Wszystkiego najlepszego 75 lat

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Zebraliśmy zbiór szczerych gratulacji z okazji 75. rocznicy, z głębi serca, abyś mógł wyrazić swoje uczucia w najlepszy możliwy sposób.

Twoje 75. urodziny są tutaj! Delikatny i opiekuńczy, zawsze byłeś opiekunem paleniska, wsparciem i niezawodnym tyłem rodziny. Całe życie poświęciłeś pracy, wychowaniu dzieci, które przejmując od Ciebie, kontynuują to, co zacząłeś. Podziwiamy Twoją szczerość, gotowość do dzielenia się ciepłem i uczuciem. A Wam, od których zależy ciało i wygoda w domu, dobro dzieci, pragniemy życzyć przede wszystkim zdrowia, optymizmu i szczęścia. Żyj długo! Wykąp się w miłości swoich dorosłych dzieci i wnuków. Pamiętaj: naprawdę Cię potrzebują!

Koleżanko, chęć zrobienia błyskotliwej kariery i osiągnięcia upragnionego dobrego samopoczucia jest godna pochwały! Niech wszystkie wysiłki zostaną uwieńczone sukcesem, a wewnętrzna siła i pewność siebie rosną z dnia na dzień! Powodzenia!

Serdecznie gratuluję rocznicy. Bądź zawsze tym samym bajecznym, fantastycznym, kreatywnym, wyjątkowym, niesamowitym i wyjątkowym! Ukochany i jedyny! Wykwalifikowana kochanka i wierna żona, nienaganna matka i niezawodny przyjaciel. Biznes, sukces, silny! I niech wszystko w twoim życiu się ułoży!

Niech Twoje życie zostanie rozświetlone świeżymi kolorami nowych przygód, śmiechem wesołych towarzyszy podróży i ucieleśnieniem decydujących pomysłów.Aby każdy dzień nie był inny, wypełnij go dobrymi, czystymi uczynkami i ciekawymi spotkaniami. Wszystkiego najlepszego!

Zgromadziliśmy się dzisiaj przy tym stole, ponieważ są Twoje urodziny! Cieszymy się, że możemy ci pogratulować tego święta i życzyć ci wielkich sukcesów w ten wspaniały dzień, więcej jasnych słonecznych dni w roku, nigdy nie marszcząc brwi i żyj kolejne sto lat!

Twoje życie osiągnęło próg 75 lat, a to ważna data – przecież tyle już przeżyłeś, przeżyłeś, osiągnięto. Dziś chcemy pogratulować ci kolejnej rocznicy, dziękujemy za całe ciepło i życzliwość, które nam dałeś i dałeś nam w życiu, i życzymy, abyś zawsze otrzymywał w zamian tylko dobro, światło i miłość krewnych, bliskich, przyjaciół i wszystkich wokół ciebie. Gratulacje!

Mówią, że są na świecie kobiety, które są harmonijnie wyposażone we wszystkie cnoty – piękne na twarzy i duszy, mądre i hojne, rozsądne i przyjazne, są gotowe dać swoje ciepło i miłość bez śladu rodziny. Dziś mogę powiedzieć – znam taką kobietę i w tej chwili gratuluję jej urodzin! Niech twoje życie okaże się lepsze niż w bajce, niech twoi bliscy zawsze będą w pobliżu, a ciepło i obfitość nie przełożą się na dom!

Dzisiaj jest najjaśniejsze święto na świecie – skończyłeś 75 lat. Z głębi serca przyjmę gratulacje od rodziny i przyjaciół. Niech twoje życie będzie czyste jak woda źródlana, niech dobra nowina mile cię zaskoczy. Bądź zawsze w świetnej formie, nigdy nie choruj i nie trać serca.Niech wszystkie kłopoty i smutki zapomną o twoim adresie, a szczęście i szczęście wejdą do domu bez pukania. Życzę, aby spełniły się wszystkie moje marzenia, a moje serce na długo – aby długo biło. Zawsze bądź w ruchu, skutecznie pokonuj wszystkie przeszkody.

Patrząc przez dni kalendarza, dzisiaj patrzysz na niego i rozumiesz, że Twoja złota data, Twoja Rocznica, w końcu nadeszła! W związku z tym wydarzeniem życzę Wam najlepszych życzeń: kaukaskiego zdrowia i uśmiechów fortuny, bo wszystko co najlepsze jeszcze przed nami!

Czego możesz życzyć bohaterowi dnia w jego siedemdziesiąte piąte urodziny? Oczywiście przede wszystkim powinieneś życzyć zdrowia, ponieważ od tego zależy wiele innych ważnych punktów. Jeśli człowiek nie ma zdrowia, nie będzie miał nic. Życzę Wam, abyście zawsze znajdowali dla siebie nowe sensy życia, bo budzą one zainteresowanie życiem. Chcę, żebyś nigdy nie był smutny i nie pobierał, ponieważ samo życie jest interesujące pod każdą postacią. A nawet w wieku siedemdziesięciu lat będzie ci ciekawie żyć i uczyć się czegoś nowego. Życzę wielkiego szczęścia, niewyczerpanego przypływu energii i dobrego zdrowia. Niech całe twoje przyszłe życie potoczy się dokładnie tak, jak sobie wyobrażasz. Wesołych świąt, drogi chłopcze! Pamiętaj, że tworzysz własne życie. Nie bój się trudności i zmian, bo one zawsze są na lepsze. Powodzenia!

Wszystkiego najlepszego! Niech Bóg da ci wszystko, co najlepsze, najlepsze i najjaśniejsze! Najważniejsze jest zdrowie, a reszta przyjdzie sama. Szczęście dla Ciebie, radość, harmonia i ciepło w Twojej duszy! Niech twoje myśli będą tylko o tym, co dobre! I niech anioł stróż zawsze tam będzie i chroni cię przed wszelkimi problemami i stratami!

Gratulujemy 75. urodzin prawdziwego bohatera, odważnego i życzliwego człowieka. Życzę silnej siły i nieugaszonej energii, trwałego zdrowia i sukcesu w każdym biznesie, szacunku i zrozumienia, dobrego samopoczucia w domu i szczęścia, szczerej życzliwości, radości i pomyślności na ścieżce życia.

Taka okrągła randka zdarza się tylko raz na dziesięć lat, więc należy ją celebrować w wielkim stylu! Życzymy dziś, abyś przyjmował powitalnych gości, otrzymywał wspaniałe prezenty, wysłuchał życzliwych i szczerych gratulacji! Życzymy Ci lśniącego szczęścia, prawdziwego dobrobytu, szczerej miłości i spełnienia wszystkich pragnień!

