Wszystkiego najlepszego dla kobiety

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Przygotowaliśmy wybór najlepszych życzeń urodzinowych dla kobiety z prozy, abyś mogła jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Zawsze tostują i piją za wszystko, co jest czyste i jasne. Proponuję pić na czarno! Niech nasza urodzinowa dziewczyna ma męża w czarnym garniturze z czarnym dyplomatą, niech jeździ czarnym mercedesem na odpoczynek nad Morzem Czarnym! Pozwól mu pić czarną kawę i jeść czarny kawior…

Wszystkiego najlepszego! Niech każdy dzień Twojego życia będzie wypełniony pozytywnością i optymizmem, ciekawymi pomysłami i przyjemnymi spotkaniami. Niech Twoje zdrowie nigdy Cię nie zawiedzie i zapewni Ci radosny nastrój. Niech szczęście i sukces będą Twoimi stałymi towarzyszami, a kilka trudności można łatwo pokonać.

W ten pogodny, cudowny dzień chcę przytulić i pogratulować tak wspaniałej kobiecie jak ty. Chciałbym złożyć następujące szczere życzenia. Niech każdy dzień będzie wypełniony miłością i prawdziwym kobiecym szczęściem. Niech wszyscy wokół Ciebie oszaleją na punkcie Twojego promiennego uśmiechu i lśniących oczu. Mam też nadzieję, że przez całe życie twoja dusza będzie łatwa. Niech twoje duchy będą podniesione.

Wszystkiego najlepszego.Życzę Ci szczerze, aby szczęście kobiet było wieczne i jasne, aby światło radości w duszy nie zgasło, aby serce nie przestało kochać i spotykało się z nowymi świtami, aby Twoje przeznaczenie obdarzyło Cię dobrymi darami i opieką bliskich .

Kobieta nie musi życzyć sobie niczego dodatkowego w swoje urodziny. Niech całe piękno, które składa się na życie bohatera tej okazji, pozostanie w pobliżu, pomnażając się każdego dnia. Miłość, ciepło, zdrowie, radość, dobrobyt i zwykłe kobiece szczęście!

Wszystkiego najlepszego! Obyś poznał tylko najmilszych ludzi w swoim życiu! Niech wszystko, co Cię otacza, sprawia Ci prawdziwą przyjemność! Niech smutek nigdy Cię nie ogarnie, a Twój uśmiech rozświetli ten świat! Życzę Ci najlepszego zdrowia, wspaniałego kobiecego szczęścia i powodzenia!

Pięknej kobiecie w dniu jej urodzin dedykuję wers najgorętszych i najlepszych życzeń. Niech życie będzie pełne piękna i cudów, niech głos szczęścia rozbrzmiewa w sercu i niech zawsze będzie łatwe i przyjemne w duszy.

Kochanie (imię, patronimik)! Serdecznie gratulujemy Ci urodzin i wyrażamy wdzięczność za profesjonalne przywództwo, wysokiej jakości podejście do pracy i wrażliwość, którą okazujesz swoim podwładnym. Życzymy Ci zachowania piękna i kobiecości, subtelnie połączonej z twardością szefa oraz spełnienia najskrytszych marzeń.

Wszystkiego najlepszego, cudowna kobieta, standard splendoru i urody.Pragnę, aby otaczająca przyroda dawała niesamowite uczucia radości i przyjemności, aby w życiu unosiła się atmosfera szczęścia i inspiracji, aby każdy dzień zaczynał się szczerym uśmiechem i promiennym nastrojem. Niech Twoje piękno ocali ten świat i uczyni go lepszym, obyś zawsze miał przy sobie prawdziwych przyjaciół i bliskich.

Wspaniała kobieta, ozdoba naszej firmy, miła dusza i gościnna gospodyni, to wszystko o tobie, naszej urodzinowej dziewczynie. Nie kryjąc radości i podziwu, gratuluję ci urodzin. Szczerze życzę, abyście naprawdę kochali i byli kochani. Niech wszystkie twoje sprawy będą łatwo dyskutowane, a drobne problemy łatwe do rozwiązania.

Tu jesteś o rok starszy. Muszę powiedzieć, że lata ci pasują. Niech każdy nowy dzień przyniesie Ci tylko szczęście i radość, niech Twoi bliscy zawsze będą dla Ciebie życzliwi, niech życie odda Ci się i da wiele cudów. Wszystkiego najlepszego, kochanie, bądź zawsze taki, jaki jesteś!

Bądź szczęśliwy, zawsze wyjątkowy, życz sobie bycia kochanym i kochaj! Niech najpiękniejsze kwiaty zawsze kwitną na Twojej drodze, a gdziekolwiek pójdziesz, zawsze będzie święto!

Niech dziś wszystko będzie takie, jak marzysz: za oknem będzie piękna pogoda, a Ty będziesz w cudownym nastroju! Życzę wam hucznie i wesoło świętowania urodzin – z zapalającymi tańcami, piosenkami, toastami i gratulacjami. Niech spełni się wszystko, czego życzą dziś Twoi goście, a Twoje życie wypełni się światłem, szczęściem i życzliwością.

Skomplementowanie to prawdziwa przyjemność dla mężczyzny, a twoje urodziny to tylko kolejna wymówka, by powiedzieć ci, jakim jesteś cudownym i czarującym małym mężczyzną. Życzymy wspaniałego kobiecego szczęścia, więcej pozytywnych emocji, wzajemnego zrozumienia w rodzinie i w pracy, dobrego zdrowia i niesłabnącej urody, zewnętrznej i co najważniejsze wewnętrznej. Wszystkiego najlepszego! I jeszcze więcej pozytywnych emocji dla Ciebie, wzajemne zrozumienie w rodzinie i w pracy!

Gratulacje! Życzę, abyście nie stracili swojej oryginalności i zapału! Szczęście, miłość i zdrowie, szczęśliwe wakacje, kwiaty, prezenty, uwaga! Niech twoje życie będzie jasne, piękne i romantyczne!

Niech najpiękniejsza kobieta ma dziś ten sam wspaniały nastrój! I zostanie ona przekazana wszystkim dookoła i sprawi, że ten dzień będzie bardzo dobry! I niech wszyscy zapamiętają twoje wakacje i pomyślą, jaki dobry człowiek, taki dobry dzień!

Wszyscy wiedzą, że młodość to najpiękniejszy, najjaśniejszy czas. To czas świtu, poznania i prawdziwej czystej miłości. Twój wiek jest jak pączek delikatnej porannej róży, tylko nabiera siły i piękna. Ten pączek jest tak delikatny, taki piękny, taki drżący i pachnący, przyciągający niesamowitą siłą i energią. Po prostu szukasz swojej drogi do słońca, przedzierając się przez mgłę, pozostając delikatnie drażliwym. Gratuluję ci urodzin i życzę ci, aby w godzinie, w której gromadzisz siły i otwierasz się, postępowałeś ostrożnie i tylko tak, jak mówi ci twoja dusza i serce.Zawsze postępuj zgodnie ze swoim sumieniem. Niech życie ci sprzyja, prowadzi cię i chroni przed złymi ludźmi i problemami. Szczęście dla ciebie krystalicznie czyste i jasne, dobroć i dobrobyt.

