Gratulacje dla koleżanki z okazji urodzin córki

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Przygotowaliśmy wybór najpiękniejszych życzeń urodzinowych dla dziewczyny Twojej córki do łez, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Drogi przyjacielu, dzisiaj jest twoje święto, dzień, w którym zostałaś matką najpiękniejszej córki na świecie. Gratuluję ci urodzin twojej słodkiej księżniczki i życzę wzajemnego zrozumienia i jasnych uczuć, zabawy i wspólnych zwycięstw. Obyś zawsze odnosił sukcesy w byciu najwspanialszą matką najwspanialszej córki.

Kochanie! Wszystkiego najlepszego dla Twojej córki – najważniejszej osoby w Twoim życiu! Z całego serca życzę, aby Twoje relacje z nią zawsze pozostały przyjazne, bezchmurne, ufne. Aby znalazła w tobie silne wsparcie, którego czasami tak bardzo potrzebuje! Życzę jej kobiecego szczęścia i dobrego zdrowia!

Mój drogi, kochany i wierny przyjacielu, życzę ci wszystkiego najlepszego dla twojej córki! Życzę, aby Twoje słońce świeciło jasno i przez długi czas, aby cieszyło Cię sukcesami i osiągnięciami, niech Anioł chroni ją przed trudami i kłopotami, obyś zawsze miał wzajemne zrozumienie, zaufanie i szczęście.

Dziewczyny to niesamowite stworzenia. Potrafią zaskoczyć każdego – a zwłaszcza rodziców, bo nie ma już jednej dociekliwej i kochającej przygody.Dlatego, drodzy rodzice, życzę Waszej córce wyjątkowo pozytywnego zaskoczenia. Abyś czuł się niesamowicie dobrze i cudownie od swojej córki!

Wszystkiego najlepszego dla Twojej małej księżniczki – Twojej córki! Niech jej życie będzie cudowną bajką – z magiczną różdżką spełniającą wszystkie życzenia, zebranym przez siebie obrusem wyłożonym smakołykami i oczywiście przystojnym księciem na białym koniu!

Wszystkiego najlepszego dla Twojej córki i Ciebie! Niech Twoja dziewczyna zawsze będzie szczęśliwa i zdrowa, uśmiechaj się jak najczęściej i ciesz się swoim sukcesem! Życzę, aby miłość, harmonia i wzajemne zrozumienie panowały w Twojej rodzinie! Wszystkiego najlepszego dla Twojej córki i dla Ciebie!

Drogi przyjacielu! Dziś Twoja córka stała się trochę bardziej dojrzała i wkrótce będzie dla Ciebie niezastąpioną asystentką. Niech rośnie zdrowa i piękna, niech codziennie zadowala mamę i tatę. Serdecznie gratuluję wakacji!

Dzisiaj są urodziny Twojej córki, co oznacza, że ​​są to również Twoje urodziny! Życzę Wam, dziewczyny, wszystkiego najlepszego, dobrego zdrowia i wielu pozytywów na co dzień! Niech spełnią się wszystkie marzenia Twojej dziewczyny, aby stała się jeszcze szczęśliwsza! Niech blask jej radosnych oczu da poczucie szczęścia i Tobie!

Drogi przyjacielu, z całego serca gratuluję ci urodzin twojej córki.Życzę, aby twoje piękno zawsze było szczęśliwe i kochane, niesamowicie piękne i szczerze miłe, odnoszące sukcesy w każdym biznesie i niewątpliwie wesołe. Życzę wzajemnego zrozumienia, powodzenia, pomyślności i pomyślności.

Mój przyjacielu, serdecznie gratuluję ci urodzin twojej księżniczki. Życzę, aby twoja córka była bohaterką dobrej bajki, aby była piękną dziewczyną, asystentką mamy. Niech córka zainspirowana Twoją miłością leci w kierunku swojego marzenia, niech zawsze czuje wsparcie mamy i radośnie rozmawia z Tobą o wszystkim, co ważne. Szczęście dla twojej córki i pokój dla twojej rodziny.

Drogi przyjacielu, gratuluję Ci wspaniałego i znaczącego dnia, wszystkiego najlepszego dla Twojej córki. Mogę śmiało powiedzieć, że doskonale pamiętasz moment pierwszego spotkania ze swoją urodą. Życzę, abyś zawsze troszczyła się o swoją córkę z taką samą trwogą i czułością, aw zamian otrzymywała miłość i szacunek. Niech twój związek będzie szczery, niech twoja modlitwa chroni córkę przed zazdrością i rozrywaniem, niech twoja dziewczyna będzie najszczęśliwsza na Ziemi.

