Gratulacje z okazji Dnia Kierowcy

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Zebraliśmy do łez wybór jasnych gratulacji z okazji Dnia Kierowcy, abyś mógł wyrazić swoje uczucia w najlepszy sposób.

Dzień Kierowcy to ważny dzień dla całej ludzkości. Życzę ludziom zrozumienia i szacunku na drogach. Niech każdy kierowca i pieszy uśmiechnie się tego dnia, a na autostradzie będzie o połowę mniej wypadków. Kierowcy, kochajcie się nawzajem. Wesołych Świąt!

Gratuluję Dnia Kierowcy i życzę, aby zawsze zachowywać właściwy kierunek dobrego samopoczucia, pędzić ku szczęściu i pielęgnowanym marzeniom, mijając niepowodzenia i trudy. Niech samochód będzie wiernym towarzyszem w osiąganiu sukcesu i realizacji planów życiowych.

Gratulacje dla pięknej, uroczej, utalentowanej kobiety, która podbiła nie tylko serca wielu mężczyzn, ale także żelaznego konia. Niech droga zawsze będzie łatwa, niech mokry asfalt i lód Cię nie zawiodą. Niech silnik działa prawidłowo, jak żywe serce w klatce piersiowej. Niech policja przywita cię nie laską w paski, ale bukietami kwiatów. Szczęśliwy dzień kierowcy.

Powodzenia w podróży i dobrej drogi. Niech nie będzie na nim barier, policji drogowej i innych niepokojów. Szczęśliwego dnia kierowcy!

Szczęśliwego dnia kierowcy.Żałuję, że zimą samochód nie zamarza, a drogi są antypoślizgowe, żeby wiosna była wolna od błota pośniegowego i wielkich kałuż, żeby latem nie trzeba było godzinami siedzieć w korkach przy duszności, żeby jesienią drogi są czyste, a deszcz nie mógł przeszkadzać w żadnej z twoich podróży. I, jak mówią, ani gwoździa, ani różdżki!

Szczęśliwego dnia kierowcy. Życzę Państwu udanego połączenia cech doskonałej kobiety z cechami doskonałego kierowcy. I niech każda droga prowadzi do szczęścia, niech na swojej drodze nie spotkają się patyki, kałuże, kozy, żadne trudności. Życzę, abyś zawsze siadał za kierownicą w świetnym nastroju i stale podążał w kierunku szczęścia.

Szczęśliwego Dnia Kierowcy! Niech samochód zawsze jest w ruchu, niech w życiu będą zakręty tylko na lepsze. Życzę pewności za kierownicą, sukcesów w każdej podróży, powodzenia na każdej drodze i szczęścia na co dzień!

Kobiety-kierowcy są aktywnie wprowadzani do przyjaznego braterstwa motoryzacyjnego. I choć wszyscy doskonale wiemy, że prowadzi kobieta, jak znany ssak z równie słynnym ładunkiem wybuchowym, przyjmijmy w swoje szeregi wszystkie kobiety-kierowcy i obstawmy je w braterskim uścisku. Szczęśliwego Dnia Kierowcy! Szanuj się nawzajem na drodze!