Gratulujemy narodzin syna

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Dokonaliśmy wyboru nowoczesnych gratulacji z okazji narodzin syna własnymi słowami, z głębi serca, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Istnieje opinia, że ​​wraz z narodzinami nowej osoby na niebie pojawia się nowa mała gwiazda. Mały człowiek rośnie, zdobywa szczyty, robi postępy, stawia pierwsze kroki, uczy się mówić. Każdy nowy krok naprzód sprawia, że ​​gwiazda świeci jaśniej, oświetlając tym samym ścieżkę dla innych i oświetlając nowe gwiazdy. Niech gwiazda Twojego dziecka za rok stanie się jasnym światłem, które może oświetlić wszystkich wokół i którego światła nie da się przyćmić. Życzę Ci, aby Twój pierworodny stał się osobą godną i odnoszącą sukcesy. Niech zdrowie nigdy go nie zawiedzie, a obok niego będą tylko prawdziwi przyjaciele. Ze swojej strony musisz tak otoczyć go miłością, aby żadna porażka nie mogła się zbliżyć. Jeszcze raz przyjmijcie nasze szczere gratulacje z okazji przybycia nowej gwiazdy do Waszej rodziny. Gratulujemy narodzin Twojego syna, naszych krewnych!

Dzisiaj jest dla Ciebie ważny dzień, w Twoim świątecznym kalendarzu pojawiło się nowe znaczące wydarzenie – narodziny Twojego syna. Ten dzień na zawsze pozostanie w Twojej pamięci. Nie ma na świecie niczego innego, co rozgrzałoby palenisko i jeszcze bardziej zjednoczyłoby dwa kochające się serca. Chroń swój cud, daj mu więcej miłości. Pozwól mu dorastać z tobą mądry i zdrowy.Pozwól, by docierały do ​​niego tylko dobre i dobre rzeczy. Życzymy, aby Twoje dziecko było dla niego szczęśliwe, więcej ciepła i pomyślności. Niech na swojej życiowej ścieżce spotka tylko róże i śmiech. Zasługiwał tylko na to, co najlepsze na tej planecie. Jeszcze raz przyjmij nasze serdeczne gratulacje z okazji narodzin Twojego pierwszego dziecka. I gratulujesz swojemu maleństwu, że jest teraz pełnoprawną częścią naszego społeczeństwa. Zadbaj o szczęście swojej rodziny i ciesz się każdą chwilą spędzoną razem!

Narodziny chłopca to bardzo ważne wydarzenie! Życzymy, aby dziadkowie aktywnie pomagali, ale nie dominowali w swoich poglądach na edukację. Kochaj go, szanuj jego osobowość od kołyski. Pozwól dziecku wyrosnąć na bohatera i zadowolić cię najpierw wagą i wzrostem, a po chwili cechami duchowymi: życzliwością, uczciwością, reaktywnością i odwagą.

Jakie szczęście ogarnęło twoją rodzinę! Niech narodziny Twojego syna na zawsze zapiszą się w Twojej pamięci, a wspomnienia każdego dnia ogrzewają Twoją duszę! Szczęście dla Twojej rodziny i zdrowie dla Twojego dziecka!

Gratulacje, masz syna! Niech stanie się Twoją radością i wsparciem w przyszłości, by wyrósł zdrowo, odważnie i inteligentnie. Życzymy samych szczęśliwych chwil z ukochanym synem i obyśmy każdego nowego dnia odkrywali wspólnie ten interesujący świat tak, jakbyście sami się odradzali.

Niech nieskończone szczęście zagości w domu razem z noworodkiem. Aby każda chwila jego dorastania była pełna przyjemności. Aby dziecko miało dobry apetyt.Pozwól synowi każdego dnia rosnąć w siłę, pamiętaj, aby sprawić sobie przyjemność i rozkoszować się sobą. Aby los przygotował jedyny prezent dla dziecka – szczęście!

Dzisiaj jest spotkanie, na które czekałeś przez 9 miesięcy. Widziałeś swojego syna i spojrzał na ciebie po raz pierwszy. Kochałeś go wcześniej, ale dzisiaj miłość stała się jeszcze silniejsza. Niech ta miłość przezwycięży wszelkie problemy i przyniesie szczęście wam wszystkim.

Gratulujemy noworodkowi! Chciałbym życzyć Twojemu maleństwu, aby dorósł zdrowy i szczęśliwy. Aby stał się obrońcą matki i asystentem ojca.

Drodzy szczęśliwi rodzice! Wreszcie spełniło się twoje stare marzenie: zdobyłeś najdroższy prezent w swoim życiu – zdrowego syna. Życzę Ci, aby to dziecko dorastało pod Twoją opieką zdrowe, miłe, wesołe, nie znające zmartwień! Szczęśliwego noworodka!

Z długo oczekiwanym i upragnionym dzieckiem! Na świecie pojawił się mały bohater i uroczy mały chłopiec, cały wszechświat mieścił się w jednym ukochanym małym człowieku! Najlepsze zdrowie, kochanie. Szczęśliwy uśmiech i błyszczące, radosne oczy. Morze wrażeń i odkryć. Bądź najszczęśliwszym i najbardziej ukochanym dzieckiem na świecie!

Gratulacje dla twojego syna! Niech ten mały promień Twojej miłości stanie się prawdziwym słońcem. Niech świat Twojej rodziny wypełni się ciepłem i światłem swoim wyglądem. Życzymy, aby był jasny we wszystkim i cieszył się zdrowiem, sukcesami i osiągnięciami!

Z całego serca gratuluję narodzin wspaniałego chłopca, narodzin wspaniałego synka. Życzę Twojej rodzinie wszystkiego najlepszego, pokoju, pomyślności, miłości i cierpliwości. Niech syn dorośnie silny i zdrowy, wesoły i dociekliwy, najlepszy i wspaniały. Niech jego życie będzie szczęśliwe i miłe.

Życzę Ci radości prawdziwego rodzinnego szczęścia! Powodzenia w nowej roli rodzica! Synu – zdrowie, a ty jako rodzice – siła, cierpliwość i zrozumienie!

Drodzy rodzice urodzonego dziecka, gratulujemy narodzin dziedzica, którego pokochacie ponad wszystko na świecie! Chcemy, aby twój butuz rósł silny jak niedźwiedź, zdrowy jak mors, mądry jak delfin, zręczny jak małpa, smukły jak żyrafa, piękny jak paw, przenikliwy jak płaszczka – w ogóle niech stanie się mężczyzną z wielkie litery. Życzymy cierpliwości i radosnych wyników nauki! Niech dziecko stanie się integralną częścią Twojego życia, Twoich sukcesów i wakacji. Życzymy, aby Twój maluch rósł w zawrotnym tempie, nie liczył lat, nie tracił czasu, zdobywał dobrą wiedzę i nauczył się z niej korzystać. Niech twój syn będzie miał szczęście w miłości, wydawałoby się, że jest za wcześnie, aby o tym mówić, ale jeśli nauczysz swojego syna kochać, na pewno będzie szczęśliwy.Niech tak będzie! I niech Pan zachowa dziecko, a anioł go ochrania!

Gratulacje! Niech syn dorośnie szczęśliwy i proszę z pierwszym uśmiechem, pierwszymi słowami i pierwszymi krokami!

