Gratulacje w dniu ślubu

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Zebraliśmy wybór najlepszych życzeń na krótki dzień ślubu własnymi słowami, z głębi naszych serc, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Z serdecznymi gratulacjami dla młodej pary. Życzymy, abyście zawsze znajdowali w sobie miłość, śmiech i szczęście, które w życiu dzielą tylko kochankowie!

Chcemy, aby młodzi ludzie nauczyli się najważniejszej rzeczy – całkowitego zaakceptowania siebie nawzajem, ze wszystkimi cechami charakteru.

Gratulacje! Niech ten dzień będzie ważną datą w Twoim osobistym kalendarzu. Gratulacje dla rodziny, niech będzie silna, a lata tylko wzmocnią więź i uczucia.

Nie jest łatwo oddać córkę w ręce innej osoby, nawet najbardziej niezawodnej na świecie. Wzruszające gratulacje pomogą ci odpowiednio przetrwać ten moment.

Powodzenia w nowej szczęśliwej przyszłości. Mam nadzieję, że czas, który już razem spędziliście, może być budulcem czasu, który spędzicie razem na zawsze. Hurra!

Drodzy Nowożeńcy, szczęśliwego dnia. Niech ta celebracja życia trwa jak najdłużej. Kochajcie się i chrońcie nawzajem. Niech wszystko potoczy się dla Ciebie jak najlepiej.

Gratulujemy ślubu i szczerze życzymy życia w dobrobycie i dobrobycie, szczęściu i miłości, zrozumieniu i pokoju, szacunku i radości.

Jeśli uważasz, że przedtem Twoje życie było wspaniałe, uwierz mi, teraz będzie znacznie lepsze! Cieszymy się bardzo z twojego powodu.

Bardzo się cieszę, że widzę Cię tak piękną i promienną w tej sukni ślubnej. Dziś jest twój dzień. Życzę Ci największych GRATULACJE. Gratulujemy tak pięknego ślubu. Twój przyjaciel (imię).

Szczęśliwego dnia ślubu. Życzę aby w Waszych relacjach zawsze panował wzajemny szacunek i zrozumienie, życzę aby każdy dzień dla Waszej rodziny był przyjemny, udany, zabawny i niesamowity.

Gratulujemy ważnego wydarzenia. Życzymy dobrze, szczęścia. Kochajcie się do późnej starości. Nieś wierność, miłość przez lata.

Gratulujemy ślubu. Życzę bogatego podwórka, przytulnego domu, wiernego wsparcia i wkrótce pojawienia się wspaniałych dzieci!

W tym wyjątkowym dniu, Panno Młoda, życzę Ci z całego serca: szczęścia rodzinnego, bezgranicznej miłości od męża, ciepła, życzliwości i zdrowych dzieci.

Słodkie życie i miłość, głośne okrzyki “gorzkich” i fajnych prezentów. Szczęśliwe wesele! Rodzinne szczęście, domowy komfort i wzajemna czułość uczuć!

Szczęśliwego dnia ślubu. Żyj w dostatku, pokoju i dobrobycie. Niech miłość i pozytyw zawsze unoszą się w twoim domu.

Rytm muzyki twojego serca może się zmienić, ale piosenka zawsze pozostanie taka sama.Życzę długiego i szczęśliwego małżeństwa!

Szczęśliwego dnia ślubu, młodzi. Życzę ci szczęścia i miłości przez całe swoje długie życie rodzinne. Radość i bogactwo!

Gratulujemy naszym drogim i wspaniałym przyjaciołom w dniu ślubu. Serdecznie życzymy Wam wielu lat szczęścia i pomyślności, silnej rodziny i przytulnego domu, zdrowych dzieci i wielkich radosnych wydarzeń w życiu.

Chcę, aby twoja miłość stała się silnym schronieniem przed wszystkimi problemami życiowymi. A łódź twojej młodej rodziny nigdy nie rozbiła się o codzienne życie. Szczęśliwego dnia ślubu!

Drodzy Nowożeńcy! Życzymy Wam w dniu ślubu dzieci jak nasiona słonecznika, pięciotysięczne banknoty jak gwiazdy na niebie i problemy jak włos na głowie Prigożyna! Gorzki!

