Gratulacje w dniu spotkania kolegów z klasy

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Dokonaliśmy wyboru najpiękniejszych gratulacji w dniu spotkania kolegów z klasy w prozie, z głębi naszych serc, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Wydaje się, że jeszcze wczoraj lata szkolne pędziły niekończącym się strumieniem, a dziś świętujemy dzień spotkania naszej matury. Niech więc to spotkanie nie będzie ostatnim, ale niech tradycja świętowania zagości w naszym zespole. W końcu szkoła to miejsce, w którym wszyscy nauczyliśmy się najważniejszej lekcji w życiu – doceniania chwili. A dzisiaj ten moment jest naszym spotkaniem!

Drodzy przyjaciele! Jak radosne jest w naszych duszach z naszego spotkania. Dojrzeliśmy i stańmy się ważniejsi, ale przy tym stole co roku zawsze pozostaniemy tymi samymi dziarskimi chłopcami i dziewczętami, którzy kiedyś dzielili miejsca przy swoich biurkach, nauczyli się razem czegoś nowego, doświadczyli, radowali się, zakochali.Każdy ma swoją drogę życiową i życzę wszystkim, aby było łatwe, szczęśliwe, pełne samych dobrych wydarzeń i ludzi, a co roku, gdy się spotykamy, zawsze mamy sobie coś do powiedzenia i coś radować się razem!< /p>

W Dzień powrotu do domu jakoś szczególnie przyjemnie wspomina się lata szkolne, ale minęło 50 lat i najbardziej intymne pozostają w pamięci! Życzę, abyśmy nie tracili optymizmu i aby wszystko co najlepsze z nas zostało przekazane naszym wnukom, aby szkoła wychowała wiele wykształconych dzieci!

Szczęśliwego dnia ukończenia szkoły! Niech ciężar minionych lat nie będzie odczuwalny, plany się spełnią, a starzy przyjaciele pomogą i wesprą. Życzę Ci, abyś czuł się tak młody i pełen nadziei jak w dniu ukończenia szkoły!

Wydaje się, że minęło trochę czasu, ale tutaj mamy już 15 lat. Chłopaki, szybujemy przez przestrzenie dorosłego życia już 15 lat i myślę, że każdy z nas często wspomina szkolne i zabawne chwile w klasie, nasze ukończenie szkoły i radosne piosenki, uśmiechy i twarze innych, a także nasi nauczyciele. Niech te wspomnienia zawsze dodają ci siły i inspiracji, niech wszystko w życiu sumuje się w najlepszy dla wszystkich sposób. Mam nadzieję, że będziemy mieć wiele takich wspaniałych spotkań. Życzę wszystkim powodzenia, zdrowia, dobrobytu i wielkich sukcesów.

Szczęśliwego dnia powrotu do domu.Życzę wszystkim powrotu na chwilę do tego bardzo radosnego i beztroskiego czasu, jakim jest szkoła, pragnę przypomnieć sobie wszystkie lekcje i zwycięstwa, pragnę przypomnieć sobie uśmiechy kolegów z klasy i drogich nauczycieli. Niech psotny uczeń żyje w duszy każdego z was, niech każdy ma wiele szczęśliwych osiągnięć w życiu. Zapomnij o wszystkich swoich problemach i poczuj się znowu jak piękni, młodzi, dumni, odważni, marzycielscy absolwenci Twojej ulubionej szkoły!

Serdecznie gratuluję byłym uczniom w dniu ukończenia szkoły! Niech w Twojej pamięci zagoszczą miłe wspomnienia lat szkolnych i nieskrępowanej zabawy. Niech dzisiejsze spotkanie pomoże Ci naładować pozytywne nastawienie na długie lata. Życzę zdrowia i sukcesów w dorosłym życiu!

Drodzy absolwenci, w tym ważnym dla wszystkich dniu, życzę wam, abyście szli przez życie z podniesioną głową, z honorem niosąc wszystko, czego się nauczyliście w tych murach. Niech nic po drodze nie przeszkodzi ci w dążeniu do zamierzonego celu, niech trudności załagodzą, a radości przyniosą szczęście. Będziemy za Tobą tęsknić, bo w tym czasie masz czas na przyzwyczajenie się do każdego z Was, wzrastacie z nami fizycznie i duchowo, a my z kolei uczymy się od Was czegoś nowego. Wszyscy jesteście tacy inni, ale tacy fajni. Niech Twoje życie będzie pełne uśmiechów i prawdziwych przyjaciół.

Czas leci bez rozglądania się. Nie ma granic ani empatii, ale czas pomaga nam lepiej docenić ludzi, których poznaliśmy wiele lat temu.Życzę Ci, aby każde ciepłe wydarzenie w życiu pozostało żywym wspomnieniem w Twojej pamięci i aby wszystkie złe rzeczy zostały zapomniane tak szybko, jak czas leci. Wesołych świąt, kochanie!

Niech Spotkanie Absolwentów dla wszystkich uczniów, którzy wiele lat temu skończyli szkołę i znaleźli się dziś na progu, który przekroczyli przez wiele lat z rzędu, będzie najjaśniejszym i najbardziej urozmaicone wakacje. Życzymy dziś wszystkim wielu pozytywnych emocji, ogromnego ładunku żywotności, morza radości i dobrego nastroju!

Minęło 20 lat, poznaliśmy i przypomnieliśmy sobie dawne czasy. Chciałbym, aby to spotkanie nie było ostatnim, że co roku spotykamy się, wspominamy naszą młodość i cieszymy się z naszych zwycięstw w teraźniejszości. Szczęśliwego dnia ukończenia szkoły!

Drodzy koledzy z klasy, spotkanie starych znajomych to wydarzenie, a spotkanie za 40 lat to wspaniałe wydarzenie, niech nic nie przyćmiewa światła radości w naszych oczach, pamiętaj o błyskotliwych latach dorastania i bądź zadowolony z radosnego podniecenia spotkania, upojony wspomnieniami i zawsze zdrowy, aby spotkać się jeszcze wiele razy, powodzenia panowie!

Zapraszamy na dzień powrotu do domu! To będzie wielkie wydarzenie, o którym powiesz swoim dzieciom i wnukom! Przyjdź w dobrym nastroju i ze skrzynią wspomnień! Czekamy na to!

Wow chłopaki, strona po stronie życia, rok po roku, tak minęło 50 lat odkąd byliśmy absolwentami tej szkoły, kiedy dumne ptaki wzleciały do ​​naszych marzeń. Wiele się od tego czasu zmieniło, ktoś stał się bardziej pewny siebie i odważny, komuś udało się osiągnąć absolutnie wszystko, o czym marzył, a ktoś inny dąży do nieosiągalnego. Wspaniale znów was widzieć, przyjaciele. Chciałabym przypomnieć wszystkich naszych nauczycieli, którzy zainwestowali w nas wielką siłę i duszę. Dziękuję im za wiedzę i dobre rady. A wam, towarzysze, szczerze życzę wielu lat szczęścia, zabawnych lekcji życia, które nauczą nas być milszymi. I niech to spotkanie zainspiruje każdego z nas do czegoś pięknego.A wielu z nas w każdej chwili może wrócić do szkoły, bo nawet wnukom należy pomóc w odrabianiu lekcji. Pokój i życzę wszystkim powodzenia.

