Gratulacje z okazji urodzin 12-latek chłopczyk, dziewczynka

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Zrobiliśmy wybór pięknych gratulacji z okazji Twoich 12 urodzin, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin 12 lat chłopcu, dziewczynie w prozie, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Czas pogratulować najfajniejszemu chłopakowi. Bo wiem jak długo czekałeś na swoje urodziny. A teraz wreszcie przybył. Życzę uśmiechów. Codziennie wiele uśmiechów od krewnych, przyjaciół, kolegów z klasy. Życzę spełnienia twojego marzenia. Nie ma na świecie bardziej szczerych oczu niż twoje. Życzę Ci zawsze mocno wierzyć w sukces. I przez całe życie w duszy pozostać tym samym wesołym dzieckiem. Niech każdy dzień przyniesie Ci nowe przygody. Daj swoją nieostrożność wszystkim wokół. I niech mały cud przyjdzie do ciebie w twoje 12. urodziny, po którym zawsze będziesz wierzyć w cuda! Wszystkiego najlepszego!

Gratulacje dla cudownego chłopca. Życzymy, abyś zawsze pozostał tak żywy, energiczny i niestrudzony. Cały czas poznawać i podbijać świat, poznawać jego sekrety i odkrywać jego tajemnice. Życzymy, abyś wyrósł na silnego faceta, ku dumie ojca i radości matki. Wszystkiego najlepszego!

Córko, jesteś dla mnie najdroższą osobą na świecie.Dlatego życzę Wam wszystkiego najlepszego w te Wasze piękne urodziny! Niech życie nie skąpi dla Ciebie radości, a smutki i niepowodzenia Cię omijają!

Wspaniała randka – 12 lat, pozwala rozpocząć nowy świt, świt wielkich sukcesów i osiągnięć, świetne pomysły i doskonałe studia, radosny nastrój i zabawę z przyjaciółmi, pasjonujące zainteresowania i świetne zwycięstwa.

Niech te urodziny będą wypełnione zabawą, radością i pozytywnością! Życzę, aby spełniły się wszystkie marzenia, aby Twoje oczy świeciły szczęściem! Niech Twoja rodzina otoczy Cię miłością i troską! Życzę lojalnym przyjaciołom, jasnych dni i powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach!

Dzisiaj chcemy podarować Ci wiele uśmiechów i miłych słów z okazji Twoich dwunastych urodzin! Wszystkiego najlepszego, młody marzycielu! Życzymy, abyś nigdy nie rezygnował ze swojego marzenia i oby poprowadziło Cię na krótką drogę do szczęścia! Pragniemy, aby Twoje marzenia były pełne dobrych intencji i rodziły dobro! Niech Twoje marzenie przybliża się do Ciebie z każdym Twoim dobrym uczynkiem! Życzymy Ci zasnąć ze snem i obudzić się z myślami o nim! Niech twoje myśli będą jasne i czyste, a oczy pełne radości każdego ranka, popołudnia i wieczoru! Życzymy słonecznej pogody przez cały rok! Niech twoi rodzice radują się z twoich osiągnięć w nauce, niech twoi przyjaciele i dziewczyny szanują cię jako osobę, niech nauczyciele traktują cię uczciwie! Niech los wynagrodzi cię według twoich pustyń! Życzymy, abyś na zawsze pozostała młoda! Wszystkiego najlepszego!

Synu! Gratulacje z okazji 12 urodzin! Życzymy abyś był szczęśliwy, kochany – miłość zawsze nas ratuje! Bądź dobrym człowiekiem, w trudnościach – trzymaj się! Zdrowie dla Ciebie i ludzkie szczęście!

Masz dzisiaj 12 lat! Ten dzień jest ważny dla Ciebie i Twoich rodziców – Twoje urodziny to jeden z głównych dni w Twoim losie i życiu Twojej rodziny! Niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia i pragnienia, a także marzenia! Uśmiechaj się częściej i śmiej się szczerze, twórz i wstawaj, ale w granicach tego, co dozwolone, nie zapominaj o studiach! Szczerze wierzymy i mamy nadzieję, że droga, którą kroczysz w życiu, naprawdę przyniesie Ci przyjemność i radość! Nasza pomoc, wsparcie, miłość, opieka i uwaga zawsze będą do Twojej dyspozycji! Uśmiechy, szczęście, radosne życie, miłość, niespodzianki i słonecznieNiech każdego dnia daje coś nowego, ciekawego i niezwykłego. 12 lat to wiek, w którym nie jesteś już małym dzieckiem, ale nie jesteś jeszcze osobą dorosłą. Dlatego żyj w tak nieokreślonym wieku przez długi czas i ciesz się ze wszystkiego, co już masz i na pewno będziesz mieć.

Psotny i wesoły chłopcze, życzę Ci wszystkiego najlepszego. Chcę, abyś był zręczny i szybki, silny i silny, mądry i celowy, wesoły i dociekliwy, odważny i odważny. Niech w życiu będzie wiele ciekawych przygód, zabawnych historii i dobrych przyjaciół.

Dla mojej córki na 12 urodziny najpiękniejszej, delikatnej i wesołej, nasze życzenia i gratulacje. Bądź zawsze kochany i zakochany, z wiecznie młodą duszą, z ogniem w piersi, ze snem w sercu, niegasnącym jak gwiazda. Kochamy Cię i całujemy. Wszystkiego najlepszego kochanie.

Wszystkiego najlepszego, kochana urodzinowa dziewczyno! 12 lat to pierwszy krok w młodość! Gratulacje kochanie! Stało się całkiem duże! Życzymy Ci ogromnej chęci do nauki, zadowolenia rodziców i całej rodziny, łatwego zdobywania nowej wiedzy, wyznaczania celów i realizacji wszystkich upragnionych marzeń! W przyszłości wybierz dobry zawód, aby go kochać i tobie się podobać! Życzymy wszystkiego najlepszego! Abyś miał dobrego przyjaciela, który by cię kochał, doceniał i szanował za to kim jesteś! Aby cię nie uraził, bronił, pomagał, podpowiadał i był zawsze tam! Nie spiesz się, aby dorosnąć! Niech twoje dzieciństwo trwa! Dobrego nastroju i powodzenia w życiu! Szczęśliwa przyszłość dla Ciebie! Ogromne możliwości, wspaniałe perspektywy i jasne wydarzenia! Jeszcze raz gratulujemy tego wspaniałego i cudownego święta!

