Wszystkiego najlepszego 55 lat

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Zrobiliśmy wybór szczerych gratulacji z okazji twoich 55. urodzin w prozie, z głębi serca, abyś mógł wyrazić swoje uczucia w najlepszy możliwy sposób.

Drogi i szanowany urodzinowy chłopcze, chcę Ci pogratulować tak wspaniałego święta jak Rocznica. Masz pięćdziesiąt pięć lat, choć wydaje mi się, że w duszy masz jeszcze dwadzieścia lat. Ale według danych zewnętrznych nie pociągasz też pięćdziesięcioletniego mężczyzny. Życzę, abyście zawsze pozostawali w tym samym doskonałym nastroju, w dobrym humorze. Niech wszystkie twoje sprawy idą w góry, a osiągnięcia pomnażają się tylko w ilości. Doceniamy i szanujemy Cię za wszystko, co robisz. Jesteś bardzo uważną osobą, która znajdzie czas dla każdego ze swoich przyjaciół, dla swojej rodziny i dla bliskich. To przyjemność komunikować się z osobą taką jak Ty. Jeszcze raz gratuluję wakacji! niech wszystko będzie z tobą w porządku.

55 to ważna data i z radością informujemy, że w tym dniu dostajesz dwie piątki od wszystkich wokół ciebie i ogólnie od życia za sukces w pracy i tworzeniu rodziny. Mimo podeszłego wieku zachowałeś swoją atrakcyjność i młodość, co jest dla mężczyzny wielkim osiągnięciem. Życzymy Ci dalszego osiągania celów, realizacji planów i prowadzenia aktywnego trybu życia.Gratulacje!

Dzisiaj są urodziny mojej przyjaciółki, której tak naprawdę się bała. Cóż, widzisz, że nie wszystko jest takie straszne, mówiłem Ci, że te liczby istnieją tylko w paszporcie. Jesteś z nami tak młoda i aktywna, że ​​możesz dać przykład każdej dwudziestoletniej dziewczynce. Patrzę na ciebie i rozumiem, jak piękna jest kobieta w każdym wieku. Oczywiście wiesz jak i uwielbiasz dbać o siebie, ale natura obdarzyła Cię również wyjątkowymi cechami. Gratuluję i życzę wszystkiego, czego życzyłbyś sobie. Bądź zdrowy – to najważniejsza i niezbędna rzecz. Wszystko inne, co jeszcze masz czas na zrobienie, kupienie lub zarobienie, ale ze zdrowiem musisz uważać. Musisz spędzić dzisiejszy dzień tak, abyś go zapamiętał na długo.

Szczęśliwych imienin, 55. urodziny! Życzymy rozkoszy, uśmiechów, dobrego nastroju. Niech wszystko w życiu potoczy się tak, jak powinno. Kolorowe wrażenia, chęć doskonalenia i ulepszania siebie i otoczenia. Życzymy Ci życia bez potrzeby, wielu możliwości i słońca w Twojej duszy!

Pięćdziesiąt pięć lat to wiek, który nie powinien cię przerażać, mimo że brzmi trochę onieśmielająco. W rzeczywistości to tylko nowa strona życia, nowy etap, który będzie o wiele ciekawszy i bardziej urozmaicony niż w latach poprzednich. Będziesz miał więcej wolnego czasu, który będziesz mógł poświęcić dla siebie, swojego zdrowia, samorozwoju.Gratuluję tak wspaniałych wakacji! Masz dziś rocznicę, więc powinieneś ją obchodzić z godnością, aby później móc wspominać z uśmiechem. I nie denerwuj się tą datą pięćdziesięciu pięciu lat. Jesteś taka młoda, zdrowa, piękna i aktywna. Wszystkie myśli powinny być skierowane ku przyszłości, ponieważ wciąż czeka na Ciebie wiele ciekawych rzeczy. Wesołych Świąt!

55 to świetny wiek dla każdego mężczyzny! Możesz liczyć zwycięstwa i osiągnięcia, planując nowe! Z dumą oceń to, co udało się osiągnąć i planuj zdobywanie nowych szczytów! Wypijmy uosobienie siły, męskości, pewności siebie i odporności!

Gratuluję ci 55. urodzin i z całego serca życzę wielkiego i trwałego szczęścia, szczerej i prawdziwej miłości, niewątpliwego i stałego powodzenia, energicznego i nieugaszonego optymizmu, przyjaznej i wesołej rodziny , cudowne i radosne wakacje .

Moja droga, serdecznie gratuluję Ci urodzin! Chcę, żebyś wiedziała, że ​​jestem dumna, że ​​taka piękna kobieta daje mi swoje dni i noce. Jesteś piękna, doskonała nie tylko ciałem, ale i duszą. I nigdy nie przestaję radować się swoim szczęściem. Życzę optymizmu, miłości do życia i życzliwości!

Masz dzisiaj tylko pięćdziesiąt pięć lat! Ale mimo młodego wieku masz bogate doświadczenie życiowe, mądrość i roztropność. Skorzystaj z tych korzyści, dalej zachwycaj nas swoim pięknem i optymizmem. Gratulacje z okazji rocznicy!

55 to ważna data i z radością informujemy, że w tym dniu dostajesz dwie piątki od wszystkich wokół siebie i ogólnie od życia za sukces w pracy i tworzeniu rodziny. Mimo podeszłego wieku zachowałeś swoją atrakcyjność i młodość, co jest dla mężczyzny wielkim osiągnięciem. Życzymy Ci dalszego osiągania celów, realizacji planów i prowadzenia aktywnego trybu życia. Gratulacje!

Och, te lata! Wkradła się rocznica, przerażająca liczbą 55 lat. Ale dla prawdziwej kobiety to dopiero początek. 55 lat oznacza, że ​​jest więcej doświadczenia, a młoda wiosna ćwierka w duszy. Nadszedł czas, aby spojrzeć wstecz i zdać sobie sprawę, że przed nami wiele przygód. 55 lat to czas, kiedy kobieta może poświęcić się duchowym zachciankom, ucieleśnieniu jej najcenniejszych pragnień. Niech dwa skrzydła ukochanych marzeń pomogą Ci szybować przez przestrzenie życia przez długi czas i łatwo!

Szczęśliwej rocznicy! Życzymy, aby dwie piątki wprawiły Cię w doskonały nastrój, aby wszystko potoczyło się idealnie. Niech zdrowie nigdy nie zawiedzie, otwarci ludzie będą w pobliżu, a wrażenia z każdego dnia będą jasne i niezapomniane!

Szczęśliwej rocznicy, cudowna kobieto. Życzę Ci blasku piękna i szyku, nieugaszonej młodości duszy i doskonałego samopoczucia. Niech w życiu wszystko będzie w porządku, niech przynajmniej każdy dzień będzie wesoły, radosny i niesamowity w wieku 55 lat.

To tylko dwie liczby pięć i pięć. Ale ile one znaczą i jak sprawy wyglądają inaczej. Tak po prostu je przesyłasz…Zsumuj je – będzie tylko dziesięć A dzieciństwo znów jest widziane … Nadal nie można zważyć wszystkiego w życiu. Ale cały świat chce się przytulić. Pomnóż je – będzie dwadzieścia pięć Choroby są wciąż nieznane. Gotowy, by przytulić przyjaciół I chcesz żyć i być użytecznym. Dwie liczby obok piątki i piątki Umiesz ważyć i kłócić się Nie chcesz wielu przytulać. Ale znasz życie i możesz budować i odbudowywać od nowa.