Dzisiaj jesteś najbardziej uroczą kobietą na świecie. Twoja ciąża jest świetnym dodatkiem do tak jasnych wakacji jak urodziny. I życzę ci wspaniałego zdrowia. Czerp od siebie inspirację. Niech miłość nigdy nie opuszcza twojego domu. Wszystkiego najlepszego kochanie!

Wszystkiego najlepszego! Życzę Ci, abyś zawsze była piękna i jasna, marzyła i realizowała swoje marzenia, mogła cieszyć się każdym dniem, w którym żyjesz. Niech miłość i wzajemne zrozumienie zapanuje w Twoim domu, Twoje oczy lśnią szczęściem, a uśmiech nigdy nie opuszcza Twojej twarzy!

Czego potrzebuje kobieta, aby być całkowicie szczęśliwą? Oczywiście przytulny duży dom, aby zawsze było w nim ciepło i pięknie. Przyjazna i silna rodzina, która zawsze potrafiła zrozumieć, opiekować się, pomóc. Zdrowe, posłuszne i utalentowane dzieci. Kochający mężczyzna, który sprawia, że ​​czujesz się słabą kobietą, zdolną do pięknych uczynków, a codzienną pracę opiekuńczą wspiera. Dobra praca, która przynosi nie tylko duże dochody, ale także radość, szacunek dla współpracowników, rozwój. Lojalni, pogodni i wierni przyjaciele, aby bez zawiści mogli dzielić się wielką radością, aby pomagali w trudnych chwilach i pocieszali w chwilach smutku, smutku i niepokoju. Aby zło nie powstało, aby ominęła zła pogoda, aby zawsze była możliwość odpoczynku, zrobienia czegoś dla siebie.Wszystko to są składniki szczęścia każdej kobiety. Dziś, w Twoje wspaniałe urodziny, życzymy Ci tego wszystkiego!

Najlepsze życzenia urodzinowe dla kobiety z głębi serca

Wszystkiego najlepszego dla kobiety z głębi serca

Nasza droga piękność! Serdecznie gratulujemy urodzin! Nie smuć się, że minął kolejny rok, ponieważ stałaś się jeszcze piękniejsza i atrakcyjna, ponieważ jesteś jak jasne światło, radując się życiem! Szczęście dla ciebie i miłość!

Dziś niebo jest wzburzone, listonosze są powalani, kwiaciarnie są puste. Wszystko dlatego, że dzisiaj się urodziłeś.

W tym wspaniałym dniu cały zespół pragnie pogratulować Ci, drogi kolego, z okazji Twoich urodzin. Jesteś dla nas nie tylko dobrym przyjacielem, ale także częścią naszego przyjaznego zespołu! Urodziny zdarzają się raz w roku – życzymy Wam, abyście spędzili te wakacje w dobrym nastroju i dobrej zabawie. Mówią, że jeśli w tym dniu złożysz życzenie, na pewno się spełni. Życzymy spełnienia Twoich najśmielszych nadziei. Cóż, oprócz życzeń – oczywiście dzięki za obecność i pracę.

Życzę słońca, kwiatów, uśmiechów, dobrego nastroju, męskiej uwagi, kobiecego szczęścia i nienagannego zdrowia! Niech spełnią się wszystkie twoje marzenia i pragnienia, dzieci zachwycą, przyjaciele uwielbiają, a wrogowie się boją! Radość dla ciebie, jasne szczęście, słońce na niebie, komfort i spokój! ocena:

Niech ten dzień, dzień Twojej… rocznicy, słońce świeci jaśniej, niech radość życia zakryje ciemność! Czego sobie życzysz? Oczywiście zdrowie to najlepszy prezent! Szczęście to najpiękniejszy prezent! I życzę ci więcej miłości. Niech będzie wielki, czysty, jak diament! Chcemy, aby Twój uśmiech nigdy nie opuszczał Twojej twarzy, aby Twoje oczy świeciły radością!

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Gratuluję Ci moja złota droga, moja kobieto! Jestem gotowa dawać Ci każdego dnia bukiet kwiatów, gotowa nosić go w ramionach, gotowa mówić o uniwersalnej miłości. Jestem gotowa cię pocałować, moja ukochana, przyjemności nie topnieją! Życzę ci tylko sukcesów, powodzenia, rozwoju kariery, życzę ci, aby wszyscy wokół ciebie wybaczyli! W końcu jesteś najpiękniejszą kobietą na Ziemi!

Szczerze się dzisiaj cieszę, że mogę pogratulować Ci dnia narodzin! Bez względu na wszystko pozostań kobiecy i kwitnący, zachowaj nie tylko młodość ciała, ale także młodość duchową. Z pewnością ty, jak każda kobieta, masz małe pragnienia i wielkie marzenie. Niech wszystkie wkrótce się spełnią. A co najważniejsze, niech Niebo pomoże ci znaleźć to bardzo kobiece szczęście.

Z całego serca gratulujemy przemiłej i najweselszej Pani z okazji wakacji! Życzymy inspirujących komplementów, wiosennych, słonecznych uśmiechów i spełnienia najcenniejszych pragnień! Niech nastrój będzie świetny bez względu na wszystko!

Wszystkiego najlepszego, cudowna kobieto, niech nigdy nie będzie barier do szczęścia i radości, niech wszystko wokół będzie piękne i magiczne, niech cudowna inspiracja zawsze pozwala wymyślić coś niezwykłego i okazałego, obyś zawsze miał szczęście i szczęście po drodze.

Niech dzisiaj będzie dzień miłych niespodzianek, radosnych uśmiechów, dobrych życzeń, bo dzisiaj są twoje urodziny. Życzę Ci łaski w każdym ruchu, szczęścia w każdej chwili, powodzenia w każdym przedsięwzięciu. Życzę, abyś zawsze pozostawał wzorem piękna i perfekcji, aby osiągnąć sukces i każdy ze swoich celów.

Wszystkiego najlepszego! W tym dniu życzę wszystkiego najlepszego, najczystszego: komfortu i przytulności w domu, wyrozumiałego i kochającego partnera życiowego, małych jasnych radości i osiągnięcia swoich celów. Niech twoje jasne i szczere serce oświetla drogę do szczęścia.

Gratulujemy wspaniałych urodzin! Bądź zdrowy, pasjonat życia, aktywny i zainspirowany, pozytywny i otwarty na szczęście.

Wszystkiego najlepszego. Dzisiaj nie na próżno tak jasny i jasny dzień. W końcu urodziła się dziś taka cudowna i miła kobieta.Niech więc słońce świeci tylko dla ciebie, a ptaki śpiewają na twoją cześć. A co najważniejsze – niech w twojej duszy zawsze będzie spokój i cisza. A szczęście, sukces, miłość, szacunek i radość na pewno do Ciebie przyjdą. W końcu z taką osobą nie może być inaczej.