Wszystkiego najlepszego, słońce jest czyste, słodka dziewczyno.Niech każdy dzień otwiera dla Was niesamowity świat radości, zabawy, hobby, podróży i rozkoszy, niech będą eleganckie sukienki i dobre dziewczyny, niech będą pluszaki i piękne sny, niech będą magiczne sny i dobre bajki, niech będą bądź silnymi uściskami od krewnych i jasnymi uśmiechami na twarzy. Bądź szczęśliwy, kochanie.

Droga córko, w te urodziny przyjmij nasze najszczersze życzenia i komplementy. Niech Twoje 12. urodziny przyniosą Ci dużo radości, powodzenia i dobrego nastroju. Bądź zdrowy, wesoły, hojny, miły, inteligentny, czuły. Niech los da ci tylko przyjemne chwile. Żyjesz na ziemi od dwunastu lat, wiele tajemnic zostało ci już ujawnionych, ale wiele jeszcze przed tobą, jesteś na początku długiej i długiej podróży życia. Niech Pan cię chroni i wskazuje właściwą drogę.

Wszystkiego najlepszego dla cudownego dzieciaka. Życzę Ci nauki bez przeszkód i problemów, wspaniałych zwycięstw w zainteresowaniach i hobby, powodzenia i dobrej zabawy z przyjaciółmi, niezapomnianych przygód i niesamowitych historii.

Wszystkiego najlepszego! Chociaż masz dopiero 12 lat, chcemy Ci powiedzieć, że jesteś najlepszy we wszystkim, co robisz, w tym, co robią Twoje małe rączki i jasna główka! Jesteś bardzo mądra i miła, odważna i zdecydowana, kochasz ryzyko, które sprawia, że ​​jesteś piękna! Tak emocjonalny, szczery, bezpośredni i wrażliwy! Artystyczne, lekkie, a jednocześnie bardzo uważne i rozsądne! Jesteś naszą radością, naszą nagrodą, naszą miłością! Chcemy, abyś pozostał taki sam jak teraz! I nawet nie myśl o zmianie i dorastaniu! Bądź sobą! Niech cała planeta będzie twoja! Niech twój wewnętrzny świat będzie pomalowany na jasne kolory, niech słońce ogrzeje w głębi twojej duszy i rozkwitną pąki natchnienia! Niech wszystko potoczy się dokładnie tak, jak sobie wyobrażałeś! Więcej radości w życiu dla Ciebie i lojalnych przyjaciół!

12 to wspaniały wiek. Lepsze rzeczy przed tobą. Droga córko, serdecznie gratulujemy ci urodzin. Życzymy dobrego zdrowia, wielkich sukcesów na studiach i zawsze dobrego nastroju. Niech życie da Ci radość, zabawę i szczęście, niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia. Życzymy wspaniałego, słodkiego życia, dobrych prawdziwych przyjaciół i wszystkiego najlepszego. Rati, córko, ku naszej radości i zawsze ciesz nas swoimi sukcesami. Niech Bóg da ci wszystko, co najlepsze, pokój, radość i dobrobyt.

12 lat to prawie ostatni etap dzieciństwa i ważny okres kształtowania się postaci.Wszystkiego najlepszego, nasza młoda damo! Chcemy być najwspanialszym dzieckiem dla rodziców, aby zadowolić ich talentami, zabawnymi grami, uśmiechem i dobrymi ocenami.

Kiedy kończysz dwanaście lat, nadchodzi najciekawszy i burzliwy czas. Już nie dziecko, ale już nie dorosły, żyjesz z uczuciami, emocjami, jak dziecko, radujesz się w ulewnym deszczu, ale ufnie przedstawiasz swój punkt widzenia. Życzymy, abyś nie znał zmęczenia, doceniał to, co jest ci dane, marzył i spełniał swoje marzenia.

Wszystkiego najlepszego z okazji 12 urodzin. Niech będzie życie pogodne i radosne, niech oceny w szkole będą dobre, przyjaciele będą wierni i współczujący, niech będzie zrozumienie z rodzicami i szczęście w rodzinie. Życzę, żebyś nigdy nie chorował, dobrze się bawił i osiągnął wielki sukces….

Serdeczne gratulacje z okazji urodzin 12-letniego chłopca, dziewczynki w prozie

Jasne życzenia urodzinowe dla 12-letniego chłopca, dziewczynki własnymi słowami

Przez długi czas nie wiedziałem, czego życzyć takiemu dobremu chłopcu jak ty! A potem zdałem sobie sprawę, że nie chcesz władzy, pieniędzy, bogactw. Potrzebuję trochę przygody, uwagi i szczęścia. Proste dziecinne szczęście, gdzie rodzina i przyjaciele są blisko. Wiem, że chyba nie ma czystszego serca niż Twoje! Życzę Ci, abyś nigdy nie spotkał drugiej, złej strony tego świata. Oczy, w których bezpośrednio świeci dobroć, nigdy nie płaczą.Cóż, życzę miłego życia.Nigdy się nie poddawaj i zawsze bądź o krok do przodu… Wszystkiego najlepszego z okazji 12 urodzin.

Wszystkiego najlepszego, kochanie! Niech gwiazda twojego szczęścia zawsze jasno płonie, niech ścieżka do twojego ukochanego snu będzie jasna, miła i wesoła. Życzę Ci kolorowego, wszechstronnego i cudownego życia, jak tęcza, ciepłego i promiennego nastroju, jak słońce.

