Wszystkiego najlepszego 40 lat dla kobiety, dziewczyny, koleżanki, córki, matki, matki chrzestnej, cioci, żony, siostry

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Zrobiliśmy wybór ciepłych gratulacji z okazji twoich 40. urodzin, wszystkiego najlepszego z okazji 40. rocznicy dla kobiety, dziewczyny, koleżanki, córki, matki, matki chrzestnej, cioci, żony, siostry w prostych słowach, abyś mógł wyrazić swoje uczucia w Najlepszym sposobem.

Wszystkiego najlepszego! Życzymy Ci wiecznej wiosny w Twojej duszy, śpiewu ptaków, jasnego słońca, kobiecego szczęścia, kwiatów i uśmiechów. Niech pokój, miłość, ciepło, radość, dobrobyt i dobroć zawsze panują w Twoim domu. Bądź zawsze tą samą słodką, piękną kobietą; ta sama życzliwa, uczciwa i szczera osoba.

Drogi bohaterze dnia! Twoja rocznica była doskonałym powodem, dla którego przyjaciele, rodzina i przyjaciele zebrali się przy świątecznym stole. I w tym dniu przyjmij najserdeczniejsze gratulacje, dobre życzenia, słowa wdzięczności i szczerą miłość. Mimo trosk, które spadły na Twoje kruche ramiona, zawsze byłaś dla nas twierdzą tolerancji, czułości, życzliwości. W swoim zespole nie tylko pracujesz, ale w sposób właściwy tylko Tobie – ze szczególnym taktem, wdziękiem, cierpliwie i odpowiedzialnie, twórczo i z powrotem sił fizycznych i psychicznych. Zawsze chętnie przyjedziemy do Państwa gościnnego i przytulnego domu, gdzie króluje czułość i troska. I w tym dniu przyjmij nasze życzenia.Szczęście i życzliwość dla Ciebie, sukces i nowe osiągnięcia, spokój i dobrobyt w domu, miłość i piękno!

Wszystkiego najlepszego. Chcę ci powiedzieć, że twoja szczerość przyciąga ludzi, twój śmiech rozśmiesza innych, a twój bystry umysł potrafi znaleźć wyjście z najtrudniejszych sytuacji. Kiedy jesteś szczęśliwy, chcesz, aby wszyscy wokół ciebie byli szczęśliwi. Więc bądź zawsze szczęśliwy! Osiągaj, zdobywaj nowe wyżyny, kochaj. Żyj tak, abyś później nie żałował ani jednej minuty swojego życia. Niech wszystkie niespodzianki losu będą przyjemne, a złamany paznokieć będzie największym powodem do zmartwień. Niech los uratuje wszystko, co jest dla ciebie ważne. Zdrowie dla Ciebie i Twojej rodziny! Przyjaźń silna jak wino! Kochaj namiętnie i długo! Wszystkiego najlepszego – w ten jasny dzień, droga i ukochana urodzinowa dziewczyno!

Mój drogi przyjacielu, dziś jest tak wiele pięknych słów na twoją cześć. Przyjmij moje życzenia dla Ciebie, długie lata i zdrowie dla Ciebie, młodość, siłę, piękno, aby Twoje ukochane marzenia zawsze się spełniały, nie tylko w Twoje urodziny. Uśmiechaj się częściej, bądź szczęśliwy jednym słowem.

Wszystkiego najlepszego! Życzymy dobrego zdrowia, które jeszcze się nie spełniło – niech się spełni. Niech dusza będzie wiecznie młoda, a łzy pojawiły się tylko ze śmiechu. Niech zawsze będzie szczęście, miłość i powodzenia!

Wszystkiego najlepszego dla pięknej kobiety! Chcemy żyć i cieszyć się życiem. Niech szczęście zainspiruje Cię w ekstazie miłości i czułości, pomyślności i pomyślności.Dąż do najlepszych, osiągaj maksimum w każdym biznesie, zawsze bądź zdrowy i piękny! Podaruj uśmiech i ciepło duszy. Wszystkiego najlepszego i najbardziej pożądanego dla Ciebie!

Wszystkiego najlepszego! Bądź adorowany, kochany, szczęśliwy i piękny. Niech wszystko będzie w porządku w pracy, a stabilność i wspaniałe uczucia czekają w Twoim życiu osobistym.

Wszystkiego najlepszego dla wspaniałej kobiety. Życzę Ci niewątpliwej radości duszy i pogody ducha, wspaniałych pomysłów na życie i niesamowitych możliwości, jasnych chwil szczęścia i dobrych wspomnień, wesołych wakacji i wielkiego szczęścia.

Wszystkie kwiaty, komplementy i prezenty są dzisiaj dla Ciebie, mój drogi przyjacielu. W końcu urodziny to najjaśniejsze, najradośniejsze, najcieplejsze, najbardziej osobiste święto. Z całego serca gratuluję i szczerze życzę dobrego zdrowia, bezchmurnego szczęścia, spokoju i powodzenia we wszystkim. Niech wszystkie zmartwienia i smutki na zawsze zapomną twój adres. Niech twoje życie płynie jak pełna rzeka, niech wszystkie problemy rozwiążą się same. Bądź zawsze taka piękna, młoda, miła. Niech melodia wiosny śpiewa w twoim sercu przez długi czas.

Niektórzy mówią, że prawdziwe życie zaczyna się w młodości, inni, że zaczyna się w średnim wieku, ale wydaje mi się, że życie zaczyna się, kiedy tego chcesz. Wszystkiego najlepszego! Niech życie da tylko pozytywne chwile, wspomnienia, które nie zostaną zapomniane. Niech serce napełni się radością i miłością, a wszystko wokół cieszy oko. Wesołych Świąt!

Niech twoje życie będzie takie, jak tylko zechcesz! Wszystkiego najlepszego! Pragnę, aby Twój dom był zawsze pełen miłości, ciepła, śmiechu bliskich i przyjaciół. Świeć jak gwiazda, bądź wesoły i pozostań młody duchem. Wszystkie kwiaty świata i najczulsze komplementy są dzisiaj dla Ciebie!

Wszystkiego najlepszego! Proszę przyjąć serdeczne gratulacje i najszczersze życzenia nowych twórczych sukcesów i niewyczerpanej energii. Z całego serca życzę, aby jubileuszowe wakacje przyniosły Wam radość. Życzę Ci nowych wyżyn w życiu, ciepła, życzliwości i powodzenia, aby źródło Twojej witalnej, twórczej siły i energii nadal było niewyczerpane, aby nadchodzące lata były jeszcze jaśniejsze i szczęśliwsze. Zdrowie, miłość i dobre samopoczucie, zrozumienie bliskich i przyjaciół, szczęście i powodzenia na wiele lat.

