Wszystkiego najlepszego 40 lat

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Dokonaliśmy wyboru szczerych gratulacji z okazji 40-lecia, wszystkiego najlepszego z okazji 40-lecia, własnymi słowami, abyście mogli jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Życzę kochanemu jubilatowi, aby zawsze zachowywał młodość duchową, bo młodość to zachwycający stan oczekiwania na piękno, to wyjątkowe uczucie, że wszystko jest możliwe, wszystko jest w Twojej mocy. Życzę zdrowia, szczęścia, aby szczęście i sukces towarzyszyły wszystkiemu, a przed nami tylko szczęście, pomyślność i dobry nastrój!

Wszystkiego najlepszego! Życzę Ci pełnego życia, niech poczucie satysfakcji z tego, co osiągnąłeś, inspiruje do kolejnych zwycięstw. Wszystkim bliskim życzę rodzinnego szczęścia i zdrowia. Niech prace domowe przynoszą przyjemność, praca radość, a wszystkie wiadomości będą same dobre. Szczęście, szczęście, miłość!

Dzisiaj jest tu świetna atmosfera. Zaaranżowałeś bardzo piękne wakacje, które na pewno zapadną w pamięci wszystkich gości. Życzę, abyście zawsze pozostawali tym samym artystą, oczywiście w dobrym tego słowa znaczeniu, tak aktywnym i pozytywnym jak teraz. Czasami wydaje mi się, że energia tryska z ciebie i obciąża wszystkich wokół ciebie. W każdej firmie zawsze znajdziesz centralne miejsce i doskonale radzisz sobie z rolą duszy firmy.Zawsze mówisz, że życie powinno być akceptowane takim, jakie jest, ponieważ wszystkie te plusy i minusy czynią nas silniejszymi i mądrzejszymi. Nigdy nie starasz się ukryć swojego wieku, a wręcz przeciwnie, zawsze otwarcie to pokazujesz. Ta jakość nie jest dana wszystkim, ale masz szczęście.

Wszystkiego najlepszego, silny, opiekuńczy, miły, sprytny zdobywca wysokich szczytów! Życzę zdrowia ogiera, siły lwa, szybkości geparda, wierności wilka! Bądź szczęśliwy!

Niech twoje dobre samopoczucie zawsze będzie doskonałe ku radości i zazdrości innych, niech podstępna pani Fortuna rzuca intratne kontrakty, niech szczęście i szczęście zawsze Ci towarzyszą.

Ojcze, jesteś przykładem prawdziwej osoby, zawsze udowadniasz, że rodzina jest dla Ciebie najświętszą rzeczą w życiu, a dzieci najcenniejsze i ukochane! Zawsze spieszysz nam z pomocą przy pierwszym wezwaniu, odkładasz ważne sprawy tylko po to, by zadzierać z wnukami! Jesteś wzorem do naśladowania, życzymy zdrowia, witalności i cierpliwości! Wszystkiego najlepszego, kochanie!

Gratulujemy uroczej, atrakcyjnej, wyjątkowej i ponadczasowej kobiecie. Życzymy, aby w życiu panował pomyślność, by w rodzinie panował porządek, a w duszy dobrobyt i spokój. Niech wszystkie marzenia się spełnią, cokolwiek myślisz, okazuje się, że dzieci cieszą się sukcesem, a mąż niekończącą się miłością. Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego, kolego! Chcemy, żeby w życiu wszystko szło dobrze. Zimne piwo w ciepłym towarzystwie.Łatwa praca i jednocześnie solidna pensja. Znaczące zyski przy minimalnym wysiłku. Dziewczyny o zachwycających kształtach i bogatym świecie wewnętrznym! Krótko mówiąc, wszystko, czego potrzebujesz, a nawet więcej niż potrzebujesz!

Życzymy Ci dziś najważniejszej rzeczy – bądź szczęśliwy! Kochaj swoją piękną ukochaną i dzieci, żyj z przyjemnością i zbieraj zasłużone owoce zwycięstwa. Ciesz się każdą wyjątkową chwilą cudownego życia! I obyś zawsze miał dużo siły i możliwości, aby spełnić wszystkie swoje pragnienia!

W dniu dzisiejszego wielkiego święta pragnę życzyć sobie, aby na przykładzie twojego losu obalić stuletni mit, że szczęście to tylko chwila, aby ta chwila trwała dla ciebie całe życie, a samo życie będzie harmonijne i nieprzyzwoicie długie – aż do najbardziej solidnych i rekordowych rocznic.

Wszystkiego najlepszego! Zdrowie, miłość, powodzenia, spełnienie wszystkich pragnień! Zawsze pozostań tą samą wesołą, czarującą, miłą i cudowną osobą!

Wesołych Świąt! Aby życie nie pozbawiało Cię prezentów, aby w pobliżu byli tylko najważniejsi ludzie, nawet jeśli są zmarszczki, to tylko z uśmiechu! Zaufanie do swojej pracy i niech słońce zawsze oświetla Twoją ścieżkę.

Tak wielkie i czarne chmury wisiały nad naszym miastem, że nawet nie odważę się wyjść na spacer. Zgodnie z prognozą mówiono, że dzisiaj będzie ulewny deszcz, ale jakoś w to nie wierzyłam, bo wcześnie rano świeciło sto jasnych i ciepłych słońca.A najbardziej zaskakujące jest to, że ludzie, którzy dziesięć minut temu siedzieli na ławkach w parku, teraz spieszą do swoich domów. Bardzo żałuję, że dzisiaj nie będziemy mogli świętować twoich czterdziestych urodzin na łonie natury. Ale nie sądzę, że będziesz zbyt zdenerwowany

Wszystkiego najlepszego z okazji 40 urodzin! Z najciekawszym okresem Twojego życia! Niech wszystko będzie jasne, piękne i zabawne! Niech ludzie wokół Ciebie naładują Cię swoim optymizmem i naładują się Twoim ciepłem i światłem! Przytulne wieczory i szczęśliwe dni! Zwycięstwa, osiągnięcia i żywe kolory!

