Wszystkiego najlepszego dla dziecka w wieku 10 lat chłopiec, dziewczynka

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Dokonaliśmy wyboru wzruszających gratulacji z okazji 10 urodzin, wszystkiego najlepszego dla dziecka w wieku 10 lat, chłopca, dziewczynki własnymi słowami, do łez, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Gratulujemy pierwszej rocznicy! Bardzo się cieszymy, że pojawiłaś się w rodzinie mojej siostry! Mamy nadzieję, że tego dnia nie będziecie zbyt niegrzeczni i nie zjecie rocznego zapasu czekolady. Pamiętaj, że jest źle. Niech twoje sznurowadła nigdy się nie rozwiążą podczas gry w piłkę nożną! Obyś nigdy nie dostał dwójki! Niech dziewczyna, którą lubisz, odwzajemni się! Niech mama i tata nie będą surowi w przyszłym roku! Niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia i pragnienia! Wszystkiego najlepszego! Twoja kochająca ciocia i wujek.

Synu, serdecznie gratulujemy Ci 10 urodzin. Serdecznie życzymy dobrego zdrowia, dobrego samopoczucia i sukcesów w nauce. Osiągnij swój cel sam i nigdy nie zwieszaj nosa. Bądź pewny swoich umiejętności i nigdy nie spoczywaj na laurach. Niech wszystkie twoje dni będą piękne, abyś zawsze miał szczęście we wszystkim. Nie zapominaj, synu, że jesteś naszą nadzieją i szczęściem. Dobre zdrowie i wszystkiego najlepszego. Niech Pan obdarzy cię błogosławieństwem, a dobry anioł ochroni cię przed niepowodzeniami.

Wszystkiego najlepszego! Od dziesięciu lat uszczęśliwiasz wszystkich swoich przyjaciół, rodziców i dziadków, że jesteś z nami. Niech wszystkie twoje najcenniejsze pragnienia spełnią się tak szybko, jak to możliwe, a twoi krewni radują się z twoich sukcesów w nauce i hobby.

Nasza droga córko, serdecznie gratulujemy Ci pierwszej rocznicy – dekady. Życzymy abyś była atrakcyjna, świeciła jaśniej niż wiosenne słońce, uśmiechała się na co dzień i sprawiała nam radość z tatą. Niech nic nie waży się cię zdenerwować z powodu drobiazgów. Studiuj dobrze, nasza córko, wybierz swoją godną ścieżkę życia. Życzymy Ci roześmianych koleżanek, które Cię nie zawiodą. Niech twoja dziecięca spontaniczność nie zginie po wielu latach. Bądź miły, a ta życzliwość ci odpowie. Szanuj ludzi, a będziesz kochany przez wielu. Niech życie przyniesie ci jasne niespodzianki. Życzymy więcej niezachwianej wiary, długiej nadziei i wielkiej miłości. Bądź szczęśliwa, nasza ukochana córko! Wszystkiego najlepszego!

Spieszę się i bardzo się cieszę, że mogę pogratulować Ci dziesiątych urodzin! Przede wszystkim życzę, abyś zawsze pozostał takim pracowitym chłopcem. Z wielką cierpliwością możesz wiele osiągnąć w życiu, a słuchając rad rodziców, na pewno ci się uda. Zawsze planuj i idź do celu, pomimo wszystkich przeszkód i trudności. Chcę, oczywiście, życzyć też spełnienia najskrytszych pragnień.Zawsze bądź wesołym i radosnym chłopcem, nigdy nie waż się denerwować i brać wszystkiego sobie do serca. Życie stawia nam różne zadania i trudności, dlatego życzę Wam, abyście zawsze znajdowali dla nich najszybsze rozwiązanie i wyjście z nich. Bądź uważny i zawsze staraj się uczyć, staraj się ukończyć szkołę z godnością i dumą. Niech w życiu otaczają Cię tylko prawdziwi przyjaciele, którzy przyjdą Ci z pomocą w najtrudniejszych sytuacjach. Pragnę również życzyć niezapomnianych i radosnych dni, najprzyjemniejszych wrażeń i wydarzeń w życiu, a także zawsze jasnych emocji i olśniewającego uśmiechu na twarzy.

W twoje urodziny życzę ci wielkich sukcesów, więcej szczęścia i beztroskiego śmiechu. Żyj nie znając smutku i kłopotów, bądź okryty szczęściem i radością. Niech 10 lat będzie najbardziej urokliwym świętem, bo kolejna rocznica będzie już dorosłym i zupełnie innym życiem. To jest wiek nadziei i pragnienia. Żyj każdego dnia w różowych snach i pozwól, aby Twoje sny były najsłodsze. To wiek świtu, w którym na drodze życia czeka wiele wydarzeń. Niech dzieciństwo wypełni się najjaśniejszymi kolorami, tęczami, pięknymi ćmami i ciepłem słońca. Niech każda Twoja chwila będzie szczęśliwa, niekończąca się i tęczowe sny. Z dobrym nastrojem życzymy rozpoczynać każdy nowy dzień, podchodzić z inspiracją do każdego biznesu i aby wszystkie przedsięwzięcia zakończyły się sukcesem. Niech babcie będą z ciebie dumne, dziadkowie cię rozpieszczą, a rodzice nie mają duszy

Nasz drogi synu, z całego serca życzymy Ci powodzenia, radości, pewności siebie i życzliwości. Ty, jak pisklę, które wyleciało z gniazda, sam próbujesz wszystkiego się nauczyć. Życzymy Ci latania pewnie i dumnie, aby rozwinąć skrzydła w locie. Niech przestrzeń życia da Ci wiele uśmiechów, słońca, miłości i największego szczęścia. Niech 10. rocznica przyniesie Wam wiele sukcesów i dobry nastrój. Zawsze bądź wytrwały w osiąganiu swojego celu, niech Pan we wszystkim ci pomoże.

Wszystkiego najlepszego dla mojego ukochanego syna. Na wiele lat życzę Wam wielkiego szczęścia, najlepszych perspektyw i dobrego zdrowia, aby być silnym w obliczu wielu życiowych trudności. Niech dziś będzie mała randka, ale bardzo ważna i potrzebna rocznica. Niech 10 lat upłynie w fontannie zabawy i nieokiełznanego szczęścia, niech wszystkie przyjemne chwile zostaną zapamiętane jak najdłużej, a najlepsze chwile waszego jutrzenkiego życia zapadną w Waszej pamięci. Niech całe twoje życie będzie bajeczne i towarzyszy mu wesoła pieśń słowika, a przy wielkim szczęściu zawsze chodź śmiało. Rób wszystko tylko z inspiracją i umiejętnościami. Naucz się dorastać jako szlachetny mężczyzna, aby tata mógł być dumny ze swojego ukochanego syna. Niech twoje oczy błyszczą nadzieją i szczęściem tak często, jak to możliwe. Dorośnij, synu, i uzasadnij nadzieje swoich rodziców. Gratulacje z okazji rocznicy!

Nasz mały bohater dnia w tak poważny dzień, wszyscy życzymy ci tylko wygrania w jakimkolwiek biznesie. Niech co roku w Twoim życiu pojawia się coś nowego i interesującego.Życzymy Ci wielu przyjaciół, doskonałych ocen, dobrego nastroju i spełnienia Twoich najcenniejszych pragnień. Wszystkiego najlepszego z okazji 10. urodzin!

Dzisiaj są twoje urodziny! Świętujesz 10 lat! Życzę dobrym, prawdziwym przyjaciołom, morza radości i śmiechu, oceanu dobroci i miłości! Abyś nie denerwował się drobiazgami, nie tracił serca i łatwo radził sobie z trudnościami!

Mój drogi przyjacielu! Dziś masz już dziesięć lat i to pierwsza poważna rocznica, ale niech cię to słowo nie przeraża. Życzę, abyś została prawdziwą księżniczką i stworzyła własną bajkę. Niech sukces akademicki i prawdziwi przyjaciele będą Ci towarzyszyć wszędzie. Uśmiechaj się do życia i spotykaj się z radością każdego dnia. Przypominasz mi jasny kwiat, który zmienia świat na lepsze. Cieszę się, że cię znam. Chciałabym, żeby nasza przyjaźń przeszła próbę czasu i świętowaliśmy kilkanaście urodzin. W tym dniu chcę wypowiedzieć najlepsze słowa, ale najważniejsze jest to, że są szczere. Bądź zawsze tak samo ładna i optymistyczna jak teraz i niech wszystko będzie z Tobą w porządku.

Mój drogi synu! Tak tak! Ile razy już mi mówiłeś, że nie jesteś mały i prosiłeś, żebym cię tak nie nazywał! Ale niech twoja mama nazywa cię tak po raz ostatni dziesiątego dnia! Dzisiaj jest dla was bardzo ważny dzień – wkraczacie w kolejny etap swojego życia i pamiętajcie go jako dzień macierzyńskiej czułości i dzień matczynego serca wołającego o was z radości! Każda łza jest kroplą pamięci o tych słodkich chwilach Twojego młodego wieku, które rozgrzeją mnie, gdy będziesz w szkole, z przyjaciółmi lub gdzie indziej ode mnie! Pozwól mi spojrzeć na twoją jeszcze dziecinną, ale już poważną twarz i zapamiętam cię tak do następnej rocznicy! Twoja mama!

Dzisiaj wszyscy będziemy biegać, skakać, śpiewać i dobrze się bawić, bo dla wszystkich nadeszło wielkie święto – twoje urodziny. Dziewięć lat temu urodziłaś się jako małe dziecko, a dziś z dumą patrzymy na Ciebie z zewnątrz, podziwiamy Twój umysł, talent i spontaniczność. Życzymy, aby Twój pokój zawsze był udekorowany promieniami słońca, będzie więcej powodów do śmiechu, a mniej do smutku.

