Wszystkiego najlepszego 70 lat dla kobiety, dziewczyny, mamy, babci, teściowej, teściowej, matki chrzestnej, cioci, żony, siostry

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Dokonaliśmy wyboru jasnych życzeń urodzinowych na 70. rocznicę kobiety, dziewczyny, mamy, babci, teściowej, teściowej, chrzestnej, ciotki, żony, siostry w prozie, od dołu serce, abyś mógł wyrazić swoje uczucia w najlepszy możliwy sposób.

Wspaniała kobieta, która zasługuje na uwagę i szacunek, miłość bliskich i jasne nadzieje losu, gratuluję Ci urodzin. Niech z każdym świtem zaczyna się nowa historia cudownego dnia, niech życie z każdą chwilą wydaje się radosne i szczęśliwe. Życzę wielu lat zdrowia, spokoju, pomyślności i życzliwości.

Drogi bohaterze dnia! W tym doniosłym dniu pragniemy Wam z głębi serca pogratulować. Od wielu lat pracujesz dla dobra swojego kraju i swojej rodziny. Zawsze braliśmy przykład w pracy z Wami, bo zawsze mieliście optymizm i pracowitość, której należy pozazdrościć, a to jest sekret Waszej młodości i siły umysłu. Dziękuję za te niezbędne słowa, które wspierają, współczują, inspirują nadzieję, wyjaśniają, dodają otuchy. Życzymy, abyś nadal zadziwiał wszystkich swoim umysłem, życzliwością, hojnością i poczuciem humoru. Bądź wsparciem i nadzieją dla wszystkich w domu, zaszczep w nich optymizm i zaufanie.Zdrowie dla Ciebie, witalność, życzliwość i zrozumienie!

Gratulacje z okazji 70. rocznicy – wieku mądrości, powszechnego honoru i szacunku! Niech zdrowie nigdy Cię nie opuści, miłość do życia i wiara w najlepszych nigdy się nie skończy. Długowieczność, dobra dla Ciebie i komfort w domu. Niech Pan chroni cię przed kłopotami i trudnościami, a dobroć i szczęście będą z tobą przez cały czas. Wszystkiego najlepszego!

Szczęśliwej rocznicy, kochanie, wszystkiego najlepszego dla ciebie. 70 lat to wspaniała data, życzymy szczęśliwego i długiego życia. Dużo widzieli na swojej drodze, Nigdy nie czułem smutku. Szczerze życzę Ci zdrowia, jesteś najlepszy, wszyscy Cię lubią!

Pachnie smakołykami, różami, sekretami. I w oczach stu tysięcy jasnych świateł. Lata wirowały jak stado ptaków – Siedem dziesiątek! Ach, co za rocznica! Gratulacje z głębi serca! Bądź mądry: nie popadaj w depresję i nigdy nie choruj. Z promieni miłości zawsze mrużysz oczy A ze szczęścia zawsze się uśmiechasz. Zobacz jakie cudowne wnuki I twoje troskliwe dzieci, czekają na Ciebie z nimi ciekawe lata! Długo, długo, kochanie, żyj!

Z całego serca gratuluję Ci rocznicy siły i życzliwości, radości i nadziei. W ciągu 70 lat życzę ci ani minuty samotności i smutku, ani dnia bez radości i natchnienia. Niech twoje zdrowie nigdy cię nie zawiedzie, niech szczęśliwa i wesoła historia życia będzie dla ciebie kontynuowana.

Dzisiaj są urodziny najstarszego członka naszej rodziny. Dokładniej, to nie tylko urodziny, ale rocznica mojego ukochanego dziadka, mojego mentora i najlepszego przyjaciela.Gratuluję ci drogi dziadku i życzę zdrowia. Naprawdę nie chcę, żebyś chorował lub źle się czuł, bo zawsze powinnaś być ze mną w świetnej formie, być aktywna i wesoła. Nie bez powodu powiedziałem, że jesteś moim mentorem i najlepszym przyjacielem, bo tylko z Tobą mogę być szczery i szczery. Tylko z tobą mogę rozmawiać z sercem, a potem uzyskać dobrą radę. Dziękuję za wszystko, co dla mnie zrobiłeś, bo to po prostu nieocenione. Życzę Ci długich lat życia, które będą równie urozmaicone, ale tylko dla dobrych wydarzeń. Jestem z ciebie dumny, dziadku, bo jesteś taką silną i niezachwianą osobą. Wesołych świąt!

Wiesz, lata są dla ciebie nieustraszone. Czysta dusza się nie starzeje, Wszak wokół Ciebie jest cudowny raj: Dzieci, wnuki, prawdziwi przyjaciele. Niech czasem tęsknicie za nocami O lata, które tak szybko przeleciały, Te lata dane tylko nam, Niepostrzeżenie, szybko dojrzewały. 70 lat – nie, to nie jest granica, to szczęście, święto, gratulacje! Zrób sobie przerwę w biznesie już dziś i przyjmuj prezenty w swoje urodziny!

Moja droga mamo, gratulacje z okazji twoich siedemdziesiątych urodzin! W tę doniosłą rocznicę życzę wam nie rozstawać się z miłością życia, którą dzielicie ze wszystkimi swoimi bliskimi. Zapomnij jak najszybciej o wszystkich zniewagach i rozczarowaniach, bądź wesoły i szczęśliwy, nie choruj, nie myśl o problemach, dbaj o siebie, bo jesteś dla nas jak czyste słońce, ogrzewające Twoim ciepłem i miłością.

Wszystkiego najlepszego dla mojej drogiej siostry, wszystkiego najlepszego z okazji 70. urodzin. Życzę, abyś zawsze pozostawała piękna i życzliwa, słodka i wesoła, szczęśliwa i zdrowa. Niech miłość i radość żyją w twoim sercu, a jasna nadzieja i radość czają się w twojej duszy, życzę dobrego zdrowia i pomyślności, jasnego szczęścia i silnej miłości z twoich własnych serc.

Chcę pogratulować naszemu drogiemu jubilatowi z okazji jego rocznicy! To dla Ciebie bardzo ważny dzień, który oznacza początek nowego etapu życia. Jesteśmy pewni, że będzie nie mniej ciekawie, ciekawie i po prostu dobrze. Miałeś dość trudne życie, dlatego życzę ci spokoju i powodzenia we wszystkim. Wszyscy jesteśmy dumni, że mamy możliwość komunikowania się z Wami, konsultowania się z tak mądrą i inteligentną osobą, która ma za sobą tyle długich i pełnych wydarzeń lat życia. Postaraj się poświęcić więcej czasu sobie i swojemu zdrowiu, bo właśnie tego właśnie teraz potrzebujesz. Wszystko inne nie jest tak ważne, jeśli nie ma zdrowia. Wszyscy gratulujemy Wam tak wspaniałego jubileuszowego dnia. Niech wszystko w twoim życiu będzie takie, jak chcesz, drogi urodzinowy człowieku. I zawsze będziemy tam i pomożemy Ci osiągnąć Twoje cele, jeśli oczywiście potrzebujesz naszej pomocy.

Drogi bohaterze dnia, z głębi serca gratuluję ci siedemdziesiątych urodzin. Niech lata będą twoim bogactwem. Niech twoja rodzina będzie twoją dumą. Życzę dobrego zdrowia, słodkiego snu, energii i pozytywów. Niech nic ci nie przeszkadza, a wszystkie doświadczenia rozpłyną się jak dym.