Wszystkiego najlepszego dla cudownego, wesołego, miłego i silnego mężczyzny. Życzę Ci być na co dzień w świetnej formie, pewnie dążąc do celów i dumnie krocząc wybraną ścieżką, życzę Ci wielkiego szczęścia, niesamowitego szczęścia, pomyślności, szczęścia i silnej miłości.

Mój drogi i chwalebny dziadku, dzisiaj masz 75 lat. Gratuluję i zostawiam życzenia spokoju i spokoju w twojej duszy, szacunku i miłości, dobrego samopoczucia i życzliwości. Chcę, żebyś wiedział, że jesteś przykładem honoru, sprawiedliwości i odwagi.Życzę, abyś pozostał tym samym dobrym człowiekiem przez długie i zdrowe lata!

75 lat to bogactwo, a lata doświadczenia i wiedzy stawiają Cię na wysokim piedestale. Ilość twoich dobrych uczynków jest nie do policzenia, ale dziś nie ma pracy! Przyjmij gratulacje i podziękowania i nastaw się na ciągłe pozytywy. I nie przestawaj marzyć!

Wszystkiego najlepszego z okazji 75 urodzin! Życzę szczęścia, zdrowia i dobrego samopoczucia! Dziś nie powinieneś być smutny, dziś powinieneś się dobrze bawić! Dziś masz wielkie święto, świętujemy je całą rodziną! Bukiety dla Ciebie, prezenty dla Ciebie, słodycze dla Ciebie, jasne gratulacje! Wszystkiego najlepszego i pamiętaj, że zawsze tam jestem.

Masz dzisiaj wielki dzień. Życzę Ci, aby w Twoim życiu było jak najwięcej takich randek, a do tego trzeba życzyć dobrego zdrowia, żyć w radości i dobrobycie, uśmiechać się sercem i duszą!

Kochanie (imię), chcemy powiedzieć, że wszyscy bardzo Cię doceniamy i szanujemy, dlatego gratulując Ci rocznicy, przede wszystkim życzymy Ci tego, co jest dla Ciebie bardzo ważne każda osoba: dobry nastrój, powodzenia w biznesie, dobre zdrowie, wzajemne zrozumienie z kolegami i krewnymi, prawdziwa przyjaźń i szczera miłość!

Zasadź drzewo, urodź syna, wybuduj dom i wydaje się, że te życzenia trzeba dokończyć, bo to jest najważniejsze dla każdego mężczyzny. Powinno być więcej życzeń na Nową Rocznicę, dlatego śpieszę życzyć tego samego szczęścia.Wielkie ludzkie szczęście, troska i zrozumienie bliskich, co czasami jest tak drogie i ważne. Szczęśliwej rocznicy!

Szczere gratulacje z okazji 75. urodzin

Wszystkiego najlepszego z okazji 75 urodzin, z głębi serca

Kochanie (…)! Niech życie będzie czasami trudne, ale bądź silny. A dla siebie szybko otwórz niezawodną ścieżkę. Nie wiesz, jak przetrwać, ale żyj, zawsze idź tylko do przodu, zawsze przyjaźnij się ze szczęściem i staraj się złapać swojego ptaka szczęścia! Dobre zdrowie!

Rakiety celują w kosmos, więc powinieneś dążyć do czegoś ciekawego i nieznanego. Niech życie przyniesie ekscytujące odkrycia, niezwykłe eksperymenty i wszechświat miłości, zdrowia i szczęścia. Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego mamo, wszystkiego najlepszego kochanie. Życzę, abyście nie chorowali i nie smucili się, aby codziennie spotykać się ze śpiewającym i natchnionym ptakiem. Mamo, niech jasne nadzieje ogrzeją twoją duszę w wieku 75 lat, a miłość twojej rodziny chroni twoje serce. Życzę, aby każda chwila, każda godzina, każdy dzień dawał radość, uczucie radości i szczęścia!

Chcę pogratulować wspaniałej kobiecie jej 75. urodzin. Życzę długiego szczęścia i zdrowia, rodzinnego komfortu i dobrego samopoczucia, szczerych uśmiechów i ciepłych słów od najbliższych, codziennego święta duszy i radosnego nastroju.

Życzę zdrowia w tę rocznicę, aby wszystkie złe rzeczy pozostały w tyle i nie przyćmiły życia ani za rok, ani za 10, 20 lat! Niech życie płynie swoim spokojnym, wyważonym torem, niech przed nami czekają tylko radosne chwile, niech słońce oświetla ścieżkę, a szczęście poprowadzi cię za rękę do nowych zwycięstw i osiągnięć. Zdrowie, szczęście, szczęście!

Gratulacje tato! Energia dla Ciebie, odwaga i radość. Abyś w wieku 75 lat pokazał chłopcom po pięćdziesiątce, jak grać w tryktraka, jak jeździć na kemping, jak płatać figle i strzelać z procy. Wszystkiego najlepszego!

W Twoją chwalebną rocznicę chcemy pogratulować w imieniu wszystkich naszych pracowników. Życzymy, aby życie było pełne przyjemnych zmartwień, dobrych wiadomości, oryginalnych pomysłów i jasnych wydarzeń. Obyś miał wiele wspaniałych zwycięstw w swojej karierze! Życzymy Ci odważnego przejścia przez życie, nie zbaczając z zamierzonej ścieżki. Niech problemy, które na pierwszy rzut oka wydają się trudne, rozwiążą się same, niech kłopoty Cię ominą. W życiu osobistym – tylko szczęście, w pracy – sukces! Niech wszystko potoczy się jak najlepiej, ptaszek szczęścia przyćmiewa swoim skrzydłem, a życie z każdym dniem staje się coraz ciekawsze!

Gratulujemy Ci 75. urodzin i szczerze życzę jasnych i niezapomnianych dni, które przyniosą radość i radość Twojemu sercu. Niech żadna dolegliwość nie zapuka do twoich drzwi, niech żaden smutek nie dotknie twojej duszy.

Dziadku, gratulacje z okazji 75. urodzin.Życzę, abyś pozostała silna, silna, niewzruszona, niewzruszona, pogodna, pogodna, rozsądna, rozważna, piękna, mądra, czarująca i najlepsza. Dziadku, życzę Ci zdrowia od stóp do głów i nieugaszonego szczęścia dla Twojej szeroko otwartej duszy.