Gratulacje, drogi człowieku! Życzymy wszystkiego najlepszego, aby spełniły się Twoje najskrytsze pragnienia. Chcemy, aby wszystko zawsze dla Ciebie działało, abyś nigdy nie czuł smutku i był naprawdę szczęśliwy. Również życzę powodzenia, wielkich twórczych zwycięstw.Abyś zawsze szedł przez życie z uśmiechem, aby żadne przeciwności nie stawały Ci na drodze, abyś zawsze tylko się radował, a jeśli płaczesz, to tylko ze szczęścia. Nigdy nie wycofuj się z celu, zawsze spełniaj swoje pragnienia, bądź mądry, przebiegły, tajemniczy, nieprzewidywalny, interesujący i najdroższy dla nas. Życzymy Ci, abyś w przyszłości, w swoim życiu osobistym, zawsze odnosił zwycięstwa, abyś mógł naprawdę odnaleźć ukochaną osobę. Cóż, a co najważniejsze, żyj tak, jak chcesz, aby było jasne, kreatywne, interesujące, tak jak sam chcesz!

Ten dzień to wielkie święto, synu, masz nie tylko dzień dżemu, ale nawet rocznicę! Wiemy, że uwielbiasz filmy o superbohaterach, dlatego pomogą nam z gratulacjami. Chcemy stać się tak silni jak Hulk, ale nie stawać się zielonymi. Bądź tak kreatywny jak Tony Stark z Iron Mana. I niech zręczność będzie twoim towarzyszem, jak Spider-Man. Bądź gotów pomóc sąsiadowi jak Superman. Bądź tak odważny i silny jak Thor. Bądź miły jak Kapitan Ameryka.Nie jesteś superbohaterem, ale jesteś super synem! Jesteśmy z Ciebie bardzo dumni, mimo że nie masz nadprzyrodzonej mocy! Jesteś najlepszym synem, jakiego możesz sobie życzyć! W tę poważną rocznicę są dla Ciebie tylko wspaniałe życzenia i prezenty! Wesołego dnia jamu, nasz najlepszy, ukochany syn!

Jak piękna jest twoja młodość, urodzinowy chłopcze! Gratulujemy dziesiątej rocznicy i życzę jasnych myśli i dobrych intencji! Niech twoja młodość będzie lekka i zwiewna jak chmura, niech twoje sny będą miłe i przejrzyste, niech twoje spojrzenie na świat będzie pozytywne i zachwycające! Życzymy, abyś w przyszłości zobaczył siebie jako wspaniałą osobę i z niesłabnącą wytrwałością dążył do realizacji swoich planów! Życzymy, abyś spełnił nadzieje swoich rodziców i nauczycieli i osiągnął wyżyny sukcesu dzięki swoim umiejętnościom, talentowi i ciężkiej pracy! Niech wasze uczynki będą szlachetne, myśli czyste, a słowa pełne znaczenia i prawdy! Życzymy doskonałych ocen, szacunku ze strony rówieśników, miłości rodzicielskiej i pomocy starszych towarzyszy! Życzymy Ci, aby Twoje pragnienie czynienia dobra nie miało granic, a Twoje możliwości nie znały granic! Wszystkiego najlepszego!

Gratulacje z okazji Twojej małej rocznicy – Szczęśliwego Dziesięciolecia! Przed Tobą wiele lat, życzę, abyś wypełnił je sukcesem, odważnymi czynami, użytecznymi działaniami, pięknem, miłością.Życzę zdrowia, szczęśliwych wydarzeń, szczerych przyjaciół i spełnienia marzeń!

Wszystkiego najlepszego, nasz drogi urodzinowy chłopczyku! Gratulacje posłusznym dzieciom zawsze sprawia wielką przyjemność, a gratulacje takiemu cudownemu chłopcu jak ty są podwójnie przyjemne. Z całego serca pragnę życzyć Ci po prostu zdrowia i stabilnego dobrego samopoczucia. Niech przez całe życie otaczają Cię tylko życzliwi i wierni ludzie, którzy nigdy Cię nie zawiodą i nie oddadzą. Zawsze słuchaj swoich rodziców, ich cenne rady przyniosą ci tylko sukces i szczęście we wszystkich twoich przedsięwzięciach. Życzę wspaniałego ukończenia studiów. Jesteś bardzo pracowitym chłopcem, dlatego po szkole życzę, abyś z wielkim sukcesem wstąpił i ukończył szkołę wyższą. Niech każdy nowy dzień zaczyna się od dobrych życzeń i zawsze jest pełen słońca i promiennych uśmiechów. Ogromna energia i niewyczerpana inspiracja nigdy Cię nie opuszczają, a jedynie popychają Cię do realizacji nowych pomysłów i pragnień.

Gratuluję Ci rocznicy i 10 lat życzę Ci, abyś zawsze znajdował się w pierwszej dziesiątce, miał czas na dobrą naukę, entuzjastyczną zabawę, tworzenie ciekawego wypoczynku, piękne marzenia i szybko nabierz rozpędu, aby osiągnąć sukces, każdego dnia zbliżając swoje marzenie do rzeczywistości.

Czas mija tak szybko. Córko byłaś niedawno dzieckiem, a dziś obchodzimy Twoją pierwszą rocznicę. 10 lat to poważna data, jesteś już duży. Mimo to życzymy, abyście zawsze wierzyli w cuda i magię.Bądź miły i piękny, słusznie i zawsze ufaj swojemu sercu. Życzymy, abyś rzadziej chorował i pomagał słabym. Nie spiesz się, aby dorosnąć, bardziej ciesz się beztroskim dzieciństwem. Czyń dobre uczynki częściej, a na pewno wrócą do ciebie z podwójnym powrotem. Bądź uważny w każdym biznesie, a sukces nie potrwa długo. Znajdź coś, co lubisz robić, co sprawi, że będziesz szczęśliwy. Życzymy Ci cieszenia się życiem i doceniania tego, co już masz.

Piękne życzenia urodzinowe dla 10-letniego dziecka dla chłopca, dziewczynki własnymi słowami

Polecane
życzenia urodzinowe z całego serca dla dziecka 10-letniego chłopca, dziewczynki

Wszystkie marzenia mają się spełnić i to nie tylko w ten bezczynny dzień.10 lata to wielka randka, gratulacje jak najszybciej Spieszymy z naręczem prezentów, kwiaty są dla Ciebie najbardziej pachnące!Ale życzymy, abyś nie wyrosła na rozpieszczoną dziewczynę, uczył się dobrze i był posłuszny Przed Tobą jeszcze wiele lat, niech ten czas nie pójdzie na marne, życzymy Ci więcej hobby, pokaż swoją ciekawość, niech Twoje czyny będą szlachetne, Twoje zajęcia będą pożyteczne i proste. nie tylko się starzejesz, stajesz się mądrzejszy i uczysz się odpowiedzialności i sprawiedliwości.Niech jasne emocje wypełnią teraz Twój dom, ogarniają wszystkich gości niekończącą się zabawą.Nie ukrywaj swojego żartu daleko, ale naucz się być przyjaznym i nigdy zawiedź swoich przyjaciół.

Kto ma dziś urodziny? Kto dziś będzie miał pełny dom gości? Cóż, oczywiście, to prawda, to ty – nasz urodzinowy chłopak! Gratulujemy Wam całym sercem i duszą, niech los po roku nie doda pieprzu do codzienności. Niech życie podąża prostą drogą, pełną szczęścia i życzliwości. Życzymy dużo radości, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

Kiedy cię spotkałem, pomyślałem, że jesteś bardzo dziwną osobą i że nie ugotujesz z tobą owsianki. Ale poznając Cię każdego dnia z nowej strony, zrozumiałam, że jesteś bardzo dobrą osobą, której możesz powierzyć swój najważniejszy sekret. Drogi przyjacielu, nie życzę ci tego, czego życzą ci inni przyjaciele: zdrowia, powodzenia, miłości i tak dalej. Będziesz miał to wszystko beze mnie. Chcę przygody w twoim życiu. Życzę Ci, aby każdy Twój dzień był pełen sensu i szczęścia! Żeby na starość zapamiętałaś te dni, żeby z uśmiechem na twarzy wspominała to dzieciństwo, tym razem! Ciesz się tym dniem, pamiętaj ten dzień. To jest relacja z twojej nowej strony życia, niech całe twoje życie będzie wypełnione sensem i przygodą. Zdobądź wszystko, czego chcesz od życia! A co najważniejsze, nigdy nie usuwaj napędu, który dajesz ludziom wokół siebie we krwi!

Wszystkiego najlepszego dla naszego chłopca. Dzisiaj to nie tylko święto, dziś są twoje dziesiąte urodziny. Z tej okazji życzymy Wam tylko najlepszych cech, jakie posiada prawdziwy mężczyzna – odwagi, woli, odwagi ducha. Nigdy i nigdy nie trać wiary w cud, osiągaj to, czego chcesz, wygrywaj zwycięstwa.Życzymy, abyś uczyła się tylko na dobre stopnie, niech rodzice będą chwaleni tylko na spotkaniu rodziców. Mam wielu najwierniejszych przyjaciół we wszystkim, co ci się udaje. Niech nad tobą będzie tylko spokojne niebo. Dobrobyt i harmonia dla ciebie. Stań się mądrzejszy, bardziej doświadczony i silniejszy każdego roku. Niech wszelkie zadania będą na ramieniu. Ciesz się dzieciństwem – każdą minutą każdego dnia. Niespodzianki i dary losu!

