Dziękuję za prezent

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Zebraliśmy wybór najszczerszych słów wdzięczności za prezent w prostych słowach, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Dziękuję z całego serca za wspaniałe prezenty wybrane z takim smakiem i miłością. Dziękuję za szczególną uwagę na moje życzenia, na tajemne przemyślenia na temat tego, czego chciałbym tu i teraz. Szczególnie cenne jest to, że wszystkie prezenty są tak potrzebne! Dziękuję bardzo.

Dziękuję bardzo za tak wspaniały prezent. To było dla mnie bardzo nieoczekiwane, ale przyjemne, czego nie mogę ukryć, bo uśmiech nigdy nie schodzi z mojej twarzy.

Dziękuję drodzy rodzice za uwagę. Bardzo się cieszę, że miałem zaszczyt być nauczycielem w grupie dzieci, których rodzice są tak wspaniałymi ludźmi. Dziękuję za dzielenie ze mną każdego urlopu i poświęcenie odrobiny swojego cennego czasu.

Dziękuję kochanie za prezent, który mi przesłałeś. Wiesz, jak kocham te rzeczy! Bardzo się cieszę, że tak bardzo o mnie myślisz i troszczysz się o mnie.

Twój prezent sam w sobie jest prawdziwym świętem, a nie dodatkiem do moich wakacji. Dziękujemy za wakacje!

Najważniejszym darem losu w moim życiu są moi wspaniali koledzy. Jesteście dobrymi ludźmi, uważnymi przyjaciółmi.Szczęście to spędzenie mojej codzienności w Twoim towarzystwie. Dziękuję za prezent!

Chcę podziękować za ten ważny i niezbędny dla mnie prezent. A co najważniejsze cieszę się, że jest z serca. Jestem niezmiernie wdzięczna losowi, że mam tak wyrozumiałą osobę jak Ty, która zawsze znajdzie to, co naprawdę potrzebne i miłe sercu. Dziękuję!

Chcę wyrazić moje szczere zaskoczenie i oczywiście wdzięczność za tak wspaniały prezent. Nikt nie spodziewał się, że odgadniesz „w dziesiątkę”, nawet ja sam nie mogłem tak poprawnie i gustownie odebrać tak kreatywnej niespodzianki. Ciebie też postaram się zaskoczyć.

Twój prezent jest doskonały, to jedyne słowo, które przychodzi mi do głowy, kiedy na niego patrzę. Nie sądzę, żebym mógł dziś mieć coś lepszego. Dziękuję za hojność i życzliwość!

Święto zakończyło się sukcesem! Był wspaniały, wspaniały i wspaniały. Dzięki za gratulacje i prezenty. Teraz mam wszystko, o czym marzyłam i czego tak namiętnie pragnęłam! Czytasz moje myśli i spełniasz swoje ukochane pragnienia!

Taki prezent przekupiłby każdego, nawet osobę bez serca… Teraz możesz mnie prosić o co tylko chcesz!

Kochanie! Dziękuję za prezent! Po prostu mam głowę w chmurach ze szczęścia. Teraz jestem gotowy na wszystko, abyś był równie szczęśliwy!

Dziękuję, kochanie (imię osoby), za możliwość wybrania prezentu z takim szacunkiem.Twoja uwaga jest dla mnie bardzo cenna. Jak miło otrzymać od ciebie (imię prezentu) w tej chwili! Nie masz pojęcia, jak bardzo mnie ucieszyłeś! Dziękuję z głębi serca!

Dziękuję bardzo! Twoja uwaga i uczestnictwo są dla mnie bardzo ważne! Obiecuję, że nie zapomnę dobra, a w razie potrzeby na pewno odpowiem. To będzie moje główne podziękowanie!

Drogi przyjacielu! Twój prezent nie tylko mnie ucieszył, ale także zaskoczył. Opowiedział w jednej chwili o twoich uczuciach i był w stanie ujawnić mi znaczenie „przyjaźni” i „miłości”. Dziękuję za twoje wysiłki i uwagę.

Moja ukochana (imię osoby)! Dziękuję za prezent i za poświęcenie czasu i badań tylko po to, aby mnie zadowolić. Ta rzecz (lub nazwa prezentu) jest przesiąknięta wielką miłością i dlatego cieszy mnie teraz i będzie mogła mnie zadowolić przez bardzo długi czas! Nie masz pojęcia, jak wesoła i szczęśliwa jestem w mojej duszy! Dziękuję kochanie za (nazwa prezentu)!

