Gratulacje z okazji Dnia Nauczyciela

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Dokonaliśmy wyboru najgorętszych gratulacji z okazji Dnia Nauczyciela własnymi słowami, prozą, abyście mogli jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Szczęśliwego Dnia Nauczyciela i wszystkim przedszkolakom i życzę Wam, abyście mogli cieszyć się życiem i szczerze uśmiechać się ze szczęścia, jak dziecko. Niech Twoje ukochane dzieci zamienią Twój dzień w wakacje, niech praca przyniesie sukces, a życie przyniesie szczęście i dobrobyt.

Drodzy wychowawcy i pracownicy przedszkoli, przyjmijcie serdeczne gratulacje z okazji urlopu zawodowego od rodziców wspaniałych dzieci. Życzymy, abyście nie zmęczyli się ani na chwilę i cieszyli życiem, dawali dzieciom radość i miłość, byli szczęśliwi i odnoszą sukcesy, kochani i szanowani. Dobre zdrowie i powodzenia.

Szczęśliwego dnia nauczyciela i wszystkich przedszkolaków. Pragnę naładować się pozytywną energią z dziecięcych uśmiechów, pragnę wierzyć jak dziecko w cud, pragnę być zawsze u szczytu dobrych emocji, każdy dzień spędzać w promieniach szczęścia.

W Dniu Nauczyciela przyjmij gratulacje od rodziców i małych intrygantów, którzy doprowadzą każdego do szaleństwa swoimi sztuczkami.Tylko nie ty, bo twoja postać jest superstopem dobroci wróżki, mądrości filozofa i wytrzymałości harcerza! Dziękuję, drodzy przyjaciele! Niech nasze wysokie uznanie dla Twoich zasług przełoży się na te same wysokie pensje tak szybko, jak to możliwe!

Gratulujemy naszym złotym wychowawcom i wszystkim przedszkolakom podczas wakacji zawodowych. Przyjmij, drodzy, szczere gratulacje dla swoich wielbicieli i koneserów – głęboko szanując swoich rodziców. Życzymy dobrego zdrowia i radosnych emocji, dobrego nastroju i optymistycznych nut duszy, wielkiej cierpliwości i dobrego zdrowia, osobistego szczęścia i doskonałości.

Szczęśliwego Dnia Nauczyciela i wszystkim przedszkolakom serdecznie życzę wspaniałej atmosfery radości i zabawy w pracy, dźwięcznych głosów i promiennych uśmiechów dzieci, zabawnych chwil i dobrych życiowych historii, silnej siły, doskonałej dobre samopoczucie i stała harmonia duszy.

Gratulujemy Dnia Nauczyciela i życzymy zawsze miłej pracy. Niech twoja ciężka praca zawsze będzie nagradzana zainteresowaniem i niech twoi krewni zawsze wspierają cię na twojej trudnej ścieżce.

Gratulujemy urlopu zawodowego. Niech życie zawsze będzie wypełnione szczerym dziecięcym śmiechem, uśmiechami, tupotem małych nóżek, radościami, niedbalstwem i szczęściem! Szczęśliwego dnia nauczyciela!

Chcemy Ci podziękować za Twoją pracę, miłość do naszych dzieci i cierpliwość.Wiesz, jak znaleźć podejście do każdego dziecka, rozwijać w naszych dzieciach talenty i zdolności twórcze. Dlatego serdecznie życzymy Ci rodzinnego ciepła, radości z pracy i wypoczynku, a także doskonałego zdrowia.

Gdybyś miał szansę wybrać inny zawód, myślę, że odmówiłbyś. W końcu wychowywanie dzieci to nie tylko praca i zarabianie. To rysować, śmiać się, płakać, radować się i współczuć. Dzieci są jak lakmus: jeśli podejdziesz do nich z czarną duszą, odpowiedzą tak samo. Ale jeśli się zakochają, ta miłość będzie trwać przez całe życie. Wesołych Świąt! Bądź kochany!

Drodzy nauczyciele! Mamy i tatusiowie powierzają ci najcenniejszą rzecz, jaką mają – swoich synów i córki. I otaczasz nasze dzieci opieką i ciepłem. Dziękuję za trudną, ale bardzo ważną pracę i życzę, aby otaczała Cię miłość i ciepło bliskich. Wesołych Świąt!

Drodzy nauczyciele, Wesołych Świąt! Patrząc na to, jak dzieci cię kochają, rozumiemy, że zarówno one, jak i my jesteśmy niesamowicie szczęśliwi, że cię mamy! Obyś zawsze miał szczęście w życiu i obyś był otoczony ukochanymi i dobrymi ludźmi! Zdrowie, miłość i szczęście! Obyś zawsze miał harmonię w swojej duszy!

Szczęśliwego Dnia Nauczyciela! Twój dość duży oddział dzieci idzie drogą dzieciństwa i jesteś jego rozsądnym dowódcą. Każdego dnia z Wami dzieci są pełne i zdrowe, wesołe i uczą się czegoś ciekawego… Nic dziwnego, że dziś otoczą Was domowymi prezentami i kwiatami.Zawsze pozostań tą samą cudowną osobą i hojnie dawaj swoje ciepło, jak słońce!

Słowa rozwieją się z wiatrem, a wspomnienia z latami. Życzymy, aby były one tylko lekkie, jasne i długie – do końca życia. Życzę ci, kochanie, cierpliwości, powodzenia, szczęścia. Niech ciemne chmury nigdy nie zaciemniają nieba nad twoją głową! Niech wszystkie dziecięce uśmiechy zamienią się w niezapomniany jasny bukiet! Niech dzieci nigdy cię nie denerwują! Jesteś najmilsza, najbardziej wrażliwa i opiekuńcza, dlatego bardzo się cieszymy, że prowadzisz tę grupę. Wszystkim rodzicom życzymy dobrego samopoczucia rodziny, dobrego wynagrodzenia, doskonałego zdrowia! Jesteśmy zawsze gotowi wesprzeć Cię – w każdym biznesie i przedsięwzięciu. Bądź zawsze aktywny i wesoły!

Gratulujemy niani z okazji święta, aw dniu wszystkich przedszkolaków życzymy naszej niani wielu lat zdrowia i pomyślności, szczęścia i radości, miłości i szacunku. Niech uśmiechy dzieci zawsze rozgrzewają serce, a dźwięczny śmiech dzieci przynosi radość.