Wszystkiego najlepszego kochanie! Niech Twoje życie wypełni się miłością, natchnieniem, ciepłem, sukcesem, a wszelkie trudności jak w bajce znikną jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki! Twoje życie jest tylko w Twoich rękach, ale chciałbym zauważyć, że zasługujesz tylko na dobre rzeczy, a szczęście powinno stać się Twoim towarzyszem – dokładnie tego życzymy Ci w Twoje urodziny! Bądź sobą, ponieważ dobrzy ludzie tacy jak Ty sprawiają, że nasze życie jest niesamowite!

Jakie rymy możesz znaleźć dla “rocznicy”? Bez smarkacza? Wygląda więc na to, że nie jest już chłopcem; Mauzoleum? Bardzo prestiżowe, piękne, ale wczesne. Więcej zabawy? Ale to tylko słowo, które będzie dziś najbardziej aktualne! Patrz na życie radośniej – abyś mógł je przedłużyć dla siebie. Baw się już dziś – kiedy jeszcze możesz legalnie pić z przyjaciółmi. Uśmiechaj się radośniej, bo z uśmiechu wiesz, ponury dzień jest jaśniejszy i najsmutniejszy deszcz przestanie kapać. Zaczekaj! Baw się dobrze – to nie jest najlepsza rymowanka do słowa “rocznica”! Najlepsza, najbardziej obiecująca, najbardziej kusząca i najbardziej odpowiednia rym – polej! Dlaczego siedzisz uśmiechnięty? Wlać! I szczęśliwej rocznicy!

Rocznice nie zdarzają się często.Korzystając z okazji, uroczyście gratuluję tej ważnej daty! Życzę pomyślności, życzliwości, energii i spokoju. Niech na Twojej drodze do ukochanego marzenia nie pojawią się żadne przeszkody!

Zawsze będę wdzięczny za przyjaciela takiego jak ty. Jestem bardzo szczęśliwy, bo kilka lat temu poznaliśmy się w absolutnie absurdalny sposób. Od tego czasu minęło dużo czasu, ale nasza przyjaźń przeszła wszystkie trudy i przetrwała trudności, które wielu ludziom zawodzi. Dzisiaj są twoje wakacje, masz już czterdzieści lat. Ale wciąż jesteś tym samym dzieciakiem, którego poznaliśmy, gdy byliśmy młodzi. Jesteś dzisiaj w cudownym nastroju. Życzę Ci, aby przez całe Twoje przyszłe życie ten nastrój Cię nie opuszczał. Obyś był zdrowy, kochanie! Wiedz, że jestem zawsze przy Tobie, w każdej chwili jestem gotowa Ci pomóc i wesprzeć. Niech te urodziny zostaną zapamiętane przez wiele lat.

Z wielką radością gratuluję i życzę, aby nadchodzący rok życia był lepszy od poprzednich. Niech wkrótce przyjdzie do ciebie szczęście, w twojej duszy płoną jasne uczucia, a napływają radosne niespodzianki i wiadomości.

Niech twój dom zawsze będzie pełną miską, twoja żona będzie czuła, a twoje dzieci zachwycą Cię swoimi sukcesami i odziedziczą najlepsze cechy! Niech życie zawsze będzie pełne prostych, ale jednocześnie prawdziwego szczęścia!

Jasne gratulacje z okazji urodzin 40 lat do łez

Gratulacje z okazji 40. urodzin

Dzisiaj mamy taki cudowny dzień, ale nasza jubilatka jest smutna. Chcę śmiało wziąć na siebie odpowiedzialność i rozweselić naszą ukochaną jubilatkę. Nie smuć się ponieważ skończyłaś czterdzieści lat, a nie dwadzieścia. Wyjaśnię dlaczego. Prawdopodobnie często słyszałeś od ludzi, że po czterdziestu latach życie dopiero się zaczyna. To nie tylko to, co wszyscy mówią. Naprawdę zaczynasz nowe życie, ale bez tych błędów młodość, bez pochopnych czynów, a Twoje przyszłe życie przejdzie pod patronatem mądrości i niekończących się cennych doświadczeń, które otrzymałeś w ciągu tych czterdziestu lat. Dlaczego więc nie cieszyć się, że nadchodzi nowy etap życia? Żyj i ciesz się życiem, nieważne ile masz lat.

Gratulacje! Wszystkie najlepsze słowa dzisiaj są o Tobie! Młody, przystojny, zadbany, wysportowany, obiecujący, zamożny, kochający! Z całego serca pragnę zwiększyć swoje pozytywne cechy i zmienić się z obiecującego mężczyzny w człowieka skończonego! Wszystkiego najlepszego i miłego wypoczynku!

Wszystkiego najlepszego! Życzę, abyście nie tracili serca w życiu, ale cieszyli się każdym nowym dniem. Niech Bóg da ci zdrowie, siłę, dobrobyt, szczęście, komfort i pokój. Szczęście we wszystkich przedsięwzięciach. Wsparcie ze strony rodziny i przyjaciół.