Wszystkiego najlepszego z okazji 75 urodzin, moja droga teściowa. Życzę Ci, mamo, mądrze wykorzystaj wszystkie 7 płatków powodzenia, życzę dobrego zdrowia na solidną 5. Niech ta rocznica doda siły i energii, niech zawsze będzie święto dla duszy, a nadzieja, miłość i radość czają się w sercu.

Drogi ojcze! Gratulacje z okazji rocznicy! Życzę, aby ten czcigodny wiek nie był bolesnym ciężarem, abyście czuli się młodzi i zdrowi, gotowi na nowe osiągnięcia, aby ciągłość pokoleń w naszej rodzinie opierała się na waszym bezcennym doświadczeniu minionych lat.

Nie mogę uwierzyć, że mój ojciec ma dzisiaj 75 lat. Oczywiście nie można tego stwierdzić ani na podstawie formy fizycznej, ani danych zewnętrznych, ale fakt pozostaje faktem. Dla mnie mój ojciec na zawsze pozostanie młodym i szczupłym mężczyzną, który zabierał mnie do klubów sportowych, grał ze mną w piłkę nożną, oglądał filmy i grał w gry komputerowe. Ojcze, życzę Ci zdrowia, bo tego Ci brakuje do osiągnięcia pełnej harmonii. Wiesz, że możesz na mnie polegać w każdej sprawie i w każdym scenariuszu. Nigdy cię nie zawiodę, bo sam chcę stać się dokładnie tym, kim jesteś. Jesteś prawdziwym mężczyzną, który nie boi się wziąć odpowiedzialności za swoją rodzinę.Nigdy nie widziałem, jak tracisz kontrolę nad sytuacją. Mam nadzieję, że jesteś teraz ze mnie dumny, ponieważ robię co w mojej mocy, aby tak się stało. Wesołych świąt, drogi ojcze!

Wszystkiego najlepszego, mój smakosz, moja sissy, moja śliczna, moja fidget! Jak niebieski ptak wymykasz się z ramion, w pośpiechu, żeby wszystko zobaczyć, wszędzie się udać. Zawsze masz dużo ważnych rzeczy do zrobienia, spotkań i przemyśleń. Kiedyś bałem się zostać w tyle i zgubić się na obrzeżach waszego rozległego świata, ale teraz mocno trzymam w dłoniach wasze drżące i czułe serce, bo mi je powierzyliście! Kochanie, bądź szczęśliwy, żyj pełnią życia, a ja zajmę się resztą!

Wygląda na to, że jesteś bardzo stary. W rzeczywistości jesteś młodszy od nas wszystkich razem wziętych. Twoja jasna dusza, doświadczenie życiowe i optymizm, bez których po prostu nie można sobie wyobrazić naszego życia. Twoje światło i życzliwość – to wszystko, czego naprawdę, naprawdę potrzebujemy. Szczęśliwej rocznicy dla ciebie, szczęścia i zdrowia dla ciebie – naszego bystrego człowieka.

Niech ten ważny dzień będzie dla Ciebie początkiem nowej, fatalnej ścieżki, na której nie napotkasz przeszkód i barier, a znajdziesz tylko szczęście, błogość i przyjemność. Bądź silny i pewny siebie. Pędź ku życiu i wiatrom.Kochaj całym sercem! Twórz piękne, miłe, wieczne!

Gratuluję wspaniałej kobiecie z okazji jej rocznicy i z głębi serca życzę jasnej nadziei i powodzenia, pięknych pomysłów i szczerej miłości, wiecznego szczęścia i prawdziwego dobra, cudownego nastrój i zrozumienie bliskich, święto duszy i radości życia.

Wszystkiego najlepszego! Chcę, abyś zawsze pozostawał tak szczery, wesoły, szczery i radosny! W ten najjaśniejszy dzień w twoim życiu życzę, abyś nigdy nie był smutny, ponieważ wszystko, co się dzieje, jest najlepsze i zawsze o tym pamiętaj! Niech Twoje życie będzie jednym ciągłym nie tylko białym paskiem, ale także pełnym wszystkich kolorów tęczy, z wyjątkiem szarości i czerni!

Gratuluję ci 75. urodzin iz całego serca życzę Ci otworzenia szczęśliwej, pięknej, zachwycającej, radosnej, dobrej, pogodnej, pogodnej i radosnej strony w życiu w tym wieku. Życzę pomyślności i pomyślności, dobrego samopoczucia i zdrowia.

Wszystkiego najlepszego dla cudownego mężczyzny! W tej wspaniałej randce życzymy szykownych prezentów, szczerych słów i radości. Bądź silny, aktywny, silny, nastawiony na pozytywne i wysokie wyniki. Niech twoje oczy płoną od miłości i wzajemności, od bogactwa i spadających szans!

Rocznica to także urodziny, ale ozdobione okrągłym numerem, a tak się dzieje na świecie, że ludzie kochają okrągłe daty i przywiązują do nich szczególną wagę, szukają specjalnego znaczenia w ich … Dlatego dziś nie tylko gratuluję, ale również zachęcam, aby odtąd żyć tylko szczęśliwie, nie pozwalając, aby zbliżył się do ciebie ani jeden ponury cień, a poza tym zawsze stawiaj sobie cele tak wysokie, jak Everest i podbij je w zaledwie kilku krokach!

Serdeczne gratulacje z okazji 75. urodzin

Gratulacje z okazji jubileuszu 75-lecia w prozie

Mój drogi tato, dziś jesteś odważny 75. Gratuluję i życzę kochania i zaskakiwania bliskich, aby nie zgasł optymizm w duszy i szczęście w domu , aby nie tracić silnej siły i szacunku od innych, każdy nowy dzień witaj z uśmiechem i dobrym nastrojem.

Dzisiaj przyszedłeś na świat. Chcę życzyć wszystkiego najlepszego na tym świecie, ale co najważniejsze, po prostu bądź szczęśliwy.

Dzisiaj jest niesamowita rocznica. Masz dzisiaj 75 lat, a to nie tylko piękna randka, ale także wyjątkowa, bo to jeszcze dokładnie 25 lat, a my pogratulujemy ci stulecia. To jest święto, które wtedy urządzimy! Aby wszystko potoczyło się tak, jak chcemy, dziś życzę zdrowia, spokoju, samych pozytywnych emocji i ogromnego szczęścia. Również życzę nowych odkryć, zawrotnych przygód i spokoju. Nie bój się kłopotów, a wtedy na pewno cię nie dotkną.

