Szczęśliwych walentynek

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Zebraliśmy wybór najlepszych życzeń walentynkowych w prostych słowach, abyś mógł wyrazić swoje uczucia w najlepszy możliwy sposób.

Szczęśliwych walentynek, moje niesamowite i najlepsze! I niech moja miłość wznosi się dziś w powietrzu z jasnymi iskrami, rozpalając ogień radości w twoich oczach i utrzymując ciepło w twoim sercu! Życzę Ci najzwyklejszego szczęścia, które tkwi w wielkich rzeczach i ważnych uczuciach! Kocham!

Mój drogi i uwielbiany człowieku, gratuluję Ci Walentynek! W te święta życzę Ci bardziej okazywać swoje uczucia, nie bać się szczerości, nie bać się wyglądać romantycznie, ale też być odważnym, odważnym i prawdziwym zdobywcą!

Droga kobieta! Szaleję za twoimi oczami, ustami i czułymi pocałunkami.Życzę dużo miłości w Walentynki! Niech każda chwila będzie wyjątkowa! Oddaj się mi otwarcie i ciesz się moją miłością i pasją!

Szczęśliwych zimowych wakacji miłosnych! Niech ten dzień zapewni Ci spotkanie z bratnią duszą, powietrze będzie wypełnione szczęściem i miłością, głowa będzie wolna od problemów, a pogoda nie poprawi nastroju!

W Walentynki chcę Ci pogratulować, moja droga, i mocno Cię pocałować! Niesamowicie szczęśliwy, że jestem z Tobą, spędzam czas, niezależnie od nastroju i okoliczności. Liczę na dalszy szczęśliwy rozwój naszych relacji, marzę o spotkaniu z Wami wielu, wielu innych świąt, które będziemy świętować radośnie i słodko. Kocham cię, kochanie!

Mój białoskrzydły ptak! Jesteś moim słodkim porannym snem, moją rozkoszną popołudniową błogością, moim bursztynowym wieczorem, moją upojną muzyką, moim upragnionym brzegiem, moim tajemniczym snem, moją miłością serca. W Walentynki chcę powiedzieć, że jestem najszczęśliwszą ze wszystkich kochanków na świecie, bo mam Ciebie!Love Butterfly

Z całego serca na tej cudownej św. Valentino, życzę Ci zawsze szczerej wzajemnej miłości, aby niezawodny kochany stale otaczał Cię czułą opieką. Aby miłość inspirowała dobre, właściwe decyzje i działania, a szczęście jest nieskończone.

Szczęśliwych Walentynek, moja droga, ukochana osoba. Moja miłość do Ciebie jest wieczna, moje serce nie może przeżyć dnia bez Ciebie.Życzę wam i mi wielkiego szczęścia, cudownego życia w promieniach radości i pomyślności. Sun, zawsze bądź moim słodkim królikiem, niestrudzonym bohaterem, odważnym rycerzem, słodkim romantykiem i autorem niesamowitych historii o naszej miłości.

Mój kochany mężu, życzę Ci wszystkiego najlepszego z okazji Walentynek! Jesteś miłością mojego życia! Mój obrońca, żywiciel rodziny, mój ideał! Chcę jeszcze raz powiedzieć, jak bardzo cię kocham! Sprawiasz że jestem szczęśliwa. Przy Tobie czuję się potrzebna i ważna! Jesteś moim wszechświatem!

Kochaj i dziel się ciepłem swojego serca i pieszczotą swojej duszy, otrzymując w zamian niekończące się uwielbienie, pełne zrozumienie, prawdziwą wierność! Nawet w lutowe mrozy wygodnie będzie pomyśleć, że masz sympatyczną osobę, z którą możesz się dzielić w każdej chwili. Wesołych Walentynek!

Szczęśliwych walentynek, postanowiłem nie kupować Ci dzisiaj prezentów i nie dawać Ci żadnych kwiatów. Ponieważ jestem najlepszym prezentem na świecie, jestem Twoim najpiękniejszym kwiatem, kochanie. Dlaczego miałbyś inaczej? Nadal nie mogą mnie przyćmić. Jeśli dzisiaj będziesz się dobrze zachowywać, to może dostaniesz ode mnie gorącego buziaka, ale to nie jest pewne. Idź, ugotuj mi trochę słodyczy i pogratuluj mi wkrótce święta wszystkich zakochanych, Wesołych Walentynek, niedługo przynieś mi prezenty, kochanie, czekam. Dlaczego masz takie zdziwione oczy? Nie masz dla mnie żadnych niespodzianek. Twój najlepszy, najładniejszy, najfajniejszy facet na całym świecie? Dobra, kochanie, wyluzuj, oczywiście to był żart.Przygotowałem dla Ciebie prezent i chcę Ci wszelkimi sposobami pogratulować i powiedzieć, jak bardzo Cię kocham. Poza tym chcę Ci podziękować za wszystko, co dla mnie robisz. A ty dużo robisz, uszczęśliwiasz mnie. Wesołych Świąt!

