Gratulacje z okazji narodzin wnuka

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Dokonaliśmy wyboru najpiękniejszych gratulacji z okazji narodzin wnuka dla dziadków w prozie, z głębi serca, abyście mogli jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Czy czekałeś? Masz wnuka. Babciu zdejmij dżinsy i załóż fartuch, dziadku, zapuść brodę – musisz dopasować. Gratulacje!

Z całego serca gratuluję urodzin wnuka! Szczerze życzę, aby życie w pełni uszczęśliwiło was swoimi darami: zarówno materialnymi, jak i niematerialnymi. Niech zdrowie nie będzie się martwić, a adresy aptek i szpitali zostaną zapomniane. Niech praca przyniesie nie tylko pieniądze, ale także przyjemność: niech pierwsza będzie w twoim portfelu pod dostatkiem, a druga niech będzie zgarniana przez ciebie zewsząd: niech krewni i przyjaciele przynoszą przyjemność, pogodę za oknem i wiele przyjemnych drobiazgów. Życzę Ci życia w nieustannym poczuciu harmonii ze sobą i ze światem oraz obalania twierdzenia, że ​​szczęście to chwila. Niech ta szczęśliwa chwila będzie dla ciebie całym życiem, a życie będzie długie, długie, aż do najbardziej okrągłych i godnych szacunku dat! Masz to wszystko i twój wnuk to będzie miał!

Cieszymy się, że możemy pogratulować Ci pierwszego wnuka! To taka radość opiekować się dzieckiem! Życzymy, aby dorastał zdrowo i nie znał żalu w życiu.

Gratulujemy narodzin wnuka! Rodzina się powiększa i to jest twoja zasługa.Życzę Ci cierpliwości i siły, aby dziecko stało się Twoją nagrodą za lata własnego macierzyństwa. Rozpieszczaj go i kochaj, niech obdarzy Cię uśmiechem i uczuciem szczęścia! Bardzo się cieszę.

Gratulujemy narodzin Twojej długo oczekiwanej ukochanej wnuczki. Życzę twojemu chłopcu wszystkiego najlepszego i najmilszego w życiu, życzę mu silnej siły i zdrowia, szczęśliwych dni i chwil. Niech Twoje wnuczki zadowolą Twoje serce, niech będzie częstym gościem w Twoim domu, który wniesie radość duszy i życzliwy uśmiech.

Gratulujemy narodzin Twojej wnuczki! Życzę mojemu ukochanemu chłopcu dobrej zabawy, szczęścia, radości, cudów, a co najważniejsze zdrowia, spokoju i miłości wszystkich wokół niego. Niech wnuk wyrośnie na odważnego chłopca, niech czarujący chłopiec zadowoli Cię swoją uwagą i urokiem.

Narodziny wnuka to radosne święto i spieszę z gratulacjami! Niech dziecko zawsze tylko cię cieszy i nie przynosi żalu do domu! Życzę Ci zdrowego i szczęśliwego dorastania!

Gratulujemy narodzin tak wspaniałego, silnego, mądrego i przystojnego chłopca! Wreszcie dowiesz się, jak to jest czuć się jak dziadek!

W ten najjaśniejszy dzień chciałbym pogratulować mojemu ukochanemu wnukowi jego urodzin. Bardzo się cieszę, że cię mam. Cieszę się, że nazywasz mnie dziadkiem. Z tobą dni wyglądają jaśniej. Niech twoje życie będzie jak z bajki.Wszystkiego najlepszego!

Gratuluję narodzin wnuka iz całego serca życzę Twojemu chłopcu dobrego zdrowia, dobrego serca i odwagi duszy. Życzę, aby wnuczki na zawsze pozostały radością babci i dumą dziadka, aby wyrósł na psotnego i odważnego chłopca, aby jasne światło szczęścia i miłości zawsze oświetlało jego drogę.

Wszystkiego najlepszego, wnuk! Życzę Ci, aby Twoje życie było pełne przyjemnych zmartwień, genialnych pomysłów i genialnych zwycięstw! Niech źródło dobroci nigdy nie wyschnie w duszy twojego wnuka! Aby szedł przez życie śmiało i bezpośrednio! A w trudnych czasach dziadkowie będą w pobliżu, niech ci, z którymi chcesz się dzielić radością, zawsze będą blisko! Zdrowie dla wnuka i długie życie, radość i śmiech, szacunek dla innych i miłość bliskich! Niech wszystko potoczy się tak, jak zaplanowano w młodości! Wesołych Świąt!

