Gratulacje z okazji narodzin dziecka, syna, córki

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Dokonaliśmy wyboru najlepszych gratulacji z okazji narodzin dziecka, syna, córki w prozie, z głębi naszych serc, abyście mogli jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Niech córka otrzyma wszystko – miłą duszę, subtelny umysł, piękno i atrakcyjność.

Gratulujemy posiadania w domu małego aniołka! Niech dziecko będzie spokojne, zdrowe, dociekliwe. Niech kolka i zęby Ci nie przeszkadzają, a uśmiech pierwszego dziecka będzie nagrodą za rodzicielską pracę i nieprzespane noce. Niech małe różowe dziecko zamieni się w księżniczkę i stanie się dumą jego rodziców!

Naprawdę chcę Ci życzyć silnej miłości i zrozumienia, rodzicielskiej cierpliwości i szacunku w ten cudowny dzień – urodziny Twojej córki. A maluch – dobre zdrowie, uroda i życzliwość. Niech śmiech dzieci zawsze brzmi w twoim domu! Gratulacje z głębi serca!

Gratulujemy długo oczekiwanego dodatku do rodziny. Od teraz twoje życie na pewno będzie wypełnione radością, szczęściem i wielkim znaczeniem. Niech twój syn dorasta zdrowy, szczęśliwy i pomyślny dla twojej radości. Życzę, abyś włożył w to najlepsze cechy i przekazał swoje życiowe doświadczenia. Od teraz niech każdy dzień w Twojej rodzinie zaczyna się uśmiechem i dobrym nastrojem.Bądź szczęśliwy!

Z głębi serca do Ciebie i Twojego nowo narodzonego synka! Pozwól swojemu chłopcu wyrosnąć na zdrowego, prawdziwego bohatera, mądrego i posłusznego, który nigdy nie przestaje zadziwiać mamy i taty swoimi osiągnięciami. Niech, gdy dorośnie, częściej odwiedza dom ojca i jest prawdziwym pomocnikiem. Pokój i dobrobyt dla Twojej rodziny!

Moi drodzy, wszystko w tym życiu musi zostać osiągnięte. Na przykład szczęście osiąga się poprzez pracę, celowość prowadzi do dobrego samopoczucia. Cóż, wraz z nadejściem dzieci nadchodzi sequel. Chciałbym, aby Twoje wspólne życie było wypełnione wszystkim, czego potrzebujesz. Co więcej, dziś jeden z punktów stał się rzeczywistością – teraz jesteście rodzicami. Na niebie zapaliła się kolejna mała gwiazdka i w twojej rodzinie zaczęło bić kolejne serce. Spójrz tylko na ten ciepły wygląd! Od teraz to jest twoje główne wsparcie i wsparcie. Gratulujemy Ci tego miłego i szczerego wydarzenia – narodzin Twojego syna. Rozpoczął się nowy etap twojego życia – teraz jesteście prawdziwymi rodzicami. Na cześć tego życzę wam wiecznej miłości, jasnego słońca nad głową, bezchmurnego nieba, doskonałego zdrowia i ogromnego szczęścia. Niech droga życiowa twojego syna nie daje mu spotkań z nieuczciwymi i złymi ludźmi, a jego szczęście nigdy się nie kończy. Niech jego nieskazitelny uśmiech pozostanie taki.

Wszystkiego najlepszego! Niech dorośnie jako silny, mądry i posłuszny chłopak. Niech stanie się prawdziwym mężczyzną i wsparciem dla rodziców.Radosny śmiech dzieci w Twoim domu i cierpliwość w podnoszeniu małego cudu!

Więc twoja rodzina czekała na ten moment – masz dziecko, chłopca. Ma zaledwie kilka dni, a już stał się powodem do dumy. Przyznaj, że masz już plany na jego przyszłość. Życzymy spełnienia wszystkich Twoich oczekiwań. Niech twój chłopiec będzie zdrowy, silny, mądry, silny i odważny. Czas minie, a on zamieni się w prawdziwego mężczyznę, stanie się Twoim solidnym wsparciem, przyczyną Twojej radości i dumy. Dziś, gdy dopiero przyzwyczajasz się do statusu młodych rodziców, zaopatrz się w cierpliwość, siłę i mądrość. Jednak wychowywanie dzieci nie jest łatwym procesem. Jesteśmy jednak pewni, że wszystko się u Ciebie ułoży i poradzisz sobie ze wszystkimi dwustu procentami. Gratulujemy drodzy rodzice tego wspaniałego wydarzenia! Wszystkiego najlepszego, bystry i miły!

Urodziła się twoja córeczka! Z radością gratulujemy zarówno tacie jak i mamie! Dla mamy – asystentki, dla taty – księżniczki, którą na pewno rozpieści, bo panowie mają szczególny dreszczyk emocji dla swoich córek. Niech twoja córka dorasta do twojej radości posłuszna, zdrowa, mądra, piękna. Niech anioł stróż ją chroni.

Życzymy Ci wielu sukcesów, dziś masz więcej niż jedną małą, ale bardzo ważną osobę. Serdecznie gratulujemy narodzin syna, jako rodzina staliście się teraz bardziej zjednoczeni i przyjaźni. Teraz pozwól, aby Twój nowy styl życia otworzył drzwi do nowych doświadczeń. Ucz się ze swoim dzieckiem naiwności i prawdy, patrz i ucz się jak dzieci postrzegają ten świat. W końcu z sercem i duszą, nie zepsutym smutkiem, wszystko wygląda zupełnie inaczej. Pokaż mu, czym jest wsparcie, wzajemność i ludzka lojalność. Niech syn wyrośnie na szlachetnego i uczciwego człowieka, a zawsze możesz być z niego dumny. Daj swojemu synowi godny przykład, ucz go kompetentnie i zainwestuj jak najwięcej swojej mądrości w jego wychowanie. Poczuj, czym jest prawdziwe szczęście, ponieważ teraz sens Twojego życia będzie zawarty w tym małym aniołku, który Cię odwiedził.