55 to piękna randka. Od dzieciństwa piątki kojarzą się z czymś dobrym. W szkole dają nam pięć i to jest najwyższy wynik. W instytucie dają nam pięć i to jest test. A potem dostajemy pracę i układamy sobie życie, a już życie daje nam najwyższy wynik – pięć.

Chcę wznieść kieliszek, aby uczcić 55 lat. Rocznica, niech twoje oczy zawsze błyszczą, nawet jeśli na najciemniejszej drodze jest światło, aby był cel i abyś go osiągnął. W końcu taka randka to szczęście, więc niech twoje życie trwa tak długo, jak żyjesz.Na sam dół!

Drogi bohaterze dnia! Wszyscy wiedzą, że jesteś wspaniałą osobą, dobrym przyjacielem i wiernym człowiekiem rodzinnym! W przeciwnym razie, jak miałbyś tylu gości? Życzę, abyś pozostał taki sam, jak Twoi krewni i bliscy, przyjaciele i współpracownicy Cię kochają! Niech radosne wydarzenia i nowe wrażenia zdobią Twoje życie, niech starczy sił na wszystko, co zaplanowałeś, niech w Twoim życiu nie będzie miejsca na przygnębienie i smutek! Życzymy jasnych wakacji, wszystkiego najlepszego!

Nasza kochana urodzinowa dziewczyno, chcemy Ci pogratulować i powiedzieć, że pięćdziesiąt pięć lat to absolutnie nie wiek dla tak młodej i energicznej kobiety jak ty. Nieustannie inspirujesz mnie i wszystkich Twoich znajomych, uczysz cieszyć się życiem, cieszyć się każdym dniem. Dziękuję, że jesteś w naszym życiu. Za każdym razem, gdy jestem smutny, pamiętam cię i życie wydaje się takie cudowne. Twój śmiech i uśmiech dodają pozytywnego ładunku, Twoje słowa inspirują i przygotowują do nowych wyczynów. Wiemy, że jesteś bardzo optymistyczną osobą, ale chcemy jeszcze raz powiedzieć, że jesteś jeszcze bardzo młoda, więc nie masz prawa się denerwować z powodu tak drobiazgu jak wiek. Weź się w garść, ponieważ przed tobą jeszcze wiele ciekawych rzeczy.

Kochanie! Tak, już piąty rok przybył i zmienił Twój wiek, ale wcale nie poruszył Twojej urody i dodał tylko trochę uroku. Nie smuć się i nie smuć się, bo przed tobą jeszcze długie i szczęśliwe życie.Postaram się go uzupełnić i sprawić, by było wygodniejsze, abyś miał tylko przyjemność!

Och, jaka piękna kobieta w kwiecie wieku! Niech ta młodość, lekkość i radość chodzą z Wami jeszcze przez wiele lat. Życzymy, aby życie grało w nowej tonacji, dekorowało się jasnymi kolorami i układało przed sobą czerwony dywan. Uśmiecha się do ciebie, radośnie

Własnymi słowami najpiękniejsze gratulacje z okazji 55. urodzin

Wszystkiego najlepszego z okazji 55. urodzin do łez

Dzisiaj Wam gratulujemy, Brzmi pięknie – 55! I życzymy Wam z głębi serca: Przechodźcie przez życie z uśmiechem, Bądź zawsze tak samo szczęśliwy, Opiekuńczy, delikatne i słodkie, Niech zdrowie Będzie super! Żyj zawsze w przyzwoitej obfitości!

Z całego serca gratulujemy Ci nadejścia symetrycznego wieku! Bardzo mnie cieszy fakt, że absolutnie się nimi nie chwalisz, a wręcz przeciwnie – zawsze wyglądasz asymetrycznie. Bez względu na to, jak na to patrzysz, jesteś inny. I to jest właśnie Twoja atrakcja, która niezmiennie przyciąga uwagę nie tylko zainteresowanych mężczyzn, ale także rozumiejących kobiet.

Gratulujemy Ci 55. urodzin. Najważniejsze nie jest wiek (chociaż 55 to nie wiek), ale stan umysłu! Więc szczęście dla ciebie! Z serca!

Gratulacje dla kwitnącej kobiety z okazji jej 55. urodzin! Życzę Ci świeżości w widokach, swobody poruszania się, zdrowia na ciele i duszy. Bądź wzorcem piękna, piękna, mądra, delikatna, ukochana i potrzebna. Niech wszystkie Twoje życzenia spełnią się tak szybko, jak to możliwe i będą miały niesamowite perspektywy na przyszłość!

Dziś obchodzimy rocznicę jednego z najbardziej aktywnych, energicznych i wesołych ludzi na świecie. Mój drogi przyjacielu, gratuluję ci tego dnia! Jestem pewien, że dzisiaj będzie wielkie święto, ale wcześniej chciałbym powiedzieć kilka słów. Jestem dumna, że ​​mam takiego przyjaciela, takiego towarzysza, który przyjdzie do mnie o każdej porze dnia i nocy, jeśli będę potrzebował pomocy lub wsparcia.Jesteśmy przyjaciółmi od tak dawna, ale za każdym razem coraz bardziej rozumiem, jakie mam szczęście z przyjacielem. Dziś skończyłaś pięćdziesiąt pięć lat, ale to dopiero początek nowego etapu w twoim życiu, który będzie jeszcze ciekawszy i bardziej urozmaicony. Wesołych świąt, drogi przyjacielu! Wiesz, że jestem zawsze tam i zawsze pomogę, jeśli będziesz potrzebować pomocy.

Drogi przyjacielu! Masz dzisiaj 55. Chciałbym, żeby w twojej szafie wisiało 55 futer, 55 przystojnych mężczyzn śpiewało żarliwe piosenki pod oknem, a 55 róż nie mieściło się w twoich rękach. Szczęśliwej rocznicy, moja piękna!

Dziewczyna! Tak, ty i ja nie jesteśmy już tak młodzi jak wcześniej, a dziś siedzimy przy stole świętując twoje 55 lat. Ale przyjacielu, głęboko się mylisz, jeśli myślisz, że najlepsze lata są za tobą. Najlepsze lata przed nami! Uśmiechnij się i radośnie zaakceptuj swój szlachetny kobiecy wiek!

Z wielką przyjemnością gratuluję Ci 55. urodzin! To wielki wiek – piękno nie wyblakło, jest siła, szacunek zasłużony i cały ładunek doświadczeń życiowych. Życzę Wam wiosennego rozkwitu, letniego ciepła, jesiennej burzy kolorów i zimowej bajki. Niech nigdy w rodzinie ani w duszy nigdy nie będzie złej pogody, a te dwie piątki, niczym para łabędzi, przeniosą Cię przez niebo życia do szczęścia i dobrobytu.

Dzisiaj poświęcony jest naszemu wspaniałemu bohaterowi dnia, który ma już pięćdziesiąt pięć lat. Chcę zauważyć, że nie tylko wyglądasz młodziej niż na swoje lata, ale jesteś także bardzo młodą osobą w sercu.Ale to naprawdę powód do radości, ponieważ tak młody wygląd w wieku pięćdziesięciu pięciu lat jest prawdziwym szczęściem. Najważniejsze jest to, że przez lata udało Ci się osiągnąć wszystkie swoje cele, więc teraz pozostaje tylko odpocząć i cieszyć się zarobionymi i zbudowanymi korzyściami. Chcę życzyć Ci pełnego relaksu dzisiaj podczas tych wspaniałych wakacji, a także wielu dobrych życzeń. Postaraj się poczuć częścią każdej osoby, która przekaże Ci życzenia. Naprawdę wkładamy duszę w każde gratulacje. Wesołych świąt, nasz drogi bohater dnia!