Niech twój urodzony cud będzie najszczęśliwszy ze wszystkich. Gratulujemy narodzin Twojego syna i życzymy mu wielu szczęśliwych lat życia. Niech w jego życiu będzie wszystko, czego sam możesz mu życzyć. Niech rośnie i sprawia ci przyjemność, bądź powodem do dumy i przykładem dla wielu. Niech jego narodziny wniosą więcej światła i ciepła do twojego życia. Naucz się doceniać to, co naprawdę ma znaczenie w życiu. Razem z nim uczyń ten świat milszym i lepszym. Niech cię chroni i dziękujesz losowi za tego anioła. W końcu dzieci to anioły, które zstępują do nas na ziemię i sprawiają, że nawet najbardziej zagorzali sceptycy uwierzą w cuda. Niech dorasta szczęśliwy, z dobrym zdrowiem i wielkim szczęściem. Niech niebo nad jego głową będzie spokojne. Życzymy mu, aby poznał życie tylko w pięknych, jasnych kolorach. Życzymy powodzenia, pomyślności i harmonii w rodzinie dla jej rozwoju.

Synu wszystkiego najlepszego! Niech wszystko, co dobre, ciepłe, radosne przezwycięża ulotne trudności! Niech twój syn zawsze będzie miał szczęśliwego tatę i mamę, zdrowie i miłość! Życzymy Ci siły i cierpliwości w wychowaniu chłopca!

Gratulujemy narodzin Twojego syna. Teraz, jako duża i szczęśliwa rodzina, będziecie w stanie wiele przezwyciężyć i przetrwać. W tych szczęśliwych dniach nowego życia smutki, niepokój i zmartwienia znikną. Naucz swojego syna i sam naucz się wytrwałości, aby przezwyciężyć wiele wartościowych rzeczy.Naucz się przynajmniej trochę wybaczać i wspierać, abyś teraz mógł stać się prawdziwą i pełnoprawną rodziną. To od Ciebie dziecko będzie czerpać nowe doświadczenia, dawać mu we wszystkim dobry przykład. Niech ziemia będzie spokojna, po której zaczyna chodzić, a niebo jasne, abyś mógł spokojnie śnić. Daj mu wszystko, co sam mógłbyś zebrać w rutynie tego życia, aby wydawało się to znacznie łatwiejsze dla twojego syna. Niech wszystko się ułoży i odniesie sukces, życzymy, abyś żył w swoim sercu z nadzieją i rodzicielskim ciepłem. Życzymy naszym rodzicom jeszcze wielu lat, aby byli szczęśliwi, tak jak są dzisiaj, i nigdy nie stracili tej iskry w ich oczach.

Życzę Ci, abyś wraz z pojawieniem się tak drogiej osoby nauczył się nowego, nieznanego dotąd i szczęśliwego aspektu życia, który przyniesie nowy sens i nową miłość! Życzę Twojemu synowi, aby dorósł silny, zdrowy iw odpowiednim czasie poznał miłość i spełnił swoje marzenie! Niech zawsze będzie strzeżony przez anioła, który nie pozwoli na jego smutek i smutek! Serdecznie gratuluję narodzin syna, aniołku!

Gratulujemy najwspanialszego i najbardziej wyczekiwanego wydarzenia w Twoim życiu, z okazji narodzin Twojego syna! Życzę mu, by wyrósł na najzdrowszą osobę na świecie, ku radości wszystkich! Niech wszystkie najlepsze i najjaśniejsze rzeczy czekają na niego w życiu! Niech dorośnie szczęśliwy i proszę z pierwszym uśmiechem, pierwszymi słowami i pierwszymi krokami!

Duchowe gratulacje z okazji narodzin syna własnymi słowami

Ciepły
Z całego serca gratuluję narodzin Twojego syna

Niech synek dorośnie z radości na mamę i tatę. Spieszymy z gratulacjami tego ważnego wydarzenia. Dzisiaj twój świat się zmienił, dziś twój dzień stał się bezchmurnym światłem. Śpi i nie wie, jak rozległa jest ziemia. Niech syn dorośnie silny, z doskonałym zdrowiem i wielką duszą. Ucz się i dawaj godny przykład jak żyć pozytywnie, idąc tylko do przodu Niech otoczony troską i uwagą dadzą Ci dobry przykład, bo jesteś całym jego życiem i zawsze będziesz wzorem do naśladowania Niech Twój ukochany syn dorasta w szczęśliwej i przyjaznej rodzinie. , daj mu jak najwięcej szczęścia, bo jest częścią Ciebie i pozwól mu widzieć to życie w takim samym jasnym świetle.Niech po drodze czeka go wiele ciekawych odkryć, a najbardziej żywe wrażenia będą niezapomniane. Doceń, jaki los ci dał, i pobłogosław swojego syna za szczęśliwe życie.

Narodziny małego dziecka to powód do wielkiej radości! Bez wątpienia przyjdą do ciebie krewni i przyjaciele, aby pogratulować ci narodzin, dziecko otrzyma dużo uwagi i prezentów.Ale podczas gdy maluch nie potrzebuje tego wszystkiego, teraz docenia to, co jest naprawdę ważne – miłość i opiekę mamy, jej ciepłe dłonie, delikatne uściski i pyszne mleko. Jeśli to wszystko jest dostępne, to dziecko jest szczęśliwe, czego z całego serca życzę!

Gratulacje dla twojego syna! Niech będzie zdrowy, silny, silny. Niech jego dom wypełni się szczęściem i zabawą. Niech jasny promień światła oświetli całe jego życie. Kochaj, pielęgnuj, lituj się nad nim, wspieraj go we wszystkich sytuacjach. Niech dorośnie, by być mądrym, odnoszącym sukcesy i szczęśliwym chłopcem.

Szczerze gratuluję prawdziwego cudu: narodzin chłopca! Życzę, aby jego życie, niczym jasna kula – symbol radości, nadziei i miłości, wznosiło się z każdym nadchodzącym dniem coraz wyżej do siódmego cennego nieba szczęścia! W końcu życie dziecka będzie wypełnione troską, czułością i miłością, które prowadzą tylko do prawdziwego szczęścia!

Gratulujemy narodzin Twojego syna! Z nowymi emocjami, doznaniami, wrażeniami! To po prostu szczęście! Pozwól synowi cieszyć się życiem, dorastać zdrowo i szczęśliwie! Życzymy chłopcu dobrego zdrowia, a tobie – oczywiście cierpliwości!

W Twojej rodzinie wydarzyło się wspaniałe wydarzenie. Masz syna! Dziecko ma dopiero kilka dni, a wy, mama i tato, już jesteście z niego dumni i prawdopodobnie snujecie plany na jego przyszłość.Niech więc spełnią się wszystkie Twoje oczekiwania! Pozwól swojemu chłopcu dorosnąć zdrowym, silnym, mądrym, silnym i odważnym! Niech minie wiele lat, a stanie się prawdziwym mężczyzną, bądź twoim wsparciem, twoją radością i dumą! A wam, młodym rodzicom, życzymy więcej cierpliwości, siły, mądrości – przecież wychowywanie i wychowywanie dzieci nie jest łatwe, ale jesteśmy pewni, że zrobicie to z przytupem!

Podziwiaj i raduj się z narodzin swojego syna. Gratulujemy, życzymy wielkiego, nieziemskiego szczęścia. Niech wasza dusza zawsze będzie wypełniona tymi uczuciami, a przyszłość niech zachowa i otworzy wiele z najbardziej niesamowitych przygód i wydarzeń. Dzisiaj jest wielka zmiana w Twoim życiu, pozwól dziecku zainspirować Cię w cyklu tych dni. Teraz inspiruje Cię opieka, życzymy Ci jak najwięcej. Aby twój syn uczynił twoje życie jaśniejszym i bardziej kolorowym, a ty dałeś mu więcej ciepła i czułości. Pozwól dziecku rosnąć i rozwijać się szybciej niż jego lata. Teraz całe twoje szczęście będzie składać się z małych wydarzeń. Pierwszy ząb, pierwszy krok lub pierwsze słowo. Każda chwila będzie miała znaczenie. Przecież teraz dla swojego syna jesteś całym i ogromnym światem, a on jest dla ciebie całym życiem i bez śladu pełnym miłości sercem. Niech los uśmiechnie się do ciebie więcej niż raz, a dziecko będzie szczęśliwe.