Z całego serca gratulujemy dziś najpiękniejszej, najbardziej pożądanej, najmilszej kobiecie na świecie.W swoje urodziny życzymy, abyś zawsze łączyła kruchość i wielką siłę, życzliwość i stanowczość charakteru, wyrafinowanie i umiejętność znalezienia wyjścia z każdej sytuacji. Życzymy Ci prostego kobiecego szczęścia, życzymy Ci kochania całym sercem i bycia kochanym, i aby w Twoim życiu byli tylko prawdziwi przyjaciele i dziewczyny, które będą Cię wspierać w każdej sytuacji. Niech Twoje życie wypełni się nowymi, niezapomnianymi wrażeniami, radosnymi wydarzeniami i urokliwymi

Co mówią nasze działania? Że my, goście, odłożyliśmy na bok wszystkie nasze sprawy, założyliśmy marafeta, wypolerowaliśmy buty, założyliśmy formalne garnitury, a następnie pojechaliśmy autobusem do metra i przyjechaliśmy tutaj, aby życzyć naszemu ukochanemu jubilatowi wszystkiego najlepszego. Oznacza to, że jest nam drogi.

Drogi urodzinowy chłopcze! Życzymy Wam morza uśmiechów i pozdrowień, morza kwiatów i wachlarzy, morza radosnych spotkań i szczęśliwych chwil, a także Wysp Kanaryjskich podczas Waszych wakacji!

Szczęśliwa rocznica. Niech wszystko wydaje się proste i łatwe w wieku 40 lat, niech wokół będzie solidne piękno i radość, niech dusza lata wysoko w snach, niech serce zawsze rozgrzewa się ogniem miłości i szczęścia.

Niech ta rocznica zostanie na długo zapamiętana przez spełnienie najbardziej pielęgnowanego i szczerego pragnienia, niech wszyscy dawno zapomniani przyjaciele i towarzysze pojawią się w tym właśnie dniu i przyniosą ze sobą wiele pozytywnych emocji.

Życzę szczęścia! Bo to właśnie może zmienić całe twoje życie tylko na lepsze, a wtedy będziesz mógł poznać wszystkie jasne strony życia! Powodzenia duże i jasne, aby wszystko stało się lepsze! Niech tylko radość będzie w oczach i promienne uśmiechy na twarzach!

Szczęśliwej rocznicy! Spędziliśmy z Wami tysiące szczęśliwych chwil i oczywiście nie mogliśmy przegapić Waszych urodzin, a ponadto Waszej rocznicy, okazji do świętowania, która przypada raz na kilka lat! Przyjmij nasze życzenia słonecznego szczęścia, długich lat i niekończącego się szczęścia!

Wszystkiego najlepszego dla pięknej kobiety! Chcemy żyć i cieszyć się życiem. Niech szczęście zainspiruje Cię w ekstazie miłości i czułości, pomyślności i pomyślności. Dąż do najlepszych, osiągaj maksimum w każdym biznesie, zawsze bądź zdrowy i piękny! Podaruj uśmiech i ciepło duszy. Wszystkiego najlepszego i najbardziej pożądanego dla Ciebie!

W te urodziny życzę Wam więcej radości, miłości od bliskich i stabilności materialnej. Niech życie rozwija się dokładnie tak, jak chcesz.

Chcę życzyć, aby życie nigdy się nie skończyło, a na swojej drodze nigdy nie spotkasz żadnych kłopotów ani smutków, ale tylko życzliwi i współczujący ludzie! Chciałbym też życzyć więcej dobrych przyjaciół, sukcesów, zdrowia i słonecznych dni!

Ale nadal życzymy Ci, aby ta miłość i szczęście zawsze były z Tobą i nigdy Cię nie opuściły.Drogi synu, gratulujemy ci tej okrągłej randki, pozostań taki, jaki jesteś teraz – uprzejmy i sympatyczny.

Dzisiaj spieszę pogratulować ci czterdziestych urodzin. Wspaniały, wyjątkowy, jasny, udany, cudowny, miły, odlotowy. Czego można życzyć kobiecie z tak bogatym doświadczeniem? Chyba tylko szczęście, a im więcej tym lepiej. W końcu swoimi uśmiechami i dobrymi uczynkami zapłaciłeś w pełni za to szczęście.

Oczywiście gratulując ci 40. urodzin, pierwszą rzeczą, na którą chciałbym zwrócić uwagę, jest to, że stałeś się jeszcze mądrzejszy, jeszcze piękniejszy, jeszcze piękniejszy. A nie jakie liczby: ani w paszporcie, ani na torcie – nie będzie w stanie wskazać twojego prawdziwego wieku. W końcu w swoim sercu pozostałaś tą samą porywającą, wesołą i ambitną dziewczyną, która wciąż ma wszystko przed sobą.

Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i życzę Ci przede wszystkim zdrowia, a Ty masz już wszystko inne! Nie zmieniaj swoich przekonań i nie zmieniaj swoich zasad, bądź pewny jutra!

Wszystkiego najlepszego, kochana urodzinowa dziewczyno! Niech święto przyniesie urzekające emocje, morze prezentów i ciepłych uścisków! Niech otworzą się przed tobą nowe możliwości. Niech szczęśliwa przyszłość będzie tuż za rogiem!

Wszystkiego najlepszego z głębi serca i wszystkiego najlepszego! Niech twoja droga życiowa nie będzie ciernista, niech całe twoje doświadczenie i mądrość pomoże i doprowadzi cię do twoich celów, niech każdy dzień przyniesie coś nowego i niezwykłego.Życzę, abyś pozostał tak wesoły i nadal nas zachwycał i inspirował.

Żyj tak, aby Twoje życie można było porównać do szczęśliwej historii napisanej przez piękny los, w której ludzie podziwiają szlachetność bohatera i życzą mu tylko wszystkiego najlepszego.

< /div>

Serdeczne gratulacje z okazji 40. urodzin, z całego serca

Szczęśliwych 40. urodzin do łez

Nasz drogi bohater dnia! Z całego serca życzymy dobrego zdrowia, wielkiego dobrobytu i wewnętrznej siły do ​​zapewnienia i opieki nad swoją rodziną. Życzymy takich możliwości łapią Cię zawsze i wszędzie, a Ty zręcznie wykorzystałeś je doskonaląc swoje życie. Pragniemy, aby Twoje serce promieniowało miłością i dobrocią dla tego świata i dla otaczających Cię ludzi. Życzymy, aby Twoja praca sprawiała Ci wielką przyjemność. jak prezent dla Ciebie!

