Wszystkiego najlepszego dla mamy od córki, syna

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Dokonaliśmy wyboru najbardziej wzruszających życzeń urodzinowych dla mamy od córki, syna w prozie, do łez, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Mamusiu, w Twoje urodziny z całego serca pragnę rozświetlać nasze życie Twoim pięknym i życzliwym uśmiechem każdego dnia, nie zaznając ani minuty zmęczenia obowiązkami domowymi, aby móc dać każdemu lekcję, zawsze utrzymuj status idealnej matki i wspaniałej kobiety.

Z czułością i miłością gratuluję mojej mamie dzisiejszych urodzin. Niech twoje życie będzie jak magiczny ogród kwiatowy, w którym pachną białe róże zdrowia, czerwone róże miłości, niebieskie niezapominajki szczęścia i stokrotki dobroci, ciepła i czułości. Niech wiara, nadzieja i miłość będą Twoimi stałymi towarzyszami.

Najmilszą, najdelikatniejszą, najbardziej czułą na świecie jest oczywiście moja ukochana matka. Niski ukłon, kochanie. Przyjmij szczere gratulacje z okazji osobistych wakacji. Niech te urodziny będą najjaśniejszym wydarzeniem. Niech wszystko, o czym marzysz, spełni się, niech w życiu wszystko pójdzie dobrze. Niech ani jedna chmura smutku nie przyćmiewa twojego życia. Dobre zdrowie, więcej radości i uśmiechów. Niech los będzie dla ciebie łaskawy. Niech Twoja mądra rada pomoże nam żyć dobrze przez długi czas.

Licząc moje błogosławieństwa, nie mogę przestać myśleć o tobie. Bez względu na to, jak bardzo się staram, nieważne co robię, nigdy nie potrafię pokazać, jak bardzo doceniam wszystko, co dla mnie zrobiłeś. Jesteś moim bohaterem, jesteś moją siłą. Jestem bogata, ponieważ tak wiele twojego czasu, miłości, zainwestowano we mnie każdego dnia. Jestem bogaty, ponieważ poświęciłeś tak wiele, aby uczynić mnie tym, kim jestem. Jesteś najbardziej wyjątkową osobą w moim życiu. Jesteś dla mnie czymś więcej niż tylko matką. Jesteś moim nauczycielem, moją siłą, moim najlepszym przyjacielem. Dziękuję za opiekę. Zawsze sprawiałeś, że czułem się ważną osobą na świecie. Dziękuję i wiem, że to doceniam. Niech ten dzień będzie taki, jak chcesz. Niech twoje urodziny będą czasem, w którym inni będą cię chwalić. Nadszedł czas, abyśmy wszyscy okazali Ci miłość na tak wiele sposobów! Wszystkiego najlepszego mamo!

Wszystkiego najlepszego kochana mamusiu. Życzę Wam kochani od poniedziałku do niedzieli powodzenia i powodzenia, od rana do wieczora – cudownego nastroju i poczucia szczęścia, przez cały rok tylko przyjemnych kłopotów, wesołych spotkań i radosnych chwil przez całe życie.

W rocznicę, mamusiu, naprawdę chcę Ci życzyć zdrowia, aby Twoje włosy nie siwieły, ale szczęście i radość wypełniały Twoją duszę dzień po dniu, a Twoje serce śpiewało kocham! Życzę, abyś nigdy nie zaznał bólu, nie płacz z urazy, nie czuł samotności! A my, Twoje dzieci, obiecujemy Ci rozpieszczać, otaczać Cię troską i miłością, abyście nigdy nie słyszeli obojętnej ciszy! Dzięki za wszystko, wszystkiego najlepszego!

Moja droga Mamo, z całego serca gratuluję Ci urodzin. Niech słońce uśmiechnie się do Ciebie łagodnie i ogrzeje, niech ptaki śpiewają najweselsze piosenki. Niech twoje osobiste wakacje przyniosą ci wspaniały nastrój. Bądź zawsze taka piękna, miła, delikatna. Niech wiosna zawsze rozkwitnie w twojej duszy. Pokój tobie, mamusiu, długowieczność, dobrobyt i dobrobyt. Życzę dobrego zdrowia, powodzenia we wszystkim, dobrej nowiny, spełnienia marzeń.

Droga mamusiu! W twoje urodziny życzę ci wiecznej młodości i nieziemskiego piękna, które nadal z powodzeniem utrzymujesz, pomimo wszystkich prób życiowych. Jesteśmy już dorośli, ale od tamtych czasów nie zmieniliście się ani trochę, wciąż uśmiechacie się tym jasnym uśmiechem, który pamiętamy z dzieciństwa.Dziękuję Ci, Droga Mamo, za wszelką troskę, miłość, mądrość w nas zainwestowaną i za Twoją wyjątkową umiejętność utrzymywania paleniska nawet w najtrudniejszych czasach!

Niech każdy nowy dzień przyniesie Ci tylko szczęście i radość, niech Twoi bliscy zawsze będą dla Ciebie życzliwi, niech życie sobie pozwala i daje wiele cudów. Wszystkiego najlepszego, kochanie, bądź zawsze taki, jaki jesteś!

Mamo, jesteś dla mnie najdroższą osobą na świecie. Twoja pracowitość, Twoja responsywność i życzliwość nigdy nie mają granic. Życzę Ci długowieczności i pomyślności, aby w Twoim życiu było jak najwięcej prostej ludzkiej radości! Niech los zawsze będzie ci sprzyjał, a szczęście stale odwiedza twój dom.

Kochana, kochana, kochana, jedyna Mamo, my, Twój syn i córka, gratulujemy Ci urodzin z mocnym i słodkim uśmiechem. Proszę nie choruj i nie martw się o nas. Zawsze będziemy tylko dobrzy!

Moja droga mamo, dziś masz jasne i piękne wakacje – twoje urodziny. Z całego serca gratuluję Ci, moja ukochana, Twojego triumfu. Życzę Ci wiele w życiu, niech starość długo będzie w drodze, a młodość towarzyszy Ci przez całe życie. Niech Twój uśmiech, Twoje dobre serce, Twoje przyjazne słowa, będą mnie długo pielęgnować. Mamusiu, nie ma droższego i milszego od ciebie na całej planecie. Niech Pan zawsze cię strzeże. Niech uśmiechy i szczęście Cię rozgrzeją, niech los doda Ci wiele wigoru i siły.

Ukochana, najdroższa matka, jedyna najlepsza kobieta na świecie, otrzymuje gratulacje od swoich posłusznych dzieci. W twoje urodziny, mamo, życzymy Ci tylko dobrego zdrowia, tylko bardzo długiego życia i tylko radosnego pobytu na tym świecie! Dzieci.