Wszystkiego najlepszego, cudowna kobieto. Życzę Wam, abyście zawsze znaleźli swój „złoty środek”, aby każdy biznes rozpoczynał z zainteresowaniem i wiarą w sukces, świętował każde zwycięstwo z radością i uśmiechem bliskich, aby każdy nowy dzień witał z ciepłem i miłością serca. Niech szczęście będzie wiernym przyjacielem, a twoje piękno niech sprawi, że cały świat będzie piękny.

Wszystkiego najlepszego z głębi serca. Życzę Ci, abyś na zawsze pozostała słodką, wyjątkową i niepowtarzalną kobietą. Niech każdy dzień życia zamienia się w radość, niech w każdym biznesie czeka sukces, niech każda chwila da sercu niezapomniane wrażenia i szczęście.

Wszystkiego najlepszego kochanie! Wiele już osiągnąłeś i osiągnąłeś, ale nie możesz na tym poprzestać! Życzymy nowych osiągnięć i zwycięstw w pracy iw domu, uśmiechu, radości, szczęścia! Życzymy, abyście nigdy nie dowiedzieli się, czym są choroby i trudy, abyście zawsze pozostawali tak samo piękni, słodcy i życzliwi! Niech bliscy i drodzy ludzie nigdy się nie denerwują i doceniają kolegów! Niech twoja ścieżka życia będzie wybrukowana kwiatami!

Chciałbym Ci życzyć, aby Twoje życie było jak dobra bajka, w której będziesz głównym bohaterem. Niech każdy dzień życia przynosi tylko radość, miłość i przyjemność. Życzę powodzenia w pracy, szczęścia w rodzinie, a przede wszystkim dobrego zdrowia, bez którego nie da się żyć szczęśliwie. Dziękuję, że jesteś sobą, bądź piękna i uprzejma. 40 lat to najlepszy wiek dla kobiety. Zmartwienia pozostają w tyle, pozostają tylko przyjemne obowiązki, więc niech przyniosą ci tylko radość. Niech od teraz w twoich oczach lśnią tylko łzy radości! Wszystkiego najlepszego!

Nie ma lepszego wieku niż ty. Ciesz się każdą sekundą, proszę przyjaciół, krewnych, krewnych. Niech zdrowie nigdy nie zawodzi, smutek mija, a miłość spotyka się ze skrzydlatymi uściskami. Dobrobyt, sukces, szczere wsparcie, otwarte drzwi, niezawodny partner życiowy.

Wszystkiego najlepszego piękna! Każdego roku stajesz się piękniejsza i czarująca niż kiedykolwiek.Niech spełnią się wszystkie pragnienia Twojego serca, a radość tego dnia będzie tylko małym odzwierciedleniem nadchodzących bajecznych wydarzeń, szczęścia i zwycięstw.

Wszystkiego najlepszego dla najbardziej tajemniczej i niesamowitej kobiety na świecie! Nie wyobrażam sobie, jak udaje Ci się zachować sekrety wiecznej młodości, aktywności umysłowej, przepełnionej żywotnością i promiennym pięknem. Dzięki tym cechom szczęście, uznanie i sukces zawsze będą Ci towarzyszyć. Dlatego życzę dużo: dobrego zdrowia, długowieczności i dobrobytu materialnego. Niech będą przyjemniejsze niespodzianki, niech mężczyźni stracą spokój i zasną na myśl o tobie, a kobiety zazdroszczą ci ciekawego i beztroskiego życia.

Wszystkiego najlepszego! Życzę, żebyś zawsze wyglądała jak królowa, czuła się szczęśliwa i była zdrowa. Niech wspaniały nastrój trwa po wakacjach, a życie będzie piękne, niezależnie od daty kalendarza. Życzę, aby wszystkie marzenia się spełniły, a kłopoty się nie wydarzyły.

Szczere gratulacje z okazji 40. urodzin kobiecie, dziewczynie, koleżance, córce, matce, matce chrzestnej, cioci, żonie, siostrze

Ciepłe
wszystkiego najlepszego 40 lat kobiecie, dziewczynie, koleżance, córce, matce, matce chrzestnej, cioci, żonie, siostrze, z głębi serca przez całe życie. Z przyjemnością gratulujemy ci urodzin i hojnie obdarzamy słowami. Niech słońce oświetlcie ścieżkę, niech rzeki przyniosą ze sobą szczęście.Życzymy pomyślności i zapachu, miłości i długowieczności, troski i ciepła bliskich. Szczęśliwa 40. rocznica</p><noscript><img src=

Z całego serca gratuluję wieku pełnej pewności siebie i wspaniałej okazji, szczęśliwych 40. urodzin. Życzę, aby wszystko w życiu było konieczne i najlepsze, aby bliscy i kochani ludzie byli w pobliżu, aby serce nigdy nie czuło urazy i tęsknoty.

Wszystkiego najlepszego! Chciałbym: samodzielnie określić szerokość geograficzną i kolor pasm życia; zrealizować najważniejsze życiowe zadanie – być szczęśliwym; kochać i kąpać się w miłości. Zdrowie, uroda, ciepło, życzliwość, szczerość.

Wszystkiego najlepszego dla wspaniałej kobiety. Młodość jest za tobą, a teraz nadchodzą szczęśliwe świty i pewne siebie marzenia, wysokie cele i dobre dni przed nami. Życzę, abyś był szczerze dumny ze swoich zasług w życiu i osiągnięciach, nadal podbijał ten świat i jego nowe szczyty, dawał innym uśmiech i radość, otrzymując w zamian miłość i ciepło.

Wszystkiego najlepszego dla pięknej kobiety w kwiecie wieku! Chcemy, aby doświadczenie życiowe z łatwością otwierało drzwi możliwości. Urocze piękno zostało dopełnione wyrafinowanym smakiem. Przyjemne spotkania doprowadziły do ​​niesamowitych wydarzeń.A szczęście zawsze towarzyszyło i rozświetlało uśmiechem!

Gratulujemy miłego wydarzenia w Twoim życiu i tak pięknej uroczystości – Twojej rocznicy! Bądź zawsze zdrowy, piękny i szczęśliwy, uśmiechaj się i bądź w dobrym nastroju! Życzymy ukochanym mężczyznom w rodzinie, aby z wielkim entuzjazmem i przyjemnością zainkrustowali Was srebrem i złotem, drogocennymi kamieniami i diamentami! Często obdarowywali uśmiechami, kwiatami i uwagą!

