Szczęśliwego dnia Matki

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Zebraliśmy wybór najbardziej wzruszających życzeń na Dzień Matki własnymi słowami, w prozie, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Szczęśliwego Dnia Matki i życzę wiecznej macierzyńskiej miłości i wielkiej dumy z Twojego dziecka, pomyślności i wzajemnego zrozumienia w rodzinie, dobrego dobrobytu i spokoju w domu.

Serdecznie i szczerze gratulujemy Mamie Dnia Matki! Życzymy Ci czystego ziemskiego szczęścia, miłości Bożej, powszechnej harmonii, wiecznego piękna i młodości! Świeć na nas jak jasne słońce i żyj na ziemi przez długi czas! Niech świat otworzy dla Ciebie swoje hojne ramiona w ten promienny dzień!

Moja najukochańsza i najdroższa, boska i nieziemska Mamo, gratuluję wspaniałych wakacji! Żyj, moja droga, aby wszyscy zazdrościli. Omiń wszelkie choroby i niepowodzenia. Przyciągaj do siebie tylko dobrobyt i dobre samopoczucie. Otaczaj się rzetelnymi i przyzwoitymi ludźmi. A co najważniejsze, nie zapominaj, że twój syn bardzo cię kocha!

Bycie mamą to wielkie szczęście, dar, radość, ale także dużo pracy, niepokoju i oddania. Niech twoje oczy nie znają łez, twoje ręce się nie męczą, twoje serce nie boli o dzieci, ale twoja dusza będzie spokojna.Niech troska, miłość i ciepło powrócą do Ciebie stokrotnie, życie będzie długie, szczęśliwe i zdrowe!

Niech największe i współczujące matczyne, szczere serce będzie bajecznie wdzięczne za najgłębszy honor i najszczerszy szacunek. Niech niesamowite życie będzie wypełnione wyjątkową miłością i niesamowitym szczęściem, a nieograniczone szczęście będzie w nim bezpiecznie królować.

Mama to nasza niekończąca się miłość, złoto i inspiracja. Kwitną jak bujna szkarłatna róża, ozdabiając nasz świat swoim pięknem. Niech Dzień Matki stanie się dla Was hymnem naszej miłości i słońcem życia! Bądź najszczęśliwszy w oceanie światowej prozy!

W tobie, jak w każdej matce, mieszają się cierpliwość niewolnika, ambicje bogini i niepokój matki-kury. W dniu ukochanych matek życzę spełnienia wszystkich marzeń, spełnienia pragnień i ucieleśnienia nadziei. A siły i środki, które są na to wydawane, niech natychmiast wrócą w potrójnej kwocie!

Mamy to guziki, trzymają wszystko razem. Szczęśliwego dnia Matki. Życzę, abyś był najbardziej niezawodnym i silnym guzikiem w rodzinie!

Szczęśliwego Dnia Matki, kochanie! W moim życiu nie ma osoby bliższej niż ty. Tylko Tobie mogę powierzyć najbardziej intymne – i wiedz, że mnie nie potępią, ale wesprą i podpowiedzą, jak sobie poradzić z kłopotem. Jesteś moim szczęściem i radością. I chcę być twoim wsparciem i dumą.Wesołych świąt, mamo!

Wesołych Świąt, przyjacielu! Niech twoja mama zawsze będzie przy tobie w Dniu Matki, aby cię przytulić jak ta bardzo mała i bezbronna dziewczynka, która właśnie ujrzała światło. I życzę, abyś poznał całą gamę matczynej miłości, aby dać ją swojemu najsłodszemu dziecku.

Niech wszystkie matki Ziemi będą szczęśliwe, niech ich dzieci zawsze przynoszą im radość. Niech Pan chroni ich przed złem!

W tym wyjątkowym dniu życzę Ci urzekającego szczęścia. Dziękuję kochanie za to, że jesteś sobą, za bezgraniczną życzliwość, czułość, troskę, za rady, które bardzo często pomogły mi w życiu. Dobre zdrowie, jasne wydarzenia przepełnione szczęściem i miłością, spokój, aby nasz dom był jak zawsze filiżanką dobroci, radości i wzajemnego zrozumienia! Bardzo cię kocham! Wesołych Świąt!

Droga mamusiu! Gratuluję Wam Dnia Matki, dnia, w którym każdy z nas zobowiązany jest uhonorować najdroższą, najbliższą, najdroższą osobę na świecie – swoją Matkę! Wszystkie słowa na świecie nie wystarczą, aby wyrazić całą wdzięczność, czułość i miłość, dlatego po prostu dziękuję, że jesteś sobą!

Nasze drogie, kochane Mamy, gratulujemy Wam Dnia Matki! Życzymy, abyście odczuli całą miłość, przywiązanie i troskę, jaką dajecie swoim dzieciom, aby wasze dzieci doceniały, szanowały i bardzo kochały.Bądź nie tylko ważna, ale także niezbędna, a także bardzo szczęśliwa jako kobieta!

Ten jesienny dzień ogrzeje Cię ciepło Twoich wakacji, mamo. Ciepło duszy, ciepło miłości i wdzięczności, które teraz chcę wyrazić. A to ciepło utrzymuje mnie w cieple w każdą pogodę. Mamo, jesteś moją najbliższą osobą, moim najlepszym przyjacielem, moim aniołem stróżem! Dziękuję Ci za wszystko! Wesołych Świąt!

Mamusiu, jak nikt inny zasługujesz na niekończącą się wdzięczność i miłość. Kocham Cię, doceniam Twoją opiekę i wszystko, co zrobiłeś dla naszej rodziny. Bądź szczęśliwy, kochanie!