Dzielę się Twoją niekończącą się radością i życzę Ci wychowania zdrowego, szczęśliwego dziecka. Niech jej krucha egzystencja zawsze będzie pod waszą niezawodną, ​​niestrudzoną ochroną. Życzę Tobie i Twojej urodzie nigdy się nie rozstawać, zawsze mocno łączyć więzami pokrewieństwa. Niech dziecko wyrośnie na miłą, uczciwą osobę i kochającą córkę. Długie cudowne lata do jej życia i ochrony Wszechmogącego.

Moje ukochane! Gratuluję wam obu narodzin (imię)! Niech dorośnie tak uroczo, słodko i życzliwie jak jej matka, a od taty przyjmuj radosne i otwarte usposobienie.

Dzisiaj w Twoim życiu wydarzył się znaczący i szczęśliwy cud – narodziny dziecka. Co może być piękniejszego niż to wydarzenie? Pozwól dziecku rosnąć i odkrywać świat, ciesz się jego sukcesami, pierwszymi krokami i cudownym bełkotem. Życzę Ci cierpliwości, dobrych nocy, siły i uwagi. I niech szczęście i miłość zapanują w Twoim błogosławionym domu!

W urodziny mojej córki pragnę życzyć Ci gradu radości, góry pozytywnych emocji i wodospadu życzeń! Niech jej małe serce zawsze bije w rytm twojego! Niech dziewczyna będzie szczęśliwa i nigdy nie zazna smutku!

Dzisiaj jest po prostu wspaniały dzień. Nie, naszemu zespołowi nie udało się zostać mistrzami, a dziś w sklepach nie ma 100% zniżki. Dzisiejsze wydarzenie jest o wiele bardziej fajne i znaczące, co przyćmiewa po prostu wszystko. Zostałeś rodzicami pięknego syna. A narodziny dziecka są nieporównywalne z niczym. Na świecie była jeszcze jedna osoba, a na niebie świeciła kolejna gwiazda. Cóż, wy, rodzice, w końcu znaleźliście sens życia. Twój syn jest owocem twojej miłości. To twoja przyszła duma. To jest powód twoich nieprzespanych nocy. Ale przede wszystkim to największe szczęście dla całej Twojej licznej rodziny. Zmienił się nie tylko twój status, teraz jesteś mamą i tatą, ale także status twoich rodziców. W końcu teraz jest ktoś, kto nazywa ich dziadkami. Życzymy Ci, aby Twój syn był Twoim niezawodnym wsparciem. Teraz na twoje barki spadła nowa odpowiedzialność – musisz wychować godną osobę. Ale w procesie edukacji nie zapomnij dać dziecku miłości.

Gratulujemy córce! Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Twojej rodziny! Niech czekają na Ciebie tylko najpiękniejsze dni! Niech Twoja córka zawsze pozostanie zdrowa, wesoła i wesoła, a jej sukcesy zawsze będą Cię cieszyły!

Gratulujemy noworodkowi! Życzymy Ci dzisiaj wszystkiego najlepszego, zaopiekuj się swoją księżniczką, pokaż jej tylko radosne strony życia i nigdy nie pozwól jej być smutna!

Gratulujemy narodzin pięknego i cudownego chłopca. Niech syn dorasta z opieką matki i dumą ojca, niech twoje dziecko będzie silne i zdrowe, niech Pan chroni twoją rodzinę, abyś mógł wychować prawdziwego mężczyznę i odważnego męża w swoim synu!

Kiedy w rodzinie pojawia się dziecko, dom wydaje się ożywać i wszystko wokół ożywa. W końcu dzisiaj zdarzył się cud, masz teraz syna. Przyszły bohater. Wsparcie mamy, duma taty! Życzymy Wam, rodzicom, abyście nabrali sił i wychowali syna, aby zmieniał nasz świat. Aby wszyscy, którzy rozpoznają twojego syna, podziwiali go. I podziękowałem za jego wychowanie! Niech Anioł chroni Twoje dziecko od dziś i przez całe życie! Gratulacje!

Gratulujemy młodym rodzicom narodzin cudownego dziecka. Życzę Ci zdrowia i cierpliwości mamo. Chciałbym, żeby ojciec miał siłę i mądrość, by wychować syna. Pragnę, aby dziecko dorosło silne, zdrowe, stało się prawdziwym mężczyzną, aby jego rodzice byli z niego niezmiernie dumni.

Wzruszające gratulacje z okazji narodzin dziecka, syna, córki

Gratuluję narodzin dziecka, syna, córki, z głębi serca

Serdecznie gratuluję narodzin syna . Niech Bóg ześle dużo siły i dobrobytu, aby wychować odważnego i życzliwego chłopca. Niech los okruchów będzie dobry, niech w twojej rodzinie będzie szczęście i pokój, niech anioł zachowa syna, a modlitwy rodziców ochronią go przed wszelkimi przeciwnościami.

Z całego serca gratuluję narodzin wspaniałego chłopca, narodzin wspaniałego synka. Życzę Twojej rodzinie wszystkiego najlepszego, pokoju, pomyślności, miłości i cierpliwości. Niech syn dorośnie silny i zdrowy, wesoły i dociekliwy, najlepszy i wspaniały. Niech jego życie będzie szczęśliwe i miłe.

Gratulujemy narodzin Twojego syna. Pomyśl tylko, że zostałeś twórcami nowego życia! Niech twój mały aniołek będzie zawsze szczęśliwy i otoczony miłością i troską!

Cóż, od dziś możesz słusznie nazywać się prawdziwą rodziną. Teraz masz ku temu wszelkie powody, ponieważ stałeś się więcej niż jedną osobą. Przyjmij nasze szczere gratulacje z okazji narodzin Twojego syna.Pozwól swojemu synowi więcej spać, stać się silniejszym i jak najszybciej dorosnąć. Teraz Twoim obowiązkiem jest chronić dziecko przed różnymi problemami i trudnościami, odpędzać od niego wszelkie zmartwienia i lęki. Spróbuj zamienić jego życie w prawdziwą bajkę – z dobrocią i cudami. Wychowuj swojego syna w atmosferze uczciwości, sprawiedliwości, naucz go reagowania, życzliwości i czułości. Teraz twoja rodzina stała się jeszcze silniejsza, stała się jeszcze bardziej przyjazna. Bóg dał wam największy dar – uczynił was rodzicami tego słodkiego dziecka. Jeszcze raz gratulujemy narodzin syna! Szczęście dla Ciebie i Twojego spadkobiercy, zdrowie i miłość!

