Wszystkiego najlepszego 55 lat dla mężczyzny, przyjaciela, kolegi, taty, teścia, teścia, ojca chrzestnego, wujka, brata

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Przygotowaliśmy wybór ciepłych życzeń urodzinowych na 55. rocznicę mężczyzny, przyjaciela, kolegi, taty, teścia, teścia, ojca chrzestnego, wujka, brata w prozie, z głębi serca, abyś mógł wyrazić swoje uczucia w najlepszy możliwy sposób.

Wszystkiego najlepszego dla pięknego, silnego i życzliwego mężczyzny, we wspaniałej randce 55 lat. Życzę, abyście nie zwracali uwagi na mijające lata, nadal byli odważnym młodym człowiekiem w każdej sferze życia, entuzjastycznie spotykali się na co dzień i inspirowali swoich bliskich miłością, poświęcali energię tylko na godne uczynki i kontynuowali swoją drogę optymizm.

Gratulacje z okazji rocznicy i Bóg zapłać! Posadzono drzewo, wybudowano dom, wychowano syna. Co pozostaje do zrobienia? Oczywiście żyj dla siebie. Ciesz się każdą chwilą. Spędź każdy dzień tak, aby został zapamiętany na zawsze. Zrób wszystko, co nie wystarczało przed czasem.Szczęśliwej pięćdziesiątej rocznicy!

Wszystkiego najlepszego z okazji 55 urodzin! Niech ta poważna i wielka randka nie dotknie twojej piosenki, niech nie oduczy cię, by cieszyć się życiem i cieszyć się nim każdym dniem! Serdecznie gratulujemy bohaterze dnia!

Patrząc przez dni kalendarza, dzisiaj patrzysz na niego i rozumiesz, że Twoja złota data, Twoja Rocznica, w końcu nadeszła! W związku z tym wydarzeniem życzę Wam najlepszych życzeń: kaukaskiego zdrowia i uśmiechów fortuny, bo wszystko co najlepsze jeszcze przed nami!

Szczęśliwej rocznicy! Niech Twoje życie będzie pełne ciekawych wydarzeń, udanych dni, szczęśliwych wakacji, wielkich aspiracji i głośnych zwycięstw w wieku 55 lat. Życzę Ci, abyś pozostał prawdziwym dżentelmenem i człowiekiem sukcesu, a także wzorowym człowiekiem rodzinnym i niesamowicie szczęśliwą osobą.

Wszystkiego najlepszego! Oczywiście wiesz, jaki jest sekret szczęścia – nie masz tyle lat, a lwią część swoich ukochanych pragnień już spełniłeś, zdobyłeś uznanie i sukces, którym można pogratulować tylko tysiąc razy! Życzę, abyś nadal był Stwórcą, Panem swojego szczęścia! Aby ją pomnażać, żyć łatwo i przyjemnie, każdego dnia dodając do bagażu dobrych wspomnień nowe niesamowite historie!

55 to ważna data i z radością informujemy, że w tym dniu dostajesz dwie piątki od wszystkich wokół siebie i ogólnie od życia za sukces w pracy i tworzeniu rodziny.Mimo podeszłego wieku zachowałeś swoją atrakcyjność i młodość, co jest dla mężczyzny wielkim osiągnięciem. Życzymy Ci dalszego osiągania celów, realizacji planów i prowadzenia aktywnego trybu życia. Gratulacje!

W Twoje 55. urodziny szczerze życzymy Ci, aby Twoje szczęście nigdy Cię nie opuściło i stale rosło jak śnieżka!

Mój ukochany tatusiu, gratuluję ci rocznicy. Dziś kończysz pięćdziesiąt pięć lat, ale to nie jest powód do smutku, bo jesteś jeszcze u nas tak młoda i pełna energii, że czasem nawet ci zazdroszczę. Nie mam wystarczająco dużo słów, aby opisać całą moją miłość do Ciebie. Zawsze byłeś i zawsze będziesz dla mnie przykładem. Zawsze byłeś dla mnie bardzo miły i cierpliwy, nawet kiedy się zachowywałem. Nauczyłeś mnie nigdy się nie poddawać, być silnym i niezależnym. Zawsze będę Ci wdzięczny za to i za wszystko, czego mnie nauczyłeś. Bardzo cię kocham tatusiu! Bądź zawsze zdrowy, a wszystko inne nie jest tak ważne. Wszyscy bardzo Cię kochamy i jesteśmy z Ciebie dumni. Wesołych świąt, nasz ukochany urodzinowy chłopczyk! Pięćdziesiąt pięć lat to początek twojego nowego życia.

Nasza droga rocznica! Dziś masz 55 lat! Przez te wszystkie lata szczęśliwego, trudnego i odpowiedzialnego życia żyłeś z godnością, łatwością i pewnością siebie. Wyznaczasz cele, osiągasz je i idziesz do przodu. Bagaż doświadczeń życiowych w pracy iw rodzinie zadziwia i inspiruje każdego. Nastała złota jesień. Jesienne zbiory. Żyj pięknie i radośnie, ciesz się każdą minutą, ciesz się każdą sekundą.W końcu życie jest takie piękne i wieloaspektowe! Silne jak diament zdrowie, zdrowa atmosfera i zdobywanie nowych szczytów!

Gratulacje z okazji 55. urodzin dla prawdziwego mężczyzny i wspaniałego przyjaciela! Życzymy aktywnej pozycji życiowej, realizacji i nowych celów. Dobre zdrowie, radość, miłość, uwaga i ogromny ładunek pozytywny. Szczęście, dobrobyt i wszelkiego rodzaju osiągnięcia!

Na Wschodzie uważa się, że człowiek, który dożył 20 lat, zyskuje niezbędną dojrzałość i mądrość. W końcu do tego czasu znał już zarówno smutek, jak i szczęście. Stracił bliskich i znalazł nowych przyjaciół. Robi to, co kocha. Znalazł miłość i nauczył się słuchać swojego serca. Życzmy więc naszemu urodzinowemu mężczyźnie, aby miał wiele radości i jak najmniej kłopotów i strat! Aby jego mądrość pochodziła wyłącznie z pozytywnych emocji, wszystkiego najlepszego!

Dzisiaj masz wspaniałe wakacje – twoje urodziny, a raczej rocznicę – pięćdziesiątą rocznicę. Serdecznie gratulujemy! Niech szczęście nigdy nie opuści cię ani na sekundę! Kochaj, niech wypełnia Twoje serce i niech szczęście towarzyszy Ci wszędzie!

