Gratulacje z okazji Dnia Pielęgniarki

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Zebraliśmy wybór oryginalnych życzeń z okazji Dnia Pielęgniarki w prostych słowach, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Choroba jest z pewnością nieprzyjemna, ale jeśli coś takiego się wydarzy, Twoja obecność rozjaśni dni, droga pielęgniarko! Dziś spieszę wam pogratulować wakacji i życzę przede wszystkim tego, co jest tak pożądane dla każdej prawdziwej kobiety – być kochaną, zawsze uśmiechać się i pozostać piękną, mieć małą główkę w chmurach, mieć własny przytulny dom!

W procesie leczenia i powrotu do zdrowia nie można nie doceniać wkładu, jaki wnoszą pielęgniarki. To oni tworzą w działach i urzędach ciepłą i przytulną atmosferę, która sprawia, że ​​skupiasz się tylko na dobru i odpędzasz wszelkie myśli o chorobie. W dniu ferii zawodowych, drogie pielęgniarki, serdecznie dziękuję za to, co robicie na co dzień, za te uśmiechy, bez których nie sposób tak szybko wrócić do zdrowia. Życzę powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach i czynach, niech wszystko potoczy się tak, jak sobie tego życzysz. Trzeba też życzyć każdemu z Was wielkiej i prawdziwej miłości, z którą wszystkie problemy są łatwiejsze do przeżycia i każdy poranek wydaje się być czymś wyjątkowym.Nawet wśród chmur znajdź swój promień słońca, który Cię ogrzeje, zapewni dobry nastrój i siłę, aby codziennie pomagać tym, którzy tego potrzebują.

Tak wdzięcznie robisz zastrzyk, delikatnie trzymasz termometr w dłoniach, ale nie daj Boże, abyś wykorzystywał swoje umiejętności zawodowe. Szczęśliwego Dnia Pielęgniarki!

Szczęśliwego Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek, drodzy koledzy! Naszym zadaniem jest łagodzenie czyjegoś smutku i dawanie naszego ciepła każdego dnia. I chociaż nie uważamy się za bohaterów, to my pielęgniarki codziennie ratujemy setki istnień ludzkich, nie jest to łatwe, ale warto. Powodzenia wszystkim, szczęścia, zdrowia i nowych dobrych uczynków!

Jak możesz nie wyzdrowieć, kiedy pielęgniarka jest taka troskliwa i po prostu ładna? Gratuluję ci wakacji, siostro! Niech Twoje miłosierdzie i dobroć zostaną wynagrodzone przez Los w swojej prawdziwej wartości! Bądź zawsze kochany, żyj w radości i zawsze bądź tak czarujący i wesoły!

Dzisiaj numer świeci na czerwono w kalendarzu – dzień pracownika medycznego! Drodzy lekarze, skorzystajcie z okazji, aby przyjąć nasze szczere gratulacje i nieskończoną wdzięczność za Wasze wrażliwe serca, uratowane życie, przywrócone zdrowie mieszkańcom miast, wsi i miasteczek naszego kraju.

Gratuluję Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i życzę śnieżnobiałego uśmiechu, jak szlafrok, dobrego zdrowia, jak alkohol medyczny, powodzenia, jak przysięga Hipokratesa, ciepłej pogody w dusza, jak troska o pacjentów i prawdziwe szczęście w życiu z licencją na sukces.

Dobrze, że nasi lekarze nie są przytłoczeni obowiązkami od stóp do głów i że mają tak wspaniałych asystentów, którzy z łatwością, jak ptaki, trzepoczą i zaskakująco sumiennie wykonują swoje obowiązki! Dziś gratulujemy Wam Dnia Pielęgniarek i życzymy dobrej pracy i życia w doskonałym szczęściu!

Drogie pielęgniarki, podczas urlopu zawodowego, ukłon się głęboko za wspaniałą pracę i najlepsze życzenia. Niech to święto przyniesie wszystkim szczęście, dobry nastrój, niech twoja praca zostanie zasłużenie doceniona przez wzrost płac. Bezchmurne szczęście dla ciebie, spokojne niebo, sukces we wszystkich sprawach. Niech spełnią się Twoje marzenia, niech tylko dobre wieści Cię zadowolą. Wszystkiego najlepszego dla Ciebie, pomyślności, rodzinnego ciepła i Bożego błogosławieństwa. Niech nadzieja, wiara i miłość zawsze będą z wami.

W Twoje wakacje zawodowe, Dzień Pielęgniarki, pragnę wyrazić moją głęboką wdzięczność za cierpliwość i wsparcie, jakie dajesz każdemu pacjentowi! Niech szczęście i nieograniczone zdrowie zawsze będą Cię prześladować w Twojej karierze! Życzę wam prostego ludzkiego szczęścia i awansu z innego powodu do radości! Wesołych świąt, najlepsza pielęgniarka na świecie!

Ciociu, wiesz, jak powinna wyglądać prawdziwa pielęgniarka? W końcu jest idealną kobietą dla wielu mężczyzn. Taka jesteś pielęgniarką. Szczęśliwego Dnia Pielęgniarki!

Do osoby o bardzo ważnym zawodzie, od którego zależy taki skarb, jakim jest ludzkie zdrowie, z okazji jego urlopu zawodowego kieruję najserdeczniejsze gratulacje i szczere życzenia powodzenia w życiu, miłości, powodzenia i spełnienia upragnionych pragnień! Szczęśliwego Dnia Pielęgniarki!

W dniu wakacji zawodowych wszystkie pielęgniarki powinny zdecydowanie powiedzieć zasłużone słowo wdzięczności. Jesteście prawdziwymi czarodziejkami w białych fartuchach, które są zawsze z tymi, którzy potrzebują pomocy. Bardzo często to was człowiek widzi po odzyskaniu świadomości i myśli, że jesteście aniołami. I jest w tym trochę prawdy. W każdym z was jest tyle światła i życzliwości, że wydaje się, że można ogrzać cały świat, być szczęśliwym, być uroczo kochanym przez bliskich. Zdobądź jak najwięcej komplementów i kwiatów od swoich wybranych, uśmiechaj się do każdego dnia i zawsze pamiętaj, jak bardzo wszyscy potrzebujemy Twojego profesjonalizmu. W dniu święta zawodowego przyjmij zasłużone gratulacje od kierownictwa, kwiaty i zachęty materialne, niech to wszystko będzie nie tylko raz w roku, ale tak po prostu, na polecenie duszy, a nie kalendarza.< /p>

Mój drogi mój najłagodniejszy aniele, gratuluję Ci urlopu zawodowego – Dnia Pielęgniarki.Życzę Ci tylko wdzięcznych pacjentów, tylko dobrego nastroju i tylko najlepszego, co może być w naszym życiu.

