Gratulacje dla nowożeńców

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Dokonaliśmy selekcji szczerych gratulacji SMS dla nowożeńców, z głębi naszych serc, abyście mogli jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Zostaliście mężem i żoną, Dlatego dekret brzmi: Żyj długo, wychowuj dzieci I nie zapomnij tego dnia!

Szczęśliwego dnia ślubu, kochani. Życzę, abyście zawsze pozostali zakochaną parą i mogli stać się szczęśliwą i silną rodziną!

Gratulacje, młodzi ludzie. Życzę Ci prawdziwego szczęścia dla Twojej rodziny i wiecznej miłości do Twoich serc.

Piękne do łez, gratulacje wywołują emocje nie tylko wśród młodych ludzi, ale także wśród wszystkich gości. Te wzruszające gratulacje z okazji ślubu w prozie są już przyjmowane za duszę podczas czytania. Przekonaj się sam.

Szczęśliwego dnia rodzinnego. Kochać się nawzajem! Niech nic nie będzie tajne, a wszystko, co oczywiste, okaże się dobre.

Tylko zrozumienie, że razem oznacza MY i NASZ jest najważniejszą rzeczą, a nie ja i Ty razem, możemy pozostać szczęśliwi w małżeństwie. Życzymy idealnego życia rodzinnego!

W naszych czasach istnieje wyrażenie: to nie cud, że się rozpraszają, to cud, że żyją. I szczerze życzymy, abyś żył niesamowicie!

Życzę dobrej zabawy, ładuj do rana w dniu ślubu. Jak bardzo chciałam, żeby ten dzień się nigdy nie skończył, ale niestety…Życzę wszystkim miłości!

Szczęśliwego dnia ślubu. Niech wasza wspólna droga będzie szczęśliwa, niech wasze życie rodzinne będzie długie i radosne. Życzę miłości, podziwu uczuć i bogactwa.

Szczęśliwego dnia ślubu. Żyj w dostatku, pokoju i dobrobycie. Niech miłość i pozytyw zawsze unoszą się w twoim domu.

Życzę Ci całej radości i szczęścia, jakie przynosi małżeństwo. Niech miłość, którą dziś promieniujesz, zawsze będzie mocną nitką, która będzie Cię trzymać razem w trudnych czasach w przyszłości.

W dniu ślubu pragnę przekazać nowożeńcom słowa szczerych gratulacji. Niech ich rodzinna ścieżka będzie gładka i gładka, a ich małżeństwo wieczne i szczęśliwe.

Wchodząc ramię w ramię w przyszłe życie, pamiętaj, aby wziąć odpowiedzialność za każdy krok.

Chcę, aby wszystkie burze i burze życia zostały rozbite na mocnych stronach twojego rodzinnego statku. Życzę wielkiej miłości i wielkiego szczęścia. Szczęśliwego dnia ślubu!

Szczęśliwego dnia ślubu! Niech Twój dom wypełni się wzajemnym szacunkiem, czułą miłością, płomieniem namiętności, radosnymi wydarzeniami, dobrobytem i dziecięcym śmiechem!

Panna młoda i pan młody! W tym dniu staliście się jedną rodziną, co oznacza, że ​​od teraz wspólnie pokonujecie trudności i będziecie radować się zwycięstwami. Życzę wam podążania tą ścieżką do końca i świętowania platynowego ślubu!

Oto jesteś zakochany w Kupidyna. Myślałeś, że to nie dogoni? Ale nie! W końcu wspólne życie jest o wiele bardziej ekscytujące niż samotne.Szczęśliwi dla was, przyjaciele! Ogromne szczęście rodzinne!!!

Szczęśliwego dnia ślubu. Życzę ślubowi śpiewu i tańca, aby Twoja młoda rodzina była zawsze silna, zdrowa, bogata, szczęśliwa i przyjazna!

Kochany przyjacielu, dzisiaj rozpoczynasz nowy etap w swoim życiu. Mam nadzieję, że jesteś tak szczęśliwa jak panna młoda, na jaką zasługujesz. I że twoje szczęście stanie się przykładem dla innych.

Szczęśliwego dnia ślubu dla młodej rodziny! Życzę ci komfortu, pomyślności i szczęścia w domu, a także iskrzącej, silnej i gorącej miłości.