Gratulujemy nowego członka rodziny i życzymy, aby Twoje dziecko było aktywne i zdrowe, spało spokojnie w nocy, a rano dawało promienny uśmiech. Niech los dziecka będzie łatwy, a życie szczęśliwe. Bądź zawsze razem, bądź zawsze szczęśliwy!

Nowa gwiazda pojawiła się na niebie twojej rodziny – syn. Chciałbym, żeby jego gwiazda była szczęśliwa, poprowadziła go we właściwym kierunku. Niech anioł stróż zawsze będzie za dzieckiem i pomagał w trudnych chwilach. Niech Twój syn zadowoli Cię swoją obecnością, uśmiechami, pierwszymi sukcesami, szczerością i czystością!

Gratulujemy wspaniałego wydarzenia – narodzin dziecka! Życzymy mu, aby dorastał mądrze i zdrowo, aby zawsze zadowolić mamę i tatę. Niech czekają na niego wszystkie najmilsze i najpiękniejsze rzeczy w życiu, w które bogata jest nasza planeta. Życzymy również młodym rodzicom zdrowia, dużo siły i cierpliwości, abyście mogli obdarzać swoje dziecko miłością i czułością, nie zniechęcając się chwilowymi trudnościami.Dziecka będzie bolał brzuszek, obcięte będą mu zęby, będzie płakać i być kapryśnym – ale też da Ci szczęście swoim dźwięcznym śmiechem, zachwyci pierwszym uśmiechem i pierwszym krokiem, sprawi, że wiele takich prostych i tak niesamowitych odkryć i uczynić swoje życie naprawdę szczęśliwym!

Gratulujemy narodzin Twojej córki! Niech dziecko dorasta zdrowe, mądre, czułe i posłuszne! I oczywiście niech stanie się prawdziwą pięknością, tak jak jej matka!

Serdecznie gratuluję narodzin syna! Tak długo czekałeś na to wydarzenie i wreszcie tu jest. Od teraz niech Twoje dziecko zawsze się śmieje i nigdy nie płacze, niech przyniesie Ci tylko radość. Chciałbym, żeby troski o twojego chłopca nie były dla ciebie ciężarem, edukuj go łatwo i pozwól dorosnąć prawdziwemu rycerzowi.

Narodziny dziecka to największy cud, jaki może się wydarzyć w życiu człowieka. Pomyśl tylko, rok temu marzyłeś tylko o zostaniu rodzicami, a dziś nie możesz sobie wyobrazić, jak żyłeś bez swojego ukochanego maleństwa! Życzymy Ci mądrości, siły i cierpliwości oraz zdrowia Twojego dziecka, mniej łez i więcej uśmiechów!

Gratulujemy narodzin nowego syna! Niech dorasta jako zdrowy, silny, wytrzymały, silny, niezawodny człowiek. Niech Twój dom zawsze będzie wypełniony radością, uśmiechem i radosnym dziecięcym śmiechem, który zawsze wywoła uśmiech, nawet w najbardziej pochmurny dzień.

Dzisiaj gratulujemy Ci narodzin Twojego syna i życzymy, aby miłość i dobroć, które pojawiły się na tym świecie z Twoim synem, zawsze będą z nim. Będzie miłość – będzie spokój i ciepło, radość i szczęście, dobrzy ludzie są w pobliżu. Szczęście dla Ciebie i Twojego syna!

Droga młoda mamo i tato! Serdecznie gratuluję radosnego wydarzenia – narodzin syna! Życzymy mu w pierwszym roku życia dobrego apetytu, doskonałego trawienia, zdrowego snu, bezbolesnego ząbkowania. Od pięciu lat życzymy mu aktywności, ciekawości i posłuszeństwa. Kolejne dziesięć lat do przodu – prawdziwi przyjaciele, łatwa nauka, ciekawe hobby. I zawsze, przez całe jego długie, długie życie życzymy mu zdrowia i miłości, silnej rodziny i godnej pracy. Niech zawsze będzie radością i dumą dla swojej matki i ojca, bez względu na to, ile ma lat, aby odniósł sukces i był szczęśliwy!

Raczej pozwól mu rosnąć i nabierać siły od pierwszego dnia. Gratulujemy ukończenia zaprzyjaźnionej rodziny, niech szczęście każdego dnia wypełnia wasze serca. W końcu syn dorośnie do twojej radości. Aby kołyska go kołysała i przy każdym ruchu przywoływała szczęście i szczęście w jego życie. Mimo, że jest jeszcze niemowlakiem, warto iść dużą i szeroką drogą. Tutaj jest prawdziwe szczęście, gratulacje za nabranie nowego sensu w swoim życiu. Niech serce mamy i taty młodnieje każdego dnia, bo szczęście może inspirować i inspirować człowieka. Niech Twój sens życia rośnie szybciej, bądź posłuszny i rób mniej Skody.Pokaż na własnym przykładzie, jak powinna wyglądać wzajemność. Rzeczywiście, w zamożnej rodzinie dziecko rodzi się już szczęśliwe i skazane na sukces. Dziel się z nim mądrością, udzielaj rad, a wkrótce rozwiniesz to, co w niego zainwestowałeś.

Z całego serca gratuluję Ci narodzin drogiego i upragnionego człowieczka, narodzin wspaniałego syna. Życzę twojej rodzinie dobra i pomyślności, zrozumienia i miłości, pokoju i szczęścia. Niech syn wyrośnie na odważnego chłopca, odważnego kapitana i wesołą osobę.

Dzieci są kwiatami życia. Jak cudownie, że kolejny kwiat pojawił się na ziemi! Gratulacje, moi drodzy! Chciałbym, abyś na starość miał przed sobą duży i piękny bukiet!

Dzisiaj jest po prostu wspaniały dzień. Nie, naszemu zespołowi nie udało się zostać mistrzami, a dziś w sklepach nie ma 100% zniżki. Dzisiejsze wydarzenie jest o wiele bardziej fajne i znaczące, co przyćmiewa po prostu wszystko. Zostałeś rodzicami pięknego syna. A narodziny dziecka są nieporównywalne z niczym. Na świecie była jeszcze jedna osoba, a na niebie świeciła kolejna gwiazda. Cóż, wy, rodzice, w końcu znaleźliście sens życia. Twój syn jest owocem twojej miłości. To twoja przyszła duma. To jest powód twoich nieprzespanych nocy. Ale przede wszystkim to największe szczęście dla całej Twojej licznej rodziny. Zmienił się nie tylko twój status, teraz jesteś mamą i tatą, ale także status twoich rodziców. W końcu teraz jest ktoś, kto nazywa ich dziadkami. Życzymy Ci, aby Twój syn był Twoim niezawodnym wsparciem. Teraz na twoje barki spadła nowa odpowiedzialność – musisz wychować godną osobę. Ale w procesie edukacji nie zapomnij dać dziecku miłości.

Najlepsze gratulacje z okazji narodzin syna do łez

Dotykanie
gratulacje z okazji narodzin syna własnymi słowami

Gratuluję narodzin silnego dziecka, narodzin pięknego syna. Życzę mu jasnej drogi życia i prawdziwego szczęścia, ochrony nieba i powodzenia. Niech twoja rodzina będzie przyjazna i silna, obyś był w stanie wychować wspaniałą osobę i prawdziwego mężczyznę.

Dzisiaj gratulujemy Ci narodzin Twojego syna i pragniemy życzyć, aby miłość i światło, które przyszły na ten świat z Twoim synem, zawsze były z nim. Jeśli będzie światło, będzie spokój i ciepło, radość i szczęście, dobrzy ludzie i ciekawa praca. Niech to światło będzie przechowywane w jego sercu, oświetli ścieżkę i wskaże właściwy kierunek!

