Wesołych Świąt!

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Przygotowaliśmy wybór jasnych życzeń Wesołych Świąt w prozie, do łez, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Wesołych Świąt drogi przyjacielu! Niech spełnią się twoje jasne nadzieje i pragnienia, niech twoja miłość nigdy nie zniknie ani nie osłabnie, niech jasne gwiazdy na niebie zawsze wskazują właściwą drogę, niech w twojej duszy będzie szczęście, niech twoje życie będzie błogosławione!

Gratulujemy najbardziej magicznego święta roku – Wesołych Świąt! Niech wszystkie możliwe i niemożliwe błogosławieństwa spadną na Ciebie w tym dniu: prezenty i niespodzianki, wygrane, bonusy. Niech tego dnia oddasz swoje długi i wyznasz swoją miłość! Życzę Ci, abyś poczuł się jak najszczęśliwszy człowiek na świecie, uwierzył w cud i zaczął „być dziwny” na własną rękę! Niech wokół Ciebie będzie wielu miłych, hojnych i wspaniałych ludzi! Wesołych Świąt!

Boże Narodzenie to dzień, w którym pojawił się nasz Zbawiciel. Dał nam wiarę, wskazywał drogę. A w te magiczne święta życzę tylko najlepszego: dobrego samopoczucia, wzajemnego zrozumienia, spokoju.Nigdy nie zbaczaj z kursu, a jeśli pojawią się trudności, Gwiazda Świąteczna wskaże Ci właściwą drogę!

Moja kochana, moja jedyna, moja niezrównana królowo! Życzę Ci, abyś zawsze była tak niepowtarzalna i piękna jak śnieżna bohaterka bajki, ale aby ogień miłości i namiętności zawsze płonął w Twoim sercu. Zacznij i twoje życie przypomina dobrą bajkę, z cudami, czarodziejami i zabawnymi przygodami. Życzę Wam wielkiego szczęścia w te wspaniałe i pogodne Święta Bożego Narodzenia. Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt z głębi serca! Niech, jak kiedyś Gwiazda Betlejemska rozświetliła niebo i wskazała Mędrcom właściwą drogę, wasze życie zostanie rozświetlone szczerą miłością i poprowadzi drogi szczęścia i pomyślności. Śmiało podążaj za światłem tego wspaniałego uczucia w kierunku swoich ukochanych marzeń.

Słodka siostro, Wesołych Świąt dla Ciebie. Niech upragnione pragnienie i jasna nadzieja spełnią się podczas tego hojnego święta, niech dom wypełni się szczęściem i pogodną atmosferą, niech chrzęst śniegu i jasne migotanie gwiazd dadzą magiczne doznania i wspaniały nastrój, niech marzenia dzieci i dobro pamiętaj tradycje podczas tego święta.

Gratulujemy wspaniałego święta prawosławnego – Wesołych Świąt! W ten jasny dzień życzymy ci spokoju, spokoju ducha, duchowego pomyślności, Bożego miłosierdzia, szczęśliwego i długiego życia z czystą duszą.Niech niebiański anioł wskaże ci właściwą drogę i ochroni cię przed wszystkimi problemami! Wesołych Świąt!