Dzisiaj dla mojej ukochanej kobiety wszystkie szczere życzenia i gratulacje. Dzisiaj jest twoje najwspanialsze święto – twoje rocznicowe urodziny. Niech Twoje życie będzie radosne, jasne, kompletne, niech spełnią się wszystkie Twoje życzenia, niech wiosna zawsze rozkwitnie w Twojej duszy. 40 lat to wspaniały wiek dla kobiety. Życzę wielkiego szczęścia, radości i doskonałego nastroju. Niech wszystko zawsze się dla Ciebie układa, aby spełniły się wszystkie pragnienia. Dobre zdrowie, umiłowani, wszystkiego najlepszego i pomyślności. Niech szczęśliwa gwiazda zawsze oświetla twoją ścieżkę.

Wszystkiego najlepszego! Życzę szczęścia, radości, wspaniałego zdrowia i usunięcia wszelkich problemów z życia. Żyj odświętnie, pięknie. Obyś spotykał tylko pozytywne wydarzenia i miał więcej powodów do radości.

Wszystkiego najlepszego! Życzę piękna, uwagi drogich ludzi, witalności, miłości, powodzenia, radości i wspaniałego nastroju. Niech życie będzie jasnym obrazem w kolorach szczęścia i cudów, niech te urodziny zostaną zapamiętane z uśmiechem, zachwytem i wspaniałymi prezentami.

Życie jest jak kolorowanka – może być czarno-białe lub możesz wziąć farbę i pomalować ją, dzięki czemu będzie jasna i kolorowa! Chcę, żebyś zawsze miał pod ręką wiele sposobów i kolorów, abyś mógł w każdej chwili pomalować swoje życie we wszystkich kolorach tęczy! Żyj i ciesz się każdym dniem, raduj się, baw się i baw się dobrze! Wszystkiego najlepszego!

Niech Twoje urodziny będą pełne miłych prezentów, radosnych chwil i bezgranicznego szczęścia! Z głębi serca życzę szczerej miłości, spełniania marzeń i wiecznego rozkwitu duszy i ciała! Niech całe życie będzie piękne i kolorowe!

Szczęśliwej rocznicy! 40 lat to czas dobrobytu, młodości, piękna. To czas na pozbycie się złudzeń, na świadome życie teraźniejszością, a nie przyszłością czy przeszłością. Życzymy Ci utrzymania dobrego nastroju i optymizmu, znalezienia nowych hobby i zajęć, atrakcyjnego, młodego, harmonijnego wyglądu.

Wesołych Świąt! Bądź szczęśliwy! Życzę ci jasnego życia, z genialnymi pomysłami, osiągnięciami i genialnymi zwycięstwami, a jeśli ze zmartwieniami, to tylko z przyjemnymi! Niech źródło dobroci nigdy nie wyschnie w twojej duszy! Niech zawsze będą bliscy krewni, przyjaciele i ci, z którymi chcesz się dzielić radością! Życzę zdrowia i szczęśliwych lat, radości i śmiechu, szacunku dla innych i miłości bliskich!

Wszystkiego najlepszego, moja droga! Bądź zawsze szczęśliwy, kochany i otoczony troską, ze wszystkimi i we wszystkim. Niech życie otworzy nowe kolory i podaruje je Tobie.Jesteś mądra i piękna, zdrowa i kobieca, delikatna i energiczna – i to jest najlepszy zestaw cech. Niech krewni zawsze zrozumieją, a dzieci zachowają Twoją miłość!

Niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia, a Twoja dusza wypełni się bezgranicznym szczęściem! Życzę, aby w twoim życiu zawsze była wzajemna miłość, dobre zdrowie i doskonały dobrobyt! I pozwól swoim cudownym dzieciom i małżonkowi tylko Cię zadowolić i kochać!

Droga siostro, szczerze gratuluję Ci wspaniałej rocznicy. Niech Twoje osobiste wakacje przyniosą Ci wiele radości i ciepła. W wieku 40 lat rozkwitłaś jak piękna róża, stałaś się mądrzejszą, bardziej rozsądną kobietą. Szczerze życzę powodzenia w pracy, wielkiego szczęścia w życiu osobistym. Daj się docenić, kochać i ubóstwiać, niech wszyscy Cię podziwiają, niech dadzą miłe komplementy. Wszystkiego najlepszego dla Ciebie, pokoju, dobrobytu i dobrobytu. Niech Pan zawsze cię chroni.

Wszystkiego najlepszego kochanie. Życzę, aby jasne słońce codziennie świeciło przez twoje okno, a jego promienie, wraz z nowym dniem, przynosiły Ci wiele radości i miłości, spełnienia nadziei, dobrego zdrowia i pewności siebie w każdy nowy dzień. I niech spokojne niebo nad twoją głową nigdy nie zostanie przyćmione chmurami smutku i zmartwień, a twoja twarz zawsze będzie rozświetlona wyjątkowym uśmiechem szczęścia.

Dzisiaj jest taki dzień, w którym puste słowa nie są potrzebne i trudno znaleźć słowa, ale czy jest to konieczne?. Chcę tylko dać Ci kawałek naszej miłości, którą dajesz nam ze swoim entuzjazmem, charyzmą. Jesteś cudowną, niesamowitą osobą, a także bardzo szczęśliwą – masz ukochaną rodzinę i pracę, która przynosi radość i przyjemność. Dlatego we własnym imieniu mogę tylko życzyć, żebyś nigdy tego nie stracił.Chcę też życzyć Ci czegoś, bez czego moim zdaniem po prostu nie ma nigdzie w życiu – zdrowia i powodzenia na Twojej twórczej i życiowej drodze, Oczywiście można sobie życzyć o wiele więcej.ale wszystkie słowa na świecie nie wystarczą, aby wyrazić wszystko, co jest w mojej duszy, wszystko, czego chcę Ci życzyć i powiedzieć… Po prostu wiedz. że jesteś najlepszy! Zawsze bądź na wysokich notach sukcesu, nigdy nie ukrywaj swojego talentu w cieniu i zawsze pozostań pogodną osobą, która potrafi zdziałać prawdziwe cuda. Nasz świat jest utrzymywany tylko dzięki takim młodym, odnoszącym sukcesy, cholernie atrakcyjnym ludziom. charyzmatyczny. energiczni i pozytywni ludzie tacy jak Ty! Niech wszystko w Twoim życiu się rozwinie, okaże się i zostanie osiągnięte! Niech krewni i przyjaciele zawsze będą ciepli, zachwyceni, wspierają cię … i po prostu bądź. Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego moja droga! Pragnę, aby ten dzień został zapamiętany żywymi wrażeniami i radosnymi emocjami. Niech każdy dzień zaskoczy Cię miłymi darami losu, niech każda chwila będzie piękna i szczęśliwa. Życzę wielkiego szczęścia, jasnej miłości i niesamowitego szczęścia.

