Wszystkiego najlepszego dla dziecka 14 dla chłopca, dziewczynki

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Z całego serca wybraliśmy najgorętsze gratulacje z okazji Twoich 14 urodzin, wszystkiego najlepszego dla 14-letniego dziecka, chłopca, dziewczyny w prozie, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Nie wiem czego życzyć tak niesamowitemu chłopcu, bo jest niesamowity i po prostu nie ma drugiego takiego we wszechświecie. Życzę mu, aby pozostał tak wyjątkowy, wesoły, optymistyczny, opiekuńczy i uważny. Obyś zawsze był przytłoczony szczęściem, a uśmiech nigdy nie opuszczał Twojej twarzy.

Gratulacje, przeurocza i dobra dziewczyna! Dziś skończyłaś czternaście lat – to niewiele, ale nie mało. Dorastasz, każdego dnia stajesz się pięknością, prawdziwą dziewczyną, bardziej niezależną i rozsądną. W ten niesamowity dzień życzymy Ci cieszyć się życiem, doceniać i dbać o otaczających Cię ludzi.

Dzisiaj nadszedł ważny moment w Twoim życiu, przekroczyłeś dzieciństwo i zrobiłeś pierwszy krok w dorosłość – masz 14 lat! Przyjmij nasze gratulacje i najlepsze życzenia na nowe życie! Twoje pierwsze kroki w kierunku samodzielnego życia powinny być pewne i odważne! Nie bój się popełniać błędów, bo ten, kto nie popełnia błędów, niczego się nie nauczy! Życzymy, abyście łatwo dostrzegali innowacje życia, intensywnie się uczyli, starali się zadowolić swoich nauczycieli i rodziców swoimi działaniami, być liderem i zwycięzcą! Niech Twoje pomysły będą genialne, plany wspaniałe, a osiągnięcia mile widziane! Niech wokół Ciebie będą tylko pozytywni ludzie, dobrzy przyjaciele i krewni! Niech Twoja młodość, siła i zdrowie nabiorą rozpędu i w krótkim czasie poprowadzą Cię do sukcesu! Dzisiaj życzę prezentów, miłych niespodzianek i dobrego nastroju! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego słoneczko! Jesteś najcudowniejszym i najsłodszym dzieckiem. Życzę ci, aby twoje dzieciństwo było obfite radością i przyjemnością, słodyczą i przygodą. Niech każdy dzień będzie zabawny i ekscytujący, niech każda godzina przyniesie szczęście i promienie dobroci.

Czternaście lat to poważny wiek. Jednak mimo młodego wieku dla rodziców na zawsze pozostaniesz najmniejszą, delikatną, słodką i uroczą córką. Pragniemy, aby kwiaty zawsze rosły na Twojej drodze, chmury i burze nigdy nie zasłaniały czystego nieba nad Twoją głową, a ptaszek szczęścia i szczęścia leci za Tobą.

Moja droga księżniczko, gratuluję ci urodzin i życzę, abyś zawsze była najlepsza i najpiękniejsza. Niech twoi rodzice nigdy się nie zawiodą i niech spełnią się wszystkie twoje marzenia. Niech słońce świeci radośnie i jasno w życiu.

Teraz możesz być nazywany dzieckiem tylko dla żartu, ponieważ stałeś się dorosłym mężczyzną! Dziś otwiera się nowy etap życia, który przyniesie radość, szczęśliwe chwile i cenne doświadczenia. Życzę, abyś w pełni cieszył się tym czasem, pamiętał wszystkie dobre rzeczy, a nigdy nie pamiętał tych złych. Niech miłość i wsparcie bliskich zawsze pomoże ci pokonać przeszkody!

Chcę podarować nie tylko prezent, ale także szczęśliwe urodziny! Chłopiec ma 14 lat! Hurra! Osiągaj nowe wyniki w nauce i sporcie. Na świecie jest wiele ciekawych miejsc i rzeczy i szczerze pragnę, aby mój syn zobaczył ich jak najwięcej. Niech szczęście Ci towarzyszy, a wszystkie Twoje plany na pewno się spełnią!

Wszystkiego najlepszego drogi chrześniaku! Bądź zawsze wesoły i wesoły, silny i sprawiedliwy. Szanuj swoich rodziców, doceniaj przyjaźń i dbaj o swój honor. Pamiętaj, że jesteś twórcą swojego życia, jesteś kapitanem, jesteś liderem, więc śmiało idź naprzód w kierunku szczęścia, dobroci i dobrobytu. Bądź szczęśliwy!

Słodkie, cudowne, cudowne dziecko, życzę Ci wszystkiego najlepszego.Niech magiczna różdżka schowa się w Twojej kieszeni na każdą sytuację, niech latający dywan zabierze Cię w niebiosa marzeń, niech obrus z własnej kolekcji zarzuci Ci pysznymi słodyczami, niech kapelusz niewidzialności zakryje wszystkie życiowe kłopoty, niech złota rybka spełni każde pragnienie.

Dzisiaj są takie cudowne wakacje – twoje urodziny! Niech magiczna wróżka spełni wszystkie Twoje życzenia w tym dniu! Niech twoi przyjaciele będą prawdziwi i prawdziwi i zawsze będą przykładem w szkole! Bardzo cię kocham, moja piękna urodzinowa dziewczyno!

Słodka i cudowna księżniczka!! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Bądź zawsze piękna jak Kopciuszek, słodka i miła jak Królewna Śnieżka, dociekliwa i wesoła jak Roszpunka! Niech w Twoim życiu będzie wiele wspaniałych chwil. Aby marzenia spełniły się za pomocą magii!