Gratulujemy narodzin wnuka! Pozwól mu dorosnąć jako silne, mądre, zdrowe dziecko. Życzymy, aby jego szczery dziecięcy uśmiech zawsze Cię rozgrzewał i zachwycał. Niech Anioł Stróż chroni go i całą twoją przyjazną rodzinę.

Z całego serca gratuluję narodzin wnuczki. Niech dziecko stanie się wielką radością i dumą, prawdziwą radością i szczęściem. Niech wnuk będzie zdrowy i silny, odważny i mądry, wesoły i odważny.

Nie mogę uwierzyć własnym oczom i uszom: Czy jesteś babcią? Nie, to niemożliwe! Dlatego gratuluję ci narodzin syna twojej córce! Więc będzie bardziej poprawne.

Gratulujemy dziadkom najpiękniejszego i tak radosnego wydarzenia – szczęśliwego urodzin wnuka! Morze pozytywnych chwil jest oczywiście zapewnione. I życzymy dużo siły i wytrwałości – przydadzą się z okruchem. Szczęśliwe dni i dobre noce, zdrowie i pogodę ducha. Niech wnuczka dorośnie posłuszna, miła, grzeczna, nie chora, dobrze się odżywia, nie krzywdzi i przyniesie Ci wiele nowych powodów do radości i szczęścia.

Gratulujemy nowo narodzonemu wnukowi! Życzymy Wam najszczęśliwszego i najpiękniejszego raju wewnątrzrodzinnego, jedności i pełnego wzajemnego zrozumienia. Zdrowy wzrost, czułość, podziw i miłość. Niech wnuk będzie Twoją cudowną kontynuacją!

Z całego serca pragnę pogratulować narodzin dziedzica, narodzin duchowej pociechy i przyszłego wsparcia dziadków. Życzę Twojej wnuczce dobrych dni w życiu i wielkich możliwości, zabawnych i pouczających historii, ciekawych i niezapomnianych przygód. Niech wnuk dorasta w ciągłym środowisku szczęścia i miłości, niech anioł zawsze go strzeże i chroni.

Hurra, masz wnuka! Szczerze gratuluję i życzę chłopcu, aby wyrósł odważny i zręczny, odważny i mądry, przystojny i miły, wesoły i dociekliwy. Niech twój wnuk będzie w stanie zrobić wszystko, niech podbije przestrzenie tego świata jako odważny kapitan.

Na długo przed jego urodzeniem przeszłaś przez wszystkie sklepy z dziećmi, kupując wszystko, od grzechotek po łóżeczka. Nie mogłaś się doczekać narodzin tego zabawnego dziecka, a teraz leży przed tobą. I przez długie, szczęśliwe lata, dzięki tobie, niczego nie będzie potrzebował, a zwłaszcza uwagi i miłości! Więc bądź szczęśliwy i niech Twoje marzenia nadal się spełniają!

Gratulujemy noworodkowi i pięknej wnuczce. Życzę twojemu chłopcu, aby wyrósł na mądrego, przystojnego, wesołego, miłego, utalentowanego, zdolnego, wesołego i szczęśliwego. Niech wnuk zawsze rozgrzewa jego serce radością i miłością.

Szczere gratulacje z okazji narodzin wnuka, z głębi serca

Najpiękniejsze
Gratulacje z okazji narodzin wnuka do łez

Gratuluję nowego szczęścia – narodzin wnuka. Niech wyrośnie na dobrego człowieka i niech nie zna kłopotów i żalu. Życzę mu słońca nad głową ,Życzę miękkiej trawy i pachnących kwiatów na jego drodze życiowej.Niech wnuk stanie się wielką dumą dziadków.Życzę wnukowi zdrowia jak bohater.Życzę twojej małej słodkiej wnuczce, aby stała się wielkim przystojnym, mądrym i odważnym mężczyzną .

Drogi wnuku, wszystkiego najlepszego! Życzymy zdrowia, sukcesów i optymizmu, uśmiechu, życzliwości, dużo szczęścia i światła. Życzysz także spełnienia, żywych doznań, prawdziwych uczuć, ciekawych pomysłów, lojalnych przyjaciół i nudnej codzienności!