Niech chwile radości i odpoczynku przynoszą spokój i radość sercu, barwią życie jasnymi kolorami, a szczęście, jak muzyka, brzmi w duszy!

Kochanie! Cieszymy się, że gratulujemy Ci urodzin, cieszymy się, że w tym cudownym dniu możemy powiedzieć wszystko, co o Tobie myślimy. Jesteś ozdobą każdego społeczeństwa, jesteś kochanką swojego domu i swojego przeznaczenia, jesteś królową swojego stanu, zwanego „Moim życiem”. Dziś życzymy Wam dużo przyjemności, góry prezentów, oceanu miłości i niech wszystkie Wasze życzenia spełnią się w najbardziej magiczny sposób!

Wszystkiego najlepszego! Bądź niezapomniany i jasny, jak wschód słońca ciepłego letniego słońca, wyjątkowy i niepowtarzalny, jak magiczny jesienny liść, delikatny i jasny, jak delikatne i wykwintne zimowe płatki śniegu, i po prostu oszałamiająco piękny, jak sama wiosna!

< /div>

Wszystkiego najlepszego nasza kochana, kochana pani! Życzę Ci jeszcze więcej kobiecości, czułości i piękna. Niech twoja bezgraniczna dobroć i szczerość zostaną nagrodzone i docenione. Życzę Ci kochana Pani wdzięku, wdzięku i elegancji. Niech szczęście, miłość, uśmiechy i śmiech będą częstymi gośćmi w Twoim cudownym domu. Życzę dobrego zdrowia i harmonii duszy i ciała.

Mężczyźni mdleją nad twoją urodą, a kobiety pękają z zazdrości! Chcę pogratulować tej piękności w jej urodziny, życzyć więcej miłości i ciepła ukochanym, aby wszyscy wokół niej uśmiechali się i podziwiali Twoje sukcesy, aby Twoja uroda zawsze błyszczała i nigdy nie było smutnych dni!

Urodziny to wspaniałe wakacje, chwytliwe i piękne! Pozdrawiam Cię z całego serca i życzę, aby te urodziny odsłoniły kolejny błogi krok w Twoim życiu! Życzę pomyślności i miłości, szczęścia i pomyślności! Zawsze miej ciepło w sercu i odważnie spełniaj swoje marzenia! Jesteś królową własnego losu, szczęśliwą władczynią własnego, pięknego rodzinnego królestwa!

Mówią, że są na świecie kobiety, które są harmonijnie wyposażone we wszystkie cnoty – piękne na twarzy i duszy, mądre i hojne, rozsądne i przyjazne, są gotowe dać swoje ciepło i miłość bez śladu rodziny. Dziś mogę powiedzieć – znam taką kobietę i w tej chwili gratuluję jej urodzin! Niech twoje życie potoczy się równie dobrze, jak w bajce, niech twoi bliscy zawsze tam będą, a w domu będzie dobrobyt, ciepło i wygoda!

Oryginalne życzenia urodzinowe dla kobiety

Wszystkiego najlepszego dla kobiety

W tym pięknym dniu pragnę pogratulować Ci najbardziej wyczekiwanego wydarzenia – Twoich urodzin! Chcę podziękować Twoim rodzicom za to, że Cię urodzili i tym samym zrobili mi szalenie szczęśliwy.Cieszę się, że na swojej życiowej ścieżce miałam szczęście Cię poznać, bo nie wyobrażam sobie, żeby wszystko potoczyło się inaczej, a może Cię nie spotkałem! Życzę jasnego i wielkiego szczęścia, niech spełnią się wszystkie twoje marzenia! Nigdy się nie poddawaj i nie trać serca, bo jeśli pojawią się trudności w Twoim życiu, pomogę Ci je rozwiązać! Życzę ci najlepszego zdrowia, moja wspaniała kobieto, życzę ci morza radości, oceanu rodzinnego dobrobytu i determinacji! Jesteś moim wspaniałym darem losu!

Jesteś kobietą niezależną, samowystarczalną i celową, ale jednocześnie nie zapominasz o swojej pięknej kobiecości – kobiecości, elegancji i czułości. Gratulując ci urodzin, naprawdę chcę podkreślić w tobie te cechy i wyznać białą zazdrość 🙂 Niech los będzie ci bardziej sprzyjający, łatwiej wybaczy błędy i pomoże ci bez większych trudności osiągnąć swoje cele. I nawet jeśli nie jest tak wspierający, nie ma dla Ciebie barier nie do pokonania!

Pozostaje mi życzyć, abyś w swoje urodziny i oczywiście przez cały rok nie traciła serca, nie poddawała się nawet w najtrudniejszych godzinach i minutach, aby ludzie oddają Ci cząstkę swojej wiary, nadziei, miłości, aby wszystkie kłopoty rozproszyły się jak mgła! Życzę Ci, aby spełniły się wszystkie Twoje marzenia, wszyscy Twoi wrogowie zostali przyjaciółmi!

Moja droga, kochana kobieto, cudowna przyjaciółko i kochanko, gratuluję Ci urodzin! Chcę, żebyśmy zawsze byli razem. Żyli do późnej starości w bogactwie i ubóstwie, idąc ramię w ramię tą ścieżką życia.Dziś w tym dniu oddaję Ci całe serce.

Wszystkiego najlepszego dla pięknej kobiety. Życzę Ci z głębi serca, aby los był łaskawy i wspierał, aby życie dawało radość i prawdziwe szczęście, aby dusza śpiewała i wierzyła w cud, aby szczęście nigdy nie odwracało się od Ciebie i by był sukces w biznesie.< /p>< /div>

Dzisiaj nie chcę ci w ogóle mówić banalnych słów i życzeń. Dlatego w Twoje piękne i tak magiczne urodziny postanowiłam rzucić na Ciebie mocne zaklęcie, od którego nie będziesz mógł uciec. Życzę Ci, aby Twoje piersi nigdy nie skręcały się jak szmata. Zgubić się w lesie i nigdy nie znaleźć drogi do cellulitu. Aby Twoja praca nigdy nie powodowała stresu, niech przynosi tylko przyjemność i ogromne pieniądze. Niech strzałka łuski zamarznie na zawsze na liczbie, którą uważasz za idealną dla siebie. A jednocześnie będziesz mógł sobie pozwolić na dowolne pyszne jedzenie, ile chcesz, nawet w nocy. I niech mężczyzna, którego wybierzesz dla siebie na partnera życiowego, będzie towarzyszył Ci do końca dni w wielkiej miłości, wierności, radości i pasji. Niech zawsze cię rozumie, bardzo docenia, uwielbia i ubóstwia, niech spełnia wszystkie twoje zachcianki i przy pierwszym pragnieniu niesie go w ramionach.

