Dziękuję wam, przyjaciele

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Zebraliśmy wybór najpiękniejszych słów wdzięczności dla przyjaciół w prozie, z głębi naszych serc, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Proszę przyjąć moje szczere słowa wdzięczności, a jednocześnie serdeczne życzenia zdrowia, spokoju, pomyślności, radości, powodzenia i miłości. Niech taka życzliwa, sympatyczna, dobra osoba zawsze będzie miała szczęście, niech wszystko w twoim życiu będzie tak, jak chcesz.

Nie ma osoby, która nie chciałaby słuchać kierowanych do niego miłych słów, życzeń i wyznań. Jeszcze przyjemniej jest jeszcze raz upewnić się, że otaczają Cię prawdziwi przyjaciele, ludzie bliscy duchem, uważni i nieobojętni. Ludzi o dobrym sercu, hojnej duszy, błyskotliwym poczuciu humoru. Ludzie z wielką literą. Dziękuję bardzo za gratulacje.

Drodzy przyjaciele! Życie bez ciebie wcale nie jest życiem. Dlatego życzę Ci nieśmiertelności, tak jak mi tego życzyłaś dzisiaj. Nie, nie tak. Życzę aktywnej nieśmiertelności!

Nasze codzienne życie jest tak zajęte i zajęte, że często nie zauważamy tego, co dzieje się tuż pod naszym nosem. Mijamy problemy i cierpienia naszych sąsiadów i często nie mamy czasu, by zwracać uwagę nawet na własne problemy. Dlatego kiedy spotykasz osobę, która cię widziała i traktowała cię z uwagą, jest to prawdziwe szczęście. Dziękuję za to. Dobre samopoczucie i szczęście.

Jesteś piękna i miła, słodka, uważna, mądra! Nigdzie indziej nie znajdę takiego przyjaciela i nigdy! Dziękuję za cierpliwość i za to, że nigdy mnie nie obrażasz za nic. Jesteś wspaniałą osobą!

Moja droga! Jesteś dla mnie kimś więcej niż przyjacielem. Jesteś dla mnie jak brat! Jestem Ci bardzo wdzięczna za wszystko! Niech wszystko w Twoim życiu potoczy się tak, jak byś chciał! Niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia i spełnią się Twoje cele. Zasługujesz na to, co najlepsze! Dziękuję za wszystko!

Życie często przynosi nam niemiłe niespodzianki. Kiedy twoje siły się kończą, kiedy nie wiesz, jak poradzić sobie z sytuacją, kiedy wydaje ci się, że wszyscy są przeciwko tobie, ludzkie wsparcie i uczestnictwo są bezcenne. Dziękuję Ci z całego serca za to, że nie przechodziłeś obok, za znalezienie właściwych słów, za okazanie uwagi i współczucia. Niech dobro, które zrobiłeś, wróci z zainteresowaniem.

Dziękuję i los za to, że mam poważny powód do dumy – to moi przyjaciele. Jestem Ci bardzo wdzięczna za wspaniałe urodziny i za to, że nikt nie chciał zostać w tyle, dzięki czemu moje wakacje były jednymi z najlepszych we wszystkich latach.

Twoja reakcja jest nie do pochwały. Bardzo ci dziękuje za pomoc. Niech twoja życzliwość zostanie doceniona. Jeśli każdy z nas będzie się zachowywał tak jak ty, na świecie będzie więcej życzliwych ludzi, mniej obrażonych i biednych. To na ludziach takich jak ty stoi świat. Obyś zawsze miał kogoś, na kogo możesz liczyć i na którym możesz polegać w trudnościach. Z pewnością chętnie Ci pomożemy.

Drogi przyjacielu! Jaka szkoda rozstać się z tobą. Bez względu na wszystko, zawsze będziesz w moim sercu. Życzę Ci, aby wszystko w Twoim życiu potoczyło się tak, jak chcesz. Żegnaj!

Dziecińska radość z tego prezentu! Bardzo dziękuję za prezent, a jeszcze bardziej za uwagę i życzliwość!

