Gratulacje z okazji św. Mikołaja

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Przygotowaliśmy wybór najszczerszych gratulacji na Mikołajki z głębi serca, abyś mógł wyrazić swoje uczucia w najlepszy możliwy sposób.

Od dzieciństwa przyszły nam jasne wakacje. Św. Mikołaj Cudotwórca da małym dzieciom garść upragnionych słodyczy, ale dla dorosłych – duchową radość. Dziś życzę wszystkim i wszystkim całej góry zdrowia, torby uśmiechów, morza doskonałego nastroju. Przyjaciele, koledzy, partnerzy… Wszyscy – bądźcie szczęśliwi! Wesołego Mikołaja!

Ten zimowy dzień jest niezwykły. To niezwykłe, że w tym dniu czcimy św. Mikołaja. Dobroć Mikołaja Cudotwórcy stała się sławna na całym świecie, pamiętaj też o nim! Gratulujemy Wam święta, w dniu Św. Mikołaja Przyjemnego! Żyj szczęśliwie!

Mówią, że w Mikołajki spełniają się marzenia ludzi. Z głębi serca życzę Ci tego, Tak jak miłość i piękno. Niech świat wypełni się pięknem – Bezgraniczne szczęście, dobroć, Niech oczy lśnią jasnym światłem, Pokój w sercu i pokój w duszy.

Oczekujesz cudów? Wiara w niezwykłość wielokrotnie ożywiała ludzi. Uwierz legendom również w tym dniu. Szczęśliwego Dnia Świętego Mikołaja! Módlcie się przy jego ikonie.Niech spełnią się najlepsze nadzieje!

Mikołajki to święte święto, dzień, w którym należy zapomnieć o wszystkich niepowodzeniach i kłopotach oraz pamiętać o prostej idei, że cuda zdarzają się wszędzie i bez przerwy. Bądź szczęśliwy, wesołych świąt!

Szczęśliwego Mikołaja. Niech w te święta wydarzy się dobry cud, niech twoje serce znajdzie nadzieję i niech twoja dusza uwierzy w magię. Życzę dobra i miłości, spokoju i szczęścia, zdrowia i harmonii, pomyślności rodzinnej i nieugaszonego światła radości w życiu.

W ten zimowy dzień obchodzimy Mikołajki, tego święta wyczekują wszystkie dzieci, bo dobry Mikołaj wkłada słodycze pod poduszki. Radość dla dorosłych to uśmiech ich dzieci, więc niech w każdym domu znajdzie się miejsce na ten mały cud.

Gratulacje z okazji Dnia Świętego Mikołaja – święta, w którym spełniają się wszystkie ukochane marzenia. Serdecznie życzymy Wam Kochani zdrowia, życzliwości, radości i wielkiej łaski duchowej. Szczęście, życzliwość i harmonia dla Ciebie i Twoich rodzin!

Zimowy dzień. Dusza czeka na cuda i odnowienie. Nicholas the Wonderworker wie, jak robić bezprecedensowe rzeczy. W ten zimny dzień sprawdź, jak gorące jest Twoje serce. Otwórz się na magię! Wesołych Świąt!

Jaki piękny dzień dzisiaj, padają płatki śniegu, czai się wiatr i wszystko jest przesiąknięte magią. Wszystko dlatego, że przybyło do nas jedno z najbardziej ukochanych i czczonych świąt zarówno dorosłych, jak i dzieci – Dzień św. Mikołaja Cudotwórcy.Wszystkie dzieci ochoczo zasnęły dzień wcześniej, czekając na radosny poranek, kiedy pod poduszkami znajdą przeróżne słodycze, niespodzianki i prezenty. A dorośli, nawet najbardziej sceptyczni, w głębi duszy mieli nadzieję, że w ich życiu może wydarzyć się cud. Musisz wierzyć w bajkę, zawsze wierz, niezależnie od wieku i trudów życia, a wtedy bajka zapuka do twojego okna, w najbardziej nieoczekiwanym momencie. I wniesie w Twoje życie prawdziwe, proste szczęście, wielką miłość, pasję, czułość i inspirację. Śnij, śnij. Rzeczywiście, bez nadziei i wiary bardzo trudno jest egzystować w serii szarej codzienności. Gratuluję Wam uroczystości św. Mikołaja i życzę wszystkiego najlepszego!

Niech ten dzień i zawsze Święty Mikołaj obdarza wasze serca życzliwością i czułością. Niech wszystkie marzenia spełnią się dzięki modlitwie i duszom przepełnionym bezgraniczną miłością do bliskich. Niech święta wiara napełni świat dobrocią, szczęściem i jasnymi uczuciami. Niech magia tej nocy otoczy wszystkie domy uśmiechem, miłosierdziem i wygodą. Niech Święty Mikołaj pobłogosławi Cię za nowe osiągnięcia i przedsięwzięcia.