Chcę pogratulować naszej byłej szefowej z okazji jej rocznicy! Praca z Tobą była prawdziwą przyjemnością, ponieważ byłeś nie tylko szefem, ale także naszym przyjacielem. Dzieliłeś się z nami swoimi tajnikami pracy, udzielałeś rad i byłeś tylko po to, aby pomóc lub zasugerować. Wraz z twoim odejściem nasza firma jest pusta, brakuje nam tej energii, tej atmosfery. Współpraca z Państwem była przyjemnością, dlatego pozostajecie dla nas bliską osobą. Gratulujemy Wam rocznicy, tak ważnej daty. Nadal prowadzisz aktywne i ciekawe życie, podróżujesz, organizujesz imprezę – wszystko to zasługuje na szczególny szacunek. Życzymy Ci jeszcze więcej energii i zdrowia, aby Twoje życie było równie ciekawe i pełne wrażeń. Bądź szczęśliwy, zdrowy i szczęśliwy. Wiedz, że zawsze możesz na nas liczyć.

Mamo, szczęśliwej rocznicy! Niech ten wiek będzie nowym krokiem w przyszłość, bądź zdrowy dłużej, proszę nas swoim entuzjazmem i urokiem! Jesteś najlepszy i zasługujesz na wszystko, co najlepsze na świecie!

Babciu, Twoja mądrość i miłość zawsze pomagały mi zrozumieć, co się wokół mnie dzieje. Szczęśliwej rocznicy, niech twoje 70 lat będzie dopiero początkiem niesamowitych i oczywiście szczęśliwych wydarzeń. Niech każdy dzień Cię zadowoli, a wokół Ciebie zawsze będzie miłość. Wesołych Świąt!

Nie jest tajemnicą, że liczby są magiczne.Okrągłe liczby niosą ze sobą szczególną energię! A dzisiaj jest twoja rocznica, a zatem magia liczb jest w pełni sił! Niech ta niesamowita magia wniesie do Twojego życia wszystko, co najlepsze: zdrowie, szczęście, bogactwo, szczęście i dobre samopoczucie rodziny!

70 to świetny wiek. Czas zebrać owoce życia, radować się i cieszyć z sukcesów i osiągnięć. Czas na odpoczynek i relaks. Czas na rodzinne wakacje, zabawy z wnukami, szczere rozmowy i uściski. Zdrowie, dobrobyt, dobrobyt, ciepło i komfort w domu. Szczęśliwej rocznicy!

W rocznicę życzę wielu kwiatów, prezentów, dobrych i szczerych życzeń! Nadal łącz kruchość i wielką siłę, życzliwość i stanowczość charakteru, wyrafinowanie i umiejętność pysznego gotowania, elegancję i poczucie humoru, zewnętrzną bezbronność i mądrość! Życzę nowych osiągnięć w prawdziwej miłości i przyjemnego posmaku z nadchodzących wakacji!

Gratulujemy osiągnięcia sukcesu, 70. urodzin! Życzę, aby życie bawiło się wszystkimi kolorami, aby nastrój był zawsze różowy! Niech zasłużony odpoczynek przyniesie przyjemność i odprężenie. Dobre zdrowie, dużo uwagi, wsparcia, zrozumienia, uczestnictwa i obecności przy najbliższych i bliskich.Wszystkiego najlepszego! Niech horyzonty wypełnią się nowymi marzeniami i życzeniami!

Ten dzień, Twoje urodziny, jest dla nas szczególnie długi i drogi, więc niech każda chwila w nim będzie dla Ciebie jak promień słońca – ciepły i rozgrzewający, radosny i jasny! Życzymy Ci szczęścia, bo na nie zasługujesz i wiemy na pewno, że będziesz dysponował wszystkimi jego dobrodziejstwami w honorze i sprawiedliwości! Wszystkiego najlepszego, życzę długiego i wspaniałego życia!

Kobiecie, przyjaciółce, matce, babci, teściowej, teściowej, matce chrzestnej, cioci, żonie, siostrze prozie

serdeczne gratulacje z okazji 70-tych urodzin.
Jasne gratulacje z okazji twoich 70. urodzin dla kobiety, przyjaciela, matki, babci, teściowej, teściowej, chrzestnej, cioci , żona, siostra

Gratulacje z okazji Waszej rocznicy! Życzę Wam długowieczności, spotkajcie się nie jedną rocznicę w tak wspaniałym gronie przyjaciół. Niech Wasze serce nie zna smutku, a tylko iskierki radość w twoich oczach. Życzę, abyś na tym nie poprzestał, ale wyznaczał sobie nowe cele, a także uparcie do nich podążał, a co najważniejsze, aby szczęście i sukces towarzyszyły Ci po drodze.

Moja droga Mamo, Twoje 70 lat to wspaniałe i znaczące w osiąganiu mądrości życiowej, harmonii z samym sobą i innymi, dojrzałego piękna i umiejętności cieszenia się tym, co się dzieje. Niech zdrowie Cię nie zawiedzie, niech dzieci i wnuki cieszą się ich uwagą i troską. Żyj długo, aktywnie i aktywnie.

70 lat.Cóż za wspaniała, błogosławiona rocznica! Mądrość nie jest już zajęta, doświadczenie po prostu przewraca się, ciało jest wciąż żywe i prawie młode, a dusza pełna miłości i empatii! W twoje urodziny gratulujemy ci i życzymy bardzo dobrego zdrowia, abyś miał wystarczająco dużo siły i woli, aby wzmocnić się fizycznie i duchowo do stulecia! Życzymy szacunku od kolegów i znajomych, ogromnej miłości bliskich i przyjaciół, a także podziwu w oczach innych! Niech życie bawi się wszystkimi kolorami tęczy i podaruje Ci najlepsze dni, w których nie będzie pośpiechu i zamieszania, stresu i niepokoju, a tylko ciepłe słońce, niebo bez dna, las i pole delikatnej zieleni, gdzie delikatna bryza Cię całuje i przytula!

Gratuluję Ci 70. urodzin i życzę aby dzieci szanowały, wnuki uwielbiały, by szanowały znajomych, by życie toczyło się w rytmie szczęścia i dobrostanu. Niech w twoim życiu będzie o wiele więcej zwycięstw i sukcesów, radosnych osiągnięć i sukcesów!

Wszystkiego najlepszego dla cudownej kobiety z okazji 70 urodzin! Życzę Ci patrzeć daleko w przyszłość i nie patrzeć wstecz, szukać sensu we wszystkim i uwielbiać każdego dnia, nadal podziwiać męską płeć i nawiązywać przyjaźnie z poczuciem humoru!

Mamo, gratuluję Ci 70. urodzin. Moja droga, moja droga, niech całe twoje siódme dziesięciolecie pójdzie pod sztandarem dobrego zdrowia, duchowej harmonii, szczerej radości i absolutnego dobrobytu życia. Kocham i doceniam każdą wspólnie spędzoną chwilę.

Gratulujemy osiągnięcia wieku dojrzałości, mądrości, ze złotą rocznicą numer 70! Niech życie będzie długie i urozmaicone, zdrowie pozwala realizować wszystkie plany, grono przyjaciół i krewnych poszerza się, szczęście nie opuszcza domu, życzymy spokoju i pomyślności.

Siedemdziesiąt wcale nie stanowi problemu. Nasze bogactwo to nasze lata. Dzieci i wnuki poszły nawą boczną – Nareszcie można żyć dla siebie. Gdyby tylko zdrowie pozwalało Ci zrobić wszystko, o czym bardzo marzyłeś: Wieczór w muzeum, w teatrze, w kinie (wcześniej wcale nie było na to stać), A w weekend zebrać wszystkich do stołu , Aby przypomnieć sobie przeszłość z rodziną. I życzę dobrych duchów. Uśmiechy takie, że od ucha do ucha. I nastrój, jak w słoneczny dzień, Aby odejść od wszelkiego lenistwa.

