Wszystkiego najlepszego chrześniaczka

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Zebraliśmy wybór nowoczesnych życzeń urodzinowych dla chrześnicy do łez, abyś mógł wyrazić swoje uczucia w najlepszy sposób.

W twoje urodziny, moja mała księżniczko, życzę ci milionów promieni słonecznych na ścianach twojego pokoju. Życzę Ci jasnych kolorów, którymi pomalujesz swoje przyszłe życie. Życzę Ci, abyś w swojej szkole mógł łatwo rozwiązywać trudne problemy i dostawać tylko dobre oceny. Moja droga chrześniaczka, życzę Ci fajnych przyjaciół, słodkich ciast i morza kolorowych balonów. Twój ojciec chrzestny.

Moja droga i umiłowana chrześniaczko, dzisiaj jest twój dzień. Stałeś się starszy, mądrzejszy, jeszcze piękniejszy. Niech jasne gwiazdy oświetlają twoją ścieżkę, ciepłe słowa i nieudawane relacje z bliskimi rozgrzewają twoje serce. Jesteś moją chrześnicą i nie przestanę prosić aniołów, aby się tobą zaopiekowali, chronili i pomagali w trudnych czasach. W moim domu zawsze znajdziesz szybkość reakcji, życzliwość, szczerość i wsparcie.

Życzę mojej wspaniałej córce chrzestnej po prostu ogromnego, niekończącego się i nierealistycznego szczęścia, Syberyjczyka, niezniszczalnego zdrowia, szczerej i pełnej czci miłości oraz szalonych osiągnięć w życiu. Niech zawsze przytłacza Cię optymizm i pozytywne emocje, a przyjaciele nigdy nie zostawiają w tarapatach.

Drogi memu sercu jest dzień, w którym trzymałam w ramionach małą dziewczynkę w kościele – ty, moja droga chrześniaczko! Wszystkiego najlepszego, księżniczko, śmiało krocz ku szczęściu!

Moja droga chrześniaczka, już stała się taką dorosłą. Dzisiaj, w twoje urodziny, zebrali się najbliżsi ludzie, którzy cię kochają. Przed Bogiem obiecałam być twoją matką chrzestną i od tego dnia moje serce było przepełnione miłością, miałam córkę. Niech same niebiosa sprzyjają ci we wszystkich twoich wysiłkach, pomagają ci znaleźć właściwą drogę w życiu, abyś stał się nie tylko szczęśliwy, ale także dobrą, godną osobą.

Niech Twoja rzeczywistość będzie bajeczna.. Niech będzie pełna udziału przyjaciół i miłości bliskich.. Niech cudowne marzenia spełnią się w pięknej rzeczywistości..) Moja droga chrześniaczka! Wszystkiego najlepszego! Uśmiecha się do ciebie i radosne zdumienie!)

Pojawiłeś się na tym świecie jako cudowna gwiazda i oświetliłeś wszystkich wokół ciepłym boskim światłem! Droga chrześniaczko, niech Anioł Stróż zawsze idzie z Tobą, Wszechświat daje najlepsze prezenty, a Twoja siła i piękno z pewnością doprowadzą Cię do sukcesu i szczęścia! Miłość jest piękna, życie pełne i jasne, morze uśmiechów i życzliwości!

Życzę najlepszej małej księżniczce na świecie, mojej chrześnicy, w dniu jej urodzin… Czego można życzyć tak ładnej dziewczynce? Prawdopodobnie po to, by jej życie było dobrą bajką! Niech wierni przyjaciele będą w pobliżu, przystojny książę z całym królestwem, niech ptaki ćwierkają dla ciebie wiersze, kwiaty zawstydzają się twoją urodą, a ty sam żyjesz długo, szczęśliwie i nie znasz zmartwień ani kłopotów!

Wszystkiego najlepszego, droga chrześniaczko. Życzę Ci życia we wszystkich kolorach tęczy i nastroju kwiatów. Bądź delikatna jak stokrotka, piękna jak róża, marzycielska jak lilia, czarująca jak chryzantema i jasna jak gerbera.

Gratulacje! Jesteś cudowną osobą, która ładuje pozytywem, światłem, daje uśmiech i ciepło, a także cudowną chrześnicą. Obyś miał tylko krewnych i bliskich, najlepszych przyjaciół i zawsze doskonały nastrój w swoim życiu!

Moja droga chrześniaczka, gratulacje! Życzę Ci bajecznego życia, dobrobytu, niekończącego się zdrowia, bycia najszczęśliwszym na świecie, cieszenia się każdą chwilą.Czysta, wzajemna, szczera miłość, niech spełnią się wszystkie najbardziej upragnione. Pozostań tak piękny jak jesteś, kochaj i bądź kochany.

Droga chrześniaczka, wszystkiego najlepszego. Życzę Ci niesamowitych sukcesów w przestrzeni kreatywności. Życzę Ci życia pełnego sensu i wzniosłych celów. Życzę Ci osiągnięcia wszystkich możliwych i niemożliwych wyżyn, do których dążysz całym sercem i duszą. Życzę Ci również najbardziej czczonej i szalonej miłości na świecie!

Moja najwspanialsza chrześniaczka, gratulacje z okazji dnia wyklucia! Kiedyś byłeś bardzo małym kurczakiem, a teraz stałeś się pięknym łabędziem. Niech żaden smutek nie zmusi cię do złożenia skrzydeł. Wiedz, że w każdych problemach twój ojciec chrzestny jest zawsze gotowy do pomocy. Bądź szczęśliwy nie tylko w swoje urodziny, ale zawsze!