Życzymy stabilności psychicznej i dobrego samopoczucia, szczęścia rodzinnego i dociekliwych uczniów! Stajesz się dla dzieci drugą matką, otwierając przed nimi swoje wielkie, dobre serca. Mocne nerwy, przyzwoite zarobki, wyrozumiali rodzice i wiele przyjemnych chwil!

Drodzy wychowawcy i wszyscy pracownicy przedszkoli! Rodzice powierzają Ci najcenniejszą rzecz, jaką mają – swoje dzieci. Otaczasz dzieci ciepłem, troską, uśmiechem. Dziękuję i życzę, aby otaczała Cię miłość i ciepło bliskich, aby uśmiech zawsze błyszczał na Twojej twarzy.Wesołych Świąt!

Gratulujemy naszej sympatycznej i troskliwej niani z okazji Dnia pracownika przedszkola! Życzymy Państwu realizacji wszystkich planów, więcej szczęśliwych chwil i szacunku ze strony innych. Uwierz w cuda, takie jak twoi mali podopieczni, a wtedy na pewno się spełnią!

Szczęśliwego dnia nauczyciela i wszystkich przedszkolaków. Z całego naszego zespołu rodziców życzymy wszystkiego najlepszego, radosnego i dobrego w życiu. Dziękujemy za wspaniałą i ważną pracę, za wychowanie i wesoły wypoczynek naszych dzieci. Bądź szczęśliwy jak dziecko. Niech twoje serce uwierzy w cud i pozwól, by cuda się zdarzały.

Dzień dobry moi drodzy nauczyciele. Dziś, w ten piękny słoneczny dzień, kiedy natura dała nam kolejną szansę na cieszenie się ciepłymi dniami, my wszyscy rodzice i dzieci pragniemy pogratulować Wam wakacji. Wszyscy wiemy, jak długo na to czekałeś. Ale teraz w końcu nadszedł. A teraz chcemy ci pogratulować. Nawet nie wiesz, ile zrobiłeś dla nas i dla naszych dzieci. Podczas gdy my spędzamy dni w pracy i zarabiamy, Ty opiekujesz się naszymi dziećmi i edukujesz je. Niestety za swoje cierpienie nie otrzymujesz tyle pieniędzy, co inni pracownicy. Ale uwierz mi, uważamy Twoją pracę za bezcenną, wielokrotnie lepszą niż innych ludzi. Dziękuję, że po prostu jesteś sobą. I na koniec życzymy wszystkiego najlepszego. Żyj szczęśliwie, bądź kochany i bądź zdrowy.Powodzenia we wszystkich twoich przedsięwzięciach! Kochamy Cię!

Gratulacje z okazji Dnia Nauczyciela

Szczęśliwego dnia nauczyciela

Nasi drodzy wychowawcy! W wakacje zawodowe życzymy wielkiego szacunku ze strony rodziców i państwa! Niech Twoja pensja będzie godną nagrodą za nieocenioną codzienną pracę. pragnienia stają się rzeczywistością. Niech absolwenci zachowają o Tobie dobrą pamięć przez długie lata. Niech rodzice będą Cię traktować ze zrozumieniem. Powodzenia i dobrego nastroju!

Drodzy nauczyciele, bardzo dziękuję za cierpliwość i ciężką pracę! Wszyscy wykonujecie świetną robotę swoją ciężką pracą. Wychowujesz nasze dzieci z godnością i oddajesz im kawałek swojej duszy! Słowa wdzięczności nie są w stanie w pełni oddać, jak bardzo jesteśmy Ci wdzięczni. Bądź szczęśliwy i dobroduszny, całe dobro powróci do Ciebie!

Nasi drodzy i szanowani nauczyciele oraz cała kadra przedszkolna! W czasie wakacji zawodowych pragniemy przekazać Ci ciepłe słowa wdzięczności i życzyć dobrego zdrowia, dobrego samopoczucia i pozytywnego nastroju! A także wielka cierpliwość i niekończąca się miłość do naszych małych psotników! I pozwól im dać ci chwile szczęścia i zabawy. Bądź szczęśliwy i pozwól, aby problemy materialne Cię ominęły. Miłość, szacunek, radość i szczęście przez wiele lat!

Witajcie nasi drodzy nauczyciele. Dziś, w ten piękny słoneczny dzień, kiedy wszystko wokół budzi się do życia po mroźnej zimie, nadszedł wreszcie dzień, w którym możemy świętować Twoje zawodowe wakacje. Tak, dobrze zgadłeś, dzisiaj jest dzień nauczyciela. To święto powinno być dla Ciebie wyjątkowym dniem. Ponieważ to Ty dajesz naszym dzieciom to, czego najbardziej potrzebują w ich wieku. Kiedy prawie cały wolny czas spędzamy w pracy, pracujesz z naszymi dziećmi. Dziękuję bardzo za to. Prosimy o dalsze traktowanie naszych dzieci ze zrozumieniem i cierpliwością. Jeśli źle się zachowują, nie łaj ich bardzo surowo, pamiętaj, że kiedyś byłeś też dziećmi. I na koniec życzę wszystkiego najlepszego. Aby wszystko w twoim życiu rozwijało się tak, jak chcesz. Powodzenia we wszystkich twoich przedsięwzięciach!

Szczęśliwego Dnia Nauczyciela i wszystkich pracowników przedszkolnych. W Waszych rękach i w Waszej mocy jest kształcenie wszystkich pokoleń, otwieracie drzwi do kraju szczęśliwego dzieciństwa i marzeń dla dzieci, dajecie im niezbędną wiedzę i możliwości pokazania swoich talentów. Z całego serca życzę, abyście nigdy nie stracili dobroci serca i inspiracji do pracy. Bądź szczęśliwy i zdrowy.

Szczęśliwego Dnia Nauczyciela i wszystkich pracowników przedszkolnych. Życzę Ci cieszenia się życiem jak dziecko i pozostawania zawsze miłą, szczerą i po prostu cudowną osobą.Niech wychowanie dzieci i zabawne gry z nimi przypadną do gustu, niech w życiu będzie wiele interesujących, jasnych i zabawnych hobby. Życzę zdrowia, ciepła, harmonii i szczęścia.

Niech nigdy nie słychać płaczu dziecka, aby w pracy każdy uczeń śmiał się głośno, dobrze jadł i spał spokojnie. Życzymy Ci światła i dobroci w życiu, uśmiechu i dobrego nastroju każdego nowego dnia!

