Gratulacje z okazji narodzin wnuczki

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Dokonaliśmy selekcji szczerych gratulacji z okazji narodzin wnuczki dla dziadków w prozie, z głębi serca, abyście mogli jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Gratulujemy magicznego, radosnego wydarzenia – narodzin długo oczekiwanej wnuczki! Babci i dziadkowi życzymy wielu szczęśliwych chwil, witalności i zdrowia. Niech anioły chronią dziecko przed wszelkimi nieszczęściami i kłopotami, niech jej dzieciństwo będzie naprawdę złote.

Gratulujemy narodzin Twojej wnuczki. Pozwól dziewczynie rosnąć każdego dnia, stawać się ładniejsza z każdą chwilą, ciesz się każdym uśmiechem i swoim osiągnięciem. Życzę mojej wnuczce, aby nie zaznała smutku, pragnę wraz z ukochaną dziewczyną ułożyć dobrą bajkę dla serca i duszy.

Wnuczka właśnie się urodziła i ma już tylu fanów w rodzinnym gronie, tylu kochających ludzi, tyle prezentów i uwielbienia, żeby to wszystko towarzyszyło jej całej życie i samo życie byłoby dla niej bajką pełną cudów. I życzę ci tego samego. Gratulujemy powiększenia rodziny!

Szczerze mówiąc, bardzo ci zazdroszczę. Podczas gdy ja żyję w snach o wnuczce, zostałeś już nagrodzony przez niebo! Z całego serca gratuluję Ci tego szczęścia! Ta słodka, czuła dziewczyna naprawdę potrzebuje twojej miłości i opieki, ale pewnego dnia, w jej schyłkowych latach, pomoże i wesprze.Stanie się twoją siłą i wsparciem, odda całą swoją czułość i uczucie! Szczerze Ci tego życzę!

Oczywiście doświadczyłeś więcej niż młodzi, wezwani, nakarmieni, zachęceni. Wreszcie odetchnęłaś z ulgą i radością. Dziewczyna – wnuczka – lalka – kochanie, jest twoja!

Gratulacje dla twojej nowo narodzonej wnuczki! Życzę ciągłego strumienia pozytywnych emocji, wzruszających chwil i zabawnych historii. Cierpliwość, jedność rodziny i dobrobyt, zaraźliwy śmiech dzieci, szczęście w każdej chwili i miłość!

Taka mała osoba urodziła się i przyniosła tak wielką radość! Ta piękna dziewczyna jest uosobieniem czułości, czułości i szalonej miłości! Niech więc twoja wnuczka dorośnie jako słoneczna i szczęśliwa osoba, otoczona ciepłem serc jej bliskich!

Różowe wstążki, jasne koraliki, krótkie spódniczki i ładne spinki do włosów to główne elementy świata, w który wkrótce się zanurzysz. Podziękuj za to swojemu synowi, który dziś został ojcem pięknego niebieskookiego dziecka. Więc ukryj swoje nici i igły, nowa babciu, i odłóż nieprzeczytane gazety i pilota od telewizora, dziadku! Od teraz nie będziesz na to stać – będą ważniejsze rzeczy do zrobienia! W końcu to Ty pomożesz swojej nowonarodzonej wnuczce poznać całe piękno i wszechstronność otaczającego ją świata, nauczysz ją cieszyć się nim, doceniać i dbać o to.A wnuczka, z wdzięczności za to, pokocha cię z wściekłą siłą, abyś znów poczuł się młody, pewny siebie i gotowy na wszelkie dla niej osiągnięcia!

Jaką masz cudowną wnuczkę! Cieszymy się, że urodziła się dla Ciebie! Życzymy, aby dorastała zdrowo i pięknie, życzymy, abyś był cały czas szczęśliwy, tak jak teraz.

Babcia to nowy status! Gratulujemy przejścia na nowy etap ewolucji! Życzymy, aby dziecko rosło beztrosko jak najbardziej zdrowe i radosne, otoczone kochającymi bliskimi

Gratulacje, szczęśliwa babciu i dziadku. Dziś wzbogaciłaś się o jeszcze jedną wnuczkę. Dziś narodził się kawałek Twojego serca, który wypełni je po brzegi miłością i czułością. Życzę zdrowia całej Waszej zaprzyjaźnionej rodzinie. Niech wasze domy wypełnią się szczęściem, bo to właśnie w atmosferze miłości i szczęścia aniołowie przynoszą takie prezenty jak wasza mała wnuczka.