Wszystkiego najlepszego. Życzę, abyście szybowali jak wolny ptak w szczęśliwych snach i pragnieniach, życzę wam wszystkiego w życiu, co przyniesie wam radość i przyjemność. Bądź kochany, bądź pewny siebie. Życzę słonecznego uśmiechu i tęczowych dni!

Chcę pogratulować naszemu wesołemu i niesłabnącemu sąsiadowi z okazji jego urodzin i życzyć aktywnej pozycji życiowej. Abyś był zawsze w pracy. Mieć hobby. Aby twoje życie było bogate i owocne. Życzę wiary, nadziei, miłości, zrozumienia i pomyślności.

Wszystkiego najlepszego dla wspaniałej kobiety. Życzę Wam niewątpliwej radości duszy i pogody ducha, wspaniałych pomysłów na życie i niesamowitych możliwości, jasnych chwil szczęścia i dobrych wspomnień, wesołych wakacji i wielkiego szczęścia.

Kochanie, gratulacje z okazji tego pięknego dnia – twoich urodzin! Gratulowanie dobrym ludziom, takim jak ty, jest radością.Z całego serca przyjmij moje szczere gratulacje! Życzę jasnej miłości, osiągnięcia celów, żywotności, siły, uśmiechu, dobrego dobrobytu w rodzinie, cierpliwości, sukcesu, niezapomnianych uczuć, ekscytujących podróży, czułości i niekończącego się zdrowia! Chciałbym, żeby w Twoim domu panował spokój, żeby nie było burz i złej pogody, żeby dzieci dawały ciepło, a w Twoich oczach płonęła iskra namiętności!

Co myślimy, gdy zdmuchujemy świeczki na urodzinowym torcie? W wieku 5 lat – zdobądź ogromną górę zabawek. O 10 – dłuższe spacery z przyjaciółmi. W wieku 15 lat – żeby rodzice puścili się na dyskoteki. W wieku 20 lat – zdobądź dobrą pracę z dobrą pensją. Co myśleć w dniu rocznicy, kiedy mamy już tyle lat, kiedy tak wiele zostało już osiągnięte? Oczywiście wybór pragnienia należy tylko do Ciebie, a my z kolei życzymy Ci, abyś nigdy nie miał dość życia, abyś zawsze miał ciekawe cele i chęć pójścia do nich i ich realizacji! Życzymy jasnego i pełnego wrażeń życia!

Bądź szczęśliwy, zawsze wyjątkowy, życz sobie bycia kochanym i kochaj! Niech najpiękniejsze kwiaty zawsze kwitną na Twojej drodze, a gdziekolwiek pójdziesz, zawsze będzie święto!

Wszystkiego najlepszego dla niesamowitej młodej kobiety! Chcę zaczarowanych spojrzeń w twoim kierunku. Sukces i powodzenia w biznesie. Porządek rodzinny i dobre samopoczucie. Wiara w siebie i swoje możliwości. Piękne słowa i czyny, bogactwo i dobrobyt w życiu!

Dzisiaj dla mojej ukochanej kobiety wszystkie szczere życzenia i gratulacje.Dzisiaj jest twoje najwspanialsze święto – twoje rocznicowe urodziny. Niech Twoje życie będzie radosne, jasne, kompletne, niech spełnią się wszystkie Twoje życzenia, niech wiosna zawsze rozkwitnie w Twojej duszy. 40 lat to wspaniały wiek dla kobiety. Życzę wielkiego szczęścia, radości i doskonałego nastroju. Niech wszystko zawsze się dla Ciebie układa, aby spełniły się wszystkie pragnienia. Dobre zdrowie, umiłowani, wszystkiego najlepszego i pomyślności. Niech szczęśliwa gwiazda zawsze oświetla twoją ścieżkę.

Wszystkiego najlepszego dla uroczej i uroczej kobiety. Życzę jasnej radości i dobra w życiu, niesamowitego szczęścia i wiecznego piękna, doskonałego splendoru i absolutnego sukcesu, niewątpliwej radości i wielkiej miłości.

Szczęśliwej rocznicy! Ten dzień oznacza, że ​​przebyłeś długą drogę i potwierdziłeś swój status prawdziwego mężczyzny. Dojrzały i godny zaufania. Niech wszystko, co stanie się z tobą dalej, tylko potwierdzi ten status. Wesołych świąt i zawsze możliwych błogosławieństw na tym świecie.

Życzę Ci wielu szczęśliwych lat i żadnych kłopotów w drodze!

Z całego serca gratuluję wieku pełnej pewności siebie i wspaniałej okazji, szczęśliwych 40. urodzin. Życzę, aby wszystko w życiu było konieczne i najlepsze, aby bliscy i kochani ludzie byli blisko, aby serce nigdy nie czuło urazy i tęsknoty.

Dzisiaj pragnę pogratulować mojemu ulubionemu aktorowi filmowemu, który zagrał w filmach: Incepcja, Chłopcy, Opowieść o prawdziwym mężczyźnie, Superman i wielu innych wspaniałych filmach. Dziś zakończył zdjęcia do 40. odcinka słynnego serialu „My Wonderful Life” i jest pełen dalszych planów twórczych! Scenariusz kolejnych 60 odcinków jest już gotowy i zatwierdzony, życzmy naszemu bohaterowi nowych niezapomnianych przygód i dalszych udanych zdjęć w studiu Life-film

Szczęśliwego przyszłego roku i przyszłości! Nadal ładuj wszystkich wokół swoją energią i czynami, ciesz się nowymi sukcesami, zaskakuj hojnością i szybkością reakcji i pozostań w tej samej świetnej formie, co dzisiaj!