Szczęśliwego dnia matki, moja najdroższa osoba! Niech życie będzie słodkie, jasne, radosne i pogodne. Niech los da Ci wiele radosnych, kolorowych i niezapomnianych chwil, napełni Twoje serce natchnieniem i chęcią czynienia cudów. Miłość do ciebie i troska ze strony krewnych.

Życzę Ci dzisiaj prawdziwego matczynego szczęścia, a leży ono w radosnych dziecięcych głosach i uśmiechach, w szczęśliwych, psotnych oczach, w kochających, szczerych dziecięcych uściskach. Niech twój dom będzie pełnym kielichem, wiernym i kochającym mężem, niech Niebo zachowa twoje rodzinne serce i twoje kobiece szczęście. Szczęśliwego Dnia Matki!

Droga Mamo! Dziękujemy za to, że jesteś z nami, że każdego dnia obdarzasz nas swoją czułością, czułością i troską. Jesteś czystym słońcem na ciemnym niebie życia. Wszyscy chcemy, abyś zawsze był pogodny, wesoły, piękny i oczywiście zdrowy!

Niech serce matki zawsze będzie spokojne, aby jej ukochane dziecko było w pobliżu, aby jej własne ręce były tulone, całowane i komplementowane. Gratulacje!

Z całego serca gratuluję Dnia Matki

Najcieplejszy
szczęśliwy dzień matki do łez

Moja Mamo, ukochana sercem i niezastąpiona przez czas, Gratuluję Ci z okazji Dnia Matki! Nie ma nic bardziej czułego niż Twoje miłe i znajome dłonie, nie ma nic bardziej wzruszającego niż Twoja kłopotliwa opieka i szczera troska Z miłością do Ciebie życzę Ci mniej frustracji i zmartwień – nie zniknę pod Twoimi skrzydłami Raduj się i ciesz się słodkim szczęściem, które Ja Ci daję i będę Ci dawał przez całe życie w każdej minucie Bądź zdrowy i energiczny, promienna świeżość i pozytywny nastrój. Dobrobyt dla Ciebie, mamusi, w życiu codziennym i inspirująca miłość w przestrzeni osobistej.

Szczęśliwego Dnia Matki. Chcę być przykładem prostoty, życzliwości i piękna dla mojego dziecka. Każdego dnia pragnę otwierać świat miłości i szczęścia dla Twojego ukochanego dziecka. Życzę zdrowia i radości serca matki. Bądź cudowną mamą. Nie wierz w złe znaki. Nie poddawaj się negatywności innych. Zachowaj harmonię i wygodę w rodzinie.

Mamo, jesteś najcenniejszą rzeczą, jaką mamy na świecie. Dziś w Dzień Matki dziękujemy Ci za ogromną miłość, troskę, troskę o nas i życzymy Ci bajecznego życia pełnego słońca, radości i śmiechu. Bądź szczęśliwy, zdrowy i aktywny przez setki tysięcy lat.

Szczęśliwego Dnia Matki dla wszystkich mam! Życzę, aby radość macierzyństwa przynosiła duszy lekkość, a sercu harmonię! Jesteście aniołami stróżami, doradcami i najdroższymi na świecie dla milionów dzieci! Niech twoje ręce zawsze będą ciepłe, a ramiona otulone troską i miłością.Dobro dla ciebie, miłość i szczęście!

Za twoją miłość, troskę i uczucie, za moje szczęśliwe dzieciństwo, nisko ukłon tobie, mamusiu, i w Dzień Matki, raz po raz modlę się do Nieba o zdrowie dla ciebie, o długie, spokojne i kwitnące życie. Niech moje modlitwy zostaną wysłuchane, niech twoje serce bije niestrudzenie w radosnym podnieceniu, niech harmonia zapanuje w twojej duszy i wielkie szczęście w życiu! skopiuj

Szczęśliwego Dnia Matki. Dla każdej mamy najważniejsze jest, aby dziecko było zdrowe, dlatego życzę Tobie i Twojemu ukochanemu dziecku dobrego zdrowia. A co do reszty, niech bez względu na to, ile lat ma dziecko, bez względu na to, dokąd idzie, niech wasze modlitwy i wasza miłość prowadzą go ścieżkami szczęścia, pokoju i dobroci.Życzę, żebyś zawsze czuła się kochana i szczęśliwa mama!

Szczęśliwego Dnia Matki! Z całego serca i szczerego serca życzymy wszystkim mamom, przyszłości i teraźniejszości, dobrego zdrowia, szczęśliwych oczu, dobrej nocy, łagodnego uśmiechu i wielu, wielu wspaniałych i niezapomnianych chwil! Dziękuję za życie, za wsparcie, za miłość i ciepłą duszę!

Droga Mamo! Pozwól mi dziś pokłonić się Tobie z wdzięczności za moje narodziny i pogratulować Ci Dnia Matki z głębi serca! Kocham Cię, doceniam Twoją opiekę, szacunek, pielęgnuję, jestem z Ciebie dumny, podziwiam i chcę, abyś była najszczęśliwszą mamą na świecie! Chcę Ci dać moje serce pełne miłości i czułości, troski i wsparcia! Niech będzie Twój na zawsze! Zasługujesz na miłość i życzliwość, musisz być otoczony troską i uwagą, a ja zrobię wszystko, aby tak było! Przysięgam ci wieczną miłość mamusiu, obiecuję, że zawsze będę z tobą i dam ci radość matczynego szczęścia! Podzielę się z Tobą swoim zdrowiem, oddam Ci część mojego szczęścia, postaram się, aby Twoje życie było jak najlepsze! Jestem Ci nieskończenie wdzięczna za moje życie, za bajeczne dzieciństwo, za bajkowy świat, za wszystko, co dajesz

Moja droga i kochana Mamo, dziękuję za miłość, opiekę i wychowanie! Naprawdę doceniam Ciebie i Twoją życzliwość, jesteś moim światłem, które napełnia mnie od środka wiarą w siebie i nową siłą! Życzę dobrego zdrowia, powodzenia we wszystkim i dużo szczęścia! Pozostań tak piękny i radosny!