Spiesznie gratuluję Mamie wakacji! Życzę powodzenia w rocznicę! Niech los uchroni cię przed kłopotami i łzami, a w życiu wszystko pójdzie dobrze. Życzę zdrowia Tobie i Twoim najbliższym. Niech żadne problemy i kaprysy pogody nie psują Ci doskonałego nastroju. Miej nadzieję tylko na najlepsze i zabierz wszystko z życia! Pamiętaj, że masz nas – swoje dzieci, którym jesteś nieskończenie drogi. Zawsze będziemy Cię kochać!

Wszystkiego najlepszego mojej cudownej i kochanej mamie.Życzę wam, abyście wylewali łzy tylko nad radością, męczyli się tylko radością i pokojem w duszy, podejmowali w życiu tylko słuszne decyzje, wierzyli tylko w dobro, mieli nadzieję tylko na dobro. Mamo, bądź bardzo zdrowa, zawsze piękna i wspaniała.

Mamusiu, niech doceniają cię w pracy, szanują, kochają, słuchają twoich rad, a my również postaramy się nigdy nie denerwować cię złymi wiadomościami i zawsze będziemy się o to troszczyć ty.

Dzisiaj jest dzień, na który wszyscy czekaliśmy tak długo. Szczerze mówiąc, ten dzień był dla nas czymś wyjątkowym. A wszystko dlatego, że urodziny są dla nas takie. A teraz przyszedłem do Ciebie mamusiu, aby pogratulować Ci urodzin i życzyć powodzenia w życiu. Przyniosłem ci też prezent, który możesz naprawdę docenić. I powiem Ci również słowa, które tak ważne są do usłyszenia od Twoich bliskich. Zawsze będziesz w moim sercu, bez względu na to, co się stanie. I zawsze będę Ci wdzięczny za to, że zawsze byłeś z nami, chroniąc nas i chroniąc nas przed wszelkimi problemami. A teraz muszę zrobić wszystko, co w mojej mocy, abyś spędził ten wieczór jak najlepiej. Dlatego zrobię co w mojej mocy.

Kochana ukochana mamo! Życzę Ci wspaniałego zdrowia i abyś nigdy w życiu nie zaznał smutku. Życzę wszystkiego najlepszego na tej zielonej planecie. Niech słońce zawsze świeci dla Ciebie, wnuki zachwycają, a dzieci pomagają.Niech na wszystkie Twoje plany będzie wystarczająco dużo energii, a dobry nastrój nigdy Cię nie opuści. Wszystkiego najlepszego!

Możesz urosnąć dość duży, ale twoja mama zawsze będzie malutka. A ja nie chcę dorosnąć! Chcę zawsze, zawsze przychodzić do mojej mamy po dobrą radę, powiedzieć, jak bardzo ją kocham i kochać ją całym sercem, jako najdroższą, najbliższą i najdroższą osobę! Droga Mamo! Wszystkiego najlepszego! Bądź młody, piękny, wesoły i zawsze bądź szczęśliwy!

Mamusiu, wszystkiego najlepszego! Bardzo Cię kocham i pragnę zatrzymać w Twoich oczach to światło, które zawsze wzywa mnie do domu i nadaje im niezwykłego piękna. Bądź zdrowy i niech każde Twoje przedsięwzięcie odniesie sukces i przyniesie radość!

Oryginalne życzenia urodzinowe dla mamy od córki, syna, z głębi serca

Wszystkiego najlepszego dla mamy własnymi słowami

Niech ta data nie przeraża Cię nowym rokiem, niech nie przerażają minione dni, bo o wieku decyduje nie numer w paszporcie, ale stan dusza I niech długo dorosną wnuki i niech nikt nie powie, że za siatką zmarszczek łatwo dostrzec świeżość młodości, ale wiedz, że dla nas wszystkich jesteś najpiękniejsza, pożądane i młode.O minutę coraz młodsze i proszę nas swoim doskonałym zdrowiem.Wszystkiego najlepszego!

Droga mamusiu, chciałbym pogratulować Ci osobistych gratulacji. Tak cenny dzień z pewnością należy spędzić z rodziną. Jakie to szczęście, że dzisiaj jest dzień wolny. Drogi i umiłowany, mój drogi mały człowieku, chcę cię widzieć szczęśliwym i pewnym siebie, harmonijnym i kompletnym. Obyś zawsze pozostawał taki sam, jak jesteś teraz. Nie musisz się martwić o moje figle, bo są takie niewinne. Chroń palenisko, które będzie potrzebne do ochrony szczęścia rodzinnego. Wierzę, że wszystko ułoży się dla nas godnie, bo przyczyniają się do tego wszystkie siły wyższe. Chcę cię zadowolić, bo wiem, jak trudno jest wychować córkę, która powinna zamienić się w księżniczkę. Mamo, jesteś moim przykładem. Jak chcę być taki jak ty. Bardzo dziękuję za czułość i kobiecość, umiejętność opiekowania się i wsparcia, bo w rzeczywistości tak trudno jest bez niej w dzisiejszych czasach. Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego moja droga, kochana Mamo! Tak bardzo Cię kocham, doceniam i cenię, pragnę oddać w moje ręce wszystkie skarby świata! Gdziekolwiek jestem, wiem, że mama zawsze na mnie czeka. Mogę do niej podejść i ją przytulić, opowiedzieć jej o wszystkim, a razem będziemy się radować i pamiętać, jak wyglądało dzieciństwo… Dziś są twoje wakacje i chcę powiedzieć, że nadal jesteś tak samo dobra, jesteś dla mnie najbardziej troskliwa, miła, najlepsza mama! Dziś życzę Ci wszystkiego najlepszego, pięknego, magicznego i pożądanego! ©

Mamo, przez lata dałeś mi wiele wspaniałych rad.Chcę spędzić z Tobą ten wyjątkowy dzień i wykorzystać go jako okazję do podziękowania Ci za wszystko, co robisz. Jesteś o rok starszy, co może oznaczać, że jesteś o rok mądrzejszy. Dziękuję za dzielenie się swoją mądrością na przestrzeni lat. Jesteś oszałamiająco piękna i nie mówię tego tylko dlatego, że są twoje urodziny. Nie potrafię wyrazić słowami, ile dla mnie znaczysz. Ale znasz mnie lepiej niż ja, więc jestem pewien, że już znasz. Im jestem starszy, tym bardziej zdaję sobie sprawę, że moja mama ma zawsze rację. Kocham cię z całego serca. Każdego ranka, kiedy się budzę, robię coś, co sprawia, że ​​myślę o tobie. Od gotowania, przez sprzątanie po opiekę nad dziećmi, widzę Cię we wszystkim, co robię. Dziękuję za udzielenie mi ważnych życiowych lekcji. Życie z tobą to prawdziwa przygoda i nie mogę się doczekać, aby kontynuować.

Wszystkiego najlepszego mama. Chcę, aby twoje życie było wypełnione silnymi uściskami, jasnymi uczuciami radości, wielkimi nadziejami, zabawnymi historiami, słodkimi chwilami, dobrymi spotkaniami, dobrą rodzinną i szczęśliwą miłością. Mamo, życzę, żebyś nigdy nie straciła inspiracji duszy, uroku swojego piękna i dobroci serca.