W dniu rocznicy bez wątpienia usłyszysz wiele wspaniałych, ciepłych, szczerych i miłych słów skierowanych do Ciebie. Nie będę się powtarzał, ale powiem tylko, niech wszystko, czego dziś życzysz, goście, którzy przybyli na wakacje, czeka na Ciebie w przyszłości!

Serdeczne gratulacje z okazji 40. urodzin kobiety, dziewczyny, koleżanki, córki, matki, chrzestnej, ciotki, żony, siostry

Uczciwy
życzenia urodzinowe dla kobiety, dziewczyny, koleżanki, córki, mamy, chrzestnej, cioci, żony, siostry

Nadchodzi wspaniały wiek, kiedy kobieta staje się luksusowa.Niech urodzinowa dziewczyna będzie otoczona tymi samymi eleganckimi rzeczami, ludźmi, wydarzeniami i wrażeniami, co ona. Życzymy we wszystkim wyrafinowania, elegancji i harmonii. A także spokój, zdrowie i samozadowolenie. Wszystkiego najlepszego dla niesamowitej pani!

Wszystkiego najlepszego dla najsłodszej kobiety, jaką kiedykolwiek spotkałem. Życzę Ci, abyś zawsze pozostawała tak piękna i towarzyska, jak najwięcej szczęśliwych chwil, aby Twój piękny uśmiech nigdy nie zniknął, a Twoje marzenia zawsze się spełniły!

Kochana, mądra i piękna kobieto, wszystkiego najlepszego z okazji 40. urodzin! W Waszą rocznicę życzę, abyś pozostała młoda, piękna i interesująca. Życzę niewyczerpanego poczucia humoru i jak najtrwalszego zdrowia! Niech wszystko, czego pragniesz, spełni się w życiu całym sercem i duszą!

Zasługujesz tylko na podziw, moja ukochana, jedyna kobieto. Dziś masz 40 lat. To po prostu wspaniały wiek dla kobiety. Jesteś pełen energii, entuzjazmu, nowych pomysłów. Niech ta cudowna rocznica przyniesie Wam wspaniały nastrój, powodzenia. Bądź zawsze taka piękna, uśmiechnięta, młoda. Niech nadzieja, wiara i miłość pomogą ci w życiu. Niech Pan cię chroni. Niech myśl zamieni się w rzeczywistość. Bądź szczęśliwy i odnoszący sukcesy we wszystkim.

Dzisiaj jesteś u szczytu sławy, honoru i szacunku. 40 lat to wspaniały wiek. Drogi przyjacielu, serdecznie gratuluję i życzę dobrego zdrowia, dobrego samopoczucia i wszystkiego najlepszego.Niech twoja ścieżka będzie jasna, abyś mógł latać ze szczęściem. Niech twoje oczy nigdy nie zaznają smutku, niech wszystkich przyciągnie twój śmiech. Niech Bóg sprawi, aby wszyscy cię kochali i rozumieli. Niech będzie silna nić życia, obyś zawsze miał szczęście. Wszystkiego najlepszego dla ciebie, dziewczyno, dobrobytu i rodzinnego ciepła.

Szczęśliwa rocznica. Niech życie będzie bajeczne, szczęśliwe, zabawne, interesujące i zróżnicowane w wieku 40 lat. Życzę Ci, abyś we wszystkim pozostała czuła, kobieca, tajemnicza, piękna i doskonała. I obyś zawsze był otoczony miłością, pięknem, troską i radością!

Masz wszystko, nie wiem co ci powiedzieć. Nie będę wiele życzył, to wielki zaszczyt stać tu obok ciebie, a ty zawsze pozostajesz sobą takim, jakim jesteś! Życzę, abyście nigdy nie tracili wiary w życie, umiejętności cieszenia się drobiazgami i zawsze optymistycznie patrzyli w przyszłość, nie myśląc o błędach i działaniach. Jesteś kochany, ponieważ jesteś tym, kim jesteś, ze wszystkimi plusami i bez wad)

Dzisiaj są Twoje urodziny. W tym dniu proszę, abyś zapomniała, że ​​jesteś żoną, matką, dziewczyną i kimś innym. Chcę, żebyś w tym dniu była po prostu kobietą, która cieszy się życiem! I pamiętaj, tak zawsze powinieneś być!

Dzisiaj są twoje 40 urodziny mój drogi przyjacielu. Serdecznie gratuluję ci urodzin. Niech twoje życie będzie jak z bajki, niech wszystko w nim idealnie pasuje. Życzę dobrego zdrowia, radości i powodzenia we wszystkim. Niech Pan chroni cię od wszelkich niepowodzeń. Bądź zawsze kochanką swojego życia, nigdy nie trać serca. Niech smutek nigdy nie pojawi się w twoich oczach, niech wiosna zamieszka w twoim sercu. Życzę wielkiego szczęścia, czystego sumienia, zrozumienia i szacunku ze strony rodziny i przyjaciół. Bądź kochany i pożądany przez wszystkich.

Wszystkiego najlepszego.Pragnę w tym wieku znaleźć nowe szczęście, nową inspirację, nowe marzenie! Niech w życiu będzie mało doświadczeń i wiele zwycięstw, niech będzie wielu dobrych ludzi i mało przeszkód na drodze. Szczerze życzę wyrafinowania i luksusu, wzajemnej pełnej szacunku miłości i niesłabnącego, czarującego piękna!

Wszystkiego najlepszego z okazji 40. urodzin niesamowitej i cudownej kobiecie. Życzę Ci prawdziwego i nieugaszonego szczęścia w życiu, odważnych zwycięstw i wspaniałych perspektyw, dobrej nadziei i ciągłego powodzenia, dobrego nastroju i szczerej miłości.

Z całego serca gratuluję cudownej, utalentowanej i pracowitej kobiecie i życzę w jej rocznicę, aby cała rodzina zebrała się w pobliżu. Chciałbym, aby ten dzień przyniósł wiele radości, śmiechu, szczęścia, ciepła. Niech to będzie najlepszy dzień w roku. Życzę, abyś była najpiękniejsza i najmądrzejsza, odnosząca sukcesy i kochana.

Gratulujemy pięknej i mądrej, miłej i delikatnej, odnoszącej sukcesy i miłej kobiecie w jej 40. urodziny! Życzymy wielkiego szczęścia, miłości, wzlotów i upadków. Niech dobry nastrój, dobre zdrowie, radość zawsze będą z Wami, dekorując życie i przynosząc przyjemność!