Mój przyjacielu! Wydajesz się być zrobiony ze złota! Kocham cię i doceniam tak bardzo, że po prostu brakuje słów, aby wyrazić całą moją miłość i wdzięczność!

Każdego dnia zadaję sobie pytanie: dlaczego los i życie obdarzyły mnie takimi przyjaciółmi!? Jesteś moim wsparciem, wsparciem, moją fortecą. Wy jesteście tymi, z którymi przyjemnie się śmiać i bawić, nie ma o czym rozmawiać. A nawet jeśli chcesz milczeć, przyjemniej jest robić to z tobą! Dziękuję za oddanie i lojalność, za wszystkie wspólnie spędzone chwile!

Mój najlepszy przyjaciel! Jesteś dla mnie jak starszy brat! Najsilniejszy, najbardziej zwinny i bardzo inteligentny. Zawsze umiesz wspierać, udzielać mądrych rad. Z tobą zawsze czuję się chroniony. Dziękuję, że tam jesteś!

Dziękuję, moi wierni przyjaciele, że zawsze jesteście ze mną! Nigdy nie odszedłeś w trudnych czasach i zawsze byłeś i jesteś integralną częścią mojego życia! Jesteście najlepszymi ludźmi, staliście się dla mnie jak rodzina, szanuję cię i dziękuję za wszystko, co dla mnie zrobiłeś!…

Dziękuję za to, że nie zarzucasz mi starości, ale celebrujesz ją. Jesteście najbardziej niesamowitymi ludźmi na świecie. Życzę wszystkim szczęścia tego świata.

Proszę przyjąć moją serdeczną i szczerą wdzięczność za gratulacje. Miło jest usłyszeć miłe i uczciwe słowa, uświadomić sobie swoją wartość, zobaczyć siebie z zewnątrz w dobrym świetle. Wierzę, że wszystkie życzenia na pewno się spełnią, a szczęście i radość powróci do tych, którzy życzyli sobie stokrotnie. Dziękuję za kreatywne podejście, świeżą perspektywę i mocne pozytywne przesłanie Twoich słów.

Szanowni! Dzięki Twojej obecności moje życie przypomina mi statek z żaglami wypełnionymi pogodnym wiatrem. To niesamowite uczucie, dziękuję za to. Niech życie każdego z was będzie tęczą, a nie zebrą.

Moi drodzy przyjaciele, z całego serca dziękuję za to, że was macie, za rzetelność, życzliwość i ciepło.Dziękuję za to, że zawsze tam jesteś – w trudnych czasach zapewniasz właściwe ramię, a w święta dzielisz ze mną zabawę i radość. To dla mnie wielki zaszczyt być z tobą! Życzę Ci najbardziej hojnych, najpiękniejszych darów życia, aby wszystkie Twoje plany się spełniły, w Twoich domach zapanowała miłość i dobrobyt!

Bóg musi być niesamowicie kreatywny, aby tworzyć ludzi takich jak ty. Dzięki losowi za to, że jestem wśród was i wam za to, że mnie nie zawiodliście!

Szczere podziękowania dla przyjaciół

Dotykanie
słowa wdzięczności dla przyjaciół, z całego serca

Z całego serca dziękuję za to, że jesteś sobą, że jesteś właśnie taką osobą – życzliwie, szczery, wrażliwy, otwarty, nieobojętny.Wraz ze słowami wdzięczności pragnę zostawić dla Ciebie życzenia dobrego samopoczucia, spokoju, zdrowia i wielkiego szczęścia w Twoim życiu.

Bardzo się cieszę, że w moim wyjątkowym dniu znalazłeś czas i szczere słowa na gratulacje! Dziękuję wszystkim za uwagę i ciepło. Niech Twoje marzenia się spełnią tak, jak chciałeś. Życzę spokoju, komfortu i szczęścia w waszych domach!

Jeśli coś mi się stanie, biegnę do Ciebie! Jeśli ktoś mnie zdenerwuje – biegnę do ciebie, jeśli mam w czymś pecha – pomóż mi.To wielka radość mieć takiego przyjaciela jak ty! Jestem Ci szalenie i nieskończenie wdzięczny za wszystko, co dla mnie robisz!