Szczęśliwego noworodka! Niech twój syn wyrośnie na prawdziwego bohatera i dumę swoich rodziców! Będzie zdecydowanym, odważnym, zręcznym, wesołym i słonecznym chłopcem! Zdrowie, dobro, sukces i bezgraniczne szczęście!

Niech narodziny małego życia dadzą ci nowy i jasny etap. Życzymy, abyście stali się dobrymi rodzicami i bezgranicznie utopili się w tym szczęściu. Niech narodziny syna będą najwspanialszym i najbardziej niesamowitym świętem, niech rośnie w siłę i zdrowie ku twojej radości. Pragniemy, abyś zapamiętał ten moment narodzin maleńkiego cudu jako najwspanialszy dar od losu. Żyj w obfitości i nie znaj smutku. Niech obowiązki przynoszą tylko radość, a łzy niech tylko ze szczęścia. Zachowaj ten blask w swoich oczach przez wiele lat, aby Twój syn, dorastając, widział szczęśliwą rodzinę.Uczyń ten świat większym i milszym dla niego, wnieś więcej pozytywu i dobroci w jego życie. Niech syn, niczym złoty promień, również ułatwi ci życie. Teraz to on jest dla ciebie zachętą do ulepszania i uszlachetniania swojego domu i uczuć w nim. Życzymy pokoju i pomyślności Twojej rodzinie.

Narodziny mistrza! Życzymy, aby twój chłopiec dorósł tak jak wy oboje, aby nikt się nie obraził. Zostań prawdziwym przyjacielem i obrońcą młodszych braci i sióstr, których wkrótce będzie miał. Tymczasem pozwól sobie spać w nocy i nie bądź kapryśny!

Gratulujemy narodzin Twojego słodkiego synka, wspaniałego i wspaniałego chłopca. Życzę ci żyć w przyjaznej i szczęśliwej rodzinie, życzę twojemu synowi silnej siły i zdrowia. Niech stanie się prawdziwym mężczyzną, odważnym bohaterem i życzliwą osobą.

Gratuluję szczęśliwej matce narodzin jej ukochanego mężczyzny, narodzin jej drogiego syna. Życzę mamie, aby wkrótce wyzdrowiała i każdego dnia cieszyła się cudownymi chwilami macierzyństwa, życzę, aby Twój syn wyrósł na zdrowego, mądrego, pięknego, mądrego, miłego, wesołego i odważnego chłopca. Spokój w domu, szczęście dla rodziny i wspaniałe dzieciństwo dla syna!

Gratuluję tego ogromnego szczęścia. Napełniłeś swoje życie rodzinne nowym sensem. Spieszymy z gratulacjami z okazji narodzin syna i życzymy wszystkim dobrego zdrowia. Niech każdy kolejny dzień będzie jaśniejszy i lepszy. Napełnione nowymi wrażeniami, niech dziecko dorośnie szczęśliwe i dociekliwe. Twoim zadaniem jest być dla niego doskonałym przykładem. Pierworodne dziecko widzi rodziców i to Ciebie naśladuje we wszystkich swoich czynach i czynach. Niech widzi tylko to, co pozytywne, a we wszystkim bądź godny przykładu. Udekoruj jego życie tylko jasnymi kolorami, aby był godny podziwu w życiu. Uszczęśliwiajcie się nawzajem, a wtedy wasz dom zawsze będzie wypełniony szczerym i czystym śmiechem. Niech się spełnią marzenia, bo jedno z nich już się spełniło. Nie przestawaj wierzyć w cuda!

Niech Twój syn spotyka na swojej życiowej drodze tylko uczciwych i dobrych ludzi, niech jego szczęście nie będzie końca, niech uśmiech zabłyśnie na jego i Twojej twarzy! Życzę Ci błyskawicznego rozwiązania wszystkich problemów, cierpliwości i wiary w siebie! Bądź szczęśliwy!

Gratulujemy narodzin najlepszego syna na świecie! Niech wyrośnie na prawdziwego i silnego mężczyznę, który będzie murem, ochroną i wsparciem dla całej swojej rodziny. Życzę mu, aby osiągnął swoje cele, odniósł sukces i był pełen siły, aby był przykładem dla wszystkich.

Nie ma większego szczęścia na świecie niż trzymanie syna w ramionach. Nowo narodzony syn, na którego czekałeś i którego chciałeś.Najbardziej pożądane i ukochane dziecko na świecie! Dziś gratulujemy Wam dołączenia do rodziny, drodzy rodzice. Życzymy, aby Twój syn nie znał kłopotów, żalu, problemów. Aby tylko zawsze rósł i sprawiał ci przyjemność! Obyś zawsze był z niego dumny! Niech twój syn urośnie nie tylko zewnętrznie, ale także wewnętrznie. Niech ma wielką i głęboką duszę!

Szczęście nie ma rozmiaru, ale dziś poczujesz jego ciężar w dłoniach. To najbardziej niesamowita rzecz, jakiej mogą doświadczyć kochający ludzie. Urodzone dziecko to przecież okazja, by dotknąć swojej przyszłości. Teraz, drodzy rodzice, niech wasze plany będą szlachetne i uda się je zrealizować. Chcielibyśmy pogratulować Ci narodzin syna, aby każde z Twoich marzeń wkrótce się spełniło. W międzyczasie śpi i nawet nie zdaje sobie sprawy, ile ma do zrobienia. Teraz jesteś skazany na to, by zawsze się uśmiechać i hojnie otaczać opieką. Dzisiaj w rodzinie stałeś się jeszcze jedną osobą, ale miłość wzrosła co najmniej trzy razy. W pełni niech jego życie wypełni się szczęściem, pięknem, czułością i światłem. Niech maluch rośnie pięknie i szczęśliwie, doceniaj każdą chwilę jego psotnego śmiechu i nie patrz z góry na psikusy. Rozpieszczaj go i wzajemnie, aby była twoja opieka.

Niech Twój słodki aniołek będzie najszczęśliwszym dzieckiem na świecie, ponieważ dasz mu to, co najważniejsze – swoją miłość, uczucie i troskę! Niech twój syn ma wszystko, o czym marzy! Życzę Twojej rodzinie tylko dobra, zdrowia i spokoju!

Gratulujemy narodzin syna wciąż nieinteligentnych i zdezorientowanych rodziców.Teraz nadszedł czas na zaskoczenie każdego nowego dnia. W końcu zostanie rodzicami to zupełnie odrębna nauka i nigdzie nie nauczą cię, jak być godnym ojcem i matką. Teraz budujesz nowy etap w swoim życiu jako przyjazna rodzina. Jest was więcej, a zatem niech wasze szczęście będzie wielkie. Zaopatrz się w cierpliwość i zrozumienie, aby pielęgnować swoje prawdziwe szczęście. Ten mały pakiet jest teraz całkowicie pozostawiony Tobie. Podziękuj losowi i powiedz bocianowi. Życzymy abyś odpowiednio radził sobie z wszelkimi trudnościami i zrozumiał swój cel w rodzinie. Niech twój syn dorośnie odważny i odważny, pewnie osiągnie wszystko, czego chce, i będzie mógł z godnością pokonywać wszelkie wyżyny. Przygotuj się, by pokazać mu cały świat, a jak zobaczy go Twój syn, to zależy tylko od Ciebie!