Wszystkiego najlepszego, życzymy Ci, abyś zawsze pozostała tak optymistyczna, wesoła, nie obojętna na smutki innych ludzi, aktywna i aktywna. Dobrobyt, sukces, dobrobyt.

Szczęśliwa rocznica. Życzę Ci radości i niesamowitych emocji, bo w wieku 40 lat jesteś młoda, piękna, energiczna i czarująca. Więc nie smuć się. Uśmiechnij się i ciesz się wspaniałym życiem.I obyś miał wszystko, co cię uszczęśliwi, niech wszyscy, którzy są dla ciebie bliscy i ważni, będą w pobliżu.

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i życzę, abyś zawsze pozostała najbardziej uroczą, seksowną, ponętną i pożądaną, ukochaną, luksusową, po prostu niezapomnianą kobietą! Niech spełnią się marzenia i życzenia, niech bukiety najpiękniejszych kwiatów wypełnią dziś Twój dom swoim zapachem.

W cudowne rocznicowe wakacje nie ma nikogo na świecie szczęśliwszego i milszego od ciebie. Bądź zawsze taki sam przyjazny, miły, otwarty. Piękna, sprytna i szwaczka! Aby twoja rodzina zawsze pozostała przyjazna i silna. Aby wszystkie Twoje osiągnięcia zostały docenione, a życie przynosiło same miłe niespodzianki!

Dzisiaj są Twoje urodziny. Życzę najpiękniejszej kobiecie na ziemi, aby spotkała przystojnego księcia na białym koniu, oczarowała go moimi wdziękami i zabrała do bajkowej, magicznej krainy, gdzie dzieją się cuda, spełniają się marzenia i życie staje się piękne!

Czterdzieści lat to wiek, w którym osiągnąłeś już wszystko, czego chciałeś, ale wciąż masz wystarczająco dużo czasu i energii. Życzę bohaterowi dnia, aby otworzył nowy poziom w swojej ekscytującej grze, przeszedł go z dużym bonusem. A na następną rocznicę pochwal się około dwoma tuzinami artefaktów.

Niech te urodziny będą wypełnione radością i duchem najlepszych świąt. Gratulacje z głębi serca! Zawsze pozostań taka sama niesamowicie piękna, kobieca mądra i wiecznie młoda duchem. Nigdy nie smuć się i niech ani jeden diament łez nie spłynie po twoim policzku. Bądź zawsze pozytywny, a szczęście z pewnością Cię ogarnie.

Najpiękniejsze życzenia urodzinowe od 40 lat dla kobiety, dziewczyny, koleżanki, córki, matki, chrzestnej, cioci, żony, siostry

Polecane
życzenia urodzinowe dla kobiety, dziewczyny, koleżanki, córki, mamy, chrzestnej, cioci, żony, siostry, z głębi serca

Bądź szczęśliwy i kochany, optymistyczny i pozytywny! Niech cień kłopotów nigdy Cię nie dotknie, a Twoje oczy lśnią tylko radością. Niech Twoi znajomi Cię kochają, koledzy szanują Cię i kłaniaj się swojej urodzie wszyscy mężczyźni. Pozostań tak utalentowany i czarujący, młody i atrakcyjny. Zdrowie, szczęście i dobrobyt! Wszystkiego najlepszego!

Szczęśliwej rocznicy! Pragnę w tym cudownym wieku być zdrowym, kochanym i kochającym, czyli najszczęśliwszym! Życzę Ci ciepła w związkach, spokoju ducha, spokoju w rodzinie, powodzenia w karierze, powodzenia w biznesie, piękna w otoczeniu, szacunku dla bliskich i przyjaciół!

Dzisiaj są twoje 40. urodziny! Mój drogi przyjacielu, dziś brzmi tak wiele pięknych słów na twoją cześć.Przyjmij moje życzenia dla Ciebie, długie lata i zdrowie dla Ciebie, młodość, siłę, piękno, aby Twoje ukochane marzenia zawsze się spełniały, nie tylko w Twoje urodziny. Uśmiechaj się częściej, bądź szczęśliwy jednym słowem.

Dzisiaj, w dniu cudownej rocznicy, brzmią dla Ciebie najlepsze toasty i gratulacje. Chcę dołączyć do ciepłych słów wypowiedzianych wcześniej. I życzę wszystkiego najlepszego: najlepszego zdrowia, szczerej miłości i przyjaźni, silnej rodziny i oczywiście wielu nowych planów i osiągnięć! Niech szczęście będzie twoim wiernym towarzyszem w każdym przedsięwzięciu. Dobrobyt i dobrobyt dla Ciebie!

Droga kobieto, w twoje urodziny pragnę szczerze życzyć ci perspektyw rozwoju twojego biznesu i pomysłów, powodzenia w osiąganiu celów i pełnego dobrego samopoczucia w życiu. Życzę, aby Twój entuzjazm i potencjał nigdy nie przeminęły, aby miłość Twojego serca i słodkie sny zawsze były inspiracją do kreatywności i doskonałej pracy.

Niech Cię, jak te wszystkie czterdzieści lat, otacza miłość, radość i uczestnictwo bliskich! Niech towarzyszy temu uczucie lotu i pragnienie nowych zwycięstw, na które starczy sił, energii i zdrowia!

Życzę w Twoje urodziny spełnienia Twoich marzeń, spełnienia wszystkich Twoich planów, a także poznania po drodze najciekawszych ludzi i najwspanialszych wydarzeń.Niech zawsze będą tacy, którzy Cię kochają i cenią, a wszystkie życzenia, które otrzymujesz w tym dniu, zostaną wysłuchane przez los i wróci do Ciebie ze szczęściem i radością!

Kobieta jest piękna nie z gładką twarzą, jest piękna z wewnętrznym światłem, mądrością i pewnością siebie. Dlatego w twoje czterdzieste urodziny życzę ci, abyś zawsze pozostawała piękna, prawdziwa piękność, rozsądna, mądra i wyrozumiała. Niech szczęście zawsze się do ciebie uśmiecha, a nieszczęścia nawet nie patrzą w twoim kierunku. Szczęśliwej rocznicy.

Oczywiście gratulując ci 40. urodzin, pierwszą rzeczą, na którą chciałbym zwrócić uwagę, jest to, że stałeś się jeszcze mądrzejszy, jeszcze piękniejszy, jeszcze piękniejszy. A nie jakie liczby: ani w paszporcie, ani na torcie – nie będzie w stanie wskazać twojego prawdziwego wieku. W końcu w swoim sercu pozostałaś tą samą porywającą, wesołą i ambitną dziewczyną, która wciąż ma wszystko przed sobą.