Moi drodzy ludzie! Nie jesteście tylko przyjaciółmi, jesteście aniołami! Na Was mogę liczyć, na których mogę prosić o pomoc i wsparcie! Dziękuję, przyjaciele, za dobry przykład, za szczerość czynów i słów!

Moi niezastąpieni przyjaciele! Jesteś jak promienie słońca. Bardzo cię kocham i kocham! Dziękuję za wszystko.

Anioły żyją na ziemi. A to są moi przyjaciele. Najszlachetniejsi i najbardziej niesamowici przyjaciele, którzy wiedzą, jak podejmować właściwe decyzje, genialnie pomagają wyjść z trudnej sytuacji i udzielają właściwych rad. Jesteś niesamowity. Dziękuję, że jesteś w moim życiu!

Moi drodzy przyjaciele, bardzo dziękuję wam wszystkim za to, że jesteście w moim życiu. Nikt nigdy cię nie zastąpi. Nigdy nie zrezygnujesz w trudnych czasach. Dzielisz ze mną smutek i radość. Nie wyobrażam sobie życia bez ciebie. Jesteś najlepszy.

Dziękuję moim przyjaciołom za to, kim są, za szczęśliwe chwile, za ich oddanie, umiejętność słuchania i rozumienia, za uśmiech, radość, ciepło i odwagę.

Dziękuję moim przyjaciołom. Kocham Cię. I jestem wdzięczna Bogu za wszystko, co mam!

Jesteś moim najlepszym przyjacielem! Tak bardzo cenię naszą przyjaźń, tak się cieszę, że cię mam! Z tobą nigdy się nie nudzę. Z tobą na zawsze zapomniałem, czym jest smutek, okres i samotność! Dziękuję za wszystko, dziękuję, że jesteś w moim życiu!

Ani trudne sytuacje w życiu, ani koleje losu nie są straszne, gdy są prawdziwi przyjaciele. To błogosławieństwo, że cię mam! Wyciągniesz pomocną dłoń i udzielisz właściwych rad w trudnych chwilach i sprawisz, że radosne dni będą jeszcze bardziej kolorowe. Wiem, że w razie potrzeby polecisz nawet nocą, aby mi pomóc. Dziękuję, moi dobrzy, zawsze jesteś w moim sercu.

Chcę bardzo podziękować moim najbliższym przyjaciołom. Jesteście najbardziej godnymi zaufania, najbardziej oddanymi i najlepszymi przyjaciółmi na świecie. Nawet jeśli jesteś z dala, zawsze czuję Twoje wsparcie, Twoją troskę. I bez względu na to, ile kilometrów nas dzieli, zawsze jesteś w moich myślach, w moim sercu.

Jak miło jest otrzymywać gratulacje! Zwłaszcza jeśli to gratulacje od ciebie. Są zawsze przepojone taką szczerością i tak szczerymi życzeniami, że mimowolnie wierzysz, że na pewno się spełnią. Dziękuje za Twoje gratulacje. Chcę, żeby każde twoje życzenie pracowało dla ciebie. Niech nasza wdzięczność odpowie ci życzliwością i szczęściem.

Otrzymywanie darów, w które zainwestowana jest dusza, darów z serca jest bardzo pełne czci i przyjemne.Spędziwszy dużo czasu i wysiłku, udało Ci się osiągnąć efekt zaskoczenia i zachwytu. Proszę przyjąć moje podziękowania za przyjemność, naprawdę zadowoliłeś moje ego. Czuję się jak dziecko, które ogarnia dzika radość z otrzymanych prezentów! Dziękuję!

Nie każdy na tym świecie ma szczęście mieć najlepszego przyjaciela! Ale mam to! Jestem szczerze dumny i podziwiam to, ponieważ jest to cenny i drogi skarb. Jeśli mam problem – zwrócę się do znajomego, jeśli będę potrzebował pomocy – zapytam znajomego, jeśli źle się poczuję – poskarżę się tylko do znajomego. Dziękuję kochanie, że jesteś dla mnie całodobowym wsparciem i wsparciem, że jesteś moim parasolem w strugach deszczu, że jesteś moją tratwą na bezdennym oceanie i jesteś moim promieniem światła w ciemnej jaskini .