Z całego serca wzruszające gratulacje w dniu ślubu

Dotykanie
gratulacje w dniu ślubu z głębi serca

Wyobraź sobie, że każde dzisiejsze życzenie to magiczny koralik mieniący się na sznurku miłości. Niech ta nić będzie mocna, a dzwonek naszyjnika stanie się dla Ciebie szczęśliwym rodzinnym amuletem!< /div>

Szczęśliwego dnia ślubu. Chciałbym życzyć jak najwięcej miłości. Doceniajcie się nawzajem i patrzcie w tym samym kierunku. Niech w Twojej rodzinie nie będzie miejsca na urazę.

Szczęśliwego dnia ślubu! Życzę, aby całe twoje życie było jak ten piękny dzień, niech wszystko będzie idealne i potoczy się tak, jak chcesz.

Narodziny nowej rodziny! Niech więc żyje w miłości, harmonii, pokoju i zrozumieniu. Dbajcie o siebie nawzajem, traktujcie bratnią duszę z troską i troską, żyjcie w harmonii i dobrobycie.

Szczęśliwego dnia ślubu i życzę silnej miłości i trwałego szczęścia, niezapomnianych chwil i wspaniałych rodzinnych tradycji.

Pozwól swojemu statkowi pływać bez znajomości wiatrów i sztormów. Niech towarzyszy Ci tylko bezchmurna pogoda i lekki powiew wiatru. Uważajcie i szanujcie się nawzajem. Życzymy wszystkiego najlepszego, pomyślności i pomyślności.

Życzę pozytywów, radości, wspaniałego nastroju i dobrej pogody. Niech wszyscy będą szczęśliwi na ślubie iw życiu!

Jesteśmy z Was bardzo dumni w ten piękny dzień.Co za radość widzieć Cię tak szczęśliwą i cieszymy się, że możemy świętować Twój ślub!

Życzymy, aby Twoje życie rodzinne, zbudowane na miłości, wzajemnym szacunku i szczerości, było równie słodkie, miłe i szczęśliwe, przepełnione dobrobytem, ​​światłem i miłością. Szczęśliwego dnia ślubu!

Nasze drogie dzieci, gratulujemy wam. Niech Wasz ślub będzie najpiękniejszy i najbardziej efektowny, niech Wasi przyjaciele i rodzina będą z Wami zadowoleni. Bądź najpiękniejszą parą!

W dniu Twojego ślubu niech więzy miłości wzmocnią się niczym granit, aby każdego dnia otaczały się opieką i pielęgnowały uczucia, doceniały to, co zbudowały w małżeństwie.

Stół z trzema nogami jest lepszy niż stół z dwoma. Sznurek z trzema żyłkami jest znacznie mocniejszy niż sznur z dwoma żyłkami. Dopóki Bóg jest częścią twojego małżeństwa, będziesz miał dodatkową siłę.

Gratulujemy w dniu ślubu i życzymy szczęśliwego, kolorowego życia z prognozami sukcesu i ciągłymi opadami w postaci radości, czułości, zabawy.

Życzymy, aby Twoja nowo powstała rodzina żyła w pokoju, miłości i harmonii, tak aby nikt Cię nigdy nie rozdzielił, nie pokłócił ani nie zaszkodził. Rada i miłość!

Odnaleźliście się i dołączyliście do swoich przeznaczeń dzisiaj… Gratulacje z głębi naszych serc!

Życzę wszystkim wesołego nastroju, radosnych chwil, radości i śmiechu. Niech Twój ślub zostanie zapamiętany na zawsze!

Niech piosenki płyną, goście będą się dobrze bawić.Niech alkohol i słodkie ciasta nigdy się nie kończą. Życzę młodym ludziom pić tylko do dna!

Życzę Pannie Młodej radości, Ogrzania domowego ogniska. A pan młody – odwaga, honor, Kochaj swoją żonę i chroń.

Niech wszyscy goście zapomnieli o problemach osobistych na weselu, niech rodzice Młodej Pary będą bardzo szczęśliwi, a Państwo Młodzi najweselsi!

