Wszystkiego najlepszego 70 lat

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Przygotowaliśmy wybór najszczerszych życzeń urodzinowych na 70. rocznicę, z głębi naszych serc, abyś mógł wyrazić swoje uczucia w najlepszy możliwy sposób.

Dzisiaj jest spokojna rocznica, Przecież wiek jest niezwykły, Zgromadziło się dużo gości, Wszyscy są przyzwoicie ubrani. W kieliszkach mocne wino, Ludzie powoli piją, Toasty znacie od dawna To nie pierwszy rok. Ale mimo wszystko życzymy Ci Zdrowia, szczęścia i miłości, Dziś poznajesz 70. Więc uśmiechaj się i nie smuć się!

Kole, gratuluję Ci 70. urodzin i z głębi serca życzę Ci pozostania w szeregach na dłużej i odnoszenia głośnych zwycięstw na polu bitwy aktywności . Dobre zdrowie i silna siła, dobrobyt, wysoka i wysoka samoocena, a także miłość bliskich, dobrobyt i szczęście.

Zgromadziliśmy się dzisiaj przy tym stole, ponieważ są Twoje urodziny! Cieszymy się, że możemy ci pogratulować tego święta i życzyć ci wielkich sukcesów w ten wspaniały dzień, więcej jasnych słonecznych dni w roku, nigdy nie marszcząc brwi i żyj kolejne sto lat!

Spójrz na życie radośniej – możesz je przedłużyć dla siebie. Baw się już dziś – kiedy jeszcze możesz legalnie pić z przyjaciółmi. Uśmiechaj się radośniej, bo z uśmiechu wiesz, ponury dzień jest jaśniejszy i najsmutniejszy deszcz przestanie kapać.

Osoba jest tak stara, jak się czuje. Gratulacje z okazji 30. urodzin! Pozostań w wieku 80, 100 i 125 lat tak samo jak dzisiaj – radośnie, energicznie, zdrowo! Gratulacje z głębi serca!

Gratulujemy Ci 70. urodzin. Z głębi serca pragnę czuć się szczęśliwą osobą w wieku, w którym można udzielać cennych rad dzieciom i wnukom; w którym nie możesz bać się popełnić błędu; w którym jest z czego być dumnym i o którym należy pamiętać; w którym chcesz śpiewać i cieszyć się każdym nowym dniem! Życzę zdrowia, szacunku, pomyślności i silnej miłości rodzinnej!

Szczęśliwej rocznicy, kochanie! Życzę, abyś był prawdziwym bohaterem, dobrym zdrowiem, herkulesową siłą, wszechmocnym szczęściem, odwieczną mądrością, wspaniałymi zwycięstwami i godnymi pozazdroszczenia sukcesami, dobrobytem i dobrobytem!

70 to przyzwoity wiek. Z przyjemnością gratulujemy wspaniałej rocznicy. I nawet jeśli we włosach masz siwe włosy, twoje oczy wciąż błyszczą młodością i entuzjazmem. Życzymy Państwu przede wszystkim długowieczności i zdrowia. Przekaż swoją duchową mądrość młodszemu pokoleniu, a my będziemy Ci za to wdzięczni.

Mamusiu, gratuluję Ci 70. urodzin i szczerze życzę Ci skierowania 70 km swojego życia na drogowskazie w kierunku dobrobytu i spokoju na drodze miłości, szczęścia i nadziei . Mamo, niech twój wewnętrzny świat nie straci jasnych kolorów i radosnych nut, niech twoje serce nigdy nie zmęczy się odważnym biciem i wiarą tylko w najlepszych.

Szczęśliwej rocznicy, drogi szefie.Masz 70 lat, ale można się tego tylko domyślać z paszportu, bo wciąż jesteś silny, pewny siebie i pełen genialnych pomysłów. Serdecznie życzymy zdrowia i pomyślności, sukcesów i powodzenia, szacunku dla zespołu i innych, miłości do rodziny i przyjaciół. Niech każdy dzień da ci możliwość perfekcyjnej pracy i pełnego życia.

Całym sercem, w wieku 70 lat życzę Ci nie przeszkadzać smutkiem w sercu, zadowalać duszę szczęśliwymi spotkaniami, spotykać się każdego ranka z uśmiechem i kończyć każdy dzień poczuciem radości i wdzięczności.

< /div>

Gratulacje moja droga! Życzę dobrego zdrowia, długiego życia, wszelkich ziemskich błogosławieństw. Niech każdego dnia uszczęśliwiają Cię dobre wieści, niech spełnią się wszystkie Twoje życzenia!

Nasz ukochany bohater dnia! Dziś wszyscy gratulujemy ci siedemdziesiątych urodzin! W tym pięknym dniu życzymy Wam, abyście byli jak zawsze zdrowi i silni, życzliwi i pogodni. Niech słońce i miłość bliskich zawsze was ogrzewają, niech wasz uśmiech promienieje szczęściem, a oczy wiarą. Szczęśliwej rocznicy, gratulujemy ci tych wersetów.

Wszystkiego najlepszego dla cudownego mężczyzny. Życzę odważnej siły i silnych nerwów, pewności siebie i powodzenia, doskonałego zdrowia i optymizmu duszy, prawdziwej miłości i pomyślności, szczęśliwego życia i udanej działalności.

Wszystkiego najlepszego z okazji siedemdziesiątych urodzin, (imię)! Życzę Tobie, mądrej i doświadczonej osobie, aby radośnie i radośnie nadążać za duchem czasu. Niech zdrowie nie zawiedzie, krewni i przyjaciele będą niezawodnym wsparciem i spełni się wszystko, o czym marzyłeś. Bądź aktywny, młody duchem i duszą, drogi bohaterze dnia!

Nazywanie cię babcią nawet nie odwróciłoby mi języka, więc chcę pogratulować ci siedemdziesiątych urodzin, jako słodkiej i pięknej kobiecie. Obyś zawsze miał kwiaty w swoich rękach. Niech będzie uwaga i troska. Życzę długiego życia, jasnych wydarzeń i morza pozytywnych emocji. Niech w Twoim adresie zabrzmią miłe gratulacje, a dusza stanie się jeszcze delikatniejsza i milsza!