Moje ulubione, najlepsze! Chcę, żebyś zawsze był ze mną. Walentynki ode mnie tylko najczulsze buziaki!

Moja dziewczyna! Szczęśliwych walentynek! Niech Walentynki zawsze nas faworyzują, chronią nas przed kłótniami i obelgami, pomagają zachować świeżość naszych uczuć! Życzę, abyś zawsze był tak jasny i odurzający! Aby Twoje serce zatrzymało się ze szczęścia, jak ze skoku spadochronowego! Niech Twoje policzki i oczy lśnią miłością, energią i zdrowiem jak maki!

Szczęśliwych wakacji dla wszystkich zakochanych. Życzę Ci ciepła, pomyślności i oczywiście bezgranicznej miłości! Szczęście i radość podczas najbardziej romantycznych wakacji!

Szczęśliwych walentynek! Chcę życzyć nieziemskiej miłości z moją bratnią duszą. Niech to uczucie narodzi się tylko raz i żyje wiecznie. Niech miłość prowadzi Cię za rękę i pomaga przetrwać wszystkie kłopoty!

Kochanie, gratuluję Ci Walentynek. Życzę, aby Twoje uczucia do mnie nigdy nie ostygły, aby Twoja miłość zawsze inspirowała piękne czyny i dobre uczynki, aby nasze serca nigdy nie wiedziały, czym jest rozłąka, aby w naszych relacjach zawsze panowała harmonia i wzajemne zrozumienie.

Mój drogi mężu, Wesołych Walentynek dla ciebie. Niech romans i namiętność nigdy nie opuści naszego życia, niech pragnienie zrobienia czegoś niesamowicie wspaniałego i pięknego nieustannie budzi się w Twojej duszy, niech nasza rodzina zawsze zajmuje znaczące miejsce w Twoim sercu, niech nie będzie przeszkód i przeszkód dla naszego szczęścia i radości .

Szczęśliwych walentynek, niech miłość szybuje w powietrzu, niech oczy kochanków lśnią szczęściem!

Niech fala miłości obmyje Cię w Walentynki! Niech wasze serca wypełni ciepło i czułość waszych bliskich! Chciałbym, aby wszystkie twoje najgłębsze uczucia wylały się w ten dzień i oświetliły cały świat radosnym blaskiem bezgranicznej miłości!

W Walentynki kochanie przyjmij moje najczulsze gratulacje! Życzę pomyślnego spełnienia wszystkich projektów i pragnień, doskonałego męskiego zdrowia i siły, niech moja miłość i lojalność zawsze będą z Tobą!

Duchowe gratulacje z okazji Walentynek własnymi słowami

Wesołych walentynek

Życzę szczęścia, wzajemnego zrozumienia i wiecznej miłości. Niech kochająca osoba zawsze tam będzie. Wesołych walentynek!

Szczęśliwych Walentynek, moi drodzy i kochani. Życzę odważnych zwycięstw i wielkich pragnień, doskonałego zdrowia i wspaniałego szczęścia. Niech nasze szczęście rośnie i staje się silniejsze, a nasza miłość nigdy nie zniknie!

Mój wspaniały i kochany mężu, gratuluję Ci walentynek i życzę, aby nasza miłość pokonała wszelkie życiowe trudności, aby Twoja siła i troska o rodzinę zapewniły harmonię w naszym domu i szczęśliwa przytulność. Kocham Cię i zawsze będę przy Tobie.Wesołych Walentynek

Niech wszystkie połówki odnajdą się w magiczne i tajemnicze święto, w Walentynki, zjednoczone w jedną całość, rodząc Harmonię i Szczęście. Niech każda nieodwzajemniona miłość stanie się wzajemna. Niech piękne słowa, wiersze i piosenki miłosne zabrzmią w tym dniu dla wszystkich i wszędzie.

Bądź zawsze razem, niech los ci sprzyja, dbaj o swoją miłość. Wesołych Walentynek!

Niech miłość zawsze otacza Cię w życiu i nigdy nie opuszcza Twojego serca. Więcej czułości i pasji, ogień w oczach. I niech to wszystko będzie nie tylko w Walentynki, ale zawsze, co minutę. Życzę, aby spełniły się najskrytsze marzenia, a nawet absurdalne zachcianki.

Szczęśliwych walentynek! Życzę Ci wakacji: tyle radości, że trudno byłoby wstać rano; tak romantycznie opowiadać wnukom na starość; tak namiętny, że płonie jak ogień. Godne połówki, cudowne wyznania, brzemienne w skutki decyzje, szczere niespodzianki, długo oczekiwane wieści. Kochaj szczerze każdą częścią swojej duszy, nie obrażaj, wybaczaj.

Życzę Ci zakochania się i miłości, niech Święty Walenty chroni szczęśliwe pary i daje szczęście. Wesołych Walentynek!