Dzisiaj są urodziny mojej niezrównanej mamy. Mamo, nigdy nie przestanę Cię podziwiać, bo jesteś piękna w każdym wieku. Uwierz mi, wiele osób chciałoby patrzeć na ten wiek dokładnie tak, jak Ty wyglądasz teraz. Wiesz, jak postawić na swoim, bo kilka lat temu powiedziałaś, że nie pozwolisz swojej skórze się zestarzeć. Jednocześnie wiem, że używasz ludowych receptur. Masz najbardziej naturalne piękno, do którego wszyscy aspirują. Życzę wam, abyście kontynuowali w tym samym duchu.Gratuluję ci wakacji, moja ukochana matko! Pamiętaj, że twoja rodzina bardzo cię kocha i nigdy cię nie skrzywdzi. Naprawdę chcę spędzić z tobą więcej czasu, ale nie mogę. Ale wiesz, że staram się robić wszystko dla tego. Jesteś moją najlepszą matką, najbardziej wyrozumiałą i miłą.

Mamo z okazji 75 urodzin. W tę rocznicę życzę najmocniejszej, jak najbardziej elitarnej kawy, jak najdroższy koniak, jak najtrwalszy kamień zdrowia. I obyś się nie nudził w tym wieku, niech każdy dzień przynosi szczęście, harmonię, radość i szczęście!

Droga mamusiu! Gratuluję z całego serca z okazji rocznicy! Życzę, aby przez wiele, wiele lat Twoja mądrość pomagała nam w życiu, Twoja troska dawała ciepło i pociechę, Twoja czułość ogrzewała nasze dusze! Życzę dobrego zdrowia, długowieczności, radości i szczęścia!

Moje życzenia są proste, ale bardzo ważne! Patrz tylko w przyszłość, nie oglądając przeszłych błędów i niepowodzeń, bez strachu i wątpliwości, idź do swojego ukochanego celu, pokonując wszystkie przeszkody na swojej drodze z łatwością i podekscytowaniem! Niech honor i szacunek będą twoją nagrodą, a twój sukces niech inspiruje innych do szlachetnych celów! Stań się przykładem odwagi, honoru i godności dla wszystkich!

Tato z okazji 75 urodzin. Życzę zwinności i pogody ducha, zdrowia i pewności siebie, odwagi i odwagi, harmonii i spokoju, silnej siły i szczęśliwych wakacji w życiu. Tato, niech jasne, wielokolorowe kolory pomalują całe szare i ponure życie codzienne w twojej 75-ce, niech każdy dzień będzie wesoły, interesujący i miły.

Wszystkiego najlepszego kochanie! Proszę przyjąć moje serdeczne gratulacje, pudełko czekoladek, upominek i oczywiście gorące życzenia! O czym marzysz? Niech wszystko się spełni! Niech każdy dzień zaczyna się od uśmiechu i pamiętaj, że jesteś najlepszy i kochany dla swojej rodziny, co oznacza, że ​​zawsze wszystko będzie dla Ciebie lepsze niż w starej dobrej bajce!

Cała epoka za nami, wielkie i piękne życie. Za tobą stoją całe pokolenia rodziny, krewnych i przyjaciół z całego kraju. Pracowałeś ciężko i uczciwie, a Twoja praca stała się godnym wkładem w tworzenie i rozwój naszego kraju. A zasłużony odpoczynek nie jest powodem do relaksu: nadal jesteś siłą napędową dla wszystkich, którzy Cię znają i kochają. Jest ich wielu i wszyscy z przyjemnością odkładaliśmy nasze romanse, aby podzielić się z Wami radością z kolejnej znaczącej randki. To radość – inne emocje są dziś nieodpowiednie.

W tym cudownym dniu gratuluję równie wspaniałemu człowiekowi jego urodzin! Niech los zawsze obdarzy Cię swoimi darami, niech życie będzie pełne bezcennych niespodzianek. Nie możesz się nudzić i zawsze możesz znaleźć rozrywkę i przyjemność.

Życzymy Ci swobody we wszystkim – w decyzjach, w ruchach, w podnieceniu duszy! Niech będzie łagodnie dla serca i każdy dzień jest łatwy na drodze przez to życie. A samo życie nie męczy się, niech zachwyca swoim pięknem – na każdym kroku, każdego dnia.I będzie jeszcze wiele pięknych dni!

Szczęśliwej rocznicy! 75 lat to trzy razy 25, niech dusza zawsze pozostanie 25, a ciało też dąży do tego wieku, ale mądrość minionych lat niech nie opuszcza umysłu. Życzymy Ci świętowania wielu kolejnych rocznic i zawsze pozostawania zdrowym i silnym.

Witaj stary przyjacielu! (opcja: Ukochany dziadek i ojciec!) Nie każdemu jest dane tak długie życie w wieku 75 lat, przy zachowaniu młodzieńczej wesołości i duchowej radości. Jesteś jednym z tych szczęściarzy. Jesteś zawsze młody i zawsze kochający, najlepszy ojciec, dziadek, przyjaciel. Dziś życzymy, abyście nadal utrzymywali ten ogień dobroci i młodości w swoim sercu, a te piękne wersety przekazujemy jako dowód naszej miłości i wdzięczności.

Chcę pogratulować mojemu byłemu mężczyźnie z okazji jego urodzin. Niech los ci sprzyja i nie pożałujesz, że się rozstaliśmy. Chcę, żebyś wiedziała, że ​​nie będzie kobiety, która kochałaby cię bardziej niż mnie. Ale to było dawno temu. Ty dokonałeś wyboru, a ja odnalazłem swoją drogę w życiu. Bez względu na wszystko, możesz mieć szczęście i być szczęśliwym.

Kochana teściowa ma urodziny, prawdziwe święto. Gratuluję mamo i życzę dobrego zdrowia na wiele, wiele lat. Jesteś po prostu złoty. I życzę, abyście zawsze pozostawali tak kwitnący, pogodni, otwarci, życzliwi, pogodni i utalentowani. Życzę Ci mamo miłości i ciepła rodzimych serc, powodzenia i wielkich sukcesów w każdym biznesie.

Wszystkiego najlepszego z okazji 75 urodzin, dziadku.Życzę Ci nie zestarzeć się, ale odmłodzić, nie smucić się, ale spotykać się na co dzień z uśmiechem, nie liczyć, jak bardzo kukułka dla Ciebie kije, ale wierzyć, że przed Tobą jeszcze wiele ciekawego i dobrego Ciebie. Bądź zdrowy, dziadku, silny, kochany i ogólnie szczęśliwy!

Szczęśliwych trzech czwartych wieku! Mówią, że 75 lat to wiek mądrości, honoru, szacunku i chwały. I życzymy, aby dla Was był to również wiek dobrego zdrowia, witalności, radości, dobrego samopoczucia i rodzinnego ciepła!

