Oryginalne gratulacje z okazji urodzin 16-letniego chłopca, dziewczynki, z całego serca

Polecane
wszystkiego najlepszego 16 lat chłopcze, dziewczynko, z głębi serca

Nasza droga urodzinowa dziewczyno, chcę Ci pogratulować z okazji wyjątkowych wakacji. 16 lat jeszcze nie ma wieku, ale prawie osiągnąłeś ukochaną 18 lat. Chcę życzyć Ci szczęścia, powodzenia i miłości. Ale nie chcę, żebyś w ogóle śpieszył się, aby dorosnąć. Życzę Ci cieszyć się każdą chwilą, cieszyć się każdego dnia, bo to się więcej nie powtórzy.Życzę Ci cierpliwości, bo w tym wieku tak bardzo chcesz dostać wszystko, o czym marzysz jak najszybciej.Ale uwierz, że czekanie nie potrwa tak długo. zawsze pozostań tą samą piękną, słodką i miłą dziewczyną. Twoi rodzice mogą być dumni, że wychowali tak cudowną córkę. Życzę, abyś nigdy nie przestawała przed trudnościami, bo wszystko jest możliwe do rozwiązania. Żyj i ciesz się każdą chwilą.

Nadszedł więc ten długo oczekiwany dzień, w którym kończysz 16 lat. Wszystkiego najlepszego, serdecznie gratuluję. Życzę, aby wszystkie Twoje sprawy przebiegały zgodnie z planem, a wiele zadań było łatwych do rozwiązania. Zasługujesz dziś na najbardziej entuzjastyczne westchnienia podziwu, jako najpiękniejsza na tym święcie. Życzę ci dzisiaj jak najbardziej odpowiedniego, aby możliwości finansowe były godne twoich pragnień i zachcianek.Mój uroku, życzę Ci, abyś pozostał czarujący i romantyczny przez wiele kolejnych lat! W ten sposób podbiłeś serce i zostawiłeś na nim ślad. Ty, jako najbardziej tajemniczy, nadal trzymasz swoje zagadki jak zamkniętą księgę. Zawsze wiesz, jak błyszczeć w każdy dzień i przy różnych okazjach, życzę Ci, abyś nie straciła tego uścisku bycia oszałamiającą i uwodzicielską. Żyj w pokoju i dobrobycie ze swoimi bliskimi i nie zapomnij o zabawnych przyjaciołach!

Moje łagodne słońce, całuję Cię w myślach i gratuluję Ci 16 urodzin! Niech spełni się wszystko, o czym marzysz! Niech pogoda w tym dniu iskrzy radośnie, będzie jasna i trochę nieprzewidywalna, tak jak Ty. Wiedz, że tak bardzo za tobą tęsknię, pamiętając twój wygląd, każdą kreskę twojej słodkiej twarzy! Twoja czułość dała mi wielkie szczęście, jestem Ci za to wdzięczny! Bądź zawsze taka sama piękna!

Gratuluję Twoich 16 urodzin i z całego serca życzę, aby ten rok był dla Ciebie 16 stacją szczęścia, 16 zwrotką poematu szczęścia, 16 chwilą pięknej miłości, 16 nadzieją i marzenie, które z pewnością się spełni.

Drogie urodziny! Dziś kończysz szesnaście cudownych lat! Wszystkiego najlepszego! Życzymy, aby Twoje przeznaczenie mieniło się jasnymi i olśniewającymi promieniami chwały i sukcesu! Aby Twoi bliscy i bliscy obdarzyli Cię troską i uwagą, radością relacji, ciepłem dusz i czułymi spojrzeniami! Aby twoi przyjaciele okazali się prawdziwi, bez fałszu i oszustwa! Aby ludzie otaczali Cię głębokim zrozumieniem i znaczącym wsparciem, współpracownicy szanują i cenią Twoją opinię! Niech wszystko, co wydawało Ci się tak odległe i niemożliwe do zrealizowania, nagle stanie się bliskie i możliwe w jakiś magiczny sposób! Dużo już zrobiłeś, ale nie zapominaj, że masz jeszcze dużo do zrobienia, więc dostrój się w pozytywny sposób i nie zmieniaj swoich pozycji życiowych! W tym tempie zajdziesz daleko! Wysokie szczyty dla Ciebie! Wszystkiego najlepszego!