Gratulacje z okazji urodzin dziecka 3 letniego chłopca, dziewczynki

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Dokonaliśmy wyboru najbardziej wzruszających krótkich gratulacji z okazji urodzin 3-letniego dziecka chłopcu, dziewczynce własnymi słowami, z głębi serca, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia możliwy sposób.

Chcemy, aby Mały Książę został dorosłym królem z wiernym stalowym koniem, wielopiętrowym osobistym zamkiem i znalazł królową z błyszczącej okładki. Niech wszystkie Twoje marzenia się spełnią!

Wszystkiego najlepszego dla naszego bohatera! Niech łamigłówki zostaną łatwo rozwiązane, będzie całe morze prezentów, mama i tata będą posłuszni. Graj, baw się i bądź zdrowy.

Drogi przyjacielu! Gratulacje w dniu ślubu! Życzę, abyś dorastał mądry, miły, dobrze wychowany, pracowity, odważny i umiejętny, szanował dorosłych, dobrze się uczył, był zdrowy i szczęśliwy!

Bądź w życiu zawsze na koniu, ale nie galopuj po nim, lepiej iść w wolnym tempie, zatrzymując się tylko po to, by przeciągnąć chwile, kiedy jesteś szczęśliwy.

< /div>

W twoje urodziny życzymy ci, abyś był silny jak Król Lew, zręczny jak Mowgli, zabawny jak Myszka Miki i miły jak kot Leopold. I będziemy cię kochać.

Synu, bardzo cię kocham i jestem dumny, że dorastasz, by być miłym, pięknym, mądrym chłopcem.Życzę dobrych ocen, wspaniałych i niezawodnych przyjaciół, sukcesów w sporcie i hobby.

Żyj pięknie i radośnie, kochaj namiętnie i bezinteresownie, bo tylko za to dostaliśmy życie. Wszystkiego najlepszego!

Przede wszystkim spieszymy z życzeniami zdrowia, ponieważ dla rodziców zawsze jest ono najważniejsze. I niech dobry czarodziej spełni wszystkie życzenia naszego małego skarbu!

Męskość może być miła, a ty jesteś tego dowodem. Życzę, aby wynik twoich spraw zawsze znacznie przekraczał twoje oczekiwania.

Życzę, żebyś zawsze dążył do spełnienia swoich ukochanych pragnień, nigdy nie tracił serca do drobiazgów, był miłym i pomocnym przyjacielem, cieszył się życiem i uśmiechał. Wszystkiego najlepszego!

Życzymy młodemu bohaterowi okazji, aby wszystkie dziewczyny z klasy chciały być twoimi dziewczynami, wszyscy faceci marzyli o zdobyciu takiego przyjaciela, a wszyscy rodzice zazdrościli twojej mamie i tato.

Niech przed Tobą wiele lat szczęśliwego i dostatniego życia, w którym spełniają się wszystkie marzenia i otaczają Cię tylko prawdziwi przyjaciele i najbliżsi! Wszystkiego najlepszego!