Wspaniała kobieta, gratulacje z okazji twoich 55 urodzin! Życzymy podziwu oczu fanów, radości w duszy i sercu. Zdrowie, miłość, uroda, uzasadnione nadzieje, wysokie osiągnięcia i dobrobyt rodziny. Niech wszystko potoczy się dokładnie tak, jak chciałeś i przyniesie niezatartą przyjemność!

Dzisiaj obchodzimy rocznicę najpiękniejszej kobiety! I gratuluję ci tego wspaniałego święta – w twoje pięćdziesiąte urodziny! Zadziwiasz swoim magicznym pięknem, inteligencją, mądrością! Kiedy patrzę w twoje oczy, wydaje mi się, że tonę w wirze! Życzę, abyś zawsze była tak piękna, miła i młoda!

Z całego serca gratuluję Ci 55. urodzin, rocznicy radości duszy i szczęścia dla serca. Liczba 5 jest numerologicznym symbolem postępu i dobrobytu, a w rocznicę są dwie takie liczby. Dlatego życzę Ci niestrudzenie rozkwitać i wypełniać swoje życie wielkimi zwycięstwami, zawsze podążać ścieżką postępu i nigdy nie pozostawać w cieniu

To 55. Niech zdrowie będzie silne, życie interesujące, zamożne, aktywne, niezawodne w rodzinie, duże, przyjazne. Niech dusza nie zmęczy się marzeniami i radością, serce – kochać, usta – uśmiechać się. Szczęśliwe i długie dni, oddani przyjaciele i dużo pozytywów. Szczęśliwej rocznicy!

Przez lata, kiedy cię znam, udało mi się dowiedzieć o tobie kilku rzeczy. Nie bój się, to tylko dobre rzeczy. Jesteś mądry, ponieważ tylko w ten sposób osiągnąłeś taki sukces; jesteś piękna, tyle uwagi ze strony kobiety; jesteś miły, nie można liczyć twoich przyjaciół. Co najważniejsze, jesteś naprawdę dobrą osobą. Szczęśliwej 55. rocznicy!

Cieszymy się, że możemy Ci pogratulować tak wspaniałej daty. Po południu, kiedy naprawdę można powiedzieć, że ciężko pracowałeś i masz co świętować. Życzymy dobrego zdrowia, dużych i słodkich owoców pracy. Życzymy również nowego marzenia i oczywiście jego spełnienia.

Przede wszystkim chcę powiedzieć, że rocznica jest doskonałą okazją do zebrania wszystkich swoich krewnych i przyjaciół. Oto jesteśmy dzisiaj i zebraliśmy się, aby pogratulować nam bardzo drogiej osobie.Serdecznie gratuluję, nasz drogi bohaterze dnia! Chcę Cię zawsze widzieć jako pogodną i uśmiechniętą osobę, która nie umie się smucić ani martwić. Chcę, abyś nadal zdobywał wszystkie wyżyny swojego zawodu, abyś osiągnął sukces we wszystkich sprawach, których się podejmujesz. Niech domownicy zachwycają Cię każdego dnia, niech wspierają Cię w każdej sytuacji. Chcę, żeby twój nastrój był zawsze na topie. Jesteś bardzo silną i odpowiedzialną osobą, a my możemy się od Ciebie wiele nauczyć. Gratuluję ci pięćdziesiątego piątego święta, niech wszystko będzie dokładnie takie, jak sobie życzysz. Wesołych Świąt!

Gratulujemy 55. urodzin. Miło jest wiedzieć, że w naszym biznesie są doświadczeni, kompetentni i naprawdę mądrzy ludzie. Życzę powodzenia tam, gdzie myślisz, że tego potrzebujesz. Niech spełnią się Twoje życzenia i nikt Cię nigdy nie zawiedzie. Nie w pracy, nie w życiu.

Chcę pogratulować wspaniałemu i miłemu człowiekowi z okazji jego 55. urodzin. Życzę rodzinie pomyślności i zrozumienia, wiary w siebie i własne siły, dobrego zdrowia i wigoru, szacunku i powodzenia, domowego komfortu i ciepła.

55 lat! A jak to wygląda! 5 i 5 – życie dało ci wspaniałe znaki. Dobry wiek! Wiek głębokiej dojrzałości, światowej mądrości. Życzę, aby wszystkie kolejne lata przeżyła Pani z doskonałymi ocenami. Żeby było o czym pamiętać, czego uczyć innych i czego życzyć sobie w przyszłości.Życzę zdrowia, szczęścia i sukcesów!

Pięćdziesiąt pięć to dla ciebie za mało, ponieważ jesteś tak energiczny, że czasami nawet ja męczę się szybciej niż ty, kiedy idziemy na zakupy. Mamusiu dziękuję za moje życie, za to co wiem i mogę zrobić. Za wszystko jestem Ci dozgonnie wdzięczny. A dziś warto odpocząć i bawić się tak, jak należy, aby nabrać sił i energii, bo przed Tobą kolejny ciekawy rok życia. A w przyszłym roku będziemy mieć jeszcze ciekawszą imprezę. Kocham Cię!

Najlepsze życzenia urodzinowe od 55 lat

Wszystkiego najlepszego z okazji 55 urodzin, z głębi serca

Dzisiaj jest jedno z najpiękniejszych i najjaśniejszych świąt – twoje urodziny! I to nie tylko urodziny, to twoje 55. urodziny! W twoje urodziny życzę ci szczerze zdrowia !Przejdź przez życie łatwo, bez zbędnych zmartwień i wyczerpujących problemów. Niech wszystkie zmartwienia będą tylko radością.

Drogi bohaterze dnia, dzisiaj kończysz 55 lat! Życzymy Ci najbardziej promiennych uśmiechów, które rozgrzeją serca bliskich i przyjaciół. Staraj się zawsze i we wszystkim być przykładem do naśladowania. Niech nic złego nie dotknie twego serca. Wspaniałe i żywe wrażenia z życia!

Czy nasza planeta może istnieć bez Słońca? Oczywiście nie. Więc moje życie bez Ciebie, droga kobieto, byłoby nudne i pozbawione radości. Dziękuję za ogrzanie wszystkich przyjaciół i rodziny promieniami życzliwości i ciepła.Wiesz, jak słuchać tych, którzy zwrócili się do Ciebie o pomoc – zawsze pomożesz dobrym uczynkiem i radą. Nie bez powodu ludzie tak bardzo się do ciebie ciągną, a dzieci kochają – nie tylko własne, ale także obce. Więc bądź zdrowy i szczęśliwy, żyj do stu lat i nie znaj smutku!

Szczęśliwej rocznicy! Na wiek kobiety potrzebna jest specjalna arytmetyka: dwie piątki sumują się do 10, a jeśli są pomnożone, to 25. Zawsze pozostań tak energiczny jak w wieku 10 lat i tak kwitnący jak w 25. Niech te 55. urodziny będą za ty w dniu rozpoczęcia nowej ery dobroci, harmonii, inspiracji i dobrobytu.

Wspaniała i słodka kobieto, gratuluję ci twoich 55 urodzin. Życzę, aby wszystkie egzaminy życia zostały zdane pewnie na solidną piątkę, aby echa młodości i dobrych wspomnień wciąż na nowo ożywiały serce i duszę. Niech krewni i przyjaciele otoczą Cię swoją opieką, niech Twoje ręce zawsze będą zajęte ulubioną pracą.