Umiłowani, chcę pogratulować Wam w Walentynki i wyrazić moją najszczerszą wdzięczność za wszystko, co robicie. Patrząc Ci w oczy, chcę cieszyć się życiem, trzymać Cię za rękę – wierzyć w przyszłość, przytulać Cię – aby poczuć moc naszej miłości!

W Walentynki życzę nieziemsko inspirującej miłości i najpiękniejszych uczuć! Niech miłość będzie wszędzie i uczyń nasz świat lepszym i milszym!

Kochanie, wiem, jak niewiele kosztuje podarowanie Ci walentynkowej kartki, kwiatów i słodyczy. Oddaję Ci połowę mojego serca, moją miłość, czułość, troskę, które są piękniejsze niż wszystkie kwiaty, oddaję swoje pocałunki, słodsze niż wszystkie słodycze świata, oddaję Ci całą siebie.

Kochanie, byliśmy razem od tylu lat, że wydaje mi się, że nie było dla mnie innego życia. Nie wyobrażam sobie, jak mogłabym żyć bez ciebie. Cieszę się, że jesteś moją żoną, nie ma co marzyć o innej. Bardzo się kocham i życzę szczęśliwych walentynek.

Walentynki to zdecydowanie dla Ciebie! Gratulujemy święta pięknego i inspirującego uczucia! Życzę Ci tego dużo i często! Niech to uczucie zawsze przyniesie wrażenia powietrza, radość, życzliwość, szczęście! Niech Miłość inspiruje i inspiruje wspaniałe osiągnięcia!

Szczęśliwych walentynek! Niech Święty Walenty obdarzy miliony serc, ciepłymi pocałunkami, uściskami i czułymi uczuciami. Niech miłość płonie gorącym ogniem w każdym sercu, oczy błyszczą szczęściem i błogością. Uczucia zawsze będą wzajemne, romans zawsze będzie oszałamiający, marzenia będą bardziej realne, możliwości będą nieograniczone, gdy druga połowa będzie w pobliżu.

Najlepsze, kochanie! Bardzo Cię kocham i gratuluję dzisiejszego romantycznego święta – Walentynek! Życzę, żebyśmy zawsze szli przez życie trzymając się mocno za ręce, a wieczorami rozgrzewali się uściskami i pocałunkami! Postaram się zrobić wszystko, abyś był najszczęśliwszy obok mnie! Nie ma nic cenniejszego niż twoja uwaga i miłość! I dziękuję za niekończącą się cierpliwość i zrozumienie! Kocham cię bardziej niż życie!

Szczęśliwych walentynek dla mojego wspaniałego męża. Życzę, aby nasza miłość żyła i kwitła, aby nasze szczęście z każdym dniem stawało się coraz silniejsze, abym była dla Ciebie jedyną damą serca, abyś pozostała dla mnie najdroższym i najlepszym człowiekiem na Ziemi.

Harmoniczna równowaga w związkach, wrażliwość, responsywność, wieczna pasja, brak wyrzutów, urazy i stresu.

Szczęśliwych walentynek! Zachowaj swoją walentynkę! Niech cię rozweseli i sprawi, że się uśmiechniesz! Życzę Wam poznania prawdziwej, silnej miłości, a co najważniejsze, aby była wzajemna i przyniosła same pozytywne emocje!

Miłość dla każdej dziewczyny to nie tylko uczucie, to źródło siły i inspiracji. Gratuluję Ci Walentynek i życzę, abyś zawsze był w objęciach bajecznych doznań i emocji, które może dać tylko miłość.

Szczęśliwych walentynek! Życzę wam świętowania tego święta nie tylko dzisiaj, ale przez cały rok.Niech cudowne uczucie daje siłę, ukochana osoba daje ciepło i wzajemność, a w życiu codziennym zawsze jest czas na romans. ©

Wesołych Walentynek

Duszny
Szczęśliwych walentynek własnymi słowami

Dzisiaj, w Walentynki przesyłamy najszczersze gratulacje wszystkim, którzy kochają, kochają i chcą nieść to piękne uczucie przez lata. pełen wzajemnego zrozumienia, aby się podobać, przyniósł nowe pozytywne emocje. Doceniaj się nawzajem, opiekuj się, lituj się, pielęgnuj, chroń i nigdy nie zdradzaj!

Zawsze się upijam. Jesteś tą samą dziewczyną marzeń, o której kiedyś marzyłam, nie wierząc w istnienie takiego cudu. Dziś chcę pogratulować naszej miłości wspaniałych wakacji, życzę, abyś był równie piękny, czarujący, uroczy i słodki. I zrobię wszystko, aby cię uszczęśliwić. Wesołych Walentynek, mój skarbie!

Szczęśliwych walentynek. Pragnę być kochana, potrzebna i pożądana. Niech twój związek będzie silny, silny i wieczny!

Moi drodzy i kochani, gratuluję Wam Walentynek. Pragnę, aby moja miłość była dla Was inspiracją, bodźcem i nadzieją, aby nasza rodzina żyła w szczęściu i dobrobycie, aby w naszym domu zapanowała miłość i radość. Kochanie, niech te święta przypomni nam o naszych uczuciach i pragnieniach.

