Gratulacje dla 1-letniego chłopca, dziewczynki

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Zrobiliśmy wybór pięknych gratulacji dla 1-latka chłopcu, dziewczynie w prozie, do łez, abyście mogli jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Gratulacje, drodzy rodzice, z okazji pierwszego roku życia dziecka – tak ważne urodziny! Życzymy Ci cierpliwości, życzliwości, radości z osiągnięć dziecka, niech rośnie duży, zdrowy, posłuszny i szczęśliwy! Dobre samopoczucie dla Twojej rodziny!

Drogie dziecko! Z każdym dniem rośniesz, my ledwo mamy czas, aby pamiętać o Tobie w pojedynkę, a Ty już masz czas na zmiany, zdobywanie wiedzy, nowych dobrych nawyków, zachwycanie rodziców swoimi sukcesami. Życzymy Ci wszystkiego najlepszego i dorośniesz na mądrego i miłego chłopca, który wie, czego chce od życia i pewnie dąży do celu.

Wszystkiego najlepszego! Życzę wam, abyście świecili słońcem, byście zdrowo dorastali, z czasem wzmacniali motorykę, byli posłuszni jak niedźwiedzie i króliczki, by zadowolić rodziców. Niech los przygotuje łatwe życie, mnóstwo ciekawych zajęć, obfitość miłości, powodzenia, szczęścia, zwycięstw, prezentów, urody, wspaniałego charakteru, życzliwości.

Wszystkiego najlepszego dla naszego małego aniołka! W końcu dzisiaj masz już 1 rok. Rozwijaj nas wszystkich dla radości. Życzę beztroskiego i jasnego dzieciństwa, więcej pocałunków i miłych słów od wszystkich bliskich, a zwłaszcza od mamy i taty. Obyś miał wielu miłych i słodkich przyjaciół.Niech będzie dużo słodyczy, lodów i zabawek. Uszczęśliwiaj mamę każdego dnia uśmiechem, a tatę pewnymi krokami. Wszystkiego najlepszego, słoneczko!

Twoja obecność, synu, wywróciła nasze życie do góry nogami. Pojawiły się tysiące zmartwień, małe rzeczy do zapamiętania, zamieszanie i małe doświadczenia. Ale wraz z tymi małymi zmartwieniami dałeś nam wielkie szczęście, z którym nic na tym świecie nie może się równać. Gratulujemy Ci pierwszego roku i chcemy, aby nasza radość została przekazana Tobie, abyś cenił swoją rodzinę w ten sam sposób i dorastał silny i zdrowy!

Drodzy rodzice! Dziś zadbaliśmy o to, aby wszystkie wasze wysiłki w edukacji nie były zbyteczne ani daremne. Wychowałeś cudowne dziecko. Chciałbym więc pogratulować wam tego szczęśliwego święta i życzyć dalszych inspiracji, nie traćcie ducha, gdy na drodze pojawiają się trudności, bądźcie pewni siebie i odważni. Życzymy samych szczęśliwych dni rodzinnych i niekończącego się dobrobytu!

Mój anioł, moje szczęście, moje życie! To właśnie w tym dniu, w Twoje urodziny, los dał nam Ciebie i rozświetlił szczęście naszego domu i domów naszych rodziców! Rośnij duży, silny, silny i zdrowy! Niech życie objawi się Tobie z najlepszej strony!

Wszystkiego najlepszego dla Twojego maleństwa. Rok minął niepostrzeżenie, a na wielkim torcie płonie świąteczna świeca. Życzę, aby spełniły się wszystkie życzenia, które zostaną spełnione na tym psotnym świetle. Życzę twojemu aniołowi, aby zdrowo dorósł i szybciej nabrał sił.Życzę, aby sprawiał Ci przyjemność każdego dnia, ponieważ jego pojawienie się dokładnie rok temu to prawdziwy cud.

Moja wnuczka ma dzisiaj 1 rok. Gratuluję mojego słońca. Życzę Ci dorastania wesołego, pięknego, inteligentnego, zabawnego, psotnego, miłego, ukochanego i zabawnego dziecka. Niech anioł zawsze cię trzyma i oświetla drogę twojego życia. Życzę zdrowia, szczęścia i wszystkiego najlepszego.

Od roku Twój poranek rozbrzmiewa małym budzikiem, który zachęca Cię do rozpoczęcia dnia z radosnym uśmiechem. Wszystkiego najlepszego kochanie. Życzymy Tobie i Twojemu dziecku dobrego zdrowia. Niech każdy dzień będzie szczęśliwy. Pozwól dziecku szybko rosnąć i nigdy nie przestawaj cię zadowalać.

Dzisiaj pierwsze urodziny obchodzi nasz piękny chłopak, nasz chuligan, który już skosztował swojego ciasta. Chcę Ci pogratulować, nasze dziecko! Przede wszystkim życzę dobrego zdrowia, bo to jest najważniejsze dla dziecka. Nigdy nie choruj, nie smuć się, bo masz tak wspaniałych rodziców, którzy są gotowi zrobić dla ciebie wszystko. Zrobili dla Ciebie tak fajną imprezę, że Twoje pierwsze urodziny zostaną zapamiętane przez wszystkich. Na pewno ty też będziesz pamiętać, ale nam nie powiesz. Życzę Ci, abyś zdobył jak najwięcej samochodów, fajnych projektantów, pluszowych misiów i wszystkiego, o czym marzysz dzisiaj. Bądź najszczęśliwszym chłopcem na tym świecie! Twoi rodzice są z ciebie dumni już teraz, ale wszyscy jesteśmy pewni, że w przyszłości zawsze będziesz ich zadowolić.Wesołych świąt, kochanie!

Szczęśliwi ludzie! Tak właśnie należy zwracać się do osób, które mają takie szczęście rosnące w swoich rodzinach – do małego dziecka. Gratulujemy Tobie i Twojemu dziecku pierwszego roku życia. Niech się zaciekawi, zainteresuje, będzie szczęśliwa i co najważniejsze zdrowa. Wesołych Świąt!

Szczęśliwego pierwszego roku, cudownej randki, kochanie. Życzę, aby życie zadowoliło Cię przyjemnymi chwilami, pysznymi słodyczami, soczystymi owocami, dojrzałymi warzywami, zabawnymi historiami, ekscytującymi spacerami, miłymi bajkami, pouczającymi kreskówkami, dźwięcznymi piosenkami, zabawnymi tańcami, wspaniałymi grami i miłością do bliskich.

Kochanie (imię dziecka)! Gratuluję Ci tego, że dzisiaj przekroczyłeś swój pierwszy próg i wszedłeś w szczęśliwe dzieciństwo! Jeden rok to jeden krok na ogromnej drabinie życia, a to święto mówi nam, że każdego dnia staniesz się dojrzalszy, silniejszy i piękniejszy! Bądź dumny i radosny dla swoich rodziców! Bądź obrońcą i wsparciem dla rodziny. Szczęście dla ciebie i tylko dobrobyt!

Szczęśliwego pierwszego roku życia! Na tej małej, ale bardzo uroczystej randce życzę, abyście wzrastali, nie chorowali i nie byli kapryśni, ale uczyli się nowych rzeczy i stawali się coraz bardziej dojrzali i samodzielni z każdym dniem. Obyś miał przed sobą wiele ciekawych, radosnych chwil i wydarzeń. Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego, słodkie słońce. W pierwszym roku życzę miłego, miłego, ciekawego i szczęśliwego życia bez kaprysów, dąsów i nudnych dni.Niech twoi rodzice pomogą ci dokonać niesamowitych odkryć, obyś zdołał pokonać wszystkie progi i szczyty.

