Gratulacje z okazji urodzin dziecka 3 letniego chłopca, dziewczynki

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Dokonaliśmy wyboru najbardziej wzruszających krótkich gratulacji z okazji urodzin 3-letniego dziecka chłopcu, dziewczynce własnymi słowami, z głębi serca, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia możliwy sposób.

Chcemy, aby Mały Książę został dorosłym królem z wiernym stalowym koniem, wielopiętrowym osobistym zamkiem i znalazł królową z błyszczącej okładki. Niech wszystkie Twoje marzenia się spełnią!

Wszystkiego najlepszego dla naszego bohatera! Niech łamigłówki zostaną łatwo rozwiązane, będzie całe morze prezentów, mama i tata będą posłuszni. Graj, baw się i bądź zdrowy.

Drogi przyjacielu! Gratulacje w dniu ślubu! Życzę, abyś dorastał mądry, miły, dobrze wychowany, pracowity, odważny i umiejętny, szanował dorosłych, dobrze się uczył, był zdrowy i szczęśliwy!

Bądź w życiu zawsze na koniu, ale nie galopuj po nim, lepiej iść w wolnym tempie, zatrzymując się tylko po to, by przeciągnąć chwile, kiedy jesteś szczęśliwy.

< /div>

W twoje urodziny życzymy ci, abyś był silny jak Król Lew, zręczny jak Mowgli, zabawny jak Myszka Miki i miły jak kot Leopold. I będziemy cię kochać.

Synu, bardzo cię kocham i jestem dumny, że dorastasz, by być miłym, pięknym, mądrym chłopcem.Życzę dobrych ocen, wspaniałych i niezawodnych przyjaciół, sukcesów w sporcie i hobby.

Żyj pięknie i radośnie, kochaj namiętnie i bezinteresownie, bo tylko za to dostaliśmy życie. Wszystkiego najlepszego!

Przede wszystkim spieszymy z życzeniami zdrowia, ponieważ dla rodziców zawsze jest ono najważniejsze. I niech dobry czarodziej spełni wszystkie życzenia naszego małego skarbu!

Męskość może być miła, a ty jesteś tego dowodem. Życzę, aby wynik twoich spraw zawsze znacznie przekraczał twoje oczekiwania.

Życzę, żebyś zawsze dążył do spełnienia swoich ukochanych pragnień, nigdy nie tracił serca do drobiazgów, był miłym i pomocnym przyjacielem, cieszył się życiem i uśmiechał. Wszystkiego najlepszego!

Życzymy młodemu bohaterowi okazji, aby wszystkie dziewczyny z klasy chciały być twoimi dziewczynami, wszyscy faceci marzyli o zdobyciu takiego przyjaciela, a wszyscy rodzice zazdrościli twojej mamie i tato.

Niech przed Tobą wiele lat szczęśliwego i dostatniego życia, w którym spełniają się wszystkie marzenia i otaczają Cię tylko prawdziwi przyjaciele i najbliżsi! Wszystkiego najlepszego!

Moja ukochana, droga, delikatna, słodka i droga. Jak się pochyliłem. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! I bardziej pozytywny, mniej negatywny, chłopcze!

Życzę Ci, mając czyste sumienie i nieskazitelną reputację, abyś mógł osiągnąć najwyższe wyżyny w tym życiu, ale jednocześnie być szczęśliwym w życiu codziennym.

Życzymy Ci prawdziwych przyjaciół, troskliwą żonę, posłuszne dzieci, hojnego szefa! Spotykaj się z radością każdego nowego dnia i osiągaj nowy sukces!

Słodkie dziecko! Gratuluję ci urodzin! Życzę dobrego zdrowia, powodzenia we wszystkim, nowych hobby i dobrej zabawy, a także dużo uśmiechów, delikatnych słów i uścisków.

Kochana dziewczyno, dzisiaj są twoje urodziny. Dorosłaś trochę bardziej. Życzymy, aby Twoje dzieciństwo było ekscytujące, interesujące i nie spieszysz się z nim.

Życzę, żebyś zawsze był pozytywny, silny, szczęśliwy, szczęśliwy! Niech twoje życie będzie pełne przygód. Bądź zawsze taki wesoły, odważny, silny! Wszystkiego najlepszego!

Ktoś jest dzisiaj starszy i mądrzejszy. Kto to może być? Myślę, że sam wiesz, ale lepiej ci pogratuluję! Niech oszczędzi ci się smutek, niech wszystko będzie gładko w pracy i w domu!

Niech Twoje dziecko zawsze pewnie podejmuje kroki w każdym nowym biznesie, a co najważniejsze, niech te kroki zmierzają we właściwym kierunku, aby rodzice mogli być dumni ze swojego syna i siebie.

Wszystkiego najlepszego dla naszego mężczyzny. Życzymy Ci najbardziej wesołych i towarzyskich przyjaciół, ciekawych przygód, hojnych darów losu i spełnienia Twoich upragnionych pragnień. Twoi rodzice.

Wszystkiego najlepszego kochanie. Już wkrótce staniesz się osobą dorosłą, dlatego życzymy Ci prawdziwych i prawdziwych przyjaciół na całe życie. Niech rodzicielska miłość i uczucie chronią Cię przed przeciwnościami losu i chorobami.

Niech Twoi bliscy i drodzy ludzie zawsze będą zdrowi i niech szczęście przyjdzie do Twojego domu bez zaproszenia. Życzymy Ci siły i zdrowia, abyś mógł zachować to szczęście na całe życie!

Zachowaj optymizm, poczucie humoru i lekkość charakteru przez wiele lat! Bądź zdrowy, dostatni, odnoszący sukcesy, kochany i szczęśliwy! Wszystkiego najlepszego!

Niech zwyciężą góry, spełnią się marzenia. Niech życie będzie interesujące, jasne, bogate, dostatnie. Pozostań tak silny, odważny, odważny! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego dla pięknego dziecka. Życzę dużo bajek i słodyczy, dużo gier i zabawy, dużo przygód i przyjaciół, dużo zabawek i zabawnych zajęć, dużo szczęścia i miłości od bliskich.

Drogi maleńki, kolejny wspaniały rok został dodany do Twojego pięknego dzieciństwa. Życzę Ci wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i spełnienia wszystkich Twoich marzeń oraz abyś dorastała jako słodka i posłuszna dziewczyna.

Oryginał
gratulacje z okazji urodzin dziecka 3 letni chłopiec, dziewczynka, z całego serca