Szczęśliwego dnia nauczyciela

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Dokonaliśmy wyboru pięknych gratulacji z okazji Dnia Nauczyciela własnymi słowami, z głębi serca, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Światowy Dzień Nauczyciela! Nauczyciel-amator, nauczyciel-twórca i po prostu piękność! Drogi IO, gratulujemy Ci wakacji i życzymy całej klasie wyznania Ci wielkiej miłości. Jesteś najlepsza, mądra, piękna, słodka! Życzymy spełnienia wszystkich pragnień, posłusznych i odnoszących sukcesy uczniów. Dziękujemy za przekazanie nam wiedzy i docenienie każdego z nas.

W ten jasny, słoneczny dzień chciałbym pogratulować tym, którzy słusznie stali się naszą rodziną i przyjaciółmi, naszymi nauczycielami, podczas ich zawodowych wakacji. Dziękuję za życzliwość, cierpliwość, troskę, zrozumienie. Serdecznie życzę zdrowia, radości, pomyślności, przyzwoitych zarobków, dobrych studentów, życzliwości, ciepła i powodzenia!

Gratulacje dla nauczycieli, którzy w Dniu Nauczyciela byli w rzeczywistości, ale niezłomni w swoich sercach. Kochani, życzymy Wam ogromnego poczucia dumy z uzdolnionej wiedzy i doskonałego wychowania wielu dzieci, bądźcie zdrowym, szczęśliwym, wesołym, kochanym i zawsze szanowanym.

Życzymy Twoich wysiłków, aby przeniknąć do głów Twoich uczniów i nakarmić ich pragnieniem wiedzy, światła i dobrego samopoczucia. Szczęśliwego Dnia Nauczyciela!

Bycie nauczycielem nie jest dla każdego.Bycie nauczycielem to wysokie powołanie, szczególny talent i oczywiście dużo ciężkiej pracy. Kłaniamy się przed Twoim zawodem i dziś wyrażamy szacunek i wdzięczność za to, co robisz w swojej dziedzinie! Dziękujemy za nasze dzieci, za szlachetną misję wychowania naszych dzieci, za wiedzę i doświadczenie, które przekazujecie młodszemu pokoleniu! Życzymy dobrego zdrowia, niespożytej energii, siły psychicznej i fizycznej, pomyślności i dobrego samopoczucia!

Wszystkim nauczycielom gratuluję urlopu zawodowego i życzę im siły twórczej, inspiracji i doskonalenia. Szczęście dla Ciebie i Twoich rodzin!

Kochanie (imię-patronimik), serdecznie gratulujemy z okazji Dnia Nauczyciela. Na twoich lekcjach informatyki zanurzamy się w niezwykły świat technologii komputerowej, uczymy się wielu nowych i interesujących rzeczy. Dziękuję za ciężką pracę, którą dedykuję dzieciom. Cierpliwość dla Ciebie, kreatywni i posłuszni studenci!