Wszystkiego najlepszego dla dziewczyny

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Dokonaliśmy wyboru wzruszających życzeń urodzinowych dla dziewczyny własnymi słowami, z głębi naszych serc, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Żałuję, że każdy poranek zaczyna się od delikatnego pocałunku ukochanej osoby, delikatnego promienia słońca na Twojej poduszce i pachnącej kawy w łóżku. Zawsze pozostań taki sam uroczy!

Jak niesamowity jest nasz świat! Same kobiety są pięknymi i delikatnymi stworzeniami, ale w ich rękach skoncentrowana jest ogromna siła, która może nie tylko podbić serce mężczyzny, ale także zmienić ten świat.Dzisiaj pragnę pogratulować bardzo silnej przedstawicielce słabszej płci w urodziny, życzyć jej, aby zawsze była jak najbardziej kobieca i niepowtarzalna, aby nie znała zmęczenia, smutku, aby każdy dzień był doskonalszy mocą swoich wdzięków i jej bliscy jeszcze szczęśliwsi!

Niech wszystkie kwiaty dadzą ci swoje rodzime kadzidło, niech każdy promień ogrzeje twoje serce, a każdy ptak zaśpiewa ci najradośniejsze piosenki w te urodziny!

Szczęście, radość, prawdziwa miłość do ciebie, niech zawsze będzie niezawodny przyjaciel z twoimi urodzinami do pięknej dziewczyny, napiszę dziś werset, niech wkrótce wszystkie marzenia się spełnią smutek i smutek z przeszłości, radość zawsze będzie żyć obok ciebie i zawsze niech nowy dzień przyniesie szczęście!

Z nieskrywaną przyjemnością gratuluję Ci urodzin! Twoje piękno i młodość inspirują poetów i artystów do tworzenia swoich arcydzieł! Niech więc szczęście towarzyszy Ci w życiu, aby Twoja uroda pozostała niezmienna przez wiele lat! Życzę Ci najlepszego zdrowia i kobiecego szczęścia!

Nasze dzisiejsze życzenia: harmonia w rodzinie, zdrowie i niewyczerpana witalność! Niech będzie wiele podróży, nowych pomysłów i wyjątkowych chwil! Niech rodzinne wieczory będą przytulne i ciepłe, a każdy dzień przyniesie coś nowego i ekscytującego!

Wszystkiego najlepszego, śliczna dziewczyno.Żałuję, że od twojej dziewczęcej urody wszyscy faceci są ułożeni wzdłuż drogi, aby pieniądze w twoim życiu nie miały konta, a było tyle szczęścia, ile jest we Wszechświecie wszystkiego, co żywe i nieożywione.

Jesteś przykładem dla wielu dziewczyn. Jesteś bardzo atrakcyjna, stylowa i inteligentna. Jesteś miły i szczery. Zawsze przyjemnie się z tobą komunikować i miło jest pogratulować ci narodzin. Chcę ci poświęcić jak najwięcej uwagi. Niech w Twoim życiu wszystko potoczy się wspaniale, a przyjaciele zawsze będą przy Tobie i gotowi Ci pomóc!

Całkiem niedawno byłem wolny jak wiatr, a moje samotne, bezczynne wieczory były czasami tak ciemne, że nawet nie chcę pamiętać… Było chłodno i nieporządnie mój dom i oczywiście już jadłem… Ale pewnego dnia się zakochałem… Cudowne, łagodne stworzenie, jakby z innego świata, mój wybrany odpowiedział mi w zamian – i całe moje życie się zmieniło. Teraz w domu jest ciepło i przytulnie, nie jestem już głodna, a wieczory z ukochaną są tak dobre, że w ogóle nie chce mi się kłaść do łóżka! Wiem, że nie jestem mistrzem słów, ale mam nadzieję, że udało mi się chociaż trochę opowiedzieć o tym, jak bardzo się cieszę, że jesteś ze mną … Gratuluję Ci urodzin, kochanie, jedyny , bądź szczęśliwy!

Kochanie! W tym dniu chciałbym Wam podarować najjaśniejsze wszystkie gwiazdy z nieba, ale dam Wam moją miłość. Życzę słonecznych dni, pięknych wschodów i romantycznych zachodów słońca. Niech twoja ścieżka życiowa będzie wypełniona szczęściem, a twoje serce miłością.

Wszystkiego najlepszego, kochanie.W całym Wszechświecie nie ma tak wspaniałej i niezwykłej dziewczyny jak Ty. Bardzo Cię cenię i całym sercem pragnę zawsze czuć moją czułość i wsparcie, nigdy nie pomijać moich pragnień, stale być u szczytu mojej wspaniałości i szczęścia.

Życzę, żebyś był nieprzewidywalny, ale nie frywolny, ekscentryczny, ale celowy, swobodny, pryncypialny i seksowny, ale wybredny! Ogólnie rzecz biorąc, najbardziej, że żadna z nich nie jest dziewczyną!

Gratuluję Ci urodzin i z głębi serca życzę magnesu, który przyciągnie do Twojego życia szczęście, radość i pomyślność, odstraszy złą pogodę i zły nastrój z gwałtowną siłą. Pragnę z każdej strony być kobietą o niesamowitej urodzie i doskonałej świetności.

Wszystkiego najlepszego kochanie! Niech wszystkie trudy zostaną na zawsze wymazane z twojego przeznaczenia, a przyjemne chwile będą się zdarzać w każdej sekundzie, a szczęście odbija się w twoich oczach z radością!