Kruchość ludzkiego życia i zdrowia jest dla Ciebie otwarta, a Ty jak najlepiej potrafisz je uporządkować, kierując się nauką i wskazówkami kolegów lekarzy… Gratuluję Twoje wakacje zawodowe, pielęgniarko! Niech Twoje piękne dłonie, oprócz różnych gadżetów medycznych, często mają bukiety kwiatów!

Moi drodzy koledzy, gratuluję wszystkim z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek. Szczerze życzę wszystkim, zakładając białe płaszcze, aby zamienili się w anioły-zbawicieli ludzkich dusz i zdrowia. Niech szczęście pomoże w pracy, niech słońce szczęścia w życiu jasno świeci.

Każda pielęgniarka powinna wzbudzać wielkie pożądanie u swoich pacjentów, zwłaszcza mężczyzn. zrobić zastrzyk. Szczęśliwego Dnia Pielęgniarki!

Droga ciociu, serdecznie gratuluję Ci udanego urlopu zawodowego, Szczęśliwego Dnia Pielęgniarki. Twój zawód jest żmudny i odpowiedzialny, ale kochasz go i doceniasz. Życzę powodzenia, szczęścia i zdrowia. Wesołych Świąt!

Niewiele osób myśli o tym, jak trudna i odpowiedzialna jest praca pielęgniarki, ale trwa to dokładnie do momentu, gdy okoliczności się nie zgadzają i trzeba przekroczyć próg medyczny instytucja.W dniu ferii zawodowych, drogie pielęgniarki, z całego serca dziękuję za codzienną pracę, za ciepło, które tak kochają pacjenci i za udział. Nikt z was nie pozostaje obojętny na ból innych. Pomagasz pacjentom swoim ciepłym uśmiechem w gabinetach i oddziałach. Zapewniasz, że wszystko będzie dobrze, a emocjonujący zabieg przebiegnie uroczo tak, jak powinien i nie ma się czego bać.Chciałabym każdemu z Was życzyć prawdziwego szczęścia, tak ogromnego, że będzie Was nieustannie otaczać ze wszystkich stron i po prostu nie dopuści do problemów i kłopotów. Musisz też życzyć Ci zdrowia, silnego i trwałego. Niech twoje życie będzie ciepłe, jasne i różnorodne, szczęśliwe wakacje.

Dzisiaj w naszym kalendarzu jest dwunasty maja, a na zewnątrz jest po prostu niesamowita słoneczna pogoda. A dziś jest święto wspaniałych pielęgniarek, które zawsze z wielką odpowiedzialnością wypełniają swoje obowiązki zawodowe. Gratuluję udanego urlopu zawodowego i życzę wszystkiego najlepszego. Niech wszyscy twoi pacjenci będą ci wdzięczni za pracę, którą dla nich wykonujesz. Patrzę na ciebie i rozumiem, że naprawdę znalazłeś swoje powołanie. Wydaje mi się, że nigdy się nie męczysz, ponieważ z wielką przyjemnością wypełniasz wszystkie swoje obowiązki zawodowe. Niech szczęście zawsze będzie po twojej stronie, a wszystkie kłopoty ominą. Dobre zdrowie, a także cierpliwość i wytrwałość. Nie wątpię w twoją siłę, ponieważ jesteś najbardziej pracowity i celowy.

Jasne gratulacje z okazji Dnia Pielęgniarki

Szczerze
gratulacje z okazji Dnia Pielęgniarki w prozie

Podchodzisz do pacjentów lekkim, latającym chodem, a teraz zastrzyk wcale nie jest bolesny i nic nie jest straszne… Gratulacje z okazji Dnia Pielęgniarki, ty są ozdobą tego szlachetnego zawodu Bądź zawsze piękna, kochana i wyjątkowa w swoim uroku! Niech małe słoneczka zawsze świecą w Twoich oczach!

Charity wzywa cię do służenia ludziom i uwierz mi na słowo, twoja troska pomogła wielu stać się tysiąc razy silniejszymi! W ten jasny dzień – przyjmij moje gratulacje i serdeczne życzenia! Niech Twoje marzenia się spełnią! Szczęśliwego Dnia Pielęgniarek!

Nasze drogie pielęgniarki, życzę wszystkiego najlepszego, dobrego zdrowia i rozwoju zawodowego! Niech twoja pensja będzie przyzwoita, bo wykonujesz trudną i bardzo ważną pracę! Zawsze bądź w świetnym nastroju, aby naładować wszystkich pacjentów pozytywami!

Szczęście dla Ciebie, kochanie, ludzka życzliwość i uznanie pacjentów! Niech los da radość w zamian za dobro, które dajesz. A wtedy twoje życie z pewnością wypełni się światłem, szczęściem, dobrobytem. Cierpliwości, aby znosić wszelkie kaprysy chorych, leczyć sercem i spojrzeniem, czułym słowem! Bądź zawsze taka słodka, uśmiechnięta, miła.Nie wpadaj w złość i nie poddawaj się problemom! Niech Twoje wakacje zawodowe staną się dla Ciebie odskocznią do rozwoju kariery!

Dzisiaj obchodzimy dzień poświęcony przedstawicielom najbardziej humanitarnego zawodu – pielęgniarki. To oni poświęcili swoje życie bezinteresownej pomocy innym ludziom. Życzymy im cierpliwości, posłusznych i pełnych szacunku pacjentów oraz po prostu wielkiego ludzkiego szczęścia.

Szczęśliwego Światowego Dnia Pielęgniarek! Pacjenci mają inny charakter i różnego rodzaju potrzeby, ale do każdego znajdziesz podejście i pomoc w tym, co jest potrzebne do powrotu do zdrowia, a także z tymi, którzy dają wsparcie duchowe! Dziękujemy za ciężką pracę i chcemy nadal widzieć Cię uśmiechniętą! Szczęście kobiet i długie lata dla Ciebie!