Tym razem oczywiście babcia miała więcej szczęścia. Gdy będzie chodziła z wózkiem, zostanie pomylona z matką i nadal będzie musiała wyglądać młodziej. Z wnuczką, babcią – mamą!

Gratulujemy wnuczki. Ta żywa grzechotka będzie wymagała Twojej uwagi i rąk. Któż lepiej od ciebie żałować i pielęgnować ją! Gratulacje!

Gratulacje dla twojej nowo narodzonej wnuczki! Życzę dorosłej rodzinie cudownej i przytulnej jedności w radości wychowania i opieki nad małym cudem, który teraz masz. Rośnij zdrowo, aktywnie, silnie i mądrze. Uśmiechaj się dużo i zawsze wspieraj się nawzajem. Szczęście w Twoim domu!

Już jesteś babcią, gratulacje! Czas powoli zacząć piec ciasta, gotować barszcz, robić na drutach i szyć na maszynie do pisania – trzeba będzie czegoś nauczyć wnuczkę!

Drodzy dziadkowie, gratulujemy narodzin wnuczki. Niech uczucie euforii od pierwszego dotknięcia małego cudu nigdy Cię nie opuści. Życzymy Ci siły i cierpliwości, szczerości i szczerości. Niech wnuczka sprawi, że twoje życie będzie piękniejsze i ciekawsze. Szczęście, zdrowie, miłość i zmiana na lepsze!

Bóg zesłał ci wnuczkę. Śniłeś o niej, widziałeś ją we śnie. I tak się urodziła Mały robak o niesamowitym imieniu – wnuczka. Gratulacje!

Szczęśliwego noworodka! Niech jej życie zaczyna się od najbardziej wzruszających i szczęśliwych chwil – troski, ciepła i czułości wszystkich krewnych i przyjaciół.Życzymy, abyś zawsze był ze swoją wnuczką, abyś stał się jej bliskim przyjacielem i mądrym mentorem! Niech Twoje doświadczenie, życzliwość i miłość pomogą wychować naprawdę mądrą i piękną dziewczynę, dumę rodziny!

Babciu, nie wyobrażam sobie, jaka to radość, że Twoja rodzina nadal żyje! Gratulujemy narodzin wnuczki i życzę wielu dni wypełnionych żywymi wrażeniami z jej dorastania!

Narodziny wnuczki to wspaniała okazja do radości i zabawy. Gratulacje! Niech dziecko będzie zdrowe i najukochańsze, piękne i najszczęśliwsze. Życzę, aby dziewczyna dorastała w dobrobycie i dobrobycie i stała się prawdziwą dumą swoich dziadków.

Najgorętsze gratulacje z okazji narodzin wnuczki

Dotykanie
z głębi serca gratuluję narodzin wnuczki

Raczej gratuluję narodzin wnuczki. kochający i kochani dziadkowie, aby wnuczka nie miała w tobie duszy ukochanej i szanowanej. Niech małe złoto rośnie ku twojej radości. Życzę twojej wnuczce szczęścia w życiu, zdrowia i łatwej drogi życiowej. Niech dziadkowie zawsze będą wsparciem i wsparcie dla drogiej wnuczki.

Gratulujemy długo oczekiwanego dodatku do rodziny, z okazji narodzin pięknej dziewczynki, wnuczki i córki. Życzymy dziadkom perfekcyjnego radzenia sobie ze swoimi obowiązkami, codziennego obserwowania, jak Twój skarb rośnie i zmienia się, cieszenia się każdą chwilą spędzoną obok maluszka.Pozwól jej dorosnąć jako wesoła i czuła dziewczyna.

Babcia to mama do kwadratu! Gratulujemy przejścia na nowy etap ewolucji! Pragniemy, aby dziecko dorosło i pomyślnie wyszło za mąż, abyś pewnego dnia została matką trzeciego stopnia.

Masz dzisiaj bardzo szczęśliwy dzień, urodziła się Twoja wnuczka! Niech dorośnie zdrowa, szczęśliwa i ukochana. Radujcie się jej sukcesami, pierwszymi słowami i pierwszymi udanymi czynami. To jest twoje słońce, które przyniosło twojej rodzinie wiele jasnych promieni. Każdy chce, aby jego dzieci i wnuki stały się godne i dumne z rodziny. Więc niech to się spełni.