Szanowni państwo, 40 lat temu opuściliśmy szkołę. Teraz znowu tu jesteśmy. Każdy z nas osiągnął upragniony status, udaną pracę, ulubioną aktywność, silną rodzinę i wiele więcej. A dzisiaj życzę wam, abyście pamiętali kim byliśmy 40 lat temu, o czym marzyliśmy, z kim się przyjaźniliśmy, w co wierzyliśmy i do czego dążyliśmy. Niech te wspomnienia przywrócą młodość naszej duszy i radość naszego serca.

Moi drodzy przyjaciele, minęło 20 lat odkąd staliśmy na progu szkoły i pożegnaliśmy się z naszymi rodzinnymi murami. Dziś w życiu każdego z nas zaszły znaczące zmiany, wszyscy osiągnęliśmy wiele, wszyscy staliśmy się silniejsi, pewniejsi siebie, lepiej wykształceni i mądrzejsi. Nasi nauczyciele to wspaniali koledzy, którzy nadal udzielają dzieciom wiedzy i ważnych rad. Dziękuję wszystkim, którzy mogli dziś przyjść na spotkanie. Spędźmy ten wieczór tak jasno, wesoło, przyjaźnie i ciekawie jak 20 lat temu. Życzę wszystkim zdrowia, dobrego samopoczucia i spełnienia każdego marzenia każdego z Was.

Drodzy koledzy z klasy i nauczyciele! W ten piękny dzień chcę wam wszystkim podziękować! To właśnie z Tobą nauczyłem się żyć, otrzymałem niezbędną wiedzę i dzięki temu stałem się tym, kim jestem dzisiaj! Dzięki Wam wszystkim dowiedziałam się, czym jest przyjaźń, miłość, honor i sumienie! Zdrowie dla was wszystkich, moi drodzy!

Drodzy koledzy z klasy, życzę sobie, aby nasze spotkania odbywały się częściej! Niech każdy odniesie w życiu sukces, aby zawsze było coś do zapamiętania i coś do opowiedzenia.

Ten dzień zjazdu absolwentów, podobnie jak inne, może się nie radować! W końcu szkoła pozostawiła nam tyle miłych wspomnień, w jej murach odkryliśmy życie dla siebie! Życzę wszystkim, aby szli własną drogą i spotykali po drodze tylko dobre rzeczy!

Szczęśliwego dnia ukończenia szkoły! Leciał 10 lat, nie odwracaj ich już. Czas płynie tak szybko, ale nie tracimy zapału, energii i blasku w oczach. Obyśmy zawsze pozostawali młodzi i młodzi!

Z całego serca wzruszające gratulacje w dniu spotkania z kolegami z klasy

Gratulacje z okazji dnia spotkania kolegów z klasy w prozie

Wszystkim dziś gratuluję 35. rocznicy ukończenia studiów i z głębi serca życzę każdemu z Was wielkiego szczęścia w życiu, powodzenia w biznesie i pomyślności , miłość w relacjach z bliskimi i mam nadzieję, że jeśli nie co roku, ale przynajmniej w rocznice ukończenia studiów, będziemy mogli zebrać się w naszej przyjaznej i wesołej klasie i dzielić się ze sobą radością i sukcesem każdego z nas.

Drodzy nauczyciele, gratulujemy ukończenia szkoły. Dziękuję za wiedzę, umiejętności, komunikację, za ciężką pracę. Dziękuję za piątki i za dwójki, za pochwały i za nadużycia, bo to bezcenne doświadczenie! Niech Twoi uczniowie będą ciekawi i nigdy Cię nie zapomną!

Moi drodzy przyjaciele! Po 40 latach szczęśliwy los dał nam spotkanie z dzieciństwem, zaprowadził nas do naszej rodzimej szkoły. Życzę dziś wielu szczęśliwych, radosnych i jasnych lat, zdrowego ciała i młodego entuzjazmu w duszy!

W tym dniu gratuluję Wam wszystkim, moi drodzy, naszego spotkania po 10 latach. Wciąż jesteśmy młodzi i piękni, pełni energii i jasnych nadziei. Życzę wszystkim, aby spełniły się Twoje marzenia, a życie dało wiele szans na szczęście i sukces.

Hej ludzie, nasz problem ma 20 lat. Aż trudno uwierzyć, że minęło tyle lat, odkąd byliśmy małymi i pełnymi nadziei dziećmi. Podziwiam Was wszystkich z radością, do dziś wspominam naszych nauczycieli z zachwytem i miłymi słowami, często zanurzam się w świat szkolnych wspomnień, szybkich zmian i ciekawych lekcji. I niech bez względu na to, jak dalej rozwija się nasze życie, nie zapominajmy o sobie nawzajem, zgodnie z naszą tradycją, co roku będziemy się spotykać jako przyjacielska klasa i dzielić się swoimi zwycięstwami, osiągnięciami, doświadczeniami. Życzę wszystkim powodzenia i miłości, zdrowia i spełnienia 20 marzeń do następnego spotkania.

W dniu zjazdu absolwentów pragnę przypomnieć sobie, jacy byliśmy zabawni i beztroscy! Skąd wiedzieli, jak nawiązywać przyjaźnie i dobrze się bawić, ale nie zapomnieli o swoich studiach! Moi przyjaciele, życzę wszystkim niesamowitych sukcesów! Niech wszystko będzie dla Ciebie idealne zarówno w rodzinie, jak i w pracy! I pozwól swoim dzieciom prześcignąć Cię w wynikach w nauce!

Lata trochę poruszyły twoje głowy, ale nadal jesteś równie piękna. Życzę, abyś zawsze zachowywał w swoim życiu to samo młodzieńcze podniecenie i zapał. Tak więc życie jest takie, że kiedy wspominasz lata, które przeminęły, zawsze się uśmiechasz. Mocne zdrowie granitu, jak to, które kiedyś razem przegryzliśmy. I we wszystkim dobrobyt!

Nadszedł dzień, w którym po latach możesz ponownie zobaczyć swoich kolegów z klasy, nauczycieli i mentorów. W dniu spotkania absolwentów życzymy, abyś ponownie zanurzył się w świat bajecznych wspomnień z odległego dzieciństwa, pamiętaj, jak wcześniej wszystko było dobre i proste, i napraw to dzięki wspaniałej imprezie.

W Dniu Absolwenta niech wszyscy pamiętają szczęśliwe i radosne chwile szkolnego życia, pierwsze sympatie, wielkie sekrety i przyjacielskie sekrety. Niech te wspomnienia rozgrzeją twoją duszę i dadzą inspirację do osiągnięcia ukochanego marzenia i wzniosłych celów dla każdego z was.

W tym dniu, drogi przyjacielu, chcę przypomnieć nasze wspólne psikusy w klasie, ekscytację na egzaminach, przygody po szkole i oczywiście pierwszą miłość.Przeszliśmy przez to wszystko razem! Życzę zdrowia i szczęścia, drogi koleżko z klasy! Niech wszystko w Twoim życiu będzie piękne, tak jak w naszym beztroskim dzieciństwie!

W latach szkolnych wszystko było między nami: przyjaźń, urazy, kłótnie, ale mimo wszystko los łączy nas ponownie w lepszych okolicznościach. Dziękuję za wszystko, co było między nami jeszcze nie tak dawno. Życzę szczerych relacji ze wszystkimi w życiu, miłości, sukcesów i nieograniczonej radości. Bądź szczęśliwy!