Szczęśliwego Dnia Matki! Chciałbym, żeby zmęczenie pracą i każdy zły nastrój przyćmiły szczęśliwe chwile spędzone z ukochanymi dziećmi w kraju zręcznych rąk, śmiesznych żartów, opowiadań książkowych, postaci z kreskówek i wspaniałych wakacji.

Nasze drogie matki to pracowici, pielgrzymi, którzy całym sercem kochają swoje nieszczęśliwe dzieci! Gratulujemy Dnia Matki – jasnego, miłego i najdroższego święta! Jesteś najbliższą, najdroższą osobą dla swoich dzieci! Życzymy Ci, aby Twoje dzieci pamiętały Cię w każdej sekundzie, kochały Cię z całego serca, dbały o Ciebie i pomagały, chroniły przed kłopotami i burzami, były zawsze w trudnych chwilach, a w dniach radości i zabawy przynosiły Ci bukiety Twoich ulubionych pachnących kwiatów!< /p>

Szczęśliwego Dnia Matki mój drogi przyjacielu. Życzę miłego i kochającego serca, wrażliwej i szczerej duszy, przyjaznej i silnej rodziny, zdrowych i posłusznych dzieci, przytulnego i jasnego domu, wielkiej radości i wysokiego dobrobytu, szczęśliwego życia i dobrych niezapomnianych chwil.

Mój drogi przyjacielu! Dzisiaj jest Dzień Matki i chcę ci z głębi serca pogratulować i życzyć, abyś pozostała tą samą troskliwą, piękną i pogodną matką, aby zadowolić wszystkich wokół swoim promiennym uśmiechem, nie martwić się drobiazgami, odważnie stawiać czoła trudnościom i , przy wszystkich zmartwieniach nie zapomnij zostawić czasu dla siebie! Wesołych Świąt!

Szczęśliwego Dnia Matki z głębi serca. Życzę Ci niezastąpionej radości życia i szacunku, pomyślności w rodzinie i wzajemnego zrozumienia, silnej miłości do dzieci i prawdziwego zaufania, wysokiego poczucia dumy z ukochanego dziecka i wielkiego szczęścia w domu.

Życzę by dzieci były posłuszne, mąż nie narzekał, rodzina nigdy niczego nie potrzebowała. Szczęśliwego dnia Matki. Pozostań zawsze najwspanialszą kochanką w swoim domu, bądź najukochańszą i najdroższą żoną i matką. Życzę pomyślności, komfortu domowego, rodzinnej sielanki i powodzenia we wszystkim.

Mama jest najcenniejszym słowem, mówi się nim w wielu językach, w bliskich i dalekich krajach, przez miliony ludzi… Ale każda matka jest wyjątkowa i niepowtarzalna… A moja mama to tylko cud, a dziś gratuluję święta – Dnia Matki! Niech twoje życie, moja droga, będzie ciepłe i lekkie, niech będzie radość i szczęście!

Szczęśliwego Dnia Matki! Życzę, aby dzieci zawsze się podobały, dorastały zdrowe i szczęśliwe, a ty miałeś cierpliwość i mądrość!

Mamusiu dziękuję kochanie za wszystko! Dopiero kiedy sama zostaniesz matką, zrozumiesz cały ból i radość, trudności i szczęście swoich dzieci! Bez względu na to, ile mam lat, naprawdę chcę stać się mały i usiąść na twoich kolanach, przytulić się i cicho powiedzieć „Kocham cię, moja droga!”

Gratulujemy Dnia Matki i życzę jasnych nadziei dla serca matki, dobrego zdrowia dla ciebie i twoich dzieci, dobrego samopoczucia w rodzinie i harmonii, dobrobytu w domu i ciepła. Niech każdy dzień będzie prawdziwym rodzinnym świętem, niech ukochane dzieci wypełnią Twoje życie radością, inspiracją, radością i zabawą!

Mamo, jesteś moim światłem, moim ciepłem, moim powietrzem i czystym łykiem wody. Bez Ciebie nie byłoby mnie, nie byłoby wszystkiego, co mam teraz. Życzę Ci długich, zdrowych, dostatnich i szczęśliwych lat życia! Niech wszystkie anioły trzymają cię na ziemi ze mną.copy

Najcieplejsze gratulacje z okazji Dnia Matki do łez

Gratuluję łzom Dnia Matki

Kochana mamusiu, kochana mamusiu, moja dusza, krew i ciało! Gratuluję Ci święta wszystkich matek na świecie, świętego święta dla wszystkich dzieci – Dnia Matki! Chcę Ci powiedzieć, że jesteś dla mnie najważniejszą osobą na Ziemi! Jesteś moim życiem, jesteś moją miłością, jesteś moją inspiracją i źródłem życia! Jesteś stworzony z dobroci, czułości i uczucia, jesteś doskonały ,jesteś moim ideałem!Przy Tobie możesz zapomnieć o wszystkim na świecie,przy Tobie jest przytulnie i spokojnie,budzisz we mnie spokój i zaufanie,jesteś najlepszy!daj mi swój uśmiech,życzę Ci być wiecznie młody i zawsze zdrowa, życzę Ci powszechnego szczęścia, mamo! Niech moja miłość odbija się w Twoich oczach i dodaje lat do Twojego życia! Wesołych wakacji moja droga!