Szczere gratulacje dla nowożeńców w prozie

Jasne gratulacje dla nowożeńców, z głębi serca

Niech wszyscy goście będą zadowoleni, a wesoła atmosfera sprawi, że wesele będzie wyjątkowo wyjątkowe. Życzymy szczęśliwego życia razem!

Doceń rodzinę, którą stworzyłeś w małżeństwie, niech miłość będzie prawdziwym przyjacielem i stałym mieszkańcem domu. Jesteście cudowną parą, idealną rodziną. Gratulacje!

Drodzy Nowożeńcy. Życzę, abyście szli ramię w ramię przez resztę swojego życia. Niech twój nigdy nie będzie nudny, biedny i głodny. Szczęście dla młodych!

Gratuluję ci dnia ślubu iz głębi serca życzę ci długiego, jasnego życia jako szczęśliwe zakochane gołębie. Gorzki!

Jesteście dla siebie idealni! Życzymy szczęścia na całe życie!

Chciałbym, żeby twoja rodzina leżała na trzech wielorybach; na szacunku, zrozumieniu i miłości. Szczęście i dobrobyt w Twoim domu. Rada i miłość!

Gratulujemy młodym! Życzę, aby Twojemu szczęściu, Twojej miłości, Twoim marzeniom i wspólnym możliwościom nie było końca. Żyjcie w pełnej harmonii waszych serc, kochani.

Szczęśliwego dnia ślubu i życzę silnej miłości i trwałego szczęścia, niezapomnianych chwil i wspaniałych rodzinnych tradycji.

Niech harmonia zapanuje w twoim domu, mądrość rządzi twoją rodziną, a miłość kołysze kołyską twoich dzieci. Szczęśliwego dnia ślubu!

Niech twoje życie rodzinne będzie bogate w szczerość, miłość, szczęście, dzieci, przygodę, osiągnięcia i wzajemną czułość małżeńską. Szczęśliwego dnia ślubu!

Szczęśliwego małżeństwa z najfajniejszą panną młodą i najlepszym chłopakiem jakiego znamy w najbardziej wyjątkowy dzień ich życia! Niech wspólne spacery ścieżkami życia napełnią Cię radością!

Gratulujemy ślubu. Chciałbym, aby każdy dzień wspólnego życia był świętem miłości, życzę, aby w rodzinnej misce było dużo troski, radości i ciepła.

Gorzkie dla was, drodzy. Szczęśliwe wesele. Zawsze bądź związany silnymi więzami i wielkim prawdziwym szczęściem.Miłość do młodych i bogactwa!

W tym dniu zostanie wypowiedzianych wiele życzeń, najważniejsze jest to, aby ich nie zapomnieć. I ważne jest również, aby teściowa i teściowa byli dobrzy.

Szczęśliwego dnia rodzinnego. Życzę, abyście nigdy się nie obrażali i nie oszukiwali. Żyj w pokoju, radości i miłości. Niech ogień i pasja zawsze płoną między wami.

Twoje małżeństwo potwierdzi, że oboje jesteście dla siebie stworzeni i tylko razem możecie osiągnąć szczęście. Życzymy, abyś był kochającym mężem i dobrym ojcem. Gratulacje w dniu ślubu. Brawo od znajomych!

Gratulujemy zaręczyn z piękną parą! Niech wasz ślub będzie najjaśniejszy, niech miłość będzie nieśmiertelna, niech wasze serca płoną ogniem namiętności i biją zgodnie! Kochaj i bądź kochany!

Niech twoje uczucia cię nie opuszczają, Miłość płonie jeszcze mocniej. Życzymy Państwu, Młodej Pary, wspaniałych, czystych, jasnych dni!

Wyobraź sobie, że każde dzisiejsze życzenie to magiczny koralik mieniący się na sznurku miłości. Niech ta nić będzie silna, a dzwoniący naszyjnik stanie się dla Ciebie szczęśliwym rodzinnym amuletem!

Życzę ci małżeństwa pełnego szczęścia, obfitości i dobrobytu. Niech te delikatne więzy zaufania i miłości połączą nie tylko wasze serca, ale także wasze myśli. Szczęśliwego życia razem!