Są odważni mężczyźni, są silni mężczyźni, są odważni mężczyźni. Wszystkie te cechy łączysz w sobie. Nie musisz brać odwagi i determinacji. Życzę pozytywnych, jasnych myśli i dobrego nastroju. Pracuj dalej, bądź zdrowy i przyjmij gratulacje z okazji swoich 55. urodzin.

Drogi Wiktorze Stiepanowiczu! Z wielką przyjemnością gratulujemy Wam 55-lecia! Ta rocznica jest szczególna, bo tylko tutaj są obok siebie dwie identyczne liczby – piątki, co oznacza, że ​​ten wiek jest wyjątkowy. W samym środku życia! Życzymy więc, abyście żyli przynajmniej tyle samo, aby świętować kolejną wyjątkową rocznicę – 110 lat! Aby żyć przyjemniej, życzymy dobrego zdrowia, kochających krewnych i jasnego umysłu.Na cześć 55. rocznicy zaakceptuj te wersety rocznicowe.

55 to świetny wiek, aby spojrzeć na wszystko, co zrobiłeś do tej pory i zaplanować wszystko, do czego wciąż dążysz. Życzę, abyście nie zatrzymywali się w tej połowie drogi, ale zawsze jechali tylko do przodu. W końcu przed nami jeszcze wiele ciekawych, niesprawdzonych i długo wyczekiwanych. I życzę też, aby na tej ciekawej ścieżce zawsze było wystarczająco dużo siły i zdrowia, energii i młodzieńczego zapalnika. Szczęśliwej rocznicy!

Szczęśliwej rocznicy! Ten dzień oznacza, że ​​przebyłeś długą drogę i potwierdziłeś swój status prawdziwego mężczyzny. Dojrzały i godny zaufania. Niech wszystko, co stanie się z tobą dalej, tylko potwierdzi ten status. Wesołych świąt i zawsze możliwych błogosławieństw na tym świecie.

Szczęśliwej 55 rocznicy! Niech będzie wiele lat w tyle, ale jeszcze więcej! Życzę Ci śmiałego chodzenia na wyżyny i łatwego ich zdobywania. Życzę rozwoju kariery, zwiększonych dochodów, dobrobytu rodziny i dobrobytu! Niech miłość wypełni duszę i zainspiruje nowe czyny!

Chcemy pogratulować naszemu drogiemu szefowi, który ma już pięćdziesiąt pięć lat, z okazji jego rocznicy. Życzymy Ci dobrego zdrowia, masz już wszystko inne, więc po prostu zachowaj je na długie lata. Cieszymy się, że mamy zaszczyt pracować pod Waszym kierownictwem. Jesteś nie tylko szefem, ale także naszym mentorem, który pomaga nam się doskonalić. Dużo nas nauczyłeś tego, co sam wiedziałeś.Jesteśmy przekonani, że nasza firma osiągnęła taki sukces tylko dlatego, że ciężko pracujesz, aby to osiągnąć. Jeszcze raz gratulujemy Wam wakacji. W tym wieku osiągnąłeś bezprecedensowy sukces, ale przed tobą jest o wiele więcej, więc nabierz siły, aby osiągnąć nowe sukcesy. Gratulacje!

Więc masz dwie solidne piątki z życia. Gratuluję, że udało ci się osiągnąć w tym życiu wszystko, czego tylko sobie życzyłeś. Nawet los ocenił twoje życie jako „doskonałe”. Dziękuję ci za bycie sobą. Wesołych świąt, mój drogi człowieku!

Szczere gratulacje z okazji twoich 55 urodzin dla mężczyzny, przyjaciela, kolegi, taty, teścia, teścia, ojca chrzestnego, wujka, brata

Najlepsze
życzenia urodzinowe dla 55-letniego mężczyzny, przyjaciela, kolegi, taty, teścia, teścia, ojca chrzestnego, wujka, brata własnymi słowami

Gratulujemy w tym dniu! 55 to bardzo dobra liczba, w tym roku powinno Ci minąć jedna piąta. I życzymy, aby reszta Twojego życia przebiegała perfekcyjnie i z zainteresowaniem .Ale w wieku 65 lat spotkamy się ponownie i podsumujemy Twojego 10-latka! Bądź zdrowy!

Mówią, że jeśli złożysz swoje najtajniejsze życzenie w rocznicę, to na pewno się spełni przed następną rocznicą, ale jest jeden warunek, musisz w to wierzyć, szczerze w to wierzyć. Ogólnie rzecz biorąc, wiele w naszym życiu zależy od wiary. Jeśli wierzysz w szczęście, to przyjdzie. Uwierz w cud, nadejdzie. Uwierz w bajki, spełnią się. I nie wierz w kłopoty i negatywność, nie wejdą one w twoje życie.Tak więc w twoją rocznicę szczerze życzę, abyś wierzył w szczęście, sukces. Ogólnie wszystko jest tylko dobre, a wszystko to wkrótce spełni się w twoim życiu. Zawsze słuchaj swojego serca, a ono wskaże właściwy kierunek, w którym się poruszasz. Maja w twoją rocznicę, h

55 to świetny wiek dla każdego mężczyzny! Możesz liczyć zwycięstwa i osiągnięcia, planując nowe! Z dumą oceń to, co udało się osiągnąć i planuj zdobywanie nowych szczytów! Wypijmy za uosobienie siły, męskości, pewności siebie i odporności!

Wszystkiego najlepszego, drogi urodzinowy chłopcze, wszystkiego najlepszego z okazji 55 urodzin! Miłość, jasne, niezapomniane spotkania, prawdziwi przyjaciele, świąteczny nastrój, spełnienie ukochanych pragnień i twórcze osiągnięcia! Niech każdy nowy dzień będzie pełen czułości i miłości, uśmiechu i kwiatów, a każda chwila da tylko szczęście i radość!

Nasz drogi szefie, w imieniu całego zespołu chcielibyśmy pogratulować ci rocznicy. Bardzo Cię kochamy, doceniamy i szanujemy, ponieważ jesteś niesamowicie energiczną, responsywną, proaktywną i pracowitą osobą. Zawsze myślimy o tym, jak zachowałbyś się na naszym miejscu, gdy znajdziemy się w trudnej sytuacji. Zawsze uczysz nas czegoś nowego, opowiadasz o swoim doświadczeniu. Jesteś niesamowicie mądrą osobą i cierpliwą, bo prowadzenie takiej firmy nie jest takie łatwe. Gratulujemy Ci rocznicy i życzymy długiego życia. Bądź zawsze zdrowy, a wszystko inne możesz zrobić sam. Obiecujemy, że będziemy pracować jeszcze ciężej. Gratulacje, drogi szefie. Wiedz, że Twoi pracownicy bardzo Cię kochają.

