Gratulacje z okazji urodzin 12-latek chłopczyk, dziewczynka

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Zrobiliśmy wybór pięknych gratulacji z okazji Twoich 12 urodzin, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin 12 lat chłopcu, dziewczynie w prozie, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Czas pogratulować najfajniejszemu chłopakowi. Bo wiem jak długo czekałeś na swoje urodziny. A teraz wreszcie przybył. Życzę uśmiechów. Codziennie wiele uśmiechów od krewnych, przyjaciół, kolegów z klasy. Życzę spełnienia twojego marzenia. Nie ma na świecie bardziej szczerych oczu niż twoje. Życzę Ci zawsze mocno wierzyć w sukces. I przez całe życie w duszy pozostać tym samym wesołym dzieckiem. Niech każdy dzień przyniesie Ci nowe przygody. Daj swoją nieostrożność wszystkim wokół. I niech mały cud przyjdzie do ciebie w twoje 12. urodziny, po którym zawsze będziesz wierzyć w cuda! Wszystkiego najlepszego!

Gratulacje dla cudownego chłopca. Życzymy, abyś zawsze pozostał tak żywy, energiczny i niestrudzony. Cały czas poznawać i podbijać świat, poznawać jego sekrety i odkrywać jego tajemnice. Życzymy, abyś wyrósł na silnego faceta, ku dumie ojca i radości matki. Wszystkiego najlepszego!

Córko, jesteś dla mnie najdroższą osobą na świecie.Dlatego życzę Wam wszystkiego najlepszego w te Wasze piękne urodziny! Niech życie nie skąpi dla Ciebie radości, a smutki i niepowodzenia Cię omijają!

Wspaniała randka – 12 lat, pozwala rozpocząć nowy świt, świt wielkich sukcesów i osiągnięć, świetne pomysły i doskonałe studia, radosny nastrój i zabawę z przyjaciółmi, pasjonujące zainteresowania i świetne zwycięstwa.

Niech te urodziny będą wypełnione zabawą, radością i pozytywnością! Życzę, aby spełniły się wszystkie marzenia, aby Twoje oczy świeciły szczęściem! Niech Twoja rodzina otoczy Cię miłością i troską! Życzę lojalnym przyjaciołom, jasnych dni i powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach!

Dzisiaj chcemy podarować Ci wiele uśmiechów i miłych słów z okazji Twoich dwunastych urodzin! Wszystkiego najlepszego, młody marzycielu! Życzymy, abyś nigdy nie rezygnował ze swojego marzenia i oby poprowadziło Cię na krótką drogę do szczęścia! Pragniemy, aby Twoje marzenia były pełne dobrych intencji i rodziły dobro! Niech Twoje marzenie przybliża się do Ciebie z każdym Twoim dobrym uczynkiem! Życzymy Ci zasnąć ze snem i obudzić się z myślami o nim! Niech twoje myśli będą jasne i czyste, a oczy pełne radości każdego ranka, popołudnia i wieczoru! Życzymy słonecznej pogody przez cały rok! Niech twoi rodzice radują się z twoich osiągnięć w nauce, niech twoi przyjaciele i dziewczyny szanują cię jako osobę, niech nauczyciele traktują cię uczciwie! Niech los wynagrodzi cię według twoich pustyń! Życzymy, abyś na zawsze pozostała młoda! Wszystkiego najlepszego!