Jest wiele powodów do płaczu… ale moja droga chrześniaczka, chcę, żebyś zobaczyła o wiele więcej powodów do uśmiechu!.) Wszystkiego najlepszego! Doskonałość nie istnieje!) Absolutnie to, co jest nam bliskie!)

Moja droga chrześniaczko!) Niech twoje marzenia będą różowe i nieważkie..) Niech zabiorą cię na skrzydła drżących pragnień do szczęśliwych zbiegów okoliczności i nienagannego sukcesu! Życzę wszystkiego najlepszego!) Wszystkiego najlepszego!

Życzę, moja droga, jako twój ojciec chrzestny, abyś utonął w ciepłym morzu światła, ciepła, miłości i przyjemności. Życzę, aby radosne wieści na pewno dotarły do ​​Twojego przytulnego domu, a problemy, zło i kłopoty uciekną od Ciebie. Życzę, abyś codziennie znajdował pod poduszką słodycze i najbardziej pachnące kwiaty. Moja złota córko chrzestna, niech się zmaterializują wszystkie twoje dobre myśli. Wszystkiego najlepszego!

Dzisiaj są urodziny mojej urody. Dla mojej ukochanej chrześnicy przygotowałam duży i piękny prezent. Niech się rozwinie i zawoła z radością. W końcu spełniło się jej marzenie! Kochani, życzę, aby wszystkie Twoje marzenia tak łatwo i prosto się spełniły.Niech spełnią się wszystkie Twoje życzenia.

Droga chrześniaczko, moja córko, gratuluję Ci urodzin i życzę wielkiej miłości i godnego szczęścia, wewnętrznej pewności siebie i otaczającego piękna, dobrych nadziei i nieodzownego spełnienia wszystkich Twoich najskrytszych pragnień. Leć wysoko, jaskółko i nigdy nie spadaj.

Wszystkiego najlepszego, moja droga chrześniaczko! Niech twoje życie będzie pełne wzlotów i upadków, czystej miłości bez bólu, szczerej przyjaźni bez zdrady, wielu lat bez konta, zapierającej dech w piersiach jazdy bez hamulców. I oczywiście nieziemskie szczęście bez końca!

Wszystkiego najlepszego, droga chrześniaczko! Z całego serca życzę Ci, abyś została żoną oligarchy, abyś nabyła własną fabrykę biżuterii, aby codziennie zmieniać biżuterię i sukienki. A jeszcze lepiej – trzy razy dziennie: na śniadanie, obiad i kolację. Niech złoto będzie Twoim asfaltem, ściany domu będą z kamieni szlachetnych, ramy okien z rubinów, a żyrandole z diamentów.

Najlepsze gratulacje z okazji urodzin chrześnicy do łez

Życzymy swojej chrześniace wszystkiego najlepszego

Chrześniaczka jest podarowana tylko po to, by ją często i dużo rozpieszczać! Cieszę się, że mogę poczuć się jak wróżka i dać ci prezenty i słodycze, mój urok! wielka przyjemność z komunikacji!

Oto jedna z zasad Alicji: „Jeśli nie wiesz, co powiedzieć, mów po francusku! Kiedy idziesz, rozłóż skarpetki! I pamiętaj kim jesteś! Życzę ci tego, moja droga chrześniaczka!) Wszystkiego najlepszego! Niech Twoja Kraina Czarów będzie piękna..

Droga chrześniaczka, w Twoje urodziny życzę Ci, abyś zawsze była poza konkurencją, była liderem we wszystkich pozycjach i kierunkach życia. Niech szczęście uśmiechnie się do Ciebie, niech słońce szczęścia i miłości świeci, niech każdy dzień napełni Cię niesamowitą siłą i inspiracją.

Do najbardziej inteligentnej, miłej, pięknej i delikatnej, mądrej i uroczej dziewczynie – mojej chrześniaczce, w dniu swoich urodzin pragnę cieszyć się każdym nowym dniem, każdą minutę spędzać z korzyścią, częściej się uśmiechać i nie smuć się ! Bądź zawsze szczęśliwy, kochaj bez oglądania się za siebie i bądź kochany! Uwierz mi, zawsze byłaś i jesteś prawdziwą księżniczką – a prawdziwa bajka i przystojny książę na pewno wydarzą się w Twoim życiu!

Droga chrześniaczka, twój ojciec chrzestny szczerze gratuluje ci dnia narodzin! Niech wasza atrakcyjność, siła, piękno, inteligencja, rzetelność, praktyczność, czystość zawsze was zdobią. Życzę powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach, życzę tylko ekscytujących spowiedzi.Życzę, żebyś nigdy nie był smutny, bez względu na wszystko.

Wszystkiego najlepszego dla najlepszej chrześniaczki na świecie! Obyś odniósł sukces we wszystkim na świecie i wszystko się ułoży. Życzę Ci siły, wiary, nadziei, miłości. Niech zawsze będzie zrozumienie z innymi. Życzę powodzenia, wiary we własne siły, cierpliwości i dążenia do celu. Obyś odniósł sukces i osiągnął wszystko.

Dzisiaj są urodziny mojej słodkiej chrześnicy! Wiele lat temu nie śmiałam marzyć, że pewnego dnia życzę wszystkiego najlepszego cudownemu stworzeniu, ślicznotce, która jest dla mnie jak własna córka! Przyjmij, moja droga, ode mnie najserdeczniejsze i najszczersze gratulacje i wysłuchaj moich rad! Bądź zawsze szczęśliwy! Uwierz mi, to wcale nie jest trudne, najważniejsze jest, aby zawsze trochę wierzyć w cuda, szczerze kochać, być odważnym i otwartym! A wtedy wszystko będzie z Tobą zawsze w porządku!