Wszystkiego najlepszego dla najwspanialszej dziewczyny na całym świecie! Dzisiaj skończyłaś 10 lat, te dni minęły tak szybko, kiedy chodziłeś boso pod stołem, z gołymi, pucołowatymi nogami. Do niedawna mama nosiła na rękach, a tata rozpieszczał Cię zabawkami. Nie przestawaj wierzyć w bajki, nie zapomnij o rymowankach, o których tak bardzo lubiłeś opowiadać. Chcemy spotkać po drodze ludzi, którzy wyglądają jak bohaterowie baśni. Aby dobre postacie uczyły życzliwości. Dorośnij jako sympatyczna i uczciwa dziewczyna i nigdy nie przestawaj zadowalać swoich bliskich. Szczęście i sukces, aby nigdy się nie wycofać, częściej odwiedzaj radość i pokój. Bądź nadzieją i wsparciem dla mamy, a tata pozostanie tą samą wesołą księżniczką. Naucz się być przyzwoitym i uczciwym, to jest bardzo przydatne w życiu. Życzymy dobrego zdrowia, wiary, nadziei i miłości!

Nie mam ochoty skakać na ciebie od razu z uściskami, nagle się boisz. Więc na początek, lepiej jeszcze pogratulować! Dobrze? Jesteś już dorosłym mężczyzną! Czas nauczyć się naprawiać, naprawiać samochody i pracować! Oczywiście żartuję. Wszystkiego najlepszego kochanie.Bardzo Cię kocham i mam nadzieję, że już niedługo będziesz mogła zostać moją asystentką. Czy jesteś silnym chłopcem? Dobrze? Wiedziałam! Nigdy się nie poddamy! Twoja mama też ci gratuluje. Mam nadzieję, że wkrótce wrócisz do domu ze szkoły. Twoja mama zrobiła pyszną ucztę! Jestem pewien, że Ci się spodoba! Twoja mama i tata.

Synu, życzymy Ci powodzenia w tym dniu! Nadal nie możesz sobie wyobrazić, jak silną rzeczą jest to szczęście! Kupiłeś los na loterię i wow – wygrałeś! Tym razem nie nauczyłeś się swoich lekcji (ale nie zawsze) i znowu masz szczęście, nie jesteś proszony o lekcje. Upadłeś, ale złamałeś kolano, powodzenia, bo może być gorzej! Szczęście jest wtedy, gdy masz dobrych przyjaciół. Ale pamiętaj kochanie, że kimkolwiek jest twój przyjaciel, ty też jesteś. Dobry człowiek przyciąga do siebie tych samych ludzi, tego samego rodzaju, dobrze wychowany i mądry. Dlatego wszystko będzie zależeć od ciebie – jacy przyjaciele będą obok ciebie, a szczęście się do ciebie uśmiechnie. Tylko nie nadużywaj swojego szczęścia, nie testuj go, inaczej cię nie pokocha. Ucz się dobrze, ciesz się życiem i polegaj na sobie, a powodzenia! Wszystkiego najlepszego w tym życiu! Kochamy Cię!

Kochana i kochana córko! Urosłeś tak niepostrzeżenie… Ale nadal Cię kochamy i jesteśmy gotowi wesprzeć Cię w trudnym momencie! Ale w Twoje dziesiąte urodziny życzymy Ci jak najmniej takich minut. Niech twoje życie będzie pełne radosnych i szczęśliwych chwil i niech nie będzie w nim miejsca na smutek i smutek! Pomyślnie dotrzyj na szczyt, kontynuuj odnajdywanie się w tym życiu!

Od dziesięciu lat zachwycasz nas swoim pięknym uśmiechem, nasza dziewczyna. Szczęśliwej 10-tej rocznicy i życzę wszystkiego najlepszego. Niech spełni się życzenie, które spełnisz, gdy zdmuchniesz świeczki. Bądź szczęśliwy, nigdy nie choruj, kochaj i bądź kochany. Niech ani nadzieja, ani wiara nigdy cię nie opuszczają, nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Nie rozpaczaj. Wybierz łatwą ścieżkę życia. Życzymy tylko tym przyjaciołom, którzy nie zdradzają. Bądź lepszy we wszystkim. Niech każda firma dobrze się ułoży. Chcemy dobrze się uczyć i zadowolić nas rodziców. Niech następne urodziny uczynią cię mądrzejszym i bardziej doświadczonym. Więcej pozytywnego życia dla ciebie. Bądź piękna i schludna, niech ludzie wokół Ciebie mają na Ciebie oczy.

Drogi synu! Dzisiejszą radość z Twojego dziesiątego roku życia potęguje nasza radość z pomyślnego ukończenia szkoły podstawowej, z pierwszych udanych doświadczeń w nauczaniu! Szkoła to miejsce, w którym człowiek oprócz wiedzy może zdobyć doświadczenie życiowe, które pomoże mu łatwo i radośnie wejść w dorosłość! Bądź poważny, odpowiedzialny, uważny na swoich nauczycieli i kolegów z klasy, pomagaj swoim przyjaciołom, opiekuj się młodszymi w szkole, a twoje dorosłe życie nabierze sensu, ciepła i wdzięczności! Mama i ja chcemy widzieć Cię szczęśliwą i zachować światło Twojego szczęścia w naszych sercach przez wiele, wiele lat! Życzę wszystkiego najlepszego, kochany tato!!!

Minęło dziesięć lat od twojego urodzenia.Dlatego w dniu urodzin życzymy sobie, abyś był odważny jak rycerz, przystojny jak książę, mądry jak mędrzec. Niech spełnią się wszystkie upragnione życzenia. Nigdy się nie poddawaj, wygraj jakąkolwiek walkę. Niech wszystkim towarzyszy szczęście. Niech trudności nie będą przeszkodą w Twoim celu. Uwierz w swoją siłę, niech Twoja wola będzie niezachwiana. Zawsze pozostań tym samym dobrym chłopcem, proszę rodziców dobrym zachowaniem i doskonałymi ocenami. Niech twoi towarzysze będą tam nie tylko w święta, ale także pomogą ci w tarapatach. Bądź bogaty nie tylko w wartości materialne, ale także duchowe. Długie życie dla Ciebie i wielka radość! Wszystkiego najlepszego!

Urodziny to święto, a czym jest święto bez bajki? Chcesz, żebym ci dzisiaj opowiedział bajkę? Pewnego razu na świecie, wśród wielu, wielu ludzi, spotkał się przystojny książę i miła księżniczka. Księżniczka była bardzo piękna i przyjazna, więc książę natychmiast zakochał się w niej całym sercem. Odważnie bronił jej przed wszelkimi niebezpieczeństwami i przemówił do księżniczki wiele dobrych, czułych słów. Potem zakochała się głęboko w księciu. I było cudowne świętowanie ich ślubu, zaczęli żyć, żyć, czynić dobro. A najlepszym wydarzeniem w ich życiu były narodziny dziecka! Stało się to dziesięć lat temu. Nie zapomnij, jaką wielką miłość dało ci życie i wiedz, że wszystko będzie z tobą w porządku!

Droga córko, w twoje dziesiąte urodziny pragniemy Ci pogratulować i życzyć spełnienia wszystkich Twoich upragnionych pragnień. Kochaj i doceniaj swoją rodzinę, wszystkich krewnych i przyjaciół, którzy są z tobą.Niech wszystkie rzeczy, których się podejmujesz, przychodzą do Ciebie zaskakująco łatwo i szybko. Życzymy, abyś nie miał zazdrosnych ludzi i wrogów, niech otaczają Cię najlepsi ludzie. Z każdego błędu wyciągnij właściwą lekcję. Obyś miał jak najmniej awarii. Życzymy wspaniałego nastroju i pozytywów. Niech emocje w twoim życiu będą tylko przyjemne. Uwierz w cuda, a na pewno się wydarzą. Bądź zdrowy i mniej bólu. Życzę dobrych ocen, psotnych zabaw i wesołego dzieciństwa. Niech niebo nad twoją głową będzie tylko jasne i spokojne.

Chcę pogratulować mojemu przyjacielowi wspaniałego dnia! Mój drogi ukochany przyjacielu, chcę ci pogratulować najpiękniejszego dnia, jaki istnieje w kalendarzu, w twoje urodziny. Serdecznie gratuluję wam tego święta, życzę powodzenia, w naszych czasach jest to bardzo rzadkie; zdrowie – nie można go kupić za żadne pieniądze; no i oczywiście szczęście – bez niego nie ma innego życia. Bądź tak wesoły, psotny, nie zapominaj o swoich przyjaciołach i zawsze ciesz nas swoim dobrym nastrojem. Nigdy nie kłóć się z ludźmi, których kochasz najbardziej, nigdy nie myśl o złych! Niech ten naiwny facet zawsze żyje w twojej duszy, który zawsze nas podnieca, zawsze nas rozwesela, zawsze rozśmiesza i zaskakuje; zawsze wspieraj, kiedy tego potrzebujesz! Dziękuję, że masz przyjaciela takiego jak ty!

Urodziny to dokładnie święto, które wielu ludzi uwielbia i na które tak bardzo czeka. A wszystko dlatego, że kiedy to celebrujemy, zaczynamy doświadczać najlepszych uczuć, jakie tylko mogą być. A teraz, patrząc na ciebie, rozumiem, że jesteś naprawdę niesamowicie szczęśliwy. W końcu jesteś córką, jeszcze dzieckiem i tak bardzo chcesz otrzymać dużo miłości i ciepła. A my postaramy się zrobić wszystko, co możliwe, abyś mógł faktycznie dostać wszystko, czego potrzebujesz. A teraz będę musiała dobrze przygotować się do wakacji, aby goście, którzy do nas przyjdą, byli ze wszystkiego zadowoleni. I dlatego tak bardzo chcę Ci powiedzieć, że zawsze będziesz dla mnie najlepszą osobą w moim życiu. Uwierz w sukces, a na pewno do Ciebie przyjdzie.