Wszystkiego najlepszego, droga kobieto! Życzę, abyś pozostał jasny i spektakularny, miły i szczery, wesoły i interesujący, kochający i ukochany. Niech każdego dnia cieszy Cię ciepłem rodzimych serc, spełnieniem pragnień i słodkimi chwilami szczęścia.

Niech każdy dzień będzie wypełniony najważniejszymi słowami, które rozgrzeją duszę, przyniosą ciepło.

Gratulujemy wspaniałej randki, jasnej rocznicy! Niech los, jak doświadczony listonosz, zawsze na czas dostarczy Ci listy szczęścia, szczęścia, miłości i telegramy o dobrym nastroju.

40 lat to pierwsze podsumowanie, czas na ugruntowanie sukcesu i dążenie do nowych celów. To wiek, w którym jesteś już mocno na nogach, kiedy wciąż masz sen. To wiek, w którym cieszysz się z pierwszych sukcesów swoich dzieci, kiedy jesteś pełen sił, kiedy naprawdę zdajesz sobie sprawę, że Twoja praca nie idzie na marne, jest potrzebna nie tylko Tobie i Twojej rodzinie, ale także społeczeństwu. cały. Idąc do przodu nie zapominaj o sobie, umacniaj swoją pozycję, dbaj o zdrowie i pozostań na fali pozytywów!

Wszystkiego najlepszego. Życzę, abyście byli pożądani i kochani, prawdziwie szczęśliwi i prawdziwie odnoszący sukcesy.Niech prace domowe cię nie męczą, niech żadne czynniki nie komplikują twojego życia. Życzę Ci rozkwitu piękna i siły, jasnego kontrastu radości i zabawy.

Najpiękniejsze życzenia urodzinowe od 40 lat własnymi słowami

Najpiękniejsze
wszystkiego najlepszego 40 lat własnymi słowami

Kobiety to kruche stworzenia, ale w ich rękach skoncentrowana jest wielka moc, która może podbić męskie serca i zmienić świat! Muszę powiedzieć, że obok tak genialnej urodzinowej dziewczyny, wszystko inne po prostu blednie Gratuluję ci urodzin i niech wszystko, co zaplanowałeś, szybko się spełni!

W tej rocznicowej dacie bez wątpienia się udało – jesteś wspaniałą gospodynią, wierną przyjaciółką, troskliwą matką, kochającą żoną, a co najważniejsze, że jesteś kobieca i piękna, i nie tylko w ciele, ale także w duszy! Zawsze tak bądź, nie zmieniaj się przez lata! Gratulacje!

Zdrowie i uroda, uwaga i miłość, czułość i życzliwość, inspiracja i radość, sukces i spełnienie wszystkich Twoich pragnień. Wszystkiego najlepszego!

Czas na tej Ziemi leci tak szybko, że czasami po prostu nie ma czasu, aby wszystko zauważyć. Ale kiedy zwracamy uwagę na to, czego od dawna nie widzieliśmy, zaczynamy odczuwać dziwne uczucie, jakbyśmy czegoś przeoczyli. A teraz czasami naprawdę chcę ci powiedzieć szczęśliwe imieniny. Wiem, że te wakacje naprawdę wiele dla ciebie znaczą.Dlatego chcę ci powiedzieć, abyś zawsze starał się wydać go dokładnie tak, jak lubisz. I tylko wtedy możesz naprawdę szczęśliwie spędzić ten dzień. A teraz, kiedy nadejdzie czas, żebym odszedł, chcę tylko powiedzieć, że jeśli czegoś potrzebujesz, to zawsze możesz się ze mną skontaktować. Ponieważ zawsze będę gotowy do pomocy. Życzę silnej miłości w życiu.

W ten piękny radosny dzień – Twoje urodziny – życzymy Ci morza prezentów, pięknych kwiatów, morza wyznań i uśmiechów, morza ​przyjemne spotkania i cudowne minuty, a w dni urlopu – ciepła piaszczysta plaża Morza Czarnego lub Morza Śródziemnego.

Szczęśliwej rocznicy! Czterdzieści lat temu urodziłeś się i triumfalnym okrzykiem ogłosiłeś świat. A to było dopiero pierwsze zwycięstwo. A ile masz i ile jeszcze będzie! Życzymy, abyś nigdy nie był zawiedziony: zdrowie, przyjaciele i powodzenia. Aby rodzina była niezawodnym tyłem, a praca była miejscem Twoich nowych osiągnięć!

Wszystkiego najlepszego. Chcę ci powiedzieć, że twoja szczerość przyciąga ludzi, twój śmiech rozśmiesza innych, a twój bystry umysł potrafi znaleźć wyjście z najtrudniejszych sytuacji. Kiedy jesteś szczęśliwy, chcesz, aby wszyscy wokół ciebie byli szczęśliwi. Więc bądź zawsze szczęśliwy! Osiągaj, zdobywaj nowe wyżyny, kochaj. Żyj tak, abyś później nie żałował ani jednej minuty swojego życia. Niech wszystkie niespodzianki losu będą przyjemne, a złamany paznokieć będzie największym powodem do zmartwień.Niech los uratuje wszystko, co jest dla ciebie ważne. Zdrowie dla Ciebie i Twojej rodziny! Przyjaźń silna jak wino! Kochaj namiętnie i długo! Wszystkiego najlepszego dla ciebie – w ten jasny dzień, droga i ukochana urodzinowa dziewczyno!

Wszystkiego najlepszego Królowo! Chciałbym, aby ten rok był pełen udogodnień, niespodzianek, miłości, pogodnych spotkań, podróży, zakupów, czułości, romansu i dobrych wieści! Stań się jeszcze piękniejszy, jeszcze milszy, jeszcze mądrzejszy, bogatszy, bardziej potrzebny, ciekawszy i szczęśliwszy! I życzę wspaniałego świętowania Twoich urodzin!