Gratulujemy wnuczce radości serca i radości duszy. Życzę, aby dziecko dorastało mądrze, pięknie, życzliwie, słodko, życzę, aby wnuczka zawsze była najszczęśliwsza i najbardziej ukochana, życzę miłej zabawy z wnuczką, śpiewania piosenek, uśmiechania się i cieszenia się życiem.

Gratulujemy narodzin Twojej słodkiej wnuczki. Życzę aktywnego i dobrego rozwoju dziecka, dobrego zdrowia i dostatniej ścieżki życiowej. Niech wnuczka dorośnie do radości babci i dziadka, może niewątpliwie spełnią się wszystkie jej marzenia.

Nasze dzieci są zawsze naszymi dziećmi. Być może dlatego dzieci naszych dzieci wydają się takie kruche. Zwłaszcza jeśli wnuczka urodziła się z cienkimi nogami i ramionami. Gratulacje.

Gratuluję narodzin Twojej wnuczki iz głębi serca życzę, aby życie Twojego ukochanego dziecka było pełne cudów i radości. Niech piękna wnuczka zawsze będzie otoczona miłością i troską dziadków, niech biegnie do Ciebie z radością, niech Twoje serca zawsze będą szczęśliwe.

Tylko najbliżsi ludzie wiedzą, jak kiedyś marzyłeś o córce. Ale Bóg dał ci synów. I zrobił to z jakiegoś powodu. Wiedział, że to ty możesz wychować najlepszego ojca dla małej księżniczki, która się dzisiaj urodziła! Gratulujemy Ci narodzin małej, pucołowatej dziewczynki o różowych policzkach, która jest gotowa przyjąć całą Twoją niewydaną czułość i miłość! Dziadku i babci, przygotujcie się na spełnienie wszystkich jej zachcianek i życzeń, przygotujcie się na rozpieszczanie i proszę, przytulanie i całowanie! Z uzupełnieniem dla Ciebie!

Twoje oczy wypełniają się łzami szczęścia. Masz wielką radość. Masz wnuczkę. Niech twoje życie nabierze teraz nowych kolorów. Niech będzie miło wspominać minione lata. Kiedy podniosłeś swoje dzieci na nogi. Wnuki są cudowne. A piękne wnuczki są jeszcze wspanialsze. Gratuluję i życzę, abyś został najbardziej ukochanymi dziadkami!

Mówią, że jabłko nie spada daleko od drzewa.Silna i uparta jabłoń ma nie tylko wspaniałe zbiory idealnych jabłek, ale także nowe sadzonki, które teraz prezentują własne zbiory. Niech w Twoim rodzinnym ogrodzie rosną jak najbliżej siebie słodkie i zdrowe jabłonie, a każde młode jabłko niech czci to piękne i hojne drzewo, bez którego nie czułoby ciepłych promieni słońca.

Gratulacje dla szczęśliwej babci i dziadka. W Twoim życiu pojawił się mały, ale zwinny, śmiejący się, hałaśliwy i wybredny bodziec. Zapomnij o swoich ranach, problemach i smutkach. Teraz masz kogoś, do kogo możesz dążyć, kogo biegać, śledzić i uczyć wszystkiego w życiu. Życzymy dziecku dobrego zdrowia, aby miało wszystko w życiu, a nawet trochę więcej. Szczęśliwa wnuczka!

Świeżo zrobieni dziadkowie, gratulujemy Ci pojawienia się jasnego słońca na niebie Twojego życia, z okazji narodzin Twojej wnuczki! Niech wniesie w Twój świat tyle radości, energii i młodości, że wystarczy do pojawienia się prawnuków, niech dziewczynka zdrowo dorasta, będzie prawdziwą pięknością i wielką sprytem, ​​Twoją nadzieją i radością.

Dzisiaj narodziła się mała paczka szczęścia – twoja wnuczka! Niech ta księżniczka urośnie zdrowa, szczęśliwa i piękna jak kwiat! Daj jej swoją bezgraniczną miłość, ponieważ to dziecko powinno kąpać się w czułości i opiece od pierwszych dni życia!