Wszystkiego najlepszego, drogi przyjacielu! Życzę powodzenia w nauce, oddanych przyjaciołom i jasnych dni. Niech spełnią się wszystkie najdziksze marzenia, a piękni chłopcy odwracają się, gdy idziesz. Świeć jak gwiazda na niebie, bądź promieniem światła dla rodziny i przyjaciół. Uśmiechaj się do ludzi i rozświetl ten świat swoim jasnym uśmiechem. Jestem dumny, że cię znam, bo przyjaźń to prawdziwa przyjemność. Niech twoje życie będzie jak kwiat lotosu i otwieraj się coraz pełniej i piękniej każdego dnia. Bądź jak muzyka, tak niezapomniana i imponująca. Niech każdy dzień zadowoli Cię miłymi niespodziankami. Życzę Ci wszystkiego najlepszego, czego sobie życzysz. Proszę przyjąć moje najlepsze i szczere życzenia w ten piękny i jasny dzień.

Gratulacje! Życzę wszystkiego najlepszego w tym uroczystym dniu. Niech uśmiech i wino rozgrzeją twoją duszę. Niech ten dzień na długo pozostanie w Waszej pamięci. Powodzenia, zdrowia i wszystkiego, czego sobie życzysz! Niech szczęście nie opuści Cię we wszystkich sprawach, a w życiu będzie wiele wspaniałych i przyjemnych chwil. Szczęśliwej rocznicy!

Wszystkiego najlepszego z okazji 10. urodzin. Śnij o bajecznych krajach i magicznych brzegach, a spełnij swoje marzenia. Życzę Wam pysznych smakołyków, wesołych przyjaciół, wspaniałych wydarzeń i wielkich osiągnięć w życiu. Niech każdy dzień będzie bogaty i słodki, jak Twoje piękne ciasto z 10 jasnymi świeczkami.

Dzisiaj to nie tylko święto, dzisiaj jest Twoja pierwsza rocznica w życiu – dziesięć lat. Życzę Wam wspaniałych zwycięstw, wzniosłych pomysłów i szalonej fantazji. Niech w pobliżu zawsze będą rzetelni ludzie, tylko doskonałe oceny w szkole, a w duszy nie będzie miejsca na smutek. Szczęśliwej rocznicy!

Szczęśliwej pierwszej dekady! Chociaż nie jesteśmy przyjaciółmi od bardzo dawna, nasza przyjaźń stała się już silna. Bardzo się cieszę, że znalazłam w szkole takiego przyjaciela jak Ty. Zawsze możesz mnie wesprzeć i pocieszyć. Dziękuję za pomoc! Jest mało prawdopodobne, żeby ktokolwiek inny mógł mnie tak dobrze przyjąć w szkole. W końcu to zawsze jest trudne. Przychodzić na zajęcia nie jest od pierwszego roku studiów. Twoja klasa dobrze mnie przyjęła, ale zostałaś moją pierwszą przyjaciółką! Życzę Ci, żebyś nigdy nie traciła serca, skakała i biegała więcej, dostawała tylko piątki i żeby wszystkie dziewczyny zakochały się tylko w Tobie.Chociaż mam nadzieję, że się ze mną podzielisz! Gratulacje!

Szczere gratulacje z okazji urodzin dziecka w wieku 10 lat, chłopca, dziewczynki

Duszny
życzenia urodzinowe dla dziecka w wieku 10 lat chłopiec, dziewczynka

Wszystkiego najlepszego, córko! To dla Ciebie dzisiaj wyjątkowe, dziś jest Twoja pierwsza rocznica. Oczywiście nie jesteś już mała, ale jeszcze nie dorosła, więc my życzę Ci wzrastania do naszej radości Niech wszystko, czego pragniesz, spełni się Niech każdy dzień będzie pełen cudów, niech Twoje sukcesy cieszą Ciebie i nas Bądź odważny, pomagaj tym, którzy tego potrzebują Czytaj dużo, to na pewno się przyda Życzymy Ci, aby Twoje zachowanie nigdy nas nie denerwowało Niech w Twoim życiu będzie o wiele więcej rocznic Niech z wiekiem nie będzie więcej zmartwień Kochaj i bądź kochany Życzę Ci najlepszego zdrowia Bądź modną dziewczyną, zaprzyjaźnij się z godnymi dziewczynami. Podaruj uśmiech wszystkim dookoła, niech energia witalna nigdy się nie zabraknie.

Wszystkiego najlepszego! Każdy człowiek wspomina swoje 10 lat z uśmiechem na twarzy, bo to szalenie zabawny okres średniego dzieciństwa, kiedy nie mieliśmy żadnych problemów i kłopotów. Niech twoje 10 lat, drogie urodziny, zostanie zapamiętane przez Ciebie jako najbardziej żywe i niezapomniane. Próbuj, ucz się, baw się i zakochaj. To w tym wieku uczymy się i rozumiemy miłość, dlatego życzę wam wielkiej i szczerej miłości. Bądź odważny i zdecydowany, wzbudzaj zaufanie innych, do każdego zadania podchodź odpowiedzialnie.Pokaż się na studiach, staraj się budować swoją przyszłość jako najbardziej udaną i błyskotliwą. Bądź cierpliwy i pokonuj trudności życia. Nigdy nie denerwuj się drobiazgami, zawsze bądź godnym konkurentem, którego nauczyciele z dumą będą cytować jako przykład dla wszystkich

Wesołych świąt. Dziesięć lat to niesamowita randka. Z każdym dniem stajesz się coraz bardziej mężczyzną, ale dziś nadal możesz być chłopcem, który dorasta do radości swoich rodziców. Życzę Ci wszystkiego, wszystkiego, co sam chciałbyś otrzymać.

Dzisiaj są dziesiąte urodziny mojego wnuka! Serdecznie gratuluję tego dnia i życzę sukcesów w nauce i dobrego zdrowia. Stań się mądry, zdrowy i szczęśliwy dla radości rodziców i nas! Wiedzcie wnuczki, bardzo was kocham i życzę największego szczęścia. Co najważniejsze, pamiętaj, że wszystko w życiu jest łatwiejsze, gdy sam kochasz i jesteś kochany, gdy nie zapominasz zrobić przynajmniej jednego dobrego uczynku każdego dnia. Wszystkiego najlepszego kochanie!

Mój drogi synu! Ach, jak szybko leci czas. Niedawno wstaliśmy rano w przedszkolu, a teraz w szkole. Nasz syn rośnie, starzeje się z każdym dniem. Już nasze wsparcie. Życzymy Tobie i Twojemu tacie nigdy nie tracić serca. Mam dwójkę – nie spiesz się, aby się zniechęcić, wyobraź sobie, że jest to bariera, którą trzeba pokonać i jak najszybciej ją napraw. Jeśli nauczysz się robić to z dwójkami, nauczysz się pokonywać inne trudności. Niech wszystkie prezenty, które chciałeś dzisiaj otrzymać, będą tymi darami. Wszystko, co myślisz, niech się spełni, ale sam zrób coś dla swoich marzeń. Nie poddawaj się i wierz w nią. Bądź wierny swojemu pomysłowi.Droga zostanie opanowana przez chodzącego! Tata i ja marzyliśmy o takim synu, a teraz ty z nami i bez ciebie nie wyobrażasz sobie już naszego życia! Powodzenia synu!

Nasza ukochana i droga wnuczko, gratulujemy Ci dziesiątych urodzin! Niech wszystkie twoje sny i marzenia się spełnią! Dobre zdrowie, bądź mądrym chłopcem, ucz się dobrze i bądź posłuszny rodzicom! Cieszymy się razem z Tobą z Twoich sukcesów i mamy nadzieję, że nadal będziesz nas zachwycał. Zdrowie, szczęście i obyś nadal był nagradzany za wszystko!

Wszystkiego najlepszego z okazji dziesiątych urodzin! Nawet jeśli jesteś jeszcze dzieckiem, ale już nie niemowlęciem, niech ten dzień pozostanie w Twojej pamięci na zawsze. Wesołych świąt, życzymy, abyś otrzymał upominki, których najbardziej pragnąłeś, aby w Twoim życiu było tylko światło i radość.

Nadszedł dzień, na który czekała nasza rodzina. Szczerze mówiąc, każdy rok mija tak szybko dla nas wszystkich, że po prostu nie mamy czasu, aby wszystko śledzić. A teraz nasze ukochane dziecko ma dziesięć lat. To święto stało się dla niej prawdziwym wydarzeniem, o którym tak długo nie będzie mogła zapomnieć. I w tej chwili chcę Cię tak mocno przytulić, żebyś zrozumiał, jak bardzo jesteś dla nas ważny. A teraz, gdy przychodzą do nas goście, postaraj się być z nimi przyjazny i gościnny. Bo to naprawdę jest takie ważne. A teraz, kiedy nadszedł czas, muszę cię opuścić. Mam nadzieję, że zawsze będziesz budować swoje życie w najlepszy możliwy sposób.I obyś rzeczywiście odniósł sukces w radzeniu sobie ze wszystkimi problemami i trudnościami. Uwierz w szczęście, a zawsze będzie po twojej stronie.

