Szczęśliwego dnia Matki

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Zebraliśmy wybór najbardziej wzruszających życzeń na Dzień Matki własnymi słowami, w prozie, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Szczęśliwego Dnia Matki i życzę wiecznej macierzyńskiej miłości i wielkiej dumy z Twojego dziecka, pomyślności i wzajemnego zrozumienia w rodzinie, dobrego dobrobytu i spokoju w domu.

Serdecznie i szczerze gratulujemy Mamie Dnia Matki! Życzymy Ci czystego ziemskiego szczęścia, miłości Bożej, powszechnej harmonii, wiecznego piękna i młodości! Świeć na nas jak jasne słońce i żyj na ziemi przez długi czas! Niech świat otworzy dla Ciebie swoje hojne ramiona w ten promienny dzień!

Moja najukochańsza i najdroższa, boska i nieziemska Mamo, gratuluję wspaniałych wakacji! Żyj, moja droga, aby wszyscy zazdrościli. Omiń wszelkie choroby i niepowodzenia. Przyciągaj do siebie tylko dobrobyt i dobre samopoczucie. Otaczaj się rzetelnymi i przyzwoitymi ludźmi. A co najważniejsze, nie zapominaj, że twój syn bardzo cię kocha!

Bycie mamą to wielkie szczęście, dar, radość, ale także dużo pracy, niepokoju i oddania. Niech twoje oczy nie znają łez, twoje ręce się nie męczą, twoje serce nie boli o dzieci, ale twoja dusza będzie spokojna.Niech troska, miłość i ciepło powrócą do Ciebie stokrotnie, życie będzie długie, szczęśliwe i zdrowe!

Niech największe i współczujące matczyne, szczere serce będzie bajecznie wdzięczne za najgłębszy honor i najszczerszy szacunek. Niech niesamowite życie będzie wypełnione wyjątkową miłością i niesamowitym szczęściem, a nieograniczone szczęście będzie w nim bezpiecznie królować.

Mama to nasza niekończąca się miłość, złoto i inspiracja. Kwitną jak bujna szkarłatna róża, ozdabiając nasz świat swoim pięknem. Niech Dzień Matki stanie się dla Was hymnem naszej miłości i słońcem życia! Bądź najszczęśliwszy w oceanie światowej prozy!

W tobie, jak w każdej matce, mieszają się cierpliwość niewolnika, ambicje bogini i niepokój matki-kury. W dniu ukochanych matek życzę spełnienia wszystkich marzeń, spełnienia pragnień i ucieleśnienia nadziei. A siły i środki, które są na to wydawane, niech natychmiast wrócą w potrójnej kwocie!

Mamy to guziki, trzymają wszystko razem. Szczęśliwego dnia Matki. Życzę, abyś był najbardziej niezawodnym i silnym guzikiem w rodzinie!