Gratulujemy ukończenia szkoły podstawowej

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Zebraliśmy wybór najlepszych gratulacji na zakończenie szkoły podstawowej w prozie, z głębi naszych serc, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Gratulujemy dzieciom ukończenia szkoły podstawowej. Minęły 4 lata, nauczyłeś się wiele nowych rzeczy i wiele się nauczyłeś. I nadszedł czas, by rozstać się z matką szkolną, z pierwszym nauczycielem. Nie smuć się i nie martw się, teraz zostajesz jej asystentami. Zawsze pamiętaj o wszystkim, czego cię nauczyła, bądź szczery i odważny. Pomóż maluchom, bądź posłuszny starszym. I nie bądź leniwy w swoich studiach.

Gdy jesteś w czwartej klasie, nie bój się dodawać i odejmować w głowie lub mówić po angielsku w zdaniach. Gratuluję Ci kochany absolwentko zakończenia szkoły podstawowej! Życzę twórczych sukcesów, uwagi i wysokich wyników w nauce. Rozwijaj poczucie odpowiedzialności i szacunku dla rodziców, uczniów i nauczycieli oraz staraj się uczyć jak najwięcej każdego dnia!

Drogie dzieci, dzisiaj jesteście absolwentami. I choć jeszcze daleko do 11 klasy, to już pomyślnie przeszliście pierwszy ważny etap studiów. Przed piątą klasą, co oznacza, że ​​czekasz na wiele nowych przedmiotów, ciekawe lekcje, ekscytujące zajęcia i zabawne, dźwięczne zmiany.Życzę, abyście pozostali przyjazną klasą, pomagali sobie nawzajem w przezwyciężaniu wszelkich problemów i na pewno odnieśli wielki sukces w nauce.

Gratulujemy uczniom ukończenia 4 roku studiów! Wykonałeś świetną robotę przez te 4 lata. Przed nami intensywniejsza i ciekawsza ścieżka edukacyjna. Bądź zdrowy, aktywny i uważny. Życzymy miłego nastroju, udanych wakacji i wielu pozytywnych emocji!

Uczniowie szkół podstawowych są pierwszymi, którzy wybierają się na letnią przerwę. Ale ktoś po prostu jedzie na wakacje, a ktoś na wakacje i do liceum. A wszystko dlatego, że skończyli 4 klasę, a my mamy pierwszą maturę. Gratulacje z okazji ukończenia szkoły podstawowej od pierwszego nauczyciela to piękne pożegnalne słowa. To słowa gratulacji, które pomogą wszystkim uczniom w liceum. Przejrzyj teksty z gratulacjami i wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada.

Drogie dzieci, nasi wspaniali absolwenci IV klasy, gratulujemy ukończenia szkoły podstawowej i życzymy przyjaźnie i radośnie, odważnie i pewnie iść do 5 klasy, gdzie wszyscy poznawać się z nowymi przedmiotami, nauczycielami, naukowcami. Życzymy wspaniałych wakacji i oczekiwania na wspaniałe przygody w życiu szkoły.

Nasze drogie dzieci, dzisiaj żegnacie się ze szkołą podstawową, gdzie nauczyliście się nie tylko uczyć się nowych rzeczy, ale także nawiązywać przyjaźnie, pracować w jednym zespole, być odpowiedzialnym i dociekliwym.Życzymy Ci śmiałego chodzenia po drabinie szkolnej wiedzy, uzyskiwania doskonałych i dobrych ocen, nie chorowania, wygrywania w trudnych sytuacjach, bycia kreatywnym, aktywnym i wesołym.

Dzisiaj jest wasz pierwszy bal, chłopaki. Świętujesz swoje pierwsze sukcesy i zwycięstwa oraz przygotowujesz się na nowe odkrycia. Bądź sumienny, bo masz teraz więcej podręczników w swoim portfolio, co oznacza więcej lekcji szkolnych, zabawnych i interesujących. Pozostań tymi samymi sumiennymi, wzorowymi i super aktywnymi chłopcami i dziewczętami. Zadowolić rodziców i nauczycieli swoimi wynikami w nauce, uprawiać sport, nie chorować i być przyjaznym!