O tej godzinie wszystkie rodziny prawosławne obchodzą specjalne, ważne i najbardziej magiczne święto w roku – Dzień św. Mikołaja Cudotwórcy. O tak jasnej godzinie przyszliśmy do Twojego domu, aby pogratulować Ci tego wydarzenia i życzyć pomyślności Twojemu domowi. Niech będzie jak pełna filiżanka lub róg obfitości. Życzymy, aby Twoja rodzina była najsilniejsza i najbardziej przyjazna. Aby każdy z Was doceniał innych i szanował, aw zamian czuł to samo. Bądźcie uważni na siebie, starajcie się nie tylko słuchać siebie nawzajem, ale także słyszeć, rozumieć, dzielić się wszystkimi uczuciami, problemami, niepokojami i smutkami. W końcu dla ludzi najważniejsze jest wsparcie. Niech dziś każdy z Was złoży życzenie i wspólnie pomodlimy się do św. Mikołaja Przyjemnego o jego spełnienie. W swoje wakacje na pewno usłyszy nasze modlitwy. Niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia, bądź szczęśliwy i wzajemnie kochany!

Szczęśliwego Mikołaja! Chciałbym, żeby Święty Mikołaj włożył do pozostawionej przez Ciebie skarpetki coś ważnego i niezapomnianego. Cóż, my z kolei przygotujmy i zagrajmy jakąś scenę dla Mikołaja Cudotwórcy.

Gratuluję z okazji św. Mikołaja, życzę, aby w Twojej duszy zawsze żyła wiara i posłuszeństwo, a wtedy anioły-pomocnicy spełnią wszystkie Twoje upragnione pragnienia, a los przedstawi te najbardziej wyczekiwane prezenty. Życzę, aby każdy poranek Twojego życia był rozświetlony jasnym światłem słonecznym, uśmiechami najbliższych i czystością myśli na nadchodzący dzień.

Szczęśliwego Mikołaja! Życzę słonecznego nastroju, doskonałego zdrowia, dużo dźwięcznego i radosnego śmiechu. Niech spełnią się wszystkie życzenia i nadzieje! Radość, miłość, szczęście i długo wyczekiwane słodycze pod poduszką!

Gratulujemy zbliżającego się dnia św. Mikołaja i życzę zdobycia duchowej siły, która pomoże Ci przetrwać w każdej trudnej sytuacji i nie załamać się. Życzę też, aby Nikołaj przyniósł dzieciom więcej słodyczy – bo na nie zasługują. Oby twoje dzieci nigdy cię nie denerwowały i dawały tylko czystą dziecięcą miłość i radość z prostego bytu.

Szczęśliwego Mikołaja! Niech ten dzień będzie naprawdę najszczęśliwszy w serii szczęśliwych dni! Szczęście dla Ciebie przez cały rok ciągłe i ogromne! Wesołych świąt!

Spokój i radość w święta, Żyć z wdziękiem, z jasną duszą. Dobro, natchnienie, komfort, ciepło, Życie, aby było jasne i jasne.

Święty Mikołaj odwiedza nasze domy, aby ludzie uwierzyli w bajki. W końcu wierząc w bajkę, stajemy się milsi, bardziej miłosierni i uważni. A dzisiaj, w cudowne coroczne wakacje, życzę dużo, dużo szczęścia, ciepła, powodzenia i radości. Niech Święty Mikołaj w magiczny sposób spełni wszystkie Twoje pragnienia. Niech wszystkie dobre intencje zamienią się w rzeczywistość. Módl się do św. Mikołaja, a zapewni ci zdrowie, dobrobyt i dobre samopoczucie. Uwierz w magię i zrób to sam.Żyj uczciwie, słusznie, zapomnij o wszystkich zniewagach, czyń dobro ludziom, a wróci to do ciebie stokrotnie.

Święto św. Mikołaja pochodzi z dzieciństwa i zawsze pachnie dzieciństwem. Ile ciepłych, niezapomnianych, bajecznych i wspaniałych wspomnień z tego święta. Dziś do naszych drzwi puka jasna uroczystość św. Mikołaja. Niech przyniesie więcej smakołyków dla małych dzieci, a pojednania, szczęścia i dobrego humoru dla dorosłych. Życzymy wszystkim dobrego zdrowia, spokoju, wielkiego szczęścia, radości i uśmiechu. Niech ten mroźny dzień zamrozi wszelkie zło i nieszczęścia. W święto św. Mikołaja, z prezentami, przy szczęściu i szczęściu. Pozwól zabawie trwać przez długi czas i pozostaw ciepłe wspomnienie w Twojej pamięci.

Serdeczne gratulacje z okazji Mikołajek

Duszny
gratulacje z okazji św. Mikołaja

Gratulacje z okazji Mikołajek! To święto miłości i ciepła! W tym dniu nawet dorośli zaczynają wierzyć w cuda, a dzieci czekają na poranek zajrzyj pod poduszkę lub magiczny pantofel, tak miło jest znaleźć w nim prezenty. Niech te święta wypełnią Twój dom szczęściem, ciepłem i miłością, a Twoje życie będzie jaśniejsze! Wesołych świąt!

Śnieżka chrzęści pod stopami. Z grubą torbą św. Mikołaj chodzi po ulicach, po cichu wnikając do domów i zostawia prezenty dla posłusznych dzieci. W to wierzą nasze dzieci. I niech ta wiara w magię na długo pozostanie w ich sercach. A my, dorośli, idziemy na zakupy, kupujemy coś pysznego. W końcu to wakacje! Serdecznie gratuluję św. Mikołaja! Życzę dobrego zdrowia, powodzenia we wszystkim. Niech spełnią się wszystkie Twoje upragnione marzenia, niech sukces towarzyszy Ci we wszystkim. Życzę zdrowia, wielkiej wzajemnej miłości i szczerego ciepła. Niech w Twojej rodzinie zapanuje pokój i szczęście. Dobrobyt, komfort i dobrobyt dla Ciebie!

