Gratulacje z okazji chrztu

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Zebraliśmy wybór najbardziej oryginalnych życzeń na chrzciny w prostych słowach, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Chrzciny dla Ciebie i Twojego maleństwa. Z całego serca życzę łaski Bożej w życiu dziecka, pokoju i szczęścia Twojej rodzinie. Pozwól swojemu dziecku dorastać w ciągłym środowisku miłości, troski, wrażliwości, zrozumienia i radości. Życzę dziecku zdrowia, a także jego rodzicom i chrzestnym.

Drogi chrześniaku, gratuluję Ci chrztu, tak wielkiego i znaczącego wydarzenia. Życzę Ci siły i zdrowia, energii i zapału, bo tylko to pozwoli Ci aktywnie poruszać się wybraną ścieżką, osiągać nowe cele, odkrywać niesamowite aspekty życia. Proszę mnie i Twoich rodziców każdego dnia, bo wiem, że poradzisz sobie z tak godnymi zadaniami. Niech wszystko w twojej duszy i życiu rozwija się tylko w najlepszy możliwy sposób. Bądź pewien, że Pan na pewno poprowadzi cię właściwą ścieżką życia, a ty jej nie zboczysz. Drogi chrześniaku, piękny chłopcze, na pewno wyrośniesz na prawdziwego mężczyznę, będziesz mógł opiekować się rodzicami i nie tylko. Wierzę, że na pewno pokażesz tylko najlepsze cechy swojej postaci. Wierzę, że na pewno staniesz się szczęśliwy i dasz trochę szczęścia swoim rodzicom.

Chrzest tego anioła to cudowne święto! Pragniemy życzyć jej szczęśliwego i długiego życia, aby zawsze była błogosławiona przez Boga i aby jej wiara była szczera. Przed nią całe życie, pełne radości i smutków. Niech więc nauczy się doceniać radość, a odbierze smutek z męstwem i godnością. Szczęśliwego chrztu!

Z całego serca gratuluję Ci chrztu okruchów i życzę wszystkiego najlepszego i najzdolniejszego dla Twojej rodziny. Niech twoje dziecko nie zachoruje i nie zna cierpienia, niech anioł zawsze strzeże okruchów przed trudnościami i niemiłymi oczami. Pokój, miłość, nadzieja, wiara i szczęście w życiu Twojego dziecka.

Gratulujemy dziecku, rodzicom i chrzestnym z okazji ich chrztu. Życzę, aby twoje dziecko, choć małymi, ale pewnymi krokami, podążało prawosławną ścieżką dobroci, nadziei, dobrobytu. Życzę Twojemu dziecku zdrowia i szczęścia, a Tobie silnej siły i drżących uczuć za godne wychowanie, prawdziwą miłość do drogiego dziecka.

Dzisiaj wydarzyło się wydarzenie, które prawosławnemu chrześcijaninowi trudno przecenić! Dzisiaj twoje dziecko ma swoje drugie, duchowe narodziny. Podekscytowanie tego dnia pozostanie w Twojej pamięci jako niezatarte wspomnienie tej cudownej chwili, gdy Twoje dziecko zbliżyło się do Boga! Teraz za jego ramieniem zawsze będzie Anioł Stróż, chroniący go przed kłopotami i niebezpieczeństwami.Niech więc całe życie tego, jeszcze tak małego człowieka, mija szczęśliwie! Niech rośnie zdrowo i przyniesie Ci wiele, wiele radości!