Gratulacje z okazji zawarcia związku małżeńskiego

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Zebraliśmy wybór najlepszych gratulacji małżeńskich do łez, abyś mógł wyrazić swoje uczucia w najlepszy sposób.

Dziś zaczyna się twoja wspólna droga życiowa, życzę Ci szczęśliwie nią podążać, nigdy nie skręcać w lewo, nigdy nie dowiadywać się, kto ma rację, a kto się myli, idź tylko do przodu, a zawróć tylko do z uśmiechem wspominając wspólnie spędzone lata. Powodzenia w tej podróży, dobry nastrój i wzajemne zrozumienie.

Drodzy Nowożeńcy! W ten piękny dzień pragnę pogratulować stworzenia rodziny. Żyj, kochanie, bez kłótni i obelg. Niech usta bolą od pocałunków, dłonie od przytulania, a śmiech dzieci będzie słyszalny w domu.

Przyjmij moje szczere gratulacje z okazji wspaniałych wakacji – dnia ślubu! Życzę Ci długiego życia pełnego szczęścia i spełnienia. Niech pełne zrozumienie, czułość i troska wzniosą się w waszym małżeństwie. Bądźcie dla siebie godnym zaufania, kochanym, pięknym i wyjątkowym!

Gratulujemy najszczęśliwszego dnia w Twoim życiu. Dziś są urodziny nowej rodziny. Pragniemy, aby z każdym dniem stawała się silniejsza i rozwijała się przez lata. Niech twoja rodzina będzie oparta na wzajemnym zrozumieniu, wsparciu, czułości i bezgranicznej miłości. A wszystkie przeszkody, które są nieuniknione na ścieżce życia, sprawią, że będziesz mądrzejszy i bardziej zjednoczony.

Gratulujemy malowania! Tak narodził się związek zwany rodziną! Niech twój związek stanie się silniejszy, abyś nigdy nie wątpił w swoją decyzję w swoim życiu. Życzę, abyście przeszli przez wszystkie ważne decyzje, trzymając się za ręce. Wesołych Świąt!

Szczęśliwego dnia ślubu! Niech ten silny związek trwa wiecznie, miłość nie słabnie, a jedynie rozpala się z każdym nowym dniem! Niech długo oczekiwany obraz stanie się pieczęcią na sercu w postaci wiecznej miłości i zawsze będzie między wami ciepłe porozumienie!

Gratulujemy paszportów z nowymi pieczątkami, że jesteście teraz nową rodziną. Pragniemy z dumą traktować akt ślubu, nigdy nie żałować tego, co zrobiliśmy, codziennie zachwycać się i rozpieszczać. Zdrowie, dobrobyt i dobre samopoczucie Twojej rodziny!

Z całego serca gratuluję tego ważnego wydarzenia – malarstwa! Teraz twoja miłość, twój związek jest usankcjonowany. I życzę Ci, aby od tego dnia w Twojej rodzinie zaczęło obowiązywać prawo nieustannego szczęścia! Ufajcie sobie nawzajem, dbajcie o siebie i każdego dnia napełniajcie swoją rodzinną miskę radością, dobrobytem i przyjemnością.