Naprawdę chcę pogratulować mojej ukochanej babci, która obchodzi dziś swoje siedemdziesiąte urodziny. Oczywiście jest to ważna data, która przeraża wielu, ale nie moją babcię. To jest dokładnie to, co w tobie lubię. Nadal żyjesz i cieszysz się życiem, nie podążasz za głupimi stereotypami. Robisz wszystko dobrze, za co Cię kochamy. Życzę szczęścia i zdrowia. W wieku siedemdziesięciu lat udało ci się wiele osiągnąć. Poświęciłeś swoje życie rodzinie i karierze i odniosłeś sukces tam i tam. Bardzo tego pragnę. Abyś teraz był tylko z nami, zrezygnuj z pracy, bo bardzo za Tobą tęsknimy. Szczęśliwej rocznicy moja ukochana babciu! Długie życie dla Ciebie, które będzie wypełnione wspaniałymi wydarzeniami.A zrobimy wszystko, aby tak było, abyś nawet w to nie wątpił. Wesołych świąt, nasza ukochana urodzinowa dziewczyno!

Nasza kochana urodzinowa dziewczyno, wiodłaś bardzo jasne i interesujące życie. Przez lata opanowałeś kilka zawodów, odwiedziłeś wiele krajów i miast, poznałeś ciekawych ludzi. Masz wspaniałą rodzinę i pomocnych przyjaciół, którzy zawsze mogą przyjść z pomocą. Chciałbym pogratulować ci rocznicy i życzyć dobrego zdrowia i wielu lat życia. Uwierz, że życie jest zawsze ciekawe i pełne wydarzeń, potrzebujesz tylko pragnienia, którego nie masz. Życzę wielu ciekawych wydarzeń, miłych spotkań i znajomości. Niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia i pragnienia, a wszystkie plany się spełnią. Na pewno masz wiele oryginalnych pomysłów i planów. Życzę, abyście pozostali tak aktywni, aktywni i pogodni. dla ciebie chodzi o

Serdecznie gratulujemy rocznicy! Serdecznie życzymy długiego i szczęśliwego życia, zdrowia, inspiracji, sukcesów zawsze i we wszystkim!

W tym pięknym dniu, w Waszą rocznicę, życzę Wam uroczej Pani częstszego uśmiechu, aktywności, pozytywnej i postępowej. Niech życie płynnie i łatwo niesie Cię na swoich skrzydłach, chroniąc Cię przed kłopotami i niepogodą, a szczęście i szczęście podążają za Tobą, ponieważ życie dopiero zaczyna się w wieku 70 lat!

Nazywanie cię babcią nawet nie odwróciłoby mi języka, więc chcę pogratulować ci siedemdziesiątych urodzin, jako słodkiej i pięknej kobiecie. Obyś zawsze miał kwiaty w swoich rękach. Niech będzie uwaga i troska. Życzę długiego życia, jasnych wydarzeń i morza pozytywnych emocji. Niech w Twoim adresie zabrzmią miłe gratulacje, a dusza stanie się jeszcze delikatniejsza i milsza!

Drogi (oh) (imię), chcemy powiedzieć, że wszyscy bardzo Cię doceniamy i szanujemy, dlatego gratulując Ci rocznicy, przede wszystkim życzymy Ci czegoś, co jest bardzo ważne dla każdego człowieka: dobry nastrój, powodzenia w biznesie, dobre zdrowie, wzajemne zrozumienie z kolegami i krewnymi, prawdziwa przyjaźń i szczera miłość!

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i życzę, abyś zawsze pozostała najbardziej uroczą, seksowną, ponętną i pożądaną, ukochaną, luksusową, po prostu niezapomnianą kobietą! Niech spełnią się marzenia i życzenia, niech bukiety najpiękniejszych kwiatów wypełnią dziś Twój dom swoim zapachem.

Życzymy mądrości, życzliwości, hojności.Aby zdrowie nie zawiodło. Aby nastrój był zawsze na topie. Niech rodzinie będzie ciepło i przytulnie.

Nie ma powodu do smutku, nawet jeśli masz 70 lat, I niech każdy świt wypełnia się radością, Gratuluję rocznicy, życzę wszystkiego dobrego, I niech nadejdzie czas na szczęście i zabawę! Zdrowie stanie się silniejsze, niech młoda dusza pozostanie na zawsze, niech życie będzie proste, Bez trudności, smutku, pełne cudownych dni, Niech spełnią się nadzieje – życzymy szczęśliwej rocznicy!

70 to przyzwoity wiek. Z przyjemnością gratulujemy wspaniałej rocznicy. I nawet jeśli we włosach masz siwe włosy, twoje oczy wciąż błyszczą młodością i entuzjazmem. Życzymy Ci przede wszystkim długowieczności i zdrowia. Przekaż swoją duchową mądrość młodszemu pokoleniu, a my będziemy Ci za to wdzięczni.

Nasza ukochana urodzinowa dziewczynka! Szczęśliwa siedemdziesiąta! Możesz teraz zapisać tę uroczystą i imponującą datę na swoim koncie. Gratulujemy Wam kochani i życzymy zdrowia i uśmiechu, szczęścia i życzliwości, miłości i troski o bliskich. Obyś zawsze był spokojny i spokojny, a młodość i wiosna zawsze żyły w twojej duszy. Dajemy Ci te linie dzisiaj jako dowód naszej wdzięczności i miłości.

Czas jest bardzo ulotny. Po lecie przychodzi jesień. Po nocy nadchodzi świt. I tak dzisiaj nadszedł uroczysty i uroczysty dzień po dniu powszednim. W tym dniu jesteś bohaterem dnia z wielką literą. Dzisiaj wszyscy gratulujemy ci 70. urodzin. To jest złota data w Twoim kalendarzu. Chcielibyśmy, abyś przekazał zgromadzone doświadczenie młodszym pokoleniom.Rozwijaj dążenie do doskonałości. Staraj się być bardziej aktywny, nie zostawaj w domu, komunikuj się więcej i nadal wyznaczaj sobie cele. Kochamy Cię, doceniamy i nie życzymy żalu i zawsze pozostajemy w świetnej formie.

Z całego serca gratuluję kobiecie, dziewczynie, mamie, babci, teściowej, teściowej, matce chrzestnej, cioci, żonie, siostrze, z okazji urodzin 70 lat

Szczęśliwa rocznica, 70. urodziny kobiety, przyjaciela, matki, babci, teściowej, teściowej, chrzestnej, cioci, żona, siostra w prozie

Życzę zdrowia i dobrego samopoczucia, wszystkich błogosławieństw i przyjemności życia, pomyślności i domowego komfortu, miłości i ludzkiego szczęścia!

Wszystkiego najlepszego mój drogi człowieku. Życzę Ci niezachwianie dążyć do celu, niezapomnianych wrażeń. Zawsze bądź tak wesoły, zabawny i wesoły.

Gratuluję ci rocznicy, twoich 70. urodzin! Niech wzajemne zrozumienie, miłość i szczęście zawsze panują w Twoim domu, sercu i duszy! Życzę, aby wszystko, o czym marzysz, spełniło się i zostało z Tobą na zawsze! Niech nieszczęście i smutek nie odważą się zbliżyć do ciebie! Niech łzy urazy, żalu i smutku nigdy nie wypłyną z twoich oczu, a tylko szczere łzy szczęścia! Życzę szczerym i miłym przyjaciołom, abyś nigdy nie czuł się samotny! I oczywiście życzę ci takiego zdrowia, którego zazdrościłby młody i silny młody człowiek! Życzę tylko światła, ciepła i radości! Szczęście, szczęście i miłość! Szczęśliwej 70. rocznicy!

Droga ciociu, Szczęśliwej rocznicy! W swoich pięknych 70 latach jesteś młoda i urocza! Życzę kwitnącej kobiecie kwitnącej zdrowia, elegancji i witalności, inspiracji i radości! Niech każdy dzień daje wiele przyjemnych chwil!