Kochanie! Od 14 lutego serdecznie gratuluję! Jesteś dla mnie niesamowicie bliską osobą, która odczuwa nawet najmniejszą zmianę nastroju. Chcę, żebyś zawsze była po mojej stronie. Dziękuję za wszystko, co dla mnie robisz! Życzę Ci wielkiej miłości, która zawsze będzie obecna w Twoim życiu, szczęścia, zdrowia i pomyślności!

Niech romantyczne, piękne, niezapomniane święto walentynkowe zostanie zapamiętane dzięki jasnym emocjom, mocnym uściskom, namiętnym pocałunkom. Jesteś dla mnie najcenniejszą osobą! Chcę, aby twoje życie było długie i szczęśliwe, każdego ranka jasne i piękne, miłość wieczna, szczęście nieskończone!

Miłość to nie tylko piękne uczucie, to codzienna praca. Życzę Wam, abyście zawsze wykonywali tę pracę z radością, inwestowali tolerancję i zrozumienie w biznes, zwiększali produktywność z czułością i czułością oraz otrzymywali pensję gorącymi pocałunkami i gorącymi wyznaniami. Wesołych Walentynek!

Kochanie! Szczęśliwych walentynek! Niech miłość wniknie w każdą dziedzinę Twojego życia, ogarnie ją i uszlachetni, a Ja będę jej kolejnym źródłem i pomogę spełnić każdą prośbę Twojego serca! Daj światło i ogrzej się ciepłem bliskich, ciesz się życiem i nigdy nie bój się trudności!

Jedyny, mój drogi mężu, moja bratnia dusza! Szczęśliwych walentynek! Ręka losu wiąże nas mocniej, miłość z dnia na dzień staje się jaśniejsza i silniejsza.Kocham cię szaleńczo i postaram się, abyś był najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Życzę, aby nasze serca zawsze biły zgodnie, wszystkie testy zdaliśmy z łatwością, nasza droga była pogodna i beztroska, a nasz związek był wzorem do naśladowania, powodem do dumy.

Kochanie, czego życzysz sobie na Walentynki? Masz wszystko, a nawet mnie! Chcę, abyście zawsze byli szczęśliwi, a ta miłość trwa tyle lat, ile jest ziaren piasku w oceanie, gwiazd na niebie i planet w kosmosie! Chcę sprawić Ci radość i marzyć, że nasze uczucia nigdy nie zgasną jak słońce!

Życzę, aby miłość nigdy nie zgasła w twoim sercu, aby zawsze karmiła się wzajemnymi uczuciami, czułością, uczuciem i wzajemnym zrozumieniem. Wesołych Świąt!

W Walentynki pragnę życzyć mojej drugiej połówce tylko bezgranicznej miłości i szczęścia. Dla tych, którzy nie znaleźli tej bratniej duszy, możesz jak najszybciej znaleźć taką osobę. Ale przecież nie tylko to jest ważne w naszym życiu, niech we wszystkim zawsze towarzyszy nam szczęście i sukces. Tylko osoba odnosząca sukcesy i szczęśliwa ma szczęście we wszystkich dziedzinach życia, a więc w miłości. Dlatego życzę w tym dniu nie tylko miłości, ale także powodzenia i powodzenia!

Człowiek chce być kochany, to w miłości poznajemy szczęście i odkrywamy w sobie niesamowite rzeczy. Nigdy nie myśleliśmy o sile miłości, jej możliwościach. I dopiero wtedy, gdy naprawdę się zakochujemy, jesteśmy tak pochłonięci tym uczuciem, rozpoznajemy każdy aspekt miłości, mieni się jak diament i… oślepia.Tak, miłość oślepia. Jest jak błysk! Uczucie, które wymyka się logice. I zostajemy przeniesieni do innego świata, w którym istnieje tylko upragniona osoba. Nieodparte pragnienie bycia blisko, by czuć i dotykać, cieszyć się komunikacją, jak powiew świeżego powietrza. I przychodzi zrozumienie, że kochamy szczerze, mocno, naprawdę. W Walentynki życzę Ci kochać i być kochanym, poczuć wszystkie szczyty tego niesamowitego uczucia. Niech każdy znajdzie szczęście w miłości.

Życzę Ci Walentynek od najbardziej potrzebnej i najważniejszej osoby w Twoim życiu. Niech Twoje Walentynki upłyną w atmosferze magicznego romansu, czułej miłości i ognistej pasji. I niech Święty Walenty pomoże Ci zachować uczucie na zawsze. Wesołych Świąt!

