Śmieszne życzenia urodzinowe

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Dokonaliśmy wyboru najlepszych krótkich śmiesznych życzeń urodzinowych w prozie, z głębi serca, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Wszystkiego najlepszego! Pozwól swojej niespokojnej naturze nadal szukać przygód w piątym punkcie i daj wiele pozytywnych wrażeń i emocji!

W twoje urodziny życzę żywych emocji, niezapomnianych spotkań i ucieczki duszy, bo życie mierzy się nie liczbą oddechów, ale chwilami, w których zapiera dech w piersiach !

Niech twoje serce będzie spokojne! Niech w duszy zapanuje światło! Niech iskra twojej duszy przyciąga wielu dobrych ludzi, a odstrasza złych! Miej dobrych towarzyszy w życiu!

Chciałabym, żeby twoja lodówka pękała od przysmaków, drogi koniak lał się z kranu, a twój portfel trzeszczał od dużych rachunków!

W twoje urodziny niech wróżka podaruje ci piękny kabriolet, książę nową sukienkę i buty, a twoi przyjaciele będą zazdrośni o twoją młodość i urodę!

Niech życie przypomina bajkę, w której słodkie wróżki spełnią życzenia, a nieprzyjemni Kościej i Wąż Gorynych zostaną pokonani!

Ogólnie rzecz biorąc, niech wszystko w Twoim koktajlu życia będzie zgodne z TWOIM gustem i proporcjami, których potrzebujesz!

Życzę ci wszystkiego i więcej w twoje urodziny: góry diamentów, wrzącej rzeki miłości, całego morza przyjemności, kwitnącej doliny szczęścia i dzieci – drużyna piłkarska.

Wszystkiego najlepszego piękny człowieku! Świat wokół jest lustrem, więc niech przyciągają do Ciebie tylko dobre i jasne rzeczy, tak jak Ty!

Cieszymy się, że dzisiaj świętujesz, kolego. I wszyscy wpadamy, aby ci pogratulować – wtedy nie masz wątpliwości. Teraz pociągniemy Cię za uszy i razem z całym tłumem życzymy wszystkiego najlepszego!

Życzę Ci gratulacji! Niech nigdy nie przechodzą przez góry pieniędzy i intymności. Życzę ci: dobrze śpij i dużo jedz; domek nad morzem i morzem szczęścia; Złap falę być na koniu; i nie spotykać kóz!

Istnieje opinia, że ​​w momencie narodzin człowieka na niebie pojawia się nowa gwiazda. Niech jej światło oświetli Twoją ścieżkę życia promieniami miłości, człowieczeństwa i dobroci! Wszystkiego najlepszego!

Ta wiadomość została wysłana przeze mnie na całkowicie losowy numer. Jeśli wyślesz go na 365 losowych liczb, na pewno dostaniesz osobę, która ma dziś urodziny.Gratulacje!

Jeden czarodziej spełnił moje życzenie – teraz na ścieżce życia spotkasz tylko dobrych ludzi, gwiazdy uśmiechną się z nieba, a kłopoty ominą! Wszystkiego najlepszego!

Życzę ci miliona monet, połowy królestwa i magicznego jednorożca! Wszystkiego najlepszego 🙂

Niech ten dzień i następne 364 będą jak błyszczący naszyjnik: każdy kamyk świeci inaczej, ale razem tworzą biżuterię o nazwie „życie”!

Gratulacje, kochanie! Wszystkiego najlepszego! Dziś wszystkie tosty są właśnie dla Ciebie! Dzisiaj będziesz trochę pijany, ale to i tak lepsze niż żadne!

Chcę, aby każdy dzień był jak obraz w telewizji: jasny i nie nudny!

W twoje urodziny życzę Ci pełnego kubka życia, w którym wino radości, zdrowia i urody wylewa się na brzeg!

Każdy dzień jest dla ciebie dobry, na twoje rachunki lat zwiększ procent szczęścia, bez kredytów na kwiaty, spadające gwiazdy pożądania, nowe pamiętne dni, prawdziwa przyjaźń i powodzenia Twoi kochający przyjaciele.