Droga Mamo, życzę Ci nieskończonego szczęścia i spełnienia Twoich upragnionych pragnień! Dziękuję za Twoją miłość i troskę, za czułość i ciepło oraz za całe dobro, które uczyniłeś i nadal czynisz dla mnie! Życzę Ci, abyś zawsze była zdrowa, pełna siły i energii, a także uśmiechała się promiennie i pozostała taką cudowną kobietą, żoną i mamą!

Mamusiu, dzisiaj są twoje wakacje – najcieplejsze i najjaśniejsze. Ponieważ ciepło zawsze z Ciebie promieniuje, a miłe światło Twoich oczu ogrzewa mnie jeszcze bardziej przez całe życie. Dziękuję Ci za wszystko! Bardzo Cię kocham, nie tylko w Dzień Matki!

Ukochana mamusiu, przyjmij proszę moje najszczersze słowa wdzięczności za wszystko, co dla mnie zrobiłeś. Dziękuję za to, że w trudnych chwilach zawsze umiesz znaleźć właściwe słowa i dać nadzieję! Dziękuję za ochronę i ciepło! Dziękuję, że nauczyłeś mnie cieszyć się każdą chwilą życia! Dziękuję, że jesteś sobą.❤

Szczęśliwego Dnia Matki, przyjacielu. Bycie matką oznacza ciągłe zamartwianie się, myślenie, robienie, próbowanie. I życzę sobie, żebyś ze wszystkim sobie poradził. Życzę silnej, szczerej miłości do dzieci i częstych radosnych uścisków. Życzę długoletniej rodzinie dobrego samopoczucia i szczęścia.Niech „kwiaty” życia zachwycają, mile zaskakują, inspirują i pomagają znaleźć to życie pięknym!

Mamo, Szczęśliwego Dnia Matki! Zasługujesz na wszystko co najlepsze! Życzę Wam, abyście zawsze myśleli pozytywnie i pozostawali optymistami! I postaram się cię nigdy nie denerwować! Wiedz, że bardzo cię kocham!

Szczęśliwego Dnia Matki. Życzę, abyś była dla swoich dzieci najdelikatniejszą, miłą, niezbędną, ważną, pogodną i dobrą matką. Pragnę wyhodować w miłości moje kwiaty życia, pragnę je zapłodnić moją troską i wrażliwością duszy. Niech dzieci będą główną dumą życia. Niech przytulają Cię co minutę, niech zawsze Cię cenią!

W Dniu Matki pragnę życzyć wiary w przyszłość moich dzieci, szczęśliwego czasu rodzinnego, radosnych i zdrowych twarzy dzieci, wsparcia i troski, gdy dorosną!

< /div>

Gratuluję z całego serca z okazji Dnia Matki i życzę radosnych emocji i życzliwości serca, wrażliwości duszy i szacunku, szczerej miłości do dzieci i wzajemnego zrozumienia w rodzinie, dobre samopoczucie w domu i dobrobyt, szczęście i jasna nadzieja.

Szczęśliwego Dnia Matki Mamo! Życzę wam długo, długo, byście zawsze byli zdrowi, cieszyli się każdą minutą życia, nie znali żadnych trudów i smutków. Niech miłość, szczęście, szczęście, dobrobyt zawsze będą z tobą. Bardzo Cię kocham i jestem dumny, że jestem Twoim synem.

Dzisiaj jest najwspanialsze, najwspanialsze i najmilsze święto na Ziemi – Dzień Matki! Życzę wielkiego szczęścia macierzyńskiego, cierpliwości, zrozumienia. Niech twój dom będzie ciepły i przytulny, niech zapanuje w nim miłość, harmonia, dobrobyt i zabrzmi śmiech dzieci! Życzę powodzenia i pomyślności, wiary, nadziei i radości, Wesołych Świąt!

Tak jak chrześcijanie zwracają się do Matki Bożej o pomoc i wstawiennictwo, tak każde dziecko, nawet jeśli już dorosło, przychodzi do matki po radę i pocieszenie. I to jest najważniejsza rzecz w życiu kobiety – pozostaje chcieć, aby tak pozostało! Szczęśliwego Dnia Matki!

Szczęśliwego Dnia Matki, moja droga mamusiu! Dziękuję kochana Mamo za ciało rąk i czułość uścisków, za mądre rady, troskę i troski, za czułe spojrzenie i wieczną miłość. Bądź zdrowy, odnoszący sukcesy, poszukiwany, kochany, szczęśliwy, a także potrzebny i bardzo ważny.

Drogie mamusie! Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki! Mama jest dla każdego z nas najbliższą osobą. Dziewczyny są najlepszymi przyjaciółmi. Dla chłopców – wyrozumiały przyjaciel. Niech Słońce świeci wam wszystkim, drogie matki, a w każdym z waszych domów zapanuje pokój i porządek. Wesołych Świąt!

Mamusiu! Dla mnie jesteś źródłem życia i miłości. Twoje trzecie imię to życzliwość. Hojnie obdarzasz wszystko dookoła spokojem i cichą radością, zaskakująco łatwo znajdujesz właściwe rozwiązanie w trudnych życiowych sytuacjach… jesteś tylko moim Aniołem Stróżem.Niech twarz szczęścia z kwitnącym, mądrym pięknem rozświetli Twoje życie, a każdy dzień rozpościera się przed Tobą jak pachnący ogród raju z pieszczotliwym śpiewem ptaków i napełnia Cię witalnością na długie lata.