Dziękuję bardzo za wspaniały prezent, w którym znalazła się Twoja uwaga, ciepło duszy i pragnienie zadowolenia mego serca. Bardzo podobał mi się Twój prezent, bo z jego pomocą udało Ci się nie tylko rozweselić mnie, ale także dać promyk radości i życzliwy uśmiech.

Bardzo się cieszę, że otrzymam od Ciebie prezenty! Tylko za każdym razem udowadniają, że masz wobec mnie poważne intencje. Dziękuję za asertywność i prawdziwą męskość!

Kochanie (imię osoby)! Dziękuję za to, że oprócz uwagi regularnie otrzymuję upominki, które są dla mnie potrzebne i ważne. Każdego wybierasz sercem i duszą, dlatego szanuję znaki Twojej uwagi. Dziękuję za miłość i przyjaźń!

Jaki jesteś odważny i silny! A jak pięknie jest ułożona twoja dusza! Tak się cieszę, że dałeś mi tę rzecz, że chcę odlecieć od emocji, które mnie przytłaczają! Dziękuję!

Jasne słowa wdzięczności za prezent z głębi serca

Dziękuję za prezent własnymi słowami

Drodzy Rodzice! Zawsze z przyjemnością otrzymuję od Was tak potrzebne i pożyteczne prezenty. Chcę, abyście wiedzieli, że Wasza uwaga jest dla mnie bardzo cenna. Dziękuję za nie zapominając o nauczycielach.

Dziękuję za uwagę, wysiłek i wspaniały prezent. Z wielką radością i szczerą wdzięcznością pragnę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony.Życzę Ci zdrowia i szczęścia w życiu, nieustannej kreatywności i geniuszu każdej myśli. Jeszcze raz dziękuję i przesyłam serdeczne pozdrowienia.

Mój świat stał się o wiele lepszy, kiedy wypełniłem go tobą! Jesteś moim szczęściem i inspiracją! Każdy Twój prezent dla mnie jest skarbem, który niezawodnie ukryję przed wzrokiem ciekawskich, bo naprawdę doceniam i cenię!

Dzisiaj podarowałeś mi nie tylko wspaniały prezent, ale także wielkie emocje, szczęście i dobry nastrój. Dziękuję za ten prezent i uwagę.

Drodzy rodzice! Nie ma wystarczająco ciepłych słów, aby podziękować za uwagę i niespodzianki, które regularnie mi dajesz. Dziękuję, że nigdy nie zapomniałeś pogratulować mi słów i prezentów. Dziękuję za oszczędzenie ani funduszy, ani pieniędzy.

Życie dało mi ciebie (imię osoby). A ten dar jest najcenniejszy. Dziękuję za uszczęśliwienie mnie swoimi niespodziankami. Szanuję wszelkie przejawy uwagi, ale Twoje są najlepsze i najcenniejsze. Dziękuję za przyjaźń i gratulacje!

Serdecznie dziękuję za prezent, za cenny prezent, za dbałość o moje pragnienia. Dziękuję za potraktowanie mnie ze zrozumieniem i oddaniem, pomagając spełnić moje marzenie. Nigdy nie przestanę dziękować Ci za ten bardzo ważny dla mnie prezent!

(imię osoby)! Udało ci się dać mi sen. Jestem szczęśliwa i nie do końca rozumiem, jakie mam szczęście, że mam tak kochaną osobę jak ty. Dziękuję za opiekę, wysiłek i ciężką pracę.Dziękuję!

Z poważaniem, z głębi serca dziękuję za miłe i przydatne prezenty, które właśnie zostały mi dostarczone. Bardzo mi się podobały. Dobrze, że są ludzie, którzy wiedzą i rozumieją, czego potrzebuję i co naprawdę może mnie zadowolić i zaskoczyć. Dziękuję bardzo za delikatną opiekę i szlachetne starania, moja droga, ukochana osoba. Życzę, aby w Twoim życiu było też więcej radosnych wydarzeń, prawdziwej miłości, troski, wzruszającej uwagi!