Drodzy nauczyciele, nie sposób zapomnieć, ile wysiłku w nas zainwestowano, a cała ta wiedza, którą tak pilnie się dzielicie, jest szalenie cenna! Dziękuję za wszystkie lata cierpliwości i pracy, za pomoc i sprawiedliwość! Dzięki Wam odbył się Dzień Zjazdu Absolwentów!

Gratulujemy tego wspaniałego wydarzenia! Życzę, żebyś przynajmniej na te kilka godzin zapomniała o swoim wieku i przeżyła na nowo wszystkie te uczucia, które już zostały zapomniane. Niech ten dzień naprawdę zjednoczy wszystkich tych, którzy są związani od dawna. Życzę, abyś po prostu cieszył się komunikacją i ciepłymi wspomnieniami!

Ile czasu minęło, aż 40 lat odkąd byliśmy absolwentami. Wszystko zostaje w mojej pamięci, jakby to było wczoraj. Obyśmy zawsze pozostali w szeregach, młodzi, żwawi i pewni siebie.

Drogi nauczycielu klasy, bardzo się cieszymy, że znów cię widzimy.Bardzo dziękujemy za wesołe lata szkolne, za przyjazną klasę, za ekscytujące lekcje i dobre oceny, za dobry humor na co dzień i za pozornie niewiarygodne marzenia, które wciąż są możliwe do zrealizowania. Życzymy Ci, naszej wspaniałej wychowawcy, zdrowia, cierpliwości i inspiracji, a także wielu bardziej przyjaznych zajęć z utalentowanymi uczniami, wielkich sukcesów w głównej dziedzinie życia i ciągłej radości duszy.

Czy minęło trochę czasu odkąd opuściliśmy szkołę? Minęło już 20 lat i znów jesteśmy. Moi drodzy, gratuluję wszystkim naszej rocznicy, Dnia Spotkania Absolwentów. Niech dziś będzie wieczór miłych wspomnień i serdecznych rozmów, niech każdy z was ma w życiu wszystko, czego zapragnie jego serce. Szczęście i powodzenia dla wszystkich!

Gratulacje z okazji wspaniałej okazji duchowych spotkań, wspomnień, śmiechu, wniosków, podsumowań, Szczęśliwego Dnia Dyplomu! Niech radość żyje w sercu każdego, bez względu na to, jak rozwinął się los, w duszy panuje pokój, szczęście świeci w oczach, wiara prowadzi. Zdrowie, dobrobyt, pogodna przyszłość, spokojne niebo nad głową.

Szczęśliwego Dnia Absolwenta, drodzy przyjaciele. Dziś jesteśmy całkiem spełnionymi ludźmi, którzy wiele osiągnęli w swoim życiu, a 30 lat temu byliśmy przyjazną, dźwięczną klasą wesołych psotnych facetów. Dziś życzę wszystkim zdrowia i pomyślności w życiu, a także nieugaszonego zapału, zapału duszy. Niech każdy z nas zapamięta wszystkie ważne lekcje i mądre rady nauczycieli, dzięki którym odnieśliśmy wiele zwycięstw, spełniły się nasze marzenia. Całe dobre samopoczucie i częste wakacje życia, przyjaciele.

Gratulujemy wyjątkowego święta – dnia spotkania absolwentów. Wspaniale jest wrócić do siebie i zanurzyć się w szkolnej atmosferze jako dorosły! Niech szczęśliwe chwile szkolnego czasu pozostaną w pamięci każdego z nas, bo w naszych sercach pozostajemy dziećmi.Życzę każdemu szczęśliwej i łatwej ścieżki życiowej, powodzenia i sukcesu, a przed nami tylko światło i miłość!

Dziś zebraliśmy się nie tylko po to, by uczcić dzień spotkania absolwentów, ale także by podziękować naszej wychowawcy. Fajny pod każdym względem, najmilszy, najlepszy, najbardziej responsywny, gotowy do pomocy, poświęcający swoją wygodę i czas. Tak, nie zawsze to docenialiśmy, a raczej nie zawsze to okazywaliśmy, ale każdy z nas jest Ci niezmiernie wdzięczny. Dziękuję bardzo za wsparcie i wsparcie, które nam udzieliłeś przez lata!

Najcieplejsze gratulacje w dniu spotkania kolegów z klasy w prozie

Gratuluję do łez dnia spotkania kolegów z klasy

Dni i noce przemijają, a wraz z nimi lata, a wszyscy starzejemy się, nie widząc siebie. Ale jest jeden dzień w tym długim roku, kiedy spotkamy się ponownie w krąg, a my będziemy się śmiać, pamiętając i życząc sobie nawzajem tylko dobrych rzeczy. Szczęśliwego dnia ukończenia szkoły!

Szczęśliwego dnia ukończenia szkoły, moi drodzy. Nasza matura ma już 15 lat i jakbyśmy wczoraj radośnie i radośnie siedzieliśmy w ławkach szkolnych. Ale każdy z nas zdążył już poznać smak dorosłego życia, każdy ma swoje miejsce w słońcu i swoje odważne czyny. I szczerze życzę ci dobra, uśmiechów, szczęścia i pomyślności, sukcesu i rozwoju kariery, komfortu rodzinnego i dobrobytu. I nie zapominajmy o naszych szkolnych przygodach i spotykajmy się częściej w ten sposób.

Przyjaciele, spędziliśmy z wami całe dzieciństwo i po latach spotykamy się ponownie, aby wspominać te szczęśliwe czasy. Zależy mi na tym, aby dla każdego z Was wszystko wyszło jak najlepiej, abyśmy ciągle się spotykali i pamiętali zapomniane dziecięce zabawy, te emocje i radości, które dzieliliśmy ze sobą. Każdy ma swoją własną ścieżkę, ale chcę, aby ta ścieżka była gładka, bez dziur i dziur.

Drodzy koledzy z klasy, jak wspaniale jest znów się spotkać i ponownie zanurzyć w szkolnym życiu, wspominając nauczycieli, zabawne chwile, kto kogo oszukiwał, kto był w kim zakochany, kto pociągnął kogo warkocze… To jak powrót do dzieciństwa. Spotykajmy się więc częściej, aby w ten sposób, siedząc wszyscy razem i wspominając naszą szkolną przeszłość, pogrążyć się w niedbałości i odmłodzić duszą, chociaż u nas nie jest to takie stare.

Nasi drodzy nauczyciele, dzisiaj znów tu jesteśmy, znów czujemy się wesołymi dziećmi, waszymi posłusznymi, a czasem nie uczniami. Dziękuję za wszystkie twoje wysiłki, wysiłki, nadzieje i wskazówki. Dzięki Tobie wszyscy staliśmy się odważniejsi, bardziej pewni siebie i wytrwali. Dziękuję, że zawsze jesteś dla nas nie tylko nauczycielami, ale także wyrozumiałymi i życzliwymi ludźmi, mądrymi doradcami i bliskimi przyjaciółmi. Życzymy Państwu dobrego zdrowia i wielu kolejnych udanych lat owocnego nauczania. Szczęście, spokój i szacunek.