Kochanie, dzisiaj jest jeden z tych dni, które zapiszą się w Twojej historii życia. Niech będzie intrygujące, zabawne i pełne przygód. Życzę wielu jasnych wydarzeń, szczerych uśmiechów, mocnych uścisków. Mieć coś do zapamiętania i coś, z czego można być dumnym. Masz w swoich rękach najpotężniejsze narzędzie – miłość. Używaj go zawsze, a Twoje życie będzie niesamowite! Wszystkiego najlepszego!

Oto kolejny powód, by pochwalić naszego szefa. Przyjmij więc serdeczne życzenia z ciepłych serc swoich „kadr”. Życzymy, aby nie było Ci trudniej zarządzać niż opalać się. Aby zarządzaniu przepływem pracy nigdy nie towarzyszył stres. Abyś mógł bez problemu osiągnąć swój cel. Pozostań taki sam jak teraz, ponieważ cię kochamy, doceniamy i szanujemy.

Wszystkiego najlepszego dla wspaniałej kobiety. Szczerze pragnę podbić świat niepowtarzalnym pięknem, niesamowitą życzliwością i jasną szczerością. Życzę Ci, abyś był kochany i szczęśliwy, odnoszący sukcesy i wesoły, marzycielski i czuły.

Zawsze bądź sobą. Ile masz pozytywnej energii i ludzkiej godności!!!

Wspaniale, że na świecie są wspaniali ludzie tacy jak Ty! Wyrafinowana, piękna, elegancka, zawsze otwarta na świat i bardzo charyzmatyczna! Byłoby ich więcej, aby świat stał się milszy i piękniejszy.Życzę Ci niewyczerpanego źródła inspiracji, niekończących się pomysłów w kreatywności i silnego wsparcia w pobliżu! Wszystkiego najlepszego!

Kochanie, szczerze gratuluję Ci urodzin! Z całego serca życzę Ci życzliwości, radości i miłości w sercu, pomyślności rodzinnej, czułości, długiego życia, dobrego zdrowia, jasnego słońca i spokojnego nieba nad głową, śmiechu, młodości, sukcesów w pracy i w życiu, szczerzy i prawdziwi przyjaciele, długie życie, lata życia, aby w twoim życiu działy się tylko dobre rzeczy, dobrobyt, spełnienie wszystkich tajemnych pragnień, aby smutek ominął, aby żal nigdy nie wiedział! Bądź też najlepsza spośród wszystkich kobiet, wesoła, piękna i idź przez życie z uśmiechem!

W te cudowne, jasne święto Twoich urodzin, z głębi serca życzę Ci, abyś była prawdziwą Kobietą z dużej litery, piękną i kruchą, czułą i opiekuńczą, jak sama cię stworzyła czarodziejka-los. Życzymy Ci, abyś pozostała ideałem tajemniczej kobiecości dla męża i standardem wykwintnej urody dla przyjaciółek i dziewczyn. Chcemy, abyś był wzorem do naśladowania dla swoich dzieci i przykładem sukcesu dla współpracowników w pracy. Proszę nas wszystkich swoim szczerym, olśniewającym uśmiechem!

Nadszedł Twoje imieniny i cieszę się, że mogę Ci pogratulować tego dnia. Gratulujemy urodzin i życzymy z całej siły swojej niekończącej się miłości i radości. Z niesamowitym szaleństwem, charakterystycznym chyba tylko dla żarliwych natur – czarującym, niesamowicie bajecznym życiem, ze wszystkimi jego pokusami i przygodami.Niech spełnią się nawet Twoje najbardziej śmiałe i niewiarygodne pragnienia i fantazje. I niech Pan błogosławi ci kobietę na długą podróż. Gratulacje!

Przyjmij moje szczere gratulacje! Szczęście kobiet, wspólne świty, spełnienie upragnionych pragnień. Na drodze życia nie widać ani kropli żalu. Niech jaskółka przyniesie ci szczęście, a ćma – miłość i pozytyw. Niech wszystkie róże świata leżą u twoich stóp. Dobre zdrowie, bogactwo, harmonia w duszy i niezapomniane wspomnienia.

Wszystkiego najlepszego! Niech twoje życie będzie jasne, jak najczystszy dzień, niech każdy twój oddech będzie pełen piękna! Życzę dobrego zdrowia, szczerej miłości i bajecznego bogactwa! Niech szczęście i sukces towarzyszą Ci wszędzie i pomagają osiągnąć najbardziej zawrotne wyżyny!

Kochanie, gratuluję ci twoich urodzin, tego wspaniałego święta, które ponownie zgromadziło nasze przyjacielskie towarzystwo przy tym samym stole. Pragnę, aby twoje życie rozkwitło w szaleńczym kolorze, jak Ogrody Edenu w środku gorącego lata. Życzę Ci zdrowia, niech sama ziemia i nasz wszechświat napełnią Cię życiodajną energią światła i zrozumieniem wszystkiego wokół Ciebie. Niech twoje życie płynie jak wrząca rzeka, niech będzie w nim dużo dobrych, radosnych, naprawdę wartościowych i potrzebnych rzeczy. Życzę Ci miłości, jednocześnie namiętnej i czułej. Niech to będzie wspólne i jedno na całe życie, niech będzie najgłębsze i najprawdziwsze i wywróci całe życie do góry nogami, zmieniając je na lepsze. Niech burze nieokiełznanej namiętności ogarną Cię od czasu do czasu.Życzę Wam milionów porannych poranków z dobrym nastrojem, owocnych i pełnych wrażeń dni, spokojnych, przyjemnych i pouczających wieczorów oraz gorących nocy.

Moja ukochana kobieto! Dzisiaj są twoje urodziny! W tym dniu gratuluję! Życzę szczęścia, dobrego zdrowia, dobrego samopoczucia i niesamowitego szczęścia! Niech wszystko, co dzieje się w życiu, prowadzi do najlepszych! Szczęście dla ciebie, moja droga!

Kochanie, życzę Ci więcej kobiecych, słodkich radości na urodziny: bukietów „tak tylko dlatego”, czułych słów, zawrotnych komplementów, romantycznych niespodzianek i namiętnych wyznań.

Niech każdy dzień twojego życia będzie jasny i słoneczny, niech ptaki śpiewają dla ciebie, kwiaty kwitną, a przed nami wiele pogodnych, szczęśliwych lat. Bądź najweselszy, najzdrowszy i najszczęśliwszy!

Szczere gratulacje z okazji urodzin dla kobiety własnymi słowami

Gratuluję kobiecie z okazji jej urodzin

Czego potrzebujesz do szczęśliwego życia? Dobra pogoda za oknem, worek złota, ciekawa praca? To wszystko, powiem szczerze, nie Nie ma znaczenia w porównaniu z miłością!Kiedy jest miłość, tak jak ty i ja, nie musisz pragnąć więcej, niż zachować te uczucia, nosić je przez lata … Wszystko inne, co jest pożądane, na pewno nastąpi, ponieważ miłość czyni cuda!Gratuluję Ci z okazji urodzin i jeszcze raz wyznaję miłość, nigdy nie znudzi mi się rozmowa o tym!A skoro już mamy miłość to czas na coś innego…więc życzę Ci każdego dnia wspaniałego nastroju , środowisko dobrych ludzi i więcej szczęścia!