Przyszliśmy dziś do twojego domu, aby pogratulować ci dobrego, miłego i jasnego święta dla wszystkich prawosławnych, św. Mikołaja. Istnieje przekonanie, że w tym dniu spełnią się wszystkie szczere życzenia ludzi, które pochodzą z samej duszy. Śpieszymy życzyć Twojej rodzinie wielkiego szczęścia, pokoju, pomyślności, ognistej miłości, pełnego wzajemnego zrozumienia. Życzymy, abyście zawsze o siebie dbali, okazywali swoją czułość, czułość i uwagę. Bądź zdrowy i radosny. Zbieraj się częściej w swoim silnym kręgu rodzinnym. Jest to szczególnie ważne w mroźne zimowe wieczory, kiedy za oknem pada śnieg, wieje zimny wiatr przenikający całe ciało na wskroś. A w domu panuje życzliwość, ciepło, wygoda i dobry nastrój. Niech niebo utrzyma twoją rodzinę, a Mikołaj Cudotwórcy spełni twoje pragnienia. Gratulacje!

Szczęśliwego Mikołaja.Niech dobrobyt i spokój zagoszczą w Twoim domu, niech Twoi drodzy ludzie będą szczęśliwi, zdrowi i samowystarczalni!

Gratulacje z okazji Dnia Świętego Mikołaja, święta radości i hojnych prezentów. Życzę Ci znaleźć pod poduszką pyszną tabliczkę czekolady i dobre życzenia, dzielić się radością i zabawą z najbliższymi, wypełnić swój dom świątecznym komfortem i promiennym szczęściem.

Z całym ciepłem i szczerością gratuluję jasnego święta zimowej bajki, jednego z najjaśniejszych i najradośniejszych świąt. Każde dziecko ma nadzieję na mały cud i czeka na niego. Ale nie tylko dzieci cieszą się z tego święta – każdy z nas wierzy w realizację upragnionego marzenia, które może zrobić tylko św. Mikołaj. My, dorośli, musimy zadbać o to, aby to święto pozostawiło miłe wspomnienie w duszach dzieci, zasiało ziarno miłości do bliźniego, szacunku dla przeszłości. Życzę Ci rodzinnego ciepła, spełnienia dziecięcych marzeń, spokoju, pomyślności, rodzinnego komfortu i ciepła.

Szczęśliwego Mikołaja! W dniu tego świętego życzę miłosierdzia, wytrwałości, cierpliwości. Bądźcie dla siebie mili i uprzejmi. Wesołych świąt!

Z jego przybyciem każdy z nas ma nadzieję na jakiś mały cud, urzeczywistnienie upragnionego marzenia, którego może dokonać tylko święty. W tym dniu najbardziej czekają dzieci: kładą się wcześniej spać, stają się bardziej posłuszne, aby rano się obudzić, wkładają rękę pod poduszkę i stamtąd dostają prezent lub patyk.

Gratulacje z okazji Dnia Świętego Mikołaja – jednego z najjaśniejszych i najradośniejszych świąt całego narodu chrześcijańskiego.

Szczęśliwego Mikołaja. Niech twoje serce uwierzy w cud w te święta, a twoje oczy na pewno to zobaczą. Życzę zdrowia Tobie i Twojej rodzinie, życzę wielkiego szczęścia i hojnej radości. Niech św. Mikołaj oprócz słodyczy da dobrą nadzieję i klucz do świata upragnionych marzeń, radosnych emocji, pomyślnych dni.

Święty Mikołaj Cudotwórca słynie z tego, że zawsze przychodzi z pomocą wszystkim cierpiącym, ze swojej bezgranicznej dobroci i czystości. Dziś ten Święty ma święto i właśnie w tym dniu, nie bojąc się zimowych przymrozków i zimna, schodzi na ziemię, aby każdemu dziecku przynieść prezent, a każdemu dorosłemu dać nadzieję. To święto stało się dniem ciepła i magii. W takiej godzinie nawet dorosły w głębi duszy ma nadzieję na cud i spełnienie swego najukochańszego, najskrytszego pragnienia. Niech to święto i św. Mikołaj napełnią wasze domy ciepłem i wygodą, wasze dusze światłem i dobrocią, wasze serca miłością, a ciała zdrowiem. Niech przyniesie każdemu z Was wielkie szczęście i szczęście. Gratulacje z okazji święta – Mikołajki.

Teoretycznie każda okazja będzie dobra, abyście mogli się nawzajem zapamiętać, pogratulować i życzyć dobra i szczęścia. Niech dziś dla nas z tej okazji będzie Dzień św. Mikołaja Cudotwórcy! Niech w tym dniu radość i prawdziwe szczęście wkroczą w Twoje życie i nigdy więcej Cię nie opuszczą! Wesołego Mikołaja!

Niech Święty Mikołaj wniesie do Twojego domu dużo radości, życzliwości i komfortu! Niech to jasne święto będzie wypełnione tylko radością, miłymi niespodziankami i magią! Życzę Świętego Mikołaja, aby pomógł spełnić wszystkie Twoje marzenia!

Szczęśliwego Mikołaja. Niech ten dzień będzie prawdziwym świętem dzieciństwa z uśmiechami najbliższych, pysznymi słodyczami, dobrymi nadziejami i ulubionymi filmami. Życzę zdrowia i siły, radości i inspiracji. I niech św. Mikołaj prześle miłość i szczęście twojej rodzinie.