Mój drogi przyjacielu! Jakże się cieszę z twojego powodu. W końcu teraz masz syna i zostałaś matką. Uważam, że dzisiejsze wydarzenie to najważniejsza rzecz, jaka może się przydarzyć w życiu każdej dziewczyny. Niech Twoje dziecko będzie silne i zdrowe. Niech jego, nawet najmniejsze, osiągnięcia przyniosą mamie i tacie bezgraniczną radość. Ty, co najważniejsze, nie spiesz się. Ciesz się każdym dniem, każdą chwilą spędzoną razem. W końcu dzieci mają tendencję do szybkiego dorastania. Nie masz nawet czasu na przyzwyczajenie się do roli matki, a dziecko ma już rok, a potem dwa, potem szkoła, matura. Nie spiesz się, aby dorosnąć. Ciesz się życiem, kochaj i chroń swój skarb, opiekuj się swoim synem. Jestem pewna, że ​​ty i twój mąż będziecie wspaniałymi rodzicami.Gratulacje, moi drodzy i kochani!

Niech Twój słodki aniołek będzie najszczęśliwszym dzieckiem na świecie, ponieważ dasz mu to, co najważniejsze – swoją miłość, uczucie i troskę! Niech twój syn ma wszystko, o czym marzy! Życzę Twojej rodzinie tylko dobra, zdrowia i spokoju!

Gratulujemy rodzinie z okazji narodzin córki! Niech dziewczyna da tylko radość i spełni najlepsze oczekiwania mamy i taty. Życzę Twojej córce talentów, sukcesów i genialnego szczęśliwego losu, pełnego miłości, szczęścia i cudownych chwil.

Gratulujemy dziecku! Teraz jesteś ojcem, to brzmi tak dumnie! Pragnę, aby dziecko wyrosło na mądre, posłuszne dziecko, aby podobało się rodzicom, nosiło w domu tylko piątki i szanowało starszych. Może Ci się wydawać, że te chwile są jeszcze daleko, ale chcę zdradzić pewien sekret – zanim zdążysz spojrzeć wstecz, jak dzieci dadzą Ci wnuki!

Gratulujemy nowego dziecka, które uczyniło cię tatą! Myślę, że masz w życiu ogromne szczęście – bo teraz masz cudowną księżniczkę, którą możesz bezpiecznie nosić w ramionach! To jest twoje szczęście, twoja córka, twoje dzieło! W życiu nie ma większego szczęścia!

Dziś rano aniołowie zstąpili z nieba i przynieśli ci najcenniejszy dar na tym świecie. Dzisiaj urodził się twój syn! Pozwól dziecku wyrosnąć na bohatera i stać się Twoim niezawodnym wsparciem i pomocą. Niech jego los będzie szczęśliwszy niż najszczęśliwsze przeznaczenie. I niech nigdy w jego życiu nie będzie zła, kłopotów i żalu. Gratulujemy narodzin Twojego syna!

Dziewięć miesięcy minęło jak jeden dzień i już można bezpiecznie pogratulować młodym rodzicom uzupełnienia, a światu – pojawienia się nowej urody. Niech wszystko się ułoży w życiu twojej księżniczki, zdrowie będzie silne, a los łatwy.

Ta mała kulka to twoja córka, która uczyniła twój związek pełnoprawną rodziną. Pozwól jej wyrosnąć na prawdziwą kobietę: czułą i surową, psotną i mądrą, i tak drogą bliskim.

Minęło dziewięć miesięcy, odkąd po raz pierwszy ekscytowałaś się urodzeniem dziecka. A dzisiaj, patrząc na swojego nowonarodzonego śpiącego syna, rozumiesz, że oto jest nieziemskie szczęście, o którym tak często pisze się w książkach i pokazuje w filmach! Życzę szczęśliwym rodzicom, byście zawsze byli dumni ze swojego syna i wychowywali go tak, jak wychowali was rodzice! Życzę, abyście nie znali z nim problemów, zawsze radujcie się z jego zwycięstw, najpierw małych: najpierw słowa, kroki, a potem wielkie: zwycięstwo w szkole, rywalizacja. Szczęśliwego noworodka dla ciebie!

Chcę pogratulować Ci ważnego wydarzenia – pojawienia się spadkobiercy w rodzinie! Życzę dziecku godnego pozazdroszczenia zdrowia i umysłu.Niech ma złote serce i ręce, bystry umysł, mocne słowo i ducha.

Gratulujemy wspaniałego wydarzenia – narodzin pięknej córki! Co za magiczne uczucie trzymać w ramionach noworodka! Niech będzie piękna i kobieca jak jej matka, silna wola i pewna siebie jak jej ojciec. Chroń ją, opiekuj się i nie daj się zawieść w życiu. Niech Twoje maleńkie szczęście stanie się zdrowe, radosne i rozjaśni ten świat swoim uroczym uśmiechem!

Nie ma większego szczęścia na ziemi niż narodziny syna! Narodziny małej kopii mamy i taty! W ten radosny dzień gratuluję wam tego szczęśliwego wydarzenia! Niech syn zdrowo dorasta!

Kocham was wszystkich! Jasne słońce, bezchmurne niebo, ogromne szczęście! Wszyscy i dziecko – doskonałe zdrowie! Niech twój chłopak spotyka na swojej drodze życiowej tylko dobrych ludzi! Niech jego szczęście będzie nieskończone, niech uśmiech zabłyśnie na jego i twojej twarzy! Życzę Ci szybkiego rozwiązania wszystkich problemów, cierpliwości i wiary w siebie!

Gratulujemy narodzin dziewczynki! Los dał ci tak wielkie szczęście, tyle radości jest w twoim małym dziecku. Niech Twoja córka wyrośnie na prawdziwą piękność, zdrową i mądrą, otoczoną Twoją miłością i czułością. Życzymy potrójnego szczęścia, potrójnej miłości i troski, a Twój dom wypełni się światłem dobrobytu i radości.