Masz już 12 lat! Gratulacje! W tym wieku dzieciństwo dobiega końca, a ty jesteś u progu dorosłego, samodzielnego życia! Kształtuje się Twoja osobowość, uczysz się podejmować decyzje, brać odpowiedzialność za swoje słowa i czyny, przejmować inicjatywę i wyrażać własne zdanie! Początek Twojego dorastania! Początek najciekawszego czasu w życiu – młodość! Życzymy Ci odpowiedzialnego podejścia do nowego etapu życia i spełnienia swoich dwunastu lat pozytywnymi pragnieniami i intencjami! Życzymy, abyś cieszył rodziców i nauczycieli swoimi wynikami w nauce, a studia przyniosły Ci przyjemność i radość! Niech twoje środowisko składa się z godnych ludzi, niech twój autorytet wśród rówieśników nie obniża twojej oceny! Życzymy aktywnego rozwoju osobistego, duchowej pomyślności i pozytywnego nastroju!

Znamy Cię od dawna i dlatego w Twoje urodziny mamy coś do powiedzenia. W końcu większość czasu spędzamy razem, bo jesteśmy kolegami z klasy. Dziś w Twoje urodziny życzymy Ci, aby ten uśmiech, który świeci na Twojej twarzy nigdy nie opuszczał Twoich ust. Aby te Twoje oczy, w których błyszczy dobroć, nigdy nie zaznały łez. I żeby twoje czyste serce nie znało rozczarowań. Wszystkie gratulacje dla ciebie dzisiaj i niech wszystkie dobre rzeczy, których dziś życzyłeś, z pewnością się spełnią.Wszystkiego najlepszego dla koleżanki z klasy!

Niech te cudowne urodziny przyniosą spełnienie upragnionych pragnień, a wszystkie zamierzone cele zauważalnie się zbliżą i zostaną pokonane przez dobrze wymierzone uderzenie profesjonalisty. Niech złote kroki kariery nie będą strome i trudne, ale wręcz przeciwnie, poddaj się szybkiemu i odważnemu wspinaniu się na sam szczyt! Niech wspaniały blask jasnych kolorów życia zawsze wypełnia Twoją codzienną paletę świeżością i niech przelotne chmury śmiało rozproszą piorunochrony Twoich bliskich.

Wszystkiego najlepszego księżniczko! Dorośnij jako piękna, miła i inteligentna dziewczyna, otoczona kochającą rodziną i dobrymi przyjaciółmi! Niech wszystko się ułoży w szkole, tak jak wszystkie przedmioty!

Wszystkiego najlepszego dla naszej uroczej dziewczynki! Stań się mądry, czarujący, miły, jak przystało na księżniczki. Życzę powodzenia, lojalnych dobrych przyjaciół, wspaniałych odkryć i bajecznych chwil.

W te urodziny życzę wszystkiego najlepszego, jasnego i ciepłego. W wieku 12 lat czujesz się bardziej świadomy, niezależny i dojrzały. Niech w to święto, na twoją cześć, na niebie wybuchnie dwanaście fajerwerków, a na torcie zaświeci się dwanaście świec.

Niech twoje lata będą trochę, dla nas jesteś słońcem, które wzeszło 12 lat temu i oświetliło nasz świat światłem i ciepłem! Życzymy, aby każdego roku świecić jaśniej, dawać radość i niewyczerpaną energię, błyszczeć szczęściem i promieniować zdrowiem!

Drogi urodzinowy chłopcze! Masz 12 lat! Gratulacje! Teraz jesteś dorosły! Teraz musisz stać się niezależny i poważnie traktować swoje słowa i czyny! Wkraczasz w dorosłe życie pełne możliwości i perspektyw! Cudowny czas młodości przyniesie w Twoim życiu oszałamiające zmiany, ale wymagane jest od Ciebie pragnienie! Pasjonuj się tym, co kochasz, planuj przyszłość i nie bój się składać życzeń! Niech twoje myśli wzbudzą w tobie zaufanie, ponieważ twoje szczęście zależy od twojego stosunku do siebie! Myśli są materialne i mają tendencję do urzeczywistniania się, uważaj na intencje i

Wszystkiego najlepszego piękna. We wszystkim chcę być mądra i czarująca. Niech każdy dzień otwiera przed Wami nowe drogi do marzeń i daje jasne kolory szczęścia. Śnij, nie ukrywaj swoich talentów, uwierz w siebie i udekoruj swoje życie ulubionymi kolorami.

Gratulujemy pięknemu, wesołemu, miłemu i psotnemu dziecku z okazji jego 12 urodzin. Życzę Ci doskonałej nauki i robienia tego, co kochasz, osiągania sukcesów i zachwycania bliskich swoimi zwycięstwami, dobrych towarzyszy i odważnych talentów, spędzania każdego dnia z zainteresowaniem i czucia się jak szczęśliwe dziecko.

Wszystkiego najlepszego mały człowieczku! Niech spełnią się Twoje marzenia, urzeczywistnią się Twoje ulubione samochody, a spełnią się marzenia o bajecznych podróżach. Dorastaj posłusznie, ucz się dobrze, uszczęśliw swoich rodziców, bądź odważny, nawiązuj przyjaźnie i nie choruj.

Wszystkiego najlepszego dla pięknej i uroczej dziewczyny! Życzę, abyś urósł i stał się ładniejszy w zawrotnym tempie! Być mądrym, a nawet mądrym, szczupłym i wysportowanym, pracowitym, bardzo miłym dla ludzi wokół ciebie! Niech spełnią się wszystkie Twoje ukochane marzenia, uśmiech częściej rozświetla ładną buzię, radość przychodzi niespodziewanie i na długo! Dobrzy i wierni przyjaciele dla ciebie, miłość od krewnych, szacunek w szkole! Powodzenia w nauce i innych zajęciach, dobrego apetytu i słodkiego snu! Bądź kochany i szczęśliwy!

Dzisiaj obchodzimy Twoje urodziny. Od dwunastu lat dekorujesz ten świat, czyniąc nasze życie jeszcze jaśniejszym i przyjemniejszym.Niech wasze młode lata będą najpiękniejsze, cudowne, szczęśliwe i niezapomniane. Pragniemy, jak w bajce, znaleźć swojego księcia, być najbardziej ukochanym i żyć długo i szczęśliwie.

Wszystkiego najlepszego! Chcę być pierwszy i najlepszy we wszystkich sprawach. Ucz się dobrze i bądź posłuszny rodzicom. Bądź odważny i celowy. Nie zatrzymuj się na tym.

