Gratulacje z okazji narodzin dziecka, syna, córki

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Dokonaliśmy wyboru najlepszych gratulacji z okazji narodzin dziecka, syna, córki w prozie, z głębi naszych serc, abyście mogli jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Niech córka otrzyma wszystko – miłą duszę, subtelny umysł, piękno i atrakcyjność.

Gratulujemy posiadania w domu małego aniołka! Niech dziecko będzie spokojne, zdrowe, dociekliwe. Niech kolka i zęby Ci nie przeszkadzają, a uśmiech pierwszego dziecka będzie nagrodą za rodzicielską pracę i nieprzespane noce. Niech małe różowe dziecko zamieni się w księżniczkę i stanie się dumą jego rodziców!

Naprawdę chcę Ci życzyć silnej miłości i zrozumienia, rodzicielskiej cierpliwości i szacunku w ten cudowny dzień – urodziny Twojej córki. A maluch – dobre zdrowie, uroda i życzliwość. Niech śmiech dzieci zawsze brzmi w twoim domu! Gratulacje z głębi serca!

Gratulujemy długo oczekiwanego dodatku do rodziny. Od teraz twoje życie na pewno będzie wypełnione radością, szczęściem i wielkim znaczeniem. Niech twój syn dorasta zdrowy, szczęśliwy i pomyślny dla twojej radości. Życzę, abyś włożył w to najlepsze cechy i przekazał swoje życiowe doświadczenia. Od teraz niech każdy dzień w Twojej rodzinie zaczyna się uśmiechem i dobrym nastrojem.Bądź szczęśliwy!

Z głębi serca do Ciebie i Twojego nowo narodzonego synka! Pozwól swojemu chłopcu wyrosnąć na zdrowego, prawdziwego bohatera, mądrego i posłusznego, który nigdy nie przestaje zadziwiać mamy i taty swoimi osiągnięciami. Niech, gdy dorośnie, częściej odwiedza dom ojca i jest prawdziwym pomocnikiem. Pokój i dobrobyt dla Twojej rodziny!

Moi drodzy, wszystko w tym życiu musi zostać osiągnięte. Na przykład szczęście osiąga się poprzez pracę, celowość prowadzi do dobrego samopoczucia. Cóż, wraz z nadejściem dzieci nadchodzi sequel. Chciałbym, aby Twoje wspólne życie było wypełnione wszystkim, czego potrzebujesz. Co więcej, dziś jeden z punktów stał się rzeczywistością – teraz jesteście rodzicami. Na niebie zapaliła się kolejna mała gwiazdka i w twojej rodzinie zaczęło bić kolejne serce. Spójrz tylko na ten ciepły wygląd! Od teraz to jest twoje główne wsparcie i wsparcie. Gratulujemy Ci tego miłego i szczerego wydarzenia – narodzin Twojego syna. Rozpoczął się nowy etap twojego życia – teraz jesteście prawdziwymi rodzicami. Na cześć tego życzę wam wiecznej miłości, jasnego słońca nad głową, bezchmurnego nieba, doskonałego zdrowia i ogromnego szczęścia. Niech droga życiowa twojego syna nie daje mu spotkań z nieuczciwymi i złymi ludźmi, a jego szczęście nigdy się nie kończy. Niech jego nieskazitelny uśmiech pozostanie taki.