Nasz ukochany i drogi bohater dnia! Serdecznie gratulujemy urlopu. Serdecznie życzymy, abyś pozostała taka sama pogodna, piękna, pewna siebie. Życzymy również zdrowia, powodzenia, sukcesów, rozwoju kariery i spełnienia wszystkich planów. Twoje piękno i umysł pozwolą Ci zbudować własne przeznaczenie. Niech więc życie będzie dla ciebie hojne i wspierające, da ci zdrowie i sukces, spokój, pewność siebie i wewnętrzną harmonię. Niech nie starość, ale światło życia, szczęście, optymizm i wiara w najlepszych dodadzą się z każdym mijającym rokiem. A także miłość do Ciebie, która inspiruje i wypełnia znaczeniem wszystkie aspiracje. Wesołych świąt!

Nasza kochana urodzinowa dziewczyno, wiodłaś bardzo jasne i interesujące życie. Przez lata opanowałeś kilka zawodów, odwiedziłeś wiele krajów i miast, poznałeś ciekawych ludzi.Masz wspaniałą rodzinę i pomocnych przyjaciół, którzy zawsze mogą przyjść z pomocą. Chciałbym pogratulować ci rocznicy i życzyć dobrego zdrowia i wielu lat życia. Uwierz, że życie jest zawsze ciekawe i pełne wydarzeń, potrzebujesz tylko pragnienia, którego nie masz. Życzę wielu ciekawych wydarzeń, miłych spotkań i znajomości. Niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia i pragnienia, a wszystkie plany się spełnią. Na pewno masz wiele oryginalnych pomysłów i planów. Życzę, abyście pozostali tak aktywni, aktywni i pogodni. To naprawdę Ci odpowiada, a ludzie są do Ciebie przyciągani. Wesołych świąt, kochana urodzinowa dziewczyno!

Mamusiu, przeszłaś 70 kilometrów swojego życia pięknie iz godnością. I niech każdy Twój krok pozostawi w Twojej pamięci tylko jasne wspomnienia. Życzę wam, kochani, szczęśliwych dni duchowej harmonii i szczerej radości, a także, oczywiście, abyście nie chorowali i nie szukali powodów do smutku.

Gratulacje z okazji 70. urodzin wspaniałemu, energicznemu i pewnemu siebie mężczyźnie. Życzę jasnego szczęścia w życiu i nieugaszonego optymizmu, życzliwości rodzimych serc i radości duszy, szacunku i zrozumienia w rodzinie, doskonałego szczęścia i dobrego zdrowia.

Najlepsze gratulacje z okazji 70. urodzin

Polecane
wszystkiego najlepszego 70 lat, z głębi serca

Życzę najdroższemu i najwspanialszemu człowiekowi na tym genialnym świecie szczęścia i sukcesu, spokoju i ciepła, osobistej przestrzeni i zrozumienia bliskim.Życzę pysznego obiadu, miękkiego łóżka, kochającej żony i posłusznych dzieci w rocznicę urodzin. Życzę, aby każdy nowy dzień zaczynał się od dobrych wiadomości i żywych wrażeń. Wesołych świąt, nasz złoty.

Rocznica to świetna okazja, aby po raz kolejny usłyszeć na swoją cześć wiele pochlebnych słów, które są niewątpliwie prawdziwe, bo jesteś drogim bohaterem dnia, jesteś przykładem najwspanialszego osoba na Ziemi. W tym dniu życzę wam, abyście zawsze byli otwarci na wszystko, co nowe i niech spływają na was dobre okazje, jak z rogu obfitości, najważniejsze jest, aby prawidłowo je wykorzystać i spełnić wszystkie swoje marzenia. Nie bój się wyglądać na marzyciela, wyobraź sobie niewyobrażalne, nie znaj granic, łam zasady, pozbądź się wszelkich ograniczeń i wątpliwości. Po prostu pozwól swoim kompleksom odejść w zapomnienie i niech nic Cię nie powstrzyma. Głównym celem w twoim życiu jest być szczęśliwym, więc osiągnij to i żyj w pełnej harmonii. Oczywiście życzę ci dobrego zdrowia, abyś naładował wszystkich wokół swoją energią i świecił jak słońce. Obyś po drodze spotkał prawdziwą miłość. my również życzymy. Niech twoje serce żyje szczęśliwym życiem, a ty zawsze czujesz motylki w brzuchu, życzę ci też wielkiego pomyślności i nerwów w porządku. Wszystko-wszystko-wszystko.

Życie jest jak szybki pociąg – leci z pełną prędkością! To już twoje urodziny, gratulacje! Niech wszystkie zmiany w życiu będą tylko zmianami na lepsze! Zawsze pozostań osobą energiczną, kochającą życie. Niech los hojnie wynagrodzi cię za wszystkie twoje wysiłki, niech wszystko zakończy się pomyślnie!

Gratulujemy rocznicy, tak ważnej i znaczącej daty, twoich siedemdziesiątych urodzin! Lata przeżyte, nie kilka, ale z godnością i pożytkiem. Spójrz wstecz i podziwiaj owoce swojej pracy, radosne uśmiechy dzieci i wnuków, ciepły, przytulny dom. Najważniejszym bogactwem jest rodzina, którą masz. Pozostaje tylko życzyć stabilności, silnych nerwów i mniejszego zmęczenia, i oczywiście, aby zdrowie nie ominęło cię twoją uwagą.

Dzisiaj jest data, siedemdziesiąte urodziny! A ważne słowa zostaną wypowiedziane w całości: Dziś gratulujemy tej, która jest jeszcze młoda duszą. A lata są szczęściem i do siedemdziesiątki, nagromadziło się dużo i niech się tylko rozmnaża w przyszłości, Wpuszczając szczęście i dobro do domu!

Szczęśliwej rocznicy! 70 to niezwykła liczba. Jest to film 70mm, który służy do kręcenia filmów szerokoekranowych. Niech twoje życie będzie jak jasny i interesujący film z tobą w roli głównej i niech ten film stanie się niekończącą się serią.