Wszystkiego najlepszego, kochanie. Życzę miłego, ciekawego, szczęśliwego życia nastolatka, w którym każdy dzień będzie niesamowitą przygodą, niczym piraci z Wyspy Skarbów. Życzę Ci odnalezienia mapy, która zaprowadzi Cię do prawdziwego skarbu na łatwej drodze, życzę dobrej zabawy i szczęścia od poniedziałku do niedzieli.

Okazało się, że nie tylko dzieci, ale i wnuki mają tendencję do szybkiego dorastania. Dziś obchodzimy Twoje 14 urodziny! Wkrótce będziesz obchodzić to święto wyłącznie z przyjaciółmi, a następnie z kolegami z klasy.Pomimo tego, że jesteś osobą dorosłą, nie przestaniemy Cię rozpieszczać! Życzymy powodzenia, zdrowia, dobrego samopoczucia!

14 lat to magiczny czas młodości, rozkwitu lat, wspaniały wiek! Gratulujemy Ci tego wspaniałego wydarzenia, a przede wszystkim życzymy ogromnej chęci rozwoju, nauki i czerpania radości z tego, co robisz! Bądź pełen energii, wypełnij duszę zainteresowaniami, ciesz się ulubionymi zajęciami, dąż do doskonałości we wszystkim! Niech twoje pragnienia nie pozostaną tylko pragnieniami, ale zamienią się w rzeczywistość! Życzymy, abyś słuchał swoich rodziców, słuchał ich rad, brał od nich przykład i pomagał we wszystkim! Niech korzenie Twojego sukcesu wyjdą od Twoich bliskich! W końcu człowiek nie ma nic bliższego niż rodzina, najważniejsze jest, abyś teraz zrozumiał tę prawdę i zawsze przyjmował pomoc i wsparcie od swoich bliskich! Życzymy Ci, abyś nauczył się pokonywać trudności, korygować błędy i nie tracić pewności, że w końcu odniesiesz sukces, bo tego chcesz!

Dzisiaj masz urodziny. I chcę życzyć czegoś wyjątkowego, czegoś ciepłego i przyjemnego. Nie życzę sobie na drodze mojego życia ani spotkania, ani smutku, ani smutku, ani rozczarowania. Spotykaj w życiu tylko dobrych ludzi. Zabierz z życia wszystkie radości, jasne kolory i jasne dni. A kiedy zbłądzisz, podnieś głowę, spójrz w niebo i poproś Pana o pomoc. Niech wszystkie Twoje marzenia, jedno po drugim, spełnią się. Rodzina jest zawsze szczęśliwa. Wszystkie trudne sytuacje niech zamienią się w bezcenne przeżycie. W pamięci pozostają tylko miłe wspomnienia.I wiedz, że jesteś dobrym człowiekiem i zawsze znajdą się ludzie, którzy pomogą Ci w każdej sytuacji. Wszystkiego najlepszego!

Wesołych świąt, masz czternaście lat, ale wydawało się, że wczoraj dzieciak biegał po domu. Wszystkiego najlepszego i niech twoje czternaste lato będzie nie mniej radosne niż wszystkie poprzednie, a następne będą tylko lepsze. Niech wakacje przyniosą ci wszystko, czego od nich chcesz.

Wszystkiego najlepszego, cudowny dzieciaku. Życzę Ci życia w jasnych kolorach i radosnych emocjach, w cudownych chwilach i wesołych pomysłach. Niech słońce zawsze świeci na Twojej ścieżce, obyś spotykał tylko życzliwych ludzi, niech Twoje serce każdego dnia będzie wypełnione miłością i szczęściem.

Wszystkiego najlepszego dla zabawnego i cudownego dziecka. Życzę Ci śmiałego rozwoju fizycznego i duchowego, pomyślnego rozwoju, nie zapominając o swoich zainteresowaniach i marzeniach. Niech życie będzie kolorowe i jasne, jak tęcza, niech twoje serce zawsze dąży do zwycięstwa.

Dzisiaj są cudowne urodziny dziecka! Gratulacje kwiatek! Życzymy aktywności, rozwoju, miliona uśmiechów i dobrych przyjaciół. Niech świat codziennie daje Ci ciepło i chroni przed przeciwnościami losu. Poznaj wszystko dookoła, bierz najlepsze i wiedz, że bardzo Cię kochamy!

Najlepsze życzenia urodzinowe dla dziecka w wieku 14 lat dla chłopca, dziewczynki

Piękne
życzenia urodzinowe dla dziecka 14 dla chłopca, dziewczyny własnymi słowami

Droga dziewczyno, w ten radosny dzień życzę Ci prezentu, o jakim marzyłaś. Rozejrzyj się – zgromadzili się tu ludzie, którzy bardzo Cię kochają – mama i tata, babcia i dziadek… Przede wszystkim chcą uśmiechu na twarzy, abyś zasnął i obudził się z uczuciem szczęścia. , z którego dzień staje się jaśniejszy, a życie szczęśliwsze.

Wszystkiego najlepszego dla Ciebie cudowne dziecko. W wieku 14 lat niech każdy dzień będzie jasny i bogaty, niech słońce świeci jasno na twojej ścieżce i rozciągnie się kwiatowy dywan. Życzę, aby cała Twoja ciężka praca i pracowitość została nagrodzona ogromnym sukcesem i powszechnym uznaniem talentów.

Wszystkiego najlepszego dla najwspanialszego i najwspanialszego dziecka. Życzę Ci rozpieszczania, ale z umiarem, wielkiego szczęścia bez granic, naprawdę ważnych osiągnięć, z których wszyscy Twoi bliscy będą dumni, niesamowitych cudów po drodze i dobrych bajek w życiu.