Drodzy pracownicy naszego przedszkola, w sercu każdego z Was świeci słońce ogrzewając nasze pociechy. Niech świeci jak najdłużej, a Twoje życie będzie piękne. Życzymy pomyślności, zdrowia, ciekawych pomysłów i jasnych emocji. Szczęśliwego Dnia Nauczyciela!

Szczęśliwego dnia nauczyciela i wszystkich przedszkolaków. Niech mali przyjaciele zawsze dają radość i inspirację. Życzę Ci, abyś pozostała radosnym dzieckiem w swojej duszy, życzę Ci szczęścia sercem, życzę Ci wypełnić swoje życie niesamowitymi chwilami i pogodnymi wakacjami.

Co roku przez Twoje ręce przechodzą dziesiątki, a czasem setki dzieci. Z osobna każdy orzeszek ziemny to ukochana i czarująca, ale tylko talenty, które wybrały zawód na żądanie, mogą poradzić sobie w towarzystwie maleńkich szkodników. Niech więc wszystkie Twoje zasługi zostaną docenione w Dniu wychowawcy i wszystkich pracowników przedszkolnych.

Wspaniałym, życzliwym opiekunom naszych dzieci gratulujemy urlopu zawodowego – Dnia Wychowawcy oraz wszystkim przedszkolakom.Życzymy Ci jasnego światła duszy, radosnej pieśni serca, stałej pogody ciała, wiecznego blasku szczęścia w oczach, prawdziwego szacunku ze strony innych i silnej miłości ze strony bliskich.

Gratulujemy najlepszym nauczycielom! Życzymy podwyżki pensji, szczerych uśmiechów i szacunku dzieci. Niech każdy poranek zaczyna się od wspaniałego nastroju. Niech wszystkie problemy odejdą, a marzenia się spełnią!

Dzisiaj, w Dniu Pracowników Edukacji Przedszkolnej, chcę pogratulować najlepszemu wychowawcy i wspaniałej osobie tego święta! Nie bez powodu nazywacie się kowalami ludzkich dusz, ponieważ to wy kładziecie podwaliny pod przyszłą osobowość dziecka i pomagacie mu stawiać pierwsze, choć jeszcze dziecinne, kroki w tym życiu. A ci, którzy przyszli do Ciebie jeszcze nieinteligentni i zdezorientowani, po latach z dumą mówią, że byli Twoimi uczniami. Serdecznie gratuluję z okazji Dnia Nauczyciela, życzę wdzięcznym uczniom spokoju, dobrego zdrowia i szacunku dla bliskich!

Wesołych wakacji, wychowawcy i przedszkolaki! Życzymy nieograniczonej cierpliwości, aby dzieci biegały z otwartymi ramionami i uśmiechały się do nich. Niech w pracy nie będzie nieprzyjemnych chwil, a uczniowie będą posłuszni i nie płaczą.

Szczęśliwego Dnia Nauczyciela i wszystkich przedszkolaków! W swojej pracy trzeba dołożyć wszelkich starań, aby dzieci mogły się rozwijać, ujawniać swoje umiejętności, by w murach przedszkola czuły się bezpiecznie, jak w domu.Dziękuję Ci za ciężką prace! Niech dzieci zawsze chętnie wpadają w ramiona wychowawców. Życzymy dobrego zdrowia, dalszych sukcesów, dobrobytu materialnego, osobistego szczęścia i Bożej ochrony!

Dostałeś ciężką pracę, która wymaga dużo uwagi, cierpliwości, inspiracji i siły. W końcu bycie menedżerem nie jest łatwe, każdego dnia trzeba tak bardzo kontrolować. Ale świetnie sobie z tym radzisz. Za co dziękujesz i nisko kłaniam się! Niech wszystkie sprawy zostaną rozwiązane łatwo, a w życiu osobistym szczęście i szczęście!

Drodzy pedagodzy, ludzie trudnego i bardzo odpowiedzialnego zawodu! W wakacje serdecznie dziękujemy za dobre serca, bajeczną cierpliwość, niesamowitą wytrzymałość i bezgraniczną mądrość! Niech was rozgrzeje nasz wielki szacunek i miłość do naszych dzieci! Niech uśmiech coraz częściej rozkwita na Twoich twarzach! Niech Twoja praca zostanie doceniona! Powodzenia!

Gratulujemy wspaniałego święta, dnia wychowawcy i wszystkich przedszkolaków. Życzę nieugaszonego światła w duszy i niekończącej się radości w sercu. Niech życie daje wiele wspaniałych możliwości i wielkich sukcesów, dobre zdrowie i szczęście, szczerą miłość do dzieci i radosny dźwięczny śmiech.

Dziękuję za twoją pracę, trudną i czasami niewidoczną. Dzięki Waszej miłości do dzieci, Waszej szczerej trosce i profesjonalizmowi nam, rodzicom, jest o wiele łatwiej wychowywać dzieci.Życzymy Ci niewyczerpanego źródła siły, zdrowia, inspiracji i kreatywności! Szczęście, ciepło, dobrobyt dla swoich rodzin!

W pierwszych latach życia dziecka bardzo ważne jest, aby nauczyć je tysiąca rzeczy, pomóc mu prawidłowo postrzegać otaczający go świat i po prostu rosnąć w siłę i rozwijać się! Aby rodzice nie stracili serca z kłopotów, jesteście na świecie – wychowawcy i inni przedszkolaki, którym dziś ufamy jak my sami, na waszych zawodowych wakacjach serdecznie gratulujemy i życzymy szczęścia i wielu innych lat!

Szczere gratulacje z okazji Dnia Nauczyciela, z głębi serca

Szczerze
gratulacje z całego serca z okazji Dnia Nauczyciela

Serdecznie gratulujemy wychowawcom i wszystkim przedszkolakom udanego urlopu zawodowego! Zdrowie dla Ciebie, cierpliwość, miłość!

Szczęśliwego Dnia Nauczyciela i wszystkich przedszkolaków! I w spokojnej godzinie i kiedy nauczą się rysować stokrotki i jedzą kaszę mannę … Nie odrywasz oczu od uczniów, a oni są całkiem szczęśliwi, że są posłuszni tak wspaniałemu nauczycielowi, rosną skokowo ku uciesze nas, ich rodziców! Niech więc szczęście zawsze towarzyszy Ci w Twojej ważnej, dobrej pracy!

Gratulujemy najlepszemu nauczycielowi dzisiaj w jego Dniu! Życzymy stalowych nerwów, wysokich zarobków, spokojnych dni pracy i wspaniałych weekendów.Niech całe Twoje życie będzie pełne miłych niespodzianek i szczerej miłości!

