Wszystkiego najlepszego 40 lat dla kobiety, dziewczyny, koleżanki, córki, matki, matki chrzestnej, cioci, żony, siostry

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Zrobiliśmy wybór ciepłych gratulacji z okazji twoich 40. urodzin, wszystkiego najlepszego z okazji 40. rocznicy dla kobiety, dziewczyny, koleżanki, córki, matki, matki chrzestnej, cioci, żony, siostry w prostych słowach, abyś mógł wyrazić swoje uczucia w Najlepszym sposobem.

Wszystkiego najlepszego! Życzymy Ci wiecznej wiosny w Twojej duszy, śpiewu ptaków, jasnego słońca, kobiecego szczęścia, kwiatów i uśmiechów. Niech pokój, miłość, ciepło, radość, dobrobyt i dobroć zawsze panują w Twoim domu. Bądź zawsze tą samą słodką, piękną kobietą; ta sama życzliwa, uczciwa i szczera osoba.

Drogi bohaterze dnia! Twoja rocznica była doskonałym powodem, dla którego przyjaciele, rodzina i przyjaciele zebrali się przy świątecznym stole. I w tym dniu przyjmij najserdeczniejsze gratulacje, dobre życzenia, słowa wdzięczności i szczerą miłość. Mimo trosk, które spadły na Twoje kruche ramiona, zawsze byłaś dla nas twierdzą tolerancji, czułości, życzliwości. W swoim zespole nie tylko pracujesz, ale w sposób właściwy tylko Tobie – ze szczególnym taktem, wdziękiem, cierpliwie i odpowiedzialnie, twórczo i z powrotem sił fizycznych i psychicznych. Zawsze chętnie przyjedziemy do Państwa gościnnego i przytulnego domu, gdzie króluje czułość i troska. I w tym dniu przyjmij nasze życzenia.Szczęście i życzliwość dla Ciebie, sukces i nowe osiągnięcia, spokój i dobrobyt w domu, miłość i piękno!

Wszystkiego najlepszego. Chcę ci powiedzieć, że twoja szczerość przyciąga ludzi, twój śmiech rozśmiesza innych, a twój bystry umysł potrafi znaleźć wyjście z najtrudniejszych sytuacji. Kiedy jesteś szczęśliwy, chcesz, aby wszyscy wokół ciebie byli szczęśliwi. Więc bądź zawsze szczęśliwy! Osiągaj, zdobywaj nowe wyżyny, kochaj. Żyj tak, abyś później nie żałował ani jednej minuty swojego życia. Niech wszystkie niespodzianki losu będą przyjemne, a złamany paznokieć będzie największym powodem do zmartwień. Niech los uratuje wszystko, co jest dla ciebie ważne. Zdrowie dla Ciebie i Twojej rodziny! Przyjaźń silna jak wino! Kochaj namiętnie i długo! Wszystkiego najlepszego – w ten jasny dzień, droga i ukochana urodzinowa dziewczyno!

Mój drogi przyjacielu, dziś jest tak wiele pięknych słów na twoją cześć. Przyjmij moje życzenia dla Ciebie, długie lata i zdrowie dla Ciebie, młodość, siłę, piękno, aby Twoje ukochane marzenia zawsze się spełniały, nie tylko w Twoje urodziny. Uśmiechaj się częściej, bądź szczęśliwy jednym słowem.