Szczęśliwy Dzień Córki

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Dokonaliśmy wyboru oryginalnych gratulacji z okazji Dnia Córki własnymi słowami, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Gratulacje, córko. Życzę Ci czerwonego koloru miłości w tęczy Twojego życia, pomarańczowych marzeń, szczęścia w żółtych odcieniach słońca, zielonego koloru szczęścia, delikatnych niebieskich odcieni marzeń, błękitno-niebieskiego nieba inspiracji i fioletowego koloru zabawa.

Córko, kocham cię całym sercem. Chcę być pierwszy we wszystkim w moim życiu. Życzę zdrowia, szczęścia, odpowiedzialności i wierności.

Nasza droga dziewczyno, serdecznie gratulujemy Ci wakacji! Jesteś naszą radością, dumą i szczęściem! Ciesz się każdym nowym dniem, spotykaj ludzi z uśmiechem, nigdy się nie poddawaj! I bądź szczęśliwy!

Gratulacje, droga córko. Życzę wiecznego blasku piękna i szczęścia, wspaniałego nastroju, powodzenia i miłości. Niech dobrzy ludzie zawsze Cię otaczają, niech nic nie będzie dla Ciebie niemożliwe.

Moja droga dziewczyno, gratuluję Ci Dnia Córki! Wciąż bardzo dobrze pamiętam dzień, w którym się właśnie urodziłeś – wtedy życie zabłysło dla mnie nowymi kolorami.Wiem, wierzę i mam nadzieję, że wyrośniesz na piękną, mądrą i uzdolnioną dziewczynę, że będziesz miała dość chęci i siły, by znaleźć własną drogę w tym życiu, znaleźć dla siebie ciekawe i pożyteczne zajęcie. Kocham Cię!

Moja miła, grzeczna dziewczynka, gratulacje z okazji Dnia Córki! Życzenia są najlepsze: niech twoje życie zawsze będzie wesołe i kolorowe, niech się w nim tylko dobre wydarzenia. Niech powodzenie, miłość i nadzieja będą dla ciebie dobrymi towarzyszami, a wiara niech doda ci siły i cierpliwości w trudnościach.Bądź bardzo szczęśliwy, moja droga!

Szczęśliwego Dnia Córki! Byłeś najbardziej wyczekiwanym cudem w naszym życiu, bardzo Cię cenimy i wierzymy, że na pewno będziesz szczęśliwy! Życzę Ci, abyś każdego roku stawała się piękniejsza i mądrzejsza! Niech chmury smutku nigdy nie zakryją twego radosnego nieba i niech zawsze świeci na nim słońce pozytywów i radości!

Córka! Mamy dla Ciebie jedną radę! Słuchaj swoich starych ludzi, nigdy nie doradzimy Ci źle! Żyj na świecie z radością każdego dnia i rób wszystko ze szczerą dobrocią! Zło nigdy nie zdoła pokonać dobra twojego serca, a wtedy los się do ciebie uśmiechnie! Bądź dobrą osobą, kochaj swoją rodzinę, doceniaj przyjaciół i dziewczyny, pamiętaj o swoich rodzicach! Życzymy Ci od życia wszystkiego, czego potrzebujesz do pełnego szczęścia! I niech los nie bawi się z tobą w chowanego i nie ukrywa przed tobą tego, na co zasługujesz! Szczerze wierzymy, że wychowaliśmy Cię jako godną osobę, wiemy, że Twoje szczęście nie jest daleko!

Córka! Jak piękne są twoje lata, jak cudowna jest twoja młodość! Szczęśliwego Dnia Córki, droga córko! Życzymy, abyś zawsze czuł opiekę rodzicielską i ciepło serc! Niech nasza rodzina będzie dla Ciebie przykładem szczęśliwego i przyjaznego życia, niech drzwi domu rodziców będą dla Ciebie otwarte o każdej porze dnia i nocy! Chcemy dać Ci nasze dusze, abyś zawsze o nas pamiętał! Żyj szczęśliwie córko, a jeśli czegoś potrzebujesz, zawsze możesz liczyć na naszą pomoc! Nigdy o nas nie zapomnij i skontaktuj się z nami! Życzymy, abyście byli kochani i pożądani, zdrowi i pogodni, bogaci duchowo i materialnie! I niech niebo nad twoją głową zawsze będzie niebieskie, słońce – jasne, a gwiazdy – szczęśliwe! Życzymy abyś była szczęśliwą córką, dziewczyną, żoną i po prostu dobrą osobą! Kochani, proszę nas swoim szczęściem!