Chcę Wam serdecznie pogratulować, drodzy rodzice, z okazji urodzin Waszego ukochanego syna. Miał już 1 rok, dorósł tak szybko, że nie zdążyliśmy tego zauważyć. Wydawałoby się, że urodził się wczoraj, a dziś obchodzi już swoje pierwsze poważne wakacje. Teraz tak zabawnie reaguje na wszystko, co dzieje się wokół niego, nic nie rozumie, ale jestem pewien, że za rok będzie miał zupełnie inny stosunek do swoich wakacji, będzie czekał na ten wyjątkowy dzień. Życzę mu zdrowia, szczęścia i beztroskiego dzieciństwa. Dzieci powinny mieć dzieciństwo, nie powinny chorować, nie powinny być smutne. Jestem pewien, że odpowiednio wychowasz swojego chłopca, stanie się twoją dumą. Niech zawsze będzie w nim dobroć, szczerość i odpowiedzialność. Życzę ci dobrego zdrowia, bo to ty będziesz musiał wychować prawdziwego mężczyznę.

Jak piękna jest twoja nieskończenie piękna twarz. Życzę silnego charakteru, życzliwej duszy i ochrony Wszechmogącego. Niech twoje życie będzie łatwe, ciekawe i udane. Życzę, abyś zawsze zadowalała swoich rodziców, dorastała jako godna córka swojego rodzaju. Bądź wesołą, beztroską i radosną dziewczyną i niech Wszechmogący zachowa twoich rodziców, którzy zawsze będą cię chronić przed wszelkimi przeciwnościami losu.

Słoneczko, wszystkiego najlepszego! Życzymy zdrowia, radości, uśmiechów, dobrych i prawdziwych przyjaciół, słońca, ciepła, wielu, wielu prezentów. Rozwijaj się, ucz się dobrze, osiągaj swoje cele.Niech wszystkie Twoje życzenia spełnią się w ten świąteczny dzień!

Wszystkiego najlepszego dla Twojego dziecka! Życzymy Ci wielkiej siły w wychowaniu dziecka. Zdecydowanie zdrowie i miłość bliskich. To jest twój anioł, niech zawsze będzie miał szczęście w życiu i szczęście będzie po jego stronie.

Wszystkiego najlepszego dla dziecka, przez 1 rok

Polecane
gratulacje rocznego chłopczyka, dziewczynki, z całego serca

Chciałbym pogratulować wspaniałym rodzicom ważnego wydarzenia, pierwszego dnia okruchów, dnia pierwszy rok mojego ukochanego dziecka.Życzę aktywnego rozwoju i wszechstronnego rozwoju dziecka,szczęśliwego losu i kolorowego świata,pogodnego życia i jasnych promieni dobra.Oby rodzice zawsze mieli dość pieniędzy i cierpliwości na ciekawą rozrywkę i wspaniałe wakacje.

Urodziny urodzinowej dziewczynki odbywają się w tak niesamowitej atmosferze radości, że rozumiem, jakie to szczęście, że ma tak wspaniałych rodziców, którzy robią wszystko, aby ją uszczęśliwić. Drodzy rodzice jesteście naprawdę wspaniałymi kolegami, ponieważ poświęcacie tyle czasu dziecku, włożyliście tyle wysiłku, aby dorosło ono wszechstronnie rozwinięte. Życzę Twojemu pięknemu maleństwu wszystkiego najlepszego, aby zawsze była zdrowa, szczęśliwa, kochana i odnosiła sukcesy. Oczywiście wciąż jest mała, ale już myślisz kilka lat naprzód. Życzę jej, aby zawsze wzrastała w tej samej niesamowitej atmosferze miłości.Niech jej życie będzie jasne, ciekawe i pełne wydarzeń, ale na razie to Ty jej to wszystko zapewnisz. Ale uwierz, że kiedy dorośnie, podziękuje ci za wszystko, co dla niej zrobisz. Wesołych Świąt!

Wszystkiego najlepszego dla Twojego małego cudu, który od roku świeci w Twojej rodzinie! Życzymy Wam, szczęśliwi rodzice, więcej cierpliwości i energii, abyście całkowicie oddali się swojemu małemu i cennemu skarbowi, silnej miłości, niezłomnemu szczęściu i obfitości w rodzinnym kręgu. Pozwól dziecku rosnąć silniejsze i szczęśliwe dla Twojej radości, podaruj słodkie uśmiechy i niezrównane emocje.

Pierwszy rok to cudowna randka i gratuluję Ci z całego serca, kochanie. Niech każdy dzień w Twoim życiu będzie jasnym świętem w gronie bliskich i w atmosferze magii. Życzę rodzicom szczęśliwego dzieciństwa, życzę radości, nigdy nie trać zainteresowania odkryciami i cudami świata.

Wszystkiego najlepszego, Słoneczko! Życzę Wam niekończącej się miłości bliskich, troski rodziców, wspaniałych prezentów, szykownych strojów, ciepła i słońca, radosnych chwil, najlepszych chwil. Życzę ci najlepszego zdrowia i powodzenia przez całe życie – po prostu mnóstwo.

Malutka sukienka, buciki, kokardki i promienny bezzębny uśmiech potrafią stopić każdy lód, napełnić duszę radością, miłością i czułością. Nasza droga księżniczko, życzymy Ci jak najszybciej zacząć mówić „jak dorosła”, chodzić pewnie i samodzielnie, testować szminkę mamy, telefon ojca i wynalazki brata w działaniu.

Drogie dziecko! Masz rok. Dużo już wiesz i dużo się nauczyłeś. Ale przedtem, kochanie, znajdziesz o wiele więcej interesujących odkryć i przygód.Pojawią się nowe zabawki, pojawią się prawdziwi przyjaciele. A obok Ciebie zawsze, zawsze będą mama i tata, którzy Cię kochają i we wszystkim pomagają. Wszystkiego najlepszego!

Gratulujemy, nasze małe urocze dziecko, w pierwszym roku urodzenia! Życzymy, aby Twoja wiedza o naszym wielkim, dorosłym świecie zaczynała się od miłości, czułości i rodzicielskiego uczucia. Niech twój los będzie tak szczęśliwy, jak widzi to twoja mamusia. I pozwól, abyś zawsze był pod niezawodną ochroną, którą może ci dać twój tata. Wszystkiego najlepszego!

Drogi synu! Gratuluję Ci urodzin i życzę wszystkiego najlepszego i najprzyjemniejszego w życiu. Bardzo cię kochamy i chcemy, abyś wyrósł na rozsądną i uczciwą osobę. Twoja mama i tata są z Ciebie dumni i zawsze będą Cię wspierać, gdy tego potrzebujesz. Życzymy powodzenia w nauce i przyszłym życiu!

Dzisiaj mija pierwszy rok przystojnego księcia, który teraz uważnie przygląda się wszystkim i próbuje zrozumieć, co wszyscy do niego mówią. Gratuluję wam, drodzy rodzice! Stajesz przed zadaniem wyhodowania prawdziwego mężczyzny, który będzie osobą odpowiedzialną i uważną, która nie będzie bała się żadnych przeszkód. Nie mam wątpliwości, że ci się uda, bo bardzo kochasz swojego syna. Bardzo długo czekałeś na narodziny swojego syna, snując plany, a teraz nadszedł czas, aby zrealizować każde Twoje marzenie związane z wychowaniem syna.Życzę, żebyś nigdy nie słyszała nic złego o swoim chłopcu, nigdy się o niego nie martwiła. Niech cię zadowoli swoim sukcesem. Cały swój czas poświęcasz swojemu ukochanemu synowi, aby dorastał z tobą jako taki łagodny chłopiec, bo otacza go miłość i troska.

