Wszystkiego najlepszego 30 lat

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Dokonaliśmy wyboru oryginalnych gratulacji z okazji 30-lecia, wszystkiego najlepszego z okazji 30-lecia kobiecie, mężczyźnie w prozie, abyście mogli jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

30 lat wspaniałego człowieka dzisiaj! Gratulacje z okazji tak wielkiej rocznicy. Przed nami jeszcze wiele szczytów i niech doświadczenie wystarczy, aby je wszystkie pokonać. Niech odwaga pomoże ci pokonać wszelkie trudne przeszkody. Więcej inspirujących dni, nie tylko w pracy, ale także w domu. Aby krewni zawsze byli ciepli, a żona czekała, kochała. Pozwól swoim dzieciom dorosnąć, weź przykład od odpowiedzialnego taty. Zawsze jesteś przykładem dla nas wszystkich, miły i sympatyczny, kochanie. To jest sedno naszej pracy. Niech każdy biznes idzie w górę, a intencje zawsze będą czyste i szlachetne. Życzymy szybkiej podwyżki, dużej pensji i pełnego dnia wolnego. Idź do swoich celów bez przystanków i przeszkód. Życzymy powodzenia, aby wszystko zostało zrobione na czas, mniej surowości w kierownictwie wyższego szczebla oraz godnych zaufania przyjaciół i współpracowników, a oni zawsze żyją pod dostatkiem!

Chcielibyśmy pogratulować naszemu drogiemu i szanowanemu koledze tak poważnego spotkania. Niech twoje dochody szybko rosną, smutek musi spaść, dobre perspektywy kariery dla ciebie, niech drabina zawodowa będzie wysoka i poprowadzi cię na niewyobrażalne wyżyny.30 lat to wiek nie śpiewanej jeszcze pieśni gorącej młodości, ale to czas, w którym jest już doświadczenie, mądrość i kobieca ironia. Niech zawsze będzie romans z ukochaną osobą, a zdrowie niech pozwoli Ci odwiedzić dowolne miejsce na świecie. Chcemy osiągnąć wysoki status i szacunek dla kierownictwa, aby aspiracje były zawsze uzasadnione. Niech twoje szczęście w tych młodych latach będzie nieograniczone, bez wątpienia podejmuj tylko właściwe decyzje i zawsze bądź pewny przyszłości. Niech ziemia zawsze będzie twarda pod twoimi stopami i niech szczęście, wiara, nadzieja i miłość nigdy nie uciekną. Życzymy wszystkiego najlepszego!

Drogi bracie! Proszę przyjąć moje gratulacje w dniu urodzin! Dziękuję, że zawsze jesteś po mojej stronie. Dziękuję za odebranie mojego telefonu o każdej porze dnia. Dziękuję za to, że zawsze czuję, że mnie wspierasz. W tym dniu chciałbym życzyć, aby Wasza życzliwość nigdy się nie skończyła. Niech wszystkie twoje dobre uczynki powrócą do ciebie jak bumerang i wiele razy więcej. Niech twoja ścieżka życiowa przecina się tylko z życzliwymi ludźmi. Niech w Twoim otoczeniu będą tylko prawdziwi i godni zaufania przyjaciele. Niech twoje dzieci rosną mądrze i zdrowo, a żona niech otacza cię miłością. Bracie, zdrowie dla ciebie, powodzenia i pomyślności. Niech spełni się każde Twoje śmiałe marzenie, a Twoje pragnienia nie znają barier. Niech twoje serce będzie wypełnione harmonią i pokojem. Świeć nad nami jak słońce przez wiele, wiele lat.