W wieku 75 lat, mój drogi ojcze chrzestny, życzę sobie, abyś nie chorował i nie starzał się, radował się z sukcesu swoich chrześniaków, widywał je częściej, my życzę Ci widzieć życie jako tęczowe i kolorowe, aby cieszyć się prostymi, drogimi rzeczami serca! Nigdy nie denerwuj się drobiazgami i nie trać serca: pokonamy wszystko razem! Wszystkiego najlepszego

Ukochana babciu! Gratulacje z okazji 75. urodzin. Ty, jak nikt inny, zasługujesz na najwyższą pochwałę i uwagę, jaką obdarzałeś nas codziennie i co noc. Nasi wspaniali rodzice nie zawsze radzili sobie z nami, gdyż próżność, praca często ich nam odbierała. Ale nigdy nie pozwoliłeś nam czuć się samotnymi. Będziemy nosić Twoją miłość, troskę, uczucie przez całe nasze życie i dawać je naszym dzieciom. Babciu, prosimy Cię, abyś zawsze była zdrowa, pełna witalności i radości.

Serdeczne gratulacje z okazji 75. urodzin

Szczęśliwych 75. urodzin do łez

Czego życzyć mężczyźnie na rocznicę. Aby w rodzinie panowała harmonia i wzajemne zrozumienie, w biznesie czeka ogłuszający sukces, w duszy spokój i harmonia, i wszystko okazało się tak, jak chcesz! Niech życie przynosi niezapomniane chwile i daje niezachwianą wiarę w cud!

To tak, jakby jedna wielka jasna gwiazda odrodziła się na niebie, to jest twoja gwiazda w twoją rocznicę! Dzisiaj wszyscy najdrożsi i najważniejsi dla was ludzie zgromadzą się, aby wam szczerze pogratulować. A moje życzenia są następujące: niech wszyscy zawsze będą z tobą, twoim wsparciem i twoim tyłkiem, ponieważ życie to trudna rzecz, ale z prawdziwymi przyjaciółmi i kochającymi krewnymi będzie znacznie łatwiej! Szczęśliwej rocznicy!

Gratulujemy, szczęścia, radości, życzymy jubileuszu 75 lat, będziemy świętować bardzo głośno, wszyscy zebrali się razem dużo miłości do życzeń. Wznieśmy szklankę za zdrowie, za dobroć i mądrość, za cierpliwość i troskę, dziękujemy za wszystko, czego nas nauczyłaś, niech każdy dzień przynosi radość i sukces, żyj przez wiele lat, nie ma już takich jak Ty na świecie !

Mamy wielkie święto. Twoje 75. rocznicę będziemy obchodzić jako 25. Życzymy dobrego zdrowia, szczęścia, szalonej miłości i w sercu nadziei i wiary bądź zawsze tak dobry jak znamy od wielu lat dzięki za Waszą troskę i przywiązanie do tego, że zawsze rozumieliśmy za życie, które nam daliście. Żyj przez wiele lat, aby dzielić się z nami swoimi doświadczeniami i bądźmy piękni

Szczęśliwych trzech czwartych wieku! Mówią, że 75 lat to wiek mądrości, honoru, szacunku i chwały.I życzymy, aby dla Was był to również wiek dobrego zdrowia, witalności, radości, dobrego samopoczucia i rodzinnego ciepła!

Na dzień Twojej rocznicy przygotowaliśmy nie tylko prezenty, ale także szczere, serdeczne życzenia! Oby wszystkie marzenia zawsze się spełniały, by najśmielsze plany zakończyły się sukcesem, by zdrowie było takie, że nawet o tym nie pamiętasz! Chcemy też częściej spotykać się ze znajomymi, bez względu na to, jak bardzo los nas od siebie dzieli!

Głupotą jest sądzić, że wiek przynosi tylko słabość i odbiera piękno. Wiek to mądrość i zrozumienie, to własne dojrzałe piękno. Kobieta nie powinna się wstydzić swojego wieku. Masz 75 lat i to jest największe osiągnięcie i czas, w którym Twoje wewnętrzne piękno i mądrość zamieniają się w największy dar na tym świecie.

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i życz sobie, aby całe życie było jak pyszny tort urodzinowy. Upiecz sam, wyrabiaj ciasto z miłości i czułości, ubijaj krem ​​​​z kreatywnych pomysłów i pielęgnowanych marzeń, udekoruj uśmiechem i pozytywnymi emocjami. A co najważniejsze, zapal na nim świece wiary, nadziei i optymizmu. Smak smacznego!

Szczęśliwej rocznicy! Niech ten uroczysty dzień stanie się jasnym i radosnym wydarzeniem! Życzę Ci, abyś zawsze pozostała tak bezpośrednia, czarująca, atrakcyjna, wesoła i zaradna! Jednym słowem idealny mężczyzna!

Szczęśliwej rocznicy tato. W wieku 75 lat pragnę czuć się optymistycznie, wesoło i pewnie.Niech wszystkie złe rzeczy pozostaną za twoim 75-letnim progiem życia, niech zawsze będzie z tobą tylko dobry nastrój, miłość bliskich i szczęście. Bądź zdrowy tato, nadal silny i energiczny. Niech czeka na Ciebie jeszcze wiele osiągnięć pełnych marzeń i zwycięstw.

W tej ważnej dla ciebie dniu, pozwól, aby życie stało się piękniejsze i jaśniejsze. W biznesie sukces towarzyszy. Wszystkie śmiałe ambicje urzeczywistniają się w rzeczywistości, nastąpi rozwój i postęp we wszystkich kierunkach. Pozytywność i optymizm staną się wiernymi towarzyszami życia, a uśmiech będzie towarzyszył każdemu Twojemu krokowi!

75 nie jest stary, jeśli jesteś młody duchem! I życzymy, abyście zawsze pozostawali młodzi w swojej duszy i nie tracili odwagi! Aby bliscy zawsze dawali tylko radosne emocje i wsparcie! I żeby lata mijały!

Człowieka można porównać do koniaku: im starszy, tym lepszy, silniejszy, cenniejszy i smaczniejszy. Możesz być słusznie uważany za koniak pięciogwiazdkowy. Przyjmij nasze gratulacje z okazji rocznicy, a także szczere życzenia upojenia się do dna przez ukochanych krewnych. Życzymy silnego zdrowia, iskrzącego się szczęścia i odurzającej miłości.