Wszystkim ludziom z dobrą duszą i czystym sumieniem gratuluję z okazji Dnia Św. Mikołaja Cudotwórcy! Z całego serca życzę spełnienia najbardziej niesamowitego marzenia, najjaśniejszych nadziei, krystalicznie czystych pragnień! Niech zdarzają się cuda, dobroczynność i miłość! Pomagajcie i kochajcie się nawzajem!

W ten naprawdę cudowny dzień, dzień św. pędź do życia, bądź uczciwy wobec siebie i ludzi, aby czynić naprawdę dobro, a nie dążyć do bogactwa, ale cieszyć się pełnią życia i wierzyć w cuda.

Proszę przyjąć moje gratulacje z okazji wielkiego i starożytnego święta św. Mikołaja. Niech zachowa twoje dzieci i twój dom. Życzę, aby w ciągu najbliższego roku Twoje samopoczucie tylko rosło i mnożyło się. Niech Święty Mikołaj wypełni Twój dom miłością i radością oraz uratuje Cię od kłopotów i zniszczenia.

Ten Mikołajkowy Dzień będzie pełen dobroci i miłych niespodzianek! Życzę spokoju, harmonii i dobrobytu zawsze w Twoim domu! Niech ten zimowy dzień przyniesie szczęście i dobry nastrój!

Gratulacje z okazji św. Mikołaja – patrona żeglarzy. Pragniemy, aby wszyscy, którzy są teraz na morzu, byli w pokoju i nie bali się żywiołu wody, a fale były dla nich miłosierne. Niech twoi krewni czekają na ciebie, wierząc w twoje zwycięstwa.

Niewiele jest osób na świecie, które stały się sławne dzięki swojej szerokiej duszy i dobroci. Uważa się, że dobro należy czynić potajemnie, bez gloryfikowania swoich dobrych uczynków. Ale św. Mikołaj Cudotwórca był zbyt silny. Módlcie się w to święto, aby spełniły się wasze marzenia. Wesołych Świąt!

Najlepsze gratulacje z okazji św. Mikołaja w prozie

Wesołego Mikołaja

Święty Mikołaj Cudotwórca – oznacza to, że w tym dniu musisz rozświetlić swoje najlepsze nadzieje. Módl się z wdzięcznością za to, co już się spełniło i co już istnieje.I niech w życiu czekają na Ciebie tylko magiczne prezenty! Wesołego Mikołaja!

W Mikołajki życzę radosnej radości duszy i dobrej nadziei serca, przytulnych rodzinnych wieczorów i ciepłych spotkań z przyjaciółmi, miłych prezentów i kolorowych emocji, szczęśliwych chwil i łaska w domu.

Gratulacje z okazji Dnia Świętego Mikołaja – jednego z najjaśniejszych i najradośniejszych świąt całego narodu chrześcijańskiego. Wraz z jego przybyciem każdy z nas liczy na jakiś mały cud, urzeczywistnienie upragnionego marzenia, którego może dokonać tylko święty. W tym dniu najbardziej czekają dzieci: kładą się wcześniej spać, stają się bardziej posłuszne, aby rano się obudzić, wkładają rękę pod poduszkę i stamtąd dostają prezent lub patyk. Niech dobry Święty Mikołaj przyniesie Twojej rodzinie szczęście, ciepło, szczerość i miłość.

Proszę przyjąć moje serdeczne gratulacje z okazji jasnego święta św. Mikołaja Cudotwórcy! Niech Święty Mikołaj przyniesie dobrobyt i harmonię, dobre zdrowie i proste ludzkie szczęście do twojego domu! Życzę, aby marzenia się spełniały i dobre, radosne cuda zdarzały się częściej!

Szczęśliwego Mikołaja! Niech każda chwila tego pięknego dnia wypełni się szczęściem i radością. Niech dusza będzie lekka i lekka, aw domu – ciepła i przytulna. Nikołaj zadowoli długo oczekiwanymi prezentami, krewni i przyjaciele będą otoczeni opieką i uwagą. Uśmiechnij się, baw się dobrze, bądź szczęśliwy i pełen energii. Pokój i dobrobyt, zdrowie i dobre samopoczucie.

Szczęśliwego Mikołaja! Niech w każdym domu panuje pomyślność, proszę o przytulną atmosferę pełną pozytywności i śmiechu. Dobre dla Ciebie, szczęście i miłość, ciepłe rodzinne spotkania i długo wyczekiwane słodycze pod poduszką.

Z całego serca życzę spełnienia Twoich marzeń. Szczęśliwego Mikołajka! Spokój, szczęście, życzliwość!

Szczęśliwego Mikołaja. Niech twoje serce szczerze wierzy w cud, niech w twoim życiu stanie się jakaś magia, niech te święta będą pełne jasnych emocji, wspaniałych prezentów, uwagi drogich ludzi i blasku prawdziwego szczęścia.

Dzień Świętego Mikołaja to wspaniałe święto obchodzone w wielu częściach naszej planety. Tak więc dziś wieczorem Nikołaj zachwyci śpiące dzieci swoimi wizytami. Życzę, aby Nikołaj na pewno zajrzał do twojego domu i obdarzył magią cudu i wieloma różnymi gadżetami. Weź dużą poduszkę, inaczej wszystko może się nie zmieścić.