Lubimko, proszę przyjąć moje gratulacje! Niech spełni się wszystko, czego sobie życzysz na dziś! To po prostu cudowne, że istniejesz! To dla mnie wielki zaszczyt i wielkie szczęście być Twoim towarzyszem i iść z Tobą przez życie!

Dziewczyna! Najlepszym prezentem, jak wiecie, są miłe słowa i uwaga, dlatego: „Uwaga, słowa”! Niech w domu wszystko pójdzie jak zwykle: pilot od telewizora zawsze odmawia tam, gdzie go zostawiłeś, pralka sama nauczy się wieszać ubrania, mikrofalówka nauczy się serwować naczynia, a w szafie będzie co wybierać co dzień! Życzymy, abyś w pracy otrzymywał nagrodę za urok, a nie skarcił za spóźnienie i zachęcał do zaparzenia pysznej kawy! I oczywiście niech zawsze będzie czas na relaks – poczytaj gazetę, obejrzyj film lub niechcący pojedź na Malediwy.Niech życie i bliscy obdarowują Cię tylko drogocennymi prezentami: szczerą miłością, ciekawymi rzeczami, a przynajmniej pierścionkiem ze sklepu. Kochamy Cię, bądź szczęśliwy!

Wszystkiego najlepszego. Życzę Ci dużo szczęścia w życiu, rzeczy w szafie, możliwości w działaniach, pomysłów w głowie, miłości w sercu, pieniędzy w portfelu, miłych drobiazgów w torebce, uroczych uśmiechów na co dzień.

Wszystkiego najlepszego! Niech każdy dzień przynosi radość, uśmiechy i prezenty, niech spełnią się wszystkie marzenia i plany, niech otaczają Cię tylko szczerzy ludzie, lojalni przyjaciele i niech nie będzie miejsca na przygnębienie i smutek!

Jesteś tak piękna w swoje urodziny, że po prostu nie ma słów. Ciąża tylko dodaje urody. Niech każdy rok życia będzie rokiem szczęścia i samych pozytywnych wspomnień. Niech życie zawsze będzie bogate i wypełnione tylko jasnymi kolorami. Niech każdy dzień, w którym żyjesz, przynosi ci tylko radość!

Wszystkiego najlepszego! Gratulacje! Jesteś piękna i młoda! Ciesz się blaskiem życia, dbaj i doceniaj to, co masz! Żyj pełnią życia, nie odmawiając sobie niczego!

Życzymy, abyś na swojej drodze życiowej spotykał tylko lojalnych i uczciwych ludzi. Niech świat zawsze będzie dla Ciebie interesujący i każdego dnia pozostawiał tylko radosne wspomnienia! Twoja młodość i prawdziwa uroda dają wiele możliwości – wybierz spośród nich te godne. Życzymy Ci odnalezienia swojego przeznaczenia, odnalezienia lojalnych przyjaciół i wielbicieli Twojego talentu.

Wiesz, chciałem zaśpiewać dla Ciebie najpiękniejszą piosenkę, napisać najwspanialszy obraz i być może najbardziej zmysłową poezję, aby pokazać, jak bardzo Cię kocham. Ale potem pomyślałem o tym i zdałem sobie sprawę – ani jeden wiersz, ani jeden obraz, ani jedna piosenka nie może wyrazić całej miłości, która jest w moim sercu do ciebie. Bardzo Cię kocham i życzę, aby Twoje serce pozostało otwarte i życzliwe, aby Twoje zdrowie nie zapomniało, że powinno być w idealnym porządku. Aby szczęście nie odeszło od ciebie ani na sekundę. Niech droga, którą idziesz, będzie gładka i przyjemna i prowadzi do sukcesu. Kochaj każdy dzień, który zastępuje poprzedni, a ja będę Cię kochać tak samo jak w tym dniu przez całe życie. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Wszystkiego najlepszego! Bądź zawsze taka sama piękna, delikatna, miła, promienna. Ogromna miłość, jak Ziemia, ogromne zdrowie, sukces zawsze i we wszystkim. Aby śmiech dzieci zawsze rozbrzmiewał w domu, kochający mąż był w pobliżu. Niech każdy nowy dzień będzie jaśniejszy i bardziej dynamiczny niż poprzedni!

Dzisiaj salon kosmetyczny będzie olśniony po Twojej wizycie, bo za dnia jesteś najpiękniejsza, ale dla mnie zawsze jesteś piękna. Wesołych świąt, kochanie.

Wszystkiego najlepszego! Życzę dobrego zdrowia, szybkiego rozwoju kariery, ciekawej pracy, przyzwoitych zarobków, codziennej inspiracji, spełnienia wszystkich upragnionych pragnień, wielkich możliwości i prostego kobiecego szczęścia!

Pozytywne emocje w dniu Twoich urodzin są poza wykresami. Każdego roku mówię ci milion miłych słów i za każdym razem szczerze chcę, żeby to nie były tylko słowa. Wiesz, prawdopodobnie jednym z najważniejszych życzeń jest to, aby wszystko, co zaplanowane, się spełniło, ponieważ nie ma nic bardziej nieprzyjemnego niż rozczarowanie. Niech twoje matczyne i kobiece szczęście będzie nieskończone, a miłość równie płomienna i szczera. Ciesz się życiem i już dziś!

Chcę rozpocząć dzień z uśmiechem. Życzę Ci świętowania urodzin pozytywnymi emocjami. Odrzuć smutne myśli i pamiętaj, że życie jest niesamowicie dobre, jeśli dostrzegasz w nim tylko dobro.Gratulacje z okazji narodzin!

Zawsze z przyjemnością wyrażam współczucie tak niesamowicie bystrej osobie, ale w cudowne urodziny sprawi mi to podwójną przyjemność! Nie przestawaj ufnie zachwycać nas słonecznym, pozytywnym nastawieniem, to naprawdę zaraźliwe. A ponieważ pragnienia są po prostu dziś zobowiązane do spełnienia, niech się spełnią, co jest potajemnie i miejmy nadzieję, robione w twoim sercu!

Każda pani ma wielu wielbicieli. Nie zawsze reklamują swoje emocje, ale niech dzisiejsze święto będzie do tego doskonałą okazją. Niech urodziny najbardziej uroczej i atrakcyjnej damy naszych czasów staną się prawdziwym balem jej piękna i oryginalności.

Wszystkiego najlepszego dla pięknej kobiety! Życzę zdrowia i inspiracji, miłości i uwagi, ciepła i słonecznego nastroju, powodzenia we wszystkim, żywych wrażeń i tęczy emocji! Niech zawsze będą kwiaty i niespodzianki, uśmiechy i dobre wydarzenia, szczęście i radość, szczęście i szczęście w twoim życiu!