Chcę wyznać ci moją miłość. Niech ten dzień zostanie Wam zapamiętany na zawsze, bo dziś są Walentynki. Moja ukochana i uwielbiana, niech spełni się wszystko, o czym marzysz. Niech na Twojej twarzy często pojawia się delikatny, piękny uśmiech, a oczy promieniują radością i szczęściem. Życzę zdrowia, powodzenia, komfortu. Jestem pewien, że przez całe życie będziemy nieść naszą czystą i piękną miłość, nasze uczucia, jak iskry, będą się coraz bardziej rozpalać i zamieniać w przyszły płomień miłości. Bądź zawsze najlepszy i ciesz mnie swoją obecnością. Kochany, dobry i moja najdroższa połowa.

Chciałem wysłać ci całą moją miłość, ale to nie pasuje do tej małej walentynki!

Walentynki to okazja do wyznania mojej miłości do Ciebie, moja bratnia dusza. Ale jak? Żadne słowa nie oddadzą moich uczuć, piękne kwiaty nie są godne twojej urody, a słodyczy nie można porównać z twoimi pocałunkami. Życzę, abyś poczuł moją miłość sercem.

Szczęśliwych walentynek dla wszystkich kochających serc! Niech ten patron zakochanych pomoże znaleźć ją tym, którzy szukają miłości, i zachowa miłość dla tych, którzy już spotkali swoją bratnią duszę!

Szczęśliwych walentynek, mój były kochanek. Życzę, żebyś nadal znajdował swoją miłość, swojego mężczyznę, który może cię uszczęśliwić. Szczerze życzę, abyś czuła się pożądana i potrzebna. I niech twoja miłość da ci skrzydła marzeń i sukcesu za twoimi plecami.

Pijany, ujarzmiony, odurzony, schwytany, zaczarowany, zaczarowany przez ciebie, moja droga. Wesołych Walentynek!

Jasne gratulacje z okazji Walentynek w prozie

Szczęśliwych walentynek w prozie

Nie wiem, czy w chemii jest substancja, która pachnie jak twoje ciało!

W Walentynki niech podmuchy słonecznego nastroju, drżącego podniecenia i radosnej inspiracji wypełnią twoją duszę, niech twoi kochankowie, twoje piękne oczy błyszczą nadzieją, iskierkami szczęścia, niech rozświetli czarujący uśmiech świat dookoła, a życie posłusznie spełnia wszystkie Twoje dziewczęce marzenia. Wesołych Świąt!

Mój drogi i najukochańszy człowieku, życzę, aby nasze uczucia stawały się silniejsze każdego dnia! Niech nasze serca zawsze biją zgodnie, aby harmonia i zrozumienie panowały wiecznie między nami! Kocham Cię, wiedz, że jesteś moją największą nagrodą w życiu!

Kochanie, w Walentynki chcę jeszcze raz wyznać ci moje uczucia. Jesteś mi najbliższą i najbardziej pożądaną osobą na całym świecie. Tylko twoje telefony czekam co minutę. W ciszy rozpoznaję Twoje kroki. Niech więc każda twoja chwila będzie przepełniona radością, wszystko ci się uda, a porażki są omijane.

Szczęśliwych walentynek! Niech miłość zawsze odbija się w Twoich oczach, jak w magicznym lustrze, niech przyciąga do Ciebie wrażliwą radość, wyczaruje niesamowity sukces, wabi magiczne szczęście i urzeka niewyobrażalne, tajemnicze, niepojęte szczęście!

W pięknym i tak magicznym święcie Św. Walentego wszyscy ludzie, wszyscy zakochani na naszej planecie obdarowują się nawzajem walentynkami na znak swoich głębokich i szczerych uczuć. Te małe papierowe serduszka symbolizują najważniejszą rzecz, jaką mamy na świecie – miłość. Z tego powodu to święto staje się uosobieniem prawdziwego szczęścia i harmonii, ponieważ wszyscy są pogrążeni w miłości, myślą o tym i rozmawiają o tym. Serca są pełne ciepła i światła, dobroci i pozytywnych emocji. Pragnę życzyć wszystkim, którzy kochają, aby zawsze byli kochani i pożądani, rozumieli i doceniali się nawzajem, aby to wspaniałe uczucie inspirowało i inspirowało was, dałoby impuls do duchowego rozwoju. A dla tych, którzy wciąż są samotni, szybko poznaj swoją drugą połówkę i znajdź duchowe szczęście!

Szczęśliwych wakacji dla wszystkich zakochanych! Niech Twoje wspólne marzenia i życzenia spełnią się w Walentynki!

Ludzie nie są aniołami, każdy z nas ma tylko jedno skrzydło, więc mogą latać tylko przytulając się do siebie. Przyjmijmy to cudowne wakacje i latajmy na skrzydłach miłości.

Kochanie, gratuluję Ci Walentynek! Choć może się to wydawać banalne, chcę jeszcze raz powtórzyć ci słowa: „Jak bardzo cię kocham!”.Od naszego pierwszego spotkania zdałem sobie sprawę, że moim szczęściem jesteś Ty! Cała moja miłość, czułość, moja dusza i serce należą do Ciebie! Jesteś moim wsparciem, mój super bohaterze! Nie można sobie wyobrazić, że kiedyś byliśmy sobie zupełnie obcy. A teraz cały mój wszechświat sprowadza się do Twojej obecności w pobliżu … Życzę, aby nasze wzajemne uczucia rozpalały się coraz bardziej z każdym dniem, było więcej wzajemnego zrozumienia i wspólnej rozrywki! Wesołych świąt, kochanie!