Gratulujemy pierwszej ważnej daty, pierwszego roku. Życzę Ci kochanie żyć cudami i zabawą, zawsze okazywać zainteresowanie poznawaniem świata i ciągle odkrywać dla siebie coś nowego. Życzę rodzicom wszystkiego najlepszego i silnej siły, aby wspierać jasny komfort w rodzinie i zapewnić szczęśliwe dzieciństwo ukochanemu dziecku.

Gratulujemy mamie i tacie rocznego promyka radości. Rodzicom życzymy jak najwięcej dobrych nocy, dumy z codziennych osiągnięć okruchów, radości z jego małych zwycięstw. A dla dziecka – jasne prezenty i pyszne ciasto, które możesz bezkarnie chwycić w dłonie i wciągnąć do ust. Szczęśliwego roku!

Wszystkiego najlepszego mały człowieku – masz 1 rok! Życzymy miłego poczucia tego wspaniałego świata. Spokojne i słodkie noce, dobre zdrowie, wszechstronna miłość rodziców i wiele ciekawych odkryć na każdym kroku. Ciesz się i ciesz się każdą chwilą, ponieważ wciąż masz przed sobą tak wiele!

Moi drodzy, gratuluję Wam urodzin Waszego dziecka, Waszej córki. Dziś ma już 1 rok, ale jednocześnie wszyscy mamy wrażenie, że dziecko urodziło się dopiero wczoraj.Wiem, jak długo czekałeś na jej narodziny, jak marzyłeś o tym, jak będziesz z nią chodzić, jak zapleść jej warkocze. Jej włosy nie są jeszcze takie długie, więc za wcześnie na warkocze, ale nie mam wątpliwości, że później nadrobisz zaległości. Życzę jej tylko zdrowia, bo wiem, że zrobisz dla niej wszystko. Będzie najszczęśliwszą dziewczyną, ponieważ

Minął rok, odkąd zostałeś rodzicami! Nie było to łatwe, trzeba było dużo się nauczyć i wiele poświęcić. Ale był bardzo szczęśliwy dzięki pojawieniu się tego uśmiechniętego chłopca! Życzymy urodzinowemu chłopcu, aby stał się silny i zdrowy, a rodzicom siłę i cierpliwość!

Gratulujemy pierwszej ważnej randki w Twoim życiu! Niech dziecko dorośnie zdrowe i najszczęśliwsze na ziemi, a świat, który teraz zna, nigdy nie zawiedzie i czeka na niego tylko dobro, szczęście i szczęście.

Nasze kochane dziecko, minął dokładnie rok odkąd twoja matka po raz pierwszy cię zobaczyła, podniosła, przytuliła, pocałowała i pieściła. Dziś gratulujemy Ci pierwszych urodzin. Życzymy Wam, abyście zawsze słodko spali, jedli obfite posiłki, bawili się dobrze, widzieli tylko przyjemne, słodkie i kolorowe sny. Niech Twoje kroki stają się bardziej pewne siebie każdego dnia, a Twoje słowa bardziej jasne i zrozumiałe.

Dzisiaj Twoje najdroższe, ukochane dziecko ma 1 rok, czego z całego serca gratulujemy! Niech rośnie ku radości mamy i taty, zdrowiu, uśmiechom na małych ustach. Niech mały aniołek ma wszystko, czego potrzebujesz do szczęśliwego dzieciństwa! Szczęśliwe pierwsze wakacje córki (synowie) ty!

Moja droga księżniczko, gratuluję ci urodzin i życzę, abyś zawsze była najlepsza i najpiękniejsza. Niech twoi rodzice nigdy się nie zawiodą i niech spełnią się wszystkie twoje marzenia. Niech słońce świeci jasno i radośnie w życiu.

Ktoś powiedział: „Zawsze wyobrażamy sobie nasze dzieci”. Przyszłość dorosłego mężczyzny w dużej mierze zależy od tego, jak uda Ci się ten świat przedstawić dziecku, ile siły i inspiracji włożysz w jego wychowanie. Dzisiaj twój chłopiec ma rok, a przed nim jasne i kolorowe życie z wieloma przygodami i odkryciami. Daj dziecku swój czas, daj mu to, co najlepsze z kołyski, a na pewno wyrośnie na osobę odnoszącą sukcesy i szczęśliwą.

Najlepsze gratulacje dla rocznego chłopca, dziewczynki, z całego serca

Wszystkiego najlepszego dla dziecka, przez 1 rok w prozie

Rok temu w twoim domu pojawił się skarb, hałaśliwy, mały, ale tak drogi i bardzo kochany grudko. Chciałbym życzyć, aby tylko miłość zawsze otaczała twoje dziecko. osiągnięcia w życiu, jak pierwsze kroki, przyniósł tylko wesoły śmiech i burzę radości. No i oczywiście zdrowie, na szybki rozwój i niekończącą się energię, na codzienną wiedzę, tak duży i ciekawy świat.

Wszystkiego najlepszego, radości! Zaledwie rok temu w tym domu zdarzył się cud, a teraz jest to rosnący organizm, który każdego dnia coraz bardziej zaskakuje i cieszy rodziców. Chciałbym, żeby zawsze tak było, żeby szczęście rosło zdrowe, piękne, mądre i zawsze tak kochane! Cierpliwość i siła!

Prawdopodobnie nie da się opisać szczęścia rodziców obserwujących, jak ich mały cud rośnie.Tak czy inaczej, życzę, aby twoja radość wzrastała tylko z każdymi urodzinami twojego dziecka. Życzę dziecku dobrego i dobrego zdrowia, ciekawości i oczywiście szczęśliwego losu. Gratulacje dla Twojej wspaniałej rodziny!

Nasz mały cud – kochany i kochany! Masz dzisiaj cały rok, rok, bo to było dla ciebie bardzo trudne! Teraz wiesz, jak dużo zrobić, wszedłeś w życie jako pełnoprawna osoba, kochana przez wszystkich swoich bliskich! Życzę Ci różowych policzków, mocnych nóg, jasnych i radosnych oczu oraz zręcznych dłoni! A także heroiczne zdrowie, bezgraniczna ciekawość, powodzenie w życiu, radość i szczęście każdego dnia i każdej godziny!

Kochanie (imię dziecka)! Spieszymy z gratulacjami z okazji prawdziwych wakacji! Życzę Wam, abyście ją zapamiętali do końca życia, bo jest wypełniona radosnymi twarzami Waszych rodziców, pięknymi i kolorowymi prezentami, miłymi słowami i radością! Bądź szczęśliwym, posłusznym chłopcem, ciesz się prostymi drobiazgami i nigdy nikomu nie zazdrościj! Niech wszystko w Twoim życiu potoczy się dokładnie tak, jak tego chcesz!