Dzisiaj świętujesz szczególny dzień rocznicy! Okrągła i piękna randka – 70 lat! A ponieważ dzisiaj jest ważny dzień, twój nastrój powinien być wspaniały! Życzymy, abyś przez wiele lat zachował ten sam dobry nastrój, to samo uczucie szczęścia i radości! Pokój dla ciebie, życzliwość, powodzenia i dobrobytu!

Gratulacje! Taka rocznica to duma, to szczęście, to prezent! Niech będzie więcej zdrowia, bliskich krewnych i przyjaciół, miłości i ciepła! I niech będzie jeszcze wiele lat!

Chcę życzyć mojej wspaniałej babci wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy! Jestem z Was dumna, bo nie kierujecie się żadnymi stereotypami i dalej żyjecie i cieszycie się życiem. Jesteś taki nowoczesny, aktywny i towarzyski. Niewielu moich znajomych może uwierzyć, że jesteś moją babcią, bo po prostu wyglądasz niesamowicie jak na swój wiek, o czym dziś głośno nie wspomnimy. Życzę ci tylko zdrowia, ponieważ wszystko inne nie jest tak ważne, jeśli dana osoba nie ma zdrowia. Wiem, jak bardzo dbasz o siebie, ale nadal przypominam, że wszyscy się o Ciebie martwimy. Nasza urodzinowa dziewczyna wygląda tak młodo, że nawet nie chcę dzwonić do jej babci. Ale nadal powiem, że jest moją ukochaną babcią, która poświęciła swoje życie mnie i mojemu wychowaniu.Doceniam każdą chwilę mojego życia, którą spędziłem z tobą.

Kochana Mamo, wszystkiego najlepszego z okazji 70. urodzin! Nie choruj, proszę nas swoją wigorem i radością! Twoja miłość wystarczy dla wszystkich dzieci i wnuków, pozostań taka sama i troskliwa. Bardzo Cię kochamy i doceniamy, życzymy Ci świętowania więcej niż jednej rocznicy! Dziękujemy, że nas masz! Szczęśliwej rocznicy!

Wszystkiego najlepszego z okazji 70 urodzin! Życzę Ci wielu lat życia w doskonałym nastroju! Robić wszystko – żeby nie mieć czasu, jechać – tam, gdzie nie było to możliwe. Aby dzieci i wnuki nie pozwalały im się nudzić i częściej odwiedzać. Życzę Ci młodości i optymizmu w duszy, miłości i ciepła w sercu.

Uśmiechnij się kochanie, wkrótce, bo dzisiaj jest twoja rocznica! Serdecznie gratuluję i życzę wszystkiego najlepszego w życiu! Niech będą twoim drugim „ja” pozytywnym i twoim uśmiechem! Życzę, żebyś w wieku siedemdziesięciu lat każdego dnia była ubrana w szczęście, Aby wszystko, o czym marzyłeś, Los natychmiast wcielał się w rzeczywistość!

Wszystkiego najlepszego! Świętujemy Waszą zaszczytną rocznicę, Będzie wielki tort z herbatą I słodki pióropusz bukietów! Po spotkaniu siedmiu tuzinów źródeł zdradź nam sekret: Co jest najważniejsze na świecie? Jak zostawić ślad w życiu? Wnuki, prawnuki i dzieci Zaczną wspólnie gratulować, Życzyć długowieczności, Wzmacniać siłę ducha. My – z serca zdrowia, nie trać jasności myśli, z czułością, ciepłem, z miłością, pamiętaj siedem tuzinów. Długie życie dla ciebie! Niech to się stanie Randki w kółko więcej niż raz Świętuj i baw się dobrze.Wszystkiego najlepszego! Dzień dobry!

W te cudowne wakacje ze szczerymi życzeniami szczęścia, radości, zdrowia! Niezmienne samopoczucie, niekończący się strumień obfitości, długie życie, pełne radosnych minut!

Dzisiaj masz 70 lat i masz z czego być dumnym! Niech twoja siła nie odejdzie wraz z przeżytymi latami i niech twoi krewni i przyjaciele wspierają cię we wszystkich twoich staraniach. Ciesz się życiem, bo z doświadczeniem staje się jaśniejsze i piękniejsze! Niech wierny anioł zawsze cię trzyma, chroniąc przed złem i przeciwnościami losu.

Dzisiaj są urodziny mojej pierwszej nauczycielki w szkole! Moi drodzy (imię, nazwisko), gratuluję Ci tak ważnego wydarzenia w Twoim życiu. Jesteś moim pierwszym nauczycielem, który stał się dla mnie bliską i kochaną osobą. W latach szkolnych byłaś moją drugą matką, która zawsze się mną opiekowała, ale oczywiście także innymi chłopakami. Nauczyłeś mnie cieszyć się każdą chwilą w tym życiu. Zawsze byłam bardzo zadowolona z komunikowania się z Tobą, ponieważ wiedziałam, że na pewno mnie wysłuchasz, udzielisz mi rady lub po prostu pomożesz mi się rozproszyć. Jesteś niesamowicie miłą osobą o wielkim sercu. Nigdy nie spotkałem takich ludzi, więc jestem wdzięczny losowi, że pojawiłeś się w moim życiu. Gratuluję ci rocznicy i życzę szczęścia, zdrowia i powodzenia we wszystkim. Pamiętaj, że życie jest piękne w każdym z jego przejawów.

Dzisiaj jest rocznica mojego ulubionego nauczyciela, który stał się dla mnie bardzo bliską osobą! Masz dziś siedemdziesiąt pięć lat, ale wyglądasz dokładnie tak samo jak dwadzieścia lat temu. Zawsze byłem bardzo zadowolony z komunikowania się z tobą, wiedziałeś, jak pocieszyć i ustawić nas wszystkich, którzy uczyli się z tobą. Każdy z nas zawsze czule wspomina lata, kiedy studiowaliśmy z Tobą. Dzisiaj chcę ci szczerze pogratulować rocznicy i życzyć dobrego zdrowia! Bądź zawsze taki sam szczęśliwy, wesoły, miły i sprawiedliwy. Jesteś wspaniałą osobą, która bardzo kocha swój zawód, a także bardzo kocha dzieci, dlatego dzieci odwzajemniają się. Bardzo się cieszę, że mogę być dziś obecny na waszych wakacjach i powiedzieć to wszystko osobiście! Ale wiedz, że to nie wszystkie słowa, które są do Ciebie skierowane. Chcę tylko życzyć Ci szczęścia, bo na to zasługujesz.

Szczęśliwej rocznicy tatusiu! Masz już 70 lat i pamiętam Cię bardzo młodą i zawsze taka będziesz, bo Twoja dusza jest młoda. Niech tak pozostanie, niech los da szczęście i pomyślność, radość nowego dnia i miłość bliskich. Życzę jasnych myśli, świeżych pomysłów, świątecznego nastroju i wszystkiego, na co zasługujesz swoim długim, szlachetnym życiem!

Nasza droga szefowa świętuje dziś swoją rocznicę! Drodzy i kochani przez wszystkich (imię, nazwisko), gratulujemy wam wakacji! Życzymy Wam dobrego zdrowia i długiego życia, które będzie wypełnione pogodnymi i ciekawymi wydarzeniami, nowymi znajomościami i podróżami.To wielki zaszczyt dla nas wszystkich pracować pod Twoim kierownictwem, ponieważ jesteś bardzo miłą i uczciwą szefową, która umie znaleźć wspólny język ze wszystkimi swoimi pracownikami. Wszyscy Cię kochamy i szanujemy! Jesteś wzorem do naśladowania, zawsze patrzymy na Ciebie, ponieważ naprawdę chcemy osiągnąć te same wyniki, które Ty osiągnąłeś. Mamy nadzieję, że jeszcze długo będziemy pracować pod Waszym kierownictwem, ponieważ chcemy zdobyć całe doświadczenie, które nam przekazujecie. Życzymy twórczego sukcesu, powodzenia i wszystkiego najlepszego.