Jesteś najfajniejsza, kochana przez wszystkich, Najmilsza, niezastąpiona. Z Tobą dzisiaj zebraliśmy się, aby świętować, Twoja zasłużona – 55! W tych latach nie tylko żyłeś, Miłość i ciepło, dałeś opiekę. Zawsze rozświetlasz się swoim uśmiechem, I wyglądasz świetnie, w ogóle 22! Nie zapomnij pozostać tak, aby spełniło się wszystko, o czym marzysz! Tak bardzo cię kochamy, więc wiedz! Chociaż prawdopodobnie już to wiesz.

Droga mamusiu! Jesteś moim ulubionym, dobrym i cudownym.I bez względu na to, jak dzieci dorosną, zawsze będą dla Ciebie małe! A w tę rocznicę życzymy Wam, abyście zawsze pozostawali pogodni, pogodni i pełni sił! Pamiętaj, że każda mama jest potencjalną babcią! I potrzebujemy dobrej babci!

Gratulacje, kochanie, z okazji twoich 55 urodzin! To jest całe życie przeżyte, a warto być dumnym z tego, że przeżyłeś je tak długo i dobrze, stając się mamą i żoną, babcią, pozostając na zawsze przyjaciółką i tą wesołą słodką dziewczynką, którą kiedyś poznaliśmy bardzo długo temu. Wspaniale, że udało Ci się zachować młodzieńczy entuzjazm. Życzę zdrowia i radości.

Pięćdziesiąt pięć w zasadzie ma dwie piątki, co w numerologii oznacza zmienność życia, asymilację nowego sposobu życia. W tym wieku większość rozpoczyna duchowe poszukiwanie siebie, swojej drugiej jaźni. Ktoś odnajduje się w kreatywności, ktoś uprawia jogę i medytuje, a ktoś opiekuje się wnukami. Niezależnie od zainteresowań Twojego bohatera dnia, zawsze możesz znaleźć dla niego odpowiednie życzenie na naszej stronie internetowej z gratulacjami i życzeniami. Tutaj również znajdziesz wiersze pełne pasji, jeśli pogratulujesz swojej żonie lub ukochanej lub ukochanej z okazji rocznicy. Śmieszne pozdrowienia dla znajomych. Zarówno oryginalne, jak i wyrafinowane dla kapryśnych osobowości.

Co to jest 55? Tylko dwie piątki. Każdy z nich ma wiele dokonań i doświadczeń, a razem to radość, dobre uczynki, marzenia, przygody, bliscy i przyjaciele. Niech więc wszystkie kolejne lata mijają obok „5”.Zdrowie, szczęście, zabawa, ciepło i cud. Szczęśliwej rocznicy!

Dzisiaj zdałeś bardzo ważne egzaminy, uzyskując jednocześnie dwa piątki. Pierwsza dotyczy piękna duszy, a druga mądrości życiowej, więc masz wielu przyjaciół i wspaniałą rodzinę! Szczęśliwej rocznicy!

Z całego serca gratuluję najbardziej sympatycznej i wrażliwej kobiecie jej 55. urodzin! Niech wszystkie kwiaty dadzą ci swój zapach, niech każdy promień rozgrzeje twoje serce i niech każdy ptak zaśpiewa ci najzabawniejsze piosenki w te urodziny

Wszystkiego najlepszego, drogi urodzinowy chłopcze, wszystkiego najlepszego z okazji 55 urodzin! Miłość, jasne, niezapomniane spotkania, prawdziwi przyjaciele, świąteczny nastrój, spełnienie ukochanych pragnień i twórcze osiągnięcia! Niech każdy nowy dzień będzie pełen czułości i miłości, uśmiechu i kwiatów, a każda chwila da tylko szczęście i radość!

Wszystkiego najlepszego z okazji 55. urodzin dla najbardziej wrażliwej, inteligentnej, delikatnej i troskliwej kobiety na świecie! Umiesz łączyć talent, erudycję i kobiecość z niezmiennym hartem ducha i wytrzymałością. Życzę szczerego szczęścia, zdrowia, długiego życia, wielkiej miłości, radości, spokoju i ciszy.

Gratulacje z okazji rocznicy, kiedy dwie odważne postacie są razem, kiedy masz dobre 55 lat, kiedy twoja dusza znów śpiewa. Życzę jasnego światła słonecznego i we właściwym czasie wygodnego cienia, nieugaszonej siły i niewyczerpanego optymizmu, dobrego samopoczucia w domu i atmosfery szczęścia, tęczowego świata wokół i niewątpliwej harmonii duszy.

Szczerze gratuluję ci 55. urodzin i życzę tych cudownych wakacji. Chcę przyjmować dary losu z wdzięcznością i uśmiechem, rób bez obrazy i niegrzecznych słów, oświetlaj życie bliscy z miłością i troską, aktywnie i pewnie kontynuują swoją szczęśliwą i dobrą ścieżkę.

W tej rocznicowej dacie bez wątpienia się udało – jesteś wspaniałą gospodynią, wierną przyjaciółką, troskliwą matką, kochającą żoną, a co najważniejsze, że jesteś kobieca i piękna, i nie tylko w ciele, ale także w duszy! Zawsze tak bądź, nie zmieniaj się przez lata! Gratulacje!

Wszystkiego najlepszego. Przebyłeś już długą drogę w życiu, a teraz dwie piątki już dziś afiszują się na pocztówkach. W Twoim przypadku jest to nie tylko piękna liczba, ale także dwie zasłużone, najwyższe noty. Jeden dla rodziny, drugi dla osiągnięć zawodowych. Życzę pewności w przyszłość, dobrego zdrowia, stałego wzrostu dobrego samopoczucia i profesjonalizmu. Niech twoja rodzina zawsze będzie dla ciebie niezawodnym tyłem. Niech prawdziwi przyjaciele zawsze będą gotowi do pomocy, a w wolnym czasie będą gotowi dotrzymać Ci towarzystwa podczas zajęć na świeżym powietrzu i zabawnych wakacji. Niech całe dobro, które wyrządzasz ludziom, wróci do ciebie w trzech egzemplarzach, a zło, które ci wyrządzono, niech obróci się przeciwko twoim wrogom. Bądź szczęśliwy, szczęśliwej rocznicy!

Zachwyt i zaskoczenie są wszędzie, a gratulacje lecą do Ciebie zewsząd. I wcale nie jest to zaskakujące, bo grzechem jest nie pogratulować tak wspaniałej kobiecie tak wspaniałej rocznicy. Dołączam więc do grona gratulatorów i życzę, abyście żyli pełnią życia, rozkwitali i byli szczęśliwi! Mając 55 lat, niech wszystko będzie tak, jak chcesz.

Wspaniała kobieta, mężczyzna o życzliwym uśmiechu i wrażliwym sercu, gratuluję Ci 55. urodzin i szczerze życzę Ci życia w pełnej harmonii z bliskimi i Twoimi uczuciami, wierzyć tylko w dobro i nie przestać marzyć o czymś pięknym. Niech w domu, w rodzinie, w duszy i sercu zapanuje spokój, radość i radość.

Serdeczne gratulacje z okazji Twoich 55 urodzin

Wszystkiego najlepszego z okazji 55 urodzin, z głębi serca

Więc dostałeś dwie solidne piątki z życia. Gratulujemy Ci tego, że udało Ci się osiągnąć w tym życiu wszystko, czego tylko sam chciałeś. Nawet los ocenił to jako „doskonałe” twoje życie. Dziękuję, że jesteś sobą. Wesołych Świąt, mój drogi człowieku!

