Gratulacje z okazji Dnia Nauczyciela

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Dokonaliśmy wyboru najgorętszych gratulacji z okazji Dnia Nauczyciela własnymi słowami, prozą, abyście mogli jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Szczęśliwego Dnia Nauczyciela i wszystkim przedszkolakom i życzę Wam, abyście mogli cieszyć się życiem i szczerze uśmiechać się ze szczęścia, jak dziecko. Niech Twoje ukochane dzieci zamienią Twój dzień w wakacje, niech praca przyniesie sukces, a życie przyniesie szczęście i dobrobyt.

Drodzy wychowawcy i pracownicy przedszkoli, przyjmijcie serdeczne gratulacje z okazji urlopu zawodowego od rodziców wspaniałych dzieci. Życzymy, abyście nie zmęczyli się ani na chwilę i cieszyli życiem, dawali dzieciom radość i miłość, byli szczęśliwi i odnoszą sukcesy, kochani i szanowani. Dobre zdrowie i powodzenia.

Szczęśliwego dnia nauczyciela i wszystkich przedszkolaków. Pragnę naładować się pozytywną energią z dziecięcych uśmiechów, pragnę wierzyć jak dziecko w cud, pragnę być zawsze u szczytu dobrych emocji, każdy dzień spędzać w promieniach szczęścia.

W Dniu Nauczyciela przyjmij gratulacje od rodziców i małych intrygantów, którzy doprowadzą każdego do szaleństwa swoimi sztuczkami.Tylko nie ty, bo twoja postać jest superstopem dobroci wróżki, mądrości filozofa i wytrzymałości harcerza! Dziękuję, drodzy przyjaciele! Niech nasze wysokie uznanie dla Twoich zasług przełoży się na te same wysokie pensje tak szybko, jak to możliwe!

Gratulujemy naszym złotym wychowawcom i wszystkim przedszkolakom podczas wakacji zawodowych. Przyjmij, drodzy, szczere gratulacje dla swoich wielbicieli i koneserów – głęboko szanując swoich rodziców. Życzymy dobrego zdrowia i radosnych emocji, dobrego nastroju i optymistycznych nut duszy, wielkiej cierpliwości i dobrego zdrowia, osobistego szczęścia i doskonałości.

Szczęśliwego Dnia Nauczyciela i wszystkim przedszkolakom serdecznie życzę wspaniałej atmosfery radości i zabawy w pracy, dźwięcznych głosów i promiennych uśmiechów dzieci, zabawnych chwil i dobrych życiowych historii, silnej siły, doskonałej dobre samopoczucie i stała harmonia duszy.

Gratulujemy Dnia Nauczyciela i życzymy zawsze miłej pracy. Niech twoja ciężka praca zawsze będzie nagradzana zainteresowaniem i niech twoi krewni zawsze wspierają cię na twojej trudnej ścieżce.