40 lat to pierwsze podsumowanie, czas na ugruntowanie sukcesu i dążenie do nowych celów. To wiek, w którym jesteś już mocno na nogach, kiedy wciąż masz sen. To wiek, w którym cieszysz się z pierwszych sukcesów swoich dzieci, kiedy jesteś pełen sił, kiedy naprawdę zdajesz sobie sprawę, że Twoja praca nie idzie na marne, jest potrzebna nie tylko Tobie i Twojej rodzinie, ale także społeczeństwu. cały. Idąc do przodu nie zapominaj o sobie, umacniaj swoją pozycję, dbaj o zdrowie i pozostań na fali pozytywów!

Wesołych Świąt! Niech życie bije kluczem, aby młodość nie odchodziła, entuzjazm i zabawa.Niech twoje oczy zabłysną ogniem namiętności i miłości, aby w pobliżu była bliska osoba, której możesz opowiedzieć wszystko na świecie i po prostu się przytulić.

Życzę wszystkiego najlepszego i najzdolniejszego! Niech twoje serce będzie spokojne, dzieci cię uszczęśliwiają, twoje zdrowie nie zawodzi, wszystko idzie dobrze w pracy, a szczęście, szczęście i dobrobyt żyją w domu!

Wszystkiego najlepszego! Dobre zdrowie dla Ciebie i Twoich bliskich! Bądź zawsze piękna i uśmiechnięta. Niech Miłość będzie w twoim życiu przede wszystkim, a potem Bogactwo i Szczęście. Tam, gdzie króluje Miłość, zawsze jest miejsce na Bogactwo i Szczęście.

Jesteś miła i przyjazna jak przedszkolanka, jesteś pełna wdzięku i piękna jak modelka na okładce magazynu, jesteś schludna i pracowita jak Kopciuszek, ale to nie wszystko, główne słowo dla Ciebie dzisiaj – Rocznica, ponieważ dzisiaj jest Twoja Rocznica! Najlepsze życzenia, pozostań tak zawsze!

Gratulacje dla pięknej kobiety! Pragniemy nigdy nie patrzeć na czas w kategoriach starości, chcemy brać pod uwagę nie zmarszczki, ale mądrość nagromadzoną przez lata. Kobieta jest piękna w każdym wieku, bo umie czarować swoim uśmiechem, troską, ciepłem dłoni i blaskiem oczu. Dlatego nigdy nie pozwól, aby smutek wybił Ci oczy, zawsze bądź tak wesoły i miły w komunikacji i nieustannie zachwycaj nas swoim miłym i ciepłym uśmiechem.Wszystkiego najlepszego!

Urodziny to wspaniałe wakacje, chwytliwe i piękne! Pozdrawiam Cię z całego serca i życzę, aby te urodziny odsłoniły kolejny błogi krok w Twoim życiu! Życzę pomyślności i miłości, szczęścia i pomyślności! Zawsze miej ciepło w sercu i odważnie spełniaj swoje marzenia! Jesteś królową własnego losu, szczęśliwą władczynią własnego, pięknego rodzinnego królestwa!

Niech twoja dusza śpiewa ze szczęścia, a miłość, harmonia i dobroć królują w twoim sercu! Życzę, aby Twój czarujący uśmiech jak najczęściej rozświetlał otaczający Cię świat! Niech promienie szczęścia zawsze lśnią dla Ciebie, abyś mógł łatwo i prosto zrealizować wszystkie swoje cele i marzenia! Bądź kochany przez rodzinę i przyjaciół, a co najważniejsze – bądź zdrowy i ciesz się życiem!

Wszystkiego najlepszego, droga kobieto! Życzę, abyś pozostał jasny i spektakularny, miły i szczery, wesoły i interesujący, kochający i ukochany. Niech każdego dnia cieszy Cię ciepłem rodzimych serc, spełnieniem pragnień i słodkimi chwilami szczęścia.

Wspaniała żona, najlepsza mama, sumienna robotnica, doskonała gospodyni i piękna kobieta. To wszystko ty, kochana urodzinowa dziewczyno! Ktoś powie, że połowa życia już przeżyła, ale nie wierz w to, to tylko jedna trzecia. Jest jeszcze dużo czasu na pomnożenie sukcesów, zdobycie nowej wiedzy i umiejętności.Niech każdy krok Twojego życia będzie Ci oddany z łatwością i przyjemnością! Gratulacje!

Pragnę pogratulować Ci tego wspaniałego święta – Dnia, w którym obchodzone są Twoje narodziny. Wszystko, czym życie hojnie obdarza swoje zwierzęta, musi koniecznie spaść u twoich stóp. Przez całą swoją życiową podróż pozostań tą samą mądrą, miłą i piękną kobietą. W rodzinie niech wszystko potoczy się tak, jak sobie wymarzyłeś. Zdrowie, dobrobyt i zawsze tylko czyste niebo. Wszystkiego najlepszego!

Wzruszające gratulacje z okazji 40. urodzin kobiety, dziewczyny, koleżanki, córki, matki, chrzestnej, ciotki, żony, siostry do łez

Jasne gratulacje z okazji 40. urodzin dla kobiety, przyjaciela, koleżanki, córki, matki, matki chrzestnej, ciotki, żony, siostry własnymi słowami

W życiu wiele osób dość często popełnia błędy, przez które muszą naprawdę cierpieć. A żeby nikomu tak się nie stało, każda osoba musi podążać za wszystkim, co tak. Tak więc w dniu twoich imienin tak bardzo chcę ci powiedzieć, szczęśliwych wakacji. Naprawdę zasługujesz na to, by świętować w jak największym stopniu. Jesteśmy przyjaciółmi od tak dawna, że ​​zaskakująco przerywam, jak to wszystko A teraz postaram się zrobić wszystko, co możliwe, abyś był naprawdę szczęśliwy, ponieważ wakacje stały się dla ciebie niezbędne.Starałem się to zrobić dobrze, a wtedy możesz osiągnąć wszystko, czego tak bardzo potrzebujesz.A życie nie jest łatwe, ale możesz z tym walczyć, najważniejsze jest, aby tego życzyć. Próbowałem i odniesiesz sukces.

Życzymy Wam w tym dniu, aby życie nigdy się nie kończyło, aby troski i smutek nie spotkały się po drodze, życzymy Wam szczęścia, dobrych przyjaciół, wspaniałego zdrowia i słonecznych dni!