Życzę, aby twoje życie rodzinne było tak słodkie jak pierwszy pocałunek, ciepłe i dostatnie jak twoje uściski, długie i bogate jak twoja miłość. Szczęśliwego dnia ślubu!

Duchowe gratulacje w dniu ślubu własnymi słowami

Najpiękniejsze
gratulacje w dniu ślubu własnymi słowami

Szczęśliwego Nowego Roku! Życzę Wam całego Nowego Roku: nastroju, stołu, dzwonków, szampana i mandarynki.

Chcę w dniu Twojego ślubu nie puszczać ręki ukochanej osoby, trzymać ją tak mocno i pewnie, jak w dniu Twojego ślubu. Chodź ręka w rękę, ręka w rękę. Kochajcie się!

Życzymy, aby Twoja młoda rodzina miała dzisiaj tyle dobrobytu, zaufania i pomyślności, co miłość w Twoich szczęśliwych oczach. Szczęśliwego dnia ślubu!

Gratuluję ci dnia ślubu iz głębi serca życzę ci długiego, jasnego życia jako szczęśliwe zakochane gołębie. Gorzki!

Dziś krzyczymy do Ciebie „gorzko”, ale życzymy Ci słodkiego życia. Szczęśliwego dnia ślubu, moi drodzy. Bądź zawsze szczęśliwy, wzajemnie kochany i inspirowany czułymi uczuciami do wielkich zwycięstw.

Szczęśliwego dnia ślubu, kochani! Zadbajcie o siebie nawzajem i cieszcie się każdą chwilą swoich młodych szczęśliwych lat. Oby w Twoim życiu było wiele takich lat!

Życzę wzajemnego zrozumienia, pomyślności i wielu dzieci. Miłego miesiąca miodowego. Gorzki!

Szczęśliwego dnia ślubu. Życzę Ci wierności, podziwu uczuć, harmonii, miłości, rodzinnego komfortu i dobrego samopoczucia na długie lata. Doceniajcie się nawzajem i chrońcie swoją rodzinę przed zazdrością i kłopotami. Powodzenia!

Nasi drodzy rodzice, gratulujemy ślubu Waszych dzieci! Kochaj je jednakowo i traktuj jak rodzinę! Powodzenia wszystkim!

Szczęśliwego dnia ślubu, gratulujemy! Życzymy zdrowia, radości, miłości. Niech aniołowie zachowają pokój i pokój w twojej rodzinie.Niech dzieci będą zdrowe, a w domu zapanuje szczęście i dobrobyt!

Szczęśliwego dnia rodzinnego! Niech twoje rodzinne gniazdo powiększa się i uszlachetnia każdego dnia. Zrozumienie dla Ciebie i namiętna miłość.

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na nasze uroczyste małżeństwo, które odbędzie się ____________ o _____. Twoja obecność będzie dla nas wspaniałym prezentem w tym ważnym dniu. Do zobaczenia wkrótce!

Szczęśliwego dnia ślubu! Życzymy jasnych kolorów w codziennym życiu, na wakacjach morza czułości i słońca namiętności, a w łóżku nie wypalaj się z ognia i nie wychodź z bólu głowy!

Szczęśliwego dnia ślubu! Niech Twój dom wypełni się wzajemnym szacunkiem, czułą miłością, płomieniem namiętności, radosnymi wydarzeniami, dobrobytem i dziecięcym śmiechem!

Wykrzykuję Ci „gorzko” i życzę Ci najwierniejszej, szczerej, pięknej i czułej miłości na długie lata. Szczęście dla ciebie, młodzi małżonkowie, bogactwo, pokój i zrozumienie.

Chciałbym, żeby więzy małżeńskie związały cię na całe życie. I niech to wspólne życie będzie miłe, szczęśliwe i dostatnie. Szczęśliwego dnia ślubu!

Życzę Ci stworzenia silnego i przyjaznego demokratycznego państwa o nazwie “rodzina” oraz rozwoju i gloryfikowania swojego państwa każdego dnia! Szczęśliwego dnia ślubu.

