Gratulacje dla 1-letniego chłopca, dziewczynki

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Zrobiliśmy wybór pięknych gratulacji dla 1-latka chłopcu, dziewczynie w prozie, do łez, abyście mogli jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Gratulacje, drodzy rodzice, z okazji pierwszego roku życia dziecka – tak ważne urodziny! Życzymy Ci cierpliwości, życzliwości, radości z osiągnięć dziecka, niech rośnie duży, zdrowy, posłuszny i szczęśliwy! Dobre samopoczucie dla Twojej rodziny!

Drogie dziecko! Z każdym dniem rośniesz, my ledwo mamy czas, aby pamiętać o Tobie w pojedynkę, a Ty już masz czas na zmiany, zdobywanie wiedzy, nowych dobrych nawyków, zachwycanie rodziców swoimi sukcesami. Życzymy Ci wszystkiego najlepszego i dorośniesz na mądrego i miłego chłopca, który wie, czego chce od życia i pewnie dąży do celu.

Wszystkiego najlepszego! Życzę wam, abyście świecili słońcem, byście zdrowo dorastali, z czasem wzmacniali motorykę, byli posłuszni jak niedźwiedzie i króliczki, by zadowolić rodziców. Niech los przygotuje łatwe życie, mnóstwo ciekawych zajęć, obfitość miłości, powodzenia, szczęścia, zwycięstw, prezentów, urody, wspaniałego charakteru, życzliwości.

Wszystkiego najlepszego dla naszego małego aniołka! W końcu dzisiaj masz już 1 rok. Rozwijaj nas wszystkich dla radości. Życzę beztroskiego i jasnego dzieciństwa, więcej pocałunków i miłych słów od wszystkich bliskich, a zwłaszcza od mamy i taty. Obyś miał wielu miłych i słodkich przyjaciół.Niech będzie dużo słodyczy, lodów i zabawek. Uszczęśliwiaj mamę każdego dnia uśmiechem, a tatę pewnymi krokami. Wszystkiego najlepszego, słoneczko!

Twoja obecność, synu, wywróciła nasze życie do góry nogami. Pojawiły się tysiące zmartwień, małe rzeczy do zapamiętania, zamieszanie i małe doświadczenia. Ale wraz z tymi małymi zmartwieniami dałeś nam wielkie szczęście, z którym nic na tym świecie nie może się równać. Gratulujemy Ci pierwszego roku i chcemy, aby nasza radość została przekazana Tobie, abyś cenił swoją rodzinę w ten sam sposób i dorastał silny i zdrowy!

Drodzy rodzice! Dziś zadbaliśmy o to, aby wszystkie wasze wysiłki w edukacji nie były zbyteczne ani daremne. Wychowałeś cudowne dziecko. Chciałbym więc pogratulować wam tego szczęśliwego święta i życzyć dalszych inspiracji, nie traćcie ducha, gdy na drodze pojawiają się trudności, bądźcie pewni siebie i odważni. Życzymy samych szczęśliwych dni rodzinnych i niekończącego się dobrobytu!