Gratulacje z okazji narodzin wnuka

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Dokonaliśmy wyboru najpiękniejszych gratulacji z okazji narodzin wnuka dla dziadków w prozie, z głębi serca, abyście mogli jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Czy czekałeś? Masz wnuka. Babciu zdejmij dżinsy i załóż fartuch, dziadku, zapuść brodę – musisz dopasować. Gratulacje!

Z całego serca gratuluję urodzin wnuka! Szczerze życzę, aby życie w pełni uszczęśliwiło was swoimi darami: zarówno materialnymi, jak i niematerialnymi. Niech zdrowie nie będzie się martwić, a adresy aptek i szpitali zostaną zapomniane. Niech praca przyniesie nie tylko pieniądze, ale także przyjemność: niech pierwsza będzie w twoim portfelu pod dostatkiem, a druga niech będzie zgarniana przez ciebie zewsząd: niech krewni i przyjaciele przynoszą przyjemność, pogodę za oknem i wiele przyjemnych drobiazgów. Życzę Ci życia w nieustannym poczuciu harmonii ze sobą i ze światem oraz obalania twierdzenia, że ​​szczęście to chwila. Niech ta szczęśliwa chwila będzie dla ciebie całym życiem, a życie będzie długie, długie, aż do najbardziej okrągłych i godnych szacunku dat! Masz to wszystko i twój wnuk to będzie miał!

Cieszymy się, że możemy pogratulować Ci pierwszego wnuka! To taka radość opiekować się dzieckiem! Życzymy, aby dorastał zdrowo i nie znał żalu w życiu.

Gratulujemy narodzin wnuka! Rodzina się powiększa i to jest twoja zasługa.Życzę Ci cierpliwości i siły, aby dziecko stało się Twoją nagrodą za lata własnego macierzyństwa. Rozpieszczaj go i kochaj, niech obdarzy Cię uśmiechem i uczuciem szczęścia! Bardzo się cieszę.

Gratulujemy narodzin Twojej długo oczekiwanej ukochanej wnuczki. Życzę twojemu chłopcu wszystkiego najlepszego i najmilszego w życiu, życzę mu silnej siły i zdrowia, szczęśliwych dni i chwil. Niech Twoje wnuczki zadowolą Twoje serce, niech będzie częstym gościem w Twoim domu, który wniesie radość duszy i życzliwy uśmiech.

Gratulujemy narodzin Twojej wnuczki! Życzę mojemu ukochanemu chłopcu dobrej zabawy, szczęścia, radości, cudów, a co najważniejsze zdrowia, spokoju i miłości wszystkich wokół niego. Niech wnuk wyrośnie na odważnego chłopca, niech czarujący chłopiec zadowoli Cię swoją uwagą i urokiem.

Narodziny wnuka to radosne święto i spieszę z gratulacjami! Niech dziecko zawsze tylko cię cieszy i nie przynosi żalu do domu! Życzę Ci zdrowego i szczęśliwego dorastania!