Duchowe śmieszne życzenia urodzinowe z głębi serca

Jasne śmieszne życzenia urodzinowe do łez

Chcę abyś w następnych latach swojego życia poznał wszystkie subtelności i wypaczenia grzechu, ale tylko w myślach. Ale jednocześnie życzę że kefir życia rodzinnego pozostaje Twoim ulubionym napojem.< /p>

Życzę, żebyś nigdy nie tracił serca i nigdy nie był smutny! Niech twoje życie będzie pełne uśmiechów, radości i śmiechu! I niech wszystko potoczy się tylko w najkorzystniejszy sposób i w sposób, który jest dla Ciebie najlepszy!

Wypijmy trzyliterowe słowo, które wszyscy znamy z dzieciństwa, które kobiety tak bardzo kochają, a mężczyźni tak cenią. Wypijmy więc za ŚWIAT!!!

W twoje urodziny życzę Ci kupić łopatę do wiosłowania dobra, zdrowia, szczęścia, która na pewno spadnie na Ciebie!

Wszystkiego najlepszego! Niech czeka na Ciebie upadek banknotów, burza szczęścia i huragan miłości!

Życzę ci okropności, smutków, chorób, kłótni, kłótni, zmartwień, kłopotów, żalu, strat, rozstań, biedy, złej pracy, okropnej pogody, smutku. I nigdy się tego wszystkiego nie dowiesz!

Kiedy bocian przywiózł cię do rodziców, długo się śmiali i na początku chcieli go zabrać. Ale teraz wszyscy są szczęśliwi! Wszystkiego najlepszego!

Chciałabym, żeby z biegiem lat w łóżku robiło się coraz cieplej, żeby nie pozwalać sąsiadom spać w nocy, żeby pościel i poduszki zmokły z namiętności. Niech pocałunki będą niższe, a miłość wyższa.Gratulacje!

Bardzo się cieszę, że mogę Ci pogratulować. Kolana mi się trzęsą, gubię się w klawiaturze, więc powiem krótko: bądź wytrwały w realizacji swoich pragnień.

Nasze życie jest jak wielka rzeka. Życzę, aby Twoja łódź z łatwością przekroczyła progi trudności, nie straciła kontroli w wirach miłości i nie zapomniała popłynąć do brzegów szczęścia.

Życzę, aby twoje miękkie uszy zawsze słyszeły tylko miłe słowa, twoje puszyste łapy trzymały najcenniejsze prezenty, a twój dziarski ogon zawsze był pistoletem. Wszystkiego najlepszego, króliczku!

W twoje urodziny życzę ci szczególnie skromnego życia. Prowadzenie samochodu bez dachu, picie starego wina i jedzenie sera pleśniowego. Żeby nie wybierać między dwiema łodziami, tylko kupić jacht!

Chcę ci życzyć prawdziwie królewskich umiejętności organizacyjnych, aby pracowity i zaradny Szary Wilk wykonał całą pracę, a ty otrzymasz wszystkie ukochane jabłka.

Niech przyszły rok będzie czasem pięknych błędów, uroczych nieporozumień i pysznych pokus!

Żyj, draniu, rodzą dzieci, a wszystko w życiu będzie dobrze.Kochaj kwiaty, kochaj ich ducha, kochaj mężczyzn, facetów, ale nie dwóch naraz! Wszystkiego najlepszego!

Mój przyjacielu, w twoje urodziny czuję się jak Beduin na pustyni, który nie widział wody od wielu dni… Jestem taki spragniony!

Gratulacje! Życzę Ci, aby codziennie boli w innym miejscu, bo według doświadczonych lekarzy prawdziwe zdrowie jest wtedy, gdy na co dzień boli gdzie indziej…

Życzę ci znaleźć mądrego, przystojnego i bogatego męża. Niech wszystkie cechy zostaną połączone w jednym, w przeciwnym razie będziesz musiał trzykrotnie wyjść za mąż! Wszystkiego najlepszego, bądź wesoły i szczęśliwy.

Pozwól, że dam ci szybką przejażdżkę wesoło-niegrzeczną. Zrelaksuj się, kochaj, podróżuj, zarabiaj, osiągaj! Szczęśliwego dnia!

Wszystkiego najlepszego! Życzę, aby jeszcze jedna świeczka na Twoim urodzinowym torcie rozjaśniła Twoje życie!