Bardzo się cieszę, że mam tak wspaniałych rodziców w mojej klasie! Cieszę się, że przy każdej okazji zwracacie na mnie uwagę i gratulujecie mi wszystkich świąt.Doceniam to i szanuję. Dziękuję bardzo!

Czułem miły ton w tym prezencie! A jeśli mam rację, po prostu daj mi wskazówkę, a sprawię, że będziesz najszczęśliwszą osobą na świecie! W międzyczasie chcę Ci serdecznie podziękować!

Proszę przyjąć moją najgłębszą wdzięczność za ten wspaniały prezent. Miło wiedzieć, że w moim życiu są ludzie tacy jak Ty: tacy, którzy znają mnie tak dobrze, że spełnili moje marzenie! Niech radość z dzisiejszego wydarzenia pomoże wam w dobrych uczynkach!

Przyjaciele i rodzina! Zaskoczyłeś mnie dzisiaj i zachwyciłeś swoimi prezentami. Ich koszt jest nie tyle ważny, co fakt, że każdy z nich starannie i starannie wybrałeś i uroczyście przekazałeś mi w tym dniu! Moje serce jest pełne radości i szczęścia, dzięki Tobie!

Moja droga (imię osoby)! Dziękuję za wielkie zrozumienie, z jakim żyliśmy tak długo. Z którym wybrałeś dla mnie prezent. Więc nikt nie może mnie uszczęśliwić. Tylko ty „czytasz w myślach” i zawsze wiesz o moich „małych” snach.

Dziękujemy za kwiaty i prezent! Moje dzisiejsze wakacje nie byłyby takie cudowne, gdybyś w nich nie uczestniczył!

Tylko prezent bez powodu jest prawdziwym prezentem. Dziękuję, że sam jesteś prawdziwy i wiesz, jak zamienić najzwyklejszy dzień w wakacje!

Uwaga, którą mi dzisiaj poświęciłeś, jest mi bardzo droga! Doceniam Twój czas, opiekę i prezenty, które regularnie dla mnie robisz! Dziękuję z głębi serca!

Dziękuję! Jesteś naprawdę geniuszem: zawsze wiesz, jak mnie obdarować i jednocześnie opiekować się mną. Dlatego obok Ciebie zawsze czuję się szczęśliwa.Kocham Cię, jesteś najlepszy na świecie!

Dziękuję bardzo za prezent! Lubiłem go. Jak miło, gdy w życiu są ludzie, którzy wiedzą, że kochasz i którzy potrafią cię zadowolić, mile zaskoczyć. Dziękuję za twoje wysiłki, mój drogi człowieku. Życzę, aby w Twoim życiu było jak najwięcej radosnych chwil, prezentów powitalnych!

Drogi Mężu! Nie możesz sobie nawet wyobrazić, jak „zgadłem” z prezentem dla mnie. I nadal cieszę się, że mam bliską i ukochaną osobę, która potrafi „czytać w myślach” i rozpieszczać moją kobietę! Dziękuję nie tylko za (imię w prezencie), ale także za to, że zawsze tam jesteś!

Oryginalne słowa wdzięczności za prezent w prozie

Dziękuję za prezent

Jak miło jest otrzymywać prezenty na wakacjach! Bardzo dziękuję! Jestem pod wrażeniem Twojej serdeczności i hojności, Twojego pragnienia, by mnie zadowolić. nastrój w najbardziej opalizujących i radosnych kolorach. Niech Twoja życzliwość i dbałość o ludzi pomaga Ci w życiu. A także życzę Ci częstszego rozpieszczania przyjemnymi prezentami!

Dziękuję bardzo za prezent, za uwagę. Czy wiesz, jak szczęśliwe są słonie po kąpieli? Tu chodzi o mnie. Podobało mi się wszystko, dziękuję i życzę każdego dnia otrzymywania prezentów od życia i losu, od krewnych i przyjaciół, od dobrych i życzliwych ludzi.

Spiesznie dziękuję za bezcenny prezent.Dziękuję z głębi serca za taką uwagę i ciepło, które przeniknęło do mojego serca. Niesamowicie miło wiedzieć, że otaczają mnie tak wspaniałomyślni ludzie i otaczają mnie swoją opieką. Nigdy nie zapomnę Twojej dobroci, sprawia mi radość, że Cię mam!