Im bardziej siwe włosy, tym bardziej rozumiem, jak mądra zawsze byłaś, mamo. Masz wakacje, rocznicę, już cię nie ma – masz aż 70 lat! A to bardzo imponująca liczba. Wiem, że Twoja miłość i mądrość zawsze będą ze mną, tak samo jak życie, które mi dałeś. Wesołych świąt, mamo.

Szczęśliwej rocznicy tato. Masz dziś 70 lat, kiedyś byłeś wesołym, odważnym lwiątkiem, a teraz stałeś się najmądrzejszym, najpiękniejszym lwem. I życzę Ci, drogi tato, jak najlepszego zdrowia i ani chwili przygnębienia, a także tego samego zapału, odwagi duszy, rześkości i hojności serca. Tato, niech każdy dzień przynosi Ci 70 miłych uśmiechów i radosnych chwil!

70 lat to dokładnie ten czas, kiedy można z pełnym przekonaniem spotkać się z bumerangiem dobrych uczynków i szczerych uśmiechów, które wypuszczaliście przez te wszystkie lata. Możesz być z siebie dumny, bo przez wszystkie życiowe trudności zdołałeś nosić honor, imię, nie splamiąc sumienia.Niech więc lata nigdy nie pokażą się na twoim zdrowiu i duszy.

Najlepsze życzenia urodzinowe od 70 lat dla kobiety, dziewczyny, mamy, babci, teściowej, teściowej, chrzestnej, cioci, żony, siostry do łez

Wszystkiego najlepszego dla kobiety, przyjaciela, matki, babci, teściowej, teściowej, chrzestnej, cioci, żony, siostra

Mamusiu, przeszłaś 70 kilometrów swojego życia pięknie i godnie. I niech każdy Twój krok pozostawi w Twojej pamięci tylko jasne wspomnienia. Życzę Ci drogie, szczęśliwych dni duchowej harmonii i serdecznej radości, a także oczywiście życzę, abyście nie chorowali i nie szukali powodów do smutku.

Wszystkiego najlepszego, mój drogi przyjacielu. Ty i ja osiągnęliśmy wiek, w którym w młodości nawet nie chcieliśmy przymierzać. I niech czas się nie zatrzyma, ale teraz rozumiemy, że już po siedemdziesiątce można cieszyć się życiem i snuć plany na przyszłość. Myślę, że w tak szacownym wieku wyglądasz świetnie – masz jasną głowę i dobre myśli. Życzę zdrowia, pogody ducha i optymizmu. Niech nieszczęścia i smutki biegną od Ciebie do nieszczęśników, a drobne problemy dnia codziennego rozwiązywane są natychmiast. Niech w życiu będą przyjemniejsze niespodzianki i nieoczekiwane prezenty. Życzę też, żebyś nigdy nie był sam. Niech rodzina i przyjaciele zawsze będą przy Tobie. Wszystkiego najlepszego z okazji siedemdziesiątych urodzin!

Droga Mamo, gratulujemy Ci 70. urodzin. Pozostań zawsze młody duchem i sercem, pamiętaj z uśmiechem jasne i szczęśliwe chwile życia, witaj każdy nowy dzień z radością i entuzjazmem. Bądź zdrowa, mamusiu, szczęśliwa, silna i kochana przez nas wszystkich.

Gratulujemy Ci 70. urodzin. Niech w dniu twojej rocznicy otrzymasz ogromną liczbę życzeń i gratulacji od bliskich ci osób. Bądź zdrowy, żyj długo i szczęśliwie!

Wszystkiego najlepszego najlepszej cioci na świecie! Dziękuję za zrozumienie, opiekę i wsparcie! Życzę, żebyś nigdy nie był smutny, zawsze z uśmiechem przechodził przez życie, inspirował ludzi wokół siebie i nie poddawał się trudnościom! Niech spełnią się Twoje pragnienia, otaczają Cię tylko słoneczni i pozytywni ludzie, a Twoje piękno tylko rośnie!

Życzę, aby droga twojego życia była usiana kwiatami, a wszystkie trudy zamieniły się w ekscytującą przygodę! Zdrowie, miłość, powodzenia!

Kochana urodzinowa dziewczyno, wszystkiego najlepszego z okazji 70. urodzin! Życzymy lekkości i ciepła, duchowej harmonii i dobrego zdrowia! Niech ptak szczęścia żyje wiecznie pod dachem Twojego domu! Niech kłopoty go omijają i niech wszystkie dobre rzeczy w twoim życiu nigdy się nie kończą!

Wspaniała i najmilsza babciu na świecie, gratuluję Ci 70. urodzin.Życzę Ci życia bez zmartwień i smutków, życzę Ci każdego ranka budzić się z radością i dobrym zdrowiem, aby Twoje życie miało wszystko, czego pragniesz i potrzebujesz, aby Twój dom był ciepły i przytulny w rodzinny sposób.

(Nazwa)! Gratulacje, kochanie, w twoje rocznicowe urodziny – 70 lat! To jest całe życie przeżyte, a warto być dumnym z tego, że przeżyłeś je tak długo i dobrze, stając się mamą i żoną, babcią, pozostając na zawsze przyjaciółką i tą wesołą słodką dziewczynką, którą kiedyś poznaliśmy bardzo długo temu. Paula, wspaniale, że udało Ci się podtrzymać w sobie młodzieńczy płomień. Życzę zdrowia i radości.

Nasi kochani i kochani! Gratulujemy Ci 70. rocznicy i życzymy zdrowia, siły i szczęścia. Niech ominą choroby, serce zawsze śpiewa, a dusza pozostaje młoda i pogodna. Bardzo cię kochamy, zapewniasz nam komfort i troskę przez całe życie, więc teraz zaakceptuj to wszystko od nas.

Niech ten wspaniały dzień jubileuszowy pozwoli Ci przeżyć najprzyjemniejsze i niezmienne wspomnienia! Niech wsparcie bliskich, krewnych i przyjaciół stanie się twoim wsparciem, które pomoże ci rzucić się naprzód z nadzieją na lepszą przyszłość. Szczęśliwej 70. rocznicy!

Wszystkiego najlepszego dla najbardziej uroczej i pięknej kobiety. W ten świąteczny dzień wszystkie ciepłe słowa są tylko dla Ciebie. Życzymy słońca, kwiatów, uśmiechów, dobrego samopoczucia, uwagi mężczyzn, kobiecego szczęścia i oczywiście dobrego zdrowia.Niech spełnią się wszystkie marzenia i pragnienia!

Ciociu kochanie, gratuluję Ci 70. urodzin i życzę Ci jaśniejszego spojrzenia na świat, bardziej kolorową przyrodę, bardziej niezwykłe życie, nowsze losy, szczere związki i sens życia bardziej wyraźne i precyzyjne!

Kochanie (imię), wszystkiego najlepszego! W ten piękny dzień pragnę życzyć Ci jednego – niech uśmiech zawsze rozświetla Twoją twarz, zarówno w chwilach radości, jak i w chwilach smutku. Kiedy kobieta się uśmiecha, wszystkie jej sprawy kłócą się, ma szczęście nie tylko w biznesie, ale także w miłości. Uśmiech jest naszą bronią i naszym pomocnikiem. Niech więc każdy dzień będzie małym świętem, a zawsze będziesz miał powód do uśmiechu!

Drogie urodziny! Świętujesz swoje 70. urodziny! To bardzo poważna randka, mówiąca o długim życiu, z którego możesz być dumny. Gratulujemy i życzymy doskonałego zdrowia i dobrego samopoczucia, aby wszystko się udało, bliscy i przyjaciele dawali powody do dumy z siebie i z siebie, aby życie było radością. Te wersety są dziś specjalnie upamiętniające twoją rocznicę.