Gratulujemy szczęśliwej mamie narodzin wspaniałego syna.Życzę twojemu chłopcu wszystkiego najlepszego, radosnego, jasnego, pięknego i pogodnego w jego życiu. Niech syn wyrośnie na silnego i silnego bohatera, niech każdego dnia chłopiec cieszy matkę swoją miłością, mocnymi uściskami, delikatnymi pocałunkami i pewnymi krokami do sukcesu. Gratulujemy narodzin dziecka

Twoja rodzina ma nowy dodatek – urodził się syn! To wielkie szczęście! Wasze życie jest teraz pełne prawdziwego znaczenia, a wasze serca pełne niewypowiedzianej radości! Niech tylko dobro puka do waszych drzwi i żadne problemy nie naruszają łaski paleniska. Pragniemy, aby dziecko aktywnie rozumiało życie, rozwijało się, stawało się prawdziwym mężczyzną – by pasowało do ojca i ku uciesze matki. Niech wyróżnia się dobrym zdrowiem, pracowitością i uczciwością. Bądź szczęśliwy zawsze i tylko razem!

Szczere gratulacje z okazji narodzin dziecka, syna, córki w prozie

Ciepłe
gratulacje z okazji narodzin dziecka, syna, córki

Wszystkiego najlepszego dla twojego syna, świeżo upieczonych rodziców, tylko posłuchaj tego słowa – SYN, brzmi dumnie i delikatnie, to jest przyszłe wsparcie i ochrona, to jest oddanie i miłość – to dla ciebie brzmi inaczej, ale razem – to jest twój syn. Ale on wciąż musi być wychowany i wykształcony, więc życzymy ci bardzo, bardzo dobrego zdrowia, aby przekazano je spadkobiercy, wytrwałość i cierpliwość , a przydadzą się Tobie, dobre samopoczucie i dobrobyt, a jak bez tego, a dziecko – rosnij duże, zdrowe i posłuszne, a wszyscy razem – bądź szczęśliwy!

Niech ten dzień – dzień, w którym narodził się kolejny aniołek – twoja córka, wszędzie śpiewają ptaki, świeci słońce, a ludzie uśmiechają się do siebie! Serdecznie gratulujemy Ci tego dnia i szczerze życzymy, aby dziecko wyrosło silne, zdrowe, mądre, piękne i miłe ku radości mamy i taty!

Niech promienie szczęścia zawsze jasno świecą w twoim życiu, oświetlając twoje serce i duszę nadzieją i miłością.

Gratulujemy nowo narodzonemu synkowi! Pragniemy, aby uśmiechał się jak lśniący księżyc; raduj się jak tęcza; zrelaksuj się jak gwiazda i błyszcz szczęściem jak słońce!

Gratulujemy narodzin syna o czystym sercu i duszy. Rodzicom życzymy, aby szczęście było niezmiernie wielkie, zaopiekuj się dzieckiem i pozwól mu szybko rosnąć na Twoich oczach. Niech nowy etap w Twoim życiu nadejdzie dużo szczęścia i inspiracji. Zaopatrz się w kreatywne pomysły na dobry rozwój dziecka.Chociaż nie jest łatwo być dobrymi rodzicami, najważniejsze jest, aby spróbować. Poświęćcie sobie nawzajem więcej uwagi i czułości, pomóżcie i pozwólcie swojemu synowi poczuć tak ciepłą atmosferę. W końcu tylko będąc kochanym możesz dorosnąć jako osoba godna i życzliwa. Otwieraj nowy świat każdego dnia, a przed Tobą niech czeka na Ciebie tylko szczęście i więcej podziwu. Niech rodzina, w której dorasta twój syn, oddycha pozytywną i jasną wiarą w jutro. Drodzy rodzice, poznajcie prawdziwe szczęście rodzinne, niech to cudowne uczucie was przytłoczy.

Gratulujemy dziecku! Pragnę wychować go na prawdziwego dżentelmena, aby mój syn dorósł zdrowy i silny, ku uciesze rodziców iw przyszłości cieszył się swoim sukcesem.

Nie ma większego szczęścia na świecie niż trzymanie syna w ramionach. Nowo narodzony syn, na którego czekałeś i którego chciałeś. Najbardziej pożądane i ukochane dziecko na świecie! Dziś gratulujemy Wam dołączenia do rodziny, drodzy rodzice. Życzymy, aby Twój syn nie znał kłopotów, żalu, problemów. Aby tylko zawsze rósł i sprawiał ci przyjemność! Obyś zawsze był z niego dumny! Niech twój syn urośnie nie tylko zewnętrznie, ale także wewnętrznie. Niech ma wielką i głęboką duszę!

W domu pojawiła się mała dziewczynka, a my spieszymy się pogratulować rodzicom cennego nabytku! Od teraz radość tryska na krawędzi, od teraz – zmartwienia, kłopoty, nieprzespane noce rekompensuje dziecięcy głos, słodki zapach niemowlaka i ciepły słoneczny uśmiech.

Życzę twojemu synowi jasnego i pięknego życia.I życzę wam jako rodzicom, abyście pomyślnie rozpoczęli życie od zera. Czeka na Ciebie nowe, niezrównane doświadczenie, którego nie zabierzesz nigdzie poza rodziną. Życzę Ci, abyś był godny tego małego szczęścia, bo to radykalnie zmieni Twoje życie na lepsze. Niech w domu zapanuje wsparcie i harmonia, zrozumienie i wielka miłość. Wychowaj swojego syna jak swój kwiat, wzbogacaj go swoim ciepłem. Tylko w sprzyjających warunkach człowiek może dorastać szczęśliwy i zawsze dążyć do dobrego wyniku. Pokaż swojemu synowi, co oznacza życzliwość, lojalność i responsywność. Naucz go najlepszych cech, a będziesz mógł być z niego dumny. Pozwól mu dorosnąć jako silna i silna wola, nigdy wtedy, gdy nauczy się kłamstw i zdrady. Niech jego czas będzie spokojny, a jego los szczęśliwy.

Gratulujemy Twojego słodkiego skarbu! Niech dorasta w atmosferze radości, bezpieczeństwa i komfortu, których tak bardzo potrzebuje dziecko. Niech jej szczęśliwe oczy i wesoły śmiech będą twoją nagrodą.