Gratuluję pierwszego ukończenia szkoły średniej, chłopaki. Cztery klasy za sobą. Twoja baza wiedzy znacznie się powiększyła. Możesz nie tylko czytać i pisać, wiesz wiele ciekawych rzeczy o naszej planecie, o naszej naturze, o naszym życiu. Każdy z Was osiągnął wiele sukcesów. Życzymy, abyście pozostali tymi samymi przyjaznymi, wesołymi i odważnymi uczniami, życzymy dobrej nauki, życzymy, abyście nie tracili zapału i entuzjazmu, życzymy wierzyć w swoje marzenia, życzymy jasnego spędzenia każdego dnia i ekscytujące. Niech szkoła będzie twoim przyjacielem, niech twoja wiedza zawsze otwiera ci drogę do zwycięstwa.

Pierwsze przyjęcie z okazji ukończenia szkoły jest zawsze ekscytujące i jednocześnie uroczyste. Możesz poczuć się jak dojrzała i pewna siebie uczennica! Niech przed nami jeszcze wiele lat nauki, ale już dziś możesz odpocząć i cieszyć się swoimi pierwszymi sukcesami i osiągnięciami. Przecież macie ich bardzo dużo i każdy, nawet najmniejszy na pierwszy rzut oka zasługuje na szczególną uwagę, pochwały i wielkie brawa. Chłopaki, przyjmijcie moje najszczersze gratulacje i starajcie się być najlepszymi uczniami w szkole!

Drodzy czwartoklasiści, życzę miłego ukończenia szkoły! Życzymy, abyś trochę dorósł, stał się trochę mądrzejszy i bardziej dociekliwy. Nie bój się ogromnej ilości ważnych informacji, nowych dyscyplin i nauczycieli, nowych zajęć! Wierzymy, że odniesiesz sukces, staniesz się ozdobą i dumą naszej szkoły!

Drogie dzieci, dzisiaj kończycie czwartą klasę, opuszczacie mury szkoły podstawowej i idziecie w poszukiwaniu nowej wiedzy i odkryć na poziom seniorski. Niech Twoja ścieżka będzie łatwa i prosta, niech nowe przedmioty wzbudzą Twoje niewątpliwe zainteresowanie, niech szkoła dla Ciebie stanie się nie tylko miejscem zdobywania wiedzy i edukacji, ale także centrum zabawy i ekscytującej rozrywki.

Każdy z Was jest dziś absolwentem naszych kochanych i bardzo młodych licealistów! Cztery lata szkoły podstawowej minęły jak jeden dzień. Teraz jesteście nie tylko przyszłością naszej szkoły, ale i naszego kraju, więc życzę wam dobrze się uczyć, proszę rodziców i na tym nie poprzestać.Komunikuj się więcej ze swoimi kolegami z klasy, bądź przyjazny, wesoły i aktywny, a wtedy cała wiedza zostanie ci łatwo i z zyskiem, a chęć do nauki pozwoli ci zabezpieczyć świetlaną przyszłość!

Szkoła podstawowa to nie tylko kolejny etap edukacji. To podstawa, na której uczniowie będą kontynuować naukę w szkole średniej. Czwartoklasiści nie są już tymi naiwnymi dziećmi w wieku przedszkolnym. Pogrążyli się w życiu szkolnym, weszli w tryb uczenia się. Często przejście ze szkoły podstawowej do średniej pozostaje niezauważone przez uczniów, zwłaszcza jeśli oboje znajdują się w tym samym budynku. Najtrudniejszą rzeczą jest zmiana kadry nauczycielskiej. Miejsce pierwszego nauczyciela szkolnego zajmą nauczyciele wyspecjalizowani. Jednak osoba, która jako pierwsza spotkała przestraszone i zawstydzone dzieci na progu szkoły, na zawsze pozostanie w ich pamięci jako symbol szkolnego dzieciństwa. Jego pożegnalne słowo jest wypełnione wzruszającymi emocjami i szczerymi uczuciami do jego podopiecznych.