Chcę pogratulować temu przystojnemu księciu jego pierwszych urodzin w prozie. Nasze dziecko, nadal nie rozumiesz, że masz wakacje, ale jesteś bardzo zadowolona ze wszystkich prezentów. Życzę ci dobrego zdrowia, bo nie ma nic ważniejszego niż to. Dla każdego dziecka ważne jest, aby dorastało zdrowo, aby jego rodzice się o niego nie martwili. Chcę, aby Twoje dzieciństwo było beztroskie, abyś dorastał w atmosferze miłości i radości.Twoi rodzice robią wszystko, abyś zawsze czuł się szczęśliwy, więc masz szczęście z mamą i tatą. Nasz książę, zawsze się uśmiechaj, otrzymuj wiele prezentów, ciesz się każdym dniem. I niech Twoi rodzice zawsze będą z Ciebie dumni, podziwiają Twoje sukcesy. Teraz jesteś bardzo mały, ale za rok sprawisz przyjemność swoim rodzicom

Nasza ukochana jaskółka, nasz delikatny płatek, nasz jasny anioł! Wszystkiego najlepszego, kochanie! Szczęśliwego pierwszego dnia Twojego życia! Szczęśliwego pierwszego roku, kochanie! Gratulujemy Wam całym rodzicielskim sercem i życzymy szczęścia w słonecznym życiu! Niech anioł stróż lata nad twoją małą głową dzień i noc i chroni cię przed codziennymi trudami! Jesteśmy nieskończenie wdzięczni niebu, że chmury rozstąpiły się nad naszą rodziną i urodziłeś się! Jesteś światłem w naszym rodzinnym oknie, jesteś radością naszych dni powszednich, zamieniłeś nasze życie w ciągłe wakacje! I chcemy nas zadowolić naszymi sukcesami i zwycięstwami, dużymi i małymi! Każdy krok, każdy nowy ząb, każde nowe słowo czy dźwięk jest dla nas ważny! Potrzebujemy Cię, nasza mała księżniczko! Życzymy, aby Twoje pierwsze urodziny były wspaniałym początkiem Twojego udanego i szczęśliwego kobiecego przeznaczenia!

Gratulujemy wspaniałego dziecka w pierwszym roku życia. Życzę Ci słońca, szczęśliwego życia i powodzenia, wesołych dni i ekscytujących zajęć, dobrego zdrowia i aktywnych spacerów, psotnych pomysłów i wspaniałych bajek.

Chcemy pogratulować rodzicom rocznego dziecka tego święta. Wykonałeś świetną robotę, okazując dziecku miłość i troskę dzień po dniu. Życzymy cierpliwości, a dziecku aktywnego rozwoju. Niech śmiech zawsze będzie słyszany w Twoim domu, w pracy czeka Cię tylko sukces, a Twoja rodzina zawsze będzie przykładem dla wszystkich.

Dzisiaj niezwykle cudowny i pogodny dzień – Pierwsze Urodziny w życiu naszej ukochanej księżniczki! To święto będzie najlepsze w naszej rodzinie, a jego znaczenie będzie bardzo ważne dla wszystkich członków rodziny! W końcu rok temu nie mogliśmy sobie wyobrazić, ile szczęścia przyniesie nam ta mała dziewczynka z zadartym nosem! Niesamowicie emocjonalne, wrażliwe dziecko! Cieszy się ze wszystkiego, co jest wokół, robi udane kroki w swoich przedsięwzięciach i obiecuje nam wielkie plany na przyszłość! Takie dziecko, ale tyle nadziei! Mamy ogromne szczęście, że mamy ją w naszej rodzinie! Nie potrzebujemy kolejnej! Ona jest najlepsza! Wesoły, wesoły, żywy, energiczny, mobilny, posłuszny! Czego jeszcze potrzebujesz od dziecka za rok? Nic! Gdyby tylko była zdrowa! Życzymy pysznego jedzenia, słodkiego i spokojnego snu oraz kolorowych snów! Szczęśliwego pierwszego roku życia, droga dziewczyno!

Ukochany (imię dziecka)! Gratuluję Ci pierwszych urodzin i życzę tylko najprzyjemniejszych wydarzeń w Twoim jeszcze małym, ale prawdziwym życiu! Zadowolić rodziców sukcesem, nie chorować i cieszyć się życiem! Masz tak wiele ciekawych rzeczy do przejścia i pozwól całemu wszechświecie starać się spełnić każde Twoje marzenie! Wszystkiego najlepszego kochanie!

Anioł zadomowił się w naszej rodzinie rok temu! Jej delikatny bełkot urzeka, jej delikatny uśmiech zachwyca, jej wdzięczne dotknięcia sprawiają, że z przyjemnością wzlatujesz pod chmury! Nasza mała dziewczynka! Nasza urodzinowa dziewczyna! Dzisiaj kończysz roczek, a w torcie jest jedna świeczka! To twoje pierwsze wakacje w życiu, kochanie! I obyś miał setki takich świąt! Życzymy kochać swoją mamę i tatę, dziadków, braci i siostry! I obyś był głównym w swojej rodzinie! Daj nam swój szczery uśmiech i rozpieszczaj nas swoimi zwycięstwami, małymi i dużymi! Zawsze będziemy po Twojej stronie, zawsze pomożemy i doradzimy, wyciągniemy pomocną dłoń i nigdy nie obrażamy! Niech twoje oczy zawsze się uśmiechają! I myWszystkiego najlepszego z okazji pierwszych urodzin i życzę ci szczęśliwej gwiazdy na niebie i dobrego anioła za twoimi plecami. Niech Bóg prowadzi Cię po gładkich ścieżkach życia, niech los przygotuje dla Ciebie wiele ciekawych i wspaniałych rzeczy, niech miłość Twoich bliskich i prawdziwe szczęście nigdy nie odejdą od Ciebie.

Wszystkiego najlepszego! A w te święta życzymy więcej jasnych, jasnych dni, powodzenia, inspiracji, prawdziwej przyjaźni. Niech zawsze będzie uśmiech na twojej twarzy, a twoje oczy błyszczą szczęściem. Niech Twoje życie wypełni się zabawnymi i interesującymi przygodami.

Nasze ulubione słońce! Nasza własna księżniczka! Życzymy Ci czystego nieba, dużo radości, bezgranicznej miłości! Niech nowe odkrycia towarzyszą Ci każdego dnia, bo teraz poznasz otaczający Cię świat. Niech ten świat obdarzy Cię tylko życzliwością i przyjaznym uśmiechem!

Moi drodzy! Nie mogłaś się doczekać tej chwili, a dokładnie rok temu długo wyczekiwany bocian przyleciał do twojego domu z małym, ale jakże cennym zawiniątkiem. Przez rok z małej lalki wyrosła bardzo piękna i mądra dziewczynka. Pozwól jej dalej się rozwijać, nigdy nie przestając zadowalać ją swoimi sukcesami i osiągnięciami, a ty będziesz dla niej wsparciem i wsparciem, poprowadź ją przez tę trudną ścieżkę do dorosłości!

Nasze drogie Słoneczko, Twoja mama i tata życzą Ci wszystkiego najlepszego! Dorastasz tak szybko, stajesz się dorosły i sprawiasz, że jesteśmy szczęśliwi! Tyle ciekawych rzeczy przed Tobą, cały świat na Ciebie czeka! Ciesz się każdym nowym dniem, spotykaj ludzi z uśmiechem i bądź szczęśliwy!

Nasze ukochane dziecko! Nadal jesteś dzieckiem, ale wierzymy i wiemy, że wyrośniesz na cudowną, mądrą, zdrową i szczęśliwą dziewczynkę! I zawsze będziemy przy Tobie pomagać, wspierać, wyjaśniać, pocieszać, radować się. Niech każdy dzień przyniesie Ci wiele radości, nowych przyjaciół i odkryć!

