Szczęśliwy Dzień Córki

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Dokonaliśmy wyboru oryginalnych gratulacji z okazji Dnia Córki własnymi słowami, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Gratulacje, córko. Życzę Ci czerwonego koloru miłości w tęczy Twojego życia, pomarańczowych marzeń, szczęścia w żółtych odcieniach słońca, zielonego koloru szczęścia, delikatnych niebieskich odcieni marzeń, błękitno-niebieskiego nieba inspiracji i fioletowego koloru zabawa.

Córko, kocham cię całym sercem. Chcę być pierwszy we wszystkim w moim życiu. Życzę zdrowia, szczęścia, odpowiedzialności i wierności.

Nasza droga dziewczyno, serdecznie gratulujemy Ci wakacji! Jesteś naszą radością, dumą i szczęściem! Ciesz się każdym nowym dniem, spotykaj ludzi z uśmiechem, nigdy się nie poddawaj! I bądź szczęśliwy!

Gratulacje, droga córko. Życzę wiecznego blasku piękna i szczęścia, wspaniałego nastroju, powodzenia i miłości. Niech dobrzy ludzie zawsze Cię otaczają, niech nic nie będzie dla Ciebie niemożliwe.

Moja droga dziewczyno, gratuluję Ci Dnia Córki! Wciąż bardzo dobrze pamiętam dzień, w którym się właśnie urodziłeś – wtedy życie zabłysło dla mnie nowymi kolorami.Wiem, wierzę i mam nadzieję, że wyrośniesz na piękną, mądrą i uzdolnioną dziewczynę, że będziesz miała dość chęci i siły, by znaleźć własną drogę w tym życiu, znaleźć dla siebie ciekawe i pożyteczne zajęcie. Kocham Cię!

Moja miła, grzeczna dziewczynka, gratulacje z okazji Dnia Córki! Życzenia są najlepsze: niech twoje życie zawsze będzie wesołe i kolorowe, niech się w nim tylko dobre wydarzenia. Niech powodzenie, miłość i nadzieja będą dla ciebie dobrymi towarzyszami, a wiara niech doda ci siły i cierpliwości w trudnościach.Bądź bardzo szczęśliwy, moja droga!

Szczęśliwego Dnia Córki! Byłeś najbardziej wyczekiwanym cudem w naszym życiu, bardzo Cię cenimy i wierzymy, że na pewno będziesz szczęśliwy! Życzę Ci, abyś każdego roku stawała się piękniejsza i mądrzejsza! Niech chmury smutku nigdy nie zakryją twego radosnego nieba i niech zawsze świeci na nim słońce pozytywów i radości!

Córka! Mamy dla Ciebie jedną radę! Słuchaj swoich starych ludzi, nigdy nie doradzimy Ci źle! Żyj na świecie z radością każdego dnia i rób wszystko ze szczerą dobrocią! Zło nigdy nie zdoła pokonać dobra twojego serca, a wtedy los się do ciebie uśmiechnie! Bądź dobrą osobą, kochaj swoją rodzinę, doceniaj przyjaciół i dziewczyny, pamiętaj o swoich rodzicach! Życzymy Ci od życia wszystkiego, czego potrzebujesz do pełnego szczęścia! I niech los nie bawi się z tobą w chowanego i nie ukrywa przed tobą tego, na co zasługujesz! Szczerze wierzymy, że wychowaliśmy Cię jako godną osobę, wiemy, że Twoje szczęście nie jest daleko!