Wszystkiego najlepszego dla dziecka w wieku 10 lat chłopiec, dziewczynka

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Dokonaliśmy wyboru wzruszających gratulacji z okazji 10 urodzin, wszystkiego najlepszego dla dziecka w wieku 10 lat, chłopca, dziewczynki własnymi słowami, do łez, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Gratulujemy pierwszej rocznicy! Bardzo się cieszymy, że pojawiłaś się w rodzinie mojej siostry! Mamy nadzieję, że tego dnia nie będziecie zbyt niegrzeczni i nie zjecie rocznego zapasu czekolady. Pamiętaj, że jest źle. Niech twoje sznurowadła nigdy się nie rozwiążą podczas gry w piłkę nożną! Obyś nigdy nie dostał dwójki! Niech dziewczyna, którą lubisz, odwzajemni się! Niech mama i tata nie będą surowi w przyszłym roku! Niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia i pragnienia! Wszystkiego najlepszego! Twoja kochająca ciocia i wujek.

Synu, serdecznie gratulujemy Ci 10 urodzin. Serdecznie życzymy dobrego zdrowia, dobrego samopoczucia i sukcesów w nauce. Osiągnij swój cel sam i nigdy nie zwieszaj nosa. Bądź pewny swoich umiejętności i nigdy nie spoczywaj na laurach. Niech wszystkie twoje dni będą piękne, abyś zawsze miał szczęście we wszystkim. Nie zapominaj, synu, że jesteś naszą nadzieją i szczęściem. Dobre zdrowie i wszystkiego najlepszego. Niech Pan obdarzy cię błogosławieństwem, a dobry anioł ochroni cię przed niepowodzeniami.

Wszystkiego najlepszego! Od dziesięciu lat uszczęśliwiasz wszystkich swoich przyjaciół, rodziców i dziadków, że jesteś z nami. Niech wszystkie twoje najcenniejsze pragnienia spełnią się tak szybko, jak to możliwe, a twoi krewni radują się z twoich sukcesów w nauce i hobby.

Nasza droga córko, serdecznie gratulujemy Ci pierwszej rocznicy – dekady. Życzymy abyś była atrakcyjna, świeciła jaśniej niż wiosenne słońce, uśmiechała się na co dzień i sprawiała nam radość z tatą. Niech nic nie waży się cię zdenerwować z powodu drobiazgów. Studiuj dobrze, nasza córko, wybierz swoją godną ścieżkę życia. Życzymy Ci roześmianych koleżanek, które Cię nie zawiodą. Niech twoja dziecięca spontaniczność nie zginie po wielu latach. Bądź miły, a ta życzliwość ci odpowie. Szanuj ludzi, a będziesz kochany przez wielu. Niech życie przyniesie ci jasne niespodzianki. Życzymy więcej niezachwianej wiary, długiej nadziei i wielkiej miłości. Bądź szczęśliwa, nasza ukochana córko! Wszystkiego najlepszego!

Spieszę się i bardzo się cieszę, że mogę pogratulować Ci dziesiątych urodzin! Przede wszystkim życzę, abyś zawsze pozostał takim pracowitym chłopcem. Z wielką cierpliwością możesz wiele osiągnąć w życiu, a słuchając rad rodziców, na pewno ci się uda. Zawsze planuj i idź do celu, pomimo wszystkich przeszkód i trudności. Chcę, oczywiście, życzyć też spełnienia najskrytszych pragnień.Zawsze bądź wesołym i radosnym chłopcem, nigdy nie waż się denerwować i brać wszystkiego sobie do serca. Życie stawia nam różne zadania i trudności, dlatego życzę Wam, abyście zawsze znajdowali dla nich najszybsze rozwiązanie i wyjście z nich. Bądź uważny i zawsze staraj się uczyć, staraj się ukończyć szkołę z godnością i dumą. Niech w życiu otaczają Cię tylko prawdziwi przyjaciele, którzy przyjdą Ci z pomocą w najtrudniejszych sytuacjach. Pragnę również życzyć niezapomnianych i radosnych dni, najprzyjemniejszych wrażeń i wydarzeń w życiu, a także zawsze jasnych emocji i olśniewającego uśmiechu na twarzy.