Szczęśliwych walentynek! Niech twój anioł stróż pomoże ci latać, gdy twoje skrzydła opadają.

W tym magicznym dniu chcę Ci podziękować za Twoją miłość, czułość, uwagę, przywiązanie, ciepło. Niezmiernie się cieszę, że nasze serca się połączyły. Gratuluję Wam walentynek i życzę tylko jednego – wielkiego, ogromnego szczęścia!

Moja droga, każdego dnia łapię się na tym, że cię kocham. A dzisiaj chcę powiedzieć, jak bardzo cię kocham. Bez ciebie istnieję tylko połowa mnie. Tylko przy Tobie czuję się spokojna, komfortowa i ciepła. Niech tak będzie zawsze, a my polecimy Św. Walentemu strzec naszej miłości. Wesołych świąt, kochanie!

Walentynki to wyjątkowe święto. Mam nadzieję, że moje gratulacje również będą dla Was wyjątkowe. W tym dniu wszyscy życzą sobie miłości, a ja pragnę życzyć wam magicznego uczucia wszechogarniającej pasji, od której tracą głowę. Chodzi o pasję, którą poeci komponują wiersze, poświęcają jej ody i ballady, o niej marzą zarówno młode dziewczyny, jak i siwowłosi panowie. Niech przytłoczy Cię jak tajfun, sprawi, że Twoje serce zacznie bić szybciej, a Twoje oczy płoną specjalnym światłem.

Szczęśliwych Walentynek i życzę Ci największej, szczerej, jasnej, wzajemnej, namiętnej, silnej, emocjonalnej, pięknej i nieugaszonej miłości! I niech ta miłość sprawi, że oboje będziecie naprawdę szczęśliwi! Lekka miłość do was

Szczęśliwych walentynek kochanie. Życzę Ci, abyś zawsze się uśmiechała i tym samym dawała mi słodkie chwile radości.Oby nie było przeszkód na drodze do szczęścia dla naszej pary, aby w naszym związku zawsze panowała harmonia, wzajemne zrozumienie i oczywiście miłość! Uwielbiam Cię i jestem gotów pocałować Twoje ciało, Twoją duszę co minutę!

Moje ulubione! Gratuluję Walentynek! Wygląda na to, że Święty Walenty dał mi parę skrzydeł i szybuję nad ziemią! Jestem taka szczęśliwa i zainspirowana przez Ciebie! Powodzenia kochanie!

Moje serce należy tylko do Ciebie, ponieważ jesteś moją bratnią duszą! Kocham cię całym sercem i będę ci to powtarzać przez całe życie! Jesteś moim nieziemskim szczęściem i sensem życia, jesteś moim światłem i moim osobistym aniołem! Wiem na pewno, że jesteśmy dla siebie stworzeni, kochanie!

Umiłowani! Gratuluję Wam Walentynek i proszę Św. Walentego o pobłogosławienie nas i zjednoczenie naszych serc na zawsze! Jesteś moim szczęściem! Bądź zawsze ze mną i pozostań tym samym – kochającym, szczerym, miłym i najbardziej pożądanym mężczyzną w moim życiu. I będę tam i sprawię, że będziesz szczęśliwy.

Szczęśliwych walentynek dla prawdziwego mężczyzny! W te święta każdy zasługuje na prawdziwą i szczerą miłość – nawet brutalny macho i zawzięty sceptyk. Niech Święty Walenty nie ominie tych skomplikowanych kategorii i ich szanowanych przedstawicieli. Miłość stopi każde serce.

Szczęście jest kapryśne, jak mały motyl: próbujesz je złapać, wymyka ci się z rąk.W Walentynki wyznaję: w chwili, gdy Cię poznałam, szczęście wleciało w moje życie jak motyl!

Oryginalne gratulacje z okazji Walentynek, z całego serca

Szczęśliwych walentynek, z głębi serca

Szczęśliwych walentynek. Życzę samotnym spotkać bratnią duszę, a tym, którzy mają parę, uratować ich związek. Kochaj, śnij i oddaj się sobie nawzajem.

Niech wszystkie strzały Kupidyna trafią dziś w cel, niech iskra przeniknie między wszystkimi, których serce nie zostało jeszcze dotknięte miłością. Wszystkie połówki – do znalezienia, pokłócone – zbiegają się. A kochankowie będą razem i na zawsze, jak zapragną ich serca!

Szczęśliwych walentynek kochana mamo. Chcę, żebyś wiedziała, że ​​twój syn bardzo cię kocha i kocha. Mamo, życzę Ci wielkiego szczęścia, abyś czuła się chciana i potrzebna, życzę Ci spotykać się każdego dnia z uśmiechem i cudownym, jasnym uczuciem zwanym „miłość”.