Moja droga córko chrzestna, gratuluję ci z głębi serca. Bądź wesoły, promieniej szczęściem, niech iskry zawsze płoną w twoich oczach, jasne i przyjemne dni życia. Życzę wielu niezapomnianych chwil i żywych wrażeń. Obyś zawsze miał niesamowite szczęście we wszystkim i zawsze i zawsze cieszył się życiem.

Moja droga chrześniaczko, gratuluję Ci urodzin i przypominam, że dla nas wszystkich jesteś prawdziwą perłą, która nie ma żadnej ceny. Nie dlatego, że nie istnieje, ale dlatego, że nie można go zmierzyć żadną liczbą cyfr. Poznaj swoją cenę, z dumą ruszaj naprzód. Chwyć szczęście i żyj z nim w pełni radosnego życia.

Moja cudowna dziewczyna, moja urocza chrześniaczka! Z całego serca pragnę pogratulować tak wspaniałych wakacji, wszystkiego najlepszego! Urodziłeś się w tym cudownym dniu i świat się uradował. Z tobą naprawdę czuję radość. Jesteś moim aniołem stróżem, aby w twoim pięknym życiu nie było miejsca na smutek. Niech spełnią się pragnienia Twojego serca! Kocham cię kochanie i mocno cię przytulam!

Mam teraz córkę, moje drogocenne złoto. Gratuluję ci, chrześniaczko, tego jasnego dnia, teraz jesteś chroniony przez Boga. Niech twoje życie wije się jak szczęśliwa ścieżka, niech będzie w nim dużo szczęścia i światła, niech czekają na Ciebie wielkie zwycięstwa i prawdziwe szczęście, życzę pomyślnego losu i prawdziwej radości w życiu.

Życzę Ci kochanie wspaniałych urodzin, abyś zawsze była sobą. Życzę, aby każdy Twój dzień był wypełniony szczęściem i radością, pokojem i słodką miłością. W te cudowne wakacje, chrześnio, życzę Ci, aby wiatr zmian zabrał Cię do nieba i dał Ci najsłodsze wrażenia. Twój ojciec chrzestny zawsze będzie po twojej stronie, w stanie cię chronić i wspierać.

Niech perły dobrego samopoczucia błyszczą w dłoniach każdej chrześnicy, pięknej urodzinowej dziewczyny! Niech serce niepokoi pozytywne doświadczenia, a nie rozczarowania! Niech tylko fala radosnych emocji i uczuć pobudzi powierzchnię życia!

Moja droga! Niech twoje myśli będą kolorowe!.Niech staną się kolorami tęczy, którymi pomalujesz płótno swojej codzienności! Życzę jasnych emocji .. optymizmu .. i ekscytujących jasnych snów!.) Wszystkiego najlepszego, chrześniaczko!

Moja droga chrześniaczka! Pamiętam jak wczoraj dzień, kiedy ksiądz zanurzył cię w chrzcielnicy. Twoi rodzice i ja staliśmy ramię w ramię i cieszyliśmy się z dokonanego sakramentu. Zaskakujące, że wtedy wcale nie płakałeś. Dlatego dziś, w swoje urodziny, zachwycisz nas swoim miłym uśmiechem i serdecznością. Wielki sukces dla Ciebie, dobrzy przyjaciele i wspaniała, silna rodzina!

Moja droga chrześniaczka, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Życzę Ci, abyś w życiu była soczystą i dziką jagodą, smacznym i słodkim cukierkiem, wesołym i śpiewającym ptakiem, niesamowitą urodą i szczęśliwą bohaterką twojej powieści.

Wszystkiego najlepszego dla ukochanej chrześnicy na świecie! Niech dziś będą ciekawe wydarzenia, przygody i niech los ześle Wam swoje niespodzianki. Życzę Ci codziennej uwagi, wielkiego uroku, wielu uśmiechów i ciepła. Niech każde dobre słowo spełni się i wejdzie w Twoje życie.

Wszystkiego najlepszego! Kochanie, chcę, żebyś stała się szczęśliwą i odnoszącą sukcesy osobą. Rób tylko to, co lubisz. Ucz się dobrze, zdobywaj wiedzę i bądź przykładem dla rówieśników. Pomóż swoim rodzicom, bądź oszczędny, życzliwy i responsywny. Niech twoje życie będzie bezchmurne.

W klombie pod twoim oknem rosną kwiaty o niespotykanej urodzie. Ale nadal nie ma nikogo wspanialszego od ciebie, ani tam, ani nigdzie indziej na tej planecie. Ty, córko chrzestna, jesteś samą doskonałością, ideałem. Żyj życiem kolorowym, jasnym i niezapomnianym. Napisz swoje przeznaczenie w najdelikatniejszych słowach. Ale nigdy nie bądź sam. Niech w pobliżu będą bliscy i miłość.

Kochanie, minął kolejny rok i stałeś się duży. Jestem jednocześnie szczęśliwy i smutny. To smutne, patrząc na ciebie, zdać sobie sprawę, że czas nie stoi w miejscu, a dziewczyna, którą niedawno nosiłem w ramionach, jest już tak wysoka jak ja. Cieszę się, że dorastasz jako osoba sympatyczna i życzliwa, co oznacza, że ​​zrobiliśmy z rodzicami wszystko dobrze. Gratuluję Ci, moja ukochana chrześnio, i życzę, idąc przez życie, aby nie stracić tej dziecięcej spontaniczności, którą zawsze w Tobie lubiłam!