Miła dziewczyna! W Twoje urodziny życzymy Ci wszystkiego najlepszego i przytulamy z głębi serca. Bądź mądrym, pięknym dzieckiem, proszę rodziców i dziadków. Jesteś bardzo dobrą, wesołą dziewczynką, sprawiasz miłość i radość wszystkim, którzy są w pobliżu.Niech otaczają Cię tylko życzliwi, rozumiejący ludzie, którzy pomogą Ci ujawnić swoje talenty i oświetlić Twoje życie jasnym światłem!

Nasza radość, nasza mała księżniczka! Gratulujemy Ci pierwszych wakacji w życiu i życzymy, aby gwiazda szczęścia zabłysnęła nad Tobą! Niech światło tej gwiazdy oświetli Twoją ścieżkę życia i wskaże Ci drogę do szczęścia! Życzymy Ci, abyś swoim uśmiechem niestrudzenie rozgrzewał serca bliskich i bliskich, ponieważ w Tobie widzą sens swojego istnienia! Cieszymy się nieskończenie, że los nam dał! Nigdy nie przestaniemy podziwiać Twojego piękna! Życzymy Ci, aby Twoja dusza w końcu stała się tak piękna, jak Twoja śliczna buzia! Postaramy się wychować Cię z godnością i zrobić wszystko, abyś czuła się kochaną i szczęśliwą dziewczyną! Zawsze trzymaj się mocno rodzicielskich rąk, bądź posłuszną i mądrą dziewczyną! Niech pierwszy rok Twojego życia będzie świetnym początkiem Twojego sukcesu! Bądź szczęśliwy od pierwszych lat życia, kochanie! Wszystkiego najlepszego!

Najlepsze gratulacje z pierwszego roku dla chłopca, dziewczyny w prozie

Jasne gratulacje dla 1-letniego chłopca, dziewczynki, z głębi serca

Dzisiaj są urodziny małego słoneczka. Przez cały rok zachwycasz nas swoim słodkim uśmiechem i psotnym śmiechem. Życzę, abyś jak najszybciej zaczął tupać nogami jak to możliwe i poznać ten świat w całej jego urodzie. Zabawa dla Ciebie, zdrowie, dużo ciekawych i zabawnych!

Ładne dziecko, gratuluję ci pierwszego roku życia.Niech balony latają, niech gratuluje Ci cała rodzina, niech ciasto ze świeczką będzie dziś najsmaczniejsze, niech w Twoim życiu zawsze będzie morze przyjemności, radości i szczęścia

Dokładnie od roku jesteście dumnie nazywani rodzicami. A ta mała dziewczynka, której urodziny mamy tu świętować, dała powód, żeby cię tak nazwać. Tytuł rodziców jest bardzo ważny i odpowiedzialny, mają trudną, ale tak przyjemną misję – wychowanie małego człowieka. Pozwól swojej dziewczynie zachwycić się nową wiedzą i umiejętnościami, a ty pomożesz jej odkrywać ten świat, wesprzyj ją miłym słowem, mądrą radą!

Kochanie (imię dziecka)! Chcę ci pogratulować twoich pierwszych urodzin. Minie wiele lat, a my zapamiętamy Cię jako taką malutką uroczą księżniczkę, którą dziś przed nami pojawiłaś się. Chcę Ci powiedzieć, że tak pięknych dziewczyn jak Ty po prostu nie ma już na świecie! Dlatego musisz stać się najszczęśliwszym i najbardziej ukochanym! Życzę wszystkim ziemskich błogosławieństw, sukcesów, postępu i dobrego zdrowia!

Gratulujemy pierwszej randki. Małe słoneczko, niech wszystko pięknie ułoży się w Twoim życiu. Niech szczęście przychodzi dzień po dniu. Życzę Ci życia w bajkowej krainie, w której znajdziesz morze przyjaciół i przygód. Niech Twój uśmiech zawsze nas wszystkich uszczęśliwia. Zdrowie i dobre samopoczucie dla Ciebie. Niech anioł zawsze Cię chroni, daje siłę i miłość.

Gratulujemy narodzin promienia światła w Twojej rodzinie. Od roku świeci i daje Ci ciepło i miłość.Pragnę, aby dziecko wyrosło na mądre, zdrowe, inteligentne dziecko, które będzie miało nad głową jasne słońce, a świat wokół niego natychmiast zmieni się w kolory tęczy.

Nasz książę będzie dziś obchodził swoje pierwsze urodziny. W międzyczasie tak radośnie układa prezenty, że chcę zwrócić się do jego rodziców. Moi drodzy, chcę powiedzieć, że jesteście niesamowicie fajnymi rodzicami, którzy poświęcają cały swój czas dziecku, którzy nieustannie z nim rozmawiają, chodzą w różne ciekawe miejsca. Rozwijasz dziecko od urodzenia i jest to godne szacunku. Chcę pogratulować tobie i twojemu chłopcu, bohaterowi tej okazji. Niech Twój syn wyrośnie na silnego, zdrowego i silnego chłopca, który zachwyci Ciebie i nas wszystkich. Życzę mu zdrowia, szczęścia i wielu szczęśliwych dni. Niech jego dzieciństwo będzie beztroskie, ciekawe i szczęśliwe. Jestem pewien, że zrobisz dla tego wszystko. Chcę, żeby twój chłopak dorastał w atmosferze miłości, radości i spokoju. Niech wszystko będzie dla niego cudowne. Wesołych Świąt!

Wkrótce wyczołgaj się z pieluch, nasze ukochane i chwalebne dziecko. Życzymy, abyś szybko dorósł i wniósł do naszego domu jeszcze więcej radości i światła, wypełnij go swoim tupieniem i radosnym dziecięcym śmiechem. Życzymy, aby szczęście zawsze podążało za Tobą, aby sukces nie schodził z pola widzenia ani na chwilę, a zdrowie zawsze było tak silne, jak najtrwalszy diament. Wszystkiego najlepszego!

Pierwszy rok jest najtrudniejszy, więc śpieszę z gratulacjami z okazji ukończenia pierwszego roku, wszystkiego najlepszego! Pragnę, aby Twoje dziecko rosło umiarkowanie duże i zdrowe, zachwycało rodziców swoimi odkryciami i chłonęło jak gąbka ogromny przepływ informacji niezbędnych do rozwoju.Pozwól swojemu dziecku wyrosnąć na odważne, inteligentne i dobrze wychowane dziecko, które urzeka każdego śmiechem i szczerym uśmiechem. Bądź zdrowy, nie choruj i uwierz w swoje silne dziecko. Wesołych Świąt! Wszystkiego najlepszego!

“Wychowywanie syna” to jeden z celów życiowych, więc każde urodziny, które masz, są odskocznią do osiągnięcia tego celu, nie mówiąc już o tym, że są to wspaniałe wakacje w samo. Życzę szczęścia na nowym etapie życia i niech wszystko dobrze się ułoży.

Gratuluję Ci, że rok temu szczęście zagościło w Twoim domu. Rosło, piszczało, nie pozwalało mi spać w nocy, a co najważniejsze sprawiało mi szaleńczą radość. Gratulujemy narodzin Twojego skarbu. I życzę Ci zdrowia i długich lat, abyś był zawsze blisko swojego cudu, abyście jak aniołowie stróże zawsze mogli ukryć go przed kłopotami, podać rękę, przycisnąć do piersi, dać radę i po prostu kocham. Cierpliwość i mądrość dla ciebie, abyś mógł edukować, edukować i po prostu być dumnym ze swojego dziecka.