Wszystkiego najlepszego! Gratuluję Ci z głębi serca! Życzę zdrowia i szczęścia! Obyś miał szczęście w życiu i pracy! Zawsze bądź taki, jaki jesteś.Ile masz pozytywnej energii i ludzkiej godności!

Wszystkiego najlepszego! W ten świąteczny dzień z całego serca życzę Tobie i Twojej rodzinie zdrowia, szczęścia i pomyślności, wielkich sukcesów i osiągnięć we wszystkich sprawach, inspiracji i inspiracji, długiego życia w silnym gronie rodzinnym oraz wśród prawdziwych przyjaciół i niezawodnych partnerów. /p>< /div>

Wszystkiego najlepszego dla wspaniałego, silnego i życzliwego mężczyzny, we wspaniałej randce 55 lat. Życzę, abyście nie zwracali uwagi na odległe lata, jak poprzednio, aby pozostać odważnym młodym człowiekiem w każdej sferze życia, codziennie spotykać się z inspiracją i inspirować swoich bliskich miłością, poświęcać energię tylko na godne uczynki i kontynuuj swoją drogę z optymizmem.

Chcę życzyć w twoje 55 urodziny najważniejszej rzeczy, jaką człowiek ma: zdrowia! Niech twoje życie nie zostanie przyćmione złym zdrowiem, niech twój nastrój zawsze będzie pozytywny, niech uczucie, że jesteś kochany, nigdy nie odchodzi! Niech w życiu będzie miejsce na lekkie szaleństwo, bo to tak bardzo ozdabia życie! Niech wszystko, co jeszcze nie zostało zrobione, spełni się dokładnie tak, jak chcesz! Bądź szczęśliwy! Wszystkiego najlepszego!

Niezwykły wiek – 55 lat. Zebraliśmy wystarczające doświadczenie, jest wiedza i siła do realizacji najbardziej ambitnych planów. W pracy jesteś szanowany, w domu kochany i oczekiwany. Z siłą, umysłem i zdrowiem Bóg cię nie obraził. Czego jeszcze potrzebuje mężczyzna, aby być szczęśliwym? Gratulacje z okazji rocznicy. Nie licz lat i patrz z ufnością w przyszłość.W przyszłości czekają na Ciebie nowe sukcesy i nowe powody do świętowania. A dziś musisz w pełni uczcić tę cudowną, piękną randkę, z tańcami, piosenkami i mocnymi napojami. I chętnie dotrzymamy Ci towarzystwa. Wesołych Świąt!

Dzisiaj jest piękny dzień – twoje urodziny. Chciałbym Ci wiele życzyć. Ale być może najlepszym życzeniem jest życzenie szczęścia. Dla każdego jest inaczej, więc niech Twoje będzie Twoje. Ktoś powie, że minęło ponad pół wieku. I wiesz, że 55 lat to nie wiek. To tylko dwie liczby, z których każdy uczeń jest zadowolony. Twoje przeszłe życie oceniamy na „A”! Niech więc przyszłe życie będzie tylko na „5”!

Posadzono drzewo, wybudowano dom, wychowano syna. Co pozostaje do zrobienia? Oczywiście żyj dla siebie. Ciesz się każdą chwilą. Spędź każdy dzień tak, aby został zapamiętany na zawsze. Zrób wszystko, co nie wystarczało przed czasem. Szczęśliwej pięćdziesiątej rocznicy!

Człowieka można porównać do koniaku: im starszy, tym lepszy, silniejszy, cenniejszy i smaczniejszy. Możesz być słusznie uważany za koniak pięciogwiazdkowy. Przyjmij nasze gratulacje z okazji rocznicy, a także szczere życzenia upojenia się do dna przez ukochanych krewnych. Życzymy silnego zdrowia, iskrzącego się szczęścia i odurzającej miłości.

55 to tak dobry młody wiek, że nie jesteś już młody, ale też nie jesteś stary. Masz już pewne doświadczenie życiowe, już coś widziałeś i doświadczyłeś w swoim życiu i życzymy Ci, aby to doświadczenie pomogło Ci podejmować właściwe decyzje w życiu i aby w odpowiednim czasie miałeś czas na zrobienie wszystkiego, co chcesz i o czym marzysz. Aby wszystko się dla Ciebie ułożyło, a Twoje plany się spełniły. Obyśmy zawsze widzieli Cię zdrowym, szczęśliwym, kochającym i pełnym siły.

Charyzma, niezależność i pretensjonalność to cechy prawdziwego mężczyzny i to jest opis Ciebie! W życiu zachowujesz się jak najbardziej godnie, dla wielu jesteś przykładem i niech tak będzie zawsze w tej Jubileuszowej godzinie i w następnej! Oby rocznic było o wiele więcej, a taka zawsze będzie – człowieka mężczyzn!

Wszystkiego najlepszego z okazji 55. urodzin wspaniałego mężczyzny. Z głębi serca życzę nieugaszonej siły i dawnej pogody ducha, zasłużonego szacunku znajomych i prawdziwej miłości bliskich, odważnego osiągania celów i niewiarygodnie dobrego zdrowia, jasnego szczęścia i niewątpliwego powodzenia.

Gratuluję 55. rocznicy i szczerze życzę, abyś nie spieszył się z liczeniem nadchodzących lat, ale pamiętał szczęśliwe chwile i radosne wydarzenia z dumą i miłością, wypełniał prezent ciepłem, uśmiechami i lekki. Dobre zdrowie dla Ciebie i dobrzy ludzie w drodze.

Wszystkiego najlepszego z okazji 55. urodzin, wspaniały człowieku. Chcę być doskonałą uczennicą w życiu i zdać wszystkie jej egzaminy na 5 i 5 punktów.Bądź odważny i zdrowy, silny i wesoły, zdecydowany i zdecydowany, odnoszący sukcesy i niestrudzony. Życzę pomyślności rodzinnej, wysokiego dobrobytu materialnego i prawdziwego szczęścia odważnego serca.