Szczęśliwego dnia nauczyciela i wszystkich przedszkolaków. Niech dusza nie drży, niech serce bije w rytmie szczęścia, niech życie będzie pełne dziecięcych uśmiechów i mocnych uścisków.

Szczęśliwego dnia nauczyciela i wszystkich przedszkolaków. Szczerze życzę, aby Twoje serce było przepełnione miłością i radością, aby w duszy pozostałaś słodkim i pogodnym dzieckiem, abyś zawsze pozostawała na tej samej fali natchnienia i uśmiechała się ze swoimi podopiecznymi, aby całe Twoje życie było wspaniałym świętem.

Szczęśliwego dnia nauczyciela i wszystkich przedszkolaków. Z całego serca pragnę być dzieckiem z dziećmi, widzieć ten świat jako piękny i miły, marzyć o czymś dobrym i jasnym, rysować w swoim życiu wspaniałe obrazy w żywych kolorach. Niech wszystkie obowiązki będą tylko przyjemne, niech wszystkie dni będą tylko szczęśliwe.

Ochraniasz nasze dzieci jak oczko w głowie, pomagając im się rozwijać, identyfikując talenty i zwracając uwagę na najmniej istotne rzeczy! Od wszystkich rodziców przyjmij naszą głęboką wdzięczność i najszczersze, najlepsze życzenia!

Drodzy nauczyciele i pracownicy przedszkolnych placówek oświatowych! Gratulujemy udanego urlopu zawodowego i życzymy posłusznych i słodkich dzieci, które z przyjemnością wychowują i nauczają. Dziękuję za nieocenioną pracę, odwagę i miłość do dzieci, którą można porównać z prawdziwym poświęceniem.Twoje dobre serce daje naszym dzieciom najbardziej pozytywne cechy, uczy je kochać, komunikować się i żyć w zgodzie ze sobą.

Szczęśliwego Dnia Nauczyciela i wszystkich przedszkolaków! Życzę wytrwałości, siły, cierpliwości, zdrowia, optymizmu i doskonałej umiejętności dawania dziecku radości, godnego wychowania, pięknego snu. Niech każdy dzień będzie świętem szczęścia, niech każda chwila da poczucie przyjemnego i dobrego.

Szczęśliwego Dnia Nauczyciela i wszyscy moi szanowani koledzy! Życzę miłych dni w pracy, radości każdego dnia i ogromnej chęci do pracy i pomocy małym ludziom, którzy tak bardzo potrzebują mentoringu i nadzoru. Bądź szczęśliwy, kochany i zdrowy!

Drodzy nauczyciele! Niech twoja podstawowa praca przyniesie tylko radość i przyjemność. Niech oczy dzieci patrzą na ciebie z czułością i miłością. Rodzice okazują szacunek i zrozumienie. A kierownictwo docenia twoją pracę i częściej daje premie!

Nasi drodzy pracownicy przedszkola, życzę Wam udanych wakacji zawodowych! Tylko wrażliwe, miłe i uważne kobiety mogły wybrać ten niezwykły, ale tak odpowiedzialny zawód. Wszak wychowanie dziecka wymaga sporej pracy, filantropii i hartu ducha. Życzymy silnego układu nerwowego, dobrego samopoczucia i dobrego zdrowia. Pozwól naszym dzieciom obdarować Cię promiennym uśmiechem, naładować Cię niepohamowaną energią i dzieciństwem.

Szczęśliwych wakacji dla wszystkich młodszych wychowawców! Jesteście wspaniali! Nie każdy będzie w stanie wykonywać tak ciężką pracę i traktować dzieci jak własne. Ale wiesz jak i robisz to każdego dnia. Bardzo ci za to dziękuję! Życzymy pomyślności w życiu osobistym i stabilności w pracy!

Nasi najmilsi i dobrzy wychowawcy, pozwólcie, że pogratuluję wam wakacji zawodowych.Niech fidgety, którym dajesz miłość i troskę, zawsze zachwycają, twoje domy będą pełne szczęścia, a w życiu wszystko idzie dobrze i tak jak marzysz.

Gratulujemy nauczycielowi wakacji zawodowych! Życzymy nieograniczonego szczęścia i sukcesów w tytanicznej pracy. Dziękujemy za dobre wychowanie i radosne uśmiechy naszych dzieci. Niech szczęście nigdy nie odwróci się od ciebie!

Nasza droga nianiu, dziękuję za miłość i troskę o nasze dzieci. Ty, jak nikt inny, znasz ich pozytywne i negatywne cechy, w równym stopniu obdarzasz każdego swoim ciepłem i troską. Jesteś osobą, która nie męczy się zapinaniem, wiązaniem i karmieniem łyżeczką sto razy dziennie. Życzymy wielkiego szczęścia, zdrowia, pomyślności i spokoju w rodzinie. Szczęśliwego Dnia Nauczyciela!

Dzisiaj gratulujemy wszystkim wychowawcom i przedszkolakom z okazji święta. Niech każdy dzień, każda chwila będzie świąteczna. Ci, którzy kochają dzieci, którzy potrafią leczyć dusze dzieci, są godni miłości i czci. Niech więc miłość zawsze rozświetla twoje życie. Obyś miał cierpliwość w swojej ciężkiej pracy. Życzę zdrowia i powodzenia.

Życzymy naszej niani wielu lat szczęśliwego i pogodnego życia na wakacjach zawodowych. Aby szybko i łatwo rozwiązać wszystkie problemy. Niech bliscy zawsze tam będą, bez względu na okoliczności. Niech szacunek i miłość nieustannie Cię otaczają, a uśmiechy dzieci rozgrzewają Twoje serce i duszę.

Musisz znaleźć swoje miejsce w życiu.W życiu musisz robić to, co lubisz. Jesteście edukatorami i znaleźliście swoje miejsce! Dzieci cię kochają, rodzice cię szanują, wykonujesz swoją pracę nie tylko ze względu na zarobki, ale także dlatego, że takie jest twoje powołanie. Dzięki Tobie i Twojej trosce, Twoim wysiłkom i Twojemu profesjonalizmowi każde pokolenie dorasta mądrze i wykształcone. Niski ukłon za twoją pracę i może cię pobłogosławić los!

Szczęśliwego Dnia Nauczyciela i wszystkich pracowników przedszkolnych. Niech dzieci zawsze będą kwiatami życia w ogrodzie przed waszą duszą. Życzę wspaniałych chwil i zabawnych historii w życiu, bezkresnego oceanu szczęścia i niekończącego się nieba marzeń.