Niech każdy nowy dzień przyniesie Ci tylko szczęście i radość, niech Twoi bliscy zawsze będą dla Ciebie życzliwi, niech życie sobie pozwala i daje wiele cudów. Wszystkiego najlepszego, kochanie, bądź zawsze taki, jaki jesteś!

Moja droga, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Stałeś się o rok starszy, ale to tylko głupie liczby. Ponieważ wyglądasz na osiemnaście lat i jesteś mądrzejszy ponad swoje lata. Niech więc z każdym rokiem stajesz się młodszy tylko na zewnątrz i tylko mądrzejszy w środku. Szczęście dla Ciebie, rodzinny komfort, dobre zdrowie i niekończące się minuty inspiracji!

Szczere życzenia szczęścia, powodzenia we wszelkich przedsięwzięciach, ciepła i zrozumienia.Nowe spotkania, nowe osiągnięcia, spełnienie wszystkich pragnień, wszystkiego najlepszego!

Życzę Ci dużo radości i światła, życzę Ci, aby Twoje życie było pełne uśmiechów, ptaki zawsze śpiewają w Twojej duszy, a Ty sam byłeś jak młoda wiosna!

W twoje urodziny zapewnię ci dobre samopoczucie na całe życie. Moja droga dziewczyno, niech prawdziwa przyjaźń i wzajemna miłość przezwyciężą wszelkie gorzkie żale. Życzę Ci starzeć się z roku na rok, zdobywać życiowe doświadczenie. Życzę, abyście uczyli się na błędach innych, ale nigdy nie róbcie własnych. Życzę Ci, abyś została prawdziwą kochanką i królową kuchni. Skończyłeś dzisiaj 15 lat, co oznacza, że ​​przed Tobą całe życie!

Wszystkiego najlepszego kochanie. Życzę, aby jasne słońce codziennie świeciło przez twoje okno, a jego promienie, wraz z nowym dniem, przynosiły Ci wiele radości i miłości, spełnienia nadziei, dobrego zdrowia i pewności siebie w każdy nowy dzień. I niech spokojne niebo nad twoją głową nigdy nie zostanie przyćmione chmurami smutku i zmartwień, a twoja twarz zawsze będzie rozświetlona wyjątkowym uśmiechem szczęścia.

Najlepsze życzenia urodzinowe dla dziewczyny, z głębi serca

Najpiękniejsze
życzenia urodzinowe dla dziewczyny

Urocze, słodkie stworzenie o nieziemskiej urodzie, gratuluję Wam urodzin i życzę spokoju, wewnętrznego spokoju, czułości i piękna.Niech wokół Ciebie latają motyle, a kwiaty się otworzą, a życie zamieni się w bajkę, bo naprawdę na to zasługujesz!

Wszystkiego najlepszego! Niech życie da ci więcej jasnych chwil i spełnią się wszystkie twoje najśmielsze i najcenniejsze pragnienia! Życzę, aby szczęście i zrozumienie zawsze panowały w twoim domu. I niech otaczają Cię tylko szczerzy, wierni, godni zaufania przyjaciele i życzliwi ludzie.

Moja droga dziewczyno, wszystkiego najlepszego! Dziękuję za twoją wybuchową naturę, za wrażliwe zrozumienie, za duchową dobroć! Za milion różnych drobiazgów w życiu, które sprawiły, że ty i ja byliśmy praktycznie krewnymi! Niech otworzą się przed Tobą szerokie horyzonty możliwości i perspektyw! Niech wasze serce nawiedzi nieziemska miłość! Niech Twoje życie będzie pełne wzruszających chwil i kalejdoskopu jasnych wydarzeń! Życzę Ci szczęścia tu i teraz! Niech wszystkie Twoje marzenia się spełnią i sprawią, że będziesz jeszcze szczęśliwszy! Bądź szczęśliwy i dbaj o siebie dla nas, dla swoich bliskich i bliskich! Najważniejsze, żeby się nie zgubić i nie zapominać, że pokonasz wszystko, bez względu na wszystko! Mamy marzenie, abyś był szczęśliwy i zdrowy, a my mamy mądrość, by żyć w taki sposób, aby stać się Twoimi przyjaciółmi!

Życzę Ci, naszej urodzinowej dziewczynie, szczęścia prostej kobiety. Gotuj pyszny barszcz, spiesz się do domu z ulubionej pracy, szczerze kochaj wybrankę i pozwól mu odpowiedzieć z wzajemną pasją i bezgranicznym uwielbieniem. Jesteś bez zarzutu we wszystkim, a twój mężczyzna powinien o tym wiedzieć i nosić go na rękach, codziennie dawać kwiaty.

Wszystkiego najlepszego dla najbardziej uroczej i pięknej kobiety. W ten świąteczny dzień wszystkie ciepłe słowa są tylko dla Ciebie. Życzymy słońca, kwiatów, uśmiechów, dobrego samopoczucia, uwagi mężczyzn, kobiecego szczęścia i oczywiście dobrego zdrowia. Niech spełnią się wszystkie marzenia i pragnienia!

Moja ukochana, w twoje urodziny pragnę życzyć ci spełnienia wszystkich MOICH marzeń. I każdego dnia marzę, aby obsypać Cię naręczami szczęścia, otoczyć Cię aureolą miłości i wypełnić każdą chwilę Twojego życia jasnymi, przyjemnymi chwilami!

Wszystkiego najlepszego dla uroczej pani. Chcę być tajemniczą dziewczyną i niesamowitym marzeniem. Niech priorytety zawsze będą ustawione poprawnie, niech szczęście zawsze cię otacza, a miłość nigdy nie odchodzi.