Dobrze, że nasze prawo nie karze nadmiernej hojności. W przeciwnym razie stałbyś się przestępcą za takie prezenty. Dziękuję, naprawdę podziwiam twój wybór i uwagę na moje pragnienia.

Dziękuję bardzo za tak wspaniały prezent! Jestem bardzo wdzięczny za twoją uwagę i te jasne emocje, które mi dzisiaj podarowałeś. Moje wakacje nie byłyby takie cudowne, gdyby nie twoja uwaga. Dziękuję!

Jak zawsze udaje ci się podbijać moje myśli bez zbędnych ceregieli! Otrzymawszy dziś od ciebie prezent, ponownie utonąłem w ciepłej rzece o nazwie „Szczęście!” Jesteś najbardziej uważny ze wszystkich ludzi na tej planecie! Jak bardzo się cieszę, że gratulacje trafiają do mnie.

Dziękujemy za prezent! To takie miłe, gdy coś Ci się podoba, zajmuje osobną niszę w duszy. Te emocje utrzymują nas przy życiu. Dziękuję!

Ten prezent jest bardzo cenny! Ale widzę w twoich oczach, że twoje intencje są szczere i tylko dobrze mi życzysz dając taki prezent. Dlatego przyjmę to z wdzięcznością! Dziękuję!

Twój prezent to prawdziwy prowokator zazdrości – jest oszałamiający. Staram się radować cicho i jak najmniej dyskretnie, aby nie gniewać losu i nie wzbudzać zazdrości moich przyjaciół. Jeśli uważasz, że nie jestem zadowolona – nie zwracaj uwagi. W moim sercu po prostu żywię się szczęściem. Dziękuję.

Dziękujemy za prezent! Jest po prostu wspaniały, moja królewska ukochana jest bardzo, bardzo zadowolona. Serdecznie dziękuję za opiekę i uwagę. Niech w Twoim życiu będzie wiele super prezentów!

Mamusiu i tatusiu – jesteście moim skarbem, jesteście dla mnie wszystkim! Jak trzeba umieć kochać, jak subtelnie wyczuwać pragnienia swojego dziecka, aby za każdym razem tak dokładnie odgadnąć prezent. Tak się cieszę, że mam tak troskliwych rodziców! Bardzo Cię kocham i z całego serca dziękuję! I przy tej okazji chcę jeszcze raz prosić Cię o wybaczenie za każdą łzę, którą wylałeś przeze mnie.

Rodzina i przyjaciele! Nie ma wystarczająco dużo słów, aby przekazać wam całą radość i wdzięczność, która ogarnia nasze serca w tym dniu. Dziękuję za miłe słowa i wspaniałe prezenty.Jesteśmy pewni, że uzupełnią nasze życie rodzinne, uczynią je wygodnym i przytulnym.

Chcę Ci z całego serca podziękować za tak wspaniały i doskonały prezent! Dziękuję losowi, że obok mnie są tacy niesamowici, uważni ludzie, którzy zawsze wiedzą, czego chcę! Będą mogli zadowolić, proszę i sprawić mi radość! Dziękuję bardzo!

Może nie nadałeś swojemu prezentowi żadnego ukrytego znaczenia, ale dla mnie ma to ogromne znaczenie. Zakładam, że stoi za tym Twój wspaniały stosunek do mnie. Dziękuję za tę postawę i za starania, by mnie zadowolić. Naprawdę odniosłeś sukces jak nikt inny!

Chcę podziękować za ten cenny i niezapomniany prezent. Moja wdzięczność płynie z głębi serca i duszy, na pewno będę nosił te emocje przez całe życie, bo są tak jasne, tak przyjemne.

Rodzice! Jesteście moimi najdroższymi ludźmi na świecie! Dlatego chcę Ci podziękować za to, że oprócz wspaniałych prezentów dałeś mi kiedyś życie! Bez Ciebie nie byłbym taki szczęśliwy (szczęśliwy)!

Wyrażam szczerą wdzięczność za okazaną mi uwagę, która znalazła swój wyraz w tym wspaniałym, gustownym prezencie. Wyrażam wdzięczność za kreatywne podejście do wyboru prezentu, dbałość o moje gusta i preferencje.