Mój drogi przyjacielu, gratuluję ci urodzin twojej wspaniałej córki. Chciałbym, aby twoja dziewczyna zawsze wiedziała, jak się bronić, pokazywać swoje talenty, pokazywać swoje umiejętności i osiągać wszystkie swoje pragnienia i cele. Niech spełnią się marzenia Twojej córki, niech w Twoim związku nie będzie nieporozumień i urazy.

Gratulacje, drogi przyjacielu, kolejnego dnia narodzin twojej małej księżniczki. Aniołowie wysłuchali twoich próśb i kilka lat temu dali ci córkę. Chciałbym, żeby zawsze chronił zarówno ciebie, jak i ją przed wszelkimi kłopotami. Niech dziewczyna zawsze będzie otulona szczęściem i idąc przez życie pozostawi po sobie ślady radości, dobroci i piękna. Zdrowie dla was obu, moje drogie dziewczyny!

Drogi przyjacielu, gratuluję Ci wspaniałych wakacji, wszystkiego najlepszego dla Twojej wspaniałej córki. Życzę, aby Twoja uroda żyła jak w bajce, aby jej serce biło natchnieniem, aby każdy dzień przynosił jej poczucie szczęścia i radości. Niech córka słucha rad matki, niech nigdy nie traci czasu na szczere, ciepłe rozmowy w przytulne wieczory przy filiżance herbaty z ciastkiem.

Wszystkiego najlepszego córko, gratuluję ci mój drogi przyjacielu! Czas leci, nie możesz go zatrzymać, a dziś znowu masz wakacje. Doskonale pamiętasz ten szczęśliwy dzień, to niezapomniane i nieopisane uczucie, kiedy po raz pierwszy zobaczyłaś dziecko.Życzę Wam wspólnego życia i dobrej zabawy, Waszej córce życzę wspaniałych cudów i radosnych wydarzeń w życiu, Waszej rodzinie życzę pomyślności i dobra.

Wzruszenie gratulacji dla przyjaciółki z okazji urodzin córki

Życz przyjacielowi wszystkiego najlepszego z okazji urodzin córki

Mój drogi przyjacielu, wszystkiego najlepszego! Niech twoja córka sprawi ci wielkie sukcesy w nauce. Niech stara się być jak jej matka, piękna i mądra!

Wszystkiego najlepszego dla twojej córki, mój drogi przyjacielu. Życzę wzajemnego zrozumienia i prawdziwego zaufania, szczerej miłości i dobrych rad dla siebie. Niech ścieżka życia twojej dziewczyny będzie jasna i szczęśliwa, niech los przygotuje dla niej wiele przyjemnych prezentów i radosnych wydarzeń.

Życzymy Twojej córce życia w taki sposób, aby jej serce przepełniało radość! Niech ten uroczy i czuły mały człowiek zawsze będzie otoczony dobrocią i miłością! Niech ominą go smutki tego świata, a dla Ciebie Twoja dziewczyna będzie źródłem wielu pozytywnych emocji!

Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Twojej córki! Życzę jej, aby wyrosła na mądrą, uczciwą, życzliwą i silną postać! By być Ci posłusznym, pomagać we wszystkim i być dumnym! I oczywiście po to, żeby chłopcy odwrócili głowy patrząc na nią!

Drogi przyjacielu, wszystkiego najlepszego dla twojej córki. Z całego serca życzę, aby Twoja piękność była szczęśliwa i głęboko kochana, pomyślna i pogodna, życzliwa i pogodna, wspaniała i wyjątkowa. Życzę szczerego zaufania, zrozumienia, szczęścia i powodzenia.

Mój drogi przyjacielu, ten dzień jest szczególnym świętem w twoim życiu. Gratuluję ci urodzin twojej córki i życzę jej słonecznych dni i dobrych pomysłów, prawdziwych cudów i powodzenia. Życzę, aby moja córka zawsze mogła dzielić się z Wami swoją radością i radością, abyście zawsze mogli zapewnić wsparcie i pomoc dla swojej córki.