Jasne gratulacje z okazji urodzin chrześnicy

Wszystkiego najlepszego dla twojej chrześnicy, z głębi serca

Moja droga chrześniaczka, ja możesz życzyć ci tylko jako córki, a nie inaczej: szczęścia, wiary w siebie, bliskich, troski i życzliwości! Wesołych Świąt!

Chrześniaczko, moja droga dziewczyno, wszystkiego najlepszego! Niech Anioł Stróż delikatnie Cię przytuli i pomoże przezwyciężyć życiowe trudności, podnosząc Cię, gdy upadasz i wspierając Cię podczas startu, z wielką radością! Niech miękkie pióra Jego skrzydeł przypominają ci o czułości obłoków, na które możesz spaść z wielkiego szczęścia.I nigdy nie schodź z ukochanego siódmego nieba!

Moja droga chrześniaczko, masz dzisiaj wielką osobistą uroczystość! Życzę Wam, abyś poznał go w gronie najbliższych i z głębi serca cieszył się tym wyjątkowym dniem!

Słonecznie!) Niech promienie twojego uroku odbijają się w oceanie twoich pragnień.. niech błyszczą na falach, podkreślając osiągnięcia.. niech wzniesie się tęcza dobrych życzeń jesteś w ochronnym łuku!. Wszystkiego najlepszego! Radość dla ciebie, droga córko chrzestna!

W urodziny mojej ukochanej chrześnicy pragnę życzyć jej szczególnego szczęścia! Niech w twoim życiu będzie szczęście, moja księżniczko, wykute przez dobre wróżki z czystego złota i słońca, ozdobione czystą, pierwszą wiosenną rosą i drogocennymi kamieniami! Oby szczęście, miłość i dobry nastrój towarzyszyły wam niczym wierne damy dworu królowej, a pewnego dnia na białym koniu ze srebrzystymi jabłkami rzucił się do was przystojny książę!

W życiu powinno być wszystko: zarówno dobre, jak i złe. Ale nigdy nie powinieneś wieszać nosa. W końcu jesteś naszą życzliwością. Córko chrzestna, życzę ci wszystkiego najlepszego. Życzę Ci miłości i twórczej inspiracji. Niech wszystkie Twoje marzenia zawsze się spełnią.

Wszystkiego najlepszego droga chrześniaczko! Z kochającego serca życzę Ci radości, bezgranicznej, jak ocean, losu, hojnego w dobroci, miłości, bezgranicznej i wszechmocnej oraz siły woli, która pomoże Ci osiągnąć wszystkie Twoje cele i zrealizować wszystkie Twoje marzenia i wspaniałe plany! Bądź szczęśliwy i kochany, czarujący i miły i zawsze ciesz się życiem!

Od rana przygotowywałam się do tak znaczącego wydarzenia – urodzin mojej chrześnicy. Niech twoje życie, kochanie, płynie jak zwykle, omijając wszystkie kłopoty i kłopoty. Niech nigdy nie będzie zmarszczek od żalu na twojej słodkiej twarzy. Chcę, aby całe Twoje życie składało się wyłącznie z radości i nieprzerwanej zabawy.

Córeczka chrzestna wszystkiego najlepszego. Twój uśmiech oświetla dziś całą planetę. Jesteś pięknym i mądrym człowieczkiem i oby w tym życiu wszystko się ułożyło. Pozwól znaleźć swoje główne szczęście, a wszystkie złe rzeczy pozostaną w twoim przeszłym życiu. Ja, twoja matka chrzestna, bardzo cię kocham!

Droga dziewczyno, moja droga chrześniaczka! Dzisiaj, w twoje urodziny, dziękuję mamie i tacie za to, że kilka lat temu zaproponowali, że zostaną ich ojcami chrzestnymi. Wyrosłaś na prawdziwą piękność i mądrą dziewczynę – Twoi rodzice nie tylko zadbali o Twój wygląd, ale także pokazali swoim przykładem, jak być sympatyczną, życzliwą osobą. Naprawdę się nim stałaś. Miłość do Ciebie, radość i spokój. Niech cię Bóg błogosławi!

Wszystkiego najlepszego, droga chrześniaczko! Jesteś delikatna jak chaber, wykwintna jak orchidea, piękna jak róża, niezapomniana jak niezapominajka. Bądź najszczęśliwszy i najpiękniejszy. Chciałbym, żeby słońce zawsze świeciło nad tobą i była tęcza. Niech wszystkie jego jasne kolory wypełnią Twoje życie! Z miłością, twoim ojcem chrzestnym.

Nasz dom bawi się dzisiaj jaskrawymi kolorami – dzisiaj są imieniny mojej pięknej chrześnicy. Mój kochanie! Życzę zdrowia. Abyś nigdy nie zachorował i nie wiedział, czym jest lekarstwo. Życzę, abyś znalazł tylko jedno lekarstwo – z nieodwzajemnionej miłości. Niech ten, którego kochasz, odwzajemni się całym sercem.

Witaj kochanie! Dzisiaj są twoje wakacje! Niech nuty Twojego beztroskiego śmiechu, niczym wesoły strumień, przelewają się wśród polifonii gratulacji!) Rosną zdrowo! Cudowne cuda, droga córko chrzestna! Wszystkiego najlepszego!)

Moja droga chrześniaczka, najmilsza, najpiękniejsza dziewczyna. Gratulują ci narodzin i życzę ci z głębi serca jasnej i radosnej drogi życiowej. Dziękuję za ciepło i szczęście, którymi promieniujecie całym sobą. Częściej proszę rodziców i nie trać czasu na wizyty u nich, ponieważ bardzo cię kochają i chcą poświęcić ci swoją uwagę. Wszystkiego najlepszego!

