Wszystkiego najlepszego 40 lat

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Dokonaliśmy wyboru szczerych gratulacji z okazji 40-lecia, wszystkiego najlepszego z okazji 40-lecia, własnymi słowami, abyście mogli jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Życzę kochanemu jubilatowi, aby zawsze zachowywał młodość duchową, bo młodość to zachwycający stan oczekiwania na piękno, to wyjątkowe uczucie, że wszystko jest możliwe, wszystko jest w Twojej mocy. Życzę zdrowia, szczęścia, aby szczęście i sukces towarzyszyły wszystkiemu, a przed nami tylko szczęście, pomyślność i dobry nastrój!

Wszystkiego najlepszego! Życzę Ci pełnego życia, niech poczucie satysfakcji z tego, co osiągnąłeś, inspiruje do kolejnych zwycięstw. Wszystkim bliskim życzę rodzinnego szczęścia i zdrowia. Niech prace domowe przynoszą przyjemność, praca radość, a wszystkie wiadomości będą same dobre. Szczęście, szczęście, miłość!

Dzisiaj jest tu świetna atmosfera. Zaaranżowałeś bardzo piękne wakacje, które na pewno zapadną w pamięci wszystkich gości. Życzę, abyście zawsze pozostawali tym samym artystą, oczywiście w dobrym tego słowa znaczeniu, tak aktywnym i pozytywnym jak teraz. Czasami wydaje mi się, że energia tryska z ciebie i obciąża wszystkich wokół ciebie. W każdej firmie zawsze znajdziesz centralne miejsce i doskonale radzisz sobie z rolą duszy firmy.Zawsze mówisz, że życie powinno być akceptowane takim, jakie jest, ponieważ wszystkie te plusy i minusy czynią nas silniejszymi i mądrzejszymi. Nigdy nie starasz się ukryć swojego wieku, a wręcz przeciwnie, zawsze otwarcie to pokazujesz. Ta jakość nie jest dana wszystkim, ale masz szczęście.

Wszystkiego najlepszego, silny, opiekuńczy, miły, sprytny zdobywca wysokich szczytów! Życzę zdrowia ogiera, siły lwa, szybkości geparda, wierności wilka! Bądź szczęśliwy!

Niech twoje dobre samopoczucie zawsze będzie doskonałe ku radości i zazdrości innych, niech podstępna pani Fortuna rzuca intratne kontrakty, niech szczęście i szczęście zawsze Ci towarzyszą.

Ojcze, jesteś przykładem prawdziwej osoby, zawsze udowadniasz, że rodzina jest dla Ciebie najświętszą rzeczą w życiu, a dzieci najcenniejsze i ukochane! Zawsze spieszysz nam z pomocą przy pierwszym wezwaniu, odkładasz ważne sprawy tylko po to, by zadzierać z wnukami! Jesteś wzorem do naśladowania, życzymy zdrowia, witalności i cierpliwości! Wszystkiego najlepszego, kochanie!