Nasza ukochana kochanie, droga córko! Gratulujemy z okazji Dnia Córki i z ogromnym

Serdeczne gratulacje z okazji Dnia Córki w prozie

Szczęśliwy Dzień Córki własnymi słowami

Córko, gratulujemy Ci Dnia Córek! W ten jasny dzień życzymy Ci radości, szczęścia, spełnienia wszystkich Twoich pragnień! Niech całe Twoje życie będzie wypełnione ciepłem i światłem, obyś otaczał uwagę i udział bliskich!

Córko, życzę Ci, aby Twoje życie stało się oceanem miłości. Miłość jest najbardziej pokojową, ale najskuteczniejszą bronią przeciwko złu. Niech chroni cię przed zazdrością, złośliwością i kłamstwami. Uśmiechnij się, moja dziewczyno, pomimo wrogów i plotek. Szczęśliwy Dzień Córek!

Córko, chcę Ci powiedzieć, że bardzo Cię kochamy – jesteś głównym skarbem w naszym życiu! Niech przed tobą nie będzie przeszkód nie do pokonania, a wszystkie twoje przedsięwzięcia kończą się wyłącznie twoim zwycięstwem. Dobre zdrowie, powodzenia i powodzenia.

Córka, księżniczka, wróżka, królowa piękności! Kto jest najpiękniejszy na świecie? Oczywiście, że jesteś! Kto jest najmądrzejszy na świecie? To nasza córka! Kto się nie zgadza, niech odejdzie! Nie ma wątpliwości co do szczęścia naszej królowej, spełnimy każde marzenie, zrobimy wszystko co tylko zapragniemy, Szczęśliwego Dnia Córki kochanie! Tylko nie kręć nosa i nigdy nie zapomnij o swoich rodzicach!

Moja droga, kochana, z okazji Dnia Szczęśliwej Córki! Dzisiaj jest święto nie tylko dla Ciebie, ale i dla mnie! W końcu jesteś moim najbardziej radosnym i długo oczekiwanym prezentem! W tym cudownym dniu z całego serca życzę Ci ciepła, miłości i zrozumienia! Niech każdy dzień stanie się dla Ciebie świętem, a każda chwila przyniesie Ci radość! Bardzo cię kocham!

Moja ukochana córko, kiedy jeszcze nosiłam Cię pod sercem, wiedziałam, że w przyszłości staniesz się osobą odnoszącą sukcesy i utalentowaną. Od dzieciństwa cieszyłeś nas swoim tatą sukcesami, wytrwałością i pracowitością. Córko, jesteśmy z ciebie dumni. Życzę, abyś każdego dnia stawała się piękniejsza, szczęśliwsza i mądrzejsza. Niech twoje powołanie przyniesie Ci poczucie satysfakcji, a przede wszystkim wzrost dobrobytu materialnego. Wesołych Świąt!

Córko, życzę Ci być najszczęśliwsza. Dla mnie i mojej mamy będzie to największa radość.Szczęśliwego Dnia Córki! Kochamy Cię i mocno Cię całujemy!

Życzę Ci wszystkiego najlepszego w życiu! Gładkie drogi, dobrzy towarzysze podróży! Właściwe decyzje i świetne wyniki! Aby wszystko było na czas, rozsądne i we właściwych ilościach! I żeby był ktoś, kto raduje się wszystkimi otrzymanymi korzyściami! Powodzenia!

Córko, gratuluję Ci i chcę Ci powiedzieć, że bez Ciebie moje życie byłoby bezbarwne i ponure! Dziękuję, że mnie masz, dziękuję, że jesteś moją córką! Życzę nieograniczonego szczęścia, dobrego zdrowia, wzajemnej miłości, prawdziwej przyjaźni i wszystkiego, o czym marzyłaś! Niech moje życzenie w jakiś cudowny sposób nabierze mocy spełnienia i zadowoli Twój los! Chciałbym Cię widzieć tylko szczęśliwych i zadowolonych, pogodnych i pogodnych, natchnionych i pozytywnych!

Szczęśliwego Dnia Córki! Życzę Ci być najszczęśliwszym i najzdrowszym! Niech uśmiech nigdy nie zejdzie z twojej twarzy, a łzy będą tylko ze szczęścia. Kocham Cię! Bądź naprawdę szczęśliwy!