Gratuluję Ci szczęśliwych wakacji – urodzin Twojej córki! Niech Twoje piękne, niczym anioł, dziecko zawsze przyniesie Ci radość, otoczy Cię życzliwością i troską! Niech jej piękne oczy błyszczą szczęściem, a jej słodki uśmiech rozkwitnie i da frajdę!

Drogi przyjacielu, dzisiaj są cudowne wakacje – urodziny twojej córki. Gratuluję Ci z całego serca i życzę, abyś była ikoną stylu i przykładem wspaniałości dla swojej córki. Niech wszystko będzie cudowne w życiu twojej dziewczyny, niech los każe jej być szczęśliwą i najbardziej ukochaną.

Dzisiaj jest szczególne święto, ponieważ w tym dniu urodziła się Twoja ukochana córka. Z całego serca pragnę, aby moja córka niczym mały kwiatek sięgający do słońca zachwyciła Cię swoimi pięknymi płatkami i wypełniła życie pysznym aromatem!

Gratulujemy narodzin Twojej ukochanej córki! Dziś jest bezradną, łagodną istotą, aw przyszłości będzie twoją dumą i wsparciem! Spokój i zdrowie dla dziecka i całej rodziny!

Drogi przyjacielu, gratuluję ci urodzin twojej córki! Ona jest twoją miłością, twoją nadzieją, twoją siłą. I z całego serca życzę wam obojgu wszystkiego najlepszego. Życzę, aby Twoja piękność nie znała smutku i rozczarowania. Życzę, aby Twoje matczyne serce było zawsze gotowe kochać i rozumieć Twoje dziecko. Życzę Ci mądrości, cierpliwości, pewności siebie, aby pomóc Twojej córce budować życie w oparciu o jej marzenia, pragnienia i oczekiwania.Życzę wam, dziewczyny, zdrowia i urody, sukcesu i pomyślności!

Wszystkiego najlepszego dla twojej dziewczyny! Niech kwiaty nie wydają się tak piękne w jej obecności! Niech wszyscy chłopcy staną się obok niej dżentelmenami, a dziewczyny spróbują ją naśladować! Szczęście i zdrowie dla księżniczki! Niech jej poranki zawsze będą radosne i piękne, a wieczory magiczne i ciepłe!

Wszystkiego najlepszego dla najlepszej dziewczyny na świecie – Twojej córki! Niech ten delikatny pączek stanie się piękną różą! Niech słońce miłości ją ogrzeje, ciepłe deszcze szczęścia obmyją ją, a delikatne wiatry zmian przyniosą jej szczęśliwe wieści!

Mój drogi przyjacielu, z całego serca gratuluję ci urodzin twojej córki. Życzę wzajemnego zrozumienia z córką, zaufania, szczerych rozmów i silnej miłości. Niech twoja rodzina będzie szczęśliwa i silna, niech w twoim domu będzie radość i zabawa. Życzę mojej córce prawdziwej dumy i wielkiego szczęścia w życiu.

Drogi przyjacielu, gratuluję Ci kolejnych urodzin Twojej córki! Życzę jej inspiracji, perfekcji, wyjątkowości i osobowości, a ty, moja droga, jesteś dumna ze swojej córki, nadaj z nią tę samą falę i bądź jej najlepszym przyjacielem!

Piękne gratulacje dla przyjaciółki z okazji urodzin córki

Jasne gratulacje dla przyjaciółki z okazji urodzin córki

Wszystkiego najlepszego dla twojej córki. Niech los będzie dla niej łaskawy, hojny w prezenty i dobrych ludzi.Niech spełnią się jej marzenia i życzenia. Podaruj swojej córce miłość i komfort w domu. Od Ciebie nauczy się doceniać życie, wierzyć w siebie, cieszyć się każdym dniem, kochać i szanować bliskich. Szczęście dla Twojej rodziny.

Bycie matką to szczególny dar od Boga. A bycie matką dziewczynki to podwójny dar. Córka jest odzwierciedleniem Twojej istoty, Twoich marzeń i urzeczywistnieniem czegoś, czego nie udało się kiedyś osiągnąć. Ale tylko prawdziwa matka będzie w stanie zaakceptować naturę i pragnienia swojego dziecka, liczyć się z kaprysami swojej dziewczynki. Wszystkiego najlepszego dla Twojej córki, obyś zawsze był z nią po drodze.