Spiesznie gratulujemy szczęśliwym rodzicom nowego okresu w ich życiu. Wypełniony szczęściem. Niech życie będzie długie i napełnione nowym znaczeniem. Od pierwszego dnia narodzin syna pomnażaj swoją miłość, pozwól mu rosnąć i rozwijać się w otoczeniu troski i uwagi. Z wielką radością i uśmiechem udekoruj jego małe życie, wychowaj swojego syna na godnego człowieka. Niech odróżnia kłamstwa od słabości i wie, gdzie okazywać życzliwość i wsparcie. Bądźcie cierpliwi i wspierajcie się nawzajem przez nieprzespane noce. Szczęście dzisiaj nie ma granic i granic, obyś pamiętał ten szczęśliwy dzień do końca życia i pamiętaj, aby odzwierciedlić to szczęście w swoim synu. Zawsze żyj w dobrobycie i zrozumieniu, niech dobrobyt nigdy Cię nie opuści. Życzymy jasnych perspektyw, rozwoju silnego i silnego.Niech w życiu okruchów będzie więcej pozytywnych.

Gratulacje! Niech syn zdrowo dorasta, mniej płakać, więcej się uśmiechać, lepiej spać w nocy, być aktywnym i mądrym! I życzę cierpliwości! W trosce o dziecko staraj się o sobie nie zapomnieć!

Gratulujemy narodzin Twojego syna! Życzę Ci, abyś wyrósł na zdrowe i piękne dziecko, niech uśmiech będzie Twoim częstym przyjacielem, a spokój zapanuje obok Ciebie. Życzę Ci szczęśliwej nieskończoności, ciepłych uścisków i miłych chwil z Twoim małym cudem.

Drodzy świeżo upieczeni rodzice, ważnym wydarzeniem w Waszej rodzinie są narodziny syna, dziedzica i następcy rodziny! Życzymy Ci zdrowia, miłości, harmonii w związkach, aby maluch wyrósł na silnego, silnego i zręcznego chłopca, który nas wszystkich zachwyca i zaskakuje.

Z dodatkiem szczęścia, gratulacje dla Twojej rodziny. Zanim zdążysz spojrzeć wstecz, dom wypełni się śmiechem i stukotem dziecięcych stóp na podłodze. Niech rośnie twoje wsparcie i ochrona wiernej matki, a także pomocnika taty i najlepszego przyjaciela. Niech z nadejściem syna twój świat stanie się większy i milszy. Nadszedł czas, abyś dowiedział się, co oznaczają prawdziwe przyjemne obowiązki. Otocz swojego syna opieką i miłością, pokaż mu, co to znaczy żyć szczęśliwie i wesoło. Niech na Twojego syna czekają wielkie radości, więcej powodów do uśmiechu i beztroskich marzeń. Niech będzie najszczęśliwszy, odnoszący największe sukcesy w każdym biznesie i przedsięwzięciach. Niech los przygotuje tylko miłe niespodzianki, a ty uchronisz go przed problemami. Mniej smutku i łez, więcej zabawy i psikusów dla twojego syna w tym wielkim świecie.Niech czeka najlepsza, szczęśliwa i świetlana przyszłość. Tak powinno być szczęście.

Gratulujemy Twojej rodzinie dołączenia do męskich rang. Kipiący śmiech, wzruszające uśmiechy, dobre noce, zdrowie całej dalszej rodziny i anielska cierpliwość dla młodych rodziców. Szczęśliwego noworodka!

Najlepsze gratulacje z okazji narodzin syna w prozie

Oryginał
z głębi serca gratuluję narodzin twojego syna

Gratulujemy długo oczekiwanego uzupełnienia! Niech Twój syn dorośnie silny i zdrowy, uśmiechnięty i spokojny, niech Cię zadowoli małymi, ale stałymi sukcesami! Bądź najszczęśliwszy w świat i łatwo radzić sobie ze wszystkimi trudnościami – i niech będzie o wiele więcej pozytywów i radości niż zmartwień!

Gratulacje, „Twój pułk przybył…” Chcę życzyć Twojemu dziecku wszystkiego, o czym marzyli Twoi rodzice! Szczęśliwego noworodka!

Tak narodził się prawdziwy mężczyzna przyszłości, silny, odważny, silny, ulubieniec dziewcząt i zdobywca serc! Niech to będzie radość rodziców, ich duma i wsparcie.Gratulacje!

Brak słów!!! Gratulujemy narodzin trzeciego dziecka! To odpowiedzialny krok, nie każdy decyduje się na coś takiego, a ty nie tylko zdecydowałeś, ale także dokonałeś wyczynu – zostałeś rodzicami-bohaterami! Wszystkiego najlepszego, dzieci, nigdy nie rozpaczaj, patrz w przyszłość z ufnością, a wszystko będzie dobrze, jesteśmy pewni!

Nadszedł dzień, masz syna, słodką, malutką istotę, swojego małego aniołka! Niech cię zadowoli i zadziwi, uczyni cię mądrzejszym, zjednoczy i wzmocni twoją jasną rodzinę. Życzę mu zdrowia, wielkiego szczęścia i szczerej miłości!

Gratulujemy dziecku. Niech to dziecko, zrodzone z miłości i wzajemności, będzie szczęśliwą osobą. Staraj się być najlepszymi rodzicami w jego oczach, bądź godnym przykładem dla własnego syna. Cóż, na razie podziwiaj dziecko, noś je w ramionach i oddaj się wszystkim, co możesz. Niech los ci sprzyja, ponieważ inny anioł zstąpił na ziemię i uszczęśliwił inną rodzinę. Doceń i zadbaj o rodzinne palenisko. Dzieci to szansa na szczęśliwą przyszłość. Niech czekają na Ciebie przyjemniejsze chwile i radosne wrażenia. Niech maluch rozświetli Twoją szarą codzienność i wypełni każdy dzień pogodnym szczęściem. Wkrótce w domu zabrzmi więcej futer, a Twoje wielkie serca zabiją z zachwytu. Niech syn sprawi ci przyjemność pierwszym słowem, pierwszymi nieśmiałymi krokami i uśmiechem. Niech nowe życie sprawi, że zapomnisz o złych.

Gratulujemy nowych zmartwień i zobowiązań. Twój świat zmienił się dzisiaj i nadszedł czas, abyś dowiedział się, co oznacza prawdziwe proste ludzkie szczęście. Wraz z narodzinami dziecka, długo oczekiwanego syna, spieszymy z gratulacjami i życzeniami. Przychylne losy, szczęśliwe dni, aw niedalekiej przyszłości spokojne i pogodne noce. Wraz z jego narodzinami szczęście wdarło się do twojego domu i rozświetliło wszystko wokół światłem. Niech twój syn będzie twoim słońcem, talizmanem i zachętą do życia. Żyj w miłości, harmonii i dobrobycie. Abyś miał na wszystko i zawsze. Nie odmawiaj sobie i dziecku niczego, niech jego życie wypełni się bajką. Niech jego narodziny będą największym powodem do radości, zapamiętaj to uczucie i pielęgnuj je przez wiele lat w swoich wspomnieniach, doceniaj każdą chwilę i daj mu jak najwięcej ciepła i czułości.

Jest was dzisiaj troje – to jest szczęście i super. Na skrzydłach miłości bocian przywiózł z nieba cenną paczkę od wzajemnej, namiętnej miłości. Opiekuj się dzieckiem, w nim żyje twoja dusza. Dla dziecka, dla rodziny i dla tych, których kocham!

Gratulujemy narodzin Twojego syna! Życzę Ci cieszenia się każdą chwilą spędzoną z tym cudownym dzieckiem! Niech twój syn będzie zdrowy, silny, prawdziwy bohater i rośnie w zawrotnym tempie! Szczęście dla was, młodzi rodzice!

Gratulacje dla twojego syna! Niech dorasta zdrowy, dociekliwy i posłuszny.Niech zadowolą rodziców szczerym śmiechem i wzruszającymi działaniami dzieci, a gdy dorosną, staną się twoją dumą i wsparciem!