Moi drodzy i kochani! Gratuluję ci urodzin! Życzę Ci spełnienia Twoich najbardziej niesamowitych marzeń! Życzę powodzenia we wszystkim. Niech każdy dzień twojego życia będzie lepszy od poprzedniego. Życzę zdrowia na długie lata.Mocno ściskam i delikatnie całuję w usta!

Gratuluję ci urodzin i życzę, abyś zawsze pozostała szczera, pogodna, szczera i radosna, ponieważ wszystko, co się dzieje, jest ostatecznie najlepsze! Zawsze o tym pamiętaj! Niech twoje życie będzie nie tylko jasnym paskiem, ale także pełnym wszystkich kolorów tęczy, z wyjątkiem szarości i czerni! I życzę, aby wszystkie twoje plany zakończyły się oczekiwanym rezultatem i abyś zawsze był z siebie dumny! Niech spełnią się wszystkie Twoje nadzieje i pragnienia, zmieniając życie w prawdziwą bajkę! Wszystkiego najlepszego, najpiękniejsza kobieta na Ziemi!

Urodziny to dobra okazja, aby zanurzyć się w świat piękna i poczuć słodki smak życia! Gratulujemy Ci urodzin, kochana urodzinowa dziewczyno, i życzymy, aby Twoje lata dawały Ci tylko piękno, siłę i młodość! Niech smutne, niespokojne i nieudane chwile nigdy nie wydarzą się w twoim przeznaczeniu! Niech twój anioł stróż zawsze chroni cię przed pogodą życia! Niech szczęście kobiet świeci dla Ciebie wszędzie jasnym promieniem, nawet w drobiazgach! Życzymy Wam, abyście każdego ranka spotykali się z uśmiechem i spędzili dzień na pozytywnej fali! I niech ta fala poniesie Cię w kierunku Twojego snu! Niech wszystko się ułoży, odniesie sukces i okaże się tak, jak chcesz! Wiosenne kwiaty w twojej duszy, jasne prezenty w twoich rękach i wzajemne uczucia w twoim sercu! Kochaj swoje życie, bo jest piękne w każdym wieku! Podaruj sobie życie i przyjmuj prezenty w zamian!

Piękne życzenia urodzinowe dla kobiety z głębi serca

Najlepsze
wszystkiego najlepszego dla kobiety z całego serca

Twoja ukochana osoba życzy Ci moja droga, kochana kobieto pomyślnego zakończenia wszystkich Twoich spraw, szybkiego rozwoju zawodowego, szacunek dla przyjaciół, krewnych, przyjaciół, a nawet podwładnych! Niech wszystkie twoje problemy znikną, wszystkie żale zostaną zmyte przez deszcz, a nowe pomysły powstaną w twojej głowie! W twoje urodziny spieszę Ci powiedzieć, jak bardzo Cię kocham , jak bardzo Cię doceniam i szanuję!

Gratuluję i życzę, aby w Twoim życiu nie było problemów nierozwiązywalnych, aby zawsze byli ludzie, którzy mogą pomóc i wesprzeć. Niech każdy dzień przynosi radość i szczęście! I życzę ci, abyś zawsze miał silnego, niezawodnego i bardzo kochającego mężczyznę, z którym będziesz łatwy i spokojny! Kochaj, bądź kochany, bądź pożądany i szczęśliwy!

Kochanie! Odkąd cię poznałem, straciłem poczucie czasu! Minuta bez ciebie jest dla mnie bolesna, jak miesiąc, godzina z tobą to jak jedna chwila! Pewnie wieczność z Tobą mi nie wystarczy… Dlatego w Twoje urodziny życzę Ci m.in. wydane na mnie, lub na jakie życzenie, będzie to dla Ciebie najbardziej radosne i szczęśliwe!

Sąsiedzi to ci, którzy są prawie rodziną, nawet jeśli nie są spokrewnieni więzami krwi. Gratuluję, sąsiedzie, wszystkiego najlepszego. Piękno, radość, zdrowie i niech każdy dzień będzie szczęśliwy. Wesołych świąt i wszystkiego najlepszego.

Życzę Ci pozytywnego nastawienia, morza prezentów, bukietu bukietów Twoich ulubionych kwiatów, radości życia i ogromnego szczęścia! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i życzę spełnienia wszystkich marzeń ukochanych pań: ciastka nie wpłynęły na obwód talii, w Twojej szafie pojawiły się nowe markowe przedmioty, Twoja ukochana znalazła się w Lista Forbesa i nigdy w butikach wyprzedaże się nie skończyły.

Kobieta to niesamowite stworzenie. Zawierasz w sobie wszystko, co jest możliwe: czułość i przywiązanie, siłę i surowość, piękno i wdzięk, niesamowitą zdolność kochania bez względu na wszystko oraz odporność na zachowanie tego, co łatwiej zniszczyć. W twoje urodziny pragnę życzyć ci pewności siebie i cierpliwości, które są tak niezbędne do realizacji twoich planów i pomocy rodzinie i przyjaciołom, miłości i zrozumienia, aby wszystkie twoje zasługi zostały w pełni docenione, a także spełnienie pragnień, które przyniosą Twoje szczęście!

Wszystkiego najlepszego! Życzę, aby wszystkie wydarzenia w życiu i przedsięwzięcia w każdym biznesie były przesycone miłością, ciepłem i zrozumieniem bliskich! Życzę Ci, abyś zawsze świeciła swoim pięknem i była pełna światła i energii! Dobre samopoczucie, spokój, osiągnięcie wszystkich celów i odrobina szczęścia! I niech wszystkie te życzenia spełnią się na tle dobrego zdrowia!

Znamy się od wielu lat, ale dopiero od niedawna postanowiliśmy połączyć nasze losy.Dziś nie mogę zrozumieć, dlaczego tak długo czekaliśmy, ale jestem szczęśliwa, bo przed nami wieczność naszej miłości! Moi umiłowani, gratuluję wam urodzin i życzę słonecznej radości, łaski Fortuny, dobrego zdrowia i inspiracji do spędzenia każdego dnia jak wakacje!

Wszystkiego najlepszego dzisiaj dla mojej ukochanej kobiety! Niech Twoja urocza twarz zawsze będzie oświetlona Twoim uroczym uśmiechem, wesołe iskierki błyszczą w Twoich oczach, a Twój dźwięczny śmiech będzie słyszalny! Nie patrzmy na wiek, spójrzmy na stan umysłu! Niech radość nie będzie granic!

Jesteś moim pączkiem! Jestem gotowa zjeść cię na śniadanie! Jesteś moim ciastem z kremem! Pewnie wymieniłabym cię tylko na kotleta kijowskiego, czyli tylko ty i kotlet oraz ciasto i ziemniaki z grzybami – wszystko w jednym! Moja droga, moja miłości! Wszystkiego najlepszego!

