Gratulacje dla rodziców z okazji urodzin dziecka 2-letni chłopiec, dziewczynka

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Dokonaliśmy wyboru pięknych sms-owych pozdrowień dla rodziców na urodziny dziecka w wieku 2 lat dla chłopca, dziewczynki w prozie, do łez, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Z całego serca gratuluję dziecku rozpoczęcia drugiego roku! Życzymy Ci zdrowego, aktywnego, przyjaznego i szybkiego rozwoju! Aby ułatwić rodzicom edukację i sprawić radość!

Kochana dziewczyno, dzisiaj są twoje urodziny. Dorosłaś trochę bardziej. Życzymy, aby Twoje dzieciństwo było ekscytujące, interesujące i nie spieszysz się z nim.

Wszystkiego najlepszego! Życzę łatwej nauki, wielkiego optymizmu, dobrych przyjaciół, wesołych firm i spokojnego nieba nad głową! Niech Twoje życie będzie interesujące, pełne i pełne wydarzeń!

Synu, bardzo cię kocham i jestem dumny, że dorastasz, by być miłym, pięknym, mądrym chłopcem. Życzę dobrych ocen, wspaniałych i niezawodnych przyjaciół, sukcesów w sporcie i hobby.

Niech radość, szczęście i szczęście będą Twoimi wiernymi towarzyszami. Niech miłość zawsze cię otacza. Obyś tylko marzył o dobrych bajkach.

Wszystkiego najlepszego dla naszego bohatera! Niech łamigłówki zostaną łatwo rozwiązane, będzie całe morze prezentów, mama i tata będą posłuszni.Graj, baw się i bądź zdrowy.

Kochane dziecko, wszystkiego najlepszego i życzę wielu przyjaciół, szalonej zabawy, uszu wypełnionych śmiechem i najwspanialszego dzieciństwa.

Niech Twoi bliscy i drodzy ludzie zawsze będą zdrowi i niech szczęście przyjdzie do Twojego domu bez zaproszenia. Życzymy Ci siły i zdrowia, abyś mógł zachować to szczęście na całe życie!

Wszystkiego najlepszego z okazji drugich urodzin! Spraw, by był uśmiechnięty i szczęśliwy, ciesząc się każdego dnia swoim sukcesem!

Życzymy młodemu bohaterowi okazji, aby wszystkie dziewczyny z klasy chciały być twoimi dziewczynami, wszyscy faceci marzyli o zdobyciu takiego przyjaciela, a wszyscy rodzice zazdrościli twojej mamie i tato.

Drogi przyjacielu! Gratulacje w dniu ślubu! Życzę, abyś dorastał mądry, miły, dobrze wychowany, pracowity, odważny i umiejętny, szanował dorosłych, dobrze się uczył, był zdrowy i szczęśliwy!

Kto we wszechświecie jest bardziej uczciwy, silniejszy, zabawniejszy, milszy i mądrzejszy niż wszyscy inni? To ty! Nie trać prawdziwych przyjaciół. Chroń swoich bliskich. Niech życie mieni się iskrami, a marzenia prowadzą do szczęśliwych krain.