Gratulujemy tak ważnego dnia. Niech to ważne wydarzenie, początek dorastania i tylko wakacje, pozostanie w Waszej pamięci z najcieplejszymi i najbardziej ekscytującymi wspomnieniami. A nawet po rozstaniu ze szkołą podstawową dzieciństwo nie kończy się na długo, a jedynie pozwala na nowo uwierzyć w cuda.

Gratulujemy ukończenia szkoły podstawowej

Z całego serca gratuluję ukończenia szkoły podstawowej

Ty i ja jesteśmy ukończenie dzisiaj w 4 klasie. Ale minie tylko 7 lat i będziesz miał ukończenie 11 klasy.A potem mogę z dumą na ciebie spojrzeć i powiedzieć, że na próżno w ciebie nie wierzyłem!

Gratulujemy ukończenia szkoły. Niech ten ważny dzień pozostanie tylko dobrymi wspomnieniami i rozgrzeje duszę i serce w przyszłości. Niech nauka będzie przyjemnością i zawsze łatwa, a oceny zadowolą Ciebie i Twoich rodziców.

Nasi drodzy absolwenci! Teraz możesz czytać, pisać i liczyć. To pierwszy etap wiedzy, który pomyślnie przeszedłeś. Wspinaj się coraz wyżej, zdobywaj nowe umiejętności, takie jak powietrze! Im wyżej uda Ci się wspiąć, tym łatwiej będzie w wieku dorosłym. Pamiętaj, kochamy Cię i czekamy na Twoje nowe sukcesy.

Drodzy nasi nauczyciele! Przez ostatnie 4 lata niestrudzenie ślęczałeś nad naszymi zeszytami z pierwszymi bazgrołami, przekazując nam niezbędną wiedzę. Cieszyłeś się z naszymi sukcesami i przeżywałeś z nami porażki. Dla nas zawsze pozostaniecie dobrymi i wiernymi towarzyszami. Dziękujemy za to, że tam jesteś i zawsze w nas wierzysz!

Drogie dzieci, gratulujemy ukończenia szkoły podstawowej. Czeka na Ciebie szkoła średnia z własnymi prawami i przepisami, z interesującymi przedmiotami i poważnymi nauczycielami. Życzymy powodzenia i siły, aby wszystko się udało, a wiedza przychodziła łatwo.

Dzisiaj jest zakończenie dla naszych 4-klasistów! Gratulujemy młodym absolwentom wakacji. Życzymy Ci śmiałego i radosnego przechodzenia przez kolejne etapy edukacji. Rozwijać się w każdy możliwy sposób, odkrywać nowe możliwości, uczyć się ciekawych, niezwykłych i obcych. Niech w waszym życiu będzie dużo radości, wysokich ocen i dobrego nastroju!

Drogie dzieci, pierwszy etap gimnazjum już za Wami, jesteście już absolwentami szkoły podstawowej! Z czym szczerze i gratulacje! Teraz czekacie na nowe przedmioty, nauczyciele, będziecie musieli pracować ciężej, bardziej się starać. Życzymy Ci nabrać sił, zrelaksować się, a potem iść dalej – „skubać granit nauki”! Wierzymy w każdego z Was, na pewno odniesiecie sukces!

Drodzy absolwenci! Dziś oficjalnie ukończyłaś czwartą klasę i opuszczasz gimnazjum gotowa na nowe osiągnięcia! Życzymy wszystkim absolwentom dokonywania nowych i ciekawych odkryć, pokonywania ramię w ramię wszelkich przeszkód, wzajemnego wspierania się w liceum i bycia godnymi uczniów. Wygrywaj, szukaj siebie i zdobywaj nowe szczyty!

Gratulujemy ukończenia pierwszego roku szkoły i życzymy powodzenia i dobrej nauki w liceum! Bądź dociekliwy, pozytywny, aktywny, pojmuj nowe nauki, daj się ponieść ciekawym tematom.Niech liceum przyniesie Ci wiele nowych zwycięstw i osiągnięć!

Dziękuję za ciężką pracę i umiejętności. Przez te cztery lata stałeś się dla mnie jak rodzina. Bardzo się cieszę, że wszyscy jesteście moimi uczniami!