Życzę Ci nie tylko miłości w małżeństwie, ale także ciągłego uczenia się: zrozumienia, cierpliwości, dążenia do czegoś wspólnego.Niech Twoja rodzina stanie się prawdziwym przykładem dla innych!

Na weselu zwyczajem jest chodzenie, energiczne śpiewanie i taniec. Życzę Wam młodym, abyście kontynuowali tę tradycję!

Niech wasza miłość do siebie nawzajem będzie niezachwiana i silna, pomimo życiowych burz. Życzę radości i szczęścia w dniu ślubu. Gratulacje!

Ciepłe gratulacje w dniu ślubu własnymi słowami

Duszny
gratulacje w dniu ślubu

Życzę, aby wasz związek był szczęśliwy, przyniósł wszystkim emocjonalny i fizyczny komfort, aby wasza miłość była twórcza, jasna i silna!

Chciałbym, żeby twoja rodzina była silniejsza niż granit. Aby nie bała się prób: ani rozłąki, ani trudności, ani wspólnego życia. Szczęśliwego dnia ślubu!

Szczęśliwego dnia ślubu, kochani. Życzę, abyście zawsze pozostali zakochaną parą i mogli stać się szczęśliwą i silną rodziną!

Życzymy młodej parze, aby przez całe życie pamiętała, jak narodziła się ich miłość i zawsze dbała o siebie nawzajem.

Drodzy Nowożeńcy. Życzę, abyście szli ramię w ramię przez resztę swojego życia. Niech twój nigdy nie będzie nudny, biedny i głodny. Szczęście dla młodych!

Dzisiaj dołączyłeś do swoich losów i gratulujemy Ci! Trzymajcie się mocno.

Szczęśliwego dnia ślubu. Drodzy Nowożeńcy! Niech twoje życie będzie jasne, bezchmurne i szczęśliwe. Aby w życiu było zrozumienie, pokój i oczywiście dużo miłości.

Niech Wasz ślub będzie najradośniejszy w całej okolicy, niech zabrzmi muzyka i piosenki, niech panuje wspaniały nastrój i atmosfera. Życzę szczęścia i miłości w życiu rodzinnym!

Życzę wspaniałego nastroju, dobrych wrażeń i radosnych uśmiechów. Niech Twój ślub będzie piękny!

Jakie są podobieństwa między powieścią Szekspira a małżeństwem? Trochę romansu i dużo tragedii! Świetnie, że chcesz to zrobić.

Młodym gratuluję iz całego serca życzę szczęśliwej długiej bajki dla dwojga, w której dzieci pojawią się trochę później. Bądźcie zawsze zakochani i inspirowani sobą. Gorzki!

Nadszedł długo oczekiwany dzień – jesteś teraz żonaty.Ścieżka wzmacnia twój związek! Powodzenia!

Pozwól nosić pierścionki na palcach, zawsze będziesz pamiętać, że macie siebie, że jesteście jedną całością. Życzę silnej miłości i oddania!

Szczęście dla brata to świętość. Jak wyrazić to słowami, a nawet pięknie, do łez? Dowiedz się więcej.

W tym pamiętnym dniu chciałbym życzyć młodym ludziom nieograniczonego szczęścia, wzajemnego zaufania, nieugaszonej miłości, pełnego szacunku stosunku do siebie i życiowej mądrości.

Ptak zwany “rodziną” ma dziś dwa skrzydła, a tymi skrzydłami jesteś ty. Jego lot dopiero się zaczyna, więc lataj ostrożnie i zawsze bądź razem, bo ptak z jednym skrzydłem nie lata.

Miłość idzie razem. Każdy krok jest ważny. Od teraz musisz stawiać mocno w kroku, a jeśli nagle zdarzy się, że jedna noga się potknie, druga musi ją zdecydowanie podtrzymać!

Wesołych świąt, nowożeńcy! Rozpocznij życie razem z białym prześcieradłem i stwórz długą historię. Szanuj, opiekuj się, wspieraj się nawzajem na tym świecie.