Ciepłe śmieszne życzenia urodzinowe

Uczciwy
śmieszne gratulacje w twoje urodziny, z głębi serca

W twoje urodziny życzę jasności myśli i lekkości uczuć. Więcej beztroski i zabawy, żywych doznań i duchowości żywotność. Niech energia życiowa szaleje we krwi co sekundę.

Podczas świętowania urodzin wybierz się na spacer, ale bądź ostrożny. Pozwól mi choć raz odpocząć, co? I tak przez cały rok pracuję bez dni wolnych! Twój Anioł Stróż.

Niech życie wydaje się bajecznym snem, który się nie kończy, a jedynie nabiera nowych kolorów! Nie zatracaj się w tym, ale bądź jaśniejszy i ciągle idź do przodu!

Życzę Ci dużo zieleni w Twoje urodziny! Nie na świątecznym stole, ale w twoich kieszeniach! Powodzenia!

Hej, człowieku! Dzisiaj są twoje urodziny. Spieszą się z gratulacjami, spieszą się, aby poprawić nastrój: chcesz szampana, whisky, colę, gin? Ale tak czy inaczej, dzisiaj nie będziesz pił sam!

Chcę kręcić się jak wiewiórka, być lekkim jak ćma, mieć dziewięć żyć jak kot, a przyjaciół jak mrówki w mrowisku i słuchać każdego tryla ukochanej osoby dzień.

Jeżeli gratuluje Ci się dzisiaj i składa życzenia od wielu lat, to są Twoje urodziny, a jeżeli Ty też lejesz, to nie są to tylko urodziny, ale wielkie urodziny, Gratulacje.

Wszystkiego najlepszego kochanie! Proszę przyjąć moje szczere gratulacje! Nigdy nie odkładaj do jutra tego, co możesz zrobić dzisiaj i teraz!

Zaczynasz prowadzić prawe życie, gdy nie ma już energii ani pieniędzy dla grzesznika.

Żałuję, że uśmiech nigdy nie opuścił Twojej twarzy, aby wiatr zawsze wiał tylko w plecy, szczęście wszędzie towarzyszyło Ci, a Twoje serce na zawsze płonęło miłością! Wszystkiego najlepszego!!!

Niech cała ścieżka twojego życia będzie usiana kamieniami szczęścia, które blokują ścieżkę przygnębienia, urazy, problemów i smutku.

Żyj, naćpaj się, podziwiaj spojrzenia. Nie trać piękna i nie wywołuj zawrotów głowy swoim wizerunkiem i prezentacją. Świętuj swoje urodziny, upij się szczęściem i perspektywami!

Niech we wnętrzu Twojego wymarzonego samochodu powstanie wolna od wybojów ścieżka. W pobliżu są ci, którzy dużo zasługują, a daleko są ci, którzy dużo mówią, a mało reprezentują.

Hej kochanie! Chcę ci pogratulować. Jesteś dla mnie najfajniejsza i najbardziej pożądana. Chcę, żebyś zawsze była po mojej stronie. Życzę, aby wszyscy twoi przyjaciele zazdrościli ci z mojego powodu.

Chcę, żebyś była jak słodziutka: piękna na zewnątrz, ale słodka w środku, cała w „czekoladzie” iz „zapachem”. I znaleźć słodycze, które nie mogą ci odmówić.

Twoje urodziny to nie tylko okazja do picia i jedzenia, ale także spotkania z dużą grupą bliskich przyjaciół, aby tego wieczoru dać Ci jak najwięcej śmiechu i pozytywów.

Cóż, kolejne bezsensowne gratulacje, jak myślisz. Niech więc moje gratulacje będą dla Ciebie wyjątkowe! Życzę Wam wszystkich najwspanialszych rzeczy w życiu.Ale bądź ostrożny: marzenia się spełniają!

Wszystkiego najlepszego i życzę, abyś nie miał wrogów i rogów w swoim życiu, ale miał wielki sukces i marzenia bez zakłóceń. Twórz i bądź kreatywny, kochaj i inspiruj, śpiewaj, tańcz i naćpaj się każdego dnia!

Życzę Ci, abyś była zawsze młoda i piękna, trochę zmarnowana i głupia, abyś była zarówno playboyem, jak i swoim chłopakiem, i jak zawsze była hojna i miała szerokie serce.

Słodkiego, czekoladowego szczęścia, lodów waniliowych i koktajlu mlecznego! Abyś mógł skosztować wszystkiego, co w tym życiu najsmaczniejsze i najsłodsze! Wszystkiego najlepszego!