Moja droga mamo! Dzisiaj są twoje urodziny.Gratulacje! Życzę dobrego zdrowia, dobrego samopoczucia, szczęścia! Niech zmarszczki pojawiające się na Twojej twarzy tylko Cię ozdobią! Niech praca będzie łatwa i przyjemna, a odpoczynek najbardziej ekscytujący!

Moja droga, droga mamo, gratuluję Ci urodzin! Życzę, aby ten dzień był najszczęśliwszy, najbardziej energiczny, pogodny i pogodny. I niech to, co zaplanowane, się spełni, a ciepło Twoich bliskich rozgrzeje Cię w chłodne wieczory.

Moja mama jest nie tylko najpiękniejszą kobietą na świecie, ale także moją najlepszą przyjaciółką! Mogę jej powierzyć swoje sekrety, poprosić o radę w trudnej sytuacji. Kocha mnie tak bardzo, że często rozumie mnie bez słów! Dziś gratuluję Ci urodzin mamo i życzę wielu lat pomyślności, szczęścia i miłości!

Droga mamusiu! W twoje urodziny, w te cudowne, jasne wakacje, życzę, abyś zawsze pozostał taki sam jak dzisiaj – wesoły i radosny, otoczony rodziną i przyjaciółmi, piękny i kwitnący! A także życzę zdrowia, siły i inspiracji! Bardzo cię kocham, mamusiu, bądź szczęśliwy!

Doceniam naszą wyjątkową relację, dziękuję za dzielenie się ciepłem i miłością w ten wyjątkowy dzień. Ludzie często mówią, że matki są najlepszymi nauczycielami na świecie. Wiele lat później nie mogę nie zgodzić się z tym stwierdzeniem. Dziękuję, że jesteś najlepszą mamą i nauczycielką na całym świecie. Naprawdę to doceniam i podziwiam.Jesteś niesamowitą osobą, a moje serce wypełnia się ciepłem, gdy myślę o Tobie. Byłeś po mojej stronie, nawet kiedy się myliłem. Przesyłam moją miłość w Twój wyjątkowy dzień i chcę wyznać, że jesteś dla mnie wszystkim. Jesteś moim prawdziwym przyjacielem. Życzę więcej sił, mam nadzieję, że Bóg zawsze będzie z wami. Jestem bardzo dumna, że ​​jestem Twoim dzieckiem. Mam szczęście, że jesteś moją mamą. Jesteś jedyny w swoim rodzaju! Dziękuję za to, że zawsze tam jesteś, za wspieranie mnie i wszystkie moje decyzje, nawet jeśli się nie zgadzasz. Wszystkiego najlepszego dla najlepszej mamy na świecie.

Czy można znaleźć kogoś bliższego i droższego niż mama? Mamo, kocham Cię bardziej niż ktokolwiek na świecie i życzę Ci dzisiaj, w Twoje urodziny, aby słońce zawsze świeciło w Twojej duszy! Jesteś moim ideałem i przykładem we wszystkim i chcę, abyś zawsze pozostała tak piękna, wesoła i szczęśliwa jak dzisiaj!

Moja droga mamusiu, nie ma dla mnie większego szczęścia niż życzenia wszystkiego najlepszego! A w ten wyjątkowy dzień nie mogę się powstrzymać od płaczu. W końcu nie ma dla mnie nic cenniejszego w tym życiu człowieka! Robisz dla mnie wszystko, wszystko dla naszego rodzinnego szczęścia! Chcę, żebyś też żył dla siebie! Chcę, aby twoje serce, które zawiera tyle miłości, jakiej nie może zmieścić żadne inne, aby nigdy nie zaznało bólu! W końcu jesteś idealną mamą! Wszystkiego najlepszego, moja droga!

Mamo, życzę Ci miłości i ciepła w sercu, spokoju w duszy, dobrego samopoczucia, światła w oczach i uśmiechu na ustach. Wszystkiego najlepszego!

Moja najdroższa, najdroższa i najmilsza Mamo na świecie! W twoje urodziny życzę długiego życia w zdrowiu i radości! Bardzo cię kocham i chcę, żebyś był bardzo szczęśliwy! Abyś w pracy był szanowany, wysoko ceniony, twoi przyjaciele po prostu uwielbiają cię za twoje dobre i współczujące serce, a mężczyźni żegnają cię z zazdrosnym spojrzeniem, gdy ty i twój tata idziecie na spacer! Młodość dla ciebie, dobre duchy i błogosławieństwa od Pana!

Wesołych Świąt Mamo, moja droga. Ściskam Cię mocno, jeszcze raz czuję Twoje delikatne dłonie, wdycham rodzimy zapach.Mamusiu, najlepsza, piękna, delikatna, mądra! Wesołych Świąt! Niech spełnią się wszystkie Twoje życzenia. Postaram się być mniej zdenerwowany, ale wiesz, bez względu na wszystko, nadal cię kocham!

Mamusiu, wszystkiego najlepszego! Życzymy wszystkiego najlepszego. Aby w życiu było dużo szczęścia, aby twoje oczy błyszczały radością. Aby Twoje zdrowie było silne i zawsze miałeś wystarczająco dużo siły, cierpliwości i czułości dla wszystkich swoich krewnych i przyjaciół.

Mamo, od dzieciństwa jesteś moim głównym wzorem do naśladowania. Pozostań na zawsze taki sam uroczy, kwitnący, słodki, sympatyczny i miły. Zawsze jesteś najbardziej ekonomiczną i kobiecą matką na świecie. A ja życzę, żeby te cechy tylko wzrastały z roku na rok. Życzę Wam rozpieszczać nas dobrym nastrojem, uśmiechem i niesamowicie pysznymi daniami.

Dziękuję kochana mamusiu, że zawsze jesteś przy mnie. Zawsze potrzebuję twojej mądrej rady lub po prostu twojego delikatnego, czułego słowa. Tylko ty, moja droga, zawsze mnie zrozumiesz i wesprzesz. Pozwól mi z całego serca pogratulować ci twoich urodzin. Życzę dobrego zdrowia, wielu uśmiechów i radości. Niech twoje życie będzie długie – długie, niech szczęście towarzyszy Ci na każdym kroku. Niski synowski ukłon tobie za dobro, które mi dajesz. Niech Pan zawsze chroni cię przed kłopotami.

Urodziny to wspaniałe święto, jasne i piękne! Gratuluję Wam z całego serca i życzę tym urodzinom otwarcia kolejnego szczęśliwego etapu Waszego życia! Życzę pomyślności i miłości, powodzenia i pomyślności! Zawsze miej ciepło w sercu i odważnie spełniaj swoje marzenia! Jesteś królową swojego przeznaczenia, szczęśliwym władcą swojego własnego, pięknego królestwa!