Szczęśliwego dnia ślubu! Niech wasze życie będzie długie i kwitnące, a wspólnie przejdziecie wszystkie trudy. Kochajcie się i doceniajcie nawzajem.

Dzisiaj jesteś piękną panną młodą, czułą i uroczą. Niech więc jutro obudzisz się najbardziej pożądaną i ukochaną żonę w ramionach męża.

Piękne gratulacje w dniu ślubu

Szczerze
gratulacje w dniu ślubu z głębi serca

Życzymy młodej parze, aby na długo zachowała miłość i osiągnęła pełną harmonię w związkach małżeńskich!

Wykrzykuję Ci „gorzko” i życzę Ci stu lat miłości, pomyślności i wzajemnego ciepła. Bądź zawsze przyjazny, zawsze żyj w pokoju i szczęściu!

Doceń rodzinę, którą stworzyłeś w małżeństwie, niech miłość będzie prawdziwym przyjacielem i stałym mieszkańcem domu. Jesteście cudowną parą, idealną rodziną. Gratulacje!

Szczęśliwego dnia ślubu, drodzy młodzi. Życzę wam życia w idealnym świecie szczęśliwej rodziny, wychowywania miłych dzieci i zawsze pozostawania źródłem prawdziwej miłości do siebie.

Pozwól swojej małej rodzinie urosnąć do dużej i silnej, abyście stali dla siebie jak góra. Zadbaj o siebie i swoje życie, aby nie rozbiło się o skały. Gratulacje!

Szczęśliwego dnia ślubu. Bądźcie na zawsze zakochani jak Romeo i Julia, bądźcie sobie wierni jak Odyseusz i Penelope. Życzę szczęścia rodzinnego i długich lat luksusowego życia.

Niech Twój ślub zostanie zapamiętany jako wspaniałe święto zakochanych serc. Bądź szczęśliwy przez całe życie!

Żałuję, żeby życie było pełną miską, żeby szczęście to wielka łyżka. Życzę wam, abyście żyli razem i nie przysięgali, iść ramię w ramię przez życie. Szczęśliwego dnia ślubu!

Szczęśliwego dnia ślubu. Pragnę, żeby było gorzko tylko dzisiaj i przez resztę dni, abyście żyli słodko, szczęśliwie, dostatnio, radośnie i radośnie! Gorzki!

Szczęśliwego dnia ślubu! Nawet w najtrudniejszych czasach trybu maski twoja miłość sprawia tyle radości. Miłość i zdrowie dla Ciebie!

Kochając nowożeńców, gratulujemy Ci najjaśniejszego i najszczęśliwszego dnia, narodzin Twojej rodziny! Niech każda Wasza wspólna chwila będzie wypełniona radosnymi chwilami i magicznymi chwilami

Gratuluję w dniu ślubu i z głębi serca życzę szczęśliwego, dostatniego, miłego, pogodnego, pięknego, pełnego sukcesów, pełnego i bogatego życia.

Wesołych świąt, drodzy przyjaciele! Życzymy szczęśliwej i zdrowej rodziny, ogromnego domu na drodze życia, a w nim pięknych, posłusznych dzieci i kochających rodziców.

Poślubienie jest jak ponowne bycie dzieckiem.Przygotuj się, aby dowiedzieć się, gdzie położyć ręcznik, jak utrzymać łazienkę w czystości i jak przechowywać ubrania w szafie. Serdecznie gratulujemy.

Widzieliśmy wiele NARZECZONYCH, ale żadna nie była tak słodka jak TY. Pragniemy, aby wasze małżeństwo z (imię) było błogosławione i aby MIŁOŚĆ była z wami do końca waszych dni. Twoi przyjaciele.

Niech twój związek będzie silny jak stal, piękny jak diament. Łabędzia wierność, niewyczerpany romans, dziecięcy śmiech, szczęśliwa rodzinna podróż!

Niech twoje życie rodzinne będzie bogate w szczerość, miłość, szczęście, dzieci, przygodę, osiągnięcia i wzajemną czułość małżeńską. Szczęśliwego dnia ślubu!

Niech serca, dusze i ręce zjednoczą się. Aby silna więź pomogła ci iść naprzód, aby rodzina była kochająca. Gratulacje!

