Wszystkiego najlepszego chrześniaczka

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Zebraliśmy wybór nowoczesnych życzeń urodzinowych dla chrześnicy do łez, abyś mógł wyrazić swoje uczucia w najlepszy sposób.

W twoje urodziny, moja mała księżniczko, życzę ci milionów promieni słonecznych na ścianach twojego pokoju. Życzę Ci jasnych kolorów, którymi pomalujesz swoje przyszłe życie. Życzę Ci, abyś w swojej szkole mógł łatwo rozwiązywać trudne problemy i dostawać tylko dobre oceny. Moja droga chrześniaczka, życzę Ci fajnych przyjaciół, słodkich ciast i morza kolorowych balonów. Twój ojciec chrzestny.

Moja droga i umiłowana chrześniaczko, dzisiaj jest twój dzień. Stałeś się starszy, mądrzejszy, jeszcze piękniejszy. Niech jasne gwiazdy oświetlają twoją ścieżkę, ciepłe słowa i nieudawane relacje z bliskimi rozgrzewają twoje serce. Jesteś moją chrześnicą i nie przestanę prosić aniołów, aby się tobą zaopiekowali, chronili i pomagali w trudnych czasach. W moim domu zawsze znajdziesz szybkość reakcji, życzliwość, szczerość i wsparcie.

Życzę mojej wspaniałej córce chrzestnej po prostu ogromnego, niekończącego się i nierealistycznego szczęścia, Syberyjczyka, niezniszczalnego zdrowia, szczerej i pełnej czci miłości oraz szalonych osiągnięć w życiu. Niech zawsze przytłacza Cię optymizm i pozytywne emocje, a przyjaciele nigdy nie zostawiają w tarapatach.

Drogi memu sercu jest dzień, w którym trzymałam w ramionach małą dziewczynkę w kościele – ty, moja droga chrześniaczko! Wszystkiego najlepszego, księżniczko, śmiało krocz ku szczęściu!

Moja droga chrześniaczka, już stała się taką dorosłą. Dzisiaj, w twoje urodziny, zebrali się najbliżsi ludzie, którzy cię kochają. Przed Bogiem obiecałam być twoją matką chrzestną i od tego dnia moje serce było przepełnione miłością, miałam córkę. Niech same niebiosa sprzyjają ci we wszystkich twoich wysiłkach, pomagają ci znaleźć właściwą drogę w życiu, abyś stał się nie tylko szczęśliwy, ale także dobrą, godną osobą.

Niech Twoja rzeczywistość będzie bajeczna.. Niech będzie pełna udziału przyjaciół i miłości bliskich.. Niech cudowne marzenia spełnią się w pięknej rzeczywistości..) Moja droga chrześniaczka! Wszystkiego najlepszego! Uśmiecha się do ciebie i radosne zdumienie!)

Pojawiłeś się na tym świecie jako cudowna gwiazda i oświetliłeś wszystkich wokół ciepłym boskim światłem! Droga chrześniaczko, niech Anioł Stróż zawsze idzie z Tobą, Wszechświat daje najlepsze prezenty, a Twoja siła i piękno z pewnością doprowadzą Cię do sukcesu i szczęścia! Miłość jest piękna, życie pełne i jasne, morze uśmiechów i życzliwości!