Droga mamusiu! W ten jasny dzień, twoje urodziny, życzę ci długiego i szczęśliwego życia. Niech tylko radosne i szczęśliwe dni zawsze będą Twoimi towarzyszami w życiu, a ja zawsze będę z Tobą, w każdej chwili.

Najlepsze życzenia urodzinowe dla mamy od córki, syna, z głębi serca

Piękne
życzenia urodzinowe dla mamy od córki, syna

Wszystkiego najlepszego, kochana mamo. Jesteś Drogim Aniołem, Mądrym Jasnym Promieniu, pozostań zawsze tak cudowny. Mamo, życzę Ci wspaniałych dni w Twoim życiu, które będą spełniłem Twoje marzenia, by sprawić Ci radość i dać Ci szczęśliwe chwile z najbliższymi.

Mamo, bądź niesamowicie szczęśliwa, nieprzenikniona zdrowa i nieskończenie radosna. Zawsze byłeś, jesteś i będziesz moim przykładem, wsparciem, ideałem matki i człowieka. Kocham Cię!

Wszystkiego najlepszego mamo! Życzę dobrego zdrowia, bezgranicznego szczęścia, miłości i dobrego samopoczucia. Abyś niczego sobie nie odmówił, a wszystkie Twoje ukochane marzenia się spełniły.

Niech rocznica zapali iskry promiennego szczęścia w oczach Twoich bez dna, mamusiu! Obiecuję, że twój boski anioł stróż i ja pilnie ochronimy cię przed nieoczekiwanymi kłopotami i częściej nosić cię w ramionach! Życzę wielu słonecznych dni, błogosławionych nocy, spokoju i ogromnej miłości!

W ten słoneczny dzień święto obchodzić będzie jedna piękna kobieta, bez której nawet nie chcę wyobrażać sobie życia. Stała się dla mnie bliską przyjaciółką, która zawsze jest przy mnie, więc nigdy się nie boję. Chcę Ci pogratulować mamusiu wakacji, a także życzyć wszystkiego, czego naprawdę potrzebujesz w życiu. Niech twoja córka zachwyci cię dobrymi ocenami w szkole, niech będzie ci posłuszna we wszystkim i wcale cię nie denerwuje. Mamo, obiecuję, że spróbuję tego wszystkiego przestrzegać, bo wiem, jak się czujesz, kiedy cię denerwuję. Mamo, chcę, żebyś nie zwracała uwagi na wiek, bo zawsze jesteś piękna. Niech cię nie przestraszą numery na torcie, moja droga mamo. Wiesz, że to tylko liczby. Wesołych Świąt!

Gdybym miał możliwość wybrania mojej matki, nigdy i nigdy nie zamieniłbym cię na inną! Dziękuję Panu za to, że dał mi najlepszą mamę na świecie. Ta, która jest gotowa na wszystko z powodu swojej miłości do mnie. Ten, który zrobił wszystko dla mojego szczęścia. Ten, który dał mi najlepsze wychowanie.Mamo, wybacz mi wszystkie nieporozumienia między nami! Nie mam wystarczająco dużo słów, aby opisać, jak bardzo cię kocham! Jesteś dla mnie bardzo ważny. Wszystkiego najlepszego!

Przez mnie twój sen był zawsze lekki, więc moje serce należy do ciebie. Niech twoje serce nigdy nie boli, niech twoja dusza nigdy nie boli.

Najlepszą rzeczą na świecie jest mama. Mamo, jesteś świętą. Dobrze, że jesteś w pobliżu. Dzisiaj jest najważniejsze święto – twoje urodziny, moja droga. Przyjmij najserdeczniejsze, najlepsze życzenia i gratulacje. Niech twoje życie kwitnie, niech szczęście nigdy cię nie opuści. Życzę zdrowia, spokoju i pomyślności. Niech wszystko, co zaplanowałeś, spełni się, niech wiosna zawsze śpiewa w Twojej duszy. Niech Pan błogosławi i chroni od kłopotów.

Moja ukochana i najdroższa, najjaśniejsza i najdroższa matko. Wszystkiego najlepszego! W tym dniu pragnę życzyć Wam zdrowia, szczęścia, dobrego samopoczucia rodziny i pozostania tak piękną, życzliwą i słodką. Wesołych świąt kochanie!

Wszystkiego najlepszego kochana mamo! Niech świat wokół ciebie wypełni się jasnymi kwiatami wiosennych kwiatów, a ciepło twoich bliskich rozgrzeje twoje złote serce. Obyś zawsze miał dość siły i cierpliwości, a życie dałoby Ci wiele przyjemnych i pozytywnych chwil! Życzę więcej uśmiechów i zawsze dobrego nastroju!

Mamo, jesteś moją pomocą i radością. Kobieta, która może zrobić wszystko. Możesz być kobieca i piękna, silna i odważna.Wiesz, jak właściwie wychowywać dzieci, osiągać swoje cele. Chciałbym, żeby na twojej życiowej ścieżce było więcej miłych ludzi. Zrozumienie ciebie, tęczowy los, zdrowie stało się silniejsze!

Mamo, jesteś najdroższą osobą na świecie i tylko Ty możesz wszystko wybaczyć i zrozumieć. Nauczyłeś mnie odpowiedzialności, nie unikania trudności i wychowałeś we mnie tak mądrą, ambitną osobę, która potrafiła stać się osobą znaczącą. Mamo, dziś wszystko jest dla Ciebie i dla Ciebie. Nie chcę powiedzieć tuzina pustych słów. Mamo, bądź zdrowa, wszystko inne będzie dobrze, obiecuję. Jesteś moim osobistym światem. Świat, w którym zawsze panuje bezgraniczna miłość i bezgraniczne wsparcie. Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego mamusiu! Wiesz, tak się cieszę, że mogę ci pogratulować, że nawet łzy płyną! Dziś też jest dla mnie wyjątkowy dzień. Bo gdyby nie ty i nie poznałbym całego piękna tego świata! Nie wiem od czego zacząć. Po prostu chcę żebyś był szczęśliwy! Życzę, żebyś nigdy nie wieszał nosa. Chcę, żebyś zawsze miał uśmiech na swojej pięknej twarzy! Dałeś mi coś, za co będę Ci wdzięczny przez całe życie! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego dla najwspanialszej mamy! Dziękuję, że jesteś wystarczająco silny, by odmówić, kiedy wiesz, że to byłoby dla mnie złe. Dziękuję, że jesteś na tyle łagodny, że zawsze mówisz „tak”, kiedy wiesz, że to dla mojego dobra.Możesz wyglądać na słabego, ale wiem, że jesteś najsilniejszą osobą, jaką znam, zwłaszcza jeśli chodzi o ochronę dzieci i rodziny. Mam nadzieję, że masz wspaniałe urodziny. Moje życie nie byłoby kompletne bez ciebie. Byłeś ze mną w dobrych i złych czasach. Wiem, że masz wszystko na świecie, dlatego życzę Ci tylko jednej rzeczy, a mianowicie zdrowia i bólu.