Nasi drodzy nowożeńcy, przyjmijcie serdeczne gratulacje. Niech Wasz ślub będzie jak najbardziej radosny i radosny. Podziwiajcie się nawzajem i bądźcie zawsze szczęśliwi, żyjcie długo i dbajcie o swoją miłość!

Szczęśliwego dnia ślubu. Życzę, aby statek waszej młodej rodziny pewnie podążał kursem pomyślności, aby w waszym życiu nie było burz, a jedynie czyste niebo, bezchmurną pogodę, słoneczne szczęście i dobrobyt.

Gratulujemy małżeństwa! Niech Twoja młoda rodzina uniknie wielkich przeciwności.

Gratulujemy małżeństwa! Od tego dnia możesz oprzeć się na drugim ramieniu.Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Twojej nowej rodziny, nie tylko w ten wyjątkowy dzień, ale zawsze.

Zapraszamy na nasze wesele w tym dniu _________ io tej godzinie _________. Przyjść do _______. Nie możemy się doczekać, nie zawiedź nas.

Nie musisz być bogaty finansowo ani dobrze wyglądać, aby utrzymać rodzinę. Dosyć bogactwa umysłu i duchowego piękna, którego życzymy nowożeńcom. Doceniajcie i dbajcie o siebie nawzajem.

Szczęśliwego dnia ślubu, kochani. Życzę Ci stworzenia wspaniałej rodziny i każdego dnia wypełniania jej miski miłością, pomyślnością, szczęściem!

Szczęśliwego dnia ślubu! Życzę, abyście całe swoje życie przeżyli w radości i pomyślności. Kochaj, doceniaj i szanuj się nawzajem.

Życzę wam razem przejść przez wszelkie trudności, wspierać, być blisko, razem iść ku szczęściu i dobrobytowi!

Rozpoczynając życie rodzinne, bierz dobre słowa na pożegnanie i zawsze staraj się sobie nawzajem pomagać.

Ślub to ciężka praca. Życzę wam młodym cierpliwości na długie lata małżeństwa, miłości do późnej starości, troski o nadchodzący rok. Żyj szczęśliwie!

Drodzy Nowożeńcy! W naszych czasach jest takie powiedzenie: to nie cud, że się rozpraszają, to cud, że żyją. I szczerze życzymy, abyś żył niesamowicie!

W dniu Twojego ślubu życzę Ci wielkiego szczęścia. Niech każdy rok wspólnego życia rozpala nowy ogień miłości i współczucia dla siebie nawzajem. Życzę zdrowia, pomyślności i wszystkiego najlepszego!

Młodzi Małżonkowie, życzę Wam wspaniałego życia małżeńskiego. Zasługujesz na siebie. Niech serca biją zgodnie, niech pociecha nie opuszcza domu. Wszystkiego najlepszego!

Jeśli chcesz być szczęśliwy, musisz kogoś uszczęśliwić. Życzę wam, abyście radowali się nie tylko każdym nowym dniem, ale także nadchodzącą możliwością ponownego wypowiedzenia sobie nawzajem słów miłości.

Gratulujemy małżeństwa! Miłość, szacunek i wzajemne wsparcie to wszystko, czego potrzebujesz.

Życzymy szczęścia, zdrowia, Spotkajmy się razem z wielką rocznicą, No i żeby codzienność nie była nudna – Życzymy Wam najpiękniejszych dzieci Krótkie gratulacje z okazji ślubu

Gratulacje. Niech twoja rodzina zawsze ma wszystko pod dostatkiem. Kochaj, doceniaj, ufaj i nie okłamuj się nawzajem.

Szczęśliwi i młodzi, drodzy nowożeńcy! Uważajcie i doceniajcie się nawzajem, nie pozwólcie, aby ogień waszych uczuć zgasł! Niech płonie jasno za 20 i 50 lat małżeństwa!

Chcę, aby wszystkie burze i burze życia zostały rozbite na mocnych stronach twojego rodzinnego statku. Życzę wielkiej miłości i wielkiego szczęścia. Szczęśliwego dnia ślubu!