Szczęśliwej rocznicy, cudowna kobieto. Niech siła i natchnienie wcale nie osłabną w wieku 70 lat, niech nastrojowe kolory będą jasne, a uściski bliskich miłe. Życzę Ci, abyś pozostała tak kobieca i piękna, urocza i elegancka. Życzę zdrowia i wszystkiego najlepszego w życiu.

Z całego serca gratuluję ci rocznicy siły i twierdzy.Niech dusza nigdy nie przestaje cieszyć się życiem w wieku 70 lat, niech każdego dnia będzie wesoła i szczęśliwa, niech krewni dadzą opiekę i miłość, niech w domu będzie wieczny pokój i dobrobyt.

W każdej osobie są dwie piękności. Zewnętrzne ma krótki okres, ale wewnętrzne piękno nic na świecie nie jest zagrożone i czas się go nie boi. I niezależnie od roku, hojnie zdobi człowieka. I bardzo się cieszę, że w ten cudowny dzień gratuluję kobiecie pełnej prawdziwego wewnętrznego piękna. Życzę Ci spełnienia wszystkich Twoich pragnień, aby Twoje zdrowie nie zawiodło, aby Twoje zmartwienia były tylko przyjemne, aby Twoi bliscy cieszyli się, aby zawsze byli otoczeni radosnymi i szczerymi uśmiechami. Mimo to, oczywiście, chciałbym życzyć, abyś zawsze pozostał taki sam wyjątkowy i czarujący. Szczęśliwej rocznicy! — Szczęśliwa 70. rocznica dla kobiety

Wszystkiego najlepszego dla mojej złotej i najlepszej mamy. Kochani, życzę Ci, abyś zawsze była najpiękniejsza, czarująca, czarująca i wspaniała, nie patrzyła na lata, nie pozwalała niepokojowi w sercu, ale smutkowi w duszy. Bądź szczęśliwy, nadal kochany przez nas wszystkich, miły, wesoły i radosny.

Dzisiaj mija rocznica człowieka, który przez całe życie był moim motywatorem. Kiedy czułem się źle lub smutno, tylko ona mówiła, że ​​to po prostu zabiera mi czas, bo zawsze muszę być w formie.

Oryginalne życzenia urodzinowe w wieku 70 lat dla kobiety, dziewczyny, mamy, babci, teściowej, teściowej, matki chrzestnej, ciotki, żony, siostry, z całego serca

Piękna
życzenia urodzinowe dla kobiety, dziewczyny, mamy, babci, teściowej, teściowej, chrzestnej, cioci, żony, siostry, z całego serca

70 lat to spory wiek, Niewiele osób doczekało się jego zobaczenia, ale nie starzejesz się sercem, duszą, a masz za sobą duże doświadczenie. Inaczej niczego nie żałując Niech Twoje dzieci i wnuki cieszą Cię częściej, A życie z każdym dniem będzie tylko słodsze.Niech szczęście nie zapomni drogi do Twojego domu, A 70 lat wcale nie będzie długie. zdrowia, sukcesu, Więcej uśmiechów i głośnego śmiechu.

Wszystkiego najlepszego z okazji 70. urodzin, gratuluję wspaniałej kobiecie i życzę z całego serca zdrowia i jasnej radości duszy, spokoju za oknem i szczęścia w domu, stabilnego pomyślności i prawdziwe dobro, szacunek i silna miłość bliskich.

Nasz ukochany i drogi bohater dnia! Serdecznie gratulujemy urlopu. Serdecznie życzymy, abyś pozostała taka sama pogodna, piękna, pewna siebie. Życzymy również zdrowia, powodzenia, sukcesów, rozwoju kariery i spełnienia wszystkich planów. Twoje piękno i umysł pozwolą Ci zbudować własne przeznaczenie. Niech więc życie będzie dla ciebie hojne i wspierające, da ci zdrowie i sukces, spokój, pewność siebie i wewnętrzną harmonię. Niech nie starość, ale światło życia, szczęście, optymizm i wiara w najlepszych dodadzą się z każdym mijającym rokiem. A także miłość do Ciebie, która inspiruje i wypełnia znaczeniem wszystkie aspiracje. Wesołych świąt!

Gratulacje, moja droga matko, z okazji twoich 70. urodzin.Życzę wam kochanie piękna duszy i jasnej radości, dobrych nadziei i błyskotliwych pomysłów, wspaniałego nastroju i dobrego zdrowia, przyjaznej rodziny i wzajemnego zrozumienia w tym.

Wszystkiego najlepszego ciociu! Bądź niesamowicie szczęśliwy, pozwól sobie w każdej sekundzie na wpuszczanie uśmiechów i miłych słów do swojego życia. Życzę, aby Twoje zdrowie zawsze stało na granicy i chroniło przed wszystkim, co złe.

Szczęśliwej rocznicy droga siostro. W wieku 70 lat życzę Ci 70 radości dziennie, 70 chwil szczęścia i inspiracji, 70 wspaniałych pomysłów i 70 miłych uśmiechów. Siostro, bądź zdrowa i niestrudzona, nadal wesoła, mądra, piękna, urocza, hojna i wspaniała.

Szczęśliwej rocznicy droga ciociu. Siódemka i zero to tylko liczby, więc życzę Ci nadal być wesołym, radosnym i marzycielskim. Ciociu, niech w twoim życiu będzie wiele szczęśliwych wschodów słońca i pięknych zachodów słońca. Niech bliscy będą obok siebie, niech dobroć będzie żyła w sercu, niech pociecha ciepło w domu, niech nuty radości zabrzmią w duszy.

Serdecznie gratuluję rocznicy. Siedem dziesiątek to piękna randka. W numerologii liczba siedem oznacza duchową doskonałość i dobrobyt. Liczba siedemdziesiąt jest bardzo powszechna w Biblii, aw tej księdze jest zawsze związana ze sprawiedliwością i oczyszczeniem. Oczywiście osiągnąłeś wiek duchowej harmonii i satysfakcji.Życzę Wam, opierając się na Waszych dotychczasowych doświadczeniach, Waszej wiedzy i umiejętnościach, abyście ruszyli dalej: realizowali swoje talenty, dzielili się mądrością z dziećmi i wnukami i po prostu cieszyli się pełnoprawną codziennością przepełnioną rodzinnym komfortem, komunikacją z miłymi ludźmi i duchowymi i materialne tworzenie. Niech Bóg da ci zdrowie i długie życie!

Wszystkiego najlepszego! Jesteś najlepszy, jesteś dla nas źródłem ciepła i światła, wnosisz w nasze życie tyle słońca, radości i nadziei. Zawsze pozostań taki sam pogodny, energiczny, z młodą duszą. Szczęście dla Ciebie, zdrowie i długie życie!

Moja ukochana babciu, naprawdę chcę być pierwszą osobą, która pogratuluje ci rocznicy, ponieważ jesteś bardzo ważną osobą, która zajmuje główne miejsce w moim życiu. Dzięki Tobie udało mi się osiągnąć swoje cele i osiągnąć wysokie wyniki. To Ty mnie zachęcałaś, uczyłaś ze mną lekcji, udzielałaś rad i rekomendowałaś, wspierałaś mnie, gdy coś nie wyszło, i jako pierwsza dowiedziałaś się o moich zwycięstwach. Chcę, żebyś zawsze był ze mnie dumny, więc staram się jak najlepiej. Moja babciu, gratuluję ci rocznicy! Nie powiem, ile masz lat, ponieważ Twój wiek nie odpowiada Twojemu wyglądowi i wewnętrznemu światu. Jesteś z nami tak młoda i aktywna, że ​​każda dziewczyna zazdrości Ci energii. Bardzo Cię kocham, podziwiam Cię, jesteś dla mnie przykładem ukochanej babci.