Moja droga Mamo, niech Twoje łagodne spojrzenie rozgrzeje nas na wiele, wiele lat, abyśmy pozostali w przyjemnym poczuciu dziecięcego szczęścia. Dla Ciebie zawsze jestem dzieckiem, więc zawsze cieszę się, że w pobliżu jest mamusia! Bądź zdrowy i radosny, niezależnie od pogody za oknem i drobnej duchowej złej pogody. Wszystkiego najlepszego i zawsze wiedz, że cię kocham i dziękuję losowi, że cię mam.

Moja droga maman, życzę Ci wszystkiego najlepszego. Życzę Ci być piękna jak motyl, reaktywna jak ważka, zabawna jak pszczoła, wyjątkowa jak biedronka. Mamo, niech twoje życie będzie kwitnące i pachnące, jak cudowny kwiat, słodkie i smaczne, jak miód lipowy.

Droga Mamo, Twoje dzieci życzą Ci wszystkiego najlepszego. Życzymy Ci, kochani, nieskończonego nieba szczęścia i radości, bezkresnego oceanu sukcesu i miłości, wielkich przestrzeni nadziei i pomyślności, wspaniałego nastroju i doskonałego piękna.

Z całego serca i miłości życzę spełnienia wszystkich Twoich pragnień – niech pomogą Ci w tym sukcesy, optymizm i determinacja! Wiedz – odniesiesz sukces! Zawsze będziemy Cię wspierać we wszystkich Twoich wysiłkach!

Droga Mamo, jesteś osobą, która zawsze będzie mnie uważnie słuchać i nigdy nie osądzać, bez względu na to, co się stanie. Chcę, abyś miał w swoim życiu wiele, co zrobisz i co zrobią inni dla CIEBIE, ponieważ oddajesz całego siebie nam, swoim dzieciom.

Wszystkiego najlepszego mamusiu, wszystkiego najlepszego i wyjątkowości, jaką ma do zaoferowania życie. Niech nieszczęścia Cię ominą, niech Twój uśmiech zawsze promienieje radością. I niech łzy nie będą już niepokoić twoich oczu. Cieszę się, że jestem twoim drogim synem. Wesołych świąt.

Najcieplejsze życzenia urodzinowe dla mamy od córki, syna, z całego serca

Wszystkiego najlepszego dla mamy

Mamo, w urodziny życzę Ci, abyś zawsze była delikatnym aniołem, niesamowitą kobietą i naprawdę szczęśliwą osobą.

Moje jedyne, wszystkiego najlepszego! Ten dzień jest dla mnie ważny, podobnie jak mój dzień. Mamo życzę długowieczności, dobrego zdrowia, szczęścia. Aby twoje włosy nie siwieły przed czasem, a łzy nie płynęły na próżno. Dużo, dużo miłości. Niech każdy dzień będzie wypełniony radosnymi wydarzeniami i spełnią się wszystkie Twoje marzenia. Kocham Cię!

Słodka, miła, delikatna, czuła, jedyna i najświętsza matka. Ile jeszcze dobrych słów można powiedzieć o mamie i wszystkie są z serca. Gratuluję ci, kochanie, wszystkiego najlepszego. Życzę szczęścia i życzliwości, bądź zawsze młoda i piękna. Niech w twoim życiu nie będzie smutków, niech wiek twojego życia będzie trwał dłużej. Niech zdrowie i szczęście mnożą się każdego dnia. Dziękuję kochana mamusiu, że żyjesz, chronisz i rozpieszczasz mnie. Niech radość i szczęście zawsze będą Twoimi towarzyszami.

Wszystkiego najlepszego mama.Życzę dobrego samopoczucia i szczęścia. Mamo, niech wszystko będzie cudowne, niech wszyscy cię szanują, niech twoi bliscy cię kochają, niech twoja rodzina cię kocha. Życzę radości, piękna i inspiracji.

Droga Mamo, Twoja córka życzy Ci wszystkiego najlepszego. Moi drodzy, życzę wam niegasnącego piękna i wiecznej dobroci duszy, jasnego szczęścia w życiu i genialnych sukcesów w biznesie, rodzinnego i domowego ciepła, odważnego nastroju i niesamowitego szczęścia.

Droga mamusiu! Wszystkiego najlepszego! Zawsze podziwiałem Twoją nieskończoną cierpliwość, więc niech pozostanie bez końca. Zawsze poruszony Twoim uśmiechem, więc niech zawsze ozdobi Twoją twarz. Zawsze podziwiałem Twoje piękno, więc niech nigdy nie zniknie. Zawsze poruszona dobrocią twojej duszy, więc dawaj ją bez względu na wszystko. Zawsze chciałem być taki jak ty, ale zdałem sobie sprawę, że na całym świecie jesteś jedyną, najbardziej wyjątkową, najbardziej ukochaną i najbardziej ukochaną, moją matką.

Wszystkiego najlepszego, kochana mamusiu! Gdyby moje życie było drapaczem chmur, byłbyś jego architektem, budowniczym i, co najważniejsze, podporami. Nie wiem, co mogę zrobić, żeby ci podziękować. Doprowadziłeś mnie do sukcesu i sprawiłeś, że moje życie było cudowne. Zacznę od powiedzenia, że ​​cię kocham. Widziałeś mnie szczęśliwego, widziałeś mnie smutnego. Widziałeś mnie rozsądną, widziałeś moją głupotę.W każdym uśmiechu, każdej łzie zawsze byłaś przy mnie przez wiele lat, wspierając mnie i dostarczając mi wszystkiego, czego potrzebowałam. Zawsze mnie zaskakujesz. A kiedy już myślałam, że nie jestem już wrażliwa na Twój kochający dotyk, zawsze udaje Ci się pokazać, że bez względu na to, ile mam lat, zawsze potrzebuję takiej matki jak Ty. Żadne serce nie jest tak czyste jak

Ukochana mamusiu! Z całego serca gratuluję Ci urodzin i życzę dobrego zdrowia, zawsze wesołego nastroju, olśniewającej urody i młodości na długie lata. Bardzo Cię kocham i dziękuję za to, że udało Ci się stworzyć tak niesamowitą i wspaniałą rodzinę jak nasza. Dziękuję za jasne święto, które dałeś nam wraz z narodzinami, za zgromadzenie nas przy tym stole. Całuję cię moja droga i mocno cię przytulam!

Moja droga, moja czuła, moja dobra Mamo! Wiesz, ile słów światła nie możesz znaleźć – to i tak nie wystarczy! Minął kolejny rok, ale nie smuć się, słyszysz? Masz mnie, ja mam ciebie. Nie jesteśmy bliżej Ciebie!