Dzisiaj jest piękny dzień – dzień ukończenia szkoły! Dzisiaj żegnasz się ze szkołą podstawową. Przeminie kolejna faza twojego życia. Masz przed sobą nowe klasy, nowych nauczycieli i nowe klasy. Ale proszę o spojrzenie wstecz. Pamiętajcie, jak dobrze nam było w naszej ulubionej i wygodnej klasie. Pamiętaj, jak nauczyliśmy się liter i cyfr, jak nauczyliśmy się pisać i liczyć. Pamiętaj, jak spędziliśmy wakacje i godziny zajęć. Pamiętaj – i nigdy nie zapomnij! To nie tylko przeszłość, to Twoje życie! Być może szkoła podstawowa jest najlepszą rzeczą, jaką będziesz mieć w szkole. W końcu trudne zajęcia czekają na Ciebie dalej i nie będzie czasu na zabawę i wakacje.

Drogie dzieci, pierwszy etap waszej nauki dobiegł końca. Z powodzeniem pokonałeś wszystkie przeszkody, wykonałeś swoje zadania i odniosłeś pierwsze ważne zwycięstwa w swoim życiu. Stałeś się starszy, wzniosłeś się na wyższy poziom. Nowe życie w szkole średniej postawi Ci inne, bardziej dorosłe i znaczące cele. Życzę Ci łatwego ich osiągnięcia. Pomimo tego, że program szkolny w kolejnym roku akademickim stanie się znacznie bardziej skomplikowany, nie poddawaj się, pilnie zdobywaj wiedzę i umiejętności. Wszystkie są bardzo przydatne w wieku dorosłym.Niech Twoja przyszła szkolna trasa będzie łatwa i pomyślna!

Jesteśmy razem od czterech lat. Codziennie odkrywamy coś nowego. Każdego dnia uczyliśmy się nowych tematów i poznawaliśmy świat.

Gratulacje, nasze drogie dzieci. Dzisiaj jest dla Ciebie ważny dzień – ukończenie szkoły podstawowej, co oznacza, że ​​stałeś się jeszcze starszy, mądrzejszy, bardziej utalentowany i bardziej odpowiedzialny. Gratulujemy Ci tego wspaniałego święta. Życzymy, aby każdy z Was nigdy się nie poddawał, interesował się wszystkim wokół, rozwijał się wszechstronnie i odnosił wielkie sukcesy i ukochane zwycięstwa. Wesołych Świąt!

Drogie dzieci, przeszliście początkowy etap szkolnego życia i pomyślnie pokonaliście pierwsze przeszkody, dokonaliście pierwszych odkryć, odniosliście pierwsze zwycięstwa. Dzisiaj jest twoje małe ukończenie szkoły. Ukończyłeś czwartą klasę, teraz zaczyna się bardziej dorosłe życie i masz przed sobą poważniejsze cele. Niech twoja przyszła droga będzie pogodna i odważna, dostatnia i nieskomplikowana. Życzę prawdziwej wiedzy, silnej przyjaźni, różnorodnych zainteresowań i doskonałych studiów.

Najpiękniejsze gratulacje z okazji ukończenia szkoły podstawowej

Duszny
gratulacje z okazji ukończenia szkoły podstawowej w prozie

Drodzy, dzisiaj skutecznie pokonaliście ważną barierę szkolną, zostaliście absolwentami szkoły podstawowej. Macie przed sobą nową wiedzę, nowe zwycięstwa, nowe radości i trudności ty. Będziesz prawdziwymi przyjaciółmi, a w życiu będziesz miał szczęście i sukces.

Jesteś dzisiaj dorosły. Dziś jesteście już absolwentami szkoły podstawowej. Przed tobą klasy seniorów, nowe przedmioty i nowi nauczyciele. Przed Tobą nowe wyzwania i wiele, wiele nowych i interesujących rzeczy.

