Wszystkiego najlepszego 19 lat

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Wybraliśmy najbardziej wzruszające gratulacje z okazji Twoich 19 urodzin, wszystkiego najlepszego 19-latka w prozie, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

W tym pięknym dniu życzę Wam, abyście zawsze byli pogodni i optymistyczni! Niech uśmiech rozjaśni twoją twarz, ponieważ kiedy ktoś się uśmiecha, wszystko mu idzie dobrze. Niech więc każdy dzień będzie małym świętem – a zawsze będzie powód do najszczęśliwszego uśmiechu!

Piasek zniknie na pustyni, morze zacznie wysychać, niebo opuści wzrok, a wiatr zapomni o swojej sile, jeśli nie będziesz szczęśliwy w swoje urodziny! Jesteś gorącą pustynią, ekscytującym morzem, jasnym niebem i najsilniejszym wiatrem! Kocham Cię!

Chcę latać samolotem dookoła świata. Chcę marzyć i cieszyć się życiem. Niech twoja rodzina zawsze będzie po twojej stronie. Niech mężczyzna będzie wsparciem i ochroną. Gratulujemy narodzin i niech ten dzień będzie niezapomniany. Przyjmij moje gratulacje i pamiętaj, że praca z Tobą zawsze sprawia mi przyjemność!

Nie życzę ci wiecznej młodości! Życzę Ci radości każdego dnia, każdego roku. Mądrość i optymizm, gdzie w naszych czasach bez tych cech. Zdrowia, bo nie da się go kupić. Powodzenia i powodzenia we wszystkich sprawach, dodadzą odrobinę zabawy i lekkości. A także mili i mili ludzie po drodze.Niech wiosna rozkwitnie w Twojej duszy!

Bądź niesamowicie uroczy, otwarty i piękny. Bądź trochę namiętny i trochę zamyślony. Bądź uśmiechnięty i wyluzowany. Niech wszystko w Twoim życiu będzie wspaniałe i zawsze będzie wspaniałe!

Życzę ci wszystkiego najlepszego, tak czystego i szczerego jak ty! Życzę, aby marzenia się spełniły i wszystkie dzisiejsze życzenia stały się rzeczywistością! Niech los cię kocha i rozpieszcza, daje dobrych i oddanych ludzi wokół! Dzięki za bycie sobą. Wszystkiego najlepszego!

Człowieku, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Życzymy wszystkiego najlepszego w Twoim życiu. Zimne piwo w ciepłym towarzystwie. Łatwa praca i jednocześnie solidna pensja. Znaczące zyski przy minimalnym wysiłku. Więcej pozytywnych, mniej negatywnych. Dziewczyny o zachwycających kształtach i bogatym świecie wewnętrznym! Krótko mówiąc, wszystko, czego potrzebujesz, a nawet więcej niż potrzebujesz! Skromnie, ale ze smakiem i z głębi serca, naprawdę chcę pogratulować Ci urodzin i wyrazić życzenia… Masz marzenia? Niech się spełnią! Niech następne 364 dni upłyną ściśle według waszych ścisłych planów! Niech w Twoim domu zawsze panuje ciepło i wygoda, każda sprawa kończy się genialnym sukcesem, a liczba prawdziwych przyjaciół i koleżanek mnoży się! Dobrze? Gratulacje! Lata mijają, ale dobrze, że masz jeszcze dużo czasu na robienie nowych – już dorosłych i całkowicie świadomych bzdur! Życzę Ci życia pełnego jasnych wydarzeń, spotkań z przyjaciółmi podróży.Zawsze postępuj tak, jak podpowiada ci serce, aby na starość, jak mówią, było o czym pamiętać (ale lepiej nie mówić o tym wnukom). Wszystkiego najlepszego! Co dzisiaj świętujemy? O tak, to twoje urodziny! Tak, oczywiście nie zapomniałem! Więc skomponowałem dla ciebie wiersze, ale bez rymu! Ogólnie rzecz biorąc, przyjacielu, życzę Ci, abyś pozostał równie rzetelny i wierny w przyjaźni i miłości, kompetentny i doświadczony – w szkole i w pracy, wyrozumiały i wrażliwy – w rodzinie i autorytatywny – we wszystkich dziedzinach życia jednocześnie ! Myślę, że wszyscy zgromadzeni tutaj ludzie przyłączą się do moich gratulacji! Szczęśliwego dnia dżemu!