Mamusiu, wszystkiego najlepszego! Jesteś mój najlepszy, miły, delikatny! Jestem dumna, że ​​mam tak wspaniałą mamę, prawdziwą przyjaciółkę! Bądź szczęśliwy, uśmiechaj się częściej i ciesz się życiem!

Droga mamo, wszystkiego najlepszego! Niech dziś przyniesie najbardziej promienne uśmiechy, szczere komplementy i inspirujące emocje! A słońce codziennie świeci przez twoje okno i wcale nie będzie pochmurnych dni! Zdrowie, szczęście i harmonia w domu!

Moja mama jest nie tylko najpiękniejszą mamą na świecie, ale także moją najlepszą przyjaciółką! Mogę powierzyć jej swoje sekrety, poprosić o radę i usłyszeć rozsądne, rozsądne odpowiedzi.Cóż może być lepszego, gdy matka tak bardzo kocha swoją córkę, że często rozumie ją bez słów! Dziś gratuluję ci urodzin mamo i życzę wielu lat pomyślności, szczęścia i miłości! ©

Jesteś najlepszą mamą na świecie. W tak cudowne wakacje życzę Wam ogromnego szczęścia i uśmiechu, doskonałego nastroju i żywych wrażeń, spełnienia pragnień i materialnego dobrobytu!

Nie ma nic cieplejszego, piękniejszego dla nas, nie ma nic bardziej uroczystego, wspanialszego, nie ma nic droższego i piękniejszego niż Twój wygląd, nasza (moja) Mamo! Twoje urodziny są tak pożądane! Rozświetla serce światłem. Niech w twoje urodziny zabrzmi melodia magicznego fletu. Niech kwiaty zakwitną, dziś i zawsze, i wypełnią powietrze delikatnym zapachem. Nie pozwól, aby śpiew ptaków ustał! Niech cały ogromny świat otworzy się przed Tobą z jego magicznym ciepłem!

Droga mamusiu, życzę Ci wszystkiego najlepszego. Mam szczęście: jestem synem najpiękniejszej, najmilszej, wesołej, cudownej mamy na świecie. A dzisiaj życzę wam, abyście zawsze pozostawali tak samo pogodni, marzycielscy, wspaniali. Niech wszystko wokół ciebie tylko się podoba, aby miłość, radość i nieugaszone szczęście zawsze żyły w twoim sercu!

W ten piękny dzień pragniemy życzyć naszej jubilatce wszystkiego najlepszego! Pragnę, aby pozostała piękna i kwitnąca, miła i słodka, radosna i pogodna, aby w jej życiu nie było powodów do smutku, a jedynie powód do uśmiechu.Życzymy szczęścia, zdrowia, spełnienia wszelkich pragnień i długich, długich lat życia!

Droga, słodka mamo! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Życzę wiecznego rozkwitu, niech miłość zawsze żyje w twoim sercu! Bardzo Cię kocham i pragnę, aby Twoje dobre oczy promieniały światłem szczęścia, a na Twojej twarzy zakwitł uśmiech. Niech w Twoim życiu będzie więcej przyjemnych wydarzeń i szczęśliwych chwil!

Planeta, na której żyjemy, jest tak duża. A jeśli się nad tym zastanowić, jest na nim tyle matek. Wszystkie są zupełnie inne. Ale jest coś, co ich tak mocno łączy. I ta cecha nazywa się miłością do twoich dzieci. Tylko matka może dokonać niemożliwego dla swoich dzieci. Teraz zebraliśmy się w Twoim domu, aby przez cały rok świętować Twoje dorastanie. Dziś będzie wielu gości, prezentów i gratulacji. Ale postaram się nie być taki jak inni. Po prostu pogratuluję własnymi słowami, tak jak się czuję. I wtedy możesz poczuć całą szczerość i miłość, które wypłyną z głębi mojego serca. Po prostu starajmy się robić wszystko, aby być razem szczęśliwymi i cieszyć się wszystkim. I cokolwiek się stanie, masz mnie, swoją córkę. I uwierz mi, nie pozwolę nikomu cię skrzywdzić.

Mamusiu, jesteś naszym promieniem światła, który oświetlił nam drogę do dorosłości! A teraz pozostajesz naszym słońcem, naszym wsparciem i nadzieją! I nie znudzi nam się dziękowanie Panu za to, że dał nam takie szczęście – najlepszej i najwspanialszej mamie na świecie! Dziękuję Ci za wszystko! Wszystkiego najlepszego!

Niech życie będzie trudne, ale wiedz, że Cię kochamy, ponieważ jesteśmy Twoimi dziećmi! Wszyscy twoi bliscy i przyjaciele – niech z radością pogratulują, i niech w ten słoneczny i taki spokojny dzień – będzie wiele osób, które sprawią, że na chwilę, a jeśli więcej – to jeszcze lepiej, weselej i młodziej przez wiele lat! Życzę Ci, mamo, zawsze bądź tak piękna, jak teraz! Niech wasza radość zawsze będzie wyjątkowo radosna i tak szczerze radosna! Życzę powodzenia we wszystkim, co podejmiesz w przyszłości! I niech spokojne niebo będzie nad twoją głową! Życzę Ci, abyś zawsze była mądra i piękna, nawet gdy masz depresję! I obyś nie miał złych nastrojów, bo modlę się za Ciebie mamo! Żyj długo i wiedz, że Twoje dziecko zawsze będzie mogło podać Ci szklankę wody! Nigdy nie zostaniesz opuszczony!

Serdeczne gratulacje z okazji urodzin mamy od córki, syna własnymi słowami

Wszystkiego najlepszego dla mamy

Mamo! Moja droga i chwalebna osoba! W ten jasny dzień przynoszę ci gratulacje z okazji twoich urodzin! Życzę ci, aby ogień szczęścia zawsze płonął w twoich oczach i radość króluje w Twojej duszy Niech ocean miłości i czułości zawsze Cię otacza. Bardzo Cię kochamy i doceniamy. Dziękuję Ci kochanie za wszystko!

„Mamo, mamo, co będziemy robić…” zostało zaśpiewane w znanej piosence. A moja mama zawsze dokładnie wiedziała, co robić! W rezultacie pojawiłem się…Gratuluję Ci moja droga, wszystkiego najlepszego, dałeś mi życie, a ja mogę Ci dać tylko moją miłość i życzenia spełnienia wszystkich Twoich najskrytszych marzeń!

Jesteś bardzo młody duchem, a czasami nawet młody. W ten jasny dzień Twoich urodzin życzę Ci silnego i spokojnego „tyłu”, powodzenia w biznesie i dobrego zdrowia, aby móc żyć i cieszyć się tym wspaniałym życiem!

Chcę zaprezentować Ci najlepsze słowa, jako najdroższej, bliskiej osobie! To twój dzień, twoje urodziny! Mamo, zawsze bądź taka sama, kochająca, czuła i delikatna, jak zawsze byłaś! Nie martw się o nic: rodzina zawsze Ci pomoże i nigdy Cię nie opuści. I dziękuję za wszystkie lata, które mi podarowałeś!