Mój drogi przyjacielu, w zeszłym roku byłeś pewien, że nie będziesz świętować swoich pięćdziesięciu pięciu lat, ale kilka dni temu z jakiegoś powodu zmieniłeś zdanie. Nie wiem, z czym wiążą się te zmiany, ale bardzo się cieszę, że mimo wszystko zdecydowaliście się na małe wakacje. Masz dziś rocznicę, ale to nie ma na ciebie żadnego wpływu, ponieważ pięćdziesiąt pięć lat sprawia, że ​​wyglądasz tylko lepiej. Stałeś się jeszcze bardziej energiczną i towarzyską osobą, myśląc o tym, jak dalej się rozwijać. Jesteś bardzo pewną siebie osobą, która wie, jak obdarzyć tą pewność innym znajomym. Jestem wdzięczna losowi za takiego przyjaciela. Zapewniam, że zawsze będę tam i zawsze pomogę, jeśli będziesz potrzebować mojej pomocy. Wesołych świąt, przyjacielu, przyjacielu, bracie!

Wszystkiego najlepszego z okazji 55. urodzin wspaniałego mężczyzny. Serdecznie życzę powodzenia i jasnego szczęścia, poczucia radości i pogody ducha, wesołych świąt i kochającej rodziny, szacunku dla przyjaciół i dobrego zdrowia.

Jasne gratulacje z okazji 55. urodzin mężczyzny, przyjaciela, kolegi, taty, teścia, teścia, ojca chrzestnego, wujka, brata, z całego serca

Ciepły
życzenia urodzinowe dla 55-latka, przyjaciela, kolegi, taty, teścia, teścia, ojca chrzestnego, wujka, brata, z całego serca

Niech wasze dobre samopoczucie zawsze będzie doskonałe ku waszej radości i zawiści innych, niech podstępna pani Fortune rzuca lukratywne kontrakty, niech szczęście i szczęście zawsze wam towarzyszą .

55 lat to wspaniała randka, czas dobrobytu i radości. Życzę Ci szczerego szczęścia, pomyślności i siły, życzę Ci być zawsze pogodnym, życzę, aby ten świat dawał wielką radość i sukcesy. Niech jasne słońce świeci w życiu, a serce oddycha miłością, niech wszystkie zniewagi wychodzą przez okno, a wigor i ćwiczenia przyczyniają się do dobrego zdrowia.

Dzisiaj złota randka, 55 lat, wyznacza najpiękniejszą, zawsze młodą i piękną, miłą, sympatyczną i po prostu niesamowitą osobę. Niech to święto wniesie w Twoje życie najważniejsze skarby świata: zdrowie, dobrobyt rodziny, szczęście, miłość, witalność, harmonię, wygodę, radość na wiele, wiele lat. Bądź szczęśliwy!

W taki jubileusz chciałbym życzyć, aby wszystko było na tej samej A, zarówno praca jak i odpoczynek! Już chcę przejść na emeryturę, a czas biegnie szybciej, został tylko jeden pięcioletni okres, spędź go perfekcyjnie, przygotuj się na to, że warto nic nie robić! W międzyczasie życzymy Wam, abyście pracowali na równi z młodymi i równie lekkomyślnie angażowali się w swoje ulubione hobby! Uprawiaj sport, bo wiadomo: zdrowy umysł w zdrowym ciele i nie zapomnij zwrócić uwagi na swoich bliskich!

Dzisiaj jest rocznica.Wspaniały mężczyzna w wieku pięćdziesięciu pięciu lat. Życzymy, aby od tego dnia wszystkie Twoje najcenniejsze marzenia zaczęły się spełniać! A ludzie wokół niech dadzą ci tylko dobro, radość i miłość! Niech dom będzie przytulny i ciepły. I zawsze pozwól, aby czekali na Ciebie bliscy Ci ludzie! Wszystkiego najlepszego!

Proste życzenia szczęścia i miłości są czasem droższe niż najdroższy prezent! Przecież żadna, nawet najpiękniejsza rzecz nie zastąpi ciepła komunikacji i radości spotkań! Niech w Twoim domu zawsze będzie wiele ciekawych spotkań i szczerych przyjaciół! Niech twoja rodzina i przyjaciele zawsze cię zrozumieją! Serdecznie gratulujemy 55. urodzin! To piękna randka, tak jak Ty, w ten cudowny dzień! Zawsze tak pozostań i niech Wiara, Nadzieja i Miłość zawsze będą z Tobą, przez cały czas!

Szczęśliwej rocznicy, kochanie! Życzę, abyś był prawdziwym bohaterem, dobrym zdrowiem, herkulesową siłą, wszechmocnym szczęściem, odwieczną mądrością, wspaniałymi zwycięstwami i godnymi pozazdroszczenia sukcesami, dobrobytem i dobrobytem!

Według starych tradycji mężczyzna musi zbudować dom, urodzić dziecko i posadzić drzewo. Życzę Ci jak najlepiej wypełnić te trzy tradycje, ale jeśli coś pójdzie nie tak, możesz zatrzymać się przy trzeciej dziewczynie. Najważniejsze – nie zniechęcaj się, kto dąży do swojego celu – na pewno go osiągnie. Życzę wszystkiego najlepszego i dobrego zdrowia.

Jak pogratulować i czego można życzyć 55-letniemu mężczyźnie z okazji jego rocznicy? Zapewne zdrowie – zawsze się przyda. Szczęście – kto nie chciałby być trochę szczęśliwszy? Miłość – musi być wieczna i bezgraniczna. Dobrzy, lojalni przyjaciele – każdy zawsze potrzebuje wsparcia. I jasną, nieugaszoną iskrę, która płonie w twoich oczach nawet teraz.Wszystkiego najlepszego z okazji pięćdziesiątych urodzin!

Drogi i szanowany urodzinowy chłopcze, chcę Ci pogratulować tak wspaniałego święta jak Rocznica. Masz pięćdziesiąt pięć lat, choć wydaje mi się, że w duszy masz jeszcze dwadzieścia lat. Ale według danych zewnętrznych nie pociągasz też pięćdziesięcioletniego mężczyzny. Życzę, abyście zawsze pozostawali w tym samym doskonałym nastroju, w dobrym humorze. Niech wszystkie twoje sprawy idą w góry, a osiągnięcia pomnażają się tylko w ilości. Doceniamy i szanujemy Cię za wszystko, co robisz. Jesteś bardzo uważną osobą, która znajdzie czas dla każdego ze swoich przyjaciół, dla swojej rodziny i dla bliskich. To przyjemność komunikować się z osobą taką jak Ty. Jeszcze raz gratuluję wakacji! niech wszystko będzie z tobą w porządku.