Pozwólcie mi wyrazić szczerą wdzięczność z głębi serca i dziękuję za te bezcenne chwile radości, które przyniosły mi Wasze cudowne, niesamowite prezenty, Wasza wzruszająca i życzliwa uwaga! Niech Twoje życzenia z pewnością powrócą z bajecznym szczęściem, magią i wspaniałym nastrojem. Bądź szczęśliwy, zadbaj o dobry ogień w swoich duszach!

Dziś pragnę wyrazić wdzięczność moim rodzicom w formie życzeń i słów pożegnania. Chcę, aby Bóg błogosławił wasze rodziny i chronił je od wszelkich kłopotów. Dziękuję za podarowanie mi tego prezentu w taki dzień! Przyjmę to z przyjemnością, aby w ten sposób okazać ci szacunek i wdzięczność.

Dziękuję bardzo za prezent! Nie ma słów, które oddałyby głębię mojej wdzięczności! To takie słodkie z twojej strony, że zgadłeś, co chciałem w prezencie. Dziękuję!

Najlepsze słowa wdzięczności za prezent z głębi serca

Dziękuję za prezent, z głębi serca

Tak, wakacje bez Twojego prezentu na pewno nie byłyby tak piękne i pogodne. Dziękuję za uwagę i chęć sprawiania radości.

Jakiego wspaniałego i taktownego męża mam! Nie każdy może zrobić takie prezenty swojej żonie! Ale kochanie, pamiętaj, że naprawdę doceniam każdą twoją uwagę i szczerze dziękuję za chwile szczęścia.

Mój drogi przyjacielu! Dziękuję za uwagę i troskę, z jaką mogłaś wybrać dla mnie ten prezent. Doceniam to i nieskończenie szanuję twoją uwagę! Napełniłeś moje życie radością i miłymi niespodziankami: dziś i zawsze!

Jak miło jest otrzymywać od Ciebie prezenty! Bardzo ich lubię! Jesteś uważną osobą, a to jest dziś rzadkością. Dziękuję za próbę uszczęśliwienia mnie.

Gdzie bylibyśmy, gdyby nie najlepsi ludzie wokół nas? Każdy z nich pozostawia swój niezatarty ślad. A dzisiaj nasi drodzy, jedyni, wyjątkowi przyjaciele są w pobliżu, za co dziękujemy bez końca! Dziękuję za Wasz gorący emocjonalny pęd, za szczere ciepło, za wspaniałe prezenty i niespodzianki. Miej dobry nastrój i bądź szczęśliwy!

Drodzy goście! Bardzo dziękuję za dołożenie wszelkich starań i przygotowanie dla mnie tak wspaniałych prezentów! Każdy z nich jest dla mnie ważny i niezbędny.Cieszę się dzisiaj jak dziecko i to wszystko dzięki Waszej uwadze!

Dziękuję za Twoje ogromne i bezinteresowne serce, które rozświetla mój dzień. Obok Ciebie jest zawsze ciepło i radośnie. A za prezent – ​​szczególne podziękowania, rozgrzewa duszę i zawsze będzie mi przypominał o Twojej życzliwości.

Chcę Ci podziękować 1000 razy za Twój prezent, bo jest piękny! Naprawdę chcę, żebyś był szczęśliwy, aby w życiu otaczały Cię tylko pozytywne rzeczy! Niech Pan wysłucha moich słów i obdarzy Cię wszystkimi błogosławieństwami!

Prezent przydał się duszy tak bardzo, że emocji nie można wyrazić słowami. Dziękuję za tak cenną i niezwykle ważną uwagę. Zachowam te uczucia do końca życia, a prezent będzie najcenniejszą rzeczą, jaką posiadam. Dziękuję!

Jestem bardzo wdzięczny za tak znaczący prezent, czułem się wyjątkowo, kiedy go otworzyłem.

Drodzy przyjaciele! Dziękuję za spotkanie i gratuluję tak wspaniałego prezentu! Naprawdę doceniam twoją uwagę i chęć zadowolenia mnie. Obiecuję zatrzymać prezent i za każdym razem, gdy na niego spojrzę, zapamiętam mój ukochany i miły zespół.

Dziękuję bardzo za wspaniały prezent! Przyniósł mi dużo pozytywów i narysował na mojej twarzy szczery, ciepły uśmiech. Dziękuję Ci za to, że Twój dar, Twoja uwaga, Twoja troska, Twoja wrażliwość, Twój entuzjazm wniosły światło radości w moje życie, dały szczęście mojemu sercu.