Gratulujemy narodzin twojej gwiazdy, twojej anielskiej wnuczki! Życzymy jej jasnej ścieżki życia wypełnionej wieloma jasnymi radosnymi chwilami. Niech rośnie zdrowo i szczęśliwie ku radości wszystkich. A wam, dziadkowie, życzymy siły, energii i cierpliwości, aby pomóc w edukacji i postawieniu twojego skarbu na nogi.

Gratulujemy narodzin nowego serca w Twojej rodzinie. Życzę twojej wnuczce najczystszych dni i najmilszych aniołów stróżów. Niech będzie szczęśliwą kontynuacją ciebie, niech jej droga życiowa będzie radosna. Niech wyrośnie na piękność i zachwyci ten świat swoją czułością i dobrocią. Chciałbym, żeby wszystkie chwile jej życia były bajeczne, a jej uśmiech napełnił wasze serca ciepłem.

Gratuluję Ci narodzin wnuczki i życzę Twojej córce jasnej tęczy w życiu i jasnego słońca, tylko dobrych cudów i ciągłych sukcesów. Niech wnuczka ogrzeje twoją duszę, niech słodka piękność wyrośnie na wesołe i dociekliwe dziecko.

Z głębi serca gratulujemy Ci nowego etapu życia, zostałeś dziadkiem i babcią wspaniałego anioła. Niech twoja wnuczka stanie się twoją największą radością i dumą, ciesz się niewzruszonym zdrowiem i wysokimi osiągnięciami.Szczęśliwego noworodka!

Gratulujemy przybycia do rodziny nowej osoby – Twojej wnuczki! Niech dziecko dorasta zdrowe, posłuszne i czułe! Abyście wy – dziadkowie – nie znudzili się opieką nad dziećmi, cierpliwie znosili wszystkie trudy wychowania i byli pełni sił, by wychować piękną i mądrą dziewczynkę ku uciesze wszystkich!

Aby delikatny i kruchy pąk otworzył się pięknie i cudownie kwitnie, potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji, codziennego podlewania i ciepła. Któż lepiej niż babcia wie, jak wyhodować ten cudowny kwiat, jak bardzo się o niego troszczyć iw jakiej proporcji ważyć surowość i dobroć? Niech mały pączek rośnie zdrowo, a szczęśliwej babci życzę inspiracji i siły.

Piękne gratulacje z okazji narodzin wnuczki

Gratuluję narodzin twojej wnuczki, z głębi serca

Nowo stworzeni babcia i dziadek! Życzymy Wam, aby noworodek dostarczał Wam samych pozytywnych emocji. A wy staliście się dla niej autorytatywnymi przyjaciółmi, którzy zawsze przyjdą z pomocą. My życzę dziecku zdrowia, a tobie dużo cierpliwości.

Pojawienie się tak cudownego i uroczego dziecka w rodzinie to nie tylko duma rodziców, ale także troska o Was, którzy zostaliście teraz dziadkami. Niech taka miła dziewczyna zwróci dawną energię, młodość, pomoże zapomnieć o problemach i chorobach. Niech wnuczka jak ciepłe słońce zajrzy w wasze serca i obudzi wasze dawne energiczne wiercenie.

Istnieje opinia, że ​​Bóg daje wnuki, abyśmy dali im to, co najlepsze i czego nie mogliśmy zapewnić naszym dzieciom. Dlatego status babci jest rodzajem misji na całe życie. Życzymy Ci sprawnego radzenia sobie z nowymi obowiązkami i przekazywania dziecku swojej bezgranicznej energii i miłości do życia, które wszyscy tak bardzo podziwiamy!

Gratulujemy szczęśliwej babci z okazji narodzin wnuczki. Życzę twojej dziewczynie jak najmilszego i szczęśliwszego losu, najpiękniejszego i najradośniejszego życia. Niech babcia i wnuczka zostaną dobrymi przyjaciółkami, niech miłość do dziecka i duma z jej sukcesu zawsze będą żyły w twoim sercu.

Gratulujemy narodzin najcenniejszej perły dla dziadków. Jeśli nagle w twoim sercu pojawią się zamarznięte obszary, jedno spojrzenie wnuczki stopi wszystko i nadejdzie wiosna. Szczęśliwa wnuczka wiosna.