Dzisiaj nie są zwyczajne urodziny, nie tylko dzień, ale także świetlana rocznica – powód do globalnej zabawy. Zaakceptuj swoje życzenia! Kwitnij, błyszcz i szczerze się śmiać Życzę Ci w wieku 55 lat Cieszyć się życiem w każdej sekundzie Odkrywać dla siebie świat w nowy sposób. Pozostajesz słodka, luksusowa, kobieca i bardzo młoda, bezwstydnie piękna i szczęśliwa… Niech niebo nad tobą będzie czyste!

Szczęśliwej rocznicy! 55 lat to wspaniały wiek! Życzę dużo siły i radosnej energii, bo przed nami jeszcze wiele odkryć i niesamowitych niespodzianek. Niech serce będzie wypełnione miłością i dobrocią. Niech się spełnią marzenia i życzenia! Radość, dobrobyt i ciepło!

Moja ukochana kobieta, moje światło w odległym oknie.Chciałbym pogratulować ci tego cudownego dnia – twoich urodzin – i życzyć wielkiego uniwersalnego szczęścia. Dziś obchodzisz swoją rocznicę beze mnie. Tak, nie mogę teraz być obok ciebie, przytulać cię za ramiona, całować twoje zaróżowione policzki. Ale zawsze masz pewność, że Cię kocham i doceniam nasz związek. Jestem Ci za to bardzo wdzięczny. Wiedz, że bez względu na to, co się stanie, nigdy nie zostawię cię w spokoju.

Mój przyjaciel, 55 lat, jest poważny. Czas stać się dorosłym i odpowiedzialnym, statecznym dżentelmenem, bo jesteś już prawie dziadkiem! Ale nie waż się zestarzeć! W końcu w naszych sercach zawsze będziemy mieć 20 lat, a my, jak uliczne chłopczyce, zawsze jesteśmy gotowi rzucić się w kolejną przygodę! Najważniejsze to pozostać młodym, czuć się zdrowym i silnym. Tego właśnie dla ciebie chcę, mój przyjacielu. Daję ci te wersety z gratulacjami. Szczęśliwej rocznicy!

Chcę życzyć w twoje 55 urodziny najważniejszej rzeczy, jaką człowiek ma: zdrowia! Niech twoje życie nie zostanie przyćmione złym zdrowiem, niech twój nastrój zawsze będzie pozytywny, niech uczucie, że jesteś kochany, nigdy nie odchodzi! Niech w życiu będzie miejsce na lekkie szaleństwo, bo to tak bardzo ozdabia życie! Niech wszystko, co jeszcze nie zostało zrobione, spełni się dokładnie tak, jak chcesz! Bądź szczęśliwy! Wszystkiego najlepszego!

Szczęśliwej rocznicy! Ten dzień oznacza, że ​​przebyłeś długą drogę i potwierdziłeś swój status prawdziwego mężczyzny. Dojrzały i godny zaufania. Niech wszystko, co stanie się z tobą dalej, tylko potwierdzi ten status. Wesołych świąt i zawsze możliwych błogosławieństw na tym świecie.

Ukochana matko! Jakże radośnie poznać swoje 55 lat, bo to szczęście być piękną i szczęśliwą kobietą w tych latach! Zobacz, ile wokół ciebie kwiatów, ile prezentów i miłych niespodzianek! To wszystko nie tylko oznaki uwagi, ale także dowód Twojej perfekcji, niezbędności, wyjątkowości!

Gratulacje, uczeń. Dzisiaj masz w życiu dwie solidne piątki. W tym życiu osiągnąłeś wszystko, czego chciałeś, o czym marzyłeś, a nawet więcej. Chcę, abyście nadal żyli doskonale, a inni biorą z was przykład. Musisz się wiele nauczyć! Wesołych świąt, moja droga!

Jak pogratulować i czego można życzyć 55-letniemu mężczyźnie z okazji jego rocznicy? Zapewne zdrowie – zawsze się przyda. Szczęście – kto nie chciałby być trochę szczęśliwszy? Miłość – musi być wieczna i bezgraniczna. Dobrzy, lojalni przyjaciele – każdy zawsze potrzebuje wsparcia. I jasną, nieugaszoną iskrę, która płonie w twoich oczach nawet teraz. Wszystkiego najlepszego z okazji pięćdziesiątych urodzin!

Tak ważna data -55! Dziś patrzymy na ciebie i nie przestajemy się dziwić i podziwiać – jak w tej kobiecie łączy się błyskotliwy talent, kobiecość, niezależność i siła! Jesteś i zawsze byłeś gwiazdą przewodnią dla swoich bliskich, co pomaga Ci pewnie kroczyć drogą życia. Dla kolegów – mądrego, taktownego towarzysza i doskonałego profesjonalisty.W tak ważnym dniu życzymy Wam rodzinnego szczęścia, uśmiechu i dobrego samopoczucia, młodości i zdrowia na długie lata! Niech ta randka przyniesie Ci radość i szczęście, nadzieję na najlepsze, ciszę i spokój w Twojej rodzinie, a kobiecy urok nigdy Cię nie opuści! Nieograniczony sukces we wszystkim!

Z całego serca gratuluję Ci 55. urodzin i życzę dobrego zdrowia i dobrego samopoczucia, pozytywnego ładunku energii i powodzenia, dobrego samopoczucia i szczęścia duszy, silna miłość od krewnych i wspaniały nastrój.

Czas powitać Cię na zasłużony odpoczynek. Ale to nie znaczy, że osiągasz wiek niezdolny do pracy, po prostu nasz opiekuńczy stan zamierza wypłacać Ci miesięczny cashback z pieniędzy, które zarobiłeś dla kraju przez całe życie. Ale możesz dalej pracować, nasz zespół będzie zadowolony tylko wtedy, gdy tak kompetentny i pracowity pracownik będzie przychodził do pracy dokładnie o 8 rano. Twoja wiedza i doświadczenie są pożądane, a nazywanie cię emerytem w ogóle nie zmienia języka. Gratulujemy rocznicy i życzymy dokonania właściwego wyboru!

Wszystkiego najlepszego z okazji 55. urodzin. Życzę wspaniałego nastroju i dobrego samopoczucia, dobrych pomysłów i wielkich sukcesów, odnoszenia zwycięstw i uśmiechu szczęścia, niewątpliwego dobrego i jasnego szczęścia.

55 to świetny wiek, aby spojrzeć na wszystko, co zrobiłeś do tej pory i zaplanować wszystko, do czego wciąż dążysz.Życzę, abyście nie zatrzymywali się w tej połowie drogi, ale zawsze jechali tylko do przodu. W końcu przed nami jeszcze wiele ciekawych, niesprawdzonych i długo wyczekiwanych. I życzę też, aby na tej ciekawej ścieżce zawsze było wystarczająco dużo siły i zdrowia, energii i młodzieńczego zapalnika. Szczęśliwej rocznicy!

W twoje urodziny gratuluję i z głębi serca życzę pomyślności finansowej i realizacji celów, aby praca przynosiła satysfakcję i radość urzeczywistniane marzenia, marzenia, aby spełniły się wszystkie Twoje i nie zapomniano o przyjaciołach.