Gratulujemy urlopu zawodowego i najgorętszych życzeń dobrego samopoczucia, rozwoju kariery i wdzięcznych pacjentów! Niech praca przyniesie nie tylko radość, ale i wysoki dochód! Wielkie szczęście, uśmiechy, niezachwiane zdrowie, spełnienie pragnień i szczęście we wszystkich sprawach!

Szczęśliwego Dnia Pielęgniarki! Dziś dla Ciebie – kwiaty, gratulacje i życzenia od zespołu i wszystkich uzdrowionych przez Twoje piękne i miękkie, zręczne dłonie! Uwierz mi, bez ciebie całkowicie stracilibyśmy nogi! A zatem zostań z nami jeszcze przez wiele lat i niech każdy dzień zaczyna się od uśmiechu, którym jest doskonałość sama w sobie

Wiele szczęścia i powodzenia w życiu człowieka zależy od jego zdrowia.Tak więc po prostu nie można docenić twojej opieki i wsparcia, pielęgniarko! Przyjmij gratulacje z okazji zawodowych wakacji i najlepsze życzenia! Niech twoje dni będą jasne, a kiedy praca zostanie w końcu zakończona, uda ci się dobrze odpocząć!

W dniu urlopu zawodowego wiele osób mówi o pracy, ale wy, drogie pielęgniarki, chcecie w taki dzień wypowiedzieć tylko najcieplejsze słowa, zasłużone komplementy i wrócić do każdego z was te uśmiechy, z którymi każdego dnia ofiarowujecie potrzebującym pacjentom. Niech zawsze będzie ukochana osoba, która może stać się prawdziwym wsparciem, a czasami nigdy nie będzie sama w trudnej sytuacji. Niech będą z tobą wierne dziewczyny i przyjaciele, z którymi możesz dzielić zarówno radości, jak i smutki. Oczywiście bez dobrego zdrowia nigdzie się nie uda, więc niech nigdy Cię nie zawiedzie, nie tylko lecz innych, ale także wspieraj siebie w każdy możliwy sposób. Uśmiechaj się tak często, jak to możliwe, wnieś do swojego życia nuty pozytywności i optymizmu i pamiętaj, że uśmiechając się do kogoś, możesz go uszczęśliwić. Dziękuję za profesjonalizm, Wesołych Świąt.

Drogie pielęgniarki, dzisiaj wszyscy kierujemy do Was wszystkie najcieplejsze i najszczersze słowa, ponieważ macie urlop zawodowy. Każda osoba przebywająca w szpitalu wie, że od dobrego słowa o delikatnym uśmiechu zależy tyle samo, co od dobrego leczenia. W końcu możesz wszystkich rozweselić, zapewnić, że wszystko będzie dobrze i dać swój najcieplejszy i najlepszy uśmiech, który można uznać za leczniczy eliksir.Niech w waszym życiu zawsze będzie szczęście, niech będzie wielka miłość, która może inspirować do dobrej pracy, która po zmianie zadzwoni do domu i da szczery uśmiech. Chcę również życzyć Ci czegoś, dla czego codziennie pracujesz – dobrego zdrowia, nie choruj, naładuj się uśmiechem swoich wdzięcznych pacjentów i bądź

Będąc w placówkach medycznych, czasami może się wydawać, że pielęgniarki są tutaj nawet ważniejsze niż lekarze, ale z jednej strony jest to naprawdę prawda. Lekarz tylko umawia się na wizytę, ale wszystko jest już pod kontrolą uważnej i wykwalifikowanej pielęgniarki. Dzisiaj jest Wasz urlop zawodowy iw tym dniu naprawdę życzę, aby praca sprawiała przyjemność, że kierownictwo docenia, a pacjenci są wdzięczni. Rzeczywiście, w dużej mierze dzięki twoim troskliwym dłoniom, twojej uwadze i pomocy, wielu wraca do zdrowia znacznie szybciej, ponieważ jak można zachorować, gdy wokół tego ciepłego i radosnego uśmiechu są takie piękne. Bardzo dziękuję, drogie pielęgniarki, niech wszystko będzie jak najlepsze nie tylko w pracy, ale iw życiu. Zakochaj się, kochaj i bądź najszczęśliwszy. Niech najjaśniejsza i najpiękniejsza wiosna zawsze rozkwitnie w waszych sercach, nigdy nie będzie smutna, a nawet w najbardziej pochmurną pogodę rozproszy chmury swoim uśmiechem.

Wszyscy wiedzą, jak ciężka i kłopotliwa jest twoja praca, ponieważ jesteś szczególnie czuły i cierpliwy wobec chorych, bez względu na to, jak bardzo jesteś kapryśny. Starasz się, aby zastrzyki nie były bolesne, opatrunki są szybkie. Życzę Ci doskonałego zdrowia i szczęścia, aby Twoje dzieci nigdy nie musiały wykorzystywać Twoich umiejętności zawodowych.

Szczęśliwego dnia zawodowego pielęgniarek! Życzymy, aby Twoja praca nie była krępowana trudnymi pacjentami i innymi trudnościami. Niech chorzy będą dla ciebie tak uprzejmi, jak ty dla nich.Jesteśmy z Ciebie dumni!

W ten piękny słoneczny dzień obchodzimy Dzień Pielęgniarki. Życzymy Wam, naszym dobrym wróżkom, wielkiego szczęścia, dużo radości, długich – długich lat życia. Niech dzisiaj przyniesie ci wspaniały nastrój. Niech Twoja praca Cię zainspiruje, niech życie płynie jak pełna rzeka. Niech Twoje dobre serce i łagodny uśmiech pomogą wszystkim chorym wyzdrowieć, aby przyszli do szpitala nie na leczenie, ale po to, aby porozumieć się z Tobą. Niech dobro, które dajesz ludziom, na pewno wróci do Ciebie z torusem.

Przybywając do szpitala wszyscy rozumieją, że wyzdrowienie pacjenta zależy nie tylko od kwalifikacji lekarza. Pielęgniarki walczą z chorobami nie mniej, a czasem wielokrotnie więcej, niż sam lekarz: zakładają zakraplacze, robią zastrzyki i pobierają badania, przeprowadzają wszystkie niezbędne procedury i często mają duże doświadczenie w leczeniu, które pozwala im na samodzielną diagnostykę i w nagłych wypadkach przypadkach, dostosuj leczenie i ratuj życie. Niech więc Twoja praca zostanie doceniona, a w Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki otrzymasz wszystkie możliwe gratulacje od kolegów i pacjentów.