Dzisiaj, w Twoje 55 urodziny, życzymy Ci wielu dobrych rzeczy. Przede wszystkim oczywiście zdrowie, szczęście i miłość. I dopiero wtedy siła na nowe osiągnięcia, nowe znajomości, nowe doznania, nowe emocje. Żyj, bo życie jest dane samo!

Szczerze gratuluję ci 55. urodzin i życzę tych cudownych wakacji. Chcę przyjmować dary losu z wdzięcznością i uśmiechem, rób bez obrazy i niegrzecznych słów, oświetlaj życie bliscy z miłością i troską, aktywnie i pewnie kontynuują swoją szczęśliwą i dobrą ścieżkę.

Niedawno, zaledwie pięć lat temu, obchodziliśmy Twoje pięćdziesiąte urodziny. A teraz minęło kolejne pięć lat. Przez lata nie tylko się nie zmieniłeś, ale stałeś się lepszy.Stałeś się piękniejszy, odważniejszy, bardziej energiczny, atrakcyjniejszy. Stałeś się bogatszy. Bogatszy o lata io mądrość Gratuluję ci jubileuszu i chcę ci powiedzieć, że przeżyłeś o wiele więcej takich pięcioletnich planów. Co uczyniłoby cię bogatszym!

Gratuluję rocznicy i szczęśliwych 55 lat, szczerze życzę życzliwości duszy i wrażliwości, przyjaznej rodziny i szacunku, szczęśliwych wakacji i radosnych dni, doskonałego sukcesu i dobrego zdrowia, powodzenia i blasku kocham drogich ludzi.

Chcę życzyć mojemu drogiemu koledze wszystkiego najlepszego z okazji 55. urodzin! To dla Was wyjątkowy dzień, bo to prawdziwy Jubileusz. Nie myśl jednak, że po tym życiu nie będzie już tak ciekawe i pełne wrażeń. W rzeczywistości wszystko będzie jeszcze lepsze niż myślisz. Przed Tobą jeszcze tyle ciekawych lat życia, które zostaną zapamiętane przez wspaniałe wydarzenia, wesołe spotkania i nowe znajomości. Wciąż masz tyle energii w rezerwie, że możesz nawet nie martwić się o przyszłe życie. Chcę powiedzieć, że jesteś cudowną osobą, która ma tyle doświadczenia i mądrości, że nigdy nie przestaję cię podziwiać. Wiesz, jak wspierać i pomagać, doceniamy Cię i kochamy za wszystko, co dla nas robisz. Wesołych Świąt!

Pięćdziesiąt pięć lat to poważna data. Ale ile magii i tajemnic trzyma w sobie. W końcu można usiąść i oddać się wspaniałym wspomnieniom. Na szczęście przez te lata żyłeś tak, jak należy, a zgromadziło się wystarczająco dużo chwil, które rozgrzewają duszę.Ale niech się nie tylko rozgrzeją, bo przed nami jeszcze wiele wydarzeń, które sprawią radość i rozweselą.

Nasz drogi człowieku! Masz dzisiaj 55 lat, a ta ważna data wymaga specjalnego traktowania i specjalnych gratulacji. Czego zwyczajowo życzyć sobie w takich przypadkach? Zdrowie, szczęście i miłość. Ale życzymy Ci, abyś zawsze trzymał ogień w swojej duszy i sercu, zawsze pamiętał o swoich przyjaciołach i współpracownikach, każdego ranka budząc się, by cieszyć się życiem i poczuć jego szalony rytm wszystkimi strunami swojej duszy! Niech masz 55 lat, ale kto powiedział, że na tym życie się kończy? Żyj do stu lat i pozostań młody. I te świąteczne linie brzmią teraz dla Ciebie.

Drogi bohaterze dnia! Wszyscy wiedzą, że jesteś wspaniałą osobą, dobrym przyjacielem i wiernym człowiekiem rodzinnym! W przeciwnym razie, jak miałbyś tylu gości? Życzę, abyś pozostał taki sam, jak Twoi krewni i bliscy, przyjaciele i współpracownicy Cię kochają! Niech radosne wydarzenia i nowe wrażenia zdobią Twoje życie, niech starczy sił na wszystko, co zaplanowałeś, niech w Twoim życiu nie będzie miejsca na przygnębienie i smutek! Życzymy jasnych wakacji, wszystkiego najlepszego!

Chcę pogratulować wspaniałemu i miłemu człowiekowi z okazji jego 55. urodzin. Życzę rodzinie pomyślności i zrozumienia, wiary w siebie i własne siły, dobrego zdrowia i wigoru, szacunku i powodzenia, domowego komfortu i ciepła.

55 lat! Rocznica! A teraz prawie na emeryturze! A każde urodziny spotykają się ze smutkiem… Wszystko to jest nonsensem.Wszystko zaczyna się od 55! Zobacz, jaki masz wspaniałego wnuka, któremu możesz dać swoje ciepło i swoją miłość! I jak kochają cię twoje dzieci i sąsiedzi! W wieku 55 lat życzę ci wystarczająco dużo czasu, aby poświęcić wszystkim choć trochę uwagi, w tym mnie, w przeciwnym razie będę obrażony! Wesołych świąt dla Ciebie, nasza ukochana!

Oryginalne życzenia urodzinowe w wieku 55 lat dla mężczyzny, przyjaciela, kolegi, taty, teścia, teścia, ojca chrzestnego, wujka, brata własnymi słowami

Najpiękniejsze
życzenia urodzinowe dla 55-latka, przyjaciela, kolegi, taty, teścia, teścia, ojca chrzestnego, wujka, brata, z całego serca

Proszę przyjąć moje najszczersze gratulacje w swoje urodziny! Niech Twój los hojnie ułoży Ci drogę ręcznikami dobroci i miłości, niech radość, jak wiosenne słońce, świeci na każdym Niech spełnią się wszystkie Twoje kreatywne pomysły, a Twój każdy dzień będzie oświetlany uczuciem miłości i zrozumienia, a zdrowie i dobry nastrój będą kluczem do Twojej udanej i owocnej pracy.