Królik jest mały, piękny! Gratulujemy pierwszych urodzin! Stań się duży i zdrowy, proszę mamę i tatę z nowymi osiągnięciami, uśmiechnij się i zanurz się w niekończącym się morzu zabawek i słodyczy!

Księżniczka! Zebraliśmy się dzisiaj, aby pogratulować ci pierwszej ważnej daty – twojego pierwszego roku.Ten rok nie był łatwy dla Ciebie – dorastałeś bardzo szybko i poznawałeś otaczający Cię świat, a także dla Twoich rodziców – był bardzo odpowiedzialny, ekscytujący, a jednocześnie tak radosny! Niech mama i tata nadal się radują, patrząc na ciebie, a ty wyrośniesz na szczęśliwe i zdrowe dziecko!

Drodzy Rodzice, chciałbym pogratulować Wam pierwszych urodzin Waszego dziecka. Patrzę na niego, a mój uśmiech po prostu nigdy nie schodzi z mojej twarzy. Cóż, nie można być tak słodkim jak on! Życzę mu szczęśliwego i beztroskiego dzieciństwa, które będzie wypełnione jasnymi chwilami, wydarzeniami i wrażeniami. Dzieci nie potrzebują wiele do szczęścia, ale jako rodzic możesz zapewnić im wszystko, aby były uśmiechnięte. Pragnę, aby wyrósł na miłego, inteligentnego i uważnego chłopca, który zachwyci rodziców. Życzę mu zawsze i we wszystkim, aby odniósł sukces, stał się człowiekiem sukcesu i nigdy Cię nie zawiódł. Niech te urodziny będą dla niego zabawą, ale w przyszłym roku zrozumie więcej, dlaczego wszyscy mu gratulują. Gratulacje dla Ciebie i Twojego pięknego syna! Niech nigdy cię nie denerwuje ani nie denerwuje.

Wszystkiego najlepszego dla pięknej i uroczej dziewczyny! Życzę, abyś urósł i stał się ładniejszy w zawrotnym tempie! Być mądrym, a nawet mądrym, szczupłym i wysportowanym, pracowitym, bardzo miłym dla ludzi wokół ciebie! Niech spełnią się wszystkie Twoje ukochane marzenia, uśmiech częściej rozświetla ładną buzię, radość przychodzi niespodziewanie i na długo! Dobrzy i wierni przyjaciele dla ciebie, miłość od krewnych, szacunek w szkole! Powodzenia w nauce i innych zajęciach, dobrego apetytu i słodkiego snu! Bądź kochany i szczęśliwy!

Dokładnie rok temu tego dnia świętowaliśmy narodziny Twojego syna. Ten rok minął tak szybko, że nawet nie zauważyliśmy. Teraz Twój syn stawia już pierwsze kroki, przyjmując gratulacje i prezenty. Chociaż zwraca większą uwagę na prezenty, ponieważ zabawki są mu już znane. Ale po roku będzie bardziej świadomy tego, co się wokół niego dzieje. Życzę mu dobrego zdrowia, wielu radosnych dni, wielu pozytywów. Niech dorośnie jako szczęśliwy, pewny siebie chłopiec, a potem jako mężczyzna. Zawsze powinieneś być z niego dumny, bo to daje siłę. Chcę, żeby spełniły się wszystkie jego życzenia, żeby nigdy nie czuł się źle, żeby jego zdrowie było silne. Wszystkiego najlepszego dla Twojego dziecka! Niech to święto stanie się jednym z najjaśniejszych wydarzeń w jego życiu. I chociaż nie do końca rozumie, jest bardzo szczęśliwy i to dobrze.

Chcemy pogratulować rodzicom rocznego dziecka tego święta. Wykonałeś świetną robotę, okazując dziecku miłość i troskę dzień po dniu. Życzymy cierpliwości, a dziecku aktywnego rozwoju. Niech śmiech zawsze będzie słyszany w Twoim domu, w pracy czeka Cię tylko sukces, więc Twoja rodzina jest przykładem dla wszystkich.

I to Twoje pierwsze urodziny! Niech twoje życie zawsze będzie beztroskie, radosne, szczęśliwe, jasne. Niech twoi rodzice nieustannie otaczają cię pozytywem, miłością, czułością, pięknymi zabawkami i pysznymi słodyczami, nie zmuszaj cię do zbierania zabawek, nie besztaj cię za nic.

Oto kolejne urodziny, jesteś już całkiem dorosłym i poważnym facetem. Gratuluję Ci wakacji i życzę, aby spełniły się wszystkie Twoje ukochane marzenia, a prezenty okazały się dokładnie tym, czego chcesz. Niech wszyscy twoi bliscy dobrze się świętują, a te urodziny zostaną na długo zapamiętane.

Jak szybko minął rok i oto pierwsze urodziny! Życzę Ci dorastania jako zdrowe, dociekliwe dziecko, miłe i najszczęśliwsze! Z tak wspaniałymi rodzicami, niech dzieciństwo będzie czasami beztroskie!

Szczere gratulacje dla rocznego chłopca, dziewczynki do łez

Wszystkiego najlepszego dla dziecka, 1 rok do łez

Kochane dziecko! Gratulujemy z okazji urodzin! Życzymy Ci zdrowego i silnego jak tata, przystojny jak mama i miły jak babcia! Życzymy Ci zakupu bardzo pięknego i ciekawego zabawki, takie, jakie lubisz! Niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia! Dorośnij szybko i stań się prawdziwą osobą, aby wszyscy Twoi bliscy byli z Ciebie dumni!

Wesołych wakacji dla naszego dziecka! Dwanaście miesięcy temu urodziłaś się i wyglądałaś bardziej jak mała, krzycząca, ale najpiękniejsza bryła na świecie. Życzę Wam dalszego odkrywania tego świata z takim samym zainteresowaniem i podziwem, jak przez cały miniony rok. Niech dzisiaj pozwoli Ci zanurzyć się na oślep w świat życzliwości, uwagi i najzabawniejszych zabawek.

Gratulujemy małego cudu w pierwszym roku życia.Serdecznie życzę szczęśliwej podróży i powodzenia, niesamowitej magii i jasnego światła w życiu, dobrego zdrowia i troskliwej opieki, zabawy i gier na świeżym powietrzu.

Szczęśliwego pierwszego roku! Wszyscy bardzo Cię kochamy i cieszymy się z każdego Twojego uśmiechu. Tyle ci się wydarzyło w tym roku, tyle nowych i niezwykłych. Wiele więcej niesamowitych rzeczy czeka na Ciebie. Nie krępuj się zrobić krok do przodu z wciąż słabymi nogami. Życzę zdrowia i dobrego samopoczucia.

Chcę życzyć słodkiej, uroczej i królewsko atrakcyjnej dziewczynie wszystkiego najlepszego! Życzę, abyś zerwał szkarłatny kwiat, złowił złotą rybkę, znalazł skrzynię skarbów i lampę z magicznym dżinem. Niech ani groszek pod pierzastym posłaniem, ani zgubiony but nie przeszkadzają. Szczęście, zdrowie i dobry nastrój!