Najpiękniejsze gratulacje z okazji Dnia Nauczyciela

Polecane
gratulacje z okazji Dnia Nauczyciela własnymi słowami

Sukces w biznesie i szczęście w życiu rodzinnym. Więcej siły, cierpliwości, szczerości i miłości. Zawsze rozświetlaj radość i życzliwość. Śnij, wierz i realizuj swoje plany. mądrych mentorów dzieci, Bóg zawsze chroni. I aby ludzie, którzy spotykają się na twojej życiowej ścieżce, byli tak samo szczerzy i mili jak twoi uczniowie.

Drodzy i szanowani koledzy, gratuluję Wam urlopu zawodowego, Dnia Wychowawcy i wszystkich przedszkolaków! Serdecznie życzę szczęścia, życzliwości, miłości, uwagi, troski, zrozumienia, wsparcia.Niech Twoja praca zostanie doceniona, bo młodsze pokolenie jest w Twoich rękach! Niech każdy dzień będzie wypełniony radością, ciekawymi wydarzeniami i cudownymi chwilami.

Chciałbym Ci serdecznie pogratulować tego ważnego dnia. Dziękuję za miłe serce i oddanie z jakim pracujesz, z jakim obdarzasz dzieci miłością i troską. Życzymy Ci życia w dostatku i niech szczęście, jak najlepszy przyjaciel, zawsze dotrzymuje Ci kroku.

Niech każdy dzień będzie dobry i pozytywny! Niech Twoi podopieczni wniosą dużo pozytywnych emocji i pedagogicznych zwycięstw! Niech wszystko ułoży się w pracy, proszę i otrzymaj więcej niż wystarczająco! Życzymy spokoju i satysfakcjonującego życia!

Szczęśliwego Dnia Nauczyciela dla naszej dyrektorki i wszystkich przedszkolaków! Życzymy Ci jak najwięcej prostych i beztroskich dni w Twojej odpowiedzialnej pracy! Aby wszystko działało i funkcjonowało jak szwajcarski zegarek. Dobre zdrowie, dużo siły i inspiracji!

W imieniu rodziców Wesołych Świąt! Szczęśliwego nauczyciela i wszystkich przedszkolaków! Dziękujemy za wspaniałą pracę i wkład w rozwój naszych dorastających dzieci. Twoja uwaga, troska, pomoc i umiejętność pomagania są bezcenne! Życzymy dobrego zdrowia, pomyślności, miłości i dobrego samopoczucia w rodzinach, spełnienia pragnień i wszystkiego najlepszego!

Szczęśliwego Dnia Nauczyciela i wszystkich pracowników przedszkolnych. Życzę wam jasnego, radosnego życia w kolorowych balonach, na dobrych wakacjach, w szczęśliwych uśmiechach. Oby nasze dzieci żyły pod spokojnym niebem, abyście zawsze mogli pozostać przyjacielem, mentorem, magiem i wymarzonym towarzyszem dla dzieci.

Praca pedagoga nie jest dla każdego – to ciężka codzienna praca i duża odpowiedzialność. Przed rodzicami, przede wszystkim państwem i samymi uczniami. W końcu to, co jest inwestowane w rozwój dzieci w dzieciństwie, wpływa na ich rozwój osobisty w przyszłości. Z Tobą nie możemy się martwić, że czegoś się nie nauczą i nie rozwiną w pełni swoich możliwości. Jesteś wychowawcą z powołania, dziękuję za wszystko, co robisz dla naszych dzieci! Niech Bóg obdarzy cię zdrowiem, mocnymi nerwami, siłą i wszystkimi ziemskimi błogosławieństwami! Szczęśliwego dnia przedszkolaka!

Szczęśliwego Dnia Nauczyciela i wszystkich pracowników przedszkolnych. Chciałbym zobaczyć świat tak niesamowity i miły, jak widzą go dzieci, chcę marzyć i śpiewać każdego dnia, znajdować piękno w każdej chwili i rysować obraz mojego życia w jasnych kolorach. Sukces w pracy, zdrowie, spokój, szczęście i dobrobyt.

Szczęśliwego Dnia Nauczyciela i wszystkich pracowników przedszkolnych. Życzę, aby życie było przystrojone szczerymi uśmiechami i radością dzieci, życzę szacunku i pomyślności, życzę wielkich sukcesów i dobrego zdrowia, bogatego życia i jasnych chwil.

Gratulujemy święta – Dnia wychowawcy i wszystkich przedszkolaków. Chcę życzyć optymistycznych i wesołych nut w pieśni życia, uśmiechów, zabawy, żwawego śmiechu i jasnych hobby. Niech celowość i szczęście pomogą Ci osiągnąć swoje cele i przekuć niezwykłe pomysły w rzeczywistość.

Dziecko szybko dorasta, nie może być samo, niedługo pójdzie do szkoły, trzeba tyle zrozumieć w tym wielkim świecie i się nie pomylić… Dobrze, że tam to wspaniała osoba, która jest gotowa wspierać i zachęcać każdego malucha! Gratulacje! Drogi nauczycielu! Życzymy, abyś wychowywał wrażliwe i utalentowane dzieci i zawsze uśmiechnięty, z wiarą w najlepszych, spoglądał w jutro!

Słowo “niania” jest łagodne, czułe, ciepłe i domowe. Ty sam jesteś tak samo wygodny, a twoje ręce są pracowite i miłe. Gratulacje z okazji Dnia Nauczyciela. Nie jesteś zwykłym nauczycielem, ale niezastąpioną osobą w naszej grupie. Bardzo Cię kochamy i doceniamy, a dzieci po prostu Cię uwielbiają. Dzięki za obsługę i życzliwość. Bądź zdrowy i szczęśliwy.

Wesołych wakacji dla najwspanialszych nauczycieli! Dziękujemy za opiekę nad naszymi dziećmi gdy jesteśmy w pracy, a wieczorem odbieramy szczęśliwe, szczęśliwe dzieciaki. Życzymy zdrowia, godziwych zarobków i zrozumienia!

Szczęśliwego Dnia Przedszkolaka cudownej opiekunce! Życzymy, abyś pozostała zawsze, tak jak teraz, piękna, słodka i przemiła. Niech twoje siły nie zabraknie, dzieci będą posłuszne, szefowie będą sprawiedliwi. Niech w Twoim domu zapanuje spokój i wygoda. A w mojej duszy kwitną piękne kwiaty!