Wszystkiego najlepszego dla mężczyzny w sile wieku! Jesteś teraz jak stary koniak. A w przyszłości życzę wytrwałości: wytrzymania ataków szczęścia i przepływów miłości, przeciwstawienia się naporowi pieniędzy i lawinie szczęśliwych wypadków. Szczęśliwej rocznicy!

W twoje 55. urodziny życzymy ci zdrowia jak astronauta, pieniędzy jak Bill Gates, nowej wiedzy jak Anatolij Wasserman i siły jak Herkules.W końcu jest to najbardziej odpowiedni wiek, aby mężczyzna stał się doskonały pod każdym względem, prawdziwy superbohater, z którego dzieci i wnuki będą dumne. Niech spełnią się wszystkie Twoje plany, niech się spełnią najbardziej fantastyczne pomysły. Nowe żywe wrażenia i nieoczekiwane prezenty od losu. Szczęśliwej rocznicy!

Z niecierpliwością czekaliśmy na te wakacje i starannie się do nich przygotowaliśmy. Przede wszystkim chciałem wiedzieć, co oznacza ta liczba – 55, która pojawiła się w kalendarzu twojego życia. Znajomość numerologii pomogła nam odkryć niektóre tajemnice rocznicowej daty. Liczba sześć wskazuje, że sama Wenus patronuje osobie, jest uroczy, atrakcyjny, ulubieniec każdej firmy. Pyaterochka jest znakiem, że teraz musisz żyć na „planecie szczęścia” rządzonej przez Jowisza, ponieważ osiągnąłeś wszystko, czego chciałeś: szacunek w społeczeństwie; zrozumienie w gronie bliskich osób; sukces, o którym inni mogą tylko pomarzyć! A jeśli tak, to możemy tylko powiedzieć: „Bądź więc szczęśliwy!”. Szczęśliwej rocznicy!

Twoja rocznica nadeszła, bądź odważny, zdecydowany, odważny. Bądź kapitanem swojego przeznaczenia, mocno trzymaj ster w dłoniach. I niech wesoła fala stanie się wiernym pomocnikiem i przyjacielem w Twojej odważnej podróży. A nawet sztormowe wiatry nie zepchną Twojego majestatycznego statku z kursu!

Wszystkiego najlepszego dla wspaniałego mężczyzny.Z całego serca życzę powodzenia i silnej siły, niezaprzeczalnego szczęścia i jasnej miłości, głośnych zwycięstw i pomyślności życiowej, odważnych czynów i doskonałego zdrowia

Nasza droga, (imię patronimiczne)! W te cudowne wakacje gratulujemy ci rocznicy i życzymy, abyś pozostał tą samą wspaniałą osobą, jaką znamy! Bądź zdrowy i wesoły. Niech kłopoty życia nie dotykają twojego domu. Życzymy pomyślności i pomyślności!

Masz dzisiaj 55 lat. Piękna randka, prawda? Dla każdego, kto kiedykolwiek coś studiował, piątka kojarzy się ze znakiem „doskonały”. Dlatego dziś pięć wspaniałych życzeń: doskonałego nastroju, doskonałego zdrowia, doskonałej pensji, doskonałego sukcesu i doskonałego wyglądu. Jeśli o czymś zapomniałem, to życzę spełnienia 55 życzeń, które musisz złożyć w dzisiejszą rocznicę i na pewno się spełnią!

Dzisiaj, w ten piękny i jasny dzień, w dniu twoich 55. urodzin, chcę życzyć najważniejszego – zdrowia! Niech niepowodzenia i przeżyte straty nie odbiją się w Twojej duszy, niech ogrody zawsze rozkwitają w Twoim sercu, a ptaki śpiewają! Życzę niesamowitego szczęścia, szczerych uśmiechów i oczywiście wielkiego szczęścia! Niech od czasu do czasu oderwie Cię od codziennego zgiełku miasta! Niech kłopoty i tęsknota nigdy więcej nie pojawią się na twoim progu! Życzę oceanu miłości i radości! Życzę, aby złe języki nigdy więcej nie przeszkadzały ci, aby stały się nieme, a zazdrość przerodziła się w lato, aby już nigdy więcej nikomu nie skrzywdziła! Wesołych świąt, szczęśliwej rocznicy!

Szczęśliwej rocznicy życzę bezgranicznej miłości, harmonii! Niech szczęście towarzyszy Ci we wszystkich przedsięwzięciach, z uśmiechem przyjrzyj się wszystkim niespodziankom, jakie życie przedstawia. Bądź przykładem dla swoich dzieci i pozwól, aby każdy nowy dzień Cię zadowolił.W taki jubileusz życzyłbym sobie, aby wszystko było na tej samej A, i pracowało i odpoczywało!młodo i równie lekkomyślnie zaangażować się w swoje ulubione hobby! Uprawiaj sport, bo wiadomo: zdrowy umysł w zdrowym ciele i nie zapomnij zwrócić uwagi na swoich bliskich!

Twoja intuicja i urok sprawiają, że jesteś wyjątkowy. Masz wiele innych wspaniałych cech. Zajmij się tym wszystkim. Zawsze pozostań tą samą szczerą osobą! Niech okoliczności życiowe rozwijają się w taki sposób, aby ta lista była tylko uzupełniana.

Podczas cudownego święta rocznicy sens i istota życia są jaśniejsze. Jak udało ci się przejść długą i chwalebną ścieżkę bez starzenia się? Przyjmij nasze gratulacje! Niech młodzieńczy upał zagotuje się we krwi, niech pojawią się nowe osiągnięcia! Zdrowie, radość, miłość!

Gratulacje, uczeń. Dzisiaj masz w życiu dwie solidne piątki. W tym życiu osiągnąłeś wszystko, czego chciałeś, o czym marzyłeś, a nawet więcej. Chcę, abyście nadal żyli doskonale, a inni biorą z was przykład. Musisz się wiele nauczyć! Wesołych świąt, moja droga!

Mężczyzna, 55 lat jest już solidny. Mówią, że w wieku 55 lat trzeba być dorosłym, mądrym i odpowiedzialnym! Więc bądź taki – ale nigdy nie waż się zestarzeć! W końcu prawdziwy wiek to tyle, ile czujesz.Obyś zawsze miał 18 lat w swojej duszy, aby pragnienie przygody nie zniknęło! Najważniejsze jest, aby zawsze pozostać młodym, czuć się kochanym, zdrowym i silnym. Szczerze życzę ci wielkiego szczęścia, przyjacielu. Szczęśliwej rocznicy!