Żadna osoba nie ma nikogo bliższego i droższego niż jej matka. Ta osoba nigdy nie zdradzi za nic, zawsze pomoże zarówno radą, jak i finansowo, nawet jeśli musisz dać wszystko na samym końcu. Musimy kochać i szanować matki, nawet jeśli czasami wydaje się, że nie zwracają na nas wystarczającej uwagi. Dziękuję matkom za wszystko! Za szczęśliwe dzieciństwo, za piękną młodość. Dziękuję, że jesteś i zawsze tam. Bądźcie zdrowi i szczęśliwi, kochani!

Przez wieki historię tworzyli mężczyźni, ale za każdym silnym wojownikiem stała kobieta – jego matka. Macierzyńska miłość i słowa pozostają w duszy człowieka na całe życie i dzisiaj pragnę Ci mamusiu pogratulować i życzyć Ci zawsze otoczonej opieką najbliższych, aby każdy dzień zaczynał się z uśmiechem, zdrowie nie zawodziło przez lata i że jesteś naprawdę szczęśliwy!

Kochana mamusiu, niech wszystko w Twoim życiu będzie dobre! Życzę dobrego zdrowia, szczęśliwych chwil na co dzień, spełnienia pragnień i morza szczerych uśmiechów!

Gratuluję niezastąpionym i jedynym mamom z okazji Dnia Matki! Życzę, abyś czuł się potrzebny, ważny, kochany i niezwykle szczęśliwy!

Moja kochana Mamo, gratuluję Ci wakacji i życzę dużo kobiecego szczęścia i uwagi, luksusu i przytulnej atmosfery w Twoim domu. Niech twój nastrój zawsze będzie tylko pozytywny, a łzy nie spływają z twoich słodkich policzków. Zdrowie dla Ciebie kochana przez wiele, wiele lat i piękna codzienna bajka, składająca się z pozytywnych ładunków emocjonalnych, ciepła i nieugaszonej rodzinnej miłości. Dziękuję za to cudowne życie. Bardzo Cię kocham i pielęgnuję każdy Twój oddech.

Najpiękniejsze gratulacje z okazji Dnia Matki w prozie

Piękne
szczęśliwy dzień matki do łez

Mamusiu, wesołych wakacji! Niech w Twojej duszy zawsze panuje spokój i harmonia. Zdrowie zawsze będzie silne, a dusza spokojna.Niech każde wydarzenie przyniesie tylko radość. Żyj długo i zadowalaj innych swoim cudownym i ciepłym uśmiechem!

Mama jest daleko, ale zawsze tam. Mama jest zawsze dostępna pod telefonem. Mama może się po prostu przytulać, przytulać, a wszystkie problemy wydają się drobiazgiem. Mama jako pierwsza otwiera drzwi do nowego świata i idzie tam za rękę, ukazując jego piękno. Mama śmieje się wesoło, śpiewa piękne kołysanki i tak słodko było pod nimi zasnąć. Mama cieszy się z każdego sukcesu i przeżywa każdy wspólny upadek. Mama będzie najlepszą i najbardziej troskliwą babcią. Mama smacznie gotuje, nawet przypalona owsianka w jej wykonaniu jest smaczniejsza niż wszystkie potrawy w restauracji. Mama się uśmiecha, a jej uśmiech jest lepszy niż jakikolwiek uśmiech gwiazd Hollywood.

Szczęśliwego Dnia Matki mojej ukochanej mamie! Życzę zdrowia, młodości, zapotrzebowania w karierze i znaczenia w domu!

Drogi przyjacielu, gratuluję Ci głównego święta kobiet – Dnia Matki. Życzę, abyś nadal była tą samą wspaniałą matką i przyjaciółką. Pozwól swojemu dziecku rosnąć, stawać się ładniejszym, rozwijać się psychicznie i moralnie, szanować i doceniać. A w rodzinie niech wszystko będzie w porządku, zapanuje dobrobyt i miłość.

Oddając życie, każda matka daje z siebie całą siebie, całą swoją miłość i całą swoją siłę, aby kształcić nową osobę. Takie ważne, takie wspaniałe słowo „matka”. Niech każda matka widzi swoje dziecko szczęśliwe. Wesołych Świąt!

Dziewczyno, niech uściski dzieci zostaną zapisane w twojej pamięci, odzwierciedlone w cieple twojego serca.Jesteś uroczą kobietą i uroczą mamą, jestem z ciebie bardzo dumna! Niech szczęście migocze w oczach, uśmiech pyszni się na ustach. Szczęśliwego Dnia Matki!

Droga mamusiu! Dzisiaj jest twój piękny dzień. Życzę optymizmu, szczęścia, zdrowia, sukcesów i powodzenia! Niech wasze serce zawsze rozgrzewa miłość dzieci, krewnych i przyjaciół. Jesteś najbardziej ukochaną i najszczęśliwszą kobietą na świecie. Dziękuję za życie, opiekę i wielką cierpliwość. Taki dzień jest godny wysokiego tytułu, wielkich zaszczytów i świętych uczuć na chwałę drogich matek.

Szczęśliwego Dnia Matki. W te cudowne, serdeczne wakacje życzę Wam, abyście zawsze byli blisko swoich bliskich, czuli ich ciepło, troskę i wdzięczność za miłe słowa, delikatne uściski, wsparcie i, co najważniejsze, matczyną miłość, która nie jest nic cenniejszego na świecie .