Wszystkie dziewczyny są pięknymi księżniczkami, więc życzymy Ci więcej magii, niech wszystkie Twoje ścieżki będą tęczą, a wiatr zmian wije się we włosach. Zawsze bądź taki szczery i miły. Niech światło twojej duszy będzie ponadczasowe. Niech wszystkie cuda zdarzają się wspaniale, a niebo daje szczęście od deszczu. Niech zawsze budzi cię śpiew ptaków, a gwiazdy strzegą twoich snów nocą. Podążaj ścieżką usianą najbardziej pachnącymi kwiatami, a Twoja droga będzie gładka bez przeszkód. W wieku 10 lat tak właśnie powinno być, niech marzenia fruwają jak kolorowe motyle i na pewno spełniają się w kolejności ich tury. Najpiękniejsze stroje z koronką, noś je i zmieniaj bez zmęczenia. Dzieci, to jest dotyk rodziców do ich przeszłości. Nie denerwuj ich, daj im radość i niech będą z ciebie dumni. Nigdy nie zapominaj o swoich studiach, niech oceny będą wysokie, a ty ciężko pracujesz!

Ta piękność kończy dziś 10 lat! W centrum uwagi, otoczeni troską i uwielbieniem, raczej przyjmuj prezenty. Jesteś bardzo łagodnym stworzeniem, świt wiosny płonie w twoich oczach. Pozostań tak słodki i delikatny przez wiele lat. Już dawno nie nosisz koronkowych sukienek i jeszcze nie przestajesz kochać bajek. Dorastasz dziewczyno, jesteś taka piękna, tak delikatna, że ​​brakuje słów! Gratulujemy tej wspaniałej rocznicy, niech noce i beztroskie dni będą pogodne.Niech to święto rozjaśni Twój dzień, uszczęśliwi koleżanki i przyjaciół, a rodzicom niech płaczą, że dojrzałaś. Żyj w zgodzie, kochaj, śnij o niemożliwym, nie wahaj się. Niech wszystkie twoje sny będą najsłodsze. Serdecznie gratulujemy urodzin! Niech Twoja droga prowadzi tylko do szczęścia, mniej przeszkód i złej pogody. Życzymy Ci mniej ponurych dni w Twoim życiu.

Dzisiaj, w Twoim dziesiątym dniu, pragniemy pogratulować Ci wejścia na nowy etap życia i życzyć mocnego i pewnego kroku! Gratulacje z okazji dziesiątych urodzin! Dziesięć lat to kamień milowy dzieciństwa i wspaniały początek młodości! Niech ten wiek pozostanie w Twojej pamięci jako najpiękniejszy czas w życiu! Życzymy Ci każdego ranka oglądania słońca w oknie i obudzenia się z dotyku promieni słonecznych! Niech Twój nastrój będzie źródłem pozytywności i radości, niech chęć do nauki doprowadzi Cię do zwycięstwa, niech presja Twoich wysiłków przyniesie wspaniałe rezultaty i zmotywuje do więcej! Życzymy, abyś był zawsze gotowy, aby pomóc słabym i wspierać swojego towarzysza! Niech miłość do ludzi, do życia, do wiedzy żyje w twoim sercu! Życzymy Ci doskonałej nauki, czasu na rozrywkę i robienia tego, co kochasz!

Dzisiaj są dziesiąte urodziny mojej ukochanej wnuczki! Z całego serca gratuluję Ci tego dnia i życzę dobrego zdrowia, sukcesów w nauce i życiu osobistym. Chcę i proszę, abyście zawsze byli w dobrym nastroju, byli szczęśliwi i pogodni, a patrząc na was będziemy się radować razem z wami. I wiedz, że będziemy Cię wspierać zawsze i we wszystkim!

Masz dzisiaj dziesięć lat! Ukochana córko, przyjmij moje najszczersze życzenia w ten jasny dzień. Życzę Ci bić tak pięknie i pozytywnie jak teraz. Nie trać szczerości wśród szarej codzienności.Może życie nie zawsze wyleje ci pod stopy róże, ciernie też natrafią, ale zawsze możesz liczyć na moje wsparcie. Niech szczęście się do ciebie uśmiechnie, a sukcesowi towarzyszy. Jesteś jak księżniczka i dlatego zasługujesz na to, co najlepsze. Nie przestawaj uśmiechać się do słońca, ludzie, a oni się odwzajemnią. Teraz jesteś jak róża, która dopiero zaczyna kwitnąć, więc zamień się w piękny kwiat, który zdobi nasze życie. Umiłowani, życzę samych szczęścia, niech towarzyszy Wam wszędzie!

Życzę powodzenia i powodzenia w urodziny. Niech 10 lat rozpocznie się czasem pragnień, niegrzecznych zabaw i wielu przygód. Niech dzieciństwo będzie pełne nadziei bez pesymizmu. Wszystkie marzenia muszą się spełnić i słodkie waniliowe marzenia. Doceń szacunek i oddanie swoich dobrych i prawdziwych przyjaciół. Umiłowany synu, nie denerwuj swojego ojca i niech babcie będą z ciebie dumne. Naucz się być odpowiedzialnym i rozważnym, dalekowzrocznym i bardzo wrażliwym. Człowiek powinien zawsze być w stanie spełnić swoje obietnice i zawsze osiągać zamierzone cele. Jako mężczyźnie życzę determinacji i wytrwałości. Zacznij pokazywać te cechy w swoich badaniach. Być mądrym i dużo wiedzieć. To będzie fundament Twojej przyszłości. Chciałbym, żeby było wiele możliwości i jasnych dróg. Trzymaj nos w górze i wiedz, jak przegrywać z godnością.

Niech każdy dzień będzie dla Ciebie odkryciem. Niech każdego dnia daje coś nowego, ciekawego i niezwykłego. 10 lat to wiek, w którym nie jesteś już małym dzieckiem, ale jeszcze nie jesteś dorosły.Dlatego żyj w tak nieokreślonym wieku przez długi czas i ciesz się ze wszystkiego, co już masz i na pewno będziesz mieć.

Wszystkiego najlepszego dziecka. Tak wyjątkowy dzień jak dzisiaj jest rzadkością. Masz dziesięć lat. Tak piękną randkę warto uczcić i zapamiętać. Zawsze pozostań tą samą słodką i cudowną dziewczyną ku uciesze przyjaciół i rodziców.

Urodziłaś się dziesięć lat temu, droga córko. Wydaje się, że minęła tylko chwila, a już stałeś się taki duży i niezależny. W tym wyjątkowym dniu życzę Wam, abyś był najszczęśliwszy na świecie, cieszył się każdym dniem swojego życia i obdarzył nas szczerymi dziecięcymi uśmiechami i dobrym humorem. Życzymy Ci morza bezgranicznego szczęścia, najlepszego zdrowia i doskonałych ocen w szkole. Nie bój się uczyć się czegoś nowego. Niech twoje życie będzie pełne ciekawych odkryć. Dużo czytaj i bądź mądry. Chcemy być z ciebie dumni, córko! Życzymy, abyś dorósł jako osoba niezbędna dla społeczeństwa. Bądź duszą firmy i nigdy nie przestawaj zadziwiać innych. Długie życie dla ciebie i bezgraniczna miłość. Wszystkiego najlepszego, córko!

Gratuluję Ci 10 urodzin i życzę Ci nie tylko znalezienia się w pierwszej dziesiątce najlepszych, utalentowanych, inteligentnych, zdolnych, wspaniałych dzieci, ale także prowadzenia tej parady przebojów. Życzę szczęśliwego dzieciństwa, ciekawych studiów, błyskotliwych hobby i wesołych przyjaciół.

Bardzo się cieszę, że życzę takiemu uroczemu chłopcu wszystkiego najlepszego! Wszyscy w dzieciństwie wierzyliśmy w bajki, które wydawały nam się najpiękniejszą i najmilszą opowieścią o niezmierzonym szczęściu. Chcę, abyś żył swoim życiem jak w bajce. Niech wszystko będzie z tobą w porządku, wszystko, co złe, ominie cię, a w twoim życiu zawsze panował bezchmurny i radosny nastrój. Z całego serca pragnę życzyć jubilatowi, aby każdego dnia i każdej minuty był pozytywnie nastawiony, co zawsze może zaskoczyć innych. Nie szczędź uśmiechów i podaruj je swoim przyjaciołom i innym. Nigdy nie pozbawiaj rodziców troski, którzy całym sercem cieszą się z twoich zwycięstw. Bądź mądrym chłopcem, buduj swoją wspaniałą przyszłość i rozwój kariery. Niech sukces i szczęście zawsze będą towarzyszyć Tobie, przyniosą Ci wielkie szczęście i życzliwość. Nie waż się denerwować trudnościami, zawsze szukaj tylko wyjścia i właściwego rozwiązania z każdej trudnej sytuacji.

Nasza droga dziewczyno, urodzinowa dziewczyna i piękna! Dzisiaj jest wielkie i znaczące wydarzenie – dzisiaj jest Twoja mała rocznica. Dziś kończysz 10 lat i wszyscy z radością gratulujemy Ci tego dnia. Ile jeszcze rocznic będzie w Twoim życiu – nie licz, a każda kolejna rocznica niech będzie tylko piękniejsza i lepsza. Ale to wszystko później, nie w najbliższej przyszłości, ale na razie ucz się przez pięć, proszę rodziców i żyj dla własnej przyjemności. Ponieważ im jesteś starszy, tym więcej pojawia się problemów i zmartwień.Wszystkiego najlepszego, bądź mądry!