Nasz drogi i ukochany bohater dnia! Tak więc nadeszły twoje urodziny – kończysz 75 lat i z przyjemnością gratulujemy ci tej rocznicy. Zawsze jesteś w trudnych chwilach, wesprzesz i pomożesz mądrym, od długiego życia, radą. Twoje oczy dają ciepło i nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Dziękuję Ci za to.Obyś sam otrzymywał tylko ciepłe uśmiechy i czułą opiekę od otoczenia. Niech duszę zawsze ogrzewa miłość. Zaakceptuj te wersety w swoją rocznicę.

Gratuluję ci rocznicy i życzę ci, abyś zawsze pozostał tak szczery, wesoły, szczery i radosny, ponieważ wszystko, co się dzieje, jest ostatecznie najlepsze! Zawsze o tym pamiętaj! Niech twoje życie będzie nie tylko jasnym paskiem, ale także pełnym wszystkich kolorów tęczy, z wyjątkiem szarości i czerni! I życzę, aby wszystkie twoje plany zakończyły się oczekiwanym rezultatem i abyś zawsze był z siebie dumny! Niech spełnią się wszystkie Twoje nadzieje i pragnienia, zmieniając życie w prawdziwą bajkę! Wszystkiego najlepszego, najpiękniejsza kobieta na Ziemi!

Spokojna wiosenna bryza, pierwsze przebłyski wiosennego słońca, śnieżnobiała leśna przebiśnieg – jak mogą konkurować z Twoją czułością i młodością, moi drodzy, ukochani, ukochani! W Twoje urodziny podaruję Ci bukiet Twoich ulubionych kwiatów i nieśmiałą deklarację miłości! Przecież każda moja chwila jest wypełniona tym uczuciem! Wszystkie moje sprawy i zmartwienia, cały swój czas poświęcam dobru naszej rodziny. Nawet kiedy nie ma mnie w pobliżu, moja dusza z nieważkim, najcieńszym eterycznym jedwabiem otula twoje kruche ramiona! Poczuj mnie blisko, usłysz mnie…. Wszystkiego najlepszego, moje szczęście!

Głupotą jest sądzić, że wiek przynosi tylko słabość i odbiera piękno. Wiek to mądrość i zrozumienie, to własne dojrzałe piękno. Kobieta nie powinna się wstydzić swojego wieku. Masz 75 lat i to jest największe osiągnięcie i czas, w którym Twoje wewnętrzne piękno i mądrość zamieniają się w największy dar na tym świecie.

Kobieta jest piękna, kobieta jest potężna, kobieta jest wyjątkowa.I bez względu na to, ile lat minęło od jej narodzin, kobieta w każdym wieku jest urocza, atrakcyjna, z niespodzianką i urokiem. Niech więc w ten świąteczny dzień przyjdzie do ciebie inspiracja, chęć życia i tworzenia, chęć do nowych osiągnięć i to, że masz na to wszystko wystarczająco dużo zdrowia.

Wszystkiego najlepszego! Życzę abyś był pierwszy we wszystkim! Bądź pierwszym, który osiągnie wyżyny kariery! Bądź pierwszą osobą, która kupi willę w Hiszpanii! Zajmij pierwsze miejsce w Pucharze Świata! Latać i jeździć tylko pierwszą klasą! Zostań pierwszym dziwacznym prezydentem! Wygraj swój pierwszy milion w loterii! Ciesz się wszystkimi urokami życia, jakby wydarzyło się to po raz pierwszy! Życzę, abyś jako pierwszy osiedlił się na Marsie i był też pierwszym ze swoją ukochaną kobietą!

Gratulujemy Ci 75. urodzin i szczerze życzę jasnych i niezapomnianych dni, które przyniosą radość i radość Twojemu sercu. Niech żadna dolegliwość nie puka do twoich drzwi, niech ani jeden smutek nie dotknie twojej duszy.

Najpiękniejsze gratulacje z okazji urodzin 75 lat w prozie

Gratulacje z okazji 75. urodzin

Niech twoje myśli zawsze znają urzeczywistnienie, niech twoi przyjaciele będą twoim amuletem, a twoi bliscy muzą i inspiracją do nowych osiągnięć i osiągnięć! Dzisiaj jest twoja rocznica, święto wielkich znaczenie, które z pewnością przyniesie Ci radość i szczęście!

Wszystkiego najlepszego z całego serca gratuluję! Sam Pan ucieszył się z twoich narodzin iw tym momencie posłał szczęśliwą nowinę twoim krewnym i przyjaciołom, aby otworzyć ich serca na spotkanie z tobą. Od tego czasu minęło wiele szczęśliwych chwil. Dzisiaj, w twoje urodziny, ponownie cieszymy się, że możemy powitać cię przy świątecznym stole. Dziś wszystko jest dla Ciebie. I odświętne toasty, prezenty i brzęk kieliszków, a nawet muzyka naszych serc, wszystko na cześć Ciebie, nasz drogi urodzinowy. Powodzenia, sukcesu, szczęścia i życzliwości!

W twoje urodziny życzę, aby ścieżka twojego życia rozpościerała się jak niekończący się dywan i prowadziła cię pewnie iz godnością na szczyt mądrości, chwały i szczęścia. Niech wierne ramię przyjaciela i łagodne spojrzenie ukochanej, zakręty sukcesu, zakręty osiągnięć i przystanki szczęścia zawsze będą blisko tej drogi. Życzę zdrowia w tej długiej i długiej podróży życia.

Droga ciociu, gratuluję Ci 75. urodzin i szczerze życzę Ci być piękna, słodka, miła, niesamowita, lśniąca jak diament w tym wieku. Ciociu życzę dobrego zdrowia, niestrudzonego szczęścia, miłości do bliskich, ocieplenia nawet w najdzikszym mrozie. Niech każdy dzień doda Ci skrzydeł natchnienia i rozkoszy dla duszy.

Masz dzisiaj 75 lat! To wiek mądrości, powszechnego szacunku i honoru. Niech więc zawsze będą ludzie bliscy, sympatyczni i troskliwi, wierni i kochani. Niech radość i zdrowie nigdy Cię nie opuszczą. A optymizm i chęć do życia nie wysychają jeszcze przez wiele lat. Szczęśliwej rocznicy!

Gratuluję Ci 75. urodzin i życzę Ci tego cudownego święta serca i duszy, aby nie stracić blasku w oczach, nie pominąć szczęścia. nie zapomnij o swoich zwycięstwach i spotykaj się każdego dnia z uczuciem miłości.