Jesteś pieszczotliwie nazywany siostrami i naprawdę zależy ci jak siostry.W Dzień Pielęgniarki przyjmij moje szczere gratulacje, że gdyby nie te kreski, powinnam narysować obrazek, niezawodnie używając Twoich ulubionych kolorów, a także pyłku kwiatowego, złotego pudru i masy perłowej!

< /div>

Dzisiaj wszyscy z radością gratulujemy wszystkim pielęgniarkom naszych zawodowych wakacji. Powiem Ci, jak ważna jest Twoja praca, bo bez udziału, uśmiechów, miłych słów, proces zdrowienia u jednego pacjenta nie przebiegłby tak szybko i w tak cudownym otoczeniu. Niech każdy z Was ma swoje osobiste źródło inspiracji, które pozwoli naładować się tym optymizmem, który tak bardzo kochają Twoi pacjenci i współpracownicy. Nigdy nie smuć się i zawsze pamiętaj, że problemy są tymczasowe, a zdrowie należy zawsze chronić, a nie marnować na drobne zmartwienia lub kłótnie. Niech wasze rodziny staną się dla każdego z was wsparciem i wsparciem, którego potrzebujecie. Niech dzieci zachwycają się swoimi sukcesami, ukochani mężowie noszą je na rękach jak najczęściej. Mówią komplementy i po prostu dają kwiaty. Jeszcze raz dziękuję za twoją pracę i przepraszam, jeśli słowa wdzięczności zostaną zapomniane w zgiełku.

Dzisiaj jest cudowny dzień, profesjonalne święto dla najmilszych i najsłodszych pracowników medycznych.Gratulujemy święta pielęgniarek i życzymy silnej rodziny i stałego dobrobytu, aby Twoje dzieci były zdrowe!

Gratulujemy urlopu zawodowego, który jest dedykowany osobom o najszlachetniejszej specjalizacji, których powołaniem jest pomaganie ludziom, łagodzenie ich kondycji, promowanie zdrowia i witalności. Niech waszej drodze w medycynie towarzyszy wdzięczność i szacunek dla pacjentów, zwycięstwa i sukcesy. Bądź kochany i szczęśliwy.

Serdeczne gratulacje z okazji Dnia Pielęgniarki

Szczęśliwego Dnia Pielęgniarki, z głębi serca

Dobry lekarz potrafi postawić pacjenta na nogi, ale jego dni ciągnęłyby się długo, gdyby nie wy, pielęgniarki! Przyjmij gratulacje dla swojego specjalisty wakacje! Niech los potraktuje Cię z godnością i obdarzy długowiecznością, miłością i spełnieniem wszystkich upragnionych pragnień!

Lekarze oczywiście leczą, ale po prostu nie mają wystarczająco dużo czasu, aby odpowiednio zaopiekować się chorymi, a tu wy, pielęgniarki, przybywacie na ratunek! Miły, cierpliwy, uważny, wiedzący wszystko o tym, jak przywrócić zdrowie człowieka! Przyjmij moje serdeczne gratulacje z okazji wakacji, kwiaty i najlepsze życzenia!

Drogie pielęgniarki, gratulujemy urlopu zawodowego! Serdecznie dziękuję za wybór tak ważnego zawodu, za nieocenioną pracę i cierpliwość! Niech życie uśmiechnie się do ciebie, a wszystkie niesamowite dobre cechy zostaną zasłużenie nagrodzone!

Każdy, kto kiedykolwiek Cię spotkał, wie, że pielęgniarki takie jak Ty nigdy więcej nie zostaną odnalezione na świecie. Jesteś troskliwa, wrażliwa i życzliwa – bardzo Ci za to dziękuję! Gratuluję Ci Dnia Pielęgniarki i życzę, abyś nie stracił wiary w życie, ludzi i przyszłość.

Wszyscy czule nazywają Cię siostrą, bo dla chorych jesteś jak światło w oknie: wysłuchasz i współczujesz, w każdej chwili przy pierwszym wezwaniu jesteś gotowa pomóc.Za Twoje złote dłonie, za dobre serce dziękuję i życzę mniej trudnych zmian, bardziej wdzięcznych pacjentów! Aby docenić ciężką pracę w pracy i w rodzinie!

Z całego serca gratuluję Ci Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek! Dzięki Twoim wysiłkom każdego dnia ktoś pozbywa się cierpienia, wraca do kogoś wigor i zdrowie. Twoja bezinteresowna i bezinteresowna służba podbiła wiele serc, ponieważ nie tylko pomagasz leczyć fizycznie, ale także jesteś źródłem inspiracji, wsparcia i nadziei dla ludzi w najtrudniejszych momentach ich życia. Serdecznie życzę dobrego zdrowia, cierpliwości i powodzenia w szlachetnej pracy, pomyślności materialnej i wdzięcznych pacjentom.

Kiedy okaże się, że jesteśmy bezbronni wobec chorób, zastrzyków i wszelkiego rodzaju zabiegów, tylko od Ciebie zależy, jak szybko nastąpi powrót do zdrowia. Twoje słowo i postawa są tak uzdrawiające jak lekarstwo. Niech w twoim życiu będzie więcej Aniołów takich jak ty.

Nasze drogie pielęgniarki! W tym dniu z przyjemnością gratulujemy Państwu urlopu zawodowego i serdecznie dziękujemy za wspaniałą pracę, którą wykonujecie z godnością. Jesteście dobrymi wróżkami w białych kitlach, pięknymi ratownikami ludzkiego zdrowia, prawdziwymi giermkami lekarzy. Bez Was praca instytucji medycznych po prostu nie byłaby możliwa.Dziękuję wam, urocze siostry, za to, że wasze kruche ramiona mogą wytrzymać wszystkie trudy, jakie zadał wam los!

