Gratulujemy ukończenia szkoły podstawowej

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Zebraliśmy wybór najlepszych gratulacji na zakończenie szkoły podstawowej w prozie, z głębi naszych serc, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Gratulujemy dzieciom ukończenia szkoły podstawowej. Minęły 4 lata, nauczyłeś się wiele nowych rzeczy i wiele się nauczyłeś. I nadszedł czas, by rozstać się z matką szkolną, z pierwszym nauczycielem. Nie smuć się i nie martw się, teraz zostajesz jej asystentami. Zawsze pamiętaj o wszystkim, czego cię nauczyła, bądź szczery i odważny. Pomóż maluchom, bądź posłuszny starszym. I nie bądź leniwy w swoich studiach.

Gdy jesteś w czwartej klasie, nie bój się dodawać i odejmować w głowie lub mówić po angielsku w zdaniach. Gratuluję Ci kochany absolwentko zakończenia szkoły podstawowej! Życzę twórczych sukcesów, uwagi i wysokich wyników w nauce. Rozwijaj poczucie odpowiedzialności i szacunku dla rodziców, uczniów i nauczycieli oraz staraj się uczyć jak najwięcej każdego dnia!

Drogie dzieci, dzisiaj jesteście absolwentami. I choć jeszcze daleko do 11 klasy, to już pomyślnie przeszliście pierwszy ważny etap studiów. Przed piątą klasą, co oznacza, że ​​czekasz na wiele nowych przedmiotów, ciekawe lekcje, ekscytujące zajęcia i zabawne, dźwięczne zmiany.Życzę, abyście pozostali przyjazną klasą, pomagali sobie nawzajem w przezwyciężaniu wszelkich problemów i na pewno odnieśli wielki sukces w nauce.

Gratulujemy uczniom ukończenia 4 roku studiów! Wykonałeś świetną robotę przez te 4 lata. Przed nami intensywniejsza i ciekawsza ścieżka edukacyjna. Bądź zdrowy, aktywny i uważny. Życzymy miłego nastroju, udanych wakacji i wielu pozytywnych emocji!

Uczniowie szkół podstawowych są pierwszymi, którzy wybierają się na letnią przerwę. Ale ktoś po prostu jedzie na wakacje, a ktoś na wakacje i do liceum. A wszystko dlatego, że skończyli 4 klasę, a my mamy pierwszą maturę. Gratulacje z okazji ukończenia szkoły podstawowej od pierwszego nauczyciela to piękne pożegnalne słowa. To słowa gratulacji, które pomogą wszystkim uczniom w liceum. Przejrzyj teksty z gratulacjami i wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada.

Drogie dzieci, nasi wspaniali absolwenci IV klasy, gratulujemy ukończenia szkoły podstawowej i życzymy przyjaźnie i radośnie, odważnie i pewnie iść do 5 klasy, gdzie wszyscy poznawać się z nowymi przedmiotami, nauczycielami, naukowcami. Życzymy wspaniałych wakacji i oczekiwania na wspaniałe przygody w życiu szkoły.