Gratulujemy naszym drogim nauczycielom i całej kadrze przedszkola w czasie wakacji. Życzymy pomyślności i sukcesów. Niech w życiu wszystko będzie dobrze. Zadowolony ze stabilności i dobrobytu.Nie ma problemów, nieporozumień i nieporozumień ani w zespole, ani w życiu osobistym.

Łatwo przestawiaj się na pozytywy, doceniaj każdą chwilę, szybko usuwaj wszelkie awarie. Niech zawsze będzie zachęta do próbowania, pracy nad produktywnym rezultatem, tworzenia i pomocy. Wsparcie emocjonalne we wszelkich przedsięwzięciach.

Szanowni! Gratulujemy udanych wakacji zawodowych! Życzymy cierpliwości, powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach i we wszystkim! Dla każdego dziecka jesteś drugą mamą, która uczy dziecko tylko dobrych rzeczy, za co Ci dziękujemy! Wesołych Świąt!

Gratulujemy urlopu zawodowego osobom, których szczerość, ciepło i życzliwość serca pomagają w najważniejszym – rozwoju osobowości dziecka. Życzymy wiosny w duszy, pogody ducha, radosnych wydarzeń, zdrowia i twórczej inspiracji.

Drodzy pracownicy naszego wspaniałego przedszkola, w imieniu wszystkich rodziców gratulujemy Wam Dnia Nauczyciela i wszystkich przedszkolaków. Życzymy Wam takiego samego niekończącego się przypływu energii i sił jak nasze dzieci, tej samej szczerej wiary w dobro i cuda, jak wesołe dowcipnisie. Niech każdy dzień będzie ekscytujący i pełen chwały, niech praca będzie dla Ciebie radością, niech kochający bliscy i mocne uściski od nich zawsze czekają na Ciebie w domu. Życzymy zdrowia, pomyślności i godnego sukcesu we wszelkich przedsięwzięciach!

Z całego serca gratuluję Dnia Nauczyciela

Gratuluję łzom Dnia Nauczyciela

Gratulujemy naszym szanowanym, niezastąpionym wychowawcom urlopu zawodowego! Staliście się drugą rodziną naszych dzieci, dziękujemy za uważną wrażliwość, delikatną opiekę i życzliwość. ciepłe i opiekuńcze dłonie nigdy nie zaznają zmęczenia, a uczniowie stają się godnymi ludźmi i zawsze o Tobie pamiętają!

Gratulacje z okazji Dnia Nauczyciela. Dziękuję za rzetelną pracę i wysoki poziom profesjonalizmu. Dzięki Waszym wysiłkom i wytrwałości nasze dzieci w Waszym przedszkolu są szczęśliwe, zabawne, wygodne. Życzymy wielkiego szczęścia osobistego, dalszych sukcesów w pracy, dobrego samopoczucia, dobrego zdrowia i odpowiednich rodziców.

Gratuluję Wam dnia wychowawcy i przedszkolaków. Niech życie obdarzy siłą i zdrowiem dla spełniania dobrych uczynków i szlachetnych czynów. Życzę szczęścia i wielkich sukcesów, zrozumienia i wdzięczności, wrażliwości i reakcji. Niech każdy dzień przynosi uśmiech i radość.

Drodzy nauczyciele i wszyscy pracownicy przedszkoli! Dziś obchodzimy Twoje wakacje zawodowe i życzymy Ci, abyś zawsze był zdrowy, aby Twój duch był wesoły i wesoły! Dobre serce, wielka cierpliwość i wielka miłość do naszych małych psotników! Niech wasze dusze nie stwardnieją, optymizm się nie starzeje, przyjazne uśmiechy nie znikną z waszych uroczych twarzy! Bądź szczęśliwy, żyj w obfitości, radości i dobrobycie! Ciepło dla Ciebie i zrozumienie, miłość i szacunek, piękno i radość na długie lata!

Drodzy i szanowani nauczyciele! Dziś gratulujemy Ci profesjonalnych wakacji! Serdecznie życzymy szczęścia, pomyślności i niekończącej się cierpliwości. W końcu to Ty spędzasz z naszymi dziećmi całe dnie, znosisz ich kaprysy i wprowadzasz je w otaczający je świat. Wnosisz ogromny wkład w ich edukację. Dziękuję bardzo za to! Pragniemy, aby to, co dajesz naszym dzieciom, wróciło do Ciebie potrójnie. Wesołych świąt, szczęśliwego dnia nauczyciela!

Chcę życzyć wspaniałych i szczęśliwych wakacji wszystkim, którzy są związani z dziedziną wychowania przedszkolnego. Wszystkim Wam życzę najwspanialszych i najbardziej potrzebnych. Przede wszystkim oczywiście warto życzyć zdrowia i cierpliwości, bo to zawsze za mało. Na co dzień pracujesz z dziećmi, a to dość wyczerpujące i wyczerpujące zajęcie.

Gratulujemy naszym wspaniałym nauczycielom, wspaniałym nianiom oraz wszystkim, którzy pomagają w rozwoju i rozwoju naszych pociech.Każdego dnia dbasz o to, aby nasze dzieci były nakarmione, zdrowe, wesołe i aktywne. Dajesz im nie tylko swoją opiekę, ale także dobroć bezgranicznych serc. Pragniemy, aby szczęście wróciło do Was stokrotnie jak ogromny bumerang. Życzymy Ci, abyś zawsze miał wystarczająco dużo cierpliwości, energii i siły do ​​wykonywania swojej bezcennej, złożonej, ale niezwykle ważnej pracy. Wesołych Świąt!

Szczęśliwego dnia nauczyciela i wszystkich przedszkolaków. Życzę, żebyś nigdy nie był zmęczony dziecięcym hałasem i hałasem, ale tylko raduj się z małymi psotnymi ludźmi każdego nowego dnia, każdego nowego pomysłu. Życzę zdrowia, cierpliwości i wewnętrznej harmonii, a także powodzenia, radości i zrozumienia w relacjach z bliskimi.

Nasza droga nianiu, gratulujemy Wam Dnia Wychowawcy i wszystkim przedszkolakom. Życzymy wszystkiego najlepszego i prawdziwego szczęścia, które oznacza zdrowie, cierpliwość, siłę, wytrwałość, miłość, szacunek, pomyślność, powodzenia, radość, odwagę, determinację, wsparcie, inspirację, życzliwość, spokój, piękno, zabawę i radość! Dziękujemy, że jesteś z nami!