W dzień św. Mikołaja życzę raju na ziemi, Niech Święty pomoże Ci w tym trudnym życiu.

Serdecznie gratuluję Wam Mikołaja – jednego z najjaśniejszych i najradośniejszych świąt całego narodu chrześcijańskiego. Wraz z jego przybyciem każdy z nas liczy na jakiś mały cud, urzeczywistnienie upragnionego marzenia, którego może dokonać tylko święty. Obchodząc święto dobrego opiekuna dzieci, a także wszystkich pokrzywdzonych i potrzebujących, liczymy na jego pomoc i opiekę. Czekają na niego miliony dzieci i dorosłych na całym świecie, bo oprócz prezentów wnosi do każdego domu radość, nadzieję i miłość. Nie zapominaj, że każdy z nas, dorosłych, jest rodzajem asystenta Mikołaja. Drodzy dorośli! Podziel się swoją miłością i zrozumieniem. Okazuj swoim sąsiadom hojność, poświęcenie i bezinteresowność, pomóż im poczuć radość z wakacji. Pomóż, aby ten naprawdę bajeczny dzień otrzymał upragnione prezenty nie tylko dla twoich dzieci, ale także dla tych, które zostały pozbawione losu. Niech dobry Święty przyniesie szczęście i dobrobyt waszym rodzinom.

Wszystkim gratuluję święta – dnia św. Mikołaja Cudotwórcy! Życzę każdemu z Was, aby w tym dniu otrzymał dobre wieści od św. Mikołaja i koniecznie podaruj sobie prezent pod poduszkę. Niech dobroć i wrażliwość tego świętego będą nieodłączną częścią nas wszystkich! Czyń cuda dla innych, a cud na pewno ci się przydarzy!

Jedno z najwspanialszych świąt – dzień św. Mikołaja – zapukało do drzwi. Tego grudniowego poranka chcę ci szczerze pogratulować, przyjacielu! Niech Mikołaj Cudotwórca spełni Twoje najskrytsze pragnienie.Życzę Ci wspaniałego zdrowia, więcej wielkich uśmiechów, powodzenia i spokoju w Twojej duszy. Bądź szczęśliwy. Dobre samopoczucie w domu i jasne osiągnięcia życiowe!

Szczęśliwego Mikołaja. Życzę, abyście żyli i kochali słodko, szczerze wierzyli w cud i czekali, aż to się stanie.

Szczęśliwego Mikołaja! Niech dziś w Twoim życiu rozpocznie się nowa historia, w której będzie radość i szczęście, uśmiechy i piosenki, krewni i przyjaciele, słodkie chwile miłości i szczęśliwe chwile z rodziną.

Gratulujemy z okazji Dnia Świętego Mikołaja i życzę obudzenia się rano ze wspaniałym nastrojem i jasnym oczekiwaniem, ze szczerymi uczuciami i oczekiwaniem na szczęście. Życzę, aby dzień był piękny i ciekawy, a wieczór nadawał kameralnej atmosfery rodzinnego wypoczynku i dobrej radości.

Wiemy, że Mikołaj Cudotwórca jest świętym. W Europie w to święto daje prezenty dzieciom, schodząc do nich z nieba. W Rosji to święto przypomina nam, że mamy obrońcę – św. Mikołaja. Zapamiętaj ten dzień o nim. Wesołych świąt!

Jeśli potrzebujesz pomocy, pomódl się do św. Mikołaja Cudotwórcy. Na pewno ci pomoże. W końcu wiara czyni cuda, a św. Mikołaj ma niesamowitą moc, która może pomóc każdemu z nas. Wesołych Świąt! Uwierz w cuda!

Niech Święty Mikołaj zawsze chroni cię przed kłopotami, daje zdrowie na wszystkie lata, pomaga we wszystkim. Chroni twoje dzieci i daje im prezenty Na trudnej życiowej ścieżce Nie odejdzie Ty masz kłopoty. Niech radość i pokój zapanują pod twoim dachem. Módl się do Mikołaja, a on zawsze usłyszy.

Święty Mikołaj przez całe życie pomagał potrzebującym, ciężarem dobroci i wiary. Niech św. Mikołaj wniesie w Twoje życie spokój, dobroć, radość i zdrowie. Życzę powodzenia i radości nie tylko dzisiaj, ale przez cały rok.

Najcieplejsze gratulacje z okazji Mikołajek z głębi serca

Wesołego Mikołaja do łez

Szczęśliwego Mikołaja! Gratulujemy tego święta, życzymy, aby św. ty, wiara w najlepszych, szczęście, dobrobyt!

Dzisiaj jest święto dla dzieci i jasnych dusz. Mikołaj Cudotwórca myśli przede wszystkim o nich. Módl się! Pomyśl życzenie! Dziękuj za wszystkie dary życia. W tym dniu z nieba zstępuje wielki czarodziej. Wesołych świąt, przyjaciele!

Mikołaj Cudotwórca jest szanowaną postacią w kościołach prawosławnych i katolickich.W końcu zawsze wie, kto zasługuje na miłe prezenty, a kto musi przemyśleć swoje zachowanie. Życzę Wam tylko miłych niespodzianek pod poduszką. Ale najlepszym z nich będzie dobry świąteczny nastrój i bajeczne emocje.