Najcieplejsze gratulacje z okazji urodzin 10-letniego dziecka, chłopca, dziewczynki, z całego serca

Dotykanie
życzenia urodzinowe dla dziecka 10-letniego chłopca, dziewczynki, z głębi serca

Co możesz powiedzieć i życzyć dziewczynce na urodziny w wieku 10 lat? Oczywiście piękne słowa i słowa z życzeniami wszystkiego najlepszego. Dla Ciebie przygotowaliśmy Autorskie życzenia urodzinowe w prozie dla Twojej dziewczynki na 10 lat. W nich znajdziesz słowa wsparcia dla życia, dla szkoły i właśnie po to, aby jubilat wiedziała, jak bardzo ją kochasz i doceniasz.

Dziesiąta rocznica to świetna okazja, by pochwalić swój wiek! A całe życie z licznymi radościami, nowościami i wydarzeniami przed nami! Gratulacje! Życzymy Ci cieszyć się chwilą młodości i cieszyć się każdym oddechem! Życzymy, aby Twoje przedsięwzięcia zakończyły się sukcesem, aby błędy Cię nie przerażały, abyś był zainteresowany otaczającym Cię światem! Niech los wyznaczy Ci głównego szczęśliwca i da Ci szczęśliwy bilet na przyszłość! Życzymy, abyś kochał próbować, podejmować ryzyko, uczyć się, dążyć i osiągać to, czego chcesz! Niech Twoje plany na całe życie mają jasny zarys i elastyczną strategię! Życzymy Ci, abyś był wyjątkową osobowością, ciekawą osobą, mądrą, silną i rozwijającą się we wszystkich dziedzinach życia! Niech twoje pragnienie, aby móc i wiedzieć wszystko, zaprowadzi cię daleko, na szczyt twoich marzeń! Życzymy Ci sławy i chwały wśród zwycięzców! Wszystkiego najlepszego!

Gratulujemy wspaniałej rocznicy dzieciństwa, czasem zabawy i beztroski. Dziś masz 10 lat, życzę ci szczęśliwego życia, nie znając kłopotów, życzę wielu hobby i zabawnych gier, życzę ci być odważną osobą i odważną jak tygrys, życzę dobrego zdrowia i dobrego powodzenia, życzę Ci być najlepszym i najbardziej ukochanym dzieckiem, niczym więcej!

Wszystkiego najlepszego. W wieku 10 lat zaczyna się nowa i inna, bielsza ścieżka życia w dorosłym życiu. Niech szczęście zawsze i wszędzie czeka na Ciebie z powodzeniem, a Ty nadal pozostajesz psotnym i wesołym chłopcem. 10 lat to lata twórczych początków i inspirujących pomysłów. Niech sukcesy tańczą wokół ciebie salto, a dorośniesz bez smutków.Przed Tobą tylko najbardziej niezapomniane przygody i podróże wzdłuż rzeki losu. Życzę ci najjaśniejszych i najjaśniejszych perspektyw, aby szczęście z góry oświetliło twoją ścieżkę. Aby zawsze były przed Tobą najlepsze chwile, a Twoja praca była zawsze doceniana. Nabierz siły i staraj się pilnie uczyć, ponieważ to twoje dzisiejsze wysiłki kładą solidny most do pomyślnego jutra. Dziś masz wszystkie najserdeczniejsze życzenia, niech będzie to wszystko, na co zasługujesz. Ciesz się każdym nowym dniem i ucz się z przeszłości.

Dziesięć lat za tobą, ale twoje dzieciństwo jeszcze się nie skończyło. Wszystkiego najlepszego kochanie! Niech twoja wiara w cuda będzie wieczna, niech spełnią się wszystkie twoje pragnienia i marzenia. Nigdy nie bądź smutny i uśmiechaj się częściej, jak czyste słońce. Radujcie się w każdy nowy dzień i szczerze radujcie się na świecie. Chcemy być szczerzy wobec siebie i innych. Niech wrogowie nie przeszkadzają w realizacji planu, a przyjaciele w potrzebie wyciągają pomocną dłoń. Życzymy Ci dobrze się uczyć i stale uczyć się czegoś nowego i interesującego. Niech twoje umiejętności przydadzą ci się w życiu. Nie chcę niczego, nigdy nie wiesz, czym jest wojna i bieda. Niech smutek ominie całą twoją rodzinę. Życzymy, abyś kochał i był kochany, doceniał wszystko, co masz. Dobre syberyjskie zdrowie dla ciebie, nasze

Co nam robisz, synu? Tata i ja nie zdążyliśmy jeszcze w pełni cieszyć się Twoją dziecinną bezradnością, Twoim bezzębnym uśmiechem i niezrozumiałą dziecinną gadką, a Twoja pierwsza rocznica już zapukała do naszych drzwi i w naszych rodzicielskich sercach! Och, to bezlitosny czas! Widać to w twojej rosnącej twarzy, w twoich bardziej świadomych działaniach i w tym, jak doceniasz swojego tatę, a ja dbamy o ciebie. My, Twoi rodzice, jesteśmy szczęśliwi w tym dniu, ale smutek wypełnia nasze serca: nie możemy zwrócić tych niezapomnianych i słodkich chwil, które zaczęły wypełniać nasze życie Twoim wyglądem. Proszę, synu, ocal nasze rodzicielskie serca, nie łam ich nieuwagą i nieostrożnością, daj nam słodycz swojej komunikacji na wiele dziesięcioleci!

Dzisiaj są Twoje pierwsze urodziny, córko! Gratulujemy całej naszej rodzinie tego wzruszającego dnia. Życzymy najlepszego zdrowia, największej miłości i dużo, dużo szczęścia. Niech spełni się to, o czym marzyłeś. Bądź tak piękna i szczęśliwa, jak zawsze w tym dniu. Nigdy nie zniechęcaj się i trzymaj nos w górze. Niech zły nastrój rzadko Cię odwiedza. Życzymy, abyście studiowali tylko doskonale i ukończyli szkołę z medalem. Obyś miał wielu przyjaciół, którzy będą tam w trudnych czasach. Nie krzywdź słabych i pomagaj godnym. Obyś miał dobrego anioła stróża swojego przeznaczenia. Nie spiesz się, aby dorosnąć, ciesz się każdą minutą beztroskiego dzieciństwa. Bądź modną i uroczą dziewczyną.

Zdobądź piątki, aby Twoi rodzice byli z Ciebie dumni.Zaprzyjaźnij się ze znajomymi, aby nie było nudno i zabawnie. Wygrywaj zawody, aby stać się silniejszym i „utwardzić” siebie i charakter. Ogólnie żyj i ciesz się życiem. Niech Twoja rocznica będzie dla Ciebie czymś wyjątkowym, abyś mógł żyć długo i szczęśliwie.

Nasz drogi synu! Dziś masz dziesięć lat! Już dziesięć lat! To twoja pierwsza rocznica – a to bardzo znaczące i wspaniałe wydarzenie w twoim życiu. Od dziesięciu lat ustanowiłeś swój rekord życiowy w ilości zjedzonej kaszy manny i wypijanego mleka, ukrytych czekoladek i zebranych zabawek od miłych niespodzianek, o które prosiłeś. Możesz również powiedzieć na pewno, że udało ci się zebrać rocznicową liczbę uderzeń, siniaków i otarć. Nadszedł czas, by się z nimi rozstać. Niech siła, zręczność, pomysłowość staną na ich miejscu. Od teraz niech będzie mniej błędów, a więcej dobrej wiedzy i nowych przyjaciół. Niech Twoje drogi otworzą się przed Tobą, spełnią się marzenia i życzenia! Mamy nadzieję, że za dziesięć lat, w następną rocznicę, po prostu Cię nie rozpoznamy! Kocham was mamo i tato!

Drogi i kochany jubileuszowy, z całego serca gratuluję Ci urodzin! Od dzieciństwa twoje oczy były wypełnione ogromnym szczęściem, miłością i radością, więc niech ta jasna iskra nigdy Cię nie opuści. Bądź zawsze tym samym mądrym, pracowitym i posłusznym chłopcem. Nasz drogi urodzinowy człowieku, życzę ci najmilszych i najpiękniejszych słów, które istnieją tylko na całym świecie.Zawsze wyznaczaj sobie cele i planuj dla siebie plany, szybko osiągaj wyżyny i bądź dumą swoich rodziców. Poznaj najszczersze uczucia miłości i poczuj prawdziwy smak szczęścia. Niech całe twoje życie będzie wypełnione tylko najjaśniejszymi wydarzeniami i szalenie przyjemnymi wspomnieniami. Dzieciństwo szybko mija, a póki masz jeszcze czas – twórz, baw się i bądź pozytywnie nastawiony z każdą minutą. Zabawa i śmiech z pewnością powinny rozcieńczyć nasze życie.

W pierwszą rocznicę – 10 lat życzymy zdrowia, energii, dziecinnych psikusów i beztroskiego śmiechu. Niech otaczają Cię przyjaciele wierni, oddani. Niech w dzienniku będą tylko piątki, a w konkursach pierwsze miejsca. Dorastaj jako uczciwa, odważna osoba. Niech anioły czuwają nad tobą.

Gratuluję cudownej i pięknej, miłej i cudownej dziewczynce z okazji jej 10 urodzin. Życzę Ci słońca, szczęśliwych uśmiechów i dobrych przyjaciół, szczerej radości i dobrej zabawy, wielkich sukcesów i osobistych osiągnięć, doskonałego nastroju i dobrego zdrowia.

Wszystkiego najlepszego. To twoja pierwsza rocznica i całe twoje życie jeszcze przed nami. Życzę, abyś częściej cieszył rodziców doskonałymi ocenami, miał prawdziwych przyjaciół, nigdy nie chorował. Dorośnij jako prawdziwy mężczyzna, nigdy nie zapomnij o swojej rodzinie i przyjaciołach. Niech się spełnią wszystkie Twoje marzenia. Wesołych świąt, kochanie!