Mamo, chcę Ci pogratulować urodzin! I z całego serca pragnę, aby wszystkie nieszczęścia i trudy zniknęły. Niech lata cię nie postarzają, aby twoja siła cię nie opuściła, niech wszystkie twoje sprawy potoczą się pomyślnie. Bądź zawsze wesoły i piękny.

Ja, mamusiu, kocham cię bez pamięci! W twoje wakacje – urodziny, chcę, abyś zawsze była wesołą, zdrową, ukochaną i szczęśliwą kobietą, mamą, babcią! Wasze dobre ręce, drżące serce tak wiele dla nas, waszych dzieci, uczyniły. Życie nie wystarczy, by ci podziękować, a ty tego nie potrzebujesz. Najlepszą nagrodą dla Ciebie jest szczęście nas dzieci.Kochamy Cię bez końca i życzymy, abyś był najszczęśliwszy na świecie!

Z wielkim podziwem i miłością gratulujemy wspaniałej kobiecie jej wakacji młodości, nowej rundy życia – Happy Birthday! W tym ważnym dniu w Twoim życiu życzymy Ci wielkich zwycięstw w życiu, udanych pomysłów i ucieleśnienia pomysłów na życie! Bądź zdrowy i naprawdę szczęśliwy, dbaj o siebie, kochaj siebie, nie zapominaj, że przede wszystkim jesteś kobietą! Urok dla Ciebie, wieczna młodość, niewyczerpany optymizm w duszy, kobiece przyjemności, zakupy, zakupy, prezenty, kwiaty i komplementy! Niech twoje serce będzie wypełnione miłością, a dusza dobrocią! Życzymy pomyślności, zabawy, radości, wzajemnych uczuć, zrozumienia i szczęścia! Życzymy Ci życia bez zmartwień i smutków, budzenia się każdego ranka z radością i słonecznym nastrojem! Niech wszystko, czego pragniesz i potrzebujesz, spełni się w Twoim życiu! Niech Twój dom będzie ciepły i przytulny w rodzinny sposób!

Moja słodka Mamo, Twoja córka życzy Ci wszystkiego najlepszego. Życzę wspaniałych wakacji i dobrych prezentów, życzę jasnych wybiegów w życiu i szczęśliwych lotów z duszą nad tym światem, życzę żywych wrażeń i wiernego wsparcia bliskich.

Dzisiaj są urodziny najdroższej osoby na świecie, mojej mamy. Pozwól mi, kochanie, z głębi serca pogratulować ci jasnych wakacji. Niech spełni się wszystko, o czym marzyłeś. Niech ptak szczęścia często leci do twojego domu. Niech nadzieja, wiara i miłość będą Twoimi towarzyszami na Twojej drodze.Dobre zdrowie, długie i szczęśliwe lata życia, doskonały nastrój. Niech wszystkie smutki znikną na zawsze, a radość na zawsze zagości w twoim domu. Niech dobry anioł chroni cię przed kłopotami i złem.

Niech ten niezwykle słoneczny dzień nadejdzie jak najszybciej, bo pragnę Ci pogratulować, droga mamo! A słońce już wychodzi, a ja tak chcę być z tobą w tej chwili, kochająca i zawsze szanowana przeze mnie! Niech wszystko w życiu się spełni, czego tak bardzo chcesz! Niech nawet najmniejsze drobiazgi nie ukrywają się przed tym, który spełnia życzenia! Niech spełnią się wszystkie Twoje ukochane życzenia, mamusiu! Życzę szczerego szczęścia i dużo radości z prostych, nawet z tego! I niech słońce zawsze świeci tak przyjemnie i nie za gorąco! Życzę Ci, abyś osiągnął wszystko, czego chcesz i nie martw się o nadchodzący dzień, bo pozwól Ci żyć teraźniejszością! I niech w pobliżu twojego domu będzie wielu ludzi, twoich znajomych i przyjaciół, i żeby było tyle prezentów, ile gratulacji! Szczerość we wszystkim i uczciwość, której tak mało zostało na tej ziemi!

Mamo, szczęśliwej rocznicy! Niech Twoje oczy zawsze lśnią szczęściem, ponieważ to ten blask inspiruje całą naszą rodzinę do dążenia do tego, co najlepsze. Zdrowie dla ciebie, mamusiu i niech każdy dzień twojego życia będzie najlepszy!

Jesteś dla mnie wszystkim, mamo! Moje wsparcie, moja dziewczyna, mój Anioł Stróż. Chociaż nigdy nie będę w stanie podziękować za podarowanie mi najcenniejszego daru – życia.Zawsze tam jesteś i nie znam ani jednego trudnego momentu, kiedy Cię tam nie było! Dziękuję mamo za miłość, przywiązanie, wiedzę i edukację! A gdybym miał wybór mojej matki, nigdy, przenigdy nie zamieniłbym cię na nic! Chcę żebyś był szczęśliwy! I wtedy też będzie dobrze!

Słodka, miła, najlepsza mama na całym świecie. Serdecznie gratuluję ci urodzin. Serdecznie życzę Wam kochani, dobrego zdrowia, długich i szczęśliwych lat życia. Niech przez życie towarzyszy wam tylko radość i szczęście. Niech dobry nastrój nigdy Cię nie opuści. Bądź zawsze taka piękna, niech melodia miłości zawsze rozbrzmiewa w twoim sercu. Przyjmij niski ukłon synowskiej wdzięczności za wszystko, moja droga. Niech Pan chroni cię przed wszelkimi problemami.

Mamo, jesteś moim najlepszym przyjacielem! Nadchodzą Twoje urodziny i wszyscy zebraliśmy się, aby pogratulować Ci tego wspaniałego święta. Życzymy więcej radosnych chwil, wiernych, uczciwych przyjaciół, życzliwych uśmiechów, światła, spokoju i dobrego zdrowia. Chcemy, abyś nigdy nie traciła serca, pozostała żwawa, energiczna, delikatna i bardzo piękna. Jesteś naszą ukochaną mamą, serdecznie gratulujemy Ci tego radosnego dnia i życzymy wszystkiego najlepszego.

Urodziny to święto radości, miłych kłopotów, zabawy. Życzymy Ci, naszej Mamie, abyś pozostała w tej samej niesamowitej formie jeszcze przez wiele lat, była aktywna, wesoła i piękna – najlepszy przykład dla nas, Twoich dzieci.Niech w Twoim życiu będzie jak najmniej smutku i jak najwięcej szczęśliwych dni spędzonych razem z całą rodziną! Bądź zdrowy, wesoły i naprawdę szczęśliwy, a my postaramy się zrobić wszystko, aby każdy Twój dzień był przesycony ciepłem i uwagą.