Wystarczy pomyśleć, 30 lat temu nasza klasa opuściła szkołę, drzwi do świata dorosłych zostały dla nas otwarte. Ale tylko dzięki naszej przyjaźni, naszym nauczycielom, zabawnym lekcjom i dźwięcznym zmianom, staliśmy się tym, czym po szkole wyruszyliśmy w wielką podróż. Uwierzyliśmy w swoje marzenia, przezwyciężyliśmy lęki, wspieraliśmy przyjaciół, uczyliśmy się na błędach i wszyscy osiągnęliśmy to, o czym marzyły nasze serca. A dzisiaj chcę wszystkim pogratulować z okazji naszej rocznicy i życzyć wszystkim zdrowia, bogactwa i luksusu, nie tylko materialnie, ale także powtórnych zwycięstw i osiągnięć w szkole przyzwoitego życia.

Szczęśliwego dnia ukończenia szkoły, moi drodzy koledzy z klasy. Życzę wszystkim miłości i pomyślności, niesamowitego szczęścia w życiu i prawdziwego szczęścia. Niech wiedza pomoże każdemu podejmować właściwe decyzje, niech każdy z nas ma w życiu dobrobyt, sukces i ducha walki. Chłopaki, nie zapominajmy o sobie i spotykajmy się częściej w tej samej ciepłej i przyjemnej atmosferze.

Pięć lat minęło. każdy z was osiągnął jakiś sukces. To radość patrzeć dzisiaj, jak wszyscy jesteście piękni i radośni, obdarzajcie mnie swoim uśmiechem. Chłopaki, chcę, abyście zawsze pozostawali tak samo celowi. Aby spełnić wszystkie twoje plany. Aby wszystko, co zaplanowałeś, zawsze spełniało się bez problemów. Siła i determinacja dla ciebie. I tak będzie każdego roku. spotkaliśmy się również i podzieliliśmy się naszymi sukcesami.

Przyjaciele, dziś jesteśmy już dorosłymi, niezależnymi jednostkami, ale jeszcze nie tak dawno wszyscy siedzieliśmy za biurkami i nieśmiało czekaliśmy na zmianę! Niech to spotkanie na krótko przywróci nam dzieciństwo, ale czas zabawy na naukę na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Życzymy nauczycielom zdrowia, cierpliwości i siły, aby wychowali więcej niż jedno pokolenie!

Dzisiaj jest dzień naszego spotkania – dzień spotkania absolwentów, chłopaków, którzy opuścili mury swojej rodzimej szkoły i wyruszyli na drogę dorosłości. Myślę, że każdy z nas bardzo często wspomina dźwięczne zmiany i zabawne szkolne historie, które natychmiast nas rozweselają i przywracają do młodości. Chciałbym, aby wszyscy starali się nie przegapić naszych spotkań, zawsze pamiętali nasz złoty czas i szczęśliwy czas beztroski.

Chłopaki, nasza dyplomacja skończyła dzisiaj 45 lat i chcę Wam serdecznie pogratulować tego dnia i życzyć Wam wesołych, radosnych, emocjonalnych, jasnych, jasnych i wspaniałych wspomnień z naszej młodości, przyjaźń, miłość, marzycielstwo i piękno. Życzę wszystkim zdrowia i dobrego samopoczucia, powodzenia w wszelkich pomysłach i sukcesów w biznesie, nieugaszonego szczęścia w życiu i solidnej piątki w zachowaniu.

Niesamowicie miło was wszystkich widzieć, jak się śmiać w dawnych czasach, pamiętając, co było tak ważne. Niech nie będzie to nasze ostatnie spotkanie w takim składzie, by stało się dobrą tradycją.

Ćwierć wieku temu skończyliśmy szkołę, a teraz staliśmy się tymi dorosłymi, niezależnymi i niezależnymi! Czas leci, ale wspomnienia beztroskiego czasu szkolnego na zawsze pozostają w naszych sercach! Każdego roku życzę zdobywania tylko najlepszej i udanej ścieżki życiowej!

Miło widzieć drodzy absolwenci. Życzę, aby w Twojej rodzinie wszystko było dobrze i stabilnie. Niech szczęście, szczęście i szybki postęp będą towarzyszyć Ci w Twojej karierze.

Drodzy koledzy z klasy, jesteśmy razem od tylu lat! Przez te wszystkie lata bawiliśmy się i wspaniale! Nasze wieloletnie spotkanie mówi o naszej przyjaźni i solidarności! Całe zdrowie, sukces w biznesie i wielkie ludzkie szczęście!

Minęło tyle lat i wszyscy się pamiętamy. A teraz, 40 lat później, spotkaliśmy się ponownie. Chciałbym, żeby to nie było ostatnie spotkanie, nie ostatnie 40 lat później. Chcę życzyć, aby światło w oczach płonęło co roku jaśniej, serce kochało bardziej, a anioł stróż nas chronił. Wesołych świąt!

Gratuluję z okazji Dnia Absolwenta i życzę szczerze radosnego, miłego, pogodnego spotkania z przyjaciółmi, wspaniałego święta żywych wspomnień, wesołych uśmiechów, szczerych rozmów, przyjacielskich uścisków i życzliwości słowa. Życzę, aby ten dzień odzyskał senność i tę bardzo młodzieńczą bezpośredniość mojej natury.

Szczęśliwego dnia powrotu do domu, moi drodzy przyjaciele.Nasza matura ma dziś 35 lat, od dawna byliśmy uczniami, ale dziś znów możemy poczuć się jak młodzi, pogodni, odważni marzyciele. Dziękuję za ten wieczór, za ciepłe przyjęcie. Chciałbym, aby wszyscy częściej pamiętali lata szkolne i stali się młodsi duchem, życzę wszystkim zdrowia, harmonii, spokoju, pomyślności i prawdziwego szczęścia.

W dniu naszego spotkania, spotkania absolwentów, którzy byli 20 lat temu, życzę Wam wszystkim, drodzy, powodzenia w życiu i dobrych nadziei, wspaniałych perspektyw i ulubionej pracy, udane działania i świetne pomysły, szczera miłość i niewątpliwe szczęście.

W tym dniu chcę zapamiętać najjaśniejsze chwile z naszego szkolnego życia! Jacy śmieszni, naiwni i gdzieś głupi byliśmy. Życzę, abyś spędził ten wieczór na zabawie, zanurzając się w przeszłość. Razem nauczyliśmy się wszystkiego: kochać, być przyjaciółmi, postępować zgodnie z sumieniem. Życzę wszystkim spełnienia pragnień, zdrowia i powodzenia!

Szczere gratulacje w dniu spotkania z kolegami z klasy, z głębi serca

Szczerze
gratuluję z całego serca w dniu spotkania z kolegami z klasy

Moi przyjaciele, nasza matura ma już 50 lat. I wygląda na to, że są na emeryturze, ale wrócili do szkoły, usiedli przy swoich ławkach. Gratulacje dla wszystkich. Życzę wam, moi towarzysze, abyście znów poczuli się młodzi i zakochani, pogodni i natchnieni jasnymi nadziejami.Niech każdy z was ma długie i szczęśliwe życie.Dbajcie o to, co macie i osiągajcie to, o czym marzycie.Zdrowie Wszystkim i dziękuję za cudowne lata szkolne, o których do dziś wspominam z życzliwym uśmiechem.

Wygląda na to, że wczoraj siedzieliśmy przy swoich ławkach, zakłócając lekcje i wymyślając przezwiska dla nauczycieli. Oczywiście wielu przeszło kardynalne zmiany w swoich rodzinach i życiu, ale zgromadziwszy się tutaj, wszyscy czujemy się jak chłopczycy w wieku szkolnym.Wypijmy tę wspaniałą tradycję spotkań i nas wszystkich, którzy ją wspierają.