Dziesięć lat temu rozświetliłeś świat wokół siebie promiennym uśmiechem, nasz drogi bohater dnia! A dziś nadal zachwycasz swoją rodzinę swoimi osiągnięciami w tak młodym wieku! Gratulujemy Ci ważnej daty młodości i życzymy, aby Twoje życie było pomyślne dla radości Twoich rodziców i dla Twojej przyjemności! Kochaj swoje życie, nasz młody przyjacielu, a wtedy uśmiechnie się do Ciebie i wynagrodzi Cię tak, jak na to zasługujesz! Gratulujemy Ci dziesiątej rocznicy Twojego życia i zdecydowanie zalecamy, abyś każdą chwilę życia wykorzystał z pożytkiem i radością! Życzymy wspaniałych odkryć, rozrywkowych hobby, przydatnej wiedzy i poznawania otaczającego Cię świata! Niech twoje pragnienia będą uparte i wytrwałe, obyś miał siłę i cierpliwość do pokonywania przeszkód i trudności na drodze do sukcesu! Nie zatrzymuj się na tym, co już osiągnąłeś, rozwijaj się i prosperuj we wszystkich obszarach, które Cię interesują! Powodzenia, bohaterze dnia!

Dziesięć lat temu na niebie pojawiła się mała jasna gwiazda – to ty, nasza droga córko. Bardzo Cię kochamy, dlatego życzymy Ci tylko wszystkiego najlepszego. Bądź piękna, proszę nas z tatą, zadbaj o siebie. Życzymy dobrego zdrowia i wielkiego szczęścia. Bądź odważny i odważny, bo tacy ludzie robią wszystko lepiej. Niech Twoje marzenia na pewno się spełnią. Niech koszmary nie przeszkadzają Ci w nocy, a sny będą najsłodsze. Życzymy wspaniałego życia. Niech każdy dzień będzie tysiąc razy lepszy od poprzedniego. Nigdy na tym nie zatrzymuj. Niech wszystko, co robisz, odniesie sukces. Ucz się dobrze, nie zawstydzaj się dla ciebie.Niech Twoje piękno Cię przyciągnie. Życzymy Ci odnalezienia swojej miłości i oby na pewno była wzajemna. Radujcie się życiem, które da wam tylko dobre rzeczy. Więcej prezentów dla Ciebie i pozytywnej, naszej księżniczce. Kochamy Cię!

Ludzie nie zwracają uwagi na rzeczy, które w ogóle ich nie interesują. A to jest naprawdę takie złe i złe. Dlatego w dniu twoich imienin chcę ci powiedzieć, że nigdy nie powinieneś tego robić. To może nie być dla ciebie łatwe, ale będziesz musiał radzić sobie całkowicie sam. O tej godzinie świętujesz dzień dżemu. Nie zawsze go kochałeś i zawsze będziesz go kochał. Nawet teraz, bez względu na wszystko, pędzisz do gości, mając nadzieję, że otrzymasz słuszny prezent. Już przyszli do Ciebie goście, z którymi będziesz musiał spędzić dzień. A kiedy odchodzę, muszę sprawić, abyś odniósł sukces we wszystkich swoich przedsięwzięciach. Osiągnij sukces w swoich przedsięwzięciach, a wtedy wszystko się ułoży. A jeśli będziesz dobrze i słusznie, to dla ludzi wokół ciebie zawsze pozostaniesz najlepszy, nawet jeśli nie na długo.

Nazywanie cię dzieckiem nawet nie kręci mi języka! Masz 10 lat, nie będziesz miał czasu, aby spojrzeć wstecz, jak staniesz się jeszcze większy, starszy, lepszy, mądrzejszy. Już stawiasz pierwsze poważne kroki na studiach, uszczęśliwiasz rodziców swoimi osiągnięciami i starasz się wyglądać na dojrzałą i niezależną.To bardzo godne pochwały, ale życzymy, abyś nie zapominał, że nadal jesteś dzieckiem, nastolatkiem, który może i powinien cieszyć się latami z dzieciństwa, więc baw się i baw tego dnia! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego z okazji 10 urodzin moje kochanie. Życzę życia jako wspaniałej podróży po krajach fascynujących historii i ciekawych rzeczy. Niech twoje serce marzy o najjaśniejszych w wieku 10 lat, niech otworzą się przed tobą wspaniałe horyzonty sukcesu i szczęście.

Spieszę się, aby pogratulować naszemu ukochanemu jubilatowi jego 10 urodzin! Z całego serca życzę Ci tak ułożyć swoje życie, aby każdy nowy dzień przynosił dużo szczęścia, radości, sukcesu i stabilnego zysku. Nie każdej osobie dane jest poznać prawdziwą miłość, ale szczerze życzę ci tego uczucia. Kochaj i bądź kochany przez innych. Podziel się swoim uśmiechem i jasnym pozytywem ze wszystkimi ludźmi wokół ciebie. Proszę rodziców z wielkim sukcesem w nauce. Staraj się we wszystkim i stań się przykładem do naśladowania dla innych. Serdecznie życzę Ci tylko tego, co najpiękniejsze i najlepsze, co jest tylko na tym świecie. Nigdy nie stój w miejscu, zamień swoje pomysły w rzeczywistość, twórz najwspanialsze arcydzieła, które nie pozostawią nikogo obojętnym. Bądź utalentowany i pokaż się w dowolnych obszarach działalności. Nigdy się nie zgub i nie wątp w swoją zdolność do odniesienia sukcesu!

Drogie nasze dziecko! Chcę pogratulować ci tak cudownego dnia jak twoje urodziny.Chcę, abyś pozostał tak pozytywny jak zawsze, zawsze był posłuszny rodzicom, doceniał ich miłość i troskę, nigdy nie kłół się z przyjaciółmi, pielęgnuj ich. Obyś zawsze miał wspaniały nastrój, abyś zadowolił innych, zawsze pomagał mamie i tacie i nigdy ich nie denerwował! Życzę Ci, abyś stał się w życiu tym, czego sam pragniesz, wybierz swój ulubiony biznes, który z przyjemnością zrobisz.

Gratulacje z okazji 10 urodzin psotnego chłopca! Życzymy aktywności, dobrego nastroju, wesołych przyjaciół, podróży i ciekawych wydarzeń. Bądź zdrowy, piękny, inteligentny, posłuszny i wyluzowany! Szczęście dla Ciebie i milion nowych odkryć!

Wszystkiego najlepszego! Przede wszystkim z pewnością życzę zdrowia i ogromnego szczęścia. Pomyślne ukończenie szkoły będzie podstawą twojej świetlanej przyszłości, więc staraj się ciężko w nauce. Jesteś bardzo mądrym chłopcem i dlatego bardzo źle byłoby życzyć ci eleganckiego rozwoju kariery. Niech sukces i szczęście towarzyszą Ci wszędzie, nigdy Cię nie opuszczają. Życzę zawsze dobrego nastroju, morza pozytywnych i jasnych uśmiechów. Niech Twoje otoczenie zawsze Cię podziwia, bo Twoje genialne pomysły i wspaniałe pomysły zasługują na najlepszą pochwałę. Bądź zawsze dumą swoich rodziców, najbardziej troskliwym i ukochanym wnukiem swoich dziadków, a także inteligentnym i pracowitym uczniem w szkole. Bądź odważnym i odważnym chłopcem, będąc jednocześnie najbardziej grzecznym i atrakcyjnym dżentelmenem. Nigdy się nie zniechęcaj i nie trać serca!

Gratuluję dziś panu urodzinowemu. Mój syn ma już 10 lat! Nadal marzysz o byciu starszym i wyższym, ale przez długi czas stałeś się starszy i silniejszy! Każdy dzień mijał niezauważony, a te 10 lat jakby 3 dni mijały niezauważone. W wieku 10 lat nie musisz żyć, spiesz się, wszystko, co wymyślono, na pewno się spełni, a jeszcze nie znasz trudności. Dla każdej epoki życie przygotowuje swoje próby, życzę Ci ich przezwyciężania z godnością.Niech los nigdy nie przestanie cię rozpieszczać, ale stajesz się poważny i posłuszny, bądź mądry i nie wstydź się. Zostań godnym, wiernym przyjacielem swoich najbliższych i najdroższych. Chcę, aby wszystko było takie, jak sobie życzysz i aby ukochane cele zostały spełnione. We wszystkim masz szczęście i pomoc z pozytywnego nastawienia, łatwiej jest żyć i żyje się z tym przyjemniej. Nie trać blasku i marzeń na przestrzeni lat, które są nieodłączne od każdego takiego małego chłopca.

Wszystkiego najlepszego z okazji dziesiątych urodzin! Szczęsliwej pierwszej rocznicy! Życzymy Ci, nasz mały człowieku, abyś był odważny, silny, przystojny, dorastał do radości wszystkich Twoich bliskich, miał wielu przyjaciół. Życzymy wydajnej pracy i dobrego wypoczynku. Niech wrogowie trzymają się z dala od ciebie, a przyjaciele będą blisko. Bądź tak szczęśliwy jak tylko to jest możliwe. Zawsze ubieraj się zgodnie z najnowszą modą. Słodycze chcemy jeść nie tylko w święta, ale każdego dnia. Bądź zdrowy, nie choruj nawet na starość. Miej dużo samochodzików, a w przyszłości niech wszystkie zamienią się w prawdziwe. Bądź miły dla tych, którzy dobrze cię traktują. Staraj się nie zawieść mamy i taty. Nie obrażaj się drobiazgami i bądź dżentelmenem z damami. Powodzenia we wszystkim, co robisz.