Życzę Ci, aby Twoje życie było jasne, jak pogodny słoneczny dzień, pełne jak kieliszek szampana, bezchmurne, jak niebo nad pustynią.I niech, jak gwiazdy na nocnym niebie, zawsze palą się światła w oknach twoich przyjaciół i krewnych, światła nadziei. Bądź zdrowy, szczęśliwy i szczęśliwy!

Życzę, aby każdy poranek przynosił szczęście, a krzykliwe ptaki śpiewały tylko dla Ciebie! Uchwyć każdą chwilę życia i pozostań przekonanym optymistą!

W twoje urodziny, moja złota chrześniaczka, mój lis, życzę ci dobrze się uczyć w szkole, nie dlatego, że twoi rodzice tego chcą, ale tylko dla własnej przyjemności, życzę ci rozwoju szybko w górę, wbiegnij po szczeblach kariery! Życzę, abyś nigdy się nie poddawał, nigdy nikogo nie zawiódł, życzę, abyś wierzył w najlepsze, jak prosi cię twój ojciec chrzestny!

Kiedy twoja gwiazda rozbłysła na niebie, było mi przeznaczone stać się twoją matką przed Bogiem, dlatego jako matka życzę ci tylko szczęścia, modlę się o twoje zdrowie, pragnę Twoje życie wyszło pomyślnie i wierzę, że tak mądra, niewątpliwa uroda nie może się inaczej wydarzyć. Uśmiechaj się do świata częściej, a uśmiech w zamian wkrótce Ci się spodoba.

Kochanie, życzę Ci, aby anioł chronił Cię od kłopotów i oświetlał Twoją ścieżkę życia jasnym światłem, abyś był niewątpliwie szczęśliwy i wesoły, abyś w Twoich sprawach był rezultatem odważny sukces, aby Twoje szczęście nigdy Cię nie opuściło.

Droga chrześniaczko wiedz, że zawsze możesz liczyć na moje wsparcie i zrozumienie, nie zawiodę Cię! W twoje urodziny życzę Ci zawsze promieniować szczęściem, kochać szczerze i całym sercem, cieszyć się słońcem i kwiatami, dawać innym światło swojego cudownego uśmiechu!

Oryginalne gratulacje z okazji urodzin chrześnicy w prozie

Polecane
gratulacje z okazji urodzin chrześnicy, z głębi serca

Wszystkiego najlepszego dla najpiękniejszej księżniczki! Chcę Cię pochwalić za Twój sukces, tak trzymaj! Nigdy nie zatrzymuj się i idź do przodu! Moja dobra chrześniaczka, wiem, że masz wszystko Żyj szczęśliwie, nie znając kłopotów. Wesołych Świąt!

Dzisiaj są urodziny mojej chrześnicy, nawet nie mogę uwierzyć, że jest taka dorosła, bo jeszcze do niedawna trzymałam takie dziecko w ramionach. Życzę Ci kochanie szczerego uśmiechu i radości z serca, otaczania się uczuciem, troską i ciepłem, nieziemskim szczęściem, miłością i byciem kochanym!

Córeczka chrzestna wszystkiego najlepszego. Pamiętam cię jako zabawną i słodką dziewczynę. Teraz przede mną widzę dostojną i szykowną damę. Sprytny, odważny i niezawodny. Życzę Ci zwycięstw we wszelkich osiągnięciach, zasłużonego szacunku wśród kolegów i miłości męża.

Moja droga chrześniaczka! Dziś masz cudowne wakacje – twoje urodziny! Spędź go w świetnym nastroju, w otoczeniu rodziny i przyjaciół! Życzę Ci więcej ciepła, miłości, nadziei i wiary w swoim życiu! I każdego dnia dzieje się coś dobrego! Bądź szczęśliwy!

Życzę mojej pięknej chrześnicy nierealistycznych życiowych osiągnięć, pomyślności i niekończącego się szczęścia w jej urodziny. Niech przytłaczają Cię pozytywne uczucia, zdrowie nigdy nie zawodzi, a sukces idzie Ci po piętach. Kochaj i bądź kochany, dąż tylko do góry i spełniaj swoje najskrytsze marzenia.

Moja droga chrześniaczka, wszystkiego najlepszego! Twój ojciec chrzestny szczerze życzy Ci być najbardziej radosnym, szczęśliwym, ukochanym, najbardziej czarującym, wykształconym, uprzejmym, szlachetnym, rozsądnym, spokojnym, delikatnym, czarującym, aktywnym, artystycznym, szybkim, zręcznym, pełnym wdzięku, silnym, elastycznym, szczerym, wesołym – większość, większość, większość na całym świecie.

Droga chrześniaczka! Gratuluję Ci urodzin, życzę więcej inspiracji i kreatywnych wzlotów. Więcej siły i cierpliwości, aby pokonać wszelkie życiowe trudności i niepowodzenia. Więcej pieniędzy na spokojne przetrwanie każdego kryzysu. I niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia! A ja, twój ojciec chrzestny, zawsze pomogę ci we wszystkim.

Życzę Ci kochany kotku, najurokliwsze dziecko na świecie, aby wszystkie kwiaty tego świata spadły u Twoich stóp. Życzę w twoje urodziny, moja droga chrześniaczko, aby duże i zielone pieniądze zawsze były w twoim portfelu, aby wszystko, co wymyślono, się powiodło. Niech twoi przyjaciele i dziewczyny zawsze będą po twojej stronie, dając ci najprzyjemniejsze wrażenia. Twój ojciec chrzestny.