Wspaniała i słodka dziewczyno, życzę Ci wszystkiego najlepszego. Życzę ciekawych i pełnych wrażeń dni z życia, zabawnych i bajecznych wydarzeń, miłych i wesołych przyjaciół, ekscytujących i edukacyjnych zajęć, szczęśliwych i magicznych wakacji. Bądź zawsze taki sam wspaniały, miły, posłuszny i najlepszy.

Wszystkiego najlepszego, droga dziewczyno! Obyś miał wszystko, czego potrzebujesz do szczęścia małej księżniczki. Teraz świetnie się bawicie – magiczne dzieciństwo, niech będzie niezapomniane, beztroskie i pełne wspaniałych wydarzeń. Zawsze pamiętaj, że mama i tata robią wszystko, aby cię uszczęśliwić. Niech mama będzie twoją najlepszą przyjaciółką, a tata prawdziwym obrońcą – a wtedy odniesiesz sukces!

Córko, moja słodka i grzeczna dziewczynka! Wszystkiego najlepszego, moja mądra dziewczyno, obyś zawsze robiła wszystko i zawsze odnosiła sukcesy! Bądź zawsze najradośniejsza, najpiękniejsza, żyj w przyjemności, raduj się każdym dniem i każdą chwilą. I pamiętaj, że bardzo, bardzo Cię kocham z całego serca!

Gratulujemy wspaniałego wieku i czternastych urodzin. Życzę wspaniałego życia, pełnego ciekawych pomysłów, radosnych emocji, wielkich sukcesów, dobrego nastroju, dobrych przyjaciół, wielkich osiągnięć, jasnych marzeń i determinacji.

Moja księżniczka! Moje szalone szaleństwo! Moja ulubiona miłość! Moja dziewczyna, mój tata i ja bardzo cię kochamy! Sam o tym wiesz! Moje światło, moje słońce, mój raj! Moja córko, moja jaskółka, moja pieśń! Moja bajka, moja chmura, mój aniele! Wszystkiego najlepszego, laleczko! Po prostu się uśmiechasz, a tata i ja zrobimy wszystko, aby Twój słoneczny uśmiech zniknął z Twojej twarzy! Kochamy Cię szaleńczo, jesteś naszym puszystym i czułym kociakiem, który uczynił nas najszczęśliwszymi rodzicami! Niech nasza miłość do taty będzie dla ciebie zawsze szczęśliwym talizmanem, nasza droga mała krew! Zdrowie dla Ciebie na całe długie życie, a jeśli nie wystarczy, to z tatą podzielimy się z Tobą! Popraw się, ale nadal dawaj światu swoją miłość i energię! Tak jak mówisz? Wiek to nic? Tak, bo z każdym rokiem jesteś piękniejsza!

Wszystkiego najlepszego, córko! W ten jasny dzień pragniemy życzyć Wam radości, szczęścia, spełnienia wszystkich Waszych pragnień! Niech całe Twoje życie wypełni ciepło i światło, niech otacza Cię uwaga i udział bliskich!

W twoje 14 urodziny życzę pewności siebie, wsparcia przyjaciół, miłości rodziny, powodzenia i szczęśliwych okazji w życiu. Życzę, abyście zawsze byli w stylu szczęścia i sukcesu, na fali pozytywnych i fajnych pomysłów. Wszystkiego najlepszego, niech twoja 14 będzie słodka i wesoła, bystra i wspaniała.

W twoje urodziny pragnę życzyć ci wielu radosnych, zabawnych i interesujących rzeczy w twoim życiu. Niech to wcale nie będzie smutne i złe. Wszystkie najbardziej ekscytujące, trochę psotne i zabawne dla Ciebie! Wszystkiego najlepszego!

Drogi przyjacielu, jesteś moim najlepszym przyjacielem, któremu mogę zaufać w każdej tajemnicy. Chcę, żebyśmy zawsze tam byli i nigdy o sobie nie zapomnieli. Ty i ja jesteśmy gotowi pomóc sobie w każdej chwili i niech tak będzie za 10 i 20 lat. Życzę spełnienia pragnień i magicznych marzeń, dobrego nastroju i miłych niespodzianek. Zawsze bądź wesoły i miły – taki jaki jesteś teraz! Bardzo cię kocham!

Gratulacje z okazji Twoich czternastych urodzin! Niech te urodziny będą dla Ciebie dobre! Kochamy Cię! Wiedz tylko, że na tym świecie najważniejsze jest bycie szczerym przede wszystkim w stosunku do siebie! Wierzyć w siebie! Szukać siebie! Wykorzystaj każdą okazję! Wiedz, jak odmówić, mówiąc „nie”, umieć nie mówić „tak” wypadkom! Tylko my wybieramy naszą drogę! Słuchaj serca, nie oszuka! Oświeć się! Czytać! Myśli! Ale nie wierz w każde zdanie, miej własne zdanie! Bądź miły! Nie gniewaj się na ludzi – gryzie tylko samo „ja”! Daj miłość i uśmiechy! Pracować nad sobą! Tak, to trudne! Walka.Jesteś wojownikiem! Nie zgadzaj się z pochlebnymi hipokrytami! Mów do oczu, a nie za plecami! Otoczenie – przyjaciele, znajomi, na szczęście sami wybieramy! A czasami los je wprowadza! Ale na ich szacunek i uznanie trzeba sobie zasłużyć! Ale nie udowadnij tego! Bądź wolny! Nie musisz być jak ktoś inny, być fanem, być oryginalnym! Bądź sobą!