Trudno znaleźć właściwe słowa, które w pełni oddałyby całą moją miłość do mojej mamy! Niech Pan przedłuży ci życie na wiele lat w zdrowiu, pomyślności, miłości do bliskich. Niech smutki, niepokoje, choroby nie znają drogi do twoich drzwi. Niech drzwi Twojego domu zawsze będą otwarte dla dobrych i życzliwych ludzi.

Z każdym oddechem pamiętam delikatność twoich dłoni. Patrząc w niebo, modlę się o twoje zdrowie. Niech słońce świeci na ciebie pomyślnością i umacnia twoją wiarę w sny. Życzę, abyś był radosny, jasny i szczęśliwy. Niech nasze działania przynoszą Ci tylko dumę i wychowują nasze dzieci tak samo jak nas.

Kochana, moja jedyna i wszystko wyrozumiała Matko, pragnę abyś nigdy nie traciła serca, zawsze cieszyła się życiem i wydarzeniami, które miały miejsce, niech anioł stróż chroni cię przed nieżyczliwością i zawistni ludzie.

Miłość matki może być miękka, czuła i piękna. Ale każdy wie, że kobieta musi mieć silny charakter, aby dać swoim dzieciom wszystko, na co zasługują. Dziękuję za wszystko mamo! Mój pomysł na życie zawsze miał filtr najbardziej intymnych i najcieplejszych odcieni. Wszystko dlatego, że wychowała mnie tak wspaniała matka jak ty.Kocham Cię nie tylko dlatego, że jesteś moją matką, ale także dlatego, że nikt na świecie nie rozumie mnie lepiej. Zawsze nakłaniałeś mnie do bycia najlepszym, a Twoja zachęta zawsze mnie uspokajała. Wiem, że będę odnoszącą sukcesy profesjonalistką, piękną kobietą i cudowną mamą, gdy dorosnę, bo mam Twoje geny. Możesz być moją przyjaciółką, siostrą i nauczycielką. Wszystkiego najlepszego! Mam nadzieję, że nigdy nie dam Ci powodów do żalu i łez! A jeśli są łzy, to tylko od

Droga Mamo! Mamo, jesteś najpiękniejszą, wrażliwą i najlepszą przyjaciółką, o jakiej możesz marzyć. W ten magiczny i piękny dzień Twoich narodzin życzę Ci wiecznej wiosny! Chciałbym, żeby słońce zawsze świeciło nad twoją głową, a chmury ominęły twój dom! Bardzo cię kocham!

Życzę ci wszystkiego najlepszego na tym świecie, mamusiu, w twoje urodziny Zawsze bądź tak miły i uważny, niech spełnią się wszystkie twoje marzenia, niech twoje oczy nigdy nie będą smutne, niech zawsze radość mieszkaj w domu i niech każdy nowy dzień niech serce odniesie wielki sukces, niech cieszy się miłością, bo prawdziwe szczęście nigdy się nie kończy!

Moja droga, droga, słodka mamo! Gratulacje z okazji dnia – wszystkiego najlepszego! Jestem Ci niezmiernie wdzięczna za wszystko, co mam, za cierpliwość, za czułość, troskę i wrażliwość, za zrozumienie i bezgraniczną miłość, która jest wzajemna i nie mniej bezgraniczna.Niech zdrowie będzie silne, praca udana, inspiracja niewyczerpana, a nastrój zawsze na szczycie! Wszystkiego najlepszego!

Ukochana mamusia, wszystkiego najlepszego! Bądź zawsze pogodna, delikatna, jasna, nigdy nie zaznaj smutku, zmartwień i chorób, zawsze bądź kochana, jedyną, wyjątkową i nieskończenie szczęśliwą kobietą! Bardzo cię kocham!

Wśród wielu życzeń z okazji Twoich urodzin, kochana Mamo, ważne jest, abyś wiedziała, że ​​na całym świecie nie znajdziesz tak słodkiego, miłego, pięknego, szczęśliwego, wesołego , najlepsza, wyrozumiała, taka uśmiechnięta, kochana, najwspanialsza i niesamowita Mamo! Dziękuję, kochanie!

Wszystkiego najlepszego, moja droga mamusiu! Jesteś najmilsza, najdelikatniejsza i najbardziej opiekuńcza, jestem Ci nieskończenie wdzięczna za wszystko! Życzę, żebyś zawsze się uśmiechała, była zdrowa i szczęśliwa, a ja zawsze jestem blisko fizycznie lub psychicznie!

Niech każdy poranek, kochana Mamo, zaczynać się z uśmiechem i świadomością spadającego szczęścia, każdy dzień przynosi same wspaniałe, mile widziane, miłe, szczęśliwe wieści, a wieczór cieszy nienagannymi niespodziankami. Niech będzie mniej globalnych problemów i drobnych problemów, a więcej niesamowitych wydarzeń.

Wszystkiego najlepszego mamusiu! Przyjmij od nas deklarację miłości. Za dobrą duszę, za mądre słowo: „Dziękuję!” Twoje ciepło zawsze wypełnia nasze życie. Bądź szczęśliwy, bogaty i zdrowy, dając nam radość przez wiele, wiele lat.

Mój słodki i troskliwy człowieku! Moja droga mamo! Twoje urodziny to dla mnie zawsze wielkie święto! Życzę Ci, aby każda minuta Twojego życia była ogrzana ciepłem. I żeby każdy rok twojego życia był jak kartka z bajki, którą pisze twój szczęśliwy los. Życzę powodzenia we wszystkim, zdrowia i aby wiosna zawsze kwitła w Twoim sercu!

Wszystko na tym świecie zaczyna się od mamy. Niestety, zdajesz sobie z tego sprawę przez lata, ale myślę, że nigdy nie jest za późno, aby powiedzieć matce w urodziny, jak bardzo ją kochasz i podziękować za wszystko, co dla ciebie zrobiła. Droga mamusiu! Dziękuję!

Wszystkiego najlepszego mama. Niech radość każdego dnia puka do twoich drzwi, niech każdego dnia więcej miejsca na szczęście w twoim sercu, niech twoja gwiazda przewodnia nie zniknie ani na minutę. Mamo, życzę Ci, abyś pozostała kochana i wyjątkowa w każdym wieku i przy każdej pogodzie.

Ukochana matko! Jesteś najdroższą i najbliższą osobą. Dziękuję za ciepło dłoni i złote serce. Dzięki za wszystko, czego mnie nauczyłeś. Zawsze zrozumiesz, uspokoisz i wesprzesz. Czuły, troskliwy i najbardziej czuły, mamusiu, wszystkiego najlepszego!

Kochana ukochana mamo! Wszystkiego najlepszego! Jesteś dla nas najbardziej troskliwy, kochany i czuły! Nawet jeśli na Twojej twarzy pojawią się zmarszczki, a głowa już siwieje, bardzo Cię kochamy! I nigdy Cię nie zapomnimy! Życzę dobrego zdrowia, stałego szczęścia i powodzenia!