Dostałem dzisiaj od Ciebie prezent, kochanie, a teraz nie mogę się powstrzymać. Wychodzę, aby osobiście podziękować za uwagę!

Otrzymywanie darów, w które zainwestowana jest dusza, darów z serca jest bardzo pełne czci i przyjemne. Spędziwszy dużo czasu i wysiłku, udało Ci się osiągnąć efekt zaskoczenia i zachwytu. Proszę przyjąć moje podziękowania za przyjemność, naprawdę zadowoliłeś moje ego. Czuję się jak dziecko, które ogarnia dzika radość z otrzymanych prezentów! Dziękuję!

Twoja niespodzianka jest magiczna. Jest bardzo afirmujący życie, szarżuje optymizmem i dobrym nastrojem. Dziękuję, że jesteś w stanie dać szczęśliwy stan umysłu, a nie tylko rzecz.

Mam najlepszego człowieka, który wie, jak dawać tylko najlepsze prezenty na świecie. Dziękuję kochanie za przyjemność, którą trzymam w dłoniach! Dziewczyny po prostu umrą z zazdrości!

Twój prezent pokazuje, że znasz mnie lepiej niż ja. Aby poznać taką osobę, sam musisz być bardzo uważny i rozważny. Jestem naprawdę mile zaskoczona i cieszę się, że właśnie taka jesteś – troskliwa, uważna, szczera i troskliwa. Dziękuję za wszystko.

Dziękuję bardzo za tak wspaniały prezent. Bardzo się cieszę, że znalazłeś czas i chęć, aby poświęcić mi swoją uwagę, zastanowić się nad moimi zainteresowaniami i preferencjami. Udało ci się dojść do sedna. Jeszcze raz dziękuję mój drogi człowieku.

Nie mogę znaleźć słów, aby podziękować ci za tak imponujące prezenty. Twój dar napełnia mnie dumą, że otaczają mnie tacy szczerzy, życzliwi ludzie, z piękną duszą, z czystym sercem, którzy potrafią wykonywać piękne gesty. Jestem nieskończenie wdzięczna za zwrócenie szczególnej uwagi na moje gusta i danie mi dokładnie tego, co sprawi mi przyjemność przez długi czas.

Dziękuję za gratulacje, dotknęli mnie! Nawet nie sądziłem, że dziś będę mógł płakać z radości! Jakie cudowne emocje! Dziękujemy za możliwość doświadczenia i poczucia tego wszystkiego!

Najpiękniejsze słowa wdzięczności za prezent

Duszny
dziękuję za prezent, z głębi serca

(imię osoby)! Jak zawsze zaskakujesz i zachwycasz! Dziękujemy nie tylko za prezent, ale również za lata naszej przyjaźni.W końcu to ona jest najcenniejszą rzeczą, jaką możesz (możesz) mi dać! Przyznam Ci szczerze, że Twoje niespodzianki są dla mnie najbardziej wyczekiwane, przyjemne i wyjątkowe!

Twój prezent przypomni mi o najjaśniejszych chwilach mojego życia. Dziękuję za danie mi nie tylko rzeczy, ale przyjemnych wrażeń i ciepłych wspomnień, które pozostaną ze mną do końca życia.

Szerokość Twojej duszy jest tak ogromna, że ​​bez względu na wszystko zadowolisz nas swoimi prezentami, dzięki czemu przeżyjemy szczęśliwe chwile. Nasze życie jest tak wybredne, że takie jasne radości pozwalają nam stać się lepszymi, bardziej wdzięcznymi, milszymi. Dziękuję Ci za prezenty. Niech odpowiedzą wam dobrocią i światłem. Świetnie, że są tacy ludzie jak ty. Bogactwo i dobrobyt!

Twój prezent dla mnie to nie tylko chęć zadowolenia, ale także troska. Dziękuję za tę troskę i twoją wrażliwość.

Cieszę się, że tak rozważnie wybrałeś prezent. Właśnie tego chciałem. Dziękuję z całego serca za miłość i uwagę wyrażoną w tak cudowny sposób. Dziękuję!

Dziękuję za kreatywność, kreatywne podejście do wyboru prezentu, rozmach myślenia i chęć udekorowania moich urodzin. Wykonałeś świetną robotę, zaskakując mnie, imponując i zachwycając!