W tym uroczystym dniu, w dniu Twoich czternastych urodzin, życzymy Ci wielu spełnionych życzeń! Niech szczęście i radość w jednej chwili wypełnią Twoje życie po brzegi! Wszystkiego najlepszego! Życzymy Ci różowego nastroju i aby wszystko w życiu było zawsze czekoladowe! Niech szczęście, powodzenia, morze wiosennych kwiatów i przyjazne uśmiechy będą towarzyszyć Ci przez życie!

Chrześniak! Spieszę pogratulować ci urodzin! Życzę zdrowia na całe życie, powodzenia, powodzenia i twórczego sukcesu w pracy! Kontynuuj swoją życiową podróż z uśmiechem i dobrym nastrojem! Aby cień smutku i żalu nigdy nie odbijał się w twoich oczach! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego, jeśli nie całkiem, ale nadal jest dzieckiem. Masz dzisiaj 14 lat, masz przed sobą wiele ciekawych i szczęśliwych rzeczy. Niech wszystko odniesie sukces w życiu, obyś zawsze miał siłę i pewność siebie, niech smutek i smutek nigdy nie przychodzą do ciebie, niech każdy dzień będzie jasny, owocny i pełen wydarzeń.

Z całego serca gratulujemy naszemu kochanemu i ukochanemu jubilatowi jego czternastych urodzin.Życzymy, aby złote lata Twojej młodości minęły łatwo, bezchmurnie, wypełnione energią, morze przyjemnych, a czasem szalonych chwil, które miło wspomina się później za kilkadziesiąt lat.

Wszystkiego najlepszego z okazji 14 urodzin cudownego i cudownego dziecka. Życzę Wam dobrych cudów i magicznych chwil, kolorowych pomysłów i radosnych emocji, wielkiej radości i odważnych studiów, różnorodnych zainteresowań i ekscytujących przygód.

Wszystkiego najlepszego dla naszego uroczego i cudownego kwiatka. Patrzysz na siebie i chcesz skakać, ty, kochanie, jesteś fontanną energii, która rozpryskuje się w różnych kierunkach. Zdrowie dla Ciebie i ciągła zabawa!

Wciąż pamiętam, kiedy po raz pierwszy wiedziałem, że będę miał syna. A teraz ten chłopiec ma 14 lat! Wszystkiego najlepszego! Razem czeka nas wiele przygód: ​​pierwsza wycieczka na rowerze, wędkowanie, próba jazdy samochodem. Mam nadzieję, że w swoim życiu będzie jeszcze więcej równie ekscytujących wydarzeń. Chciałbym, żeby zawsze był ktoś, z kim można się nimi dzielić, bo brak takiej możliwości pozbawia zabawę jakiegokolwiek sensu! Pamiętaj o swoich krewnych, doceniaj przyjaciół, łap szczęśliwe chwile!

Szczere gratulacje z okazji urodzin 14-letniego dziecka chłopcu, dziewczynie w prozie

Życzenia urodzinowe dla dziecka 14 chłopiec, dziewczynka

Gratulujemy Ci wesołych, pogodnych, słodkich i radosnych wakacji, wszystkiego najlepszego! Życzymy, aby w tym dniu słońce uśmiechało się tylko do Ciebie, aby Twój dom był pełen przyjaciele, prezenty i niespodzianki, niech wkrótce spełnią się Twoje marzenia!

14 lat! Stałeś się całkiem dorosły i już postawiłeś na niezależność i odpowiedzialność! Życzymy, abyś nie zbaczał z już wydeptanej ścieżki i pewnie i łatwo kontynuował swoją drogę! Możesz już sam podjąć decyzję i wyciągnąć wnioski z sytuacji, możesz przeanalizować to, co dzieje się na Twojej drodze, poradzisz sobie z zadaniem i odpowiesz za swoje słowa i czyny! Jesteś osobą dorosłą! Gratulujemy wspaniałego wydarzenia, które wniesie do Twojego życia jeszcze więcej zainteresowań i hobby! Przecież wszystkie wcześniej zamknięte drzwi otwierają się przed Tobą, teraz masz pełne prawo do podejmowania decyzji dotyczących zawodu i dalszej edukacji! Twoje pragnienia i możliwości wzrosły kilkakrotnie wraz z wiekiem! Cała planeta jest przed tobą, w zasięgu wzroku! Skorzystaj z okazji i dokonaj wyboru na korzyść swojego szczęścia! Wszystkiego najlepszego, szczęściarze!

Wszystkiego najlepszego dla naszego przystojnego chłopca! Chociaż stałeś się tak wysoki jak twój ojciec i wyglądasz strasznie jak twoja matka, to jednak dla twoich bliskich pozostaniesz tym samym małym, wesołym i zwinnym chłopcem jak w dzieciństwie.Niech twoje młode lata przyniosą ci niesamowite szczęście, pewność siebie i wielkie plany na lepszą przyszłość.

Gratulujemy wspaniałej randki, Twoich 14 urodzin. Życzę Wam wspaniałego nastroju na każdy dzień, spełnienia pragnień i dużej ochoty na marzenia, ciekawych hobby i dobrej zabawy, dobrych przyjaciół i udanych studiów.

Tylko chwila, wkrótce dojrzeje. Dziś masz dopiero 14 lat, ale już możesz śmiało wdać się w kłótnię z dorosłymi, udowodnić swój punkt widzenia i osiągnąć swój własny. W Twoje urodziny życzymy Ci mniej zmartwień i więcej wolnego czasu. Nie spiesz się, aby stać się dorosłym. Wiedz, że czas młodości to najlepszy czas w życiu. Dojrzewszy raz, będziesz chciał wrócić do beztroskiego dzieciństwa więcej niż raz, ale nie będzie odwrotu. Ciesz się więc teraz, że nie ma jeszcze poważnych problemów w życiu, a wszystkie głupie rzeczy są postrzegane jako wynik braku doświadczenia.