Jak miło widzieć dorosłe dzieci, z którymi kiedyś bawiliśmy się razem na przerwie, chodziliśmy po szkole, a potem robiliśmy plany na przyszłość! Mam nadzieję, że spełnią się wszystkie życzenia! Jeśli coś jeszcze się nie spełniło, to życzę, aby marzenia stały się rzeczywistością w bardzo bliskiej przyszłości! Szczęśliwego dnia spotkania, drodzy koledzy z klasy!

Wspomnienia są nieocenionym darem, ale jeszcze większym darem jest możliwość zobaczenia tych znajomych twarzy, usłyszenia znajomych głosów. Nawet jeśli czas leci, to dziś na chwilę się zatrzymał, dał nam możliwość nacieszenia się, przypomnienia sobie, jak 35 lat temu opuściliśmy te miejsca i wyruszyliśmy w wolny rejs. Życzę wszystkim samych miłych wspomnień, wydarzeń – niespodziewanych i niezapomnianych. Wesołych świąt, kochanie!

Moi drodzy koledzy, towarzysze, koledzy z klasy, jak szybko minął czas, a teraz, 50 lat po ukończeniu studiów, znów tu jesteśmy. Szczerze gratuluję ci tego wspaniałego święta. Niech wszyscy szczerze radują się z osiągnięć i szczęścia każdego z nas, niech wszyscy mają wspaniały nastrój i dobre samopoczucie w życiu. Życzę wszystkim tylko ciepłych i radosnych wspomnień, najsilniejszych sił i dni radości.

Minęło już czterdzieści lat, a dziś wszystko wydaje się jakby wczoraj, wczoraj staliśmy na progu dorosłości z młodymi marzeniami i zakochanymi sercami.Znowu się spotkaliśmy, więc pamiętajmy o tych jasnych chwilach przyjaźni i wesołym życiu szkolnym, dźwięcznych zmianach i ciekawych zajęciach, ukochanych kolegów z klasy i psotnych zachowaniach w klasie. Niech wszystkie te wspomnienia dadzą naszemu sercu natchnienie i wspaniały nastrój, zanurzmy się w te dni młodości i beztroskiego dzieciństwa. Życzę wszystkim zdrowia, prawdziwego szczęścia, życzliwości i słońca w życiu.

Szczęśliwego dnia powrotu do domu. Chłopaki, mimo że nie jesteśmy już dziećmi i czasami martwimy się o różne rzeczy, ale tak często brakuje nam takich spotkań, wesołych żywych wspomnień wspaniałego szkolnego czasu. W końcu byliśmy uczniami już 10 lat temu. Fajnie, że się dzisiaj poznaliśmy. I nie traćmy czasu. Życzę wszystkim powodzenia i powodzenia w życiu, życzę ludziom szczęścia, miłości i talentu we wszystkim. Niech to spotkanie będzie miłe, miłe i niezapomniane dla każdego z nas.

Dzisiaj jest nasze długo oczekiwane spotkanie, spotkanie absolwentów. Raz stanęliśmy na progu tej szkoły i czekaliśmy na nowe cuda, raz byliśmy pełni marzeń i szczęśliwych nadziei. Teraz każdy ma swoje życie i swoje sukcesy, swoje osiągnięcia i własną dumę. Podzielmy się naszymi zasługami i pamiętajmy te wspaniałe i zabawne lata spędzone razem w tych murach.

Dzisiaj gratulujemy wszystkim, którzy przybyli pod mury swojej rodzimej szkoły udanego święta dla każdego nauczyciela i ucznia – Dnia Spotkań Absolwentów.Życzymy Wam, abyś zapamiętał ten wieczór na długo, a długo wyczekiwane spotkanie dostarczy Wam wiele radości i morza niezapomnianych wrażeń.

Znowu, jak za starych dobrych czasów. Dopiero teraz wszyscy jesteśmy u progu nowego i długiego życia. Niech wypełni się jasnymi chwilami, jasnymi kolorami i żywymi wspomnieniami. Nośmy z honorem i godnością wszystko, co zainwestowali w nas nasi rodzice i nauczyciele.

Szkolne mury zbliżyły nas do siebie, szkoły zbliżyły nas do rodziny… Jak cudownie jest wrócić za rok do naszej Alma Mater, do miejsca, w którym dorastaliśmy, radując się na początku sukcesów, zdenerwowany, jak się wydawało, wielkimi niepowodzeniami. Dziś jest Dzień spotkania – dzień wspomnień, dzień powracającej młodości. Gratulacje dla wszystkich byłych absolwentów. Niech łączą nas tylko takie wspaniałe i zabawne wydarzenia. Wesołych świąt wszystkim!

W ten lutowy wieczór, zainspirowany wspomnieniami wspaniałych lat szkolnego życia, życzę Ci jeszcze raz zanurzyć się w te beztroskie dni, kiedy byłeś dziećmi, zapomnieć na chwilę o swoim wieku , regalia, status, pozycja społeczna, pamiętaj wspaniałe chwile pierwszej miłości i beztroskiej młodości!

Po 20 latach dzień ukończenia szkoły jest nie mniej przyjemny, a pod pewnymi względami nawet szczególnie radosny, ponieważ czas szkolny zawsze ciepło reaguje na serce! Życzę nam co roku zadowalać się nawzajem naszymi osiągnięciami, sukcesami i sukcesami w życiu!

Kochani, 20 lat temu ukończyliśmy studia, 20 lat temu byliśmy młodzi i zakochani. Teraz każdy z nas jest samowystarczalny i wreszcie dorosły.Życzę wszystkim wspaniałego nastroju, udanych zajęć, wielkich osiągnięć, spełnienia pragnień, szczerych uczuć i doskonałego szczęścia w życiu.

Wspaniale widzieć was tutaj w ten cudowny dzień powrotu do domu! Oklaskując nasze spotkanie, życzę każdemu z nas dzisiejszej nocy dobrej zabawy, a w przyszłości zapamiętania naszych minionych wybryków z lat szkolnych i tego niezapomnianego spotkania ze wspaniałymi ludźmi, z którymi kiedyś ogryzaliśmy granit nauki obok siebie!

Moi drodzy towarzysze, serdecznie gratuluję wam z okazji 50. rocznicy ukończenia studiów, naszego dobrego spotkania. Chcę wszystkim życzyć wszystkiego, co w życiu najszczęśliwsze i najpiękniejsze, a co najważniejsze zdrowia i miłości bliskich, a wtedy wszyscy będziemy mogli przenosić góry i pływać po oceanach, jak młodzi odkrywcy, którymi byliśmy 50 lat temu.

Szczęśliwego dnia ukończenia szkoły, moje drogie dzieci. Miło cię znowu widzieć, tak radośnie i jednocześnie trochę smutno, bo lat szkolnych nie da się cofnąć, ale dziś znów możemy poczuć się jak beztroscy, szczęśliwi ludzie, wolni od życiowych problemów i kłopotów. Moi drodzy koledzy z klasy, z całego serca życzę wszystkim zdrowia, bogactwa w życiu i powodzenia, silnych rodzin, dobrego samopoczucia w wygodnych domach, wielkich możliwości i sukcesów.

Moi drodzy koledzy z klasy, nie widzieliśmy się od tylu lat i szczerze się cieszę z każdej chwili spędzonej z Wami! Niech to spotkanie przyniesie nam wszystkim przyjemną komunikację, wspaniałe wspomnienia i morze pozytywnych emocji!