Gratulujemy małej, ale ważnej rocznicy! Pragnę życzyć Ci, że wszystkie życzenia, które składasz zdmuchując świeczki na torcie na pewno się spełnią. Powodzenia w nauce i dobrych, prawdziwych przyjaciół. Zabawne gry, najlepsze prezenty, radość i zabawa. Chcę również życzyć dobrego apetytu, abyś zawsze miał siłę i energię na wiele rzeczy.Zawsze uśmiechaj się i uszczęśliwiaj swoich rodziców!

Mój drogi chrześniak, wszystkiego najlepszego z okazji dziesiątych urodzin! Niech Pan błogosławi cię za dobre uczynki i rozjaśnia wszystkie twoje myśli, niech twoje życie będzie radosne i jasne, każdy dzień przynosi dobre wieści, każda chwila – radosne doświadczenia! Zawsze wytrwaj w dążeniu do celu i wierz, że wszystko się ułoży!

Nasza ukochana córeczka! Bardzo Cię kochamy i życzymy Ci wszystkiego, czego sam pragniesz! Chcemy, aby Twoje marzenia zawsze się spełniały! Życzymy, abyś był tak miły, mądry, piękny! Życzymy Ci, abyś zawsze uczyła się tylko „doskonale”, denerwowała nas, twoich rodziców mniej, ale tylko zawsze sprawiała nam przyjemność, abyśmy mogli być z Ciebie dumni; nigdy smutny, ale zawsze tylko się uśmiechał i wszędzie szukał tylko pozytywów. Życzymy Ci cierpliwości w życiu, powodzenia, dobrego samopoczucia, prawdziwych przyjaciół, którzy zawsze mogą przyjść Ci z pomocą. Zawsze się uśmiechaj, Twój uśmiech jest bardzo słodki, cieszy wszystkich wokół Ciebie. Niech wszystko, czego sobie życzysz, się spełni! Bądź zawsze wesoły. Niczego przed nami nie ukrywaj! Jesteśmy zawsze gotowi Ci pomóc! Słoneczko, wszystkiego najlepszego! Bardzo Cię kochamy!

Jeszcze niedawno byłeś psotnym, zwinnym dzieckiem, miałeś czas i chodziłeś pod stołem na piechotę. A dzisiaj mój syn jest bardzo dojrzały. Wszystkiego najlepszego, gratuluję ci 10 lat, to twoja pierwsza randka w rundzie. Dorośnij, interesuj się wszystkim i wszystkim. Niech każdy dzień będzie pełen radosnych niespodzianek i nowych odkryć.Niech twoja ciekawość doprowadzi cię tylko do dobra, nadal bądź tak samo posłuszny i wesoły. Zostań chłopcem o wielkim sercu, pełnym pozytywności i nadziei na najlepsze! W te urodziny, aby wszystkie prezenty uszczęśliwiły Was i miłych, wesołych przyjaciół

Dziesięć lat. Jak określić prawdziwą wartość czasu. Jest płynny i nietrwały, a to, co dzisiaj wydaje się powolne, jutro przelatuje jak ulotna chwila, jak trzepotanie ptasiego skrzydła. Ale rocznica jest zawsze obiektywna i nie podlega podwójnej interpretacji. Gratuluję i mam nadzieję, że stabilność i stałość będą nieodłącznym elementem wszystkich kolejnych rocznic!

Nasza kochana i kochana dziewczyna ma dziś swoją pierwszą randkę w rundzie. Nasza księżniczka skończyła 10 lat! Dziesięć lat to dopiero początek, całe życie dopiero nadejdzie! Życzę ci, abyś w tym życiu nigdy nie zaznała smutku. Abyś nigdy nie miał łez. Dorastaj jako posłuszna dziewczyna. Bądź silny, mądry, zdrowy, pewny siebie. Idź przez życie z podniesioną głową. Nigdy nie wycofuj się z celu, zawsze bądź celowy! Życzę Ci spełnienia wszystkiego, czego pragniesz.Życzę Ci znaleźć prawdziwego Pana Młodego, abyś był z nim jak za kamiennym murem! Nigdy nie walcz z przyjaciółmi! Bądź wesoły i psotny, szczęśliwy i wesoły! Bądź najlepszy wszędzie! Pozostań taki sam wyjątkowy! Życzę Ci, aby spełniły się wszystkie Twoje najskrytsze pragnienia, a całe Twoje życie jest jak bajka! Pamiętaj, że cię kochamy!

Bądź odważniejszy, nasz młody przyjacielu! Dziesięć lat życia nie poszło na marne! I ogólnie rzecz biorąc, w naszym życiu nic nie dzieje się na próżno, pamiętaj, drogi urodzinowy! Gratulujemy Ci urodzin i życzymy Ci doceniać każdej sekundy swojego życia! Traktuj życie z szacunkiem, a nie zostawi Cię bez prezentów i miłych niespodzianek! Życzymy, aby nawiedziła Cię szczęśliwa szansa, a szanse na wygraną wzrosły! Życzymy Ci być pierwszym wśród liderów, najsilniejszym, wśród silnych, mądrym, mądrym! Niech twoje talenty nie chowają się w głębi twojej duszy, ale wybuchają w kierunku sukcesu i chwały! Życzymy, abyś stał się sławną i sławną osobą o dobrej duszy i czystym sercu! Niech twoje życie zostanie nazwane szczęśliwym! Niech szczęście będzie winne za twoje szczęście! Dorośnij i naćpaj się życiem, bohaterze dnia! A im więcej, tym lepiej, bo szczęścia nigdy za wiele, drogi przyjacielu! Wszystkiego najlepszego z okazji dziesiątych urodzin!

Dzisiaj jest Twoja pierwsza rocznica – dziesięć lat. Dlatego pragniemy życzyć Ci takiego samego beztroskiego dorosłego życia, jakie masz teraz jako dziecko. Niech wszystko będzie łatwe i bezproblemowe. Niech wszystkie twoje wysiłki zostaną w pełni docenione. Bądź niezastąpiony dla społeczeństwa, doceniaj i dbaj o swoich bliskich.Życzymy, abyście dobrze się uczyli i znajdowali odpowiedzi na najtrudniejsze pytania, jakie zada wam życie. Niech rodzice będą dumni, że mają takiego syna. Życzymy Wam ubierać się igłą i jeść smakołyki nie tylko od święta. Bądź uśmiechnięty i odważny, zrób wszystko, co niezbędne dla mężczyzny. Niech prawdziwi przyjaciele nigdy Cię nie zawiodą. Bądź panem swojego przeznaczenia, buduj swoje życie tak, jak chcesz. Wszystkiego najlepszego!

To my! To my! Twoi przyjaciele to koledzy z klasy! Skąd o tym wiedzieliśmy? Och, to było bardzo trudne – prawie niemożliwe! Ale rocznicy, a nawet pierwszej w życiu, nie można przeoczyć! Dlatego pokonaliśmy wiele przeszkód, aby ustalić datę Twoich urodzin w taki sposób, aby pozostała dla Ciebie kompletną tajemnicą. Jesteśmy Twoją rocznicową niespodzianką! A my wszyscy chcielibyśmy stać się nie tylko dla Ciebie niespodzianką, ale także pozostać Twoimi przyjaciółmi na długie lata Twojego długiego i szczęśliwego życia, jako jeden z najcenniejszych prezentów! Bądź zawsze z nami, z nami i jeszcze raz z nami!!!

Nasz mały kwiatek! Serdecznie gratulujemy 10-lecia! Niech wiele kolorowych motyli zawsze fruwa w Twoim życiu, na aksamitnych skrzydłach których szczęście, miłość, szczęście, zdrowie, prawdziwi przyjaciele, spełniają się marzenia, spełniają się marzenia!

Nasza droga córko, gratulujemy ci pierwszej rocznicy. Serdecznie życzymy Państwu jak najlepszego zdrowia, sukcesów w nauce, nieziemskiego szczęścia. Rozwijaj się dla radości ludzi. Nie zniechęcaj się, bądź mądry i piękny.Obyś miał łatwe i ciekawe życie, które przyniesie Ci wiele niespodzianek i radości. Chcemy, aby ludzie Cię szanowali. Znajdź sobie dobrych przyjaciół, bądź duszą firmy. Życzymy, abyś była fashionistką. Radujcie się nas tylko dobrymi ocenami. Zawsze bądź uczciwy i szczery. Niech wszystkie Twoje życzenia natychmiast się spełnią. Życzymy Ci, abyś zawsze podejmował tylko właściwe decyzje. Niech twój anioł trzyma cię przez wiele, wiele lat. Bardzo cię kochamy. Zawsze pozostań taką samą uroczą i słodką dziewczyną jak teraz.

Wszystkiego najlepszego, droga córko. Wraz z Twoim pojawieniem się w naszym domu zagościło słońce, które codziennie ogrzewa nas swoim uśmiechem. A teraz, dziś masz już dziesięć lat, pierwsza poważna rocznica, której serdecznie gratulujemy. Kochamy Cię szaleńczo i chcemy być szczęśliwi. Niech życie zadowoli Cię miłymi niespodziankami i prawdziwymi przyjaciółmi. Niech spełnią się najśmielsze marzenia, a paski w życiu będą tylko białe. Lśnij pięknem każdego dnia, spotykaj tylko dobrych ludzi. Bądź dobra jak lalka, jesteś naszym sercem i duszą. Rozkwitaj jak mała róża, uszczęśliw świat i nie bój się mrozu. Pozostań pogodny i beztroski, przynieś światło i piękno temu światu i nie przestawaj być naszym słońcem.