Siedemdziesiąt w ogóle nie stanowi problemu. Nasze bogactwo to nasze lata. Dzieci i wnuki poszły nawą boczną – Nareszcie można żyć dla siebie.Gdyby tylko zdrowie pozwalało Ci zrobić wszystko, o czym bardzo marzyłeś: Wieczór w muzeum, w teatrze, w kinie (wcześniej wcale nie było na to stać), A w weekend zebrać wszystkich do stołu , Aby przypomnieć sobie przeszłość z rodziną. I życzę dobrych duchów. Uśmiechy takie, że od ucha do ucha. I nastrój, jak w słoneczny dzień, Aby odejść od wszelkiego lenistwa.

To dla mnie zaszczyt pogratulować tak szanowanej osobie jak ty z okazji rocznicy. Masz 70 lat, a Twoje oczy wciąż błyszczą, a Twój uśmiech nie pozostawia nikogo obojętnym. Dziękujemy za mądrą radę, za uwagę i udział, na które zawsze możemy liczyć! Dziękuję, że jesteś dla nas przykładem. Serdecznie życzę wszystkiego najlepszego! Dobre zdrowie i dobry nastrój! Więcej radosnych chwil i szczęśliwych przeżyć! Nie rozpaczaj nad drobiazgami, bo wiesz, że na świecie jest o wiele więcej dobra niż zła. I nawet jeśli twoja głowa jest już szara, ale twoja dusza jest młoda i wierzę, że tak pozostanie przez wiele, wiele lat twojego szczęśliwego życia!

Nasza ukochana urodzinowa dziewczynka! Szczęśliwa siedemdziesiąta! Możesz teraz zapisać tę uroczystą i imponującą datę na swoim koncie. Gratulujemy Wam kochani i życzymy zdrowia i uśmiechu, szczęścia i życzliwości, miłości i troski o bliskich. Obyś zawsze był spokojny i spokojny, a młodość i wiosna zawsze żyły w twojej duszy. Dajemy Ci te linie dzisiaj jako dowód naszej wdzięczności i miłości.

Jesteś bardzo ważną osobą w naszym życiu. Twoje doświadczenie życiowe, mądrość i pewność, która pochodzi od Ciebie – to wszystko jest dla nas bardzo ważne.W ten świąteczny dzień dla nas wszystkich serdecznie gratuluję i życzę wielu kolejnych lat zdrowego i jasnego życia w otoczeniu ludzi, którzy Cię kochają.

Mówią, że jeśli złożysz swoje najtajniejsze życzenie w rocznicę, to na pewno się spełni przed następną rocznicą, ale jest jeden warunek, musisz w to wierzyć, szczerze w to wierzyć. Ogólnie rzecz biorąc, wiele w naszym życiu zależy od wiary. Jeśli wierzysz w szczęście, to przyjdzie. Uwierz w cud, nadejdzie. Uwierz w bajki, spełnią się. I nie wierz w kłopoty i negatywność, nie wejdą one w twoje życie. Tak więc w twoją rocznicę szczerze życzę, abyś wierzył w szczęście, sukces. Ogólnie wszystko jest tylko dobre, a wszystko to wkrótce spełni się w twoim życiu. Zawsze słuchaj swojego serca, a ono wskaże właściwy kierunek, w którym się poruszasz. Niech cuda będą blisko w twoją rocznicę.

Z całego serca gratuluję Ci rocznicy siły i życzliwości, radości i nadziei. W ciągu 70 lat życzę ci ani minuty samotności i smutku, ani dnia bez radości i natchnienia. Niech twoje zdrowie nigdy cię nie zawiedzie, niech szczęśliwa i wesoła historia życia będzie dla ciebie kontynuowana.

Babciu, Twoja mądrość i miłość zawsze pomagały mi zrozumieć, co się wokół mnie dzieje. Szczęśliwej rocznicy, niech twoje 70 lat będzie dopiero początkiem niesamowitych i oczywiście szczęśliwych wydarzeń. Niech każdy dzień Cię zadowoli, a wokół Ciebie zawsze będzie miłość. Wesołych Świąt!

Gratulacje z okazji twoich 70 urodzin, drogi szefie! Życzymy, aby 18-letni chłopcy zazdrościli Ci aktywnej pozycji życiowej. Aby zdrowie było niezawodne, mocne nerwy, żelazny uścisk i doskonała umiejętność przewodzenia. Szczęście w życiu osobistym, dobrobyt i ciepło w domu, spełnienie ukochanych pragnień i wiele, wiele dobrych rzeczy!

Stary przyjaciel! Gratulacje nareszcie z okazji twoich 70. urodzin! Bądź zdrowy i nie zniechęcaj się. Żyłeś wspaniałym, pełnym wrażeń życiem, osiągnąłeś wiele i spełniłeś wiele pragnień. Mam nadzieję, że sam jesteś zadowolony ze swojego życia, bo takim życiem chciałoby się żyć wielu! Życzę, aby zawsze otaczali Cię krewni, dzieci, wnuki, dając nadzieję na nowe życie i młodość.

Wszystkiego najlepszego! Niech siedemdziesiąta rocznica przyniesie Wam spokój, pomyślność, przyjemne dla zdrowia emocje, spełnienie życzeń, które jeszcze się nie spełniły, nowe kuszące cele i niezapomniane spotkania!

Szczęśliwa rocznica dla szanowanej osoby i prawdziwego mężczyzny. Życzę Ci niekończącego się zapasu siły i odwagi, nienasyconego optymizmu i zdrowia, niesamowitego szczęścia i dobrobytu, niezaprzeczalnych zwycięstw i osiągnięć, niespodziewanych niespodzianek i szczęścia, niewątpliwego szczęścia i miłości.

Szczęśliwej rocznicy tatusiu! Masz już 70 lat i pamiętam Cię bardzo młodą i zawsze taka będziesz, bo Twoja dusza jest młoda. Niech tak pozostanie, niech los da szczęście i pomyślność, radość nowego dnia i miłość bliskich.Życzę jasnych myśli, świeżych pomysłów, świątecznego nastroju i wszystkiego, na co zasługujesz swoim długim, szlachetnym życiem!