Nasz statek o nazwie Szkoła Podstawowa wylądował. Dzisiaj wszyscy opuścicie nasz statek i udacie się na inny. Ale nigdy nie zapomnisz lat, które spędziliśmy razem. Zapamiętasz zarówno elementarz, jak i liczby oraz wszystkie lekcje. W końcu wszystko, czego nauczyliśmy się w szkole podstawowej, powtórzy się w liceum. Wierzę, że będziesz mógł się dalej uczyć na doskonałe stopnie. Wierzę, że pokonasz wszystkie trudy liceum i ukończysz z sukcesem.

Gratuluję ukończenia szkoły podstawowej, drogie dzieci. Wam, wspaniali koledzy, udało się zebrać całą niezbędną wiedzę do dalszych udanych studiów i zdobywania nowych wyżyn. Życzę Wam jasnego, słonecznego, pogodnego lata, po którym z pewnością czekają Was wielkie, a co najważniejsze dobre zmiany.

Dzisiaj zwracam się do Was nie jako do uczniów szkół podstawowych, ale jako przyszłych uczniów szkół średnich! Teraz musisz uczyć się nowych przedmiotów i poszerzać horyzonty. Już jesienią pomożesz pierwszoklasistom szukać klas w szkole lub komentować je na przerwach. Serdecznie gratuluję pierwszych sukcesów i życzę utrzymywania sumiennego zachowania, bycia wzorowymi uczniami i starania się zadowolić nie tylko rodziców, ale także nauczycieli swoimi nowymi umiejętnościami, wysokimi wynikami w nauce i dobrą wiedzą!

Absolwenci, gratulujemy przejścia do gimnazjum. Ostatnie 4 lata były dla Ciebie bardzo pouczające i ekscytujące, a potem będzie jeszcze ciekawiej: nowi nauczyciele, nowe przedmioty. Życzymy owocnych studiów, doskonałych dni tygodnia i weekendów.

Minęły już 4 lata, ale pewnego razu pierwsza znajomość ze szkołą była tak ekscytująca i przerażająca. Chciałbym, aby studia przychodziły naturalnie i łatwo, przynosiły przyjemność, a dalsza edukacja pomagała się rozwijać i rozwijać.

Szkoła podstawowa za tobą, a przed tobą drugi, nie mniej ważny etap szkolnego życia – klasa 5! W jednej chwili minęły cztery lata, ale wszystko, co ciekawe, puka do twoich drzwi! Dzisiaj, po pierwszym poważnym ukończeniu szkoły, życzę Ci więcej pracowitości, wytrwałości, doskonałych ocen i prawdziwych szkolnych przyjaciół!

Gratulujemy ukończenia szkoły podstawowej.Twój start był udany i życzę Ci równie łatwej kontynuacji szkolnej ścieżki. Niech czekają na Ciebie nowe ciekawe przedmioty, które odkryją przed Tobą sekrety i tajemnice ludzkości, świata, kultury i historii. Nie trać entuzjazmu i pewności siebie, śmiało dąż na wyżyny i na pewno je zdobywaj. Powodzenia, dobrych przyjaciół i wsparcia rodziny.

Chłopaki, dzisiaj zostaliście absolwentami, absolwentami szkoły podstawowej. I choć jeszcze daleko Ci do ukończenia szkoły, to udało Ci się już pomyślnie przejść pierwszy ważny etap studiów. Przed rozpoczęciem nauki w piątej klasie, co oznacza, że ​​w programie szkolnym pojawi się wiele nowych i ciekawych przedmiotów, ekscytujących zajęć i zabawnych, dźwięcznych zmian. Życzę, abyście zawsze pozostawali przyjaźni, natychmiast pomagali kolegom z klasy w przezwyciężaniu wszelkich trudności. Niech sukces w nauce i życiu towarzyskim stanie się znakiem rozpoznawczym Twojej klasy, a nie tylko dzieci, ale i licealiści niech będą na równi z Twoją pracą zespołową i wzajemną pomocą. Powodzenia!

Drodzy studenci! Nadchodzi twój pierwszy bal maturalny. Wszyscy przebyliście długą drogę, rozumiejąc pierwszą niezbędną wiedzę. My, jako Wasi nauczyciele, możemy z dumą powiedzieć, że każdy z Was stał się dorosły. Życzymy, abyś kontynuował naukę z takim samym sukcesem i nie poddawał się w obliczu trudności! Niech wszystkie zadania, których będzie znacznie więcej, będą dla Ciebie łatwe. Bądź pewny siebie nie tylko podczas treningu, ale także w życiu osobistym! Powodzenia!