Wszystkiego najlepszego, cudowny dzieciaku. W wieku 12 lat życzę wszystkim najwspanialszych, najbardziej interesujących, miłych i radosnych w Twoim życiu. Niech twoje ręce po trochu zbierają twoje szczęście na tym świecie. niech twoje stopy zawsze prowadzą cię po właściwej ścieżce sukcesu i osiągnięć, niech twoje serce zawsze będzie pełne radości i zabawy.

Wszystkiego najlepszego dla ładnej dziewczyny! Życzymy, abyś była piękna, miła, uważna, mądra, zabawna i psotna! Zawsze bądź w dobrym nastroju, w gąszczu rzeczy. Miej dobrych przyjaciół i wielki sukces!

Nasz wspaniały, zabawny, psotny i nieprzewidywalny przyjaciel! Przesyłamy Ci ogniste pozdrowienia, gratulacje i mnóstwo prezentów. Tak bardzo urosłeś, dojrzałeś, stałeś się naprawdę przystojnym mężczyzną. W Twoje dwunaste urodziny życzymy wielu miłych niespodzianek, prezentów i najbardziej oddanych przyjaciół.Niech zielone światło zawsze płonie na Twojej drodze i każdego dnia będzie niezwykle jasne i radosne!

Gratulacje! Dzisiaj kończysz 12 lat, a my chcemy Ci powiedzieć, że wszystko co najlepsze czeka na Ciebie przed Tobą! Twoje życie dopiero się zaczyna, przed Tobą wiele ciekawych wydarzeń, podróży, hobby, wiedzy! Masz szczęście! Chwytaj chwilę, łap szczęście na samym początku życia, trzymaj go mocno i nie odpuszczaj! Niech życie będzie obfite w prezenty i korzystne wieści, niech los obdarzy cię miłymi niespodziankami! Życzymy, aby nie spieszyć się z rozstaniem z dzieciństwem, pozostać dzieckiem w duszy i pozwolić sobie na marzenie! Życzymy, abyście nadal wierzyli w cuda i nigdy nie tracili nadziei! Życzymy, abyście uczyli się „doskonale”, aby stać się wsparciem dla swoich rodziców, być wsparciem dla słabych towarzyszy! Bądź przykładem dla kolegów z klasy i bierz przykład od rodziców i nauczycieli! Życzymy powodzenia w życiu! Wszystkiego najlepszego!

Wzruszające gratulacje z okazji urodzin 12-letniego chłopca, dziewczynki w prozie

Ciepłe
Gratulacje z okazji urodzin 12-latek chłopiec, dziewczynka w prozie

Ktoś ma dziś urodziny. Kto? Oczywiście, że masz! Skończyłeś 12 lat, co oznacza, że ​​dziś na torcie będzie 12 świeczek. Wszystkiego najlepszego, niech wszyscy ciasta będą słodkie, słodkie, najlepsze prezenty, a goście najweselsi. Wesołych świąt.

Piękny chłopiec obchodzi dziś 12 urodziny.Wraz z tobą raduje się również twój Anioł Stróż. Który został podarowany przez Pana w twoje urodziny. Tak więc pragnę tego, nawet gdy jesteś całkowicie sam, abyś wiedział, że jest z tobą Anioł, który zawsze ci pomoże. A komu możesz wszystko powiedzieć! Życzę Ci, aby Twoje dziecięce serce nigdy nie bolało z rozczarowania. Aby zawsze było w nim miejsce na miłość! Jesteś jak mały wojownik, tak samo odważny i silny. Niech ten dzień będzie dla Ciebie pozytywny. Wszystkiego najlepszego.

Młody chłopiec z okazji urodzin! Dziś kończysz dwanaście lat i nadchodzi najpiękniejszy czas w Twoim życiu – młodość! Gratulujemy wspaniałego wydarzenia w Twoim życiu i życzymy, abyś z radością i inspiracją spotkał nowy etap! W końcu masz przed sobą całe życie, a to dopiero początek! Życzymy Wam spośród wielu dróg, wybierzcie najszczęśliwsze! Niech Twój spacer przez życie będzie lekki i przewiewny, niech Twoje marzenia zaprowadzą Cię na krótką drogę do sukcesu! Życzymy, aby Twój los był dla Ciebie łaskawy i łaskawy! Życzymy Ci decydowania w życiu ze swoim ulubionym biznesem i zainteresowania własnym rozwojem! Życzymy Wam, abyście z uśmiechem spędzili dzieciństwo i poznali młodość z inspiracją! Niech twoja dusza będzie pełna nadziei i niech twoje nadzieje się spełnią! Rozwijaj się, prosperuj, staraj się, osiągaj i nigdy nie trać serca! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Bądź najpiękniejszą i najmilszą dziewczyną, zamień każde wydarzenie w bajkę, inspiruj mamę i tatę, dąż do wielkiego sukcesu i niech spełnią się wszystkie Twoje najskrytsze pragnienia.

Siostrzeńcu, niech twoja życzliwość i reagowanie przyciągają tylko przyzwoitych ludzi, niech niepowodzenia omijają twoje życie, a jeśli pojawią się kłopoty, rozwiąż je przy jak najmniejszych stratach. Zawsze postępuj uczciwie ze wszystkimi, a wtedy szacunek jest gwarantowany.

Największym szczęściem w moim życiu jesteś ty, moja córko! A dziś moje szczęście obchodzi swoje 12-lecie! Gratulacje! Życzę, abyście nie liczyli lat i nie patrzyli na kalendarz, po prostu cieszcie się dniem dzisiejszym i cieszcie się mimo wszystko! Zawsze będę przy Tobie, we wszystkim będę wspierać i pomagać! Jak mówią, w smutku i radości, w chorobie i zdrowiu! Wiele już przeszliśmy, a przed nami jeszcze więcej i wiem, że damy sobie radę ze wszystkim, jesteśmy więcej niż rodziną! Co najważniejsze, życzę sobie, abyś był sobą, nigdy nie tracił serca, pozostał tą samą kreatywną osobą, tą samą marzycielską osobą z bogatym światem wewnętrznym! Eksperymentuj, twórz i nigdy nie przestawaj! Życzę, aby twój wiek dawał doskonałe możliwości realizacji pomysłów, spełnienia pragnień, ucieleśnienia cenionych marzeń!