Dziękuję bardzo za zrozumienie, udział w moim przeznaczeniu, responsywność i pomoc. Serdecznie dziękuję i życzę, aby wszystkie dobre rzeczy wysłane przez Ciebie zawsze wracały, aby Twoje życie składało się z dobrych dróg, dobrych ludzi i szczęśliwych dni.

Moi drodzy! Dzięki Tobie każde moje urodziny stają się szalenie szczęśliwe. Dziękuję za to.

Dziękuję (imię osoby)! Udowodniłeś, że na tym świecie istnieje silna, oddana i wierna przyjaźń! Wiem, że zawsze możesz „polegać” na swoim ramieniu, że w każdej sytuacji nie odmówisz pomocy i znajdziesz właściwe wyjście!

Jak szczęśliwy jestem z tobą i jak smutny jestem bez ciebie! Bądź zawsze tam, przyjacielu, bo nie umiem sobie poradzić z szarością codzienności i codziennych spraw, bez twojego wsparcia i rady. Dziękuję za waszą oddaną miłość, staram się odpowiedzieć w naturze. Jeśli kiedykolwiek udało mi się Cię czymś obrazić, to przepraszam, bo wiesz, że to wszystko nie jest ze zła, ale z głupoty. Jesteś moją radością i jesteś dla mnie wszystkim!

Moje drogie! Dziękuję za twój talent do robienia wakacji z każdego szarego dnia i zamieniania urodzin w zmartwychwstanie zmarłych.

Piękne słowa podziękowania dla przyjaciół do łez

Najlepsze
dziękuję przyjaciołom własnymi słowami

Kochani! Życie z przyjaciółmi takimi jak Ty nie jest straszne! Dziękuję za to i za najlepsze wakacje, które dzięki Waszym wysiłkom odbyły się w moim życiu.

Superprzyjaciel! Jesteś moim najcenniejszym i najdroższym skarbem. Kocham cię i uwielbiam. Dziękuję za upiększenie mojego życia.

Dziękuję wszystkim za wielokrotne pomnażanie mojej radości z wakacji. Bez ciebie nie byłbym taki szczęśliwy. Niech spełnią się wszystkie Wasze życzenia… nie tylko w moim życiu, ale w życiu każdego z Was.

Mam najwybitniejszych i nieporównywalnych przyjaciół! Masz w sobie tyle ciepła, wrażliwości i życzliwości. Niech Twoje życie zawsze będzie wypełnione jasnymi kolorami, a dusza będzie wypełniona najwspanialszymi emocjami!

Dziękuję bardzo za gratulacje. Byłem głęboko poruszony głębią i szczerością tych życzeń. Bardzo się cieszę, że w moim życiu są prawdziwi przyjaciele, którzy tak bardzo mnie kochają i doceniają. Dziękuję i zawsze pamiętaj. Te słowa pozostaną w moim sercu przez wiele lat.

Gdybym mógł żyć innym życiem, zdecydowanie chciałbym przeżyć je z tobą, mój przyjacielu! Wydaje mi się, że w życiu nie ma już takich słonecznych i miłych ludzi jak ty! Niech Bóg da Ci dużo zdrowia i siły, abyś był ze mną jeszcze wiele lat z rzędu!

Dziękuję za zapamiętanie dnia, w którym się urodziłem. Najważniejsze, żeby mieć przyjaciół, a my zajmiemy się resztą!

Dziękuję z całego serca za wspaniałe prezenty wybrane z takim smakiem i miłością. Dziękuję za szczególną uwagę na moje życzenia, na tajemne przemyślenia na temat tego, czego chciałbym tu i teraz. Szczególnie cenne jest to, że wszystkie prezenty są tak potrzebne! Wielkie dzięki.