Gratulacje, dorosłe dziecko. Masz dzisiaj 14 lat, przed Tobą ważne decyzje i właściwe cele. Życzę Ci, abyś zawsze mógł cieszyć się życiem, dokonywać wyborów na swoją korzyść, nigdy nie rezygnować ze swoich marzeń, zawsze być w epicentrum szczęścia i zabawy.

Najjaśniejszym dniem w moim życiu były twoje urodziny. Cieszyłam się z Twoich pierwszych kroków, Twoich pierwszych słów, zwłaszcza gdy do mnie zadzwoniłaś, iskierki szczęścia w Twoich oczach wciąż znaczą dla mnie więcej niż cokolwiek na świecie, śmieję się z Tobą i jest mi smutno, gdy Ty jesteś smutny.Gratulacje, kawałek mojego serca!

Drogie dziecko! Dziś nawet słońce świeci jaśniej i posyła Ci swoje światło, ciepło i uśmiech! Stałeś się o rok starszy, dużo się nauczyłeś. W ten cudowny, świąteczny dzień życzę Wam dużo radości, morza śmiechu i oceanu zabawy. Niech życie stanie się dla Ciebie bajką, pełną jasnych przygód i niezapomnianych odkryć. Ucz się dobrze i bądź pomocnikiem swojej matki. Otwórz swoją duszę na miłość i pozwól aniołowi zachować nad tobą swój amulet!

Wszystkiego najlepszego z okazji 14 urodzin! Wkrótce otrzymasz paszport i staniesz się całkowicie dorosły i niezależny. W dniu urodzin życzymy Wam spełnienia wszystkich Waszych najcenniejszych pragnień, łatwej nauki i przyjaznej rodziny. Niech tylko prawdziwi przyjaciele towarzyszą Ci przez życie i zawsze wspierają Cię w trudnych chwilach. Życzymy dużo szczęścia, szczęśliwych dni i szczęśliwego losu!

Wszystkiego najlepszego! Nadal jesteś słodkim dzieckiem, ale wkrótce staniesz się piękną dziewczyną. Chcę życzyć ci marzenia. Każdy ma swoją. Człowiek żyje marzeniem, a gdy tylko się spełni, potrzebne jest nowe, aby życie miało sens. Niech dziś i w swoim dorosłym życiu dążysz do osiągnięcia najbardziej niesamowitego i odważnego celu – a wtedy z pewnością się spełni. Niech wszystko w Twoim życiu potoczy się tak, jak chcesz!

Radość mamy, szczęście taty, najpiękniejsza dziewczyna na świecie, wszystkiego najlepszego dla Ciebie! Życzę zdrowia i powodzenia we wszystkim, co Cię interesuje i kocha, życzę radości i wesołych przyjaciół, życzę ekscytujących historii w życiu i miłych niespodzianek.

Wszystkiego najlepszego, mały człowieku, gratulacje. Bądź wesołym i zdrowym, utalentowanym i wesołym dzieckiem. Dorośnij do radości rodziców, dziadków. Niech szczęście zawsze Ci towarzyszy, a Twoje dzieciństwo będzie kolorowe i niezapomniane.

Wszystkiego najlepszego córeczka tatusia. Wkrótce dorośniesz i zmienisz się z mojej małej księżniczki w piękną damę, znajdziesz prawdziwego przyjaciela i odlecisz z domu swoich rodziców. Więc niech twój wybór będzie właściwy, szczęście jest zawsze obecne w twoim życiu, ale nie zapominaj o swoich rodzicach i wiedz, że masz dom, w którym zawsze kochasz i zawsze czekasz, bez względu na to, co się dzieje.

Wszystkiego najlepszego dla cudownej dziewczyny.Życzę wam, kochani, zawsze marzyć i wierzyć w cud, żyć wesołymi piosenkami i cudownym nastrojem. Niech wszystko w Twoim życiu będzie piękne, niech Twoje zwycięstwa i osiągnięcia będą wielką dumą dla bliskich.

Gratuluję, aw wieku 14 lat życzę Ci odczucia pewności siebie i wielkiej siły, pozytywnego dostrojenia się i właściwej drogi do Twojego snu. Życzę dobrych historii i zabawnych historii swojego życia, dobrych przyjaciół, radosnego nastroju i ciekawych zajęć.

W kraju z dala od zła i żalu, gdzie żyje tylko dobro i szczęście, raz urodziła się dziewczynka. Piękno nie do opisania. Wszyscy po prostu nie widzieli wystarczająco dużo. Tak więc dzisiaj ta dziewczyna obchodzi swoje urodziny. Urodziny w tym kraju to dzień, w którym wszystko – wszystkie pragnienia się spełniają, po prostu trzeba w to szczerze wierzyć. Powiem ci sekret, ta dziewczyna, o której mówię, dobrze znam! W końcu to ty! Jesteś tym małym szczęściem, które dzisiaj obchodzi swoje magiczne urodziny! Jesteś cudem, na który po prostu nie możesz patrzeć bez uśmiechu! W twoje urodziny życzę ci szczerej radości i dobrej zabawy.W końcu nie ma w życiu nic lepszego niż raz wspominanie wspomnień z dzieciństwa! Księżniczka z okazji urodzin

Wszystkiego najlepszego z okazji czternastych urodzin! Życzę, aby od tego dnia Twoje życie stało się zabawne, nieprzewidywalne i trochę szalone, abyś zaczął mieć realne cele i chęć ich realizacji! I oczywiście po to, abyś mimo wszystko miał takie cechy jak uczciwość, odpowiedzialność i bystry umysł!