Gratulujemy wszystkim pielęgniarkom ich urlopu zawodowego! Życzymy dobrego zdrowia, łatwego i beztroskiego życia, dobrego samopoczucia. Niech wszędzie będzie czystość i porządek, punktualność i jasność. Pozwól się otoczyć troską i uwagą, ciepłem i szczerością. Rozwój do Ciebie, zwycięstwa i wielkie osiągnięcia!

W Światowym Dniu Pielęgniarek pragnę pogratulować tym wspaniałym kobietom, które ze swoją wrażliwą uwagą nie pozwalają pacjentom odwiesić nosa i zająć się nimi, tak jak krewni! Z całego serca życzę Wam drogie pielęgniarki, abyście zawsze byli najpiękniejsi i najszczęśliwsi!

Szczęśliwego Dnia Pielęgniarki! To święto nie tylko dla wiernych pomocników lekarzy, ale także dla aniołów w białych fartuchach! Dziś życzymy każdemu z Was życia w radości! Niech twoje ręce będą lekkie, a serca gorące! Kochaj i bądź kochany!

Wydawałoby się, że my, chorzy, jesteśmy brzydkim widokiem, ale za każdym razem, gdy podbiegasz do nas z uśmiechem i patrząc na Ciebie, rozumiemy, że wszystko będzie dobrze.. W ten jasny dzień przyjmij nasze gratulacje z okazji wakacji – Dnia Pielęgniarki! Bądź zdrowy i bądź bardzo zadowolony ze swojego życia, niech będzie w nim więcej szczęśliwych chwil!

Nasze drogie wróżki w białych fartuchach! Gratulacje z okazji wakacji. I życzymy sobie, żeby obowiązek leciał bez trudu, praca zawsze była radością, a życie i odpoczynek zawsze przyjemnością. Życzymy przyzwoitych pensji i premii, tylko usłużnych pacjentów, wrażliwego zarządzania i dużych premii. Szczęśliwego dnia pielęgniarki!

Drogie pielęgniarki, w dniu waszego urlopu zawodowego chcę wam powiedzieć coś wyjątkowego i ciepłego, aby wyrazić całą wdzięczność, która nagromadziła się w środku. To Twoje dłonie zamieniają nawet najbardziej bolesne zabiegi w znośne zastrzyki i zakraplacze. Wszystkie działy i biura są wypełnione Twoimi ciepłymi uśmiechami i słowami. Większość pacjentów patrzy na Ciebie, bo uśmiechasz się czule i wyrozumiale do każdego, kto ze strachem przekracza próg gabinetu lub oddziału. Dziękuję bardzo, życzę tylko szczęścia, aby wasze życie ogrzały uśmiechy bliskich i przyjaciół, niech miłość, na którą każdy z was niewątpliwie zasługuje, zamieszka w waszym sercu. Należy również życzyć dobrego zarządzania, które doceni i zachęci tak cenny i wykwalifikowany personel w każdy możliwy sposób.

Chcę Ci pogratulować urlopu zawodowego, moja ukochana pielęgniarko! Jestem z Ciebie dumna i podziwiam Cię, bo wiem, ile wysiłku wkładasz każdego dnia w doskonalenie swoich umiejętności. Życzę zdrowia, cierpliwości i wytrzymałości. Jesteś niesamowicie silną dziewczyną, celową i pracowitą.Patrzę na Ciebie i rozumiem, że udało Ci się jeszcze osiągnąć swój cel, bo niewiele osób uwierzyło w Ciebie i Twoje marzenia, a Ty udowodniłeś, że wszystko jest możliwe. Mam nadzieję, że obchodzisz to święto nie po raz ostatni, chociaż nawet w to nie wątpię, bo kochasz swój zawód bardziej niż cokolwiek innego. Rozwijaj się we właściwym kierunku, bo przed Tobą jeszcze wiele ciekawych rzeczy. Niech Twoja praca sprawia Ci przyjemność, a pacjenci zawsze będą Ci wdzięczni za pomoc.

Na wakacjach zawodowych życzę Ci zawsze szczerej wdzięczności za ciężką pracę. Niech całe dobro, które robisz każdego dnia, wraca do Ciebie z uśmiechami bliskich, nieoczekiwanymi darami losu i niekończącymi się szczęśliwymi chwilami.

Wesołych świąt zawodowych dla naszych dobrych wróżek — pięknych pielęgniarek! Życzę, aby dobro, które dajesz ludziom, wróciło do Ciebie w potrójnym tomie! Niech każdy dzień mija w doskonałym zdrowiu i dobrym nastroju!

Zawód pielęgniarki jest nie tylko bardzo ważny i potrzebny, ale także dość trudny, bo mało kto wyobrażał sobie, że przez cały dzień opiekować się nieznajomymi, dawać im siłę, uwagę i ciepło jest dość męcząca. Za wszystkie wasze wysiłki, drogie pielęgniarki, czasami zapominamy wypowiedzieć zasłużone słowa wdzięczności.Niech w dniu profesjonalnych wakacji będzie tyle kwiatów, uśmiechów i szczęścia, a wtedy ponownie przekonacie się Państwo o słusznym wyborze zawodu. Życzymy pomyślności wszystkim Waszym rodzinom, aby miłość, wzajemne zrozumienie i wzajemny szacunek zawsze żyły pod dachem. Nie stawiaj czoła kłopotom i smutkowi, niech to wszystko pozostanie jak najdalej od ciebie. Mimo to oczywiście trzeba życzyć powodzenia w pracy, aby każdy dzień wśród pacjentów przynosił nie tylko zmęczenie, ale także poczucie, że wszystko zostało zrobione dobrze. Uśmiechaj się i bądź szczęśliwy, wesołych świąt.

Podczas gdy lekarze, luminarze nauki, naradzają się i podejmują decyzje, nie znasz chwili spokoju, ale każda minuta pracy przybliża pacjentów godzinami do wyzdrowienia. W Twoje wakacje zawodowe, Dzień Pielęgniarki, przyjmij moje gratulacje! Niech nie będzie zmęczenia w nogach, a dłonie niech będą zawsze ostrożne i zwinne! Niech każdy dzień będzie dodatkową godziną odpoczynku i powodem do uśmiechu!

Szczęśliwego Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek! Drogie dziewczyny, podziwiamy Was, bo jesteście bardzo kompetentni i profesjonalni, a do tego jesteście jak anioły, na które każdy pacjent czeka z radością i niecierpliwością. Powodzenia i szczęścia w tym wyjątkowym dniu!