Drodzy przyjaciele, minęło 10 lat od naszego wydania. Znaleźliśmy grunt pod nogami, wkroczyliśmy na niezależną ścieżkę, wielu ma rodziny i dzieci. Ale dzisiaj pamiętamy tych młodych chłopców i dziewczynki, którzy byli w szkole. Życzę nam częstszego spotykania się, dzielenia się dobrymi wiadomościami, odnalezienia własnej drogi życiowej i uczciwego podążania nią. Niech każdy osiąga swoje cele, dorasta we własnych oczach i realizuje marzenia dzieci!

15 lat minęło w mgnieniu oka, gratulujemy długo oczekiwanego i miłego spotkania absolwentów! Obyśmy mieli tylko dobre i radosne okazje do spotkań, aby nasze radosne twarze nie przesłoniły straty. Gratulacje, przyjaciele!

Duchowe gratulacje w dniu spotkania kolegów z klasy

Najlepsze
gratulacje z okazji Dnia spotkania z kolegami z klasy własnymi słowami

Przyjaciele! Absolwenci! Koledzy z klasy! Niech wasz związek z każdym dniem rośnie w siłę. Mimo przeżytych lat pozostańcie dziećmi w waszej duszy. Więcej radości, śmiechu, dziecięcego entuzjazmu. Nigdy trać serce. Idź przez życie z łatwością i zabawą.Wspierajcie się nawzajem.Nie zapomnij o szkolnych przyjaźniach.Pamiętaj o nauczycielach, którzy dali Ci kawałki swoich serc.

Pół wieku minęło odkąd wylecieliśmy ze szkolnego gniazda w dorosłość.Miło widzieć tu ludzi, którzy pamiętają cię z dzieciństwa. Niech każdy z nas będzie zadowolony ze swojego życia, niezależnie od wieku, otworzy przed nim nowe obszary i możliwości. Doskonałe zdrowie, wigor, dobre samopoczucie rodziny i wieczna młodość duchowa!

Szczęśliwego dnia powrotu do domu! Chciałbym podzielić się wieloma wrażeniami i nabrać świeżych emocji. Pamiętaj o przeszłych żartach i staraj się nie robić nowych głupich rzeczy. Dajmy sobie dobry nastrój, doświadczenia, dzielmy się możliwościami i ofertami, bawmy się i bawmy!

Trudno w to uwierzyć, ale minęło już 40 lat odkąd staliśmy u progu naszej rodzimej szkoły w przededniu nowych startów i odkryć. Niektórzy z nas odnieśli sukces za pierwszym razem, ktoś zmienił plany i cele, ale teraz wszyscy znowu tu jesteśmy, a nasza młodość już za nami. Ale życzę wszystkim z uśmiechem, aby wspominali cudowne lata w szkolnej ławce i przynajmniej na jeden dzień znów stali się tymi psotnymi chłopcami i dziewczętami, w których oczach jest radość i beztroska. I niech te wspomnienia dadzą nam całą siłę, energię i inspirację do nowych sukcesów i nowych historii.

Szkic o tym, jak koledzy z klasy spotykają się po różnej liczbie lat, może być użyty jako toast: „Wypijmy za to, że będziemy szczęśliwi ze sobą nawet po 100 latach, jak w pierwszych latach po ukończeniu studiów!”

W moim sercu jest radość i inspiracja, bo znowu się widzieliśmy, chłopaki. Wszystkim gratulujemy osiągniętych sukcesów i spełnienia marzeń. W dniu spotkania absolwentów życzę wszystkim, aby zawsze szli do przodu i osiągali coraz to nowe wyżyny, aby na naszym kolejnym spotkaniu było o czym rozmawiać. Wszystkiego najlepszego i dużo szczęścia.

Szczęśliwego Dnia Absolwenta, twoja 35. rocznica. Mimo to wspaniale i cudownie, że znów tu jesteśmy – w murach naszej rodzimej szkoły, że znów wesoło żartujemy i dzielimy ze sobą radosne chwile naszego życia. Życzę wszystkim wielkich sukcesów w biznesie, pomyślności w rodzinach, szczęścia w sercach i niesamowitych możliwości w drodze. I obyś miał tylko doskonałe i wysokie oceny we wszystkich dziedzinach życia.

Chłopaki, nasz problem ma już 10 lat. Bardzo miło znów wszystkich zobaczyć. I nawet jeśli minęło trochę czasu, ale wszyscy w życiu przeszli duże zmiany. Ktoś został już mamą lub tatą, ktoś znacząco wspiął się po szczeblach kariery, ktoś spełnił swoje ukochane marzenie i skoczył ze spadochronem. Jestem z Was wszystkich dumny, chłopaki, i życzę wszystkim, aby w swoich sercach pozostali młodzi, pogodni, przyjaźni, szczerzy, niestrudzony uczniowie, którzy wierzą w siebie i odważnie dążą do swojego szczęścia. Dziękuję naszym nauczycielom, którzy wnieśli znaczący wkład w nasze wychowanie i edukację, ponieważ dzięki naszym nauczycielom udało nam się pokonać wiele trudności życiowych. Powodzenia wszystkim, przyjaciołom i miłego wieczoru wspomnień.

Drodzy przyjaciele, minęło 10 lat od ukończenia naszego liceum. Wiem, że każdemu z nas udało się osiągnąć pewne zwycięstwa i pewne cele. Szczerze wierzę, że wszyscy jesteście szczęśliwi i odnoszą sukcesy w życiu. Dlatego dziś wspólnie pamiętajmy o naszej wesołej klasie, głośnym tłumie i ulubionych lekcjach, naszych wspaniałych nauczycielach i ekscytującym szkolnym wypoczynku.I niech te wspomnienia nie tylko nas rozweselą, ale także dadzą inspirację duszy.

15 lat temu wstaliśmy z ławek szkolnych. Ale życie wciąż uczy nas swoich lekcji. Życzę wam, moi przyjaciele, aby te lekcje były tylko pozytywne. A co byś z nich wyciągnął, tylko dobre emocje, właściwe cele w życiu i łatwe sposoby ich osiągnięcia. Niech tym ścieżkom towarzyszą tylko radosne wydarzenia. Powodzenia i sukcesu dla przyjaciół!

Drodzy i szanowani absolwenci, wszyscy byliśmy kiedyś młodymi chłopakami zakochanymi w życiu i swoich marzeniach. Od ukończenia studiów minęło 30 lat, dziś zebraliśmy się wszyscy, aby wspominać zabawne lata szkolne, jasne chwile, dawne przyjaźnie, wspaniałe chwile. Życzę wszystkim powodzenia i powodzenia. Niech każdy w swoim życiu odniesie sukces, będzie kochany i naprawdę szczęśliwy.

Gratulacje dla nas wszystkich z okazji 25. rocznicy zjazdu. Nie jesteśmy już dziećmi i udało nam się poznać wszystkie aspekty dorosłego życia. Każdy z nas osiągnął coś znaczącego w swoim życiu i każdy z nas zdecydował o swoich marzeniach i celach. I chcę życzyć, aby spełniły się marzenia wszystkich, aby wszyscy w życiu mieli dużo szczęścia i mieli możliwość zawsze odnajdywać swoje szczęście. Chłopaki, moi ukochani koledzy z klasy, życzmy sobie zdrowia i pomyślności na tym jubileuszowym spotkaniu, a także obiecajmy starać się nie przegapić takich spotkań i zachować pamięć o naszej przyjaznej, psotnej, wesołej, cudownej klasie.I oczywiście jeszcze raz pamiętajmy o wszystkich naszych wspaniałych i ukochanych nauczycielach, którzy otworzyli nam drogę do edukacji i ważnej wiedzy, powiedzmy im „dziękuję” i życzmy wszystkiego najlepszego.