Ale co najważniejsze, obdarzy Cię czystą, bezinteresowną miłością, która ozdobi Twoje życie i nada mu nowy sens. Gratuluję Ci nowej strony w Twoim życiu, z nowym szczęściem!

Witajcie nowi dziadkowie! Nie smuć się nowym tytułem – to zaszczyt, jest dumny, jest cudowny! Gratulacje!

Gratulujemy narodzin Twojej długo oczekiwanej wnuczki! Pozwól jej dorosnąć jako zdrowa, mądra i szczęśliwa dziewczyna. Życzę, aby w pobliżu zawsze byli drodzy i kochani ludzie, którzy będą otaczać opieką i uwagą.

Oby Twoja maleńka wnuczka dobrze sobie radziła i wyrosła na szczęśliwą osobę. Ponieważ wszystko, co się z nią stanie, będzie rezonować wykładniczo w twoim sercu. Niech będzie więcej dobrych rzeczy!

Gratulujemy narodzin Twojej wnuczki! Życzę, aby to ważne wydarzenie dodało wam siły i młodości. Niech Twój mały guzik będzie zdrowy, piękny, inteligentny, utalentowany, odnoszący sukcesy i zawsze przyniesie radość Twoim sercom!

Gratulujemy Ci narodzin wnuczki! Cieszymy się, że masz takie szczęście. Z całego serca życzymy Ci zdrowia, z całego serca życzymy Ci, abyś nie chorował.

Gratulacje! Gdy będziesz spacerować z wózkiem, każdy weźmie Cię za mamę, więc musisz wyglądać młodziej! Z twoją wnuczką, babcią-matką!

Gratulujemy wnuczki. Niech mała dziewczynka zawsze będzie otoczona promieniami szczęścia i dobroci, troską bliskich i miłością całej rodziny. Życzę twojej wnuczce wspaniałego prezentu i wspaniałej przyszłości.

Z całego serca pragnę pogratulować ci narodzin twojej wnuczki. Życzę twojej dziewczynie, aby dorastała szczęśliwa i mocno kochana, psotna i interesująca, wesoła i piękna. Niech wnuczka zawsze będzie promieniem radości w twoim sercu i dobrą pociechą duszy.

Przybyła długo oczekiwana wnuczka! Witam babci i dziadka! Pozwól dziecku dorosnąć do ciebie z radości i szczęścia! Niech nigdy nie będzie zawstydzona złą pogodą!

Gratulujemy narodzin Twojej wnuczki, najsłodszej i najwspanialszej dziewczynki. Życzę, aby wnuczka zawsze była jasnym światłem nadziei dla twojej duszy, aby dziewczyna nigdy nie znała smutków i kłopotów, aby dorastała pod spokojnym niebem i otoczona wielką miłością.

Gratulujemy narodzin Twojej pięknej wnuczki małej gwiazdy. Niech twoja dziewczyna świeci jak jasne słońce przez życie, niech jej jasny uśmiech rozjaśnia twoje serca nadzieją i radością, niech ścieżka wnuczki zawsze pozostanie gładka i życzliwa.

Z całego serca gratuluję narodzin najpiękniejszej dziewczynki, narodzin słodkiej wnuczki. Chcę życzyć spokojnego nieba nad okruchami, dobrego szczęścia i wiecznego dobra. Niech wnuczka dorośnie zdrowa i silna, niech dziecko da jasną nadzieję i szczerą radość serca.

Czy kupiłeś już różową kokardkę? Pospiesz się dziadku: dziewczyna powinna być piękna od urodzenia! Witam i gratuluję żonie i babci wnuczki!

Serdecznie gratuluję narodzin Twojej pięknej i wspaniałej wnuczki wielkiej radości i jasnej nadziei. Niech dziewczyna dorośnie szczęśliwa i miła, piękna i wesoła. Niech wnuczka da ciepło sercu i słodki uśmiech.

Serdeczne gratulacje z okazji narodzin wnuczki własnymi słowami

Gratulujemy narodzin wnuczki do łez

Gratulacje z okazji zostania dziadkami już dziś! Niech Twoja wnuczka (imię) będzie prawdziwą pięknością i usprawiedliwia wszystko, nawet Twoje najśmielsze nadzieje.