Wszystkiego najlepszego dla miłej i słodkiej kobiety. Szczerze pragnę nie męczyć się ani chwili i śmiało iść dalej drogą szczęścia i dobrobytu, życzę dobrych przyjaciół i szczęścia rodzinnego, szacunku dla znajomych i udanych zajęć.

Chcę pogratulować czarującej kobiecie jej 40. urodzin! Życzę, aby od tego dnia Twoje życie właśnie się zaczęło, aby nic w życiu nie przerażało, a tylko sprawiało przyjemność, aby piękno nie zblakło, zdrowie było prężne, a krewni zawsze tam byli.

Nie wiem kto i kiedy rozpoczął tradycję podsumowywania wyników w rocznicę. I proponuję zacząć robić nowe plany. Z całego serca życzę nowych sukcesów i osiągnięć, ciekawych wydarzeń w życiu, szczęścia i zdrowia. Niech spełnią się wszystkie Twoje pragnienia i marzenia, a co najważniejsze, że zawsze chcesz marzyć. A do tego masz wszystko – ukochaną rodzinę, ciekawą pracę, dobre zdrowie i dobrobyt materialny. Zadbaj o to, co masz, pomnóż, ciesz się każdym dniem, zawsze zaczynaj z uśmiechem, spotykaj próby z podniesioną głową, bądź dumny ze swoich osiągnięć.Życzę Ci pięknego, ciekawego życia pełnego miłości i pozytywów!

Szczęśliwej rocznicy! Chciałbym, aby ten dzień zabłysnął w szykownych stylizacjach! Proszę i daj ciepło i troskę swoim bliskim, zachwyć kolegów i przyjaciół! Niech Twoi bliscy Cię otaczają, rozpieszczają i uwielbiają! Bądź królową piękności – luksusową, uroczą i wyjątkową!

Jak powiedział jeden z bohaterów słynnego filmu: jest sportowcem, członkiem Komsomołu i po prostu pięknością! Wszystkie te słowa można przypisać naszemu bohaterowi dnia. W końcu jest ideałem kobiecego piękna, a jej życie jest ideałem życia rodzinnego.

Wszystkiego najlepszego! Życzę Wam pomyślnego pokonywania tymczasowych przestrzeni, okoliczności, przeszkód i negatywności, desperackiej walki o miejsce na słońcu i wygrywania w kręgu namiętności.Pragnę też stale zwiększać nośność mojego portfela, masującymi ruchami, aby przyciągnąć bogactwo i tych, których oswoiłem, pozostawić niezatarte wrażenia z komunikacji, tryskać pomysłami i podniecać innych ucieleśnieniem mojej kreatywności w życiu! Niech spełnią się ukochane pragnienia, a pomyślne zakończenie rozpoczętej pracy nadejdzie! I życzę trochę więcej: domowego ciepła, komfortu domowego ogniska, dobrobytu i zdrowia, wigoru i świeżości, wiecznej młodości i wspaniałości, zapierającego dech w piersiach szczęścia!

Ten dzień otwiera kurtynę, a za nim kryje się wielka uroczystość, świętowanie Twojej rocznicy! Dzisiaj będziecie otoczeni morzem prezentów, komplementów i wyznań, a ode mnie przyjmijcie wiersze życzeń: wielkie kobiece szczęście, natchnienie, by być kochanym i pożądanym przez wszystkich i zawsze!

Szczęśliwa rocznica z głębi serca! 40 lat nie jest powodem do smutku. 40 lat to szczyt rozkwitu, czas podejmowania trudnych decyzji, czas zmian. To mądrość i dojrzałość, duchowe piękno i hojność. Niech Twoje życie błyszczy nowymi kolorami, Twoje zdrowie wypełni się świeżą siłą, a miłość będzie ucieleśnieniem wszystkich Twoich dzikich fantazji!

Wszystkiego najlepszego dla wspaniałej kobiety. Życzę Wam, abyście obudzili się z uczuciem inspiracji i radości, aby nowy dzień poznał z ciekawymi pomysłami i wspaniałym nastrojem. Życzę, aby bliscy wypełniali życie jasnymi kolorami i życzliwą opieką. Życzę, abyś zawsze był zadowolony z życia, pogody i pracy.

W te urodziny serdecznie pragniemy zapomnieć o „nie”.”Nieskromny, niegodny, nie czas.” Czas spełnić wszystkie Twoje najdziksze pragnienia. Obyś odniósł sukces, bo na to zasługujesz.

Kochanie, gratulacje z okazji urodzin, niech radość i zdrowie Cię nie opuszczą, niech Twoi bliscy ogrzeją Cię swoim ciepłem. Życzymy pomyślności, dobrego samopoczucia i powodzenia w biznesie.

40 lat to nie tylko poważny wiek, to początek nowego życia, przypływ nowych sił i rewizja minionych lat. Masz dopiero 40 lat, co oznacza, że ​​możesz znaleźć w sobie nowe strony, talenty, których wcześniej nie zauważyłeś. Twoja rocznica to powód do zabawy i radości, ponieważ jesteś cudowną osobą, ponieważ w tym dniu otacza Cię rodzina, przyjaciele i ludzie bliscy duchem. Gratulacje!

Moja droga. Jesteś samym pokojem. Jesteś najmilszą duszą. Twoje serce jest zawsze wypełnione wsparciem, współczuciem i miłością. Życzę Ci harmonii w życiu, tylko ciepłych spotkań z miłymi ludźmi. Życzę wolności osobistych zainteresowań i dobrego samopoczucia. Wszystkiego najlepszego.

Chcę Ci, drogie Słońce, bezchmurnego życia, aby codzienne chmury i nagłe burze nie przeszkadzały Ci. Życzę lekkości i optymizmu. Zarażaj swoim człowieczeństwem i energią każdego, kogo spotkasz w życiu. A potem będzie więcej dobrych ludzi.

Gratulacje dla wspaniałej gospodyni, uroczej kobiety, wspaniałej mamy i żony. Życzymy, aby lata w żaden sposób nie odbijały się na Twojej twarzy i nie odważyły ​​się postarzyć duszy. Pozostań zawsze młody duchem, nie zwracaj uwagi na pierwsze zmarszczki. W końcu młodość to światło płynące z twoich oczu. Niech więc to światło nigdy nie przygaśnie ani nie zgaśnie. Niech będzie nieskończenie napędzana miłością Twojej rodziny i bliskich. Wszystkiego najlepszego!

Szczęśliwego Nowego Roku dla wspaniałej i uroczej kobiety. Życzę spełnienia upragnionego pragnienia, duchowej radości i dobra w rodzinie, szczerej radości serca, niesamowitej urody i świątecznego nastroju na każdy dzień. Niech ten rok przyniesie dobrą bajkę i spokój.

