Dziękuję za prezent

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Zebraliśmy wybór najszczerszych słów wdzięczności za prezent w prostych słowach, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Dziękuję z całego serca za wspaniałe prezenty wybrane z takim smakiem i miłością. Dziękuję za szczególną uwagę na moje życzenia, na tajemne przemyślenia na temat tego, czego chciałbym tu i teraz. Szczególnie cenne jest to, że wszystkie prezenty są tak potrzebne! Dziękuję bardzo.

Dziękuję bardzo za tak wspaniały prezent. To było dla mnie bardzo nieoczekiwane, ale przyjemne, czego nie mogę ukryć, bo uśmiech nigdy nie schodzi z mojej twarzy.

Dziękuję drodzy rodzice za uwagę. Bardzo się cieszę, że miałem zaszczyt być nauczycielem w grupie dzieci, których rodzice są tak wspaniałymi ludźmi. Dziękuję za dzielenie ze mną każdego urlopu i poświęcenie odrobiny swojego cennego czasu.

Dziękuję kochanie za prezent, który mi przesłałeś. Wiesz, jak kocham te rzeczy! Bardzo się cieszę, że tak bardzo o mnie myślisz i troszczysz się o mnie.

Twój prezent sam w sobie jest prawdziwym świętem, a nie dodatkiem do moich wakacji. Dziękujemy za wakacje!

Najważniejszym darem losu w moim życiu są moi wspaniali koledzy. Jesteście dobrymi ludźmi, uważnymi przyjaciółmi.Szczęście to spędzenie mojej codzienności w Twoim towarzystwie. Dziękuję za prezent!

Chcę podziękować za ten ważny i niezbędny dla mnie prezent. A co najważniejsze cieszę się, że jest z serca. Jestem niezmiernie wdzięczna losowi, że mam tak wyrozumiałą osobę jak Ty, która zawsze znajdzie to, co naprawdę potrzebne i miłe sercu. Dziękuję!

Chcę wyrazić moje szczere zaskoczenie i oczywiście wdzięczność za tak wspaniały prezent. Nikt nie spodziewał się, że odgadniesz „w dziesiątkę”, nawet ja sam nie mogłem tak poprawnie i gustownie odebrać tak kreatywnej niespodzianki. Ciebie też postaram się zaskoczyć.

Twój prezent jest doskonały, to jedyne słowo, które przychodzi mi do głowy, kiedy na niego patrzę. Nie sądzę, żebym mógł dziś mieć coś lepszego. Dziękuję za hojność i życzliwość!

Święto zakończyło się sukcesem! Był wspaniały, wspaniały i wspaniały. Dzięki za gratulacje i prezenty. Teraz mam wszystko, o czym marzyłam i czego tak namiętnie pragnęłam! Czytasz moje myśli i spełniasz swoje ukochane pragnienia!