Jesteśmy szczerze szczęśliwi dla Ciebie i Twojego dziadka, że ​​masz taką wnuczkę! Życzymy jej by rosła duża i zdrowa. I życzymy Ci siły, aby móc ją edukować.

Nie ma tak ważnego wydarzenia dla każdej rodziny jak narodziny pięknej dziewczynki! Z nadejściem wnuczki niech w Twojej duszy zapanuje szczera miłość, wielkie szczęście i dużo radości!

Z całego serca gratuluję narodzin wspaniałej wnuczki. Niech twoja dziewczyna stanie się prawdziwą nagrodą za wszystkie twoje dobre uczynki i wysokie aspiracje, niech twoja wnuczka dorośnie jako szczęśliwa dziewczyna ku radości swoich rodziców i radości twojego serca.

Gratulujemy narodzin Twojej wnuczki.Niech dziewczyna dorośnie wesoła, psotna, szczęśliwa, miła, słodka i utalentowana we wszystkim, niech na dziecko czekają wielkie wydarzenia, szczęście, radość i zwycięstwo, niech wnuczka zawsze będzie twoją najszczerszą radością i dumą, a ty zawsze pozostaniesz źródło światła i dobre dla niej. nadzieja.

Gratuluję narodzin pięknej wnuczki i życzę, aby dziewczyna wyrosła na prawdziwą piękność i słodką, inteligentną dziewczynę. Niech wnuczka często przyjeżdża z wizytą, ciesz się jej sukcesami i uśmiechami, przytul ją i całuj mocno, baw się wesoło i daj duszy uczucie niesamowitego szczęścia.

Jak wspaniale – urodziła się wnuczka, kolejna dziewczyna w Twojej rodzinie. Chętnie gratulujemy Wam dziadkowie, bo teraz macie swoje „Czerwone Słońce”, które rozgrzeje Wasze dusze i zachwyci radosnym śmiechem. Czułość dla Ciebie i dobre niezapomniane minuty obok Twojej wnuczki.

Nareszcie w twoim życiu pojawił się promień słońca, dzieło Boga, mała wiązka szczęścia – twoja pierwsza wnuczka! Życzymy, aby dziecko rosło mądrze i zdrowo dla Twojej radości i radości. Niech będzie tak mądra i piękna jak jej babcia i odbierz od dziadka siłę charakteru i analityczny umysł. Te cechy pomogą Twojej wnuczce dorosnąć szczęśliwa i bogata!

Z całego serca gratuluję narodzin Twojej pięknej wnuczki. Teraz w Twoim życiu pojawiła się słodka dziewczyna, która mam nadzieję, stanie się dla Ciebie prawdziwą dumą i radością. Niech dziecko rośnie w rodzicielskiej miłości, niech będzie otoczone opieką babci i czułością dziadka.

Z całego serca gratuluję narodzin wnuczki. Niech Bóg ześle dziewczynie dobre zdrowie, spokój nad głową, wielkie szczęście w życiu i jasny dobrobyt. Życzę, aby wnuczka zaskoczyła wszystkich swoimi talentami, aby bardzo Cię kochała i zawsze lubiła spędzać z Tobą czas.

Drodzy dziadkowie! Gratulujemy narodzin Twojej pięknej wnuczki! Gratuluję ci, moja droga, tak wspaniałego daru losu. Życzę twojej wnuczce dobrego zdrowia, a Tobie naszej dobrej niezwykłej inspiracji, siły i bezgranicznego szczęścia. Aby czułość, troska i miłość, którymi promieniujesz, ogarnęły wszystkich twoich bliskich i przyjaciół. Niech od tego momentu Twoje życie wypełni się wieloma przyjemnymi chwilami i wydarzeniami, jasnymi kolorami i pozytywnymi emocjami, a dziecinny, dźwięczny głos i śmiech na zawsze zagoszczą w Twoim cudownym domu. Życzę więcej uśmiechów, szczęścia, życzliwości i spokoju!

Mówi się, że wnuki są bardziej kochane niż dzieci. Dziadkowie zwracają na nie większą uwagę. Staraj się pomagać i przyczyniać się do wychowania wnuków. Bardzo mnie interesuje, jakimi będziesz dziadkami. Serdecznie gratuluję narodzin wnuczki i życzę wielkiego szczęścia, dużo siły i zdrowia.Powodzenia Tobie, Twoim dzieciom i wnukom!