Dzisiaj jest cudowny dzień – twoje 55 urodziny. To święto nie tylko dla Ciebie, ale także dla Twojej rodziny, dla Twoich znajomych, bo każdy chce dzielić się z Tobą radością z obchodów rocznicy. Wszyscy chcą ci pogratulować i powiedzieć wiele miłych słów, łącznie ze mną. Przede wszystkim, bez względu na to, jak banalne, życzę ci najważniejszego – zdrowia. Będzie zdrowie – będzie siła, będzie siła – będzie dobrobyt materialny, a wraz z nim doskonałe możliwości i doskonały nastrój. Życzę Ci również spokoju i silnych nerwów, aby drobiazgi w życiu i problemy domowe Cię nie niepokoiły. Niech życie będzie ciekawe, jasne i bardzo długie. Szczęśliwej rocznicy!

Moje szczere gratulacje! 55 to solidna data. Za nim jest bogate doświadczenie: błędy i zwycięstwa, radości i smutki, marzenia i rozczarowania. Przed nami jeszcze wiele szczęśliwych lat. Fajnie, że jesteś z nami. A w ten cudowny dzień życzę Wam wszystkiego najlepszego! Niech słońce będzie za oknem, światło w duszy, jasne w głowie, a do domu przychodzą tylko dobre wieści. Życzę dobrego zdrowia, powodzenia w ulubionym biznesie i spokoju w rodzinie! I niech twoje stare marzenie w końcu się spełni. Nic dziwnego, że dzisiejszym symbolem są dwie piątki! Oznacza to, że wszystko będzie podwójnie idealne! Powodzenia i bądź szczęśliwy!

55 to piękny wiek, aksamitna pora życia. Nic dziwnego, że są to dwie piątki z rzędu – prawdopodobnie ktoś tam na górze dał tak wysoką ocenę za cudownie przeżyte lata.

Przez lata, kiedy cię znam, udało mi się dowiedzieć o tobie kilku rzeczy. Nie bój się, to tylko dobre rzeczy. Jesteś mądry, ponieważ tylko w ten sposób osiągnąłeś taki sukces; jesteś piękna, tyle uwagi ze strony kobiety; jesteś miły, nie można liczyć twoich przyjaciół. Co najważniejsze, jesteś naprawdę dobrą osobą. Szczęśliwej 55. rocznicy!

Nasz drogi szefie, cały zespół serdecznie i serdecznie gratuluje 55. dnia! życzy ciszy i spokoju w rodzinie, radości i dochodów w pracy, zabawy i pijaństwa na wakacjach! I niech to wszystko nie przeszkadza sobie nawzajem! Wesołych Świąt!

Życzymy rodzinie zrozumienia i dobrego samopoczucia, aby niezawodne wychowanie w osobie uroczej żony i zdrowych dzieci przyczyniło się do zawrotnego awansu na polu zawodowym.

Najlepsze życzenia urodzinowe od 55 lat dla mężczyzny, przyjaciela, kolegi, taty, teścia, teścia, ojca chrzestnego, wujka, brata własnymi słowami

Wszystkiego najlepszego dla męża, przyjaciela, kolegi, taty, teścia, teścia, ojca chrzestnego, wujka, brata, z całego serca

Drogi bohaterze dnia! Serdecznie gratuluję Ci 55. urodzin i życzę szczęścia i zdrowia. Życzę Ci pogodnego życia pełnego ciekawych wydarzeń. Spotykaj się każdego dnia z radością i niespodzianką jak w dzieciństwie, ciesz się każdą chwilą.W końcu życie jest piękne i pozwól mu rozkoszować się przyjemnymi wydarzeniami i pozytywnymi emocjami. Życzę morza pozytywnych emocji, dobrego zdrowia, pogody ducha i pewności siebie. I oczywiście ogromną rolę w życiu każdego mężczyzny odgrywa praca, rodzina i przyjaciele. Życzę sukcesów zawodowych, rozwoju kariery, prawdziwej męskiej przyjaźni i rodzinnego ciepła.

W numerologii liczba pięć kojarzy się z nieprzewidywalnością i szczęściem! Los dał dziś naszemu bohaterowi dnia dwie piątki naraz. Co to znaczy? Oczywiście w późniejszym życiu czeka go wiele nieprzewidywalnych szczęśliwych i radosnych wydarzeń. Wypijmy więc naszego bohatera dnia i jego nieoczekiwane szczęście!

55 – świetna randka, dwie piątki – a życie jest „doskonałe”! Więc zrobiłeś to – w twoim życiu wszystko jest w porządku, nawet ty nie wiesz, czego sobie życzyć. Dlatego życzymy Ci tego, czego potrzebuje każdy człowiek – zdrowia duchowego i fizycznego, aby ciało służyło długo i nie zawodziło, aby pamięć była poprawna, a umysł bystry. A także życzymy Tobie, nasz drogi Maxim, ludzkiego ciepła i wsparcia bliskich. Życzymy wszystkiego innego w wierszach na rocznicę!

Człowiek… Ile siły i odwagi w tym słowie. Dlatego chcemy życzyć wam, jako jasnemu przedstawicielowi tej płci, wytrwałości, hartowania, siły woli i cierpliwości. Niech wszystko, czego się podejmujesz, zostanie przez Ciebie doprowadzone do końca i ostatecznie uwieńczone sukcesem. Spokój w Twoim domu, rodzinie i sercu.

Pięćdziesiąt pięć lat to wspaniały wiek! Kto nie wierzy, może spojrzeć na naszego dzisiejszego bohatera dnia. Silny do bycia, harmonia i siła, młody blask oczu, czarujący uśmiech! Ile jeszcze kobiecych serc zostanie złamanych, ile zwycięstw w życiu zostanie odniesionych, ile nowych spotkań i odkryć jest przeznaczonych! Życzę Ci długiej, długiej młodości duszy i ciała! Energia, aktywność, pewność siebie. I nie zapominaj, że wszystkie zwycięstwa i osiągnięcia mają sens tylko wtedy, gdy jest ktoś, komu można je poświęcić. A są one możliwe tylko przy wsparciu najbliższych – a to, uwierz mi, jest najcenniejszą rzeczą na tym świecie! Nie daj Boże, żebyś nigdy tego nie zgubił!