Gratulujemy noworodkowi! Życzymy szczęśliwym rodzicom zdrowia i cierpliwości w wychowaniu godnego syna. Staraj się być najlepszy we wszystkim, otaczaj dziecko opieką i miłością. Niech od pierwszych dni wie, co to znaczy być kochanym, niech wzrasta w dobrobycie i pomyślności. Pozwól mu teraz spokojnie spać w swoim łóżku, a tymczasem los przygotuje mu długą i szczęśliwą podróż. Życzymy wszystkim dobrego zdrowia, bo to jest coś, czego nie da się kupić za pieniądze. W ten wyjątkowy dzień jedna szczęśliwa rodzina stała się więcej. Podziękuj losowi za dar szczęścia i niech ci będzie sprzyjał. Oby twój syn miał jak najwięcej szczęśliwych dni i najspokojniejszych nocy w swoim życiu. Pragniemy, aby dom wkrótce wypełnił się dziecięcym śmiechem i rozpieszczaniem. Raczej zapomnij o smutkach i zacznij żyć od nowej strony.

Gratulujemy nowo narodzonemu synkowi! Pragniemy, aby uśmiechał się jak lśniący księżyc; raduj się jak tęcza; zrelaksuj się jak gwiazda i błyszcz szczęściem jak słońce!

Gratulujemy dziecku! Niedawno pojawił się w Twojej rodzinie, ale już rozświetlił Twoje życie długo oczekiwaną radością i szczęściem.Życzymy, abyś wychował go najbardziej inteligentnego, miłego, cudownego! Niech życie rodzinne zniesie wszystkie nowe próby, ponieważ przed Tobą wiele zabawnych i radosnych chwil!

Dzisiaj, drodzy rodzice, jest dla was najbardziej niezwykły dzień. W końcu urodził się twój pierworodny – twój spadkobierca, twój syn. Wiemy, jak bardzo się cieszysz, że go widzisz, jak długo o nim marzyłeś. Niech więc Twoje dziecko spełni Twoje oczekiwania, niech wyrośnie na godną osobę. Życzymy przyszłemu człowiekowi zdrowia i waleczności rycerskiej. Aby był wdzięczny rodzicom i zawsze stawiał ich na pierwszym miejscu w swoim życiu.

Gratulujemy długo oczekiwanego dodatku! Niech Twój syn dorośnie silny i zdrowy, uśmiechnięty i spokojny, niech Cię zadowoli swoimi małymi sukcesami! Bądź najszczęśliwszy na świecie!

Narodziny syna to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, które przynosi prawdziwe szczęście. W ten ważny dzień mama i tata powinni być obsypani ciepłymi i szczerymi słowami, wyrażającymi radość z uzupełnienia w rodzinie.

Nadszedł więc ten długo oczekiwany i wyjątkowy dzień – masz małego bohatera, swojego wspaniałego syna! Niech Twój aniołek nie zna smutków, dorastaj życzliwie, odważnie i zdrowo, każdego dnia zachwycając Cię swoim cudownym uśmiechem. Jesteś teraz matką, a to bardzo odpowiedzialny i szczęśliwy ciężar, dlatego życzę Ci cierpliwości i radosnych chwil, którymi od teraz Twoje życie będzie pełne.

Narodziny syna to ważne wydarzenie w życiu. Serdecznie gratuluję i życzę całej rodzinie wielu lat zdrowia i pomyślności. Niech twój mały chłopiec stanie się zwycięzcą w życiu, niech jego zdolności przywódcze, wytrwałość i spontaniczność pomogą mu zawsze osiągać sukces i chwałę, niech wszystkie morza i oceany poddają się twojemu synowi, jako odważnemu kapitanowi, ponieważ ma długie i szczęśliwe życie przed nim.

Długo oczekiwany dodatek do Twojej rodziny się wydarzył. Radość, szczęście i wielkie znaczenie ożyły. Niech syn będzie najszczęśliwszy, najzdrowszy i najszczęśliwszy. Musisz tylko poświęcić całą swoją siłę na włożenie tyle troski, uwagi i bezinteresownej rodzicielskiej miłości w to małe słodkie szczęście. Bądź szczęśliwy!

Gratulujemy dodania! Niech nowonarodzony syn stanie się słońcem, ogrzewając świat dobrocią i szczerością, a świat niech stanie się czystym, lazurowym niebem pełnym gwiezdnego szczęścia!

Oryginalne gratulacje z okazji narodzin syna, z głębi serca

Gratulujemy narodzin twojego syna do łez

Serdecznie gratuluję narodzin syna. Niech Bóg ześle dużo siły i dobrobytu na wychowanie odważnego i życzliwego chłopca. Niech los okruchów będzie dobry Niech w waszej rodzinie będzie szczęście i pokój, niech anioł zachowa syna, a modlitwy rodziców ochronią go przed wszelkimi przeciwnościami losu.

Zostaliście rodzicami wspaniałego syna! Zużyte pieluchy, nieprzespane noce, płacz dzieci – to nic w porównaniu z tym: „Mamo, tato, daj mi pieniądze, inaczej szedłem na dyskotekę!” Szczęśliwego noworodka!

Wszyscy tak długo czekaliśmy na to wydarzenie! Wygląda na to, że nawet słońce zamarło na sekundę, gdy narodziło się twoje małe szczęście. Niech ten słodki aniołek rośnie silny i zdrowy, szczęśliwy i dociekliwy! A wy rodzice, po prostu bądźcie cierpliwi. Pomimo nieprzespanych nocy ten chłopak da ci miliony uśmiechów, mnóstwo radości i funty miłości.

Gratulujemy narodzin Twojego syna! Niech to wydarzenie rozświetli Twoje życie, dodając do niego nowych emocji! Dziecko, syn to zawsze wielkie szczęście! Pozwól synowi cieszyć się życiem, dorastać zdrowo i szczęśliwie w otoczeniu kochających rodziców.

Dzisiaj z nieba spadł bocian. A co przyniósł w torbie? I to jest najcenniejszy skarb, jaki dzieje się na ziemi. To twoja duma, to twoja radość, to twoje życie. Gratuluję narodzin syna. I życzę przede wszystkim dobrego zdrowia. Bohaterski dzieciak, który dorośnie i wejdzie w ten świat, i silnych rodziców, dzięki którym zawsze możesz z nim chodzić i wspierać go we wszystkim, chroniąc go swoją miłością.

Chcę pogratulować szczęśliwym rodzicom narodzin ich syna! Życzę Wam drodzy rodzice, aby Wasze dziecko było zdrowe, szczęśliwe, odnosiło sukcesy, aby wniosło do Waszego domu wiele magicznych minut, przyjemnych chwil i niezapomnianych wspomnień.

Szczęśliwego narodzin syna! Niech nawet małe kłopoty nigdy nie przydadzą się w jego życiu, a dzieciństwo Twojego dziecka stanie się naprawdę słoneczne, bardzo miłe, całkowicie beztroskie i niezapomniane w dobry sposób! A wam, drodzy rodzice, życzę siły, cierpliwości, abyście wychowali godnego faceta od swojego syna!

Twoje dziecko urodziło się dzisiaj. Dziecko w rodzinie to nie tylko wielkie szczęście, ale i wielka odpowiedzialność. Zwłaszcza, gdy noworodek jest synem. Życzymy, abyś wychowywał swoje dziecko tak, aby zawsze dawał powód do dumy i radości, rosło zdrowe jak bohater i szczęśliwe jak jego rodzice.

Dzisiaj pragniemy pogratulować Ci dodatku – w Twojej wspaniałej rodzinie pojawił się chłopiec. Duma taty i radość mamy, dopiero zaczyna zakorzeniać się w tym trudnym, ale pięknym świecie. Życzymy Wam, abyście wspólnie przeżyli wiele szczęśliwych chwil, nigdy nie kłócili się, wychowywali dziecko zdrowe, spokojne i żyli w atmosferze miłości i troski o siebie! Bądź zdrowy i ciesz się każdym dniem!