Chcę ci serdecznie pogratulować z okazji rocznicy! Bardzo ważne jest dla mnie, abyś czuła się szczęśliwą osobą, nie zwracała uwagi na wiek i wszelkiego rodzaju niepotrzebne chwile. Przede wszystkim słuchasz siebie i swojego serca. W głębi serca jesteś bardzo młodym mężczyzną, który jest gotowy nawet skakać ze spadochronem, ale myślę, że jeśli naprawdę chcesz, to nawet nie pomyślisz, ale od razu pójdziesz skakać. Wszyscy kochamy w tobie to, że robisz rzeczy tak, jak chcesz. Oczywiście nikt nie przekracza granic, ale jednocześnie cieszysz się życiem, bierzesz wszystko z każdego dnia, czerpiesz korzyści z każdej sytuacji. Życzę, abyście dalej tak żyli. Gratuluję i naprawdę chcę widzieć uśmiech na twojej twarzy. Szczęście dla Ciebie, miłość i wiele powodów do radości! Niech wakacje będą fajne i zabawne, aby później było coś do zapamiętania.

Życzę Ci, abyś pozostał tak słodki w rocznicę, Kochaj swój dom i zapraszaj gości, Spotkaj najlepszych przyjaciół, Niech Twoje dzieci i wnuki przyniosą Ci Pokój, miłość i inspirację, Niech lata idź wesoło i zabierz wszelkie wątpliwości!

Szczęśliwej 55 rocznicy! Niech ten wspaniały i znaczący dzień przypomni Ci, jak bardzo jesteś kochany i szanowany. Życzę źródłom szczęścia i ciepła niestrudzenie bulgoczącym, wypełniającym Twoje życie prostymi radościami i przyjemnymi wspomnieniami!

Dzisiaj jest jubileusz mojego taty, kończy pięćdziesiąt pięć lat i chcę mu tego pogratulować. Tato, nauczyłeś mnie wszystkiego, co wiedziałeś i mogłeś zrobić sam. Chciałeś, żebym nigdy się niczego nie bała, zawsze myślała o rodzinie, poświęcała czas rodzicom i przyjaciołom, ale jednocześnie skupiała się na pracy. Teraz rozumiem, jak bardzo miałeś rację, kiedy zmusiłeś mnie do nauki. Dziękuję za wszystko. Dziś masz takie cudowne święto, które będziemy świętować do rana. Jestem pewien, że masz jeszcze dużo czasu do zrobienia w kolejnym etapie swojego życia. Wiedz, że bardzo Cię kochamy, jesteśmy dumni z Ciebie i Twoich sukcesów i nigdy nie przestajemy podziwiać. Jesteś dla nas najlepszym tatą na świecie. Wesołych Świąt!

Serdeczne gratulacje z okazji Twoich 55 urodzin

Z całego serca gratuluję rocznicy, 55 rocznicy

Gratuluję 55. rocznicy i szczerze życzę, abyś nie spieszył się z liczeniem nadchodzących lat, ale pamiętaj szczęśliwe chwile i radosne wydarzenia z dumą i miłością, wypełnij swój prezent ciepłem , uśmiechy i światło.< /p>

Masz dzisiaj 55 lat. Piękna randka, prawda? Dla każdego, kto kiedykolwiek coś studiował, piątka kojarzy się ze znakiem „doskonały”. Dlatego dziś pięć wspaniałych życzeń: doskonałego nastroju, doskonałego zdrowia, doskonałej pensji (emerytury), doskonałego sukcesu i doskonałego wyglądu. Jeśli o czymś zapomniałem, to życzę spełnienia 55 życzeń, które musisz złożyć w dzisiejszą rocznicę i na pewno się spełnią!

Nigdy nie zapominaj, że pięćdziesiąt pięć lat to nie koniec. To tylko jeden szczyt, za którym będzie ich znacznie więcej. Dlatego nie powinieneś zmieniać swoich życiowych pozycji, zasad i priorytetów. Po prostu rób wszystko tak jak wcześniej, a będziesz tak szczęśliwy jak teraz! Szczęśliwej rocznicy!

Gratulujemy 55. urodzin i życzymy jasnego, przyjemnego życia! Niech rozpieści Cię dobrymi wydarzeniami i pozytywnymi emocjami, a każdy dzień będzie wypełniony zabawą i niespodzianką, jak w młodości.Niech zdrowie stanie się silniejsze, a wigor i wiara we własne siły nie odejdą! Życzę nowych sukcesów zawodowych, prawdziwej przyjaźni, rodzinnego ciepła i prostego ludzkiego szczęścia! Łatwa ścieżka życia! Szczęśliwej rocznicy!

55 to piękny wiek, aksamitna pora życia. Nie bez powodu są to dwie piątki pod rząd – pewnie ktoś tam na górze postawił tak wysoką ocenę za cudownie przeżyte lata. Wszystkie główne trudności i perypetie życia mamy już za sobą, akcenty postawione, priorytety ustalone, oceny – dwie piątki! To wspaniały wiek, ma mądrość, piękno i siłę, a przed nami tylko najlepsze. 55 to jeszcze nie wiek, to szczyt życia, szczyt, z którego jak na dłoni widać wszystko, co przeżyło się, przeżyło, i tę piękną rzecz, do której należy dążyć. Życzymy więc zdrowia na długie lata, aby wszystko, co pożądane i zaplanowane, spełniło się!

Wszystkiego najlepszego dla najmilszej, najszczerszej i najwspanialszej kobiety! Trzepoczą na tym świecie jak motyl, kwitną jak róża na wiosnę, świecą jak słońce. Dla nas zawsze byłeś i będziesz źródłem ciepła i światła, ponieważ wnosisz w nasze życie tyle radości, nadziei i słońca! Zawsze pozostań tą samą energiczną, wesołą i młodą duszą!

Wszystkiego najlepszego z okazji 55. urodzin wspaniałej i cudownej kobiecie. Chcę życzyć dobroci i spokoju, jasnych promieni szczęścia i miłości, doskonałego samopoczucia i pogody ducha, niegasnącego piękna i wrażliwości serca, wielkiego szczęścia i przyjaznej rodziny.

55 brzmi fajnie! Takiej randki nie można spotkać ze smutnym wyrazem twarzy. A zatem gratuluję Wam jubileuszu i życzę: załóżcie młodzieńcze, stylowe ubrania, korzystajcie z zaawansowanych, nowoczesnych gadżetów, zapomnijcie o ogrodzie i domku i wyruszcie w podróż dookoła świata! Życzę również, aby możliwości finansowe rosły z każdym miesiącem, tygodniem i dniem!

Niedawno, zaledwie pięć lat temu, obchodziliśmy Twoje pięćdziesiąte urodziny. A teraz minęło kolejne pięć lat. Przez lata nie tylko się nie zmieniłeś, ale stałeś się lepszy. Stałeś się piękniejszy, odważniejszy, bardziej energiczny, atrakcyjniejszy. Stałeś się bogatszy. Bogatszy o lata io mądrość Gratuluję ci jubileuszu i chcę ci powiedzieć, że przeżyłeś o wiele więcej takich pięcioletnich planów. Co uczyniłoby cię bogatszym!

Z niecierpliwością czekaliśmy na te wakacje i starannie się do nich przygotowaliśmy. Przede wszystkim chciałem wiedzieć, co oznacza ta liczba – 55, która pojawiła się w kalendarzu twojego życia. Znajomość numerologii pomogła nam odkryć pewne tajemnice rocznicowej daty. Liczba sześć wskazuje, że sama Wenus patronuje osobie, jest uroczy, atrakcyjny, ulubieniec każdej firmy. Pyaterochka jest znakiem, że teraz musisz żyć na „planecie szczęścia” rządzonej przez Jowisza, ponieważ osiągnąłeś wszystko, czego chciałeś: szacunek w społeczeństwie; zrozumienie w gronie bliskich osób; sukces, o którym inni mogą tylko pomarzyć! A jeśli tak, to możemy tylko powiedzieć: „Bądź więc szczęśliwy!”. Szczęśliwej rocznicy!