Gratulujemy szczęśliwym nowo narodzonym dziadkom narodzin długo oczekiwanego spadkobiercy i następcy nazwiska – wnuka! Niech los da mu siłę, zdrowie, bystry umysł, wiele talentów. Niech dziecko stanie się godną osobą i ulubieńcem całej rodziny.

Gratulujemy noworodkowi! Życzymy Ci młodości i dobrego ducha, energii i mądrości, których będziesz potrzebować do wychowania wnuka! Pragniemy, aby stał się nie tylko babcią, ale dobrą wróżką zdolną do czynienia cudów i sprawiania radości! Niech twoja przyjaźń i zrozumienie będą absolutne i trwałe!

Masz wnuka, gratulacje! Zapomnij o wieku i ranach – cała naprzód! Wnuczka wydaje polecenie: Gotowość numer jeden!

Serdecznie gratuluję narodzin wnuka, dziedzica, przyszłego człowieka, pomocnika i opiekuna. Życzę Tobie i jemu zdrowia, szczęścia i długiego życia. Niech wszystkie drogi do szczęścia, sukcesu, bogactwa i sławy będą otwarte dla wnuka, aby stał się duży, silny i przyzwoity.

Gratuluję narodzin osoby, w której prawdopodobnie nie masz duszy. Niech twój wnuk cię uszczęśliwi, kocha i szanuje swoich dziadków.

Babciu – raduj się, dziadku – bądź dumny! Jest następca rodziny! Gratulacje, zdrowie i silne dziecko!

Twoje wnuczki są po prostu cudowne! Przystojny, uroczy, po prostu niesamowity. Życzymy mu, aby dorastał z tobą zdrowy, uczciwy, silny. Aby mógł pokonać każdą przeszkodę w życiu.

Gratulujemy cudu! Zostałaś babcią, w Twoim życiu pojawiło się dziecko, które swoim Anielskim światłem i niesamowitym uśmiechem rozświetli każdą codzienność! Życzę dziecku ogromnych horyzontów miłości i czułości, a Wam mądrości i cierpliwości w jego wychowaniu, czułości i troski w rozwoju, życzliwości i zrozumienia w stawaniu się!

Gratulacje dla najszczęśliwszej babci, w której sercu dzisiaj, wraz z narodzinami długo oczekiwanej wnuczki, narodziło się jeszcze więcej miłości, szczęścia i dobroci. Życzymy, aby Twoje ogromne, ale wciąż tak maleńkie piszczące szczęście szybko wstało, wyczołgało się z pieluchy i nigdy nie przestało Cię zachwycać niespokojnymi wygłupami i doskonałym apetytem.Szczęśliwy wnuk!

Twój wnuk urodził się dzisiaj i jest cudowny! Niech twoja wnuczka będzie najsilniejszym, najsilniejszym i najzdrowszym facetem! Życzę, aby przynosił tylko przyjemne obowiązki, cieszył Cię swoimi sukcesami i był zawsze szczęśliwym i ukochanym dzieckiem!

Życzę Ci zostać najpiękniejszą babcią na świecie! Zdrowie dla was wszystkich, dobre duchy! Niech anioł stróż włoży klucze do szczęścia, powodzenia i radości w pięść wnuka!

Tato, gratulujemy Ci narodzin wnuka (imię)! Z pewnością spodoba ci się bycie dziadkiem. Chcemy, aby nasz syn dorósł jak ty!

Szanowni! Gratulujemy narodzin wnuka! Niech rośnie zdrowy, wesoły i zadowoli wszystkich wokół siebie swoją obecnością! Pragniemy, aby jego droga życiowa była oświecona szczęściem i Twoją miłością!

Gratulujemy narodzin Twojego następcy tronu, narodzin Twojego wspaniałego wnuka. Życzę chłopcu zdrowego, pogodnego, szczęśliwego i odważnego, aby w jego życiu nie było pochmurnych dni i niepowodzeń, aby na jego drodze zawsze spotykali się tylko życzliwi ludzie. Życzę również, aby twój wnuk sprawiał ci przyjemność i dawał powód do dumy, powód do uśmiechu i promyk jasnej miłości każdego dnia!