Najlepsze gratulacje z okazji Dnia Pielęgniarki

Ciepły
gratulacje z okazji dnia pielęgniarki

Jesteś pielęgniarką, zasługujesz na szacunek i honor. Twoja praca jest nieoceniona, ponieważ pacjenci ufają Ci najcenniejszą rzeczą – swoim zdrowiem. Dziękuję za Twoją pracę i wszystkiego najlepszego. Szczęśliwego dnia pielęgniarka!

Dzisiaj urocze i miłe dziewczyny, które mają po prostu niesamowitą wytrzymałość, obchodzą swoje zawodowe wakacje. Mówimy o pielęgniarkach, które cały swój wysiłek i energię poświęcają na pomoc ludziom w radzeniu sobie z różnymi konsekwencjami, chorobami i bólami. Mój ukochany przyjacielu, ty również należysz do tej kategorii, ponieważ pracujesz jako pielęgniarka od kilku lat. Wiem, że czasami jest to dla ciebie bardzo trudne. Chcesz wszystko zostawić, ale rozumiesz, że wiele zależy od Ciebie. Wiesz jak i uwielbiasz pomagać ludziom, a to jest wiele warte. Gratuluję udanego urlopu zawodowego, a także życzę powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach. Dobre zdrowie i wszystkiego najlepszego. Ciesz się swoją pracą i niech Twój nastrój zawsze będzie na najwyższym poziomie. Wesołych wakacji! Powodzenia i cierpliwości!

Siostry miłosierdzia, nie szczędząc wysiłku i ciepła, na jej wakacjach chciałbym powiedzieć coś dobrego, coś, co sprawi, że się uśmiechnie.Może porównam Cię do magicznej księżniczki lub pięknego kwiatu? Cóż, jeśli odłożymy metafory na bok, możemy po prostu i poprawnie powiedzieć, że dziewczyny takie jak ty są rzadkością na naszej planecie, a twój małżonek będzie najszczęśliwszym mężczyzną!

Szczęśliwego Dnia Pielęgniarki! Życzymy, aby w pracy nie było nagłych prac i trudnych przypadków. Aby agresywni pacjenci nigdy się nie spotkali i aby zawsze mieć wystarczająco dużo cierpliwości i współczucia dla wszystkich swoich pacjentów.

Mój przyjacielu, jako dziecko uwielbiałeś bawić się „do szpitala”. Pamiętam, jak z całych sił dałeś lalkom zastrzyki. Mam nadzieję, że teraz traktujesz swoich pacjentów bardziej humanitarnie. Szczęśliwego Dnia Pielęgniarki!

Z pewnością praca lekarzy jest bezcenna i bezcenna. Ale są lekarze, którzy niczym aniołowie stróże są czasami tak samo niewidzialni, jak niezastąpieni. Mówimy o pielęgniarkach, tych pracownikach strzykawek i bandaży. Wspieranie i zachęcanie, wpajanie pewności siebie i hartu ducha. Gratulacje dla drogich pielęgniarek, życzymy wdzięcznych pacjentom, szacunku ze strony zespołu i najważniejszego. Zdrowie.

Pielęgniarko, niech Twoja kariera medyczna tylko przyspieszy, ponieważ jesteś prawdziwym profesjonalistą w swojej dziedzinie! Życzę doskonałego wynagrodzenia, miłego zespołu i wielu wdzięcznych pacjentów!

Gratuluję Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i życzę, aby Twoje zdrowie nigdy nie zawodziło, aby życie zawsze wrzało szczęśliwą i pogodną rzeką.Życzę powodzenia i powodzenia w pracy, pełnego dobrobytu w portfelu i nieziemskiej miłości w sercu.

W Międzynarodowym Dniu Pielęgniarki serdecznie gratulujemy kobietom, które oddały swoje życie dla dobra ludzi i pomogły im stanąć na nogi po poważnych chorobach. To pielęgniarki wykonują heroiczną pracę, którą bardzo trudno docenić. Dziękuję wam, drogie pielęgniarki, za wasze poświęcenie, przyzwoitość i tytaniczne wysiłki, jakie podejmujecie dla zdrowia swoich pacjentów.

Chcę Ci pogratulować, moja droga siostro, udanych wakacji! To nie pierwszy raz, kiedy obchodzisz to święto, ale życzę, aby w twoim życiu było wiele takich świąt. Wybrałeś kiedyś bardzo trudny i odpowiedzialny zawód, ale wykonujesz w nim świetną robotę. Jesteś po prostu wspaniałą pielęgniarką, która pomaga nie tylko pacjentom, ale także ich bliskim, bo często trzeba ludzi uspokajać, wspierać moralnie i po prostu udzielać rad. Po prostu świetnie wykonujesz swoje obowiązki zawodowe, więc chcę powiedzieć, że wszyscy jesteśmy z Ciebie i Twojego sukcesu dumni. Kontynuuj w tym samym duchu, bo masz jeszcze dużo siły i niezdobytych szczytów. Powodzenia we wszystkich twoich przedsięwzięciach i czynach. Moja ukochana siostro, wszyscy życzymy ci powodzenia i cierpliwości.

Gratulujemy pielęgniarkom urlopu zawodowego.Zarówno stan pacjenta, jak i tempo jego powrotu do zdrowia w dużej mierze zależą od Twoich wrażliwych i opiekuńczych rąk, pracowitości i dobrej woli. Niech Twoja szlachetna praca przyniesie Ci radość, dobrobyt, szacunek dla innych i bliskich.

Każda choroba ustąpi w momencie, gdy tak piękna pielęgniarka zostanie zabrana na leczenie! Gratuluję ci! Życzę Ci, abyś zawsze pozostał tak wspaniały, więcej się uśmiechał, żył długo i bardzo szczęśliwie, zakochany!

Szczęśliwego Dnia Pielęgniarki! Kiedy dana osoba jest dotknięta chorobą, nic dziwnego, że jest niespokojny i potrzebuje szczególnej uwagi … Przynajmniej daj mu minutę, przynajmniej noc bez snu, wy, drogie pielęgniarki, zawsze jesteście gotowi! Łączysz czysto kobiece miłosierdzie z umiejętnościami zawodowymi, a za całą ciężką pracę szczerze i gorąco życzę Ci szczęścia i miłości, by dom był pełny, a marzenia się spełniły!