Nad nami jedno niebo, a przed nami jedno życie i mam nadzieję, że spędzimy je razem, wciąż kochając, żartując i uśmiechając się. Chcę życzyć Ci prawdziwej przyjemności z życia – ciesz się każdą chwilą i nie myśl o niczym, jeśli już, to jestem tu, blisko i gotowa rozwiązać wszystkie Twoje problemy, ochronić Cię od zła i nieporozumień, pokazać jak bardzo potrzebuję ty.Urodziny to świetna okazja do wyrażenia moich uczuć, myśli i emocji, a jestem gotowa wykrzyczeć całemu światu, jak bardzo kocham moją małą, kochaną i niezastąpioną dziewczynkę.

Szczęśliwy! Zdrowie! Więcej radości! Niech życie będzie jasne, jak piękny kwiat, niech bliscy otaczają cię miłością, szczęście zawsze będzie z tobą, a wszystkie wydarzenia w życiu tylko proszę! I niech najszczęśliwsza gwiazda zawsze oświetla Twoją ścieżkę!

Wszystkiego najlepszego dla niesamowitej i wspaniałej kobiety! Niech to święto będzie najwspanialsze, a uśmiech nie zniknie z Twojej twarzy przez cały rok. Życzę ci jasnego i bajecznego życia. Doceniaj każdą chwilę. Znajdź radość w prostych rzeczach. A potem poczujesz smak szczęścia.

Wszystkiego najlepszego nasza kochana, kochana pani! Życzę Ci jeszcze więcej kobiecości, czułości i piękna. Niech twoja bezgraniczna dobroć i szczerość zostaną nagrodzone i docenione. Życzę Ci kochana Pani wdzięku, wdzięku i elegancji. Niech szczęście, miłość, uśmiechy i śmiech będą częstymi gośćmi w Twoim cudownym domu. Życzę dobrego zdrowia i harmonii duszy i ciała.

Wszystkiego najlepszego! Niech niebo będzie błękitne, wiosna w duszy, lekki powiew w głowie, torebka Gucci na ramieniu, buty Louboutin na stopach, diamentowe kolczyki w uszach, kwiaty w dłoniach i spodnie pełne kobiecego szczęścia.A także niech ten, który zaprezentuje to wszystko Tobie, na Twoje stopy, będzie obok Ciebie!

W twoje urodziny chciałem Ci, moja droga, abyś odniosła sukces w swoim ulubionym biznesie, abyś osiągnęła doskonałość w swoim hobby. Życzę ci, aby twoi przyjaciele na wszelki wypadek podzielali wszystkie twoje hobby. Życzę Ci, aby Twoi rodzice Cię kochali i rozumieli, szanując Twój punkt widzenia. Mój złoty, niech twoje życzenia się spełnią, gdy tylko zdmuchniesz świeczki na torcie!

W ten słoneczny wiosenny poranek życzę Ci wszystkiego najlepszego! Niech ptaki ćwierkają dla ciebie, strumienie dzwonią na twoją cześć, przebiśniegi dają swój zapach. Niech każdy uśmiech przechodnia mówi, że jesteś piękna. Bądź delikatną, inteligentną dziewczyną, drżącą pięknością, troskliwą córką i wierną przyjaciółką.

Jak miło jest móc pogratulować swojej ukochanej kobiecie (dziewczynie) wzruszających urodzin! Jakże się cieszę, widząc szczery uśmiech na mojej ukochanej twarzy i iskierki czułości w moich oczach! Niech wszystko, o czym marzysz, zostanie ci dane przez Niebo! Jesteś taka piękna, moja droga, w tym dniu, że twój oddech zatrzymuje się od miłości! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, kochanie!

W ten świąteczny dzień jesteśmy gotowi dać Wam aromat wszystkich kwiatów i rumieniec świtu, delikatność porannych róż, światło słoneczne, przyjazne ciepło, ludzką dobroć, wiele miłych słów i nieziemskiej miłości! Niech zdrowie i szczęście zawsze Ci towarzyszą. Wszystko, co na ziemi jest jasne i święte, niech będzie w twoim przeznaczeniu!

Dzisiaj jest twój szczęśliwy dzień – twoje urodziny! Rozejrzyj się: przyjaciele, kwiaty, muzyka, słodycze! Życzę Ci, aby nie tylko dzisiaj, ale zawsze byli oddani, wierni, kochający przyjaciele! Aby nie tylko dzisiaj, ale każdego dnia Twoje oczy cieszyły piękne kwiaty, a duszę wypełniły dźwięki pięknej muzyki! I niech twoje życie będzie tak słodkie jak tort urodzinowy! Życzę zdrowia, zabawy, życiowych sukcesów i zwycięstw, ciekawych spotkań i dobrych przyjaciół! Wesołych Świąt!

Wszystkie Twoje marzenia na pewno się spełnią, wszystko co wymyślone na pewno się spełni! Uśmiechy, szczęście, radość i zabawa!

Niech miłe niespodzianki zdarzają się w Twoim życiu regularnie: dobre spotkania ze starymi przyjaciółmi, telefony od ukochanej osoby bez powodu, poranna kawa w łóżku i uśmiech nieznajomego dziecka na ulicy.

