Wszystkiego najlepszego dla kolegi

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Dokonaliśmy wyboru najbardziej wzruszających życzeń urodzinowych SMS dla koleżanki, kobiety, mężczyzny, z głębi serca, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Dobry nastrój w domu iw pracy. Ogromna miłość, kochający i oddani przyjaciele. Cóż, ze strony zespołu – gwarantujemy dobry nastrój. Wesołych Świąt!

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, bądź zawsze szczęśliwy i pełen siły, ciesz się tym, co się dzieje, każdego dnia miej powód do uśmiechu.

Dzisiaj znowu stałaś się starsza, a jednocześnie piękniejsza. Życzę, abyście żyli szlachetnie i działali w zdrowym duchu. Wielkie dla ciebie i powodzenia!

Drogi … …! To już … lata, które prowadzisz … . Te lata mijały niezauważone i jakoś znajome, ale szybko przyzwyczajasz się do dobra.

Drogi kolego, wszystkiego najlepszego! Przyjmij nasze szczere życzenia szybkiego rozwoju zawodowego, sukcesu, bogactwa materialnego i dobrobytu rodziny.

Drogi kolego, wszystkiego najlepszego! Życzę wysokiej pensji, wesołych świąt firmowych, mniej nagan i więcej pochwał od władz. I pracuj, aby przynosić tylko pozytywne emocje.

Wśród nudy dni roboczych wydajesz się być naszą gwiazdą przewodnią! Gratulacje z okazji urodzin! Ciesz się nas swoim blaskiem!

Wszystkiego najlepszego!! Życzymy spokoju i harmonii w duszy i w Twoim otoczeniu! Dobrobyt i radość z tego, co przynosi Ci każdego dnia!

Gratuluję Ci „Twojego dnia” i życzę sukcesów nie tylko w planie pracy, ale także w codziennym życiu. Niech szczęście i duch walki pomogą Ci osiągnąć wszystkie cele.

Drogi kolego, w twoje urodziny życzę mądrości myśli i siły woli, piękna duszy i uroku serca, powodzenia w pracy i szczęścia życia , wielkość zwycięstw i wspaniałość twojej natury.

< /div>

Wszystkiego najlepszego! Życzę Ci być zawsze wesołym, pozytywnym, zdrowym, silnym, odważnym, szczęśliwym, szczęśliwym, kochanym w tym dniu. Abyś był otoczony przez ludzi, którzy cię kochają.

Udało Ci się zebrać zespół, zawodowo podporządkować się jednemu wspólnemu celowi i osiągnąć wymierne rezultaty. Dziękuję bardzo za twój talent jako lidera.

Niech wewnętrzny ogień zapali pochodnię witalności i optymizmu! Profesjonalizm daje pewność siebie, radość i doskonały nastrój! Kolego, wszystkiego najlepszego!