Dzisiaj obchodzisz swoje następne święto – już czterdzieste z rzędu. Cieszę się, że odpowiednio traktujesz swoje urodziny. Nie ma patosu w ukrywaniu swojego wieku, zdejmowaniu świeczek z urodzinowego tortu i przeszkadzaniu gościom, gdy mówią o Twoim wieku. Uwierz mi, są tacy ludzie. Życzę, abyś nigdy nie stracił tej funkcji i zawsze był szczery wobec siebie i ludzi wokół ciebie. Dajesz przykład, jak być naturalnym i naturalnym, a to jest bardzo ważne w dzisiejszych czasach.Niech całe twoje przyszłe życie będzie ciekawsze, piękniejsze i bardziej produktywne niż ostatnie czterdzieści lat. Przed Tobą wiele długich lat, które z pewnością zachwycą Cię niespodziankami i darami losu.

Wszystkiego najlepszego dla niesamowitej kobiety. Życzę miłego smaku życia i powodzenia w biznesie, owocnej pracy i udanych wakacji w miłym towarzystwie, dobrego zdrowia i szczęścia osobistego, dobrego samopoczucia i wspaniałego nastroju.

Rocznica to świetna okazja, by spojrzeć wstecz i przypomnieć sobie najszczęśliwsze chwile w życiu. Niech szczęście, które na ciebie czeka, będzie większe i jaśniejsze niż wszystkie radosne dni, które już przeżyliśmy.

Nasza kochana urodzinowa dziewczyno, bardzo się cieszę, że jesteś w tak cudownym nastroju, w takiej, powiedziałbym, gotowości bojowej. Tak, tak, jest w gotowości bojowej. Jesteś gotowy podbić ten świat już z nową energią. Przed Tobą wiele szczęśliwych lat, które poświęcisz najważniejszym osobom, rozwiązując palące problemy i kwestie globalne. Twoje dzieci stały się już całkiem dorosłe, masz więcej wolnego czasu. Poświęć ten czas sobie i mężowi. Wybierz się na wakacje, zacznij podróżować lub zapisz się na wspólny kurs. W końcu zawsze spędzaliście ze sobą mało czasu. Teraz nadszedł czas, aby zacząć cieszyć się życiem, zanim urodzą się wnuki. A potem zaczną się jeszcze przyjemniejsze obowiązki.

Z całego serca gratuluję najpiękniejszej i najmilszej kobiecie na świecie! Życzę Ci, aby zawsze łączyć kruchość i siłę, życzliwość i stanowczość charakteru, wyrafinowanie i umiejętność znalezienia wyjścia z każdej sytuacji! Życzę Ci radości, pozytywnego i optymistycznego nastroju! Niech uśmiech częściej rozjaśnia twoją twarz, ponieważ kiedy ktoś się uśmiecha, wszystko idzie mu świetnie!

Szczęśliwej rocznicy! W Twoim życiu nadszedł moment, kiedy lata szkolne są już za sobą, kariera zbudowana, dzieci dorosły i pomyślnie się osiedliły. Życzymy Ci jeszcze lepszych rezultatów w swoim cudownym życiu. Szczęście, zdrowie i dobrobyt!

Po prostu podziwiam naszą dzisiejszą urodzinową dziewczynę, ponieważ nigdy nie spotkałam bardziej otwartej, szczerej, miłej i pozytywnej osoby. Mam nadzieję, że wszystkie te cechy nie tylko Cię nie opuszczą, ale z biegiem lat będą wzrastać. Nigdy nie byłeś przesądny, nie słuchałeś opinii innych ludzi, robiłeś wszystko tak, jak podpowiadało ci serce. Życzę, abyście zawsze słuchali wezwania serca, a nie opinii publicznej. Niech te urodziny staną się dla Ciebie znaczące, niech zostaną zapamiętane za to, jak fajnie i dobrze było w tak ciepłym gronie. Jestem pewien, że nadal znajdziesz powód, aby zebrać nas wszystkich razem i dobrze się bawić. Podziwiam cię, twoją mądrość. Mam nadzieję, że w przyszłości pożyczę niektóre z twoich cech.

Wszystkiego najlepszego, cudowna kobieto.Z głębi serca życzę słodkich snów, spełnienia upragnionych pragnień, godnych zwycięstw, braku skomplikowanych problemów życiowych i obowiązkowej obecności szczęścia na co dzień. Niech prawdziwa miłość serca da inspirację do osiągnięcia czegoś pięknego i cudownego.

Szczęśliwej rocznicy. W wieku 40 lat pragnę zmienić styl życia w kierunku sukcesu. Bądź energiczny, ekscentryczny, uważny, utalentowany, czarujący, promienny, marzycielski, wesoły, niestrudzony, szczery, piękny i wyrafinowany. Niech ten wspaniały wiek otworzy nową stronę szczęścia, radosnego podniecenia i szczęśliwych chwil życia!

Wszystkiego najlepszego! Życzę niesamowitej radości, niesamowitych sukcesów, magicznej inspiracji, szczerych uśmiechów, prawdziwych przyjaciół, wspaniałych bliskich! A także – dobre dni, dobre wieści, wielkie hart ducha, przyjemne wydarzenia i niewyczerpany optymizm!

Trudno doszukać się pochwalnych epitetów nawet w dniu urodzin kobiety, której cnoty, zalety i zasługi są tak dobrze znane i głębokie, a jednocześnie leżą na powierzchni że wymienienie ich byłoby czystym banałem. Ale nadal nie mogę uniknąć oklepanych zwrotów, bo naprawdę życzę nieugiętego zdrowia, szczerej dobroci i wszystkiego najlepszego na tym świecie! Wesołych Świąt!

Dzisiaj jest dla nas taki wspaniały dzień, ale nasza urodzinowa dziewczyna jest smutna. Chcę odważnie wziąć na siebie odpowiedzialność i rozweselić naszą ukochaną urodzinową dziewczynę. Nie smuć się, bo masz czterdzieści lat, a nie dwadzieścia. Wyjaśnię dlaczego. Zapewne często słyszałeś od ludzi, że po czterdziestu latach życie dopiero się zaczyna. To nie tylko to, co wszyscy mówią. Naprawdę zaczynasz nowe życie, ale bez tych błędów młodości, bez pochopnych czynów i działań. Twoje dalsze życie będzie przebiegało pod patronatem mądrości i niekończących się cennych doświadczeń, które zdobyłeś przez te czterdzieści lat. Dlaczego więc nie cieszyć się, że nadchodzi nowy etap życia? Żyj i ciesz się życiem, bez względu na to, ile masz lat.