Pięknej mamie gratuluję narodzin cudownego syna, uroczego aniołka. Życzę szczęścia rodzinnego i wiecznego dobra, dobrobytu i powodzenia. Pozwól dziecku dorosnąć do radości matki, bądź zdrowy i silny, odważny i piękny, wesoły i psotny.

Jasne i piękne dziecko przyszło na świat – twój syn, dziewczyna! Życzę mu łatwej ścieżki życiowej, jasnej wiodącej gwiazdy w życiu, miłego anioła stróża. Pozwól mu dorosnąć zdrowo ku radości rodziców, bądź szczęśliwy i otwarty!

Z całego serca gratuluję narodzin syna! Niech się uszczęśliwia i proszę z pierwszym uśmiechem, pierwszymi słowami i pierwszymi krokami! Życzę, abyś wraz z nadejściem twojego syna nauczył się nowego szczęśliwego aspektu życia! Zdrowie dla wszystkich, morze radości, powodzenia, jesteś po prostu świetny!

Syn jest nagrodą z Nieba! Niech ten piękny anioł da tylko radość i szczęście! Życzę mojemu synowi, by rósł i rozwijał się skokowo, aby był silnym facetem, prawdziwym mężczyzną, twoją dumą! Niech całe jego życie ułoży się pięknie!

Urodziło się słodkie dziecko – twój długo oczekiwany syn. Życzymy, aby magiczne dobre opowieści i zabawne historie zadomowiły się razem z nim w Twoim domu. Zostań dla niego najmądrzejszymi czarodziejami! Chcę być najszczęśliwszy! ocena:

Chcemy, aby nasz syn dorósł i był najszczęśliwszy ze wszystkich. Niech żyje długo i cudownie, czyniąc każdy dzień cudownym i jasnym. Narodziny syna to dla rodziców jak nowe życie.Musisz ponownie nauczyć się zarządzać swoim czasem i być odpowiedzialnym za utalentowanego anioła w swoim przeznaczeniu. Dzisiaj nabyliście prawdziwe ludzkie szczęście, a teraz wiele innych rzeczy nie ma już znaczenia. Niech wasza miłość stanie się trzykrotnie większa, bo teraz serce każdego z was kocha jeszcze jedną osobę. To na takim szczęściu twoja rodzina będzie nadal budowana, będzie silny związek i siedziba. Narodziny syna nadały Twojemu życiu nowe kolory. Pragniemy zachować ten świąteczny zachwyt i światło w oczach, aby dorastający syn widział szczęśliwą rodzinę. Niech weźmie od ciebie dobry przykład i wyrośnie na dobrą i godną osobę.

Gratulujemy narodzin Twojego ukochanego syna, prawdziwego bohatera i dziedzica. Życzę chłopcu, aby wyrósł na psotnego i dociekliwego chłopca, aby miał wspaniałe i szczęśliwe dzieciństwo, pogodną i zabawną młodość. Życzę mojemu synowi dobrego zdrowia i pewnych kroków w życiu, Waszej rodzinie życzę powodzenia i codziennej obowiązkowej radości.

Gratulacje! Niech dziecko sprawi, że staniesz się najszczęśliwszymi rodzicami na świecie! Niech maluch będzie wesoły i silny, śpi słodko i je z apetytem, ​​częściej się uśmiecha i szybciej rośnie. Cierpliwość i miłość do Ciebie, a także sukces w wychowaniu prawdziwego mężczyzny!

Gratulacje dla rodziców za ponowne rozjaśnienie ich życia. Teraz twoje życie jest wypełnione nowym znaczeniem i najbardziej niesamowitym szczęściem. Niech Twój syn zawsze będzie w centrum uwagi i przedmiotem podziwu, począwszy od pierwszego dnia jego narodzin.Aby twoje życie było wypełnione tylko radością i pozytywem. Dorastającemu dziecku życzymy zdrowia, a rodzicom więcej cierpliwości i wytrwałości. Niech ten dzień będzie najszczęśliwszy, uczyni cię milszym, a wychowanie syna doda ci mądrości i nowych doświadczeń. Życzę twojej rodzinie dobrobytu i dobrobytu. Niech twój syn wyrośnie mądry i dociekliwy ku twojej radości. Pokaż, jak piękny jest ten świat i jak wiele możliwości ma w tym życiu każdy z nas. Pokaż, że z każdej sytuacji zawsze jest wybór i wyjście. Naucz swojego syna, aby szedł naprzód z optymizmem i wytrwałością.

Mój drogi przyjacielu! Jakże się cieszę z twojego powodu. W końcu teraz masz syna i zostałaś matką. Uważam, że dzisiejsze wydarzenie to najważniejsza rzecz, jaka może się przydarzyć w życiu każdej dziewczyny. Niech Twoje dziecko będzie silne i zdrowe. Niech jego, nawet najmniejsze, osiągnięcia przyniosą mamie i tacie bezgraniczną radość. Ty, co najważniejsze, nie spiesz się. Ciesz się każdym dniem, każdą chwilą spędzoną razem. W końcu dzieci mają tendencję do szybkiego dorastania. Nie masz nawet czasu na przyzwyczajenie się do roli matki, a dziecko ma już rok, a potem dwa, potem szkoła, matura. Nie spiesz się, aby dorosnąć. Ciesz się życiem, kochaj i chroń swój skarb, opiekuj się swoim synem. Jestem pewna, że ​​ty i twój mąż będziecie wspaniałymi rodzicami. Gratulacje, moi drodzy i kochani!

Gratulujemy narodzin syna o czystym sercu i duszy. Rodzicom życzymy, aby szczęście było niezmiernie wielkie, zaopiekuj się dzieckiem i pozwól mu szybko rosnąć na Twoich oczach. Niech nowy etap w Twoim życiu nadejdzie dużo szczęścia i inspiracji. Zaopatrz się w kreatywne pomysły na dobry rozwój dziecka. Chociaż nie jest łatwo być dobrymi rodzicami, najważniejsze jest, aby spróbować. Poświęćcie sobie nawzajem więcej uwagi i czułości, pomóżcie i pozwólcie swojemu synowi poczuć tak ciepłą atmosferę. W końcu tylko będąc kochanym możesz dorosnąć jako osoba godna i życzliwa. Otwieraj nowy świat każdego dnia i pozwól, by na przyszłość czekało tylko szczęście i jeszcze więcej podziwu. Niech rodzina, w której dorasta twój syn, oddycha pozytywną i jasną wiarą w jutro. Drodzy rodzice, poznajcie prawdziwe szczęście rodzinne, niech to cudowne uczucie was przytłoczy.

Gratuluję Ci najwspanialszego i najbardziej wyczekiwanego dnia w Twoim życiu, z okazji narodzin Twojego syna! Życzę mu, aby wyrósł na najzdrowszą osobę na świecie ku Twojej radości! Niech wszystko, co najlepsze i najjaśniejsze, jakie może być na świecie, czeka na niego w życiu! Niech dorośnie szczęśliwy i proszę z pierwszym uśmiechem, pierwszymi słowami i pierwszymi krokami!

Życzę ci dobrej nocy, siły i nadludzkiej cierpliwości. I niech twoja miłość zniesie wszystkie nowe próby! Pozwól dziecku dorosnąć zdrowo!

Szczęście zapukało do twoich drzwi — Bóg dał ci syna! Czy to nie jest najważniejsza rzecz w życiu? Niech dziecko z dnia na dzień rośnie w siłę, zamienia się w prawdziwego mężczyznę.Życzymy tacie wychowywać syna podobnego do siebie z siłą, przyzwoitością i inteligencją, a mamie dać dziecku umiejętności życzliwości i szczerości. Żyj duszą do duszy, kochaj swojego syna, ucz go tylko dobrych rzeczy i pozwól mu stać się prawdziwym mężczyzną – odważnym, uczciwym i oddanym swojej rodzinie.