W Mikołajki szczerze życzę jasnego szczęścia i dobrej drogi do sukcesu, spełnienia upragnionych pragnień i szczerych nadziei, niesamowitego szczęścia w życiu i prawdziwej miłości, doskonałego zdrowia i domu komfort.

W Mikołajki niech spłynie na Ciebie łaska i światło, które rozproszy nawet najgęstszą ciemność. Chciałbym, żeby w rodzinie zawsze żyło zrozumienie, a miłość królowała. Niech wszystkie dni będą jasne, a nastrój doskonały.

W grudniu jest jedno święto, które jest naprawdę najbardziej magiczne, cudowne i bajeczne – jest to Dzień Św. Mikołaja Przyjemnego. Z jaką niecierpliwością wszystkie dzisiejsze dzieci zaglądają pod poduszki, zaglądają do butów, mając nadzieję na znalezienie długo wyczekiwanych prezentów i słodkich smakołyków. A dorośli łatwo zarażają się tą magią, a także zaczynają wierzyć w spełnienie swoich marzeń. Dzisiaj z całego serca pragnę wam pogratulować tego święta. Chcę, aby w taki dzień przydarzył ci się prawdziwy cud, aby św. Mikołaj usłyszał twoje pragnienia i je spełnił. Niech dziś jak w prawdziwej bajce cicho skrzypią drzwi twojego domu, wejdą do nich i będą żyć wiecznie, powodzenia, powodzenia, pomyślności, stabilności finansowej, harmonii, spokoju, życzliwości, ciepła i wygody.Zawsze znajdź powody do zabawy, bo szczery uśmiech przedłuża nam życie. Szczęście dla ciebie i wzajemna miłość. Wesołych świąt.

Rosjanie obchodzą Mikołajki od wielu stuleci i nie tylko w Rosji ten święty człowiek jest sławny, ale także w prawie każdym kraju na naszej planecie. Gdzieś jest nazywany Świętym Mikołajem, gdzieś Świętym Mikołajem, dziesiątki różnych imion, ale wszystkie te postacie to tylko prototyp Świętego Mikołaja Cudotwórcy, który spełnia życzenia dorosłych i dzieci. W tej magicznej godzinie pragnę życzyć Ci spełnienia wszystkich Twoich pragnień. Aby wszystko się udało, poproś Nikołaja o pomoc w występie, szczerze pomódl się do niego i powiedz mu, czego chcesz. Jeśli wierzysz w cud, to cud na pewno ci się przydarzy. Życzę dobrej zimy i dobrego nastroju. Aby było ciepło nie tylko w domu, ale także w twojej duszy. Aby zawsze mieć blisko siebie i pożądanych ludzi. Życzę Ci inspiracji i pełnej czci miłości, zdrowia i wewnętrznej harmonii. Wesołych Świąt!

Proszę przyjąć moje szczere gratulacje z okazji Dnia Świętego Mikołaja. To jasne i radosne święto, pełne rodzinnego ciepła i szczególnego podziwu. Święty Mikołaj jest jednym z najbardziej czczonych świętych chrześcijańskich, którego imię kojarzy się z miłosierdziem, współczuciem, sprawiedliwością i hojnością. Od dawna uważany jest za patrona dzieci i ubogich, najbardziej potrzebujących miłości i troski. Niech to święto zostanie zapamiętane przez wszystkich z miłymi niespodziankami, dobrym nastrojem, prezentami i wyjątkowymi wrażeniami. Niech modlitwa św. Mikołaja zawsze chroni nas wszystkich i nasze rodziny. Niech w każdym domu zapanuje dobrobyt i harmonia. Życzę wszystkim dobrego zdrowia, spokoju i radości.

Szczęśliwego Mikołaja. Życzę zdrowia, spokoju, szczęścia, miłości, nadziei, powodzenia i pomyślności. Niech w tym dniu wiara serca stanie się silniejsza, a twoje życie jaśniejsze i bardziej niesamowite!

Szczęśliwego Mikołaja. Pragnę żyć w harmonii i pokoju, pragnę obdarzać bliskimi miłością i troską, pragnę wpuścić radość i natchnienie do mojego serca. Niech Święty Mikołaj chroni ciebie, twoją rodzinę, niech twoja dobra dusza zawsze mówi ci, abyś działał szlachetnie i żył szczęśliwie!

Szczęśliwego Mikołaja! Życzę siłom niebiańskim wsparcia. Niech Święty Mikołaj wniesie dobro i pokój, harmonię i dobrobyt do twojego domu.

Szczęśliwego Mikołaja! Życzę bogactwa i zadowolenia, pogodnych dni, życzliwości, jasności wokół, spokoju w rodzinie, silnych relacji z bliskimi, dobrego zdrowia i słonecznej miłości.

Magiczny i długo oczekiwany dzień – Mikołajki. W te święta usłyszy i zrozumie wszystkie nasze prośby i pragnienia … Musisz tylko modlić się i szczerze prosić, z całego serca, z żarliwością kochającego i spragnionego serca! Chcę życzyć pomyślności, być zdrowym i szczęśliwym, kochać i być kochanym!

Niech patronat św. Mikołaja wniesie dobro do twojego domu, wzajemne zrozumienie dla twojej rodziny. Niech wokół Ciebie zapanuje harmonia, niech komfort i ciepło ogrzeją Twoją duszę. Niech dobroć żyje w sercu, aby dać ją swojej rodzinie i przyjaciołom. Wesołych Świąt!