Wspaniałym noworodkiem, wspaniałym wnukiem, serdecznie gratulujemy.Pragniemy, aby maluch wyrósł na pogodnego i miłego chłopca, szczerze szczęśliwego i głęboko kochanego przez rodzinę, aby jego losy potoczyły się pomyślnie i pięknie, a jego życie każdego dnia wypełniało się sukcesem, radością i dobrocią.

Gratulacje dla szczęśliwej babci z wnukiem! Niech noworodek rozkoszuje babcię swoimi słodkimi figlami, a babcia może tylko chcieć obdarzyć swoją dobrocią i miłością, zrobić na drutach całą masę skarpetek i swetrów, nakarmić i poić do pełna, przygotować prezenty na święta.

Dziadek i babcia – to brzmi dumnie! Gratulujemy narodzin wnuka, który wyrośnie na wsparcie i najlepszego przyjaciela. Zdrowie dla niego i dla ciebie – cierpliwość, miłość i długie życie! Teraz masz nowy cel w życiu – spacer na weselu wnuka i opieka nad prawnukami.

W urodziny wnuczki pragnę życzyć jemu i tobie wszystkiego najlepszego, zdrowia, dobrego humoru! Niech anioł stróż włoży w pięść klucze do szczęścia, powodzenia i radości!

Wzruszające gratulacje z okazji narodzin wnuka w prozie

Najlepszegratulacje z okazji narodzin wnuka

Gratulujemy honorowego tytułu babci! Niech wszystkie Wasze najukochańsze pragnienia spełnią się w dziecku! Niech dorośnie z wielką radością do wszystkich swoich bliskich!

< /div>

Gratulujemy narodzin wnuka! Życzę dziecku dobrego zdrowia i szczęścia. A ty – siła, cierpliwość i urok, abyś zawsze był dla swojego ukochanego chłopca standardem mądrości i piękna. Odkrywaj z nim świat, ciesz się z pierwszych sukcesów i zabawnych, bezzębnych uśmiechów. Bądź super babcią: aktywną, wesołą, umiarkowanie surową i zawsze gotową na nowe odkrycia!

Twoja rodzina ma piękne dziecko! To twoja radość i duma, niech zdrowie i perspektywa spotykają się we wszystkim na jego długiej drodze życiowej. Najważniejsze, że dorasta w trosce i miłości. Niech ciepło bliskich i bliskich stanie się jego ujściem.

Nasi kochani, gratulujemy narodzin wnuka! I chociaż jesteś teraz daleko, nadszedł czas, kiedy nie możesz się doczekać lata, aby Twoja wnuczka przyjechała do Ciebie. A Ty z przyjemnością zabierzesz go nad rzekę, pobawisz się z nim i zjesz rano pysznymi naleśnikami ze świeżym wiejskim mlekiem. W ciągu lata będzie rosła i stawała się silniejsza, otoczona Twoją opieką.

Z całego serca gratuluję narodzin następcy rodziny z wnukiem. Życzę Ci, abyś zawsze był dumny z uczynków i osiągnięć Twojego małego chłopca, aby wnuczki od dzieciństwa cieszyły Cię miłością i uśmiechem, aby nigdy nie zapomniały poświęcić Ci uwagi i troski.Życzę noworodkowi silnej siły i zdrowia, wspaniałej i szczęśliwej atmosfery w Twojej rodzinie.

Pośpiesz się, upiecz ciasta i naleśniki, zaproś gości do swojego domu! Dziś zostałaś babcią i gratulujemy Ci tego wydarzenia! Jak szczęśliwy jest twój wnuk, lepiej cię nie znaleźć. Zawsze będziesz dobrze odżywiona i schludnie ubrana, ponieważ jesteś najwspanialszą matką na świecie, a zatem będziesz troskliwą, delikatną, miłą i najbardziej kochającą babcią! Gratulacje!

Dziadku i babciu, gratulacje, macie dziś radość – pojawił się wnuk. Niech będzie silny jak saxaul, niech będzie wytrzymały jak żółw, niech będzie mądry i utalentowany, jak wszyscy geekowie. Odwiedzaj częściej, odwiedzaj, nauczaj, inwestuj swoją duszę.