Drodzy mamo i tato! Dokładnie rok temu w Twoim domu pojawiło się wielkie szczęście – pojawiła się mała dziewczynka! To dziecko uczyniło twoje życie znacznie jaśniejszym, szczęśliwszym. Rodzicielstwo to troski i wielka odpowiedzialność, ale też dużo radości, sens życia. Życzę, aby Twoje dziecko nadal Cię zadowalało, a Ty je edukujesz i chronisz!

Pierwsze urodziny dzieci to bardziej święto rodziców, bo ten rok był dla Ciebie tak ważny i jednocześnie trudny. Drodzy rodzice, chcę wam podziękować za zaszczyt, jaki mi uczyniliście, prosząc mnie o bycie matką chrzestną Waszego dziecka. Moja córko, obiecałem, że będę twoim aniołem stróżem na ziemi, aby pomóc ci uniknąć kłopotów i smutków.Chociaż nie mogę być tam co minutę, moja miłość zawsze będzie z tobą, słoneczko. Dzisiaj jest naprawdę ważny dzień w Twoim życiu, dlatego życzę nieograniczonego szczęścia, dużo miłości, którą będziesz się otaczać

Moja nazwana córka kończy dzisiaj dokładnie rok. Kiedy trzymałem cię w kościele, tak małym i bezbronnym, przysiągłem przed ikonami, że będę cię chronić, pouczać i uczyć dobroci. Razem z Twoimi rodzicami cieszę się z każdego Twojego kroku, każdego małego zwycięstwa i uśmiechu. Niech twój anioł stróż troskliwie opiekuje się tobą w chwili, gdy nie ma mnie w pobliżu, odganiając wszystkie chmury od mojej dziewczyny swoim białym skrzydłem, aby świeciło nad nią tylko słońce. Nie bój się niczego w tym życiu, kochanie, zawsze będę przy Tobie i podam Ci rękę. Niech Twoje pierwsze urodziny będą początkiem długiego i bardzo szczęśliwego życia, w którym podbijesz wszystkie szczyty, które będą przed Tobą i odnajdziesz swoją miłość.

Wszystkiego najlepszego dziecka. Bardzo ważny jest pierwszy rok, czas pierwszych odkryć i właściwych kroków. Niech wszystko się ułoży, niech słońce uśmiechnie się do Ciebie, niech Twoja ścieżka zostanie rozświetlona miłością bliskich, niech Twój radosny śmiech nigdy nie ustanie.

Nasze czyste słońce, nasza złota dziewczyna! Jak się cieszymy, że cię mamy! A teraz przez cały rok zachwycasz nas swoim zabawnym akcentem, małymi palcami, psotnymi oczami! Niech nasza radość nigdy się nie kończy! I niech twoje życie dopiero się zacznie i przyniesie ci wielką przyjemność z rodzicielskiej miłości! Życzymy Ci kochanie, abyś była słodka jak tabliczka czekolady! Niech twoje oczy zawsze się śmieją i nigdy nie płaczą! Bardzo Cię kochamy i gratulujemy Ci pierwszego roku życia z ciastem, na którym pali się tylko jedna świeczka! To cięcie to twoje życie i niech płonie na zawsze! Zadbaj o swoich rodziców swoimi osiągnięciami, rozwijaj się, rozwijaj i ciesz się zabawkami! Niech w twoim życiu będzie wszystko, abyś czuł się kochany i pożądany! Niech pierwszy rok życia położy solidny fundament pod Twoje dziewczęce szczęście!

Mówią, że uczciwe dziecko kocha nie mamę i tatę, ale tubki ze śmietaną. Oczywiście nie odbierzemy Ci miłości do zabawek, słodyczy i zabawy, ale mamy nadzieję, że Ty kochanie pokochasz nas tak samo, jak my kochamy Ciebie. Wszystkiego najlepszego!

Gratulujemy uroczego i cudownego dziecka z okazji pierwszego roku życia. Moja radość, życzę jasnych kolorów świata i wielkich cudów, szczęśliwej rodziny i życzliwych ludzi w drodze, wspaniałych pomysłów i dobrej zabawy, mnóstwa zabawek i przyjemności.

Nasz synek jest już dorosłym chłopcem, ma rok. Kochani, życzę Wam wszystkiego najlepszego w prozie na Wasze pierwsze urodziny.Najważniejsze, że jesteś zdrowy, a wszystko inne nie jest już ważne. Twoi rodzice ci pomogą, zrobią dla ciebie wszystko, a ty po prostu nie musisz chorować. Chcę, żebyś dziś dostała dużo nowych zabawek w prezencie, aby wszyscy ci pogratulowali, żebyś mógł zostać pocałowany, bo to kochasz. Życzę Ci najwspanialszych wakacji, jakie mogą być. Twoi rodzice zrobili dla ciebie taki cudowny dzień i cały dzień się uśmiechasz. Na pewno czujesz, że to twoje święto, że to tylko twój dzień. Niech wszystkie choroby Cię ominą, ale zawsze będziesz miał dużo zdrowia. Jedz dużo owoców, ponieważ pomagają ci szybciej rosnąć i stać się silnym chłopcem.

Patrzę na naszą księżniczkę i nie mogę zrozumieć, jak cały rok minął tak szybko. Wydawałoby się, że urodziłeś się dopiero wczoraj, a dziś już świętujesz swoje pierwsze urodziny. Niewiele jeszcze rozumiesz, ale jestem pewien, że czujesz się bardzo dobrze. Nasza księżniczko, gratuluję Ci wakacji i życzę wszystkiego, co sprawi, że będziesz najszczęśliwsza na tym świecie. Oczywiście masz wspaniałych rodziców, którzy zrobią wszystko, abyś był szczęśliwy. Ale możemy też postarać się o Twój uśmiech. Życzę zdrowia i beztroskiego dzieciństwa. Za kilka lat pójdziesz do przedszkola, poznasz nowych przyjaciół, będziesz bawić się na dworze, uczyć się liter i wiele więcej. Przed Tobą ciekawy czas, a teraz nadal cieszysz się czasem, w którym Twoi rodzice robią wszystko za Ciebie.

Rok to czas początku wiedzy i odkryć, w tym czasie mały obywatel dużego kraju uczy się co jest dobre a co złe. Niech więc zawsze ma przed oczami godny przykład w postaci rodziców, kroki będą prawidłowe, a choroby nigdy nie przyćmią ścieżki. Szczęście i zabawa dla młodego urodzinowego mężczyzny.

Cenny diament, wiosenna jaskółka, jasne słońce, radość mamy i ojca! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Moja dziewczyno, przyjmij najszczersze i najgorętsze życzenia w tym wyjątkowym dniu. Niech w Twojej duszy zapanuje dobroć, oczy błyszczą radością, a świat wypełnią niezapomniane wrażenia i przygody.

Dzisiaj jesteś o rok starszy. To wyjątkowe, niesamowite i bardzo ważne wydarzenie w Twoim życiu i tego chcę Ci pogratulować. Czeka na Ciebie wiele cudów, nowych odkryć i jasnych dni. Właśnie rozpoczynasz swoją wielką podróż do krainy nieznanego i tajemniczego. Nie zgub się w tym! Życzę Ci, aby wszystko zawsze się dla Ciebie układało i aby Twoja podróż dawała Ci wiele niesamowitych i dobrych rzeczy.

Masz dzisiaj roczek, moja mała słoneczko i życzę, aby każdy dzień Twojego życia przynosił Ci nowe odkrycia, dużo radości i pozytywów! Wiedz, że jesteś największym szczęściem w moim życiu i zawsze będę Cię obdarzać moją miłością, troską i uczuciem!

