Gratulacje z okazji św. Mikołaja

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Przygotowaliśmy wybór najszczerszych gratulacji na Mikołajki z głębi serca, abyś mógł wyrazić swoje uczucia w najlepszy możliwy sposób.

Od dzieciństwa przyszły nam jasne wakacje. Św. Mikołaj Cudotwórca da małym dzieciom garść upragnionych słodyczy, ale dla dorosłych – duchową radość. Dziś życzę wszystkim i wszystkim całej góry zdrowia, torby uśmiechów, morza doskonałego nastroju. Przyjaciele, koledzy, partnerzy… Wszyscy – bądźcie szczęśliwi! Wesołego Mikołaja!

Ten zimowy dzień jest niezwykły. To niezwykłe, że w tym dniu czcimy św. Mikołaja. Dobroć Mikołaja Cudotwórcy stała się sławna na całym świecie, pamiętaj też o nim! Gratulujemy Wam święta, w dniu Św. Mikołaja Przyjemnego! Żyj szczęśliwie!

Mówią, że w Mikołajki spełniają się marzenia ludzi. Z głębi serca życzę Ci tego, Tak jak miłość i piękno. Niech świat wypełni się pięknem – Bezgraniczne szczęście, dobroć, Niech oczy lśnią jasnym światłem, Pokój w sercu i pokój w duszy.

Oczekujesz cudów? Wiara w niezwykłość wielokrotnie ożywiała ludzi. Uwierz legendom również w tym dniu. Szczęśliwego Dnia Świętego Mikołaja! Módlcie się przy jego ikonie.Niech spełnią się najlepsze nadzieje!

Mikołajki to święte święto, dzień, w którym należy zapomnieć o wszystkich niepowodzeniach i kłopotach oraz pamiętać o prostej idei, że cuda zdarzają się wszędzie i bez przerwy. Bądź szczęśliwy, wesołych świąt!

Szczęśliwego Mikołaja. Niech w te święta wydarzy się dobry cud, niech twoje serce znajdzie nadzieję i niech twoja dusza uwierzy w magię. Życzę dobra i miłości, spokoju i szczęścia, zdrowia i harmonii, pomyślności rodzinnej i nieugaszonego światła radości w życiu.

W ten zimowy dzień obchodzimy Mikołajki, tego święta wyczekują wszystkie dzieci, bo dobry Mikołaj wkłada słodycze pod poduszki. Radość dla dorosłych to uśmiech ich dzieci, więc niech w każdym domu znajdzie się miejsce na ten mały cud.

Gratulacje z okazji Dnia Świętego Mikołaja – święta, w którym spełniają się wszystkie ukochane marzenia. Serdecznie życzymy Wam Kochani zdrowia, życzliwości, radości i wielkiej łaski duchowej. Szczęście, życzliwość i harmonia dla Ciebie i Twoich rodzin!

Zimowy dzień. Dusza czeka na cuda i odnowienie. Nicholas the Wonderworker wie, jak robić bezprecedensowe rzeczy. W ten zimny dzień sprawdź, jak gorące jest Twoje serce. Otwórz się na magię! Wesołych Świąt!