Wspaniała i najmilsza babciu na świecie, gratuluję Ci 70. urodzin. Życzę Ci życia bez zmartwień i smutków, życzę Ci każdego ranka budzić się z radością i dobrym zdrowiem, aby Twoje życie miało wszystko, czego pragniesz i potrzebujesz, aby Twój dom był ciepły i przytulny w rodzinny sposób.

Wszystkiego najlepszego dla wspaniałego i szanowanego kolegi. Niech w wieku 70 lat będzie dużo zdrowia i więcej szczęścia, niech rozkwit siły i wigoru będzie trwały, niech w każdym biznesie czeka sukces i nic więcej. Życzę optymistycznego nastroju, dobrego dobrobytu, rodzinnego dobrobytu i życzliwości.

Duchowe gratulacje z okazji 70. urodzin własnymi słowami

Szczęśliwych 70. urodzin do łez

Gratuluję mojej złotej i najlepszej mamie jej 70. urodzin. Kochanie, życzę Ci zawsze być najpiękniejszą, czarującą, czarującą i wspaniałą, niezależnie od lat, czy nie pozwól sercu niepokoju, ale smutek w duszy.Bądź szczęśliwy, nadal kochany przez nas wszystkich, miły, wesoły i radosny.

Mój drogi i szanowany teściu, serdecznie gratuluję Ci 70. urodzin. Życzę Wam długich lat i bardzo dobrego zdrowia, powodzenia i jasnych nadziei, wspaniałego nastroju i odważnych pomysłów, rodzinnego komfortu i pomyślności w domu.

Szczęśliwej rocznicy! Spędziliśmy z Wami tysiące szczęśliwych chwil i oczywiście nie mogliśmy przegapić Waszych urodzin, a ponadto Waszej rocznicy, okazji do świętowania, która przypada raz na kilka lat! Przyjmij nasze życzenia słonecznego szczęścia, długich lat i niekończącego się szczęścia!

Gratulujemy pięknej, aktywnej, energicznej kobiecie w jej 70. urodziny! Życzymy Państwu ciepła i spokoju, serdecznych spotkań rodzinnych, miłości, uwagi, troski, zrozumienia i wsparcia. Dobre zdrowie, uzasadnione nadzieje i wielkie szczęście!

Szczęśliwej rocznicy tato. Masz dziś 70 lat, kiedyś byłeś wesołym, odważnym lwiątkiem, a teraz stałeś się najmądrzejszym, najpiękniejszym lwem. I życzę Ci, drogi tato, jak najlepszego zdrowia i ani chwili przygnębienia, a także tego samego zapału, odwagi duszy, rześkości i hojności serca. Tato, niech każdy dzień przynosi Ci 70 miłych uśmiechów i radosnych chwil!

Z całego serca gratuluję ci rocznicy siły i twierdzy. Niech dusza nigdy nie przestaje cieszyć się życiem w wieku 70 lat, niech każdego dnia będzie wesoła i szczęśliwa, niech krewni dadzą opiekę i miłość, niech w domu będzie wieczny pokój i dobrobyt.

Miła i cudowna kobieto, z całego serca gratuluję ci twoich 70. urodzin. Życzę Ci życia bez niepokojów psychicznych i bez zbędnych kłopotów. Niech każdy dzień przynosi radość i zachwyt. Życzę częstym gościom na wyciągnięcie ręki, silnej miłości bliskich, harmonii ciała i duszy, miłego uśmiechu na ustach i szczęśliwego bicia serca.

Rocznice nie zdarzają się często. Korzystając z okazji, uroczyście gratuluję tej ważnej daty! Życzę pomyślności, życzliwości, energii i spokoju. Niech na Twojej drodze do ukochanego marzenia nie pojawią się żadne przeszkody!

Jesteś bardzo ważną osobą w naszym życiu. Doświadczenie życiowe, mądrość i pewność siebie, która pochodzi od Ciebie – to wszystko jest dla nas bardzo cenne. W ten świąteczny dzień dla nas wszystkich serdecznie gratuluję i życzę wielu, wielu lat zdrowego i jasnego życia w otoczeniu ludzi, którzy cię kochają.

Wszystkiego najlepszego kochanie! Bezgraniczne szczęście, nieugięte zdrowie, powodzenia i spełnienie absolutnie wszystkich pragnień! Bądź miła, pozytywna, urocza i cudowna!

Niech twoje dobre samopoczucie zawsze będzie doskonałe ku radości i zazdrości innych, niech podstępna pani Fortuna rzuca intratne kontrakty, niech szczęście i szczęście zawsze Ci towarzyszą.

Niech w życiu czekają na Ciebie tylko miłe słowa, A serce nigdy nie będzie płakać z bólu, I niech Twoja głowa kręci się na zawsze Z radości, miłości i powodzenia!

W waszą cudowną rocznicę chciałbym przypomnieć sobie te cudowne życiowe cechy, którymi obdarzył was los. Życzliwość, niewyczerpana miłość do życia i dążenie do celu – dajesz godny przykład wszystkim wokół siebie. Przede wszystkim zdrowie dla Ciebie! Niech los będzie łaskawy dla ciebie i twoich dzieci.

Wszystkiego najlepszego z okazji 70 urodzin! Życzę we wszystkim żywotności, w ruchach, umyśle i łatwości wznoszenia. Aktywna pozycja życiowa, radość z uwagi, miłość i opieka bliskich. Wysokie wartości, dobre zdrowie i niekończący się dobrobyt!

W wieku 70 lat wspaniała kobieta chciałaby życzyć ciepła, spokoju ducha, miłości i troski bliskich, pomyślnych i szczęśliwych dni. Niech każdy dzień będzie wyjątkowy i przyjemny na swój sposób. Dobre zdrowie i dobre samopoczucie!

