Gratulacje dla ucznia z okazji jego urodzin

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Przygotowaliśmy wybór najlepszych życzeń urodzinowych dla studenta własnymi słowami, w prozie, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Wszystkiego najlepszego. Niech młodość twojego życia trwa wiecznie, niech gwiazdy na niebie będą jasne i spełnią się wszystkie marzenia, niech twoja miłość będzie wzajemna, a szczęście najjaśniejsze i najtrwalsze. Życzę energii, sukcesu i wspaniałości.

Kochana i piękna dziewczyno, młoda piękność, w twoje urodziny życzę ci jasnych gwiazd nadziei na niebie i nieugaszonych promieni szczęścia. Niech twoje życie toczy się tylko według twoich zasad, niech każdy twój krok będzie wierny i pewny siebie i na pewno doprowadzi do sukcesu, niech zawsze będą jasne wakacje i prawdziwa zabawa, gdziekolwiek jesteś.

W twoje urodziny chcę ci powiedzieć, że Wszechświat może być życzliwy i hojny albo może być wojowniczy i skąpy. Jaki będzie twój świat, twój wszechświat, twoje życie – ty wybierasz! I naprawdę chcę, abyście wybrali radość i życzliwość, pomoc i hojność, sukces i społeczność, zwycięstwa i osiągnięcia. Niech Twój świat będzie kolorowy i pełen przyjaciół, spotkań, wydarzeń, projektów i pomysłów! Szukaj siebie, szukaj ludzi o podobnych poglądach i bądź szczęśliwy!

Dzisiaj są Twoje urodziny.Nie wiem, czy się tego spodziewałeś, czy nie, ale cokolwiek powiesz, dotarło! Chcę, abyś zawsze pozostał taki, jakim jesteś teraz! W końcu jesteś idealną dziewczyną! Niech każdy nowy dzień dla Ciebie zaczyna się od uśmiechu. Każde nowe spotkanie przynosi ciekawych przyjaciół, a każdy promień słońca rozgrzewa duszę! Dziś pomyśl o czymś tajnym, o swojej ukochanej! I wypowiedz swoje najgłębsze życzenie. I tylko uwierz, że to się spełni, a zapewniam Cię, że się spełni! Wszystkiego najlepszego!

W tym dniu urodziła się piękna dziewczyna – nastolatka, której serdecznie gratuluję tego długo wyczekiwanego dnia! Niech wszystko w twoim życiu będzie niesamowite, łatwe i jasne! Odkrywaj świat w książkach i podróżach, rozwijaj swoje horyzonty i staraj się poznawać nowe, wciąż nieznane, ale tak pociągające. Wpuść do swojej duszy uczucia i magię. Prawdziwi przyjaciele dla ciebie i nie zapomnij o posłuszeństwie rodzicom! Wszystkiego najlepszego, kwiatku, bądź szczęśliwy!

Wszystkiego najlepszego dla młodej i złośliwej dziewczynki! Bycie nastolatkiem to poczucie wolności i możliwości zawsze i wszędzie. Ciesz się pięknymi czasami, eksperymentuj, bądź odważny, rozwijaj się, dąż do podniebnych wysokości. Bądź piękna, szukaj siebie, uśmiechaj się i ciesz się życiem!