Gratulacje z okazji narodzin wnuczki

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Dokonaliśmy selekcji szczerych gratulacji z okazji narodzin wnuczki dla dziadków w prozie, z głębi serca, abyście mogli jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Gratulujemy magicznego, radosnego wydarzenia – narodzin długo oczekiwanej wnuczki! Babci i dziadkowi życzymy wielu szczęśliwych chwil, witalności i zdrowia. Niech anioły chronią dziecko przed wszelkimi nieszczęściami i kłopotami, niech jej dzieciństwo będzie naprawdę złote.

Gratulujemy narodzin Twojej wnuczki. Pozwól dziewczynie rosnąć każdego dnia, stawać się ładniejsza z każdą chwilą, ciesz się każdym uśmiechem i swoim osiągnięciem. Życzę mojej wnuczce, aby nie zaznała smutku, pragnę wraz z ukochaną dziewczyną ułożyć dobrą bajkę dla serca i duszy.

Wnuczka właśnie się urodziła i ma już tylu fanów w rodzinnym gronie, tylu kochających ludzi, tyle prezentów i uwielbienia, żeby to wszystko towarzyszyło jej całej życie i samo życie byłoby dla niej bajką pełną cudów. I życzę ci tego samego. Gratulujemy powiększenia rodziny!

Szczerze mówiąc, bardzo ci zazdroszczę. Podczas gdy ja żyję w snach o wnuczce, zostałeś już nagrodzony przez niebo! Z całego serca gratuluję Ci tego szczęścia! Ta słodka, czuła dziewczyna naprawdę potrzebuje twojej miłości i opieki, ale pewnego dnia, w jej schyłkowych latach, pomoże i wesprze.Stanie się twoją siłą i wsparciem, odda całą swoją czułość i uczucie! Szczerze Ci tego życzę!

Oczywiście doświadczyłeś więcej niż młodzi, wezwani, nakarmieni, zachęceni. Wreszcie odetchnęłaś z ulgą i radością. Dziewczyna – wnuczka – lalka – kochanie, jest twoja!

Gratulacje dla twojej nowo narodzonej wnuczki! Życzę ciągłego strumienia pozytywnych emocji, wzruszających chwil i zabawnych historii. Cierpliwość, jedność rodziny i dobrobyt, zaraźliwy śmiech dzieci, szczęście w każdej chwili i miłość!

Taka mała osoba urodziła się i przyniosła tak wielką radość! Ta piękna dziewczyna jest uosobieniem czułości, czułości i szalonej miłości! Niech więc twoja wnuczka dorośnie jako słoneczna i szczęśliwa osoba, otoczona ciepłem serc jej bliskich!

Różowe wstążki, jasne koraliki, krótkie spódniczki i ładne spinki do włosów to główne elementy świata, w który wkrótce się zanurzysz. Podziękuj za to swojemu synowi, który dziś został ojcem pięknego niebieskookiego dziecka. Więc ukryj swoje nici i igły, nowa babciu, i odłóż nieprzeczytane gazety i pilota od telewizora, dziadku! Od teraz nie będziesz na to stać – będą ważniejsze rzeczy do zrobienia! W końcu to Ty pomożesz swojej nowonarodzonej wnuczce poznać całe piękno i wszechstronność otaczającego ją świata, nauczysz ją cieszyć się nim, doceniać i dbać o to.A wnuczka, z wdzięczności za to, pokocha cię z wściekłą siłą, abyś znów poczuł się młody, pewny siebie i gotowy na wszelkie dla niej osiągnięcia!