Niech twój syn będzie twoją nadzieją i wsparciem, niech uzasadni wszystkie twoje aspiracje i stanie się godnym następcą twojej rodziny i twoich czynów! Dziecko – zdrowie, a Ty rodzice – siła, cierpliwość i zrozumienie!

Rodzina teraz! Kompletny, prawdziwy, kompletny! Urodziła się córka, która zawsze będzie radością dla matki i przedmiotem kontroli dla ojca. Nie mogę powstrzymać się od uznania mojego podziwu. Oczy taty, usta mamy i milion innych odrębnych cech i charakteru. Gratulacje dla twojej córki! Z całego serca i najczystszym sercem.

Z całego serca gratuluję narodzin syna! Niech się uszczęśliwia i proszę z pierwszym uśmiechem, pierwszymi słowami i pierwszymi krokami! Życzę, abyś wraz z nadejściem twojego syna nauczył się nowego szczęśliwego aspektu życia! Zdrowie dla wszystkich, morze radości, powodzenia, jesteś po prostu świetny!

Gratulujemy narodzin córeczki z gwiazdką, narodzin cudownego dziecka, które dało Ci prawdziwy sens życia i niesamowitą radość. Życzę dziewczynie, aby dorastała szczęśliwa, marzycielska, piękna, celowa, ukochana, interesująca i wesoła. Niech Twoja rodzina cieszy się każdym wspólnie spędzonym dniem, niech w Twoim domu będzie spokój i łaska.

Dzisiaj, w ten cudowny ciepły dzień, zostaliście rodzicami. To wielkie szczęście! Ciesz się każdym dniem, każdą minutą, każdą chwilą spędzoną z dzieckiem, bo bardzo szybko dorośnie, nawet nie będziesz miał czasu spojrzeć wstecz. Szczęście dla Twojej rodziny, miłość, szczęście, cierpliwość i wzajemne zrozumienie.Gratulacje!

Gratulujemy narodzin Twojego syna. Chcę wychować i wykształcić prawdziwego bohatera naszych czasów. Niech anioł chroni twojego chłopca przed wszelkimi problemami i niepowodzeniami, niech syn nie zna przeszkód na drodze do swoich marzeń i zawsze osiąga to, do czego dąży.

W domu pojawiła się mała dziewczynka, a my spieszymy się pogratulować rodzicom cennego nabytku! Od teraz radość tryska na krawędzi, od teraz zmartwienia, kłopoty, nieprzespane noce rekompensuje dziecięcy głos, słodki zapach niemowlaka i ciepły słoneczny uśmiech. Niech jasny i radosny świat czeka na dziecko, w którym będzie wygodnie żyć. Niech delikatne dłonie mamy i mocne ramię taty zawsze pomagają uporać się z drobnymi kłopotami, wspierać i ogrzewać. Życzymy Wam, aby na co dzień w wieniec Waszej córki wplatać kolorowe wrażenia, radosne spotkania, ciekawe rzeczy. Zdrowie, szczęście i ekscytująca ścieżka, po której tak łatwo będzie biegać małym dzieciom!

Gratulujemy narodzin Twojego ukochanego syna, prawdziwego bohatera i dziedzica. Życzę chłopcu, aby wyrósł na psotnego i dociekliwego chłopca, aby miał wspaniałe i szczęśliwe dzieciństwo, pogodną i zabawną młodość. Życzę mojemu synowi dobrego zdrowia i pewnych kroków w życiu, Waszej rodzinie życzę powodzenia i codziennej obowiązkowej radości.

Niech mała dziewczynka ma przed sobą jasny i radosny świat, w którym będzie żyć wygodnie.Niech delikatne dłonie mamy i mocne ramię taty zawsze pomagają uporać się z drobnymi kłopotami, wspierać i ogrzać.

Moi drodzy, szczęście przychodzi z trudnością, dobre samopoczucie przychodzi z determinacją, kontynuacja przychodzi z dziećmi. Niech wasze wspólne życie będzie tym wszystkim, a także drżącym sercem ukochanego mężczyzny, ciepłym spojrzeniem noworodka, wsparciem rodziców!

Piękne gratulacje z okazji narodzin dziecka, syna, córki w prozie

Uczciwy
gratulacje z okazji narodzin dziecka, syna, córki w prozie

Drodzy rodzice, gratulujemy Wam pojawienia się nowego przedstawiciela rodziny, spadkobiercy, syna! osiągnięć na drodze życia i wszystkiego najlepszego.

Gratulujemy najbardziej bajecznego, magicznego, cudownego dnia w życiu każdego człowieka – narodzin dziecka! Niech twój syn będzie zdrowy i szczęśliwy, stanie się przyjacielem taty i wsparciem dla mamy. Niech każda chwila będzie przeżywana w szczęściu i radości.

Moja córko, drodzy rodzice! Wniesie do Twojego domu nie tylko nowe zmartwienia, ale także radości. Niech rośnie piękna, zdrowa, mądra i szczęśliwa, zainspiruje Cię w młodości, zadowoli Cię w dojrzałych latach, a na starość stanie się niezawodnym wsparciem. Bardzo się cieszymy!

Kochanie (imię rodziców), Zostaliście rodzicami po raz drugi, to takie cudowne. Masz już więcej doświadczenia, umiejętności i zdolności, więc jestem pewien, że teraz będzie ci znacznie łatwiej i łatwiej. Życzę twojej silnej i przyjaznej rodzinie wielkiego szczęścia, wielu błogosławieństw, zdrowia dla ciebie i twoich dzieci!

Gratulujemy tak cennego prezentu – narodzin syna. Dzieci to kwiaty życia, więc niech Twój kwiatek wyrośnie na zdrowego, szczęśliwego i mądrego chłopca. Życzę mu, aby był szczęśliwym człowiekiem, który postawi sobie wielkie cele i niesamowite marzenia. Dorośnij, żyj i ciesz się każdą chwilą razem, ponieważ dzieci dorastają tak szybko) Wesołych Świąt!

Gratulujemy najjaśniejszego dnia w Twoim życiu – narodzin anioła! Niech jego droga będzie łatwa, niech los przyniesie mu wyjątkowo przyjemne prezenty! Najlepsze zdrowie dla dziecka, pyszne mleko, bezbolesny brzuszek, dobre noce i uśmiechnięte poranki!