Szczęśliwego Mikołaja! Niech cud św. Mikołaja przejdzie przez żaden dom i napełni serca wszystkich dzieci szczególną radością. Oddajmy nasze ciepło i uwagę tym, którzy zostali pozbawieni losu, bo wszyscy czekają dziś na wakacje. Niech dobroć i miłosierdzie zjednoczą kraj dla szczęścia naszych dzieci. Niech św. Mikołaj zainspiruje Cię do czynienia dobrych uczynków w imię ojczyzny i niepodległego kraju! Z całego serca gratuluję Ci wakacji. Życzę Tobie i Twojej rodzinie dobrego zdrowia, szczęścia, życzliwości, radości i harmonii.

Mikołajki to cudowne święto, serdecznie gratulujemy, życzymy cudów, każdy z nas ma serca jak zapomniana świątynia, niech cudotwórca wypełni pustkę Zapłoną iskry dobroci i płomień rozkoszy, a my zawsze będziemy dążyć i przytulić się do pięknej divy. Uwierz, że pomoc zawsze zostanie wysłana do każdego, kto aspiruje do ognia hojności.

Gratulujemy z okazji Dnia Świętego Mikołaja i życzę, aby w Twojej duszy zawsze królowała wiara, pobożność, harmonia i nadzieja. Niech aniołowie podążają za tobą nieubłaganie, chronią cię przed kłopotami i pomagają w dobrych uczynkach. Niech te święta napełnią Twoje serce szczęściem i miłością.

Wesołych Świąt! Niech magia rozświetli Twoje życie i sprawi, że będzie szczęśliwa! Życzę wspaniałych wakacji i wspaniałego nastroju! Niech obfitość będzie we wszystkich dziedzinach! Wesołego Mikołaja!

Szczęśliwego Mikołaja, serdecznie gratuluję! Nie zapomnij postawić pantofelka za drzwiami na prezenty dzień wcześniej! Ale pamiętaj, teraźniejszość będzie tylko posłuszna! Nieposłusznym – pręty, jak głosi legenda. Niech Anioł Stróż swoimi skrzydłami chroni cię przed przeciwnościami losu! Niech los da ci bogactwo i dobrobyt!

Szczęśliwego Mikołaja! Życzę, aby w tym roku twoim postępowaniem kierowało tylko miłosierdzie i życzliwość, które jest ci dane od Boga. Nie zapominaj, że świat jest pełen prób i pokus, dlatego znajdź w sobie siłę do przezwyciężania wszelkich trudności i unikania wad. Niech Święty Mikołaj chroni Cię od kłopotów przez cały rok i pomaga Ci zwiększyć swoje osiągnięcia.

Szczere gratulacje z okazji św. Mikołaja z głębi serca

Polecane
gratulacje z okazji św. Mikołaja w prozie

Mój drogi człowieku, serdecznie gratuluję Ci najbardziej magicznego święta – Mikołajek. I oczywiście życzę wszystkiego najlepszego na tej ziemi. Bądź najszczęśliwsza osoba, niech miłość we wszystkich swoich przejawach zagości w Twoim sercu na zawsze, chcę, abyś poczuł tę miłość od wszystkich bliskich i bliskich Tobie, życzę Ci najciekawszych i przyjemnych wydarzeń oraz przypływu energii, inspiracji i zapału za różne osiągnięcia. Niech szczery uśmiech zabłyśnie na Twojej twarzy. W tak wyjątkowe wakacje nie mogę nie życzyć Ci, aby wszystkie Twoje marzenia, nawet te najbardziej nierealne, najskrytsze i globalne, spełniły się i przyniosły morze przyjemność i rozkosz!

Proszę przyjąć moje najszczersze i najzdolniejsze gratulacje z okazji tak wyjątkowego święta, Dnia Świętego Mikołaja. Gratuluję i życzę prawdziwego szczęścia. Szczęście bycia kochanym i kochanym, szczęście bycia zrozumianym, wysłuchanym.Szczęście z kochania życia ze wszystkimi jego zmianami i doświadczeniami. Szczęście bycia absolutnie zdrowym zarówno na ciele, duchu, jak i duszy. Życzę, abyście zawsze byli w świetnym humorze, czuli w sobie ogromną ilość energii, inspiracji i twórczych możliwości. Niech wszystkie marzenia, które do tej pory żyją tylko w twoich fantazjach, w tak magiczny dzień, zostaną usłyszane w niebie i spełnią się. Jesteś dobrym człowiekiem i zasługujesz tylko na miłe niespodzianki losu, ciekawe spotkania i życzliwość. Wszystkiego najlepszego, niech Święty Mikołaj Cudotwórca stanie się Twoim patronem i obrońcą.

Wszystkie dzieci i dorośli, którzy w tym roku zachowywali się dobrze, na pewno otrzymają za to nagrodę od św. Mikołaja. Dzieciaki dostaną pod poduszki słodycze i prezenty, a dorośli dobry nastrój, szczęście i szczęście.

Wspaniała uczta św. Mikołaja wypełnia domy magią i baśniami. Dlatego życzę Wam magicznych dni i cudownych nocy. Ścieżka tej nocy św. Mikołaja da Ci nie tylko słodycze, ale i prawdziwą bajkę; i niech ta bajka trwa przez cały rok, aż do następnej parafii św. Mikołaja!