W Walentynki będziesz mieć nieograniczoną miłość, mocne uściski i troskliwe, przytulne spotkania pod kołdrą z bratnią duszą. Romans w waszym związku, ciepły ogień świec i słodkie pocałunki. Niech ten dzień będzie dla Ciebie najjaśniejszą pierwszą randką, nawet jeśli jesteście razem od wielu lat. Życzę, aby twoje uczucia się pogorszyły i błyszczały nowymi kolorami.

Musiałem czekać cały rok na ten dzień, aby powiedzieć ci te słowa.Bez Ciebie nie byłoby mnie, ponieważ jesteśmy jednym z Tobą! Kocham Cię!

Szczęśliwych walentynek. Życzę namiętnej, płonącej, wyjątkowej, jasnej, delikatnej i ognistej miłości. Niech serca zakochanych biją zgodnie!

Gratulujemy 14 lutego, Wesołych Walentynek! Chciałbym, aby prawdziwa, wierna i szczera miłość była zawsze obecna w twoim życiu! Dobry nastrój, jasne i niezapomniane emocje oraz sukces we wszystkim! Życzę Ci szczęścia, zdrowia i pomyślności!

Szczęśliwych walentynek! Niech święta przyniosą wiele przyjemnych emocji, miłosnych przygód i niesamowitych, bajecznych prezentów! Niech Twoja historia miłosna będzie dziś cudowną kontynuacją!

Dzisiaj jest najsłodsze, najbardziej ekscytujące, najbardziej magiczne święto w roku, święto miłości i czułości – Walentynki. Dziś uczucia wszystkich kochanków na tej planecie łączą się w jedną magiczną kulę, która przynosi harmonię naszym duszom. Z tym świętem wiąże się dziś tyle pięknych legend, tyle kwiatów, prezentów, pocałunków, uścisków i szczerych uśmiechów, że wszystko to nasyca nawet powietrze feromonami miłości i namiętności. W tak wyjątkowy dzień, który rozgrzewa nas nawet w lutowy mróz, spieszę życzyć Ci jednego – wielkiej miłości. Abyś zawsze miał osobę, z którą poczujesz jedność dusz, pełne wzajemne zrozumienie. Osoba, która jednym dotknięciem potrafi wywołać w Tobie całą paletę różnorodnych emocji. Osoba, która może uszczęśliwić twoje serce!

Moim marzeniem jesteś ty, w moim sercu żyjesz, moje życie też ty. Niech Św. Walenty podaruje Ci połowę mojej duszy radosne dni i namiętne noce w moich delikatnych uściskach i słodkich pocałunkach.I niech tak mija całe nasze szczęśliwe życie.

Miłość jest jak wojna: łatwa do rozpoczęcia, trudna do skończenia i niemożliwa do zapomnienia! Nie mogę Cię zapomnieć! Wesołych Walentynek!

W Walentynki życzę radosnego i romantycznego nastroju. Niech to będzie Twoje święto, kiedy wszyscy przyjaciele będą nadawali na tych samych falach i doświadczają podobnych uczuć.

Szczęśliwych walentynek, święta szczerych uczuć i romantycznych randek. Życzę, abyście spędzili te wakacje w szczególny sposób, poddając się uczuciom szczęścia i miłości, ciesząc się każdą chwilą uczucia i troski o ukochaną osobę oraz obdarzając bliskimi czułością i uśmiechem.

Gratulujemy święta miłości. Chciałbym, aby nasze uczucia zawsze były tak czułe i silne, jak są teraz. Niech Święty Walenty zjednoczy nas jeszcze mocniej i wzniesie naszą miłość na wyższy poziom. Kocham Cię!

Potrafi ogrzać, ale nie słońce. Jest w stanie uwiecznić w mojej pamięci tyle pięknych chwil, choć nie aparatem. Potrafi każdego dnia wywołać uśmiech na mojej twarzy, mimo że nie jest komikiem. To Ty, jedyna i cudowna osoba, której w Walentynki powiem tylko cztery słowa: Wesołych Walentynek.

Chociaż nie jestem księżniczką, udało ci się zmienić moje życie w bajkę.Moja miłość do ciebie jest nieograniczona! Wesołych Walentynek, moja droga i najlepsi!

Kochanie, chociaż dzisiaj jest święto, musisz mi zejść z karku. Abym mógł rozwinąć skrzydła, które dałeś mi na naszym spotkaniu i unieść Cię wysoko w chmury, abyś czuł się najszczęśliwszy!

Po prostu patrzę Ci w oczy, chcę cieszyć się życiem, trzymać Cię za rękę – wierzyć w przyszłość, przytulać Cię – aby poczuć moc naszej miłości. Wesołych Walentynek!

Niech miłość będzie obecna na co dzień, niech będzie wzajemna i prawdziwa. Wesołych Walentynek!

Miłość to wirus bez antidotum! Zachorowałem z miłości do ciebie. Wesołych Walentynek kochanie!