Najpiękniejsze gratulacje dla nowożeńców w prozie

Gratulujemy nowożeńcom w prozie

Dwoje stają się jednym: jedno łóżko, jeden pilot, jedna łazienka. Gratulujemy małżeństwa i partnera życiowego.

Wszystkiego najlepszego dla Twojej rodziny! Niech miłość zawsze będzie na pierwszym miejscu. Życzę powodzenia i domku nad morzem i niech przestanie tu być tak słodko! Chcę „gorzkiego”!

Przed ślubem pan młody obiecuje niebo i ziemię. A po ślubie nie stać go nawet na oddanie żonie pensji. W każdym razie gratuluję i życzę dotrzymania obietnic.

Dzisiaj jest początek twojego nowego życia, dwie gwiazdy tworzą oszałamiającą konstelację. Szczęśliwe życie rodzinne!

Szczęśliwego dnia ślubu! Życzę pokoju, miłości i radości w Twoim domu. Rada i miłość, młodzi ludzie!

Gratulacje dla nowożeńców! Niech wszystkie wasze marzenia zjednoczą się dzisiaj, a wasz związek stanie się niekończącą się radością aż do ostatniego bicia waszych serc. Długie lata pełne miłości i szczęścia.

Trzymaj miłość i uczucia jak kryształowy wazon. Rozwijaj się i dbaj o siebie nawzajem. Niech miłość żyje wiecznie. Gratulacje!

Szczęśliwego dnia rodzinnego. Kochajcie się, pielęgnujcie i wspierajcie się nawzajem. Więcej szczęścia dla ciebie i dzieci.

Nadszedł dla Ciebie ważny rodzinny czas – czas, w którym nie szkoda najbliższej osobie oddać życie, ale szkoda ostatniego kawałka czekolady i pachnącego leszcz.

Szczęśliwego dnia ślubu. Życzę, aby w życiu rodzinnym nie było „gorzkich” minut, aby każdy dzień był świętem Twojej miłości. Zdrowie dla Ciebie i Twoich przyszłych okruchów!

W dniu ślubu życzę dobrej zabawy z głębi serca, ponieważ takie święto zdarza się raz w życiu! Niech mąż doceni pracę swojej żony, a żona szanuje i wychowuje swojego mężczyznę!

Nasze drogie dzieci! Życzymy Ci tylko tego, czego sobie życzysz. Niech Bóg sprawi, abyś powiódł się we wszystkich swoich planach, a my zawsze jesteśmy gotowi pomóc ci to zrealizować. Rada dla Ciebie i miłość!

Życzę Ci rodzinnej harmonii: niech mąż pamięta, że ​​żona ma zawsze rację, a żona nie ma wątpliwości, że skierowała głowę rodziny we właściwym kierunku!

Szczęśliwego dnia ślubu, kochani. Pragnę wspólnymi siłami wypełnić życie rodzinne radością i luksusem. Kochaj, śnij, twórz komfort, wychowuj dzieci i okazuj sobie nawzajem czułość przez całe życie.

Drodzy Nowożeńcy, dzisiaj pobraliście się. Za wszelką cenę chcę uratować moją rodzinę. Życzę, abyś zachował swoje uczucia jako przykład dla przyszłych pokoleń!

Ślub to ciężka praca. Życzę wam młodym cierpliwości na długie lata małżeństwa, miłości do późnej starości, troski o nadchodzący rok. Żyj szczęśliwie!

Gratulacje! Życzę idealnego ślubu, szczęśliwego życia rodzinnego, prawdziwej wiecznej i wzajemnej miłości!

Będziesz żył w miłości i zawsze będziecie traktować się ze zrozumieniem.Idź przez życie, nie tracąc tej dobroci i radości, a my wciąż mamy nadzieję podnieść kieliszek wina na złotym weselu!

Urocze nowożeńcy w ten ważny dla Was dzień, życzę stabilności, wierności, szczerości, reakcji, wytrwałości i nieugiętości!

Szczęśliwego dnia ślubu, kochani. Życzę Ci, aby Twoje dwie obrączki zamknęły się w nieskończoności miłości i szczęścia!

Z całego serca gratulacje dla nowożeńców

Gratuluję nowożeńcom do łez

Gratulacje! Zadbaj o miłość, zachowaj zrozumienie, daj szczęście i uśmiech! Niech ten dzień będzie wspominany na długie lata!