Podobno dzieciństwo osiąga szczyt w wieku dwunastu lat. Ile masz dzisiaj lat? Tak, tak, zgadza się, wszystkiego najlepszego, ze szczytem twojego dzieciństwa. Dalej będą nowe szczyty: młodość, dojrzałość i wszystkie będą piękne. Niech nadchodzący rok przyniesie Ci wszystkie radości, jakich pragniesz, i da tyle światła radości, ile tylko zapragniesz.

Wszystkiego najlepszego! A w te święta życzymy więcej jasnych, jasnych dni, powodzenia, inspiracji, prawdziwej przyjaźni. Niech zawsze będzie uśmiech na twojej twarzy, a twoje oczy błyszczą szczęściem. Niech Twoje życie będzie wypełnione zabawą i ciekawymi przygodami.

Kochane dziecko, gratulujemy Ci wspaniałych, miłych, słodkich wakacji – Twojego dnia urodzin! Obyś miał dziś dużo zabawy, śmiechu, prezentów i niespodzianek. Życzymy, abyś dorastała jako zdrowa, piękna, inteligentna dziewczyna ku uciesze wszystkich, którzy Cię kochają.

Życzymy pomyślności Twojej duszy, nasz młody urodzinowy chłopczyku! Od dwunastu lat mieszkasz obok nas i przez te wszystkie dwanaście cieszysz nas swoimi osiągnięciami! Niech zawsze tak będzie! Zdrowie dla Ciebie heroiczna, powszechna chęć tworzenia i tworzenia, anielska cierpliwość do nauki i rzetelni przyjaciele, którzy nigdy Cię nie zawiodą! Życzymy Wam dostrzegania piękna wokół Was nawet w małych rzeczach, cieszenia się deszczem i tęczą, poranną rosą i promieniami słońca, jasnymi gwiazdami i ciszą nocy! Niech twoje życie będzie pełne jasnych kolorów emocji, niech w twoim życiu nie będzie miejsca na przygnębienie i smutek! Niech Twoja młodość będzie wspaniałym i niezapomnianym etapem życia i niech ten czas trwa jak najdłużej! Życzymy Ci kochania życia, dbania o zdrowie, kochania rodziny i przyjaciół oraz doceniania każdej chwili podarowanej przez los! Wszystkiego najlepszego!

Dzisiaj jest święto dla mojej córki, którą kocham ponad życie. Moi drodzy, nigdy nie znudzę się dziękowaniem za wybranie nas na rodziców. Twoje narodziny dodały nam sił, dałeś nam niesamowitą radość. Nadal codziennie zasypiamy i budzimy się z myślą, że mamy niesamowicie pozytywną i miłą dziewczynę.Jesteśmy z Ciebie dumni, kochanie! Niech każdy Twój dzień będzie jasny i pełen wydarzeń, niech wszystko będzie dokładnie takie, jak sobie tego życzysz. Cóż, jesteśmy po prostu gotowi w każdej chwili udzielić Ci wsparcia. Niezmiernie się cieszę, że łączy nas nie tylko związek jak matka z córką, ale także jak dziewczyny. Moja ukochana dziewczyno, życzę ci wszystkiego najjaśniejszego i najmilszego. Nigdy nie rozpaczaj, nie martw się i nie smuć się! Bądź zawsze najszczęśliwszy, najbardziej ukochany i zdrowy! Gratulacje

Gratulujemy wspaniałego wydarzenia w Twoim życiu – wszystkiego najlepszego! Masz dziś dwanaście lat i życzymy Ci, aby początek Twojej młodości zaczynał się od uśmiechu! Życzymy Ci budowania wspaniałych planów i wiary w swoje marzenie! Pozwól rozwiązywać złożone problemy w prosty i łatwy sposób! Życzymy Ci, abyś wzlatywał wysoko od narastających w Twojej duszy uczuć, kochał to, co robisz, chronił związek swoich rodziców, czynił szlachetne uczynki i nigdy nie odstępował od własnego zdania! Życzymy, abyś nauczył się wybaczać, przyznawać się do błędów, wykazywać wytrwałość i wytrwałość oraz być pewnym swoich umiejętności! Niech ten młody wiek stanie się podstawą Twojego przyszłego sukcesu! Życzymy Ci, aby Twoja chęć do nauki kwitła i przynosiła doskonałe efekty Twoich wysiłków! Udane przedsięwzięcia w niezależnym życiu! Wszystkiego najlepszego drogi przyjacielu!

Każdego roku człowiek nie tylko staje się bardziej dojrzały i mądrzejszy, ale także ma nowe zmartwienia i kłopoty. Ale w wieku 12 lat jest ich tak mało, a życie jest tak wspaniałe, że wydaje się, że zawsze będzie tak. Życzę Ci przez całe życie, abyś był tak szczęśliwy i beztroski, jak jest teraz. Niech twoje urodziny będą dla ciebie punktem wyjścia i zostaną zapamiętane za wszystkie dobre rzeczy, które już masz.

Urodzinowa dziewczyno, kochana, słodka, miła i najdroższa! Spieszymy się dwanaście razy pociągnąć za uszy, pocałować w oba policzki, mocno przytulić i życzyć wielu udogodnień.Niech dzisiejszy dzień będzie dla ciebie dniem wolnym w szkole, w przyszłym roku będziesz musiał podróżować po świecie i znaleźć wielu dobrych i prawdziwych przyjaciół.

Wszystkiego najlepszego z okazji 12 urodzin, cudowny dzieciaku. Życzę Wam aktywnego i radosnego spędzania każdego dnia, dobrego czasu i nauki, z zainteresowaniem oddania się nowym hobby, chodzenia w dobrym nastroju i dążenia do wyznaczonych celów z wielkim entuzjazmem.