Wszystkiego najlepszego! Proszę przyjąć moje serdeczne gratulacje i najszczersze życzenia nowych twórczych sukcesów i niewyczerpanej energii. Z całego serca życzę, aby jubileuszowe wakacje przyniosły Wam radość. Życzę Ci nowych wyżyn w życiu, ciepła, życzliwości i powodzenia, aby źródło Twojej witalnej, twórczej siły i energii nadal było niewyczerpane, aby nadchodzące lata były jeszcze jaśniejsze i szczęśliwsze. Zdrowie, miłość i dobre samopoczucie, zrozumienie bliskich i przyjaciół, szczęście i powodzenia na wiele lat.

Wszystkiego najlepszego ze wspaniałą rocznicą – twoje 40. urodziny! Za prawie pół życia! Chciałbym, żeby nie było połowy, a tylko jednej trzeciej! Życzę Ci mądrego i uważnego postrzegania tego, co dzieje się teraz w Twoim życiu i będzie się działo nadal! Niech smutki, nieporozumienia i niepokoje odejdą i zostaną na zawsze zapomniane, niech przed nami będzie gładka i jasna droga, po której spacerowanie jest zawsze radosne i zabawne, łatwe i przyjemne! Niech twoi koledzy cię szanują, twoi przyjaciele cię uwielbiają, a twoi krewni i krewni bardzo cię kochają! Niech ciało będzie silne i silne, dusza miękka, miła i wrażliwa, a umysł mocny i mądry!

Bracie! Cóż, nadchodzi twoje 40 lat.Chciałbym, abyś pozostał tą samą gorącą i młodą, miłą i sympatyczną osobą. Zawsze wnosicie na ten świat śmiech i słońce i niech ta wasza cecha nie zmienia się z biegiem lat. Niech choroby przeminą, a dobre zdrowie przedłuży Twoje życie jak najdłużej, dzięki czemu będziesz mógł spotkać o wiele więcej rocznic. Bądź szczęśliwy i wesoły, nie zniechęcaj się, a wszystko, co zaplanowałeś, a jeszcze nie spełniłeś, spełni się. Szczęśliwej rocznicy, ukochany bracie (przyjacielu), te wersety są dla ciebie prezentem.

Szczęśliwa rocznica. Niech w wieku 40 lat radzisz sobie ze wszystkimi problemami i trudnościami równie zręcznie i łatwo jak Ali Baba z 40 złodziejami. Szczerze życzę harmonii, miłości, szczęścia, pomyślności, sukcesu, spełnienia każdego marzenia i radości każdego dnia.

Masz 40 lat, w tym wieku człowiek dopiero zaczyna żyć! Bądź szczęśliwym człowiekiem: uśmiechaj się od promieni słońca, ciesz się dobrymi dniami, dbaj o swoje zdrowie – nie znajdziesz go w drodze. I pamiętaj, aby miłość i rodzinne ciepło twoich bliskich było z tobą.

Jesteś silny, o silnej woli i odważny. Każdy chciałby być taki jak ty. Może w swoją rocznicę zdradzisz sekret tego, jak wszystko się udaje? Życzę, abyście nadal byli u szczytu swoich osiągnięć. Bądź szczęśliwy, zdrowy.Z całego serca gratuluję!

Uroczystość 40 lat to po prostu przyjemność Są cele, jest rodzina – wszystko jest w porządku i gładko Niech zapadają w pamięć najlepsze chwile 40 lat – nie granica, a nawet jeśli czasami jest trudno Wiedz, że życie jest zebrą Jeśli teraz jest ciężko, wkrótce nadejdzie lekkość Niech będzie więcej dobra Niech złe rzeczy odejdą.

Drogi (oh) (imię), chcemy powiedzieć, że wszyscy bardzo Cię doceniamy i szanujemy, dlatego gratulując Ci rocznicy, przede wszystkim życzymy Ci czegoś, co jest bardzo ważne dla każdego człowieka: dobry nastrój, powodzenia w biznesie, dobre zdrowie, wzajemne zrozumienie z kolegami i krewnymi, prawdziwa przyjaźń i szczera miłość!

Wszystkiego najlepszego! Chcę być kochana, pożądana, nieodparta, oszałamiająca! Zdrowie, szczęście, dobrobyt, spełnienie najskrytszych pragnień, kobiece radości, życiowe słodycze, cudowne chwile i niekończące się szczęście!

Jesteś cudowną kobietą! Żyj zgodnie z zasadą wielkiej Marilyn Monroe – nie martw się, ale martw się. Wszystkiego najlepszego!

Szczęśliwa rocznica. Życzę, abyś posiadał bogactwo jak Ali Baba i żeby żaden 40 rabusiów nie mógł ingerować w twoje aspiracje. Niech życie otworzy przed tobą nowe strony i oblicza szczęścia w wieku 40 lat, niech będzie radość w sercu i siła w ciele, zdrowie w ciele i harmonia w duszy.

Głównym hasłem motywacyjnym każdej służby personalnej jest w skrócie: “Praca powinna sprawiać przyjemność człowiekowi!” I w pełni podzielam ten punkt widzenia, ponieważ pracujesz w naszym zespole. Praca obok Ciebie to zawsze przyjemność. Gratuluję Ci urodzin i życzę dalszych sukcesów w podnoszeniu niezrozumiałych wyżyn ducha korporacji!

Serdeczne gratulacje z okazji 40. urodzin w prozie

Polecane
gratulacje z okazji urodzin 40 lat

Życzę ci wszystkiego najlepszego przyjacielu drogi człowieku, abyś żył ciekawym życiem. Życzę ci marzenia o nieznanym i zakazanym, poszukiwania swojej prawdy i znajdź to pomimo wszystkiego najlepszego!