Gratulujemy wspaniałego wydarzenia – uzyskania statusu babci, narodzin wspaniałej wnuczki. Pragnę, aby dziecko wyrosło na najszczęśliwsze i najbardziej ukochane, najsłodsze i najzdrowsze. Niech jej droga życiowa będzie jasna i pomyślna. Szczerze życzę mojej babci i wnuczce, aby stały się dobrymi przyjaciółmi z ufnością w duszy i miłością w sercu.

Twoja wnuczka to tylko uczta dla oczu. Takie urocze dziecko jeszcze nie zostało znalezione. Cóż za urocza, urocza kobieta. Serdecznie gratulujemy!

Hurra! Zrobione! Masz dodatek do swojej rodziny! Teraz musimy sobie przypomnieć, jak było dwadzieścia kilka lat temu. Na wszelki wypadek informuję: dziewczyny są owinięte w RÓŻOWY kocyk!

Musi być miło wiedzieć, że Twoje dzieci dały Ci wnuczkę. Jest okazja, aby ponownie poczuć te czułe uczucia, trzymając w dłoniach małą kulkę, tak podobną do twojego dziecka. To prawdziwy cud – wnuczka dziecka! Gratulacje! Życzę Ci długich lat, aby Twoje zdrowie nie zawiodło, a życie pomogło w każdy możliwy sposób wychować wnuczkę – prawdziwą damę!

Gratulujemy wnuczki! Z aniołem stróżem, takim jak jej babcia, nie ma się czego bać w życiu. Chciałbym, aby przeciwności ominęły twój dom, a wszystko, co może zaoferować ten świat, pozostało z tobą.

Dzisiaj mama została babcią, a tata dziadkiem najpiękniejszej dziewczynki na świecie! To twoja wnuczka, ukochane słońce! Gratulujemy tego niezapomnianego dnia! Zdrowie noworodka i radosne kłopoty dla dziadków!

Szanowni Państwo (Imię Drugie Imię)! Gratulujemy narodzin wnuczki! Życzę jej, aby była najładniejszą dziewczyną, a ty zawsze cieszysz się możliwością majstrowania przy niej.

Proszę się nie martwić!!! Dzieci nie pękną, nie spadną, ale nakarmią i uśpią nowo narodzoną wnuczkę. Gratulacje! Inspiracja w rodzicielstwie przed narodzinami prawnuków!

Z całego serca gratulujemy wspaniałego wydarzenia o wielkiej wadze! Pragniemy, aby dziecko było tak piękne i mądre jak matka jego mamy!

Wnuczka jest niebiańską nagrodą, bo ta mała księżniczka ma magiczne moce: z jej uśmiechu znikają wszelkie problemy, jej uściski przynoszą szczęście. Więc ciesz się rodzinną radością, niech będzie nieskończona. Niech twoja wzajemna miłość do wnuczki rośnie z biegiem lat.

Narodziła się wnuczka! Z całego serca gratulujemy wspaniałego wydarzenia o wielkiej wadze! Pragniemy, aby dziecko było tak piękne i mądre jak mama jego mamy

Z całego serca gratuluję narodzin wnuczki. Życzę, aby Twoje dziecko wyrosło na pogodną i wesołą, cudowną i szczęśliwą dziewczynkę, aby zawsze pędziła do Ciebie na pyszny kompot z ciastami.

Gratulujemy wzruszającego i niezwykle długo oczekiwanego wydarzenia z okazji narodzin wnuczki! Życzymy ci wielkiego szczęścia i morza radości od urodzonej dziewczyny. Bądź miły, uważny i opiekuńczy, dawaj miłość, a wróci ona stokrotnie z uśmiechem dziecka.

Gratulujemy narodzin Twojej wnuczki! Niech wyrośnie na szczęśliwą, mądrą, zdrową i miłą dziewczynę, niech jej życie będzie radosne i pełne najbardziej ekscytujących i niesamowitych wydarzeń, a miłość bliskich zawsze rozgrzewa ją w trudnych chwilach!

Gratuluję narodzin wnuczki i szczerze życzę, aby dziewczynka rosła szczęśliwa i wesoła. Niech na jej drodze nie będzie żadnych kłopotów i złych ludzi, niech jej serce zawsze bije pewnie i głęboko kocha swoich dziadków.