Nie każdy na świecie ma szczęście mieć tak wspaniałego i szczerego przyjaciela! Jestem tak dumna i zachwycona, że ​​cię mam! Piękny, miły i po prostu niesamowity! Dziękuję mój drogi przyjacielu!

Moi drodzy, dziękuję za ten wspaniały wieczór pełen radości i pozytywności. Bardzo się cieszę z naszego spotkania i tego, że znalazłaś czas i okazję, by zwrócić na mnie uwagę i zadowolić mnie dzisiaj swoimi pięknymi twarzami. Cieszę się zawsze z każdego z Was i mam nadzieję, że jest to obustronne. Dlatego z nadzieją i radością zapraszam ponownie do mnie!

Dziękuję bardzo za dobroć serca, za zrozumienie duszy, za szczerość uczuć, za hojność charakteru. A oprócz słów wdzięczności chcę wam zostawić życzenia zdrowia, spokoju, szczęścia i miłości, a także dobrego nastroju, zrozumienia bliskich, powodzenia i prawdziwej radości. Dziękuję za wszystko!

Jest tak wielu ludzi na tym świecie i nikt nie jest taki jak ty, przyjacielu! Jesteś taka cudowna, uważna, subtelna, zmysłowa, szczęśliwa, radosna, piękna! Dobrze, że jesteś moim przyjacielem!

Mój przyjaciel to moje znalezisko! Nigdy nie spotkałem śmieszniejszej osoby. Dzięki niemu dobry nastrój jest zawsze gwarantowany! Kumpel! Dziękuję że jesteś ze mną! Doceniam Cię i szanuję!

Dziękuję kochanie za tak ciepłe i szczere gratulacje. Nawet nie wyobrażasz sobie, jak bardzo cieszy mnie i jak ważna jest dla mnie wiadomość od Ciebie.Dziękuję za podzielenie się ze mną tym świętem, tą radością i niesamowicie pozytywnymi emocjami. Twoja uwaga i troska są mi bardzo drogie.

Dziękuję z całego serca za zrozumienie, życzliwość, responsywność, szczerość i wsparcie! Miło wiedzieć, że wokół są tacy ludzie. Życzę powodzenia, życzliwości, pomyślności, harmonii i szczęścia!

Jeżeli przynajmniej 10% Twoich życzeń się spełni, będę szczęśliwy. Chociaż cieszę się już, że cię mam. Dziękuję za wszystko.

Drodzy przyjaciele! Jesteś prawdziwą rodziną, która składa się tylko z bliskich, życzliwych, słonecznych i miłych ludzi! Dziękuję za to, że bez względu na to, co dzieje się w moim życiu, zawsze jesteś przy mnie i ze mną!

Twoje słowa poruszyły mnie jak nigdy dotąd. Dziękuję za gratulacje i życzenia! „Uderzyli w gwóźdź w głowę. To niesamowite, jak udało Ci się dokładnie określić, czego najbardziej potrzebujesz! Niech spełnią się wszystkie dobre życzenia! I niech wrócą do Ciebie stokrotnie!

Po prostu dziękuję wam, że jesteście w moim życiu. Z tobą zawsze jest niesamowicie zabawnie i nieskończenie ciekawie! Jesteś najlepszy.

Dziękuję za szczere, wzruszające gratulacje. Z twoimi słowami było tak, jakby słońce wpatrywało się w duszę i ogrzewało ją promieniami miłości. Wierzę, że spełnią się wszystkie Twoje życzenia. Niech wszystkie twoje miłe słowa wrócą do ciebie podwójnie!

Oryginalne słowa wdzięczności dla przyjaciół, z głębi serca

Piękne
słowa wdzięczności do przyjaciół do łez

Przyjmij z głębi serca moją głęboką wdzięczność za wspaniały prezent. Miło wiedzieć, że w moim życiu są ludzie tacy jak Ty: tacy, którzy znają mnie tak dobrze, że zrealizowali moje marzenie Niech radość z dzisiejszego wydarzenia pomoże Wam w dobrych uczynkach!