Gratulacje z okazji 40. urodzin, wspaniały i miły, silny i pewny siebie człowieku. Życzę, aby pogoda i otoczenie nigdy nie były w stanie przeszkodzić w sukcesie i szczęściu, życzę wielkiej siły i ciężkiej pracy, życzę stałego wysokiego dobrobytu w życiu, radosnej wakacyjnej atmosfery w gronie bliskich i zwycięskich finiszów we wszystkich sprawach.

Gratuluję i w wieku 40 lat życzę, abyście stali się jeszcze młodsi, jeszcze silniej uwierzyli w cud, zepchnęli na dalszy plan wszelkie sprawy i sprawy codzienne, stawiając radość serce, rodzina, miłość i własne szczęście na pierwszym miejscu. Zdrowie, spokój, inspiracja, uśmiechy i powodzenia.

Urodziny, Happy Jam Day! Żyj dzisiaj, nie znając kłopotów jutra! Śnij, aby wszystko się spełniło! Żyj lekkomyślnie, nie żałując tego, co się stało i niech wszystko będzie z tobą w porządku – w pracy, w rodzinie i w twojej duszy!

Droga siostro, szczerze gratuluję ci wspaniałej rocznicy. Niech Twoje osobiste wakacje przyniosą Ci wiele radości i ciepła. W wieku 40 lat rozkwitłaś jak piękna róża, stałaś się mądrzejszą, bardziej rozsądną kobietą. Szczerze życzę powodzenia w pracy, wielkiego szczęścia w życiu osobistym.Daj się docenić, kochać i ubóstwiać, niech wszyscy Cię podziwiają, niech dadzą miłe komplementy. Wszystkiego najlepszego dla Ciebie, pokoju, dobrobytu i dobrobytu. Niech Pan zawsze cię chroni.

Chcę życzyć ci dobrego zdrowia, ponieważ nie ma nic gorszego niż gdy jesteś chory. Chcę bardzo podziękować rodzicom za tak fantastyczną osobę jak ty. Wiedz, że jesteś naszą dumą. Zawsze wierzyłem w ciebie, w twój sukces. Pamiętam, kiedy dopiero zaczynałeś swój biznes. To było dla ciebie trudne, a czasem nawet przestraszone, ale rozumiałem, że tylko wsparcie ci pomoże. I tak się stało. Obiecuję, że zawsze tam będę, bez względu na to, co się stanie, nieważne gdzie jesteśmy, zawsze pomogę i zapewnię wszelkie wsparcie. Wszystkiego najlepszego, moja droga! Dzisiaj powinieneś dobrze odpocząć i nabrać sił przed zdobyciem nowych wyżyn.

Kolega jest prawie jak członek rodziny. A nawet w czymś więcej, bo widzi w takich sytuacjach, że nikt z krewnych po prostu się nie spotyka. Dlatego gratuluję Ci, jednej z moich znaczących osób, z okazji Twoich urodzin i rocznicy. Wesołych świąt, szczęśliwych czterdziestych urodzin i niech szczęście uśmiechnie się do ciebie.

Bohater dzisiejszej uroczystości ma w sobie przepaść duchowej szlachetności i innych cnót, zawsze stara się traktować innych tak, jak sam chciałby być traktowany wobec niego. Proponuję pić za naszego przyjaciela, za jego piękne serce i życzę mu długiego życia!

Nie żyją tak długo!.Mam na myśli: tak wielu nie żyje w ciągłej radości, szczęściu, dobrobycie… Osoba, która była w stanie to zrobić, zasługuje tylko na jedno – gratulacje!

Wszystkiego najlepszego. Życzę śmiechu i dobrej zabawy. Niech homerycki śmiech i promienny uśmiech zawsze będą Twoimi wiernymi towarzyszami. W końcu śmiech przedłuża życie, poprawia samopoczucie i podnosi poziom hormonu szczęścia we krwi.

Wszystkiego najlepszego z okazji 40 urodzin! Z najciekawszym okresem Twojego życia! Niech wszystko będzie jasne, piękne i zabawne! Niech ludzie wokół Ciebie naładują Cię swoim optymizmem i naładują się Twoim ciepłem i światłem! Przytulne wieczory i szczęśliwe dni! Zwycięstwa, osiągnięcia i żywe kolory!

Wszystkiego najlepszego! Z całego serca życzę, abyś był kochany, szanowany, doceniany zarówno w domu, jak iw pracy, aby tam, gdzie się pojawiasz, panowała atmosfera życzliwości, miłości i szczęścia. Bądź szczęśliwy!

Ile czasu minęło od ostatniego spotkania. Byliśmy wtedy tak mali, że nawet nie mogliśmy w to uwierzyć. A teraz ty i ja mamy czterdzieści lat. I dlatego przyjechałem do ciebie na twoje urodziny. Chcę ci powiedzieć, że w żadnym wypadku nie powinieneś myśleć, że twoje życie kończy się po czterdziestce. Nie, wręcz przeciwnie, dopiero się zaczyna. A więc trzeba starać się zrobić wszystko, aby czuć się nie tylko zewnętrznie, ale także wewnętrznie młodo. A teraz naprawdę chcę ci powiedzieć, że zawsze bardzo cię kochałem i szanowałem. Szkoda, że ​​życie rozdarło nas z różnych stron. Cóż, to tyle, czas, żebym znowu uciekała.Mam nadzieję, że będziesz miał tylko to, czego sam chcesz.Szczęście dla Ciebie we wszystkim, bez względu na to, co robisz! Jeśli masz problemy, zawsze przyjdę Ci z pomocą! Po prostu zawsze o tym pamiętaj!