W tak cudowne wakacje – Dzień Pielęgniarki, życzymy Wam powodzenia i dużo szczęścia w życiu. Niech twoi pacjenci będą wdzięczni, a nigdy nie usłyszysz obraźliwych zwrotów. Niech praca będzie przyjemnością, a tylko Twój ciepły wygląd uzdrowi wszystkich.

Gratuluję Ci Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i życzę, abyś zawsze była słodka, delikatna, czarująca, wesoła, szczera i przyjacielska, otwarta, pogodna i wrażliwa, pogodna, inspirowana dobrymi nadziejami i zwracać uwagę na każdego pacjenta. Życzę powodzenia w pracy i kobiecego szczęścia w życiu.

Szczęśliwego Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek! Pragniemy życzyć przede wszystkim doskonałego zdrowia i dobrego samopoczucia w życiu osobistym.Niech Twoja życzliwość, responsywność i troska powrócą do Ciebie w podwójnej objętości, zadowoli Cię przyjemnymi chwilami, słowami i uśmiechami ludzi, których czynisz silniejszymi i szczęśliwszymi. Ciepło dla Ciebie i najmilsze dary losu.

Dzisiaj gratulujemy uroczym i opiekuńczym pielęgniarkom, pięknym kobietom o delikatnym uśmiechu i życzliwych dłoniach, które na co dzień walczą o życie z chorobami i dolegliwościami. Niech twoje zdrowie zawsze będzie silne, obyś zawsze miał osobiste szczęście.

Dziś gratulujemy osobom wykonującym najbardziej charytatywny zawód, w którym ważna jest nie tylko doskonała wiedza medyczna, ale i wielkie serce. Zawsze jesteś gotów pomóc bezbronnemu pacjentowi! Bardzo dziękujemy za Twoją pracę i życzymy szczęścia w życiu osobistym!

W dniu pielęgniarki chcę wydobyć dla was specjalne słowa, prawdziwe anioły w białych fartuchach. Najpierw oczywiście będą słowa wdzięczności za dobrą i wykwalifikowaną pracę, bo to Twoje ręce pomagają pacjentom jak najszybciej wstać z łóżka i cieszyć się pełnią życia. Twoja uwaga i udział nie pozwolą Ci przegapić ani zażywania tabletek, ani zaplanowanej procedury. Rozmowa z Tobą podczas najzwyklejszych czynności na pewno Cię rozweseli i ponownie przekona, że ​​musisz jak najszybciej wyzdrowieć.Należy życzyć sobie jak największej cierpliwości, aby mieć siłę, aby codziennie rano przychodzić do pracy, słuchać skarg, kibicować, a mimo to zachować piękny i ciepły uśmiech, pomagać pacjentom i nie zawodzić się tym, co robimy na co dzień. Niech w waszych rodzinach zapanuje dobrobyt, szczęście i miłość, bo to jest najważniejsze.

W Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki szczerze życzę, abyś zawsze był na fali witalności i optymizmu, aby każdego dnia skutecznie realizować swoje plany i marzenia.

Najcieplejsze gratulacje z okazji Dnia Pielęgniarki, z całego serca

Dotykanie
gratulacje z okazji Dnia Pielęgniarki w prozie

Często dziękujemy lekarzom za wyleczenie chorób i postawienie nas na nogi, ale z reguły zapominamy o tych, którzy wykonywali leczenie codziennie, co godzinę, codziennie. zakładaj krople, rób zastrzyki, fizjoterapię, opatrunki i monitoruj nasze samopoczucie dzień i noc. To są nasze miłe, opiekuńcze, cudowne pielęgniarki. Dzisiaj jest wspaniała okazja, by podziękować im za uwagę, wsparcie, współczucie i troskę. pielęgniarki z kraju na urlopie zawodowym.Życzę cierpliwości, zdrowia i wdzięczności pacjentom.Dziękuję za szlachetną i bardzo ważną pracę w medycynie!

Zawsze wiele kobiet zostało pielęgniarkami, nie tylko dlatego, że istnieje taki zawód, ale przede wszystkim dlatego, że jest to jak ciche wołanie dobrego serca… To dobrze że trafiłeś tutaj przez to wezwanie! Przyjmij gratulacje z okazji Dnia Pielęgniarki! Życzymy, abyś nigdy się nie denerwował i zawsze latał trochę przez życie, kochał i marzył!

Dzisiaj, w Dzień Pielęgniarki, mam miłe słowo dla najsłodszej siostry, której przyszłość z pewnością musi być piękna, jak róże i księżyc! Może nie zmienisz swojego zawodu? Błagam, ratuj nas, chorych pacjentów i dalej, i niech wszystkie Twoje marzenia staną się rzeczywistością!

Moja droga… Gratuluję Ci Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki. Wiem, jakie to czasem dla ciebie trudne. Praca z ludźmi to ciężka praca, a praca z chorymi to wyczyn, codzienny i bezlitosny. Dlatego w wakacje życzę cierpliwości, bez względu na wszystko, doskonałego nastroju i energii. Niech Twój zawód przyniesie Ci satysfakcję i radość. Bardziej wdzięczni pacjenci, przyjaźni koledzy i uczciwi, taktowni szefowie. Szczęśliwego Dnia Pielęgniarek!

Gratulujemy Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i życzę sukcesów i wielkich sukcesów w pracy, doskonałej pracy i wdzięcznych pacjentów, wspaniałych pomysłów i wysokiego dobrobytu, szczerego szczęścia i wielkiej miłości.

< /div>

Rola pracownika służby zdrowia w naszym społeczeństwie zawsze była ważna i konieczna. I każdy lekarz pracuje ze zrozumieniem, że zdrowie społeczeństwa i narodu zależy od profesjonalizmu, przyzwoitości i życzliwości uczniów Hipokratesa.

Szczęśliwego Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i życzę Ci być aniołem zbawicielem w oczach pacjentów i piękną, słodką, czarującą dziewczyną w oczach całego świata.

Dzisiaj jest Twoje zawodowe święto, Dzień Pielęgniarki. Zawsze przyjdziesz z pomocą swoim pacjentom, zrobisz zastrzyk na czas lub zmierzysz temperaturę. Twoja praca jest bezcenna. W te święta życzę szczęścia, sukcesów, powodzenia i samych szczęśliwych i wdzięcznych twarzy pacjentów. Wesołych Świąt!