Szczęśliwego Dnia Absolwentów. Kiedyś siedzieliśmy przy biurkach z młodymi marzeniami w sercu, ale teraz każdy ma swoją własną drogę. Ale dzisiaj znów się spotkaliśmy, więc pamiętajmy o wszystkich dobrych rzeczach, które spotkały nas w tych murach, jeszcze raz podziękujmy nauczycielom za bilet do edukacji, poczujmy się znowu jak dzielni faceci – zakochani i psotni.

Gratulacje dla byłych uczniów w dniu, w którym się poznałeś! Życzymy radości komunikacji, wielu miłych wspomnień, zachowania i zacieśniania przyjaznych więzi.

Nadszedł cudowny jasny dzień, dzień spotkań absolwentów. Dziś możesz zanurzyć się w szczęśliwych latach szkolnych i ciepłych wspomnieniach, odzyskać na chwilę młodość i stać się tymi samymi psotnymi chłopcami i dziewczętami, którzy siedzieli przy tym samym biurku i biegali tymi samymi korytarzami. Nie zwracaj uwagi na zmarszczki i siwe włosy, nie mierz solidnych brzuchów i statusów, po prostu wróć w tym dniu do dzieciństwa i stań się tak szczęśliwy, jak w cudownych latach szkolnych.

Drodzy i szanowani absolwenci sprzed 20 lat, dzisiaj zebraliśmy się wszyscy, aby wspominać nasze wspaniałe i zabawne lata szkolne. Niech wspomnienia wszystkich będą jasne i radosne, życzę wszystkim pomyślności życia i szczęścia duszy.

Chłopaki, znowu jesteśmy. Nie patrzmy, kto stał się kim, ale po prostu pamiętajmy, kim byliśmy. Jeśli ktoś kogoś obraził, niech prosi o przebaczenie. Jeśli ktoś był zakochany, niech się przyzna, przynajmniej teraz.Pamiętajmy o tych, których już nie ma. Podziękujmy tym dziewczynom i chłopcom, którymi byliśmy. Dobrzy, mili ludzie.

Zapraszamy na Dzień Absolwenta. Nie ma znaczenia, jak dawno byłeś w szkole, nie ma znaczenia, ile lat temu stałeś u progu dorosłości. To spotkanie pozwoli Ci odrzucić na bok wszelkie kłopoty i niepokoje, problemy i doświadczenia i ponownie stać się tym bardzo młodym, pogodnym, szczęśliwym i beztroskim dzieckiem. I niech te słodkie chwile, dobre spotkania i promienne uśmiechy napełnią Cię nowymi nadziejami i siłą. Czekamy na Ciebie na wakacjach, gdzie studiowałeś, zakochałeś się, marzyłeś i dzieliłeś się swoimi doświadczeniami z przyjaciółmi.

W Dzień powrotu do domu zaczynasz zdawać sobie sprawę, jak dawno skończyło się nasze dzieciństwo! Moi drodzy koledzy z klasy, gratuluję wam tej niesamowitej randki z dzieciństwem! Życzę Ci, aby spełniło się wszystko, co zaplanowałeś dla siebie w wieku szkolnym. I pozwól, aby spełniły się najśmielsze plany, które dziś budujesz dla siebie!

Dla mnie nadal jesteście moimi chłopcami i dziewczętami! Pomimo tego, że chłopcy z branży mają brzuszki, a dziewczynkom zniknęły warkocze. Życzę wam, moi dobrzy, dobrego zdrowia. Tak, tak silny, że masz dość siły, aby przetoczyć więcej niż jedną górę w swoim życiu. Życzę powodzenia, więcej radości, ludzkiego szczęścia i naszych nowych spotkań.

Piękne gratulacje w dniu spotkania kolegów z klasy własnymi słowami

Dotykanie
gratuluję z całego serca Dnia spotkania z kolegami z klasy

Moi drodzy koledzy z klasy, śmiało możemy nazwać nas weteranami ukończenia studiów, bo dziś obchodzimy 50. dzień spotkania absolwentów Gratuluję nam wszystkim i życzę wszystkim silnej siły i dobrego zdrowia, a także szczęścia – nieugaszonego i wielkiego, a każdemu własnego szczęścia: jednemu z nas udało się zbudować wspaniałą rodzinę i już karmi wnuki , ktoś ma wiele osiągnięć w swojej działalności , ktoś ma szczęście Niech każdy ma wiele więcej udanych i radosnych dni w życiu , niech każdy z nas stara się przychodzić na nasze dobre spotkania po szczere rozmowy , miłe wspomnienia i dobre wakacje dla przyjacielskich , i co najważniejsze, młodzi duchem koledzy z klasy.

< /div>

Chłopaki, mamy już 45 lat, co oznacza, że ​​znów jesteśmy uczniami. Wszystkim gratuluję tego dnia i życzę każdemu z Was zdrowia, powodzenia, pomyślności, silnej siły, pomyślności i miłości do własnych serc. Wszyscy dorastaliśmy, odnieśliśmy życiowe zwycięstwa. I życzę, aby czekało nas jeszcze więcej szczęśliwych osiągnięć. A dzisiaj cofnijmy się o lata i znów poczujmy się jak psotni uczniowie na hałaśliwej przerwie w naszej ulubionej klasie w kręgu fajnych pomysłów.

I znowu pamiętasz, kto lubił wagarować, kto szczerze siedział przy książkach, kto naciskał na nauczyciela i kto chciał wysadzić klasę chemii. I z tych wspomnień wasze oczy będą wyglądać młodziej, moi przyjaciele. I to jest najważniejsze w życiu, aby serce nigdy się nie zestarzało.Wspaniale, że jest taki dzień, w którym się spotykamy i całą naszą zaprzyjaźnioną klasą skaczemy w czasie do szczęśliwego szkolnego dzieciństwa. Szczęśliwego dnia ukończenia szkoły!

Moi dzielni i kochani absolwenci 40-letniej wytrzymałości, to wielka radość widzieć nas zebranych, szczęśliwych, pewnych siebie, sukcesów, wciąż pięknych naszych dziewczyn i odważnych chłopaków. Życzę wszystkim z głębi serca zdrowia, jasnego dobra w domu, szczerego szczęścia w duszy i niewątpliwej miłości serca.

Ostatnio byliśmy absolwentami naszej ulubionej szkoły, żegnaliśmy się z nauczycielami i progiem szkolnym, a dziś już świętujemy nasze 5 urodziny! Wtedy byliśmy trochę niepewni i zdezorientowani, ale dziś każdy z nas już zdecydował się na główny cel i dokładnie wie, czego chce od życia. Gratuluję wszystkim z okazji naszej pierwszej rocznicy i życzę, abyście pozostali tak pogodni, szczęśliwi, pogodni, natchnieni i marzycielscy jak 5 lat temu. Niech wszystko zawsze się układa, niech życie każdego będzie pełne cudów, powodzenia i życzliwości.