Niech Twój dzień rozświetli się światłem, wypełni Twoją duszę i serce nadzieją i ciepłem. Niech Twoja aura wypełni się wdziękiem, a oczy optymizmem. Niech Święty Mikołaj patronuje twojemu przeznaczeniu i daje szczęście.

Święty Mikołaj puka do twoich drzwi! Wesołych Świąt! Mam nadzieję, że przez cały rok byłeś dobry i posłuszny? Pospiesz się i zajrzyj do świątecznej skarpety, zawsze czekają na Ciebie prezenty! Życzę wspaniałego wieczoru, promiennych uśmiechów i dobrej zabawy! Niech szczęście i zdrowie nigdy nie opuszczają Twojego domu! A w drodze do sukcesu cudotwórca Święty Mikołaj zawsze Cię chroni!

Szczęśliwego Mikołaja! Silna wiara! Niech święto przyniesie: uzdrowienie duszy, cudowne moce przeciwstawiania się złu, miłość i dobroć. Niech serce każdego otwiera się na Pana. Wszechogarniające ciepło i światło!

Niech w tym magicznym dniu czeka na Ciebie morze cudów i przygód, a Święty Mikołaj, niczym dżin, spełni Twoje ukochane marzenia i pragnienia!

Szczęśliwego Mikołaja! Niech przyniesie Ci nowe przyjemne odkrycia, dobre zdrowie, spokój i ciepło w domu.

Szczęśliwego Mikołaja. Życzę wszystkim Twoim bliskim zdrowych i naładowanych światłem radości od Ciebie, życzę harmonii w rodzinie i powodzenia w pracy, życzę pomyślności w życiu i powodzenia w całej pracy. Niech Święty Mikołaj chroni cię przed wszelką zazdrością i gniewem, niech w twoim życiu będzie wiele jasnych kolorów szczęścia i wcale nie będzie smutku.

Szczęśliwego Mikołaja. Życzę Nikołajczykowi, aby dał zarówno słodycz i nadzieję, jak i cud. I niech serce kocha, a dusza czeka na bajki i noworoczne przygody.

W te cudowne wakacje życzę dobrej, prawdziwej miłości i zawsze dobrego nastroju. Życzę Ci, aby spełniło się Twoje najskrytsze marzenie, a wiara nigdy nie opuści Twojego domu ani serca.

Dla wszystkich dzieci, które w tym roku dobrze się zachowywały, św. Mikołaj przygotował już prezenty. Wie, kto był posłuszny i podobał się rodzicom, wie, kto zasłużył na jaki prezent. Obyś rano miał tylko miłe niespodzianki pod poduszką!

Zbliża się Dzień Świętego Mikołaja! Niech Twoje przeznaczenie poprowadzi Cię na właściwą ścieżkę, która zaprowadzi Cię do najbardziej niesamowitych odkryć. Życzę szczęścia i miłości, dobrego zdrowia i niewytłumaczalnej długowieczności.

Wesołych Świąt! Niech Mikołaj Cudotwórcy odpowie na twoje modlitwy i niech wszystko w życiu zawsze okaże się cudowne! Niech wiara w cud pomoże przezwyciężyć wszelkie przeszkody, da nadzieję, wzbudzi zaufanie do pomyślnego wyniku waszych dobrych przedsięwzięć! Gratulacje św. Mikołaja w prozie

Gratulujemy miłego i magicznego święta – Mikołajek! Niech aktywny staruszek naładuje swoją energię na cały rok, włóż pod poduszkę nie zwykły cukierek – ale prawdziwy cenny wymarzony prezent. Niech grudniowe przymrozki nie ostudzą szczerej chęci tworzenia, życia, śmiechu i radości.A zamiecie śnieżne nie wydmuchną optymizmu z duszy i dobroci z serca.

Niech Nicholas the Wonderworker usłyszy w tym dniu wszystkie twoje aspiracje, ogrzeje twoją duszę, wzbudzi nadzieję. Twoje serce zostanie dziś otwarte na niekończącą się radość, prawdziwą miłość i cudowne, życzliwe cuda.

Gratulacje w dniu św. Mikołaja, Mikołaja Cudotwórcy, patrona podróżników, więźniów, sierot, dzieci. Niech jego święte modlitwy chronią cię przed ziemskimi problemami i nieszczęściami, pomagają zachować pokój, dobrobyt, dobrobyt i przyjaźń w twojej rodzinie.

Szczęśliwego Mikołaja! I życzę Ci, abyś poznał w swoim życiu jak najwięcej życzliwych ludzi. I że w twoim życiu byłoby tyle miłości, że chciałbyś ją obdarować innym.

Gratulacje z okazji Dnia Świętego Mikołaja i życzę Ci obudzenia wiary w dobry cud i osobistego upewnienia się, że jest szczęście i cuda się zdarzają. Niech to święto przyniesie ciepłe uśmiechy drogich ludzi, wielką nadzieję i niesamowite poczucie oczekiwania na prawdziwą magię.

Szczęśliwego Mikołaja. Życzę ci tylko jasnych smug w życiu, tylko dobrych ludzi w pobliżu, tylko dobrych uczynków. Życzę Mikołajowi Cudotwórcy pomocy w chwilach trudności i rozpaczy. Chciałbym, aby twoje serce zawsze wierzyło w cuda, a los usprawiedliwia wszystkie twoje nadzieje.