Wszystkiego najlepszego 65 lat

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Zrobiliśmy wybór szczerych gratulacji z okazji twoich 65. urodzin w prozie, z głębi serca, abyś mógł wyrazić swoje uczucia w najlepszy możliwy sposób.

Stary Szekspir powiedział, że całe nasze życie to teatr, a ludzie w nim to aktorzy. Jest w tym sporo prawdy. Dlatego w Waszą rocznicę życzę Wam tylko głównych i jasnych ról, wdzięcznych i podziwiających widzów, zasłużonych nagród za każdy zagrany występ oraz niewyczerpanych emocji i inspiracji w momencie pojawienia się na kolejnej scenie.

Wszystkiego najlepszego z okazji 65 urodzin, droga ciociu. Szczerze życzę powodzenia i szczęścia, uśmiechu i radości, pokoju i harmonii, pomyślności i cierpliwości, piękna i inspiracji, entuzjazmu duszy i miłości serca, sukcesu w biznesie i komfortu w domu, odwagi temperamentu i uroku w tobie . Niech ta rocznica usprawiedliwi wszystkie wasze nadzieje, niech każdy dzień będzie szczęśliwy i wspaniały!

Szczęśliwej rocznicy. Niech w wieku 65 lat będzie inspiracją, radością każdej chwili i optymistycznym spojrzeniem na życie. Życzę zdrowia i bogactwa, radości i powodzenia, wakacji i samych przyjemnych kłopotów.

Gratulacje dla pięknej kobiety mam wielki złoty jubileusz. Dziś jesteś koronowany koroną, Na wspaniałej uczcie królowej. Życzę Ci żyć bez zmęczenia, Uśmiechać się promiennie o świcie I mieć tylko kobiece słabości – Biżuterię, perfumy i słodycze.Urodziny sześćdziesiąte piąte – To okazja dla wszystkich krewnych do zebrania się przy luksusowym i bogatym stole, a w przyszłości do częstszego spotykania się!

Twoje urodziny są tutaj. I przygotowałam dla Ciebie specjalny prezent. Dostałem instrukcje na szczęście! Tylko robiąc wszystko, jasno jak zaznaczę, będzie szczęście. Więc punkt pierwszy, rano, jak tylko otworzysz oczy, uśmiechnij się, uśmiechnij najpierw do siebie, a potem do tego, który śpi obok ciebie. Potem wstajesz z łóżka myśląc, że dzisiaj będzie szalenie piękny dzień. Potem zajmujesz się porannymi sprawami, uśmiechając się i śpiewając swoją ulubioną piosenkę. Potem wyglądasz w oczy lub wychodzisz na taras, aby rozkoszować się słońcem. A po tym wszystkim proś Pana o szczęście na cały dzień. Wtedy całujesz bliskich i idziesz do pracy, z przyjemnością wykonujesz swoją pracę, a także pomagasz kolegom. Pod koniec dnia, w drodze jako dama, uśmiechasz się do wszystkich. Wracasz do domu, całujesz rodzinę i opowiadasz o swoim cudownym dniu. Potem odchodzisz na emeryturę i dziękujesz Panu za ten dzień. To wszystko. Występując codziennie, będziesz niezwykle szczęśliwy! Szczęśliwej rocznicy!