Istnieje jeszcze jeden cud na tym świecie, tym cudem jest urodzona dla ciebie dziewczyna.Drodzy cudotwórcy, przyjmijcie nasze szczere gratulacje i życzenia! Bądź zdrowy, cierpliwy, wystarczająco bogaty, niech to małe szczęście stanie się największym szczęściem w twoim domu i przyniesie tylko radość, sukces i dobrobyt!

Gratulujemy dodania! Niech nowonarodzony syn stanie się słońcem, ogrzewając świat dobrocią i szczerością, a świat niech stanie się czystym, lazurowym niebem pełnym gwiezdnego szczęścia!

Gratulujemy młodej rodzinie noworodka! Niech twój chłopiec będzie przystojny, jak grecki bóg, bohatersko zdrowy, niech ptak szczęścia otworzy nad nim skrzydło i nigdy go nie opuści. Rodzice chcieliby docenić każdą chwilę spędzoną obok syna, mniej żalu i wielką cierpliwość!

Niech narodziny małego życia dadzą ci nowy i jasny etap. Życzymy, abyście stali się dobrymi rodzicami i bezgranicznie utopili się w tym szczęściu. Niech narodziny syna będą najwspanialszym i najbardziej niesamowitym świętem, niech rośnie w siłę i zdrowie ku twojej radości. Pragniemy, abyś zapamiętał ten moment narodzin maleńkiego cudu jako najwspanialszy dar od losu. Żyj w obfitości i nie znaj smutku. Niech obowiązki przynoszą tylko radość, a łzy niech tylko ze szczęścia. Zachowaj ten blask w swoich oczach przez wiele lat, aby Twój syn, dorastając, widział szczęśliwą rodzinę. Uczyń ten świat większym i milszym dla niego, wnieś więcej pozytywu i dobroci w jego życie. Niech syn, niczym złoty promień, również ułatwi ci życie.Teraz to on jest dla ciebie zachętą do ulepszania i uszlachetniania swojego domu i uczuć w nim. Życzymy pokoju i pomyślności Twojej rodzinie.

Gratulujemy rodzicom narodzin bezcennego skarbu, córek! Niech dorośnie jako piękny, mądry, szczęśliwy mały człowiek! Dobre zdrowie dziecka i mamy!

Gratulujemy narodzin Twojej córki! Życzymy zdrowia maleństwu i mamie. Niech dziecko w tym życiu zawsze będzie otoczone tylko szczęściem i miłością, aby jej dźwięczny śmiech zawsze cię cieszył. Niech anioły zawsze chronią dziecko, a każdy krok w życiu będzie udany!

Gratulujemy narodzin Twojej córki! Życzę jej i tobie zdrowia i szczęścia. Niech szczęście ci towarzyszy, aby śmiech dzieci zawsze rozlewał się po domu, a twoja dziewczyna dorastała silna, mądra, piękna. I niech Bóg ją zachowa.

Podziwiaj wszystkie małe rączki i stopy. Niech ta bryła sprawi, że twoje życie stanie się jaśniejsze i bardziej znaczące. Gratulujemy narodzin Twojego syna, aby szybciej rósł i rósł. W życiu, aby sukces otaczał i jasne perspektywy. Takie dziecko, a więc dusza przepełniona uczuciami, to znaczy pełnoprawna rodzina. Gratulujemy i życzymy, abyś wyrósł z syna prawdziwego i godnego człowieka w tak szczęśliwym środowisku i harmonii. Niech los uśmiechnie się do dziecka nie raz, a ponure chmury rozproszą się, a rodzicom życzy mniej bezsennych nocy i więcej radości każdego dnia. Dziś pogoda nie jest ważna, bo teraz ważne będzie, co dzieje się w Twojej rodzinie.Życzymy, abyś zawsze miał jasną i ciepłą atmosferę, bo tylko my sami tworzymy szczęście. Los i wychowanie twojego syna jest w twoich rękach, życzymy więcej mądrości i cierpliwości.

Gratulujemy pojawienia się czułości matki i nadziei ojca z twoim synem! Niech dziecko otrzyma tyle dobroci i światła, ile teraz doświadczasz miłości!

Młodzi rodzice, przyjmijcie nasze szczere gratulacje z okazji narodzin Twojej małej księżniczki! Niech z czasem przemieni się w prawdziwą królową, niech jej droga życiowa będzie zawsze usiana kwiatami, niech dni przynoszą tylko radość, a ludziom tylko życzliwość i hojność!

Uczynienie stworzenia dziecka rzeczywistością ma duże znaczenie. Proszę los o łaskę mojego syna, a promienne dni, brak chorób będzie do tego dodatkiem. Każde marzenie się spełni, a Ty wykorzystasz w nim wszystkie swoje możliwości!

Szczerze gratuluję prawdziwego cudu: narodzin chłopca! Życzę, aby jego życie, niczym jasna kula – symbol radości, nadziei i miłości, wznosiło się z każdym nadchodzącym dniem coraz wyżej do siódmego cennego nieba szczęścia! W końcu życie dziecka będzie wypełnione troską, czułością i miłością, które prowadzą tylko do prawdziwego szczęścia!

Gratulujemy wspaniałego, błogosławionego dnia z dzieckiem w Twoim domu. Niech jej śmiech przesłoni wszelkie problemy, jej zdrowie będzie silne, a jej życie będzie bezchmurne. Niech Pan obdarzy ją cudownym losem, anioł stróż ochroni ją przed złem! Szczęście, radość, pozytywne dla Ciebie i małego słoneczka!

Dodatek do Twojego domu to długo wyczekiwany syn! Posiadanie dziecka to zarówno radość, jak i odpowiedzialność.Od teraz będziesz musiał żyć z noworodkiem w tym samym rytmie, słuchać jego pragnień. To ciężka praca i będziesz potrzebować cierpliwości! Życzę ci tego! Cóż, chłopiec powinien dorastać w dobrym zdrowiu i pozwolić mu odziedziczyć urok matki i charyzmę taty!