Z łatwością wykonujesz zastrzyki, znasz wiele leków i znajdujesz wspólny język z pacjentami. Dziś życzę Wam dobrych perspektyw, posłusznych pacjentów i miłych chwil. Wylecz, ale nie choruj. Szczęśliwego Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek!

Pielęgniarki lub „siostry”, jak lubię cię bardziej nazywać, jesteś dla nas jak światło w oknie. Twoje miękkie serce i dobre ręce czynią cuda. Dziękuję Ci za ciężką prace. Życzymy duchowej siły i radości na co dzień.

Szczęśliwego Dnia Pielęgniarki! I wiesz, wydaje mi się, że już dawno powinnaś otrzymać nagrodę! Za nieprzespane noce w opiece nad chorymi, za tysiące szczerych słów pocieszenia dla nich… Ale zanim to nastąpi, przynajmniej uważam za swój obowiązek życzyć wam wszystkiego najlepszego! Być piękną, kochaną, czułą, mądrą i inteligentną!

Gratuluję Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i z głębi serca życzę, abyście zawsze byli jasnym światłem na końcu tunelu każdego pacjenta, dawali innym dobry nastrój i odbierali w zamian dobre uśmiechy. Niech każdy problem zamieni się w drobiazg życia, niech odrobina radości w końcu stanie się wielkim szczęściem duszy.

W dniu święta zawodowego wszystkich pielęgniarek, każdy z Was chciałby życzyć sukcesów w pracy, rozwijać się i nigdy na tym nie poprzestawać. Niech Twoja praca zawsze i przez wszystkich będzie doceniana, ze strony szefa wynagrodzeń, a ze strony pacjentów, z szybkim powrotem do zdrowia i wdzięcznym uśmiechem. Twoja praca jest bardzo ważna dla każdego, kto choć raz w życiu przekroczył próg placówki medycznej, dlatego musisz życzyć inspiracji, dużo siły i chęci do pracy i pomagania tym, którzy przychodzą do Ciebie ze swoimi problemami każdego dnia. dzień. Niech w twoim życiu osobistym zapanuje szczęście, niech w twoich oczach zabłyśnie prawdziwe szczęście, które zainspiruje i doda siły. Wśród dni roboczych nie zapomnij o własnym odpoczynku, niech twoje wakacje będą dobre i na czasie, naładuje się pozytywem i energią i wróć do tych, którzy czekają na Ciebie w szpitalnych łóżkach.

Wspaniale jest być zdrowym, ale nie możesz nie przyznać, że Twoja opieka i ciepłe uczestnictwo też są dobre! Szczęśliwego Dnia Pielęgniarki! Niech życzenia spełnią się jedno po drugim, uwierz im na słowo pyszne słodycze z pudełka… I niech wszystko będzie tak dobre w Twoim życiu osobistym, że będziesz mieć pewność, że prawdziwa miłość istnieje!

Szanuj i chwal wszystkie pielęgniarki. Dziękujemy za Wasze wrażliwe serca, za delikatne dłonie, za Wasze doświadczenie i za Wasz profesjonalizm, za uzdrowienie nas z dolegliwości. Dziś jest wasze święto, kochane anioły w białych płaszczach. Proszę przyjąć nasze najszczersze gratulacje. Życzymy wielkich sukcesów w pracy, szybkiego awansu na kolejne szczeble kariery. Niech wszystko będzie w porządku w twoim życiu osobistym. Dobre zdrowie, bezchmurne szczęście, spokojne niebo nad głową i wszystkiego najlepszego. Niech wszystkie Twoje marzenia się spełnią, a życie będzie długie i piękne.

Jak z taką ostrożnością szybko nie wyzdrowieć? Tak, a pielęgniarka jest pięknością, spójrzmy prawdzie w oczy … Dziś masz profesjonalne święto na skalę międzynarodową! Więc uśmiechnij się i pomyśl życzenie, bo czy nie zasłużyłeś na spełnienie wszystkich marzeń o kwiatach w powietrzu swoją pracą?

Pielęgniarki świętują dziś swoje zawodowe wakacje i to im przesyłane są najszczersze gratulacje i najcieplejsze słowa. Jesteście wsparciem i wsparciem lekarzy, jesteście magikami dla każdego pacjenta, bo zawsze pojawiacie się w momencie, kiedy jesteście najbardziej potrzebni. Bez Ciebie powrót do zdrowia może być długim i żmudnym procesem, a Twój uśmiech sprawi, że lekarstwa będą działać skuteczniej. W tym dniu naprawdę życzę wszystkiego najlepszego. Niech wynagrodzenie będzie przyzwoite, premia będzie regularna, a wakacje niech będą zawsze, kiedy chcesz.Nie stawiaj czoła problemom i kłopotom, a przeciwności, które okresowo przytrafiają się każdemu, nie psują Ci nastroju. Oby każdy z Was miał miłość, dużo, dużo szczęścia, zdrowia i pomyślności w swoim życiu. Niech praca przyniesie przyjemność, a Twoim bliskim będzie ciepło.

Szczęśliwego Dnia Pielęgniarki! Życzę lekkiej ręki, kwarcowanych pokoi, tolerancyjnych pacjentów i nieobciążonych zmian. Niech w pracy zawsze panuje harmonia i stabilność, zdrowie mocne, a nastrój zawsze słoneczny. Dziękuję za profesjonalizm! Wesołych Świąt!

Szczęśliwego Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek! Życzę Wam stalowych nerwów, niewyczerpanych zasobów wewnętrznych, osobistych zwycięstw, zasług pracy. Najważniejszą rzeczą w życiu jest być potrzebnym, użytecznym; i wiedz, że pomoc jest podstawą świata! Dziękuję za wspaniały zawód, który podbija serca!

Gratulujemy Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki, życzymy sukcesów w pracy, radości życia, komfortu i harmonii.

Drogie pielęgniarki, gratulujemy Wam urlopu zawodowego i życzymy, abyście nigdy nie znudzili się wspaniałą pracą. Dla każdego pacjenta pojawienie się na oddziale to kolejny powód do uśmiechu!