Pierwszy rok życia jest wypełniony wieloma próbami, zarówno dla dziecka, jak i dla jego najbliższych. Ale wszystkie zmartwienia, kłopoty i niespokojne noce przyćmiewa uśmiech zdrowego, wesołego i zadowolonego dziecka! Życzę chłopcu, aby rósł i rozwijał się w miłości i pełnił dobre samopoczucie!

Nadszedł długo wyczekiwany urlop – dzisiaj skończyłaś roczek! Nie oznacza to, że pozostawia się kaprysy i niespokojne noce. Ale to jest randka, która odwraca nową stronę w twoim życiu.Teraz będziesz musiał jeszcze bardziej się postarać, aby nauczyć się wymawiać pierwsze słowa i postawić pierwsze kroki. Życzę Ci, kochanie, dobrego zdrowia i nowych osiągnięć! A twoi rodzice, dziadkowie, cierpliwość i miłość!

Dziecko ma już rok, co oznacza, że ​​wkrótce nadejdą najbardziej pamiętne wydarzenia! Niech dziecko dorośnie zdrowe, silne, jak tata i piękne, jak mama! Aby cię zadowolić i sprawić, że będziesz dumny!

Wielkie wydarzenie, pierwszy rok to pierwsza ważna data. Gratulacje, króliczku. Życzę Ci wszystkiego nowego, ciekawego, zabawnego, ekscytującego, imponującego, niezapomnianego, pięknego i miłego na tym świecie. Słoneczko, niech każdy dzień staje się lepszy od Twojego uśmiechu. Dorastaj, rozwijaj się, zdobywaj nowe wyżyny, proszę mamę i tatę, baw się z dziadkami, baw się, tańcz i śpiewaj, śnij, igraj i bądź szczęśliwym dzieckiem!

Jesteś moim małym aniołkiem! Twój uśmiech sprawia, że ​​się rozpływam! Kiedy patrzysz na mnie swoimi czułymi i uroczymi oczami, mama jest gotowa na wszystko! Bądź silny, zdrowy, najszczęśliwsze i najszczęśliwsze dziecko na całym świecie! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego dla naszego bohatera! Niech łamigłówki zostaną łatwo rozwiązane, będzie całe morze prezentów, mama i tata będą posłuszni. Graj, baw się i bądź zdrowy.

Wszystkiego najlepszego, słodkie dziecko. Życzę szczęśliwego dzieciństwa w jasnych kolorach i marzeniach, z balonami i karuzelami, z wesołymi przyjaciółmi i piosenkami, z ciekawymi hobby i podróżami.A nawet jeśli masz zaledwie rok, możesz już wyruszyć własnymi krokami w kierunku przygód, które przygotowało dla Ciebie życie.

Synu, gratulacje. Jesteś naszym człowiekiem, naszym bohaterem, więc bądź zawsze zdrowy, szczęśliwy, niech Bóg błogosławi, szczęśliwy, cierpliwy, niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia. Jesteś naszą dumą i wsparciem. Kochamy Cię.

Słodkie, radosne dziecko! Tak minął pierwszy rok waszego bogatego, ciekawego i pouczającego życia. Życzymy Tobie, naszemu dziecku, abyś rósł i rozwijał się, poznawał świat, widział wszystko wokół w jasnych kolorach i pozytywnych emocjach. Bądź naszym ukochanym dzieckiem silnym, silnym i zawsze, zawsze wesołym.

Gratulujemy szczęśliwym i cudownym rodzicom pierwszego roku ich ukochanego i cudownego dziecka. Życzę powodzenia i miłości, pomyślności i powodzenia, radości i światła, ciepłych nadziei i prawdziwego szczęścia. Pozwól dziecku rosnąć i odkrywać świat z zainteresowaniem. Dobre zdrowie dla słońca, piękne życie i szczęście.

Wszystkiego najlepszego, słoneczko, śliczne dziecko! Życzymy zawsze wspaniałego nastroju, dużo śmiechu i radości, dobrego zdrowia i ciągłego rozwoju. Poznaj świat i rozwijaj się we wszystkich kierunkach. Bądź najszczęśliwszym i najbardziej beztroskim dzieckiem!

Żaden z nas dorosłych nie pamięta pierwszego roku swojego życia. Ale właśnie w tym roku nieświadomie rodzą się w nas najważniejsze uczucia: zaufanie, przywiązanie, miłość. Są to uczucia, które intuicyjnie łączą dziecko z matką. Te uczucia nie wymagają drogich prezentów ani niezapomnianej rozrywki. Dość delikatnych rąk matki i pieszczoty ojca. Gratulacje, kochanie (dodaj żądane imię, na przykład Artem) w pierwszym roku życia. Oprócz najważniejszej rzeczy, którą już masz, życzę Ci dodania innych dobrych cech i umiejętności!

Mały, jasny aniołek! Nawet jeśli nadal nie rozumiesz, dlaczego tak wiele osób się dzisiaj zebrało, ubrali elegancką sukienkę i udekorowali salę wieloma balonami, ale pewnie też jesteś zadowolony z tego całego piękna i rozumiesz, że dzieje się coś bardzo radosnego i ważnego tutaj – Twój pierwszy dzień Narodzin! Niedawno byłeś dzieckiem ważącym nieco ponad trzy kilogramy, a dziś już tupiesz i dużo wiesz i rozumiesz! Niech następny rok przyniesie Ci wiele nowych i interesujących rzeczy!

Moje drogie dziecko! Mimo, że jesteś jeszcze dzieckiem, stawiasz już pierwsze kroki w kierunku piękna. Niech każdy twój krok staje się coraz bardziej pewny siebie i niech twój anioł stróż chroni cię w każdej chwili. I często będziemy Cię odwiedzać i zachwycać prezentami i prezentami nie tylko w Twoje urodziny!

Gratulacje, wspaniali rodzice, z okazji pierwszego roku życia Twojego dziecka.Życzę, aby Twoja rodzina była zawsze szczęśliwa i silna, aby Twój cud był zdrowy i radosny, aby każdy Twój dzień był pełen miłych uśmiechów, dobrej zabawy, jasnych zdjęć, kolorowych emocji i niezapomnianych chwil.

Wszystkiego najlepszego, nasze kochane dziecko. Każdego roku dorastasz i wkrótce dogonisz mamę i tatę. Niech więc w życiu wszystko się ułoży, nauka jest łatwa, a w pamiętniku będą wyjątkowo doskonałe oceny, przyjaciele będą najwierniejsi i nigdy się nie zgubią.

Nasz urok, nasze dziecko! Niech twoje serce nigdy nie zazna smutku, a złe chwile w życiu po prostu zabraknie! Życzę, abyś zawsze był w towarzystwie troskliwych serc.

Gratulujemy cudownemu maleństwu w pierwszym roku życia. Życzę Ci słońca, pierwszych samodzielnych odkryć i pierwszych wielkich osiągnięć, wspaniałego nastroju i radosnej atmosfery w domu, słodkiego snu i aktywnego czuwania, emocjonujących zabaw i zdrowych smakołyków.< /p>

Urodziłeś się na świecie i ozdobiłeś go, rozświetlając nas wszystkich uśmiechem przez cały rok, rozrośłeś się zauważalnie iz każdym nowym dniem rośniesz i uczysz się czegoś nowego. Razem z Wami radujemy się i żyjemy jak na nowo. Kochamy Cię kochanie, dorastajmy szczęśliwi i zdrowi ku radości nas wszystkich.