Droga córko! Z okazji Twoich urodzin zebrała się cała nasza rodzina, a Ty jesteś centrum naszego Wszechświata, dla którego wszyscy żyjemy! Wesołych wakacji, słoneczko! Życzymy Ci nieziemskiego szczęścia, niech otaczają Cię tylko życzliwi, promienny, słodki ludzie, tacy jak Ty sam! Dobra dziewczynka! Przepiękny! Miła i cudowna dziewczyna! Wszystkiego najlepszego! Życzymy udanych uśmiechów, zwiewnego nastroju, lekkich kroków, czystego nieba, wzlotów powietrza, upadków „na palcach”, miłych i szczerych przyjaciół, a także wszystkiego najlepszego i najmilszego w Twoim życiu! To nowy krok w nową erę! Życzymy Ci wszystkiego, czym kiedykolwiek Ci brakowało! Niech każdy nowy dzień zaczyna się idealnie i niezapomniany! Kontynuuj zadowolenie nas, nie zapominaj o tych, których kochasz i tych, którym jesteś bliski! Z twoim dniem, córko, z twoim szczęściem, z twoim nowym początkiem!

Wszystkiego najlepszego, drogi urodzinowy chłopcze! Gratulujemy osiągnięcia ważnego kamienia milowego w Twoim życiu – Twoich 12 urodzin! Nie zatrzymuj się na tym, ponieważ wszystkie twoje najjaśniejsze zwycięstwa jeszcze przed nami! Bądź zawsze tym samym wesołym i wesołym człowieczkiem! Jesteś naprawdę niesamowitym dzieckiem, które potrafi zachwycać się Twoimi niesamowitymi pomysłami, zabawa z Tobą to nieopisane szczęście, a cała rodzina Cię docenia i pielęgnuje! Jesteś także wspaniałym przyjacielem! Nie znajdziesz w dzień z ogniem tak wykształconych i godnych dojrzewania osobowości jak ty! Życzymy, abyś pozostał tak samo jasny i interesujący, aby chronić swój wewnętrzny płomień przed niegodnymi, a z maczugą przebijać się do celu i szczęścia! Niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia, a cała Twoja dobroć, którą dajesz ludziom, zwróci Ci się stokrotnie! Rośnij, rozkwitaj, pachnij i rozwijaj swoje talenty!

Dwanaście to szczyt dzieciństwa.Teraz dla Ciebie nie ma barier w otaczającym Cię świecie, możesz uczyć się nowych rzeczy i podziwiać za każdym razem bez odrobiny zmęczenia i myśli, że widziałeś to już setki razy. Niech ten dzień i każdy następny przyniesie wam tylko światło i radość. Wszystkiego najlepszego!

Ludzie nigdy w pełni nie rozumieją, co mają. I dopiero kiedy go stracą, stają się z tego powodu niesamowicie smutni. Ale przecież nic nie da się łatwo zmienić. A teraz bardzo chciałbym pogratulować mojej ukochanej córce. Patrząc na nią teraz, zdaję sobie sprawę, jak bardzo ją kocham. Stoi teraz przede mną, tak piękna, że ​​po prostu nie można od niej odwrócić wzroku. I dlatego chcę Ci powiedzieć coś, że zawsze powinieneś starać się jak najlepiej, aby pozostać tak piękną, nie tylko na zewnątrz, ale także w środku. A wtedy wszystko się dla ciebie zmieni. I niech cokolwiek się z tobą stanie, stanie się tylko dla twojego dobra. I zawsze bądź wdzięczny niebu za to, co ci się przydarzyło. W końcu prawie we wszystkim nie ma żadnej twojej zasługi.

Z całego serca pragnę dziś pogratulować nie tylko koledze z klasy, ale także najwierniejszemu przyjacielowi. Chcę Ci powiedzieć, że możesz na Tobie polegać, ponieważ nigdy nie będziesz miał kłopotów. Nigdy nie mów złych rzeczy bez poznania prawdy. Wszystkiego najlepszego. W końcu wspólnie rozwiązywaliśmy najtrudniejsze problemy matematyczne, podpowiadaliśmy sobie nawzajem poezję. Chcę żebyś był szczęśliwy. Powodzenia, koleżko z klasy. I niech wszystko, co jest złe, niech wszystko zostanie w tyle. A przed nami droga szczęścia.

Gratulacje z okazji 12 urodzin, wszystkiego najlepszego 12

Najlepsze
Gratulacje z okazji urodzin 12-latek chłopiec, dziewczynka

Kochana i kochana córko! Dorastałaś tak niepostrzeżenie… Ale my nadal Cię kochamy i jesteśmy gotowi wesprzeć Cię w trudnym momencie! Ale w Twoje dwunaste urodziny my życzę Ci, aby Twoje życie było pełne radosnych i szczęśliwych chwil i aby nie było miejsca na smutek i smutek!

Wszystkiego najlepszego, kochanie. Życzę ci dogadać się z rodzicami i dobrze się bawić z przyjaciółmi, nie kłócić się z nauczycielami i nie męczyć się nauką, życzę każdego dnia, aby znaleźć dla siebie niesamowicie interesującą aktywność i zawsze osiągać czarujące zwycięstwa. A w wieku 12 lat chciałbym życzyć, aby każdy z 12 miesięcy w roku był dla Ciebie cudowny i szczęśliwy na swój sposób!

Gratulacje dla pięknej małej wróżki.Pragniemy, aby Twoje życie było tak bajeczne i beztroskie jak kolorowe motyle na słonecznej, kwiecistej łące. Życzymy, abyście zawsze byli szczęśliwi, uśmiechali się i śmiali swoim radosnym, melodyjnym, dziecinnym śmiechem. Aby świat dawał ci tylko dobre prezenty i sprawiał miłe niespodzianki. I niech twoje szczęśliwe oczy zawsze lśnią radością, jak dwie małe gwiazdki. Wszystkiego najlepszego!

Niech ten dzień będzie dla Ciebie pełen cudów, przygód i osobistych zwycięstw. W końcu o rok stałeś się jeszcze starszy, co oznacza, że ​​jesteś mądrzejszy, śmielszy i silniejszy! Wiem na pewno, że jesteś utalentowanym chłopcem, który wiele osiągnie w przyszłości. Jak na swój młody wiek, jesteś po prostu nieustraszony. Zawsze interesuje Cię coś nowego, ciekawszego, ekscytującego! Niech więc dziś spełnią się wszystkie Twoje życzenia. Jeden po drugim, aż wszystkie się spełnią. Ale jest jeden warunek, musisz szczerze wierzyć, że się spełnią, inaczej nic z tego nie wyjdzie. Bo tylko wiara pomaga nam w snach. Pamiętaj o tym i używaj go przez całe życie. I uwierzę, że wyrośniesz na silnego mężczyznę, który potrafi wszystko! I dla których nie będzie barier. I która zaskoczy wszystkich nowymi i nowymi zwycięstwami! Wszystkiego najlepszego z okazji 12 urodzin!