Moja droga, dziś podarowała nam swoją śliczną córeczkę i pragnę jej i Tobie pogratulować tych wspaniałych wakacji! Życzę, aby Twoja gwiazda sprawiała Ci przyjemność, była posłuszna i wesoła, zawsze przychodziła do Ciebie po radę i wsparcie i rozwijała się tak pięknie jak Ty!

Drogi przyjacielu, gratuluję ci urodzin twojej córki, życzę jej miłości, szczęścia i piękna.

Wszystkiego najlepszego dla Twojej córki. Wychowaj ją, jak Kopciuszek, w pracy i posłuszeństwie. A wtedy wyrośnie z niej prawdziwa księżniczka, której podda się nie tylko książę, każdy smok. Obdarzaj ją hojnie miłością i troską każdego dnia, a na pewno powróci. Dobrobyt, szczęście, zgoda na rodzinę.

Gratulujemy narodzin Twojej pięknej córki. Niech ciągle się uśmiecha, raduje, a przede wszystkim niech będzie zdrowa.Życzę twojej silnej rodzinie dużo cierpliwości i wytrwałości! Niech Twój dom będzie pełen szczęścia i miłości!

Drogi przyjacielu, w najbliższe urodziny twojej córki życzę Ci doświadczyć pełnego wachlarza pozytywnych emocji: dumy, radości, miłości, wdzięczności. Niech urodzinowa dziewczyna weźmie od ciebie wszystko, co najlepsze i łatwo i naturalnie osiągnie wszystkie swoje cele. Niech czeka na nią wiele perspektyw, wspaniała praca i prawdziwa miłość!

Drogi przyjacielu, wszystkiego najlepszego dla twojej córki. Życzę twojej urodzie zdrowia i wiecznego szczęścia. Życzę Wam, abyście byli prawdziwymi przyjaciółmi, którzy ufają sobie nawzajem i chętnie dzielą się swoimi sekretami. Życzę, aby twoja córka zawsze była twoją dumą, radością i najczystszą miłością. Życzę twojej dziewczynie, aby mogła budować swoje życie tak, jak marzyła. Niech właściwi ludzie zawsze będą u jej boku. Niech wszystkie drogi do sukcesu zawsze będą dla niej otwarte.

Wszystkiego najlepszego dla Twojej córki! Znajomymi chcemy Ci powiedzieć, że zgodziliśmy się na szczęście, że poprowadzi twoją córkę za rękę, pomoże jej zawsze i we wszystkim, rozproszy ciemne chmury, odpędzi zazdrosnych ludzi i nieżyczliwych i da morze \ szczęśliwe szanse!

Moja droga, cudowna przyjaciółko, dzisiaj w twoim życiu jest jasne święto – urodziny twojej słodkiej córki. Gratuluję i z całego serca życzę spokojnego nieba nad głową dziecka, prawdziwego szczęścia i jasnej radości w życiu uroczej córki. Chciałbym, aby twoja dziewczyna mogła łatwo podzielić się z tobą jakimkolwiek sekretem, aby w twoim związku nie było nieporozumień i urazy.

Gratulujemy urodzin Twojej uroczej córki! Chciałbym, aby w jej życiu, jak we wszystkich dobrych bajkach, zawsze była magia. Niech słońce zawsze ogrzewa Twoją rodzinę swoimi promieniami i pocałuj dzisiejszą urodzinową dziewczynę w policzek!

Drogi przyjacielu, dzisiaj są urodziny twojej drogiej córki! Niech twoja dziewczyna będzie szczęśliwa i często promiennie się uśmiecha! Życzę jej, aby pozostała piękna i mądra, abyś zawsze był dumny ze swojej córki! Niech życie twojej księżniczki będzie bajecznie piękne!

Drogi przyjacielu, dzisiaj w twoim życiu jest święto – urodziny twojej słodkiej córki. Życzę Ci, abyś zapamiętała na chwilę te szczęśliwe chwile pierwszego spotkania z ukochanym i kochanym dzieckiem, zapamiętała jej pierwszy uśmiech i pierwsze kroki, pierwsze wzloty i upadki, pierwsze słowa i pierwsze ważne wydarzenia. Niech wszystkie te chwile na zawsze pozostaną w Twojej pamięci i dodadzą Ci sił. Życzę Twojej córce wielkiego szczęścia, prawdziwej miłości i niesamowitego szczęścia na jej drodze życiowej.