Szczęśliwego dnia powrotu do domu. Od 30 lat nie siedzieliśmy w szkolnej ławce na ekscytującej lekcji. A dzisiaj spotkaliśmy się ponownie, aby poczuć się jak młodzi marzyciele. Dziś życzę wszystkim, aby częściej wspominali te najwspanialsze chwile szkolnego życia, dzięki czemu znów zaczynamy wierzyć w siebie, dążyć do ważnych celów. Moi przyjaciele, bądźcie zdrowi i szczęśliwi. I oby w naszym życiu było jak najwięcej takich spotkań.

Szczęśliwego dnia powrotu do domu i życzę wszystkim wspaniałych wspomnień z lat szkolnych, szczęśliwych chwil i dużo miłości w waszych sercach.Chłopaki, bądźcie szczęśliwi i młodzi w swojej duszy.

Szczęśliwego Dnia Absolwentów, nasi drodzy byli nauczyciele. Zawsze będziemy Ci szczerze wdzięczni za wiedzę, cierpliwość, troskę i wrażliwość, wysiłek i nadzieje. Dałeś nam zabawne lekcje i dźwięczne zmiany, zaszczepiłeś w nas wiarę w siebie i nadzieję na szczęśliwą przyszłość. A dzisiaj, kiedy każdy z nas ma swoją własną ścieżkę, swoje sprawy, swoje rodziny, swoje zwycięstwa, swoje problemy i zmartwienia, spotkaliśmy się ponownie, aby przypomnieć sobie, jaka jesteśmy przyjazną klasą i jak wdzięczni jesteśmy Wam, naszym wspaniałym nauczycielom . Zdrowie dla was, drodzy, dobrobyt i pokój.

Niech powrót do domu będzie wydarzeniem, na które zawsze czekasz. Aby nie zapomnieć o ludziach, z którymi przeszedł ważny etap życia. Niech przez lata istnieje chęć komunikowania się więcej i spędzania czasu razem.

Wspaniale jest wrócić do siebie i wygląda na to, że nie skończyliśmy szkoły, tylko byliśmy na wakacjach. Czas się spieszy, spóźniamy się na nasze sprawy, wszyscy mamy własne zmartwienia, ale wspaniale jest widzieć starych znajomych. Życzę Wam wszystkim mocnych nerwów i zdrowia, abyśmy znów mogli się spotkać i znów poczuć w duszy tę przyjemną tęsknotę za minionymi dniami. Wesołych Świąt!

Dziś pamiętamy, jak kiedyś staliśmy na ganku szkoły, czekając na wszystko nowe i wspaniałe, z prawdziwymi nadziejami na nasze szczęście i sukces. Teraz czas minął, a co udało nam się osiągnąć, co chcieliśmy udowodnić, do czego dążyliśmy, osiągnęliśmy to.Życzę wszystkim dobrych wspomnień z tych jasnych chwil szkolnej zabawy, radosnego życia bez przygnębienia i żalu.

Lata szkolne nie zdążyły tego zauważyć, przemknęły obok nas. Tak radośnie znów patrzeć na znajome twarze, choć nieco zmienione przez lata, ale niezmienione wewnętrznie. To wielkie szczęście, że mogliśmy się spotkać i świętować nasze spotkanie. Życzę Ci odnalezienia swojego miejsca w tym trudnym życiu, pomyślnego rozwoju umiejętności i harmonijnego klimatu z bliskimi.

Moi przyjaciele, dzisiaj nadszedł czas, aby wrócić do szkoły. Wszystkim gratuluję z okazji Dnia Spotkania Absolwentów i życzę każdemu z Was dobrego nastroju, wiary w przyszłość i wielkiego szczęścia w życiu. Niech szkolne wspomnienia ciekawych lekcji i głośnych zmian dodadzą Ci wigoru i siły, niech uśmiechy ze zdjęć starych kolegów z klasy rozgrzeją Cię w trudnych chwilach.

Wesołych świąt, moi drodzy koledzy z klasy! Morze radości, spokój, silna i przyjazna rodzina, bogactwo, niezapomniane podróże. Niech życie prowadzi do tych miejsc, które można nazwać rajem. Kochaj i czyń dobro swoim bratnim duszom. Marz o tym, co nieziemskie, twórz i ciesz się wszystkim, co piękne.

Tu znowu się spotkaliśmy, drodzy koledzy z klasy, wszyscy się cieszą, że się widzą, ale mamy wspólnego wroga – to czas, jest poza naszą kontrolą, ale niech nas mniej dzieli często wprowadzajmy tylko dobre zmiany i nie będziemy mieć władzy nad naszą przyjaźnią, ale bądźmy zawsze zdrowi, młodzi, piękni, bogaci w nasze spotkania i szczęśliwi z radosnych chwil komunikacji!

Minęły dwie dekady od naszego wydania, jedna trzecia naszego życia. Jak miło znów się spotkać i wspominać jasne chwile szkolnego życia. Niech po tych samych liniach zbierzemy tę zaprzyjaźnioną firmę. Niech każdy robi w życiu to, o czym marzył. Ratujmy w naszych duszach dziecko, którego oczami czasem warto spojrzeć na życie.

Szczęśliwego powrotu do domu, przyjaciele. Dorośli faceci z 30-letnim stażem, bo 30 lat temu byliśmy samymi absolwentami – chłopakami, którzy marzyli o pięknie i wierzyli w swoje marzenia. Dziś osiągnęliśmy wszystko, czego chcieliśmy i nadal odważnie idziemy do przodu, wciąż się doskonalimy i rozwijamy, budujemy silne mury naszego dobrobytu i światopoglądu. Chłopaki, szczerze życzę wszystkim miłości, harmonii, pomyślności i powodzenia. Niech w życiu każdego z nas będą tylko dobre lekcje, które nauczą nas być silniejszymi, odważniejszymi, szczerymi. Pamiętajmy i dziękujmy naszym wspaniałym nauczycielom za ich ciężką pracę, za cierpliwość i zrozumienie. Całe zdrowie i szczęście, przyjaciele! Nie zapomnij o latach szkolnych, pozostań młodym sercem.

Lata mijają i znów się spotykamy, jest okazja, aby zobaczyć, jak się rozwinęliśmy i ile każdy z nas osiągnął! Obyś miał szczęście w życiu, spełniły się marzenia, a nasze rodziny będą szczęśliwe! Chciałbym, żeby było więcej wykształconych ludzi!

Gratulacje dla nas wszystkich, moi drodzy koledzy z klasy. Nasze dyplomy skończyły dziś 45 lat, a w tym dniu spotkania absolwentów szczerze wszystkim życzę wszystkiego najlepszego, najlepszego zdrowia, wielkiej siły, powodzenia w aspiracjach i powodzenia w realizacji naszych planów. Bądźcie wszyscy szczęśliwi i zadowoleni ze swojego życia i nie zapominajcie o wesołych kolegach z klasy, z którymi przebyliście wiele dróg, wyciągnięto wnioski i odśpiewano dźwięczne zmiany.

W Dniu Absolwenta życzymy naszym byłym uczniom jak najwięcej uśmiechów i miłej komunikacji z bliskimi ich sercom ludźmi. Niech wspomnienia szkolnych psikusów i zabawnych historii, pierwszej rozmowy telefonicznej i egzaminów, wychowawcy klasy i „wyciągnięcia” ukończenia szkoły sprawią, że będziesz chwilowo tak wesoły, wesoły i młody jak zawsze.