Jest tak fajnie i głośno na przyjęciu urodzinowym mojej ukochanej, przyjaciele i krewni tłoczą się wokół stołu, słychać tosty, a ja muszę nie ziewać, żeby zwrócić na siebie uwagę dla siebie! Chcę nie tylko serdecznie pogratulować mojej ukochanej i życzyć jej jasnego, tęczowego szczęścia, ale także życzyć pewnego dnia, aby być z nią na bezludnej wyspie! Oczywiście powinno być na nim ciepło, niech będzie porośnięty cienistym lasem z drzewami owocowymi, nie ma drapieżników, ale rajskie ptaki śpiewają… wtedy będę mogła panować nad swoją urodą i, aż zabiera nas przelatujący statek, będziemy mieli mnóstwo odpoczynku przez następne sto lat!

Są księżniczki! Jeden taki, najbardziej prawdziwy, gratuluję ci urodzin! Ale księżniczki mają swoje miejsce w baśniach… A więc twoje życie powinno być jak niesamowita i romantyczna historia, ekscytująca i życzliwa, napisana łabędziem długopisem na papierze o zapachu herbacianych róż… Gratulacje!

W Twoje cudowne urodziny życzymy w całym naszym przyjaznym towarzystwie, aby Twoje życie stało się słodkim, jasnym i niezapomnianym snem. Aby ta bezgraniczna radość upaja Cię najwykwintniejszym i najdroższym winem. Aby twoje nieziemskie i tak jasne piękno z roku na rok stawało się coraz bardziej wyraźne i nigdy nie zanikało. Życzymy, abyś nigdy nie znał zmartwień, z wyjątkiem przyjemnych kłopotów świąt. Aby każdego ranka, gdy tylko otworzysz oczy, napełni Cię optymizm i witalność, wywołując szczery uśmiech. Chcemy, abyś była najszczęśliwsza, najpiękniejsza, najbardziej ukochana. A dzisiaj nie skąpimy pochwał i komplementów. Jesteś taki uroczy, miły, słodki, mądry. Życzymy jak najlepszego zdrowia i ciepła, równowagi. I oczywiście dobrobyt materialny, torbę waluty na antresoli, pięciopokojowe mieszkanie, samochód nie tańszy od mercedesa, jacht i wakacje za granicą!

Jesteśmy gotowi dać Ci nieograniczone szczęście! Nasza kobieta jest piękna, nie słowo! Dajemy doskonały nastrój, który wzniesie Cię do nieba! Dajemy spokój w pracy iw rodzinie.Przysięgam, nasza droga kobieto, jako twoi przyjaciele, nigdy cię nie zawiedziesz! Życzymy Ci częstszego uśmiechu, nasza droga, słodka, delikatna! Dajemy Ci cząstkę, naszą złotą, Raj, oczywiście, bezgraniczne szczęście!

Gratuluję Ci radości i życzę wszystkiego najlepszego. Pozostań zawsze pogodny i pogodny, niech Twoja uroda i urok zawsze zachwycają i zachwycają innych!

Niech życie będzie długą podróżą pełną przygód i odkryć, każdy dzień obiecuje wakacje, a każdej nocy bajkę! Wszystkiego najlepszego!

W tym radosnym dniu życzę Wam wszystkiego najlepszego! Niech twoje oczy zawsze błyszczą szczęściem, a serce wypełnione miłością i ciepłem. Życzę, aby twój mąż i dzieci doceniali cię i chronili, aby w twoim domu panował pokój i spokój, a kłopoty i nieszczęścia nigdy nie pukały do ​​twoich drzwi. Niech Twoje życzenia zawsze się spełniają, gdy tylko o nich pomyślisz!

Wszystkiego najlepszego! Życzę, aby wszystko się spełniło, aby dom był pełną miską, aby najbliżsi i najbardziej godni zaufania ludzie byli zawsze przy Tobie, a szczęście, zdrowie i miłość pozostały z Tobą na kolejne sto lat. Dlatego zawsze bądź młody i wesoły!

Najpiękniejsza, najpiękniejsza, najbardziej urocza i atrakcyjna kobieta, odpiszę, aby pogratulować ci urodzin. Życzę Ci, abyś każdego dnia, w każdej godzinie życia był oczarowany i zachwycony.Niech każdego dnia będzie kropla szczęścia i ogromna ilość miłości, czułości, troski, zrozumienia i życzliwości. Życzę Tobie i Twoim bliskim dobrego zdrowia. Obyś zawsze miał po swojej stronie przyjaciół, na których możesz polegać w każdej sytuacji. Życzę, abyście zawsze wierzyli w świetlaną przyszłość i robili to własnymi rękami, tu i teraz. Niech każdy biznes się rozwinie, a sukces nie każe Ci czekać. Niech w Twoim życiu osobistym zawsze będzie blask pasji i emocji, a w pracy szybki awans zawodowy. Kwitnij i pachnij, kochaj i bądź kochany. Wesołych wakacji, wszystkiego najlepszego!

Muszę przyznać, że Twoje urodziny to wyjątkowe święto, bo Ty sam jesteś niesamowitą osobą i dla każdego z nas kochaną i kochaną na swój sposób! Znam Cię wystarczająco długo, aby z przekonaniem powiedzieć, że nie masz wad, a jedynie wspaniałe cnoty – od uśmiechu po gesty i czyny! Proszę przyjąć moje szczere gratulacje i życzenia niekończącego się, słonecznego szczęścia!

Wszystkiego najlepszego! Pragnę życzyć, abyś zawsze pozostał szczery, miły, wesoły i szczęśliwy! W ten piękny dzień nie pragnę nigdy smucić się, ale częściej się radować! Niech w Twoim życiu będzie więcej pozytywnych chwil i pozytywnych emocji. Niech Twoje życie rozkwitnie wszystkimi kolorami tęczy! Życzę również, aby wszystkie twoje sprawy zakończyły się pożądanym rezultatem! Niech nigdy nie będziesz niczego żałować, a smutek i zła pogoda na zawsze odejdą z Twojego życia.Niech spełnią się Twoje marzenia i życzenia! Wszystkiego najlepszego, najpiękniejsza kobieta na świecie!

Masz wszystko, czego potrzebujesz do szczęścia: piękno, inteligencję, fantazję, mądrość, pewność siebie, celowość, aktywność, wiedzę i zrozumienie życia. Dlatego do tego wszystkiego chcę tylko szczęścia, które będzie Ci towarzyszyć przez całe Twoje piękne życie! Wszystkiego najlepszego!

Życzę Ci bycia zawsze radosnym, rozgrzanym miłością, ze szczęśliwym błyskiem w oczach! Niech każdy dzień będzie małym świętem – a zawsze będzie powód do szczęśliwego uśmiechu! ocena:

Miłość, jak wiesz, jest główną siłą na świecie, a kobieta jest idealnym ucieleśnieniem miłości! Z radością gratulujemy dziś bardzo pięknej, miłej i utalentowanej kobiecie z okazji jej urodzin! Dla niej wszyscy, którzy zebraliśmy się na wakacje, jesteśmy przyjaciółmi i bliskimi ludźmi, i chcę jej życzyć długich lat i jasnego szczęścia! Chcę również życzyć jej, aby zawsze hojnie obdarzała miłością tych, którzy zajmują szczególne miejsce w jej życiu!