Co roku 27 września wszyscy pracownicy przedszkoli i wychowawcy obchodzą swoje święto zawodowe. Wiele osób pamięta swoich opiekunów nawet po wielu latach. Wszystko to sugeruje, że wychowawcy odgrywają bardzo ważną rolę w procesie stawania się osobowością człowieka. Chcę, aby Twoi uczniowie i dzieci zapamiętały Cię jako bardzo ważną i znaczącą osobę. Chciałabym życzyć Ci wspaniałego nastroju, a także wszystkiego co najbardziej pozytywnego i pozytywnego, choć to na pewno Ci wystarczy w pracy. Na co dzień pracujesz z dziećmi, które czasami mówią tak słodko i ciekawie, że chcesz zapisać ich frazy. Chcę, abyś cieszył się i cieszył każdym dniem w pracy. Dzieci zawsze sprawiają, że nasze życie jest jasne i kolorowe, więc ciesz się każdą chwilą spędzoną z nimi.

Drodzy edukatorzy, w dniu Waszego urlopu zawodowego, w imieniu wszystkich rodziców życzę Wam ogromnego zapasu siły i cierpliwości, inspiracji i zapału, zręczności i wrażliwości, miłość i życzliwość. Dziękuję za waszą ciężką i niezbędną pracę, za wychowywanie naszych dzieci, za waszą miłość do nich. Niech wasze serca każdego dnia napełniają się radością. Niech wszystkie dni tygodnia będą owocne i udane.

Masz trudną pracę, to na pewno! Umyj wszystko, umyj, ubierz dzieci, nakarm, umyj. I tak od rana do wieczora. Dziękuję za ciepło, wygodę i troskę. Nieskończenie doceniamy Twoją niesamowitą pracę!

Wszystkim wdzięcznym rodzicom gratulacje! Życzymy kolorowej inspiracji do nauczania dzieci i zawsze wspaniałego nastroju. Niech w oczach Twoich źrenic nie będzie łez, a jedynie promienne uśmiechy.

Drodzy nauczyciele! Gratulujemy udanych wakacji zawodowych! Jesteście pierwszymi po rodzicach osobami, którym dzieci ufają, spędzają większość czasu. Wnosisz wielki wkład w ich rozwój i edukację. Niech cała troska i życzliwość, jaką obdarzasz podopiecznych, powracają do Ciebie wielokrotnie! Szczęśliwego Dnia Nauczyciela!

Gratulujemy naszej kochanej opiekunce. Z twoich rąk kompot wydaje się smaczniejszy, a owsianka bardziej satysfakcjonująca. Życzymy, aby Wasze ciepłe i życzliwe nastawienie do naszych dzieci powróciło do Was jak bumerang i wypełniło Wasze życie wzajemną życzliwością i szczerą miłością. Życzymy sukcesów, możliwych do zrealizowania pragnień i dobrego samopoczucia.Szczęśliwego dnia dla wszystkich pracowników przedszkolnych!

Gratulujemy wychowawcom i wszystkim pracownikom przedszkolnym ich wakacji zawodowych! Życzę Ci czerpania radości z każdego dnia, w każdej chwili życia. Niech pozytywny nastrój Cię nie opuszcza. Niech wasze dzieci będą posłuszne, zdrowe i dociekliwe. Niech praca będzie zabawą. Miłość, dobrobyt, zdrowie i więcej szczęśliwych dni!

Szczęśliwego urlopu zawodowego! Życzę więcej cierpliwości, powodzenia i, jak mówią, motyli w żołądku. Serdecznie dziękuję za tę niezbędną pracę, za miłość do dzieci, za pieszczoty nad nimi spędzone. Niech cała ta praca umysłowa, którą poświęciłeś na dzieci, wraca do Ciebie pod postacią pozytywnych emocji każdego dnia.

Szczęśliwego dnia nauczyciela i wszystkich przedszkolaków. Życzę szczęścia Twojemu wrażliwemu sercu, radości hojnej duszy, doskonałych talentów dla Twojej ciekawej natury. Niech dzieci wiwatują i wiwatują z uśmiechem, niech każdy dzień będzie dla Ciebie cudowny, niesamowicie niesamowity i miły.

Gratulacje! Pragniemy, aby każdy dzień był wypełniony światłem, rozgrzewającym duszę i serce. Niech się spełni ukochane marzenie. Aby uczniowie Cię kochali, szanowali i sprawiali przyjemność. Niech praca przyniesie jedną przyjemność.

Szczęśliwego dnia nauczyciela i wszystkich przedszkolaków. Serdecznie życzę dobrej cierpliwości, doskonałego zdrowia, silnej siły, wspaniałego nastroju, wielkich nadziei, szczerego szacunku, wspaniałych pomysłów, radosnych chwil życia, jasnego szczęścia i wielkich sukcesów.

Oryginalne gratulacje z okazji Dnia Nauczyciela, z głębi serca

Szczęśliwego Dnia Nauczyciela własnymi słowami

Dzień dobry, drodzy uczestnicy uroczystości. Co za święto? Nie wiecie, dzisiaj jest święto wszystkich wychowawców. Cały świat obchodzi dziś to święto. Bo teraz prawie nie ma rodziców, którzy nie posyłają swoich dzieci do przedszkoli. Wy, wychowawcy, nie macie pojęcia, jakie korzyści przynosicie ludziom. Kiedy ludzie pracują, nie wiedzą, gdzie umieścić swoje dzieci. A potem przychodzicie im z pomocą, wychowawców, którzy zawsze gotowi są pomagać i opiekować się dziećmi. Jeśli nie jesteś zadowolony z wyboru zawodu, to nie musisz się denerwować, wybrałeś doskonały zawód. Praca pedagoga, choć nie prestiżowa, jest bardzo przydatna dla ludzi. Ale niestety twoja praca nie jest tak samo opłacana, a na koniec chciałbym ci powiedzieć, że żyjesz szczęśliwie.Powodzenia we wszystkim!

W Dniu Pedagoga i Wszystkich Pracowników Przedszkolnych wyrażam szacunek wszystkim pracownikom tej branży! Życzę posłusznym uczniom, wdzięcznym rodzicom, lojalnym liderom i kreatywnego podejścia do życia!

Dzieci bawią się na ścieżkach, a ty je obserwujesz, zabierasz na obiad i na drzemki, a wieczorem oddasz je rodzicom całe i zdrowe, szczęśliwe i dojrzałe na kolejne dzień! W Dniu Wychowawcy i wszystkim wychowawcom serdecznie gratulujemy, dziękujemy za znakomitą pracę i życzymy wszystkiego najlepszego!