Mój drogi tato, dziś jesteś odważny 75. Gratuluję i życzę kochania i zaskakiwania bliskich, aby nie zgasł optymizm w duszy i szczęście w domu, stracić silną siłę i szacunek od innych, każdego nowego dnia spotykać się z uśmiechem i dobrym nastrojem.

Wszystkiego najlepszego dla mojej ukochanej i drogiej cioci. Życzę, abyś czuł się wspaniale i optymistycznie w wieku 75 lat, życzę żywotności siły i radości duszy, szacunku i wielkiego honoru, harmonii w rodzinie i pomyślności w domu, szczerego szczęścia i jasnych wakacji w krąg bliskich.

Przyjmij nasze najszczersze i serdeczne gratulacje z okazji 75. urodzin. Jesteś cudowną osobą, która przez całe swoje dość długie życie niosła światło dobroci i ciepło młodości. Życzymy dobrego zdrowia, siły psychicznej i fizycznej, miłości, czułości i troski, ciepła i światła. Niech wszystko będzie dla ciebie zawsze dobre. Nasze poetyckie gratulacje z okazji rocznicy są dla Ciebie.

Dzisiaj są urodziny wspaniałej osoby, mojego ojca, prawdziwego mężczyzny! Gratuluję Ci tato tego święta i życzę spełnienia pragnień, radości, uwagi bliskich i szczęścia! Zasługujesz na szczęście, jestem z Ciebie dumny!

Oddaj swoje serce światu.Szlachetny i zawsze idący do przodu. Odważne pokonywanie wyzwań. To prawda o tobie! Niech Twoje zdrowie, wytrzymałość, umiejętność rozwiązywania niezwykłych problemów życiowych zostaną zachowane przez wiele lat!

Z całego serca gratuluję wspaniałej rocznicy! Życzę pozytywnych emocji wśród przyjaciół i bliskich, miłych rozmów z przyjaciółmi, miłości i rodzinnej sielanki, wzajemnego zrozumienia i dobrego samopoczucia w Twoim domu. Niech w życiu obecne są tylko białe pasy, a słońce zawsze świeci, rozświetlając Twoją drogę na wyżyny piękna. Niech się spełnią marzenia, dochody pomnożą się trzykrotnie, a serce po prostu zadowoli się sukcesem.

Życzę Ci radości, pomyślności, życzliwości, uroku w ten jasny dzień, kochanie! Nigdy nie żałuj minionych lat, bo przed nami tylko najlepsi! Każdego dnia, z każdą zmarszczką, z każdą sztuczką kryjącą się w kącikach oczu, stajesz się lepsza i piękniejsza! Wszystkiego najlepszego, moja droga! Bardzo Cię kocham: dla mnie jesteś jak światło w oknie, jak powiew świeżego powietrza, jak wieczna i niewyczerpana pasja!

Okrągła randka to nie tylko urodziny, to rocznica, która z pewnością powinna przynieść ci szczęście! Niech wszystkie kobiety Cię podziwiają, pielęgnują przyjaciół i chronią swojego anioła stróża!

Wszystkiego najlepszego z okazji 75 urodzin, drogi dziadku! Chciałbym, abyśmy mogli spotkać się w ciepłym rodzinnym gronie na więcej niż jedną z waszych rocznic.Niech los rozpieści Cię doskonałym zdrowiem i energią, radością i pomyślnością, długowiecznością i wieloma pozytywnymi emocjami! Wesołych świąt, bardzo Cię cenimy i doceniamy!

Szczęśliwej 75. rocznicy! Z ważną, wyjątkową, znaczącą datą! Niech Twoja mądrość, doświadczenie i wiedza znajdą swoich fanów i zwolenników! Dobre zdrowie, mobilność i pogoda ducha! Życzę Ci każdego dnia pragnienia życia i uczucia szczerego, iskrzącego się jak szampan, radości, że żyjesz pełnym, pięknym i satysfakcjonującym życiem!

Życzę najdroższemu i najwspanialszemu człowiekowi na tym wspaniałym świecie szczęścia i sukcesu, spokoju i ciepła, osobistej przestrzeni i zrozumienia bliskim. Życzę pysznego obiadu w domu, miękkiego łóżka, kochającej żony i posłusznych dzieci w rocznicę urodzin. Życzę, aby każdy nowy dzień zaczynał się od dobrych wiadomości i żywych wrażeń. Wesołych świąt, nasz złoty.

Twoje 75. urodziny są tutaj! Delikatny i opiekuńczy, zawsze byłeś opiekunem paleniska, wsparciem i niezawodnym tyłem rodziny. Całe życie poświęciłeś pracy, wychowaniu dzieci, które przejmując od Ciebie, kontynuują to, co zacząłeś. Podziwiamy Twoją szczerość, gotowość do dzielenia się ciepłem i uczuciem. A Wam, od których zależy ciało i wygoda w domu, dobro dzieci, pragniemy życzyć przede wszystkim zdrowia, optymizmu i szczęścia. Żyj długo! Wykąp się w miłości swoich dorosłych dzieci i wnuków. Pamiętaj: naprawdę Cię potrzebują!

75 to nie wiek! Dotyczy to szczególnie tak wesołej i młodzieńczej osoby jak ty. Dziękuję za podekscytowanie i zabawę, którą zarażasz innych. Życzę Ci jeszcze większego zdrowia, stałych aspiracji, jak największej liczby osób, które Cię kochają i rozumieją. Całuję cię mocno i przytulam, a także chcę świętować twoje urodziny przez wiele, wiele lat z rzędu.

Dzisiaj wyglądasz świetnie i po prostu promieniejesz szczęściem, a to nie jest zaskakujące, bo dziś jest cudowne święto – twoja rocznica! Czego chcesz w ten piękny dzień? Ciężko pracujesz zarówno w pracy, jak iw domu – dla rodziny, dlatego życzę Ci, aby Twoja praca nie poszła na marne, ale zawsze była doceniana. Niech przywództwo regularnie nagradza cię, niech twój mąż nigdy nie męczy się deklarowaniem swojej miłości, niech dzieci będą wdzięczne za miłość i troskę. Niech wszystko w twoim życiu potoczy się dobrze, każdy biznes może być kłócony w twoich rękach, a szczęście i dobrobyt na zawsze zagoszczą w domu!

Niech Twoja rocznica będzie najbardziej zabawna i beztroska! Daje nowych przyjaciół, nowe spotkania, nowe możliwości i przygody! Bądź jak zawsze nieodparty i boski! Niech anielski uśmiech i bezdenne oczy przeszywają serca i pozostawiają niezatarty ślad w męskich fantazjach. Zdrowie, mądrość, szczęście, bezwarunkowe zwycięstwa i geniusz we wszystkim!