Chcę życzyć mojej ukochanej babci oczywiście dobrego zdrowia! Moim zdaniem to jest najważniejsze dla każdej osoby, bo bez zdrowia nie będzie nic innego. Babciu nie choruj, proszę, bo zawsze chcę Cię widzieć jako aktywną, wesołą i uśmiechniętą. Jesteś tak szczery, tak towarzyski, że nawet moi przyjaciele ciągle prosili nas o odwiedziny, aby porozmawiać z tobą i poprosić o radę. Chcę Ci podziękować za wszystko, co dla mnie zrobiłeś i co nadal robisz. Naprawdę chcę, żebyś był szczęśliwy, więc zrobię co w mojej mocy, aby to osiągnąć. Moja babciu, nie masz pojęcia, jak bardzo cię kocham. Może nie mówię ci tego zbyt często, ale wiedz, że tak jest. Jesteś najlepszą babcią, o jakiej mogliśmy marzyć. Bądź zdrowy, a my zrobimy za Ciebie resztę.

Gratulujemy Ci 70. urodzin. Niech w dniu twojej rocznicy otrzymasz ogromną liczbę życzeń i gratulacji od bliskich ci osób.Bądź zdrowy, żyj długo i szczęśliwie!

W wieku 70 lat proszę przyjąć moje serdeczne gratulacje i życzenia nowych wspaniałych zwycięstw i osiągnięć! Niech nadzieja żyje w twojej duszy, a miłość jak latarnia morska pokazuje ci drogę do prawdziwego szczęścia. Śmiej się w obliczu wszystkich nieoczekiwanych okoliczności i przeszkód, bądź młody i energiczny, zawsze w świetnym nastroju!

Wszystkiego najlepszego z okazji 70 urodzin, cudowna i słodka kobieta. Niech twoje piękno nie zniknie ani na minutę, niech twoje serce nie zmęczy się miłością i radością, niech twoja dusza będzie uszczęśliwiona szczęściem, jak w młodości, niech twój charakter pozostanie silny i silny, niech wypełniają cię dobre i jasne uczucia.< /p>

Szczęśliwej rocznicy! 70 to niezwykła liczba. Jest to film 70mm, który służy do kręcenia filmów szerokoekranowych. Niech twoje życie będzie jak jasny i interesujący film z tobą w roli tytułowej i niech ten film stanie się niekończącą się serią..

Serdeczne gratulacje z okazji 70. urodzin własnymi słowami

Duszny
wszystkiego najlepszego 70 lat własnymi słowami

Mamo, moja droga, gratuluję Ci 70. urodzin. Życzę, żebyś nie znała smutku i kłopotów, życzę Ci być zawsze w pogodnym nastroju, zdrowiu i dobrej nastrój Szczęście dla Ciebie kochanie, częste radosne i ciepłe spotkania, miłość i szacunek.

Gratulacje, moja droga mamo, z okazji twoich 70. urodzin. Życzę wam kochanie piękna duszy i jasnej radości, dobrych nadziei i błyskotliwych pomysłów, wspaniałego nastroju i dobrego zdrowia, przyjaznej rodziny i wzajemnego zrozumienia w tym.

Nasz drogi urodzinowy chłopcze, gratuluję Ci tego, że dzisiaj stałeś się o rok starszy, co oznacza kolejny rok mądrzejszy i mądrzejszy. Żyłeś dość interesującym i żywym życiem, które było wypełnione różnorodnymi wydarzeniami. Dziś obchodzisz rocznicę, masz już 70 lat, ale nie możesz powiedzieć, że to koniec twojego życia, bo przed tobą jeszcze wiele szczęśliwych lat. Poza tym spójrz na siebie – jesteś tak młoda i aktywna, że ​​każdy może Ci zazdrościć. Życzymy, żebyś nigdy tam nie poprzestał. Ciągle się doskonalić, rozwijać, bo masz jeszcze tyle planów na życie, które na pewno się spełnią. Wiedz, że zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie i pomoc, a my nigdy Cię nie zawiedziemy. Jesteś bardzo mądrą osobą, która wie, jak pomagać i wspierać. Oznacza to, że w razie potrzeby pomożemy.

Kole! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Życzę dobrego zdrowia, szybkiego rozwoju kariery, realizacji wszystkich planów, powodzenia, żywych wrażeń, niezawodnych przyjaciół i wielu innych rocznic! Wesołych Świąt!

Mamo, gratuluję ci, kochanie, twoich 70. urodzin.Kochani, życzę Wam w każdy z siedmiu dni tygodnia, abyście odnaleźli zajęcia według własnych upodobań, radość dla serca, życzę Wam spotkać drogich Gości na wyciągnięcie ręki, obudzić w sobie wigor od samego rana i spędzić cudowne wieczory w rozmowy z bliskimi.

Dzisiaj bohater dnia ma 70 lat! Wstępny wynik etapu życia. Ile zrobiłeś I ile dróg przejechałeś. Ze szczerością i podziwem, Życzymy zdrowia, długowieczności, I nie trać optymizmu, Idź radośnie przez życie, Nie znam trosk i smutków!

Szczęśliwej rocznicy mamusiu! Moja piękna, dziękuję Ci za wszystko, co dla mnie poświęciłaś. Życzę długowieczności, dobrego zdrowia, ciekawych podróży, jasnych zachodów słońca i przytulnych zimowych wieczorów. Jesteś dla mnie wszystkim! Dziękuję za życie!

Gratulując ci rocznicy, życzę ci całego samochodu szczęścia! Z roku na rok staj się jeszcze piękniejszy, szczęśliwszy, mądrzejszy. Kochamy Cię!

Drogi Leonidzie Igorewiczu! Dziś obchodzimy Waszą 70-tą rocznicę, a w tym dniu bardzo chcielibyśmy przypomnieć, ile widzieliście i przeżyliście w swoim życiu, ile osiągnęliście, ilu ludzi staliście się bliską i kochaną osobą, dobrą przyjaciel, wspaniały ojciec i dziadek. Bądź zawsze szczęśliwy i kochany! Tymi wierszami poetyckimi kończymy nasze gratulacje.