Mój drogi przyjacielu! Chciałbym, żeby na tym świecie było więcej ludzi takich jak ty! Chcę Ci przekazać tysiące miłych słów, dobrych prezentów i szczęśliwych dni! Zawsze odnoś sukcesy i zawsze czerp radość z życia!

Przyjmij moje proste podziękowania za wiele lat, które spędziliśmy razem! Jesteś cudowną osobą! Kocham Cię całym sercem i nigdy bym Cię dla nikogo nie zmieniła! Nauczyłeś mnie doceniać i rozpoznawać ludzi, patrzeć w przyszłość z uśmiechem i nadzieją!

Dziękuję za uczynienie moich urodzin twoim osobistym świętem. Miło jest czuć się popularnym. Chcę, żebyś też się rozwijał.

Droga! Życzyłeś mi tylu wspaniałych rzeczy… I życzę Ci żyć szczęśliwie tak długo, jak mi prorokowałeś, abyśmy znów mogli się spotkać i świętować dwusetną rocznicę jednego z nas.

Chcę ci podziękować tylko za to, że kiedyś pojawiłaś się w moim życiu, przyjacielu! Bez Ciebie nie było w moim życiu tak kolorowych dni i przeżyć, jakimi jest ono teraz wypełnione. Jesteś dla mnie światem kolorów, wrażeń, radości!

Jak dobrze jest mi być z tobą, przyjacielu! Teraz nie wiem, jak bez siebie żyć! To ty budzisz się rano bez nastroju do uśmiechu. Całe nasze życie składa się z setek żywych wspomnień i każde z nich musi mieć Ciebie! Dziękuję Ci za wszystko! Dziękuję, że jesteś sobą!

Miałem w życiu takie szczęście, że mam obok siebie najbardziej niezawodnych i lojalnych przyjaciół!

Bardzo miło było otrzymać gratulacje, jakby serce dotknęło serca! Fajnie, że cieszysz się ze mną, to czyni życie piękniejszym!

Kiedy zgubię się na tym świecie, czy to kolejny ból, który mnie dezorientuje, czy trudności, które prowadzą mnie na „złą ścieżkę”, zawsze pomagasz mi „powstać na nogi ” i znajdź prawdę. Za to dziękuję i chcę powiedzieć, że bardzo Cię kocham!

Dziękuję za miłe słowa, za uwagę i przyjaźń. To takie wzruszające i ekscytujące!

Drodzy przyjaciele. Jestem ci bardzo wdzięczny za wsparcie.Gdyby nie ty, w moim życiu nie byłoby tylu jasnych i niezapomnianych chwil.

Bardzo dziękuję za wszystko. Chcę życzyć ci tylu dobrych, miłych, jasnych rzeczy. Dziękuję losowi za tak życzliwego, współczującego, dobrego człowieka iz całego serca życzę zdrowia, spokoju nad głową, pomyślności w domu, wewnętrznej harmonii i radości dla serca.

Dziękuję bardzo za to, że czuję się świetnie! Powodzenia. Wszystkie ziemskie błogosławieństwa!!!

W dzisiejszym szalonym rytmie tak często pozbawiamy bliskich naszej uwagi. Dziękuję za zatrzymanie się i zwrócenie na mnie uwagi. Było ciepło, szczere zainteresowanie i gotowość do udzielenia wsparcia w razie potrzeby. Bardzo dziękuję za uwagę.

Moi najlepsi przyjaciele! Dziękuję za tak wzruszające gratulacje! Bardzo się cieszę, że jestem z Tobą, dziękuję za uwagę, miłość i troskę. Zawsze masz specjalne miejsce w moim sercu, kocham Cię!

Dziękuję! Nie gniewaj się, nie obrażaj się, nie gniewaj się na mnie, przyjacielu! Bardzo cenię naszą przyjaźń, bo to chyba najcenniejsza rzecz, jaką mam! Dziękuję kochanie za 100% zrozumienie i sympatię w każdej sprawie i sprawie. Jesteś najlepsza na świecie! Jesteś moją ukochaną osobą!