Z całego serca gratuluję ci urodzin, życzę powodzenia. Kochana dziewczyno, szczęście dla ciebie i chcę, żeby nie było inaczej. Niech wszystkie życzenia i marzenia wkrótce się spełnią, życzę Wam otoczyć się prawdziwymi przyjaciółmi. Życzę Ci wszystkiego najlepszego, jesteś najlepszy na całym świecie.

Piękne gratulacje z okazji urodzin dziewczyny z prozy

Jasne życzenia urodzinowe dla dziewczyny z prozy

Dziewczyna jest piękna, czuła, słodka, jesteś moją ulubioną! i tylko szczęścia i dobra życzę Ci! Moja księżniczko, delikatny płatek, wszystkie te linie są tylko dla Ciebie !

Kochana piękność, niech tylko godne usta całują delikatną skórę, niech twoje urocze oczy nigdy nie znają łez, niech tylko ktoś, kto nigdy nie pozwoli ci odejść za rękę, niech twoje uszy słyszą tylko słowa spowiedzi i komplementów, niech nogi chodzą po ścieżkach pokrytych płatkami róż. Wszystkiego najlepszego, słodziutka.

Wszystkiego najlepszego moja słodka i ukochana dziewczynko. Moja radość, życzę Ci, abyś zawsze była piękna i piękna, niesamowicie szczęśliwa i głęboko kochana, nieuchronnie odnosząca sukcesy i szczerze życzliwa, niestrudzenie pogodna i najlepsza.

Wszystkiego najlepszego! Jesteś taki młody, twoje życie dopiero się zaczyna. Życzę Ci pewności siebie, tak potrzebnej do osiągnięcia Twoich celów. Niech obok Ciebie zawsze będą bliscy i kochający ludzie – rodzice i przyjaciele. Niech jest jak najmniej smutnych chwil, a radosne chwile zdarzają się każdego dnia. Bądź szczęśliwy dzisiaj, jutro i zawsze, niech twoje życie będzie piękne i niesamowite.

Miłość do Ciebie ogrzewa moją duszę, moja droga.Dałeś mi ciepło Twojego serca i piękno Twoich oczu i życzę Ci wszystkiego najlepszego. Dziękuję kochanie, że cię mam! Wszystkiego najlepszego, moje szczęście!

Mówią, że są na świecie kobiety, które są harmonijnie wyposażone we wszystkie cnoty – piękne na twarzy i duszy, mądre i hojne, rozsądne i przyjazne, są gotowe dać swoje ciepło i miłość bez śladu rodziny. Dziś mogę powiedzieć – znam taką kobietę i w tej chwili gratuluję jej urodzin! Niech twoje życie potoczy się równie dobrze, jak w bajce, niech twoi bliscy zawsze tam będą, a w domu będzie dobrobyt, ciepło i wygoda!

Życzę domowego ciepła, komfortu domowego ogniska, pomyślności i zdrowia, witalności i świeżości, wiecznej młodości i wspaniałości, zapierającego dech w piersiach szczęścia! Wszyscy bardzo cię kochamy. Bądź szczęśliwy!

Moja Słoneczko jest piękna, moja ważka, moja dziewczyna! Dzisiaj są twoje urodziny! Życzę Wam serdecznie wspominać miniony rok, ale od szesnastu lat oczekujcie wszystkiego, co najpiękniejsze. Życzę ci nauki, a nie lenistwa. Życzę Wam zaskoczyć wszystkich swoich bliskich swoją wytrwałością i rzetelnością, determinacją i nadzieją na najlepsze. Zasługujesz na sukces!

Niech wszystkie Twoje marzenia spełnią się w te urodziny, słońce jasno świeci, niebo będzie jasne, niech Twoja ścieżka życiowa zostanie rozświetlona uśmiechem i szczęściem. Życzę nieziemskiej urody, wykwintnych komplementów i pełnych podziwu spojrzeń. Niech twój statek ratunkowy niezmiennie nosi nazwę „Victory”!

Życzymy mądrości, życzliwości, hojności. Aby zdrowie nie zawiodło. Aby nastrój był zawsze na topie. Niech rodzinie będzie ciepło i przytulnie.

Wszystkiego najlepszego, moja duszo. Życzę dziewczęcego szczęścia, wielkiej i jasnej miłości, jak w powieściach historycznych, wzniosłości i wielkich sukcesów, jako wspaniałych kobiet, które rządziły tym światem. Niech Twój uśmiech błyszczy, niech Twoje piękno rozkwitnie.

Wszystkiego najlepszego! Życzę nieziemskiego uroku, wewnętrznej harmonii, duchowego piękna i słonecznej radości. Niech sukces obiecuje ci wszystkie nowe osiągnięcia i cele osiągane z niesamowitą łatwością. Kocham cię najczystsze i wsparcie bliskich i najbliższych. Bądź szczęśliwa jako kobieta.

Życzę dobrej pracy – za sześć dni! Dobra pensja – żeby po zakupach zostało jeszcze dużo pieniędzy! Dobry facet – po prostu idealny! Dziewczyny – jedna z tych, które są zawsze gotowe na przygodę! Gratulacje!

Życzę Ci MIŁOŚCI, Kochaj wielką literą. Miłość jest wzajemna, Miłość jest czysta, Miłość jest piękna i oczywiście SZCZĘŚLIWA!!!!

Twoja intuicja i urok sprawiają, że jesteś wyjątkowy. Masz wiele innych wspaniałych cech.Zajmij się tym wszystkim. Zawsze pozostań tą samą szczerą osobą!