Z narodzinami uroczego wnuka, z nową radością i nowymi zmartwieniami! Niech maluch dorośnie szczęśliwy i od pierwszych dni życia wie, jaką ma niesamowicie piękną, niezwykle zręczną, naprawdę cudowną babcię! I dajesz mu całe ciepło dobrego serca i pomagasz mu stać się wspaniałą osobą!

Gratulujemy wzruszającego i tak powitalnego wydarzenia – narodzin wnuka! Noworodkowi życzę zdrowia. Przyjemne kłopoty i szczęście rodzinne. Wzajemne zrozumienie, wsparcie i miłość. Niech każdy dzień będzie pełen nowych wydarzeń, dobrych emocji i radości!

Niewątpliwie narodziny dzieci to najważniejszy i najszczęśliwszy moment w życiu każdego człowieka. Narodziny wnuków tylko potęgują uczucie euforii.Ciesz się szczęściem, kochaj swojego wnuka, oddawaj się umiarowi, ucz życzliwości i reagowania. Czas znów przeczytać bajki na dobranoc, wytrzeć mokry nos i podciągnąć zawsze zsuwające się majtki… Życie toczy się dalej i gratulujemy Ci tego!

Gratulujemy narodzin wielkiej radości i radości, narodzin wspaniałego wnuka. Życzę chłopcu, aby wyrósł wesoły, psotny, szczęśliwy i kochany, życzę wnukowi, aby był prawdziwą dumą i prawdziwym bohaterem w życiu.

Gratulujemy narodzin wspaniałego i upragnionego wnuka. Z całego serca pragnę, aby chłopiec wyrósł na pogodnego i aktywnego chłopca, okazywał zainteresowanie wszystkim w otaczającym go świecie i entuzjastycznie odkrywał dla siebie coraz to nowe horyzonty życia. Droga jego pierwszego uśmiechu będzie najszczersza, droga pierwszych kroków najpewniejsza, oby zdrowie chłopca najsilniejsze, los wnuka najszczęśliwszy.

Gratulujemy narodzin Twojego wspaniałego wnuka! Niech wszystkie drzwi na ścieżce życia zawsze będą przed nim otwarte, a ty będziesz miał nieskończoną cierpliwość, aby skierować go na właściwą ścieżkę.

Z nową młodością dla ciebie, bo noworodek jest źródłem tonu i wigoru. Zdrowie dla Ciebie, dziecka i jego rodziców. Niech wnuk cię widuje tak często, jak to możliwe, dociera do ciebie; Niech czas spędzony z nim stanie się radością. Niech cała twoja uzupełniona rodzina będzie przyjazna i szczęśliwa. Gratulacje dla Twojego dziecka!

Gratulujemy narodzin pięknego wnuka. Życzę szczęśliwych switów i dobrych darów losu w życiu chłopca. Niech wnuczka dorośnie jako miłe i wesołe dziecko, odważny i odważny chłopczyk. Chciałbym, aby wnuk oświecał duszę jasną radością i napełniał serce radością.

Gratulujemy narodzin Twojej wnuczki. Chcę, aby dziecko rosło silnie, dobrze jadło i wesoło się bawiło, z zainteresowaniem chodziło na świeżym powietrzu i zachwycało swoimi wspaniałymi osiągnięciami. Niech twój wnuk zawsze ogrzeje twoje serce, obyś nigdy nie nudził się tak psotnym dzieckiem i po prostu cudownym dzieckiem.

Gratulujemy tego jasnego i cudownego dnia – wszystkiego najlepszego dla wnuka. Narodził się mały człowiek i niech to dziecko stanie się wielkim mężczyzną na tej planecie. Życzę Twojej wnuczce zdrowia i szczęśliwego dzieciństwa, a Tobie silnej siły i wielu radosnych dni w ramionach ukochanego wnuka.

Gratulujemy narodzin wnuka! Życzymy tylko szczęścia na ziemi. W końcu dzieci są najwyższą nagrodą, jaką mamy na tym świecie.

Gratulujemy narodzin wnuka! Chcemy, aby dziecko wyrosło na prawdziwego mężczyznę, tak jak jego dziadek. Niech dorasta zdrowy, silny, aktywny, odnoszący sukcesy i mądry. A dla dziadków – zdrowie i cierpliwość!