Gratulujemy młodym tego szczęśliwego dnia. Zadbaj o swoje uczucia i staraj się nosić je przez lata. Pozostańcie w swoich oczach zawsze tak pięknie jak dzisiaj.

Bardzo się cieszę, że widzę Cię tak piękną i promienną w tej sukni ślubnej. Dziś jest twój dzień. Życzę Ci największych GRATULACJE. Gratulujemy tak pięknego ślubu. Twój przyjaciel (imię).

Gratulujemy ślubu. Życzę bogatego podwórka, przytulnego domu, wiernego wsparcia i wkrótce pojawienia się wspaniałych dzieci!

Niech szczęście towarzyszy Ci w małżeństwie, niech miłość otacza Twoje serce, szczęście oświetla drogę życia, życzymy spokoju w domu i innych błogosławieństw. Niech w rodzinie zapanuje harmonia i wzajemne zrozumienie!

Szczęśliwego dnia ślubu.Pragnę ogrzać się nawzajem szczęściem, pragnę dać sobie nawzajem miłość! Żyj zamożnie i opiekuj się swoją rodziną!

Życzę Wam luksusowych, szczęśliwych wakacji, niech Wasze wesele będzie rozsławione w całej dzielnicy. Bądź szczęśliwy. Rada i miłość!

Niech życie małżeńskie będzie słodkie, silna miłość, trwała wierność oraz szczęśliwa i świetlana przyszłość! Gorzki!

Szczęście dla was, młodzi ludzie, wieczna miłość i pasja, spokojne niebo i zdrowe dzieci, bogate życie i szczęście razem.

Gratulujemy pięknej, zgranej parze z okazji ważnego życiowego wydarzenia – zaręczyn! Życzymy szczęścia małżeńskiego, miłości i wierności, wzajemnego zrozumienia i harmonii.

Gratulujemy ślubu! Wy dwoje jesteście teraz na zawsze uwikłani w najbardziej szalone chwile. Przytyjecie, narzekacie i będziecie razem szczęśliwi. Niesamowite!

Kochaj i doceniaj swoją rodzinę, pielęgnuj i szanuj swój związek. Niech miłość żyje przez wiele lat!

Poślubienie jest jak ponowne bycie dzieckiem. Przygotuj się, aby dowiedzieć się, gdzie położyć ręcznik, jak utrzymać łazienkę w czystości i jak przechowywać ubrania w szafie. Serdecznie gratulujemy.

Z całego serca gratulacje, drodzy nowożeńcy! Niech wasze wspólne życie będzie codziennym, niekończącym się świętem, żyjcie przez wiele lat w miłości i dobrobycie, szczęściu dla was!

W legalnym małżeństwie, moi drodzy, wszyscy gorzko płaczą i życzę wam słodkiego miodu i długiego, długiego czasu!

Droga siostro, dzisiaj chcę Ci pogratulować wspaniałego święta, jednego z najważniejszych w Twoim życiu – dnia Twojego ślubu!

Szczęśliwego dnia ślubu. Życzę wam dwojga, abyście zasadzili cały ogród drzew owocowych, odbudowali ogromny dom, urodzili gromadkę dzieci i byli szczęśliwi.

Życzymy, aby Twoja nowo powstała rodzina żyła w pokoju, miłości i harmonii, tak aby nikt Cię nigdy nie rozdzielił, nie pokłócił ani nie zaszkodził. Rada i miłość!

Niech małżeństwo będzie silne, na długie i szczęśliwe lata. Niech miłość w żaden sposób nie ostygnie i nie przejdzie żadnych przeciwności. Szczęśliwego dnia ślubu!

Życzę jak najwięcej szczęścia najpiękniejszej PANNIE MŁODEJ, jaką kiedykolwiek widziałem. W tej sukni ślubnej wyglądasz cudownie jak księżniczka z bajki.

Piękne gratulacje dla nowożeńców

Duszny
gratulacje dla nowożeńców, z głębi serca

Chciałbym, abyście we dwoje mogli zbudować coś, co nie będzie podlegało żadnym trudom, latom i kłopotom. Niech wasza rodzina będzie silna i wieczna miłość.Szczęśliwego dnia ślubu!