Szczęśliwego Dnia Nauczyciela! Niech klucz, który wybierzesz dla każdego dziecka, otworzy skarbiec z najważniejszymi prezentami – zdrowiem, szczęściem i miłością do Ciebie osobiście. I niech los i państwo odpowiednio wynagrodzą cię za uczucie, czułość i cierpliwość.

Dzisiaj, w Dzień Nauczyciela, gratuluję Ci z głębi serca i wyrażam szczerą wdzięczność za Twoją szlachetną pracę! To Ty, przychodząc na co dzień do pracy, dajesz dzieciom nie tylko swoją miłość i ciepło, ale także inwestujesz w nie cenną wiedzę, pomagasz im stać się dociekliwymi, miłymi, mądrymi i szczęśliwymi. Dziękujemy za pracę, doceniamy, jesteśmy dumni i życzymy szczęścia! Wesołych Świąt!

To od Ciebie zależy, jak nasze dzieci będą się uczyć i rozwijać w najbliższej przyszłości. Dziękujemy za przyniesienie radości, pewności siebie, nowych umiejętności naszym dzieciom i zrobienie tego jak najlepiej.Jesteś naszym ulubionym nauczycielem! Życzymy tylko dobrego, samych sukcesów i jak najwięcej radości każdego dnia!

Szczęśliwego Dnia Nauczyciela i wszystkich przedszkolaków! Oby zawsze starczyło sił, pomysłów, życzliwości i cierpliwości dla wszystkich psotnych ludzi, aby praca była pełna miłych i radosnych chwil, aby wszystko w życiu okazało się cudowne i cudowne.

Szczęśliwego dnia nauczyciela i wszystkich przedszkolaków. Życzę, aby dzieci zawsze dawały radość i uśmiechy, aby każdy dzień był pełen szczęścia i jasnych nadziei. Niech praca z dziećmi przynosi tylko przyjemność, niech Twoje życie rozwija się jasną i gładką wstążką koloru miłości z odrobiną inspiracji.

Z całego serca pragnę pogratulować Ci urlopu zawodowego i życzyć wszystkiego najlepszego na Twojej życiowej ścieżce! Niech tak ważny zawód wniesie do serca ciepło i radość. Życzę grzecznym i wesołym uczniom oraz wielu niezapomnianych chwil z nimi.

Gratulacje dla wspaniałej niani z okazji wakacji, Dnia wychowawcy i wszystkich przedszkolaków. Życzymy niewyczerpanej siły i inspiracji, posłuszeństwa wobec dzieci i zrozumienia, szacunku dla dobra innych i rodziny, wiecznego piękna, życzliwości i hojności.

Jako dziecko, bardziej niż cokolwiek na świecie, dziecko chce się dobrze bawić, jednak trzeba też zdobywać wiedzę o otaczającym nas świecie i powoli przygotowywać się do szkoły… W Dzień Nauczyciela pragnę serdecznie pogratulować i podziękować za równą opiekę wszystkim małym podopiecznym!

Szczęśliwego dnia nauczyciela i wszystkich przedszkolaków. Z całego serca życzę szczęścia, radości, cudów, cierpliwości, powodzenia, siły i inspiracji, pomyślności, spokoju, geniuszu pomysłów, magicznych chwil w życiu i znaczących sukcesów w wychowaniu dzieci. Życzę zdrowia i wszystkiego najlepszego.

Gratulujemy Dnia Nauczyciela i życzymy zawsze miłej pracy. Aby w spokojnej godzinie dzieci zachowywały się dobrze, dając ci godzinę spokoju. Niech twoja ciężka praca zawsze będzie nagradzana zainteresowaniem, a twoi bliscy zawsze wspierają cię na twojej trudnej ścieżce. Dziękujemy za nasze szczęśliwe dzieci!

Moi drodzy koledzy, chciałbym pogratulować Wam Dnia Pracownika Przedszkola. Życzę wszystkim dobrego zdrowia i szacunku, witalności i optymizmu, dobrego samopoczucia i powodzenia. Niech dzieci zachwycają nas swoimi sukcesami i stanowią zachętę do naszych działań. Szczęście dla nas wszystkich i dzwoniący śmiech w pobliżu!

Kiedy rodzicom śpieszy się do pracy lub w interesach, ktoś musi koniecznie opiekować się dziećmi, a wtedy wy, wychowawcy, przychodzicie na ratunek! Otaczając dzieci wrażliwą uwagą, dbasz o to, aby były pełne, zdrowe i harmonijnie się rozwijały. W Dzień Nauczyciela przyjmij moje gratulacje!

Gratulujemy Dnia Nauczyciela i życzymy zawsze miłej pracy. Aby w spokojnej godzinie dzieci zachowywały się dobrze, dając ci godzinę spokoju. Niech twoja ciężka praca zawsze będzie nagradzana zainteresowaniem i niech twoi krewni zawsze wspierają cię na twojej trudnej ścieżce.

Drodzy nauczyciele! Nie możesz tego po prostu wziąć i nie pogratulować Ci zawodowych wakacji! Życzymy Ci przede wszystkim zdrowia – to jest najważniejsze.Niech Twoja praca zawsze będzie doceniana i uzasadniona! Dziękuję za bycie tak miłym, szczerym, opiekuńczym i wyrozumiałym! Wesołych Świąt!

W Dniu Wychowawcy i wszystkich przedszkolaków pragnę z całego serca życzyć, aby na zawsze pozostawać przykładem osoby pogodnej i życzliwej dla dzieci, wypełniać ten świat wesołymi piosenkami i szczęśliwe uśmiechy, otwarte drzwi dla każdego dziecka do wszystkiego, co ciekawe i cudowne.

Chcę ci podziękować za ciężką i niezastąpioną pracę. Życzę Wam wszystkiego najlepszego, mocnych nerwów i hartu ducha, bo to dzięki Waszej miłości do dzieci do naszego społeczeństwa w przyszłości trafiają ciekawe i mądre osobowości. Obyś miał szczęście w życiu, niech wszystko się ułoży.

Naukowcy twierdzą, że małe dzieci nie są głupie, ale są małymi osobowościami, bardzo wrażliwymi na otaczający ich świat… Jak rodzice mogą się trochę nie martwić wysyłając je do przedszkola? A jednak z takimi edukatorami nie ma się czym martwić! Opiekuj się, karm, nie pozwoli Ci się nudzić! Szczęśliwego Dnia Nauczyciela, nasi pomocnicy są bezcenni!