Chrześnia, wszystkiego najlepszego, wszystkiego najlepszego! Szczęśliwego nowego roku Twojego życia! Niech ten rok będzie zabawny, hałaśliwy, z mnóstwem fajerwerków, jasnymi kolorami i darami losu! Niech stanie się najlepsze i spełnią się wszystkie marzenia!

Moja droga chrześniaczka! Wciąż pamiętam twoje urodziny i oczywiście chrzciny, te małe oczy. Wszystkiego najlepszego moja dziewczyno! Jesteś najjaśniejszą i najmilszą osobą na świecie. I niech twoje ukochane pragnienie spełni się w twoim dniu. Wiedz, że twoja matka chrzestna cię kocha i chce dla ciebie jak najlepiej.

Moja droga chrześniaczka! Karmelowe emocje dla Ciebie..długo i słodko!) Truskawkowe radości! Zabawa o smaku kiwi! Ciepła gorzka kawa! Cytrynowa świeżość! I pomarańczowy wigor! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Niech wszystko będzie z tobą w porządku!)

Chrześnia, wszystkiego najlepszego. Chciałem Ci dać worek monet, ale na pewno nie będę w stanie tego przekazać. Chciałem zaprezentować złoto, diamenty, ale obawiam się, że zblakną na Twoim tle. Książka, ale nie ma lepszej księgi niż twoje przeznaczenie. Postanowiłem dać ci powietrze, bo bez niego wszystko, łącznie z życiem, natychmiast blednie. Weź tyle, ile chcesz. Bądź bogaty i wolny.

W te cudowne wakacje, w moje urodziny, życzę mojej ukochanej chrześnicy, aby spełniała wszystkie swoje marzenia, zawsze promieniała szczęściem i kwitła miłością, jak cudowny kwiat! Uwierz w cud, to na pewno się wydarzy!

Moja droga chrześniaczka! Niech wszystkie Twoje marzenia, kolorowe balony, przeniosą się do magicznej krainy Spełnienia..) A stamtąd niech przylecą do Ciebie niezwykłe cuda, napędzane delikatnym wiatrem dokonań! Wszystkiego najlepszego!)

Droga chrześniaczka, moja droga dziewczyno! W twoje urodziny szczerze życzę, abyś stał się silny i wesoły, abyś rozkwitał dla radości wszystkich. Niech dziewczęce jasne sny staną się rzeczywistością, w życiu będzie dużo miłości i szczęścia. Niech twój anioł stróż chroni każdy twój krok!

Nasza słodka i czuła dziewczyna! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Proszę waszych rodziców i mnie, waszą matkę chrzestną, z doskonałym zdrowiem, pogodnym nastrojem, urzekającymi sukcesami i śmiesznymi figlami!) W promieniach słońca.. pełne dłonie!) Dorośnij pięknie!)

Moja droga chrześniaczka, kiedy byłaś mała, byłaś najpiękniejszym stworzeniem na świecie. Teraz dorosłaś, stałaś się prawdziwą mądrą dziewczyną i pięknością. Dzisiaj życzę Wam wszystkiego najlepszego. Życzę, abyście nigdy nie tracili serca, pozostali tacy jasni, życzliwi i pogodni.A także kochaj swoich bliskich, ponieważ po prostu szaleją za tobą!

Wszystkiego najlepszego, gwiazdo, moja ukochana chrześniaczka! Pragnę, abyście jak drogocenne naczynie wypełniło się pięknem czystych myśli, ciepłem miłych słów i blaskiem dobrych uczynków. Niech Twoja responsywność, szczerość i radosne usposobienie staną się dla Ciebie źródłem szczęścia oraz powodem do dumy i radości dla Twoich bliskich.

Siła słowa “życzenie” tkwi w sile słowa “do”! Siła słowa „do” tkwi w energii słowa „sen”! Droga chrześniaczka! Niech Twoje marzenia ożywią moc spełnienia, a znalezienie tego, czego chcesz, zapewni Ci triumf!) Wszystkiego najlepszego!

Dzisiaj są urodziny mojej cudownej chrześniaczki, cała rodzina i bliscy przyjaciele zebrali się, aby ci pogratulować. Spędź ten cudowny dzień w świetnym nastroju, w świetnym nastroju. Życzę Ci więcej miłości, troski, ciepła, nadziei i wiary w swoim życiu!

Najcieplejsze gratulacje z okazji urodzin chrześnicy

Życz swojej chrześniace wszystkiego najlepszego własnymi słowami

Drogi /Imię/! Jesteś moją córką chrzestną i życzę Ci wspaniałych, wspaniałych zwycięstw! Ale nie tylko! Skromne małe kroki prowadzą do wielkich zwycięstw. Możesz być inna! Ale zawsze zostań sobą i nigdy nie przestawaj! Wszystkiego najlepszego!

Kiedy się pojawiłeś, świat uśmiechnął się, ponieważ wiedział, że narodził się cud! Dałeś wiele szczęścia swojej rodzinie, jesteś naszą dumą, kawałkiem naszych dusz! Chrześnio, chcemy, abyś śmiało gnała przez życie, aby spełniły się Twoje ukochane marzenia, abyś miała wystarczająco dużo energii na wszystko i na zawsze, a miłość inspirowała Cię do osiągania! Niech Anioł okryje Cię swoim ciepłym skrzydłem, a Wszechświat będzie łaskawy!

Wszystkiego najlepszego, droga chrześniaczko.Słoneczko, życzę Ci, aby słońce szczęścia świeciło dla Ciebie w ciągu dnia, aby w nocy Twoje serce wypełniały cudowne sny z pięknym księżycem. Niech twoje życie składa się z radosnych chwil i niesamowitych sukcesów, kochanie.