Najlepsze gratulacje z okazji narodzin dziecka, syna, córki, z całego serca

Gratulujemy narodzin dziecka, syna, córki

Z całego serca gratuluję narodzin wspaniałego synka. Niech dziecko dorośnie silne i silne, odważne i odważne, mądre i piękne, wesołe i miłe. Życzę szczęścia na jego drodze życiowej, dobrobytu i pokoju dla Twojej rodziny.

Gratulujemy narodzin Twojej córki! Pragniemy, aby dziecko było lekkie, wesołe i jasne, jak promień słońca. I niech czarne chmury nigdy nie pojawią się na jego horyzoncie!

Pojawienie się syna w rodzinie jest zawsze dumą ojca i błogosławieństwem dla matki. A dzisiaj szczerze chcemy pogratulować twojej chwalebnej rodzinie uzupełnienia – narodzin słodkiego syna-anioła. Życzymy Twojemu chłopcu dobrego zdrowia, heroicznej siły, atletycznej sylwetki, miłej twarzy, postępowego umysłu, silnej woli, jasnego serca, dobrej duszy, złotego dzieciństwa i szczęśliwego losu!

Dzisiaj zostałaś mamą księżniczki! Szczerze gratuluję narodzin małego cudu. Życzę mojej córce, aby zdrowo rosła, podbijała wszystkich swoim pięknem i zachwycała każdego dnia.Sposób, w jaki nieuniknione nieprzespane noce staną się tylko przyjemnym wspomnieniem, a troska, jaką obdarzasz swoją księżniczkę, doceni przez całe swoje życie.

Kochanie (imiona rodziców), Po raz trzeci zostałeś rodzicami, miałeś słodką córkę. Niech będzie piękna, miła, opiekuńcza, jak matka i odważna, mądra i urocza jak ojciec. Wielkie szczęście dla Twojej przyjaznej rodziny!

Gratulujemy narodzin Twojej córki, narodzin Twojej jasnej małej gwiazdy. Życzę twojej dziewczynie dorastania w miłym i cudownym świecie, aby jej marzenia, dzięki waszym wspólnym wysiłkom, na pewno się spełniły, aby jej dzieciństwo było pełne radości i psot, aby jej serce głęboko kochało rodziców i raduje się każdym nowym dniem.

< /div>

Brak słów!!! Gratulujemy narodzin trzeciego dziecka! To odpowiedzialny krok, nie każdy decyduje się na coś takiego, a ty nie tylko zdecydowałeś, ale także dokonałeś wyczynu – zostałeś rodzicami-bohaterami! Wszystkiego najlepszego, dzieci, nigdy nie rozpaczaj, patrz w przyszłość z ufnością, a wszystko będzie dobrze, jesteśmy pewni!

Dzisiaj jest wspaniały dzień na narodziny, a Twój syn nie przegapił tej szansy. Niech szczęście zawsze będzie po jego stronie. Szczerze gratuluję pojawienia się nowego życia. Niech syn wyrośnie na zdrowego, życzliwego, uczciwego, prawdziwego mężczyznę, który zawsze będzie pomagał i chronił. Życzę Ci cierpliwości i zrozumienia. Gratulacje!

Gratulujemy narodzin Twojego syna! Życzę ci wystarczającej siły, zdrowia i środków na wychowanie bohatera. Niech twój zapas cierpliwości i siły układu nerwowego wzrośnie w nowym statusie rodziców. Ciesz się szczęściem bycia tatą i mamą i odkrywaj ten świat na nowo ze swoim synem, ciesząc się każdym dniem!

Dziś świat rozbrzmiał krzykiem zwycięzcy. Niech będzie całkiem dzieckiem, ale już dał się odczuć. Gratuluję ci tego cudu, narodzin twojego syna. Życzę Ci sił, abyś mógł go godnie wychować. Życzę chłopcu, aby dorósł i osiągnął wszystkie najwyższe cele na tym świecie, osiągnął bezprecedensowe wyżyny i był najszczęśliwszym człowiekiem na świecie.

Mówią, że kiedy Bóg chce pochwalić kobietę, daje jej córkę! To prawdopodobnie najlepszy i najbardziej udany komplement, jaki możesz dać.Zostając matką, każda kobieta staje się radosna i szczęśliwa, a po urodzeniu córki jest również podwójnie piękna! Gratuluję Ci narodzin długo oczekiwanej córki i życzę zdrowia, żadnych trudów i tanich problemów! Niech każda chwila wspólnego życia z dzieckiem stanie się dla Ciebie radosnymi wspomnieniami, przyjemną opieką i radosną chwilą w wybrednej codzienności! To największe szczęście urodzić sobie małą księżniczkę, która na zawsze stanie się dla Ciebie dobrym wsparciem, pomocnikiem i osobą bliską Twojemu sercu. Niech przyszłe dni spędzone razem będą najlepszymi chwilami w Twoim życiu dla Was obojga!

Dzieci są najważniejsze w każdej rodzinie! Teraz masz syna – opiekuna matki, asystenta ojca! Gratulujemy tego wspaniałego wydarzenia! Niech dziecko dorośnie silne, dociekliwe i oczywiście zdrowe. Bez względu na to, jakie trudności stoją na jego drodze – obyś ty i twoja rodzina zawsze byli razem! Mieszkajcie razem, bo teraz w waszym domu będzie wesoło, głośno i głośno – pomagajcie sobie nawzajem. Życzymy Twojemu synowi wszystkiego najlepszego!

Szanowni! Naprawdę chcę ci pogratulować tego cudownego dnia – dnia, w którym urodziła się twoja córka, a na cześć tego na niebie z pewnością zapaliła się kolejna jasna gwiazda! Niech więc oświetla drogę Twojemu dziecku, niech zawsze ma szczęście w życiu. A wy, rodzice, wspierajcie swoje dziecko we wszystkich jego staraniach!