Przyjacielu, gratuluję Ci wspaniałych wakacji, wszystkiego najlepszego dla Twojej córki. Niech twoja dziewczyna zawsze będzie jasną nadzieją twojego serca i prawdziwą dumą twojej duszy. Życzę wzajemnego zrozumienia i silnego związku w życiu, życzę, abyś zawsze miał możliwość pomagania i wspierania swojej córki.

Mój drogi przyjacielu, wszystkiego najlepszego dla twojej córki! Życzę ciągłych kobiecych radości.Dużo miłości, zdrowia, ciepła i zrozumienia. Bądź najdroższa, piękna i wesoła!

Dziewczyno, gratulacje, dzisiaj są urodziny twojej córki. Bądź szczęśliwy i zdrowy, ufaj sobie nawzajem i niech nie będzie między wami żadnych tajemnic!

Drogi i ukochany przyjacielu, wszystkiego najlepszego! Niech twoja córka otrzyma od ciebie wszystko, co najlepsze! Niech Twój tandem osiągnie wszystkie Twoje cele! Niech urodzinowa dziewczyna posłucha mądrych rad swojej pięknej matki, dorośnie na mądrą i niesamowicie charyzmatyczną piękność!

Wychowywanie wspaniałej córki to najtrudniejsza praca na świecie. Gratuluję najlepszej mamie z okazji urodzin ukochanej córki, bajecznej urody i rzadkiej mądrej dziewczyny! Życzę Wam obojgu najbardziej magicznych chwil wypełnionych przyjemnymi emocjami i promiennym uśmiechem, niesamowitej urody i luksusowych przygód! Wypełniasz świat urokiem i czułością, szczęściem i miłością do siebie!

Mój drogi przyjacielu, gratuluję ci urodzin twojej córki. Niech życie przygotuje tylko szczęście i szczęście dla twojej dziewczyny, niech będzie w twojej mocy uchronić ją przed kłopotami, zdradą i wszelkimi trudnościami. Życzę mojej córce, aby głęboko kochała swoją mamę, abyście razem mogli poradzić sobie z każdym problemem i zadaniem.

Mój przyjacielu, są urodziny twojej córki! To takie fajne. Gratuluję jej wakacji i życzę wspaniałych sukcesów we wszelkich przedsięwzięciach. Niech pozostanie szczęśliwa i pewna siebie. Pozdrów ode mnie!

Jak się cieszymy, że nasi kochani ludzie mają tak piękną córkę! Dziś, w jej urodziny, szczerze życzymy, aby gwiazda, pod którą urodziła się Twoja dziewczyna, była niesamowicie szczęśliwa i wyraźnie oświetlała drogę do sukcesu, osiągnięć i zwycięstw!

Drogi przyjacielu, dzisiaj jest nie tylko święto twojego dziecka, ale także wspaniały dzień niezapomnianego prezentu od twojego przeznaczenia. W ten cudowny dzień zostałaś kiedyś matką pięknej córki. Czas płynie naprzód, Twoje piękno rośnie. I życzę jej miłości i radości, jasnych snów i wspaniałych nagród. Niech twoja córka będzie zawsze szczęśliwa, dumna ze swojej duszy i dobra w sercu.

Wszystkiego najlepszego dla Twojej córki! To takie cudowne wakacje, święto uwagi i komplementów! Święto miłości i życzliwości! Pozwól dziecku dorosnąć jako zdrowa, inteligentna dziewczynka.Szczęście dziś i zawsze!

Mój drogi przyjacielu, gratuluję ci urodzin twojej córki! Życzę, aby Twoje życie było pełne uśmiechów, szczęśliwych chwil i wydarzeń. Aby córka się podobała, była aktywna i zdrowa, dociekliwa i piękna, jak matka. Wzajemne zrozumienie dla Ciebie, przygody i wrażenia. Bądź najjaśniejszymi gwiazdami na świecie!

Głównym atutem matki jest jej piękna córka, prawdziwy skarb i duma matki. Wszystkiego najlepszego dla cudownej córki, z całego serca gratulujemy! Niech słodka dziewczyna stanie się wspaniałą kobietą godną najjaśniejszych i najbardziej radosnych chwil! Niech wszystkie zaplanowane wysokości zostaną jej łatwo podporządkowane, a przeszkody zupełnie nieistotne! Niech wszystkie Twoje oczekiwania spełnią się stokrotnie!