Wszystkiego najlepszego chrześniaczka! Dorastasz tak szybko, kwitniesz jak róża, a twoja rodzina, w której miałem szczęście być, nie może się tobą nacieszyć i przestać cię podziwiać! Życzę Ci, abyś rozkwitła jeszcze piękniej i piękniej, aby nigdy nie było łez w twoich oczach, aby zawsze był uśmiech na twoich ustach, a twój głos dzwonił jak dzwon, ze szczerą radością!

Wszystkiego najlepszego dla mojej słodkiej i cudownej chrześnicy. Niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia, niech życie da tylko przyjemne wrażenia i cudowne chwile, niech los uratuje Cię od kłopotów i niepowodzeń, niech łzy w Twoich oczach będą tylko z radości, a drżenie w Twojej duszy – tylko ze szczęścia.

Moja droga córko chrzestna, twoje urodziny są dla mnie bardzo ważne, ponieważ w kościele przed ikonami przysięgłam kochać cię jak własną matkę. Droga dziewczyno urodzinowa, jesteś moją córką przed Bogiem, niech los się do ciebie uśmiechnie!

Życzę ci roczek, moja cudowna chrześniaczko, aby twoje słodkie usta uśmiechały się, abyś wiedziała tylko wszystko, co ciekawe i najpiękniejsze na tym świecie. Zostaw sobie tylko to, co najlepsze na tym świecie – najlepsze ubrania i łóżko, najlepszy nastrój i mleko matki, najlepsze suwaki i grzechotki! Niech twoje stopy pewnie biegną po ścieżce! Twój ojciec chrzestny.

Moja czuła, ukochana chrześniaczka! Jesteś mi bliską osobą, doceniam Cię, zawsze chcę Cię chronić i wspierać we wszelkich przedsięwzięciach! Przyjmij moje gratulacje w swoje urodziny, uśmiechaj się pięknie, bo tylko Ty możesz się uśmiechać, pamiętać i wierzyć, że tylko dobre rzeczy mogą być w Twoim życiu! Niech spełnią się Twoje życzenia, pielęgnowane i chwilowe, niech Twój dom zawsze będzie ciepły i wygodny, a tylko dobre myśli i wspaniałe pomysły pozostaną w Twojej jasnej głowie!

Wszystkiego najlepszego dla mojej drogiej chrześniaczki w tej cudownej i magicznej godzinie! Niech wszystkie marzenia się spełnią, a Ty, moja piękna, będzie jeszcze szczęśliwsza! Odważnie krocz przez życie, raduj się śpiewem ptaków, rozkwitaj jak delikatna róża!

Wszystkiego najlepszego dla twojej chrześnicy. Z całego serca życzę Ci: miłości – dużo, dużo, dobrego zdrowia, dobrego zdrowia i szczęścia w życiu osobistym. Życzę też, abyś na swojej drodze spotkał księcia z bajki. Pognał do ciebie na białym koniu i zabrał do swojego pałacu.

Niech Pan zawsze cię strzeże, ukochana chrześniaczka, która pomogła nam stać się pokrewnymi ludźmi! W twoje urodziny, niech spełni się najcenniejsze marzenie, niech prezenty, komplementy i gratulacje nie będą miały końca! Bądź szczęśliwy!

Misie… lalki i króliczki.. Ciasto jest pyszne! Szczęśliwi goście! Wszyscy przyszli pogratulować kochanej /Imię/! Moja chrześniaczka, kochanie, wszystkiego najlepszego! Niech dźwięczące dzwony twojego śmiechu nigdy nie ustaną! Zdrowie i szczęście dla Ciebie!

W twoje urodziny, moja droga córko chrzestna, życzę Ci latać po niebie. Życzę, abyście nigdy się nie poddawali, nie tracili panowania nad sobą i wierzyli w cuda, które złagodzą całe wasze cierpienie i wypełnią luki. Ojciec chrzestny życzy radości i szczęścia, pokoju i bezgranicznej miłości, nadziei i wiary, śmiechu i bezdennej zabawy. Niech spełnią się wszystkie Twoje ukochane pragnienia. Wesołych Świąt!

W tej świątecznej i pogodnej godzinie podaruję Ci bukiet najpiękniejszych róż. Są cudowne, pachnące, są bajeczne. Wszystkiego najlepszego, córko chrzestna, niech wszystko będzie fantastycznie piękne w twoim przeznaczeniu. Niech smutek zamieni się w zabawę, a porażkę w ciągłe chwile szczęścia.

Moja ukochana dziewczyno, moja ukochana chrześniaczka! Dziś słońce świeci dla Ciebie w szczególny sposób, bo to Twoje urodziny! Kiedy się urodziłeś, aniołowie radowali się w niebie, a my radowaliśmy się z nimi! Jesteś naszym cennym darem, kocham Cię i życzę, abyś zawsze pozostała szczera, życzliwa i piękna! Uśmiechaj się częściej, bo masz taki otwarty uśmiech! Inspirujesz swoją radością wszystkich wokół siebie! Wszystkiego najlepszego kochanie!

Życzę Ci, kochana, złota chrześniczko, w Twoje urodziny, abyś nigdy nie straciła serca, nigdy nie przestała kochać, mieć nadziei i marzyć.Życzę jako ojciec chrzestny, aby Twoje ukochane marzenie spełniało się każdego dnia. W tym pięknym dniu życzę Ci szczęścia do samego nieba, sukcesu, który podniesie Cię po szczeblach kariery. Życzę, abyś się nie obrażał przez bliskich: martwią się o ciebie i uwielbiają.