Życzę młodej dziewczynie, aby wszystkie jej pragnienia zostały natychmiast spełnione, aby nadeszły najszczęśliwsze chwile w jej życiu! Życzę Ci, kochanie, abyś wymyśliła magiczną różdżkę i zamieniła nasz świat w cudowny ogród! Życzę, aby spełniły się wszystkie twoje pragnienia, ale nie tracisz głowy ze szczęścia! Nasza droga, wspaniała, urodzinowa dziewczyno, niech wszystko w twoim życiu będzie 5 plus!

Życzę Ci zdrowia, kochanie! Masz już wszystko, czego potrzebujesz, a to, czego chcesz, na pewno będziesz mieć, ponieważ tak dobra osoba jak Ty po prostu nie może nie mieć czegoś!

Wszystkiego najlepszego z całego serca! Niech twoje życie będzie jasne, kolorowe i niesamowicie szczęśliwe! Niech ukochany niesie Cię w ramionach, daje kwiaty bez powodu i kocha z całego serca, bo jesteś piękna jak księżniczka! Uśmiechaj się promiennie, aby rozświetlić wszystko wokół swoim słonecznym uśmiechem!

Wszystkiego najlepszego, słodka dziewczyno. Życzę wam kąpieli w promieniach radości i chwały, życzę atmosfery jasnego szczęścia i prawdziwej miłości, życzę wam niesamowitego sukcesu i zwycięstw. Niech piękne bukiety pachnących i delikatnych kwiatów zawsze pojawiają się w Twoim wazonie, niech szczęście i szczęście nigdy nie znikną z Twojego życia.

Niech słońce świeci jaśniej w ten dzień, niech radość życia zakryje ciemność! Czego sobie życzysz? Oczywiście szczęście to najpiękniejszy prezent! I zdecydowanie kocham! Niech będzie wielki, czysty, jak diament! Niech uśmiech będzie częściej pojawiał się na Twojej twarzy, a Twoje oczy lśnią radością!

Życzenia urodzinowe dla dziewczyny do łez

Dotykanie
życzenia urodzinowe dla dziewczyny własnymi słowami

Chętnie gratulujemy naszej pięknej ślicznotce jej wakacji! Oczywiście życzymy miłości, wszystkiego najlepszego zarówno w domu, jak i w pracy, a także zawsze bądź tak kobieca, atrakcyjna i dziś

Najsłodszej dziewczynie na urodziny, najpiękniejszej, delikatnej i wesołej, nasze życzenia i gratulacje. Bądź zawsze kochany i zakochany, z wiecznie młodą duszą, z ogniem w piersi, ze snem w sercu, niegasnącym jak gwiazda. Kochamy Cię i całujemy. Wszystkiego najlepszego kochanie.

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, tak szczery, szczęśliwy i niesamowicie atrakcyjny! Niech wszystko, co się jeszcze w życiu nie spełniło, się spełni! Niech twoje oczy płoną miłością i radością, a twoje serce nie pozostawia światła iskrzącego się szczęściem! Niech wszystkie dary, które daje życie, będą tylko dla Ciebie mile widziane i ważne! Życzę Ci tak żyć swoim życiem, żebyś później nie musiała niczego żałować! Życzę Ci zdrowia, mocniejszej stali i miłości takiej, aby kłopoty bały się do Ciebie podejść! Masz już wszystko, czego potrzebujesz, a na pewno będziesz miał wszystko, czego chcesz, ponieważ tak dobra osoba jak Ty po prostu nie może nie mieć czegoś! Gratulacje!

Wesołych świąt, kochanie! Chcę bajecznego życia. Rozpocznij każdy dzień jak śpiąca królewna – obudź się z pocałunku przystojnego księcia, spędź dzień jak Wasylisa Mądra – podbij umysłem i erudycją, a wieczorem, jak Kopciuszek, błyszcz na balu.

Jesteś delikatny i wrażliwy, dumny i silny, uparty i kapryśny, uparty i celowy. Jesteś inna, jesteś tylko dziewczyną! W twoje cudowne urodziny pragnę być zawsze tak wszechstronna i wyjątkowa jak tanzanit. Błyszcz i płoń, spragnieni ciesząc się każdą sekundą swojego życia. Opanuj swoje słabości i nowe szczyty!

Dzisiaj, w Twoim dniu, życzę Ci wszystkiego, czego nie możesz kupić za żadne pieniądze, a mianowicie dobrego zdrowia, radosnego nastroju i szczerej miłości. Niech wszystko, czego tak bardzo pragniesz, się spełni. Z całego serca gratuluję Ci urodzin!

Życzę Ci urodzin, dużo kwiatów i dobrej zabawy. Żeby każda gwiazda na niebie niosła ze sobą nadzieję, żeby z każdym dniem było lepiej, żeby wszystko nie było takie jak dawniej. Aby czułość, wierność i szczęście były zawsze z tobą, aby życie było zawsze jak w bajce – z wieczną miłością. Wierz w ludzi, wierz w przyjaciół, przyjmuj wszystkie życzenia, wierz, że twoje urodziny to jasny dzień – wszystkie życzenia się spełniają!

Drogi, słodki, piękny, wyjątkowy! W twoje urodziny życzę, abyś z łatwością szedł przez życie, podbijał mężczyzn, sprawiał, że ich serca trzepotały, były jasne, pozytywne, modne i stylowe.Niech księga twojego przeznaczenia zawiera tylko szczęśliwe historie z dobrym zakończeniem.