Wszystkiego najlepszego! 55 lat to wspaniały wiek, kiedy kobieta jest u szczytu piękna, u szczytu zdrowia, u szczytu życia. Życzymy, aby to piękno i błysk w oku pozostały na długie lata. Życzymy, aby uśmiech nie zniknął z twarzy, a radosnych dni nie było. Aby wszystkie marzenia szybko się spełniły, a cele zostały osiągnięte łatwo.

Szczerze gratuluję Ci rocznicy! Raz na pięć lat celebrujesz swoje święta w wielkim stylu, ponieważ uważasz, że każdy wiek powinien być przyjmowany z otwartymi ramionami. Życzę zdrowia, miłości, uśmiechu i dobrego samopoczucia. Naprawdę podoba mi się twoje pozytywne nastawienie. Podoba mi się, że z taką energią i pozytywnym nastawieniem podejmujesz każdy biznes. Odegrałeś ważną rolę w życiu każdego z nas, za co serdecznie dziękujemy. Niech wszystkie kłopoty i zmartwienia Cię ominą, niech w Twoim domu będzie tylko radość. Chcemy Cię zawsze widzieć w świetnym nastroju. Wiesz, jak ładować pozytywnością. Nie możesz nawet założyć, że masz już pięćdziesiąt pięć lat. I niech tak będzie zawsze, niech Twój wiek w paszporcie nie wpłynie na Ciebie ani zewnętrznie, ani wewnętrznie. Życzę dobrego zdrowia, szczęścia i miłości.

Dla kobiety 55 lat to dopiero początek. Początek nowego, ciekawego, jasnego i niezwykłego życia. Życzymy Wam tylko zdrowia, siły i energii, abyście nadążali za rytmem tego życia, potrafili czerpać z niego wszystko co najjaśniejsze i najmilsze i móc cieszyć się wszystkim, co się dzieje. Młodość żyje w duszy! Życzymy Ci, abyś zawsze żył z otwartą duszą, aby każdy mógł zobaczyć, jaką jesteś piękną, miłą, łagodną, ​​słodką, niezrównaną i czarującą kobietą. Szczęśliwej rocznicy!

Nasz drogi bohater dnia, wszyscy z radością gratulujemy Ci wakacji. Dziś masz pięćdziesiąt pięć lat, a to już ważna data.Ale to nie znaczy, że życie się kończy, bo wszystko dopiero się zaczyna. Przez te pięćdziesiąt pięć lat albo studiowałeś, albo pracowałeś. A teraz nadszedł czas, aby cieszyć się wszystkim, na co zarobiłeś. I nie chodzi tylko o coś materialnego. Życzę dalszych sukcesów we wszystkich przedsięwzięciach. Nigdy nie będziesz mógł siedzieć bez pracy, więc jestem pewien, że będziesz dalej pracować. Staraj się jednak nie poświęcać na pracę tyle czasu, co wcześniej. Lepiej spędzaj czas z domownikami, którzy na pewno za tobą tęsknili. Życzę Ci dobrego zdrowia, morza pozytywów i wszystkiego, o czym sama marzysz. Życzymy, abyś żył co najmniej tyle lat.

Dzisiaj rocznicę obchodzi prawdziwy mężczyzna, szlachetny i odważny, mądry i skromny, silny i odnoszący sukcesy. Jesteś na dobrej drodze, nie wyłączaj jej! Wiedz: masz wspaniały tył – żonę, dzieci i przyjaciół, kochający i wyrozumiały. Zdrowie i wszystkiego najlepszego!

Szczęśliwej rocznicy życzę bezgranicznej miłości, harmonii! Niech szczęście towarzyszy Ci we wszystkich przedsięwzięciach, z uśmiechem przyjrzyj się wszystkim niespodziankom, jakie życie przedstawia. Bądź przykładem dla swoich dzieci i pozwól, aby każdy nowy dzień Cię zadowolił.

Szczęśliwej rocznicy! Dziś masz 55 lat i jak zawsze jesteś piękna! Życzę wiecznej młodości, kwitnącego piękna, hojnej miłości i dobrego zdrowia! Niech życie rysuje dla ciebie wspaniałe obrazy szczęścia w wieku 55 lat, używając do tego jasnych kolorów dobroci i inspiracji. Życzę Ci uroku i kobiecości.Życzę 55 powodów do codziennego uśmiechu, 55 powodów do radości!

W taki jubileusz chciałbym życzyć, aby wszystko było na tej samej A, zarówno praca jak i odpoczynek! Już chcę przejść na emeryturę, a czas biegnie szybciej, został tylko jeden pięcioletni okres, spędź go perfekcyjnie, przygotuj się na to, że warto nic nie robić! W międzyczasie życzymy Wam, abyście pracowali na równi z młodymi i równie lekkomyślnie angażowali się w swoje ulubione hobby! Uprawiaj sport, bo wiadomo: zdrowy umysł w zdrowym ciele i nie zapomnij zwrócić uwagi na swoich bliskich!

Och, co za kobieta, Och, czym się stać. Ach, co za kobieta Pogratulujmy. Co to jest wiek? Tak, machnij ręką. 55! To znaczy, że jesteś szczęśliwy. Niezwykle energiczny, wyluzowany, inteligentny, ładny. I powodzenia we wszystkim!

Masz dzisiaj pięćdziesiąt pięć lat! Skąd można wziąć takie słowa – Aby wyśpiewać w nich wielkie życie, Aby wszystkie uczucia umieścić w wersecie? Z dala – choroba, nuda, smutek; Szczęście jest w dzieciach, niech wnuki! Wzywasz święto wszystkich sił, mądrości, miłości!!!

Piękne gratulacje z okazji Twoich 55 urodzin

Wszystkiego najlepszego z okazji 55. urodzin własnymi słowami

Mój drogi przyjacielu, w zeszłym roku byłeś pewien, że nie będziesz świętować swoich pięćdziesięciu pięciu lat, ale z jakiegoś powodu kilka dni temu zmieniłeś zdanie. Nie wiem, jakie są przyczyny takich zmian, ale bardzo się cieszę, że mimo wszystko zdecydowałaś się na małe wakacje.Dzisiaj jest Twoja rocznica, ale to nie ma na Ciebie żadnego wpływu, ponieważ pięćdziesiąt pięć lat czyni Cię piękną. stałeś się jeszcze bardziej energiczną i towarzyską osobą, zastanów się, jak dalej się rozwijać.Jesteś bardzo pewną siebie osobą, która wie, jak obdarzyć tą pewność innym znajomym. Jestem wdzięczna losowi za takiego przyjaciela. Zapewniam, że zawsze będę tam i zawsze pomogę, jeśli będziesz potrzebować mojej pomocy. Wesołych świąt, przyjacielu, przyjacielu, bracie!

Chcę pogratulować mojej ukochanej mamie, która kończy pięćdziesiąt pięć lat, z okazji jej rocznicy. Jesteś taka dobra, taka miła i piękna. Masz jeszcze przed sobą tyle ciekawych rzeczy, że nawet nie masz prawa się denerwować z powodu takiej okazji, jak Jubileusz. Pięćdziesiąt pięć lat to jeszcze nie twój wiek, bo jesteś u nas tak energiczny, że czasami nawet ja męczę się szybciej niż ty, kiedy idziemy na zakupy. Mamusiu dziękuję za moje życie, za to co wiem i mogę zrobić. Za wszystko jestem Ci dozgonnie wdzięczny. A dziś warto odpocząć i bawić się tak, jak należy, aby nabrać sił i energii, bo przed Tobą kolejny ciekawy rok życia. A w przyszłym roku będziemy mieć jeszcze ciekawszą imprezę. Kocham Cię!