Mój najlepszy chłopcze na świecie, szczerze życzę Ci wszystkiego najlepszego. Życzę zdrowia, powodzenia we wszystkich sprawach. Bądź zawsze pewny siebie i staraj się samodzielnie rozwiązywać wszystkie problemy. Niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia, niech otaczają Cię tylko najwierniejsi, godni zaufania przyjaciele. Łap szczęście za ogon i nigdy nie pozwól mu odejść. Wszystkiego najlepszego, piękna miłość, wielkie szczęście i spokojne niebo nad głową. Niech najjaśniejsza gwiazda przewodnia oświetli Twoją ścieżkę życia.

Wszystkiego najlepszego, Słoneczko! Życzę Ci wielu radości, nie mniej – słodyczy, ogromnego zapasu energii i miłości do życia. Niech Twoje życzenia zawsze się spełnią, przyjaciele będą prawdziwi, a Twój potencjalny wzrost.

Nie małe dziecko, ale wciąż dziecko, gratulacje z okazji 14 urodzin. Pragnę, jak dobrze wycelowany łucznik, aby zawsze trafiać w cel, jako mistrz świata pragnę być zawsze na pierwszym miejscu, pragnę, jak Krzysztof Kolumb, podróżować po świecie i odkrywać krainy czarów, pragnę, jak Juliusz Cezar, aby być na czas we wszystkim i pokonać wszystkich.

Najlepsze życzenia urodzinowe dla dziecka 14 dla chłopca, dziewczyny w prozie

Duszny
życzenia urodzinowe dla dziecka 14 chłopiec, dziewczynka

Wszystkiego najlepszego! Życzę: by słońce świeciło jasno na Twojej głowie; marzenia się spełniają; szeroko otwórz swoje możliwości na świat. Bądź najszczęśliwszym dzieckiem na świecie, z żywa wyobraźnia, wspaniałe plany, prawdziwi przyjaciele.Niech upominki zostaną wręczone, otrzymamy cenne gratulacje, powiedziano główne słowa.Zdrowie, przygoda, podróże, powodzenia!

Masz teraz 14 lat! Gratulacje! Pierwszy krok w dorosłość! Życzymy, abyście nabrali pewności i stanowczości w swoich krokach w życiu, nie rozpaczali nad drobiazgami, dostrzegali pozytywy wokół siebie nawet w małych rzeczach i wykorzystywali każdą okazję, aby stać się człowiekiem sukcesu! zdobądź nową wiedzę od nauczycieli i słuchaj rad rodziców, bo oboje życzą Ci wszystkiego najlepszego! Niech nowy etap życia będzie udanym początkiem czegoś wspaniałego, do czego dążysz! Niech Twoje plany szybko się spełnią! Życzymy, abyś na swojej drodze spotkał miłych i sympatycznych przyjaciół! Niech twoje otoczenie daje ci wsparcie i silną przyjaźń! W imieniu wszystkich obecnych gości życzymy wiary w siebie, w swoje siły, w młodość! Odniesiesz sukces, wiemy to na pewno! Wszystkiego najlepszego, urodzinowy chłopcze!

Nasza ulubiona dziewczyna! Dzisiaj są Twoje urodziny, co oznacza, że ​​wszystkie słodycze, zabawki, balony należą tylko do Ciebie.Zaskakująco szybko się rozwijasz, dojrzewasz, zdobywasz nową wiedzę na bieżąco. Życzymy, abyś na zawsze pozostała taką słodką, dociekliwą, pracowitą dziewczyną, która zawsze podoba się rodzicom i wie, jak osiągnąć swoje cele.

Gratulacje! Dzisiaj kończysz 14 lat, a my chcemy Ci powiedzieć, że czeka Cię wszystko, co najlepsze! Twoje życie dopiero się zaczyna, przed Tobą wiele ciekawych wydarzeń, podróży, hobby, wiedzy! Masz szczęście! Chwytaj chwilę, łap szczęście na samym początku życia, trzymaj go mocno i nie odpuszczaj! Niech życie będzie obfite w prezenty i korzystne wieści, niech los obdarzy cię miłymi niespodziankami! Życzymy, aby nie spieszyć się z rozstaniem z dzieciństwem, pozostać dzieckiem w duszy i pozwolić sobie na marzenie! Życzymy, abyście nadal wierzyli w cuda i nigdy nie tracili nadziei! Życzymy, abyście uczyli się „doskonale”, aby stać się wsparciem dla swoich rodziców, być wsparciem dla słabych towarzyszy! Bądź przykładem dla kolegów z klasy i bierz przykład od rodziców i nauczycieli! Życzymy powodzenia w życiu! Wszystkiego najlepszego!

Jesteś jak mój anioł stróż i tysiąc słów nie może cię opisać. Ty, jak wschód słońca, oświetlasz życie wielu ludzi, jak miesiąc uświęcasz ścieżkę, gdy wokół jest ciemność. Niech niebo pomoże ci osiągnąć twoje cele, a ludzie wokół ciebie ogrzeją cię swoimi uśmiechami. Mówią, że dzieciństwo to najwspanialszy i najwspanialszy czas, a potem pojawiają się problemy z dorosłością.Tak więc dzisiaj, nasza droga dziewczyno, życzę Ci, abyś w swojej duszy na zawsze pozostała takim dzieckiem, jakim jesteś teraz. Wesoły, przyjacielski, szczery i prawdziwy.Niech nikt nigdy nie wniesie smutku i rozczarowania do twojego życia! I dają tylko szczere uczucia i emocje! Wszystkiego najlepszego dla naszego szczęścia!