Ofiarujesz mnie swoim uczuciem i ciepłem, czułością, miłością, wsparciem i zrozumieniem! Jesteś najbardziej niesamowitą dziewczyną na świecie! Zakochałem się w tobie nieodwołalnie! A dzisiaj jest najpiękniejsze święto w roku – twoje urodziny! Drogi, serdecznie gratuluję mu! Niech wszystko będzie z tobą w porządku!

Jest wiele dat do zapamiętania: urodziny szefów, dalsi krewni i wiele innych osób, które nie odgrywają w moim życiu szczególnej roli. A są takie, na które czekasz, jako powód do zadowolenia ukochanej osoby. Jedną z tych dat są Twoje urodziny! W te długo wyczekiwane wakacje życzę, abyś pozostał tak miły, wesoły, ciepły, delikatny i kochający! W odpowiedzi obiecuję, że dla mnie na zawsze pozostaniesz najbardziej ukochaną! Wszystkiego najlepszego!

Dziewczynę trzeba kochać! Życzę Ci najszczerszych i najbardziej ekscytujących uczuć, które ujawnią najlepsze cechy Twojej pięknej osobowości. Bądź dobry w każdym momencie swojego życia, nie zwracaj uwagi na drobiazgi! Pozostań wierny sobie, ponieważ nadal nie możesz zadowolić wszystkich! Życzę wielkiego szczęścia!

Moja kochana, moja czuła, moja jedyna! W tym dniu świat dał nam Ciebie! Dzisiaj są twoje urodziny. Życzę Ci, aby płatki białych róż pokryły Twoją drogę, pieszcząc Twoją duszę. Zawsze pamiętaj, że jesteś moim urokiem, jesteś moją inspiracją, jesteś moim sensem życia.Bądź zawsze taki sam psotny i wesoły! Wszystkiego najlepszego, kochanie!

Z wielkim podziwem i miłością gratulujemy wspaniałej kobiecie jej wakacji młodości, nowej rundy życia – Happy Birthday! W tym ważnym dniu w Twoim życiu życzymy Ci wielkich zwycięstw w życiu, udanych pomysłów i ucieleśnienia pomysłów na życie! Bądź zdrowy i naprawdę szczęśliwy, dbaj o siebie, kochaj siebie, nie zapominaj, że przede wszystkim jesteś kobietą! Urok dla Ciebie, wieczna młodość, niewyczerpany optymizm w duszy, kobiece przyjemności, zakupy, zakupy, prezenty, kwiaty i komplementy! Niech twoje serce będzie wypełnione miłością, a dusza dobrocią! Życzymy pomyślności, zabawy, radości, wzajemnych uczuć, zrozumienia i szczęścia! Życzymy Ci życia bez zmartwień i smutków, budzenia się każdego ranka z radością i słonecznym nastrojem! Niech wszystko, czego pragniesz i potrzebujesz, spełni się w Twoim życiu! Niech Twój dom będzie ciepły i przytulny w rodzinny sposób!

Tak się składa, że ​​co roku zbieramy się przy tym stole, by wyrazić słowa podziwu dla naszego przyjaciela, a dziś nie jest wyjątkiem od reguły. Drogi … Serdecznie gratulujemy Ci urodzin i życzymy wielkiego i naprawdę szczerego szczęścia, dobrego zdrowia, prawdziwych przyjaciół, spokoju w rodzinie, pomyślności i zawsze wspaniałego nastroju!

Wszystkiego najlepszego, kochana urodzinowa dziewczyno! Życzę Ci nigdy nie tracić serca, a jedynie cieszyć się życiem i promieniować pozytywnie. Bądź zawsze tak dobry, miły i piękny.

Pozwól mężowi chociaż trochę zrobić dla ciebie – dawać prezenty, karmić, pomagać w sprzątaniu mieszkania podczas wykonywania manicure, kłaść dzieci do łóżek podczas rozmowy przez telefon, prasować Twoje sukienki, gdy wybierasz pasującą szminkę, kupuje Ci ogromne bukiety za zrobienie dla niego wszystkiego – dając swoją wielką, czystą, szczerą i jasną miłość.

Życzę Ci miłości, sukcesów i zawrotnych zwycięstw, dobrego zdrowia i kolejnych cudownych chwil w Twoim życiu! Niech tylko bardzo dobrzy ludzie spotykają Cię na Twojej życiowej ścieżce, bądź szczerze kochany i kochaj siebie, ciesz się każdą minutą uwolnioną przez los i doceniaj każdą chwilę!

Chcę ci pogratulować i życzyć ludziom wokół ciebie, aby ogrzali cię swoim ciepłem. Niech w twoim życiu nigdy nie będzie fałszu i nieszczerości. Życzę, abyś zachował całą swoją mądrość, czułość i wrażliwość. Zawsze pozostań tą samą niezwykłą i niesamowitą kobietą.

W twoje urodziny chcę życzyć miłości – wielkiej, prawdziwej, prawdziwej i wzajemnej. Miłość to uczucie, które porusza ludzi, popycha ich do wyczynów, daje siłę, daje inspirację. Kochana i kochająca kobieta jest zawsze piękna. Życzę Ci takiego piękna na zawsze. Niech obok Ciebie będzie godny i oddany mężczyzna, który potrafi dostrzec i docenić Twoją głębię, wyrafinowanie i wyrafinowanie. Niech miłość będzie dla Ciebie źródłem twórczej energii, radości i szczęścia. Nie bój się otworzyć swojego serca na to magiczne uczucie. Kochaj i bądź kochany!