W ten cudowny dzień – twoje urodziny – serdecznie gratuluję! Życzę Ci trochę – niech wszystko, co masz, przyniosło Ci radość, niech wszystko, czego nie masz, nie jest dla Ciebie koniecznością, niech wszystko, o czym marzysz, cudownie zagościło w Twoim życiu. Życzę Ci, abyś był szczęśliwym człowiekiem, cieszył się każdym nowym dniem, znajdował przyjemność w prostych rzeczach: filiżance porannej kawy, promieniach słońca, powiewu wiatru, widokach drogich ludzi. Doceń to, co masz, a los z pewnością da ci jeszcze więcej.

Drogie urodziny! Życzymy, abyś był książką na tym świecie. Aby za każdym razem sprawiać radość ludziom, którzy będą Cię czytać. Abyś był interesujący i poszukiwany. Aby w Twoim życiu pojawili się tylko najbardziej utalentowani pisarze i artyści, którzy wzbogacą Twój tekst o niezrównane wątki i piękne ilustracje do tego, co jest napisane. Wszystkiego najlepszego!

Serdecznie gratuluję wspaniałych wakacji! Każda kobieta jest piękna, ale niezaprzeczalnie jesteś najlepsza. Jesteś kochany, szanowany, słuchany.Chcę życzyć dobrego, dobrego samopoczucia, dobrego nastroju i witalności! Siła dla ciebie, cierpliwość, miłość i dobre zdrowie!

Wiek jest bardzo ważny dla każdej kobiety, boją się liczb, ale dzisiaj w tę rocznicę chcę powiedzieć, że liczby nie mają znaczenia, ważne jest to, że jest to wyjątkowa urodziny, złota randka! A moje życzenia są następujące: niech czas pędzi do przodu, a Twoje piękno z biegiem lat rozkwitnie coraz bardziej!

Szczęśliwych narodzin dla świata, gratulacje dla dobrego przyjaciela! I bez względu na to, jakie przeszkody napotkasz po drodze, życzę Ci ich zawsze pokonywać. Obyś żył godnym, sensownym życiem i pozostawił głęboki ślad w duszach bliskich. Życzę najmilszych wspomnień tego dnia.

Gratuluję 40. urodzin i z głębi serca życzę, żebyś zawsze miał parasol podczas deszczu, zawsze znajdował właściwą i niezbędną odpowiedź w chwilach zamieszania, ciesz się życiem i rób dobre uczynki w słoneczne dni i pochmurną pogodę – wypić pyszną godzinę z przyjaciółmi i prowadzić szczere rozmowy z bliskimi.

Nasza droga (Imię)! Życzymy szczęśliwego życia w rocznicę, bez kłopotów i kłopotów, niech ominą Twój dom! Niech twoje życie będzie jasne i bezchmurne, jak słoneczny dzień, niech będzie bogate, jak dżem truskawkowy, pełne, jak kieliszek wina musującego! Niech twoje oczy lśnią szczęściem, jak jasne gwiazdy na nocnym niebie! Niech płomień nadziei płonie w twojej duszy! Bądź zdrowy i szczęśliwy! ©

Wszystkiego najlepszego! Życzę, abyś był zawsze na topie, by oświecać wszystkich swoją nieziemską urodą i życzliwością. Niech życie się podoba i oddaj się prezentom każdego roku.

W 40 urodziny wspaniałego mężczyzny pragnę życzyć Ci satysfakcji i pomyślności. Ugruntowany biznes, szczęście w rodzinie, miłość i harmonia w życiu osobistym. Wiele przyjemnych wydarzeń, odkryć i nowości. Radość, pewność siebie, sukces i piękny sen!

Wszystkiego najlepszego moja droga, najukochańsza osoba na świecie! Dzisiaj są nie tylko twoje urodziny, dziś są twoje 30 urodziny! Z całego serca dziękuję za mocne, niezawodne ramię, za to, że zawsze jestem spokojny za twoimi plecami, za pewność na przyszłość! Jesteś taki odważny i silny, zdeterminowany i odważny! Życzę dobrego zdrowia, powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach, osiągnięcia wyżyn kariery! Szczęśliwej rocznicy! ©

Wszystkiego najlepszego, cudowna kobieto. Życzę dobrych cudów i słodkich snów dla serca, jasnych nadziei i wesołych melodii szczęścia dla duszy.Niech każdy dzień przyniesie szczęście, niech każda noc przyniesie cudowny sen.

Wszyscy wokół są podekscytowani, bo dzisiaj trzeba pogratulować najpiękniejszej i najpiękniejszej rocznicy urodzin! To dla mnie zaszczyt przeczytać te ciepłe słowa na Twoją złotą randkę, życzę Ci niekończącego się szczęścia, jasnej miłości i nowych gwiazd, które bez wątpienia spadną z nieba u Twoich stóp!

Gratulujemy Ci 40. urodzin i życzę Ci tysięcy wspaniałych minut, milionów szczęśliwych godzin i ogromnej liczby udanych dni i czynów! Obyś miał niesamowite zdrowie, niebotyczne dochody, doskonałe kontakty biznesowe i niezawodnych przyjaciół!

Wspaniała kobieto, wszystkiego najlepszego. Życzę Ci „trzymać się” w każdej sytuacji, nie zatracić wewnętrznej harmonii i zachować równowagę między udaną pracą a wspaniałym odpoczynkiem życia. Bądź zawsze wspaniały i niesamowity.

Niech ta randka będzie dobrym powodem, aby być w najbardziej eleganckim i różowym nastroju. Bądź najszczęśliwszy i najbardziej kochany. Podziel się pozytywami ze wszystkimi wokół! Bądź sobą iw każdej sytuacji nie trać optymizmu i wiary w najlepszych! W końcu jeśli wierzysz w cuda, to się spełniają!