Moja miła, słodka, delikatna, czuła żono, przyjmij najgorętsze gratulacje z okazji swoich urodzin. Niech wszystkie smutki i trudy odpłyną, niech tylko radość i szczęście zawsze będą z tobą.Niech wszystkie kwiaty zakwitną dziś dla mojej ukochanej kobiety. Zasługujesz tylko na podziw. Dobre zdrowie, kochanie, sukces i szczęście. Niech ptak szczęścia często leci do twojego domu, niech los będzie sprzyjający. Wszystkiego najlepszego, spokojne niebo, słoneczna, rodzinna pogoda i wszystkiego najlepszego.

Trzy czwarte wieku to poważna sprawa! To tak poważne, że nie każda wyobraźnia narysuje tak długą drogę życia ze wszystkimi jej zawiłościami. Wszystko tam było. Zarówno smutki, jak i radości, ale udało Ci się przez lata nosić umiejętność cieszenia się każdym dniem, dawania każdemu ciepła i życzliwości, bycia niepoprawnym optymistą. Życzymy zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia. Wszystkie inne składniki szczęścia kupimy dla Ciebie. Szczęśliwej rocznicy!

Nie ma zwyczaju pytać kobiet o lata. Wiesz, w twoje urodziny w ogóle nie chcemy poruszać tego tematu. Radujmy się razem z tego, co jest teraz dla ciebie dostępne: twój wspaniały wiek pozwala ci poczuć i poczuć to, co nie jest dane, aby zrozumieć młodych i niedojrzałych. Twoje doświadczenie i mądrość były, są i będą naszym najjaśniejszym światłem, dzięki któremu możemy znaleźć wyjście z każdej sytuacji, a Twoje duchowe piękno jest przykładem tego, jaka powinna być prawdziwa osoba.

Szanowni Państwo! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Życzę długiego życia, doskonałego nastroju, niezawodnych i oddanych przyjaciół! Żyj każdego dnia jakby było to Twój ostatni.Aby kłopoty i trudności ominęły Twój dom! Dobrobyt i szczęście! Niech spełnią się najskrytsze marzenia!

Gratulujemy, szczęścia, radości, życzymy jubileuszu 75 lat, będziemy świętować bardzo głośno, wszyscy zebrali się razem dużo miłości do życzeń. Wznieśmy szklankę za zdrowie, za dobroć i mądrość, za cierpliwość i troskę, dziękujemy za wszystko, czego nas nauczyłaś, niech każdy dzień przynosi radość i sukces, żyj przez wiele lat, nie ma już takich jak Ty na świecie !

Wszystkiego najlepszego z okazji 75. urodzin wspaniałego mężczyzny. Z całego serca życzę zdrowia, dobrego samopoczucia w domu, powodzenia w biznesie, szczęścia na co dzień i pogody ducha. Niech każdy nowy dzień przyniesie wspaniały nastrój i odważny stan zdrowia.

Gratuluję Ci 75. urodzin i życzę Ci cieszenia się życiem tak jak 40 lat temu. Niech życie da ci coś, czego jeszcze nie doświadczyłeś, ale niech to będą tylko przyjemne godziny! Dlaczego oglądać? Ponieważ chwile są zbyt krótkie, aby w pełni doświadczyć całej radości i szczęścia wydarzenia! Wiem, że młodość żyje w twojej duszy, więc niech będzie tak bardzo, że nikt nie odważy się wątpić, że nie ma miejsca na starość!

Wszystkiego najlepszego, 75. rocznica! Dla nas wszystkich jesteś pięknością, której świat nigdy nie widział i nie wierz w lustra – kłamią. Niech to święto, jak wszystkie kolejne dni, będzie wypełnione światłem i radością. Gratulacje.

Niech te wakacje będą punktem wyjścia do nowego etapu światła. Niech życie zostanie udekorowane świeżymi emocjami, uczuciami i pozytywnym nastrojem. A szara codzienność zostanie rozrzedzona różnorodnymi kolorami i jasnymi odcieniami.Biznes i kariera zmierzają w górę, w rodzinie panuje dobrobyt, spokój i wygoda. Niech szczęście i szczęśliwa gwiazda nie pozostawiają szans na porażki i wątpliwości!

Dziadku, gratulacje z okazji 75. urodzin. Życzę, abyś pozostała silna, silna, niewzruszona, niewzruszona, pogodna, pogodna, rozsądna, rozważna, piękna, mądra, czarująca i najlepsza. Dziadku, życzę Ci zdrowia od stóp do głów i nieugaszonego szczęścia dla Twojej szeroko otwartej duszy.

Gratulujemy rocznicy! Życzymy długowieczności w dobrym zdrowiu, szacunku dla bliskich i bliskich, aby Twoja miłość i troska na długo rozgrzewały serca Twoich wnuków i prawnuków, aby wiedza gromadzona przez ponad trzy ćwierćwiecze była pożądana życzymy optymizmu, pomyślności i wielu radosnych przyjemnych chwil!

Wszystkiego najlepszego dla cudownego mężczyzny. Życzę odważnej siły i mocnych nerwów, pewności siebie i powodzenia, doskonałego zdrowia i optymizmu duszy, prawdziwej miłości i pomyślności, szczęśliwego życia i udanych zajęć.

Gratulujemy naszemu drogiemu bohaterowi dnia! A dzisiaj, korzystając z okazji, chcemy wyznać jej naszą miłość! Bardzo ją doceniamy, szanujemy iz całego serca życzymy długowieczności, dobrego zdrowia i wielu innych okazji do świętowania rocznic w gronie kolegów i przyjaciół! Stań się młodszy każdego roku zamiast się starzeć! Nadal zachwycaj nas swoim dobrym humorem, bo jesteś Słońcem naszego zespołu, rozgrzewając wszystkich pracowników uśmiechem i miłymi słowami! Szczęśliwej rocznicy!

Cała epoka za nami, wielkie i piękne życie. Za tobą stoją całe pokolenia rodziny, krewnych i przyjaciół z całego kraju. Pracowałeś ciężko i uczciwie, a Twoja praca stała się godnym wkładem w tworzenie i rozwój naszego kraju. A zasłużony odpoczynek nie jest powodem do relaksu: nadal jesteś siłą napędową dla wszystkich, którzy Cię znają i kochają. Jest ich wielu i wszyscy z przyjemnością odkładaliśmy nasze romanse, aby podzielić się z Wami radością z kolejnej znaczącej randki. To radość – inne emocje są dziś nieodpowiednie.