Bez względu na wszystko, bardzo cię doceniam. Jesteś najwspanialszą osobą, która zasługuje na szacunek i wspaniałe nagrody. Niech w Twoim życiu będą tylko pozytywne chwile.

Dziękuję raz za zainspirowanie przyjaźni! I to słodkie uczucie dało mi szczerze, z serca. Jestem Ci wdzięczna, podziwiam Cię, chcę być taka jak Ty. Jesteś słońcem wśród kręgów ciemności, kocham Cię jak siebie!

Dziękuję z głębi serca iz głębi serca za wrażliwą, nieocenioną uwagę okazaną mi w odpowiednim czasie. Dla mnie jest to bardzo ważne i szczególnie przyjemne, ponieważ pojawił się pogodny nastrój, w duszy pojawiła się jasna wiara w dobro, nadzieja na pomyślne osiągnięcie moich celów, w cudowną przyszłość. Dziękuję bardzo za niekończącą się życzliwość i responsywność.

Najcieplejsze słowa podziękowania dla przyjaciół

Oryginał
dzięki przyjaciołom, z głębi serca

Każde święto, wydarzenie i wydarzenie rodzinne, chcę cię widzieć w pobliżu! Jesteś moją rodziną, mimo że mamy inną krew. Szczerze martwię się o ciebie io mnie nie ma znaczenia, jak potoczy się twoje życie!

Moi przyjaciele to dla mnie radość, harmonia i cały świat pozytywów! Dziękuję za wypełnienie mojego życia jasnymi kolorami, empatię i dzielenie ze mną wszystkich kłopotów. Bardzo mi miło usłyszeć od Ciebie tyle miłych i ciepłych słów. Jesteś najlepszy! Dziękuję bardzo za gratulacje!

Jesteś moją siostrą! Nie ma znaczenia, że ​​ty i ja nie jesteśmy spokrewnieni! Kocham Cię i czuję każdą nutę Twojego nastroju, więc wiem, kiedy czujesz się dobrze, a kiedy źle. Prawdopodobnie czujesz to samo w moim kierunku. Bądź wesoły i pozwól, aby każdy dzień w Twoim życiu był łatwy, abyśmy razem mogli doświadczyć radości i słodyczy naszych dni!

Chcę wyrazić moją głęboką wdzięczność i podziękować za wszystko, co dla mnie zrobiłeś. Niech wróci do Ciebie jeszcze więcej szczęścia i radości!

Chciałbym Ci z całego serca podziękować za miłe słowa i życzenia! Niech wszystkie serdeczne życzenia, które napłynęły na mój skromny adres, pomnożą się tysiące razy! Bądź zdrowy, szczęśliwy, a Bóg błogosławi cię wszystkim, o czym marzysz.

Szanowni! Dziękuję, że odłożyłeś swój biznes i pogratulujesz mi. Specjalne podziękowania dla tych, którzy dzwonili o 8 rano – będę Cię wspominać na bardzo długo.Gdyby nie ty, nigdy nie wiedziałam, jak cudowne mogą być urodziny. Obyś zawsze miał skrzydła za plecami i parę żagli w sercu…

Mój drogi przyjacielu! Jest w tobie tyle szczerości, życzliwości i pozytywności, że możesz bez końca radować się i uśmiechać razem z tobą. Dziękuję za najserdeczniejsze serce, uczciwość i przyzwoitość. Nauczyłeś mnie być silnym i cierpliwym.

To wielki zaszczyt i radość otrzymać tak miłe słowa jak gratulacje. Bardzo dziękujemy za uwagę, za czas poświęcony na wybór dokładnie tych słów, które tak ważne było wysłuchać w odpowiednim czasie. Niski ukłon do ciebie.

Moi drodzy! Twoje słowa, życzenia i prezenty poruszyły mnie do głębi. Dziękuję za kolejny szczęśliwy dzień życia. Obyśmy wszyscy mieli więcej takich dni.