Moi drodzy uczniowie, gratuluję Wam pod koniec poziomu podstawowego, życzę radości z zdobywania wiedzy, zabawy, prawdziwych prawdziwych przyjaciół, radości, szkolnych zwycięstw.

Gratulujemy ukończenia szkoły podstawowej. Życzę, abyś nigdy nie tracił zainteresowania nauką, aby Twoja dalsza droga do edukacji była jeszcze bardziej ekscytująca i zabawna. Powodzenia, słońce, wielki sukces i te same zwycięstwa, prawdziwi przyjaciele i spełnienie wszystkich dobrych marzeń.

Drogie dzieci, czas pogratulować Wam pierwszego ukończenia szkoły średniej. I choć to tylko małe zwycięstwo, a nie koniec bitwy, życzę Ci siły i optymizmu na przyszłej drodze poznania. Życzę zdrowia, wytrwałości, dążenia do jasnych i wielu radosnych chwil. Życzę Ci zgromadzenia silnej i niezbędnej wiedzy, która pomoże Ci spełnić wszystkie Twoje pragnienia.

Gratulujemy ukończenia szkoły podstawowej. Teraz, gdy potrafisz już poprawnie czytać, pisać, liczyć i myśleć, pora na zapoznanie się z bardziej złożonymi, ale i bardzo interesującymi tematami.Chciałbym życzyć, aby wszystko zawsze się dla ciebie układało. Życzę wysokich ocen, wesołych przyjaciół, życzliwych nauczycieli i wspaniałych przygód w życiu.

Oryginalne gratulacje z okazji ukończenia szkoły podstawowej, z głębi serca

Gratulacje z okazji ukończenia szkoły podstawowej w prozie

Tak skończyło się cudowne życie zwane szkołą podstawową. Czas pożegnać się nie tylko z pierwszymi nauczycielami, ale także z elementarzem. ale po kilku latach zrozumiesz jak cudownie było z Tobą w naszej szkole podstawowej.Zatęsknisz za tymi czasami,za lekcjami i zmianami.Zatęsknisz za elementarzem, który pomógł Ci nauczyć się czytać i pisać.Życie w nowa szkoła, która mam nadzieję, że spodoba Wam się tak samo jak nasza przytulna mała szkoła podstawowa!

Drogie dzieci, gratuluję wam pierwszego znaczącego osiągnięcia w życiu szkolnym, po ukończeniu czwartej klasy. Teraz przechodzisz do kolejnego etapu, teraz otworzą się przed Tobą drzwi do nowych przedmiotów i wiedzy. Życzę, abyś nie tracił pewności siebie i zainteresowania nauką, rozwadniał swoje dni jasnymi kolorami i emocjami szczęścia.

Absolwent szkoły podstawowej! Brzmi dumnie! W końcu zaliczyłeś już pierwsze cztery zajęcia i wiesz prawie wszystko, co powinni umieć robić współcześni ludzie. Ale przed wami kolejny trudny test, przed wami nowa szkoła, nowe klasy i nowi nauczyciele.Przed Tobą jeszcze więcej lat nauki, jeszcze więcej wiedzy i jeszcze więcej odpowiedzialności i troski. Ale wierzę, że poradzisz sobie z tym wszystkim, inaczej nie podjąłbym się uczyć Cię pierwszych lat w szkole. Wierzę, że każdy z Was będzie mógł godnie ukończyć szkołę i stać się osobą z dużej litery! Powodzenia i wszystkiego najlepszego!

Nasze kochane córki i synowie! Jesteśmy dumni, że kończysz 4 klasę. Gratulacje z okazji wieczoru maturalnego! Dla Ciebie to dopiero początek szkolenia, ale wszyscy pokazaliście, że jesteście gotowi do dalszej pracy. Dziś ważny dzień, bo już niedługo zobaczymy Was zupełnie inaczej. Przez lata nie tylko zdobyłeś niezbędną wiedzę, ale także znalazłeś prawdziwych przyjaciół i towarzyszy. Życzymy, aby wspólnie spędzony czas na długo pozostał w pamięci, a przyjaźń pokona wszelkie trudy i przeszkody.