Wszystkiego najlepszego z okazji czternastych urodzin! Życzę, aby ta wspaniała epoka Szekspira dała początek nowym aspiracjom i ich realizacji, wyznaczaniu globalnych celów życiowych i ich realizacji, życzę, aby młodzieńczy maksymalizm płynnie przekształcił się w umiejętność osiągania wyżyn przy minimalnych przeszkodach!

Wszystkiego najlepszego! Jesteś tak bystrym małym człowiekiem, że chcę dać wszystko, co jest dobre na tym świecie i życzę ci! Ale ponieważ nie zmieszczą się tu wszystkie piękne słowa tego świata (co mogę powiedzieć, nawet nie znam ich wszystkich), będę musiał zostawić tylko skromne życzenia! Pomimo tego, że ten świat jest bardzo niesprawiedliwy, życzę, aby zawsze traktował Cię tak, jak chcieliby Twoi bliscy: z miłością, szacunkiem i tonami ciepła! Dzięki ludziom takim jak Ty nadal chcesz istnieć na tym świecie, bo sprawiasz, że ludzie się uśmiechają, cieszą życiem, a w chwilach rozpaczy budzisz przekonanie, że ten świat nadal zapłaci za wszystkie swoje występki i da Ci wszystko, na co zasługujesz! Dlatego ten świat cię potrzebuje! A jak bardzo potrzebują Cię Twoi znajomi, których nawet słowa nie potrafią opisać! W związku z tym życzę bardzo długiego, nieskończenie szczęśliwego i, co najważniejsze, przepełnionego miłością życia! Wszystkiego najlepszego z okazji czternastych urodzin!

Urocza piękna księżniczka! Dzisiaj są twoje urodziny. A to oznacza, że ​​nadszedł najszczęśliwszy dzień dla twoich rodziców. Serdecznie życzymy, abyś wyrosła na mądrą, piękną dziewczynę, która zadowoli tylko swoich rodziców. Jesteś prawdziwą wróżką: słodką, delikatną, miłą. Zostań zawsze tak. Życzymy spełnienia wszystkich pragnień, doskonałych studiów i wspaniałego nastroju. Bądź mądry, kochanie!

Wspaniała randka – 14 lat! Wszystkiego najlepszego. Życzę Ci, abyś świeciła przez życie jasnym słońcem, leciała w kierunku swoich marzeń i zachwycała bliskich sukcesami. Życzę dobrym i wiernym towarzyszom, wspaniałego i pogodnego nastroju, determinacji i ciekawych hobby.

Dzisiaj synu, życzę Ci wszystkiego najlepszego z okazji 14 urodzin. W tym wyjątkowym dla mnie dniu życzę Ci wszystkiego najlepszego. Niech szczęście, radość i szczęście odwiedzą Was w tym dniu. Nigdy się nie poddawaj, bez względu na to, co się stanie. I wiedz, wiedz, że twoja matka jest zawsze z tobą. Kto we wszystkim Ci wesprze i pomoże. Mamo.

Wszystkiego najlepszego dla cudownego dziecka. I niech twoje głębokie dzieciństwo będzie za tobą, a nawet jeśli dzisiaj masz już 14 lat, to życzę by twoje serce nadal nie przestawało wierzyć w cuda i bajkę, że w życiu ci się uda i na pewno wszystko się ułoży, że masz wesołych przyjaciół i rodziny, która cię kocha.

Wszystkiego najlepszego! Dziś jest twój dzień! 14 lat! Gratulacje! Hurra! Jesteś cudem! Czasami czujesz, że nie ma słów! Ale wszystko jest ci wybaczone, bo żartujesz sobie w miły, dziecinny sposób, zgodnie ze starym zwyczajem dzieciństwa, że ​​tak powiem! W te urodziny będziesz musiał pomyśleć o zmianach w swoim życiu, więc Twój wiek staje się coraz bardziej solidny i poważny! Ale twoje psoty w oczach mówią nam inaczej! Cóż, nie dorośniesz! Jeszcze nie czas! jesteś szczęśliwy w tym wieku i nie mamy prawa zmuszać Cię do innego życia! Pozostań taki, jaki jesteś i ciesz się życiem na maksa! To twoje wakacje, to twój dzień! Dlatego słońce powinno świecić w Twojej duszy, pomimo pogody za oknem! Zwłaszcza w tobie! Świeć, kochaj, twórz, rozwijaj się i prosperuj! Powiedzenie, że cię kochamy, to mało powiedziane! Kochamy Cię bardziej niż życie!

Dzisiaj na niebie jest jeszcze jedna gwiazda. W końcu urodziła się najpiękniejsza dziewczyna! Przyniosłeś ze sobą na ten świat kawałek szczęścia, radości, a nawet kilka cudów. Choć tego dnia nie zapamiętasz, zapamiętają go wszyscy, którzy czekali na Twoje pojawienie się. Każdy, kto niecierpliwie liczył dni, minuty, a nawet sekundy. Teraz wyglądasz jak mała kula szczęścia, która zstąpiła prosto z nieba. Niech od tego dnia Twoje życie zacznie przynosić Ci coraz to nowe cuda. W końcu z każdym uśmiechem, z każdym wyrazistym spojrzeniem Twoi rodzice radują się jak dzieci! Więc niech twoje małe oczy nigdy nie zobaczą zła. A dusza tak czysta jak kryształ nigdy nie czuje się rozczarowana.Szczęśliwego narodzin na świecie!

Wszystkiego najlepszego, kochanie. Obyś zawsze dobrze się bawił, aby każdy dzień przynosił uśmiech, radość, szczęście i miłość bliskich. Życzę zdrowia, wspaniałych przyjaciół, morza wspaniałych pomysłów i słodkiego, jak ulubione słodycze, nastroju.