Dzisiaj, w Twoje 55 urodziny, życzymy Ci wielu dobrych rzeczy. Przede wszystkim oczywiście zdrowie, szczęście i miłość. I dopiero wtedy siła na nowe osiągnięcia, nowe znajomości, nowe doznania, nowe emocje. Żyj, bo życie jest dane samo!

Kochanie (imię)! Spieszymy z gratulacjami z okazji wspaniałej rocznicy – 55. rocznicy. Życzymy, abyś pozostał takim samym mądrym, szanowanym szefem. Niech zaplanowane rzeczy zostaną wykonane bez problemów i kłopotów.Życzymy pomyślności i pomyślności!

Podczas cudownego święta rocznicy sens i istota życia są jaśniejsze. Jak udało ci się przejść długą i chwalebną ścieżkę bez starzenia się? Przyjmij nasze gratulacje! Niech młodzieńczy upał zagotuje się we krwi, niech pojawią się nowe osiągnięcia! Zdrowie, radość, miłość!

Podwójna świetna randka, wspaniały wiek dla prawdziwej damy. Przyjmij gratulacje i życzenia powodzenia, energii, zdrowia, witalności, doskonałego nastroju, pogody ducha, determinacji, pomyślności i szczęścia. Szczęśliwej 55. rocznicy!

Gratuluję rocznicy i szczęśliwych 55 lat, szczerze życzę życzliwości duszy i wrażliwości, przyjaznej rodziny i szacunku, szczęśliwych wakacji i radosnych dni, doskonałego sukcesu i dobrego zdrowia, powodzenia i blasku kocham drogich ludzi.

Szczęśliwej rocznicy! Życzymy harmonii, wigoru, piękna i niegasnącej młodości. Ciekawe podróże i miłe rodzinne wieczory. Aby odwrócili się, jak poprzednio, za mężczyznami, a miłość rozgrzała serce!

Jak szybko mijają lata, nadchodzi 55. rocznica! Minęło pół wieku, a ty jesteś jak ogórek, młoda, piękna, energiczna – tak trzymaj! Jak bateria zapalasz wszystkich, świecisz jak wiosenne słońce, wznosisz się jak ptak na niebie. Dobrobyt i dobrobyt, inspiracja i szczęście, radość i szczęście dla Ciebie bez końca.

Wszystkiego najlepszego z okazji 55. urodzin, wspaniały człowieku. Życzę Ci, abyś był doskonałym uczniem w życiu i zdał wszystkie egzaminy na 5 i 5. Bądź odważny i zdrowy, silny i wesoły, zdecydowany i celowy, odnoszący sukcesy i niestrudzony. Życzę pomyślności rodzinnej, wysokiego dobrobytu materialnego i prawdziwego szczęścia odważnego serca.

Wszystkiego najlepszego, nasza droga kobieto! 55 lat to wspaniały wiek, kiedy dzieci są już na nogach, praca się skończyła, a Ty możesz zadbać o siebie i spełnienie swoich pragnień. Niech więc szczęście Cię nie opuści, a będziesz mógł dokonać w swoim życiu wielu niesamowitych i oszałamiających odkryć!

Ukochana siostra! Zawsze jesteś dla mnie kimś ważniejszym niż tylko rodowita osoba. Od najmłodszych lat kochałaś mnie jak matkę, opiekowała się mną jak niania i bawiła się ze mną jak najlepsza przyjaciółka. Gratuluję Ci tak ważnej i pięknej rocznicy – 55 lat!

Z wielką przyjemnością gratulujemy naszemu drogiemu koledze 55. urodzin! Życzymy Ci jasnego życia pełnego wspaniałych wydarzeń. Niech każdy dzień przynosi radość i wiele pozytywnych emocji. Bądź zdrowy, wesoły, wierz tylko w najlepsze, dając przykład ludziom wokół ciebie. Życzymy zwycięstwa w pracy oraz ciepła i komfortu w rodzinie.

Chcę życzyć mojemu drogiemu koledze wszystkiego najlepszego z okazji 55. urodzin! To dla Was wyjątkowy dzień, bo to prawdziwy Jubileusz. Nie myśl jednak, że po tym życiu nie będzie już tak ciekawe i pełne wrażeń.W rzeczywistości wszystko będzie jeszcze lepsze niż myślisz. Przed Tobą jeszcze tyle ciekawych lat życia, które zostaną zapamiętane przez wspaniałe wydarzenia, wesołe spotkania i nowe znajomości. Wciąż masz tyle energii w rezerwie, że możesz nawet nie martwić się o przyszłe życie. Chcę powiedzieć, że jesteś cudowną osobą, która ma tyle doświadczenia i mądrości, że nigdy nie przestaję cię podziwiać. Wiesz, jak wspierać i pomagać, doceniamy Cię i kochamy za wszystko, co dla nas robisz. Wesołych Świąt!

Dwie piątki w rocznicę! Niech twoje serce nigdy nie będzie zmęczone, twoje oczy lśnią, a uśmiech nigdy nie znika z twojej twarzy. Chociaż minęło wiele lat, nie smuć się, uwierz, że jeszcze przed nami.

Godny wiek to godny zaszczyt i szacunek! Gratulacje z okazji 55. urodzin, radość w tym dniu! Życzę dziś szczęśliwego życia, bezgranicznego szacunku dla dzieci i wielkiej miłości do wnuków. Lata mijają, wydarzenia migoczą, życie toczy się jak zwykle. Najważniejsze jest to, że są krewni i przyjaciele, którzy przeszli przez życie ramię w ramię. W życiu było wiele: radość i smutek, miłość i rozczarowanie oraz dużo pracy na rzecz innych.

Twoja rocznica to świetna okazja, aby ponownie poczuć, jak wspaniałe i wyjątkowe jest życie! Niech każdy nowy dzień będzie miłą niespodzianką i spełnią się wszystkie marzenia!

Nasza droga (imię i nazwisko)! Dzisiaj są twoje 55. urodziny i twoi koledzy nie mogli zignorować tej daty.Prosimy o przyjęcie naszych szczerych gratulacji i życzeń zdrowia, abyście mogli długo cieszyć się swoim wyglądem, służyć pomocą i mądrą radą. Bądź wesoły i wesoły, inspiruj i nie trać serca z powodu wieku – to tylko liczby, a wiek jest w duszy!

Wszystkiego najlepszego z okazji 55 urodzin, kochana urodzinowa dziewczyno! Jesteś taka dobra i pełna wdzięku, mądra i elegancka! Zasługujesz na to, by żyć w dostatku, mieć wszystko dla szczęścia. Życzymy przyjemności z życia, jasnych przygód, mądrych przyjaciół, godnych wielbicieli. Niech wszystko będzie takie, jak marzysz! Zdrowie dla Ciebie, piękno i ciepło!

Taka wspaniała, piękna i zabawna randka! Piękno nie wyblakło, żywotność jest zachowana, pełna siły, a całemu temu bogactwu towarzyszy po prostu bezcenne doświadczenie życiowe! Gratulujemy tego kamienia milowego! Życzymy, abyście przeżyli drugą połowę życia radośnie, radośnie, z pieśnią na ustach! Nigdy nie trać serca, zaprzyjaźnij się ze sportem, wspieraj dzieci i opiekuj się wnukami, przekaż im swoją życiową mądrość i wielką miłość! Obyś był kochany i pożądany!