Drogie mamusie i tatusiowie! Pragnę wyrazić moją wdzięczność za dar, który zrobiłeś dla mnie w tym dniu. Bardzo się cieszę, że zawsze tak robisz, abym nie czuł się zakłopotany.Chcę płakać z radości, że życie dało mi możliwość wychowywania dzieci tak wspaniałych ludzi.

Kochanie (imię osoby)! Twój prezent jest dla mnie bardzo cenny nie tylko ze względu na swoją wartość, ale także ze względu na swoje znaczenie. Zachowam, ochronię tak, jak zachowam i pokocham Twoje ciepłe nastawienie do mnie. Dziękuję!

Chcę Ci podziękować za wspaniały prezent! Mogę szczerze powiedzieć, że moje marzenie się spełniło. Uczucia szczęścia, jakie wywołała ta niespodzianka, nie da się wyrazić słowami. To źródło pozytywnych emocji i radości. Dziękuję bardzo!

Chcę wyrazić głęboką wdzięczność za tak wspaniały prezent! Niezmiernie się cieszę, że zawsze wkładasz w prezenty kawałek swojej duszy! Dziękuję za pozytywne emocje i wspaniały nastrój!

Dziękuję bardzo za tak wspaniały prezent. Ludzie mówią, że to nie prezent się liczy, tylko uwaga. Zgadza się, prawdopodobnie mówią. Ale bardzo się ucieszyłem, że otrzymałem od Ciebie ten prezent, w którym udało Ci się okazać nie tylko uwagę, ale także chęć stworzenia dla mnie pociechy i atmosfery radości. Ściskam Cię mocno i życzę, abyś zawsze pozostał taką wspaniałą osobą.

Tylko Twoje prezenty sprawiają, że czuję się piękna i szczęśliwa. Reszta zwykle sprawia, że ​​czuję się prosto – niezapomniana. Dziękuję, że możesz dać tak niesamowite wrażenia.

Co za nieoczekiwana niespodzianka dla mnie, gdy otrzymam prezent od kogoś takiego jak Ty. To zaszczyt! Zachowam to jako jasne wspomnienie tego wspaniałego dnia.

(imię znajomego)! Dziękuję za prezent, który z pewnością stanie się ważną rzeczą w moim życiu. Ty, jak nikt inny, umiesz mnie zadowolić i zaskoczyć! Kocham Cię za uwagę i dziękuję za niekończące się radosne chwile!

Jesteś najjaśniejszą osobą, jaką kiedykolwiek spotkałem. Twoja fantazja jest niewyczerpana. A Twoje niespodzianki zawsze robią wrażenie. Dziękuję za jasne emocje, których nigdy nie masz dość.

Jakie piękne gratulacje, które dzieci przygotowały dla mnie dzisiaj! Nie mam wątpliwości, drodzy rodzice, że w większym stopniu jest to Wasza zasługa. Dziękuję, że zawsze jesteś kreatywny! Naprawdę to doceniam.

Zawsze mnie zdumiewało, że zamiast ładnie mówić, wolisz ładnie się zachowywać, wykonywać piękne gesty i dawać piękne rzeczy. Twoja umiejętność tworzenia piękna zawsze mnie zadziwia. Być może moje życie bez ciebie byłoby znośne, ale nigdy nie byłoby piękne. Dziękuję za twój talent do upiększania życia tych, którzy mają szczęście znaleźć się na twojej „orbicie”.

Być może nie ma bardziej uważnych kolegów niż ja. Tylko raz rzuciłem słowo z życzeniami dotyczącymi prezentu, ponieważ natychmiast go podnieśli i wdrożyli. Dziękuję bardzo, moi drodzy! Jestem bardzo poruszony.

Dziękujemy za wspaniały prezent! To wspomnienie i nieoceniony znak uwagi na długie lata. Zgadłeś moje życzenia! Niech moja szczera wdzięczność sprawi, że będziesz trochę szczęśliwszy! Życzę wspaniałego nastroju!

Chcę Ci z głębi serca podziękować za ten niesamowity i tak mile widziany prezent! Bardzo dobrze. Serdecznie dziękuję za uwagę! Jest to niesamowicie cenne i wiele znaczy!