Gratulujemy w dniu ślubu i szczerze życzę dużego budżetu rodzinnego i wiecznego szczęścia w domu, harmonii i zrozumienia w związkach, powodzenia i życzliwości.

Życzę wspaniałego nastroju, dobrych wrażeń i radosnych uśmiechów. Niech Twój ślub będzie piękny!

Widzieliśmy wiele NARZECZONYCH, ale żadna nie była tak słodka jak TY. Pragniemy, aby wasze małżeństwo z (imię) było błogosławione i aby MIŁOŚĆ była z wami do końca waszych dni. Twoi przyjaciele.

Z serdecznymi gratulacjami dla młodej pary. Życzymy, abyście zawsze znajdowali w sobie miłość, śmiech i szczęście, które w życiu dzielą tylko kochankowie!

Życzymy młodej parze, aby na długo zachowała miłość i osiągnęła pełną harmonię w relacjach małżeńskich!

Spokój i harmonia w twoim domu, młodzi ludzie. Żyj szczęśliwie i daj uśmiech swoim bliskim. Kochaj, doceniaj, stań się mądrzejszy. Niech twoja rodzinna przysięga będzie silna!

Zbuduj prawdziwą fortecę, aby wiatry i burze, pociski kłopotów i niepokojów jej nie zniszczyły. Rodzinne ciepło i duchowa harmonia.

Życzymy wierności, aby prowadziła Cię przez życie i wspierała Twoją miłość, abyś po wielu latach, tak jak dzisiaj, z czułością i oczami płonącymi szczęściem trzymał się za ręce.

Nasi kochani i piękni Nowożeńcy w dniu Waszego ślubu, gratuluję! Niech łabędzie otoczą Twoją rodzinę lojalnością, niezawodnością, życzliwością i oddaniem!

Drodzy małżonkowie! Bądź szczęśliwy, szczęśliwy i zdrowy. Szanuj i nie zapominaj o swoich rodzicach, a wkrótce zachwyć ich wnukami.

Szczęśliwego dnia, drodzy nowożeńcy. Niech wszystko w twoim życiu będzie spokojne, wygodne i za obopólną zgodą. Miłość, szacunek, pieniądze i szczęście.

Życzę, żebyś zawsze szedł od stóp do głów, ręka w rękę i dusza do duszy. Szanuj się i doceniaj, rozgrzej swoje serca ognistą miłością. Szczęśliwego dnia ślubu!

Wielkie szczęście rodzinne. Zdrowe, piękne dzieci. Ani kropli, ani uncji złej pogody. I setki bezchmurnych dni!

Niech podróż męża i żony będzie łatwa. Niech mają szczęśliwe małżeństwo. Życzę pozytywnych i wzajemnych uczuć do końca życia rodzinnego.

Szczęśliwego dnia! Gratulujemy nowej rodzinie. I życzę Ci długiego i szczęśliwego życia. Dużo podróżuj i ciesz się życiem.

Nowożeńcy, gratulacje w dniu powstania nowej jednostki społeczeństwa – Twojej rodziny. Miłość do Ciebie, szczęście i zdrowie.

Pozwól nosić pierścionki na palcach, zawsze będziesz pamiętać, że macie siebie, że jesteście jedną całością.Życzę silnej miłości i oddania!

Drodzy Nowożeńcy, gratulacje! Szanuj się i kochaj! Podróżuj więcej i śnij, a wszystko się ułoży.

Młodzi ludzie! W ten piękny dzień dzięki Tobie narodziła się nowa rodzina. Trzymaj mocno ręce i odważnie skacz w kierunku szczęścia, miłości i zrozumienia!

Niech twoja ścieżka będzie długa i piękna. W promieniach miłości i szczerości uczuć. I ani kłopoty, ani smutek nie są przedmiotem, Twój związek będzie chroniony przez Boga!

Dziś zakwitł pączek Twojej rodziny, życzymy, aby kwiat z niego przyciągał wzrok pięknem waszego związku i pachniał aromatem miłości, a jej owoce stają się piękne, zdrowe dzieci.

Zdrowie dla młodych i długich lat luksusowego życia. Serdecznie gratuluję Wam ślubu i życzę, abyście byli dla siebie latarnią morską, niezawodnym kompasem i najpewniejszym szczęściem!