Przyjaciele, jesteście darami losu! Dziękuję za przyniesienie ze sobą innych prezentów. A za to, że „urodziny” były zakręcone – osobne podziękowania dla Was wszystkich. Chciałbym, aby węgle były niestrudzenie wrzucane w płomień waszej przyjaźni. Obiecuję, że zrobię co w mojej mocy.

Dziękuję, moja rodzina, ukochani i niezastąpieni przyjaciele za waszą przyjaźń. Jesteś jak promienie słońca, dzięki czemu moje życie jest jasne i radosne. Jesteś zawsze tam, bez względu na to, co się dzieje. Jesteś moim wsparciem, wsparciem i kamizelką, w której możesz płakać, gdy jest naprawdę źle. Bardzo Cię kocham i doceniam!

Urodziny z przyjaciółmi są bezcenne, za wszystko inne jest karta główna. Dziękuję, kochani.

Dziękuję z całego serca za wspaniałe życzenia, za szczere i serdeczne gratulacje! Dziękuję za poświęcenie mi czasu i uwagi. Wiedz, że Twoje słowa dały mi nadzieję na wszystkie najpiękniejsze rzeczy, które mogą się zdarzyć w życiu! Z kolei życzę Ci jasnych, radosnych, szczęśliwych dni, zdrowia, pomyślności i powodzenia we wszystkich sprawach!

Witaj! Z przyjacielem takim jak ty nigdy nie będziesz się nudzić. Znajdowanie z tobą przygód w piątym punkcie to przyjemność, a ogólnie rzecz biorąc, pieniądze nie są dla ciebie najważniejsze! A przecież przyjaciele, którzy są z tobą tylko wtedy, gdy masz pieniądze, a bez kapusty nie ma cię już z tobą – to nie są przyjaciele!

Chcę wyrazić wdzięczność za wszystko, co było, jest i będzie.Nie po to, żeby opisywać wszystko, co dzieje się w duszy, ale jak miło jest uświadomić sobie, że na świecie są tacy otwarci ludzie, którzy są gotowi być tam w tych momentach, kiedy to jest tak ważne.

Bardzo dziękuję za wszystko. Niewiele jest na świecie takich życzliwych i sympatycznych, szczerych i wrażliwych ludzi jak Ty, a szkoda. W końcu tacy ludzie dają innym nadzieję i bezinteresowną pomoc, tacy ludzie czynią innych silniejszymi i milszymi. Jeszcze raz dziękuję, Bóg błogosławi cię silną siłą i zdrowiem, spełnieniem wszystkich twoich marzeń i dobrym samopoczuciem w życiu.

Dziękuję, moi drodzy przyjaciele, za wsparcie i wsparcie dla mnie! Jesteś niezastąpionymi szczerymi ludźmi, którzy z łatwością oddają swoją duszę i serce innym we właściwym czasie. Niech szczęście zawsze towarzyszy ci we wszystkich dobrych uczynkach! Niech ludzie traktują cię z taką samą szczerością. Życzę miłości i zdrowia!

Proszę przyjąć moją szczerą wdzięczność, że obok Ciebie mogę nie tylko pozytywnie myśleć, ale także żyć pozytywnie. Odkąd mam ciebie, urodziłem się pod szczęśliwą gwiazdą!

Wspaniale jest móc na Ciebie liczyć. Bardzo dziękuję za wsparcie i jednomyślność. Niech nie będzie w Twoim życiu nieprzyjemnych chwil, które wymagają czyjejś pomocy. Niech wszystko płynie gładko, gładko i cudownie. Ale jeśli nagle na horyzoncie pojawią się małe chmurki, zawsze możesz liczyć na naszą pomoc. W końcu zawsze płacimy dobre za dobre.

Dziękuję moim przyjaciołom za radosne usposobienie, za umiejętność słuchania i rozumienia mnie, za życzliwość, za wrażliwość wobec mnie, za okazanie najwyższego stopnia zainteresowania moim życiem, którzy zawsze znajdują dla mnie czas i w ogóle tylko na to, że są! Bez Ciebie życie byłoby całkowicie pozbawione twarzy i straciłoby swój sens! Kocham Cię!