Moja piękność, moja droga chrześniaczka! Niech Bóg zawsze żyje w twoim sercu, a anioł stróż niech chroni ciebie i twoją rodzinę przed przeciwnościami losu. W twoje urodziny chcę cię przytulić i powiedzieć: cieszę się, że mam taką córkę przed Bogiem. Wyrosłaś na piękną dziewczynę i wierzę, że możesz zostać kochającą żoną i szczęśliwą matką.

Obcość to nie pragnienie bycia innym.. Obcość to bycie takim jak wszyscy inni.. Wszystkiego najlepszego, moja droga chrześniaczko! Bądź inny… wyjątkowy… niesamowity…) Bądź ekscytujący i czarujący!) Bądź sobą… Gratulacje!)

Droga chrześniaczka! Wszystkiego najlepszego! Życzę Ci bezkresnych oceanów miłości, morza niesamowitego szczęścia, rzek czułości i troski, jezior radości i zabawy, a nie kropli łez. Z łatwością osiągniesz swój upragniony cel, a dobre zdrowie Ci w tym pomaga. Bądź szczęśliwy!

Niech twoje życie będzie bezchmurne, jak niebo nad pustynią, pełne, jak dzban gościnnej rasy kaukaskiej, długie i interesujące, jak Droga Mleczna i serial Santa Barbara.I niech twoje oczy zawsze błyszczą szczęściem, jak zorza polarna nad biegunem!

Wszystkiego najlepszego dla mojej drogiej chrześnicy, najmądrzejszej, najpiękniejszej! Życzę Wam dzisiaj, aby do Waszego życia wkradło się trochę puszystego szczęścia, by nadeszła wielobarwna radość, by wkradł się wielki i głośny sukces, by wdarła się oszałamiająca przyjemność, by świat wywrócił się do góry nogami i obsypał różnorodnością niesamowitych , oszałamiające niespodzianki.

Moje kochane dziecko, moja cudowna chrześniaczka! Gratuluję ci twoich urodzin, dnia twojego cudownego pojawienia się na tym świecie. Przy Tobie odczułem ogromną radość życia. Życzę ci, mój aniele, jasnych i radosnych dni. Niech wszystkie Twoje marzenia i pragnienia się spełnią.

Droga chrześniaczka! Gratuluję ci urodzin i cieszę się jednocześnie, że los posłał cię do mojej imiennej córki. Jesteś posłuszną, pracowitą, czarującą i sympatyczną dziewczyną, co oznacza, że ​​jak nikt inny zasługujesz na niekończącą się miłość, wielkie szczęście i wielki sukces w życiu!

Wszystkiego najlepszego! Pragnę, abyś była piękna jak róża i smukła jak cyprys. Niech szczęście będzie twoim wiernym towarzyszem. Aby Twój dom był ciepły, przytulny i pełen miłości. Zawsze bądź tak miły i współczujący, jak teraz. Nigdy nie trać nadziei i wiary w najlepszych. I bez względu na to, co się stanie, nigdy nie zapomnij o tych, którzy cię kochają. Z miłością, ojcze chrzestny.

Dzisiaj są imieniny mojej pięknej chrześniaczki. Jej piękno przyćmiewa cały świat. Życzę Ci, moja droga, wszystkiego najlepszego i najlepszego. Świętuj ten dzień, abyś zapamiętał jego szczęśliwe chwile do końca życia. Bardzo cię kocham, moja droga córko, iz całą szczerością życzę ci szczęścia.

Wszystkiego najlepszego, moja ukochana chrześniaczka! Ten dzień jest bardzo miły i jasny, ponieważ w tym dniu się urodziłeś! Niech całe twoje życie będzie wypełnione jasnymi kolorami. Złap wszystkie szanse, które spotykają cię w życiu. Kochaj i bądź kochany.

Wszystkiego najlepszego moja droga chrześniaczka. Życzę Ci mojej radości, piękna i szczęścia, miłości i radości, powodzenia i zdrowia, zabawy i sukcesu, pomyślności i życzliwości, pomyślności i spokoju, powodzenia i wspaniałego nastroju.

Moja ukochana chrześniaczka! W twoje urodziny życzę ci najlepszego zdrowia, ciekawego środowiska, udanego biznesu, osobistych zwycięstw i niezbyt pięknych dziewczyn. I nie marnuj czasu na tych, którzy na to nie zasługują. Niech cię Bóg błogosławi!

Wszystkiego najlepszego, droga chrześniaczko! Życzę Wam wszelkiego rodzaju osiągnięć i osiągnięć, radości i miłości, szczęścia i zdrowia, uzasadnionych oczekiwań i szczerości innych. Niech spełni się wszystko, o czym marzysz.Jesteś wspaniały, nigdy o tym nie zapomnij!

Moja droga chrześniaczka, jesteś najwspanialszą dziewczyną na świecie! Jesteś wspaniałą osobą! Gratuluję Ci urodzin i życzę szczęśliwego i najwspanialszego życia. Niech od tego dnia Twoje życie wypełni się nieprzewidzianymi cudami, niezapomnianymi wydarzeniami, ciekawymi przygodami i wyjątkowymi spotkaniami.

Moja droga chrześniaczka!) Pamiętaj).. Nie ma złych kroków.. Tylko zatrzymanie jest złe.. Nie ma złych decyzji!. Ponieważ zawsze staramy się być lepsi).. Podążaj za myślami o zwycięstwie!. Wszystkiego najlepszego!)

Dla mojej chrześnicy w urodziny życzę dobrej zabawy z serca i ciekawych hobby, pewnych znaków na drodze do szczęścia i żadnych przeszkód na drodze do snu. Chrześniak, niech życie będzie pełne niespodzianek, niech daje przyjemność i radość każdego dnia.