Gratulujemy wspaniałemu i miłemu chłopcu jego 12 urodzin. Życzę niesamowitych przygód w życiu i zabawnych przedsięwzięć, ciekawych hobby i dobrych przyjaciół, niewątpliwej odwagi i odwagi, dobrego nastroju i odważnych sukcesów.

Jesteśmy przyjaciółmi od pierwszej klasy i jestem z tego bardzo dumny.W twoje cudowne wakacje życzę dobrego nastroju, zabawnej rozrywki, ciekawych prezentów i oczywiście doskonałych ocen. Gratulacje!

Dzisiaj kończysz dwanaście lat! Gratulujemy i życzymy, abyś stał się bardziej poważny i uważny! W końcu ten wiek to czas dorastania! Życzymy Ci decydowania w życiu ze swoim ulubionym biznesem i zainteresowania własnym rozwojem! Życzymy Wam, abyście z uśmiechem spędzili dzieciństwo i poznali młodość z inspiracją! Życzymy, abyś nie potykał się na początku swojej podróży, nie zawodził i pewniej spoglądał tylko w przyszłość! Życzymy Ci nawiązania prawdziwych przyjaciół, którzy staną się Twoimi życiowymi partnerami! Niech twoje życie będzie pełne jasnych kolorów emocji, niech w twoim życiu nie będzie miejsca na przygnębienie i smutek! Niech Twoja młodość będzie wspaniałym i niezapomnianym etapem życia i niech ten czas trwa jak najdłużej! Niech Twój nastrój będzie źródłem pozytywności i radości, niech chęć do nauki doprowadzi Cię do zwycięstwa, niech Twoje wysiłki przyniosą wspaniałe rezultaty i zmotywują do więcej! Wszystkiego najlepszego, młody przyjacielu!

Gratulacje, cudowne dziecko. Masz dziś 12 lat, co oznacza, że ​​masz przed sobą wiele szczęśliwych dróg i hobby, wiele ciekawych przedsięwzięć i przedsięwzięć. Życzę Ci, abyś szedł do swoich marzeń z pewnością siebie i powodzenia, życzę Ci rozcieńczenia każdego dnia jasnymi kolorami i dobrymi emocjami.

Gratulujemy dwunastego roku życia i życzę, aby ten etap czasu mienił się kolorami tęczy! Niech piękny czas młodości da ci jasne chwile życia, jasne wydarzenia, doskonałe wyniki w nauce! Życzymy, aby nie bać się dorosłego życia, podejmować ryzyko, próbować, startować! Życzymy, abyś nauczył się samodzielnie podejmować decyzje, ale także nie zapomnij wysłuchać opinii rodziców i nauczycieli! Niech twoje hobby nie pozostawiają w twojej duszy miejsca na smutne myśli! Kochaj swoją rodzinę, cenj czas, dbaj o zdrowie, ciesz się i ciesz się młodością! Niech dziś w urodzinowym torcie pali się dwanaście świec, niech dziś spełni się twoje dwanaście życzeń, niech fajerwerki zabłysną dwanaście razy na twoją cześć! Urodzinowy chłopcze, powodzenia w przedsięwzięciu w podróży zwanej „życiem”!

Wszystkiego najlepszego dziewczyno! Masz dwanaście lat, co oznacza, że ​​wkraczasz na szczyt swojego dzieciństwa. Niech początek młodości będzie najszczęśliwszy i najjaśniejszy. Życzymy mniej konfliktów z rówieśnikami, wielu dobrych przyjaciół i przyzwoitych chłopaków.

Drogi przyjacielu! Pierwsza „dorosła” randka uderzyła w Twoje wesołe i beztroskie życie – 12 lat. Niedawno siedziałeś w kołysce z manekinem, bawiąc się w piasku i budując zamki z piasku, a teraz tak dużo rozumiesz i wiesz. Życzenie. aby twoje życie było jak tęcza, gdzie każdy kolor jest nowym udanym przedsięwzięciem. Bądź zdrowy, nasz urodzinowy chłopcze, pełen siły, zdrowia i wiary w swoje możliwości.Wesołych wakacji, słońce!

Czas dorosnąć! Dwunastoletni! Dzieciństwo żegna się z tobą, macha białą chusteczką, a młodość spotyka cię na progu życia! Gratulujemy Ci wejścia w nowy etap życia i życzymy, abyś powitał swój nowy rok z uśmiechem! Niech młodość będzie jasna, energiczna, błyskotliwa, oszałamiająca! Życzymy, abyś nie potykał się na początku swojej podróży, nie zawodził i pewniej spoglądał tylko w przyszłość! Życzymy Ci nawiązania prawdziwych przyjaciół, którzy staną się Twoimi życiowymi partnerami! Niech twoje dwunaste urodziny będą początkiem długiej podróży do świata sukcesu i przyjemności! Życzymy sukcesów we wszystkich przedmiotach, szacunku dla nauczycieli, zrozumienia kolegów z klasy! Niech twoja młodość trwa wiecznie, a dzieciństwo pozostanie miłym wspomnieniem na całe życie! Życzymy Ci marzyć i snuć plany na przyszłość z wielką pewnością, że Ci się uda!

Imieniny, to wyjątkowy dzień nie tylko dla tych, którzy je obchodzą, ale także dla tych, którzy zawsze są blisko urodzinowego chłopca! W końcu rodzina zawsze cię podziwia. Jesteś chłopcem dla wszystkich po prostu radością. Dziś życzę Ci, aby spełniły się wszystkie Twoje życzenia. Aby przyjaciele byli zawsze przy tobie i zawsze cię uszczęśliwiali! Aby to, co masz na myśli na pewno się spełniło! Musisz uwierzyć w siebie i wszystko się ułoży. Życzę abyś zawsze pozostał tym samym, wesołym chłopcem. I nigdy nie zawiedź swoich rodziców.Wszystkiego najlepszego z okazji 11 urodzin!