Gratulujemy osiągnięcia sukcesu, 70. urodzin! Życzę, aby życie bawiło się wszystkimi kolorami, aby nastrój był zawsze różowy! Niech zasłużony odpoczynek przyniesie przyjemność i odprężenie.Dobre zdrowie, dużo uwagi, wsparcia, zrozumienia, uczestnictwa i obecności przy najbliższych i bliskich. Wszystkiego najlepszego! Niech horyzonty wypełnią się nowymi marzeniami i życzeniami!

Stary Szekspir powiedział, że całe nasze życie to teatr, a ludzie są w nim aktorami. Jest w tym sporo prawdy. Dlatego w Waszą rocznicę życzę Wam tylko głównych i jasnych ról, wdzięcznych i podziwiających widzów, zasłużonych nagród za każdy zagrany występ oraz niewyczerpanych emocji i inspiracji w momencie pojawienia się na kolejnej scenie.

Starość przychodzi do mężczyzny nie wtedy, gdy osiąga pewien wiek, ale kiedy się poddaje. W dniu twojej rocznicy, kiedy kończysz siedemdziesiąt lat, życzę, abyś pozostał tym samym godnym człowiekiem i osobą, którą byłeś przez całe życie. Wesołych Świąt!

Chciałabym życzyć mojemu drogiemu tacie wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy, który od dzieciństwa traktuje mnie jak księżniczkę. Kiedy pytali mnie, kogo kocham bardziej, zawsze odpowiadałem, że najbardziej kocham mojego tatę. Mama się nie obraziła, bo rozumiała, że ​​tata i ja mieliśmy szczególny związek. Minęło wiele lat, wyszłam za mąż, ale mój ojciec nadal pozostaje najważniejszym człowiekiem w moim życiu, najbardziej życzliwym i wyrozumiałym, który może ochronić przed wszystkimi. Nadal jest zadowolony, kiedy dzwonię i proszę o pomoc w tej czy innej sprawie. Wiem, że to lubi, więc często to robię.Tato, gratuluję ci rocznicy! Pamiętaj, że dla nas wszystkich jesteś młodym i pewnym siebie mężczyzną, który według paszportu ma tylko siedemdziesiąt lat. Naprawdę chcemy widzieć Cię zawsze jako wesołego i energicznego ojca, który nigdy nie odmawiał nam rozrywki. Dziękujemy za nasze cudowne dzieciństwo! Po prostu Cię kochamy! Wesołych świąt, ukochany ojcze!

Wszystkiego najlepszego z okazji 70 urodzin, niesamowita kobieta. Życzę abyście pozostali tak pogodni, pogodni, energiczni, życzę abyście nie tracili wiary w dobro, życzę wam każdego dnia poświęcać swoim bliskim i wciąż niespełnionym marzeniom. Życzę zdrowia i długowieczności, rodzinnego komfortu i ciepła!

Szczere i najbardziej honorowe gratulacje dla bohatera dnia w tym dniu! Dziś kończysz 70 lat, ale nadal jesteś pełen determinacji i entuzjazmu, a te cechy charakteru zawsze nas inspirowały. Doskonałe zdrowie, pozytywny nastrój i tylko więcej szczęścia!

I mimo 70-tki nadal wesoły, wesoły i przystojny. Najlepszy teść na świecie, gratulacje z okazji rocznicy. Życzę Ci śmiałego kontynuowania lotu orłem, osiągania celów, które nie zostały jeszcze osiągnięte. Zdrowie dla ciebie, tato, dobrobyt rodziny i zrozumienie bliskich.

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i życzę, abyś zawsze pozostała najbardziej uroczą, seksowną, ponętną i pożądaną, ukochaną, luksusową, po prostu niezapomnianą kobietą! Niech spełnią się marzenia i życzenia, niech bukiety najpiękniejszych kwiatów wypełnią dziś Twój dom swoim zapachem.

Dzisiaj masz 70 lat i masz z czego być dumnym! Niech twoja siła nie odejdzie wraz z przeżytymi latami i niech twoi krewni i przyjaciele wspierają cię we wszystkich twoich staraniach. Ciesz się życiem, bo z doświadczeniem staje się jaśniejsze i piękniejsze! Niech wierny anioł zawsze cię strzeże, chroniąc przed złem i nieszczęściem.

Gratulacje z okazji 70. rocznicy – wieku mądrości, powszechnego honoru i szacunku! Niech zdrowie nigdy Cię nie opuści, miłość do życia i wiara w najlepsze nigdy się nie skończą. Długowieczność, dobra dla Ciebie i domowy komfort. Niech Pan chroni cię przed kłopotami i trudnościami, a dobroć i szczęście zawsze będą z tobą. Wszystkiego najlepszego!

Gratulujemy rocznicy, tak ważnej i znaczącej daty – twoich siedemdziesiątych urodzin! Minęło wiele lat, ale żyli z godnością i pożytkiem. Spójrz wstecz i podziwiaj owoce swojej pracy, radosne uśmiechy swoich dzieci i wnuków, ciepły, przytulny dom. Najważniejsze bogactwo – rodzina – masz. Pozostaje tylko życzyć stabilności, mocnych nerwów i mniejszego zmęczenia. I oczywiście niech zdrowie nie ominie Cię z Twoją uwagą.

Najlepsze życzenia urodzinowe od 70 lat, z głębi serca

Najlepsze
gratulacje z okazji urodzin 70 lat

70 lat to dokładnie czas, w którym możesz z pełnym przekonaniem spotkać się z bumerangiem dobrych uczynków i szczerych uśmiechów, które uruchomiłeś przez te wszystkie lata. Możesz być z siebie dumny, ponieważ przez wszystkie życiowe trudności udało ci się nosić honor, imię, nie splamiając sumienia. Niech więc lata nigdy nie pojawią się na twoim zdrowiu i duszy.

Droga Babciu, moje wsparcie i opieka, gratuluję Ci urodzin. Życzę Wam długich lat zdrowia i szczęścia, stabilnego pomyślności i pomyślności, przyjemnych wakacji dla duszy i ciepłych rodzinnych wieczorów, radości i miłości.