Najlepsze gratulacje z okazji Dnia Córki

Najlepsze
gratulacje z okazji dnia córki do łez

Moja kochana dziewczynko, nieważne ile masz lat, dla mnie na zawsze pozostaniesz dzieckiem, najdroższym na świecie. Z całego serca życzę Ci szczęścia, nie książkowe lub efektowne, ale Twoje, osobiste, ziemskie, ludzkie szczęście Bądź życzliwy dla ludzi i dla siebie Raduj się każdego dnia, uśmiechaj się nawet, gdy w duszy pada deszcz i zimno.

Szczęśliwego Dnia Córki, moja droga krwi, kocham cię szaleńczo, nie zauważając dorastania i chociaż wszystko w twoim życiu jest kropkowane. Oddaję Ci moją miłość, moja ukochana córko!

Niech nowy dzień przyniesie burzę pozytywnych emocji, huragan namiętności i słodycz radosnych wydarzeń! Niech poranna kawa orzeźwia i daje przebudzenie, a dzień mija jak najlepiej, dając nowe znajomości, nowe pomysły i największą cierpliwość! Rób rzeczy z uśmiechem, a świat odpowie nieziemskim ładunkiem i energią. Niech krewni zadowolą się swoim optymizmem, a koledzy będą protekcjonalni.

Poczucie szczęścia przez całą dobę jest niemożliwe, to się nie zdarza. Ale w życiu każdej osoby możliwe są szczęśliwe chwile! Życzę Ci kolosalnej ilości szczęśliwych sekund i minut! A także, abyś często miał szczęśliwe godziny i szczęśliwe dni! A potem niech twoje oczy lśnią szczęściem, niech będzie ciepło w twoim sercu, niech to uczucie stopi wszystkie kłopoty na całe lata twojego życia!

Podobnie jak wiosną drzewa owocowe pokryte są pachnącymi kwiatami, tak czysta i bezgraniczna miłość może zagościć w Twoim życiu! Niech ożywi w tobie najlepsze cechy i sprawi, że pofruniesz w przestworza nieba na skrzydłach szczęścia! Chciałbym, aby ta miłość wypełniła twoje istnienie znaczeniem, dała niesamowite chwile i żywe wspomnienia!

Gratulacje, droga córko. Niech wszystkie twoje sprawy zostaną uwieńczone sukcesem, powodzenia i szczęścia, niech twój nastrój będzie wspaniały i pogodna dusza, niech otacza cię szacunek, jasne szczęście i dobrzy przyjaciele.

Droga córko, jesteś dla mnie najważniejszą osobą na świecie! Życzę Ci więcej powodów do uśmiechu i radości. Zawsze możesz liczyć na moje ramię.

Gratulacje, droga córko! Życzę, abyś zawsze był jasną gwiazdą i ciepłym słońcem, słodką dziewczyną i miłą osobą, szczerym przyjacielem i osobą kreatywną. Życzę miłych niespodzianek w życiu, powodzenia, radości, jasnej nadziei, silnej wiary w siebie i niekończącej się miłości.

Droga córko, bądź delikatna, piękna, mądra, szczera i wyjątkowa. Jesteś najlepszą córką na świecie. Kocham Cie ponad zycie. Życzę tylko wszystkiego najlepszego. Wierzę, że spełnią się wszystkie Twoje marzenia, a Twoje życie będzie jasne, kolorowe i pełne radości.

Droga córko! Pozostań taki sam elegancki i piękny. Niech iskry w Twoich oczach nigdy nie zgasną, a Twój szczery uśmiech sprawi nam przyjemność niejednokrotnie.Bądź szczęśliwy i zdrowy. Bardzo Cię kochamy i jesteśmy z Ciebie dumni.

Gratulacje moja droga i cudowna córko. Życzę Ci kwitnienia każdego dnia jak piękny kwiat, cieszenia się jasnymi promieniami słońca i świeżością kropli deszczu, osiągania niesamowitych sukcesów w swoim biznesie i wszelkich przedsięwzięciach, zdobywania odważnych szczytów i czerpania wielu przyjemności z życia.

Kochanie! Szczęśliwego Dnia Córki dla Ciebie i Taty! Po Twoim urodzeniu nasze życie nabrało sensu i trwa do dziś. Bądź szczęśliwy, kochany i zdrowy!

Wiedz, nieważne ile masz lat, zawsze pozostaniesz ukochaną córką! Z całego serca pragnę, abyś pozostała piękna, wesoła i szczęśliwa! Dbałem o siebie i zawsze byłem zdrowy!