Śmieszne życzenia urodzinowe

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Dokonaliśmy wyboru najlepszych krótkich śmiesznych życzeń urodzinowych w prozie, z głębi serca, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Wszystkiego najlepszego! Pozwól swojej niespokojnej naturze nadal szukać przygód w piątym punkcie i daj wiele pozytywnych wrażeń i emocji!

W twoje urodziny życzę żywych emocji, niezapomnianych spotkań i ucieczki duszy, bo życie mierzy się nie liczbą oddechów, ale chwilami, w których zapiera dech w piersiach !

Niech twoje serce będzie spokojne! Niech w duszy zapanuje światło! Niech iskra twojej duszy przyciąga wielu dobrych ludzi, a odstrasza złych! Miej dobrych towarzyszy w życiu!

Chciałabym, żeby twoja lodówka pękała od przysmaków, drogi koniak lał się z kranu, a twój portfel trzeszczał od dużych rachunków!

W twoje urodziny niech wróżka podaruje ci piękny kabriolet, książę nową sukienkę i buty, a twoi przyjaciele będą zazdrośni o twoją młodość i urodę!

Niech życie przypomina bajkę, w której słodkie wróżki spełnią życzenia, a nieprzyjemni Kościej i Wąż Gorynych zostaną pokonani!

Ogólnie rzecz biorąc, niech wszystko w Twoim koktajlu życia będzie zgodne z TWOIM gustem i proporcjami, których potrzebujesz!

Życzę ci wszystkiego i więcej w twoje urodziny: góry diamentów, wrzącej rzeki miłości, całego morza przyjemności, kwitnącej doliny szczęścia i dzieci – drużyna piłkarska.

Wszystkiego najlepszego piękny człowieku! Świat wokół jest lustrem, więc niech przyciągają do Ciebie tylko dobre i jasne rzeczy, tak jak Ty!

Cieszymy się, że dzisiaj świętujesz, kolego. I wszyscy wpadamy, aby ci pogratulować – wtedy nie masz wątpliwości. Teraz pociągniemy Cię za uszy i razem z całym tłumem życzymy wszystkiego najlepszego!

Życzę Ci gratulacji! Niech nigdy nie przechodzą przez góry pieniędzy i intymności. Życzę ci: dobrze śpij i dużo jedz; domek nad morzem i morzem szczęścia; Złap falę być na koniu; i nie spotykać kóz!

Istnieje opinia, że ​​w momencie narodzin człowieka na niebie pojawia się nowa gwiazda. Niech jej światło oświetli Twoją ścieżkę życia promieniami miłości, człowieczeństwa i dobroci! Wszystkiego najlepszego!

Ta wiadomość została wysłana przeze mnie na całkowicie losowy numer. Jeśli wyślesz go na 365 losowych liczb, na pewno dostaniesz osobę, która ma dziś urodziny.Gratulacje!