W ten cudowny dzień – twoje urodziny – serdecznie gratuluję! Życzę tylko trochę – niech wszystko, co masz, przyniosło Ci radość, niech wszystko, czego nie masz, nie jest dla Ciebie koniecznością, niech wszystko, o czym marzysz, cudownie zagości w Twoim życiu. Życzę Ci radości, cieszenia się każdym nowym dniem, znajdowania przyjemności w znanych rzeczach, jednym słowem – doceniaj to, co masz. I niech los cię pokocha i przyniesie wspaniałe niespodzianki! ocena:

Wszystkiego najlepszego! Chciałbym być szczęśliwy, tak, jak nikt nigdy nie był.Kochaj zawroty głowy i motyle w żołądku, a także czułość i uczucie. Niech będą nieskończone pragnienia, dobre zdrowie i wielkie marzenia. Mądrość i cierpliwość, duchowy spokój, ciepło i pokora są zawsze obecne. Niech anioły chronią dom, krewni i przyjaciele zawsze cię uszczęśliwiają, ludzie wokół ciebie sprawią, że się uśmiechniesz, a życie uwierzy w dobroć i cuda!

Jesteś moim marzycielem i żartownisiem, jesteś moim Słońcem, które zawsze ogrzeje i rozweseli Cię do nieba. Życzę, abyście osiągali i marzyli, chcieli i wygrywali, życzę wam nigdy nie zbaczać z drogi. Moja czuła i umiłowana kobieto, życzę ci, abyś nie denerwowała się drobiazgami, ale płakała tylko ze śmiechu i czułości. Wesołych świąt, moja droga, bądź szczęśliwy, zdrowy i udany!

Urodziny to szczególne święto, nawet jeśli nie przypomina ci lat, po prostu dziś twoje oczy lśnią jeszcze jaśniej. Naprawdę chcę życzyć, aby spełniły się wszystkie najcenniejsze marzenia. Niech dom będzie pełną miską, wypełnioną po brzegi miłością, zrozumieniem, wsparciem, dobrym samopoczuciem. Życzę, aby mężczyźni kochali i doceniali, dawali kwiaty i komplementowali codziennie i bez powodu. Oczywiście życzę Wam dobrego zdrowia, bo wszyscy tak bardzo tego potrzebują. Niech każdy dzień będzie jaśniejszy od poprzedniego, wypełniając Twoje życie nowymi kolorami i emocjami. Niech nie będzie ingerencji w pracę, wszystkie plany realizowane są z łatwością i sukcesem. Życzymy Ci twórczej inspiracji i więcej sił do zdobywania nowych szczytów w życiu.

Wszystkiego najlepszego! Chcę tylko życzyć Ci szczęścia! Szczęście jest inne dla każdego i tylko Ty wiesz, co ono dla Ciebie oznacza. Zdrowie, powodzenia. Błogosławieństwa dla Ciebie i Twoich rodzin. Niech w życiu wszystko potoczy się z hukiem!

Wszystkiego najlepszego! Żałuję, że Twoja ulubiona seria nigdy się nie kończy, Twoja kosmetyczka jest codziennie uzupełniana nowymi produktami, Twoja szafa pęka od sukienek znanych marek, a kupując to „szczęście” zawsze była przy Tobie Twoja ukochana.

Wszystkiego najlepszego! Życzę ci wszystkich błogosławieństw, które są na ziemi. Dobroć i harmonia dla Twojej rodziny! Niech otoczy Cię dobrobyt, szczęście i dobry nastrój! Szacunek i słoneczne dni przez cały czas.

Z wielkim podziwem i miłością gratulujemy wspaniałej kobiecie jej wakacji młodości, nowej rundy życia – Happy Birthday! W tym ważnym dniu w Twoim życiu życzymy Ci wielkich zwycięstw w życiu, udanych pomysłów i ucieleśnienia pomysłów na życie! Bądź zdrowy i naprawdę szczęśliwy, dbaj o siebie, kochaj siebie, nie zapominaj, że przede wszystkim jesteś kobietą! Urok dla Ciebie, wieczna młodość, niewyczerpany optymizm w duszy, kobiece przyjemności, zakupy, zakupy, prezenty, kwiaty i komplementy! Niech twoje serce będzie wypełnione miłością, a dusza dobrocią! Życzymy pomyślności, zabawy, radości, wzajemnych uczuć, zrozumienia i szczęścia! Życzymy Ci życia bez zmartwień i smutków, budzenia się każdego ranka z radością i słonecznym nastrojem! Niech wszystko, czego pragniesz i potrzebujesz, spełni się w Twoim życiu! Niech Twój dom będzie ciepły i przytulny w rodzinny sposób!

Nie ma potrzeby opłakiwać ostatnich lat, nasz drogi przyjacielu! Jesteś oszałamiająco piękna jak zawsze! A czy mężczyźni mają wystarczająco dużo wyobraźni, by dać ci komplementy, na które zasługujesz? I jesteś szczególnie piękna w swoim dniu! I życzymy, abyś pozostał tak zachwycający i bezbłędny przez bardzo długi czas!

W tym dniu życzę pięknej kobiecie wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Życzę Ci zmysłowej i głębokiej miłości. Niech zdrowie, dobry nastrój, energia, harmonia i witalność zawsze żyją w Twoim ciele. Niech Twoje życie osobiste będzie przepełnione emocjami, uśmiechami, wyznaniami, niespodziankami, wycieczkami, uściskami i namiętnymi nocami, nawet jeśli jest to trochę nieprzyzwoite. Dlaczego nie?!? Życzę Ci, abyś zawsze miał dobrobyt finansowy, bo pieniądze to nie tylko kartki papieru, to nasze możliwości. Dlatego życzę, abyś zawsze miał możliwość kupienia wszystkiego, co chcesz, relaksu tam, gdzie chcesz, abyś mógł zrealizować swoje wielkie pragnienia. Cóż, niech los zadba o ucieleśnienie twoich wzniosłych marzeń, twojego szczęścia, twojej inspiracji. Gratulacje.

Życzymy, abyś nigdy się nie zmieniał, ale pozostał sobą. Nigdy nie pracuj, ale rób to, co kochasz. Nie istnieje, ale naprawdę żyje. Nie czekaj na święta, ale ciesz się każdym dniem. A Twoje urodziny są dla nas świętem, ponieważ urodziłeś się w tym dniu!

Szczęśliwego dnia, kiedy urodziła się śliczna pani, cudowna przyjaciółka, cudowna żona, troskliwa córka, miła mama… Wszystkiego najlepszego! Niech cudowne szczęście wypełni każdą chwilę twojego istnienia!