Szczęśliwego Dnia Matki, przyjacielu! Jesteś cudowną osobą i cudowną matką. Życzę ci rodzinnego dobrego samopoczucia i szczęścia. Niech twoje dzieci będą zdrowe, niech serce twojej matki nigdy nie zazna smutku, żalu i urazy.

Droga córko, serdecznie gratuluję Ci Dnia Matki. Niedawno sama byłaś dzieckiem i grałaś matkę-córkę, a teraz stałaś się odpowiedzialną, kochającą, troskliwą, łagodną matką. Życzę Wam wielkiego szczęścia i radości. Wesołych świąt, kochanie!

Szczęśliwego Dnia Matki. Z całego serca życzę Ci zdrowia, szczęścia, piękna, harmonii i siły, abyś na zawsze pozostała troskliwą i kochającą mamą, piękną i zachwycającą kobietą. Chciałbym, żeby dzieci cię kochały.Życzę, aby każdy dzień był wypełniony miłymi niespodziankami i mocnymi uściskami od drogich ludzi!

Szczęśliwego Dnia Matki! Życzymy Waszym rodzinom wszystkiego najlepszego, harmonii w relacjach z bliskimi i przyjaciółmi, zdrowia i dobrego samopoczucia! Niech zarówno dorastające, jak i dorosłe dzieci zwracają na Ciebie uwagę i zachwycają Cię swoim sukcesem!

Ile ciepła w znanym słowie „matka”! Wsparcie, miłość, wiara, nadzieja, rady, wsparcie, pomoc, przywiązanie, zrozumienie, zaufanie, czułość, uwaga! A wszystko to jakoś pasuje do jednej osoby i wystarcza nie jednemu dziecku, a czasem kilku naraz! Szacunek dla was mamusie i niski ukłon za waszą pracę, za waszą pracę, która nie jest opłacana, która jest wykonywana z serca i matczynego, czystego serca! Zasługujesz na najwyższą nagrodę, ale niestety nie zawsze ją otrzymujesz! Tak więc w to święte święto dla wszystkich dzieci, staramy się, abyście otrzymali od dzieci pełną wdzięczność za wychowanie i inwestycję w życie, dla którego żyjecie! Wszystkiego najlepszego dla Ciebie, dobrego zdrowia, długich i szczęśliwych lat życia, kobiecego szczęścia, miłości i uznania! Niech wasze życie będzie wieczne, niech wasza młodość nigdy nie opuści waszych dusz i ciał, niech szczęście żyje w waszym sercu nie tylko w święta, ale w każdej chwili! Szczęśliwego Dnia Matki!

Szczęśliwego Dnia Matki drogi przyjacielu. Życzę matczynej miłości i czułości serca, dobrych rzeczy w domu i szczęścia w rodzinie, wzajemnego zrozumienia z dziećmi i dobrych wieści, przyjaznego gospodarstwa domowego i dobrego nastroju.

Życzę, aby miłość, którą zainwestowaliśmy w nasze dzieci, stała się silną tarczą i chroniła je przed wszelkimi śnieżycami i trudnościami. Szczęśliwego Dnia Matki!

Szczęśliwego Dnia Matki i szczerze życzę Twojej rodzinie zdrowia i dobrego samopoczucia, a jeśli wszyscy w rodzinie są zdrowi i szczęśliwi, to mama jest niezwykle szczęśliwa. Niech dzieci zawsze cię rozumieją, a ty – oni, niech anioł stróż i twoja jasna modlitwa chronią twoje dziecko przed kłopotami. Życzę, abyś na zawsze pozostała ukochaną i kochającą matką, prawdziwie szczęśliwą i piękną kobietą.

Szczęśliwego dnia matki najpiękniejszej i najszczęśliwszej z kobiet – mojej przyjaciółce! Życzę, abyś była dla swoich dzieci najbardziej ukochaną matką na świecie, ich wsparciem i wsparciem, bezwarunkową przyjaciółką i nauczycielką. I niech cała miłość, którą dajesz przez te wszystkie lata, wróci do ciebie. Dużo pocałunków i najlepsze życzenia.

Zawsze bądź najpiękniejszą kobietą na świecie, bądź światłem i światłem dla swoich dzieci. Niech w ramionach, oczach i ustach zapanuje wzajemna czułość. Niech twoje niewidzialne połączenie tylko się wzmocni. Szczęśliwego Dnia Matki!

Mama to magiczne słowo oznaczające miłość, lojalność i samozaparcie. Moja mama jest najpiękniejszym słowem na ustach człowieka, najsłodszym wezwaniem. Gratulujemy wszystkim mamom tego wspaniałego dnia, jesteście naszym głównym skarbem. Życzymy dobrego zdrowia i powszechnego szczęścia, aby przez wiele lat Twoja miłość rozgrzewała każdego z nas na drodze życia.

Szczęśliwego Dnia Matki drogi przyjacielu.Niech dzieci będą prawdziwą radością i dumą z twojego życia, niech twoja rodzina będzie silna i przyjazna, niech zawsze będzie ciepło i wygodnie w twoim domu, niech zrozumienie i miłość zapanuje w związkach.