W te urodziny, kochani, życzymy, aby wszystkie dokuczliwe problemy, trudy, urazy zniknęły na zawsze, pozostawiając tylko przyjemne obowiązki i cudowne chwile. Niech nadejdzie najwspanialszy czas Twoich czternastu lat, pełen niesamowitych uczuć, romansów, pierwszych niewinnych pocałunków i wyznań miłosnych.

Wszystkiego najlepszego, słodkie dziecko. Niech perspektywa przyszłości stopniowo pojawia się na Twoim horyzoncie w wieku 14 lat, niech każdy Twój pomysł będzie ciekawy i zabawny, niech każdy dzień da Ci tylko radość i szczęście, niech każda ścieżka prowadzi do szczęścia i marzenia.

Promień słońca przebił się przez horyzont i spadł na ziemię, zwiastując świt nowego dnia. Niezwykły, wyjątkowy dzień. Ponieważ dzisiaj się urodziłeś. Piękna, urocza, miła, serdeczna. Prawdziwy! Gratuluję ci urodzin! Życzę, aby sny zawsze trzepotały w twojej duszy jak motyle. Aby te sny prowadziły cię na jasne i nieznane odległości.Niech sukces, cierpliwość, zrozumienie przyjaciół i miłość bliskich zawsze towarzyszą Ci na tej drodze! Niech Twoja słodka twarz nigdy nie zostanie przyćmiona smutkiem, a w Twoich psotnych oczach nie będzie miejsca na smutek! Niech każda Twoja chwila, każda godzina, każdy dzień i każdy rok będzie udany i szczęśliwy! Kochaj, odważ się, twórz! Wesołych wakacji! Wszystkiego najlepszego!

W tym momencie ważne jest, aby pokazać dziecku, że dorośli chcą go zrozumieć i wspierać. Każde święto to wydarzenie, a dla 14-letniego chłopca warto wybrać specjalne słowa.

Wszystkiego najlepszego, kochanie. Chciałbym, aby w życiu były cyrki i atrakcje, ogrody zoologiczne i kino, wata cukrowa i marmolada, morze cukierków i czekolady, dźwięczny śmiech i zabawa, ekscytujące gry i tajemnicze przygody, dobrzy przyjaciele i głośne fajerwerki, emocje szczęścia i cudów.

Moja droga dziewczyno! Gratuluję ci urodzin! Życzę uroczej księżniczki, czułości, dobrego zdrowia, powodzenia we wszystkich staraniach, urody i życzliwości! Niech wszystko w twoim życiu będzie tak, jak powinno, jasne, kolorowe i niezapomniane! A także życzę więcej szczęśliwych uśmiechów, niepohamowanego śmiechu i radosnych, przyjemnych wydarzeń.

Gratulujemy wspaniałych i pogodnych 14 urodzin. Z całego serca życzę Ci wygrywania we wszystkich konkursach i grach, osiągania wielkich sukcesów i realizowania swoich pragnień, radosnej i doskonałej nauki, posiadania dobrych i prawdziwych przyjaciół, spędzania każdego dnia ekscytująco i z przyjemnością.

Niech tylko prawdziwi przyjaciele towarzyszą Ci przez życie i zawsze wspierają Cię w trudnych chwilach. Życzymy dużo szczęścia, szczęśliwych dni i szczęśliwego losu!

Jesteś dzisiaj starszy o rok. Ale dzieciństwo jeszcze się nie skończyło, więc niech będzie jasne i radosne, jasne i szczęśliwe.To wspaniały czas beztroski, który ciepło zapamiętasz w przyszłości. Niech będzie wypełniony wspaniałymi wrażeniami, a rodzice i przyjaciele zawsze tam będą. Kochanie, bądź wesoły, zawsze się uśmiechaj i nie smuć się. Obyś był w dobrym nastroju dzisiaj i zawsze.

Wszystkiego najlepszego dla cudownego i słodkiego dziecka. Słoneczko, życzę Ci wielkiego szczęścia, radości i zabawy, doskonałego nastroju i wielkich sukcesów, wspaniałych zwycięstw i ciekawych hobby, niesamowitych przygód i ekscytujących historii, dobrych przyjaciół i prawdziwego szczęścia.

Moja droga córko, stałaś się całkiem dorosła. Jak szybko leci czas. Każdego dnia zdobywasz wyjątkowe umiejętności i możesz osiągać swoje cele, pokazać swój wielki potencjał, udowodnić sobie i otaczającym Cię ludziom, że zdecydowanie musisz w siebie wierzyć. Zależy mi na tym, abyś wyrósł na naprawdę szczęśliwą i harmonijną osobę, aby móc znaleźć najlepsze okazje do realizacji swojego potencjału, aby zdobyć uznanie wielu ludzi. Niech wrażliwość, życzliwość i szczerość zawsze przejawiają się w twoim charakterze. Każdego dnia szczerze dziękuję Bogu za to, że pozwolił mi zostać mamą tak pięknej dziewczyny jak Ty. Mam nadzieję, że dzięki nieodłącznemu potencjałowi i wsparciu Twoich bliskich możesz stać się naprawdę szczęśliwy i znaleźć jasne aspekty w życiu. Przyjmij najszczersze gratulacje z okazji urodzin i oczywiście przygotuj się do świętowania ich w jasny i wyjątkowy sposób.

Dla dziecka urodziny to radosne i pogodne święto, niech zostaną zapamiętane na szczęśliwe chwile, miłe prezenty i radość. Życzę zdrowia, ciekawych hobby, dobrych przyjaciół, dobrych dni i uśmiechów.