Pół życia, które już minęło, Niech twoja głowa będzie pokryta siwymi włosami. Oczy trochę straciły blask, Zmarszczki odsłaniają powieki. Doskonale wiem, że w swojej duszy myślisz, że życie już przeminęło. Chcę powiedzieć w twoje urodziny, że 70 to jakieś dwadzieścia pięć lat. Życie wciąż bije kluczem, zapomnij o swoim wieku. Żyj i raduj się zawsze, Wszystkie lata powrócą.

Dzisiaj mija rocznica człowieka, który przez całe życie był moim motywatorem. Kiedy czułem się źle lub smutno, tylko ona mówiła, że ​​to po prostu zabiera mi czas, bo zawsze muszę być w formie. Minęło tyle lat, wydarzyło się wiele różnych rzeczy, ale zdałem sobie sprawę, że osiągnąłem wszystko, czego chciałem, tylko dzięki mojej babci. Gratuluję naszej kochanej urodzinowej dziewczynie jej siedemdziesiątego piątego święta, które świętuje z rodziną i przyjaciółmi. Zawsze byłeś w stanie połączyć naszą rodzinę, chociaż nie jest to łatwe. Ale to twoje urodziny kojarzą się wszystkim z tym, że cała rodzina znów się spotka. Gratuluję i życzę dobrego zdrowia, abyś nigdy nie zachorował. Mam nadzieję, że dzisiejsza rocznica zostanie przez Was zapamiętana jako jeden z najlepszych dni w Waszym życiu. Wszyscy cię kochamy i chcemy tylko tego, co najlepsze.

Siedemdziesiąt lat to wspaniała randka! Ile rzeczy za nami: Radosne dni, sukcesy, zwycięstwa, A ile jeszcze przed nami! Niech tyle lat już za Tobą, Jesteś wciąż tą samą piękną kobietą: Z iskrą w oczach, z ciepłem w duszy, Z takim zmiennym nastrojem! Życzę Ci dobrego zdrowia, Uśmiechaj się w każdej chwili, co godzinę i każdego dnia! Czytaj życie jak otwartą książkę!

Spieszę z gratulacjami z okazji twoich 70. urodzin! W Waszą rocznicę życzę Wam niewyczerpanej energii, wiecznej młodości i zawsze dobrego nastroju! Życzę Ci tylko szczęścia, szczerych i oddanych uśmiechów przyjaciół, z którymi pokonałeś zarówno wodę, jak i ogień! Wiadomo, że wszystkie dobre rzeczy wracają jak bumerang, więc życzę Ci, aby wszystkie dobre uczynki, których dokonałeś w życiu, wróciły do ​​Ciebie z wiecznym szczęściem i życzliwością! Niech twoje zdrowie będzie niezachwiane. Niech będzie tak niewzruszony, jak twoja pewność siebie i pragnienie dobroci i szczęścia! Nawet jeśli masz już 70 lat w paszporcie, ale w sercu wciąż masz 20 lat, a to jest najważniejsze! Zdrowie dla ciebie i miłość! Szczęśliwej rocznicy, Szczęśliwej 70. rocznicy!

Drogi dziadku! Masz dziś 70 lat, cała twoja rodzina zebrała się wokół ciebie, a my szczerze nazywamy cię jej głową. Twój charakter, ciężka praca pomogły ci osiągnąć to, co masz dzisiaj: szacunek byłych kolegów, kolegów, a co najważniejsze, własnej rodziny. Życzymy Ci długiego życia, nowych przyjemnych przeżyć, a postaramy się dać Ci tylko radość i szczęście.Upewnij się, że zobaczysz wiele, wiele małych prawnuków, z którymi będziesz się bawić i wychowywać tak, jak kiedyś robiłeś z nami. Dziadku z okazji rocznicy!

Szczęśliwej 70. rocznicy! Niech to święto da Wam jeszcze więcej radości, ciepła, harmonii i siły do ​​pokonywania przeszkód na drodze do jasnego snu! Życzę Wam, abyście zawsze i wszędzie kierowali się ścieżką szczęścia i miłości, prowadzącą do nowych osiągnięć!

70 lat to dopiero początek! Niech miłość do życia będzie twoim życiowym światłem, krewni – wiecznym wsparciem, pieniądze – stałym źródłem. Nowe chwile dla Ciebie!

Droga siostro, gratulacje z okazji twoich 70 urodzin. Kochani, życzę Wam wielu jasnych i szczęśliwych dni, spokojnego nieba nad głową i pomyślności, ciepła Waszych rodzimych serc i szczerych uśmiechów bliskich, wiecznej radości i pogody.

Wszystkiego najlepszego, szczęśliwej rocznicy! Kiedy masz siedemdziesiąt lat, możesz już śmiało powiedzieć: „Tak, żyłem bogatym życiem!”. Oby teraz w twoim życiu było wiele rzeczy, które uczynią je interesującym. Wesołych świąt, zdrowia, powodzenia i nowych rocznic.

Życzę, aby siedemdziesiąt lat stało się nową granicą w Twoim życiu, która przyniesie tylko szczęście, nowe sukcesy i wiele radosnych wydarzeń! Niech krewni i przyjaciele Cię docenią, kochają i zawsze będą tam! Życzę Ci doskonałego zdrowia, promiennych uśmiechów i harmonii w Twojej duszy!

Szczere gratulacje z okazji 70. urodzin kobiecie, dziewczynie, matce, babci, teściowej, teściowej, matce chrzestnej, cioci, żonie, siostrze do łez

Wszystkiego najlepszego dla kobiety, przyjaciółki, matki, babci, teściowej, teściowej, chrzestnej, cioci, żony, siostra w prozie

Gratulujemy rocznicy! Ten dzień oznacza, że ​​przeszedłeś długą drogę i ugruntowałeś swój status prawdziwego mężczyzny. Dorosły i godny zaufania. Niech wszystko, co będzie z tobą dalej, potwierdzi tylko ten status. Wesołych świąt i zawsze możliwych błogosławieństw na tym świecie.

Szczęśliwej 70. rocznicy! Niech ten wspaniały i znaczący dzień przypomni Ci, jak bardzo jesteś kochany i szanowany.Życzę źródłom szczęścia i ciepła niestrudzenie bulgoczącym, wypełniającym Twoje życie prostymi radościami i przyjemnymi wspomnieniami!

Gratulacje z okazji rocznicy radości i życzliwych uśmiechów, w twoje 70. urodziny. Z całego serca życzę, abyście nie tracili siły umysłu i optymizmu, aby każdego dnia przeżywali z najbliższymi wspaniałą historię, dobre uczynki, doskonałe zdrowie i podziw serca.

Szczęśliwej rocznicy! 70 lat to okres ucieczki duszy, żywych wrażeń, kiedy zapiera dech w piersiach wspomnienia i przeżyte chwile radości. Nie kładź kresu temu, co zostało osiągnięte! Radujcie się życiem, żyjcie jeden dzień, kochajcie was, dobroć i piękno. Niech codziennie wraz ze wschodem słońca przychodzi do Ciebie promień szczęścia!

Wszystkiego najlepszego z okazji 70 urodzin kochana ciociu. Niech twoje życie będzie pełne zdrowia i energii. Zawsze bądź w dobrym nastroju. niech Twoja mądrość i doświadczenie będą przykładem dla całej naszej rodziny. Szczęśliwej rocznicy!