Gratulujemy narodzin Twojego syna. Teraz, jako duża i szczęśliwa rodzina, będziecie w stanie wiele przezwyciężyć i przetrwać.W tych szczęśliwych dniach nowego życia smutki, niepokój i zmartwienia znikną. Naucz swojego syna i sam naucz się wytrwałości, aby przezwyciężyć wiele wartościowych rzeczy. Naucz się przynajmniej trochę wybaczać i wspierać, abyś teraz mógł stać się prawdziwą i pełnoprawną rodziną. To od Ciebie dziecko będzie czerpać nowe doświadczenia, dawać mu we wszystkim dobry przykład. Niech ziemia będzie spokojna, po której zaczyna chodzić, a niebo jasne, abyś mógł spokojnie śnić. Daj mu wszystko, co sam mógłbyś zebrać w rutynie tego życia, aby wydawało się to znacznie łatwiejsze dla twojego syna. Niech wszystko się ułoży i odniesie sukces, życzymy, abyś żył w swoim sercu z nadzieją i rodzicielskim ciepłem. Życzymy naszym rodzicom jeszcze wielu lat, aby byli szczęśliwi, tak jak są dzisiaj, i nigdy nie stracili tej iskry w ich oczach.

Gratulujemy nowego członka rodziny! Niech ta maleńka kulka wypełni Twoje życie sensem i szczęściem. Niech twój syn przynosi radość i pozytywy każdego dnia. Życzę, aby stał się godnym wsparciem dla swojego taty i mamy. Niech będzie twoją dumą. Wszystkiego najlepszego!

Dzisiaj chcemy pogratulować rodzicom narodzin ich syna! Niech rośnie piękna, silna, odważna i mądra, dotyka i sprawia ci przyjemność. Życzymy, aby Twój syn był rozbrykany i szybki, wysportowany i kreatywny, miły i hojny. Bóg dał ci piękne dziecko, zadaniem rodziców jest wychowanie go na prawdziwą osobę, na prawdziwego mężczyznę. To ciężka praca, ale godni ludzie tacy jak ty potrafią to robić doskonale!

Największym szczęściem na świecie jest w końcu, po długich dziewięciu miesiącach, odebrać swoje maleńkie dziecko, swojego syna. A dzisiaj nadszedł dla was taki dzień, drodzy przyjaciele. Cieszymy się z Twojego powodu i życzymy, aby Twój syn wyrósł na godną osobę, z której mógłbyś być dumny. Niech przyniesie radość i dobry nastrój Twojej rodzinie. Jest was teraz troje i to jest prawdziwe szczęście.

Wspaniale, że masz teraz syna. Ochraniacz dla mamy, pomocnik dla taty, radość dla całej rodziny. Niech wyrośnie na prawdziwego mężczyznę. I niech jego ogród stanie się zielony za wiele lat, a głośny śmiech jego syna zabrzmi w jego własnym domu!

Gratulujemy nowych zmartwień i zobowiązań. Twój świat zmienił się dzisiaj i nadszedł czas, abyś dowiedział się, co oznacza prawdziwe proste ludzkie szczęście. Wraz z narodzinami dziecka, długo oczekiwanego syna, spieszymy z gratulacjami i życzeniami. Przychylne losy, szczęśliwe dni, aw niedalekiej przyszłości spokojne i pogodne noce. Wraz z jego narodzinami szczęście wdarło się do twojego domu i rozświetliło wszystko wokół światłem. Niech twój syn będzie twoim słońcem, talizmanem i zachętą do życia. Żyj w miłości, harmonii i dobrobycie. Abyś miał na wszystko i zawsze. Nie odmawiaj sobie i dziecku niczego, niech jego życie wypełni się bajką. Niech jego narodziny będą największym powodem do radości, zapamiętaj to uczucie i pielęgnuj je na długie lata w swoich wspomnieniach, doceniaj każdą chwilę i daj mu jak najwięcej ciepła i czułości.

Gratulacje dla twojego syna! Niech ten mały promień Twojej miłości stanie się prawdziwym słońcem. Niech świat Twojej rodziny wypełni się ciepłem i światłem swoim wyglądem. Życzymy, aby był jasny we wszystkim i cieszył się zdrowiem, sukcesami i osiągnięciami!

Co za niezwykły dzień dzisiaj – zostałeś rodzicami wspaniałego syna! Gratulacje drodzy mamo i tato! Niech maluch będzie wesoły i silny, śpi słodko i je z apetytem, ​​częściej się uśmiecha i szybciej rośnie. Cierpliwość dla ciebie, miłość, sukces w wychowaniu prawdziwego mężczyzny!

Urodziła się twoja córeczka, gratulacje! Jeszcze wczoraj tylko marzyłeś o takiej ukochanej i przez wszystkie dziewięć miesięcy z niepokojem czekałeś na jej narodziny. Teraz ten cud wącha w łóżeczku i masz przed sobą długie i szczęśliwe życie, wypełnione radosnymi wydarzeniami i szczęśliwymi chwilami spędzonymi razem.

Szanuj i chwal swoją dorosłą rodzinę! Pozwól dziecku rosnąć duże, duże i co najważniejsze zdrowe!

Szczęśliwy chłopczyk! Teraz twoja rodzina ma naprawdę mały cud! A to oznacza, że ​​w przyszłości powstanie kolejny dom, założy się kolejny ogród, wychowa się kolejny człowiek! Życzymy Twojemu chłopcu sukcesów w opanowaniu tego świata! — Z narodzinami syna w prozie

Z całego serca gratuluję narodzin małego człowieczka i wielkiego cudu. Życzę rodzinie pomyślności i dobrego samopoczucia, a okruchom dobrego zdrowia, wielkiego szczęścia na drodze życia i powodzenia.

Serdecznie gratuluję Ci z całego serca narodzin wspaniałej dziewczynki, narodzin Twojej pięknej córki. Zdrowie i powodzenia dla ślicznotki przez całe życie.

Do domu zawitała jasna radość – pojawił się w nim uroczy chłopak, który stanie się podporą dla mamy i taty. Gratulujemy noworodkowi i życzę mu dorastania silnego, inteligentnego, utalentowanego. Życzymy, aby dziecko miało dość siły na figle i naukę, na osiągnięcia i osiągnięcia. Życzymy, aby syn był nagrodą dla rodziców, ich dumą i pocieszeniem.

Szczerze życzymy ślicznotkom zdrowia, urody, lekkości. Pozwól jej dorosnąć jako piękne, mądre, miłe i delikatne dziecko i wypełnij życie jej rodziców ciepłem i radością!