Gratulacje dla rodziców z okazji urodzin dziecka 2-letni chłopiec, dziewczynka

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Dokonaliśmy wyboru pięknych sms-owych pozdrowień dla rodziców na urodziny dziecka w wieku 2 lat dla chłopca, dziewczynki w prozie, do łez, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Z całego serca gratuluję dziecku rozpoczęcia drugiego roku! Życzymy Ci zdrowego, aktywnego, przyjaznego i szybkiego rozwoju! Aby ułatwić rodzicom edukację i sprawić radość!

Kochana dziewczyno, dzisiaj są twoje urodziny. Dorosłaś trochę bardziej. Życzymy, aby Twoje dzieciństwo było ekscytujące, interesujące i nie spieszysz się z nim.

Wszystkiego najlepszego! Życzę łatwej nauki, wielkiego optymizmu, dobrych przyjaciół, wesołych firm i spokojnego nieba nad głową! Niech Twoje życie będzie interesujące, pełne i pełne wydarzeń!

Synu, bardzo cię kocham i jestem dumny, że dorastasz, by być miłym, pięknym, mądrym chłopcem. Życzę dobrych ocen, wspaniałych i niezawodnych przyjaciół, sukcesów w sporcie i hobby.

Niech radość, szczęście i szczęście będą Twoimi wiernymi towarzyszami. Niech miłość zawsze cię otacza. Obyś tylko marzył o dobrych bajkach.

Wszystkiego najlepszego dla naszego bohatera! Niech łamigłówki zostaną łatwo rozwiązane, będzie całe morze prezentów, mama i tata będą posłuszni.Graj, baw się i bądź zdrowy.

Kochane dziecko, wszystkiego najlepszego i życzę wielu przyjaciół, szalonej zabawy, uszu wypełnionych śmiechem i najwspanialszego dzieciństwa.

Niech Twoi bliscy i drodzy ludzie zawsze będą zdrowi i niech szczęście przyjdzie do Twojego domu bez zaproszenia. Życzymy Ci siły i zdrowia, abyś mógł zachować to szczęście na całe życie!

Wszystkiego najlepszego z okazji drugich urodzin! Spraw, by był uśmiechnięty i szczęśliwy, ciesząc się każdego dnia swoim sukcesem!

Życzymy młodemu bohaterowi okazji, aby wszystkie dziewczyny z klasy chciały być twoimi dziewczynami, wszyscy faceci marzyli o zdobyciu takiego przyjaciela, a wszyscy rodzice zazdrościli twojej mamie i tato.

Drogi przyjacielu! Gratulacje w dniu ślubu! Życzę, abyś dorastał mądry, miły, dobrze wychowany, pracowity, odważny i umiejętny, szanował dorosłych, dobrze się uczył, był zdrowy i szczęśliwy!

Kto we wszechświecie jest bardziej uczciwy, silniejszy, zabawniejszy, milszy i mądrzejszy niż wszyscy inni? To ty! Nie trać prawdziwych przyjaciół. Chroń swoich bliskich. Niech życie mieni się iskrami, a marzenia prowadzą do szczęśliwych krain.

Życzę Ci, mając czyste sumienie i nieskazitelną reputację, abyś mógł osiągnąć największe wyżyny w tym życiu, ale jednocześnie być szczęśliwym w życiu codziennym.

Pomimo stanowczości umysłu i silnego charakteru może Ci towarzyszyć wrażliwość i cierpliwość. Wierzymy w Twoją drogę i wesprzemy wszelkie przedsięwzięcia.

____________(imię)! Wszystkiego najlepszego! Życzymy, abyś wyrósł na dużą, piękną i życzliwą osobę! Niech Twoje wakacje będą wypełnione prezentami i wielkim ciastem! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego dla naszego bohatera! Życzymy mu prawdziwych przyjaciół, mocnej ręki, hojnej duszy i wielkiego czystego serca! Tata i mama.

Wszystkiego najlepszego dla naszego uroczego i cudownego kwiatka. Patrzysz na siebie i chcesz skakać, ty, kochanie, jesteś fontanną energii, która rozpryskuje się w różnych kierunkach. Zdrowie dla Ciebie i ciągła zabawa.

Bądź w życiu zawsze na koniu, ale nie galopuj po nim, lepiej iść w wolnym tempie, zatrzymując się tylko po to, by przeciągnąć chwile, kiedy jesteś szczęśliwy.

< /div>

Gratulacje dla mamy i taty, że 2 lata temu Twoje dziecko zmieniło Twoje życie w kwitnący ogród. Życzę mu bajek, magii i dobroci, śmiechu, radości i czułości, spełnienia marzeń!

Chcemy, aby Mały Książę został dorosłym królem z wiernym stalowym koniem, wielopiętrowym osobistym zamkiem i znalazł królową z błyszczącej okładki. Niech wszystkie Twoje marzenia się spełnią!

Piękne gratulacje dla rodziców z okazji urodzin dziecka 2 lata chłopcu, dziewczynie w prozie

Wszystkiego najlepszego dla dziecka w wieku 2 lat

Gratulacje z okazji drugich urodzin Twojego dziecka! Niech Twoje dziecko będzie rosło zdrowe, szczęśliwe, ciekawe i uszczęśliwiało Cię każdego dnia. Życzę harmonii i miłości w Twoim domu.

Dzisiaj narodziła się bogini. Bogini szczęścia i piękna. Życzę Ci wszystkiego najlepszego. Ucieleśnienia wszystkich cenionych marzeń.

Masz już 2 lata! To dla ciebie duża odpowiedzialność, ucz się wszystkiego nowego z entuzjazmem, zapałem i wolą wygrywania, wszystko się ułoży i lepiej niż ktokolwiek inny! Wszystkiego najlepszego!

Ktoś jest dzisiaj starszy i mądrzejszy. Kto to może być? Myślę, że sam wiesz, ale lepiej ci pogratuluję! Niech oszczędzi ci się smutek, niech wszystko będzie gładko w szkole i w domu!

Wszystkiego najlepszego dla małego aniołka! Niech dorośnie zdrowy, mądry i szczęśliwy. Życzę mu szczęśliwego dzieciństwa, aby na każdym kroku cieszył rodziców.

Najpiękniejsze gratulacje dla rodziców z okazji urodzin dziecka 2 lata chłopcu, dziewczynce, z całego serca

Ciepłe
Gratulacje dla rodziców z okazji urodzin dziecka 2 letni chłopiec, dziewczynka w prozie

Serdeczne gratulacje dla rodziców z okazji urodzin dziecka w wieku 2 lat chłopcu, dziewczynie w prozie

Wszystkiego najlepszego dla 2-letniego dziecka własnymi słowami

Jasne gratulacje dla rodziców z okazji urodzin dziecka 2-letniego chłopca, dziewczynki

Uczciwy
gratulacje dla rodziców z okazji urodzin dziecka 2-letni chłopiec, dziewczynka własnymi słowami