Jasne, zabawne życzenia urodzinowe do łez

Polecane
śmieszne życzenia urodzinowe, z głębi serca

Na bezkresnym oceanie życia są wyspy miłości, szczęścia, radości, pomyślności. Życzę Ci otwarcia archipelagu i nie spiesz się w poszukiwaniu jednego lub drugiego!

Życzę, aby z każdym wschodem słońca spełniło się kolejne marzenie, które sobie wymyśliłeś. Niech podaż pragnień będzie nieskończona, ale każde z nich jest święte. Wszystkiego najlepszego.

Myślisz, że nie wystarczy jedzenia dla wszystkich? Spokojnie! Nie będziemy jeść, ale pić. I życzę wszystkiego najlepszego!

Szczęśliwych walentynek! Szczęśliwy dzień ciasta! Szczęśliwego dnia lodów, owoców i szampana!

Wszystkiego najlepszego! Życzę dobrego zdrowia, szalonej miłości, niezawodnych i lojalnych przyjaciół takich jak ja i pozostania tą samą wspaniałą osobą!

Kiedy zapytałem Cię, co kupić na urodziny, skromnie odpowiedziałeś na coś ze złota. W drodze do Ciebie spotkałem mojego przyjaciela – złotego człowieka! Zabieram to ze sobą, czekaj! Już wkrótce!

Oszałamiający rozwój kariery, twórcza inspiracja, niezmiennie pozytywny nastrój! Niech cię okryje finansowa lawina i wir szczęścia! Wesołych Świąt!

Życzę Ci wszystkiego najlepszego! Niech w życiu będzie spokój, a jeśli nadejdzie burza, to tylko miłość! Niech jacht twojego przeznaczenia śmiało popłynie w stronę szczęścia.

Jesteś tak piękna jak wiele lat temu i jak zawsze pełna godności. Jesteś jedną z tych kobiet, które nie malują siwych włosów, które się pojawiły, ale podkreślają nimi swój blask. Wszystkiego najlepszego pani.

Życzę, aby w Twoim domu stół zawsze był pełen jedzenia, a łóżko przyjemnością.

W twoje urodziny chciałem wysłać ci coś pięknego, czułego, erotycznego, inteligentnego i zabawnego, ale nie mogę zmieścić się na ekranie.Gratulacje!

Życzę Wam prezentacji i kulminacji, Mercedesa i smakołyków, wysokiego i wspaniałego życia!

Wszystkiego najlepszego! Życzę małych zmian w anatomii. Niech Twoje skrzydła rosną ze szczęścia!!!

Życzę Ci 12 miesięcy bez choroby, 53 tygodnie dobrych rzeczy, 365 dni szczęścia, 8760 godzin sukcesu, 525600 minut miłości i 315360000 sekund dobrych chwil.

< /div>

Tu kolejny dzień uderza w głowę, z czym spieszymy przypomnieć i pogratulować! Niech ten cios niesie ze sobą dużo pozytywów, szczęścia i na życzenie spełnienia każdego życzenia!

Siedzimy obok siebie przy stole, napijemy się, życzymy szczęścia. Przyjmij nasze gratulacje z okazji Twoich wspaniałych urodzin!

Gratuluję mojemu „staremu klubowi”! Życzę nieograniczonej zabawy, bezgranicznej miłości i zdrowia konia.

Hej kochanie! Tak, mówię do ciebie! Co wyklułeś? Cóż, skoro już się wykluło, gratulacje! Stań się duży, sprytny i uzębiony! Powodzenia w drodze do odrodzenia!

Od dłuższego czasu zastanawiałam się nad prezentem dla Ciebie i postanowiłam zrobić nieocenioną niespodziankę – sms-emotkę. Kiedy przeczytasz ją do końca, uśmiechniesz się, a planeta uśmiechnie się razem z tobą.

Dlaczego urodziny są tylko raz w roku? Ponieważ cały rok musi być przygotowany na to, aby pogratulować Ci w pełni. Gratulacje!

Świecisz mi jak słońce. Twoje oczy błyszczą jak gwiazdy.Przyciągasz mnie bliżej, jak księżyc rządzi falami oceanu. Wszystkiego najlepszego.