70 lat to dokładnie ten czas, kiedy można z pełnym przekonaniem spotkać się z bumerangiem dobrych uczynków i szczerych uśmiechów, które wypuszczaliście przez te wszystkie lata. Możesz być z siebie dumny, bo przez wszystkie życiowe trudności zdołałeś nosić honor, imię, nie splamiąc sumienia. Niech więc lata nigdy nie pokażą się na twoim zdrowiu i duszy.

I zachwyt i podziw, To święto powoduje, Siedemdziesiąte urodziny, Obchodzi cała rodzina. Pozostań mądry, silny, Odważny i piękny, Bądź wesoły i szczęśliwy, Piękna, słodka kobieta. Poświęć cały ten czas sobie i rób, co chcesz, zdrowie, co najważniejsze, kochanie, uważaj i żyj co najmniej 100 lat.

Spieszamy z gratulacjami z okazji rocznicy i życzymy szczęśliwego uśmiechu na twarzy. Niech krewni zawsze dbają i wspierają w trudnych chwilach, a przyjaciele niech będą wiarygodni.

Mój starszy brat obchodzi dziś urodziny! Miałam dużo szczęścia z moim bratem, bo traktował mnie bardzo delikatnie i z szacunkiem, nigdy mnie nie obraził, tylko troszczył się. Nigdy się nie bałem, bo wiedziałem, że mój brat na pewno mnie ochroni. Mój bracie, życzę ci wielkiego szczęścia, zdrowia i powodzenia we wszystkim. Masz jeszcze tyle pomysłów w głowie, więc życzę spełnienia wszystkich tych pragnień i realizacji wszystkich pomysłów. Wiedz tylko, że dla mnie nadal jesteś tym samym młodym bratem, który wymyśli dla nas ciekawą grę.Nie zwracaj uwagi na swój wiek, ponieważ sam wiesz, że nie tylko nie patrzysz na ten wiek, ale w swojej duszy też wyraźnie nie masz siedemdziesięciu lat. Szczęśliwej rocznicy! Niech ten dzień będzie przez Was wspominany przez wiele lat i był po prostu jednym z najlepszych dni w Waszym życiu. Wszystko co najlepsze dopiero nadejdzie

Na świecie jest wiele pięknych rzeczy: kwiaty, szczęście, uśmiech ukochanej osoby, uściski… I ty. Dla nas jesteś jak powietrze, słońce, księżyc… A dziś, w twoje urodziny, życzymy Ci, abyś zawsze miała w swojej duszy wiosnę. Wiesz, czasami jesteśmy wobec Ciebie niegrzeczni, ignorujemy Twoje prośby… Wybacz nam to. Wiedz, że Cię kochamy, chociaż nie zawsze jest to zauważalne. Nigdy nie bądź smutny i idź przez życie z uśmiechem, rozświetlając nasze życie w ciemnościach codzienności.

Każdy wiek ma swoje zalety. W młodości byłeś odważny, beztroski i marzyłeś o wszystkim na świecie. W wieku dorosłym zdobyłeś mądrość, spełniłeś swoje marzenia, wyposażyłeś swój dom i założyłeś rodzinę. Dziś świętujemy Twoje urodziny, Twoją rocznicę i życzymy nowych zmian w życiu wraz z nadejściem nowej ery – oczywiście na lepsze! Obyś znów miał marzenia, młodzieńczy entuzjazm, dobry nastrój i wiarę w najlepszych!

Gratuluję Ci 70. urodzin i życzę aby dzieci szanowały, wnuki uwielbiały, by szanowały znajomych, by życie toczyło się w rytmie szczęścia i dobrostanu. Niech w twoim życiu będzie o wiele więcej zwycięstw i sukcesów, radosnych osiągnięć i sukcesów!

Masz dzisiaj 70 lat. Pomyśl tylko, jak szybko minął czas, dopiero wczoraj przygotowywaliśmy się do szkoły. Ale dzisiaj masz nie tylko wakacje, ale jedną z najbardziej wyjątkowych, znaczących i najpiękniejszych rocznic. Chcę nie tylko pogratulować ci takiego spotkania, ale także życzyć dobrego zdrowia, długich i pełnych wrażeń lat, żywych wrażeń i emocji. Masz za sobą całe życie, ale to nie znaczy, że wszystko się skończyło.Przed Tobą równie ciekawe i ekscytujące życie, które będzie nieco inne niż poprzednie, ale nadal będzie w stanie zrobić na Tobie wrażenie. Nie próbuj się denerwować i tracić ducha, 70 to nie limit, a dopiero początek. Pamiętaj, że wciąż musimy świętować twoją bardziej okrągłą i znaczącą datę.

Wszystkiego najlepszego! Świętujemy Waszą zaszczytną rocznicę, Będzie wielki tort z herbatą I słodki pióropusz bukietów! Po spotkaniu siedmiu tuzinów źródeł zdradź nam sekret: Co jest najważniejsze na świecie? Jak zostawić ślad w życiu? Wnuki, prawnuki i dzieci Zaczną wspólnie gratulować, Życzyć długowieczności, Wzmacniać siłę ducha. My, z serca zdrowia, Nie trać jasności myśli, Z czułością, ciepłem, z miłością, Pamiętaj o siedmiu dziesiątkach. Długie życie dla ciebie! Niech tak się stanie Randki w kółko więcej niż jeden raz Świętuj i baw się dobrze.Wszystkiego najlepszego! Dzień dobry!

Z wielką przyjemnością gratuluję z okazji urodzin człowiekowi o doskonałych walorach duchowych, w którego wielkim sercu znalazło się miejsce dla tak wielu! W świątecznym nastroju pragniemy życzyć długiego i szczęśliwego życia, pełnego radosnych chwil i przyjemnych wrażeń!

Nie ma powodu do smutku, nawet jeśli masz 70 lat, I niech każdy świt wypełnia się radością, Gratuluję rocznicy, życzę wszystkiego dobrego, I niech nadejdzie czas na szczęście i zabawę! Zdrowie stanie się silniejsze, niech młoda dusza pozostanie na zawsze, niech życie będzie proste, Bez trudności, smutku, pełne cudownych dni, Niech spełnią się nadzieje – życzymy szczęśliwej rocznicy!

