyjaciele

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Zebraliśmy wybór najpiękniejszych słów wdzięczności dla przyjaciół w prozie, z głębi naszych serc, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Proszę przyjąć moje szczere słowa wdzięczności, a jednocześnie serdeczne życzenia zdrowia, spokoju, pomyślności, radości, powodzenia i miłości. Niech taka życzliwa, sympatyczna, dobra osoba zawsze będzie miała szczęście, niech wszystko w twoim życiu będzie tak, jak chcesz.

Nie ma osoby, która nie chciałaby słuchać kierowanych do niego miłych słów, życzeń i wyznań. Jeszcze przyjemniej jest jeszcze raz upewnić się, że otaczają Cię prawdziwi przyjaciele, ludzie bliscy duchem, uważni i nieobojętni. Ludzi o dobrym sercu, hojnej duszy, błyskotliwym poczuciu humoru. Ludzie z wielką literą. Dziękuję bardzo za gratulacje.

Drodzy przyjaciele! Życie bez ciebie wcale nie jest życiem. Dlatego życzę Ci nieśmiertelności, tak jak mi tego życzyłaś dzisiaj. Nie, nie tak. Życzę aktywnej nieśmiertelności!

Nasze codzienne życie jest tak zajęte i zajęte, że często nie zauważamy tego, co dzieje się tuż pod naszym nosem. Mijamy problemy i cierpienia naszych sąsiadów i często nie mamy czasu, by zwracać uwagę nawet na własne problemy. Dlatego kiedy spotykasz osobę, która cię widziała i traktowała cię z uwagą, jest to prawdziwe szczęście. Dziękuję za to. Dobre samopoczucie i szczęście.

Jesteś piękna i miła, słodka, uważna, mądra! Nigdzie indziej nie znajdę takiego przyjaciela i nigdy! Dziękuję za cierpliwość i za to, że nigdy mnie nie obrażasz za nic. Jesteś wspaniałą osobą!

Moja droga! Jesteś dla mnie kimś więcej niż przyjacielem. Jesteś dla mnie jak brat! Jestem Ci bardzo wdzięczna za wszystko! Niech wszystko w Twoim życiu potoczy się tak, jak byś chciał! Niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia i spełnią się Twoje cele. Zasługujesz na to, co najlepsze! Dziękuję za wszystko!

Życie często przynosi nam niemiłe niespodzianki. Kiedy twoje siły się kończą, kiedy nie wiesz, jak poradzić sobie z sytuacją, kiedy wydaje ci się, że wszyscy są przeciwko tobie, ludzkie wsparcie i uczestnictwo są bezcenne. Dziękuję Ci z całego serca za to, że nie przechodziłeś obok, za znalezienie właściwych słów, za okazanie uwagi i współczucia. Niech dobro, które zrobiłeś, wróci z zainteresowaniem.