Gratulujemy jednego z najważniejszych wydarzeń w Twoim życiu – narodzin wnuka! Życzę, aby dziecko rosło zdrowo, aby zadowolić rodziców i dziadków. Niech anioł stróż zawsze chroni go w życiu, a tylko dobrzy ludzie spotykają się w losie!

Z całego serca gratuluję narodzin wnuka

Gratulujemy narodzin twojego wnuka, z głębi serca

Może babcia chciała wnuczkę, ale szczęście spadło na dziadka. Dziadku, bądź dumny, idź sprawdzić swój sprzęt wędkarski – wkrótce łowić ryby. Z wnukiem!

Mówią, że pierwsze dziecko jest jak zabawka, a pierwszy wnuk to pierwsze dziecko. Gratulujemy więc pierwszego dziecka! Niewątpliwie będzie najbardziej ukochany i najlepszy, bo ma tak wspaniałych dziadków. Jesteśmy przekonani, że wychowasz z niego odważnego, sumiennego, inteligentnego i silnego człowieka, który stanie się Twoim obrońcą w każdej sytuacji.

Ile czasu minęło, odkąd nasz nowy dziadek grał w piłkę nożną i jeździł na rowerze? Ile teraz musisz nauczyć swojego wnuka! Gratulacje z okazji jego narodzin!

Jak długo czekałeś na ten cudowny moment, a teraz urodziła się Twoja wnuczka! Niech będzie najszczęśliwszym dzieckiem na świecie, bo oddasz mu całą swoją miłość, troskę i uczucie! Życzę Twojemu wnukowi, aby wyrósł na zdrowego, silnego faceta i zawsze był Twoją dumą!

Gotowe – zostałeś dziadkami! Gratulujemy wnukowi i życzymy, aby dorósł do radości wszystkich, aby w przyszłości był dla Ciebie niezawodnym wsparciem. A teraz oddajesz mu całą swoją miłość, troskę i uwagę. Gratulacje!

Możesz pogratulować, masz wspaniałego malucha! Najprawdopodobniej przyniósł miłe zmartwienia i morze nowych doświadczeń! Z jego wyglądem znów poczujesz się młodo, mimo że zostałeś dziadkami!

“Nasz drogi przyjacielu! Nie mogłaś się doczekać narodzin swojego wnuka. A Pan cię pobłogosławił. Życzymy zarówno jemu, jak i Tobie dobrego zdrowia, aby mogła pomóc młodej rodzinie, witalności, aby mogła zarządzać dzieckiem, mądrości, aby mogła wychować godną kontynuację rodziny. Niech Pan ześle dziecku anioła stróża i szczęśliwy los. A Ty – przyjemność komunikowania się z wnukiem.

Twoja przyjazna rodzina stała się jeszcze jedną osobą. Miło nam pogratulować dziecka, wnuczka, spadkobiercy! Zdrowie dla noworodka, mądrość, cierpliwość i dobranoc dla rodziców. I częściej będziesz widywał swoją wnuczkę, dzięki tym spotkaniom nabierzesz energii, młodości i energii.

Gratuluję narodzin wnuka iz całego serca życzę dziecku sił i zdrowia. Niech Twoja wnuczka sprawia Ci przyjemność każdego dnia, niech otwiera Twoje serce na wspaniały świat fantazji, miłości i radości, niech daje powód do dumy z siebie i swoich działań za każdym razem!

Urodziłeś się, pojawiłeś się jak złoty promień, czekaliśmy na Ciebie tak długo, licząc dni i miesiące, kiedy urośniesz! Bądź piękna, bądź szczęśliwa, bądź miła i cierpliwa, no cóż, a głównym przykazaniem jest, żebyś zawsze o nas pamiętał! Cieszymy się, że możemy pogratulować pierwszego wnuka! To taka radość opiekować się dzieckiem! Życzymy, aby dorastał zdrowo i nie znał żalu w życiu.