Wszystkiego najlepszego, moje wielkie szczęście! Docha! Jesteś naszym wszystkim, najdroższym, najbardziej ukochanym, najcieplejszym i najczulszym, najsłodszym! Nasz Wszechświat! Nasz świat! Nasza galaktyka! Tak bardzo życzę ci wszystkiego, może zacznę! Cóż, zacznę od najważniejszego. Specjalnie dla Ciebie, osoby żyjącej szczęśliwie, życzę Ci żelaznego zdrowia! Musisz o siebie zadbać! Koniecznie! No i oczywiście jest miłość! To niezbędna część! Zawsze będziesz kochany, bo kogoś takiego jak ty po prostu nie da się nie kochać! Więc masz tego aż nadto! Ale bardzo ważne jest, abyś zawsze kochał! W końcu bez miłości życie ludzkie jest puste! Ale wiem, że zawsze masz tę miłość! Nie ma znaczenia dla kogo i dla czego, najważniejsze jest to, że istnieje! Wtedy mamy szczęście! Ważny czynnik! Obyś zawsze miał szczęście we wszystkim! A wata cukrowa była zawsze za darmo! Życzę Wam prawdziwych i prawdziwych przyjaciół! Życzę Ci też dużo uśmiechów!

W twoje urodziny daję ci wszystkie prezenty na świecie, dedykuję ci córko, wszystkie piosenki na świecie, mówię jak bardzo cię kocham we wszystkich językach świata! Niech twoje życie będzie wypełnione tylko jasnymi chwilami, niech słońce oświetli twoją drogę na wyżyny sukcesu, kariery, bogatego życia! Twój ojciec zawsze będzie dumny z twoich sukcesów i smuci się z tobą w twoich ciemnych dniach, niech będzie ich jak najmniej!

Drogie dziecko, wszystkiego najlepszego! Dorastaj jako silny, odważny, wysportowany chłopiec, obyś zawsze miał wielu przyjaciół i aby Twoje życie zawsze miało radość ze zwycięstw i chęć uczenia się nowych rzeczy.

Czas skończyć 12 lat! W imieniu wszystkich obecnych tu gości gratulujemy i życzymy, aby dzieciństwo się nie skończyło! Nie spiesz się, aby dorosnąć, nie spiesz się, aby otworzyć drzwi do dorosłego, niezależnego życia! Nie trać dziecięcej łatwości, naiwności i beztroski! Obyś miał zabawę i radość w każdej minucie swojego życia, oby życie na tym świecie było interesujące i ekscytujące, bez żadnego powodu! Życzymy świątecznego nastroju nie tylko dziś, ale także jutro i pojutrze i za tydzień, za miesiąc i za rok! Niech w Waszym dzieciństwie będzie wiele chwil uśmiechu, słonecznych króliczków, rodzicielskiego ciepła i codziennej radości! I niech chwile dzieciństwa pozostaną w Twojej pamięci na całe życie, niech naładują Cię pozytywem! Bądź szczęśliwy, drogi chłopcze z okazji urodzin! Ciesz się swoim wiekiem!

Wszystkiego najlepszego dla cudownego dziecka. W wieku 12 lat szczerze życzę powodzenia w nauce i wielkich osiągnięć w życiu, odważnych zwycięstw w hobby i wszechstronnych zainteresowaniach, powodzenia w drodze i prawdziwej przyjaźni, doskonałego nastroju i prawdziwego szczęścia.

Nasz drogi urodzinowy chłopczyk! Gratulujemy 12 urodzin i życzymy, aby Twoja dusza była zawsze tak młoda! Życzymy Ci miliona pocałunków od Twoich rodziców, czułości, troski, uwagi, miłości, zrozumienia! Słuchaj i pamiętaj wszystko, czego uczą cię nauczyciele, słuchaj rad starszych członków rodziny, przyjmuj ich rady i pomoc, wtedy w życiu wszystko to się przyda! Życzymy doskonałych ocen, łatwej percepcji nowych przedmiotów, wzajemnego zrozumienia z rówieśnikami, ciekawych zainteresowań i zainteresowania nauką! Niech w twoim życiu zdarzają się cuda, niech w nocy czarodziej przyjdzie do ciebie, a rano twoje życzenie się spełni! Niech przyjaciele i rodzice wręczą Ci upragnione prezenty już dziś, a same święta niech pozostaną w pamięci na całe życie! ciesz się młodością, dbaj o swoją wiedzę, ucz się nowych rzeczy, powtarzaj to, czego się nauczyłeś i pozwól, aby pragnienie rozwoju poprowadziło Cię po drabinie sukcesu na szczyt!

Dwanaście zim minęło odkąd nasz dom miał własne słońce. A to słońce to ty. Wszystkiego najlepszego, niech wszystkie prezenty, które chcesz otrzymać, znajdą Cię same, a nieszczęśliwe i ponure dni ominą dziesiątą drogę.

Droga córko, dziś obchodzisz swoje dwunaste urodziny. Wszystkie gratulacje, prezenty i komplementy dla Ciebie, nasza ukochana córko. Życzymy dobrego zdrowia, dobrego samopoczucia, sukcesów na studiach i wszystkiego najlepszego. Niech wszystko w życiu będzie wam dane łatwo i prosto, niech wszystkie codzienne problemy zostaną szybko rozwiązane. Bądź zawsze taka mądra, wesoła, czuła, słodka i piękna.Niech wszystkie twoje marzenia staną się rzeczywistością. Niech szczęście będzie twoim wiernym towarzyszem w życiu. Wszystkiego najlepszego, córko i szczęścia we wszystkim.

Zdobądź piątki, aby Twoi rodzice byli z Ciebie dumni. Zaprzyjaźnij się ze znajomymi, aby nie było nudno i zabawnie. Wygrywaj zawody, aby stać się silniejszym i „utwardzić” siebie i charakter. Ogólnie żyj i ciesz się życiem. Niech Twoje 12. urodziny będą dla Ciebie czymś wyjątkowym, abyś mógł żyć długo i szczęśliwie.