Szczęśliwego Dnia Matki

Szczęśliwego Dnia Matki

Szczęśliwego Dnia Matki. Niech kochane dziecko nigdy nie obraża i szczerze, mocno, szczerze kocha matkę. Życzę Ci siły, zdrowia, cierpliwości i inspiracji, a także wiele niesamowitych pomysłów i planów

Słodka, miła, piękna i delikatna, czuła i moja ukochana mama. Możesz bez końca dawać Ci najpiękniejsze słowa i komplementy, ale nie będą one wyrażać miłości, którą czuję do Ciebie, mojej jedynej matki. Dzisiaj jest twoje święto – Dzień Matki. Gratuluję i szczerze życzę powodzenia i powodzenia we wszystkim. Niech twoje życie będzie długie i szczęśliwe. Niech wszystkie choroby i niepowodzenia uciekną od Ciebie bez oglądania się za siebie. Wszystkiego najlepszego, kochanie, dobrobytu i dobrobytu. Jestem najszczęśliwszą córką na świecie, ponieważ mam najmilszą matkę na świecie.

Drogi przyjacielu, jesteś wspaniałą matką i cudowną żoną! Niech Twoje dziecko zawsze cieszy Cię szczęśliwym uśmiechem, swoimi osiągnięciami i wzorowym zachowaniem! Życzę Tobie i całej Twojej rodzinie spokoju, zdrowia i pomyślności!

Dzisiaj jest dobry dzień i życzę Ci Szczęśliwego Dnia Matki! Mamo, jesteś dla mnie jak promień słońca – zawsze świecisz na mnie i wspierasz mnie w trudnych chwilach. Życzę Ci czystego nieba, jasnego słońca, szczęścia i co najważniejsze zdrowia!

Mama to wyjątkowa osoba. Spełnia życzenia jak Złota Rybka, wykonuje wyczyny znacznie ważniejsze niż Supermana, widzi w ciemności i porusza się cicho jak Ninja. Popraw w sobie te magiczne cechy i odkryj nowe bajeczne talenty. Szczęśliwego Dnia Matki!

Szczęśliwego Dnia Matki Mamo! Kocham Ciebie i Twoje dłonie, delikatnie i serdecznie. Doceniam twoją mądrą radę i zawsze jej przestrzegam. W te wakacje życzę, abyście pozostali młodzi, energiczni i pogodni! Niech uśmiech nigdy nie opuszcza Twojej twarzy!

Nasza złota Mamo, zasługujesz na wszystkie nagrody, jakie są na świecie: za nieprzespane noce przy naszych łóżkach, za pielęgnację Twoich ciepłych, delikatnych i miłych dłoni, za nasze piękne stroje i różne gadżety. Bądź szczęśliwy kochanie i nie martw się o nic, teraz zajmiemy się Tobą!

Mama jest główną osobą, która prowadzi przez życie. Chcę zawsze pamiętać, że bycie przewodnią nitką to nie tylko odpowiedzialność, ale także szczęście.Niech dzieci kochają i szanują!

Wspaniale, że takie święto istnieje! W końcu dzięki mamie urodziliśmy się! Życzę wszystkim matkom naszej planety, teraźniejszości i przyszłości, pokoju i dobroci, szczęścia i pewności w przyszłość, spełnienia wszystkich pragnień, pogodnych i słonecznych dni!

Szczęśliwego Dnia Matki! Niech wasze rodzime oczy ogarnie szczęście, nieskończone, jak niebo o świcie, niech odbija się w nich beztroska radość, jak w tajemniczych leśnych jeziorach, a marzenia i natchnienie pędzą nad głową, lekkie jak pogodne wiosenne chmury! >

Szczęśliwego Dnia Matki mojej najdroższej osobie – Mamie! Jesteś dla mnie jak ciepły i jasny promień, dający nadzieję na lepszą przyszłość. Życzę cierpliwości w nudnych długich sprawach. Inspiracja do nowych pomysłów. Piękne i beztroskie życie. Zasługujesz na wszystko, co najlepsze, co ten świat ma do zaoferowania!

Ukochana mamusiu, gratuluję Ci Dnia Matki! Dziękuję Ci, że zawsze dzielisz się ze mną najcenniejszą rzeczą, jaką dało Ci życie: Twoim doświadczeniem, Twoją wiedzą i lekcjami pełnymi mądrości. Dziękuję Ci z głębi serca. Dla mnie jesteś najważniejszą kobietą na świecie. Najpiękniejsza, najczulsza, najbardziej oddana. Dziękuję i gratuluję tego dnia.

Siostro wiesz, że jesteś najlepszą mamą na świecie. Naradziliśmy się tutaj z moim siostrzeńcem (siostrzenicą) i postanowiliśmy, że po raz drugi trzeba zostać mamą. Nie mogę się doczekać uzupełnienia w twojej rodzinie.Szczęśliwego Dnia Matki!

Macierzyństwo to mieszanka radości, bólu, łez, śmiechu, trudności i nadziei. W Dzień Matki życzę Ci cieszyć się tym koktajlem w pełni i nie raz, ponieważ takie doświadczenie uwzniośla kobietę. Niech dzieci sprawią Ci przyjemność bardziej niż zdenerwują, dodadzą dużo energii i pozytywów, wniosą kolory i szczęście do Twojego życia!

Szczęśliwego Dnia Matki! Bądź matką kochaną, docenianą i szanowaną, bądź kobietą, którą nosi się na rękach i dla której dokonuje się wyczynów. Życzę rodzinom dobrego samopoczucia i komfortu, matczynego szczęścia i spokoju dla moich dzieci.

Szczęśliwego Dnia Matki. Życzę, aby dzieci kochały, przytulały się, zachwycały, inspirowały, obdarzały swoim uśmiechem, ciepłem ciepłymi słowami, mile zaskakiwały i dawały wiarę w najlepsze. Życzę Twojej rodzinie pokoju i pomyślności, powodzenia w drodze i szczęścia dzieciom, harmonii i radości sercu matki.