Niech urodziny tego wspaniałego wnuka przyniosą spełnienie upragnionych pragnień, a wszystkie zamierzone cele zauważalnie się zbliżą i zostaną pokonane przez celne uderzenie profesjonalisty z pomocą dziadków, on osiągnie wszystko. Niech złote kroki kariery nie będą strome i trudne, ale wręcz przeciwnie, poddaj się szybkiemu i odważnemu wspinaniu się na sam szczyt! Niech wspaniały blask jasnych kolorów życia zawsze wypełnia świeżością codzienną paletę, a przelotne chmury śmiało rozpraszają piorunochrony bliskich i przyjaciół.Niech twój nowonarodzony wnuk przez całe życie nie zapomina o swoich przyjaciołach, rodzicach, dziadkach, w pogoni za radością sukcesu i pomyślności, bo najcenniejszą rzeczą, jaką ma człowiek, są trwałe wartości, których nie można kupić: szczerość, miłość, współczucie i wsparcie. Będzie szczęśliwy, kochany i wesoły – drogi noworodku!

Niech narodziny wnuka napełnią Twój dom wielkim szczęściem! Niech życie zawsze się do niego uśmiecha i wychowuje na człowieka uczciwego, odważnego i szlachetnego. Niech jego ukochani i prawdziwi przyjaciele będą blisko niego w jego życiu. Niech będzie dumą i wsparciem dla swoich rodziców. Życzę Ci wielu wspaniałych osiągnięć w jego życiu i niekończącego się powodzenia we wszystkich Twoich przedsięwzięciach!

Drogi przyjacielu, serdecznie gratulujemy narodzin wnuka! Życzymy, abyś nie martwiła się drobiazgami, pozostała najpiękniejszą babcią i nigdy się nie zestarzała.

Znudzony? To przejdzie. Masz wnuka, gratulacje! Zapomnij o wieku i ranach, śmiało! Wnuk wydaje polecenie: „Gotowość numer jeden!”

Posiadanie wnuka to dobra rzecz. Silny. Gitara basowa. Ukochany – ukochany. Twoje szczęście narodziło się w tym małym człowieku. Gratulacje!

Twoje wnuczki są po prostu cudowne! Przystojny, uroczy, po prostu niesamowity. Życzymy mu, aby dorastał z tobą zdrowy, uczciwy, silny. Aby pokonać każdą przeszkodę w życiu.Gratulujemy narodzin wspaniałego wnuka! Niech wszystkie drzwi na ścieżce życia zawsze będą przed nim otwarte, a ty będziesz miał nieskończoną cierpliwość, aby skierować go na właściwą ścieżkę!

Z całego serca gratuluję narodzin Twojej długo oczekiwanej wnuczki. Niech Twoje dziecko będzie zadowolone ze swojego życia, niech słońce oświetla mu drogę w dzień, a jasne gwiazdy nocą, niech jego anioł nigdy nie opuszcza posterunku, niech cała rodzina będzie dumna z twojego wnuka.

Czy zapomniałeś, jak nieswojo jest w domu z małymi dziećmi? Jeśli tak, to masz wyjątkową szansę odświeżenia wszystkich niuansów tego gorączkowego, ale szczęśliwego okresu życia. A wszystko dlatego, że dzisiaj zmieniłeś swój status i z rodziców dorosłych dzieci zamieniłeś się w dziadków! Z czym szczerze i gratuluję! Cisza i spokój dobiegły końca, bo teraz i na zawsze w domu pojawił się nowy właściciel – Twoja wnuczka! Mimo niewielkiej wagi i wzrostu ma mocny charakter i nie mniej mocny głos, co już wkrótce poczujesz. Ale uwierz mi, to wszystko drobiazgi w porównaniu z uczuciem, które ogarnie cię, gdy weźmiesz dziecko swojego dziecka w ramiona! Gratulacje!

Szczęśliwi dziadkowie, pragnę życzyć mojej ukochanej wnuczce wszystkiego najlepszego. Życzę Twojemu chłopcu silnego, bohaterskiego zdrowia, szczęśliwego życia, beztroskiego i wesołego dzieciństwa, ekscytujących spacerów z babcią i nieugaszonego zainteresowania chłopca wszystkim wokół.

Gratulujemy wielkiego i wspaniałego wydarzenia – noworodka! Życzę wnukowi radości i czułości. Niech jego sen będzie mocny, jego śmiech rozbrzmiewa, a jego wzrost szybko. Dbaj i dbaj o swoje dziecko. Niech miłość, która dała taką radość, zagości na zawsze w Twoim domu! Pokój, zdrowie, możliwości i dobrobyt dla Twojej rodziny!