Następnie możesz zebrać najistotniejsze życzenia dla młodej mamy: „Niech Twoje dziecko urośnie silne, zdrowe, piękne i oczywiście szczęśliwe!”, „Życzymy małym bohater, aby nadal zadowalał matkę swoim uśmiechem, mniej płakał, dobrze jadł i rósł w zawrotnym tempie!”, „Czego życzyć młodej mamie, która ma już wszystko, czego potrzebuje do szczęścia? Oczywiście zdrowie. To nigdy nie wystarczy. I bardziej spokojny, słodki sen. Wszystko to z pewnością przyda się wam obojgu”.

Dzieci, nawet bardzo wypowiadane słowo wywołuje uśmiech na naszych twarzach. W końcu to właśnie dzieci są istotami, które pomagają nam radzić sobie z różnymi trudnościami. I nawet jeśli nawet o tym nie podejrzewają, wszystko po prostu tak się kończy. A teraz chciałbym szczególnie podziękować za to, że urodziłaś dziecko. Od tak dawna marzyłeś o synu, a teraz już go masz. Pozostaje tylko zrobić wszystko, aby w niczym nie czuł się pozbawiony i nieszczęśliwy. Pamiętaj tylko, że rodzice powinni zawsze prowadzić go po prawdziwej i właściwej ścieżce. A nawet jeśli czasami popełniasz błędy, nie może być inaczej. I na koniec, gdy przyjdzie czas później, pożegnam się z Tobą.Staraj się robić wszystko dla swojego szczęścia i powodzenia za każdym razem. Kochaj i bądź kochany.

Wreszcie urodził się twój długo oczekiwany syn. Niech wyrośnie najszczęśliwszy i najwspanialszy, naucz go dobroci i cierpliwości. Teraz twój dom jest wypełniony po brzegi szczęściem, radością i dźwięcznymi życzeniami od bliskich. Niech spełni się każde życzenie dziecka, aby widziało tylko radosne życie. Nie znając żalu, wojny i zdrady, niech los przygotuje mu łatwe drogi i wiernych przyjaciół. Życzymy jasnych i jasnych perspektyw na szerokiej drodze tego życia. Ciesz się chwilą, kiedy nosisz go w ramionach. Pozwól synowi powoli rosnąć i proszę cię! Niech będzie miał szczęście we wszystkim i wszędzie, a z uśmiechem na twarzy będzie mógł śmiało odkrywać ten świat. Niech rośnie piękny jak matka, silny i silny jak ojciec. Osiągnie więcej szczęścia, pokona wszelkie szczyty i pozwoli mu doświadczyć mniej rozczarowań.

Drodzy rodzice! Gratulujemy Ci dziecka, które niedawno pojawiło się w Twojej rodzinie i rozświetliło Twoje życie długo wyczekiwaną radością i szczęściem. Życzymy Wam wychowania najinteligentniejszego, życzliwego, cudownego człowieczka, który stanie się dumą swojej matki i ojca. Niech Wasze wspólne życie stanie się przyjemniejsze i bardziej niesamowite, ponieważ przed Tobą tyle zabawnych i radosnych chwil!

Życzę Ci, że wraz z jego wyglądem poznasz nową szczęśliwą stronę życia, która przyniesie nowe znaczenie i nową miłość! Życzę twojemu synowi, aby dorósł silny i zdrowy!

Życzymy rodzicom, aby życie, które dałeś, przyniosło światło i szczęście tej ziemi. Niech za jedną kroplę będzie więcej dobroci i szczęścia. Niech w świecie twojego dorastającego dziecka będzie mniej zła i fałszu. Niech aniołowie stróże chronią twoją rodzinę, w zrozumieniu i zgodzie, otoczą opieką twojego syna. Niech rośnie szczęśliwie i zawsze jest zdrowy. Niech twoje życie zostanie nagrodzone tak małym prezentem, teraz jesteś przeznaczony do wiele zrobienia i wiele w sobie. Teraz przygotuj się do biegania, rób dużo i miej wystarczająco dużo finansów, aby rozpieszczać swój mały cud. Niech życie długo oczekiwanego syna, pełne sukcesów i perspektyw. Daj swojemu synowi więcej czułości i ciepła. Musisz teraz wyhodować dla siebie godnego zastępcę, to jest twoje niezawodne wsparcie i wsparcie w przyszłości. Życzymy temu maleństwu wielu świąt i wielkich sukcesów.

Gratulujemy narodzin Twojego syna! Niech maluch dorasta zdrowo, ku uciesze rodziców, stanie się Twoją dumą i wsparciem. Życzę samych pozytywnych chwil na nowym etapie Twojego życia, cierpliwości, spokoju i szczęścia w Twojej rodzinie.

Gratulujemy narodzin Twojego syna. Życzę rodzicom siły i dobrego samopoczucia, aby wychowywali syna na przystojnego i odważnego mężczyznę. Niech syn nie zachoruje, nigdy nie trać serca, raduj swoich bliskich swoimi sukcesami i wyczynami dzieci.Życzę chłopcu, aby stał się miły i odważny, przystojny i zręczny, ważny i umiarkowanie dumny, pogodny i sympatyczny. I życzę więcej samochodów, rowerów, robotów, kostek, piłek, małych zwierzątek i petard, aby mój synek zawsze się bawił i wszędzie był ciekawy!

Gratulujemy szczęśliwej mamie narodzin wspaniałego syna. Życzę twojemu chłopcu wszystkiego najlepszego, radosnego, jasnego, pięknego i pogodnego w jego życiu. Niech syn wyrośnie na silnego i silnego bohatera, niech każdego dnia chłopiec cieszy matkę swoją miłością, mocnymi uściskami, delikatnymi pocałunkami i pewnymi krokami do sukcesu. Gratulujemy narodzin syna

Drodzy rodzice, gratulujemy narodzin syna. Pomyśl tylko, że stałeś się twórcami nowego życia, które zawsze będzie Cię kochać i szanować. Niech twój mały aniołek będzie zawsze szczęśliwy i zawsze otoczony miłością i troską!

Gratulujemy spadkobiercy! Pragnę, aby otworzył dla Was nowe, nieznane dotąd, pełne miłości i szczęścia aspekty życia. Życzę, aby twój syn dorósł silny, zdrowy, posłuszny. Niech anioł chroni go i chroni przed kłopotami i smutkami.

Dzieci są najważniejsze w każdej rodzinie! Teraz masz syna – opiekuna matki, asystenta ojca! Gratulujemy tego wspaniałego wydarzenia! Niech dziecko dorośnie silne, dociekliwe i oczywiście zdrowe.Bez względu na to, jakie trudności stoją na jego drodze – obyś ty i twoja rodzina zawsze byli razem! Mieszkajcie razem, bo teraz w waszym domu będzie wesoło, głośno i głośno – pomagajcie sobie nawzajem. Życzymy Twojemu synowi wszystkiego najlepszego!

Z całego serca gratuluję spadkobiercy, narodzin wspaniałego syna. Życzę chłopcu, aby wyrósł odważnie i odważnie, aby każdego dnia nabierał pewności siebie i siły. Życzę Ci rodzinnego komfortu i życzliwości, życzę, aby Twój syn zawsze był dumą rodziny i wsparciem rodziców.

Gratulujemy narodzin Twojego syna! Niedaleko jest dzień, kiedy stanie się tak silny i odważny jak jego ojciec. Życzymy, abyś nauczył swojego syna wszystkiego, co sam znasz. I obyś nigdy nie miał nieporozumień w domu, niech Twoje dziecko zawsze Cię zadowoli, a Twoja rodzina będzie silna i przyjazna!