Niech ta rocznica wyznaczy nowy kamień milowy w życiu, da początek nowym początkom, odkryciom i triumfalnym zwycięstwom. Niech wszystkie najśmielsze i najbardziej niesamowite plany zostaną zrealizowane łatwo i naturalnie, a Szczęście niech będzie gwiazdą przewodnią przez wiele nadchodzących lat. Zawsze bądź naszą dumą, nienagannym standardem siły i męskości, niezwyciężonym i niedoścignionym liderem!

Jak często życie daje nam drobne prezenty: promień słońca w dłoni, aromat ulubionej kawy o poranku, zapomniane zdjęcie, które wypadło z książki.. Te codzienne cuda dają nam ciepło i napełniają radością nasze serca. Niech życie zawsze rozpieszcza Cię miłymi niespodziankami i niech zawsze znajdzie się w nim miejsce na cud.

Spieszamy z gratulacjami z okazji rocznicy i życzymy szczęśliwego uśmiechu na twarzy. Niech krewni zawsze dbają i wspierają w trudnych chwilach, a przyjaciele niech będą wiarygodni.

Wszystkiego najlepszego dla silnego, silnego, wspaniałego i wspaniałego mężczyzny. W wieku 55 lat niech będzie w życiu dużo szczęścia i szczęścia. Życzę dobrego zdrowia i odważnych pomysłów, optymistycznego nastroju i szczerego szacunku, dużego sukcesu i szczęścia rodzinnego.

Masz zasłużoną reputację odpowiedzialnego, kompetentnego lidera i doświadczonego organizatora produkcji. Wysokie zaangażowanie, wytrwałość i ciągłe poszukiwanie skutecznych sposobów rozwiązania postawionych zadań pomagają w wieloaspektowych działaniach mających na celu rozwój naszej wspólnej sprawy!

Szczęśliwej rocznicy, bądź odważny, uczciwy, silny, uważny, gotowy do słuchania i pomocy, zdolny do wsparcia, prawdziwy Mężczyzna. Życzymy Ci osiągnięcia zaplanowanych wyżyn kariery.

Wszystkiego najlepszego, drogi człowieku! W twoim naczyniu zwanym „życiem” było wszystko: zarówno smutki, jak i radości.Oby na tym statku nie było miejsca na negatywność w waszej 55. rocznicy! Możesz być słusznie dumny, że wszystkie złe rzeczy, które się wydarzyły, cię nie złamały, ale wszystkie dobre rzeczy nadal będą! Co najważniejsze, wiedz, że Twoja rodzina i przyjaciele są zawsze z Tobą! I bez względu na to, co jest napisane w paszporcie: zawsze bądź młody, zdrowy, wesoły i szczęśliwy!

Przekroczyłeś 55 lat. Rozejrzyj się: ile dobrych rzeczy zrobiłeś! Masz za co podziękować, co oznacza, że ​​życie nie zostało Ci dane na próżno! Nie waż się być smutnym, ponieważ wiek jest postacią warunkową, twój wewnętrzny świat jest ważniejszy! Więc niech twoja dusza nigdy się nie zestarzeje! Życzymy ogromnego zapasu zdrowia, szczęścia, miłości i wielu radosnych chwil! Obyś miał wszystko, na co zasługujesz!

Mój drogi i niezastąpiony, najlepszy człowiek na świecie, najmilszy, najsilniejszy, najbardziej hojny i najbardziej ukochany! Życzę Ci wszystkiego najlepszego i życzę, aby każdy Twój dzień zaczynał się i kończył z uśmiechem, radość nieustannie pachnie w Twoim sercu! Niech wasze ciało i dusza nie starzeją się, ale z roku na rok stają się młodsze ku radości wszystkich, którzy Was kochają! Życzę: ciała – radości, duszy – spokoju, głowy – mądrości, rąk – umiejętności! A wy wszyscy razem – szczęście i miłość!

Wszystkiego najlepszego z okazji 55 urodzin, drogi liderze! Serdecznie gratuluję, niech wszystko będzie dobrze, będzie dużo zdrowia, dużo dobrego nastroju i nieprzewidzianych dochodów.Niech Twoja praca przyniesie Ci przyjemność, a odpoczynek radość! Wszystkiego najlepszego!

Nasz ulubiony urodzinowy chłopczyk, gratulacje z okazji twoich 55 urodzin! Niech twoje życie zawsze będzie pełne wydarzeń, które wyglądają jak cud. Gratulujemy najlepszych wakacji w roku, życzymy zdrowia i wszystkiego najlepszego! Najlepsze dla ciebie. Niech życie hojnie da Ci niezapomniane prezenty!

Gratuluję odważnemu i odważnemu człowiekowi z okazji jego rocznicy. Życzę Ci wielkich zwycięstw i dobrego zdrowia, wielkich czynów i radości duszy, osobistego pomyślności i pomyślności, wielkiego szczęścia, powodzenia i powszechnego szacunku

Drogie Urodziny, w Waszą rocznicę życzę Wam tylko dobrego zdrowia. Wszystko inne, jak wiecie, jest nabywane, ale zdrowia nie można kupić. Dlatego życzę długiego życia, które będzie wypełnione ciekawymi i zabawnymi wydarzeniami i zajęciami. Niech w twoim życiu będzie dużo radości, a smutek ominie. Jesteś dla mnie wzorem do naśladowania, ponieważ jesteś bardzo mądrą i inteligentną osobą, która ma za plecami ogromną wiedzę i doświadczenie. W kolejnych latach swojego życia na pewno nie popełnisz błędów i pochopnych czynów, ponieważ w ciągu pięćdziesięciu pięciu lat wiele się nauczyłeś i zrozumiałeś dla siebie. Życzę ci szczęścia, drogi chłopcze z okazji urodzin! Wesołych Świąt!

55 to piękny wiek, aksamitna pora życia. Nie bez powodu są to dwie piątki pod rząd – pewnie ktoś tam na górze postawił tak wysoką ocenę za cudownie przeżyte lata.Wszystkie główne trudności i perypetie życia mamy już za sobą, akcenty postawione, priorytety ustalone, oceny – dwie piątki! To wspaniały wiek, ma mądrość, piękno i siłę, a przed nami tylko najlepsze. 55 to jeszcze nie wiek, to szczyt życia, szczyt, z którego jak na dłoni widać wszystko, co przeżyło się, przeżyło, i tę piękną rzecz, do której należy dążyć. Życzymy więc zdrowia na długie lata, aby wszystko, co pożądane i zaplanowane, spełniło się!