Przestanę cię kochać tylko wtedy, gdy niewidomy artysta namaluje dźwięk płatka róży spadającego na szklaną podłogę pałacu, który nie istnieje.

Dzisiaj są Walentynki i spieszę Ci pogratulować, życzę, aby Twoje uczucia tylko się wzmocniły, stały się silniejsze i bardziej wieloaspektowe, niech świat, który tworzysz, będzie najpiękniejszy! Miłość i szczęście!

W Walentynki chcę, aby Twoje życie wypełniło się nowymi, jasnymi uczuciami, wszystkie trudy i rozczarowania odejdą. Niech zawsze będzie solidne ramię ukochanej osoby, w każdej chwili poczujesz jego wsparcie i troskę. A ta wielka miłość będzie trwać całe życie. Wesołych Świąt!

Ludzie są aniołami z jednym skrzydłem, więc mogą latać tylko wtedy, gdy się przytulają. Odlećmy na skrzydłach miłości!

Szczęśliwa para walentynkowa. Na razie gruchacie gołębie, aw przyszłości życzę, abyście stali się silnym związkiem wiernych łabędzi, które zawsze będą szczęśliwe. Niech twoja miłość nie zna zazdrości i kłamstw, niech twoje uczucia uczynią cię silniejszym i bardziej radosnym. Życzę absolutnej sielanki w związkach, wzajemnego zrozumienia, wsparcia i powodzenia.

W Walentynki niech miłość wejdzie do każdego serca, niech wszyscy kochankowie będą szczęśliwi, niech anioły się tobą zaopiekują!

Jeśli ktoś kiedyś napisze twoje imię z kawałkiem lodu na Słońcu, uwierzę, że ktoś kocha cię bardziej niż mnie! Wesołych Walentynek!

Szczęśliwych Walentynek i życzę bicia serca w rytmie namiętnej miłości, aby w życiu było wiele miłych prezentów, romantycznych niespodzianek i słodkich pocałunków.

To Walentynki. Nie ma znaczenia, czy jesteś kobietą czy mężczyzną, chłopcem czy dziewczynką. Jeśli ogień miłości płonie w twoim sercu, to jest twój dzień. Gratulujemy tej wspaniałej uroczystości iz całego serca życzymy, aby w życiu i sercu zawsze był przytulny kącik z magicznym uczuciem zwanym Miłością. To ono daje nam radość bycia, to daje siłę do wyczynów, to właśnie to uczucie sprawia, że ​​warto żyć. Bądź szczęśliwy i daj szczęście innym.

Drodzy nasi drodzy klienci, w Walentynki chcemy wyznać Wam naszą miłość i życzymy abyście zawsze byli kochani, natchnieni, pogodni, natchnieni, pożądani, ważni i potrzebni. Niech wasze serca trafią strzałami tylko szczerej, wzajemnej, jasnej miłości, niech wasz wybór zawsze będzie prawdziwy i udany! Kochaj i zakochaj się, zakochaj się w sobie i żyj z miłością!

Szczęśliwych walentynek! Życzę, aby Twoja miłość zawsze była wzajemna, jasna, miła, czysta i prawdziwa!

Nie wiem, czy w geometrii istnieje kształt, którego linie są doskonalsze niż twoje!

W Walentynki spieszę, aby nigdy się nie zawieść, uwierzyć, że nie ma ciebie szczerego i oddanego. Wesołych Świąt!

Trzymaj moje serce i Wesołych Walentynek! Wraz z nimi przesyłam Ci najbardziej pozytywne, żywe emocje i nastrój. Niech miłosne przygody wirują w wirze nierealistycznie bajecznych, przyjemnych wydarzeń! Odwaga powinna podpowiedzieć Ci, którą drogę wybrać – i niech ten wybór będzie najszczęśliwszy. Nie bój się swoich uczuć, żyj każdą minutą!

Szczęśliwych Walentynek i życzę Ci tak pięknej, czystej i magicznej miłości, jak na kartach znanych powieści, jak w bajkach o księciu i Kopciuszku, o Saltanie i Łabędzie Księżniczka. Niech każdy dzień sprawia, że ​​zakochujesz się, inspirujesz, ekscytujesz, zaskakujesz i krążysz w wirze szczęśliwych wydarzeń. Kochaj i niech twoja miłość będzie wzajemna.

Życzę Ci prawdziwej, gorącej, ognistej, czułej, szczerej, szalonej, zmysłowej, pochłaniającej wszystko, zapierającej dech w piersiach i co najważniejsze wzajemnej miłości. Wesołych Świąt!

Szczęśliwych walentynek. Niech twoje życie będzie pełne przyjemnych i radosnych wydarzeń, romantycznych i ekscytujących przygód. Życzę prawdziwej i wzajemnej miłości bez kaprysów i oszustw.

Wszystko najpiękniejsze, bajeczne i wspaniałe, życzę Wam w Walentynki. Niech miłość otacza Cię zawsze i wszędzie!