Szczęśliwego Dnia Matki! Życzę, abyś zawsze pozostała szczęśliwą, piękną, marzycielską, pogodną, ​​słodką kobietą, miłą, współczującą, troskliwą, szczerą, kochającą i ukochaną matką!

Mamusiu! Proszę przyjąć moje gratulacje z okazji Dnia Matki. Nie mam dość delikatnych słów, aby wyrazić całą moją miłość do ciebie. Jesteś mi najbliższą i najdroższą osobą, która zawsze będzie Cię wspierać w trudnych chwilach i dzielić się radością. Życzę zdrowia, szczęścia i sukcesów w biznesie!

Z każdym dniem starzeję się. Ty też nie stajesz się młodszy. Smutno mi to widzieć. A kiedy pomyślę, że niedługo możesz mnie całkowicie opuścić, od razu zaczyna mi ściskać serce. Przyszłam do Ciebie wyrazić wdzięczność za wszystko w dzień matki. I z jakiegoś powodu, kiedy na ciebie patrzę, w mojej głowie pojawiają się szczęśliwe chwile z dzieciństwa. Wtedy byłem mały i często cię obraziłem. Dlatego na te czasy chcę prosić Cię o przebaczenie. Proszę wybacz mi. I na sam koniec mogę tylko powiedzieć, że jestem niesamowicie szczęśliwa, że ​​Cię mam. Bo bez ciebie urosłabym zupełnie inaczej. Życzę powodzenia moja droga matko. Jesteś dla mnie najcenniejszą osobą na świecie! Wiedząc o tym, będziesz się radować. Jak dotąd kochanie!

Życzę Ci udanego połączenia ról kochającej mamy, dobrej gospodyni domowej, profesjonalistki w swojej dziedzinie i cudownej życzliwej kobiety!

Poznałaś, co to znaczy być mamą – to nie tylko brudne pieluchy, kaprysy, zęby i nieprzespane noce. To są ukochane oczy, zabawny nos tatusia, wąchanie w ucho i ciepłe dłonie, to wesoły śmiech i stukot malutkich nóżek, to wszystko dla czego żyje kobieta. Życzę Ci zdrowia i siły, abyś mógł dać swojemu dziecku wszystko, co najlepsze w tym życiu. Szczęśliwego Dnia Matki, mój drogi przyjacielu!

Droga, droga mamo! Jesteś najcenniejszą rzeczą w moim życiu, najcenniejszą i wieczną. Z całego serca gratuluję Ci Dnia Matki i serdecznie dziękuję za Twoją miłość i troskę.Niech Twoje oczy zawsze się radują, a Twoja dusza będzie pełna dumy dla Twoich dzieci i pokoju, ponieważ najlepsze w nas jest od Ciebie. Szczęśliwego dnia, droga mamo, najlepsi na świecie!

Mamusiu! Dałeś mi bezcenny dar – życie. Wychowany, dużo nauczony. Jesteś dla mnie jak niebiański anioł stróż. Życzę, abyście zawsze pozostali dobroduszni, młodzi, pogodni, pogodni i czarujący. Chcę, żebyś czuł się kochany w każdej sekundzie.

Szczęśliwego Dnia Matki. Życzę wspaniałego nastroju i nieugaszonego optymizmu, szczerej miłości do dzieci i dobrego samopoczucia rodziny, szacunku i zrozumienia z bliskimi, pomyślności w domu i dźwięcznego śmiechu dzieci.

Ciepło matki jest niezastąpione, miłości matki nie da się zmierzyć, troski matki nie da się z niczym porównać, nikt nie może jej zastąpić. Szczęśliwego Dnia Matki!

Dziękuję mamo za niekończącą się miłość do mnie! Dziękuję za to, że dałeś mi życie, za to, że zawsze możesz znaleźć odpowiednie słowa, aby wesprzeć mnie w trudnych chwilach! Dziękuję za uczynienie mojego życia jasnym i szczęśliwym! Mamusiu, bardzo cię kocham! Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt! Niech każdy poczuje matczyną miłość, niech każdy, kto z całego serca tego pragnie, stał się matką, aby ten dzień przyniósł niesamowite emocje i radość. Dziękuję za miłość i ciepło, które mamy każdego dnia.

Szczęśliwego Dnia Matki! Życzę Ci, abyś była cudowną mamą, wiecznie piękną i słodką kobietą, cudowną gospodynią i niezmiernie szczęśliwą osobą!

Szczęśliwego Dnia Matki! Niech dzieci zadowolą się sukcesem i staną się matczyną dumą, a wszystkie nieprzespane noce wynagrodzi miłość i wdzięczność dzieci. Niech w domu będzie szczęście, radość i pomyślność, a nastrój zawsze będzie słoneczny i pogodny!

Kto jest dla nas najwierniejszym doradcą? Na czyim rodzimym ramieniu możemy płakać, gdy jest ciasno? Kto nas zawsze wybaczy i zrozumie? Kto zabierze nas do swojego domu, bez względu na to, co się stanie? To jest mama. Miłość matki i dziecka to szczególny rodzaj miłości. Niech będzie niezgoda, ale ta miłość jest zawsze wzajemna. Szczęśliwego Dnia Matki!

Gratulujemy najlepszej mamie na świecie. Naprawdę chciałbym być taki jak ty. W tym świątecznym dniu życzę Wam zawsze wspaniałego nastroju, pogody ducha i dobrego zdrowia! Bardzo cię kocham!