Wszystkiego najlepszego! Życzę Ci być lekkim i pięknym motylem, który powiewa i cieszy się życiem. Niech każdy dzień będzie jak jakiś kwiat, niech będą inne, ale wszystkie cudowne. Życzę, abyś dokonał właściwego wyboru i żył tak, jak chcesz.

Szczere gratulacje z okazji urodzin dziewczyny z prozy

Życz dziewczynie wszystkiego najlepszego do łez

Kochana urodzinowa dziewczyno, naprawdę chcę życzyć sobie, aby piękno, seksualność, szczęście, zdrowie, niepohamowane szczęście towarzyszyły Ci w życiu. Pozostań tak samo czuły, miły, delikatny , przystojny i troskliwy mąż dla ciebie. Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego i szczerze życzę: bądź słodka, piękna, ukochana, szczęśliwa. Uśmiechaj się więcej, nie poddawaj się zmęczeniu. Życzę dużo pieniędzy, aby wszystko wystarczyło. Aby szczęście w twoim życiu osobistym wkrótce spadło. Nigdy nie zniechęcaj się, odpędzaj smutek.Bądź zdrowy, młody, energiczny i wesoły.

Droga córko! Jesteś już prawie dorosła! Dlatego w twoje urodziny życzę roztropności w podejmowaniu decyzji, mądrości w działaniu i dorosłej powściągliwości w emocjach! Niech wszystko w twoim życiu będzie jak dobra bajka! Niech wróżki spełnią życzenia, a rycerze ochronią cię przed złoczyńcami!

Wszystkiego najlepszego. Chciałbym być albo hałaśliwym wodospadem, cichą rzeką, namiętną burzą, delikatną bryzą, zabawnym kociakiem lub rozmarzonym króliczkiem. Niech każdy dzień będzie dla Ciebie wyjątkowy, interesujący i ważny na swój sposób, niech każde spotkanie będzie przyjemne, a każda okazja szczęśliwa.

W ten jasny, jasny i świąteczny dzień gratuluję ci urodzin, moja piękna dziewczyno. Szczerze życzę szczęścia, czułości, miłości. Kwitnij i pachnij, jak zawsze, i bądź czarujący, wesoły, mądry, delikatny i piękny. Nie zapominaj, że masz wspaniałych przyjaciół! Jesteśmy zawsze gotowi, aby wakacje były wyjątkowe, najlepsze i niezapomniane! Bądź zawsze dobry!

Wszystkiego najlepszego, piękna dziewczyno, chcę żebyś zawsze była szczęśliwa, niech się spełni każde Twoje życzenie i to wszystko, niech bogactwo się pomnaża na tym świecie, czeka Cię wiele ciekawych rzeczy tak pięknych i magicznych Ty, niech sukces zawsze żyje z tobą, niech wiatr śpiewa ci swoje piosenki, niech słońce cię ogrzeje i nigdy nie poznaj serca zła!

Wszystkiego najlepszego dla miłej, szczerej, wspaniałej kobiety. Życzymy Ci trzepotać jak motyl, kwitnąć jak róża na wiosnę, świecić jak słońce. Niech krewni i przyjaciele radują się troską, zrozumieniem, ciepłem i szacunkiem. Zawsze jesteś piękna, pełna wdzięku, nie do odparcia.

Wszystkiego najlepszego! Życzę ci wszystkich błogosławieństw, które są na ziemi. Dobroć i harmonia dla Twojej rodziny! Niech otoczy Cię dobrobyt, szczęście i dobry nastrój! Szacunek i słoneczne dni przez cały czas.

Kochanie, życzę Ci więcej kobiecych, słodkich radości na urodziny: bukietów „tak tylko dlatego”, czułych słów, zawrotnych komplementów, romantycznych niespodzianek i namiętnych wyznań.

W twoje urodziny życzę wielu kwiatów, prezentów, dobrych i szczerych życzeń! Nadal łącz kruchość i wielką siłę, życzliwość i stanowczość charakteru, wyrafinowanie i umiejętność pysznego gotowania, elegancję i poczucie humoru, zewnętrzną bezbronność i mądrość! Życzę Wam nowych osiągnięć w prawdziwej miłości i przyjemnego posmaku z nadchodzących wakacji! Hurra!

Wszystkiego najlepszego dla najbardziej słonecznego.Życzę szczęśliwych oczu, radosnego nastroju, sukcesu, ciepła, szczęścia. Niech szczęście uśmiechnie się do Ciebie i spełnią się wszystkie życzenia. Życzę Ci inspirującej miłości, jak słońce oświetlające życie. Jedyny pożądany przez lata i odległości.

Serdecznie gratuluję Ci wspaniałych wakacji, wszystkiego najlepszego! Życzę Ci więcej radości w życiu, aby każdy dzień zaczynał się i kończył z uśmiechem. Aby zawsze była wiosna w duszy, słoneczna pogoda, kwitła każdego dnia, jak bukiet przepięknych róż! Powodzenia, powodzenia w życiu.

Kiedy pierwszy raz cię zobaczyłem, pomyślałem: „Ona jest naprawdę urocza…”. Wtedy pewnego dnia przypomniałem sobie twój dźwięczny śmiech… Przez trzy dni i trzy noce nie byłem sobą, aż wreszcie zdałem sobie sprawę… że jestem zakochany! Dobrze, że otworzyliśmy się przed twoimi urodzinami, a dziś mogę być dumna, że ​​życzę mojej ukochanej wszystkiego najlepszego i życzę jej najbardziej bezchmurnego szczęścia!