W swoim niezbyt krótkim życiu udało ci się zdobyć dzieci, wnuki, a nawet prawnuki. Niech więc kolejne lata mijają radośnie dla Ciebie. Niech twoja wielka rodzina nigdy o tobie nie zapomni. Niech Twój dom zawsze oddycha zabawą, niech ominie Cię smutek i samotność. Niech co najmniej 100 lat zostanie dodane do już istniejących 70 lat.

Miła i cudowna kobieto, z całego serca gratuluję ci twoich 70. urodzin. Życzę Ci życia bez niepokojów psychicznych i bez zbędnych kłopotów. Niech każdy dzień przynosi radość i zachwyt.Życzę częstym gościom na wyciągnięcie ręki, silnej miłości bliskich, harmonii ciała i duszy, miłego uśmiechu na ustach i szczęśliwego bicia serca.

Liczba 70 jest bardzo solidna, tak jak osoba, której urodziny są dzisiaj! Zachowaj swoją iskrę i radość w życiu, dzięki za twoje doświadczenie i rady. Tylko pozytywne emocje i przyjemne chwile, nie tylko tego dnia, ale na zawsze! Dobre zdrowie i tylko pozytywne nastawienie!

Dzisiaj mój ukochany dziadek obchodzi swoje siedemdziesiąte piąte urodziny. To naprawdę doniosłe wydarzenie, prawdziwy Jubileusz silnej i odważnej osoby, która całe życie poświęciła rodzinie. To dzięki Tobie Drogi Dziadku wyrośliśmy na te same silne i odważne osoby, które nie boją się brać odpowiedzialności, nie boją się trudności. Zawsze myślimy o tym, co zrobiłbyś u nas, bo do wszystkiego podchodzisz mądrze. Nie tracisz kontroli nad sytuacją, nie wpadasz w panikę nawet wtedy, gdy wydaje się, że nie ma wyjścia z sytuacji. Chciałbym życzyć wam tylko zdrowia w te rocznicowe wakacje, a wy macie wszystko inne, ale jeśli już, jesteśmy gotowi zrobić dla was wszystko. Zawsze byłeś wspaniałym dziadkiem, który nie pozwalał mi płakać, gdy starsi mnie obrazili, nie pozwalał mi wiotczeć. Zrobiłeś ze mnie silną osobę.

Całym sercem, w wieku 70 lat życzę Ci nie przeszkadzać smutkiem w sercu, zadowalać duszę szczęśliwymi spotkaniami, spotykać się każdego ranka z uśmiechem i kończyć każdy dzień poczuciem radości i wdzięczności.

< /div>

Niech dzisiejsza rocznica przyniesie Ci radość ze spotkań z przyjaciółmi, z ciepłych słów wypowiadanych szczerze iz serca, z prezentów i kwiatów! Obiecuje zmianę na lepsze, powodzenia i pomyślności! Niech uśmiech nigdy nie opuszcza Twoich ust, a Twoje serce promieniuje miłością i ciepłem!

Gratulacje dla mojej drogiej siostry z okazji jej siedemdziesiątych urodzin! To bardzo ważny dzień nie tylko dla Ciebie, ale także dla mnie, ponieważ jesteś mi najbliższą i najdroższą osobą. We wszystkim życzę zdrowia, szczęścia i powodzenia. Chociaż warto zauważyć, że nadszedł czas, abyś w końcu przestał pracować i zadbał o siebie i swoją formę fizyczną. Nie twierdzę, że wyglądasz świetnie, ale wyglądasz na trochę zmęczonego. Chcę, żebyś błyszczała, uśmiechała się i śmiała. Aby rozpalić w tobie ten ogień, postanowiłem zorganizować dla ciebie takie wakacje. Musisz się dobrze bawić i zrelaksować, rozmawiać z bliskimi i przyjaciółmi, których dawno nie widziałeś. Gratuluję Ci, że stałeś się o rok starszy, co oznacza, że ​​jesteś jeszcze mądrzejszy i bardziej odpowiedzialny. Nadal prowadzisz aktywny tryb życia, który bardzo Ci odpowiada. Bądź aktywny i wesoły, ale nadal znajdź czas na relaks.

Wszystkiego najlepszego z okazji 70 urodzin, cudowna i słodka kobieta.Niech twoje piękno nie zniknie ani na minutę, niech twoje serce nie zmęczy się miłością i radością, niech twoja dusza będzie uszczęśliwiona szczęściem, jak w młodości, niech twój charakter pozostanie silny i silny, niech wypełniają cię dobre i jasne uczucia.< /p>

Wszystkiego najlepszego dla pięknej, czułej, czułej, pięknej, po prostu niesamowitej kobiety. Życzę Ci być wesołym, pogodnym, promieniującym szczęściem. Niech każdy dzień daje wiele niezapomnianych chwil, otaczają go tylko sympatyczni ludzie, a wszystkie ukochane pragnienia spełnią się.

Masz dzisiaj 70 lat. Pomyśl tylko, jak szybko minął czas, dopiero wczoraj przygotowywaliśmy się do szkoły. Ale dzisiaj masz nie tylko wakacje, ale jedną z najbardziej wyjątkowych, znaczących i najpiękniejszych rocznic. Chcę nie tylko pogratulować ci takiego spotkania, ale także życzyć dobrego zdrowia, długich i pełnych wrażeń lat, żywych wrażeń i emocji. Masz za sobą całe życie, ale to nie znaczy, że wszystko się skończyło. Przed Tobą równie ciekawe i ekscytujące życie, które będzie nieco inne niż poprzednie, ale nadal będzie w stanie zrobić na Tobie wrażenie. Nie próbuj się denerwować i tracić ducha, 70 to nie limit, a dopiero początek. Pamiętaj, że wciąż musimy świętować twoją bardziej okrągłą i znaczącą datę.

Dzisiaj jest spokojna rocznica, Przecież wiek jest niezwykły, Zgromadziło się dużo gości, Wszyscy są przyzwoicie ubrani. W kieliszkach mocne wino, Ludzie powoli piją, Toasty znacie od dawna To nie pierwszy rok.Ale mimo wszystko życzymy Ci Zdrowia, szczęścia i miłości, Dziś poznajesz 70. Więc uśmiechaj się i nie smuć się!

Szczęśliwej 70. rocznicy! Wreszcie dzieci dorosły, jest czas wolny i nie ma spontanicznych wydatków! Życzę Wam skorzystania z możliwości, które nagle się otworzyły i cieszenia się kolejnym etapem swojego wspaniałego życia: żeglowaniem, wędkowaniem na Bali, jedzeniem mango w Tajlandii. Niech pieniądze spadają z nieba jak złoty deszcz, a zdrowie z biegiem lat staje się silniejsze!

Wszystkiego najlepszego z okazji 70 urodzin! Przede wszystkim życzymy dobrego zdrowia i długowieczności. Obyś zawsze był otoczony uwagą, troską, ciepłem rodziny i przyjaciół. Ciesz się życiem, ciesz się każdą jego chwilą. Optymizm dla Ciebie i dobry nastrój.

Siedemdziesiąt lat to bardzo długo. Drogi były trudne, były wyboje i zjazdy, było dużo radości i smutku… Było i szczęście i smutek, ale było też morze miłości. Namiętności szalały z potęgą i siłą, Nie dawały mi spać w nocy. Cóż, teraz wszystko jest spokojne. Idziesz jak dawniej, jesteś szczupły, Mądrość w oczach i niepokój, Ile drogi zostało? Daj się kochać, kochać I nie waż się obrażać. Żyj długo i szczęśliwie, bądź wesoły i piękny!

Dzisiaj jest data, siedemdziesiąte urodziny! A ważne słowa zostaną wypowiedziane w całości: Dziś gratulujemy tej, która jest jeszcze młoda duszą. A lata są szczęściem i do siedemdziesiątki, nagromadziło się dużo i niech się tylko rozmnaża w przyszłości, Wpuszczając szczęście i dobro do domu!