Drogie dzieci, już niedługo zostaniecie piątoklasistami. Opuszczając szkołę podstawową, przyjmij nasze życzenia zdrowia, radości, sukcesów w nauce, sporcie i życiu towarzyskim szkoły.

Gratulujemy ukończenia szkoły podstawowej. Ten wyścig zakończył się pomyślnie, a przed tobą nowe znajomości z nowymi naukami, nowe odkrycia i nowe hobby. Życzę rodzicom, aby byli z Was dumni, aby w czasopiśmie we wszystkich tematach popisywały się tylko wysokie oceny, aby każdy nowy dzień przynosił miłe niespodzianki, zabawne spotkania, ekscytujące zajęcia i dobry nastrój.

Drodzy absolwenci, dzisiaj opuszczacie klasę szkoły podstawowej. Teraz czekasz na nowe przygody w kraju przedmiotów prawdziwej nauki, teraz dokonasz poważnych odkryć i często będziesz podejmował niezależne decyzje. Nie zapomnij o swoim pierwszym nauczycielu, nie bój się otwierać drzwi do nowej wiedzy, zawsze pozostań przyjazną klasą i jak najbardziej osiągnij wielki sukces.

Drodzy absolwenci szkół podstawowych, bardzo się cieszę, że mogę pogratulować Wam pierwszego ważnego wydarzenia w życiu! Teraz szkoła otwiera przed Tobą nowe horyzonty i musisz zdobyć nową wiedzę, która pozwoli Ci stać się szanowanymi i znaczącymi osobami w naszym społeczeństwie. Doskonałe oceny, ciekawe lekcje i nudna codzienność!

Drodzy czwartoklasiści, gratulujemy pierwszego ukończenia szkoły i przejścia ze szkoły średniej! Życzymy inspiracji, pracowitości, koncentracji, równowagi moralnej i stabilności psychicznej!

Nasi drodzy absolwenci, gratulujemy ukończenia 4 klasy! Do pierwszej klasy dotarłeś całkiem okruchy i stałeś się dorosłymi i niezależnymi uczniami.Widzimy w Tobie ogromny potencjał, chęć wzrostu i rozwoju, stawania się lepszymi, osiągania niesamowitych sukcesów. Życzymy nowych horyzontów, ciekawych zainteresowań, miłej ekipy i wielu słonecznych dni!

Drodzy absolwenci czwartej klasy, gratulujemy ukończenia szkoły podstawowej. Przed Tobą niesamowite przygody. Życzę Wam, cudowne dzieci, miłego i wspaniałego lata oraz przygotowania się na wielkie osiągnięcia i znaczące osiągnięcia, na ciekawe przedmioty i zabawne lekcje, na nowe znajomości z naukowcami i ich wielkie odkrycia.

Szkoła podstawowa już za nami, a dzieciństwo się z nią żegna. Życzymy miłego wypoczynku w lecie, bo przed nami jeszcze bardziej odpowiedzialne lata! Niech nic nie zostanie zapomniane podczas wakacji, a w przyszłości każdy temat zostanie podany z łatwością.

Nasze drogie dzieci. Dzisiaj stałeś się trochę bardziej dojrzały, a my patrzymy z dumą i przyjemnością na to, jak duży, poważny i odpowiedzialny się stałeś. Teraz stajesz przed nowymi wyzwaniami, nowymi możliwościami i nowymi wprowadzeniami do swojego szkolnego życia. Nie bój się niczego, bo razem jesteście siłą i poradzisz sobie z każdą próbą. Nie płataj figli, nie łaj, bądź godny swojej nowej piątej klasy.

Gratulujemy absolwentom czwartej klasy! Przeszliście już początkową bazę, w której otrzymaliście wiele przydatnych i potrzebnych dla siebie rzeczy. Życzymy wspaniałych studiów i spełnienia wszystkich pragnień. Bądź doskonały we wszystkim, Twoja przyszłość zależy od tego.