Na urodziny mojej ukochanej przygotowałam wspaniały bukiet królewskich kwiatów – róż.Ale delikatności ich płatków nie można porównać z twoją skórą, a ich świeżość z twoją świeżością i pięknem! A jednak przyjmij kwiaty jako znak mojej miłości! Niech uśmiech zawsze igra na twoich ustach, niech psotne gwiazdy zawsze lśnią w twoich oczach! Bądź szczęśliwa, królowo mojego serca!

Wszystkiego najlepszego! W tym świątecznym dniu życzymy Wam więcej uśmiechów, radości, śmiechu, sukcesów, dobrego nastroju, dużo, dużo zdrowia, uwagi ze strony mężczyzn, morza kwiatów i prezentów, a także spełnienia wszelkich pragnień!

W ten radosny dla ciebie dzień, chcę abyś zawsze była najpiękniejsza, pożądana, była pierwsza we wszystkim i znalazła swoją bratnią duszę. Ogólnie rzecz biorąc, możesz długo wymieniać wszystkie życzenia, najważniejsze jest pozostanie sobą i osiągnięcie swoich celów! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego! Życzymy, aby każdy Twój dzień był ogrzany zainteresowaniem i opieką bliskich, aby każdy obdarzył Cię swoim uśmiechem.

Kochana piękna urodzinowa dziewczyno! Jesteś świeża i młoda, jak pierwsze wiosenne kwiaty; zadzwoń – jak wesoły ćwierkanie ptaka; pełen wdzięku – jak jaskółka na niebiańskich wyżynach! Serdecznie życzę, abyś tak pozostała na zawsze! Niech wasze dni będą słoneczne, a myśli i czyny jasne! Wszystkiego najlepszego!

Nikt na świecie nie jest mi bliższy niż ty, moja najlepsza, najdroższa i najbardziej ukochana dziewczyno. Jesteś marzeniem mojego życia, jesteś tylko moim przeznaczeniem. Dzisiaj są twoje urodziny. Wszystkie najczulsze i najmilsze słowa do Ciebie, mój wyjątkowy. Bądź zawsze taka piękna, czuła i wesoła.Życzę dobrego zdrowia, wielkiego szczęścia, powodzenia we wszystkim, życia bez zmartwień i smutków. Zawsze uszczęśliw mnie swoim miłym, promiennym uśmiechem. Niech dobry anioł zawsze chroni cię przed smutkami. Kocham cię, moja droga.

Wszystkiego najlepszego dla pięknej dziewczyny. Niech szczęście zawsze uśmiecha się do Ciebie, niech życie przyozdabia uśmiechy najbliższych i wesołe piosenki. Życzę, abyś zawsze łączył pewny siebie charakter, nieodparte piękno, jasny umysł, życzliwość duszy i czułość serca.

Życzę Ci miłości, ciepła w duszy i sercu, radości w oczach, ognia w piersi, nieugaszonego piękna. Życzę Ci, abyś na zawsze pozostała tajemnicą, nieprzeczytaną książką, aby serca mężczyzn zatrzymały się na Twój widok i pożegnały Cię ekscytującym spojrzeniem.Wszystkiego najlepszego!

Chcę, żebyś dzisiaj był tak dobry jak zwykle, aby błysk w twoich oczach doprowadzał wszystkich do szaleństwa! Aby najlepsi przyjaciele i krewni spotkali się i jednogłośnie pogratulowali! Na twoją cześć, moja czuła piękność, niech nowa gwiazda rozbłyśnie na niebie! Życzę Ci czułości, ciepła, życzliwości, komfortu i dobrego samopoczucia! Jesteś NAJLEPSZY!

Wszystkiego najlepszego dla najsłodszej, najmilszej, najpiękniejszej, stylowej, inteligentnej, po prostu idealnej dziewczyny na świecie! Jesteś skarbem tego świata! Dlatego życzymy Wam oszałamiającej, ale inspirującej miłości; opłacalna, ale przyjemna praca; słodkie noce, wesołe dni, dobre poranki; zawsze kompletna (i tylko najlepsza) szafa, kosmetyczka i portfel! Wszystkiego najlepszego!

Kochanie! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Z całego serca życzę Ci, abyś był tak wesoły, wesoły, dowcipny i stylowy, jak Cię znam! Niech każdy poranek zaczyna się dla Ciebie z uśmiechem! Wiedz: jesteś najlepsza ze wszystkich dziewczyn na świecie, a twoja miłość czyni mnie najszczęśliwszym facetem na ziemi!

Wszystkiego najlepszego! Niech twoje życie będzie jasne, jak najczystszy dzień, niech każdy twój oddech będzie pełen piękna! Życzę dobrego zdrowia, szczerej miłości i bajecznego bogactwa! Niech szczęście i sukces towarzyszą Ci wszędzie i pomagają osiągnąć najbardziej zawrotne wyżyny!

Kochanie, wszystkiego najlepszego! Niech nasz związek stanie się ideałem i symbolem dla wszystkich kochanków. W końcu miłość jest gwarantowaną drogą do szczęścia i harmonii.To, co nas uszczęśliwia, to nasz stosunek do życia. Życzę wielkiego szczęścia.

Moja droga, jedyna, gratuluję sobie, że cię mam. W prezencie oddaję klucze do serca i duszy. Jak również obietnice, że będziesz szczęśliwy, beztroski, zawsze wesoły i uśmiechnięty. Kocham Cię mój aniele, zafascynowany Tobą, upojony Tobą, podziwiany i entuzjastyczny przez cały czas. Wszystkiego najlepszego, kochanie!