Szanowany człowiek jest jak mocne wino: ma dość cierpki charakter, ale nie jest pozbawiony duchowej słodyczy, ma doskonałą wytrzymałość, ale kiedy otwiera, napełnia kubki na całego. W tym dniu, w tym cudownym dniu, życzę Ci pozostania w tej samej wspaniałej formie, napełnienia serca miłością i radością oraz wypicia kielicha szczęścia na dno. Szczęśliwej rocznicy!

Mówi się, że wraz z wiekiem mężczyźni chcą nadrobić zaległości dziesięciokrotnie w swojej młodości. Siwe włosy w brodzie – demon w żebrze. Niech więc twoja 70. rocznica będzie początkiem drogi do spełnienia. Jak mówią, chcieć i móc. Niech spełnią się wszystkie najskrytsze pragnienia, zdrowie nie zawiedzie, a dobre nastroje i młodość duszy wystarczą na ponad sto lat.

W wieku 70 lat proszę przyjąć moje serdeczne gratulacje i życzenia nowych wspaniałych zwycięstw i osiągnięć! Niech nadzieja żyje w twojej duszy, a miłość jak latarnia morska pokazuje ci drogę do prawdziwego szczęścia. Śmiej się w obliczu wszystkich nieoczekiwanych okoliczności i przeszkód, bądź młody i energiczny, zawsze w świetnym nastroju!

Istnieje wiele mitów, że wszyscy szefowie są źli, tacy sami, niesprawiedliwi. Tak więc dzisiaj my, jako zespół, spieszymy się obalić ten mit! Całkowicie przytaczamy jako przykład twoje dobre zrozumienie i cechy, że jesteś nie tylko dobrym szefem, ale jesteś dla nas najdroższą osobą. Bo zawsze wspierasz nas w trudnych czasach. A nawet jeśli coś pójdzie nie tak, zawsze szybko wszystko zrozumiesz. Jesteś urodzonym szefem, ponieważ Twój biznes zawsze idzie w górę. A dzisiaj, w twoje urodziny, życzymy, abyś nie zostawał ani trochę, zmieniał się tak młodo w swojej duszy i mądry w głowie jako osoba. Wszystkiego najlepszego!

70 lat to okres nowych wydarzeń i osiągnięć! Nie denerwuj się, że lata minęły, niech świąteczny nastrój będzie jasny i jasny. Zdrowie dla Ciebie przez wiele, wiele lat, niech wiara w najlepszych nigdy Cię nie opuści. Niech duchowa harmonia wypełni twoje serce radością, spokojem i spokojem.

Wszystkiego najlepszego dla miłego i prawdziwego mężczyzny. Życzę Ci jasnej drogi i pomyślnej działalności, prawdziwego optymizmu i wysokiego entuzjazmu, nieugaszonego heroizmu i dobrego zdrowia, szczerej miłości i silnej woli.

Ile dróg przejechanych, Ile za nimi. I spieszymy się z gratulacjami I ciastem, świecami. Chcemy życzyć Ci spokoju, I żeby Twoje wnuki Cię kochały. Nie otoczył mnie, żeby ropuchy, I żeby nie zaznały nudy. W końcu siódemka to szczęśliwa liczba – Niech szczęście zapuka do domu. Ciepło bliskich i ich miłość Niech wszystko się w tobie rozpuści. Gratulujemy ci rocznicy, nasz drogi człowieku. Ściskamy Ci rękę i przytulamy Cię, żyj kolejny wiek.

Moja babcia jest wyjątkowa, ponieważ to z nią mogę porozmawiać o wszystkim, uzyskać dobrą radę lub po prostu się uspokoić. Jest mi bardzo łatwo i ciekawie być z tobą, ponieważ uwielbiasz dzielić się historiami ze swojego życia, udzielać rekomendacji, które często mi pomagają. Chciałbym pogratulować ci rocznicy! Siedemdziesiąt pięć lat to znacząca data, ale nie powinna cię to dotyczyć, ponieważ na pewno ciągniesz z nami maksymalnie pięćdziesiąt lat.Chcę, abyś pozostała tą samą pozytywną, nowoczesną, aktywną i miłą babcią, która z łatwością znajduje wspólny język z moimi przyjaciółmi. Niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia, bo wiem, że masz tajemne sny, o których marzysz od tak dawna. Wesołych świąt, droga babciu! Wiedz, że jesteś bezcenny dla swojej rodziny, bardzo Cię kochamy! Po prostu bądź szczęśliwy i zdrowy!

Szczęśliwej rocznicy kochanie, wszystkiego najlepszego dla ciebie. 70 lat to wspaniała data, życzymy szczęśliwego i długiego życia. Na swojej drodze dużo widzieli, Nigdy nie czuli się smutni. Szczerze życzę Ci zdrowia, jesteś najlepszy, wszyscy Cię lubią!

Dzisiaj rocznicę obchodzi prawdziwy mężczyzna, szlachetny i odważny, mądry i skromny, silny i odnoszący sukcesy. Jesteś na dobrej drodze, nie wyłączaj jej! Wiedz: masz wspaniały tył – żonę, dzieci i przyjaciół, kochający i wyrozumiały. Zdrowie i wszystkiego najlepszego

Nasz drogi i szanowany szefie, gratulujemy ci rocznicy. Niech 70 lat będzie wiekiem Twoich nowych zwycięstw i sukcesów, nowych sukcesów i osiągnięć, nowych pomysłów i możliwości. Życzymy zdrowia, wytrwałości, cierpliwości, siły, wytrwałości, odwagi, optymizmu, pewności siebie, miłości bliskich, zrozumienia współpracowników, wsparcia przyjaciół, powodzenia i dobrego serca.

Droga i kochana babciu, gratulujemy ci 70. urodzin. Życzę Ci, abyś świetnie wyglądał i czuł się świetnie, częściej się uśmiechał i cieszył życiem, życzę szacunku i zrozumienia w rodzinie, pomyślności i spokoju.